PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadenizli veya Trabzonsporlu İşadamları Maddi destek Olun

Gürkan
01.08.2006, 13:33
Arkadaşlar ülkerle uğraşacagımıza kendı işadamlarımıza bu konuda baskı yapsak, tanıdıklarımız varsa sözlü yoksa yazılı olarak veya internetten.

tırnağın varsa başını kaşı.

Aslında bunu başkanın yapması lazım ama gelen başkanların çogu bunu yapmak istemediler.İş adamlarıda galiba yardım ederiz ama işe de karısırız mantığı güttüler. onalara baskı yapılmalı, hatta ve hatta gogus reklamı bıle değişebilir. ülkerden 5 bekleyeceğimize 20 iş adamından 500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncuların bonservislerini alsınlar.
mesela gökhan ünal veya yabancı oyuncunun.

bu daha mantıklı ve iyi değil mi?

Murat GENEL
01.08.2006, 13:35
bunun içi yönetime nasıl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)

Gürkan
01.08.2006, 13:38
bunun içi yönetime nasıl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)

hem yönetime hemde işadamlarımıza ortak bir metin hep birlikte fakslanabilir.

LazAnisT
01.08.2006, 13:41
ulusoy-ağaoğlu-cevahir-albayrak aklıma ilk gelen paralı ve trabzonlu iş adamları bunlar.maillerimizi yönetime değilde bunlara atalım.belki duygusallığa kapılırlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsın.

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:07
Butur Yardimi YÖnetİmİn Kabul EdİceĞİnİ Sanmiyorum

selcuk
01.08.2006, 14:19
ulusoy-ağaoğlu-cevahir-albayrak aklıma ilk gelen paralı ve trabzonlu iş adamları bunlar.maillerimizi yönetime değilde bunlara atalım.belki duygusallığa kapılırlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsın.
tütüncü bi isim daha

Onur Muhcu
01.08.2006, 14:21
Arkadaşlar ülkerle uğraşacagımıza kendı işadamlarımıza bu konuda baskı yapsak, tanıdıklarımız varsa sözlü yoksa yazılı olarak veya internetten.

tırnağın varsa başını kaşı.

Aslında bunu başkanın yapması lazım ama gelen başkanların çogu bunu yapmak istemediler.İş adamlarıda galiba yardım ederiz ama işe de karısırız mantığı güttüler. onalara baskı yapılmalı, hatta ve hatta gogus reklamı bıle değişebilir. ülkerden 5 bekleyeceğimize 20 iş adamından 500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncuların bonservislerini alsınlar.
mesela gökhan ünal veya yabancı oyuncunun.

bu daha mantıklı ve iyi değil mi?

500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. demişssin. Kim var senın iş adamın ? Trabzonspor'da olmadan yardım edecek olan ? Ahmet Ağaoğlu hariç diğerleri yalan, Ahmet Ağaoğlununda okadar parayı Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a bağışlıyacağını zannetmıyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karışır ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkısı yok. . Anlıcanız bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baskı yapalım iş adamlarına demişssiniz . Bağış baskı ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacağımıza diye bir yazı yazmıssın arkadaşım, Ülker resmi sponsorumuz olduğu için bunu yapmak zorunda. . İşte bu konu hakkında Ülker'e baskı yapılır. Çünkü Beşiktaşa yaptıgını bize de yapmak zorundadır.

Gürkan
01.08.2006, 14:31
500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. demişssin. Kim var senın iş adamın ? Trabzonspor'da olmadan yardım edecek olan ? Ahmet Ağaoğlu hariç diğerleri yalan, Ahmet Ağaoğlununda okadar parayı Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a bağışlıyacağını zannetmıyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karışır ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkısı yok. . Anlıcanız bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baskı yapalım iş adamlarına demişssiniz . Bağış baskı ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacağımıza diye bir yazı yazmıssın arkadaşım, Ülker resmi sponsorumuz olduğu için bunu yapmak zorunda. . İşte bu konu hakkında Ülker'e baskı yapılır. Çünkü Beşiktaşa yaptıgını bize de yapmak zorundadır.

Bağış yapmazlar demişsin biliyorum o yüzden baskı yapalım dedim.kendileri istemez.

ulusoy diyerek haluku kasetmedim bir ulusoy omu var.ondan gelecek hayır allahtan gelsin.kuzenleri amcaları vs.

Zorlu benım bıldıgım trabzonlu degıl ama neyse oda olur.

ülker konusunda söyleyecklerim aynı yapmıyorlarsa uğraşmayalım kendileri kayberde almayız mallarını(ben almıyorum aldırmıyorum artık zaten)

laz_rail_61
01.08.2006, 14:36
Kesinlikle açılmış en doğru başlıklardan biri olarak gördüğüm bu konuda fikirlerimi daha önce belirtmiştim tekrar söylüyorum sayın may, sayın ağaoğlu, sayın cevahir (tscluptan bile kira alıyor), sayın ulusoy ailesi (haluk ulusoy ile alakalı değil) ve sayamadığım bir sürü zenginimiz var illa gelip kulübün mü istemesi gerek gidin bir topçu da siz alın şampiyon olalım illa koltuk da mı oturmanız gerekiyor...

A.Hilal Çakıroğlu
01.08.2006, 14:39
Baskı demeyelim ama Trabzonsporlu iş adamlarına böyle bir destek çağrısı yapılabilir. Birazda duygusal mesajlar verilirse çok yüksek olmasa da mutlaka katkıda bulunacaklardır. Böylece belki Trabzonspor'a yalnızca yönetimde olunduğunda katkı yapma geleneği de delinmiş olur.
bu fikrin sonuç vermemesi sözkonusu ama bence denemeye değer;)

poetricus
01.08.2006, 14:50
Fikir güzel ama organizasyonsuz olmaz. Belki bir vakıf ya da dernek kurularak bir takım organizsyonlar ve etkinlikler düzenlenbilir.

Zorlu Trabzonlu değil, Denizlili. Ancak ticaret hayatına atıldığı ve ilk serveti kazandığı yer Trabzon olduğu için Trabzon'a vefa borcu var. Zorlu Grand'ı yaptırma sebeplerinde biri de oydu. Bir zamanlar Trabzonspor'a da sponsor olmak istemişti ama ne yazık ki Trabzon'un "ulema" ve "fuzala" ve "ukala" seçkinleri bir zamanlar "Din elden gidiyor" diye sokaklara dökülen softalar gibi mahalli kanallarda sağda solda aleyhte kampanyalar düzenleyip bir sürü fitme fesat çıkardılar.

Kimler mi?
şaka mı şimdi bu?

zahido
01.08.2006, 14:53
Arkadaşlar şu anda trabzonlu işadamları derneği başkanı zaten yönetimimizde.. Yusuf Şimşek oluyo kendileri.. Biara kaldırılacktı bu dernek snra nooldu bilmiom.. Babamında yakın arkadaşıdır.. Beş kuruşta parası yoktur.. Kendisi müteahittir..

Külünkoğlu
01.08.2006, 14:54
Bu konuda ümitsizim, karamsarım, hüzünlüyüm. Nedeni de bende kalsın.

Nytre
01.08.2006, 14:57
bende ümitsizim.. belki yönetim "gerek yok" der... belki kimse durup duruken böyle bir şey yapmaz..
ama bir isimde ben ekleyeyim OLTANLAR...

Gürkan
01.08.2006, 15:08
tek olursak bende ümitsizim.gidip tek basımıza bırseyler yapsak tınmazlar.ama taraftarın tumunun bole dusunmessı belkı onları hareketlendırır.
bunları sadece tanınmıs degıl ısmı cok duyulmamıs ama armatorluk yada müteahhıtlık yapan iş adamları var onarda olmalı.

bu konudakı en buyuk engelımız ıktıdar kavgası.herkes ben baskan olayım oyle yapayım derse olmaz.burada baskana buyuk ıs dusuyo. yapılan yardımların carcur edılmeden kullanılması garantısını vermelı.

dusunsenıze 2-3 iş adamımız bırlesıp mesela gokhan unal veya baska bır oyuncuyu (avrupadakı turklerden) takıma alsalar masrafını karsılayıp.

lakerta
01.08.2006, 15:09
trabzonspora maddi anlamda destek vermezler sebebi trabzonsporla REKLAMLARINI yapamazlar o yüzden.bu tür iş adamları eziklere yardım ediyolar çünkü onların elinde basın yayın organları.Reklamlarını yapamadıklara yere maddi anlamda destek vermezler...Ağaoğlunun ve cevahir in dışardan desteklerini biliyorum ama diğerleri yapmaz..unutun bunu...

Nytre
01.08.2006, 15:20
arkadasın dediğinin türkçesi şu mu "menfaatleri yok , o zaman neden destek olsunlar" , "menfaatlerinin önüne taş koyarız neden destek olsunlar"

Gürkan
01.08.2006, 16:12
reklamları neden olmasın şim x iş adamı takımın ihtiyacı olan bölgeye ve isteiği adamı almasında yardım etse veya üstelense (örnek ricardinho gökhan ünal vs.) marcelinhoyu nasıl manşet yaptılarsa onuda yapacaklar ve diyecekler ki x iş adamı takıma bunu aldı.bi de röportaj patlattın mı al sana reklamın babası.Peşinede başarı gelirse daha ne olsun.şampiyonluk kutlamasında bu iş adamına verilen plaket falan.
bence buna bir kıvılcım lazım şimdi herkes eminim şunu düşünüyo,kimse yapmıyo bende yapmayayaımö demekki herkes menfaat bekliyo bende bekleyeyim.

Emorfo
01.08.2006, 16:14
Desteği geçtim köstek olmasınlar yeter...

eren_61
01.08.2006, 16:17
kesinlikle böyle bişey olmalı bir yemek düzenlanmeli ve bütün trabzonlu iş adamları davet edilmeli.gecenin sonunda ise hepsinden trabzonspor için para hibe etmeleri istenmeli.bunu daha öncede yazmıştım ama bunu yönetimin kaldırabilmesi lazım.vede menfaatleri yok , o zaman neden destek olalım tarzı insanlar olmamalı.herkez trabzonspor için orda olmalı bağışını trabzonspora yapmalı şahıslara değil

Dursun Ali Bahçekapılı
01.08.2006, 16:23
musteri@ulusoy.com.tr
info@cevahirholding.com.tr
info@agaoglu.com.tr

mail adresleri burada ama ben de ümitsizim

attagümüshane
01.08.2006, 16:27
ebnim bildiğim kadarıyla külüpte zaten para sıkıntısı yok ki??daha geçen sene 15 milyon dolar civarı pradan sözediliyordu..al bi de7.5 milyon euro da canım bitanem fatih sayesinde geldi..ne eetti??yani bence para var, icraat yok..artık stada mı harcarız diye düşünüyolar onu bilmem..
ve birşey daha bu bahsetiğiniz trabzonlu işadamları saydığınızdan eminm çok fazladır..bırakın trabzonu , ülkede trabzonsporlu olan ileri gelen karadenizlilerin muazzam bir ağırlığı var aslında..ama işleri güçleri gidip istanbul takımlarına yöneitcilik v.s yapmak!! sorsan ya trabzonsporluyum der yada tranzonspor gururumuz o benim 2. takımım der??
velhsaıl paranın dini imanı olmadğı gibi ney yazıkki vefa duygusu ve karadenizliği tabzonluluğu da yok..(not: hayatta her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar mevcutsa da, kaidemiz bozulmuyor)
ne varsa bizde var gibi geliyor????

eren_61
01.08.2006, 16:27
arkadaşlar hep bir ağızdan bir mail yamalıyız.hep birlikte yazdığım maili herkezin atması daha güzel olur.
burda önce atabileceğimiz maili yazalım.birbirimize yardımcı olalım.türkçesi kuvvetli vede millete hisli bir şekilde seslenebilecek birisi yazarsa ve bizde desteklersek bence olur

coach
01.08.2006, 16:30
Desteği geçtim köstek olmasınlar yeter...

bu günlerde okuduğum en güzel poslardan bi tanesi faruk kardeşim.

Küçükalioğlu
01.08.2006, 16:36
gölge etmesinler başka ihsan istemez.

Sevgi
01.08.2006, 16:37
Baskı demeyelim ama Trabzonsporlu iş adamlarına böyle bir destek çağrısı yapılabilir. Birazda duygusal mesajlar verilirse çok yüksek olmasa da mutlaka katkıda bulunacaklardır. Böylece belki Trabzonspor'a yalnızca yönetimde olunduğunda katkı yapma geleneği de delinmiş olur.
bu fikrin sonuç vermemesi sözkonusu ama bence denemeye değer;)

bence değerlerimizin aslında değersiz olduğunu görmeye değmez.Biz onları değerlerimiz olarak görelim o şekilde kendimizi kandırıp mutlu olalım :cool:

eys_61
01.08.2006, 17:06
kurumsallaşma,kendi ayakları üzerinde durabilme derken böyle birşey geri adım atmak olur bence.(adamın parası çoktur,gönlünden kopar verir o ayrı)

oflu_61_ts
01.08.2006, 17:11
arkadaşlar bencede böyle bişe yapmalıyız herkez elini taşın altına sokmalı bu sadece albayrak la olmaz

laz_hayri_61
01.08.2006, 17:33
paralı iş adamlarımız kulübe katkı yapsalar çok iyi olur.Bizim için bu sene lobi faaliyetleri daha önemli. Yani geçen seneler olduğu gibi şampiyonluğu elimizden adice almalarına karşılık cevahir ulusoy ağaoğlu gibi kişilerin büyük etkisi olabilir

Gürkan
01.08.2006, 17:40
kurumsallaşma,kendi ayakları üzerinde durabilme derken böyle birşey geri adım atmak olur bence.(adamın parası çoktur,gönlünden kopar verir o ayrı)

kurumsallasamak devam etmelı ama o ıs rayına oturana kadar,destek ıyı olur.kurumsalasıldımı zaten ihtiyaçta kalmaz.

Ali Özcan
01.08.2006, 18:04
arkadaşlar selam ben yeniyim ve ilk mesajımı bu konuya yazmak istedim.Trabzonspor kişilerin eline bakmayacak kadar büyük bir camiadır bence gerek yok.Benim bildiğim bu tür yardım toplama faaliyetleri işin içinden çıkamayan anadolu kulüplerinde olur hatta iş daha öteye gider ve kulübe talip çıkmayınca belediye devreye gider ve kulüp ayakta kalır...

Zaten şu andaki başkan Türkiye'nin en zengin işadamlarından ve bu tür bir yardım kampanyası onun onurunu zedeleyeceği için buna kesinlikle karşı çıkacaktır.

Bence yapılması gereken bu başkana sabretmektir arkadaşlar.Bakın Aziz Yıldırımın ilk 4 yılı hep sefil oldu fener ama başkana destek verdiler ve adam ilk önce stadı sonra samandırayı yaptı ve sonra da takımı şampiyon yaptı.Lütfen artık birleşelim ve şu takımımıza teknik direktöre futbolcularımıza ve başkana sabredelim.İstikrar yakalayalım başarı kendiliğinden gelir

Nytre
01.08.2006, 18:15
bir adam vardı hani dünyanın en zengin ikinci adamı bill gatesin aidsle savaş vakfına 30-40 milyar dolar bağış yapmıştı o adamı arayalım :) fazla değil 50 milyon dolar verse yeter.

arkadasın dediği doğru kurumsallaşma derken . kulübün kendi kendine gelirleriyle ayakta durması derken böyle bir şey geri adım olur ama artık avrupada sponsorluk anlaşmalarının şekli değişti... ülker bunun türkiyedeki örneğini yaptı... bundan önce telsim yapmış ucheyi alarak... bizimde böyle değerlerimiz varsa ve bu değerler sponsor olmak istiyorsa artık bizde bu yönde sponsorluklar bulmalıyız.

ceserdar
01.08.2006, 18:25
Yapmayın Allah aşkına! Trabzonspor'un hiç kimsenin parasına ihtiyacı yok. Trabzonspor'un akıllı yöneticilere ihtiyacı var. Bakın Fatih Tekke'yi 7.000.000 küsür Euro'ya sattık. Geçen sezon gene Tolga Seyhan'ı 3.000.000 küsür Dolar' sattık. Daha ne olsun! Hani derlerye hep Gençlerbirliği al-sat yapıyor köşeyi dönüyor. Biz onları çoktan geçtik. Gene geçen senelerde borsaya açıldık gene milyonlarca dolar geldi. Trabzonspor kazandığı parayla bütün Karadenizli işadamlarını satın alır. Aziz Yıldırım, Özhan Canaydın da kimlermiş. Biz eğer gençlere yeteneklerimizi tekme tokat klüpten atmazsak değer verirsek daha çok Fatihler çıkartıp 7.000.000 Euro'ya satarız. Bakın hakkında kötü düşünürsünüz iyi düşünürsünüz ama Özkan Sümer gibi Trabzonspor başkanlığı, TFF asbaşkanlığı vs. yapmış bir adam beş kuruş almadan Altyapının başına geldi. İşte bize böyle adamlar lazım. Yoksa üç kuruş veripte 40 yıl lafını yapan Karadenizli işadamlarının cebine sığmaz Trabzonspor.

Muhammet_61
01.08.2006, 18:36
Of ahalisinden "Saral" ailesi...

salihismet
01.08.2006, 18:51
Yapmayın Allah aşkına! Trabzonspor'un hiç kimsenin parasına ihtiyacı yok. Trabzonspor'un akıllı yöneticilere ihtiyacı var. Bakın Fatih Tekke'yi 7.000.000 küsür Euro'ya sattık. Geçen sezon gene Tolga Seyhan'ı 3.000.000 küsür Dolar' sattık. Daha ne olsun! Hani derlerye hep Gençlerbirliği al-sat yapıyor köşeyi dönüyor. Biz onları çoktan geçtik. Gene geçen senelerde borsaya açıldık gene milyonlarca dolar geldi. Trabzonspor kazandığı parayla bütün Karadenizli işadamlarını satın alır. Aziz Yıldırım, Özhan Canaydın da kimlermiş. Biz eğer gençlere yeteneklerimizi tekme tokat klüpten atmazsak değer verirsek daha çok Fatihler çıkartıp 7.000.000 Euro'ya satarız. Bakın hakkında kötü düşünürsünüz iyi düşünürsünüz ama Özkan Sümer gibi Trabzonspor başkanlığı, TFF asbaşkanlığı vs. yapmış bir adam beş kuruş almadan Altyapının başına geldi. İşte bize böyle adamlar lazım. Yoksa üç kuruş veripte 40 yıl lafını yapan Karadenizli işadamlarının cebine sığmaz Trabzonspor.

Cogunluk birgün böyle dü$ünmeye ba$larsa, Trabzonspor dahada büyüyecek.

FANATIK61
01.08.2006, 19:27
Onlarin cogu ancak Istanbul Külüplerine yardim ederler, cünkü is hayatlarinda onlardan ve Istanbul Sehirinden güc alirlar diye sanediyorlar...

Kemençeci
01.08.2006, 20:24
Ne gerek var ya bizim başkan paralı değilmiydi zaten. Çıkarsın versin parayı.

@FLU
01.08.2006, 21:02
olamam param yok

Kasım Hilal
01.08.2006, 21:15
Vestel'İn sahibi Zorlu grubu aslında bize sponsor olsa bayağı iyi olurdu..
Hem yakışıyor bizim formaya Vestel yazısı ama adamlarda tık yok!

CRAZY BOY
24.08.2006, 13:33
Ekonomİk Şartlar Genellİkle Öne Çikar Ama Esas Olan Ruhtur.eĞer Sahada Oyuncular O Formayi Hİssetmİyorsa İstedİĞİnİz Kadar Zengİn Olun BaŞaramazsiniz Örn.fb Avrupa Kupalarinda DarmadaĞin!!!;)

k@ndemir
24.08.2006, 13:39
maddi destekten ziyade akıllı yöneticilere ihtiyacımız var!

yoqsa kulübümüzün mali durumu kötü diil,tabi istanbul takımları kadar iyi diil

Gamze
24.08.2006, 13:47
maddiyata ihtiyacımız yok bence!!gerektiği kdar var zaten.önemli olan varolanı doğru kullanabilecek futbol ve yönetici beyninde!!

Gürkan
24.08.2006, 14:08
maddiyata ihtiyacımız yok bence!!gerektiği kdar var zaten.önemli olan varolanı doğru kullanabilecek futbol ve yönetici beyninde!!

gerektiği kadar varsa neden 3/5 adam kacırıyoruz.aurelıo bıle genlere gıttı 50000 dolar ıcın.

maddıyat kotu degıl dıye borc yok dıye dıyorsunuz ama zaten adam almayınca borc olmuyo.

her donem neden lıstenın dıbındekılerı alıyoruz sebep hep manevımı
yanı karaktersız futbolcu
anlasmayan karsı klub
kurnaz menecerlermı

yoksa maddı acıdan kuvvetlı olmayan klub kasasının gucumu.

corleone
24.08.2006, 14:19
paraya ihtiyacımız yok, köstek olmasınlar, birbirinin ayağını kayırmasınlar, benim adamım işlerine girmesinler yeter... birlik birlik diyoruz ama birlik diyenler bile adamları yönetime giremeyince köstek olmaya başlıyorlar...

Gamze
24.08.2006, 14:22
aurelio durumu özkan sümer dönemine ait :D örnek dahi olmaz :D kaldı ki atay aktuğ takımı kişilere bağımlılıktan kurtarmak için olumlu işler yapmıştır..bıorcumuz yok..paramız da var..ben de söliim o zaman böle boş adamlara bu kadar para döküleceğine iki üç tane adam alınsaydı doğru düzgün kadronu da bozmasaydın bugün şampinluğa oynuyordun..bunların hiçbiri maddiyat değil hepsi kafa işidir bence...

Gürkan
24.08.2006, 14:30
aurelio durumu özkan sümer dönemine ait :D örnek dahi olmaz :D kaldı ki atay aktuğ takımı kişilere bağımlılıktan kurtarmak için olumlu işler yapmıştır..bıorcumuz yok..paramız da var..ben de söliim o zaman böle boş adamlara bu kadar para döküleceğine iki üç tane adam alınsaydı doğru düzgün kadronu da bozmasaydın bugün şampinluğa oynuyordun..bunların hiçbiri maddiyat değil hepsi kafa işidir bence...

tamam o döneme ait ama.zihniyet aynı.atay aktug yönetımın hatası neydı.borcsuz klub o yuzdende ş.ligi durumumuz olmasına ragmen yerınde transfer yapamadı.

ben eger ıhtıyacın ve hedefın varsa borc ta olsa oyuncu alınmasından yanayım.
ornek apıah fener 8 verdı (bence buyukrakam) ama adam suan takıma katkısı bır kac 8 eder.

tabı her transfer oyle yapılmayacak.ama bır (hagı tarzı) oyun kurucuya ben 15 bıle verılmesınden yanayım. dun gs ş.ligine kaldı 4 mılyon avro aldı alsana bır marce parası.

bu arada avatarın çok hoş ya.

Gamze
24.08.2006, 14:58
saol:D

evet borç yapılsıın adam alınsın buna karşı diilim..çünük başarıyla birlikte para da gelio dediğin gibi..ama şu aşamada para yüzünden alamadığımız bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum!!sorun para olsaydı bulunurdu bundan eminim.çünkü parasal yönden mehmet ali yılmazdan sonra gelen en güçlü başkan albayrak...ama kafa olarak???para futbol bilgisi satın alamıo maalesef ki! ;)

since1967_
24.08.2006, 15:05
saol:D

evet borç yapılsıın adam alınsın buna karşı diilim..çünük başarıyla birlikte para da gelio dediğin gibi..ama şu aşamada para yüzünden alamadığımız bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum!!sorun para olsaydı bulunurdu bundan eminim.çünkü parasal yönden mehmet ali yılmazdan sonra gelen en güçlü başkan albayrak...ama kafa olarak???para futbol bilgisi satın alamıo maalesef ki! ;)

kafa olmayana para ne eylesin. para olmasın cebimde iki gram akıl olsun cümle alem bayram eylesin. en büyük yıldız fatihi satanlar yerine kimi koysalar acaba sorusu gitmez beynimizde. saha sonuçlarını düzeltin artık parayla mı pullamı olur biz bilmeyiz söz verdiniz lütfen tutunuz aksi takdirde kapı orda güle güle.

ARAF
24.08.2006, 16:24
adamlar bu güne kadar yapmadılarsa ne gidip istiycez bi hesap açalım tüm herkese verelim ayda 10 ytl yatırsak milyonlarca trabzon taraftarı var milyon dolarlar toplarız bence taraftar arasında bağış kampanyası yapalım bmn liderliğindede olabilir
ama bence kulubun parasal değil yonetimsel sorunları var

kutoz
24.08.2006, 16:26
Parasal destek değil, akıllı, işi bilen yönetici istiyorum...

mahmuter61
24.08.2006, 17:33
Beyler koltuk vaadi yoksa kimse para vermez.Yada statda kocaman falancaoğlu falan filan şukadar para verdi diye afiş asılacak ve anonsla 5 dk da bir ilan edilip lig tv den altyazıyla para verenin adı soyadı lakabı ve resmi geçecek!Yoksa kimse kuruş vermez!!!

Sacit
24.08.2006, 19:36
özellikle yeni stad yapımın da onları da aramız da görmekten mutluluk duyarız :D

golebshera
25.08.2006, 04:07
Vestel'İn sahibi Zorlu grubu aslında bize sponsor olsa bayağı iyi olurdu..
Hem yakışıyor bizim formaya Vestel yazısı ama adamlarda tık yok!

Çok ayıp çoook...

Vestel Trabzonspor diye bir ismi düşünmek bile tüylerimi ürpertti. Kapitalizme bu kadar teslim olunmazki kardeşim.
Hangi marka bizden daha büyükki adı adımızın önüne geçecek?
Koca kulübü dev markalara reklam gerecimi yapalım?

Barcelonanın neden göğüs reklamı almadığını biliyormusun?

Gürkan
25.08.2006, 17:25
Çok ayıp çoook...

Vestel Trabzonspor diye bir ismi düşünmek bile tüylerimi ürpertti. Kapitalizme bu kadar teslim olunmazki kardeşim.
Hangi marka bizden daha büyükki adı adımızın önüne geçecek?
Koca kulübü dev markalara reklam gerecimi yapalım?

Barcelonanın neden göğüs reklamı almadığını biliyormusun?

çünkü onlar kendılerını ıspanyol degıl katalan olartak gorurler(daha dogrusu ogleler) barcada onların mıllı takımı.ve mıllı takımlar gogus reklamı almaz.

biz turk takımıyız ve mıllı takımımız var.yanı trabzonspor mıllı takım degıl gogus reklamı alabılır.
vestel sponsor olunca reklem gerecı oluyoda , suan gosumuzde duran avea ve koldakı turka reklam varken takım aracı olmuyomu.

bence vestel yakısıyodu.avea herkes te var.

bjk deyınce hep aklımda beko lu forma var.
trabzonspor vestel ole oluyodu.

golebshera
25.08.2006, 17:42
Ben göğüs reklamı almayalım demedimki.. Hem bugüne kadar almadıkmı?

Kastettiğim şey Vestel Manisa gibi bir markaya kulübü teslim edemeyiz. Vestel Trabzonspor olmaz. Veya Ülker Trabzonspor. Veya bilmemne Trabzonspor.

Bundan bahsediyorum.

Gürkan
25.08.2006, 18:37
Ben göğüs reklamı almayalım demedimki.. Hem bugüne kadar almadıkmı?

Kastettiğim şey Vestel Manisa gibi bir markaya kulübü teslim edemeyiz. Vestel Trabzonspor olmaz. Veya Ülker Trabzonspor. Veya bilmemne Trabzonspor.

Bundan bahsediyorum.

zaten böyle bir şeyi hiç bir trabzonsporlu kabul etmez. aklımıza bile gelmez.
vestel derken göğüs reklemı olarak konusuyorum.yoksa daha adımızın önüne yazılacak marka dünyada olmadı.

saglam
25.08.2006, 18:51
Şu konunun saçmalığına bakın yahu! Mendil açsaydınız bari bugün cumaydı. Ortada yönetim bozukluğu varken para toplamakta nerden çıktı. Bizim derdimiz para değil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayın şunu lütfen.

Hiç transfer yapmasakta paf takımımızın bize yetmesi lazım. Ama gelin görün ki; hala maç içerisinde defalarca adam öldürmeye teşebbüs eden Hasan'a, kaleciye attığı geri paslarla en çok isabetli pas attığı söylenen Hüseyin'e, en önemli maçımızda ikinci yarı oyuna girerken "yürüyerek" giren Gökdeniz'e [belki maddi kaygıları vardı, bilemiyorum mağlubiyet işine mi geliyordu(!)] muhtacız gibi bir diretme var ya da bu üçlünün torpilleri sağlam!

Bunları gören, altyapıya önem veren bir yönetim istiyorum. 22 sene bekleyen bu taraftar 3 sene daha bekler ama beklediğine değer. Bırakın altyapıya örnek göstermeyi, saydığım üçlü gençleri köreltiyor. Hiçbirinin elle tutulur, gözle görülür iyi yanı yok!

Gürkan
25.08.2006, 18:59
[quote=saglam;433283]Şu konunun saçmalığına bakın yahu! Mendil açsaydınız bari bugün cumaydı. Ortada yönetim bozukluğu varken para toplamakta nerden çıktı. Bizim derdimiz para değil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayın şunu lütfen. quote]

o zman formada almayalım.yada lısanslı urun kullanmayalım.kombıne satılmasın.pıyango duzenlenmesın.takımın paraya ıhtıyacımı var. fener anelkayı alırken,sen djokajı alırsın.bu seneye kadar marceye kadar kac tane parayı bastrıp topcu alabıldık.hangı sezon bu sene de dahıl lıstemızın ılk sırasındakı oyuncuları aldık,paraya ıhtıyacımız ykmus.adam almazsan para sorunun olmaz tabıı.

saglam
25.08.2006, 19:06
Şu konunun saçmalığına bakın yahu! Mendil açsaydınız bari bugün cumaydı. Ortada yönetim bozukluğu varken para toplamakta nerden çıktı. Bizim derdimiz para değil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayın şunu lütfen.

o zman formada almayalım.yada lısanslı urun kullanmayalım.kombıne satılmasın.pıyango duzenlenmesın.takımın paraya ıhtıyacımı var. fener anelkayı alırken,sen djokajı alırsın.bu seneye kadar marceye kadar kac tane parayı bastrıp topcu alabıldık.hangı sezon bu sene de dahıl lıstemızın ılk sırasındakı oyuncuları aldık,paraya ıhtıyacımız ykmus.adam almazsan para sorunun olmaz tabıı.

Anelka nerede şu anda?
Geçen sene şampiyon kim oldu?
Şampiyon olan kadronun en pahalı futbolcusunu söylermisin?
"Paralı yönetim" gelip tüm lisanslı ürünleri, kombineleri satın alsa mutlu olacakmısın?
Paralı başkan hevesimizden ne zaman vazgeçeceğiz?
Son olarak, neden arkadaşlar okuduklarını değil de, anlamak istediklerini anlarlar?

cipses
25.08.2006, 19:14
Anelka nerede şu anda?
"Paralı yönetim" gelip tüm lisanslı ürünleri, kombineleri satın alsa mutlu olacakmısın?
Son olarak, neden arkadaşlar okuduklarını değil de, anlamak istediklerini anlarlar?
para önemsiz değil
çok önemli
parayı bassan şotayı tutardın
parayı bassan aurelioyu tutardın
galatasarayın geçen seneki mucizesini genelleme yapmayın
bin kere daha aynı durumda kalsa bir kere daha şampiyon olamaz galatasaray
paran olmalı, olmalı ama, daha önemlisi parayı yönetecek adam olmalı
trabzon hala yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girebiliyorsa işte o parayı yönetebilen adamlar sayesindedir, ama hiç şampiyon olamıyorsa, o parayı yönetebilen adamların parası olmaması yüzündendir.

ne yazık ki yıllarca yaşadığımız bu parasız ama iyi yönetici sendromu yerini paralı ama kötü yöneticilere bırakmıştır

yani paramızla rezil olmak olayıdır yaşadığımız.

gerçi daha bizi rezil eden paraları göremedik ama olsun!

saglam
25.08.2006, 19:24
paran olmalı, olmalı ama, daha önemlisi parayı yönetecek adam olmalı
trabzon hala yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girebiliyorsa işte o parayı yönetebilen adamlar sayesindedir, ama hiç şampiyon olamıyorsa, o parayı yönetebilen adamların parası olmaması yüzündendir.

ne yazık ki yıllarca yaşadığımız bu parasız ama iyi yönetici sendromu yerini paralı ama kötü yöneticilere bırakmıştır

yani paramızla rezil olmak olayıdır yaşadığımız.

gerçi daha bizi rezil eden paraları göremedik ama olsun!

Bu tespitlere katılmamak elde değil. Lakin belirttiğiniz transferleri çözebilecek şey para değildi. Hem unutmayalım ki, Trabzonspor şampiyon olduğundaki maddi değerlerimiz de ortadaydı.

Trabzonspor'u futbolcular için cazip kılmayı başarabilirsek, aynı ücreti verdiğimizde oyuncu Galatasaray'ı(başka kulüpte olabilir) değil de bizi tercih ederse o zaman paramızın anlamı olur.

Gürkan
25.08.2006, 19:49
Anelka nerede şu anda?

paralı baskan demedık.ısadamlarının katkıszından bahsedıyoruz.

gs nın elemanları kac para aldı bılmıyorum.ama ortalaması ts nın ustundedır.bızde fatıh ve gokdenız ortalamayı yukseltıyo.ayrıca istanbul trabzon ayrımı varkı pek cogu ıstanbulun ısıklarına orayı secıyo demekkı sen daha fazla vereceksın.kımse yonetımden kombıne alsın demıyo.veya urun.onları taraftar alacak.yonetım ısı bılecek tabıkıde ama paran olmayınca beklentısı yuksek klubte kımseyı mennun edemıezsın.şimdi biri çıkıp desekı yanı bır baskan 14 yasında bı cocuk var super yetenek 3 mılyon dolar ama 3-4 sene sonra super olacak kım ıster.takımı tam kadro oturmus klup ıster ama bızım gıbı 300 bın dolara aldıgın veya daha pahalıya dokaj gıbı adamlar la bu ıs olmaz.genclere bıle adam kaptırdık yerı geldıgınde.ne ıcın 50000 dolar ıcın nıye kasa acık vermesın dıye nıye yonetıcı ısımı bılmıyodu yo bılıyokı onu alırsa kasası acık verecek. ama parası yok. bı kere cebınde parası olan la olmayan yonetım pazarlıkta bıle farkeder.parası olan muhtac olmaz menejere falan.ama senın paran yok menejere dıyosun bana su fıyata adam bul oda sana getırıyo.

bu sene soylermısın hangıs ıstedıgımız adamı aldık turkıyeden.

nerde gokhan
nerde bakı
nerde dıgerlerı ya baskası kaptı ya takımında kaldı.

şimdi diyorsun forvetım yok.ama alacak kontenjan yok.turk olsa alırsın. bırı cıkıp dese yanı bır ıs adamı alın sıze gokhan unal kım hayır der.ama yooook trabzon dılenmez.

kendı ıs admaından dılenmez ama ulkerden oyuncu ıstersın.nıye cunku bjk aldı bızde alalım.ama kendı adamımızdan trabzonsporludan ıstemeytelımayıp olur.