PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersen Martin ve Musa Büyük imzaladı

Onur Muhcu
31.07.2006, 13:13
Kulübümüzün Ankaraspor’dan transfer ettiği futbolcular Ersen Martin ve Musa Büyük bugün saat 12.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle sözleşme imzaladılar.

Yönetim kurulu üyelerimiz Serhat Akçay ve Muzaffer Ermiş’in de katıldığı törenle yeni transferlerimiz iki yıllık mukaveleye imza koydular.

Törende konuşan Akçay, yeni sezonda Trabzonspor’un üç cephede birden mücadele edeceğini hatırlatarak, “Lig, UEFA Kupası ve FORTIS Türkiye Kupası’nda başarılı olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, kadromuza daimi olarak yeni oyuncu arkadaşları dahil ediyoruz. İki arkadaşımız da kendilerini ispatlamış oyuncular. Trabzonspor’a katkı yapmak için aramızdalar ve biz de başarılı olacaklarına inanıyoruz” diye konuştu.

Futbolculardan ilk sözü alan Ersen Martin, Türkiye’nin dört büyük takımından birinde forma giyecek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçen yıl Ankaraspor’da sakatlığımdan dolayı pek faydalı olamadım. Burası benim için yeni bir başlangıç olacak. Kendime güveniyorum ve Türkiye’nin her takımında oynayabilecek kapasitede olduğuma inanıyorum. Yeni sezonda katıldığımız tüm dallarda başarılı olacağımızı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Trabzonspor’la geçen yıl da transfer görüşmesi yaptığını açıklayan Ersen, “Kısmet bugüneymiş” diye konuştu.

Musa Büyük ise önemli hedefleri bulunan bir kulübe geldiklerini ifade ederek, “Umarım Trabzonspor’u hedeflediği yerlere getiririz. Bunun için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Jackdaniels
31.07.2006, 13:14
Hayırlı uğurlu olsun inşallah başarılı olurLar....

ahmetto
31.07.2006, 13:23
hayırlı olur inşallah musa iyi transfer de ersen martin den şüphem var

FANATIK61
31.07.2006, 13:25
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706mimza.jpg

Reha
31.07.2006, 13:26
hayırlı olur inşallah musa iyi transfer de ersen martin den şüphem var
Ersen Martin'in Trabzonspor forması giymesi inanılmaz bir skandaldır, yıllar önce BJK'ın resmen attığı bir adam...Cem Demir bu Erseni sırtında taşır!!!

oguzkoc
31.07.2006, 13:28
Ersen Martin'in Trabzonspor forması giymesi inanılmaz bir skandaldır, yıllar önce BJK'ın resmen attığı bir adam...Cem Demir bu Erseni sırtında taşır!!!

gökdenizin alternatifi olabilecek bi oyuncu musa büyük, ama ersen martin form tutarsa anca kulübede oturur yoksa cem demir zaten belli etti kendini şimdiden...

grandiose
31.07.2006, 13:31

Reha kardeşim haklısın.. böyle bir transferin yapılmış olması bile o pencereden bakacak olursak dediğine varıyor... Ama Fatih Akyel bile , Takımımıza gelmezden önceki çalkantılarıyla imza attı bize.. ersen de imzayı attı .. hayırlı olsun diyelim ve bekleyelim... sanırım şu aşamada hem senin de dile getirdiklerini unutmamak, hem de ersenin sportif başarısını temenni edip bizi yanıltmasını beklemekten başka bi şey yok....

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 13:34
İNŞALLAH başarılı olurlar ben musadan ümitliyim kendisini yakından tanıyorum
MUSAYA kefilim arkadaşlar hasan-ferhat-adem-ufuk gibi ortasağda oynayan oyuncularımızdan aha iyi oldıhı bi gercek ben takıma katkısının olacağına inanıyorum umuyorumkı ERSAN'da kanatları iyi alan bir takımda asıscısı bol olan birtakımda ceza sağsı oyuncucu olarak bize faydalı olur

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 13:39
..........

FANATIK61
31.07.2006, 13:39
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza5.jpg

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 13:41
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza4.jpg

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:43
Musa Büyük'ü anladım da Eren Martin neyin nesi?
Lazım mı idi öyle bir futbolcu..
Mehmet Yılmaz, Umut, Ömer Rıza, Cem..
Bunların hangisinden daha iyi bir forvet?

alexispapas
31.07.2006, 13:45
ikisi de iy topçular, ersen de başarılı olacak enseyi karartmayin uşaklar

Mert67
31.07.2006, 13:46
hadi hayırlı olsun.ikiside yararlı olur inşallah.

cIlgInIm
31.07.2006, 13:47
Musa Büyük'ü anladım da Eren Martin neyin nesi?
Lazım mı idi öyle bir futbolcu..
Mehmet Yılmaz, Umut, Ömer Rıza, Cem..
Bunların hangisinden daha iyi bir forvet?

mehmet yılmaz dediğin adam kac yıldır bizde kac gol attıı

umut daha düğn geldi daha ne olacagı belli değil..

ömer rızayı gecen sene izledik bu senede izlicem malüm

cem dediğin adam iyi olabilir ama o da daha yeni ne olacagı belli değil..

hiç yoktan ersen martin uzun boyuyla yapılan ortalara vursa rahat bu sene 10 15 gol atar..

Mehmet Alemdar
31.07.2006, 13:47
inşallah başarılı olurlar şimdiden konuşmak ve eleştirmek yanlış bence

Nytre
31.07.2006, 13:52
neyse arkadaslar...
şimdi milleti karalamayı eleştirmeyi bir yana bırakalım...
takımın oyuncuları oldular... artık takıma kulübe t.heyete destek zamanıdır.
cts günü maçımız var.

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:54
mehmet yılmaz dediğin adam kac yıldır bizde kac gol attıı

umut daha düğn geldi daha ne olacagı belli değil..

ömer rızayı gecen sene izledik bu senede izlicem malüm

cem dediğin adam iyi olabilir ama o da daha yeni ne olacagı belli değil..

hiç yoktan ersen martin uzun boyuyla yapılan ortalara vursa rahat bu sene 10 15 gol atar..

Ben hiç güvenemiyorum Ersen Martin'e..
Ha artık kulübün futbolcusudur, her halükarda bağrıma basarım ama içimde bir kurt var..

Ve Mehmet Yılmaz bir gün mutkala patlayacaktır..
O adamı seviyorum ben..
Bir şekilde gösterecek kendini..
Hayal de olsa inanıyorum ben ona!

zahido
31.07.2006, 13:54
Ben ersen martin hakkında yapaılan yorumlara katılmıyorum.. Yıllardır pivot santrafor arayıp duruyoruz.. Eğer hoca forveti 2lerse ersen ve umut çok iş yapar burayada yazıyorum..

Thedoors
31.07.2006, 14:01
hayırlı olsun..da bunlar laurel le hardy gibi..

Muhammet_61
31.07.2006, 14:09
İyi transferler. Alternatifi bol bir kadromuz oluşuyor. Hayırlı olsun.

54hamdi0061
31.07.2006, 14:10
hayırlısı olsun ne diyelim inşallah trabzona faydalı olurlar

Keleşoğlu
31.07.2006, 14:12
ersenle umut forvette iyi olabilir cemden de umitliyim

Erkin
31.07.2006, 14:13
Hadi hayırlı olsun inşallah iyi performans gösterirler ve başarılı olurlar..

Burçak
31.07.2006, 14:15
Ben hiç güvenemiyorum Ersen Martin'e..
Ha artık kulübün futbolcusudur, her halükarda bağrıma basarım ama içimde bir kurt var..

Ve Mehmet Yılmaz bir gün mutkala patlayacaktır..
O adamı seviyorum ben..
Bir şekilde gösterecek kendini..
Hayal de olsa inanıyorum ben ona!
Bizden giden Mehmet Yılmazdan mı bahsediyosun yoksa başkası mı? :)

The Legend
31.07.2006, 14:20
hadi hayırlısı kulübemiz zenginleşiyor

Adem CAKIR
31.07.2006, 14:28
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.

Tunga
31.07.2006, 14:40
Musa 3 senedir istediğimiz bir transferdi.
Ersen Martin'i ben beğenmem ama beğeneni çoktur, bu da iyi.

Ama kadro doğru kurulmuyor bence. Ne bulursak alıyoruz. Hadi bakalım hayırlısı, Allah utandırmasın.

selcjK
31.07.2006, 14:44
şaka gibi ya 2 yıllık sözleşme nedir anasını satim böyle bi zihniyet olamaz 3 yıl neden attırılmaz

Cemalettin Taşkın
31.07.2006, 14:47
Ersan martinden bende şüpheliyim ama imza attı Trabzonsporda oynayacak inşallah başarılı olur.

SDanışmaz
31.07.2006, 14:48
İnşaLLah bu oyuncuLar oyuncu eksik diye aLınmıştır... Yoksa BJK gibi oLuruz...

Emre B.
31.07.2006, 14:48
Hayırlı olsun

İleli
31.07.2006, 14:52
yıllardır dar kulubemızı genıslettık hayırlı olsun...

halil ibo
31.07.2006, 14:56
Hangi düşünceyle alındıklarını bilemiyoruz.Fakat tek dileğimiz başarılı olmaları.Formamızın hakkını vermeleri...

Burçak
31.07.2006, 14:58
Klübenin zengin alternatif li olması herzaman iyidir.

TSunami
31.07.2006, 15:02
transfer uefa.com da manşet

ErayAkyüz
31.07.2006, 15:09
yaa arkadaslar bırakın allah askına yaa ersen martin kötü topçu olsa milli takım forması giymezdi mehmet yılmazı savunuyorsunuz acaba mehmet milli takıma girmeyi düşünebilirmii bi kere ersen de boy fizik ne ararsanız var bence cok yerinde bi transfer insallah basarılı olacaktır

Onur Muhcu
31.07.2006, 15:12
Ben Diyorum ki Ersen Martin Özellikle Yan toplarda çok işimize yarayacak boy avantajını kullanarak yattaranın yaptığı ortalarda Trabzonspor'a çok yardımcı olacak . . Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Murat GENEL
31.07.2006, 15:12
UEFA resmi sitesi bizi konuşuyo alıp gelecez kupatı merak etmeyin:D

Erdinç Dilek
31.07.2006, 15:13
inşallah uyum sorunun çabuk atlatırlar. gerçi az çok bizim takımı biliyordurlar bu onlar için artı bir avantaj yeni gelen yabancılara göre, Allah inşallah başarılı kılar.

ErayAkyüz
31.07.2006, 15:13
insalllaaaaaaaah

EmrahYalçınalp
31.07.2006, 15:15
Reha abi adam hiç değilse yılardır Anadolu'da oynadı, unutturdu BJK'yı falan. Fethi, Recep, Ülgen, Sergen, Oktay gibi emekli olup gelmedi adam. Hem Appiah'ı da GS atmıştı bir zamanlar...

Ersen çok fazla gol atamaz ama hep kritik goller atar. Bence özellikle iç sahada açamadığımız takımlara karşı iş yapabilecek bir adam. Yıllardır Yattara'nın sağdan getirdiği topların büyük bir kısmı ceza sahasında erir gider. Fatih gibi hava hakimiyeti iyi olan bir adamı yollamışken bence fena bir transfer olmadı.

Sönmez Özlü
31.07.2006, 15:17
Hoş gelmişler. Umarız yararlı olurlar.

gvnlp
31.07.2006, 15:24
off off sen Fatih Tekke yi yolla ersen martini al. hem de kadroda 5 tane forvet varken. içim acıdı içim. eğer o 5 forvet işinize yaramıyorsa yada hoca beğenmiyorsa sat onlları. sanki hoca ersen martinle musa yı izledi. inşallah başarılı olurlar.

Kemal Musaoğlu
31.07.2006, 15:25
hayırlı uğurlu olsun.geniş kadromuz oldu.yedeklerimiz de kaliteli oldu artık.

Özgür Öztürk
31.07.2006, 15:27
Başarı dilemekten başka çare yok. Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Oğuzhan Görkan
31.07.2006, 15:29
İnşaLLah bu oyuncuLar oyuncu eksik diye aLınmıştır... Yoksa BJK gibi oLuruz...
benim korkumda bu zaten

majes
31.07.2006, 15:30
"hiç yoktan iyidir "

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 15:32
inş. e.martin bni şaşırtır iyi performans gösterir

musa büyük ankaraya gitmeden önce biz alacaktık ama şimdi aldık bakalım nasıl oynayacak

Murat'
31.07.2006, 15:33
bu kadar yanlış bi transfer görmedim biz ne yapacaz ya ersen martini hani musa büyükü anladık da ben ersen martini anlamadım valla bide neden djokajı bonservisiyle vermedik de adem koçakı verdik anlamadım

gvnlp
31.07.2006, 15:33
hiç yok daha iyidir mazeret olur en azından. yabancı hakkını forvete kullansalardı bari.

Ozan
31.07.2006, 15:43
en azından oynayaan oyunculara alternatifler geldi ve kadro genişledi daha iyi oldu . ben musa yı pek takip etmedim. ersen martin ide takip ettiğim maçlarda iyi performansını göremedim . inşallah bizde iyi performans gösterirler ve takıma yararlı oyunculardan biri olurlar.

h@msi61
31.07.2006, 17:07
alabileceğimiz en iyi Türk forvetlerden birini aldık, Mehmet Yılmaz dan çok daha faydalı, rakip defansı karıştırıp ilginç ve kritik goller atan bir adam.
bence asıl yanlış olan musa transferidir, zamanında istememize rağmen Trabzona gelmiyen bi adam klüp kapısından içeri bile sokulmamalıydı.
neyse bu saaten sonra bize hayırlı olsun demek düşer, en azından alternatifli bir kadro açısından iyi transferler..

@FLU
31.07.2006, 17:26
ersen martin ne gereksiz bir transferdir ... yanarım yanarım bir mehmet yılmazın yerine alınmasına yanarım mehmet yılmaz gibi kendi insanımızı o formayı taşırken terinin son damlasına kadar akıtan ( ne kadar iyi olmasa da ) bir insanın yerine ersan martini almak çok büyük hata bana göre

laz_rail_61
31.07.2006, 17:31
musa zamanında bize gelmedi hemde çok istemiştik ama bence yattara' nın olmadığı maçlarda iyi bir alternatif olabilir tabi eski musa olursa geçen seneki performansı çok iyi değildi zaten iyi olsa idi aykut onu takas ta kullanmazdı ama sağ kanattan çok iyi girişleri var ersan martin ise teknik bir futbolcu değil ayağını kullanamıyor ama adam hakan şükür 2 kafasını iyi kullanıyor bize lazım dı fatih ten sonra büyük ihtiyaç olacak tı kafa topları biraz çözdük...

keles76
31.07.2006, 17:32
ben ademe çok üzüldüm yani ben ikisine onun değişmezdim demek melih gökçek birşeyler yaptı pazarlık sıkı geçti herneyse kulübe hayırlı olur inşallah
Bence umut tek forvet olacak yanındada marcelinho olursa olur iki forvet olacağını zannetmiyorum.

Punisher-61
31.07.2006, 17:35
Hayirli olsun :)

@FLU
31.07.2006, 17:36
tek forvet cem demir

Selman
31.07.2006, 17:40
hadi hayırlısı kulübemiz zenginleşiyor
Alınan yerli oyuncular hep kulübelik zaten.Fatih'in yerinde kim oynayacak?

Çakır
31.07.2006, 17:49
Ersen'in büyük iş yapcağına inanıyorum, uzun yıllardır eksiğimizdi uzun boylu bir santrafor. Gol bulamadığımız maçlarda, rakipler kapandığı zamanlarda güçlü ortasahamızın desteğiyle çok gol atar Ersen. İyi transfer.

Lokman
31.07.2006, 18:01
Kimi transfer ederlerse etsinler forvette oynayanı çoğu taraftar orada fatihi görmek istediğinden dolayı yazık olacak alınan futbolcuya daha şimdiden duyar gibiyim fati olsa atardı serzenişlerini.Allah sonumuzu hayır etsin

Nytre
31.07.2006, 18:03
ersen martin üzerine birbirinden çok zıt fikirler var... en iyisi bekleyip görmek...

hay1699
31.07.2006, 18:05
iyi de bu adamlar ikişer yıllık sözleşme imzalamış, bari üç yıl olsaydı... iyi bir sezondan sonra bizi satmaları çok muhtemel.

gvnlp
31.07.2006, 18:05
Arkadaşlar bir forvetin uzun olması hava toplarında etkili olmasını gerektirmez. Misal Crouch Mehmet Yılmaz:) ama kısa olup da hava hakimiyeti çok iyi olan topçular vardır. Cannavaro, Fatih Tekke. Temennim Ersen Martin faydalı olur ama izlediğim kadarıyla hava toplarında pek bir şey beklememek lazım kendisinden.

Harun
31.07.2006, 18:20
ersen martin ne gereksiz bir transferdir ...

Bugün Gökhan Ünal ney ise iki yıl öncede Ersan Martin o idi.İki yıl sonra Gökhan formundan düşer adı duyulmaz olduğunda biz transfer ettiğimizde onuda karalarsınız siz.Ama unutursunuz Gökhan'ı şuan can atarcasına istediğimizi.Aynı iki yıl öncesi Çağdaş ve Ersan Martin gibi...

#10 Fietra
31.07.2006, 18:26
İnşallah çok para vermemişsizdir.Hayırlı olsun diyelim.
Her ne kadar Musa Büyük'ün bize katakullisi olsa da oynadığı topla sevdirir inşallah kendini bize.

Çakır
31.07.2006, 18:27
Uzun boylu bir oyuncu, ayrıca rakip savunmayı yıpratan bir tarzı var Ersen'in. Forvette mücadele gücü yüksek oyuncuları her zaman sevmişimdir, bir türlü gol gelmeyen, ceza sahası önünde sıkışan maçları bu tip adamlar çevirirler çünkü. Herkes Fatih Tekke olamaz elbette, bir oyuncuda başka bir oyuncuyu aramak da büyük yanlıştır zaten. Yararlı olacağına yürekten inanıyorum Ersen'in, umarım yanıltmaz beni.

Musa da izlediğim kadarıyla Milan'lı Gattuso ya da fb'li Serkan Balcı tarzında bir adam. Koşuyor, pres yapıyor, rakibi bozuyor. Ama topla çok yaratıcı şeyler yapmasını beklemek iyimser olur diye düşünüyorum. Yine de "erken yapılan yorumların hepsi yanlıştır" diye bir söz var, bekleyip göreceğiz. Taraftara onlar sevdirecek kendilerini.

Jackdaniels
31.07.2006, 18:28
İnşallah çok para vermemişsizdir.Hayırlı olsun diyelim.
Her ne kadar Musa Büyük'ün bize katakullisi olsa da oynadığı topla sevdirir inşallah kendini bize.

hiç para vermedik sadece mehmet yılmaz - adem koçak bonservisle djokajda 1 yıllığına kiralık olarak verildi bu transfer karşılığında....

LazAnisT
31.07.2006, 18:29
Bence bu senenin ikinci en iyi transferi musa büyük olacak.

#10 Fietra
31.07.2006, 18:31
hiç para vermedik sadece mehmet yılmaz - adem koçak bonservisle djokajda 1 yıllığına kiralık olarak verildi bu transfer karşılığında....
Olamaz böyle bişey ya.Nedir bu kardeşim herkes kiralık.
Eller-Jun-Djokaj aldık başımıza bela ya.
Ayrıca futbolculara da çok para vermemişsizdir inşallah.

Jackdaniels
31.07.2006, 18:35

ne kadar verildi bilemiyorum ama bi cep harçlığı verilmiştir sanırım :)

Selman
31.07.2006, 18:37
Ersen Matin'i bilmiyorum ama Musa'ya en yüksek parayı kesin biz vermişizdir.:mad:

Cenkhan
31.07.2006, 18:47
Eler ve Jun gitti sayılır, kulüpleri bir dahaki sene bonservislerini alır. Djokaj mesele asıl. Musa'yı izlemmedim ama Ersen iyi futbolcu. ligde çok farklı oynamamız gereken maçlar olabilir. Ömer Rıza da, Ersen de çok işimize yarayacak. Ama forveti Umut bırakmaz.

#10 Fietra
31.07.2006, 18:50
Eler ve Jun gitti sayılır, kulüpleri bir dahaki sene bonservislerini alır. Djokaj mesele asıl. Musa'yı izlemmedim ama Ersen iyi futbolcu. ligde çok farklı oynamamız gereken maçlar olabilir. Ömer Rıza da, Ersen de çok işimize yarayacak. Ama forveti Umut bırakmaz.
Musa hırslı bi adamdır.Sağ ve sol kanatta oynayabiliyor.Uzaktan şutları da iyidir.2-0'dan 3-2 yenildiğimiz maçı adeta tek başına aldı.Yattara'ya iyi bir alternatif olur kanımca.

TSKara61
31.07.2006, 19:31
Ersen Martin iyi arkadaslar. Ligtvye girin gollerini izleyin adam vucudunu iyi kullaniyo, ayagina sahip teknigi cok kotu degil, ve uyanik kendini iyi pozisyonlara sokabiliyor. Ve kadro arasinda rekabet olusturur en az. Yani bence yonetim yeterince bi genis kadro kursun, Lazaroni gereken 11i kurar. Ersen Martin bu kadroda kotu bi secenek degildir.

jefferson61sefa
31.07.2006, 19:34
Ersen Martin iyi arkadaslar. Ligtvye girin gollerini izleyin adam vucudunu iyi kullaniyo, ayagina sahip teknigi cok kotu degil, ve uyanik kendini iyi pozisyonlara sokabiliyor. Ve kadro arasinda rekabet olusturur en az. Yani bence yonetim yeterince bi genis kadro kursun, Lazaroni gereken 11i kurar. Ersen Martin bu kadroda kotu bi secenek degildir.
ben ersen martini hiç beğenmiyorum valla iğrenç ve kötü bir seçenek

oguzkoc
31.07.2006, 19:51
ilk bikaç hafta umutla ersen forma savaşına girecekler...

gol atmak için umut daha iyi olur ama bence ersen martin daha çok kafa topu indiren pas atan bi adam yani arkasında yattara-gökdeniz-szymek-marcelinho varken ersen martin bence pivot olarak oynatılabilir...

zedboysts
31.07.2006, 19:57
Valla Musa Büyükü bilmem ama Ersen Martin baa göre iyi bir transfer. Hava toplarında mükemmel bi adam. Yine de kulübümüz için en hayırlısı olsun...

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 20:01
ilk bikaç hafta umutla ersen forma savaşına girecekler...

gol atmak için umut daha iyi olur ama bence ersen martin daha çok kafa topu indiren pas atan bi adam yani arkasında yattara-gökdeniz-szymek-marcelinho varken ersen martin bence pivot olarak oynatılabilir...
evet cok doğru bende öyle duşunuyorum ama hocaya bağlı herşey nasıl birtaktık yapacağı belli değil

Naim
31.07.2006, 20:36
biri sakatlandığında yandık haftaya kim oynayacak diye düşünme devirleri sona ersin,
sanki ersenin parasını musanın parasını cemin parasını ödeyince takım dengeleri bozulacak,
yaw bırakın bir senede geniş bir kadromuz olsun ,
çok bir işe yaramayabilir ersen martin
umutun yedeği olur ,
haklısınız
ama bizim de yedeklerimiz olsun lütfen,

Beytullah
31.07.2006, 20:51
evet ya elımızde genıs kadro olsun hersene bizdegilmiyiz kadromuz kısıtlı diye isyan eden bence biz busene dogru olan yapıtık geniş kadro kuruyoruz. .devam translere..

UmutBaykan
31.07.2006, 20:56
bence her ikiside güzel transfer inşallah hayırlı olur.

Telha TANYILDIZI
yaaa bizimde yedeğimiz olsunn demekk
ama yedeğin oyunu çevirebilecek yedeklerden olsun istemezmisin

Kasım Hilal
Abi kadro geniş olsun tamam da yavaş yavaş Beşiktaş'a dönmesin halimiz..
Gereğinden fazla futbolcu da olmaması lazım.
Durup duruken alınan adamlar transferden sayılmaz bence..
Ya çok büyük bir forvet alacaksın ya da elindekileri kullanacaksın...
Ersen Martin bizimkilerden çok mu iyi?
Hem biza sol açık lazım şu anda..

eren_61
31.07.2006, 21:04
inşallah başarılı olurlar.ben ikisinide almazdım ama madem alındı artık başarı beklicez

eys_61
31.07.2006, 21:14
ne diyelim madem ki imzaladılar hayırlı olsun

Cenkhan
31.07.2006, 21:29
Oyunu çevirecek yedek olmaz. Hayal bunlar. Kontraatak oyna geçersin Ömer Rıza girer, kapalı savunmaya karşı oynarsın Ersen girer vs. Geniş kadro için çok önemli transferler. Hayırlı olsun

Kul
31.07.2006, 21:33
Ersen Martin ve Musa Büyük Trabzonsporumuza hayırlı uğurlu olması dileğiyle.. Kısa sürede uyum sağlayarak inşallah takıma katkı sağlayacaklardır..
Ersen Martin için birşeyler söylemek istiyorum.. Geçen sezon Ankarasporla oynadığımız ilk yarıdaki son hafta maçında 2-0 biz öndeyken oyuna girerek takımı ateşlemişti ve 3-2 maçı kaybetmiştik.. İnşallah bu sezon performansını en iyi şekilde tutarak bize katkı sağlar.. Tekrardan hayırlı olsun..

vse61
31.07.2006, 22:40
ah adem vah adem...

kutoz
31.07.2006, 23:12
Yorum yapmayacağım. Anlaşma imzalandıktan sonra, sırtlarına giydikleri formadır bizleri peşinden sürükleyen.

Hayırlı olsun camiamıza... Kadronun geniş olması beni sevindiriyor...

Nytre
31.07.2006, 23:41
aynen katılıyorum..

cemka
31.07.2006, 23:50
hayırlı uğurlu olsun... onlar artık Trabzonsporumuzun yeni oyuncuları... bu saatten sonra tek beklentimiz, başarılı olmalarıdıır... İnşaallah başarılı olurlaar...

NiTRoPHe
31.07.2006, 23:51
Hadi hayırlısı İnşalla Trabzonspor'umuz için güzel şeyler yaparlar...Ya bir de Denilson'dan vazgeçilmiş çok üzüldüm :(:( ya onun gibi bir futbolcuyuda aramızda görmek isterdim

fetvaci
01.08.2006, 01:19
Bende Cok Beenmiodm Bu Adamlari Ama Genis Kadro Acisindan Cok Buyuk Bi Awantaj Bu Ayrica Rekabet Ortami Yaratarak Takima Katki Da Saglanacaktir Walla Ben Kendimi Bildim Bileli Ilk Defa Bu Kadar Genis Kadroya Sahip Oldk Bole Genis Kadro Gormedim Hic

GolaMTuRi
01.08.2006, 02:41
ersen martin hakan sukurun bir alt modeli gibi..teknik kapasite sifir ama bu adami havadan besledigin zaman vucudunu iyi kullanip gol atabilen bir futbolcu..musa'da saglam bir yedek..neyse ikisi hayirli olsun..umarim basarili olurlar..bu sene alinan forvetlerin tek dezavantaji surekli olarak fatih tekkeyle karsilastirilicak olmalaridir..umarim bu onlari etkilemez..

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 06:56
İsteyerek geldik
Bordo-mavili takımın dün akşam yaptığı idmanına katılan Ersen Martin ve Musa Büyük, Trabzon'a isteyerek geldiklerini söylediler. Başarılı ikili, "Zorla geldiğimiz iddia ediliyor. Bunun aslı yok. Zorla güzellik olur mu?" ifadelerini kullandı.

yaranozlu
01.08.2006, 08:12
ben erseni beğenmem ama musayı çıplak gözle iki kere izledim. çok hızlı va kaliteli. ama yattara var, oynayamaz. ersen de boyunu iyi kullanıyo ama çok hareketli değil.... bunların yaşları kaç acaba?....

sarman61
01.08.2006, 08:25
Arkadaşlar ilk defa bir sezon geniş kadromuz var yani hangi yerde kim oynayacak tartışması yapabiliyoruz. Bundan önceki seneler kimi oynayacağı belliydi. Belki bu rekabet bize yarar oyuncular rekabete tutuşur bu da trabzonumuza yarar. İnşallah hayırlısı olur.

Adem CAKIR
01.08.2006, 09:39
Arkadaşlar ilk defa bir sezon geniş kadromuz var yani hangi yerde kim oynayacak tartışması yapabiliyoruz. Bundan önceki seneler kimi oynayacağı belliydi. Belki bu rekabet bize yarar oyuncular rekabete tutuşur bu da trabzonumuza yarar. İnşallah hayırlısı olur.

İnşallah dediğin gibi olur ve koşan savaşan bir TS izleriz. Geçen yılki gibi yürüyerek oynamazlar umarım...

Colakoglu
01.08.2006, 13:29
ben erseni beğenmem ama musayı çıplak gözle iki kere izledim. çok hızlı va kaliteli. ama yattara var, oynayamaz. ersen de boyunu iyi kullanıyo ama çok hareketli değil.... bunların yaşları kaç acaba?....

Ersen Martin 27 (Adamda Otomobil markasi gibi isim var walla :D ASTON MARTIN )
Musa Büyük 26

Akın_61
01.08.2006, 13:37
takımımıza hayırlı olsun..inşallah faydalı olurlar...kadaromuz nekadar geniş olursa okadar iyi.....

Ustaalioğlu
01.08.2006, 13:38
Bu pivot santrafor pek bize yaramiyor ama, insallah Ersen de Umut da basarili olurlar...

Nihat Güneş
01.08.2006, 14:20
ersen martinden çok umutluyum bence boyuna göre alınabilecek en hızlı santrafor...bir galatasaray maçı vardı denizli deydi ozamanlar tek başına dağıtmıştı gs yi...eğer sakatlık sorunu yaşamazsa grün bakın çok faydalı olucak inşallah...
musa büyük ise bence sağ kanatta yattara olmadığı zaman iyi bir alternatif olur...ortasahada da faydalanılabilir..ankara maçlarını hatırlarsak savunmamızı perişan etmişti...durduramamıştık...bence bu transferde çok yerinde oldu ..umarım herikisi de çok faydalı olurlar

Gürkan
01.08.2006, 14:46
ıkısı ıcınde kafamda soru ısaretlerı var bıde karsılıgında + adem kocakı verdık onda canım sıkkın

lakerta
01.08.2006, 15:02
arkadaşlar bu sezonki transferlerimiz tek tek vatana millete hayırlı olsun.Bence ersen trabzonsporda oynarak milli takımada çıkıcak bu şansı trabzona yakalayacak.Ben ademe pek üzülmedim.Çünkü trabzonsporlu gibi oynamıyordu kendisini hiç yormadı maçlarda sadece tek bir maçta iyi oynamıştır.Bazı arkadaşlar kızacak ama hasan bile bana göre ondan daha hırslı ve daha mücadeleciydi...HAYIRLI OLSUN...

Nytre
01.08.2006, 18:22
ersen martinin geçmiş istatistikleri
----------------
Futbolcu Geçmişi
Sezon maç ilk11 gol sarıkart kırmızıkart
2005/2006 29 21 7 6 0
2004/2005 26 25 11 6 0
2003/2004 34 32 13 9 2
2002/2003 40 26 10 5 0

Onur Muhcu
04.08.2006, 09:30
ersen martinin geçmiş istatistikleri
----------------
Futbolcu Geçmişi
Sezon maç ilk11 gol sarıkart kırmızıkart
2005/2006 29 21 7 6 0
2004/2005 26 25 11 6 0
2003/2004 34 32 13 9 2
2002/2003 40 26 10 5 0

Bu istatiklere göre ortalama 12 gol atsa yeter bize . . gerisini bizimkiler tamamlar

Recep Çaltepe
04.08.2006, 10:11
Ersen Martin'den değil de ben Musa Büyük'ten daha umutluyum. Zamanında İstanbulspor'da güzel maçlar çıkarıyordu, almaya çalıştık olmadı. Daha sonra geçen sezon kendisini fırsatım olduğunca Ankaraspor'da seyretmeye çalıştım ve izlediğim maçlarda genel de hep güzel oynuyordu. Hiç bir zaman düşmedi formu. Umarım bunu bizimle de sürdürür.

Ersen'e gelince, pivot forvet, iyi işler yapabilir ama yeterli değil. Umut ile ikisi de yeterli olmaz. Özellikle Fatih'in gidişinden sonra forvet bölgemiz bas bas bağırıyor, "bana daha etkili birini alın" diye.

Umarım bu bağrışları duymak için önümüzdeki kritik maçların hüzünle kapanmasını beklemeyiz.