PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "9" Numaralı Formayı Bu Yıl Kimseye Vermeyin...

Sayfa : [1] 2

Külünkoğlu
31.07.2006, 13:03
Yaşarken efsane olan takım kaptanımız Fatih Tekke'nin anısına bu sezon hatta arkadaşlarımız katılırsa o dönene kadar da 9 numaralı formayı kimse giymesin... Ne dersiniz arkadaşlar böyle bir kampanya başlatalım mı ?

Jackdaniels
31.07.2006, 13:05
Evet olabilir fatih geri dönene kadar 9 numaralı forma kimseye giydirilmesin....

kuzey_lee
31.07.2006, 13:05
aslında azcık ''vefa'' nedir bilen yönetimler,bizim kampanya başlatamamızı beklemeden böyle bir açıklama yapmak zorundadır..

zorundadır fazla oldu trabzonspor camiası için biliyorum.ama içimden öyle geldi işte..

nr.9 O'nun dur,O'nun kalacak

Burçak
31.07.2006, 13:06
çok iyi olur. o dönene kadar yada futbolu bırakana kadar kimse giymesin o formayı.

unyelimetin
31.07.2006, 13:07
Güzel bir düşünce ancak bu takımın mazisinde o kadar büyük futbolcular geldi geçti ki,onlara ayıp olur diye düşünüyorum.

Ama Fatih futbolu bırakana kadar olabilir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 13:07
bence çok güzel bi jest olur
hatta giderken yanında götürmesi için bir No9 forma hediye edilebilir.
"Gelirken formanı giy de gel!.." diye...

Özge
31.07.2006, 13:08
bencede 9 numaralı formayı kimse giyinmemeli

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 13:08
iyi fikir bence de.vefa sadece ist.da bir semt değil...hem otomatikman fenere gitmesini de önlemiş oluruz...

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 13:09
Bence 9 numara gercekten verilmemeli kimseye duygusal bakmayı geçtim olaya. Sahada o formanın altında birisi çıkıp oynarda ve iyi bir performans sergileyemezse seyircinin vereceği tepki şimdiden belli olur.

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:10
Fatih'in asıl sırt numarası 61 idi zaten..
9'u sonradan giydi..
Bence herhangi bir oyuncu giyebilir 9'u..
Hem Fatih için 9'u kimse giymeyecek ise Hami'nin numarasını hiç kimse giymemeliydi..
Ya da Ünal'ın..

Aslıhan
31.07.2006, 13:12
evet ya gerçekten böyle bir kampanya harika olur.Kaptan bunu fazlasıyla hakediyor .

zafercalikoglu
31.07.2006, 13:13
bu sene onun anısına olabilir,ama surekli olması na karşıyım

kuzey_lee
Fatih'in asıl sırt numarası 61 idi zaten..
9'u sonradan giydi..
Bence herhangi bir oyuncu giyebilir 9'u..
Hem Fatih için 9'u kimse giymeyecek ise Hami'nin numarasını hiç kimse giymemeliydi..
Ya da Ünal'ın..

ne zaman dı fatih'in asıl sırt numarası 61??

trabzonsporda efsane olurken 9 numarayı giymedi mi?

cIlgInIm
yok kardeşim olmaz öyle sey hak eden 9 u da giyecek 10 da öyle şey olmaz.. tekke hak etti giydi.. inşallah yeni bir 9 numarlımız cıkar ve giyer

Külünkoğlu
31.07.2006, 13:14
Fatih'in kronolojisine bakıp yazarsak, daha iyi olacak. Geçirdiği sakatlıklara (kırıklar, ameliyatlar) rağmen attığı attırdığı goller ve son olarak kulübümüze kazandırdığı Türkiye'de bir yerli oyuncuya verilen en yüksek ücret. En zor zamanlarda forma aşkıyla sakat sakat oynaması.

Bir oyuncunun daha ne yapması gerekiyor ?

TSelif
31.07.2006, 13:15
Bence de 9 numara onunla özdeşleşmişti. Tıpkı onun TRABZONSPOR umuzla özdeşleştiği gibi. Fatih futbolu bırakmadı ki. Jubilesi bu numara ile yapmalı .
Benim formamda 9 numara hem....

omerkucuk
31.07.2006, 13:17
Yaşarken efsane olan takım kaptanımız Fatih Tekke'nin anısına bu sezon hatta arkadaşlarımız katılırsa o dönene kadar da 9 numaralı formayı kimse giymesin... Ne dersiniz arkadaşlar böyle bir kampanya başlatalım mı ?
ßaşLıgı görmediğimden mütevellit ßende ßu konuda ßir ßaşLık açtım ancak ߀nim düşünceme göre forma 1 yıL süreyLe değİl tamamiyLe emekLiye ayrıLmaLı tşk...

Mehmet
31.07.2006, 13:17
9 Numaranın Trabzonsporlu futbolculara verilip verilmemesi,
10 numaranın Marcelinho'ya verilip verilmemesi kadar önemli değil bence.
Bu Sözüm Sayın "tigin" için :) tabiki anlayana. (!)

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:18
ne zaman dı fatih'in asıl sırt numarası 61??

trabzonsporda efsane olurken 9 numarayı giymedi mi?

9'u giymesinin nedeni 61 numaranın Gökdeniz'de olması..

zahido
31.07.2006, 13:19
7numara şotanındı onuda vermeyelim 10 numara haminin onuda vermeyelim.. Bu böyle gider.. Kimse Trabzonspordan üstün değildir.. Bugün 9 numara boşalır yarın ondan daha büyük bi 9 numara gelir..

kuzey_lee
31.07.2006, 13:20
9'u giymesinin nedeni 61 numaranın Gökdeniz'de olması..

asıl sırt numarası ne zaman 61di diye sordum..antepteyken diyosan o zaman gurbet mevzusu var..

ona bakarsan ben de 95 senesinde uefa maçında fatihin 11 numaralı formayı giydiğini hatırlıyorum..

fatih 9 numara ile özdeşleşmiştir..

7numara şotanındı onuda vermeyelim 10 numara haminin onuda vermeyelim.. Bu böyle gider.. Kimse Trabzonspordan üstün değildir.. Bugün 9 numara boşalır yarın ondan daha büyük bi 9 numara gelir..

buraya yazan 20 kişinin hepsi de ''fatih trabzonspordan büyüktür'' dedi dimi?

vefa vefa vefa...

the end..

oguzkoc
31.07.2006, 13:22

verilecek en iyi cevaptır ayakta alkışlarım...

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 13:25
sonsuza kadar kimseye verilmesin denmedi sadece -dönene- kadar..şotanın veya diğerlerinin dönme ihtimali yoktu. ha dönmezse verirsin olur biter..

bu bir jesttir, sevginin, vefanın göstergesidir.bunda yanlış birşey yok...

grandiose
31.07.2006, 13:26
Oynadığı süre içerisinde Trabzonspora bu denli faydalı olan çok futbolcu vardı... hepsine saygılar...Ama Fatihi diğerlerinden ayıran bir artı daha var... hiçbir topçumuz Trabzondan ayrılırken kulübüne bu kadar müthiş bir rakam kazandırmamıştı...o bir efsane artık.. ve o dönene kadar 9 numaralı forma asla kimseye verilmemeli.. vefanın kralı bu olur.. o herşeyin iyisine layık...

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:28
asıl sırt numarası ne zaman 61di diye sordum..antepteyken diyosan o zaman gurbet mevzusu var..

Yanlış bilmiyor isem Antep'e gönderilmeden önce önce..

Bakın bunu vefasızlık ya da vefa borcu olarak düşünmeyin..

Bence 9 numara kesinlikle bir futbolcunun sırtına geçirilmeli..

Hatta mümkünse genç bir Trabzonlu oyuncun ya verilmeli..

Tıpkı dedeler ile torunların isimlerinin aynı olması gibi.

O numara öldürülmemeli, aksine yaşatılmalı..

Külünkoğlu
31.07.2006, 13:28
Hiç olmazsa ondan daha büyük gelene kadar saygı'yı ve vefa'yı haketmiyor mu ? Yazık.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 13:30
Bu kadar sevilen bi oyuncu için bir yıl bir numaranıın kapatılmasında hiçbi sakınca yok bence...

kuzey_lee
31.07.2006, 13:33
Yanlış bilmiyor isem Antep'e gönderilmeden önce önce..

Bakın bunu vefasızlık ya da vefa borcu olarak düşünmeyin..

Bence 9 numara kesinlikle bir futbolcunun sırtına geçirilmeli..

Hatta mümkünse genç bir Trabzonlu oyuncun ya verilmeli..

Tıpkı dedeler ile torunların isimlerinin aynı olması gibi.

O numara öldürülmemeli, aksine yaşatılmalı..

yanlış biliyorsun..

altaya gitmeden önce 11 giyiyordu..antepe gitmeden önce de hatırladığım kadarıyla henüz forma numaralarında istenilen rakamlar kullanılamıyordu..

ben fatihi 61 numara ile hiç hatırlamıyorum nedense..fatih tekke diyince insanların aklına 9 numara gelir ve o 9 numara bu sene kimsede olmayacak

Burçak
31.07.2006, 13:36
yaa beyler bu konuda bile anlaşamıyoruz. 9 numaralı formayı birisi giyse fatih bişey kaybetmez. yada kimsei giymezse Trabzonspor kaybetmez. Fatih Tekke'ye Fatih Sultan Tekke demişsek o bizim için gerçekten özel olduğu içindi. 9 numaralı formanın giyilmemesini istemekte sadece bi Vefa borcudur. birşey kaybetmeyiz yani. Fatihi onurlandırmış oluruz. Fatih jübilesini yapıncada hak eden kimse yine giyer 9 numarayı.

ayrıca eski futbolcuları bu konuya karıştırmanın anlamı yok. hami 10 numara giymiş şimdide kimse giymesin deniyor.. ne alakası var. Hami futbolu bırakalı yıllar oldu. Hami futbolu bıraktığı için onu onurlandırmanın başka yolları var. ozaman bi şekilde Kamuoyu yaratıp ona yakışır şekilde bi jübile yaptırmalıyız. !!

Esra Yıldırım
31.07.2006, 13:37
böyle bir kampanyanın başlatılması çok uygundur , 9 numaralı forma giyilmemeli

Murat GENEL
31.07.2006, 13:38
numara öldürülmemeli, aksine yaşatılmalı..

işte budur bu sözü sadece alkışlarım

sheva
31.07.2006, 13:42
vefa gerçekten de bulunması zor bir haslet. takımımıza sayısız fedakarlıkları olmuş birine tabiki vefa gösterilmeli. ancak 9 numaranın müzeleştirilmesinden de yana değilim. 1 yıllığına yapılması yeterli olur sanırım.

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 13:42
işte budur bu sözü sadece alkışlarım

numara tek başına bir anlam ifade etmez. onu "taşıyan" anlamlı kılar.dolayısıyla numara başkasına verilerek yaşatılamaz...

Mehmet Alemdar
31.07.2006, 13:45
evet numara yaşatılmalı ama adam gibi adamda yaşatılmalı o numarayı giydiğinde hakkını verecek nasıl 10 numara hamiden sonra sahibini bulamadı bu da onu yaşatacak bir adama verilmeli...

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:45
Hiç olmazsa ondan daha büyük gelene kadar saygı'yı ve vefa'yı haketmiyor mu ? Yazık.

Ondan büyüğünü bayağı bir zor buluruz..
Sanmıyorum öyle bir şey yapılabileceğini..

Burçak
31.07.2006, 13:46
evet numara yaşatılmalı ama adam gibi adamda yaşatılmalı o numarayı giydiğinde hakkını verecek nasıl 10 numara hamiden sonra sahibini bulamadı bu da onu yaşatacak bir adama verilmeli...
en azından fatih futbolu bırakana kadar.

Tunga
31.07.2006, 13:46
vefa gerçekten de bulunması zor bir haslet. takımımıza sayısız fedakarlıkları olmuş birine tabiki vefa gösterilmeli. ancak 9 numaranın müzeleştirilmesinden de yana değilim. 1 yıllığına yapılması yeterli olur sanırım.
Aynen katılıyorum.
Aslında numaraların eskiden daha çok anlamı vardı. Zira aynı zamanda mevkileri de simgeliyordu. O zaman bu olay yapılsa, o mevkiye kim gelirse gelsin 9 numara giymek zorundaydı. Oysa şimdi öyle bir durum söz konusu değil. Fatih'ten önce 9 numarayı kim giyiyordu? Bilen var mı?

Demek ki hiç olmazsa bir sene o formayı boş bırakmak, hiç kimseye zarar vermez.

Burada asıl iş yönetimimizin. O 9 numarayı "DOLDURACAK" adam bulmak kolay değil çünkü.

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:49

Evet Muzaffer belki de dünya üzerinde 10 numara giyip de futbola bu kadar uzak olan tek futbolcudur.. Ama Mehmet Yılmaz o formanın hakkını vermiştir..

9'u yaşatacak adam bence geç bir Trabzonsporludur..
Geleceğin yıldızına verilmelidir bu numara..

Ha vefa borcu derseniz yine..
Beki bir yıl kullanılmayabilir..
Ama daha fazlası bence doğru değil!

Murat GENEL
31.07.2006, 13:49
numara tek başına bir anlam ifade etmez. onu "taşıyan" anlamlı kılar.dolayısıyla numara başkasına verilerek yaşatılamaz...
fatihi yapılırsa shotaya hamiye ve diğer yıldızlarımıza nolacak???fatih 2 sene parladı klüpte hami ise 1 sene schalkede oynadı rahat 10sene trabzonsporda hem adam sözleşmelerde boş mukaveleye imza atardı...bence fatih trabzonspor için ne kadar önemliyse hami ve shotada o kadar önemlidir ve bu ayrıcalık sadece fatihe yapılmamalıdır

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:51

O zaman o numara emekliye ayrılarak vefa borcu da ödenmez..

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 13:52
O zaman o numara emekliye ayrılarak vefa borcu da ödenmez..

emekliye ayrılmıyor..sadece ücretsiz izinli sayılıyor 1-2 yıl için...

Kasım Hilal
31.07.2006, 13:58
emekliye ayrılmıyor..sadece ücretsiz izinli sayılıyor 1-2 yıl için...

İzin ya da emekli..
Tek başına bir anlam ifade etmiyor ise o numarayı başkasına vermek bir anlam taşımıyor ise vermemek neden vefa örneği olsun..

Lütfen konuyu polemikten uzaklaştıralım..

Fatih'in numarasının Trabzonlu bir gence verilmesini istememdeki neden yeni yeni Fatih'ler doğurabilmek gayesidir..

Şahsen ben Trabzonspor attyapısından yetişip A takıma bu yıl seçilmiş bir geç olsaydım ve bana bir öneceki sezon Fatih'in giydiği numara verilseydi daha bir fazla motive olurdum..

Ben onun için o numaranın genç bir Trabzonlu'ya verilmesinden yanayım..

Mesela takımdan zorla uzaklaştırılmayan Ali'ye..

laz_rail_61
31.07.2006, 13:59
Ya arkadaşlar saygı vefa bu şekilde gösterilmez ki ne yaparız zengin olan BMN üyelirinden bir grup rusya da zenit kulübünün maçına gider açar bayrağını izler desteğini verir fatihe veya orada 10 15 bin arası türk varmış göndeririz buradan bayraklarımızı sevgimizi onu orada yanlız bırakmayarak gösterebiliriz Bence fatih unutulmamalıdır ama hami hiç unutulmamalıdır ünal trabzonlu bile değildi ama asla bizi yarı yolda bırakmadı arkadaşlar kaç tanemiz 70 lerin Trabzonspor kadrosunu sayabilir HİÇBİRİSİNİ UNUTMAYALIM Sonuna kadar fatihin yanındayım ama bu uygulama son derece yanlıştır...

Lapina
31.07.2006, 14:02
9 Numarali formayi taraftar olarak biz giyelim.Formalarimizi alirken 9 numara alalim.Daha hos olmaz mi ? Hepimiz birer Fatih TEKKE yiz..

Jackdaniels
31.07.2006, 14:11
Herkes avatarınıda fatih tekke olarak yapsın arkadaşlar....

Muhammet_61
31.07.2006, 14:28
Bence saçma bir uygulama. Artık 9 numara santraforumuz gitti. Tam bir 9 no Ersen geldi. O giymeli bu numarayı. O zaman 10 numarayı da Hamiden sonra kimse giymesin. Tekke döndüğü zaman yine veririz 9 numarayı ona.

Muhalif
31.07.2006, 14:31
Ben bu fikre muhalefet şerhi koyuyorum:) bu düşünceye göre Maradona futbolu bıraktığında onlarla birlikte tarih olmalıydı 10 numaralı forma... yine de ben karışmam tabi:D
Bana sorarsanız 9 numarayı Gökdeniz giysin, en yakın arkadaşı olması hasebiyle.. hem 61 numarayı müzeye koyarız böylece..

omerkucuk
31.07.2006, 14:34
Kanaatim o yöndedir ki ; ßu hareket sadece Fatih TEKKE'ye vefa değiLdir. ßu daha önce yapıLmamış ßir şeyin yapıLmasıdır.Ve Traßzonspor Taraftarının eLinde ßir iLk oLma şansı vardır.
UnutuLmus oLan ßazı evrenseL değerLerin hatırLanması açısından da çok önemLi ßir adımdır.

SDanışmaz
31.07.2006, 14:35
FutboLu bırakana kadar böyLe bir şey yapabiLiriz...

Çok da iyi oLur ;)

selcjK
31.07.2006, 14:47
10 numarayı veren 9u hasan üçüncüye bile verir benim gözümde 10 fatih 1 hami etmeyeceği için herhangi bir kişi giyebilir. marcelinho giyecek muhtemelen

Sönmez Özlü
31.07.2006, 14:48
9 numara önemli ve klasik bir forma numarasıdır. Bence 9 boş bırakılmamalı. Fatih'i seviyoruz elbette. Çok seviyoruz. Ama Hami'ler, Ünal'lar, Dobi'ler geçti bu takımdan.. Daha adil davranabilmeliyiz.

ts_fan
31.07.2006, 14:49
Arkadaşlar saçma bir uygulama olur diye görüş belirtmek, bu görüşte olan arkadaşlara yapılan bir haksızlıktır, olmasa daha iyi olur dersiniz olur biter.

Benim görüşüm; hedefleri arasında olmayan bir takıma, içinde bir buruklukla transfer olan ve kulümüze şimdiye kadar kimsenin yadsıyamayacağı birçok hizmeti olan Fatih Tekke'yi onore etmek adına 9 numaralı formanın bir süreliğine boş kalması güzel olacaktır.Bunun gerçekleşmesi Trabzonspor camiasının yapabileceği şık bir hareket olarak hafızalarda kalacaktır.Hem böylece 9 numarayı sırtına geçirecek oyuncunun üzerinde Fatih Tekke baskısı olmayacaktır, olaya birde bu açıdan bakmakta fayda vardır;)

İleli
31.07.2006, 14:51
katılıyorum bu sene 9 numara avnı akere asılmalı

Cemalettin Taşkın
31.07.2006, 14:52
9 numarayı isteyen var mı? zaten otomatikmen boş kalacak.

kuzey_lee
31.07.2006, 14:56
10 numarayı veren 9u hasan üçüncüye bile verir benim gözümde 10 fatih 1 hami etmeyeceği için herhangi bir kişi giyebilir. marcelinho giyecek muhtemelen

marcelinho 30 numarayı giyecek bildiğim kadarıyla..

@muhalif

fatihin en yakın arkadaşı gökdeniz değil hüseyindir..

yav niye bu kadar dert edildi bu 9 numaranın boş kalması onu anlamadım..99 tane numara var,isteyen seçsin birini,9 hariç tabi..nedir bu dert..

9 nr boş kalacak bu sene

gvnlp
31.07.2006, 14:59
bu fikri bir yerden hatırlıyorum. benden çıkmıştı sanırım önermemin sebebi de farklı olduğumuzu göstermekti. Biz değerlerimizi biliriz ve onlara sahip çıkarız demek içn yapılabilecek bir jest. Futbol tarihinde olmamış bir şey. Bu fikre saçma diyene de yuh diyorum Fatihi onore etmek için daha iyi bir fikrin varsa söyle. üretmeden üretilene saçma demek kolay. Ayrıca Sultan gene sultanlığın yaptı ve klübünün menfaati için rusyaya gitti. yoksa hiç bir futbolcu hele bu kadar kaliteli avrupa gol kralı olmuş bir futbolcu zenith gibi bir takıma gitmez. zaten kendi de belirtti.

kuzey_lee
31.07.2006, 15:00
. Futbol tarihinde olmamış bir şey. .

bkz gs'de 3 numara bülent korkmazdan sonra kimseye verilmedi...

gvnlp
31.07.2006, 15:03
Ayrıca eğer stata çekilirse bu forma Trabzonda oynanacak ilk maçta olmalı. NBA takımları bunu yapıyor(hem de oyuncu oynamayı bıraktıktan sonra bir daha giyilmemek üzere ki biim gibi bir baş kaldırışları falan da yok) biz niye yapmayalım. Seneye de en fazla satılacak formalardan biri olacağına iddaya girerim. Daha manalı olur sadece taraftarın giymesi 9 numarayı.

Külünkoğlu
31.07.2006, 15:05
gvnlp mesajını hiçbir yerde görmedim buna da vaktim yok, Olsa olsa Baressi'den etkilenmişimdir. Ki benim önerim "o" (Fatih Tekke) gelene kadardır.

kuzey_lee
31.07.2006, 15:07
gvnlp mesajını hiçbir yerde görmedim buna da vaktim yok, Olsa olsa Baressi'den etkilenmişimdir. Ki benim önerim "o" (Fatih Tekke) gelene kadardır.

baresi mi?baresi milanda iken capello kendisine idman rogramı vermediğini,ne zaman canı çekerse o zaman idmana gelmesini söylemişti.

birilerinin ''tekke canı istemeyince idmana çıkmıyor'' iddaaları aklıma gelince benzerlik kurmuştum..aha da benzerlik 2 oldu :D

gvnlp
31.07.2006, 15:12
önemli değil sabah yazmıştım bir konu altına. önemli olan Trabzonsporumuza emeği geçen kaptanımıza karşı yapılmış saygılı ve anlamlı bir jest olması. inşallah gereken desteği bulur ve ilk maçımızda o forma avni akere çekilir.

Külünkoğlu
31.07.2006, 15:14
baresi mi?baresi milanda iken capello kendisine idman rogramı vermediğini,ne zaman canı çekerse o zaman idmana gelmesini söylemişti.

birilerinin ''tekke canı istemeyince idmana çıkmıyor'' iddaaları aklıma gelince benzerlik kurmuştum..aha da benzerlik 2 oldu :D

Fatihhh 6 numaralı forma Milan'da kimseye verilmiyor artık sebebi de üstte yazdıkların değil.

gvnlp
31.07.2006, 15:18
Bulldum
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3666&page=85
bizi milan falan ilgilendirmemeli biz başkayız. Bu gibi konularda da bayağı başarısızız. özellikle hami ye karşı ünal,orhan . bari bndan sonra bunun gibi jestlerle hem oyuncularımzı özendirip hırslandıralım hem de gidenin döneceği yerin neresi olduğunu eziklere gösterelim.

TSunami
31.07.2006, 15:25
en azından 1 seneliğine böyle bişey yapılabilir. sürekli olması taraftarı değilim.

Kemhacıoğlu
31.07.2006, 15:27
bence de güzel olur bu kampanya mutlaka yapılmalı...

gvnlp
31.07.2006, 15:28
Zaten Fatih te bir sene sonra gelip formasını giyer inşallah. Bence Fatihin jübilesine kadar olmalı ve jübilede Fatih asılan o formayı giymeli.

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 15:30
haminin 10 numarasını özkan sümer döneminde muzaffer adlı bi m.l giymişti o daha değerli değilmiydi faitihin 9 numarasından o zaman niye kimse böle bişe demedi

gvnlp
31.07.2006, 15:32
bir yerden başlamak hiç başlamamaktan iyidir. Hamiye yapamadık diye bundan sonrakilere de yapmayalım mı?

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 15:35
haminin 10 numarasını özkan sümer döneminde muzaffer adlı bi m.l giymişti o daha değerli değilmiydi faitihin 9 numarasından o zaman niye kimse böle bişe demedi

O zamanlar sen forumda var mıydın ?

kuzey_lee
31.07.2006, 15:37
Fatihhh 6 numaralı forma Milan'da kimseye verilmiyor artık sebebi de üstte yazdıkların değil.

yok abi ben milandaki 6 numara olayını kastetmedim..zaten öyle bir olay olduğunu bilmiyorum..

baresi diyince uzun zamandır aklımda olan bir benzerliği yazayım dedim..

Ozan
31.07.2006, 15:41
evet bencede iyi bir fikir en azından bu sene 9 numaralı forma giydirilmesin kimseye . ama yönetim burayı görse bile görmemezlikden geliyor . bu düşüncemizide görmemezlikden gelebilirler .

gvnlp
31.07.2006, 15:43
arkadaşlar ben söylediğimde nba den esinlenmiştim Külünkoğl baressi den esinlenip konuyu açmış sağolsun. ne olursa olsun güzel fikir. Şimal Yıldızının yazısını okudm tüylerim diken diken oldu vallaha.

Turgut Altun
31.07.2006, 15:49
1 yıllık böyle bir uygulama şık olur.;)
kaptan bunu hakediyor.
daha önce hakedenlere yapılmamış olması bundan sonrakilere yapılmamasını gerektirmez.geçmişimizi unutmadık bugünlerimizlede bağlarımızı koparmıyoruz olay bundan ibaret büyümeye gerek yok.

Tansu Onur Erdoğan
31.07.2006, 15:52
bence hiç bi mantıklı dayanagı yok fatih tekke basarılı olmustur bu bi gerçek ama aman aman bi başarısı yok ki
ha eğer fatih e itafen böle bişe olursa hami abime üzülürüm o zmn 10 numara tamamen kalkması lazım cünkü o efsaneydi

gvnlp
31.07.2006, 15:56
yaw hami zamanında organize olamadık hamiden de önce bir çk topçu vardı onlara da yapamadık. Dayanağı da değerlerimize sahip çıkmak. Giderken bile klübünü düşünüp giden kaptanımıza duyduğumuz saygıyı göstermek. daaha ne mantığı arıyorsun. Ayrıca bu davranış bizim diğer takımlardan farkımızı ortaya koyacak.

Murat'
31.07.2006, 15:57
kesinlikle evet kimseye verilmesin 9 numara.....
bide aklıma hami geldi bizhami gibi futbolcunun 10 numarasını mehmet yılmaza muzaffre gibi adamlara verdik yaaa gerçekten de üzücü bence

keles76
31.07.2006, 16:04
ben başka yerlerdede yazdım tekrar olacak ama sen dersenki bu formayı vermiyelim bu daha önce gerçek efsanelere(6 kere şampiyonluk alan takım) ayıp olur yani fatih ismi farklı yaşatılır fakat abartmak yanlıştır fatih milli formayı kaçkez giydi takıma avrupada nereye getirdi vede türkiyede ikinciliğin başarısızlık sayıldığı ligde başarı kaydedemedi tabi bunun sebebi o değil takım iyi değildi sorunlar çıktı samet ağladı gitti ziya beşiktaş sevdasına bıraktı şenol güneş bıraktı son olarak halil ailesiyle beraber suudda yaşamak istedi gökdeniz sorunu syzmek sakatlığı tolganın gitmesi ama sonuçta futbolu bırakınca herkes senin başarını sorar bunun kıstası
1-Lig şampiyonluğu
2-Avrupada oynadığın maçlar
3- Kaç kere milli oldun ve milli takımla ne yaptın
Ne yazıkki fatih attığı gollere rağmen bu istatistiği çok düşük ve bu forma işini düşünenler aklı selimle yanaşırlarsa bunların numaralarını kaldırsın yada bu mesnetsiz iddiadan vazgeçsin İskender
Şenol Güneş
Turgay Semercioğlu
.
.
.NE yani Fatih Baresimi burası milanmı yada kendini NBA zannedenlermi var

.

keles76
31.07.2006, 16:09
taklit bir fikir olduğu için öncelikle bu fikre karşıyım birini taltif edeceksen özgün fikir üretmek gerekir.
AL sana özgün fikir uzun sokak diye sokak ismimi olur sokağın ismini FATİH TEKKE YAPIN maraşıda HAmi yaparsın tabiki şaka

gvnlp
31.07.2006, 16:11
ne alakası var arkadaşım. güzel bir jest işte muhalefet için muhalefet. Bundan sonra takımımıza emeği geçen herkese yapalım dedik Fatih le de başlayalım. Saydığın futbolcular da değerli. Burası Trabzon NBA de değil italya da. Biz saygıyı onlardan daha iyi biliriz bilmeyenlere de öğrenmeyi tavsiye ederiz. bir fikir atıldı ortaya ona bile muhalefet. yapıcı olu biraz ya bir şey üretmeye çalışın.

hamucera
31.07.2006, 16:13
bakıyorumda aşırı şekilde kaptırmış millet kendini.
herkesin görüşüne tabiki saygı duymak gerekir. ama bazı gerçekleride unutmamak gerekir. Trabzonspor kalecisi olarak rekorlar kırmış bir şenol güneşin 1 numaralı forması kimseye verilmesin diye kimse tartışma ortamına girmemiştir belkide. veya bize unutamayacağımız sezonlar yaşatan yakın geçmişteki şota nın. daha daha saysak dozer cemil lerin ve bir sürü trabzonsporlu oyuncunun.
fatih iyi bir oyuncu bunu kimse inkar etmiyor. yerini doldurmak zor. ama forması kimseye verilmesin dediğiniz oyuncu öyle 3 sezonda attığı gollerden dolayı seçilmiş olmamalı.Fatih trabzonspor da hiçte iyi bir geçmişe sahip değildi. kovularak gitti. ardından geri geldi çok olgnlaşmış bir şekilde takıma katkı sağlamak için elinden geleni yaptı ama ;
bu sene sonunda ben artık yoruldum gidiyorum. bu sezon olmazsa seneye gideceğim. Son olarak havaalanı çıkışında söylediği trabzonluyum trabzonsporluyum ama gidiyorum bu kadar basit bu kadar net. Misyonumu tamamladım. sen hangi misyona hismet amacı ile geldin o kulübe. gol kralı olmak mıydı senin misyonun. ya sen neye dayanarak böle bir konuşma yaparsın. hala sözleşmen var. seni göndermezlerse hiç bir yere gidemezsin. bu sözlerle bir anda gündeme oturdu. ama bu sözler hiçte yenilir yutulur cinsten sözler değil. aslında sorun zaten burada. iyi bir oyuncu istediğini söyleyebiliyor. ondan sonra bunları söyleyen oyuncuların formaları kimseye verilmesin. ben kesinlikle kabul etmem bunu.
kimse bordo mavi renklerden trabzonspordan üstün değildir bu fatih tekke olsa bile. bu güne kadar o formaları çok kişi sırtladı bundan sonrada sırtlamaya devam edecek

gvnlp
31.07.2006, 16:18
Fatih tekke gitmedi gönderildi. tabiki kimse trabzondan üstün değil ama ne alaka bir forma bi süre kimse tarafından giyilmese o kişi kulüpten üstün mü olur? yada böyle bir düşünceye nerden vardınız? transfer sezonu başladığından beri fatih şuraya fatih buraya diyenlere mesajdır o bu kadar basit sözü. Fatih 250 bin $ için eşini çocuğunu şehrini bırakacak rusyaya gidecek. hemde lig 8. sine.

h@msi61
31.07.2006, 16:22
Hami gibi bir futbolcunun forması futbolcu olduğu belirsiz kişilere verildikten sonra, Fatihin 9 numaralı formasının herhangi bir kimseye verilmemesi hiçbir anlam taşımaz... hatta bu klübe Fatihten çok daha fazla emek vermiş, Trabzonsporu Trabzonspor yapmış birçok futbolcuya da haksızlık yapılmış olur...

hamucera
31.07.2006, 16:24
bak sende diyorsun sultandan başka kimse o formayı giymesin bunları yapacağına daha önceki gibi organizasyon yapılsın pankart asılacaksa pankart yapılsın veya poster her neyse ama bu dediğiniz bence hiç mantıklı değil. 6 kez bizi şampiyon yapanların kaç tanesinin formasınıtrabzonsporda saklıyor da lig 2. liği ve türkiye kupası kazanmadaki başarılarla misyonumu tamamladım diyen bir oyuncunun formasını saklayacak.

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 16:25
yok abi ben milandaki 6 numara olayını kastetmedim..zaten öyle bir olay olduğunu bilmiyorum..

baresi diyince uzun zamandır aklımda olan bir benzerliği yazayım dedim..

forumla ne alakası war forum da tartışılıyor diye sölemedim bn

o zmnlarda forum dışındada tartışılabilirdi

kuzey_lee
31.07.2006, 16:27
forumla ne alakası war forum da tartışılıyor diye sölemedim bn

o zmnlarda forum dışındada tartışılabilirdi

pardon ne demek istedin şimdi sen?benim söylediğimle ne alakası var bunun?

gvnlp
31.07.2006, 16:27
Arkadaşlar anladım hepimiz lazız:) Bundan sonra sembol olan herkese yapalım diyoruz. Bundan önce yapılmadı diye bundan sonra da mı yapılmasın? daha önce tekerlek yok iyi bundan sonra tekerlek yapmayalım niye? araba kullanamayanlara haksızlık olur. yada daha önce oynayan topçular az para alıtordu marcelinho ya 50 milyar verelim yıllık. Bundan sonra emeği geçen herkesi aynı şekilde onore edelim. Buna da Sultan ile başlayalım.

Mustafa Önal
31.07.2006, 16:30
en azından bu yıl kimseye verilmesin ts clublarda yine fatihin forması satılsın. gidip alırız.

Külünkoğlu
31.07.2006, 16:30
Aslında Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren firmalardan birinin bile Türkiye'nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu arasına girmemesini yadırgamamak lazım.

Herkes haddini bilsin !

hiç kimse şark kurnazlığı yapıp Şenol Güneş'le Fatih Tekke kıyaslamasına gitmesin.
ve hiç kimse okuduğunu inatla başka şekilde yorumlamaya kalkmasın.

9 Numaralı forma vitrine kaldırılsın denmiyor. 9 Numaralı forma o gelene kadar ( NTV Canlı yayında mutlaka döneceğini söyledi ) yada hiç olmazsa 1 yıllığına kimse giymesin deniyor. Sebebi ise Ahde vefanın ne demek olduğunu dostda düşmana göstermek. İki adım ötesini göremeyenler şuraya yorum yazmasın. Düşünün bir kere Fatih'e böyle bir jest yapıldığında ve o formayı giydiğinde neler hissedecek ?

Aklı başında yorumlar yapacaksanız, ve bu olaya olumlu yada olumsuz bir katkı yapacaksanız usturuplu yapacaksınız. Şark kurnazlığı yapmasın kimse biz ne dediğimizi ve arkadaşlarımızın da ne demek istediğini biliyoruz.

hamucera
31.07.2006, 16:31
hakeden ile başla en çok hakeden ile.
bu başlangıç bence fatih değil ondan daha fazlasını bu kulübe verenlerindir. ama herkes düşüncesinde özgürdür.
ben bunu fatihin hakettiğine inanmıyorum

TSKara61
31.07.2006, 16:31
Arkadaşlar bence güzel bi fikir. O efsane takımlarda herkez efsaneydi Şenol varken Ali Kemaller Cemiller Necmilerde vardı. Ama bizim bu son ekipden 10 yıl veya 20 yıl sonra hatırlanabilecek az futbolcu içinden Fatih en büyüğüdür. Bize kaç yıl üst üste emek vermiş, Ulan 2 sezondan beri adam takımı sırtladı beee!!! Sakat sakat tüm sezon oynadı. Famagusta rezaletinde daha yeni amelyatından sonra bizim tek gollerimizi attı. Evet katılıyorum eski futbolculara böyle bişe yapılmadı ama bu demek değildirki şimdi yapılmasın. Fatihin forma numarasını saklarken Hamiye ayıp oluyomu diye düşünmeden ilk başta Haminin jubilesini organize etmek gerektir. Ve son bir nokta, Fatih bize ilerde dönecek inşallah. Ben buna inanıyorum. Haminin Schalkeye transferinden hariç bu konuştuğumuz futbolcular arasında böyle bir olay olduğunu sanmıyorum. Şenola numara ayırmamışız. Rahmetli olana kadarmı 1 numarayı saklicaz.

Arkadaşların dediği gibi en azından 1 yıllığına saklanabilir.

hamucera
31.07.2006, 16:33
tamam sen o zaman yorumlarına devam et haddini bil demekle biz haddimizi bilmiyoruz öylemi. siz fatihin trabzonspor forması başkalarına verilesin diyince büyük taraftar oldunuz. olsun bakalım
sizide görürüz

erdal6167
31.07.2006, 16:34
bence gerek yok. tama kaptanımız ama diğer cefakar futbolculara ayıp olmaz mı. bu takıma fatihten fazla hizmet etmiş insanlar var. kendisinbe güzel bir teşekkür, o profesyonel düşündü bizde öyle düşünmeliyiz. . .

gvnlp
31.07.2006, 16:41
off of diğer cefakar futbolcular zamanında organize olamadık şimdi de olmayalım. Biz birey olarak büyüklük peşinde değiliz. Fark yaratıp değerlerimize sahip çıktığımızı camia olarak göstermek peşindeyiz. Fatih Tekke profresyonel düşünmedi. düşünse klüpte kalır seneye bonservissiz daha büyük klübe gider daha fazla para alırdı. amacı avrupada büyük bir klüpte oynamak olmasına rağmen(Para ile alakası yok kendini gerçekleştirme isteğidir bu) klübüm kazansın diye zenit e gitti ve klübe 8 milyo euro kazandırdı. yıllık yayın gelirimiz 11 milyon dolar. stat gelirimiz bunun çok altında. Siz katılmasanızda bence klübene en faydalı olmuş oyuncudur. emrenin okanın hakanın tugayın nasıl gittiğini unutmayın. ogün apo fenere 6 milyon $ a gitmişti.

keles76
31.07.2006, 16:43
Aslında Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren firmalardan birinin bile Türkiye'nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu arasına girmemesini yadırgamamak lazım.

Herkes haddini bilsin !

hiç kimse şark kurnazlığı yapıp Şenol Güneş'le Fatih Tekke kıyaslamasına gitmesin.
ve hiç kimse okuduğunu inatla başka şekilde yorumlamaya kalkmasın.

9 Numaralı forma vitrine kaldırılsın denmiyor. 9 Numaralı forma o gelene kadar ( NTV Canlı yayında mutlaka döneceğini söyledi ) yada hiç olmazsa 1 yıllığına kimse giymesin deniyor. Sebebi ise Ahde vefanın ne demek olduğunu dostda düşmana göstermek. İki adım ötesini göremeyenler şuraya yorum yazmasın. Düşünün bir kere Fatih'e böyle bir jest yapıldığında ve o formayı giydiğinde neler hissedecek ?

Aklı başında yorumlar yapacaksanız, ve bu olaya olumlu yada olumsuz bir katkı yapacaksanız usturuplu yapacaksınız. Şark kurnazlığı yapmasın kimse biz ne dediğimizi ve arkadaşlarımızın da ne demek istediğini biliyoruz.
BU Adamın formasını verende biz değiliz alacakta saklayacakta burası zaten forum trabzonspor yönetimi değil haddini bildirmek kimseye düşmez kimse sanal ortamda kalb kırmasın ve ben şahsi fikrimi biraz espiri biraz da ispatlı olsun diye kaynaklı bildirdim ve bu fikrin çalıntı olmasınıda belirttim yoksa benim renkdaşlarımla sohbet etmekten başka amacım yok formayı ne yaparsanız yapın benim forma numaram bellidir ve 9 değildir .

TSKara61
31.07.2006, 16:43
Ama öyle değil arkadaş. Fatih söylediki o Zenite oynamak istemiyordu, ama kulüp para kazandı. Yani evet 100 de 100 bir fedakarlık olmayabilir ama yine giderken takımını düşündü ve takımını kazandırdı. Tümerlerin Nobrelerin gidişine bak bide Kralımızın gidişine bak. Bide Fatih Tekkenin bu kulübe verdiği emek niye tartışılıyor. Evet tabiki daha fazla emek vermiş futbolcular olabilir tarihde ama o tarihde kaldı. Bu yeni nesil takıma en çok emek veren futbolcu Fatihdir ve bu konuda başka denilecek bişe yoktur. 2 sezonda 50den fazla gol. Sakat Sakat maçlara çıktı, çünkü onsuz biz hiçtik. Famagusta maçında herif daha yeni ameylat olmuştu ama yine saha çıktı ve yine gollerini attı. Herifi tehtidlediler, arabısını vurdular, iftira attılar şike konusunda, ama o yine bizi kırmadı ve yine takımımız göllerinin çoğunu attı. Bu son 2 sezon takımımızın yükünü o çekti ve futbol sahasında ve dışındaki karakteriyle kalbimizi aldı. Bence Fatih buna layiktir en azından 1 yıllığına formayı saklamak doğrudur bence.

TSKara61
31.07.2006, 16:45
off of diğer cefakar futbolcular zamanında organize olamadık şimdi de olmayalım. Biz birey olarak büyüklük peşinde değiliz. Fark yaratıp değerlerimize sahip çıktığımızı camia olarak göstermek peşindeyiz. Fatih Tekke profresyonel düşünmedi. düşünse klüpte kalır seneye bonservissiz daha büyük klübe gider daha fazla para alırdı. amacı avrupada büyük bir klüpte oynamak olmasına rağmen(Para ile alakası yok kendini gerçekleştirme isteğidir bu) klübüm kazansın diye zenit e gitti ve klübe 8 milyo euro kazandırdı. yıllık yayın gelirimiz 11 milyon dolar. stat gelirimiz bunun çok altında. Siz katılmasanızda bence klübene en faydalı olmuş oyuncudur. emrenin okanın hakanın tugayın nasıl gittiğini unutmayın. ogün apo fenere 6 milyon $ a gitmişti.

100 de 100 katılıyorum

omerkucuk
31.07.2006, 16:47
ÖzeLLikLe muhaLif tutumda ki arkadaşLar ; ßu düşünceyLe iLk insana kadar gideriz hiç bir sonuç aLamayız!!!
YanLız korkarım ki çoğunuzun zaten ßir sonuç aLmak gayreti yok Laf oLa ßeri geLe cümLeLer yazıLıyor Lütfen usLupta usturupLu oLaLım..
Yok ŞenoL güneş'Ler Hasan'Lar Necmi'Lere haksızLık oLurmus siz hangi TraßzonsporLu esnafın iŞyerinde ßugunkü kadrosunu gördüğünüzü söyLermisiniz ? ßen hep o efsane kadroyu görüyorum matßaaLar da haLa o poster ßasıLmakta ki ßu şu an hiç ßir takım da yoktur efsanesine sahip çıkan yine ßiziz!!!
o nedenLe onLara haksızLık kısmını ßiraz daha düşüneLim
Trabzonspor forması giyen her futßoLcu özeLLikLe TraßzonLu oLanLarı o efsane 11 in yaptıkLarı aLtında eziLmiştir ta ki Fatih Tekke'ye kadar ikinci kez ßir TrabzonLu goL kraLı oLmuş ve rekor Kırarak yapmıştır ßunu!!!
ve giderken gözü yaşLı sesi titreyerek gitmiştir.kuLubune; sizin 30 LiraLık ßir forma için mırın kırın yaptıgınız ßir ortamda 7,5 miLyon euro kazandırarak!!!
ßırakın ne vefa sı ne yeniLiği ne değişimi ßiz TraßzonsporLuyuz ßunLar ßize uzak kavramLar.Zaten vefa istanßuL da ßir semt adıdır,haLa 25 yıL öncesinde yaşıyoruz yeniLenin arkadaşLar yeni ßaşLangıçLar zarar vermez değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

tsligenc
31.07.2006, 16:49
Arkadaslar bence abartıyorsunuz. Daha bizi sampiyon yapmadan ben illa da avrupaya gitmek istiyorum diyen bir futbolcuya bu kadar vefa fazla. Ben de Fatihi cok seviyordum ama onun Trabzonsporu bir yerlere getirdiginden fazlasını Trabzonspor onu bi yerlere getirdi. G.antep sürünürken Ts ye geldikten sonra Turkiyenin bir numarası oldu. Ona hayat veren can veren kalbini veren Trabzonsporunu daha bir şampiyonluk bile yasatmadan bırakacagını acıkladı.
Bu vefa fazla.
Gheorge Hagi cinconu 4 sene sampiyon yaptı Uefa kupasını aldırdı gene de 10numara rafa kalkmadı. Bence vefa duyulması gereken oyuncular takımlarının basarılarıyla anılmalıdır. Ki Fatih Tekke bu sene tutturmasaydı yurtdısı die sampiyonluk bu sene kesindi bence...

Tansu Onur Erdoğan
31.07.2006, 16:50
haminin giydiği 10 numarayı mehmet yılmaz giyebiliyosa 9 numarayı herkes giyer bu kdr net

eys_61
31.07.2006, 16:53
kaptan dönene kadar "9" numaranın askıya alınması "çok şık" olur bence de

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 16:58
pardon ne demek istedin şimdi sen?benim söylediğimle ne alakası var bunun?

sn dedinya o zmn sn forumdamıydın diye
bnde demek istediğimi anlatamadım tabi
o zmn forumda olmama gerek olmadığını söyledim normaldede tartışılabilirdi

TSKara61
31.07.2006, 16:58
haminin giydiği 10 numarayı mehmet yılmaz giyebiliyosa 9 numarayı herkes giyer bu kdr net

Eskiden organize olamamışız, şimdide aynısımı olsun. Allah bilir on yıl sonra Fatih gibi bir futbolcu daha olur takımda, o da ayrılınca "YAAA Fatihin formasını korumadıkta Bunun formasınımı saklicaz."

Arkadaşlar, Fatihin bu takıma yaptığı fedakarlıkları göz ardına almayalım. Şampiyon olmadan gitti diyosunuz sen kendini Fatihin yerine koy 30 yaşına yaklaşıyosun Avrupada ülkeni, kentini, ve eski takımını tanıtmak istiyosun ve şans geliyo ama kulübün izin vermiyo. Bir daha transfer teklifi geliyo ve takımı sevmediğine rağmen kulüb para kazansın diye gidiyosun.

Bu sene şampıyon olurduk gitmese diyosunuz, Fatihin parasıyla Marcelinho alındı arkadaşlar. Bu transferden önce herkez ne yapcaz diye düşünüyodu şimdi şampiyonluk havasına girdik. Neden? Çünkü Fatihin transfer parasıylan transferler yapılmaya başladı.

Ve Haginin durumu farklı, Haginin kulübe dönme ihtimali yoktu çünkü o futbolu bırakmıştı. Ve bide biz cinconlulardan farklıyız. Biz futbolcularımıza sahip çıkacamızı göstermeliyiz. Bizene eziklerin ne yaptığından.

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 16:59
ya hala hagi, hami örnek veriliyor, rafa kaldırmaktan bahsediliyor..niye anlamamakta ısrar ediliyor, ebediyyen 9 numara kaldırılsın denmediki.1-2 yıl kullanılmasın dendi.

üstelik eskiden böyle bir uygulamanın yapılmaması bundan sonra yapılmamasını gerektirmez.. ki verilen örneklerin konumuzla bir ilgisi yok.onlar ya jübile yaptı ya da dönme ihtimalleri yoktu..

Trabzonspor efsanelerini yaratanlara farklı bir şekilde vefa gösterilmeli, o da apayrı bir konu...

Külünkoğlu
31.07.2006, 17:00
İki olay arasındaki farkı süzemeyecek kadar at gözlüğü ile bakanlar huzur verirse neler olmaz. Ama yok işte anlatamıyorsun ki nato kafa nato mermer.. Bilsem ki daha sonra utanıp sıkılmayacak, adam gider yapmış, bizim hakkımızda hiçbir şey bilmemesine rağmen... Ne diyeceksin şimdi böyle adamlara forumdur dolanın durun.

TSKara61
31.07.2006, 17:02
Arkadaşlar ben formanın kaldırılmasından yanayım 1-2 yıllığına veya Kralımız dönene kadar. Arayabilenecek bi numara, veya e-mail atabilenecek bir adres varsa verirseniz memnun olurum. Şimdiden kulübe bu işteğimizi ulaştırmak gereklidir bence.

Önceden söylenildiği gibi, eskiden yapılmadı tartışması çok saçma. O futbolcuların ya dönme ihtimali yoktu veya jubile yaptılar. Fatih gibi dönme ihtimalleri yoktu. Tamam vardı diyelim, eskiden organize olmadık diye şimdidemi olmayalım??? Sonra bi daha efsane futbolcumuz olunca ve aynı duruma düşünce bu aynı insanlar "Yok Fatihe yapılmadı Buna yaparsak Fatihe saygısızlık olur" mu diyecekler??????

Kasım Hilal
31.07.2006, 17:02
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bahsi geçen eski futbolcularımızın numaralarının rafa kaldırılması mümkün değildi o zamanlarda(Hami istisna). Zira sahada ilk 11'de kim varsa numaraları da ona göre belirleniyordu..

Hem onlara bu vefayı görtermedi isek (!) Fatih'e de aynısının yapmanın bir anlamı yok..
Hatada ısrar edilmez..

Ama benim şahsi fikrim hala aynı..
"9" numarayı geçici de olsa rafa kaldıracağımıza genç bir futbolcumuza giydirelim..
İlk 11'de oynamasa da olur..

Erdinç Dilek
31.07.2006, 17:03
bencede gerek yok, sonuçta o trabzonspora malolmuş bir forma, kim hakederse o giyer
haa kaptan geri dönerse numara onundur kardeşim

Tunga
31.07.2006, 17:04
9 Numaralı formanın bir süreliğine rafa kalkması Trabzonspor'a birşey kaybettirmez bu bir.

Bu şekilsel bir jesttir ve aslında geride kalan futbolculara da örnek teşkil eder bu iki.

"Daha önce yapılmamış olması" ise bundan sonra da yapılmayacak olmasına sebep değildir bu üç.

Herhangi bir konuda muhalif görüş bildirirken, bizlerin burada bulunma sebebimizin "sohbet" değil, "eylem" olduğunu bilin ve bu amaçla zaman gibi büyük bir bedel ödeyenleri bu işlerden soğutmayın bu da dört.

Şimdi ben de çıkıp desem ki, sadece Hami, Şenol, Ünal'dan bahsediliyor, vefalı kaptanımız Cemil'in adı niye geçmiyor diye, bu da size cevap mı olacak şimdi.

Biri bir adım öne çıktı mı hemen tut yakasına indir aşağı. Ne iyi yahu!

Emorfo
31.07.2006, 17:05
Efsane yaptınız adamı iki günde :)
Trabzonspor'dan ne futbolcular geçti onlara ayıp olur gerçekten...

TSKara61
31.07.2006, 17:06
Efsane yaptınız adamı iki günde :)
Trabzonspor'dan ne futbolcular geçti onlara ayıp olur gerçekten...

Nası yaaa?? Herif efsane zaten. Sen hangi takımı izliyon son 2 yıldır. Ligde bizi rezillikten kim kurtardı son 2 sezondur?????

Kasım Hilal
31.07.2006, 17:07
Konu hakkında küçük bir rahatsızlığımı anlatmak istiyorum..
Bu forumda her kullanıcı bir Trabzonspor taraftarıdır..
Dolayısı ile "9" numara kaldırılmasın diyenleri vefasızlıkla suçlamak pek hoş bir davranış değil..
Ben FAtih Tekke'yi çok seviyorum..
En çok da Anortosis maçında bizim diğer futbolcular ortada gezerken sakat sakat attığı gollerde sevdim..
Onu asla unutamam..
Ama numaranın izne ayrılması o kadar da önemli gelmiyor bana..

erdal6167
31.07.2006, 17:07
kesinlikle doğru. fatihi seviyoruz. arkadaşlar dönene kadar diyor ne dönmesi adam 4 yıllık analşma yaptı jübile yapmak için döner anca e şimdi onun için forma saklanmaz. bence teşekkür edelim. diğer futbolcuların ruh halini düşünmek lazım, ama bir yere assınşar satdda falan unutulmaz lar falan diye.

kuzey_lee
31.07.2006, 17:08
9 Numaralı formanın bir süreliğine rafa kalkması Trabzonspor'a birşey kaybettirmez bu bir.

Bu şekilsel bir jesttir ve aslında geride kalan futbolculara da örnek teşkil eder bu iki.

"Daha önce yapılmamış olması" ise bundan sonra da yapılmayacak olmasına sebep değildir bu üç.

Herhangi bir konuda muhalif görüş bildirirken, bizlerin burada bulunma sebebimizin "sohbet" değil, "eylem" olduğunu bilin ve bu amaçla zaman gibi büyük bir bedel ödeyenleri bu işlerden soğutmayın bu da dört.

Şimdi ben de çıkıp desem ki, sadece Hami, Şenol, Ünal'dan bahsediliyor, vefalı kaptanımız Cemil'in adı niye geçmiyor diye, bu da size cevap mı olacak şimdi.

burası trabzon burda haset var başlıklı bir yazı yazmıştım kalearkası.net'te..

orası trabzon şimal yıldızı..orda hasetle beraber herşey var..çok dert etmemek lazım

TSelif
31.07.2006, 17:09
Yaa ne kadar dokundu arkadaşlara FATİH in 9 numarasını saklamak...Topiği açan arkadaşta pişman olmuştur valla.

TSKara61
31.07.2006, 17:09
Böyle birşeyin olması bizim futbolcularımıza sahip çıktığımızı tüm kulüplere gösterir. Hangi İstanbul takımı böyle bişe yapar. Yapmazlar çünkü biz farklıyız. Bunu yaparak hem taraftar herkese kendi kulübüne olan sevgisini ve sadakatını göstermiş olur hemde Fatih Tekkeye saygı göstermiş oluruz.

TSKara61
31.07.2006, 17:11
kesinlikle doğru. fatihi seviyoruz. arkadaşlar dönene kadar diyor ne dönmesi adam 4 yıllık analşma yaptı jübile yapmak için döner anca e şimdi onun için forma saklanmaz. bence teşekkür edelim. diğer futbolcuların ruh halini düşünmek lazım, ama bir yere assınşar satdda falan unutulmaz lar falan diye.

Fatih gibi futbolcu 32 yaşındamı jubile yapacak. Hami kaç yaşına kadar Trabzona emek verdi?? Hakan Şükür 35 yaşında herif hala GaySe de oynuyo ve geçen yıl milli takımda top koşturuyodu...

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 17:17
bence bu konu kapansın arkadaşlar birbirinizi gereksiz kırıyosunuz olmuyo bazı arkadaşlar terbiye sınırlarını aşıyo lütfen

Külünkoğlu
31.07.2006, 17:17
Yaa ne kadar dokundu arkadaşlara FATİH in 9 numarasını saklamak...Topiği açan arkadaşta pişman olmuştur valla.

Ben pişman olmadım. Hani derler ya "taşıdığım silahı iyi bilirim" o misal.
O silah'da bazen tutukluk yapar ayağımdan vurur beni...

@FLU
31.07.2006, 17:19

katılıyorum fatih büyük bir değer di ama 9 numaralı formayı ona hediye etmemiz söz konusu olamaz

keles76
31.07.2006, 17:19

Arkadaşım benim fikrimi eleştir ama kelimeyi koparıp yorum yapma sohbet nedemek
Dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl
ben kimse kimseye kızmadan yapılan yazışmadan sözettim
eylemi istediğin yerde yap ama sanal olmaktan ileri gidemez.
şimdi biraz eylemden bahsedelim
Bir durumu değiştirme veya daha ileriye götürme yönünde etkide bulunma çabası
ben eğer böyle bir çaba içinde olması sabah akşam yazılanları takip edmem ama ben forma saklamanın bu anlamda bir eylem olduğuna inanmıyorum sadece bunu belirttim yani farklı görüşü kızarak yada haddini bildirerekmi eleştireceğiz biz eylem öncesi konuşmayan askeri bir birlik değiliz.
NOT ve RİCA:Arkadaşlar forumda gıcık bir tip olma yolundayım lütfen benden alıntılı cevap yazmayın çünkü ben gerçekten çok mülayim bir insanım sanallığın verdiği iğrençlik olsa herkese cevap yazma hakının varlığını da kabul ediyorum ama özelden lütfen

omerkucuk
31.07.2006, 17:20
burası trabzon burda haset var başlıklı bir yazı yazmıştım kalearkası.net'te..

orası trabzon şimal yıldızı..orda hasetle beraber herşey var..çok dert etmemek lazım

sonuna kadar katıLıyorum ve ekLiyorum
ßu zihniyetLe ßeLki şampiyon oLuruz ama hiç ßir şeyi çağrıştıramayız...
haLa efsane ihtiLaL diyoruz dükaßeyLiğini yıktık diyoruz onLarın yaptıkLarıyLa övünüyoruz peki ßizLer yeni ne yaptık??
Tribünde hep Çarşı grußuna gıpta ediyoruz sürekLi yeniLikçiLer sürekLi ßirşeyLer yapıyoLar ßizse şu kadar ßasit ßir hadiseyi ßiLe daLLandırıp ßudakLandırıp fi tarihine kadar indirgedik kusura ßakmayın ama ßiz ßordo-Mavi şampiyon Traßzon diye 10 dakka ßağırırız sonra çekirdek çıtLar futßoLcumuzun aiLesine sövmeye devam ederiz kimse aLınmasın kırıLmasın ßunLar gerçekLer taraftar oLarak sürekLi sınıfta kaLıyoruz hiç ßir şey üretemiyoruz """Laf"""tan ßaşka!!!!

TSKara61
31.07.2006, 17:20
Arkadaşlar numara veya email adresi verebilecek varmı. Ben bu isteği gerçekleştirmek isteyenlen tarafından efor sarf edip kulübümüze bu isteği ulaştırmak istiyorum.

laz_rail_61
31.07.2006, 17:23
Anlamıyorum ya sanki BMN ye girenler iki üç yıllık Trabzonsporlu gibiler herkes yeni Trabzonlu olmuş geçmişi bilmiyor başka takıma yönetim istedi diye giderek ağlayan futbolcularımızın göz yaşlarını hiçe sayıyor gibiyiz yapılmayan jübilelerle dobilere hamilere saygısızlık yapıyor gibiyiz bu tabiki benim düşüncem doğru olduğuna da kesinlikle eminim başka şeyler de yapabiliriz kesinlikle rusyada fanatik Trabzonsporlular vardır buna eminim bizim olmadığımız yer yok onlarla irtibata muhakkak geçebiliriz zenitin sahasına olimpiyatta açılan sultan tekke posterini astırabiliriz bu onu çok mutlu edecektir veya onun adına bir internet sitesi kurulabilir bir fun clüp de yapılabilir ama bu şekilde 9 numarayı kimseye vermemek bence diğer futbolculara haksızlık olur belki birgün o formayı bir genç giyecek yeni sultan o olacak bu numaradır giymeseler ne olur demeyin bizim ona olan hayranlığımız gibi ne genç futbolcular ona hayran o formayı kimseden mahrum etmeye hakkımız yok TRABZONSPOR DAHA NE SULTANLAR ÇIKARACAKTIR YETERKİ GENÇLERE İNANALIM...

Emorfo
31.07.2006, 17:24
Nası yaaa?? Herif efsane zaten. Sen hangi takımı izliyon son 2 yıldır. Ligde bizi rezillikten kim kurtardı son 2 sezondur?????

Efsane olmak öyle kolay değil...
Dozer Cemil öldüğünde cebinde 5 milyon vardı gelen bir sürü teklife rağmen Trabzonspor'u terketmedi hiç bir kuvvet onu ayıramadı bizden. Fatih karun kadar zengin olacak teşekkürü hakketi sadece fazlası zarar...

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 17:26
demekki bu tür futbolculara vefa göstermeye, jestler yapmaya bir yerlerden başlamalıyız artık değil mi?...

Punisher-61
31.07.2006, 17:27
Fatih Tekke büyük Futbolcu ama 9 numarasinin kimseye verilmeyecegi kadar Efsane olmadi... Hami kadar olsaydi taman derdim

Murat GENEL
31.07.2006, 17:28
Fatih Tekke büyük Futbolcu ama 9 numarasinin kimseye verilmeyecegi kadar Efsane olmadi... Hami kadar olsaydi taman derdim
bende bi üst yazımda bunu demeye çalışıyorum 2 senede parladı fatih ama hami kaç yılını verdi trabzonspora

sheva
31.07.2006, 17:29
kimseyi bir başkasıyla karşılaştırmaya gerek yok. bu şartlarda bu kişi için böyle bir jest yapılmasini uygun buluyor musunuz bulmuyor musunuz???

TSKara61
Fatih bekleyip sezon sonunda bonservisi eline geçtikten sonra transfer olsaydı daha fazla para kazanbilirdi. Ama o giderken bile kulübümüze para kazandırdı. Evet Dozer Cemilde bir efsane ona bişe demiyoruz. Ve evet diğer efsane futbolcularımızda var. Tamam onlar için olmadı, Fatih içindemi olmasın. O zaman organize olamadık şimdi olalım.
Ve 9 numarayı sonsuza dek kaldıralım demiyorum, 1-2 yıllığına diyorum. Şotalar Hamiler Cemiller gittiğinde dönme ihtimalleri yoktu. Ne yapalım onların numaralırını edebiyenmi kaldıralım?? Fatih Tekkede jubilesini yapınca ve kariyer nasıl ilerse o zaman 9 numarayı yeniden kullanıma geçer.

Burçak
jübile yapanakadar futbolu bırakanakadar kimse giymesin diyoruz. ömrümüzün sonuna kadar değil.!

TSelif
31.07.2006, 17:30
Ben pişman olmadım. Hani derler ya "taşıdığım silahı iyi bilirim" o misal.
O silah'da bazen tutukluk yapar ayağımdan vurur beni...
O silah tutukluk yapmayacak külünkoğlu. Ayağını da vurmaya gerek kalmayacak . Taraftarı FATİH için gereken neyse yapacak :)

@FLU
31.07.2006, 17:32
bu mantıkla gidersek elimizde forma kalmaz çünkü bizde yıldız çok bir sultan gider diğeri gelir :)

Punisher-61
31.07.2006, 17:33
aslinda 9 Umut Bulut 10 Marcelinho olsaydi cok güzel olacakti..
ama simdi tahminim Ersen Martin 9 numarayi kapacak

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 17:34
bende bi üst yazımda bunu demeye çalışıyorum 2 senede parladı fatih ama hami kaç yılını verdi trabzonspora

arkadaslar kimin hakkinda konustugumuzdan haberiniz yok herhalde.kaptanimiz,sultanimiz hakkinda konusuyoruz.daha düne kadar herkes fat,h sat,lirsa trabzon yikilir diyoduu.simdi ne oldu.neden bu fikrinizden döndünüz.simdi tam tersine fatihin gitmesini savunuyosunuz.buda yetmezmis gibi fatihin forma numarasi kimseye verilmesin deninince kiyameti kopariyosunuz.teske diger efsanelerimiz içinde böle bisi yapabilseydik.ama olmamis.buda bundansosnra yapmiyacaz anlamina gelmiyor.benced3e fatih gelene kadar yada futbolu birakana kadar onun formasi kimseye verilmemeli.

omerkucuk
31.07.2006, 17:34
saßır da ßir yere kadar!!!
ßir Hami sendromudur Gidiyor...
Kısa ßir önßiLgi:hami abimizin shaLkeden dönüşüyLe az önce neden ßir jübiLe ßiLe yapmadığımız diye üzüLdüğümüz ÜnaL Karaman'ın A.gücü'ne yine neden ßu kadar geç katıLdı aramıza dediğimiz Fatih Tekke'nin antep'e gidişi 1 hafta içerisinde gerçekLeşmiştir...
96 yıLında gs'ye transferi m.a.yıLmaz'a takıLmıstır traßzonspor sevgisine değiL!!!
Çok konustum sanırım artık yazmamam Lazım....

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 17:36
benimle ayni fikirde olan arkadaslar bisiler yapma vakti geldi.isteyen maille isteyen telefonla kulube baski yapsin ve 9 kimseye verilmesin.yönetim yaptigi ayibi bir nebze azaltmis olur bölelikle.(gerçi daha sattiklarinida resmi sitede açiklamadilar.resmi sitede yayinlandiktan sonra mail atmayabaslasak daha iyi oolur.)

TSKara61
31.07.2006, 17:37
benimle ayni fikirde olan arkadaslar bisiler yapma vakti geldi.isteyen maille isteyen telefonla kulube baski yapsin ve 9 kimseye verilmesin.yönetim yaptigi ayibi bir nebze azaltmis olur bölelikle.(gerçi daha sattiklarinida resmi sitede açiklamadilar.resmi sitede yayinlandiktan sonra mail atmayabaslasak daha iyi oolur.)

Evet çabuk darvanmak lazım. Bir e-mail adresi veya numara verilebilirmi lütfen?????

Punisher-61
31.07.2006, 17:37
arkadaslar abartmayalim..sanki bu adam bize sampiyonluk ve uefa kupasi getirdi.. Fatih Trabzonsporun tarihine gecmis büyük futbolcu ama abartmayada gerek yok bence..

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 17:38
tekrar söyluyorum bence bu konu kapansın arkadaşlar birbirinizi gereksiz kırıyosunuz olmuyo

TSKara61
31.07.2006, 17:38
arkadaslar abartmayalim..sanki bu adam bize sampiyonluk ve uefa kupasi getirdi.. Fatih Trabzonsporun tarihine gecmis büyük futbolcu ama abartmayada gerek yok bence..

Efsanelik kulübe şampiyonluk getirmek demek değildir. Az önce övdüğünüz Hamiler Şotalarda bunu başaramadı ama kimse onların büyüklüğünü tartışmıyo.

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 17:42
[QUOTE=TSKara61]Evet çabuk darvanmak lazım. Bir e-mail adresi veya numara verilebilirmi lütfen?????[/QUObu arda resmi sitede açiklanmis.mail atmaya baslayabiliriz.iste mail adresleri;

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili : webmaster@trabzonspor.org

Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Trabzonspor TS Club Satış Mağazası
Telefon 0 (462) 326 20 77
Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni AKER Stadyumu
Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
Faks 0 (462

Harun
31.07.2006, 17:44
9 numaralı forma taraftarın olsun.

keles76
31.07.2006, 17:48
Efsanelik kulübe şampiyonluk getirmek demek değildir. Az önce övdüğünüz Hamiler Şotalarda bunu başaramadı ama kimse onların büyüklüğünü tartışmıyo.
kesinlikle katılıyorum ama şöyle bir hatırlatma 82 dünya kupası brezilya takımı için gelmiş geçmiş en iyi brezilya takımı denir genel otoriteler tarafından araştırılırsa görülür fakat kimse o takım dan üç kişi sayamaz .ben söyleyeyim biri Zico. nedeni basittir kupayı alamadı final oynayamadı . Hatırlanmak için birşeyler ortaya koymak lazım fatihin şansızlğı hiç uluslararası başarısının olmayışı ve hiç şampiyonluk yaşamamış olmasıdır durum böyle gerçi şimdi her takım kendi efsanelerini çıkarıyor ama biz büyük kulübüz bizim efsanemiz büyük işler başarmış olmalıdır kalabilseydi bu seneki şampiyon kadroda olup oda efsane olacaktı ama bu transfer önünü kesti. KENDİSİNİ ÇOK SEVİYOR HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ

Selman
31.07.2006, 17:50
Mail atmaya başlayalım arkadaşlar.Yönetimin böyle bir şeyi akıl etmesi namümkün.Kral'ın forması en azından bir sezon müzeye kaldırılmalı.Olursa o gelene kadar kaldırılsın.

keles76
31.07.2006, 17:51
9 numaralı forma taraftarın olsun.
hocam maçlarda görüyoruz taraftarın forması 61(gökdenizle alakası yok) Bence taraftara kimse başka formayı giydiremez

gvnlp
31.07.2006, 17:52
İyi günler. Bu emailimin sebebi takımımız için çok önemli olan ve Trabzonsporluluğun her fırsatta gösteren Sultanımız Fatih Tekke'nin 9 numaralı formasının ,kendisine bir jest olması amacıyla, söylediği gibi geri dönene yada jübile yapana kadar Avni Aker stadında münasip bir yere ilk lig maçında törenle asılmasını istediğimi belirtmektir. Bu fikri taraftar forumumuz olan www.bordomavi.net sitemizde ortaya çıkardık. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla: Güven Alp

Konu olarak da Kaptanımız Fatih Tekke'ye saygı amacı ile yazdım

keles76
31.07.2006, 17:53
İyi günler. Bu emailimin sebebi takımımız için çok önemli olan ve Trabzonsporluluğun her fırsatta gösteren Sultanımız Fatih Tekke'nin 9 numaralı formasının ,kendisine bir jest olması amacıyla, söylediği gibi geri dönene yada jübile yapana kadar Avni Aker stadında münasip bir yere ilk lig maçında törenle asılmasını istediğimi belirtmektir. Bu fikri taraftar forumumuz olan www.bordomavi.net sitemizde ortaya çıkardık. Yardımcı olursanız sevinirim.

son karar bu ise ben çogunluğa uyup bende bu maili gönderiyorum İnşallah amacına ulaşır

Adem CAKIR
31.07.2006, 17:57
Şahsi fikrim bu konularda duygusal olmamak lazım. Fatih'i yüceltmek,onu yere göğe sığdıramamak başka şey, bir formayı emekliye ayırmak başka. Bu daha önce servet tepip gemisini terketmeyen emektar topçularımıza haksızlık olur. Kaldıki bir gün geri gelirse (ki bana kalırsa max. 2 sezon) iadei itibar yapılacaktır. (Forma numarasıyla ne kadar itibar olursa ??? bunun için çok daha güzel yöntemler var...)

gvnlp
31.07.2006, 18:01
Arkadaşlar destek olan veya fikrini belirten herkese teşekkürler. Bundan sonra kulbümüze faydalı olacak bütün oyunculara da aynısını yapmamız çok şık olur. Bunun gibi fikri olanları da eleştirmek yerine buna benzer fikir üretmeyi tercih etmemiz bizim ayrıcalıklı bir taraftar grubu olmamıza yardım edecektir. Bu fikri üretenlerden biriyim ve tepkilere gerçekten şaşırdım. Ben sadece Fatih Tekke ye bir jest yapmaya çalıştım adamı Trabzon haini yaptınız. İnşallah Sultan burdaki olumsuz yorumları görmez. Kulunkoğluna da bu konuyu açtığı için teşekkürler.

#10 Fietra
31.07.2006, 18:20
Ben bu fikre muhalefet şerhi koyuyorum:) bu düşünceye göre Maradona futbolu bıraktığında onlarla birlikte tarih olmalıydı 10 numaralı forma... yine de ben karışmam tabi:D
Bana sorarsanız 9 numarayı Gökdeniz giysin, en yakın arkadaşı olması hasebiyle.. hem 61 numarayı müzeye koyarız böylece..
9 numara 1 yıllığına kaldırılsın kaldırılmasın pek ilgilenmiyorum da şu 61 numarayı Gökdeniz'den alalım en azından yollayamadık bari 61 numarayı giymesin.

Burçak
31.07.2006, 18:23
haaala anlamamakta ısrar edenler varyaa. maradona örneğini vermiş muhalif. sanki diyoruzki biz bundan sonra kıyamete kadar 9 numaralı formayı kimse giyinmesin. bizim dediğimiz ona vefa olarak 1 sezon yada jübilesini yapanakadar o forma kimseye verilmesin. bunun nesini anlamıyorsunuz. 99 numara var giymesinler 9 numarayı kardeşim neleri eksilir.

#10 Fietra
31.07.2006, 18:27
haaala anlamamakta ısrar edenler varyaa. maradona örneğini vermiş muhalif. sanki diyoruzki biz bundan sonra kıyamete kadar 9 numaralı formayı kimse giyinmesin. bizim dediğimiz ona vefa olarak 1 sezon yada jübilesini yapanakadar o forma kimseye verilmesin. bunun nesini anlamıyorsunuz. 99 numara var giymesinler 9 numarayı kardeşim neleri eksilir.
Tamam kızma canım senin dediğin olsun '61'.

Lokman
31.07.2006, 18:42
Sevgili renkdaşlar dün gece Fatih in konuşmasını dinlerken nasıl üzüldüğümü anlatamam. Yaklaşık 1 saat önce ofise geldim forumu okumaya başladım gözlerim dolu dolu oldu fatih gitti artık yok, kendi üzüntümü düşünürken kah kızdım kah farklı duygulara kapıldım, ve fakat daha birkaç dakika önce 4,5 yaşındaki kızım sude annesine beni arattı telefonda ağlıyordu "baba Fatih amca takımdan ayrılmış hani sen gitmez üzülme diyordun yalan söyledin bana" deyip feryadı kopardı. Şimdi sorarım ben size ve kendime ve yönetime eğer fatih istemeden bu takıma satıldı ise hangi yıldız denilen topçu dolduracak benim kızımın gönlündeki boşluğu artık bumudur yani ya ne yazayım bilmiyorum ama bu takıma fatihsiz alışmak benim içinde kızım içinde çok zor olacak.

Lokman
31.07.2006, 19:02
Vay be ne çabuk unutuldu kaptan herkes başka alemlere dalmış, birden kendimi belgesel izliyor sandım öyle ya hani bir canlı susuz ve aç kalır sonra vazifesi onunla karnını doyurmak olan canlıda onu dikkatle gözetler ve en zayıf anında onu avlar şimdi burada yapılan aynısı yazık be kardeşim yani bırakmıyorsunuzki millet ağız tadıyla bir üzülsün bizim memleketin havasındanmıdır suyundanmıdır bilmem herşeyimiz bir kaosla oluyor.

admin
31.07.2006, 19:06
Konu dışındaki mesajlar silinmiştir.

#10 Fietra
31.07.2006, 19:10
Neyse konu dışına çıkıldığı için artık bu başlığa yazmayacağım.

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 19:12
fatih konusunda duyarli olan arkadaslarim onun tasidigi 9 numarali formayi o geri dönene kadar yada jubilesi yapilanana kadar kimseye verilmemesi için lütfen klebe mail atalim yada ariyalim...

bu taraftar asla seni unutmayacak FATIH SULTAN TEKKE

TSKara61
31.07.2006, 19:13
Yaa arkadaslar ne Gokdenizi yaa ne alakasi var. Bu konu acik tutulmalidir ve yonetime nasil ulasmanin ve ne demenin yolu acik bi sekilde belli olmalidir bu konuya ulasanlar icin. Ve bu faaliyet dogruluruda tartisilabilir ama lutfen Gokdenizi Hasani Huseyini katmiyalim bu konuya. Ben en yakin zamanda mail atacam, gurbette oldugum icin telefon acmak zor. Bi imkan bulursam telefonda acacam insallah. Bu konuyu muhim olarak gorenler lutfen yonetime ilgilerini ulastirsin. Fatih Tekkemizin kulubumuze verdikleri, fedakarlikalrini, ve kazandiklarini unutmayalim lutfen.

deu_ts verdigin mail ve numara bilgileri icin tesekkurler.

gvnlp
31.07.2006, 19:19

Konu olarak da Kaptanımız Fatih Tekke'ye saygı amacı ile yazdım

immortal_TS
31.07.2006, 19:26
Ne kadar gereksiz mesajlar var şu konu da bile, Sonuna kadar destekliyorum bu fikri bu yıl rafa kalksın kimse giymesin 9 numarayı.

kutoz
31.07.2006, 19:27
Şimdi Fatih Tekke'yi izledim... Fatih Sultan Tekke... Sultan lakabına erişti yüreklerimizde ama inanın sıradan biri gibi, elinde valiziyle yüreği burkularak giriyordu pasaport kontrolüne...

Birçok futbolcu büyüklerimize vefa borcu ödenmediği söylenebilir. Fakat atlanmaması gereken, jenerasyon farkıdır. Rahmetli Cemil abimiz zamanında BMN olsaydı, onada gereken vefa ödenirdi.

Şuanda gündem Fatih Sultan Tekke'dir... Ahmet, Mehmet değil... 9 Numara Tribüne... Fatih Sultan Tekke gibi, Trabzonspor sevdalısı gelene kadar da tribünde kalmalıdır...

Erbay
31.07.2006, 19:30
Çok doğru bir hareket olur bu yapılırsa.

TSKara61
31.07.2006, 19:48
İyi günler değerli Trabzonspor yönetim kurulu,

Ben gurbette olan bir Trabzonspor taraftarı olarak takımım için elimden geleni yapmayı çalışıyorum. Gündemde olan en son konu, Fatih Tekkemizin satılışı, sadece beni değil, ama tüm Trabzonspor camiasını üzmüştür. Bu mailin amacı ama kimseyi suçlamak veya kötülemek değildir.Amacım taraftar forumumuz olan www.bordomavi.net sitemizde ortaya çıkan fikiri size ileştirmektir.Kendini Trabzonspor'a adamış, 2 yıldan beri takımız büyük yükünü nerdeyse tek başına kaldır, ve hepimizin gölnünde büyük bir yer alan futbolcu ve Trabzonspor efsanesi olarak ona saygı göstermek için ve herkeze Trabzonspor taraftarının kulübüne ve futbolcularına olan sadakıtın göstermek için Fatih Tekke'nin 9 numaralı formasının, söylediği gibi geri dönene yada jübile yapana kadar, veya bu mümkün değilse en az 1 sezon boyunca Avni Aker stadında münasip bir yere ilk lig maçında törenle asılıp ve kalan süre boyunca başka futbolculara verilmemesi layiktir. İnşallah önerimizi düşünür ve uygularsınız.

Saygılarla,
Ahmet Kara

bordox
31.07.2006, 19:59
Her yönüyle Trabzonspor tarihine geçmiş bir futbolcu için fazla bir şey değil aslında.
Yönetim bu duyarlılığı göstersin.

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 20:05
Kaç tane Fatih daha gelir???
Gelirse ondan daha iyisi ondan daha bizdeni veririz emaneti geri...

Ama şimdi kim giyerse giysin sırıtır o forma üstünde...
Tartışılmayacak degerlerden biridir Tekkeyi 9 numara ile özdeştirmek....

9'u Hak edecek biri sivrilene kadar taraftara verin...

Ve herkese inat yeni formaların Hepsinden birer adet alıp arkasına 9 Fatih yazdıracagım....

9'u en çok o hak ediyor...

Berk Akçay
31.07.2006, 20:06
bizde böyle bir yönetim varken onuda akıl edemez onlar ben söyliyim

zafer6161
31.07.2006, 20:25
pardon:___________.
fatih gercekten gittimi____________.
halaaaa inanamıyorum ondan sordum _______.

Beytullah
31.07.2006, 20:41
9 numaralı formanın arkasına bu bosluk baskasınla dogmaz gene senle dolar yada daha güzel bişe bulunup formalar satısa sunulabilir.

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 21:00
evet arkadaslar fatih giderken aglayacak gibiydi.ona olan vefa borcunu ödemeli bu yönetim.formanin taraftaraverilmesi için lütfen maile davam

Kasım Hilal
31.07.2006, 21:03
Anlamıyorum ya sanki BMN ye girenler iki üç yıllık Trabzonsporlu gibiler herkes yeni Trabzonlu olmuş geçmişi bilmiyor başka takıma yönetim istedi diye giderek ağlayan futbolcularımızın göz yaşlarını hiçe sayıyor gibiyiz yapılmayan jübilelerle dobilere hamilere saygısızlık yapıyor gibiyiz bu tabiki benim düşüncem doğru olduğuna da kesinlikle eminim başka şeyler de yapabiliriz kesinlikle rusyada fanatik Trabzonsporlular vardır buna eminim bizim olmadığımız yer yok onlarla irtibata muhakkak geçebiliriz zenitin sahasına olimpiyatta açılan sultan tekke posterini astırabiliriz bu onu çok mutlu edecektir veya onun adına bir internet sitesi kurulabilir bir fun clüp de yapılabilir ama bu şekilde 9 numarayı kimseye vermemek bence diğer futbolculara haksızlık olur belki birgün o formayı bir genç giyecek yeni sultan o olacak bu numaradır giymeseler ne olur demeyin bizim ona olan hayranlığımız gibi ne genç futbolcular ona hayran o formayı kimseden mahrum etmeye hakkımız yok TRABZONSPOR DAHA NE SULTANLAR ÇIKARACAKTIR YETERKİ GENÇLERE İNANALIM...

baba bak Fatih'in adına bir fun sitesi fikri aşırı derecede hoşuma gitti benim..

eren_61
31.07.2006, 21:10
kesinlikle boyle birşeyler yapılmalı.forma vermemek haksızlık olur diğer futbolculara.arkadaşımız haklı

F.SultanTekke
31.07.2006, 21:16
Tüylerim diken diken kralımız gitti fatihimiz gitti abimiz gitti, onsuz Fatih TEKKE ismini duymadan nası yapacağız bilemiyorum:(((( Resmen ağlayacak gibi oluyorum! :((((((((((((((

Fatih TEKKE SENİ COK SEWİYORUZ!!!!!!!

F.SultanTekke
31.07.2006, 21:22
Vay be ne çabuk unutuldu kaptan herkes başka alemlere dalmış, birden kendimi belgesel izliyor sandım öyle ya hani bir canlı susuz ve aç kalır sonra vazifesi onunla karnını doyurmak olan canlıda onu dikkatle gözetler ve en zayıf anında onu avlar şimdi burada yapılan aynısı yazık be kardeşim yani bırakmıyorsunuzki millet ağız tadıyla bir üzülsün bizim memleketin havasındanmıdır suyundanmıdır bilmem herşeyimiz bir kaosla oluyor.

ağlıcam abi ya OF YA :(:(:(:(

ofluhalit
31.07.2006, 21:26
şu anda 9 numarayı giyebilecek karizmatik bi futbolcumuz yok ama daha önce haminin 10 numarasını muzaffer giymişse fatihin numarasınıda herhangibir futbolcumuzun giymesinde bi sakınca yok bence.fatih gibisi zor bulunur ama aslolan trabzonspor ne de olsa şahıslara bağlı kalmayalım!!!

eren_61
31.07.2006, 21:31
FATİH unutulmaz.bu taraftar ona SULTAN lakabını vermişken nasıl unutur.öyle bişey yok.kendi isteğiyle gitmişse ki öyle biliyorum yolu açık olsun.inşallah orda daha başarılı olur.ama onu asla bu taraftar unutmıcak
kaptanın gittiğine taki kendi açıklama yapana kadar inanmamıştım.bizi bırakıp gitmöe demiştim ama........

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 21:33
şu anda 9 numarayı giyebilecek karizmatik bi futbolcumuz yok ama daha önce haminin 10 numarasını muzaffer giymişse fatihin numarasınıda herhangibir futbolcumuzun giymesinde bi sakınca yok bence.fatih gibisi zor bulunur ama aslolan trabzonspor ne de olsa şahıslara bağlı kalmayalım!!!

arkadasim sen bizi anlamiyosun herhalde.evet hami bu kulubün efsanelerinden biri.ama ona bi yanlis yapilmissa bunu diger degerlerimizede yapacaz die birsey yok.zararin neresinden dönersek kardir.fatih dönene kadar 9 kaldirilmalidir.daha önce mirac kardesiminde yazdigi gibi gidip ts clup tan forma alip onlar arkasina fatih tekke yazdiracam.gittigini düsündükçe gözlerim doluyo.sinirden patliyorum.karsimdakini bogmak geliyo içimden.bellki çok duygusaliz bu konuda ama olmamak elde deil.onun sakat sakat çikip takimi sirtladigini düsündükçe gözlerimin yasarmamasi elde deil.unutmicazs eni kral formani kimselere verdirmeyecez.ister katilin ister katilmayin.bu konuya duyarli arkadaslar lütfen maile devam.

kaptan-kral-sultan=Fatih Tekke (unutmayacaz seni... )

denizci61
31.07.2006, 21:35
Havaalanındaki görüntüsü gözümün önüne geldikçe gözlerim doluyor...O böyle bir gidişi hiç haketmedi...Kendi kendime soruyorum şimdi; biz ona gereken desteği ve sevgiyi yeterince gösterebildikmi acaba? (bunu söylerken Yattara'nın bir çalımında bile yeri göğü inleten tribünler geldi aklıma)

ofluhalit
31.07.2006, 21:35
arkadasim sen bizi anlamiyosun herhalde.evet hami bu kulubün efsanelerinden biri.ama ona bi yanlis yapilmissa bunu diger degerlerimizede yapacaz die birsey yok.zararin neresinden dönersek kardir.fatih dönene kadar 9 kaldirilmalidir.daha önce mirac kardesiminde yazdigi gibi gidip ts clup tan forma alip onlar arkasina fatih tekke yazdiracam.gittigini düsündükçe gözlerim doluyo.sinirden patliyorum.karsimdakini bogmak geliyo içimden.bellki çok duygusaliz bu konuda ama olmamak elde deil.onun sakat sakat çikip takimi sirtladigini düsündükçe gözlerimin yasarmamasi elde deil.unutmicazs eni kral formani kimselere verdirmeyecez.ister katilin ister katilmayin.bu konuya duyarli arkadaslar lütfen maile devam.

kaptan-kral-sultan=Fatih Tekke (unutmayacaz seni... )

ben seni anlıyorum da sana katılmak zorunda değilim.bu da benim fikrim!

gvnlp
31.07.2006, 21:37
yuh be gene eskiye döndük. arkadaşlar yazmadan bi okuyun. şu hami olayını 10 uncu kez duyuyoruz. amma değerliymiş 9 numara. ne şahısa bağlısı nerede çıkarıyorsunuz bunları. bu bir vefa göstergesi. papağan gibi herkes aslolan kulüptür diyo. muhalefet olacak ya. bu ne alakasız şey ya. Arkadaşım biz fatihe yaptığı emeklerden dolayı teşekkür etmek için böyle bir jest yapılsın diyoruz. hami zamanında olsaydık organize ona da yapardık tabi. böyle acayip acayip şeyler yazayın yaa. tamamen emekli edilsin demiyoruz zaten dönene kadar stata asılsın sadece taraftarlar alsın 9 numaralı formayı.
fikir dediğin yeni bir şey üretmeye yöneliktir. sen üretilene kulp takıyorsun.

ofluhalit
31.07.2006, 21:39
yuh be gene eskiye döndük. arkadaşlar yazmadan bi okuyun. şu hami olayını 10 uncu kez duyuyoruz. amma değerliymiş 9 numara. ne şahısa bağlısı nerede çıkarıyorsunuz bunları. bu bir vefa göstergesi. papağan gibi herkes aslolan kulüptür diyo. muhalefet olacak ya. bu ne alakasız şey ya. Arkadaşım biz fatihe yaptığı emeklerden dolayı teşekkür etmek için böyle bir jest yapılsın diyoruz. hami zamanında olsaydık organize ona da yapardık tabi. böyle acayip acayip şeyler yazayın yaa. tamamen emekli edilsin demiyoruz zaten dönene kadar stata asılsın sadece taraftarlar alsın 9 numaralı formayı.

alla allaa kardeşim sana katılmak zorundamıyız burası herkesin fikirlerine açık!neden bu kadar zorunda gitti anlamadım!

TSKara61
31.07.2006, 21:41
Tabiiki doğal olarak herkes katılmıyacak bizim amacımıza, ama bize katılanlar lütfen durmayalım. Burdaki mesajlarlan veya 1-2 maillen bişe olmaz. En azından 100-200 mektup yönetime ulaşması lazım.

Faks 0 (462) 326 67 97

Faks 0 (462) 326 60 87

Faks 0 (462

Muhalif
31.07.2006, 22:00
Tabiiki doğal olarak herkes katılmıyacak bizim amacımıza, ama bize katılanlar lütfen durmayalım.

İster inanın ister inanmayın ama Bu kadar basit:D

Harun-61
31.07.2006, 22:07
hatirladigim kadari ile...

Milan'da 6 numarayi kimseye vermiyor --> Franco Baresi

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 23:02
alla allaa kardeşim sana katılmak zorundamıyız burası herkesin fikirlerine açık!neden bu kadar zorunda gitti anlamadım!

zorumuza giden senin bize katilmamn deil.daha düne kadar fatihin gidisinde trabzonda yer yerinden oynar diyimte simdi gidisinde vefa örnegi göstermek isteyisimize karsi çikilmasina.sen ister katilirsin ister katilmazsin.senin bilecegin is.mesajlarimizin çogunu altini iyi oku.bu konuya duyarli arkadaslar lütfen maile devam diyoruz.

hersey FATIH SULTAN TEKKE için !!!

l-m
31.07.2006, 23:16
Anorthosis maçı sonrası sahanın ortasında ağlayan bir adam düşünün, aracı kurşunlanmış bir adam düşünün, yüzlerce kez Fenerbahçe'ye gitmeyeceğim demesine rağmen yönetimin kendisini Fenerbahçe'ye satmak için her yolu denemesine katlanmak zorunda kalan bir oyuncu düşünün, sakat sakat çıkıp top oynamış bir futbolcu düşünün, tüm bunların sonucunda kafasını dinlemek isteyen bir adam düşünün, gidişini yönetime bağlayabilirsiniz, sürekli gitmek istemesine bağlayabilirsiniz, gittikten sonra 9 numaralı formanın ayrı tutulmasını isteyebilir, dev bir pankart yapılmasını gönlünüzden geçirebilirsiniz, ya da tüm bunların tam tersini düşünebilirsiniz ama fikirleri topla tüfekle yokedemeyeceğiniz gibi ne marcelinho, ne ricardinho, ne de denilsonu umursamayıp insanların yeni sezonda 9 numaraya sahip arkasında FATİH TEKKE yazan forma almasını engelleyemezsiniz. Bazı şeyler vardır, simgedir, arkasında başka anlamlar yatar, onu anlayamazsanız onu yaşayamazsınız. Fatih Tekke semboldür, ben 3 büyük takımda oynamayı hedefliyorum diyenlere inat ben avrupa'dan başka yere gitmem diyen ve gitmek zorunda kalan bir simge, hırs, azim, mücadele, vs. çok şeyi barındırır içinde, kara kaşlı kara gözlü olduğu için ya da sadece çok sayıda gol atan bir futbolcu olduğu için sevilen bir adam değildir Fatih Tekke, çok daha başka bir şeydir. İşte bu yüzden 2 milyon dolar verip 20 milyon dolarlık reklam yapanlar resmi site üzerinden bu reklamını yapmaya devam ederken o klubüne 7,5 milyon euro kazandırıp başı önde ayrılır ülkesinde..

http://www.trabzonspor.com/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=34138Linkteki video herşeyi anlatıyor. Tüm bunlara rağmen eğer bu adamın çıkıp Türkiye'den uzaklaşmak istiyorum demeye hakkı yoksa da varsın Zenith görsün hayrını, haketmiyoruz demektir.

Tarih sizi affetse bile ben affetmeyeceğim sayın yönetim, hiçbirinizi. Lütfen reklamınız bittikten sonra gidin, öncekilerin birçoğu gibi, LÜTFEN!

@FLU
31.07.2006, 23:21
ben mail attım bu forma olayının yanında bir de pankart yaptıralım bir köşede kazımın bir köşede kaptanın kralın pankartı sallansın

kutoz
31.07.2006, 23:22
Fatih Sultan Tekke;

Resmi sitede, Fatih Tekke'nin havaalanında yaptığı röportaj yayınlanmış. Ne garip, sanki Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusu değil... Sanki Marslı bir futbolcu ve alalade bir şekilde, LİG TV.de birisi dinleyip yazmış resmi siteye bu haberi...

Marcelinho Herta Berlin'i şampiyon mu yapmış. Kaç kere kupa aldırmış Herta Berlin'e... Fatih Tekke'ye bir uğurlamayı çok gören yönetimi, asla unutmayacağım... Vefa'yi İstanbul'da semt sananlar, birgün yalnızlık girdabı içerisine düştüklerinde anlayacaklardır, VEFA sem değil, sol mememizin altında taşıdığımız cevahir yüreğimizin en değerli hazinesi...

ofluhalit
31.07.2006, 23:27
zorumuza giden senin bize katilmamn deil.daha düne kadar fatihin gidisinde trabzonda yer yerinden oynar diyimte simdi gidisinde vefa örnegi göstermek isteyisimize karsi çikilmasina.sen ister katilirsin ister katilmazsin.senin bilecegin is.mesajlarimizin çogunu altini iyi oku.bu konuya duyarli arkadaslar lütfen maile devam diyoruz.

hersey FATIH SULTAN TEKKE için !!!

msjların altını üstünü ii okuyorum kafanı yorma ve işi de uzatma!!!

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 23:27
Anorthosis maçı sonrası sahanın ortasında ağlayan bir adam düşünün, aracı kurşunlanmış bir adam düşünün, yüzlerce kez Fenerbahçe'ye gitmeyeceğim demesine rağmen yönetimin kendisini Fenerbahçe'ye satmak için her yolu denemesine katlanmak zorunda kalan bir oyuncu düşünün, sakat sakat çıkıp top oynamış bir futbolcu düşünün, tüm bunların sonucunda kafasını dinlemek isteyen bir adam düşünün, gidişini yönetime bağlayabilirsiniz, sürekli gitmek istemesine bağlayabilirsiniz, gittikten sonra 9 numaralı formanın ayrı tutulmasını isteyebilir, dev bir pankart yapılmasını gönlünüzden geçirebilirsiniz, ya da tüm bunların tam tersini düşünebilirsiniz ama fikirleri topla tüfekle yokedemeyeceğiniz gibi ne marcelinho, ne ricardinho, ne de denilsonu umursamayıp insanların yeni sezonda 9 numaraya sahip arkasında FATİH TEKKE yazan forma almasını engelleyemezsiniz. Bazı şeyler vardır, simgedir, arkasında başka anlamlar yatar, onu anlayamazsanız onu yaşayamazsınız. Fatih Tekke semboldür, ben 3 büyük takımda oynamayı hedefliyorum diyenlere inat ben avrupa'dan başka yere gitmem diyen ve gitmek zorunda kalan bir simge, hırs, azim, mücadele, vs. çok şeyi barındırır içinde, kara kaşlı kara gözlü olduğu için ya da sadece çok sayıda gol atan bir futbolcu olduğu için sevilen bir adam değildir Fatih Tekke, çok daha başka bir şeydir. İşte bu yüzden 2 milyon dolar verip 20 milyon dolarlık reklam yapanlar resmi site üzerinden bu reklamını yapmaya devam ederken o klubüne 7,5 milyon euro kazandırıp başı önde ayrılır ülkesinde..

http://www.trabzonspor.com/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=34138Linkteki video herşeyi anlatıyor. Tüm bunlara rağmen eğer bu adamın çıkıp Türkiye'den uzaklaşmak istiyorum demeye hakkı yoksa da varsın Zenith görsün hayrını, haketmiyoruz demektir.

Tarih sizi affetse bile ben affetmeyeceğim sayın yönetim, hiçbirinizi. Lütfen reklamınız bittikten sonra gidin, öncekilerin birçoğu gibi, LÜTFEN!

kardesim agzina saglik.gözlerim doldu okuduklarimdan sonra.yönetime maile devam(duyarli arkadaslar)

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 23:30
msjların altını üstünü ii okuyorum kafanı yorma ve işi de uzatma!!!

ortami germeye çalismayalim lütfen... biz burda vefa örnegi göstermeye çalisiyoruz.daha düne kadar herkesin sultaniydi simdi ne degisti.bi 9 numarali formayi kimseye vermeyelim dedik.buda oldu millete dert...

Şenol YİĞİT
31.07.2006, 23:31

gerçekten çok güzel bi yazı...Başından sonuna kadar katılıyorum....

KuĞu
31.07.2006, 23:32
Fatihi karalayıp gidişini hayırlı göstermeye çalışanlar

ne Fatihin Trbzonspor sevgisini ve hizmetlerini

ne de taraftarın ona sevdasını

asla anlayamayacaksınız!

FATİH TEKKE
9

O KADAR!

ofluhalit
31.07.2006, 23:36
ortami germeye çalismayalim lütfen... biz burda vefa örnegi göstermeye çalisiyoruz.daha düne kadar herkesin sultaniydi simdi ne degisti.bi 9 numarali formayi kimseye vermeyelim dedik.buda oldu millete dert...

benim öyle bi derdim yok.sen eğer kendi düşünceni bana empoze etmeye çalışır benim düşüncemi yargılarsan ortam gerilirde koparda.

Tunga
31.07.2006, 23:41
İşte vefa böyle oluyormuş:

Hertha Berlin'den Marcelinho'ya veda partisi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706veda.jpgBrezilyalı futbolcumuz Marcelinho'ya eski kulübü Hertha Berlin tarafından bir veda partisi düzenlendi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Partiye üç danışmanı, eşi ve iki çocuğuyla birlikte katılan Marcelinho'ya kulüp menajeri Dieter Hoeness, futbolcunun Hertha Berlin'e çok şey kazandırdığını ifade ederek, kendisine bir demet çiçek ve bir saat hediye etti.

zedboysts
31.07.2006, 23:45
Ya şimdi arkadaşlar bi Hami bi Şota bunlar bu takımdan gittikten sonra da yok 9 u kimseye vermeyelim yok 10 numara Hami'nindir Hami'nin kalacak demiştik. Ne oldu 10 numarayı mehmet giydi 9 numarayı FAtih giydi kötü mü oldu biz onları unuttuk mu. Fatih Sultana illa vefa borcumuzu ödiceksek nası kazım koyuncuyu kalbimizin bi köşesinde yer ettiysek Fatih'e de orda bi yer açabiliriz. Yeri gelir ilk maç FAtih lehine pankart açarız yeri gelir Fatih'in adını stadlarda anarız bu bencedaha anlamlı. İlerde belki bizim göremiyeceğimiz zamanlarda nice Faith Tekkeler nice HAmiler nice şotalar gelecek bu takıma biz hepsinin numaralarını alırsak ohooooo o takımda oyunculara numara kalmaz bea :D

Tüysüzoğlu Onur
31.07.2006, 23:46
benim öyle bi derdim yok.sen eğer kendi düşünceni bana empoze etmeye çalışır benim düşüncemi yargılarsan ortam gerilirde koparda.
arkadasim benim öle bi derdim yok.kendi fikrimi kimseyede empoze ettigimyok ben sadece bu konuya duyarli arkadaslara sesleniyom.sen mail atmassan atma...

Beytullah
31.07.2006, 23:53
9 numara bos kalmalı kımse fatihin yerini doldurmaz..hıc unutmuyorum anostorthıs macında sahanın ortasında cokup agladıgı anı...işte orda daha cok anladım dedim bu adamın yüregindekı trabzon aşkı bambaşka...o 9 numarl formnın agırlıgı o yüzden cok fazladır onu sadece krallar tasır ...ama sadece bitane sadece bitane kral va odaa.. FATİH TEKKEE

Tunga
31.07.2006, 23:53
Buyrun bunlar da Marcelinho'nun ayrılışı için Hertha kulübünün yaptığı sayfa ve video klip.

Bu Hertha'nın resmi sitesidir.

Veda sayfası: http://www.herthabsc.de/index.php?id=15516

Video sayfası: http://www.herthabsc.de/index.php?id=15526

NiTRoPHe
31.07.2006, 23:54
Haklısın kardeş bu sene kimseye 9 numarayı vermesinbler ama Marcelinho niye 30 noyu aldı ya ona 10 numara verselerdi daha iyi olurdu bence İnş. bu sene yaptığımız bütün transferler trabzonspor'a büyük katkı sağlar...(Tabi Eskileride)

@FLU
31.07.2006, 23:57
Buyrun bunlar da Marcelinho'nun ayrılışı için Hertha kulübünün yaptığı sayfa ve video klip.

şimal burda beni iplemiyolar sen hallet şu işi senden başkası da yapamaz zaten diyorumki kazım koyuncuya yaptığımız gibi fatihe de bir pankart hazırlasan sen burdan para toplasak ve stadın bir köşesinde kral bir köşesinde kazım olsa ne dersin

Emre B.
31.07.2006, 23:57
9 numara Fatih gelene kadar kullanılmasın

Tunga
31.07.2006, 23:59
@FLU,

Vallaha daha 9 numaralı formanın bile bu kadar tantana kopardığı yede, bir de bordomavi.net pankartı yaptırmaya kalksak ne olur düşünemiyorum bile.

Tunga
01.08.2006, 00:02
İşte vefa böyle oluyormuş:

Hertha Berlin'den Marcelinho'ya veda partisi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706veda.jpgBrezilyalı futbolcumuz Marcelinho'ya eski kulübü Hertha Berlin tarafından bir veda partisi düzenlendi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Partiye üç danışmanı, eşi ve iki çocuğuyla birlikte katılan Marcelinho'ya kulüp menajeri Dieter Hoeness, futbolcunun Hertha Berlin'e çok şey kazandırdığını ifade ederek, kendisine bir demet çiçek ve bir saat hediye etti.

Bir de şunu eklemek istiyorum. Marcelinho disiplinsiz davranışlarının bardağı taşırması sonucu gönderildi. Fatih ise yeşiller (paradır yanlış anlamayın) için.

Biz vefasız bir kulüp ya da taraftar değiliz. Fatih'e de gereken vefayı göstereceğimize inanıyorum.

KuĞu
01.08.2006, 00:02
şu hertanın marchelinho için yaptığı veda klibini görenler fatihi eleştirdikleri için ne düşünüyorlar acaba

adam herta için problemli sorunlu bir adamdı bıktılar ve bu nedenle yolladılar ona rağmen katkısından dolayı bir vedayı çok görmediler

söyleyecek laf bulamıyorum içim acıyor marcenin hertaya verdiği neki fatihin verdikleri yanında

Emorfo
01.08.2006, 00:05
Fatih Tekke sevgisini fazla abartıyormuşsunuz gibi geliyor. Totaliter rejimlerde kişi yüceltmeleri yapılıp ilahlaştırılır valla pek farkı yok gibi. Fatih Tekke elbette son senelerde Trabzonsporluluğu ile örnek olmuş çocuklarımızın yiğenlerimizin onunla Trabzonspor'u yaşamış değerli bir futbolcumuzda bu kadar kişi yüceltmeleri benim hoşuma gitmiyor, bu nedenle formasını kimse giymesin felan çok popülist kaçıyor... Marcelinho'ya Herta'nın güzel bir parti yapması gibi enazından kulübümüz böyle bir şey yapabilir, adama öldü muamelesi yapmayalım daha Trabzonspor'a yapacağı şeyler bitmedi...

UğuR
01.08.2006, 00:06

Bir de bizim yönetimimizin fATİH in havaalında bile kimseyi göndermeyişini Fatih in yalnızları oynayarAk Türkiye yi yarı buruk, yarı gözleri yaşlı ama klübüne para kazandırdığı için (sırf bunun için daha iyi bir klübe gitmeyi beklemeden ) gururlu olarak zamansız ani ve iş günü olduğu için biz taraftarın orada olamadığı için gidişinin fotağrafını görünce inanın üzüldüm.Seni uğurlayamadığımız için özür dilerim SULTAN.Ama yönetim bu olaydan habeliydi Onlar hiç olmazsa bir kişiyi görevlendirir, verdiği hizmet için bir şilt verdirebilirdi çok mu zordu yani.

Thedoors
01.08.2006, 00:07
Kimse vazgeçilmez değil.

UğuR
01.08.2006, 00:09
Kimse vazgeçilmez değil.

Marcelinho da vazgeçilmez değildi ama bak nasıl uğurladılar bu vefadır, bu bir babanın evladını askere uğurlamasıdır.Çok mu yani Fatih Tekke ye bu.

@FLU
01.08.2006, 00:10
Kimse vazgeçilmez değil.

fatih vazgeçilmez içim yandı

Tunga
01.08.2006, 00:17
Faruk Selam,

Sence Hertha'da abartmış mı? Ya da orada da totatliter rejim mi var? Ya da ..

Neyse burada kalsın. Yapmayın yahu. Bu işi nereye vardırdınız. Fatih tek başına havaalanında yürüye yürüye LigTV muhabiriyle gitti. Bu mu abartma? Ya da abartıldı da ne yapıldı anlamadım.

@Thedoors

Fatih de vazgeçilmez değil ki, transfer oldu gitti işte. Gitti artık, biraz rahatlayın. Rahatlayın da herkesin içinin sizin kadar rahat olmasını da beklemeyin.

My
01.08.2006, 00:22
TRABZONSPOR ÇOK KAZANSIN DİYE BİLMEDİĞİM BİR TAKIMA GİDİYORUM
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4917.jpg

HERKES ŞAŞIRIRDI
Bir süre önce başından geçen olaylarda yönetimin yeterli desteğini görmediğini ifade eden Fatih Tekke, kimseye küs olmadığının altını özellikle çizdi ve "Ben oranın ekmeğini yedim, nasıl küsebilirim" dedi. "Türkiye'den sıkıntılar yüzünden ayrılıyorum, başımı dinleyeceğim" diyen kaptan, "Türk futbolun içindeki baskı, huzursuzluklar, profesyonelleşmenin tamamlanmaması gibi olaylar da kararırma etkili oldu. Bir kaptan olarak nelerle uğraştığımı bilseler, herkes şaşırırdı" diye konuştu.

REKOR ÜCRET
Trabzonsporluluğunu ölünceye kadar kaybetmeyeceğinin altını çizen Fatih Tekke, "Ben Trabzonsporlu'yum, Trabzon evladıyım. Döneceğim yer yine Trabzon'dur, asla başka bir yer değil. Futbolu burada bırakacağım" dedi. Rusya'da Türk ve Trabzon futbolunu en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. Belki zor geliyor bu transfer, aklımda Avrupa vardı ama tesell im, Tarbzonspor'un rekor seviyede bir para kazanmasıdır" diye duygularını dile getirdi.

HERŞEY HAZIRDI
Fatih Tekke, "Eğer parayı düşünseydim, Ocak ayında Almanya'da hem oynayacağım kulüp, hem de sponsorlarım hazırdı. Ancak herkes iyi bilsin ki, bu olayda sadece Trabzonspor'un 7.5 milyon Euro kazanması için, hiç bilmediğim bir ülkeye, hiç bilmediğim bir takıma transfer oldum. Ocak'ı bekleseydim, Trabzonspor çok az kazanırdı ama ben ise şimdi aldığımın en az 2 katını kazanacaktım" açıklamasını yaptı.

BÖYLE BİRŞEY YOK
Bir süre önce basında çıkan, "Zenit kulübünün ana sponsoru ile Fenerbahçe Başkanı Ali Şen iş ortağı. Fatih Tekke hülle yoluyla Fener'e gidecek" şeklindeki iddiaları aratırdığını ve böyle birşey olmadığını öğrendiğini hatırlatan ünlü futbolcu, "Benim Fener'e gidişim sözkonusu değil. Ben sözleşmeme, 'Türkiye'de başka bir takıma gidemez' maddesi koydurttum" dedi.

3 AY SOĞUK ARASI
Petersburg'un güzel ancak soğuk bir şehir olduğunu duyduğunu kaydeden Fatih Tekke, "Orada çok sayıda Türk varmış, sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Dünyanın en soğuk kentlerinden birisiymiş ve çok çoğuk dönemde liglere 3 ay ara veriliyor. Bu açıkçası iyi haber" dedi. Dün Rusya'ya giden Fatih'in sağlık kontrolünden geçtikten sonra 4 yıllık imza atması bekleniyor. (Karadeniz Gazetesi)

Emorfo
01.08.2006, 00:28
Faruk Selam,

Sence Hertha'da abartmış mı? Ya da orada da totatliter rejim mi var? Ya da ..

Neyse burada kalsın. Yapmayın yahu. Bu işi nereye vardırdınız. Fatih tek başına havaalanında yürüye yürüye LigTV muhabiriyle gitti. Bu mu abartma? Ya da abartıldı da ne yapıldı anlamadım.

Selamlar abi.

Herta'nın yaptığını Trabzonspor kulübü de yapacaktır elbette. Fatih imza atmaya gitti bir kaç gün sonra döner eşyalarını toplar kulüple vedalaşır şehirle vedalaşır helalleşir herkes teşekkürünü iletir... Bir futbolcunun adı kulübünden fazla kullanılıyorsa orda bir sorun var demektir. Fatih'i Trabzonsporlu olduğu için bu takıma büyük emekler verdiği için seviyoruz ama Trabzonspor'u daha çok seviyoruz yaklaşımımız ölçümüz bu olmalı. Formasının numarasının kimseye verilmemesi felan düşünülebilir elbette de bana çok popülist bir yaklaşım gibi geldi, nacizane düşüncelerimi bu konuda ileteyim dedim...

fetvaci
01.08.2006, 00:32
faruk kım?

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 00:45
konu basligini görünce hiç olumsuz bi tepkiyle karsilasacagimi düsünmemistim.ama içeriye girince olumsuz düsüncelerin daha fazla oldugunu gördüm.çok sasirdim ama herkesin fikrine saygimiz var.ama bu konuya duyarli insanlarin görevlerini yaptigini bilmek bana mutluluk veriyor

Emorfo
01.08.2006, 00:48
faruk kım?

Trabzonspor'un yeni transferi haberin yok mu :)

Thedoors
01.08.2006, 01:05
Marcelinho da vazgeçilmez değildi ama bak nasıl uğurladılar bu vefadır, bu bir babanın evladını askere uğurlamasıdır.Çok mu yani Fatih Tekke ye bu.

Ugurlamanın yapılmaması taraftarı deilim.Benim serzenisim bu baslıga.9 numarayı bu yıl kimse giymemeli fikrine..

fetvaci
01.08.2006, 01:10
Trabzonspor'un yeni transferi haberin yok mu :)
yok walla:P

My
01.08.2006, 01:11
Kendi çapımda bir klip yaptım Fatih TEKKE için. Sizinle de paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz arkdaşlar.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?goto=lastpost&t=2477

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 01:13
Ugurlamanın yapılmaması taraftarı deilim.Benim serzenisim bu baslıga.9 numarayı bu yıl kimse giymemeli fikrine..
arkadasim nie bu absliga itirazin var.vefa örnegi göstermek istiyoruz.daha 2 gün önce fatih herseyimizdi simdi ne degisti...

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 01:32
Kendi çapımda bir klip yaptım Fatih TEKKE için. Sizinle de paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz arkdaşlar.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?goto=lastpost&t=2477

abicim eline saglik klip çok güzel olmus.orda da dedigin gibi bu taraftar seni asla unutmayacak FATIH SULTAN TEKKE

My
01.08.2006, 02:06
abicim eline saglik klip çok güzel olmus.orda da dedigin gibi bu taraftar seni asla unutmayacak FATIH SULTAN TEKKE
Teşekkür ederim deu_ts :)

yusufemrah
01.08.2006, 02:09
ya arkadaşlar evet hiç kimse trabzonspordan üstün değil doğru
şota 7 numarayı giyiyodu ve bi efsaneydi doğru
hami 10 numarayı giyiyodu o da bi efsaneydi kabul
ama onlara gösteremediğimiz vefayı en azından büyük kaptanımıza gösterelim
9 numarayı kimse giymesin ve geri dönene kadar yada futbolu bırakana kadar öyle kalsın
ayrıca bi fikrim var yeni formalarımızın arasında fatihin isminin yazılı olduğu 9 numaralı forma eklensin ve satışa sunulsun iddia ediyorum en çok o satar bunu bi yönetim düşünsün....

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 02:25
Teşekkür ederim deu_ts :)

biz tesekkürederiz emeginiz için :)

TURHAN
01.08.2006, 03:21
Ne zaman ki Fatih gelir bu takımı şampiyon yapar, işte o zaman 9 numara NBA terimiyle "retired" olabilir.İşte o zaman her Trabzonspor taraftarının kalbinde 9 numara bu takımı şampiyon yapan Kaptanın numarası olarak kalacaktır.Benim düşünceme göre Trabzon yönetimi ve taraftarı olarak biz vefamızı başka türlü göstermeliyiz.Önceki yazılarda belirtilmiş; Fatih TEKKE havaalanından ne yönetimden bir kişi nede taraftar olmaksızın Rusyaya gitmiş.Vefa gösterilecekse buralarda gösterilsin.

TSKara61
01.08.2006, 06:33
http://www.dostcafe.org/dosyalar/fatihelveda.wmv

Arkadaşlar benim Fatih Tekke için yaptığım elveda vidyosu. Baya büyük 150 mb ama bence çok güzel oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu şansı forma fikrimize katılanları bi daha motive etmek için kullanmak isterim.

Faks 0 (462) 326 67 97

Faks 0 (462) 326 60 87

Faks 0 (462

Erdinç Dilek
01.08.2006, 08:43
@FLU,

Vallaha daha 9 numaralı formanın bile bu kadar tantana kopardığı yede, bir de bordomavi.net pankartı yaptırmaya kalksak ne olur düşünemiyorum bile.
durum o kadar da vahim değil, şimdi açılan konunun sınırlarını bir değerlendirelim, 9 numara ve kimseye verilmemesi.. çok basit bir konu. basit derken öyle üstünde saatlerce düşünülüp yorum yapılacak bir konu değil ilk bakıldığında bun kastediyorum, bu yüzden burdaki arkadaşlar konu başlığını okurken daha kafalarında bazı şeyler şekilleniyor ve anında buraya yazıyor eee beş parmağın beşi bir değil, herkesin farklı bir görüşü var, yani şimal durum o kadar vahim değil, kopan da tantana değil açılan konunun sınırlarının net ve kesin olarak belirlenmesinden kaynaklanıyor.

Gürkan
01.08.2006, 08:55

haklısın su yapılabılır ama fatıh jubıle yapana kadar kimseye verilmez.jubılesını 9 ıle yapar.

bu dusuncem fatıhın bunu haketmemesı degıl , gecmıste bızlere sampıyonluk yasatmıs veya yıllrarca hızmet etmıs futbolcularımıza haksızlık olmaz mı eger onlara da yapılırsa bu seferde forma kalmaz valla 3 hanelı sayılara acıkarız.:D

bence trabzonun bır yerıne yada yenı satdaın yapıldıgı yere bır park ve parkın bahcesıne fatıh ver dığerlerının heykellerı yapılabılır. bence bu daha buyuk jest olur.

Gürkan
01.08.2006, 08:58
Oynadığı süre içerisinde Trabzonspora bu denli faydalı olan çok futbolcu vardı... hepsine saygılar...Ama Fatihi diğerlerinden ayıran bir artı daha var... hiçbir topçumuz Trabzondan ayrılırken kulübüne bu kadar müthiş bir rakam kazandırmamıştı...o bir efsane artık.. ve o dönene kadar 9 numaralı forma asla kimseye verilmemeli.. vefanın kralı bu olur.. o herşeyin iyisine layık...

sımdı adam super topcu ve trabzonda oynamıs ordada bırakmıs futbolu.takıma para kazabdırmadı dıye fatıhten daha mı az faydalı oldu.

fatıhı overken dıgerlerını kusturrup ıncıtmeyelım lutfen.kas yaparken goz cıkarmayın.adam takma faydalı olsun dıye ılla baska takıma mı gıtsın.

Gürkan
01.08.2006, 09:04
bide bu tartısma cıkmasın o buyuktu bu degıldı kım karar vercek yada bunu anlamamız ıcın geleb kısının 1-2 sene baska numara gıymesı gerekır hak ederse 9 numara verılmelı.

en ufak seyı bıle tartısıyoruz. 1 sene veya 2 sene veya 4-5 sene kımseye verılmesın fatıh bırakınca yanı jubılesını yapınca bırıne verılebılır.

soyle bır durum olabılır.
9 numarayı sadece alt yapımızdan yetısen futbolculara verebılırız.

chigannes
01.08.2006, 09:22
bence son derece gereksiz bir hareket olur
unutmayın ki fatih tekke den çok daha önce gelen efsane isimlerimiz var
vefadan bahseden arkadaşlar,
bu vefanız sadece para kazandırdığı için olabilir eğer efsane bir futbolcuya vefa gösterilecekse bu hami mandıralı dan başkası olamaz ve formasını nba oyuncuları gibi stada asıp vermemek ile de değil sadece jübilesini yapmak bile yeterli olacak gönlünü almak için...
fatih trabzonsporumuza çok güzel hizmetler etmiştir saolsun varolsun ama hami mandıralı gibi yakın zamanda herkesin hatırlayacağı bir efsaneye (ki yaklaşık 220 golle türkiye liglerinin en golcü oyuncularından biri,trabzon tarihinin en golcüsü) böylesine birşey yapılmamış hatta jübilesi bile yapılmamışsa kimse bana bugün vefadan falan bahsetmesin
biri bana anlatsın lütfen hami nin ne eksiği vardı fatih tekkeden de 10 numaralı formayı ondan sonra her önüne gelen giydi(muzaffer,m.yılmaz ...)????????

Gürkan
01.08.2006, 09:23

ne güzel söyledin 2 sezon.

TSelif
01.08.2006, 10:30
Eski futbolcularımızın yerleri apayrıdır. Bunu biliyoruz .Ama onların zamanında bu düşünülmemiş olabilir şimdi taraftar bunu masum bir şekilde düşünüp dile getirmiştir. Neden bu kadar abartılıp diğerlerine haksızlık olur diye düşünülüyor ki ...Çok zor yada olağandışı bişey mi bu...

Rutubet
01.08.2006, 10:53
Tam 10 sayfa yazı, bıkmadan usanmadan tek tek her mesajı okudum. Tamamen masum bir istekle açılan başlığın ne hale geldiğini görmek aslında sosyolojik araştırma konusudur. Fatih Tekke'nin formasını bir vefa örneği olarak 1 yıl kimseye verilmemesi isteği nedir ?
Fatih Tekke'ye kadar olan bütün yıldızlarımızı efsanelerimizi kötülemekmidir ?

Bilakis Bugüne kadar yapmadığımız birşeyi yapmış olacağız.

Örnek olacak. Genç Futbolcularımıza bu kulübe özveri ile hizmet edenlerin karşılıksız kalmayacağı unutulmayacağını bilecekler. Varsın Fatih ağabeylerini de geçmeye çalışsınlar bundan kim kazançlı çıkacak ?

Arkadaşın biri "dozer cemil öldüğünde cebinde 5 ytl'si bile yoktu demiş. O zamanlar futbol bu kadar mataryalist olmadığını hatırlayarak genel olarak baktığımızda Dozer Cemil'in bu şekilde ölmesi bizim vefasızlığımız değilmidir ? O istemezmiydi yaşarken onere edilmek ?

"Diğer yıldızlara ayıp olur"
Diğer yıldızlara formayı tamamen müzeye kaldırırsan ayıp olur. Başlığı açan arkadaşımızın böyle bir talebi mi var ?

Bu konunun buralara kadar gelmesi sürecinde Fatih Tekke 'nin formasını 1 yıllığına diğer futbolcularımıza verilmemesini savunup sabır gösterenlere teşekkür ediyor. Aksi tezi savunup özelliklede konuyu saptıranlara da (silinen mesajlar özellikle) yazıklar olsun diyorum.

Genel anlamda sesimizi yükseltecek güzel bir vefa örneği teşkil edecek bir konunun ancak bu kadar içine edilebilirdi. Neyseki hala bir takım değerlerin ne olduğunu bilen arkadaşlarımız var aramızda.

mahmuter61
01.08.2006, 11:05
Forma kaldırma tamamen yanlış Hamilerin Şenolların faydası yokmu bu takıma!Kaldıki Fatih çok iyibir topçu ama ısrarla Trabzondan gitmek istemesi kendine yakışmayan bir davranıştı.Fatihe yaptıklarından ötürü teşekkür etmekten başka yapçak bişey yok kaldıki Trabzonsporun ona kazandırdıkları maddi ve manevi gözardı edilmemeli.

Muhalif
01.08.2006, 11:17

İmza:KAPTAN GİTTİ HERŞEY BİTTİ
...........

''Fatih Tekke ve Gökdeniz bu takimi parmaklarinda oynatiyor, olayin özeti bu, yemisim Fatih'in gol kralligini, en sevdigim oyuncuyu en sevmedigim oyuncu haline getireceksiniz neredeyse, Fatih'in vazgeçilmez oldugunu söyleyip duranlara mezarligi gösteriyorum, zira en çok vazgeçilmez oralarda var..''
.........

l-m
01.08.2006, 11:59
İmza:KAPTAN GİTTİ HERŞEY BİTTİ
...........

''Fatih Tekke ve Gökdeniz bu takimi parmaklarinda oynatiyor, olayin özeti bu, yemisim Fatih'in gol kralligini, en sevdigim oyuncuyu en sevmedigim oyuncu haline getireceksiniz neredeyse, Fatih'in vazgeçilmez oldugunu söyleyip duranlara mezarligi gösteriyorum, zira en çok vazgeçilmez oralarda var..''
.........

Yazımın sonunda daha önceki fikirlerimin değişmediğini ekleyecektim, çünkü böyle bir şey bekliyordum neyse Fatih Tekke vazgeçilmez değildir, hala öyle, ama gidişi bu şekilde olmamalıydı, para için satıldı ve istemeyerek gitti, Fatih bu yıl takımdan ayrılmalıydı belki ama Zenith kulübüne sırf 7,5 milyon euro verdiği için değil, Atatürk havalimanında tek başına elinde valiziyle değil, benim isyanım bunadır yoksa Fatih takımda kalsa yine aynı şeyleri söylemeye devam edecektim, kaldı ki söylüyorum, elmalarla armutlar toplanmıyor maalesef, Fatih'in yanlışlarını söylemek ayrı, takımdan ayrılmasına içerlemek ayrıdır, neyse konu dışına çıkmak zorunda kaldığım için üzgünüm, açıklama yapmam gerekiyordu. Ne demişim üstte : "en sevdigim oyuncuyu en sevmedigim oyuncu haline getireceksiniz neredeyse", satır aralarını iyi okuduğunuzu sanıyordum.

Cabri61
01.08.2006, 12:07
Forma no Adı Soyadı
5 HÜSEYİN ÇİMŞİR
61 GÖKDENİZ KARADENİZ
6 HASAN ÜÇÜNCÜ
38 ERDİNÇ YAVUZ
3 FATİH AKYEL
99 CELALEDDİN KOÇAK
8 ÖMER KERİM ALİ RIZA
85 FERHAT ÇÖKMÜŞ
11 IBRAHIMA YATTARA
7 MIROSLAW SZYMKOWIAK
55 MILAN STEPANOV
21 CEM DEMİR
10 UMUT BULUT
4 ÇAĞDAŞ ATAN
2 FERİDUN SUNGUR
22 MURAT OCAK
30 MARCELINHO
1 JEFFERSON
29 TOLGA ZENGİN
77 AHMET ŞAHİN
28 ERSEN MARTİN
16 MUSA BÜYÜK
23 ENİS KAHRAMAN
27 UFUK BAYRAKTAR
13 UFUKHAN BAYRAKTAR
19 ERGİN KELEŞ

AtalaY_BuğrA
01.08.2006, 12:11
Çok şükür tartışma bir süreliğine bitti sanıyorum. Giyilecek numaralarda belli olduğuna göre...

Aslıhan
01.08.2006, 12:14
bunda bu kadar büyütülecek bir şey yok ki ! sadece bir sevgi ve vefa göstergesi .
Bu kadar basit...

Mert67
01.08.2006, 12:35
10 numara UMUT BULUT.güzel olmuş böyle umut 10 numara olsun.

frango
01.08.2006, 13:05
bencede kım hakedıyosa ona verilmeli ben karsıyım arkadaş o formanın kımseye verılmemesıne

üstüne basa basa söylüyorum 20 yıl bu formanın hakkını terının son damlasına kadar verenlerın saklanmadıysa fatıhın 9 numarasıda saklanmamalı

asil olan 10 numaradır biz onu bile verdik 9 u haylı haylı vermelıyız

Oruç
01.08.2006, 13:05
Fatih'in gidişini dün tv'den izleyince içim burkuldu. Yönetimden bi Allah'ın kulu yoktu. Fatih Trabzonspor'a çok katkı yaptı Trabzonspor da O'na. Ama en azından bir yönetici O'nu uğurlayabilirdi. Yazık çok yazık. Hiç bir zaman affetmeyeceğim Başkan ve yönetim kurulunda 'Fatih'i gönderelim' kararına imza atan yöneticileri. Bunu açık ve net söylüyorum. Kaptan'ımızın giderken pek de 'mutlu' olmadığını sezdim. Sadece 'Trabzonspor'a yüklü miktarda para kazandırmaktan bahsetti' O'nun dışında 'mutluyum' filan demedi. Allah yardımcın olsun be Kaptan. Bu kalp seni unutur mu ?

9 numaranın ben de Fatih'imiz gelene kadar tribüne kaldırılmasını istiyorum. Bazı arkadaşlar 'geçmişte Cemil'e, Ünal'a, Hami'ye böyle bir jest yapılmadı Fatih'e neden yapılsın' diyor. Geçmişte yapılmadı diye bundan sonra da mı yapılmayacak ? Yapsak cebimziden para mı çıkacak. Fatih bu takıma çok şey katmıştır. Neyse ki yönetim bu senelik kimseye vermemiş. En azından Fatih kadar bu formayı 'hakedecek' biri gelene kadar '9' numara kimseye verilmemelidir. Vefalı olmak lazım, nankör değil... Fatih'e teşekkür bile etmeyenlerin 9 numaralı formayı kaldıralım demesi de beklenmemelidir. Hami'yle Fatih'i karışılatıran(ne alakası varsa) zihniyetin ne yapmak istediğini de merak ediyorum doğrusu...

Unutulmayacaksın Kaptan. Bunu böyle bil...

Tunga
01.08.2006, 13:19
9 numaralı forma illaha verilmeli, boş bırakılmamalı görüşüne paralel olarak, 9 numaralı formanın uzun süredir içten ve kararlı bir şekilde Fatih'e destek veren iki kişiye verilmesini öneriyorum.

tselif ve thepathfinder

frango
01.08.2006, 13:22
kime verilirse verilsin ama mutlaka verilmesi fikjrini savunuyorum ahde vefadan bahsedenler sadece bı kısıyı dusunmesın yıllarca bedava oynayıp bu klube ismini altın harflerle yazdıranlarıda aklının bı kenarından gecırsınler
vefa bi kişiye olmaz herkese vefaaaaaa

TSelif
01.08.2006, 13:45
9 numara boş bırakıldı KAPTAN;) ....Seni bekliyor:) ...Bİzde

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 13:59
evet yaa simdilik bos birakildi.gerçek sahibini bekliyor.ama kafamda bazi süpheler var.acaba yönetim mi vermedi yoksa kimsemi almak istemedi.umarimyönetim maillerimizi dikkate alip kimseye vermemistir.

bu taraftar dönecegin günü sabirsizlikla bekliyor ''FATIH SULTAN TEKKE''

Mehmet Alemdar
01.08.2006, 15:14
iii forma numaraları açıklandında neden marcelinho 30 numara giyiyor ben bunu anlamadın 10 numara 10 numara dediler adam a 30 numarayı verdiler ne biçim iş nu ya

TSelif
01.08.2006, 15:16
iii forma numaraları açıklandında neden marcelinho 30 numara giyiyor ben bunu anlamadın 10 numara 10 numara dediler adam a 30 numarayı verdiler ne biçim iş nu ya
Kendisinin tercihi olabilirmiş. Yanlış biliyor olabilirim ama sanırım ilk giydiği forma numarası mı neymiş.Ama tabi net bişey değil .

Mehmet Alemdar
01.08.2006, 15:16
bilemem ama 10 numara yakışırdı ona

Erdinç Dilek
01.08.2006, 15:51
Fatih'in formasını kimse giymiyor
Trabzonspor'da, yeni sezonda oyuncuların giyecekleri formaların numaraları belirlenerek Futbol Federasyonuna gönderildi.

Rusya Federasyonunun FC Zenit St. Petersburg takımına verilen kaptan Fatih Tekke'nin 9 numaralı formasını, hiçbir oyuncunun istemediği bildirildi.

Yeni sezonda takım kaptanlığını ise Fatih Tekke'nin ayrılması nedeniyle ikinci kaptan Hüseyin Cimşir'in yapacağı açıklandı.

Karadeniz ekibinde ikinci kaptanlığı Hasan Üçüncü'nün yapacağı, üçüncü kaptanın ise daha sonra belli olacağı kaydedildi. Bordo-mavili futbolcuların yeni sezonda giyecekleri formaların numaraları ise şöyle:

Hüseyin Çimşir 5, Gökdeniz Karadeniz 61, Hasan Üçüncü 6, Erdinç Yavuz 38, Fatih Akyel 3, Celaleddin Koçak 99, Ömer Rıza 8, Ferhat Çökmüş 85, İbrahima Yattara 11, Miroslaw Szmykowiak 7, Milan Stepanov 55, Cem Demir 21, Umut Bulut 10, Çağdaş Atan 4, Feridun Sungur 2, Murat Ocak 22, Marcelinho 30, Jefferson 1, Tolga Zengin 29, Ahmet Şahin 77, Ersen Martin 28, Musa Büyük 16, Enis Kahraman 23, Ufuk Bayraktar 27, Ufukhan Bayraktar 13, Ergin Keleş 19.