PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 şikebahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

özgür6161
16.02.2013, 21:13
Millet Beşiktaş kaybetti diye seviniyor da Antep bizimle puan farkını azalttı :D

Yukarıdan çok aşağıya yakınız ey taraftar ayağını denk al ! :)

Sen küme düşme derdinde devam et biz ilk 4 hesabımızı yapalım.Biz Trabzonspor taraftarıyız bazı ezikler gibi küme düşme hesapları yapamayacak kadar büyüğüz.

Ayaklar hep denkte sen de taraftar olarak biraz yürekli ol itici rol oyna,merak etme birşey kaybetmezsin.

He bu arada sana bir sır vereyim yarınki maç izim olacak ;)

Çetocan
16.02.2013, 21:16
http://www.youtube.com/watch?v=C3KaSC6uQt0

-fırtına-
16.02.2013, 21:18
Yarın yenilirsek en fazla 13. sıraya kadar düşme olasılığımız var, ondan fazlası bu hafta için imkansız. Ama ne olursa olsun bunu hesap etmek bile utanç verici. Bizi bu hallere düşürenler Allah'ından bulsunlar.

özgür6161
16.02.2013, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=C3KaSC6uQt0

Bu videonun sonlarında Champions League Müziği çalınıp o yapılan bayrak showu hakikaten görülmeye değerdi...

Yarın da umarım bunun gibi bir görüntü olur tribünlerimizde...

İlker Yazıcıoğlu
16.02.2013, 21:21
Sen küme düşme derdinde devam et biz ilk 4 hesabımızı yapalım.Biz Trabzonspor taraftarıyız bazı ezikler gibi küme düşme hesapları yapamayacak kadar büyüğüz.

Ayaklar hep denkte sen de taraftar olarak biraz yürekli ol itici rol oyna,merak etme birşey kaybetmezsin.

He bu arada sana bir sır vereyim yarınki maç izim olacak ;)

Seviyorum seni Özgürüm.

Arkadaşlar biraz kendinize gelin.Yok küme düşmekmiş falan.
Yapmayın ,etmeyin,ezik gibi davranmaya gerek yok.Takım mükemmel değil kabul,hatta iyi bile değil,kabul.Ama kimse kusura bakmasın,herkes haddini bilecek.Trabzonspor bu,gereksiz telaşların takımı olmadık,olmayacağız.
Lütfen takımımızın karakterine,büyüklüğüne,kutsallığına yakışır taraftar olalım,yorumlarımıza dikkat edelim.

özgür6161
16.02.2013, 21:25
Seviyorum seni Özgürüm.

Arkadaşlar biraz kendinize gelin.Yok küme düşmekmiş falan.
Yapmayın ,etmeyin,ezik gibi davranmaya gerek yok.Takım mükemmel değil kabul,hatta iyi bile değil,kabul.Ama kimse kusura bakmasın,herkes haddini bilecek.Trabzonspor bu,gereksiz telaşların takımı olmadık,olmayacağız.
Lütfen takımımızın karakterine,büyüklüğüne,kutsallığına yakışır taraftar olalım,yorumlarımıza dikkat edelim.

Artık kendimize gelelim.Bakın Beşiktaşta bir halt yok aslında.Taraftar oynatıyor Beşiktaşı.Her anında sürekli destek olup itikleyici rol üstleniyorlar.Beşiktaşta bu taraftar olmasa şuan bizim altımızda idiler.Biraz kendimize gelelim ya...

Bu arada sevgi karşılıklı abi :)

alptug_kd
16.02.2013, 21:35
Biraz milleti gaza getireyim :D

Bir dakika beyler şimdi yenersek İkinci ile aramızdaki puan farkı 6 mı olacak? :D

Çetocan
16.02.2013, 21:35
Bu videonun sonlarında Champions League Müziği çalınıp o yapılan bayrak showu hakikaten görülmeye değerdi...

Yarın da umarım bunun gibi bir görüntü olur tribünlerimizde...

Bayraklarla Cok Güzel Bir Show Olmustu....

Ogün YAZICI
16.02.2013, 21:36

Bir dakika beyler şimdi yenersek İkinci ile aramızdaki puan farkı 6 mı olacak? :D

ve o ikinci iki hafta sonra trabzona gelecek .

Mert67
16.02.2013, 21:37

Gerçektende öyle kusura bakmayın ama bizim hala 2.'lik şansımız varsa şu ligin kalitesini siz anlayın.

alptug_kd
16.02.2013, 21:38
ve o ikinci iki hafta sonra trabzona gelecek .

Vayy ara gazı verdin renkdaş :D

:D tamam işte şu 3 haftayı yendik mi mis gibi potaya gireriz :D

Cafer Bulur
16.02.2013, 21:40

Yarin da biz kaybedersek elazig da bursadan puan alirsa düsme hattiyla aramizdaki fark 5 e inecek.

Yani hersey mümkün,kazanirsak yukariya kaybedersek istemesek de asagiya bakmak durumunda kalacagiz...

chener
16.02.2013, 21:41
2. mi 13.mü olacağımız bizimkilerin sahada ne kadar koşup mücadele edeceğine bağlı.maalesef bu yıl şöyle ağız tadıyla dişe diş kora kor bir mücadele göremedik bizimkilerden.tolunay hoca habire savaşacağız diyo.napsın futbolcularını biliyor gaza getirmeye çalışıyor.

Berkan
16.02.2013, 21:57
Yarınki maç için çok umutluyum. Birazcık istekli ve disiplinli oynarsak çok rahat kazanırız.

Mustafa Umut
16.02.2013, 22:01
Kalsaydin bir gece Trabzon'da. :)

..

Samsundayım:)

Cafer Bulur
16.02.2013, 22:02
Yarinki macta skor avantajini yakalamak cok ama cok önemli olacak.

Fb bu sezon genelde hep geriye düstü ve geriye düstügü maclarda da puan kaybetti.

Aynisini biz de yapabilirsek,fb nin bate maci yorgunluguyla cözülecegini düsünüyorum.

Ilk dakikalarda agresif ve önde basarak golü aramaliyiz,tabiiki defans güvenligini elden birakmadan.

Muhtemelen öyle de olacaktir,ilk dakikalarda istekli ve agresif bir Trabzonspor bekliyorum,umarim o dakikalarda sans yanimizda olur.

Berke6198
16.02.2013, 22:08
Defansın arkasına sarkarsak gerçekten rahat gol buluruz. Kanatlarıda etkili kullanmamız lazım.

krdnz
16.02.2013, 22:11
En son fb stadında Hababam müziği ile sahaya çıktılar.

Maç sonu Hababam müziği ve o meşhur replik duyulur inşallah..

"Ahh Trabzon ahh..Yaktın bizi "

özgür6161
16.02.2013, 22:14
Beşiktaş taraftarı çıldırdı demiştim Samet Aybaba'nın yeğenini hastanelik etmişler.Taraftarlar bugüne kadar hep destekken bu şekilde davranmaları ilginç.

Bizim taraftar kadar sabırlı bir taraftar yok.Yarın da Şikebahçeye sahayı tezaruhatlarıyla dar ederlerse allah diyeceğim.

Keşke ben de gitseydim diyorum şimdi...

Haydi FIRTINAAAA!!! HAYDİ BU BÜYÜK TARAFTAR!!!

özgür6161
16.02.2013, 22:17
İşte TARAFTAR Dediğin Budur...

http://www.youtube.com/watch?v=gCGPn4FpDXI

Berke6198
16.02.2013, 22:20
İşte TARAFTAR Dediğin Budur...

http://www.youtube.com/watch?v=gCGPn4FpDXI

Videoda hemen yanda kafası görünen kişi babam, çekende abim zaten :D harika maçtı gerçekten...

özgür6161
16.02.2013, 22:52
Videoda hemen yanda kafası görünen kişi babam, çekende abim zaten :D harika maçtı gerçekten...

Bak isabet olmuş...Helal olsun size ben de bu maçta sol taraftak tribünde ikinci kattaydım.

Emrah Akcagöz
16.02.2013, 23:05
Nedense kaybedecekmişiz gibi bir his var içimde.

bordox
16.02.2013, 23:06
Totti ne gol attı be juveye,biz de Fatih Tekke'yi canlı canlı mezara gömdük,yarın ki maçta Fatih Tekke olsaydı maça bakışımız nasıl olurdu?

özgür6161
16.02.2013, 23:08
Totti ne gol attı be juveye,biz de Fatih Tekke'yi canlı canlı mezara gömdük,yarın ki maçta Fatih Tekke olsaydı maça bakışımız nasıl olurdu?

Fatih Tekke salı 19:45'te Digiturk LİG TV'DE...

21 adlı programın konuğu olacak...

Bol Bol izlersin orada... :)

Murat SİSMAN
16.02.2013, 23:11

arkanızdaki beyaz trabzon polarli beyaz bereli atkı sallayanda benim :)

Ahmet Kuru
16.02.2013, 23:15
yarın ki maçta inşAllah taraftar üzerine düşen görevi sahaya yabancı madde atarak değil, 90 dk boyunca susmayarak yapar..

Berberoğlu
16.02.2013, 23:28
yarın ki maçta inşAllah taraftar üzerine düşen görevi sahaya yabancı madde atarak değil, 90 dk boyunca susmayarak yapar..
Yarın ki maçta bence skordan da daha önemli olan şey saha dışı olayların yaşanmaması. Umarım taşkınlık yapılmaz....

İçimden gelen ses yarınki maçı 2-1 alacağız diyor, inşallah yanılmaz...

Muhammed Ayaz
16.02.2013, 23:28
yarınki maç için yorumum;

Sana hiçbir şey olmaz
Unutmazsan özünü
Ver taraftarlarına
Galibiyet sözünü

Sokakları sûslesin
Bordomavi bayraklar
Coşalım coşturalım
HAYDİ SİMDİ UŞAKLAR !!!!

Mustafa Umut
16.02.2013, 23:30
Klasik ama her zaman doğru, yenemiyorsan yenilme.

Burak DERELİ
16.02.2013, 23:32
Fenerbahçe maçı ile ilgili yorumları burada canlı olarak dinleyebilirsiniz.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40759

evonon
16.02.2013, 23:34
Bülent Yavuz'un hakem yorumu bir nokta hemen dikkatinizi çekecektir. http://spor.haberturk.com/futbol/haber/820721-sonucu-etkiledi

SEDER
16.02.2013, 23:35
Marek Cech oynamasın yeter.

Semih58
16.02.2013, 23:45
Sakin olmak şartıyla çok rahat yeneceğimiz bir maç

oflupisiko
16.02.2013, 23:52
beyler normal bir lig macı gibi bir mac mı oynayacaz yarın akşam ? hic bir protesto filan yok mu ? şikeyi hatırlatcak birşeyler yok mu?

Furkan Tütüncü
17.02.2013, 00:06
Biletlerin satılma durumu ne bilen var mı? Umarım stadı doldurmuşuzdur.

Semih AYDIN
17.02.2013, 00:08
Biletlerin satılma durumu ne bilen var mı? Umarım stadı doldurmuşuzdur.

Biletix e göre hala satılmayan biletler var... Ama full dolacak stad büyük ihtimalle yarınki satışlarla birlikte.

Burak DERELİ
17.02.2013, 00:08
fenerbahçe maçı hakkındaki sorularınız canlı yayında
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40759

Alihan Ertürk
17.02.2013, 00:11
Maç ESPN+ kanalından yayınlanacak;

http://liveonsat.com/LJ__soccer_med_turkey.php

http://img469.yukle.tc/images/5653espn.jpg

Fatih Kuloğlu
17.02.2013, 00:11
Biletix'de misafir takım bileti 35 tl yazıyor. Şikeciler maça gelecek mi yasak yok mu ?

Tahir61
17.02.2013, 00:22
tribünlerin fazlasıyla dolacağını düşünüyorum özellikle kale arkaları taşacak sadri b. misafir tribünü bile satışa çıkarmış

şöyle maraton ful olsun biraz yağmur ayakta tribünler ve beyaz yağmurluklu offf takım şahlanır :)

http://a1302.hizliresim.com/16/k/k64lp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

yorumsuz6117
17.02.2013, 00:32
sergen: galatasaray drogba, burak, sneijder ile başlarsa schalke'ye elenir.
sunucu: neye dayanarak söylüyorsunuz bunu?
sergen: koltuğa

:D:D

Bera B.
17.02.2013, 00:34
Bunlar durur durur bizim maçta it gibi koşarlar. Emre ve volkan özellikle dikkat edin.

oguzhanssan
17.02.2013, 00:39
bizim taraftar bitmiş...protesto yok
ya da bilmediğimiz birşeyler mi var!
ne bu suskunluk.. cehenneme dönmeliydi yaaaa

DeAgLeMaNyAq
17.02.2013, 01:02
Umarım yeni bir serinin başlangıcı olur. Kadıköy'deki şanssızlığımızı geçtim ama Avni Aker'deki durum da hiç iç açıcı değil. 96'daki malum maçtan sonra 2003'e kadar Avni Aker'deki maçlarda 6 galibiyet 2 beraberliğimiz var. O dönem FB berabere kaldığında bile seviniyordu. Ama son 10 yılda ne yazık ki sadece 2 galibiyet 1 beraberlik ve 7 mağlubiyetimiz var...

özgür6161
17.02.2013, 01:03
YUSUF GOL ATTIKÇA ŞENER NE DEDİ?
1461 Trabzon dün Fatih Stadı’nda Karşıyakaspor ile kaşı karşıya geldi. Trabzon’un 3-2 kazandığı maçta Hattrick yapan Yusuf, maça resmen damgasını vurdu. Ancak maçı izleyenler arasında da Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’de yer aldı. Ancak maçta bir ara yanındakilerin ayrılması ile tek kalan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, maçı izleyen az sayıda ki taraftarın “Yusuf Rize’ye” şeklindeki tezahüratı ile biraz morali de bozuldu
Bu noktada taraftarların “Yusuf Rize’ye” diye bağırmasına ise Başkan Şener, el sallayarak cevap veri.

Sercan ve Eren’in Rize’ye transfer olmasını kabullenemeyen taraftarların bu tezahüratı karşısında Başkan Şener Yusuf’u hem kendisinin hem de Trabzonspor teknik kadrosunun yakından takip ettiğini kaydetti
Trabzonspor’da ihtiyaç duyulan mevkilere oyuncu yetiştirmek misyonunu üstlenen 1461 Trabzon bu noktada bazı oyuncuları da bölge ve ülke takımlarına vererek Türkiye’nin önemli futbolcu yetiştirme noktalarından biri olacağı kesin.

Başkan Şener’de maç sonunda “Yusuf’u Rize’ye vermem ama Fenerbahçe’ye izletirim” demesi de Yusuf’un ilerde Trabzonspor’un önemli oyuncularından biri olacağının ilk işaretleri olsa gerek.

Faruk BERBER
17.02.2013, 01:07
Biletix'de misafir takım bileti 35 tl yazıyor. Şikeciler maça gelecek mi yasak yok mu ?

Yasak oraya da alıp bizimkiler geçer heralde :)

carolo
17.02.2013, 01:12
maçin hakemi Bulent yildirim 2010-2011 sezonu deplasmanda eskisehirspor maçini hatirlayin derim..

özgür6161
17.02.2013, 01:21
maçin hakemi Bulent yildirim 2010-2011 sezonu deplasmanda eskisehirspor maçini hatirlayin derim..

Düne kadar 12000 kişilik biletin 6000 satıldığını;bugüne kadar da büyük çoğunluğunun satıldığını söyledi Can Karyağdı...

Biletlerin hepsi tükenmiş yani...

Şentürk
17.02.2013, 01:24
tribünlerin fazlasıyla dolacağını düşünüyorum özellikle kale arkaları taşacak sadri b. misafir tribünü bile satışa çıkarmış

şöyle maraton ful olsun biraz yağmur ayakta tribünler ve beyaz yağmurluklu offf takım şahlanır :)

http://a1302.hizliresim.com/16/k/k64lp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Muhtemelen yarın yağmurlu olacak.Bu görüntüler bizi bekliyor ;)

vampir
17.02.2013, 01:35
nedenmi yıllardır bizim şampiyonluklarımızı çalan takım şikebahçedir en az 5 şampiyonluğumuzu çaldı en son çalınan artık 2 yaşındaki çocuğa bile pes be bu kadarda olmaz dedirtti geçende o stad yanmalı yıklılmalı demiştim forumdaki arkadaşlarda hatta bir adminde yazımın derinliğini anlayamadı biz sahaya kibrit çöpüde atsak zaten ceza vermek için bahane arıyorlar biz bu maçta dünyanın en centilmenide olsak gene ceza yiyeceğiz bundan adım gibi eminim bari eski trabzon korkulan trabzon olduğumuzu tüm türkiyeye gösterelim sonuçta can düşmanımızla oynayacağız bencentilmen olmayı isterim herşey spor sınırları içinde olsun hak eden kazansın isterim ama öyle olmuyor 30 yıldır hala anlamadınızmı ne kadar çok kudurursan ne kadar ççok agresif olursan o zaman kazanırsın ben napıyım sistem böyle biz inanınki o jenerasyonlarda fransa ingiltere almanya vb liglerde oynasaydık en az bir kere şampiyon olmuştuk 30 yıl içinde aama türkiyedeki sistem engel oluyor bize sürekli istersen barcelona gibi oyna ki oynadık zaten onun gibi 96 da 2003 te ve son şampiyonluğumuzun çalındığı yılda gene olamaık şampiyon neyse konuyudağıtmayayım sonuç olarak ben şunu gördüm biz trabzonlular mert korkusuz adaletli dürüst insanlarız ama başkaları farklı bizi sevmiyorlar bunu hepiniz yaşamışsınızdır trabzonluyum yada trabzonsporluyum diyince mutlaka size bi garip bakan olmuştur ömrünüzde prd gene konu dağıldı biz safkan kendi öz değerlerimize dönmeliyiz agresif ve dişe dş kana kan bir şehir stad futbol takımı olmalıyız eskiden derlerdi ki trabzon yarısahasına geçersek maçı kazandık derdik ya şimdi ne agresiflik kaldı bizde ne kana kan dişe diş oyun öz değerlerimizi kaybettik aslında kaybetmedik bu içimizde her zaman var sadece ortaya çıkarmamız lazım centilmenlikmi bana palavra anlatmayın centilmenlik hep bizle maç yapılacağı zaman oluyor istanbulu görüyoruz bize centilmenlik yapmamızı istiyoırlar aslında bizden korkuyorlar bizi pasifize atmek için yok centilmenik yok fairplay safsataları ortaya atılıyor e ırkçılığı yapan sen hakemi yerin dibine batıran sen hertürlü akla gelmicek ayak oyunlarını yapan sen bize gelince centilmenlik fairpaly saçmalıkları onlara bugün gerçek korkuyu yaşatmalıyız ben böyle düşünüyorum trabzonluyum fanatik trabzonsporluyum

vampir
17.02.2013, 01:46
Maç ESPN+ kanalından yayınlanacak;

http://liveonsat.com/LJ__soccer_med_turkey.php

http://img469.yukle.tc/images/5653espn.jpg
bize kimliğimizi trabzonspor kazandırmıştıra cevap.Biz isterse biz ölene kadar şampiyon olamsın bu ülkede takımını bu kdaar seven taraftar yoktur gs-şikebahçe-bjk 3-4 yıl şampiyon olmasın hemen başlarlar protestolara takımlarına giydirmeye kolaydır adanalı muğlalı ankaralı muşlu ....vb olup ta şb-gs-bjk yi tutmak aslındfa onlar güce tapanlardır kendi memleketinin takımını tutasmayazak kadar aciz ve ikiyüzlüdürler trabzonlu olmak trabzonsporlu olmak ayrıcalıktır

arahna
17.02.2013, 02:13
bize kimliğimizi trabzonspor kazandırmıştıra cevap.Biz isterse biz ölene kadar şampiyon olamsın bu ülkede takımını bu kdaar seven taraftar yoktur gs-şikebahçe-bjk 3-4 yıl şampiyon olmasın hemen başlarlar protestolara takımlarına giydirmeye kolaydır adanalı muğlalı ankaralı muşlu ....vb olup ta şb-gs-bjk yi tutmak aslındfa onlar güce tapanlardır kendi memleketinin takımını tutasmayazak kadar aciz ve ikiyüzlüdürler trabzonlu olmak trabzonsporlu olmak ayrıcalıktır

trabzonlu olmayıp trabzonu tutan çok taraftarımız varken böyle eleştirmek hata olmaz mı?

beitar
17.02.2013, 02:13
istanbul hegamonyası bize senelerdir diz çüktürmedi ama hakkımızı yediler buda içimize dert oldu, şampiyon olamasakta onları yensek yeter mücadele etmeyen futbolcu çekip gitsin başka yere

Trabzonlu olmadığı halde Trabzonludan daha fanatik Tslular var içimizde ayıp oluyor

Sefer A.
17.02.2013, 02:17
nedenmi yıllardır bizim şampiyonluklarımızı çalan takım şikebahçedir en az 5 şampiyonluğumuzu çaldı en son çalınan artık 2 yaşındaki çocuğa bile pes be bu kadarda olmaz dedirtti geçende o stad yanmalı yıklılmalı demiştim forumdaki arkadaşlarda hatta bir adminde yazımın derinliğini anlayamadı biz sahaya kibrit çöpüde atsak zaten ceza vermek için bahane arıyorlar biz bu maçta dünyanın en centilmenide olsak gene ceza yiyeceğiz bundan adım gibi eminim bari eski trabzon korkulan trabzon olduğumuzu tüm türkiyeye gösterelim sonuçta can düşmanımızla oynayacağız bencentilmen olmayı isterim herşey spor sınırları içinde olsun hak eden kazansın isterim ama öyle olmuyor 30 yıldır hala anlamadınızmı ne kadar çok kudurursan ne kadar ççok agresif olursan o zaman kazanırsın ben napıyım sistem böyle biz inanınki o jenerasyonlarda fransa ingiltere almanya vb liglerde oynasaydık en az bir kere şampiyon olmuştuk 30 yıl içinde aama türkiyedeki sistem engel oluyor bize sürekli istersen barcelona gibi oyna ki oynadık zaten onun gibi 96 da 2003 te ve son şampiyonluğumuzun çalındığı yılda gene olamaık şampiyon neyse konuyudağıtmayayım sonuç olarak ben şunu gördüm biz trabzonlular mert korkusuz adaletli dürüst insanlarız ama başkaları farklı bizi sevmiyorlar bunu hepiniz yaşamışsınızdır trabzonluyum yada trabzonsporluyum diyince mutlaka size bi garip bakan olmuştur ömrünüzde prd gene konu dağıldı biz safkan kendi öz değerlerimize dönmeliyiz agresif ve dişe dş kana kan bir şehir stad futbol takımı olmalıyız eskiden derlerdi ki trabzon yarısahasına geçersek maçı kazandık derdik ya şimdi ne agresiflik kaldı bizde ne kana kan dişe diş oyun öz değerlerimizi kaybettik aslında kaybetmedik bu içimizde her zaman var sadece ortaya çıkarmamız lazım centilmenlikmi bana palavra anlatmayın centilmenlik hep bizle maç yapılacağı zaman oluyor istanbulu görüyoruz bize centilmenlik yapmamızı istiyoırlar aslında bizden korkuyorlar bizi pasifize atmek için yok centilmenik yok fairplay safsataları ortaya atılıyor e ırkçılığı yapan sen hakemi yerin dibine batıran sen hertürlü akla gelmicek ayak oyunlarını yapan sen bize gelince centilmenlik fairpaly saçmalıkları onlara bugün gerçek korkuyu yaşatmalıyız ben böyle düşünüyorum trabzonluyum fanatik trabzonsporluyum

duygularima tam anlamiyla tercüman olan bir yazi
:alkış:
harfine noktasina kelimesine her seyine 100% katiliyorum

yazacak bir kaç sey daha var, belki de bir kaç degil bir çok sey var, ama kalsin, bu yazi fazlasiyla yeter herkese

oflupisiko
17.02.2013, 02:39

mac filan hikaye kuzu gibi cıkıp mac oynamamalıyız ama bu başlıga bakıyorum herkes taktik veriyor yeneriz yeniliriz diyor şikeyi bizim taraftara bile unutturdular mı yoksaa? bu maçı 5 - 0 kazandık ne degişcek? bu mac oynanmamalı protesto edilmeli yoksa şampiyonlugumuzu veremeyecekler bize. ben o sevinci gecte olsa yaşamak istiyorum lan. ben yaşayamayacam cocugumda yaşayamayacak bu gidişle gidin bilet alın doldurun stadı herşey güllük gülüstanlık gerekirse taraftar bile gitmeyip yönetimi protesto etmeliyi aslında traftar gelmese yönetimde mutlu olurdu sikebahceyi sorunsuz şekilde misafir ettik gönderecez istanbula diye

SALDIRAY
17.02.2013, 04:12
Bu maçı mutlak kazanmamız gerekiyor. ! Sahada ruhsuz gezen adam istemiyoruz. Sezonun maçı!! Adam akıllı çıkıp herkes topunu oynasın,azimle,hırsla büyük mücadele vererek bu maçı kazanalım. Taraftar sahayı cehenneme çevirsin. Olaylar yaşanmasın ama öyle bir organize olalım ki sahayı dar edelim şikecilere. Vira bismillah!!

POYRAZ
17.02.2013, 06:27
Sakin oynasinlar yeter. Gömer geceriz.

serdaracıl
17.02.2013, 08:22
Güne dua ederek başladım otobüsle
işe giderken. O kadar inanıyorum
ki bu maça

Mehmet Cihan Kocaman
17.02.2013, 08:54
Kale arkası bilet kaldı mı?

NEŞAT BAŞOĞLU
17.02.2013, 09:51
Boş yer kalacağını sanmıyorum ...

exelans_25
17.02.2013, 10:20
janko yu oynat hocam halili gormek istemiyoruz

yaranozlu
17.02.2013, 10:23
Yenmekten çok olay çıkarmak önemli. Şike yok, bitti, unuttuk diyen onun bunun çocuğu şereften yoksun kişilere de göstermeli. Biz centilmen değiliz, olamayız. Şike yapanlar centilmen olsun. Özellikle stat dışında otobüs motobüs cam mam kalmasın. Toplu halde 3 bin kişi yapılırsa polis de bir şey yapamaz. O stada kolayca girmemeliler. Ama tabi bunlar kolay değil. Ne senin valin, ne belediye başkanın, ne emniyet müdürün, ne vekillerin, hiçbiri trabzonsporlu değil. Çok da bilmem neresinde! Bunlar atandığı seçildiği zaman gerekli protestolar gösterilmedi. Onlar da köpek gibi kişilikleri olmadğından ne söylenirse onu yaparlar. Bunlar iyi günlerimiz.

Canİlker
17.02.2013, 10:59
gerilim herzaman fenere yaramıştır. bakın olaylı geçen tüm maçları şikeciler kazanmıştır.
o nedenle sakin olmalıyız. taş yağmmuru kavga kıyamet koparsa şikeciler alır maçı, bizde 15. sıraya ineriz.

M.ALİ ÇOKLUK
17.02.2013, 11:15
janko hatrick adrian olcan 5-0 off hayali bile güzel.

Mustafa Umut
17.02.2013, 11:17
Gerilim yaratacaksa bizim taraftar inşallah maçı rakip takımın sahasına gömdüğümüz zaman yaratıp hızımızı kesmezler..
Yine en büyük düşmanımız kendimiz olmayalım.

SAFA
17.02.2013, 11:17
Önce bir sahada kazanıp şu şikecileri şampiyonluktan edelim de sonra bütün olayları çıkartırız . Bu arada eğer sağbekte Serkan oynarsa maçı izlemeyi düşünmüyorum . Mutlaka ama mutlaka Celu sağbek , Emerson solbek , Mustafa-Bamba stoper başlamalı . Giray çok formsuz . Forvet mevzusuna ise hiç girmiyorum çünkü bütün forvetlerimiz birbirinden beter .

Faruk BERBER
17.02.2013, 11:31
Önce bir sahada kazanıp şu şikecileri şampiyonluktan edelim de sonra bütün olayları çıkartırız . Bu arada eğer sağbekte Serkan oynarsa maçı izlemeyi düşünmüyorum . Mutlaka ama mutlaka Celu sağbek , Emerson solbek , Mustafa-Bamba stoper başlamalı . Giray çok formsuz . Forvet mevzusuna ise hiç girmiyorum çünkü bütün forvetlerimiz birbirinden beter .

Nasıl kazanacağız peki ? :)

r9emre
17.02.2013, 11:31
Janko'nun golü var. Ama 2-2'lik bir skor bekliyorum. Galibiyet şu durumumuzda hayalcilik olur.

Tahir61
17.02.2013, 11:36
maçın biletleri tükenmiş :)

iso_4939
17.02.2013, 11:38
bence bu macta ıkı golde fazla gol olmaz berabere bıter.

Tahir61
17.02.2013, 11:39
maçı nerde izliyoruz bir tribün yapalım

Mehmet Cihan Kocaman
17.02.2013, 11:41
maçın biletleri tükenmiş :)

Kaynak?:(

Tahir61
17.02.2013, 11:48
Kaynak?:(

https://twitter.com/TayfaOrg

Trabzonspor-Şikebahçe maçının biletleri an itibariyle tükenmiştir.

yatmaztara
17.02.2013, 12:00
sezon başı ndoye alınsaydı, devre arasındada jaja alınsaydı, en kötü ilk dördün içinde olurduk. :(

ALDENİRO
17.02.2013, 12:10
sezon başı ndoye alınsaydı, devre arasındada jaja alınsaydı, en kötü ilk dördün içinde olurduk. :(

şu an lider bile olabilirdik...

Mustafa AYDIN
17.02.2013, 12:15
Hic birsey istemiyoruz bu sezon sizden.Bu maci alin yeter.

aktan61
17.02.2013, 12:28
bugün benim doğum günüm
şikeyi yen nolur TRABZON'um
seni çok seviyorum...

Ali İhsan
17.02.2013, 12:33
şu an lider bile olabilirdik...

Jaja'yı bilmem ama N'Doye'yi alsaydık çok şeyler olurdu...

Ama şu da var bu takım bir oyuncu eksikliğinden çok komple bu sezon çabalamadığı, istemediği ve saha içinden çok saha dışına konsantre olduğu için kötüydü. Şimdi bizden tam 10 puan öndeki bjkden daha kötü mü kadromuz var?

C.Altuntaş
17.02.2013, 12:35
hava yagıslı aksam yagıs artabılır herkeste yagmurluk ve ayakta olcaktır emınım bızde maratondayız 4 kısı ıns stadda dolcak galıpte gelecegız allahın ıznıyle hırsızları sarscaz herbırlıkte destek vaktı!!

Ali İhsan
17.02.2013, 12:38
Bu maç öncesi ciddi tahriklerin olmaması, bizim tarafta da şikecileri motive edicek aksiyonların olmaması bu maça olan ümidimi artırdı.

Ama bizim dağınık kadromuza nazaran daha derli toplu ve şampiyonluk için ümidi bitmek üzere olan bir rakip karşısına çıkacağız, bizim oyuncuların ne motivasyonu var bu maçta?

Tayfun
17.02.2013, 12:39
Sahaya çıkın mücadele edin ve başınız dik şekilde ayrılın ordan !

Alın teriyle alınan şampiyonluklar gördü o forma, formanın hakkını verin sahada !

ahamitokutan
17.02.2013, 12:45
şu maçı alırsanız sevgilim şikebahçeyi tutmayı bırakacak,kendisine Trabzonspor formasını giydireceğim.Şu maçı alın da sezon sonuna kadar naparsanız yapın kardeşim kabulumdur sorgulamam :)

saffet61
17.02.2013, 12:48
Bu pankart niye içeri alınmaz ? Dün oynanan 1461 - KSK maçında Karşıyakalı taraftarlar yapmış bu pankartı ancak içeri alınmamış pankart.
http://www.haberts.com/images/upload/482585_484886644892219_1404329881_n.jpg

Hasan Habip Özbay
17.02.2013, 12:50
% 100 1-0 alacağız tekrar tekrar söylüyorum

Tayfun
17.02.2013, 12:52
#DikkatTrabzondaHırsızVar

http://b1302.hizliresim.com/16/k/k6hp7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Facebook Alıntı .

Mustafa Umut
17.02.2013, 13:02
Herkes tahmin yapmış ben de bi tahmin yapayım; ilk yarı çok hareketli geçmez berabere biter, ikinci yarı Webo ve Alanzinho'nun karşılıklı golleriyle 1-1 biter.

Öznur61
rüyamda olcan sol kanattan çok güzel orta açtı sonrada janko kafa golü attı..
sonra yine olcan adriana asist yaptı adrianda affetmedi.
sonra semih gol atıyodu
maçıda biz 2-1 alıyoduk :)

Tahir61
http://c1302.hizliresim.com/16/k/k6j15.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Tahir61
17.02.2013, 13:04
şehir dışından da maça çok gelen var

TG nin temsilcilikleri yollarda GG de var iyi dolacak stad

Öznur61
17.02.2013, 13:11
Müsabakada 795 resmi, 400 özel olmak üzere 1195 güvenlik mensubu görev yapacakmış..

Alihan Ertürk
17.02.2013, 13:12
Büyük gün geldi.. Umarım kazanırız yoksa bu başlık çok sıkıntılı olacak akşama. :)

Erbay
17.02.2013, 13:15
Heyecanınızı baltalamayayım ama hiç heyecanlı değilim, nerdeyse maçın olduğunu unutacam. Rüya bile görmedim daha ne olsun :)

Tayfun
17.02.2013, 13:16
‎#HamsiBittiKalkanVar

Twitter'da destek olalım ahâli .

Cafer Bulur
17.02.2013, 13:28
Dün aksam lig tv de hakan sükür Trabzonda sb ye karsi anlamsiz ve gereksiz bir gerginlik var dedi.

Lig tv ye calisanlarin basiretleri baglaniyor herhalde,baska aciklamasi yok bunun.

Ezikler her yerde ezik iste,bir gs linin her halükarda fb nin yaninda oldugunu da bir kez daha gördük.

Armağan Dere
17.02.2013, 13:30
Millet Drogbayı falan alıyor.
Sen Sivas'tan 2 yiyorsun.
top filan da oynamıyoruz
Akşam Şikebahçe favoridir.
bu sene ilk 5 iyidir.

cenk52
17.02.2013, 13:34
Dün aksam lig tv de hakan sükür Trabzonda sb ye karsi anlamsiz ve gereksiz bir gerginlik var dedi.

Lig tv ye calisanlarin basiretleri baglaniyor herhalde,baska aciklamasi yok bunun.

Ezikler her yerde ezik iste,bir gs linin her halükarda fb nin yaninda oldugunu da bir kez daha gördük.

Dostum bizim bizden başka dostumuz var mı? Ha fb ha gs. İkiside farklı mı? Fb olmasa diğeri yapardı şikeyi. Domuzdan post fbli ve gsliden dost olmaaaaz

kikiemre198961
17.02.2013, 13:35
twıtterı olanlar destek versin beyler

#HamsiBittiKalkanVar

Berke6198
17.02.2013, 13:35
http://c1302.hizliresim.com/16/k/k6j15.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Abi bizi mi çatlatıyorsun ? :D :D

ANIL
17.02.2013, 13:36
_______________onur
celu_____giray_______sol_____cech
_____________colman
_______marek_______adrian
serkan____________________olcan
_____________emre

Cafer Bulur
17.02.2013, 13:37
Dostum bizim bizden başka dostumuz var mı? Ha fb ha gs. İkiside farklı mı? Fb olmasa diğeri yapardı şikeyi. Domuzdan post fbli ve gsliden dost olmaaaaz

Biliyorum,sadece hatirlatmak istedim.

Adnan polat in,sadece bizim dönemimiz icin sike yapmadik sözü zaten gs nin zamaninda sike yaptigini ortaya koymuyor mu?

arahna
17.02.2013, 13:39
şike sürecinde sembol ismimiz şenol hocaya sahip çıkamıyorsun
şikeciler hırslanıp iyi transferler yapıyorken sen elindekileri satıyırsun
hocan yerli al yabancılar zaten işe yaramaz diyor gidip çuvalla para harcayıp başka yaramaz yabancılar alıyorsun
hocanın arkasından film çeviriyorsun
gelecekteki hocamızı erken ve sorunlu zamanda çağırıp yıpratıyorsun sırf kendini kurtarmak için
stat projene sahip çıkmıyorsun
aziz dostum diyorsun
kiğılı çıkıp sadri şener bizimle iken öyle değil heralde mecbur kaldığı için şike mücadelesi veriyor diyor ( yani göz boyuyor diyor) susuyorsun
federasyon başkanını seçip sonra da mecburduk diyorsun
bu takım bu şikecileri nasıl yensin
olan taraftara oluyor
tüm dünyadan toplanıp trübünde destek oluyor
boynu bükük ayrılıyor
düşün bu milletin yakasından artık

Furkan S.
17.02.2013, 13:40
Bu pankart niye içeri alınmaz ? Dün oynanan 1461 - KSK maçında Karşıyakalı taraftarlar yapmış bu pankartı ancak içeri alınmamış pankart.
http://www.haberts.com/images/upload/482585_484886644892219_1404329881_n.jpg

Bizimkiler hazırlamıştı bunu.Çarşının göbeğinde duruyordu ama demek stada almamışlar..

Bülent AKBULUT61
17.02.2013, 13:43
arkadaşlar destek #HamsiBittiKalkanVar bugun büyük gün İnşallah Ateşle Barutu patlatçaz

Berke6198
17.02.2013, 13:43
#HamsiBittiKalkanVar Abilerim, Twitter'ı olan herkes şu tag'e destek verebilir mi ?

asilhamsi
17.02.2013, 13:46

hakan mı?

hani su milletvekilligi yapması gerekirken,milletin dertleriyle ugrasmak varken yorumculukla cuvalla kazanan adam mı?

asilhamsi
17.02.2013, 13:49
Tolunay Hocada aynı yanlısa duseerk takıma kanat oyunu oynatıyor.

Bu sezon kanat oyuncularımız hicbirsey oynamadı.

Aslına bakarsanız teoride cok mantıklı yasin,olcan,volkan,alanzinho gibi cok onemli oyuncular var.

ama pratikte hicbirsey iyi gitmiyor.

asilhamsi
17.02.2013, 13:51
4-2-3-1 de ısrar sacmalık oy-na-ya-mı-yo-ruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

------------------onur---------------------
celu-----giray------------bamba---------cech
serkan-----soner------colman---------alanzinho
----------emre--------janko-----------------------

bir kez denesek ne cıkar?

Cafer Bulur
17.02.2013, 13:51
hakan mı?

hani su milletvekilligi yapması gerekirken,milletin dertleriyle ugrasmak varken yorumculukla cuvalla kazanan adam mı?

Aynen,drogbayi anlatirken agzinin sulari akiyordu.

Su lig tv ye az da olsa katkim oldugu icin kendime kiziyorum ama ne yapayim Trabzonsporun maclarini takip etmeden yapamiyorum.:o

Erbay
17.02.2013, 13:53
Forvette kim oynayacak Henrique mi :) Bu adam yan yan dağılarak koşacağına dümdüz koşsa herkesi geçer ama işte ... :)

Zafer Fidan
17.02.2013, 13:54
Su serefsizleri yenelim de sezonu ortalarda kapatalim. Hem ligde hem kupa'da bunlari yenmek ayri bir zevk olacak.

Berke6198
17.02.2013, 13:55
Eğer tek santrafor devam edeceksek kesinlikle Emre ile başlamamız lazım... Tolunay hoca çifte dönüyoruz derse, Janko ve Henrique olması lazım.

arahna
17.02.2013, 13:57
sürekli ksdro değiştirmeyelim artık
neredeyse sezon boyunca her maç farklı kadro
dünya tarihinde yoktur böyle birşey
başarının önündeki en büyük engellerden biri bence

Tahir61
17.02.2013, 13:58
maçı orta üçlümüz bize getirecek veya götürecek

colman-zokora-adrian idealiydi ama

bugün

sapara-colman-serkan önlerinde adrian olsa iyi olur fakat yabancı sayısı sıkınti

soner-serkan-colman önlerinde adrian

ya da

colman-alan-soner,(serkan sağbeke) önlerinde adrian

bence bu üçlünün savunması hırsı mücadelesi ve atacağı goller(!) maçın skorunu belirleyecek

C.Altuntaş
17.02.2013, 13:58
henrıque yı oynatmak ıhanettır bu takıma bu adam gures takımında oynaması lazım sıvas macında bı degısıklık hakkım olsa alırdım onu oyundan janko ve emre varken o 18e bıle gırmemelı rezıl adam

delikoyun
17.02.2013, 14:00
--------------------------------------------------onur--------------------------------------------

celutska---------------------------mustafa--------------giray----------cehc--

-------------------------serkan-------------------------colman---------------------------------

--yasin------------------------------adrian--------------------------olcan-----------

---------------------------------------henriqe--------------------------------------------------

sanırım kadro buymuş ben adrianın yerine sapara yı oynatırdım
ne kadar doğru bilmiyorum olcan da oynamıyacakmış

Faruk BERBER
17.02.2013, 14:06
Yeniliriz.

Emre yada Baroni gol atar.

Cafer Bulur
17.02.2013, 14:06
Henrique mi janko mu derseniz ben janko derim.

Janko ya yeterince sans verilmedi,bu macta oynasin bence.

ilhan
17.02.2013, 14:07
Son verilen kadro;

Onur, Serkan, Yumlu, Giray, Emerson, Sapara, Colman, Alan, Adrian, Olcan, Henrique

Berke6198
17.02.2013, 14:08
Yeniliriz.

Emre yada Baroni gol atar.

Bizi burada berabere bırakmalarına sebep olan gol de Baroni'den gelmişti, hani ofsayttan yediğimiz gol... bu sefer buna imkanları olmayacak...

delikoyun
ben janko nun hırçın fener savunması arasında kaybolacağını düşünüyorum bence henriqe diri olsa ancak bir şeyler yapar olcan,yasin colman serkan adrian bu 5 li oynarsa eğer hırslı olurlarsa kesin kazanırız yok hırs yapmazlarsa eyvah

Hamza Öztürk
mac saatine kadar 61 inci sayfaya ulasamazsak sansimiz yok diyorum.

Mustafa Umut
Son verilen kadro;

Onur, Serkan, Yumlu, Giray, Emerson, Sapara, Colman, Alan, Adrian, Olcan, Henrique

Gayet iyi duruyor. Janko sanki daha iyi olurdu..

delikoyun
17.02.2013, 14:09
Son verilen kadro;

adrian sapara alanzinho ile orta saha çöküyor ısrar neden anlamıyorum rakip orta saha pres yaparak bitiriyor bu kadroyu ısrar neden bu kadroyala kesin 2-0 olur fener yener
kanatlarda iyi olmazsak kaybederiz yasin sağda solda olcan ortada serkan colman adrian yada sapara olmalı

asilhamsi
17.02.2013, 14:10
bamba neden oynamıyor?

Karadenizz
17.02.2013, 14:10
Ben Giray Kaptanın hazır olduğunu düsünmüyorum..
Bence Yumlu-Bamba olmalı

Berke6198
17.02.2013, 14:11
bamba neden oynamıyor?

Oynamadığını da kim çıkardı ?

Öznur61
17.02.2013, 14:12
Ben Giray Kaptanın hazır olduğunu düsünmüyorum..
Bence Yumlu-Bamba olmalı

acaba karmil +bamba nasıl olurdu :confused:

C.Altuntaş
17.02.2013, 14:12
--------onur---------
serkan-gıray-bamba-emerson
------aykut-colman--------
adrian---emre----olcan-----
-------janko----------

eger tolunay hocanın aklı varsa zokora yokken aykutla cıkması gerekır kesıcı adam lazım orda ne kadar kazma olsada ve janko her turlu oynamalı emre ıle bırlıkte ındırıp emrenın vurması gerekır bence bu kadro bızım ıdeal kadromuz olmalı

Berke6198
17.02.2013, 14:13

Karmil-Bamba için risk almak lazım, ve bu maç kesinlikle risk alınamayacak bir maç.

ama Karmil kesinlikle çok yetenekli, sadece biraz daha ısınması lazım Lig'e.

Karadenizz

Aslında bende öyle düşünüyorum Karmil kadroya bile alınmıyor :(

Zafer Fidan
--------onur---------
-------janko----------

eger tolunay hocanın aklı varsa zokora yokken aykutla cıkması gerekır kesıcı adam lazım orda ne kadar kazma olsada ve janko her turlu oynamalı emre ıle bırlıkte ındırıp emrenın vurması gerekır bence bu kadro bızım ıdeal kadromuz olmalı

Aykutun kesici özelliklerini gördük Kadiköy'deki macta.

Berke6198
17.02.2013, 14:14
--------onur---------
-------janko----------

Abi Janko tek oynayamaz ileride, o özellikleri taşımıyor. Zaten kanatları kullanmakta bayağı sıkıntı çekiyoruz bir de Janko gibi bir adamı ileride tek bırakırsak hiç olmaz.

forzaszgn
17.02.2013, 14:15
-------Onur
celu-giray-bamba-Cech

---serkan-colman---

yasin-Adrian-olcan-

----janko----

C.Altuntaş
17.02.2013, 14:18

orda her ne kadar kazma olsada dedım tm orta sahada kazmada olsa bole adamlar gereklı on tarafta cok top tutamazsan orta sahada bole adamlar gereklı tabı bu futbol gorusudur benm ıcın on lıbero bzım ıcın sart ön taraf ıyı olmadıkca bu takımdada zokora dısında tek aykut var

Armağan Dere
17.02.2013, 14:19

O maçta dünyaları kaçırdılar yine her zaman ki gibi.

Zafer Fidan
17.02.2013, 14:20
orda her ne kadar kazma olsada dedım tm orta sahada kazmada olsa bole adamlar gereklı on tarafta cok top tutamazsan orta sahada bole adamlar gereklı tabı bu futbol gorusudur benm ıcın on lıbero bzım ıcın sart ön taraf ıyı olmadıkca bu takımdada zokora dısında tek aykut var

O pozisyonda Serkan'i bile Aykuta tercih ederim.

Berke6198
17.02.2013, 14:22
Serkan ortasahada iyiydi, acaba yine öyle bir performansa imza atabilir mi orada oynasa ?

C.Altuntaş
17.02.2013, 14:22

dedgm gbı herkesın fıkrı farklıdr :)

yorumsuz6117
17.02.2013, 14:24
Son verilen kadro;

Bu kadro berbat..

ilhan
17.02.2013, 14:27

Aykut oynayacaksa 10 kişi de çıkıp oynayabiliriz, sorun yok.

Berke6198
17.02.2013, 14:28
Müsabakada 795 resmi, 400 özel olmak üzere 1195 güvenlik mensubu görev yapacakmış..

O bir şey mi ? İstanul B.B maçında, 2-1 yenildiğimiz maçta hakemin Serkan'a yapılan hareketten sonra kırmızı çıkartmadığı, maç boyu düdüğü ağızına götürmeyen hakeme tepki olarak sahaya su şişesi attılar diye, 1000 tane Çevik Kuvvet yığmışlardı önümüze.

Berke6198
17.02.2013, 14:29
Son verilen kadro;

Yumlu çıkar, Sapara çıkar, Henrique çıkar...

Bamba gir, Soner gir, Emre gir.

Mellih
17.02.2013, 14:31
aykutun adını duymayayım sakın.. önündeki topa girmemek için çok çaba harcıyor.. böyle oyuncuların kesinlikle uzak tutulması lazım

serdaracıl
17.02.2013, 14:35
--------onur---------
-------janko----------

Bence asla kesici adamlarla oynamamalıyız. Kim olursa olsun. Orta sahamız top yapan oyunculardan kurulu olmalı. Topa hakim olan, topu dolaştıran biz olmalıyız. Kesici adam dönemi bitti.

Berkan
2-0 yada 2-1 diyorum.

Alihan Ertürk
Yumlu-Karmil-Giray üçlüsünden ikisi aynı anda sahada olmalı.. Bugün SAVAŞAN futbolculara ihtiyacımız var.

ALDENİRO
17.02.2013, 14:36
Millet Drogbayı falan alıyor.
Sen Sivas'tan 2 yiyorsun.
top filan da oynamıyoruz
Akşam Şikebahçe favoridir.
bu sene ilk 5 iyidir.

geçen hafta sivastan 10 bile yeseydik...yine de bu maçı alırımız var...çünkü burası avni aker hell...

C.Altuntaş
17.02.2013, 14:37
adamlar bıze cıft forvet cıkacak ve bız onde top tutamıyoruz her ne olursa olsn takım on lıberolu cıkmalı ılerıde jaja teofılo burak falan yk bunuda unutmamak lazım dedıgım gıbı herkesın futbol gorusu farklıdır ama macta adamlar akın akın geldımı nerde ön lıbero demesın kımse cunku kac mactır yedıgımız pozısyonların haddı hsabı yk kazmada olsa aykuttan baska adam yk sonucta serkan dersenızde olabılır ama ynede aykut daha mantıklı gelıyo bana ben kendı gorusumu yazıyorum sncta :)

Mellih
17.02.2013, 14:38
fenerbahçenin yıllardan süre gelen bi özelliği var kötü de olsalar bile böyle maçlara mental olarak iyi hazırlanıyorlar

r9emre
17.02.2013, 14:39
-----------------------------------------Onur Kıvrak-----------------------------------------------

--------Celustka----------Karmil---------------------Bamba------------------Emerson--------

------------------------------Serkan--------------Colman-----------------------------------------

----------Alanzinho--------------------Adrian----------------------------------Olcan------------

--------------------------------------Emre Güral----------------------------------------------------

Berke6198
17.02.2013, 14:40
2-0 yada 2-1 diyorum.

Aman abi, illa ki gol yiyeceğiz yani :)

Öznur61
17.02.2013, 14:40
Aman abi, illa ki gol yiyeceğiz yani :)
rüyamda gördüm 2-1 bitiyodu..
gollerin nasıl atlıdığını bile gördüm :D

yorumsuz6117
17.02.2013, 14:41
Bütün kornerleri şerefsiz Emre kullanacaktır.

Zafer Fidan
Alanzinho'nun golü var bugün.

Sefa Murat Dokuz
Bugün iddianın bankoların bankosu 1

Berke6198
17.02.2013, 14:43
rüyamda gördüm 2-1 bitiyodu..
gollerin nasıl atlıdığını bile gördüm :D

Nasıldı ? Öğrenebilme şansımız var mı ? :D

Sefa Murat Dokuz
17.02.2013, 14:44
7-0 yendiğimizi gördüm bende :D Olcan 6 tane atmıştı

Tahir61
erken gol yemeyelim başka bir şey istemiyorum

ALDENİRO
Burası avni aker ama son 10 senede sadece 2 sefer yenebildik onları.

tolunaydan önce, tolunaydan sonra...

Berke6198
17.02.2013, 14:45
7-0 yendiğimizi gördüm bende :D Olcan 6 tane atmıştı

O kadar atmayalım abi, bize yazık. Daha maçlar devam ediyor :D

Öznur61
17.02.2013, 14:46
Nasıldı ? Öğrenebilme şansımız var mı ? :D

ilk gölü sol kanattan olcan orta açıyodu janko kafa gölü atıyodu.1-0 biz öndeyiz
sonra emre korner kullanıyo semih gol atıyor..(ama emremi hatırlamıyorum )
sonra durum 1-1 ..
sonra olcan adriana asist yapıyo adrian kaleciyle karşı karşıya (kalede volkan var)ve affetmiyo gol.. sonra 2-1 :D
her ne kadar statta izleyemesemde rüyamda izlemiş gibi oldum yani :D:D

Berke6198
17.02.2013, 14:47
ilk gölü sol kanattan olcan orta açıyodu janko kafa gölü atıyodu.1-0 biz öndeyiz
sonra emre korner kullanıyo semih gol atıyor..(ama emremi hatırlamıyorum )
sonra durum 1-1 ..
sonra olcan adriana asist yapıyo adrian kaleciyle karşı karşıya (kalede volkan var)ve affetmiyo gol.. sonra 2-1 :D
her ne kadar statta izleyemesemde rüyamda izlemiş gibi oldum yani :D:D

Olmayacak bir şey değil.. tam beklediğimiz adamlar yani.

Hamza Milet
17.02.2013, 14:47
Yine çok erken havaya giriyoruz sivas maçinda oldugu gibi .. bu takimdan bir cacik olmaz :)

ALDENİRO
17.02.2013, 14:49
bende rüyamda gördüm...ilk dakikalarda süperr oynuyoruz.ama maçı 2-0 kaybediyoruz...

Öznur61
17.02.2013, 14:50
Olmayacak bir şey değil.. tam beklediğimiz adamlar yani.

valla bilmem rüyamda maç sonucu görüp abime iddaa oynattırıp 182 tl para aldığımızı bilirim :D
yada abim beni kandırıp seviniyim diye harçlık verdi :P

Berke6198
17.02.2013, 14:50
Yine çok erken havaya giriyoruz sivas maçinda oldugu gibi .. bu takimdan bir cacik olmaz :)

Takımı karamsarlığa itelim... sonucunda biz galip çıkarız.

artvints
17.02.2013, 14:51
...................onur...............
celu.....abdullah....bamba..emerson
yasin.....colman......soner.....olcan
.............adrian......emre.............

Courage
17.02.2013, 14:51
Hanrique'li bir kadro ve gol atmak :confused: :confused: :confused:

Her türlü Janko yada Emre. Bu herif oynarsa tvdekiler televizyonu kapatsın,staddakiler evine gitsin.(akıl sağlığımız için önemli tavsiye)

Hamza Milet
17.02.2013, 14:52
Takımı karamsarlığa itelim... sonucunda biz galip çıkarız.

Aksam maçtan sonra görüsürüz :)

Berke6198
17.02.2013, 14:53
Aksam maçtan sonra görüsürüz :)

Görüşürüz abi, ben buradayım :)

Sanki yenilmemizi istermiş gibi konuşuyorsunuz :)

Berke6198
17.02.2013, 14:54
Hayatımda hiç "İddaa" denen şeyi oynamadım ancak, oynayacaklar için kendi tahminimi yazayım, ilk yarı 0, ikinci yarı 1.

Kadir Aydın
17.02.2013, 14:54
Şu basliga arada bir gözüm takilmasa mac oldugunun bile farkinda degilim.

İskender YILMAZ
17.02.2013, 14:55
Hayatımda hiç "İddaa" denen şeyi oynamadım ancak, oynayacaklar için kendi tahminimi yazayım, ilk yarı 0, ikinci yarı 1.

Oynama tabi yavru renktaş, +18 için iddaa. :)

Ben de 3 ayrı kuponda ilk yarı 0, 2-3 gol ve ms 0 oynadım. 1-0 da olsa kazanalım, hepsi yatsın, hiç mühim değil. :)

Hamza Milet
17.02.2013, 14:57
Görüşürüz abi, ben buradayım :)

Sanki yenilmemizi istermiş gibi konuşuyorsunuz :)

Vallahi keske kazanabilsekte benim yüzümde gülse, ama benim korkum su ki sivas maçinda oldugu gibi beklentimiz tavan yapiyor ve sonuç herzamanki gibi hüsran oluyor, havaya girmedigimiz maçlarida daha rahat kazaniyoruz sanki ..

yorumsuz6117
17.02.2013, 14:58
Forvette Henrique'nin oynadığı takım maç kazanamaz arkadaş..

Erbay
şikebahçe bize üstünlük kurmaya çalışan her takım gibi önde pres yapacaktır. Özellikle Sapara-Colman oynarsa sahamızdan zor çıkacağımızı düşünüyorum, pres olacağını varsayarsak. Sapara da Colman da çok ağır oyuncular, preste bocalıyorlar. Serkan kesinlikle orta sahada oynamalı ki o prese cevap verebilelim.

Giray-Mustafa stoperde oynarsa Webo-Sow'u zor marke ederler. Bamba formsuz dönse de o oynamalı bence.

Berkan
Bu sefer çok umutluyum çok.

Hamza Milet

Ben de 3 ayrı kuponda ilk yarı 0, 2-3 gol ve ms 0 oynadım. 1-0 da olsa kazanalım, hepsi yatsın, hiç mühim değil. :)

Abi bu maç sabaha kadar alt olur :)

isyan6161
17.02.2013, 15:00
forvetde kesınlıkle emre oynamalı..henrıke ne yaptığını bılmıyor janko mevcut sısteme uymuyor cok ağır sağlı sollu ortalar kesılmedıkce yada cıft forvet oynamadıkca etkısız kalır herzamnkı gıbı..emre ıcın kendını ıspatlaması ıcınde ıyı bır fırsat olur..bu arada cech oynarsa eğer bekde gokhan gonul orayı tem otoyoluna cevırır en cok korktuğum yer orası aykut ve cech kesınlıkle oynamamalı..

İskender YILMAZ
17.02.2013, 15:02
Abi bu maç sabaha kadar alt olur :)

Belli olmaz orası ya derbi maçlar, özellikle yüksek tansiyonlu olanlar her ortamda her türlü sonuca açıktır, binlerce örneği mevcuttur.

Tabi normal şartlar maçı kafamda oynadığımda ilk yarının 0-0, maçın da %70 1-1, %30 1-2, 2-1 biteceğini düşünüyorum.

delikoyun
----------------------------------------------onur------------------------------------------------

celutska------------------------giray-----------------mustafa--------------------------cehc--

-------------------------serkan----------------------------colman------------------------------

-------------yasin------------------------soner------------------------olcan-------------------

----------------------------------------------henriqe-------------------------------------

r9emre
2-2 biter. Fatura da hakeme kesilir. Berbat bir maç yönetecek çünkü.

Courage
17.02.2013, 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=1S7LuQjbAcA (http://http://www.youtube.com/watch?v=1S7LuQjbAcA)

tsmaniak
17.02.2013, 15:05
Maraton C Blok V - 58,59 2 tane bilet var ilgilenen arklar özel mesaj atsın.Aldığım ücrete satıyorum.

Berke6198
17.02.2013, 15:07

Biraz bize oynasaydın abi, bizde sürpriz yaparız gibi geliyor bana bu gün :)

ağasarlı
17.02.2013, 15:07
Bütün kornerleri şerefsiz Emre kullanacaktır.

ya kim kullanırsa kullansın. artık yabancı madde atılmasın.. gerginlik hep bize zarar veriyor...

Öznur61
17.02.2013, 15:08
inşallah yeneriz. sonra okulun ilk gününde kendimi müdürün odasında bulmak istemiyorum..

Berke6198
17.02.2013, 15:11
Vallahi keske kazanabilsekte benim yüzümde gülse, ama benim korkum su ki sivas maçinda oldugu gibi beklentimiz tavan yapiyor ve sonuç herzamanki gibi hüsran oluyor, havaya girmedigimiz maçlarida daha rahat kazaniyoruz sanki ..

Havaya girmedik ki abi, motivasyon depoluyoruz.

biltrabzon
17.02.2013, 15:13
Mersin yenildi haftaya trabzonspor u rahat yener.

Dip.Ing.Mag.
17.02.2013, 15:14
ya kim kullanırsa kullansın. artık yabancı madde atılmasın.. gerginlik hep bize zarar veriyor...

O maddeleri stad a sokturanda kabahat. Benim gözümün önünde adam çorabının içinde kelebekle girdi stada.

Mehmet Cihan Kocaman
17.02.2013, 15:17
Maraton ve kapalı bilet satışları devam ediyor. Kale arkaları bitti.

exelans_25
17.02.2013, 15:20
janko janko janko...

tsmaniak
17.02.2013, 15:21
Maraton ve kapalı bilet satışları devam ediyor. Kale arkaları bitti.

Az öncede yazdığım gibi 2 tane maraton bileti elimde mevcut C Blok V - 58,59 ilgilenen arklardan msj bekliyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
17.02.2013, 15:21
Emre Emre Emre...

Mert'
17.02.2013, 15:22
Jankoyla başlayalım henrique nasıl olsa bir fayda yapmayacak

Uğur Kalyoncu
17.02.2013, 15:23
--------------------------------------Onur------------------------------------
celustka-------------mustafa-----------------------bamba--------------------cech-------------
---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------aykut-------------------------colman------------------------------------
Adrian-------------------------------------------------------------------------olcan------
--------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------henrique-----------------EMRE------------------------------------

İlker Yazıcıoğlu
17.02.2013, 15:23
Acayip gerginim.Sanki şampiyonluk maçımız gibi hissediyorum.
Belki abartı gelebilir size ama 96 yılında maç için ne hissediyorsam şu anda da aynı moddayım.
Allahım yardımcımız ol.
Şu şikeciler bizden daha iyi bir takım değil,ama şunları artık son yıllardakinin aksine sahada da yenip,susmalarını sağlamamız lazım.

FC-ST-PAULI-61
17.02.2013, 15:25
Allahim lütfen Henrique oynamasin.Hic cekemem O tuhaf kisiyi.
Janko veya Emre oynasin.

Emirhan Uludüz
17.02.2013, 15:25

Oynasın ne olacak ben geçen kitapların arasından 2006-2007 yıllarından birkaç kupon buldum bayiye girip abi babam gönderdi deyipte oynuyorduk :D Hatırlıyorum 1 liraya 150 200 tl veren kuponlar yapıp tutmasını beklerdik :D:D

Berkan
17.02.2013, 15:29
Halil yok en büyük avantajımız bu çok iyi kullanmalıyız.

C.Altuntaş
17.02.2013, 15:29
mac ılk yarı 2 ıkıncı yarı 1 olcak 25.00 oran oynadım allahın ıznıyle hem yencez hem gelcek:):)

Arda'
17.02.2013, 15:30
Bu hakemin yönettiği 4 şikebahçe maçını da yenilmişiz

Mustafa Umut
17.02.2013, 15:30
Bugün forvet hattımızdaki oyuncular gollerini atsa da sonrası için de Halil eziyetinden kurtulsak.

Emirhan Uludüz
17.02.2013, 15:31
mac ılk yarı 2 ıkıncı yarı 1 olcak 25.00 oran oynadım allahın ıznıyle hem yencez hem gelcek:):)

İlk yarı geride olursak kan çıkar :D

Hamza Milet
17.02.2013, 15:31
Halil yok en büyük avantajımız bu çok iyi kullanmalıyız.

Halil yoksa Enrike var, Enrike yoksa Yasin var :)
Kadromuz baya genis

Harun
17.02.2013, 15:35
Maçın favorisi fener.Kaliteli kadroları var.Adamlar bizim maçlara özel hazırlanıyorlar.Sahaya sinirleri alınmış çıkıyorlar resmen.Bu da onlara avantaj sağlıyor.
Biz tam aksine hırsalanıp çıkıyoruz sahaya.Ve bu hırs bize hep ters tepiyor.Bu sefer haldur huldur saldırmak yerine ayağa sakin paslarla oynamamız feneri çözer.Aksi halde kendi sahamız,taraftar baskısı, şike vs.diyerek saldırırsan fener yener bizi.

Berkan
17.02.2013, 15:36
Halil yoksa Enrike var, Enrike yoksa Yasin var :)
Kadromuz baya genis

30 kişilik gadromuz var.

yorumsuz6117
Sow - Webo karşılarında Mustafa Yumlu.

Guiterrez
2-0 kaybederiz klasik. :)

Berke6198

Mustafa kesin mi ?

Guiterrez
17.02.2013, 15:37

O değil Mustafa son hafta Drogba'yı marke edecek :D

Hüseyin Çümen
17.02.2013, 15:39
Maçın favorisi fener.Kaliteli kadroları var.Adamlar bizim maçlara özel hazırlanıyorlar.Sahaya sinirleri alınmış çıkıyorlar resmen.Bu da onlara avantaj sağlıyor.
Biz tam aksine hırsalanıp çıkıyoruz sahaya.Ve bu hırs bize hep ters tepiyor.Bu sefer haldur huldur saldırmak yerine ayağa sakin paslarla oynamamız feneri çözer.Aksi halde kendi sahamız,taraftar baskısı, şike vs.diyerek saldırırsan fener yener bizi.

Aksine bn bizim oyuncularda hic hird goremiyrum fb maclarinda aksine madur tarafmis gibi onlar hirsla cikiyorlar maclara 1 e 3 baski yapiyorlar bizm cocuklarda bn cok bi hirs goremiyorum

sametaydin
17.02.2013, 15:41
Bamba sakat mı? Değilse bence bamba oynamalı mustafanın yerine.

Karadenizz
17.02.2013, 15:41
O değil Mustafa son hafta Drogba'yı marke edecek :D

Drogbayı az olsun durdurabilcek stoper sadece bizde var. Sol Bamba

İskender YILMAZ
17.02.2013, 15:42
Biraz bize oynasaydın abi, bizde sürpriz yaparız gibi geliyor bana bu gün :)

Biz kazanalım da kupon fışkı yesin, yeter ki kazanalım. :)

Oynasın ne olacak ben geçen kitapların arasından 2006-2007 yıllarından birkaç kupon buldum bayiye girip abi babam gönderdi deyipte oynuyorduk :D Hatırlıyorum 1 liraya 150 200 tl veren kuponlar yapıp tutmasını beklerdik :D:D

Ben de 19 yaşındayım, 6-7 senedir iddaa oynarım. :D 1e 540 tutturmuştum lise 1'de, ömrüm boyunca unutmam. İspanya'nın bizi 1-2 yendiği akşam. :D

Bud Spencer
17.02.2013, 15:43
serkan rta sahada cok iyi oynamisti orda oynatilmali tekrar

--------onur
celu giray mustafa emerson
alan serkan colman olcan
--------adrian
--------kazma

Tahir61
17.02.2013, 15:43
---------------onur-------------------

---celu---yumlu---bamba---emerson---

------serkan----soner----colman-----

--------------adrian-----------------

------janko-----------emre----------

rakibin on numarası yok

klasik sağ ve sol açıkları yok (sowu sol açık oynatıyor!)

böyle bir şey de denenebilir

şenol.08.borçkalı
17.02.2013, 15:44
fenevbahceyı 2 senedir yenemiyoruz.
bunun en büyük nedeni !!
1-çok stratejık hakem hataları
2-bizimkilerin (futbolcular ve seyirciler )maca konsantre olamamaları ve sinirden ayaklarının titremeleri..
Normal sartlarda sakın olsak , maca konsantre olsak yeneriz.
Ancak !! kadromuzdaki bu futbolcularla maalesef benim hiç ümidim yok :(..
Tarihimizin en kötü , şişme ve gereksiz futbolcularla dolu kadrolarından birine sahibiz son iki senedir..
umarım kazanırız..
Ama söylediğim gibi maalesef hiç umudum yok.
Kaybedersek eğer en az 10 futbolcu ( isimleri belli ) bu gece Trabzondan gönderilmeli..

BayzanTs61
17.02.2013, 15:44
arkadaslar su an 12 siraya dustuk gencler yendi, orduda yeniyor aksamki maca kadar 13 oluruz...eyer aksam yenilirsek cok kotu durumdayiz, yenersek 8 siraya yukseliyoruz,,sadece 4 puan fark kaliyor 3len, 6 puan 2 len..cok zor mac olacak

sametaydin
17.02.2013, 15:46
Bana göre top rakipteyken ne yapacağımız çok önemli. Bu yüzden sürekli pres yapan bir takım olmalıyız. Rakip kafasını kaldıramadan hemen basmalıyız. Trabzonspor gibi bir takım için bu çok da zor bir şey değil. Bilinçsiz değil hep beraber yapılmalı pres. Bunu yaptığımız taktirde rahat kazanacağımız bir maç olur bu. Ama yapamazsak da bu durumda sadece ayağa pas yaparak bizi rahat rahat yenerler.

Bana göre kadro şöyle olmalı:

Onur-Celustka-Giray-Bamba-Cech(Emerson)-Serkan-Colman-Sapara(Soner)-Yasin-Emre-Henriqe

Faruk BERBER
17.02.2013, 15:47
serkan rta sahada cok iyi oynamisti orda oynatilmali tekrar

--------onur
celu giray mustafa emerson
alan serkan colman olcan
--------adrian
--------kazma

Karşısında Medunianin, Bekir Ozan gibi oyuncunlar, demoralize, bıkkın, rezil bir Antep vardı. Bu akşam ısıran Emre, Cristian gibi oyuncular olacak. Oynayamaz demiyorum ama şu Antep maçına bakılarak bu maça çıkılmaz diye düşünüyorum.

saffet61
stoperde Bamba-Giray ikilisi çıkmalı maça.

Mert'
Ceza alınırsa yine BJK maçı da sadece kadın ve çocuklara mı denk geliyor acaba?

TSKara61
17.02.2013, 15:48
Ümidim kalmadı yenilirsek artık ağlayabilirim. Bizi bu hallere kimler düşürdüyse hepsini Allah'a havale ediyorum.

mehmets29
17.02.2013, 15:50
suanda 13. sıradayız beraberlik bile kurtarmaz, yenmeliyiz.

Gurpas
Lig tv yayın akışında maç başlama saati 21.00 olarak görünüyor.

Sibel
Acayip yağmur yağıyor... Sırılsıklam aşık olacağız.:)

Bud Spencer
17.02.2013, 15:51
Karşısında Medunianin, Bekir Ozan gibi oyuncunlar, demoralize, bıkkın, rezil bir Antep vardı. Bu akşam ısıran Emre, Cristian gibi oyuncular olacak. Oynayamaz demiyorum ama şu Antep maçına bakılarak bu maça çıkılmaz diye düşünüyorum.

sapara adrian colman fazla yumusak kalir bana göre

orada aykutu izlemektense serkani tercih ederim

Harun
Colman-Adrian-Alan üçlüsünde ısrar edilmeli.Herkes Janko diyor ama Janko bu oyun tarzının futbolcusu değil.Vasatta olsa Paulo ya da Emre ikilisinden en az biri oynamalı.

yorumsuz6117
;1918930270']Ceza alınırsa yine BJK maçı da sadece kadın ve çocuklara mı denk geliyor acaba?

2 maç alırsak evet.

Bud Spencer
17.02.2013, 15:52

türkiye saati ile 19'da!
21'de maraton basliyor

şenol.08.borçkalı
17.02.2013, 15:52
bu aksam henrique oynuyormuS :))

Hala ümidi olanlar var :)) sasıyorum yaww.. Birde TS taraftarı futbolu cok ıyı bilirmis ..

Tam 8 yıl elle tututulur hiçbir faydası olmayan bir futbolcuyu ( yatara) bu taraftarlar inanılmaz derecede alkısladı..

Öncelikle bu zihniyetten kurtulmalıyız bence..

Futbolu iyi bildiğimiz falan yok.. Ümitlerimiz mantığın ötesine geçmiş..

Allahlık bir durumumuz var .. Ne Henriquesi ?? Allah askına..

bu adam gibi 1. ligte (bank asya ) bir çok futbolcu var..Ben Trabzonun basına gelsem '' ilk sorum ve icraatim bu adamın bu takımda ne ısı var dıye sorardım ve gönderirdim ''

Tolunay hocaya ilk elestırım bu olacak .. Bu futbolcu bırak ılk 18 i , neden hala bu takımın kadrosunda ??

Umarım bugun macı kazandıran adam olurda bizi mahcup eder..

Ama hiç sanmıyorum.

Faruk BERBER
17.02.2013, 15:53
Colman-Adrian-Alan üçlüsünde ısrar edilmeli.Herkes Janko diyor ama Janko bu oyun tarzının futbolcusu değil.Vasatta olsa Paulo ya da Emre ikilisinden en az biri oynamalı.

Ben Emre'nin Janko'dan bir + sını göremedim. Janko bu maçları çok oynamış birisi.

Mehmet Cihan Kocaman
Adam Afrika Kupası'ndan yorgun geliyor. Bilmem kaç saat yolculuk yapıyor. Gelir gelmez 11 oynatıyorsun adamı. Kötü oynadı diye böyle bir maçta kesiyorsun. İnşallah hastalığı yüzündendir oynamaması.

Alihan Ertürk
Acayip yağmur yağıyor... Sırılsıklam aşık olacağız.:)

Tribünler yağmurluklarla çok daha iyi görünüyor televizyondan, iyi ki yağıyor.. :)

Mert'
17.02.2013, 15:54
2 maç alırsak evet.

Umarım atılmaz birşey ama zor.

Bera B.
17.02.2013, 15:55
şikeciler iyi olduğundan değil, biz çok kötü olduğumuzdan en iyi ihtimal beraberlik diyorum ben.

Rahmi Akkurt
17.02.2013, 15:56
Henrique'li kadro yazmak 10 kişilik kadro yazmaktan farksız bir eylemdir.

Öznur61
17.02.2013, 15:58
benim saltanat sona ermiştir..
inşallah maçı izlemeye fırsatım olur :(

Mert'
17.02.2013, 16:00
Puan tablosuna baktım kaybedersek çok çok kötü olur özellikle ibb kazanırsa 14 oluyoruz sanırım.

şenol.08.borçkalı
17.02.2013, 16:02
Arkadaşlar,

Bu aksamki macta aşağıdaki yaparsak eğer macı kazanma ihtimalımız olur..

1-Serkan ,lütfen doğru düzgün 2 orta yap ..
2-Duran topları pi. etmeyin.. Ön direğe atmayın yalvarıyoruz artık...
3-Olcan , topla kavga etme ne olur..GEREKTİĞİNDE topu ayanında tut ve çalım at..
4-CECH bir bindirmeni bir ortanı görelim ne olur ??
5-Volkan ( oynarsan ) ne olur yere düşünce hemen kalk..Takımı sogutma..Hele eyerdeyken ellerini ayaklarına getirip hakeme bakıs atma ne olur ..
6-Adrian korkma artık .yüreklice araya top at..
7-Colman , bodoslama pres yapma ,, arka taraf bos kalıyor..TEK BASINA PRES OLMAZ..
8-Sapara pasların şiddetli olsun yeter.. korkma ..
9-Yasin , messi değilsin unutma, bodoslama kaleye gitme her zaman , zamanı var her seyin..
10-Mustafa , bugün en cok sen dikkatli ol . ( forvetleri cok hızlı )

AMİN..

Sacit
17.02.2013, 16:03
Gerçekçi olalım, bu kadro derbi kazanamaz

FC-ST-PAULI-61
17.02.2013, 16:04
Henriquenin oynayacagi nerde yaziyor cildiracagim ne Henriquesi sakami bu ?
Henriquenin Rakibi Futbol Takimlari degil The Undertaker.

Mellih
;1918930270']Ceza alınırsa yine BJK maçı da sadece kadın ve çocuklara mı denk geliyor acaba?

bjk maçı önemli.. halen ligde puansal açıdan gariplik var.. dikkatli olalım bu maç

Mustafa Umut
Arkadaşlar,

Bu aksamki macta aşağıdaki yaparsak eğer macı kazanma ihtimalımız olur..

1-Serkan ,lütfen doğru düzgün 2 orta yap ..
2-Duran topları pi. etmeyin.. Ön direğe atmayın yalvarıyoruz artık...
3-Olcan , topla kavga etme ne olur..GEREKTİĞİNDE topu ayanında tut ve çalım at..
4-CECH bir bindirmeni bir ortanı görelim ne olur ??
5-Volkan ( oynarsan ) ne olur yere düşünce hemen kalk..Takımı sogutma..Hele eyerdeyken ellerini ayaklarına getirip hakeme bakıs atma ne olur ..
6-Adrian korkma artık .yüreklice araya top at..
7-Colman , bodoslama pres yapma ,, arka taraf bos kalıyor..TEK BASINA PRES OLMAZ..
8-Sapara pasların şiddetli olsun yeter.. korkma ..
9-Yasin , messi değilsin unutma, bodoslama kaleye gitme her zaman , zamanı var her seyin..
10-Mustafa , bugün en cok sen dikkatli ol . ( forvetleri cok hızlı )

AMİN..

Zaten Serkan çizgiye inip geriye attığı pasların yarısını orta yapsa 1-2 tanesi gol olurdu heralde.
Ayrıca duran toplar ön direğe kesildiği zaman deli oluyorum resmen.

Mesut
17.02.2013, 16:05
Zaten Serkan çizgiye inip geriye attığı pasların yarısını orta yapsa 1-2 tanesi gol olurdu heralde.
Ayrıca duran toplar ön direğe kesildiği zaman deli oluyorum resmen.

Güçmü yok acaba futbolcularda bende görmedim kornerlerde uzak direğe orta

şenol.08.borçkalı
17.02.2013, 16:10
Güçmü yok acaba futbolcularda bende görmedim kornerlerde uzak direğe orta

takım 3 senede 1000 orta yaptıysa abartısız 900 tanesini ön direklerde karsı takım futbolcuları karsıladı..

butun alem uyandı kardes ,bizdekiler uyanmadı..

Hayır ön direğe kesersinde bir icraatin olur eyvallah derim.

ama öyle değil..

bu aksamda göreceğiz bakalım ön direğemi keseceğiz yine.

Selçuk Akgün
17.02.2013, 16:10
Hakem kurbanı olmassak inşallah taraftarımızın desteği ile alıcaz bu maçı ....

Berke6198
17.02.2013, 16:11

İmkanı yok, maç 7 de.