PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 şikebahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

Mehmet SELEN
17.02.2013, 23:34
Renktaşlar bize bu takım çok bile.Umut'a küfür ede ede gönderdik.Burak'a küfür ede ede gönderdik.Selçuk ve egemene azda olsa küfür edildi.Yani dostlar iyi futbolcuya sahip çıkılmazsa sonuç bu olur.Benim en çok korktuğum Emre bilmemneoğlu Trabzondan millet vekili olursa ,işte o zaman vay halimize.

murat3861
Bu yabancı oyuncular gerçekten işe yaramıyor artık bende tamamen Türk oyunculardan kurulu bir takım istiyorum en azından aynı dili konuşurlar mücadele ederler pes etmezler

İsa
1-Giray stoper oynadıkça

2-Cech sol bek oynadıkça bu takım kolay kolay maç kazanamaz...

titanic
17.02.2013, 23:35
yabancıların hepsi istisnasız olarak gönderilsin,yerlilerin de

mehmets29
abi ne yapim, milyar dolarlık bi adam değilimki şu takıma dünya klasında bi teknik direktör getiripte 300 milyon euro transfer bütçesi vereyim. PSG gibi yapayım. sonra istanbul takımlarıyla ta..ak geçeyim

hodlu
maç sonu bizimde kritiğimiz aynıydı.En kötü bu kadar olurdu daha kötüsü olmazdı.Ama ben bu kadar kötü olacağını sanmıyorum.

Benim demek istediğim eğer bu akşam janko bamba kadroda olmasaydı tolunay hoca için homurdanmalar başlardı.şehir olarak da zor şehiriz.

Çok uzun zamandan sonra avni akerde bu sene bursa maçını izledim(pis hakem golu vermemişdi bak aklıma geldi) o maçta zeki sağbekde oynuyordu ve o maçta belkide oynadığı maçların en kötüsü nü oynamışdı. Ama yanımda duran seyircilerin o kadar büyük tepkisi vardıki anlatamam.aynı hataları serkan hemen hemen her maç yapıyor.ama ses çıkmıyor.

Trabzonspor zor bir şehrin takımı, hem genç istiyoruz hemde ilk hatada futbolcuya hocaya giydiriyoruz...

Janko bu akşam ne yaptı ? Emre oynasaydı en azından tecrübe kazanırdı.Ben bile bu yaşda maç başlamadan ellerim titremeye başladı gerginlikden yinemi yenilecez diye.Benim kadar dert eden o sahada kim vardı bu akşam

Malesef yazdıkların çok doğru. Mustafa Yumlu oynuyor bu site bile yıkılıyor hakaretten. Alın size Bamba... Taraftarın yerlinin yerlisine sabır ve saygısı yok malesef...

Soner Albayrak
Merak ediyorum dünya üzerinde bu kadar takımına sahip çıkıp da bir tek gün yüzü görmeyen takım taraftarı var mıdır acaba?

Biz kahır çekmeye gelmşiz bu dünyaya.

İsa
Son iki haftada yenilen gollerin neredeyse tamamında Cech ve Giray'a dikkat...

Emrah Akcagöz
17.02.2013, 23:36
Tekrar tekrar yazmaya gerek yok bu takımda kalacak yabancı sayısı 1 ya da 2. Yerlilerden de 5-6 tane vardır herhalde gitmesi gereken.

Bu arada Mehmet Topal'a tek ben mi dikkat ettim. Adam ilk yarı en az 5-6 tane sert faul yaptı ancak 40. dakikada kart görebildi.

Serdar A
Santrafor yok , savunma ile orta alan arasını koordine edecek futbolcu yok .
Önemlisi , futbolcular gerçekten psikolojik anlamda bitik . Takım hüviyeti yok .
Sonuç skor doğal . Şu gitsin bu gitsin demekle olmuyor , devre arası 2 net transfer gerekiyordu üst sıralara tırmanmak için sahada insiyatifini koyacak ekstra bir iki futbolcu gerekiyordu , takım arkadaşlarının kafasını kaldırınca pas için arayacağı türden .

Futbolculara açıkçası bir kabahat bulmuyorum . Kabahatin büyüğü yukarıda ...
Doğru düzgün bir koordinasyon ve profesyonel yönetim ile kadro içerisindeki yabancıların en az yarısı ligin her takımında oynayacak kapasitede . Bina yıkıldıktan sonra molozlara kabahat buluyorsunuz . Çağırın müteahiti ondan hesap sorun .

RaşitCan
iste o anda kadro disi birakacaksin..
Aynen kadro dışı bırakıcan bide bu adamın hayatını yakacan futbol hayatını bitirecen ki ibret olsun diğerlerinede nasıl olsa kazan kaldıran istediği takıma gidiyo istediği zammı alıyo diyolardır Trabzonda.

Oğuzhan
Takımda futbolcuya benzeyen tek adam Alanzinho. Onu da takımdan göndermeye çalışıyor taraftarımız. Bir tek ona bakınca insan bir futbolcu diyebiliyor diğerlerinin bu meslekle alakası yok.

ceday99
Cech,Olcan,Janko,Yasin,Zokora

Yeterli mi ?

Olur renkdaş olur tabii... bol bol kombinasyon yapabiliriz. zokorayı bırak serkanı çıkar. yasini bırak halili çıkar...

beitar
Filozof hocamızın yaşlı diye istemediği Mathijsen Avrupanın en az gol yiyen takımın defansında şu an, futbol defası hocamızın veto ettiği N'Doye Rusya liginde gol krallığına oynuyor, seneye 15 milyon euro olur bonservisi, birde üçün beşin hesabını yaptığımız Alper var

tablonuzla gurur duyun

TSezgin61
17.02.2013, 23:37
Twitterda aksal abi yazdida, Trabzonsporun bize ihtiyaci olmasa... Ne bilim. Yetmiyor gücümüz, kisitli...Elimde olsada herkesi kovsam su takimdan...

Tuğrul
Karabük maçında taraftar yoktu. Kadın ve çocuklara oynadık.

Sonuç 1-3

Çuvaldızı futbolculara batırmalıyız.

SEDER
Maçın özeti: 1 yıldır oynamayan marek Cech, 6aydır oynamayan celutska, 2-3 aydır hastalık nedeniyle takımdan ayrı olan Giray ve önce sakatlık sonra Afrika kupası nedeniyle yaklaşık 3-4 aydır takımdan ayrı olan bamba defans hattını oluşturuyor. Bu adamlar aylardır iyiniyetle oynayan hazır Mustafa yumlu, emerson, Serkan ve 1461 de harikalar yaratan Abdullah karmilin yerine oynuyor.tolunay hoca hoş geldin iyi geldin de takımın en doğru yeri defansını keşke bozmasaydın. yasa bırak dağınık kalsın hocammm.

hodlu
Alanzinho 5 senedir bu takımda kaç maçta işe yaradı?!.Bir kere 1.60 boy modern futbolla uyuşmaz...
Celustka sakar adam!?. Güvenilmez...
Adrian en iyi yabancı ;ancak 5 milyon euroluk adam değil!..Jaja'nin tırnağı olamaz!!!

Bize Trabzonsporlu adam lazım!!!Gerisi yalan;gerisi hüsran...

Aslında hepsi gitmeli ama işte bu üçü kalsa iyi bir takımda işimize yararlar diye düşündüm...

Cafer Bulur
Takımda futbolcuya benzeyen tek adam Alanzinho. Onu da takımdan göndermeye çalışıyor taraftarımız. Bir tek ona bakınca insan bir futbolcu diyebiliyor diğerlerinin bu meslekle alakası yok.

Alanzinho gitsin hali sahada oynasin,asla yeterli degil.

yatmaztara
17.02.2013, 23:38
ben artık ümitlenmek istemiyorum. geçen sene 3-1 yenildiğimiz maçtan sonrada yazmıştım. bu maçtanda ümitsizdim. o kadroyla bu kadro arasında fark yok. hatta burağı kaybettik. türkiye kupasındada şansımız yok şikebahçe bizi istediği yerde istediği zamanda bu kadroyla yer. Finale çıkabilirsek tabi

Nihat Günay
Takımdaki tüm yerliler Trabzonspor'lu olmalı.

Yanına 5-6 tane kaliteli yabancı alınmalı (Şota, Symkoviak gibi)

Aksi takdirde hep saman alevi gibi parlayıp söneriz....

Sefa Alış
Yazık vallahi yazık kaç gündür şu maçı bekledik.
Yağmurda,soğukta ellerimiz ayaklarımız dondu gittik maça. Ben daha çok terlemişimdir tribünde bazı futbolculardan.
Bu ne ruhsuzluk, kimsenin bunu Trabzonspor'a yapmaya hakkı yok.

ibilek
17.02.2013, 23:39
Önemli olanda o değilmi hocam Top çevirip ayağa baslarla basit oynadılar. Bizimkiler onuda yapamıyorlar. Anca top şişirip Giray bey ve Celutska topu ayağında tutamayıp taça sallıyor !!!

takımda üst seviye kaliteli ve tecrübeli adam yok, takımı toparlayacak bir zokora birde tolga var, zokorada evlere şenlik (şahsi fikrim yarını beklemeden kovulmalıdır.milli takımda döktür sivasda ....) tolga sahada değil, sahada olsa bile kalecinin o işi yapması zor.bizzat oyunun içinde olan ortasaha oyuncularından biri yapmalı takıma bağırıp hem kendi hemde takımı atağa kaldırmalı.

ama bizdekiler bir gol yiyince aha yine yenildik psikolojisi içerisinde maçı bırakıyorlar.bir allahın kuluda ne halt yemeye duruyorsunuz demiyor.takım ruhen kötü durumda.bizim oyuncu kalitesi düşük kabul, medya, şff, hakemler vs hepsi karşımızda ama akhisar kadarda kadromuz kötü değil.ki onlar gs ye bile nerdeyse yeneceklerdi.bu sezonun acilen bitmesi lazım.

mehmets29
Merak ediyorum dünya üzerinde bu kadar takımına sahip çıkıp da bir tek gün yüzü görmeyen takım taraftarı var mıdır acaba?

dortmund taraftarı 80 bin kişi kümeye yakın oynayan takımlarını izledi 2-3 sene. tabi sonra adamlar coştu.

İsa
İlk 10 dakikalık oyuna bakıyorum yazık olmuş gerçekten.

Kısıtlı bir kadro zor bir dönemden geçiliyor ve iki şans goluyle 20 dakikada 0-2 yenik durumdasın.

Şans yanımızda değildi malasef...

Ömer Sak
Bu takim 1-2 transferle düzelmez bastan asaga degismesi lazim sezon sonu zaten yönetim ve hoca bunun farkindadir herhalde ?

Sefer A.
17.02.2013, 23:40
Yerlinin yerlisine döneceksin. Bu işin tek çözümü bu arkadaşlar. Araya 4-5 tane de yabancı ve yerli sıkıştırdın mı al sana taş gibi takım...Sadri Şener istifaaaaaaaaaaaaaaa

aynen

serkan olcan bilmem ne bunlarla olmaz bu isler, hemen belli ediyorlar kendilerini hemen rakibe yalakaliklar bilmem neler centilmenlikler, serkan bugün ne oyunu soguttu ne de yerde yatti, oysa her hafta yerlerde sakat numarasi falan yapar bilmem ne, ona buna sinirlenir bazen, ama bu aksam hemen topu taca atmalar falan bu ne ya ??

bu herifi bize alani aldirani.... oynatani..

Kandemir
17.02.2013, 23:40
1461 in kalesine Onuru koy.
Defansa Giray ve Mustafa Yumlu
Serkan ve Colmanı orta sahaya
İki tanede iyi Golcü al.
Bugün Fenerbahçeyi duman ederlerdi.İlk kongrede oyum kesinlikle Sadri Şener in rakibine gidecek...

titanic
17.02.2013, 23:41

Kısıtlı bir kadro zor bir dönemden geçiliyor ve iki şans goluyle 20 dakikada 0-2 yenik durumdasın.

yanımızda olmayann şey sadece şans değildi

Cafer Bulur

Sans degildi bizimkisi,tamamen vurdumduymazlik ve beceriksizlik.

Fb bu sezonki en rahat galibiyetini aldi,bu durum kabul edilemez.

Sefa Alış
ligde oynadığımız son 10 maçın 6 sını kaybettik.
ligin en kötüsü durumundayız yani son 10 maça göre. hakkımızda hayırlısı.

Oğuzhan
Alanzinho gitsin hali sahada oynasin,asla yeterli degil.

Cafer abi şaka mı yapıyorsun yeterli değil diyorsun hala bu takımda sanki futbolcu var da Alanzinho yetersiz. Şampiyon takım olsa şuan sahada yetersiz diyebilirsin ama şu takımda futbolcuya benzeyen tek adam Alanzinho.

Serdar A
Bu takim 1-2 transferle düzelmez bastan asaga degismesi lazim sezon sonu zaten yönetim ve hoca bunun farkindadir herhalde ?

Mesele git gide düzelmek değil , son haftalarda Trabzonspor'un küme düşme korkusu yaşayacak mı yaşamayacak mı ihtimaline doğru evriliyor .

Yıldırım Demirören bjk'yi daha iyi idare etmişti .

Mustafa Ayazoğlu
17.02.2013, 23:42
Taraftarda iş yok.

Futbol kadromuz kalitesiz.

Tolunay hoca Sadri Şener ile fiyasko olur

FC-ST-PAULI-61
Ama Isimizde zor Henriqueyi falan satacagizda 4 milyona aldik kim alacak bunu?
sporting deniliyordu 1 milyon versinler satalim.Cechinde daha sözlesmesi var yollamak istiyoruz ama gitmiyor parasini aliyor.Isteyende yok.Bukadar kolay degil bu Isler maalesef.Nasil satacagiz,sözlesmeleri nasil fesh edecegiz? Para yok. Bonservisi elinde olan Adamlari almaliyiz özer gibi mesela.

mehmets29
takımda 30 futbolcu var, bunların 15 ini gönderip, 10 tane adamakıllı oyuncu almak lazım. geçmişte futbolculara verilen eurolar düşünürsek daha çok para kaybederiz. zararın neresinden dönersek iyidir.

asilhamsi
17.02.2013, 23:43
ben transfer yaparken oyuncuya sadece bir soru sorarım:

Trabzonspor-sikebahce macının önemi nedir?

cevap-1:sıradan bir lig macı
cevap-2:önemli bir derbi macı

hemen tesislerin dısına cıkartırım

cevap-3:ne macı bu haklı ile haksızın savası,olum kalım mucadelesi

hemen uzun sureli bir sozlesme imzalarım.

Bize futbolcu degil savascılar lazım.

Nihat Günay
17.02.2013, 23:43
Mesele git gide düzelmek değil , son haftalarda Trabzonspor'un küme düşme korkusu yaşayacak mı yaşamayacak mı ihtimaline doğru evriliyor .

Yıldırım Demirören bjk'yi daha iyi idare etmişti .

Bari 1461 çıksa da, süper lig de temsilcisiz kalmasak..

Cafer Bulur
17.02.2013, 23:44
Cafer abi şaka mı yapıyorsun yeterli değil diyorsun hala bu takımda sanki futbolcu var da Alanzinho yetersiz. Şampiyon takım olsa şuan sahada yetersiz diyebilirsin ama şu takımda futbolcuya benzeyen tek adam Alanzinho.

Hata sende,denize düstün diye yilana sariliyorsun ya da ölümü gördün diye sitmaya razisin.:)

Gelecek sezon diri,savasci bir takim kurmaliyiz alanzinho bu tanima uymuyor.

Şanlıbayrak

her şeyin başı sağlık derler ya bizim için de herşeyin başı Trabzon'unumuz o kötü oldumu hiç bişeyin kıymeti yok.

İsa
yanımızda olmayann şey sadece şans değildi

Sans degildi bizimkisi,tamamen vurdumduymazlik ve beceriksizlik.

Fb bu sezonki en rahat galibiyetini aldi,bu durum kabul edilemez.

İyi giden bir ekip olsaydık o skorun altından kalkabilirdik.Zaten gol üretmekte çok zorlanan bir takımız oyundan düşmeleri normal.

Ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ancak güçleri yetmiyor ve bu durumun farkındalar.

3 maç üstüste kazanmadan bu takım havaya giremez kolay değil bu durumdan çıkmak.

Puan kaybettiğimiz çok maçta ellerinden geleni yaptılar ama üretemiyorlar asıl sıkıntı burda...

hyasin61
Haşmet Babaoğlu ‏@HasmetBABA
Yine futbola girmeyeyim diyorum ama... Golün sayılmıyor, yediğin gol ofsayt.. Sonra "kırılgan oynadı" diyorlar... İş gitgide çıkmaza sarıyor,Bu o takım bu takım meselesi değil arkadaşlar... Bu bütün kulüplerin taraftarlarının duygularını manipüle etmek üzere kurulu pis bir düzen.Bir bakın, şampiyonluğu kovalayan takımların futbolcuları bile oyunun adilliğine inanarak oynamıyor!Hoca "kırılgan" oynadık diyor. Farkında değil, bu kalp kırıklığı.

zx61

Şans hicbir zaman yanımızda değil malesef..oysa Trabzonspor için ekstra ibadet yapıyoruz çoğumuz gizlemeyelim şimdi :) şu maçı yenelim şükür namazı kılcam, şu gol olmasın oruç tutcam..bizim kadar takımına değer veren var mıdır bilemiyorum ne geliyorsa zaten bir takımı hayatımıza bu kadar sokmamızdan geliyor ..

Nihat Günay

Alkış.....

ibilek
17.02.2013, 23:45

sıkıntı burda işte, bizi istanbul takımlarından ayıran en büyük özellik bu ve maalesef biz bu özelliğimizi giderek kaybettik.yoksa transfer ve iyi oyuncu kalitesi ile istanbul takımları ile yarışamayız...

Oğuzhan
Hata sende,denize düstün diye yilana sariliyorsun ya da ölümü gördün diye sitmaya razisin.:)

Gelecek sezon diri,savasci bir takim kurmaliyiz alanzinho bu tanima uymuyor.

Şuanki kadrodan bahsediyorum ben abi eğer şampiyon olduğumuz senedeki gibi bir takım kurabiliyorsan Alanzinho yetersiz olur o takıma. Ama bu takımın en yetenekli adamı Alanzinho şu durumda. Başka ne adam eksiltebilen, ne koşabilen, ne top kapabilen adamın var orta sahada. Ayıptır ya bu taraftara sabırsız diyorlar bir de geçen sene bekledik boş boş, bu sene de boş boş bekliyoruz. Seneye bari bu taraftarı güldürün ne olursunuz ya.

mehmets29
1461 futbolcular gol Filmini izleyip maca cıkıyo heralde. bizim saftiriklerde dila hanımı.

Tuğrul
17.02.2013, 23:46
Sol açık, Sağ açık, Orta saha 2, Forvet

Beş tane yabancı olmak koşulu bu bölgelere oyuncu alınmalı.

Yerli olarak, Kerim Frei ve Eren derdiyok'tan başka üst seviyede oyuncu yok.

Yaz transfer döneminde gelecek oyuncular kaderimizi belirleyecek.

Sadri Başkan da iyi oyuncuları Trabzon'a getiremiyorum diye bahanelere sığınması da ümidimi kırıyor.

Umarım herşey istediğimiz gibi gelişir.

Cafer Bulur
İyi giden bir ekip olsaydık o skorun altından kalkabilirdik.Zaten gol üretmekte çok zorlanan bir takımız oyundan düşmeleri normal.

Ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ancak güçleri yetmiyor ve bu durumun farkındalar.

3 maç üstüste kazanmadan bu takım havaya giremez kolay değil bu durumdan çıkmak.

Puan kaybettiğimiz çok maçta ellerinden geleni yaptılar ama üretemiyorlar asıl sıkıntı burda...

Bu takim üstüste 3 mac kazanamaz ve bence kimse de bunu beklemiyor.

Arada bir galip gelirsek mutlu olacagiz ama su durumumuzla kimse mersini yeneriz diyemez.

Mustafa Ayazoğlu
Kim ne derse desin

1- oyuncular yetersiz
2- tolunay

1461 daha asılırdı maça.

OnurKul
Arkadaşlar Fenerbahçe haksızlıkla bizi yeniyor olabilir ama adamlar Allah için oynuyorlar bizimkiler bunları hep izliyor. Böyle maçları gerçekten yorgunluk ne olursa olsun izliyorlar. Bizim futbolcularda bu yok yok yok...

Maç sırasında aynı şeyi söyledim. Acı ama gerçek, adamlar oynadı, şans da yardım etti. Goller geldikten sonra da top ettiler bizi.

Nihat Günay
Kaybettiğimiz maçtan sonra hemen bir sonraki maçın gününün gelmesini istiyorum. Sabırsızlanıyorum...

mehmets29
bu takıma 1461 den takviye yapılana kadar 1461'e bu takımdan takviye yapsınlar ligin tozunu arttırır

asilhamsi
17.02.2013, 23:47
1461 futbolcular gol Filmini izleyip maca cıkıyo heralde. bizim saftiriklerde dila hanımı.

üstat bu durumda bile güldürdün beni:)

vendercan

Alanzinho 5 yıldır bu takımda!..

Kaç tane maçta takıma ciddi katkı verdi!..

Bir kere 1.60 boy modern futbolla uyuşmaz!..Bu adam 3 adım atarken, diğer normal fizikli adımı 2 adamı yeterli!..Ayrıca küçük bir omuz darbesi de cabası!..

Tamam sempatik adam .Ama bu kadar!!!

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor ruhu askıda geri gelmesi de kolay değil.

Şike bitirdi.

Sefa Alış
17.02.2013, 23:48
seyirci maçı aleyhimize çeviriyo diyorlardı..baskı vs.
hadi bu maç ne diyecekler.
işin kolay yolunu seçip faturayı seyirciye kesmek alışkanlık olmuştu,şimdi kim kabahatli?

SEDER
17.02.2013, 23:49
Abi ne enteresan taraftarımız var.3 haftadır marek Cech tiyatrosu izliyoruz ama kalkmış Giray'ı colmanı eleştiriyoruz. Marek Cech in takımdan nasıl nefretle intikam aldığını gören sadece benmi varım. Birde Yasin yasine milyar Euro versen maksimum kapasitesi bu herifin. Marek Cech in emersonu, Yasin ise herhangi birini keserek 11 e girdiği tiyatro Trabzon'u kümeye atma Tiyatrosu'sudur.Şerefim üzerine yemin ederim ki ben marek ten daha faydalı olurdum. En azından sol tarafta kalır oraya top gelmesini engellerdim. marek Cech sana ettiğim küfürler burdan memleketine yol olur.....

Mustafa Ayazoğlu
17.02.2013, 23:49
ilk defa iddaa da fenere oynadım

gol verilmemiş Trabzon 2 gol kendi kalesine gol atmış hikaye

fark 9 olmazdı.

3 ay var lig erken bitirmezdi sistem.

ceday99
17.02.2013, 23:50
Muhalefette kim var arkadaşalar. Bari altanatifleri dile getirelim, destekleyelim.
O koltuğu babasının malı zannedenler var.

Oğuzhan

Bir kere 1.60 boy modern futbolla uyuşmaz!..Bu adam 3 adım atarken, diğer normal fizikli adamın 2 adamı yeterli!..Ayrıca küçük bir omuz darbesi de cabası!..

ben çok hatırlıyorum kurtardığı maç :)

katılmıyorum söylediklerinize boyla olmuyor o işler. ayrıca alanzinho bu ligdeki neredeyse bütün orta saha oyuncularını süratiyle geçebiliyor, o iki adım üç adım hikaye.

ayrıca anlamak istemiyorsunuz belki ama ben futbol yeteneğinden bahsediyorum. bilekleri ince, süratleniyor, adam eksiltiyor. bir tane daha örneği yok bizim ligde böyle adamın. sürekliliği olsa zaten bizde işi ne bu adamın. doğru kullanırsan adamı çok katkı verir. orta sahada ön libero oynatırsan adamı katkı alamazsın tabi. gerçi orada da diğerlerine göre iyi oynamıştı oynadığı maçlarda.

ibilek
Sol açık, Sağ açık, Orta saha 2, Forvet

Beş tane yabancı olmak koşulu bu bölgelere oyuncu alınmalı.

Yerli olarak, Kerim Frei ve Eren derdiyok'tan başka üst seviyede oyuncu yok.

Yaz transfer döneminde gelecek oyuncular kaderimizi belirleyecek.

Sadri Başkan da iyi oyuncuları Trabzon'a getiremiyorum diye bahanelere sığınması da ümidimi kırıyor.

Umarım herşey istediğimiz gibi gelişir.

Olması gereken yazdığın gibi ama bunu yapmamız nerdeyse imkansız, çünkü borç çok fazla ve bankalar bize artık kredi vermiyor.Dolayısı ile önümüzdeki 4-5 sene toparlanma süreci yaşıyacağız gibi görünüyor.

cyberentalpi
17.02.2013, 23:52
Yerlinin yerlisine döneceksin. Bu işin tek çözümü bu arkadaşlar. Araya 4-5 tane de yabancı ve yerli sıkıştırdın mı al sana taş gibi takım...Sadri Şener istifaaaaaaaaaaaaaaa

kim mesela. oldu olcak taraftar olrakta don yerlinin yerlisine.
gorduk yerliin yerlisi taraftarında takıma ne kadar sahip ciktigini

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor adalet sağlanır kupayı alırsa, bu eziklik duygusu takım üzerinden kalkar futbolcular çok kırılgan.

sahada takıma küs takım var

onur dışında yürekten oynayan yok.

Nihat Günay
Fatih Tekke yerine Teofilo

N'doye yerine Janko,

Cale yerine Cech ve Emerson,

Glowacki yerine Bamba,

Gökdeniz yerine Colman, Zokora, Alan, Adrian

Niye? Niye? Niye? Niye? Niye? Niye?

Tuğrul
Trabzonspor ruhu askıda geri gelmesi de kolay değil.

Şike bitirdi.

fb iki kez evinde şampiyonluğu kaçırıp travmaya girmiyorsa bizim bu evhamlara kapılmamızı kabul edemem.

Şampiyonluk ruhu da nedir. O ruh iyi ve kaliteli oyuncular da olur. Olcan, Yasin, Colman ve Janko'da olmaz. Senin futbolcuların kalitesiz. Başka açıklaması yok.

Sefa Alış
17.02.2013, 23:53
2010-2011 sezonundaki galatasaray gibiyiz.
ama gs sezon sonu başkan,td,futbolcu baştan aşağıya değiştirdi.
Hadi biz td hakkımızı kullanmış olalım gerisi değişmeli bizde de sezon sonunda. :)

OnurKul
17.02.2013, 23:54

Bir kere 1.60 boy modern futbolla uyuşmaz!..Bu adam 3 adım atarken, diğer normal fizikli adımı 2 adamı yeterli!..Ayrıca küçük bir omuz darbesi de cabası!..

Modern futbolda messinin yeri yok o zaman çünkü Messi boyu 1.69.

Ayrıca: Gökdeniz, Sneijder, Di Natale, Shaqiri...

Alanzinho'nun şampiyonluk sezonunda çevirdiği maçlara da bir göz atamanı isterim.

İsa
Bu takim üstüste 3 mac kazanamaz ve bence kimse de bunu beklemiyor.

Arada bir galip gelirsek mutlu olacagiz ama su durumumuzla kimse mersini yeneriz diyemez.

Yanlış kurgu,yanlış oyuncu tercihleri devam ettiği sürece bu takım bir adım ileri gitmeyecek.

Tolunay Hoca bu oyuncu grubuyla oynatmaya çalıştığı sistemde ısrar etmese.

Doğru oyuncu tercihlerini yapabilse olacak bişeylerde, denemeye bile fırsatı yok.

Kadro üzerinde daha ciddi düşünüp biraz risk almalı.

En başta Giray-Cech ve Olcan-Janko(Halil) ikililerine çare bulmalı...

cyberentalpi
ben çok hatırlıyorum kurtardığı maç :)

katılmıyorum söylediklerinize boyla olmuyor o işler. ayrıca alanzinho bu ligdeki neredeyse bütün orta saha oyuncularını süratiyle geçebiliyor, o iki adım üç adım hikaye.

ayrıca anlamak istemiyorsunuz belki ama ben futbol yeteneğinden bahsediyorum. bilekleri ince, süratleniyor, adam eksiltiyor. bir tane daha örneği yok bizim ligde böyle adamın. sürekliliği olsa zaten bizde işi ne bu adamın. doğru kullanırsan adamı çok katkı verir. orta sahada ön libero oynatırsan adamı katkı alamazsın tabi. gerçi orada da diğerlerine göre iyi oynamıştı oynadığı maçlarda.

ayne oyle. ilk geldiginde muthis performans veryordu mesela. onemli olan dogru kullanmak

Oğuzhan
17.02.2013, 23:55
Takımda öyle bir kopukluk var ki eminim Onur Bamba'ya bağırmadı o pozisyonda bırak diye. O da kaleciyi son anda gördü vuramadı kararsız kaldı gol oldu top. Takım daha birbirine ısınamamış biz futbol bekliyoruz bir de. Fenerbahçe resmen bizimle oyun oynadı ikinci yarıda hiç kusura bakmayın. Adamlar orta sahada 20 pas yaptılar stoperlerine döndüler tekrar oyun kurdular gene 20 pas yaptılar. Ne ısırma, ne top kapma mücadelesi sadece izledik adamları. Uyuta uyuta da kazandılar ikinci devrede maçı.

En çok üzüldüğüm şey de mücadele edemeden, karşı koyamdan yenilmemiz. 1461 takımı bile bunlarla başa baş mücadele etti. Galatasaray da çok kötü dönemler geçirdi ama Fenerbahçe gene zorla kazandı onlara karşı. Bizim kötü dönemimiz kötüden de öteye berbat bir hal almaya başladı artık bu gidişata dur demek şart. Kulübe psikolojik destek için birilerinin alınmasını tavsiye ediyorum, Tolunay hoca da Şenol hoca gibi psikolojik kırılganlıktan bahsediyor. Oyuncuları psikolojik açıdan kuvvetlendirmek, cesaretlendirmek lazım.

beitar
17.02.2013, 23:56
Arkadaşlar silkinin kendinize gelin, takımın 1 golü verilmedi o gol verilse şimdi zafer kutlamaları yapacaktık takım berbat ama sadece takıma yüklenmek yanlış

daha önümüzde 1 şikeci maçı daha var, tr kupasında muhtemel rakibimiz, şikecileri yenip kupayı almak bu skandalı unutturur

FC-ST-PAULI-61
17.02.2013, 23:57
35 kisilik kadronda 15 tane ise yarayan Oyuncu oldumu basarili olamazsin.
8jk gibi 25 kisilik Kadroda ise yarayan 15 Oyuncu var ben bunu tercih ederim.
Adamlar istakrarli bir Ilk onbirde mücadele ediyorlar ve ilk onbirleri iyi.Yedekte kimse yok ama ilk onbir is yapiyor.

Oğuzhan
17.02.2013, 23:57
Arkadaşlar silkinin kendinize gelin, takımın 1 golü verilmedi o gol verilse şimdi zafer kutlamaları yapacaktık takım berbat ama sadece takıma yüklenmek yanlış

daha önümüzde 1 şikeci maçı daha var, tr kupasında muhtemel rakibimiz, şikecileri yenip kupayı almak bu skandalı unutturur

Zaten hep onu yeneriz atlatırız, bunu yeneriz toparlarız diye diye 22 hafta geçti. Sabrı kalmadı artık milletin bu takım kimseyi yenemez hayal kurmayın boşa. Fenerbahçe gene hayatının en kolay maçını oynar kupada bize karşı.

Adamların resmen iki senedir hayat kaynağı olduk. Geliyorlar adamlar rahat rahat ayağa top yapıp yenip gidiyorlar.

zx61
17.02.2013, 23:58
Maç sırasında aynı şeyi söyledim. Acı ama gerçek, adamlar oynadı, şans da yardım etti. Goller geldikten sonra da top ettiler bizi.
Bugün sikebahceye top oynadı diyen futboldan anlamıyordur..attıkları 2 golü nasıl attıklarını biliyoruz..o dakikalara kadar tamamen silik bir fb..hatta ben 2-0ken bile yenebiliriz diye düşünüyordum..filmde orada koptu ztn bizimkiler 2.golden sonra tamamen saldılar..sahada 10tane direk düşünün fb icin direklerle oynamak hicde zor olmadı..3.golleri gercekten güzeldi..o da dedigim gibi tamamen kendini bırakmıs bir takıma karsı atılması normal..3.golden sonra herhalde maçı cevirebiliriz düsüncesinde olan kimse yoktur..futbolcularda bu dusunceyle tamamen bıraktı ve normal olarak ortaya rezil bir tablo çıktı..
Bu arada uzatmayan hakeme itiraza giden ONUR adamsın..Bu cocuk hep duygulandırıyor bizleri..

cyberentalpi

Alanzinho'nun şampiyonluk sezonunda çevirdiği maçlara da bir göz atamanı isterim.

bizim sorunumuz ufak cok oyuncumuz var. hepsi yetenekli ama cok var
alan,olcan,adrian,volkan,serkan colman da cok buyuk sayılmaz
Bu arada hepsinin sonu """an"""" gören farklı ulke sancak
ama en yetetenlisi alan. takım iyi olsun alan muthis olabilir

ibilek
fb iki kez evinde şampiyonluğu kaçırıp travmaya girmiyorsa bizim bu evhamlara kapılmamızı kabul edemem.

Şampiyonluk ruhu da nedir. O ruh iyi ve kaliteli oyuncular da olur. Olcan, Yasin, Colman ve Janko'da olmaz. Senin futbolcuların kalitesiz. Başka açıklaması yok.

şb nin travmaya girmemesinin sebebi bir sonraki sene şampiyonluğa oynayıp o veya bu şekilde şampiyon olmasıdır.Eğer biz 96 dan sonraki sene şampiyon olsaydık o seneyi hatırlamazdık acı bir anı olarak kalırdı sadece.Biz ortalama 5-10 sene de bir iyi kadro oluşturabiliyoruz ve her defasında çeşitli vasıtalar kullanılarak şampiyonluk elimizden çalınıyor.Şampiyonluğa inançları kalmamış bir futbolcu kadrosu elimizde kalıyor ve dağılıyorlar ister istemez.bu yüzden biz travma yaşıyoruz.96 da kadro dağılmamışdı ama ümit kalmamışdı oyuncularda bir sonraki sezon dağılmaya başladılar.Ki o sene ogün abdullahın herbirine 13 milyond dolar teklif etmişlerdi toplam 26 milyon dolar. ama biz satmayıp sonra ikisini toplam 6 milyon dolarımı ne vermişdik.

batugol
17.02.2013, 23:59
trabzonda sadece futbolculara bulasan ve onlari futbol ozurlu yapan bir virus var
kesin var
yoksa bu kadar futbol fukarasi
adamin ayni takimda toplanmasinin
baska aciklamasi olamaz demi

OnurKul
18.02.2013, 00:00
Bugün sikebahceye top oynadı diyen futboldan anlamıyordur..attıkları 2 golü nasıl attıklarını biliyoruz..o dakikalara kadar tamamen silik bir fb..hatta ben 2-0ken bile yenebiliriz diye düşünüyordum..filmde orada koptu ztn bizimkiler 2.golden sonra tamamen saldılar..sahada 10tane direk düşünün fb icin direklerle oynamak hicde zor olmadı..3.golleri gercekten güzeldi..o da dedigim gibi tamamen kendini bırakmıs bir takıma karsı atılması normal..3.golden sonra herhalde maçı cevirebiliriz düsüncesinde olan kimse yoktur..futbolcularda bu dusunceyle tamamen bıraktı ve normal olarak ortaya rezil bir tablo çıktı..
Bu arada uzatmayan hakeme itiraza giden ONUR adamsın..Bu cocuk hep duygulandırıyor bizleri..

Adamlar 30 pas yaptı Trabzonsporlu oyuncular neredeydi? Yeter artık kandırmayın kendinizi, şikebahçe'nin oyunu bugün bizden üstündü!

yatmaztara
18.02.2013, 00:01
bamba-soner-yasin-janko-emre güral-emerson. giden burak. 2012-2013 sezonu transferlerimiz bunlardı.
şikebahçenin- salih-krasiç-meireles-topal-webo-zigler-emre-hasan ali-egemen
cincon- amrabat-drogba-snıjder-burak-dany-melo-hamit

beitar
18.02.2013, 00:01
yan hakem ve bamba bitirdi bizi ..

tidis
18.02.2013, 00:02
Abi ne enteresan taraftarımız var.3 haftadır marek Cech tiyatrosu izliyoruz ama kalkmış Giray'ı colmanı eleştiriyoruz. Marek Cech in takımdan nasıl nefretle intikam aldığını gören sadece benmi varım. Birde Yasin yasine milyar Euro versen maksimum kapasitesi bu herifin. Marek Cech in emersonu, Yasin ise herhangi birini keserek 11 e girdiği tiyatro Trabzon'u kümeye atma Tiyatrosu'sudur.Şerefim üzerine yemin ederim ki ben marek ten daha faydalı olurdum. En azından sol tarafta kalır oraya top gelmesini engellerdim. marek Cech sana ettiğim küfürler burdan memleketine yol olur.....

Nedir bu Cech nefreti anlamadım. Adam diğer oyunculardan kötü mü oynadığı.. Golde suçu mu var? Anlamadım.

Kandemir
18.02.2013, 00:04
Emre Güral a daha fazla şans verilmeli.Defansa Mustafa Yumlu monte edilmeli.Yemişim Janko yu felan.Türk oyuncularımızın yüreği yeter.

The Ciks
şu bjk nın puan olarak yerınde bız cok rahat olabılirdık...

bıraz arkadan ıtekleme gerekıyor...

bızı ınce ınce cekıyorlar...arkamızdan...

hemde bırazıda ıcımızden...

tamam kabul takım kotu....

colman ılk yarı boyunca nerde...

sımdı toparlanmaya calısıyor...

ılk yarı takımda olsaydı puanımız bu halımızle bıle 35 dı...

ve yonetım...artık degısmelı...

ve kartlar yenıden dagıtılmalı....

sampıyonlugumuz calındı...ondan zıyade...

takımımız sampıyon takımımız dagıldı...

tıpkı 96 gıbı...

o zman da bızım yapamadıgımızı gs yaptı...

96/2000

şimdide gs....

ve gene sampıyonlar....

aziz futboldan sılınıp gıdecek...

fb nın kanadına tarıhı bır leke surdu...

o leke ugruna...o rengın ulke ıcındekı hakkı hukuku ıhlal eden sozum ona duayenlerı akil düşünürleri...gösterdi tum hünerleri...

ve 2 futbolcumuzu ruslara 15 mılyona satan...

rus dogu karadenız ortaklıgı...!!!!

bır atak daha yapmaya mecbur...

ersunla yapıldı....

tolunaylada olur...

gorunen o kı...

onumzudekı yıl da gs nın...

---------------
alper lı sonerlı....o yas grubu yanı 90 lı jenerasyondan yenı bır takım ınsa etmek gerek...

tıpkı 85 lı colman selcuk burak lı vs....bır jenerasyonu 3/4 yıl evvel ınsa ettıgımız gıbı...

zaten stad da gelır o evrede...

şenol hocanın...dınlenıp...muslugun basına gecmesı lazım artık...

ama yanında pala bıyıklı bır unal...yanı aslan gerek...

zira bu kulupte cakal cok...

merakla mı ıbretlemı bu surecı ızleyecegız bılemıyorum...
----------
bu arada golumuz verılseydı...fb 3 puan alamzdı en azından...

tepede sımdılık gs yalnız kalmasın dedıler.....

varsın desınler....

gunesı batırdılar...

ama yenıden dogacak...

bıraz mola alsın yavuzun torunları...!

aziz nakavt zira.....kacarı yok...

endişeye mahal yok....

mısır ekmegı hamsı yiyen bır yoreyız...

beklemekteyız... !!!!

Deniz Tosunoğlu
Yonetim giderse seneye sampiyonuz, bkz: Galatasaray 2010-2011

batugol
18.02.2013, 00:05
gene yaziyorum
butun yabancilar elden cikarilmali
uzun vadeli plan yapilmali
zaten sampiyon olamiyoruz
hic olmazsa boyle avunuruz
ama yapacak " adam " var mi trabzonda
onu bilmiyorum

Kandemir
18.02.2013, 00:05
MADDE 30
Olağanüstü Genel Kurul ; Yönetim veya Denetleme Kurulunun gerekli gördüğü hallerde veya en son Olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin noterce onaylanmış yazılı istekleri üzerine toplantıya çağrılır.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkı : En son olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı elde etmiş bulunan üyeler, olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkına sahiptir.

Bu tüzüğü kim yaptıysa Olağan Üstü Genel Kurula çağırma şansımızda kalmamış görünüyor.Adalet mi bu...

Hekimoğlu
18.02.2013, 00:06
2010-2011 sezonundaki galatasaray gibiyiz.
ama gs sezon sonu başkan,td,futbolcu baştan aşağıya değiştirdi.
Hadi biz td hakkımızı kullanmış olalım gerisi değişmeli bizde de sezon sonunda. :)Da bizim bedavaya talan edebileceğimiz şampiyon bir takım yok.

batugol
18.02.2013, 00:07
bizde yonetim yok

FC-ST-PAULI-61
18.02.2013, 00:08
Yonetim giderse seneye sampiyonuz, bkz: Galatasaray 2010-2011
Bize söyle cok zengin bir Baskan gelsede temizlik yapsa.
Bir Arap gelsin 100 Milyon Euro versin bize zaten zengin Adamlar zevk olsun diye milyon eurolar veriyorlar Kulüplere.Hangi Oyuncuyu aliyor Takim hicte ilgilendirmiyor onlari sadece Maci izliyorlar .

beitar
18.02.2013, 00:08
gadro yederli

Laz_61
18.02.2013, 00:10
Uzungöle gelen araplari Trabzonspora yönlendiremezmiyiz

Sushi07
18.02.2013, 00:14
Arkadaşlar, lig'ten ümidimi kestim tamam, kupayı alalım diyoruz hadi aldık, sonra?

Bu takımla nasıl avrupa'da oynarsın?
Oynayabilmek için kaç kişi alman lazım? Para yetermi?
Yepyeni takım kurdun, bir yaz döneminde bunları nasıl birbirine uyum sağlatacaksın?
???????

Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

Durum hiç içler açıcı değil.

zx61
18.02.2013, 00:14
Adamlar 30 pas yaptı Trabzonsporlu oyuncular neredeydi? Yeter artık kandırmayın kendinizi, şikebahçe'nin oyunu bugün bizden üstündü!
Mesajımda da belirttiğim gibi yendiğine göre görünüste üstün oynayan taraf fbydi tabi..ama ilk iki gole kadar fb hic etkili degildi..kısacası resmen biz oynattık adamları..hatırlarsanız eskisehir macında da aynısı olmustu..aynı kadroyla sikebahce bir sonraki maç yenilebilir..onlar icin de bence ölcüt bir mac olmamalı..biraz mücadele eden her takım sikebahceden puan alabilir..1461 mesela 86 ya kadar dayanabildi ve maçı kazanabilecek kdr net pozisyonlar buldu..kadro kalitesi olarak degil ama mücadele etmeyen bir Trabzonspor ligin en kötü top oynayan takımıdır malesef..öyle kaliteli ayaklara da sahip olmayınca sonuç kacınılmaz..

hos_cocuk61
18.02.2013, 00:15
Ulan Markus ilk geldiğin zaman iyiydin hoşdun zamanla sende kapital düzenin bir parçası oldun.

beitar
18.02.2013, 00:17
Bize söyle cok zengin bir Baskan gelsede temizlik yapsa.
Bir Arap gelsin 100 Milyon Euro versin bize zaten zengin Adamlar zevk olsun diye milyon eurolar veriyorlar Kulüplere.Hangi Oyuncuyu aliyor Takim hicte ilgilendirmiyor onlari sadece Maci izliyorlar .

Bu işin parayla pulla alakası yok, bu dandik ligde azıcık akıllı olan rahat şampiyon olur, drogba mrogba falan hepsi yalan

defansa mathijseni alacaktık büyük hoca istemedi

Ndoye yi almıştık yine karizmatik hoca

alperi gadro yederliye takıldı

en azından weboyu alabilirdik

nobreyi bile alsak en azından belki şu durumda olmazdık

yani para işi değil biraz akıl işi o da bizim takımda var mı tartışılır

biraz mütevazı ve akıllı kadroyle en azından ilk 3 garanti olurdu

bordox
18.02.2013, 00:17
Sahaya Olcan,Janko ve Yasin ile çıkarsan böyle göt üstü otursun Tolunay Efendi,hani bu işi çok biliyorsun ya takımın yürümeye mecali kalmaz işte böyle takım oyununu piç eden futbolcu müsveddeleri ile,ne yaptığımız belli mi?
Adamlar çözmüş işi seni mal sürüsü takımını sağa çekiyorlar sola uzun bir pas sol kanatta biliyorlar ki Olcan denen zibidi totosunu kaldırıp da kademeye gelmez,diğer davar sürüsü de yalandan pres yapacağım ayağına topun bölgesine koşuyor sonra Onur kurtarsın.
35.saniyede de oldu 90.dakikaya kadar da oldu.
Janko ne yaptı sahada?Yasin ne yaptı da 11 çıktı bu maça?Sana maç kazandırmış tandemi antremansız Giray ve abondene olmuş Bamba ile bozmak neden?
Kahraman olacaktın ama işte böyle oturdun aşağı.
Hadi kolay gelsin.

inadina61_08
18.02.2013, 00:18
MADDE 30
Olağanüstü Genel Kurul ; Yönetim veya Denetleme Kurulunun gerekli gördüğü hallerde veya en son Olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin noterce onaylanmış yazılı istekleri üzerine toplantıya çağrılır.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkı : En son olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı elde etmiş bulunan üyeler, olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkına sahiptir.

Bu tüzüğü kim yaptıysa Olağan Üstü Genel Kurula çağırma şansımızda kalmamış görünüyor.Adalet mi bu...

yok bir madde daha var
Genel Kurul çalışmalarının herhangi bir nedenle tamamlayamaması ya da tamamlanıp da seçilen Yönetim Kurulu
asil üyelerinin seçildikleri görevi üstlenmemeleri halinde geçici olarak kulübün yönetimini üstlenebilir. Üstlendiği
takdirde usulüne uyarak en geç bir ay içerisinde Genel Kurul’u olağanüstü toplantıya çağırır. Olağanüstü genel
kurul toplantısında Yönetim Kurulu gibi sorumlu olup, görevde bulundukları sürenin raporunu Genel Kurul’a
sunmakla yükümlüdürler.

matalar
18.02.2013, 00:18
takımı yenilemekten bahsediyoruz para edecek 1 tane adam yok.
edecek adamlar beleşe gitti.
bu takım adam olmaz dostlar.
ancak bjk gibi bir yapılanmaya girmemiz lazım yoksa manen battık maddende batarız

Oğuzhan
18.02.2013, 00:19
Ne olursa olsun forvetin iyi olacak, kuvvetli ve çabuk olacak. Şu Sow bizde olsaydı en az 3-4 maç fazla kazanmıştık. Böyle kaliteli adamları alırsan bu adamlar kendi paralarını zamanla çıkarıyorlar bizim yönetim bunu anlamıyor, kavrayamıyor. 9 puan fark yaptığımız dönemde bile yatırım yapmaktan korktular, gittiler iki tane çakma futbolcu getirdiler takıma.

Harun-61
özet: 20 dakika'da TV'yi kapatip cocuklarima vakit ayirdim.

gadro yederliii !!!!

OnurKul
Mesajımda da belirttiğim gibi yendiğine göre görünüste üstün oynayan taraf fbydi tabi..ama ilk iki gole kadar fb hic etkili degildi..kısacası resmen biz oynattık adamları..hatırlarsanız eskisehir macında da aynısı olmustu..aynı kadroyla sikebahce bir sonraki maç yenilebilir..onlar icin de bence ölcüt bir mac olmamalı..biraz mücadele eden her takım sikebahceden puan alabilir..1461 mesela 86 ya kadar dayanabildi ve maçı kazanabilecek kdr net pozisyonlar buldu..kadro kalitesi olarak degil ama mücadele etmeyen bir Trabzonspor ligin en kötü top oynayan takımıdır malesef..öyle kaliteli ayaklara da sahip olmayınca sonuç kacınılmaz..

Biz oynattık diyerek işin içinden çıkamayız. Biz bu akşam çok kötü oynadık! İlk 10 dakika baskısını geç 20. saniyede adamlar karşı karşıya gol kaçırdı.

Ben zaten şikecilerin baştan sona üstün götürdüğü maç hatırlamıyorum, fenerin oynayış stili bu. Rakibin hata yapmasını beklemek.

Bizde de hata bolca var! Sonuç: Yenilgi kaçınılmaz ama ben kabul ettim adamlar bu gece:

Pas yaptı, üçgen kurdu, zamana çok az oynadı, kontraları iyiydi.

Bunları görmeden "biz onları oynattık!" demekle olmayacak bu iş.

beitar
18.02.2013, 00:20
Yönetim teknik heyet futbolcular komple değişmeli, bize Trapattoni lazımdı, adam profosyonel

bizimkiler gider henriqueyi uçaktan indirir

Kandemir
18.02.2013, 00:21
yok bir madde daha var
Genel Kurul çalışmalarının herhangi bir nedenle tamamlayamaması ya da tamamlanıp da seçilen Yönetim Kurulu
asil üyelerinin seçildikleri görevi üstlenmemeleri halinde geçici olarak kulübün yönetimini üstlenebilir. Üstlendiği
takdirde usulüne uyarak en geç bir ay içerisinde Genel Kurul’u olağanüstü toplantıya çağırır. Olağanüstü genel
kurul toplantısında Yönetim Kurulu gibi sorumlu olup, görevde bulundukları sürenin raporunu Genel Kurul’a
sunmakla yükümlüdürler.

Tam olarak bu maddeyi anlayamadım?

İsa
18.02.2013, 00:22
Takım otursun sadece savunma yapmaya öğrensin.

Gol falan atmasınlar istemiyorum.

5 haftada 13 gol yedik...

matalar
18.02.2013, 00:23
fener trabzonda 11de 8 yapıyorsa bu iş bitmiştir.
bu arada biz kadıköyde 10da 0 yaptık galiba

hos_cocuk61
18.02.2013, 00:24
Bu takımın bu hale gelmesinde 3 neden var birincisi Feneri aklayan düzlüğe çıkaran Trabzon'u içten dinamitleyen Tayyip efendi namı diğer Padişah Tayyip 2'cisi şike sürecini iyi yönetemeyen ve eldeki takımı koruyamayan ve dağıtan Sadri Şener son isim ise her olaya göz yuman her alınan oyuncuya okey diyen elini masaya vurmaktan bile aciz Şenol Güneş.

zx61
18.02.2013, 00:24
Arkadaşlar, lig'ten ümidimi kestim tamam, kupayı alalım diyoruz hadi aldık, sonra?

Bu takımla nasıl avrupa'da oynarsın?
Oynayabilmek için kaç kişi alman lazım? Para yetermi?
Yepyeni takım kurdun, bir yaz döneminde bunları nasıl birbirine uyum sağlatacaksın?
???????

Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

Durum hiç içler açıcı değil.
İşte durum aynen böyle..bravo renktaş.
Biz ne ğs gibi bedavaya iyi yerli alabiliriz, ne para verip kaliteli yabancı alabiriz..tüm bunlar olsa bile bir yaz dönemi bu kadar degısen bir takıma yetmez..
Bize de ğs gibi kendimizi bulana kdr yardım edilmez..(Penaltılar,kırmızı kartlar..)
Ayrıca bu kadar masraf yapan bir takımın toparlanması icin sampiyonluğa ihtiyacı vardır..bize ğsye yaptıkları gibi onu da hediye etmezler malesef..

beitar
18.02.2013, 00:27
La delireceğim i nerden çıktın Bamba?

inadina61_08
18.02.2013, 00:27
Tam olarak bu maddeyi anlayamadım?

"görevi tamamlayamamaları" derken bir istifadan bahsediliyor diye anladım. bence iç tüzüğü değiştirmek sadece 10 günlerini alır, lig bitmeden yeni başkan bile seçebilirler, eğer başkan bugün veya yarın istifa etmeyecekse çok iddialı bir cümle yazacağım :
"6 Mart'daki genel kurul içindir."
o günden sonra istifa eder o güne kadar bu yönetim bırakamaz. yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları işi temizlemeleri gerek.

birde bizim yönetim temettü verdi ya, nasıl verdi biliyormusunuz? hisse satarak ! kasada 5 kuruş para yok, fare düşse açlıktan ölür. bu durum kasası olmayan bjk, başkalarının kasasını çalan gs den daha iyi görünüyor :(

Oğuzhan
18.02.2013, 00:28
Artık geçti bu maç yapacak bir şeyimiz yok. Bamba'ya sinirlenenler bu arada o adam takıma geldiğinden beri ilk defa kötü bir maç oynadı. Bugün de çok şanssızdı, bence Onur da hatalı ilk golde Bamba Onur'a neden konuşmuyorsun diye söylendi. Zaten ikinci golde Bambalık bir şey yoktu sırtına çarpıp girdi. Bir maç ile adamı kesip asmanın lüzümu yok. Bence bu takımın en iyi stoperi hala Bamba.

Yaşar
18.02.2013, 00:29
3 maçtan alınan 3 beraberlik ile, 1 galibiyet 2 mağlubiyet arasında puan olarak hiç bir fark yok...
Verilmeyen gol ve sonrası yenen saçma sapan 2 gol ile önce hakem sonra da şans böyle olmasını istedi...
Özellikle deniz tarafındaki kalede bir uğursuzluk var...
O kalenin yeniden sökülmesi veya değiştirlmesi gerekiyor...

sessizkral_1
hakem kendisine top çarptıktan sonra oyunu durdurup hava atışı yapması kural hatası değilmi ?

farkeden olmadımı bu durumu

hos_cocuk61
Şike başlığına 1 gün önce yazmış tım konu Tayyip hazretleri olunca bizim bazı koyun kitlesi 3 maymunu oynuyor. Bdp ye sallamış Sadri Şener'e sallamış ama Tayyip hazretleri es geçilmiş. Ne diyelim padişahım sen çok yaşa padişahım sen çok yaşa

Kader KORELİ
18.02.2013, 00:30
Üç dört futbolcu
Tercüman Halil
1461 takımı
Mustafa Reşit Akçay
Taraftarlar

Trabzonspor'dan kalan bu.

Gerisi yalan. Ne Tolunay'ın ne yönetimin ne de oyuncuların çoğunluğunun Trabzonspor'da yeri var.
Hepsinden temizlemek lazım Trabzon'u. Adam akıllı yeni genç bir yönetim kadrosu ile birlikte Mustafa
Reşit Akçay'ı TD yapıp özümüze dayalı bir yapılandırmaya gitmeliyiz. Bu yönetimle, bu hocayla olacak
iş değil o. Biri espiri meraklısı diğeri şov meraklısı.

OnurKul
hakem kendisine top çarptıktan sonra oyunu durdurup hava atışı yapması kural hatası değilmi ?

Sabahtan beri konuşuluyor ama nafile... MHK eski başkanı da kural hatası dedi ama görmezden gelinir.

Oğuzhan

Aynen nasıl saçma bir olaydı o öyle. Ama bu ülkede şike kapatıldı hocam eğer kural hatasına giriyorsa kural değişir ne olacak. Ya da hakem hatası der geçerler. Bu ülkede şikeciler aleyhine en ufak bir karar çıkamaz. Bu sistem devam ettiği sürece de pek mümkün gözükmüyor.

vendercan
18.02.2013, 00:31

Ayrıca: Gökdeniz, Sneijder, Di Natale, Shaqiri...

İşte böyle mavi boncuk dağıta dağıta bu takım bu hale geldi!!!..

5 yılda babam da 3-5 iyi maç oynar!!!

Alper Calik
18.02.2013, 00:33
Bizim iş hakikaten gülünç artık.

Şikebahçe şike yaptı ceza almadı
Yetmedi adamlar kendini iyi hissetsinler diye Trabzonspor özenle 3 yıl içerisinde lime lime hakemlerle, fenerasyonla doğrandı, özellikle şikebahçe karşısında doğrandı.

Gündüz maçı istemiyoruz dedik neredeyse sabah namazında maç oynatacak fenerasyon.

Şimdi de bülenti göndermiş bu maça !

Neticede biz bu hallere düşürüldük

Faturayı da kendimize kestirdiler. Hoca ve yönetime (hoca ve yönetim başarısızdır bence de, ancak Trabzonspor u bu hale düşecek kadar da değildi).

Yukarıda bir arkadaş son 10 yılın iç dış şikebahçe istatiğimizi de vermiş.

Bu noktadan sonra Trabzonsporlu futbolcuların şikebahçeyi yeneceklerine inanmaları çok zor. Kafalarında bitmiş onların Trabzonspor.

Birçok kişinin dediği gibi

Onur, Adrian, Gustavo yu al, geri kalanını 1461 den tamamla daha iyi oynarlar.

Bu iş bitmiş, toparlanması da imkansız gibi (siyaset, fenerasyon, medya, hakemler e karşı ne yapabilirsin).

Murat'
18.02.2013, 00:33
Aynen nasıl saçma bir olaydı o öyle. Ama bu ülkede şike kapatıldı hocam eğer kural hatasına giriyorsa kural değişir ne olacak. Ya da hakem hatası der geçerler. Bu ülkede şikeciler aleyhine en ufak bir karar çıkamaz. Bu sistem devam ettiği sürece de pek mümkün gözükmüyor.

Hakem maçı istediği an durdurabilir, kural hatası falan yok.Colman'ın sızlanmasına aldırış etmesi benim garibime gitti o pozisyonda.Hakem herhangi bir şey bahane ederek istediği an maçı durdurabilir, maç durunca da haliyle oyun hakem atışı ile başlar.

Nihat Güneş
18.02.2013, 00:34
Bamba nın şanssız bir gününde olması Türkiye liglerinin açık ara en iyi stoperi olduğu gerçeğini değiştirmez. Bu tarz poizsyonlar Puyol unda Pique ninde başına gelebilir. 45 dakikada amatör topçu yaptınız adamı ...La havle.

HA bir de herkes bir ruhtur tutturmuş gidiyor, bu işin ruhla filan alakası yok. RAkibin senden 5 gömlek üstün buna hakemler ve şans faktörü eklenince kazanmana imkan yok. Ligin en kötü 3-5 kadrosundan birine sahibiz artık gerçeklerin farkına varalım.

OnurKul
18.02.2013, 00:36
İşte böyle mavi boncuk dağıta dağıta bu takım bu hale geldi!!!..

5 yılda babam da 3-5 iyi maç oynar!!!

Yattara, ne yaptı da senelerce katlandınız? Takım olmayınca Messi olsa kurtarmıyor kardeşim. Takım oalcaksın, ondan sonra takımı bozan adam varsa çıkartacaksın. 10-11 sezonundan Alanzinho'yu çıkartabilir misin?

3-5 maç dediğin 2010-2011 sezonunun şampiyonluğunu aldı adam! Sana nokta atışı maç veriyorum: Gençlerbirliği maçını izle!

Oğuzhan
Hakem maçı istediği an durdurabilir, kural hatası falan yok.Colman'ın sızlanmasına aldırış etmesi benim garibime gitti o pozisyonda.Hakem herhangi bir şey bahane ederek istediği an maçı durdurabilir, maç durunca da haliyle oyun hakem atışı ile başlar.

Top hakeme çarptı diye hakem oyunu ne zaman durdurmuş ne zaman gördünüz böyle bir şey ?

Ayrıca hakemin uzatma oynatmadan maçı direk bitirmesi tam bir rezaletti. Sen işini yapsana birader en az 4 dakika uzatma var.

Berat Akçay

Sadece rezillik diyorum . Keşke o pozisyonu görmeseydim yerin dibine girdim . Hakem bize acıdığı için o pozisyonu durdurdu . Başka açıklaması yok . Malesef

Samet Yildirim
18.02.2013, 00:37
Ilk 10 dakika 3-1 hatta attigimiz gol ile 4-1 olmasi gerekirken sacma sapan sansizlikla 0-2 geri düstük...
Ikinci yari olcan 1-2 yapmasi gerekirken 0-3 oldu...

Ilk 10 dakika rakibi sildik...Attik vermedi...Yedik oda 11 santim ofsayt cikti masallah...

Murat'
18.02.2013, 00:40
Top hakeme çarptı diye hakem oyunu ne zaman durdurmuş ne zaman gördünüz böyle bir şey ?

Ayrıca hakemin uzatma oynatmadan maçı direk bitirmesi tam bir rezaletti. Sen işini yapsana birader en az 4 dakika uzatma var.

Nerde görülmüş diye bir şey yok, hakemin öyle bir hakkı var, her oyunda hakemin böyle bir hakkı vardır.Ufak bir beyin sarsıntısı geçirmiştir topun çarpması ile ya da başka bir şey ne bileyim.

Bu pozisyondan mı medet umuyorsunuz şimdi de.

Sefer A.
18.02.2013, 00:43
Ilk 10 dakika 3-1 hatta attigimiz gol ile 4-1 olmasi gerekirken sacma sapan sansizlikla 0-2 geri düstük...

Ilk 10 dakika rakibi sildik...Attik vermedi...Yedik oda 11 santim ofsayt cikti masallah...

harbi ofsayt var miydi ?? 11cm nerden çikti?

Oğuzhan
18.02.2013, 00:44
Nerde görülmüş diye bir şey yok, hakemin öyle bir hakkı var, her oyunda hakemin böyle bir hakkı vardır.Ufak bir beyin sarsıntısı geçirmiştir topun çarpması ile ya da başka bir şey ne bileyim.

Bu pozisyondan mı medet umuyorsunuz şimdi de.

Ne alakası var yahu bahsettiğimiz şey başka. Top hakeme çarptı diye hava atışı yapıp topun rakip takıma atıldığını daha önce gördünüz mü ben bundan bahsediyorum medet ummakla ne alakası var. Hakem de oyunun parçasıdır, top çarparsa oyun aynen devam eder.

zizu41
18.02.2013, 00:44

kural hatası değil. uygulamada böyle birşey yok normal koşullarda hakem atışı otunun nedenlı (sakatlık) nedensiz (hakem kararı) ile durdurabılır.
top patlarsa bıle hakem atışı var yanı sıkıntı yok gözlemcisi puan kırar sadece...
nerden mı bılıyorum hakemım bende

Canberk
18.02.2013, 00:46

O pozisyon gol olduğu anda söyledik burada ofsayttı diye tekrarda da göründü.Maçtan sonra LigTv'de ölçmüşler sanırım 11 cm ofsayt çıkmış.

vendercan
18.02.2013, 00:46
Yattara, ne yaptı da senelerce katlandınız?

3-5 maç dediğin 2010-2011 sezonunun şampiyonluğunu aldı adam! Sana nokta atışı maç veriyorum: Gençlerbirliği maçını izle!

Valla arkadaşım sabaha kadar tartışırız!..

Bana göre kaleciler ve genç oyuncular(Emre,Zeki v.s) hariç hepsinin yolu açık olsun!..

Alanzinho benim için çok sıradan sempatik oyuncu...Yattara da aynı şekildeydi...Yılda 2-3 maç oynayacak diye kafayı kuma gömemeyiz...

Ayrıca 2008-2009 devre arasında Alanzinho'yu aldığımız zaman ,Yusuf Şimşek'i alan Beşiktaş şampiyon oldu!..Biz de avucumuzu yaladık...

Bu misalden hareketle,Olcan'da geçen sene Belediye maçında iyiydi...Hepsi defolsun...Bize sadece Trabzonsporlu adam gerek...

Alanzinho gitsin; 1461'den Yusuf gelsin!!!

beitar
18.02.2013, 00:47

yapmayın Allahaşkına, 10 saniyede golü yiyorduk az kalsın :o

Hıdır ÇALIŞAN
O degilde Allah'tan Nuri Albayrak yok basimizda . Sadri baba harika idare ediyor takimi... Kaostan kurtardik valla

Samet Yildirim

Eger Piyero yalan demiyorsa 11 santim ofsayt Dirk Kuyt... :)

Murat'
Ne alakası var yahu bahsettiğimiz şey başka. Top hakeme çarptı diye hava atışı yapıp topun rakip takıma atıldığını daha önce gördünüz mü ben bundan bahsediyorum medet ummakla ne alakası var. Hakem de oyunun parçasıdır, top çarparsa oyun aynen devam eder.

Yahu o pozisyonda Colman aşırı derece tepki verdi o yüzden durdurdu oyunu hakem.Ben önce kart verecek zannettim ama vermedi.Dediğim gibi hakemlerin böyle bir hakkı var.Takılıp kalmayın bu pozisyona.

Samet Yildirim
18.02.2013, 00:48
yapmayın Allahaşkına, 10 saniyede golü yiyorduk az kalsın :o

Tamam 10.saniyeden Bambanin kendi kalesine kadar süreyi degerlendir. Bambanin golü 11.dakikada..

Haydi yaz bakalim...beklyiorum.

Ali İhsan
18.02.2013, 00:48
Hakem bize acıdığı için oyunu durdurup topu verdi.

Eziyeti bitirmek için maçı uzatmadı.

Bunlar Avni Akerde ve derbi olarak nitelendirilen bir maçta yaşandı...

Dahası var mı?

beitar
18.02.2013, 00:49
ÜŞÜYORUZ JAJA REİS :(

"Jaja futbol oynayacak durumda olsa parasını kendi cebimden veririm"

Bu maçta JAJA olsa şikecileri toz ederdi

bordox
1461 Trabzon bu takımla maç yaptı,maçın hiçbir dakikasında aciz bir duruş göstermedi,gücü yoksa bile onu gizlemesini bildi,az olan kuvvetini öyle kullandı ki en azından çekindirdi ama gelgelim bu gece Trabzonspor aynı hataya defalarca düşürüldü,takımı sağa çektiler,soldan arkasına adam kaçırıldı ikisi gol oldu üçü de Onur sayesinde kurtarıldı en az üç defa da düzgün pas verseler gol oluyordu hepsi sol kanattan oldu,buna kim çare düşünecekti?Tolunay sahaya bakıyorsun da ne görüyorsun?Trabzonspor gibi bir takımda oynayan futbolcu grubu bu kadar bariz bir duruma karşı koyacak zekadan yoksun,Hoca bu durumdan habersiz.Maçın özetini izlesinler belki sakin kafayla anlarlar.

Murat'

Dahası var mı?

Günün özeti.

Herkese iyi geceler.

Courage
18.02.2013, 00:50
İyi başlangıç ardından peşi sıra şanssızlıklar (verilmeyen goldeki haksızlık),yenilen gollerle gelen moral çöküntüsü....sonrası ise REZALET!:mad:

Bu kadar ruhsuz sinik oynayacağımızı tahmin etmiyordum yazıklar olsun.Kabul iki takım arasında kadro kalitesi var ama insan hiç mi savaşmaz? Çizgiden değil aleni kalenin içinde çıktığı belli olan bir top ve kendi kalesine atılan bir gol koskoca Trabzonsporu bu kadar dağıtamaz,buna hakkınız yok ey trilyonluk eşşekler! :mad:

Şu şehirde işsiz gezen binler var,cebinde belki bir çay bir paket maltepe parası bile yok.Siz bolluk ve sefahat içerisinde hiçbir karşılığını vermeden yaşamaya devam edin. Bu taraftarı mağlubiyet değil KORKAKLIK kahrediyor,lanet olsun!:mad:

Badaloğlu
18.02.2013, 00:52
Burada yazılanları okuyunca iyikide maçı izlememişim diyorum... Asabım çok bozuk, bunun nedenide aslında çok basit. Ruhsuz futbolculardır. Bunu maçı izlemeden yazdığımı düşünmeyin arkadaşlar. Şike olayı patladıktan sonra biz bu şikecilerin takımıyla 6 defa maç yaptık ve 5'ini maalesef, birindede berabere kaldık. Onuda geçtim adamlar artık en rahat galibiyetlerini Trabzon deplasmanında alıyorlar. Bu da benim kanıma çok dokunuyor.

Yahu arkadaş bütün şansızlıklar bizi bulmak zorunda mı? Bu şikecilerin takımından bu kadar basit, bu kadar erken gol yemek zorundamıyız? Her maçta aynı şansılıklardan bahsetmek zorundamıyız? Bir gol yiyince sanki maç bitiyor! Altından kalkamıyoruz.

Arkadaşlar hatırlayın şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonunu... Goller yiyorduk ve anında cevabını veriyorduk değil mi? Buca, Sivas, Gençlerbirliği, Manisa, beşiktaş v.s.. Ama sahadaki futbolcu artık inanmıyor gol atacağına. Neden? Çünkü takımın neredeyse %70 golünü atan Burak yok. Alışmışlar tembelliğe...

Biz golcü diye Henrıque'yi, Janko'yu, Emre'yi aldık aylardır adamların golu yok. Galatasaray elinde Elmander, Burak, ve Umut'un olduğu ileri hücum ahttına Drogba gibi bir yıldız transfer etti. Daha ne olsun? Adam neredeyse uçaktan inip maça çıkıp golünü atıyor ama bizimkiler neredeyse Türk vatandaşı olacaklar siftahları yok! Bu şartlarda biz bu şikecilere kimle gol atacaktık? Galatasaray'ın bu dört oyuncusundan hangisini sana verseler ilk 11'de oynatmazsın?

Şu lig'de Nobre'yi, Necati'yi bile alsan Trabzon'da çok iş yapardı. Durum vaziyet ortada, şu anda bana lig bitsin deseler ben razıyım? Bu takım bu sene toparlanamaz. Gelecek sene Tolunay Kafkas bu kadroyu iyi bir silkelemesi lazım. Yabancıların alayını tez elden satıp göndermeliyiz. Ne Zokora'sı, ne Bambası, ne Colmanı'da, ne Alanzinho'su...

Eğer yönetim Trabzon'a oyuncu gelmiyor diyorsa yalan söylüyordur kardeşim. Getiren nasıl getiriyor? O zaman Trabzon'a uyum sorunu yaşamayacak Rus, Ukrayna, Gürcistan ya da İskandinav ülkelerinden futbolcular bulup getirin kardeşim... Bize aldığı paranın karşılığını sahada verecek, savaşacak adam lazım.

Sanki şikeyi biz yaptık. Azıcık utanın ya... Şikebahçe'li futbolcular kadar olamıyorsunuz. Adamlara konuşacak bir şey bırakmadınız bize. Yazıklar olsun bu ruhsuz futbolculara...

Bir sözümde Tolunay hocama... Hocam sen delikanlı adamsın, harbisin, dobrasın. Ama futbolcular için asla kendini feda etme.Bu adamlara değmez. Her sorumluluğu sen üstüne alarak onlara iyilik yapmıyorsun.Tam tersi kendine kötülük yapıyorsun. Birkaç tanesini kadro dışı bırak, çok acil. Bu takım onların babalarının takımı değil. Seni yemelerine izin verme. Seneye çok büyük bir kadro değişikliğği bekliyorum senden. Savaşan, koşan, rakibini ısıran bir kadro kuracaksın bundan eminim ama bunlarada fırsat verme. Rezil ettiler bizi hemde kime? şikecilere. Azıcık utanma olur adamda...

Sadri Şener bu takım senin eserin. Öyle Şenol Güneş'i yemeyle kurtulacağını sanıyorsan yanılıyorsun... Kafanıza göre oyuncuları doldurdunuz kulübe, şimdi rezilliğini yaşıyoruz. Bu rezillik senide yer!

OnurKul
Valla arkadaşım sabaha kadar tartışırız!..

Bana göre kaleciler ve genç oyuncular(Emre,Zeki v.s) hariç hepsinin yolu açık olsun!..

Alanzinho benim için çok sıradan sempatik oyuncu...Yattara da aynı şekildeydi...Yılda 2-3 maç oynayacak diye kafayı kuma gömemeyiz...

Ayrıca 2008-2009 devre arasında Alanzinho'yu aldığımız zaman ,Yusuf Şimşek'i alan Beşiktaş şampiyon oldu!..Biz de avucumuzu yaladık...

Bu misalden hareketle,Olcan'da geçen sene Belediye maçında iyiydi...Hepsi defolsun...Bize sadece Trabzonsporlu adam gerek...

Alanzinho gitsin; 1461'den Yusuf gelsin!!!

Genç oyuncu konusunda hemfikiriz ama yiğidi öldür hakkını yeme. Geldiği sene de elinden geleni yaptı!

Şampiyonluk senesinde ki ekstra performansını şartlar oluştuğunda yine gösterebilecek bir oyuncu. İşin garip tarafı takımı ileriye taşıyan dikine oynayan tek oyuncu!

Erdal DİLEK
Mactan zaten umudum yoktu, beklediğim gibde oldu, bizim takım futbol oynmayı bilmiyor. Colman takımı sabote mi ediyor nediyor bilmem acayip işler yapıyor. 2. Golde bambanın hiçbir hatası yok. 1. Golde golde evet belki 11 cm ofsayt ama e be kardeşim cizgi defansın 1-2 metre ilerisinde duran o trabzonsporlu oyuncu olacak iş değil, hatta dursa adam 11 cm değil 11 metre ofsat olacak. Malesef mersin macı bizim için çok önemli yenilirsek çok sıkıntı yaşarız bu ligte.

Bitse şu lig artık.

Fatih
Son 5 maçta 3 puan.

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 00:53
şikeciler istanbulda barcelonayı yenmiş gibi karşılanıyor

U.Sadıkoğlu
18.02.2013, 00:54
Hala daha hakem diyorsunuz yahu sahada futbol namına ne vardı macta...:)

Oğuzhan
18.02.2013, 00:54
Trabzon'da özellikle eski neslin 2. bir takımı vardır.

Yeni nesil de bu durum az ama var! Bu işi bırakmalı, başkalarıyla avunmamalı.

bir örnek vereyim size stadın yanında hemen 20 metre yanında teyzemin oğulları var. üçü de galatasaray taraftarı. doğma büyüme orada oturuyorlar. avni akerin kokusu geliyor balkonlarına ama adamlar galatasarayı tutuyorlar yapacak bir şey yok.

ben doğma büyüme istanbulluyum ama Allah'a şükür asimile olmadık :)

memozcan
18.02.2013, 00:55
sadri şener diyordu ya eğer ben gidince bir şeylerin düzeleceğini bilsem 5 dakikada giderim diye...

ben de diyorum ki ey başkan sen hele bir git!! bazı şeyler 5 dakika sonra düzelmeye başlayacaktır..

uzungöllü
her defasında şu fenevin fişini çekme şansını yakalıyoruz ama lanet olsun ki sayemizde belini doğrultuyorlar !!!

Mustafa Ayazoğlu
faruk özak bakanlıktan çizik yedikten sonra ne iş yaptığını bilen var mı?

OnurKul
18.02.2013, 00:56
Bir sözümde Tolunay hocama... Hocam sen delikanlı adamsın, harbisin, dobrasın. Ama futbolcular için asla kendini feda etme.Bu adamlara değmez. Her sorumluluğu sen üstüne alarak onlara iyilik yapmıyorsun.Tam tersi kendine kötülük yapıyorsun. Birkaç tanesini kadro dışı bırak, çok acil. Bu takım onların babalarının takımı değil. Seni yemelerine izin verme. Seneye çok büyük bir kadro değişikliğği bekliyorum senden. Savaşan, koşan, rakibini ısıran bir kadro kuracaksın bundan eminim ama bunlarada fırsat verme. Rezil ettiler bizi hemde kime? şikecilere. Azıcık utanma olur adamda...

Mourinho'nun lafı geldi aklıma: Futbolcular zeki hayvanlardır!

Fırsat vermeyeceksin. Aldıkları paranın hakkını versinler. Moral bozukluğu, stres dinlemem ben! Morallerini İstinye Park'ta düzeltsinler aldıkları paralarla!

Sadri Şener bu takım senin eserin. Öyle Şenol Güneş'i yemeyle kurtulacağını sanıyorsan yanılıyorsun... Kafanıza göre oyuncuları doldurdunuz kulübe, şimdi rezilliğini yaşıyoruz. Bu rezillik seni de yer!

Sadri Şener İSTİFA!

Doğan BULAT
18.02.2013, 00:57
Yeminle helal olsun Fenerbahçeye. Adamlar şike yapmış başkanları hapiste yatmış hala dimdik ayaktalar.. Biz olsak çoktan ikinci ligde oynuyorduk.. Adamlar 3 gün önce 10kişi top oynamış gelmiş burda sana top göstermiyor.. Büyük takım kimse laf etmesin..

Trabzon büyük takım he? Önce bi sahanı düzelt.. Transfer yapmıyosun bari çimi düzelt..

Sadri son vurgunu yapmadan gitmez..

taraftarların biri istifa diyor biri alkış tutuyor..

Yiyin takımı yiyin.. Bu hale gtirenlerin Allah bin türlü.................

OnurKul
18.02.2013, 00:57
bir örnek vereyim size stadın yanında hemen 20 metre yanında teyzemin oğulları var. üçü de galatasaray taraftarı. doğma büyüme orada oturuyorlar. avni akerin kokusu geliyor balkonlarına ama adamlar galatasarayı tutuyorlar yapacak bir şey yok.

ben doğma büyüme istanbulluyum ama Allah'a şükür asimile olmadık :)

Onların ikinci takımı Trabzonspor'dur. Onların canı sağolsun. :)

Ben, Trabzonsporluyum deyip, ikinci takımı olanlara sesleniyorum.

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 00:58
sadri şener süreçte artık fener lehinde çalışıyor.

şenol güneş i satmak ruhu satmak gibi bir şey.

saçma transferler ile takımı mahvetti.

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:00
Yeminle helal olsun Fenerbahçeye. Adamlar şike yapmış başkanları hapiste yatmış hala dimdik ayaktalar.. Biz olsak çoktan ikinci ligde oynuyorduk.. Adamlar 3 gün önce 10kişi top oynamış gelmiş burda sana top göstermiyor.. Büyük takım kimse laf etmesin..

Trabzon büyük takım he? Önce bi sahanı düzelt.. Transfer yapmıyosun bari çimi düzelt..

Sadri son vurgunu yapmadan gitmez..

taraftarların biri istifa diyor biri alkış tutuyor..

Yiyin takımı yiyin.. Bu hale gtirenlerin Allah bin türlü.................

bu doğal bir sonuç suçlu ve güçlülük psikolojisi.

iyi takım kur rakibini yen olay bu kadar basit.

eskişehire de 0-3 yenildi bu takım futbol aynı

takım çok kötü bunu sadri şener ile düzeltmek zor.

Doğan BULAT
18.02.2013, 01:02
Trabzonspor 3 büyüklerle başedemez artık.. Hayal görmesin kimse.. Birdaha da şampiyonlukk falan beklemesin kimse.. Yaptırmazlar...

Yeni nesil ya GS li olur ya FB li..

Bizim yaşımızdakilerde mazisiyle avunur durur..

memozcan
18.02.2013, 01:02
Genç oyuncu konusunda hemfikiriz ama yiğidi öldür hakkını yeme. Geldiği sene de elinden geleni yaptı!

Şampiyonluk senesinde ki ekstra performansını şartlar oluştuğunda yine gösterebilecek bir oyuncu. İşin garip tarafı takımı ileriye taşıyan dikine oynayan tek oyuncu!

kardeşim kısıra bakmayın ama yıl olmuş 2013 .. ve biz gelenden gidenden 3 yiyoruz.. siz hala bu takımı ileri taşıma zırvalarına inanıyosanız yolunuz açık olsun.. adamlar drogbayla sneijderla uğraşıyor biz takımı ileri taşıyan götten bacaklı tahta bacak,hayatta sağ ayağıyla topa vurduğunu göremediğim bir adamı savunma derdindeyiz.. allah aşkına drogba karşısında alanzinhoyu görse gülmekten topa vuramaz..

artık bu topu ileriye taşıma yalanına inanmayı bir kenara bırakalım.. evet topu ileriye taşıyor orası bir gerçöek ama taşıdıjtan sonra ne yapıyor? rakibe teslim ediyor.. tam tehlikeli bölgeye girecekken hoop , top rakip savunmada !!

her şeyi geçtim, elazığ deplasmanında boş kalye götünü başını sallarken golü kaçırıp ciklet çiğnemesini başta hocasına, sonra trabzonsporda oynama hayaliyle yanıp tutuşan gençlerin hayallerine ihanet olarak görüyorum..

Oğuzhan
18.02.2013, 01:03
Yalnız Allah'tan bir Antep maçı kazandık yoksa düşünmesi bile kötü ama uçuruma girmiştik iyice. Girdik de iyice girerdik.

Mustafa Ayazoğlu
her ne olursa olsun bu takım yenilenmeye ihtiyacı var.

galatasaray bunu geçen yıl yaptı sıfırdan şampiyon oldular.

yönetimin değişmesi lazım.

İskender YILMAZ
Kimse golümüz verilmedi ofsayttı mofsayttı yan yattı çamura battı demesin. O golü kimse vermezdi, ben de taa ki Lig tv pierro cihazıyla ispatlayana kadar gol değil sanıyordum. Yardımcı hakem orta sadahan atılan şuta nasıl yetişsin çizgiye de gol olup olmadığını görsün? Bamba'nın sırtına çarpan top gibi şanssızlık bu da, yapacak bir şey yok. Sen topunu oynayacaksın önce, geçeceğiz bu işleri.

Berke6198
18.02.2013, 01:04
Ben artık bıktım, bezdim...

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:04
Yalnız Allah'tan bir Antep maçı kazandık yoksa düşünmesi bile kötü ama uçuruma girmiştik iyice. Girdik de iyice girerdik.

bülo 1 maç erken gelse onuda zor kazanırdık

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:05
tolunay ile bilmem olur mu ama

sadri şener ile zor artık.

slmn
18.02.2013, 01:07
Bekte Uğuru oynat,stoperde Alimi,kanatta Ufuku oynat,ortada Soneri,ilerde Emreyi gıkımı çıkarırsam namerdim Tolunay hoca.

Mactan once boyle dedim hala diyorum.onumuzdeki maclara umarim.

Vehbi Sancak
en başta Trabzon'un ve Trabzon'lu tüm vekillerden tiksiniyorum

takımın ruhu gitmiş deniyor sadece takımın mı, şehrin de gitmiş

oynamadık, oynayamıyoruz veya oynamıyoruz, lakin bizansın yine hakemlere ihtiyacı var

e hakem senin görevin değil bizansın aleyhine bir şeyi görmek, bende diyorum ki gözün çıksın

Mustafa Ayazoğlu
2010 - 2011 yılı şampiyonluğu alınmadan bundan sonra ne futbolcuları nede taraftarın özgüveni olur

devram böyle döner gider

Arif Timurcioğlu
18.02.2013, 01:08
Yönetim değişmedikce birşey beklemeye gerek yok 1461 i de dağıtmadan gitsinler.

zx61
18.02.2013, 01:08
5 maçta 3 puan aldığımızı duyunca ve ekşi sözlükteki Trabzonspor sayfasına yazılan senaryoyu okuyunca insanın uykuları böyle kaçıyor işte ..

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:09
sahada oynayan futbolcular her maça sisteme yenik mahçup çıkıyor taraftarda öyle en ufak olumsuzluk mağlubiyet getiriyor.

bamba antalyada 1-0 önde iken yaptığı hata ile 2 gol yedik

takımın gardı çok çabuk düşüyor

bu basit bir olgu değil.

Doğan BULAT
18.02.2013, 01:09
bu doğal bir sonuç suçlu ve güçlülük psikolojisi.

iyi takım kur rakibini yen olay bu kadar basit.

eskişehire de 0-3 yenildi bu takım futbol aynı

takım çok kötü bunu sadri şener ile düzeltmek zor.

Gs elinde Burak Umut varken Sinaijder'i almışken üstüne Drogba gibi oyuncuyla ilgileniyor? onu geçtim adamlar Burak "Rusyaya imza attıklarında Terim çıkıp inanmam demedi mi? Adamlar istiyorlar alıyorlar.. İstanbulun cazibesi de cabası..

Senin yönetimin ne yapıyor? 3 ün 5in hesabını yapıp alacağı adamı fiyatı yüksek diye vazgeçiyor.. Çünkü vizyon yok.. Yada tam tersi ceblerini doldurmak için transfer yapıyor. Trabzonspor onlar için bir araç sadece seni beni takımı düşünen yok..

Renktaş demişsin ya Sadri Şener le düzeltmek zor.. Aslında sadri şenerle düzeltirdin bu işi ama artık geçmiş olsun.. O tren kaçtı.. Şu takıma gereksiz çöpleri dolduracağına adam gibi 2 tane topçu alsalardı şimdi bu halde olmazdık...:mad:

Badaloğlu
18.02.2013, 01:11
Ben artık bıktım, bezdim...

Berke, senin yaşın daha 14 :) Neyi bıktın, bezdin? Bizim yerimizde olsan ne yapacaksın? Aslında haklsın ama ne yapalım ki, bizim Trabzon enteresan bir şehir. Orada Trabzonspor'u kimseyle paylaşmak istemeyen çok bilmiş Trabzonsporlular(!) var. Orada Trabzonspor'un sahibiymiş gibi her seçim zamanı ortaya çıkan siyasi bir güç var. Onlar kimi işaret ederseler seçimi onlar kazanıyorlar. Bazı şeyleri bu yaşta kaldırmak kolay değil tabi. Sende haklısın ama alacağın yok güzel kardeşim.

Alacağı olan kulüpten çatır çatır alıyor alacağını!

saffet61

Maç kritik bir skorda olsaydı öyle bişe yapamazdı. Adam resmen bu maçı fener aldı nede olsa diyip hava atışı yaptı. Bi nevi bu ne kadar aciz bir duruma düştüğümüzüde gösterir.

Mustafa Ayazoğlu
Gs elinde Burak Umut varken Sinaijder'i almışken üstüne Drogba gibi oyuncuyla ilgileniyor? onu geçtim adamlar Burak "Rusyaya imza attıklarında Terim çıkıp inanmam demedi mi? Adamlar istiyorlar alıyorlar.. İstanbulun cazibesi de cabası..

Senin yönetimin ne yapıyor? 3 ün 5in hesabını yapıp alacağı adamı fiyatı yüksek diye vazgeçiyor.. Çünkü vizyon yok.. Yada tam tersi ceblerini doldurmak için transfer yapıyor. Trabzonspor onlar için bir araç sadece seni beni takımı düşünen yok..

Renktaş demişsin ya Sadri Şener le düzeltmek zor.. Aslında sadri şenerle düzeltirdin bu işi ama artık geçmiş olsun.. O tren kaçtı.. Şu takıma gereksiz çöpleri dolduracağına adam gibi 2 tane topçu alsalardı şimdi bu halde olmazdık...:mad:

ne drogba nede sineder gelir trabzona gelse gelse janko gelir henriq gelir

11 trabzon kökenli futbolcularla inanın 28 puan alırdık yine.

Erdal DİLEK
18.02.2013, 01:12
Hayır ne zoruma gidiyor biliyor musunuz, hakemlerin yaptığı hatalara bile ses cıkarmıyorya bu sadri. Mhk ye tek kelime etmeyen bir insan başbakana ne diyebilir

İlyas Özdemir
18.02.2013, 01:14
saat 1.15 eve daha yeni gelebildim maçla alakalı yazılıcak çizilecek çok şeylerim var ama hiç birini yazmayacağım sadece şunu söylüyorum YAŞASIN TRABZONSPRORU ÇIKARSIZ VE MENFAATSİZ SEVENLER !

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:15
1461 de ki yusuf kadrodaki yabancıların hepsinden özverili oynar

OnurKul
18.02.2013, 01:15
kardeşim kısıra bakmayın ama yıl olmuş 2013 .. ve biz gelenden gidenden 3 yiyoruz.. siz hala bu takımı ileri taşıma zırvalarına inanıyosanız yolunuz açık olsun.. adamlar drogbayla sneijderla uğraşıyor biz takımı ileri taşıyan götten bacaklı tahta bacak,hayatta sağ ayağıyla topa vurduğunu göremediğim bir adamı savunma derdindeyiz.. allah aşkına drogba karşısında alanzinhoyu görse gülmekten topa vuramaz..

artık bu topu ileriye taşıma yalanına inanmayı bir kenara bırakalım.. evet topu ileriye taşıyor orası bir gerçöek ama taşıdıjtan sonra ne yapıyor? rakibe teslim ediyor.. tam tehlikeli bölgeye girecekken hoop , top rakip savunmada !!

her şeyi geçtim, elazığ deplasmanında boş kalye götünü başını sallarken golü kaçırıp ciklet çiğnemesini başta hocasına, sonra trabzonsporda oynama hayaliyle yanıp tutuşan gençlerin hayallerine ihanet olarak görüyorum..

Sen Drogba ile kimseyi kıyaslayamazsın bu ligde. O zaman oyuncu alamazsın. :)

Erdal DİLEK
18.02.2013, 01:16
Emre oynasa mac ne olurdu, ne kaybederdik.

Kader KORELİ
18.02.2013, 01:16
Hayır ne zoruma gidiyor biliyor musunuz, hakemlerin yaptığı hatalara bile ses cıkarmıyorya bu sadri. Mhk ye tek kelime etmeyen bir insan başbakana ne diyebilir

adam bana kalırsa tek başına uzun süre verdi mücadelesini, Trabzonlulara sormak lazım ne kelime etmişler başbakana.

bizim milletin alayı yalaka, başkana gelecince başkan neden ses çıkarmıyorsun.

OnurKul
18.02.2013, 01:17
Berke, senin yaşın daha 14 :) Neyi bıktın, bezdin? Bizim yerimizde olsan ne yapacaksın? Aslında haklsın ama ne yapalım ki, bizim Trabzon enteresan bir şehir. Orada Trabzonspor'u kimseyle paylaşmak istemeyen çok bilmiş Trabzonsporlular(!) var. Orada Trabzonspor'un sahibiymiş gibi her seçim zamanı ortaya çıkan siyasi bir güç var. Onlar kimi işaret ederseler seçimi onlar kazanıyorlar. Bazı şeyleri bu yaşta kaldırmak kolay değil tabi. Sende haklısın ama alacağın yok güzel kardeşim.

Badaloğlu çatır çatır yazıyorsun bu gece bravo! Her yazdığının altına imza atıyorum.

Kandemir
18.02.2013, 01:18
Piero ya göre verilmeyen golümüzde top çizgiyi geçmiş.
http://live.sporx.com/img/2013/02/17/piero.jpg

Hakkımızı kim savunacak...

Arif Timurcioğlu
Emre oynasa mac ne olurdu, ne kaybederdik. Abdullah, soner, emre hazır olduğunda zeki kaybetmeyiz ama çok şeyler kazanırız gibi duruyor.

Mustafa Ayazoğlu
bu düzene karşı bıkanlar yılanlar olmamalı

Trabzonspor düzene baş kaldırı hareketidir.

yapacak 2 şey var

yönetim değişecek , kadro yenilecek

saffet61
18.02.2013, 01:20

bize kimse hakkımızı vermez biz hakemleride yenmeyi ögrenmeliyiz.

Kandemir
18.02.2013, 01:20
Egemenin kafasına dikkat.Ben maçı izlerken gol dedim.50 metreden hakemler golü veremiyor.
http://live.sporx.com/img/2013/02/17/pozisyon2.jpg

Mustafa Ayazoğlu
18.02.2013, 01:21

o top geçmese, 2 golü kendi kalemize atmasak bile

fenere maçı aldırılırdı.

fark 9 olmazdı ligin bitmesine 3 ay kala.

fb-gs son haftaya kadar rekabet sürdürülmeli ligin kalitesi açısından :)

şampiyon gs olacakta hani rekabet olmalı

Oğuzhan
bu arada bir şey söyleyeceğim.

bizim taraftar takımı desteklemek yerine rakip takıma sövüyor. rakip takımdaki yabancı futbolcular ve bizim takımdaki futbolcular söylenenleri anlamıyorlar, bir tek ortadaki fenerbahçeyi anlıyorlar. rakip yabancı oyuncuları düşününce onların işine bile geliyordur kendilerini motive ediyorlardır kendi takımlarının isimleri haykırılınca :)

devran
bu gece de uyku yok, uykuyu bize haram edenlere hakkımız haram olsun

bilgehan83
18.02.2013, 01:22
Onların ikinci takımı Trabzonspor'dur. Onların canı sağolsun. :)

Ben, Trabzonsporluyum deyip, ikinci takımı olanlara sesleniyorum.

trabzonsporlu'nun birinci takımı trabzondur, trabzonsporlunun ikinci takımı da trabzonspordur..bizim ikincimiz üçüncümüz olmaz sadece sevdiğiniz takımlar sempati duyduğumuz takımlar vardır..memleketimizin, ilçemizin, kardeşimizin eşimizin tuttuğu takımlar...onları sadece severiz tutmayız< bizim için trabzonsporluluk esastır ve bu yüzden başka bir duygudur bu takımı tutmak...

Hasan Cubukcu
18.02.2013, 01:24
o kadar karamsada olmayin , sadriden de kurtuluruz iyide futbolcular aliriz antreman sahalarimizi daha düzeltiriz ve profesyonel olmaya ugrasacagiz bizi hic kimse yildiramaz helede bir fenere yenilgimiz asla bizi dize getirmesin bal sürmeyelim rakiplerimizin eline ,

taraftar birlik olmasi lazim parali menfaatci taraftar uzak dursun , zatene para menfaat icin yasayan kisi gözümde köpekden farki yok hatta köpek bile okadar alcak degildir !

insanda gurur olmasi lazim

OnurKul
18.02.2013, 01:25
trabzonsporlu'nun birinci takımı trabzondur, trabzonsporlunun ikinci takımı da trabzonspordur..bizim ikincimiz üçüncümüz olmaz sadece sevdiğiniz takımlar sempati duyduğumuz takımlar vardır..memleketimizin, ilçemizin, kardeşimizin eşimizin tuttuğu takımlar...onları sadece severiz tutmayız< bizim için trabzonsporluluk esastır ve bu yüzden başka bir duygudur bu takımı tutmak...

Aynı şeyi söylüyorum zaten ama eski nesilde ikinci takımı fb, gs olanlar var. O nesil yönetimde! Yeni nesil yönetime gelmedikçe rahat yok bize.

Oğuz B.
18.02.2013, 01:27
Artık kesinlikle inanıyorum.
Bu ülkede namuslu insanlara yaşama, mutlu olma şansı yok.

Erdal DİLEK
18.02.2013, 01:27
adam bana kalırsa tek başına uzun süre verdi mücadelesini, trabzonlulara sormak lazım ne kelime etmişler başbakana.

Bizim milletin alayı yalaka, başkana gelecince başkan neden ses çıkarmıyorsun.

keşke öyle olsa, belki baktılar ulan sadri bile cıkarını kolluyor ben niye kötü olayım sisteme karşı. Mücadele eden adamın ilk soracağı soru,

sayın başbakanım kurumla şahısı ayır diyorsunuz, iyide şahısların yaptığı şikeden mağdur olan kurumların hakkı ne olacak. Bir cümlede bununla alakalı acıklama yapın dese herkes anlar ne olacağını. Ama sormaz işine gelmiyor

İleli
18.02.2013, 01:29
hersey ama hersey alehimize gelisti bu macta, hakem hatalari yedigimiz sansiz goller ve futbolcularimizin sahadaki ruhsuz halleri!!
beni en cokta bu deli ettiya yerin dibine soktunuz lan bizi o nasil bir futboldur nasil bir mucadeledir, ilk 10 dakikaya bak ve sonraki 80 dakikaya bak acik acik bu ligin mucadele bakimindan en kotu takimiyiz...
arkadas korkuyorum akillarini baslarina almicaklar kotu gunler gorucez bu gidisle!

Kandemir
18.02.2013, 01:30
Yarın ki Gazete manşetleri

'Fener Bamba gibi'

Ulan kendi kalemize atarız. kıçımıza çarpar gol olur, 2 metreden auta atarız.Kale çizgisini geçen golümüz verilmez.Fener Bamba gibi olur.Ama o bombayıda yakına patlatırlar...

saffet61
18.02.2013, 01:30
Takımda takımdaşlık kalmamış Mustafa fenerlilerle dalaşıyor bazı futbolcularımız bunu gördüğü halde umursamazca soyunma odasına gidiyorlar.

Hasan Cubukcu
18.02.2013, 01:33
Takımda takımdaşlık kalmamış Mustafa fenerlilerle dalaşıyor bazı futbolcularımız bunu gördüğü halde umursamazca soyunma odasına gidiyorlar.

onun icinde yerli nin yerlisini ve takim futbolcusunu oynatacaksin ,

temel_yilmaz
18.02.2013, 01:34
Hayir dusunuyorum anlatilanlar tekrar kulagima geliyorda,bizim Trabzonspor'umuzu ile onlarin Trabzonspor'u arasinda ucurum var.
Yahu koca Trabzonspor hocasi karakteriz Volkan'a sariliyor araya giriyor,topculari yenilmis ipimle kusagimi ....le....gim arasinda takiliyor,emreye sariliyor guluyor umrunda degil.

Burada sunu bilmek lazim size bize efsane diye yutturulanlar bas suclu..
Su anda kulis yapan Senol Gunes,Faruk Ozak,Hayrettin bey vs vs vs hepsi ayni duzenin adami onlar icin Trabzonspor babadan kalmis kiralik dukkan daire onlarin ordan nemalanmasi hak,Senol Gunes hak hukuk derdi ama pek kisi bilmez anortosis maci oncsi idmani birakp basbakan karsilayip kurdela kesmeye yol alip,sonra hak hukuk.

Arkadaslar Trabzonspor bunlardan dip yaparak kurtulabilecekse, gerekirse dussun bir alt lige bu kanemici kenelerden kurtulacaksa dussun bir alt lige amele baskani olsun,devlet ile is yapan degil ozgur baskani olsun.
Yahu golumuz sayilmamis,ofsayttan gol yemisiz takimin hocasi kirilgan oyun yapisindan bahsediyor,kimsenin umrunda degil Trabzonspor'un gaspedilen hakki para gelsin yeter ki..

Bizim eski taraftarimiz nereye kayboldu,kim kusturdu bu insalari..

BDP yuhalayan insanimiz eve gitsin aynada kendini yuhalasin,hala otekilestirildigini anlayamadiysa beyin problemi vardir.

Ilelioglu
18.02.2013, 01:35
Ortada takim kesinlikle yok. Takimdaslik yok. Arkadaslik sifir. Kulübü benimse yok.

Taraftar Baroni'ye madde atiyor, Olcan hizlica imdadina kosuyor. Ama ayni Olcan Mustafa ile Baroni tartisinca ortalikta yok.

Adrian Emre'nin önündeki topa vuruyor, Emre'ye en ufak temas yok, ama Emre yerde yatiyor diye Serkan Balci topu taca atiyor.

Mactan sonra senin golün yenmis, Fenerin attigi ilk gol ofsayt tartismasina acik, ama Tolunay Hoca Fener icin "hakli" galibiyet aldi diyor.

Eski Trabzon nire simdike nire...Hocasindan tut Baskanina Futbolcusuna kadar ayni.

..

saffet61
18.02.2013, 01:38
Ortada takim kesinlikle yok. Takimdaslik yok. Arkadaslik sifir. Kulübü benimse yok.

Taraftar Baroni'ye madde atiyor, Olcan hizlica imdadina kosuyor. Ama ayni Olcan Mustafa ile Baroni tartisinca ortalikta yok.

Adrian Emre'nin önündeki topa vuruyor, Emre'ye en ufak temas yok, ama Emre yerde yatiyor diye Serkan Balci topu taca atiyor.

Mactan sonra senin golün yenmis, Fenerin attigi ilk gol ofsayt tartismasina acik, ama Tolunay Hoca Fener icin "hakli" galibiyet aldi diyor.

Eski Trabzon nire simdike nire...Hocasindan tut Baskanina Futbolcusuna kadar ayni.

..

Serkan konusu hariç hepsine katılıyorum. Serkanda söylene söylene attı o topu dışarı

Sefer A.
18.02.2013, 01:39
O pozisyon gol olduğu anda söyledik burada ofsayttı diye tekrarda da göründü.Maçtan sonra LigTv'de ölçmüşler sanırım 11 cm ofsayt çıkmış.

peki gol için ne çikti? gol degil demisler ama ölçtüler mi ölçüde ne çikmis ?

yahu saka maka verilmeyen gol + yenilen golde ofsayt var

bazilari da takimdan ruhtan bilmem neyden bahsediyor ya, saka gibi, bu olay fb'nin basina gelse ayni tarifeyi biz yapardik onlara kimsenin süphesi olmasin

bu kadar da olmaz yaa bir kere de böyle adam gibi yenilelim sunlara, her karsilasmamizda bir hile bir sike bir katakulle bir saçmalik fb'yi kollamalar falan

bu ne ya ??

Kader KORELİ
18.02.2013, 01:41
Ben Tolunay hocayı önümüzdeki sezon takımın başında görmek istemiyorum açıkçası. Başından beri karşıydım zaten.
Benim aklım, gönlüm Mustafa hocada, bu takımı ancak o islah eder, ancak o bu takıma Trabzonspor ruhunu geri getirebilir. Şu an bunu yapabilecek başka bir hoca da yok bence. Sezon sonu alsın beş altı oyuncu 1461'den gelsin geçsin Trabzonspor'un başına. Trabzonspor'un hayrına olan budur.

temel_yilmaz
18.02.2013, 01:42
o kadar karamsada olmayin , sadriden de kurtuluruz iyide futbolcular aliriz antreman sahalarimizi daha düzeltiriz ve profesyonel olmaya ugrasacagiz bizi hic kimse yildiramaz helede bir fenere yenilgimiz asla bizi dize getirmesin bal sürmeyelim rakiplerimizin eline ,

taraftar birlik olmasi lazim parali menfaatci taraftar uzak dursun , zatene para menfaat icin yasayan kisi gözümde köpekden farki yok hatta köpek bile okadar alcak degildir !

insanda gurur olmasi lazim

Hasan abi ordn oyle gozukuyor ama asla olmayacak Trabzonspor asla ve asla sampiyon olamaz,o yazdiklarinin hic biri olmayacak sen o hayalindeki gibi gor Trabzonspor'u....

Trabzon il sinirlari icinde yasayan kesimin buyuk bir cogu o alcak sinifinda siyasi fahiselik yapiyor..

Ilelioglu
18.02.2013, 01:43
peki gol için ne çikti? gol degil demisler ama ölçtüler mi ölçüde ne çikmis ?

Gol nizami, 3 cm iceride top. Yayinci kurulu piero denen seyle ölctü, ve ayrica üst cekimi var.

http://live.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/olay-yaratan-pozisyon-iste-piero-karariSXHBQ315689SXQ

..

Oğuz B.
18.02.2013, 01:43
Serkan
cech
Yasin
Olcan
janko

Tek bir olumlu hareketleri yok. Ciddi anlamda tek bir futbol adına kayda değer hareketleri yok. Aklım almıyor nasıl futbolcuyum diyorlar kendilerine.
Sol ve sağ koridorunla beraber forvetinin bir tane bile "doğru" hareketi yoksa kazanamazsın.

Ama ruh, mücadele, hırs, istek hiç birinin olmamasının mazereti olamaz.

Hırsıza, şikeciye karşı motive olamıyorsun bu işi bırakacaksın.

Ha, hangisinin umrundaki...

Arif Timurcioğlu
18.02.2013, 01:44
Uykusuz geceler...

Ilelioglu
18.02.2013, 01:45
Ben Tolunay hocayı önümüzdeki sezon takımın başında görmek istemiyorum açıkçası. Başından beri karşıydım zaten.
Benim aklım, gönlüm Mustafa hocada, bu takımı ancak o islah eder, ancak o bu takıma Trabzonspor ruhunu geri getirebilir. Şu an bunu yapabilecek başka bir hoca da yok bence. Sezon sonu alsın beş altı oyuncu 1461'den gelsin geçsin Trabzonspor'un başına. Trabzonspor'un hayrına olan budur.

Ruh meselesine katiliyorum, ama Transferde bu sistem devam ettigi sürece kim gelirse gelsin aynen gider. Yönetimide dahil buna.

Alinan Henrique, Cech felan hep sagdan soldan bir takim kisilerin önerdigi isimler. Mesela Henri'yi eski teknik adamlarimizdan Breams önermis.

Bu sistem oldugu sürece basari imkansiz. Istikrar yakalamak imkansiz.

..

Ilelioglu
18.02.2013, 01:46
Serkan konusu hariç hepsine katılıyorum. Serkanda söylene söylene attı o topu dışarı

Yanliz kime söylendi? Bana sanki ona topu neden disari attin diye kizan Trabzonsporlu oyunculara kizdi gibi geldi.

..

temel_yilmaz
18.02.2013, 01:46
Birde bu aksamdan sonra kimse trabzon sehrinde Trabzonspor'dan buyuk bir olgu yok yalanina inanmasin,polis taraftarina cop biber gazi ne varsa kullaniyor sonra en buyuk Trabzonspor hadi ordan.

Keske Trabzonspor'u kokusmus o sehirden cekip kurtarabilsek.

Oğuzhan
18.02.2013, 01:50
Yanliz kime söylendi? Bana sanki ona topu neden disari attin diye kizan Trabzonsporlu oyunculara kizdi gibi geldi.

..

Hayır ellerini açarak topu taca attı diye gördüm ben. Emre bir türlü insan olmayı beceremeyeceksin. Volkan da aynı şekilde. Maç 2-0 zaten 25 metre gerilmiş bekliyor topa vurmadan, bekliyor ki birileri tahrik olup bir şeyler atsın. Bekliyor ki ortam gerilsin, gerginlikten faydalanalım. Allah böyle insanlarla kimseyi karşılaştırmasın gerçek hayatta bunlar profesyonellik değil bunlar hayvanlıktır.

Profesyonellik topu köşeye götürüp zamandan çalmaktır. Rakibi yada rakip taraftarı tahrik etmek değil.

Berke6198
18.02.2013, 01:53

Abi haklısın, ancak şu kısa zamanda o kadar çok şey gördüm ki... 2-3 senedir resmen Trabzon halkına ve Trabzonspor'lulara bir zulüm yapılıyor, ben şu kısa zamanda neler gördüm biliyor musun abi ? İnsanların öldüğünü gördüm,duydum. Trabzon'luların aşağılandıklarını gördüm, şampiyonlukların kaçtığını gördüm. Şikeyi gördüm, protestoları gördüm, TFF'yi gördüm. Yapılanları gördüm, Ülkemde ki hukuku,adaleti gördüm.Büyük galibiyetler gördüm, büyük yenilgiler gördüm. Güzel transferler gördüm, son anda kaçanlarınıda gördüm. Gittiğim onca maç arasında kavga çıktığına gördüm, kavgada ettim. Kendini şampiyon zannedip sahaya atlayanınıda gördüm. Olanları göz ardı edip, hayatına devam edenleri gördüm. Hapis yatanları gördüm, Türkiye'de dönen oyunları gördüm... Trabzonspor'lu ve Trabzon'lu insanlara başka memlekettenmiş gibi ayrımlar yapıldığını gördüm, sırf tek Trabzonspor'luyum diye dayak yediğimde oldu. 5-6 kişiye kafa tutup dayak attığımda oldu...

14 yaşında birisi için büyük tecrübeler edindim, ağzımın açık kaldığı, şaşkınlıktan konuşamadığım anlarda oldu, yapılanlara karşı yönetimin ve başkanımızın duruşunu gördüm. Ama abi burama kadar geldi. Bunun bir sınırı olmalı, birisi artık buna dur demeli. 14 yaşındayım ancak ben bile insanlar hakkında böylesine bir deneyim yaşayacağımı bilemiyordum. Belkide şike dönemini göremeyen jenerasyondan olacaktım, bunları göremeyecektim, bilemeyecektim herkesin gerçek yüzünü, surattan düşen maskeleri göremeyecektim belki de. Ben yaşıma dair çok şey gördüm abi...

Ancak bunlar karşısında elim kolum bağlı oturmam şu yaşta kalbime ağrı ve sancı girmesine sebep oluyor, durup dururken kahrolmama sebep oluyor, sırf Trabzonspor'a edilen laflardan dolayı sokakta, okulda vb. yerlerde kavga ettiğim oluyor. Bazen ciddi durumlarla karşı karşıya kalıyorum. Ancak bunların hiç biri beni Trabzonspor sevgisinden mahrum bırakmıyor, vaz geçiremiyor...

Bu gidişe dur diyebilen biri çıkarsa ancak ben YETER ARTIK! demeyi bırakırım. Yoksa daha çok kavga eder, sıkıntıya girerim.

saffet61
18.02.2013, 01:53

..

Banada tam tersi gibi geldi

memozcan
18.02.2013, 01:54
bu takımda aylardır radikal kararlar almak gerekiyordu. maalesef şenol hoca bunu yapamadı..yabancıların çoğu gitmeli , cech ve vittek artık bizimle olmayacaklar dedikten sonra kampa onları da dahil etti.. sadri şener bir demecinde evet kadrı şişkin ama çok maç oynayacağız gerek duyulabilir dedi.. artık sokaktaki çocuğun bile bildiği bi gerçek var .. futbol takım oyunu.. ve biz maalesef iyi bir takım değiliz. ve takım oabilmek için iyi bir çekirdek kadroya ihtiyaç var. birbirini sahiplenen birbirinin açığını kapatan bir takım ancak takım oabilir.. aslında iyi takım oamadığımızın en bariz göstergesi İBB maçında serkanın şamar yerken kimsenin oralı olmayışı idi.. ama şenol hoca devre arasında kadro dışı bırakma ve sözleşmeyi gerekirse tek taraflı fesih etme dahil gerekli müdahaleyi yapamayınca sorun büyüdü. şu anda yapılması gereken, yarın sabah saatlerinden geçi yok 6-7 oyuncunun sözleşmesi feshedilmeli ve bazı oyuncular kadro dışı bırakılmalıdır.. kısa vadede bundan iyi bir çözüm ylou yok.. yoksa trabzonspordaki bu ateş de maalesef üfleyerek sönmez..

mayıs ayında ise olağanüstü kongre yapılmalı ve yeni transferleri yeni yönetim yapmalıdır.. çözüm gs örneğindedir..

Sefer A.
18.02.2013, 01:58
Eger Piyero yalan demiyorsa 11 santim ofsayt Dirk Kuyt... :)

ALLAH belalarini versin
demek istiyorum ama
ALLAH bize "bana Trabzonspor'la gelmeyin" diyor gibime geliyor, biz ne yaptik ki bu belalar hep bizi buluyor haksizliklar bizi buluyor sans bize gülmüyor ??

hepimizin Dualarinda takimimizin yeri var ama artik bitti ben etmiyorum Dua falan, ne olacagi varsa olsun, çalinan sampiyonlugumuzda hele eskisehir karsilasmasindan sonra, nasil agladigimi bir ben bilirim bir de ALLAH, ama yok 2sene geçti aradan dahaden mükafatlandirilamadik, sike olayi çikti keske çikmasaydi daha beter olduk dagildik gittik bu hallere düstük.....

ne diyecegimi sasirdim yaa, bu kadar da olmaz ki, haksiz kazanç istemiyoruz hakkimizi istiyoruz o da yok, ne yapalim ??

Dahası var mı?

aynen, ama bunun suçlusu birar da bizleriz, su rezil hakemler sehrimize rahatça gelip rezalet yönetim gösterip rahatça gidebililyorlar ya, alayimiza yaziklar olsun, ve her zaman dedigim gibi "oh iyi bile yapiyorlar"
biz devam edelim centilmenlige sakinlige bilmem neye, topçular da devre arasi tartisirken bile sanki kadiköy'deymisler gibi pisirik dursunlar, rezil durum baska da bir sey degil
bari biz onlari gaza getirsek te söyle en okkalisindan tekme tokat kemik sesleri duysak, sene sonuna kadar ligde ne yapacagiz? hedefimiz mi kaldi? yook
o zaman, sene sonuna kadar ligde boks karate falan oynayalim en azindan stres atariz keyfimiz yerine gelir, yok efendim bu takim 1 yencek 1 yenilcek te bilmem ne de ohooo gerek yok ugrasamam arkadas bunlarla saçlarimi beyazlatip beni kansere etmeye hakki yok kimsenin.....
bugün emre caner semih dayak yemeliydi sahada, nerdeyse onlar dayak atacakti tffuuuuu utaniyorum yaa utaniyorum, pisirik pisirik oyuncular pisirik hareketler Tolga kaptan anca sus mus der Mustafa Yumlu aval aval bakar
poph mu var tartisiyosun bakiyorsun he tartisiyorsan tahrik ediliyorsan adam gibi git geçir ne yalandan yere göz boyamak için tartisir gibi yapiyorsun ha ??

ÜŞÜYORUZ JAJA REİS :(

"Jaja futbol oynayacak durumda olsa parasını kendi cebimden veririm"

Bu maçta JAJA olsa şikecileri toz ederdi

Senol hoca madem istifa edecekti, daha önce istifa etseydi de Jajà bostayken belki alirdik onu bize gelirdi....
bence Senol hoca hayrettin hacisalihoglu taktigini kullandi, transfer dönemi bitene kadar kaldi sonra istifa etti korktu Jajà'yi aliriz diye, bencee
hatirlarsaniz hayrettin asbaskan da aynisini yapmisti Fatih Tekke olaylarinda, hep oyalari bir seyler çikardi bahaneler üretti sonra baktik transfer dönemi bitti sonra da ayni konu açildi bu sefer sürüklediler isi Fatih te Kazan'a mi ne gitmisti falan fistik.....

Berke6198
18.02.2013, 02:03
http://www.haberbaz.com/haberbaz_load.asp?i=7333023&a=1&ur=http%3A%2F%2Fwww.ajansspor.com%2Ffutbol%2Fsuper lig%2Fh%2F20130217%2Ftrabzonda_ortalik_karisti.htm l&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+trabzonspor+%28Trabzonspor+Ha ber%29 Ş

Bilgin Gökberk'in yorumuna bak, Şenol Güneş bazen ortalığın gerilmesine katkı sağlamış...

Yahu, adam ağzını bile açmadı Fener'i kışkırtacak... biraz düşünüp yorum yapın.

Oğuzhan
18.02.2013, 02:03
Arkadaş bir takım maçı 20. saniyesinde nasıl karşı karşıya pozisyon verebilir ya bu kadarı da sistemsizlikle, futbolcu kalitesiyle falan açıklanamayacak bir şey. Antep maçı aynı ilk 10 dakika 2 karşı karşıya, Fener maçında santra oldu karşı karşıya kaldı adamlar. Ayıptır yahu futbolcular oturup düşünecekler biz ne yapıyoruz diye. Ama düşünmesi için önce önemsemesi, bu şehir için bu takımın ne demek olduğunun farkına varması lazım. Yoksa Cech yaymıştır şeylerini yatıyordur evinde. Banka hesabına yatıyor zamanında paralar adamın şeyinde mi bugün var yarın yok. Ama Zeki gibi, Yusuf gibi senelerce bu takımda oynayabilecek adamlar olursa adam çalışmama, başarmama gibi bir lüksünün olmadığını anlar.

Berke6198
18.02.2013, 02:05
Birde bu aksamdan sonra kimse trabzon sehrinde Trabzonspor'dan buyuk bir olgu yok yalanina inanmasin,polis taraftarina cop biber gazi ne varsa kullaniyor sonra en buyuk Trabzonspor hadi ordan.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Trabzon'dur.

Bir Trabzonspor'u Trabzon'dan çekip alırsak geriye elde kalır "0".

Bizim özelliğimiz neydi ? Lakabımız neydi ?

Biz sıradan bir İstanbul takımı olursak, yada sıradan bir Ankara takımı olursak, sıradan Bir Rize takımı olursak, sıradan bir Eskişehir,İzmir takımı olursak, Trabzonspor'un ne anlamı kalır ? Trabzonspor'dan yana ne kalır o zaman ?

Erdal DİLEK
18.02.2013, 02:09
piyero kim la

saffet61
18.02.2013, 02:10
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/64762_466702416712881_552373933_n.jpg

Ilelioglu
18.02.2013, 02:10
piyero kim la

Tam olarak bilmiyorum ama bir bilgisayar programi olsa gerek.

..

Berke6198
18.02.2013, 02:11
Emre Belözoğlu:"Yaşananlardan rahatsızım, Trabzon benim memleketim"

Bu adamı dövmek için gönüllü birini arıyorum, rastlasam vuracağım bir tane. Var mı gönüllü ?

Berke6198
18.02.2013, 02:12
piyero kim la

Abi şaibeli pozisyonlarda, top çizgiyi geçti mi, geçmedi mi ? Sorusunun net ve hatasız cevabını veren bir sistem...

coren
18.02.2013, 02:13
Fener bu sezon deplasmanda ilk kez 3 gol atıyor. Fenerin deplasmanda yendiği takımlar Akhisar, Gaziantep, Mersin ve Trabzonspor. Yenebildikleri takımlar hepsi belli, kümede kalma mücadelesi yapan takımlar. Trabzon deplasmanı bu kadar kolay olmamalı. En rahat deplasman galibiyetini aldı adamlar.

Ilelioglu
18.02.2013, 02:14
Emre denen herifin ne oldugunu biliyorduk zaten, bugün yine sasirtmadi.

Adrian'in en ufak müdahalesi bile yokken, kendini yere atip dakikalarca yatmasini bir aciklasa hele. On saate korner kullandi, niye cünkü beklediki Taraftar birsey atsinda kendimi yere atayim.

Mac sonu aciklamalari yine cok igrenc. Sen Trabzonlu degilsin, senin Baban Trabzonlu degil ki sen olasin. Sirf tahrik ediyor.

..

saffet61
18.02.2013, 02:17
Emre denen herifin ne oldugunu biliyorduk zaten, bugün yine sasirtmadi.

Adrian'in en ufak müdahalesi bile yokken, kendini yere atip dakikalarca yatmasini bir aciklasa hele. On saate korner kullandi, niye cünkü beklediki Taraftar birsey atsinda kendimi yere atayim.

Mac sonu aciklamalari yine cok igrenc. Sen Trabzonlu degilsin, senin Baban Trabzonlu degil ki sen olasin. Sirf tahrik ediyor.

..

Babası bellimi ki ?

Berke6198
18.02.2013, 02:18
Şu anda başlıkta bizden çok Fener'li, Gs'li Bjk'li var... :D :D olaya bak.

gabriel omar
18.02.2013, 02:18
Sıkıldım artık futboldan .İnanın 3 yemek 5 yemek umrumda değil,bana bu adaletsizlik,bu ikinci sınıf muamele koyuyor.

Berke6198
18.02.2013, 02:20
Fener bir Lig'in tamamını hakemlerin desteğini almadan, lehine kasıtlı kararlar verilmeden bitirsin, yemin ederim ayakta alkışlarım... adamların kanında var, sigara içmek gibi onlara şike yapmak. Yapmadan duramıyorlar.

Erdal DİLEK
18.02.2013, 02:20
tam olarak bilmiyorum ama bir bilgisayar programi olsa gerek.

..

abi şaibeli pozisyonlarda, top çizgiyi geçti mi, geçmedi mi ? Sorusunun net ve hatasız cevabını veren bir sistem...

haaa piyerooo!!!!

Sefer A.
18.02.2013, 02:22
Hayir dusunuyorum anlatilanlar tekrar kulagima geliyorda,bizim Trabzonspor'umuzu ile onlarin Trabzonspor'u arasinda ucurum var.
Yahu koca Trabzonspor hocasi karakteriz Volkan'a sariliyor araya giriyor,topculari yenilmis ipimle kusagimi ....le....gim arasinda takiliyor,emreye sariliyor guluyor umrunda degil.

Burada sunu bilmek lazim size bize efsane diye yutturulanlar bas suclu..
Su anda kulis yapan Senol Gunes,Faruk Ozak,Hayrettin bey vs vs vs hepsi ayni duzenin adami onlar icin Trabzonspor babadan kalmis kiralik dukkan daire onlarin ordan nemalanmasi hak,Senol Gunes hak hukuk derdi ama pek kisi bilmez anortosis maci oncsi idmani birakp basbakan karsilayip kurdela kesmeye yol alip,sonra hak hukuk.

Arkadaslar Trabzonspor bunlardan dip yaparak kurtulabilecekse, gerekirse dussun bir alt lige bu kanemici kenelerden kurtulacaksa dussun bir alt lige amele baskani olsun,devlet ile is yapan degil ozgur baskani olsun.
Yahu golumuz sayilmamis,ofsayttan gol yemisiz takimin hocasi kirilgan oyun yapisindan bahsediyor,kimsenin umrunda degil Trabzonspor'un gaspedilen hakki para gelsin yeter ki..

Bizim eski taraftarimiz nereye kayboldu,kim kusturdu bu insalari..

BDP yuhalayan insanimiz eve gitsin aynada kendini yuhalasin,hala otekilestirildigini anlayamadiysa beyin problemi vardir.

gecenin en iyi yazisi, çizdigim kisim benim de dikkatimi çekti acayip gicik oldum ama pek bir sey yazmiyorum Tolunay hoca hakkinda simdilik, nasil olsa suçlu ilan edilebiliyoruz hemen aninda.....

yalniz basbakan kurdele falan o meseleyi açar misin agabey ?

Erdal DİLEK
18.02.2013, 02:22
sıkıldım artık futboldan .inanın 3 yemek 5 yemek umrumda değil,bana bu adaletsizlik,bu ikinci sınıf muamele koyuyor.

offf hiç sorma aynı bende ama yerine ikame edecek bişe bulamıyorum, haftaya yine sarıyorum o (yuvarla) şeye:))))

saffet61
18.02.2013, 02:23
Bu pankartın parasını nerden buldu bu YAMYAMLAR acaba ? Size sövecem ama şerefsizim ağzıma yazık!

Bu adamla aynı takımı tutuyoruz gelde sövme.

Emirhan Uludüz
Tolunay hocayı göndermeseler bari sene sonunda. Çünkü yapacağı transferlere güveniyorum geleceği olan bir kadro kuracaktır.

Erdal DİLEK
şerefsizler. . .

Erdal DİLEK
18.02.2013, 02:25
bu adamla aynı takımı tutuyoruz gelde sövme.

ne oldu ki???

Sefer A.
18.02.2013, 02:25

:alkış:

saffet61
18.02.2013, 02:26
ne oldu ki???

Adamın yazısını görmedin galiba?

beitar
18.02.2013, 02:27
Ulan Bamba kabus gibi çöktün üstümüze

Golümüzde verilmemiş olsa biz şikecileri çiğ çiğ yerdik ama içten çökertti bizi

Ilelioglu
18.02.2013, 02:27
Pankarti TG'nin yaptirdigi ne malum, Farozlular'da orada. Benimde TG'ye bakis acim degismisti malum yalaka olaydan sonra, ama kendimizle ugrasmakta fayda saglamiyor.

..

Berke6198
18.02.2013, 02:28
Maalesef amaçlarına ulaştılar (TFF,Sadri Şener,Azize,MHK,Türkiye) zor durumdayız... şimdi bir yerlerine yaksınlar kınalarını.

saffet61
18.02.2013, 02:28
Pankarti TG'nin yaptirdigi ne malum, Farozlular'da orada. Benimde TG'ye bakis acim degismisti malum yalaka olaydan sonra, ama kendimizle ugrasmakta fayda saglamiyor.

..

Pankartı TG yaptırdı ama bu birilerini rahatsız ediyo belliki.

Berke6198
18.02.2013, 02:29
Ulan Bamba kabus gibi çöktün üstümüze

Golümüzde verilmemiş olsa biz şikecileri çiğ çiğ yerdik ama içten çökertti bizi

Adam milli takıma gitmeden önce ligin en iyi defansıydı hani ? Neden birden kâbus oldu ?

jeepeers
18.02.2013, 02:29
ortasahan kaliteli oyunculardan oluşmadıkça rakibe oyununu dikte etme şansın yoktur
adamlar bu seneki en kolay maçını kazandı
bu kadar dirençsiz pres yapmaktan mücadele etmekten bihaber bir takım olamaz
haftaiçi ülke dışında maç yapmış bir takımı oyundan düşüremiyorsan kadronda çok ciddi sıkıntı var demektir
sistemi yeniden gözden geçirmeli tolunay hoca gerekirse çift ön liberolu sisteme geçiş yapmalı
topa hakim olamadıktan sonra 5 forvetle oynasan ne yazar oynamasan ne yazar

ayrıca adrian yabancıların tabiri ile "fool's gold" niteliğindedir yani topçunun olmadığı yerde adam sanarsın
ne doğru düzgüm adam eksiltiyor ne de ara pası atabiliyor
çapını bu tip maçlar çok daha iyi gösteriyor
jaja nın bu takım için ne kadar önemli bir isim olduğunu herkes anlamıştır umarım
ilerde topun kalmasını sadece forvet oyuncusu sağlamaz
açın izleyin eski maçları ya da bakın istatistiklere ligde en çok faul alan adam kimmiş bir bakın şampiyonluk senesinde
ne adrian ne alan ne de kadrodaki başka biri ofansif orta saha olarak bizim yaramıza merhem olamaz
ne hallere düştü takım iki senede ayıptır günahtır bu millete

Berke6198
18.02.2013, 02:30
Taraftar grupları topuna hiç girmeyeceğim ancak benimde Trabzon tribünlerine bakış açım çok değişti, malum olaylardan sonra, özelliklede TG'e GG'e karşı.

Ilelioglu
18.02.2013, 02:30
Pankartı TG yaptırdı ama bu birilerini rahatsız ediyo belliki.

Pankart degil TG rahatsiz ediyor. Olayi farkli yere cekmene gerek yok, herkes herseyi biliyor zaten. Malum atki takma olayi. Ama TG'nin o olaydan sonra biraz olsun toparladigini gözlemliyorum sahsen. Yanlis yapmistilar ve insallah o hatalarini anlamistirlar, sonucta onlarda bizden. Hepimiz ayni gemideyiz.

..

Ilelioglu
18.02.2013, 02:32
Taraftar grupları topuna hiç girmeyeceğim ancak benimde Trabzon tribünlerine bakış açım çok değişti, malum olaylardan sonra, özelliklede TG'e GG'e karşı.

GG'nin ne gibi bir yanlisi oldu?

..

Erdal DİLEK
18.02.2013, 02:34
adamın yazısını görmedin galiba?
hangi adamın yazısı

beitar
18.02.2013, 02:34
Adam milli takıma gitmeden önce ligin en iyi defansıydı hani ? Neden birden kâbus oldu ?

Banane abicim isterse dünyanın en iyi defansı olsun şu fener maçlarında fayda sağlamadıktan sonra defolsun gitsin

ben böyle cenabet futbolcu görmedim, resmen maçı verdik, sinirimden yatamıyorum hala elim ayağım titriyor :mad:

lan bamba nerden bulduk seni, gül gibi Mathijsen dururken bamyayı verdiler

saffet61
18.02.2013, 02:35
Pankart degil TG rahatsiz ediyor. Olayi farkli yere cekmene gerek yok, herkes herseyi biliyor zaten. Malum atki takma olayi. Ama TG'nin o olaydan sonra biraz olsun toparladigini gözlemliyorum sahsen. Yanlis yapmistilar ve insallah o hatalarini anlamistirlar, sonucta onlarda bizden. Hepimiz ayni gemideyiz.

..
Doğrudur yanlışları olmuştur ama şuan Avni Akerin en etkili taraftar grubu TG . Onlara köstek olacağımıza destek olmalıyız.