PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 şikebahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

DJTT
18.02.2013, 16:16
fenere laf söylemeye gerek yok adamlar pislik çıkartmadan oyunlarını oynadılar. şans herzamanki gibi yanımızda değildi. korkuyorum bu takım kupayı alırsa herşey unutulacak anlık başarıyla kadro yeterli diyeekler. korkuyorum !

Bu "Takim" kupayi alamaz! Kupadan FB yolumuzu keser.

Emrah Akcagöz
18.02.2013, 16:19
eline ne gecerse kafalarina at!
Biraz daha zorlarsa öyle olacak. Yahu biz böyle hakemle kazansak yok şöyle yendik yok böyle yendik demeye utanırım. Adamlar yüzsüz yahu. Ama kabahat bizim takımda ulan çıkın evire çevire döve döve yenin be şunları çok mu zordu yani.

ayazi
18.02.2013, 16:20
evet sıradaki gelsin. ersun gitsin, şenol gitsin, sırada tolunay mı var,, başka kim gitsin... dün akşam hiç etmediğim kadar bela okudum, oynayana da, oynattıranada, oynatana da, alana da, federasyonada, alayına.. dalha geçilir hale geldik artık..

Faruk BERBER
18.02.2013, 16:22
Biraz daha zorlarsa öyle olacak. Yahu biz böyle hakemle kazansak yok şöyle yendik yok böyle yendik demeye utanırım. Adamlar yüzsüz yahu. Ama kabahat bizim takımda ulan çıkın evire çevire döve döve yenin be şunları çok mu zordu yani.

Adamlar yüzsüz değil, takım gram top oynamıyor.

Hakem bahane olamaz. 80 dakika ter idmanı yaptılar, hala neyi savunmaya çalışıyorsunuz ?

Bana gelene bizde bu sene bir bok yok diyorum, tebrik ediyorum, gidiyor.

Neyi zorluyorsunuz anlamıyorum ki, fark mı atacaktık şu kadro, şu ruh ve oyunla ?

TSezgin61
18.02.2013, 16:26
kupada finalde fenere kupayi veriririz tam olur. hadi bakalim

Faruk BERBER
18.02.2013, 16:27
kupada finalde fenere kupayi veriririz tam olur. hadi bakalim

Finale çıkalım da verip vermemesi kalsın :D

Derbeder-53
18.02.2013, 17:15
bu yener ne zaman istifa edecek? bu adamın TV'lere çıkıp saçma sapan şeyler söylemesini olumlu bulmuyorum!

DİNÇ
18.02.2013, 17:26
Bu Hasan Yener denen zat-ı muhteremin kandırabildiği bir Trabzonsporlu var mı acaba?

beitar
18.02.2013, 17:32
zokoro ve bamba olayları irdelenmeli

biri geçen hafta kart görüp cezalı duruma düştü diğeri 2 gol attı

ondan sonra bambaya niye kızıyorsunuz diyor bizim taraftar, yoo niye kızalım alt tarafı takımı kaosa soktu

leicester taraftarlarını anlamalıydık, takıma saatli bomba koyduk alın işte patladı

bamba, adrian, colman, cech, olcan, sabara, soner, aykut, emre, henrique, janko, zokoro, olcan

bunların ismini duymak istemiyorum, iş yerinde tefe koyup çaldılar bizi rezil ettiler elaleme

Salih denilen futbolcudan bile korkudan tir tir titrediler, böyle takıma lanet olsun

bahadır2561
18.02.2013, 17:32
Dun gece sinirden uyku tutmadi
Sabah isyerinde ayri bi mevzu
Omrumu curuttun ama herseye ve herkese ragmen
Gittikce daha da cok percinlesiyor bu sevda
Canin sagolsun Trabzonsporum

Fatih Özkan
18.02.2013, 17:35
Dun gece sinirden uyku tutmadi
Sabah isyerinde ayri bi mevzu
Omrumu curuttun ama herseye ve herkese ragmen
Gittikce daha da cok percinlesiyor bu sevda
Canin sagolsun Trabzonsporum

Bizim işimiz renkler ile arma ile...
O yüzden;
Armanın Peşinden Bir Ömür Boyu!

outoftime
18.02.2013, 17:41
hala kadro muhabbetinden öteye geçemeyen bir taraftar grubu olmak beni sinirlendiriyor
bate borisov diyorum ve başka bir şey demiyorum
sistem varsa sorun yok ondan sonra kim gelirse oynar
daha kötü kadrolarla kimleri yendik
yabancı sevdasını bırakıp sisteme uyan oyuncularla devam edilmeli seneye de kadro olayını ayarlarız
colman,zokora,bamba ve janko benim açımdan artık bu takımda yer alabilecek oyuncular değil
disipline edilemeyen adamla tolunay da uğraşmamalı
zaman tükeniyor
defansta zeki ve abdullah
ortada soner ve serkan
ilerde de emre oynamalı

Faruk BERBER
18.02.2013, 17:41
Şu son iki mesaj gösteriyor ki
Zincirlere vursalar, zamanı durdursalar, toprağa da koysalar
Bu sevda bitmez.

Veriyoruz ayarı yavaştan, haftasonu yaklaşıyor :)

karaman6106
18.02.2013, 17:43
lig 58 hafta oynanıyormuşta bizim haberimiz yok...

sadece 16 puancık fark var,nedir canım 5 maç sonra kapatırız...

bu adam bizimle dalgamı geçiyor ya :hırr:Dbeklenen açıklama en zayıf halkadan geldi...durmak yok boyamaya devam...

outoftime
artık bu şikebahçe edebiyatını da bırakalım
daha seviyeli ve ince espirili konu başlıkları bulalım
takım kaliteyi düşürse de seyirci buna uymamalı

İskender Çakmak
Sadece güçlü kadroya değil güçlü teknik ekibe,güçlü yönetime ve güçlü taraftara ihtiyacımız var... Ve bu maç çok zoruma gitti. Yüzüm gülmüyor bütün Azeriler ne olduğunu soruyorlar anlatamıyorum ki derdimi...

outoftime
18.02.2013, 17:44
kupada fenerbahçeyi saf dışı etmek en büyük hedefimiz ve cevabımız olmalı

Oğuzhan
18.02.2013, 17:45

mümkün değil.

imkanı yok hatta.

bu takım hayatta yenemez fenerbahçeyi.

outoftime
18.02.2013, 17:46
onur
zeki giray mustafa celustka
serkan aykut
alanzinho adrian soner
emre

U.Sadıkoğlu
18.02.2013, 17:47

Messi , Pique , Ronaldo , Iniesta , Pirlo ve Vidic transferleriyle bu mümkün.

outoftime
18.02.2013, 17:48
fenerbahçe lige asılırken biz de kupada onları gafil avlayabiliriz
ama tabi toparlanmak lazım arabesk ruhumuza işlememeli

Ertuğrul ATALAY
Elde birtek Onurumuz kaldı...

hodlu
İçerde dışarda yenilmediğimiz takım kırmadığımız rekor kalmadı. Yahu bir tane futbolcu kadro dışı kalmıyor. Devre arası neşter vurun dedik ne giden hoca ne gelen hoca neşteri vuramadı aksine neşteri kendilerine vuruyorlar. Yabancıların 2-3'ü hariç topyekün kovulması lazım ama halen onlardan medet umuluyor...

Derbeder-53
18.02.2013, 17:49

mesela ezikbahçe olabilirdi ;) espirilik başka bir şey bulamadık!

outoftime
18.02.2013, 17:49
elazığ yapabiliyorsa biz de yapabiliriz
fenerbahçeye ilk kez yenilmiyoruz
kendi kendimizi yenmemeyi öğrenelim yeter

outoftime
18.02.2013, 17:50
soner ve emre konusunda artık ısrar edilmeli
bu oyuncuları jankonun,colmanın,zokoranın isimlerine kurban etmemeliyiz

Faruk BERBER
18.02.2013, 17:52
Takımda golcü yok, Tolunay hoca geldiğinden beri 4 maça çıktık.

Antep 4-1 g
eses 1-0 m
Sivas 2-0 m
fener 3-0 m

4 maçın 3 ünden golümüz yok, Mersin'e de zor atarız gol, yemesek bari.

ibrahim
18.02.2013, 17:54
Messi , Pique , Ronaldo , Iniesta , Pirlo ve Vidic transferleriyle bu mümkün.

Hayir.

Yusuf, Göksu, Kadir, Emrullah, Zeki, Karmil, Abdulkadir gibi adamlarla mümkün...

serdar avcı
18.02.2013, 18:01
Herkes kendine gelsin ,taraftar kötü günde belli olur ,zaten herkes trabzonspora çelme takma peşinde bizde bu oyunlara alet oluyoruz bizim trabzonspora her şart ta tam destek vermemiz lazım.yoksa yarın çok geç olacak.

Mellih
18.02.2013, 18:04
dün maçı galatasaraylı bi arkadaşımla seyrettim. pek trabzonspordan haberi olmayan birisi.. hani biz çok içindeyiz dışarıdan nasıl görünüyor onun için yazıyorum. dünkü futbolu trabzonspora o da yakıştıramadı. hatta küme düşecek takımın oyunu gibiydi. bencede o kadar kötüydük. artık oyun anlamında bişey yapmalıyız ki seneyi kurtaralım

Erbay
18.02.2013, 18:44
Takımın fiziği de kimyası da bitmiş. Pas yapan her takımı izliyorlar. Şikeciler geride pas yapıyor bizde bir tane basan adam yok. Dün sabah 6'ya kadar uyuyamadım, tekrar yayınlanan bir programa göre yanlış hatırlamıyorsam en çok pas yapan futbolcumuz Serkan'dı. İşe bak :)

Sahada bu kadar az mücadele edenlerin işi yok bu takımda. Bu rezillik yetti artık. Bu kadar inançsız futbol olur mu. Gidin golf oynayın.

NFeS NeVa
18.02.2013, 18:44
Gecen hafta adanaspor macinin uzatma dakikalari,1461 den Yusufa faul yapildi,serbest atis kullanacak,orta sahanin sol tarafi tac cizgisi yani..arkadaslarina ileri gidin pozisyon alin diye hem elle isaret ediyor,hemde yakininda bulunan arkadasini rakip sahaya dogru itiyor...
özledigim özlenen tablo bu iste,hirs-mücadele-arzu-istek-azim-kaybetmeye tahammülsüz durus...bu Trabzonsporda neredeyse unuttugum birsey..
O an Yusufa bakarken o futbolcu durusunu özledigimi,A takimda bunun zerresinin kalmadigi gercegiyle yüzlestim..kahroldum..elaleme anlatmak icin yenmek yenilmeyi gectim,bu cayirdaki davar gibi nep yaptigi belli olmayan oyuncular toplulugundan bu takim nasil kurtulacak onun derdindeyim..Trabzon dogumlu olmayan biri olarak,Tuttugum takimin neden Trabzonspor oldugunun aciklamasini hep gögsümü gere gere aciklayan biri olarak,bu silip amacsiz futbol oynayan takimi yaratip;bu günleri bize bana reva gören yöneticiler-sebep olanlar-futbolcular a hakkimi helal etmiyorum..
Ne sampiyonluk ne kupa,ben bu takimi alayina isyan,güclülere karsi kalkan oldugu icin tuttum,Kazimin bu takima gönül verme sebepleriyle benim ki de ayni..elbet ki bu asktan dönmek vazgecmek yok,yüregim bu duyarsizliga yaniyor...
Yinede siz renkdaslarima bu takima formaya sahip cikmanizi,bu zor zamani atlatmamizda sabirli olmanizi temenni ediyorum..
lakin bulundugum ülkeden SEVDAM`a el veremiyorum,fayda saglayamiyorum..yanindaki yakinindaki sizlerden rica ediyorum..
Baki selamlar-murat

Berke6198
18.02.2013, 18:47
Bu gün İspanya'dan bir arkadaşım aradı, Trabzon bitmiş...

GÖLONSA
18.02.2013, 19:01
Bu takımın iskeleti altyapıdan gelen oyunculardan olmadığı takdirde kimi alırsak alalım sonuç bir süre sonra yine hüsran.

Harun
18.02.2013, 19:06
Aramızda Şenol Güneş'in gitmesini hazmedemeyip, takımımızn yenilmesini fırsat bilenler var malesef.

saffet61
18.02.2013, 19:08
Bu gün İspanya'dan bir arkadaşım aradı, Trabzon bitmiş...
Espri kalitemiz bile düştü takımın halinden sonra :)

Berke6198
18.02.2013, 19:10
Espri kalitemiz bile düştü takımın halinden sonra :)

Daha kalitelisi çıkıyorsa, buyrun :)

Harun
18.02.2013, 19:14
Tolunay hoca'nın tespitleri doğru fakat uygulama yok.Dün sahaya sürdüğü Janko haksız yere yuhalandı.Böyle bir forvet oynatıyorsan adamı beslemen lazım.Adamın ayağnıa nerdeyse top deymedi.
Bamba şansızdı fakat onu çıkarmak daha da haksız bir uygulama idi.
Oyuncular birbirne çok uzak kaldığından topu ayağına alan adam aradı durdu.
Bu kadar olumsuzluğun olduğu ortamda başarının gelmesi imkansız.Bu sezonu yeni sistem ve farklı oyuncuları deneyerek önemüzdeki yıla hazırlık yaparak geçirmemiz gerek.

Murat Acar
18.02.2013, 20:08
Gecen hafta adanaspor macinin uzatma dakikalari,1461 den Yusufa faul yapildi,serbest atis kullanacak,orta sahanin sol tarafi tac cizgisi yani..arkadaslarina ileri gidin pozisyon alin diye hem elle isaret ediyor,hemde yakininda bulunan arkadasini rakip sahaya dogru itiyor...
özledigim özlenen tablo bu iste,hirs-mücadele-arzu-istek-azim-kaybetmeye tahammülsüz durus...bu Trabzonsporda neredeyse unuttugum birsey..
O an Yusufa bakarken o futbolcu durusunu özledigimi,A takimda bunun zerresinin kalmadigi gercegiyle yüzlestim..kahroldum..elaleme anlatmak icin yenmek yenilmeyi gectim,bu cayirdaki davar gibi nep yaptigi belli olmayan oyuncular toplulugundan bu takim nasil kurtulacak onun derdindeyim..Trabzon dogumlu olmayan biri olarak,Tuttugum takimin neden Trabzonspor oldugunun aciklamasini hep gögsümü gere gere aciklayan biri olarak,bu silip amacsiz futbol oynayan takimi yaratip;bu günleri bize bana reva gören yöneticiler-sebep olanlar-futbolcular a hakkimi helal etmiyorum..
Ne sampiyonluk ne kupa,ben bu takimi alayina isyan,güclülere karsi kalkan oldugu icin tuttum,Kazimin bu takima gönül verme sebepleriyle benim ki de ayni..elbet ki bu asktan dönmek vazgecmek yok,yüregim bu duyarsizliga yaniyor...
Yinede siz renkdaslarima bu takima formaya sahip cikmanizi,bu zor zamani atlatmamizda sabirli olmanizi temenni ediyorum..
lakin bulundugum ülkeden SEVDAM`a el veremiyorum,fayda saglayamiyorum..yanindaki yakinindaki sizlerden rica ediyorum..
Baki selamlar-murat
Adaşım çok güzel yazmışsın duygularımıza tercüman olmuşsun.Ancak öyle bir hale geldikki insanlar Şenol hocanın istifasının ardından resmen bu duruma düştüğümüze seviniyorlar.Bunlarda çıkıp aleni bir şekilde BİZ TRABZONLUYUZ TRABZONSPORLUYUZ DİYEBİLİYOR.Trabzonlu biri olmayarak hiçbir isimin TRABZONSPORDAN daha üstün olmadığını düşünüyorum göreve kim gelirse yenilsin çeksin gitsin diyen taraftar istemiyorum...HEP DESTEK TAM DESTEK ZAMANIDIR NE OLURSA OLSUN BU LİG BU TAKIMLA BİTECEK...

beitar
18.02.2013, 20:12
mümkün değil.

imkanı yok hatta.

bu takım hayatta yenemez fenerbahçeyi.

Bambayı tutabilirsek belki yeneriz

yahu şu febeyi gözünüzde çok büyütmeyin duyanda barca falan sanacak, bamba sabote etmeseydi bizi o fener oradan çıkamazdı

zokora maçtan önce kart gördü, bamba gol attı, bu ikilide bişeyler var kumpas mı çeviriyorlar lan arkamızdan? :mad:

beitar
18.02.2013, 20:14
soner ve emre konusunda artık ısrar edilmeli
bu oyuncuları jankonun,colmanın,zokoranın isimlerine kurban etmemeliyiz

Bırakın şu sonerle emreyi, bunlar bankasya oyuncusu, salih denilen adamdan korkuyorlar, top ayaklarına gelince afallıyorlar sanırsın karşılarındaki takım madrid

koftezli
18.02.2013, 20:14
http://guncel61.com/haber/fener-macinda-kural-hatasi-mi-var-4591.html fener maçında kural hatası iddiası var

hodlu
18.02.2013, 20:24
Zeki-Mustafa-A.Karmil-Celustka bu geri dörtlüyü çıkarması gerekirken macera aramaya gerek yok.Zeki sakatken Serkan'la idare edilmeli...

hakan yesilyurt
18.02.2013, 20:29
Arkadaşlar...kİmsede suç yok...Bütün Suç biz taraftarlarda...

3-5 futbolcu döveceksin..başkana taş soba yumurta atıp kel kafasından vuracaksın..hasan yener nevzat şakarada meydan dayağı atacaksın...

bak o zaman nasıl oluyor takım..ayakları titreyerek oynarlar

Berkan
18.02.2013, 20:32
Bu futbolcular bizi utandırya Allah da onları utandırsın diyorum.

Derbeder-53
18.02.2013, 20:34
http://guncel61.com/haber/fener-macinda-kural-hatasi-mi-var-4591.html fener maçında kural hatası iddiası var

Bu adamm ne zamandan beri bizi savunmaya başladı... Anlamıyorum ya :(

sametaydin
18.02.2013, 20:40
Tolunay hoca e başında dedi pres yapan bir takım kuracam dedi ama takım aynen devam ediyor. Ve hala ısrarla takıma katkısı tartışılır oyunculara güvenmeye devam ediyor. Hee adrianın golü sayılsa gene yenilecektik. Çünkü sahada mücadele edemeyen bir takım var. Adamlar çok rahat ayağa pas yaparak bizi yenebiliyorlar en ufak bir baskı yok. Böyle takımı herkes yener. Artık bazı isimlere güvenemeyeceğini anlamalı tolunay hoca.

martinpetrov
18.02.2013, 20:43

3-5 futbolcu döveceksin..başkana taş soba yumurta atıp kel kafasından vuracaksın..hasan yener nevzat şakarada meydan dayağı atacaksın...

kesinlikle çok doğru bir tespit. bu soysuzlar 90 dakika dalga geçsin bizim burda 1 hafta içimiz kan ağlasın

aurora
18.02.2013, 20:43
Arkadaşlar ;
Evet kötü günler yaşıyoruz. Puan olarak aşağıdayız. Oynadığımız futbol ümit vermiyor.
Futbolcu seçiminde, transferlerde hatalar yapıldı.
Üzerimize her zamanki gibi haksız oyunlar oynanıyor, tetikçi hakemlerle sahada katledilirken, verilen cezalardan tutunda maç oynanma saatlerine kadar tonla haksızlığa maruz kalıyoruz.
Ama tüm bunlar bile aslında kokuşmuş sistemi sarsacak yegane dik duran kuvvet olduğumuz için başımıza geliyor. Güce ve adaletsizliğe karşı işbirlikçi olmayıp savaşmamamızdan kaynaklanıyor.
Varsın çalsınlar puanlarımızı, tarihe şikeci olarak gecip 10 defa şampiyon olmaktansa , hiç şampiyon olmayıp gururumuzla emeğimizle
bu sisteme karşı savaşmayı tercih ederim.

NFeS NeVa
18.02.2013, 20:57
Adaşım çok güzel yazmışsın duygularımıza tercüman olmuşsun.Ancak öyle bir hale geldikki insanlar Şenol hocanın istifasının ardından resmen bu duruma düştüğümüze seviniyorlar.Bunlarda çıkıp aleni bir şekilde BİZ TRABZONLUYUZ TRABZONSPORLUYUZ DİYEBİLİYOR.Trabzonlu biri olmayarak hiçbir isimin TRABZONSPORDAN daha üstün olmadığını düşünüyorum göreve kim gelirse yenilsin çeksin gitsin diyen taraftar istemiyorum...HEP DESTEK TAM DESTEK ZAMANIDIR NE OLURSA OLSUN BU LİG BU TAKIMLA BİTECEK...
Aynen kardes,tam destek zamani,herseye ragmen,ahliksiza adaletsizlere ragmen destek...ne tesadüf ki bende bulundugun sehir Bursa dogumluyum,karadeniz artvin göcmeni bir ailenin cocuguyum...dogdugum sehre selam olsun

Cafer Bulur
18.02.2013, 21:52
Takimin sagbeki yok,sagbek almadilar.

Solbeki yok almadilar,stoperi yok almadilar orta sahasi yok almadilar,kanatlari yok almadilar,forveti yok almadilar.

Yahu Allah askina soruyorum,Trabzonspor tarihinde bu kadar vurdumduymaz,bu kadar hain bir yönetim görev yapti mi?

Bu adamlar halen daha görevdeler ve dünkü mactan sonra da ciddi bir tepki olmadi,isin en aci tarafi budur.

Trabzonspor son 20 yilin en kötü dönemini yasiyor,ziya ve halilhodzic zamanlarinda bile bu kadar kötü degildik.

O zamanlar bile takimda gökdenizler,fatihler,szymkowiaklar vardi simdi ise adrian disinda bu takimin eli ayagi düzgün futbolcusu yok.

saffet61
18.02.2013, 23:47
Daha kalitelisi çıkıyorsa, buyrun :)

Yok çıkmıyor ve çıkmayıncada yapmıyorum :)

Sufyu_41
18.02.2013, 23:51
Arkadaşlar bence tolunay hoca'da herşeyin farkın'da ama dediğiniz gibi okadar genç'e şans wermemesini doğru buluyorum.TrAbzonspor'u dilim dilim doğruyorlar herkez görüyor.Takım küme potasında giricek 1-2 mac kaybetse bence biraz'da ondan oynatmıyor....Bizim için lig zaten bitmiştir.Türkiye kupasını inşallah alırlar.

Sufyu_41
18.02.2013, 23:56
Bence çoğru kişi b oş konuşuyor?Bamba bizi sapote etmeseydi böyle olurdu şöyle olurdu.Kupa'da yenme imkanımız yok şu yok bu yok geçin bu ayakları geçin....
Takım maça nasıl başladı gol'e kadar kötü mü bence çok iyi.Sow vurdu onur çıkardı.Adrian'ın kafası girseydi ,adrianın aşırtmayı gol verseler'di sizce bu bu şekil'de olur muydu???Onur'muzz kalecimiz canımız o golden sonra o hareketi yapması çok mu doğru sizcE??Daha maçın 10dakikası arkadaşına detek vericğine köstek neden oldu ???? Bamba ilkyarı 'de harikaydi 2 şansız gol atması bukadar oyunuyu aşalanması mı lazım ?Yazık ki ne yazık çok yazık ...

Erdal DİLEK
19.02.2013, 00:00
EYYYY TOLUNAY KAFKAS, henriqe denen adamı lizbon iistedi, sen yooooook obana lazım dedin, sadece 45 dk. oynattın ve sildin

senin hocalığın bu kadar mı. sen topcudan anlamaz mısın. takımın başına gelmeden hiç mi trabzonsporu izlemedin.

61baron61
19.02.2013, 00:06

cikip bi kac hakemin topuguna sikacaksin ..bakin nasil mac yönetiliyor trabzonda ondan sonra

Ilelioglu
19.02.2013, 00:25
Takimin sagbeki yok,sagbek almadilar.

Solbeki yok almadilar,stoperi yok almadilar orta sahasi yok almadilar,kanatlari yok almadilar,forveti yok almadilar.

Yahu Allah askina soruyorum,Trabzonspor tarihinde bu kadar vurdumduymaz,bu kadar hain bir yönetim görev yapti mi?

Bu adamlar halen daha görevdeler ve dünkü mactan sonra da ciddi bir tepki olmadi,isin en aci tarafi budur.

Trabzonspor son 20 yilin en kötü dönemini yasiyor,ziya ve halilhodzic zamanlarinda bile bu kadar kötü degildik.

O zamanlar bile takimda gökdenizler,fatihler,szymkowiaklar vardi simdi ise adrian disinda bu takimin eli ayagi düzgün futbolcusu yok.

Birak almasinlar adliklari ortada Cafer abi. Dahada alsa dahada ziyan olacakti onca para. Yazik günah harbiden, sagdan soldan öneriler ile Transfer yapmak ne demek.

..

Oğuzhan
19.02.2013, 00:30
Başkan hala ütopyalarda yaşıyor yok neymiş bilgisayarda şampiyon arkadaş nereden duyuyor bunları bu adam. Janko almış yok milli takım golcüsüymüş o adam çok iyi oyuncu olsa bize bırakırlar mı onu 1-2 milyona Allah aşkına.

Ilelioglu
19.02.2013, 00:35
Janko iyi Futbolcu eyvallah, ama senin sistemine uymuyor, sen kanatlardan top getiren bir takim degilsin zira. Sadri Sener ondaki Futbol Bilgisi ile bunlari anlayamaz.

Bir iki menajer "kadronuz cok iyi bilgisayara koysan Sampiyon olur" demistir kendisine.

..

hodlu
19.02.2013, 00:39
Dün gece yazdım bir kez daha yazıyorum. Celustka-Alan-Adrian hariç Yasin ile beraber bütün yabancıları ko-va-cak-sın......

Courage
19.02.2013, 02:22

bahsi geçen tanımlama espri maksatlı değil unutturulmak istenen ''hakikatin'' zihinlerden kaybolmamasını sağlamak maksatlı oluşturulmuştur.

Öyle ki ;o kişi kulüp kongresinde ''Şike yaptıysam sizin için yaptım ulan'' diyecek kadar bizleri doğrulamıştır. Kabahat bizde mi?

Hak edenin elinden hakkının çalındığı,bunun adalet tarafından tescil edildiği,insanların çoğunluğundada buna paralel bir kanaat oluştuğu ama hala daha gereğinin yerine getirilemediği trajik bir ortamda hangi ''ince esprili konu başlığı'' hemşerim ? :rolleyes:

Oğuzhan
19.02.2013, 02:37
Janko iyi Futbolcu eyvallah, ama senin sistemine uymuyor, sen kanatlardan top getiren bir takim degilsin zira. Sadri Sener ondaki Futbol Bilgisi ile bunlari anlayamaz.

Bir iki menajer "kadronuz cok iyi bilgisayara koysan Sampiyon olur" demistir kendisine.

..

Ya bu adam kanattan gelen toplarda da hep yanlış yerde duruyor. Arka direğe kaçmış orada topun kafasına gelmesini bekliyor. Arkadaş koşu yap ön direğe stoperle beraber yüksel kafa vur topa 10 cm avantajın var en az rakip stopere göre. Ayıptır böyle golcülük mü olur. Milli takımda attığı kafa golünü atamayacak forvet yok zaten dünyada adam altı pasa indiriyor topu tam kafasına tek dokunmak kalıyor adama.

Külünkoğlu
19.02.2013, 08:35
"Lig TV’deki pieronun topun çizgiyi geçtiğini belirtmesi ister istemez kafalarda soru işareti yarattı."

Bunu yazan Türkiye'nin en büyük gazetelerinden biri...
Siz nesiniz !
Be gerizekalı onursuz şerefsizler !
Topun çizgiyi geçmesi ne zamandan beri kafalarda soru işareti bırakıyor ? geçmiş ise geçmiştir soru işareti ne !

Faruk BERBER
19.02.2013, 08:42
Başkan hala ütopyalarda yaşıyor yok neymiş bilgisayarda şampiyon arkadaş nereden duyuyor bunları bu adam. Janko almış yok milli takım golcüsüymüş o adam çok iyi oyuncu olsa bize bırakırlar mı onu 1-2 milyona Allah aşkına.

Son cümlene katılmıyorum, iyi olsa şu fiyata bırakırlar mı ?

Bursa Batalla'yı 200 bin euro'ya aldı. Neden sattılar o fiyata ? Batalla şuan bizde oynamaz mı ? Kötü bir oyuncu mu ?

ozturk
19.02.2013, 08:42
"Lig TV’deki pieronun topun çizgiyi geçtiğini belirtmesi ister istemez kafalarda soru işareti yarattı."

Bunu yazan Türkiye'nin en büyük gazetelerinden biri...
Siz nesiniz !
Be gerizekalı onursuz şerefsizler !
Topun çizgiyi geçmesi ne zamandan beri kafalarda soru işareti bırakıyor ? geçmiş ise geçmiştir soru işareti ne !

Bence şunları demek istemişler.

-Top nasıl çizgiyi geçer?
- Piero da bir arıza olma ihtimali var.
-lig tv art niyetli.
-fenere karşı her fırsatta komplo kuruluyor

:)

ozturk
19.02.2013, 09:25
Haydi inşallah

http://www.zaguda.net/haber/trabzonspor/trabzonsporda-ceza-gundemde/10112.html

Tolunay Kafkas'tan rapor alan başkan Sadri Şener, istifaya şimdilik sıcak bakmıyor. Takıma ağır para cezası gündemde.
19 Şubat 2013 Salı 09:08

Eleştirilerin odağında yer alan başkan Sadri Şener, Fenerbahçe derbisinin ardından kentte kalarak yöneticilerle durum değerlendirmesi yaptı. Şener'in, tepkilere rağmen şimdilik istifayı düşünmediği belirtiliyor. Takımın durumuyla ilgili teknik direktör Tolunay Kafkas'tan rapor alan başkanın, önümüzdeki günlerde bazı oyunculara para ve kadro dışı bırakma cezaları verebileceği öğrenildi. Tolunay Kafkas'ın yeni yürürlüğe koyduğu prim sisteminde yenilgiye para cezası getirilmişti.

Travelair
19.02.2013, 09:40
adam kendı ağzıyla dıyor sercanla erenı nedne rızeye verdınız dıye soruyor gazetecı sız baskanlığı kolay bırsey mı sanıyorsunuz bır telefon gelıyor vermek zorunda kalıyorsunuz dıyor yanı acık acık ben bırılerının maşası dıyor ozaman bır telefonda geldı yupcuyu destekledın kupayı sattın bumudur yanı? bu acıklama bıle skandal nıtelığınde ve ıstıfa ıcın yeterlı..klup kımlere emanet ya..sıyasılere oyle bır ders verılmelıkı ılks ecımlerde bıdaha trabzonspor uzerıdnen prım yapamasınlar ama bızde o bılıncde halkda yok malesef kendı ruhumuzu kaybetmeye basladık..

Eğer bir telefonla bu işler değişiyorsa boşuna uğraşıyoruz. Sen başkan olarak bir telefona direnemiyorsun.

Örneğin başka bir telefon da futbolculara gelse, dese ki "Maçlarda fazla kasmayın, teknik direktör değişsin, yönetim değişsin, kulüpte kaos olsun, Trabzonspor dış meselelerini bıraksın (Şike), kabuğuna çekilsin, iç meselelerine dönsün" dense senin başkan olarak direnemediğine futbolcular nasıl direnecek hiç düşündün mü başkan?

ESER
19.02.2013, 09:50
Aramızda Şenol Güneş'in gitmesini hazmedemeyip, takımımızn yenilmesini fırsat bilenler var malesef.

Senol Gunes gitsin diye pusuda bekleyenler olduysa bugun de Tolunay Kafkas icin olacaktir.

not : Tolunay hocanin desteklenmesi ve zaman verilmesi taraftariyim. Zirt pirt hoca degisteren bir kulup olmaktansa hocada istikrarin saglanmasi gerektigine inaniyorum.

delikoyun
19.02.2013, 10:08
FENERE YANLIŞ KADRO İLE çıktık
--------------------------------------------------onur--------------------------------------------

---celutska------------------------yumlu----------------giray----------cehc-----

-
---------------------serkan------------------------------aykut------------------------------

--------------------soner-------------------------colman------------sapara--------

-----------------------------------------------------olcan--------------------------------------

kadro bu olmalıydı bence adrian ve alanzinho italyan tip futbol oynanan ülkelerde oynayamaz iskandinav tip futbol oynayan ülkelerde oynar kimsenin kimseyi oynarken ellemediği liglerin oyuncusu bunlar egemeni ve bekiri olcan geçer bu takımda orta sahadakiler kapıp olcana yollar olcan geçer yazar yeni burak olcan olmalı olcan da orta sahaya yakın oynarsa rakip defans zor ileri çıkar korkudan

İlker Gazioğlu
19.02.2013, 10:23
Bırakın şu sonerle emreyi, bunlar bankasya oyuncusu, salih denilen adamdan korkuyorlar, top ayaklarına gelince afallıyorlar sanırsın karşılarındaki takım madrid

Senin üslubunla cevap vereyim. Sen bırak bu işleri.Özellikle Soner'in nasıl bir oyuncu olduğunu senden mi öğreneceğiz. Sokma akıl 8 adım gider, kendine sakla bu içi boş laflarını

Murat'
19.02.2013, 10:29
Bu takım şu anda 2000-2001 sezonunda kümede kaldığımız takımdan bile daha kötü, gerekli önlemler alınmazsa korkulu rüya görürürüz.

asimavi
19.02.2013, 10:49
...bu yıl kupayı alsınlar yeter ...başka bir beklentimiz kalmadı...öznümüzdeki yıl takımda kalacak oyuncular oynatılmalı bundan sonra abdullah ....ve zeki banko oynamalı...forvette emre mutlaka oynamalı..ortada soner mutlaka oynamalı...bunların haricinde...celu sol bek bamba stoper...olcan ve adrian mutlaka oynamalı....gerisinden bi cacık olmaz.....

Oğuzhan
19.02.2013, 11:35
...bu yıl kupayı alsınlar yeter ...başka bir beklentimiz kalmadı...öznümüzdeki yıl takımda kalacak oyuncular oynatılmalı bundan sonra abdullah ....ve zeki banko oynamalı...forvette emre mutlaka oynamalı..ortada soner mutlaka oynamalı...bunların haricinde...celu sol bek bamba stoper...olcan ve adrian mutlaka oynamalı....gerisinden bi cacık olmaz.....

alabilir mi sence bu takım kupayı ?

5 pas yapmaktan acizler. baskı yedikleri gibi top kaptırıyorlar. sıradan bir anadolu takımı olduk diyeceğim de sıradan anadolu takımları bile daha pozitif şeyler yapıyor sahada.

UĞUR DURTAŞ
19.02.2013, 11:58
ben karşıyım hakemlere laf söylenmesine.

ilk önce janko nun

yasinin

olcanın

adrianı

haftalardır takımı sabote ettiklerini,takıma sıfır katkı yaptıklarını masaya yatıralım.

bunları tartışalım,eleştirelim.

bu isimler niçin ilk 11'de başladıklarını sorgulayalım.

serkana kızmak gelmiyor içimden,yetenekleri sınırlı olsada,

takımda şuanda canla başla mücadele eden kaleciden sonraki tek kişi olduğu için.

Ustaalioğlu
19.02.2013, 12:17
FENERE YANLIŞ KADRO İLE çıktık
--------------------------------------------------onur--------------------------------------------

---celutska------------------------yumlu----------------giray----------cehc-----

-
---------------------serkan------------------------------aykut------------------------------

--------------------soner-------------------------colman------------sapara--------

-----------------------------------------------------olcan--------------------------------------

kadro bu olmalıydı bence adrian ve alanzinho italyan tip futbol oynanan ülkelerde oynayamaz iskandinav tip futbol oynayan ülkelerde oynar kimsenin kimseyi oynarken ellemediği liglerin oyuncusu bunlar egemeni ve bekiri olcan geçer bu takımda orta sahadakiler kapıp olcana yollar olcan geçer yazar yeni burak olcan olmalı olcan da orta sahaya yakın oynarsa rakip defans zor ileri çıkar korkudan

nerdeyse bütün goller sol kanattan geldi, bence diğer solbek (adını bile hatırlayamadım şimdi) chech den daha iyi...

evrents
19.02.2013, 12:35
nerdeyse bütün goller sol kanattan geldi, bence diğer solbek (adını bile hatırlayamadım şimdi) chech den daha iyi...
Bence de emerson daha iyi.

Ilelioglu
19.02.2013, 16:17
Aslinda su bu derken macin analinizi de yapamadik dogru düzgün.

Ben acikcasi kötü oyuna ragmen sansa kaybettigimizi düsünüyorum.

Maca pozisyon vererek baslasakta arkasindan iyi toparladik ve iyi baski kurduk. Verilmeyen golümüz ve ardindan kendi kalemize atmamiz herseyi bitirdi.

Derken yine bir sans golü ile Fener farki 2'ye cikardi, o an mac bitti iste.

Isin kötü yani Feneri ancak gol yemeyerek yenebilirdik, cünkü ofansif anlamda kötü oldugumuz gibi Fener de bos alan birakmadi arkada. Aslinda defansif bir oyun sergilediler. Zaten kötü olan ofansif hattimiz iyice caresiz kaldi. Ve arti iyi bastilar, bir kisiye en az 2 kisi gitti. Iyi pres yaptilar. Tamda bizim yapamadigimiz seyler bunlar.

Tabi mac 0-0 devam etse veya golümüz verilseydi daha farkli olacagi asikardi.

Sansin bizden yana olmasi gereken bir macta tam tersi bir durum olmasi bu skoru cikardi ortaya.

..

İlyas Özdemir
19.02.2013, 20:38
madem bir telefonla başkan oyucuları sattıysa o zaman bende soruyorum bu telefonlardan neden bizim için biryerlere edilmiyor

Cafer Bulur
19.02.2013, 21:24
Aslinda su bu derken macin analinizi de yapamadik dogru düzgün.

Ben acikcasi kötü oyuna ragmen sansa kaybettigimizi düsünüyorum.

Maca pozisyon vererek baslasakta arkasindan iyi toparladik ve iyi baski kurduk. Verilmeyen golümüz ve ardindan kendi kalemize atmamiz herseyi bitirdi.

Derken yine bir sans golü ile Fener farki 2'ye cikardi, o an mac bitti iste.

Isin kötü yani Feneri ancak gol yemeyerek yenebilirdik, cünkü ofansif anlamda kötü oldugumuz gibi Fener de bos alan birakmadi arkada. Aslinda defansif bir oyun sergilediler. Zaten kötü olan ofansif hattimiz iyice caresiz kaldi. Ve arti iyi bastilar, bir kisiye en az 2 kisi gitti. Iyi pres yaptilar. Tamda bizim yapamadigimiz seyler bunlar.

Tabi mac 0-0 devam etse veya golümüz verilseydi daha farkli olacagi asikardi.

Sansin bizden yana olmasi gereken bir macta tam tersi bir durum olmasi bu skoru cikardi ortaya.

..

Sorun burada iste,biz neden geriye düstügümüz zaman bir maci kolay kolay ceviremiyoruz.

2-o olsa da maci maci birakmamaliydik ama taraftar ve takim olarak dagiliyoruz maalesef.

Farkli öne gectigimiz zamanlar oyundan düsüyoruz,geriye düstügümüz zaman da oyundan düsüyoruz.

O zaman geriye düsmemek icin maca asilacaksin ki bunu da yapamiyor takim.

Cok citkirildim bir takimiz,bu kadar kadar light bir takim su anda bu ligde yok,Allah sonumuzu hayretsin.

Ilelioglu
19.02.2013, 21:40
Sorun burada iste,biz neden geriye düstügümüz zaman bir maci kolay kolay ceviremiyoruz.

2-o olsa da maci maci birakmamaliydik ama taraftar ve takim olarak dagiliyoruz maalesef.

Farkli öne gectigimiz zamanlar oyundan düsüyoruz,geriye düstügümüz zaman da oyundan düsüyoruz.

O zaman geriye düsmemek icin maca asilacaksin ki bunu da yapamiyor takim.

Cok citkirildim bir takimiz,bu kadar kadar light bir takim su anda bu ligde yok,Allah sonumuzu hayretsin.

Ceviremiyoruz cünkü takim ofansif anlamda cok kötü ve geriye düsünce de rakipler iyice kapaniyor, yani zor olan isimiz dahada zorlasiyor.

Farki birak 1-0 öne gecsek bile dagiliyoruz, bizim icin fark etmiyor aslinda, macta gol oldugu an, biz veya rakip atmis farketmiyor, Futbolcular oyunu birakiyorlar.

..

Varlıbaş61
19.02.2013, 22:07
Colman'in vurdumduymaz halini bir ben mı görüyorum acaba ?

Cafer Bulur
19.02.2013, 22:15
Colman'in vurdumduymaz halini bir ben mı görüyorum acaba ?

Hayir,biz de görüyoruz sezon sonunda colman dahil bence adrian haricinde bütün yabancilar hepsi gönderilmelidir.

Alanzinho ve colman göze hos gelen ama takima hicbir sey vermeyen oyuncular,artik bunlara aldanmamaliyiz.

Gurpas
19.02.2013, 22:36
colman ın umrunda değil takım sabote ediyor bence kadro dışı bırakılmalı kimsenin gözünün yaşına bakılmamalı çünkü durum çok ciddi