PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike Meselesinde Taraftar ve Yönetim Arasındaki "Duruş" Farkı

antagonist
10.02.2013, 18:17
Çok uzun yazmayacağım. Şike konusunda taraftarımız adaletin yerini bulması için farklı yöntemlerle eylemlere başvuruyorlar. Yağmurlu havada eylem yapanından tutun, UEFA'nın FIFA'nın önünde eylem yapanlara... UEFA ve FIFA'ya fax, mail göndermekten bıkmayani usanmayan bir grup taraftar profilimiz de var.

Taraftarımızın şike ve adalet konusundaki hassasiyetini maalesef yönetimden göremiyorum(z). Örneğin, Trabzonspor'u teşvik primi vermekle suçlayan şahısla Trabzonspor Kulübünün bir numarası, başkanı aynı karede gülücükler saçıyor.

http://www5.picturepush.com/photo/a/12158943/640/12158943.jpg

http://img.vol.io/rotahaber/newpics/news/240220121846096204932.jpg

http://spor.internethaber.com/data/news/580x385/1330105399-iddda.jpg

http://www1.picturepush.com/photo/a/12158949/640/12158949.jpg

İşin siyasi, ticari vs. boyutları olabilir bilemiyorum ama birçok Trabzonspor taraftarının şu görüntüyü hazmedebileceğini zannetmiyorum.

Royal Heart
10.02.2013, 18:20
Kisa ve öz.

Gökhan ARSLAN
10.02.2013, 18:28
Yapma şunu işte..
Herşeyi bir tarafa bıraktım
Şu kadar insanla dalga geçme başkan !
Bu zamana kadar süreç devam ediyor diye sustum kendi adıma
Ama artık iğreniyorum gördüklerim karşısında bırak git dağılacaksa dağılsın takım en azından bu pisliklerle aynı karede görülmeyiz
Gerekirse amatörde oynatırdım takımı ama şu pislikle aynı kareye sokmazdım o takımı !

kikiemre198961
10.02.2013, 18:29
Yönetim istfai... Senol güneş başkan

ibrahim
10.02.2013, 18:32
Ne doğuş otomotifle poz veren hoca ile asbaşkan, ne mecnun otyakmazını özleyen yardımcı antrenör, ne hakkımızı savunmakla mükellef Trabzon medyası, nede bu adamla pozlar veren başkan anladı taraftarın halinden.

Sadece biz çalıp söylüyoruz, sadece yürekli bir kaç avukat ve basın mesubu savaş veriyor bizimle beraber.

Pesmi edeceğiz? Tabiki hayır. Ben şahsen dahada gaza geldim. Vazgeçmeyecğim. Sırf bizi arkamızdan vuranlara inat. Herkes hikaye, tek gerçek Trabzonspor.

Kaya
10.02.2013, 19:10
Başkan, Mecnun'a acaba "Olum biz size teşvik verdik mi?" diye sormuş mudur?

Ender Kuyumcu
10.02.2013, 19:13
Şu resimden sonra hala sadri şener'in TS'un menfaatleri için hareket ettiğini ve Şikeyle gerçekten de mücadele ettiğini düşünen varsa bu camia kendisine yapılan her şeyi hak ediyor demektir.

titanic
10.02.2013, 19:22
Acaba şike mücadelesi miydi? Bizim yönetimin ömrünü uzatan? Ya da Bizim yönetim miydi Şike mücadelesini uzattıkça uzatan

U.Sadıkoğlu
10.02.2013, 19:25
Hey gidi Şenol'um Güneş'im...

Hamdi Karamahmutoğlu
10.02.2013, 19:31
Koyayım o kafaya bi odun!

U.Sadıkoğlu
10.02.2013, 19:34
Ulan şu adamı göz yaşları ile gönderdik yazıklar olsun bize be...

9RmWAbPhV6A

Berke6198
10.02.2013, 19:37

9RmWAbPhV6A

Erman Toroğlu orada "Doğru söylüyor" mu diyor ?

uzungöllü
10.02.2013, 19:56
bu şeref yoksunları vip ile yolculuk yapacak el bebek gül bebek biz mail,protesto uğraş dur... pehh !!!

Kaya
10.02.2013, 19:57

9RmWAbPhV6A

Allah'ına kurban Şenol hoca...

fteotdgs
10.02.2013, 20:29
Sadri Sener hakkinda yazilanlarin hepsine katiliyorum. Bunun yaninda Senol Gunes'e yapilan guzellemeleri, ah'lari vah'lari anlayamiyorum. O degil miydi durup dururken A. Kocaman ve ogrencilerinin masum oldugunu kamuoyu ile paylasma geregi duyan, ayni insana, Mecnun Odyakmaz'a selamlar yollayan yardimcisina gikini cikaramayan? Al birini vur otekine.

titanic
10.02.2013, 20:32
Bende şenol hoca gibi düşünüyorum. Şenol hoca mesleki bir duyarlılıkla meslektaşlarına sahip çıkmıştır.O ifadeler bile kendi başına şenol hocayı efsane yapmaya yeter. Nitekim hepsinin adı da yok tapelerde.Bu ortada yanlış yapılan işler olmadığı anlamına gelmez.Şenol Hocada aksi birşey söylememiş. Mutluluk pozları vermemiştir

Adnan Mollasalihoğlu
10.02.2013, 20:38
Bu yönetim kurulu ve başkanının mecnun p..ne gücü yetmez.Onun da Trabzon'daki ayakçısı Zeki Mazlum'dur.Bu fukaralar ŞAMAR OĞLANI'dır.Birinin ayaklarına sıkarlar ''gadromuz yederli'' diye zırvalar ama kaseyi doldurur.Allah bizi tez zamanda bu FUKARALAR dan kurtarsın ne diyim.AMİNNNNNN

Giallorossi
10.02.2013, 20:51
Bir taraf ince zekali, bir taraf geri zekali.

asilhamsi
10.02.2013, 20:57
Net olan birsey yonetim tiyatro oynuyor bizde izliyoruz.

ACİLEN ISTIFA

Fatih Özkan
10.02.2013, 20:58
Kimse bizim kadar etkilenmedi bu süreçten...
Kimse bizim kadar üzülmedi, dert etmedi olanları...

karayamayman
10.02.2013, 21:00
Bu Odyakmazın olayı nedir anlamadım, gelen giden saygıda kusur etmiyor adama:(

Enes Ünal Kaya
10.02.2013, 21:34
Şike Süreci Süreci Dedik Ama Bu Son Görüntü Bardağı Taşıracak Cinsten.

Yeter SADRİ ŞENER. Gözümde Kredini Artık Şike Süreci Bile Değiştiremez.

İlk Defa Yazıyorum

YÖNETİM İSTİFAAA

isyan6161
10.02.2013, 21:44
sadrı sampıyonluğu sattı tff secımlerınde derken bıze bağırıp cağıran arkadaslar, ceza veren yonetıcıler acıldımı sımdı körelmıs gozlerınız yoksa hala sadrı sener ve yonetımle devammı dıyorsunuz oyle ya nasıl olsa kupayı getırcek dımı hala sıze acın artık gozlerınızı acın sadrı sener faruk ozakla bırlıkde trabzonsporun kupasını peskes cekmıstır cok sevdıklerı padısahlarının takımı sıkebahceye buakdar net fotoğraflar herseyı acıklıyor ben klube maıl attım bu yonetımın durduğu her dakıka haram artık trabzonspora uefaya neyı kımı sıkayet etcen adamlar demezmı madem adamlar alhınıze sıke yaptılar baskanınızla bunların samımıyetı ne dıye???yazıklar olsun verın sızde tepkınızı bu ınce zekalılara bırılerının usaklarına yoksa cok daha kahroluruz bız cok..

Erdal DİLEK
10.02.2013, 21:49
şikecielrin oyununa kendi adamlarımızla geldik başbakana soru soramayan adamdan ne olur. . .

Erdal DİLEK
10.02.2013, 21:50
14 (3 Üye ve 11 Misafir)

fteotdgs
10.02.2013, 21:54
Baskanin M. Odyakmaz'la yanyana fotograflari yeni degil. En civcivli zamanlarda bile baskanin ayni kisi ile Gumusdag ile Cavcav ile yanyana cok fotograflarini gorduk. Bugune kadar beterin beteri vardir acziyeti ile bu yonetime destek verdim ama hakikaten yeter artik. Senol Gunes'i, Karaman'i, yonetimi hepsi ayni tayfa. Hicbirinin birbirinden farki yok. Hepsi istifa, hepsi gitsin. Yerlerine de kim gelirse gelsin, umrumda degil artik. Yeter ki hepsi gitsin. O kadar umutsuzum, o kadar sitkim siyrildi.

Kasım Hilal
10.02.2013, 21:55
Şirazesi çıktı bu işin artık... Ortada bir başkan kalmadı..

Ogün'
10.02.2013, 21:56
Ulan biz neyin mücadelesini veriyoruz diye soruyorum çoğu zaman kendime

Tunga
11.02.2013, 10:33
Yönetimle taraftar arasındaki duruş farkı derken aslında bir grup kişi ile yönetimin paralel yürüdüğünü görmek lazım.

Gerçek taraftar olanlar ile yönetim arasında ise bir fark var...

Taraftar, bekledi, bekledi, bekledi, durdu, durdu, durdu harekete geçti.

Yönetim durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu, durdu......

Faik Yılmaz
11.02.2013, 10:58
Bizim aklımız ermez bu işlere..... anlamak için " ince zeka " lazım.....

gerçek şu ki şike süreci başkann umrunda filan değil....Yeri geldiğinde kamuoyu tepkisini azaltmak için paratoner olarak kullanılıyor o kadar....

Badaloğlu
11.02.2013, 11:27
Başkanlık seçimleri ne zaman? 2013 Aralık ayında mı? Bir an evvel bu adamı göndermek farz oldu. Kim gelecek? diye saçma sapan sorular sormayın lütfen... Herhalde Sadri'den daha ince zekalı birisi gelir! o koltuğa oturur.

Trabzon şehri siyaset ve siyasetçilere yalakalık yaptığı sürece bu tip başkan profillerini bizler çok daha görürüz. Siyasetçiler bu kulübün yakasını bırakmıyorlar, aslında yönetime gelenlerin siyasetçilere göbekten bağı olduğu için, kulübü siyasetçilere teslim etmişlerdir.

Bayraktaroğlu
11.02.2013, 11:36
Sadri Şener yeter!!! Git başımızdan...

Courage
11.02.2013, 12:12
''Akıllı adam düşmanına yakın durur.''

gibi bir niyet olabilir mi?

TekfurÇayır 61
11.02.2013, 12:21
''Akıllı adam düşmanına yakın durur.''

gibi bir niyet olabilir mi?

Salih kardeşim, ben de şimdiye kadar yapılanların ve yapılmayanların altında iyi niyet aradım, senin burada yaptığın gibi.

Burada aklıma gelen şu, akıllı adam düşmanına yakın dururken taraftarını da üzmemeğe çalışır. Düşmana yakın durmak için şu fotoğraf karesini vermeye gerek var mıydı?

Courage
11.02.2013, 12:27
Haklısınız,görüntü bizleri çok incitici.Ama belki... diyor genede insan!

Gökhan Koç
11.02.2013, 13:23
Bu fotoyu google image searchte arattım,

Sadece haberts'de gördüm.

Onlarda bizim bu sayfa açıldıktan sonra yapmışlar haberi,

Başlığı açan arkadaştan rica etsem fotoyu nerden temin ettiğini söyleyebilir mi ?

S.ÖZKAN
11.02.2013, 13:39

Başlığı açan arkadaştan rica etsem fotoyu nerden temin ettiğini söyleyebilir mi ?

Neler oluyor?

Gökhan Koç
11.02.2013, 14:05
Neler oluyor?

Haberin kaynağını bulmaya çalışıyorum,

Eğer bu fotoğraf gerçekten doğruysa söylenecek birşey kalmıyor.

Gökhan ARSLAN
11.02.2013, 14:11
Bu foto nerden çıktı acaba?

S.ÖZKAN
11.02.2013, 14:16

Bu zamana kadar sırf TS zarar görmesin dağılmayalım birlik olalım minvalinde davrandım konuştum yazdım söyledim ama sabrım artık tükendi

Gökhan Koç
11.02.2013, 14:21
Bu zamana kadar sırf TS zarar görmesin dağılmayalım birlik olalım minvalinde davrandım konuştum yazdım söyledim ama sabrım artık tükendi

Şu fotonun doğruluğunu bir ıspat edelim önce,

Sonra gerekeni söyleriz illaki,

RaşitCan
11.02.2013, 15:13
Eğer bu fotoğraf doğru ise ki bence büyük ihtimalle doğru , Sadri Şener in çoktan teslim alındığının işaretidir.Yapılacak tek şey ilk önce tff yi yıkmadan önce bizim buldozerin başındaki tff dostu operatörü yollamaktır.
Sadri Şener belliki bişeylerden çekiniyor , bu kansızla bu kadar yakın durduğuna göre ,çekindiği elbette bu market kasası kadar IQ su olmayan adam değil ,kısacası başbakan sopası ve bayraktar havucu olabilir;)

Oruç
11.02.2013, 15:28
Şenol Güneş'in yerine biri bulunabiliyorsa, sayın Şener'in yerine de birileri bulunur elbet.

Hocayı(Şenol Güneş'i) acımasızca eleştirenler 'koskoca Trabzonspor teknik direktörsüz kalacak değil ya...' minvalinde söylemleri tekrarlayıp durdu.

Sadece hatırlatmak istedim.

İlker Gazioğlu
11.02.2013, 15:28
Meireles'in dövmeleri hakkında bile açıklama yapan başkan bir zahmet bu konuda da açıklama yapsın. Veya başkana boş boş soru soran çakma gazeteciler bu fotoğrafı sorsun. Bekliyorum bakalım ne diyecek

TekfurÇayır 61
11.02.2013, 15:34
Doğru diyorsun Gökhan kardeşim, herşeyi hesâba katmak lâzım, olur mu olur. Herşey beklenir.

Fotoğraf bir gazeteci çekimine benzemiyor, cep telefonuyla çekilmiş amatör bir fotoğraf gibi. Sanki ortadaki gencin hatırı için çekilmiş, o genç kim acaba, bir taraftar mı, Mecnun'un bir yakını mı?

Necmettin ALTUNTAŞ
11.02.2013, 15:44
Bu fotoğraf için başkandan veya kulüpten bir açıklama gelir mi acaba?

ESER
11.02.2013, 16:00
arkadas bu ne bitmez bir mecnun askiymis. herif Trabzonspor bana sike teklif etti der, kodesten cikmadan yardimci antrenorumuz mecnun abisine selamlar gonderir, kodesten cikar baskan can ciger kuzu sarmasi olur. Taraftar da ugrassin dursun kupamiz hakkimiz verilsin diye, bu futbol denen olaydan iyice tiksindim arkadas.

Külünkoğlu
11.02.2013, 16:01
Duruş farkının sadece şike meselesinde olduğunu düşünmüyorum. Derin ayrılıklar olduğu aşikar.

Necmettin ALTUNTAŞ
11.02.2013, 16:17
Biz boşuna mı debeleniyoruz acaba diye sormuyor değilim kendime.

Zafer Fidan
11.02.2013, 18:29
Dakika 1:09

http://www.ligtv.com.tr/haber/firtinada-moraller-bozuldu

SEDAT
11.02.2013, 18:39
* Duruş farkı derken Yönetim için sormak istiyorum Hangi Duruş ?

Gökhan Koç
11.02.2013, 18:41
Dakika 1:09

http://www.ligtv.com.tr/haber/firtinada-moraller-bozuldu

Ben cevabımı aldım,

Yazıklar olsun Sadri Şener !!!

S.ÖZKAN
11.02.2013, 18:47
Ben cevabımı aldım,

Doğru hee ne söylesem az kalır

Gökhan Koç
11.02.2013, 18:51
Doğru hee ne söylesem az kalır

Video'da gördüğüm daha bile beter.

Yazıklar olsun ya, Trabzonspor Başkanı bu şikeci pisliği böyle karşılayamaz.

Rezillik !!!

Gökhan Koç
11.02.2013, 19:02
Hadi çok seviyor olabilirsin Mecnun'u, insan bir düşünür etrafta kameralar var saçmalamayayım der.

Kasım Hilal
11.02.2013, 19:15
Önümüzdeki ilk seçim resmi olarak ne zaman?

antagonist
11.02.2013, 21:24

Sivas'taki otelin twitter sayfasından almıştım:

https://twitter.com/OtelSultan

arifberkay
11.02.2013, 21:33
Ben cevabımı aldım,

Karı satıcısına karşı ayağa kalkıp el pençe vaziyete geçiyor

messileo
12.02.2013, 00:53
Arkadaşlar aslında bu konu makale yazılacak kadar uzun bir konudur. Taraftarın gösterdiği dik duruşu kaç kişi gösterebiliyor? Bu soru aslında şöyle sorulmalı; işini, ailesini, kariyerini riske ederek bu konuda dik durabilen kaç kişi var? Ya da bizim bunu herkesten bekleme gibi bir hakkımız var mı? Hafta sonu Sivas maçında yenilgiden daha çok üzdü beni Sadri Şener'i Mecnun Odyakmaz'la beraber otururken görmek. Hatta daha sonra daha fazlasını gördüm otelde beraber fotoğraf çektirmişler vs. Sadri Şener'den bu şikeci güruha karşı bir tavır almasını bekliyoruz taraftar olarak haklıyız da. Fakat şunu unutuyoruz. Bu adamların arkasında koskoca hükümet var, Türkiye’nin zengin aileleri var; koç vs. Sadri Şener bunların hepsine karşı tavır alabilir mi? Böyle bir riski göze alabilir mi? Daha 3-5 seneye kadar batık olan işlerini bu hükümet zamanında düzeltti Sadri Şener. Belki ihale verdiler, yada kredi vs ile işini büyütmesini sağladılar. He buradaki amacım Sadri Şener'i hain ilan etmek değil. Sadri Şener en kötü zamanında bu kulübe 5 trilyonunu hibe edip gitmiştir. Ayrıca 2010-2011 sezonunda şampiyon olan takımımızın başkanıdır. Ne Faruk Özak ile ne de Mehmet Ali Yılmaz ile kıyaslanmayacak kadar iyi bir Trabzonsporludur.

Ulusal basında yazan yazarlarımız hangi Tv programında, hangi köşe yazılarında bizim hakkımızı gerçekten çalan kişiden bahsediyor? Ya da bahsetseler acaba o tv, o gazete, o dergi; o sözleri, o yazıları yayınlar mı? Tv‘ye çıkarır mı bir daha söyleyen kişileri? O gazetede, o dergide yazabilirler mi? Peki işlerini kaybetmek pahasına bizim onlardan bunu istemeye hakkımız var mı? Savaştığımız gücün nasıl bir güç olduğunun farkında mıyız? Ne kadar büyük bir işin içine girdiğimizin farkında mıyız?
Bu uğurda işinden olan insanlar oldu. Şikeci güruhu aklayan hükümet bu konuda kendisini eleştirenleri de cezalandırmaktan geri durmadı. Kimini işinden etti, kimini kariyerinden, kimisinin ailesini dağıttı. Bu süreçte işinden olmuş biri olarak, 5 aydır hiçbir yerde iş bulamadığım için evliliğini en az 1 yıl ertelemek zorunda kalan biri olarak(bunu kendimi acındırmak için değil sadece herkes neyle mücadele ettiğimizi bilsin diye yazdım) diyorum ki bunu insanlardan beklemeye hakkımız var mı?

Temiz futbol eylemleri yapıyoruz. Eylemlere şikecileri aklayan parti mensupları da katılıyor! O eylemleri kime karşı ne için yapıyoruz? TFF ve UEFA ya karşı mı? Bizim hakkımızı TFF ve UEFA mı çaldı arkadaşlar? Eğer savaşmaya devam edeceksek o zaman bizim düşmanımız TFF, UEFA falan değil. Bizim bu düzeni yıkmamız lazım. Bu güçlüyü kollayan, güçlünün hukukunun üstün olduğu düzeni yıkmamız lazım. Son 6 aydır kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak görmüyorum. Çünkü öyle hissettirildim.

Şikecileri aklayan güruh sadece bizim şampiyonluğumuzu değil, sevincimizi, 27 yıllık hasretimizi, umudumuzu ve onurumuzu çalmıştır!

Biz bu mücadeleyi kaybedebiliriz. Ama bize kaybettirenleri asla unutmayacağız. Unutmayacağız ve yarın kapımıza geldiklerinde tokadı suratlarına yapıştıracağız! Trabzonsporlu olmaya gerek yok vicdanı olan herkesin yapması gereken budur!

Gökhan Koç
12.02.2013, 09:11
Sivas'taki otelin twitter sayfasından almıştım:

https://twitter.com/OtelSultan

Teşekkür ederim renktaş,

Ciddi anlamda üzüldüm ve dahası kandırılmış olduğumu gördüm.

TFF genel kurulunda o benim yanıma geldi oturdu diyordu bide :(

ardasa61
12.02.2013, 22:08
bu adam gitmez.