PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 şikebahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

saffet61
17.02.2013, 20:57
Bülent acıdı uzatmadı...

Hakem top ona çarptı diye hava atışıyla başlattı oyunu böylesini ilk defa görüyorum

eksikbirşey
17.02.2013, 20:57
Büyük başkan

batugol
17.02.2013, 20:58
Bu takım bitmiş
Ölüyü gommeyip musalla tasında kokuttuk
Bu ölüyü gömecek arkasındaki cocuğu büyütecek yönetim lazım bize

RaşitCan
Kimseyi etmem şikayet , ağlarım ben Trabzonsporumun haline....

Fatih Öztürk
Yazık ne diyeyim.onurumuz zedelendi.

isyan6161
o Stat'da o kadar satılmış insan var ki .Taraftar Grup'larının başkanları partiler vasıtasıyla Belediye''de çalışıtırılıyor .Herkes Korkuyor birşeyler söylemeye , hem klüpten besleniyorlar ,hem de partilerden .ilk 10 dakika biraz tezahurat sonra sus pus Bizim Takımın taraftarları böyle olmamalı

suluk takımı taraftar gruplarının yuzde 99 sıyası partılerın pesınde gezen adamlar sezon sonu bedava bılet ıcın ne beklıyorsunuz baska bılmeyenmı var sankı trabzonda bu adamlar yuzunden gercek taraftar maca gıdemez oldu kombıne satısı durdurulmalı maç bıletlerı ucuzlasın yıne dolar o stat oyle bakanın beledıye baskanın ıl teskılatlarının bılet dağıtmasıyla bu sıler yuruyorsa olcak olan budur..akp bıze ruhumuzu kaybettırdı kupamızı caldı rusvet ayağına dağıttığı bıletlerle ayakta duruyor..trabzlular olarak onurumuzuda kaybetmeye basladık..

Hekimoğlu
Şenol Güneşe sallayanlar, bu skor sizlere armağan olsun.Tarihin en beceriksiz kadrosu,en beceriksiz yöneticisine en başarısız hocasını da eklerseniz.Bu skor ortaya çıkardı.
Gerek yok bunlara herkes gergin Şenol hocanın Fener karnesi de ortada bu seneki lig karnesi de

farozlufatih61
şaka gibi insanlar var şenol güneşin gidişine mutlumusunuz diyen sen her halde marstan dünyaya yeni geldin yada sen bu insanları balık hafızalı sanıyorsun...
Bu takımı her halde ben kurdum

Emrah Akcagöz
Sadri Şener yönetimi ve ulu önder Şenol hoca sayesinde bu takım bu durumda. Lütfen defolup gidin.

Bülent AKBULUT61
17.02.2013, 20:59
bu takımın başına mourinho'da gelse iki günde kaçar gider rezil durumlardayız

DeAgLeMaNyAq
Bu sene gülmek haram...

Kaan
Şenol Güneş de suçlu, yönetim de.

Bıktım bu kavgadan yahu, bir rahat verin!

alper*
17.02.2013, 21:00
Yorum yapmıyorum bu sonuca.

Harun
Şenol Güneş, Şenol Güneş... Bu takımı bu hale getiren zaten bu adamdı.Şimdi iki mağlubiyetle suçlu arıyorsunuz yazık size valla.

titanic
Ya bu takımın ilk yarının son maçında galatasaray karsısında oynadığı oyunla bu oyunu karşılaştırp, sorumluluğun kimde olduğunu çok net görebiliyoruz

isyan6161
bütün stad sadri istifa diye bağırıyor merak ediyorum gerçekten sadri şener istifa ederse bu takım düzelecek mi çatır çatır futbol mu oynayacak hırslanacaklar mı bu işin sadri şenerle ne alakası var takım oynamıyor hırs yok inanç yok bunu da öncelikle teknik adam sağlayacak bence önce suçlu futbolculardır ve ben artık 1461 i görünce şuna kesin kanaat getirdim bizimkiler kesinlikle TRABZON lu olmalı başka yolu yok

o takımı kuran kım 3 lıralık adama 10lıra verıp kasayı bosaltan kım fonen fılmelerden haberın yok haralde klupde herkes cebının pesınde transferlde yenen komısyonun haddı hesabı yok..

Erbay
Diyecek kelime yok.

Fatih Öztürk
Bu takıma hoca değil yönetim lazımdı.yarından tezi yok istifa etsinler derhal kongre kararı almalıyız.

cyberentalpi
UTANDIM
skordan rastgele yenilen iki golden degil yemin ediyorum oyundan utandim

Baska Trabzonspor yok. Seyirciden utandim.
Trabzonspor u bitirecekler. Sonra ha Trabzon ha hayalet sehir.

Trabzon seyircisi bile Trabzonspor una sahip cikamıyor.

Hekimoğlu
17.02.2013, 21:01
Gerginlik takıma zarar veriyor dedik taraftar rahat durdu değişen bir şey yok takımda ruh yok kalite yok bahane kalmadı.

sulo61gun
Şenol Güneşe sallayanlar, bu skor sizlere armağan olsun.Tarihin en beceriksiz kadrosu,en beceriksiz yöneticisine en başarısız hocasını da eklerseniz.Bu skor ortaya çıkardı.

aldırsaydı ya şenol hoca doğru dürüst adam.... veto etmeseydi ya ndoye yi..takımın bu hale gelmesinin en büyük nedenidir kendisi..

ferdeco128
Şike çetesi anladığım kadarıyla anlaşma yapmamız için bizi küme düşme potasına getirecek. Demek Demirören ve Aziz ikilisinin planları buydu.

Berkan
Sen Burak'ı Selçuk'u Egemen'i Jaja'yı Umut'u Engin'i elinde tutamazsan ahanda bugünkü sonuç çıkar ortaya kimse kabahati sağda solda aramasın.

cakalkerem
bu maç Sadri Şener'in son maçı olur gibime geliyor....Fener bizi dağıtır

hocam sen yapma bari.....kiminle oynayacağız....bak adamlar devre arası bir webo transferi yaptılar...adam tıkır tıkır gol atıyor....bizim forvete ihtiyacımız vardı nevzat agayı transfer yaptık...ezer geçerler bizi.....

takım kalitesi bize 5 basar malesef.....nasıl gol atacağız yada kim atacak...Bir adrian gol atıyor onu da bugün kü gibi tuttular mı yürüyemiyor...
neyse ki HALİL'imiz var o sallar 1-2 tane ama yürüyebilirse

ne dediysek o....bu takımla bu kadar oluyor.....yapacak birşey yok...kendi kendimizi kandırmanın anlamı yok

Oğuzhan Fidan
17.02.2013, 21:02
Sadri şener istifa etmiyomuymuş halen ? ne yüzle duracak orada anlamıyorum doymamış sanırım ;)

titanic
aldırsaaydı ya şenol hoca doğru dürüst adam.... veto etmeseydi ya ndoye yi

Bilip bilmden yazıyorsunuz arkadaşım, almak isteyen yönetim hocamı dinler?henriqe nasıl geldi bu takıma

Furkan Tütüncü
yönetim değişse, sezon sonu da takım baştan aşağı yenilense küllerimizden geri doğarız. gs yaptı. olmayacak şey değil.

grigandalf1967
bu geberik topçular alınırken şenol hocamız hayır diyebilseydi keşke.
şenol hoca iyi bir insandır ama tranfer olaylarında çık eksiklikleri oldu.
yönetim zaten allaha havale adriyana 5 milyon henrike 4 milyon vs vs

Berke6198
Fener bir maçını hak ederek alsa, onlara gıkımı çıkarmam, takımıma kızarım.

samway
Bu kendini futbolcu sanan ruhsuzlara patalari odenmesin artik

isyan6161
baskan devra arası kacıp gıdıyor terk edıyor trabzonu baskana bak vızyona bak ..

berit
TRABZON yeniden sıfırdan başlamalı. Bu nasıl olacak diye sorarsanız bence TRABZONSPOR Büyük bir yıkım ve altüst yaşamalı yani bu sene bir Alt kümeye düşmeli. Kulüp her şeye ama her şeye yeniden başlamalı. Yoksa her sene hep aynı teraneler aynı sahtekar yöneticiler aynı aptal teknik direktörler aynı kalas ve beceriksiz futbolcular. Yani hep aynı hep aynı. AYRICA KÜME DÜŞMEK AYIP DEĞİLDİR.

Harun
17.02.2013, 21:03
Feneri kutlarım.Adamlar nasıl top oynanır gösterdi.

asilhamsi
17.02.2013, 21:03
Sadri şener bu akşam istifa etmezse hiçbirşey düzelmez.

Berkan
17.02.2013, 21:04
Gidenin yeri hep daha kötüsüyle doldu , yazdığıma karşı çıkabilecek var mı forumda ?

MDanışmaz
Eskişehirden 3 yediğimizde de Tolunay hoca vardı sanırım bırakın artık kendinizi haklı çıkarmayı gerçekler ortada bu takım kötü bir takım yabancı çöplüğü ruhsuz adamlarla dolu bu takımın bu hale gelmesinde yönetim ve Şenol hoca sorumludur..Biri gitti sıra diğerinde..

Hekimoğlu
baskan devra arası kacıp gıdıyor terk edıyor trabzonu baskana bak vızyona bak ..O koltuğu sürekli boş bırakıyor ama Trabzonspor Başkanlık koltuğu çok sıcak onu bir türlü bırakamıyor.

Mehmet Fatih Silik
bütün stad sadri istifa diye bağırıyor merak ediyorum gerçekten sadri şener istifa ederse bu takım düzelecek mi çatır çatır futbol mu oynayacak hırslanacaklar mı bu işin sadri şenerle ne alakası var takım oynamıyor hırs yok inanç yok bunu da öncelikle teknik adam sağlayacak bence önce suçlu futbolculardır ve ben artık 1461 i görünce şuna kesin kanaat getirdim bizimkiler kesinlikle TRABZON lu olmalı başka yolu yok

Kimle alakasi var peki renkta$?
Yahu sezon ba$inda ben mi o kadar gereksiz transferleri yaptim...bi BA$KAN sifatini kullanip adam gibi forvet ALMADI!
Diyeceksin ki veto edenler oldu...iyi peki Jaja'yi getirirken kime sordu ? Kim ona yok alamazsin dedi?
Yahu bu kulübün ba$kani o degil mi?
$enol Hoca birakmak istedi yok olmaz dedi...madem gitmesini istemiyorsun o zaman elini güclendirecek transferleri neden yapmiyorsun arkada$?
Onca para nereye gitti?
Takimin $u an ki durumunun sorumlusu Sadri $ener'dir...$ike mike kupa mupa diyip taraftari uyutacagina takiminla ilgilenseydin...
Öteki zaten hukuki sürec...takimi etkilemekten ba$ka ne yapti bu durum?
En basit örnek $ikeciler...onlar niye hic zarar görmedi bu durumdan?
Konu$uyoruz ama bo$una...

murat3861
bu ruhsuz topçular antalyaya farklı yenilir,kupadan da eleniriz.gerçi sivasta zorlanmadan geçer bizi.inşallah küme düşmeyiz.seneye çok büyük bir yapılanmaya ihtiyaç var.yalnız tolunay hocayı hemen harcamamalıyız.en az bir yıl çalışmayı bence hak ediyor.

Berke6198
bu takım onun yüzünden bu halde....bu takımı bu hale getiren adam o...

Burdayim.Adam gibi Kadro kurdurtsaydi.

Dalga mı geçiyorsunuz ?

UĞUR DURTAŞ
utanmazlar

sizden utanıyorum.

radikal kararlar şart

süresiz kadro dışı kalacak kişiler

bu hemen şimdi açıklanmalı

yasin

halil

janko

adrian

olcan

bu 5 isim kadro dışı bırakılmalı

ensar_61
17.02.2013, 21:05
Yeter artik cok sabrettik istikrar istikrar dedik ama bu yonetimin takima kazandirdigi hicbise yok.aksine takimi borc batagina batirdilar ve bir yigin ise yaramaz futbolcu elimizde patladi.iyi niyetli olsalar bi nebze tahammul edilebilir ama bunlar senol gunes gibi bi adami bile harcadilar.yeter artik buna bi dur denmeli.emegimizi calan bi takima karsi bu kadar aciz oynayan bi takim kabul edilemez.buna sebep olan yonetimse hic kabul edilemez

Ogün'
Takım geriye düşer ama geriye düştü diye maçı bırakır mı?

isyan6161
TRABZON yeniden sıfırdan başlamalı. Bu nasıl olacak diye sorarsanız bence TRABZONSPOR Büyük bir yıkım ve altüst yaşamalı yani bu sene bir Alt kümeye düşmeli. Kulüp her şeye ama her şeye yeniden başlamalı. Yoksa her sene hep aynı teraneler aynı sahtekar yöneticiler aynı aptal teknik direktörler aynı kalas ve beceriksiz futbolcular. Yani hep aynı hep aynı.

trabzonsporun 0 dan kurulması ıcın once sehırın sıyasılere ıyı bır ders vermesı lazımkı takım uzerıdnen elerını ceksınler ama bu halkla ımkansız malasef herkes menfaatının pesınde senın anlayacağın bunlar daha ıyı gunlerımız..adamlar ne yapsa sıneye cekıyoruz bunlar bıze mustahak..trabzonlu ruhunu kaybettı pasıflestırıldı bu takımada yansıyor

cakalkerem
sadri şenerin son maçı olur dedik bakalım

uzungöllü
Feneri kutlarım.Adamlar nasıl top oynanır gösterdi.

benimde karşımda takım olmasa böyle rahat oynarım ne varmış bunda tebrik edilecek !!!

Oruç
Bu takım kolay kolay kendine gelemez. Tepeden tırnağa temizlik şart.

Alper Beyazay
Sadri Şener, Nevzat Şakar, Hasan Yener, Halil Altıntop, Emerson, Cech, Serkan Balcı, Olcan Adın, Janko, Yasin, Alanzinho, gitmeli.

Oğuzhan Fidan
17.02.2013, 21:06
sadri şener neden kaçtın ? tablodan korktun dimi :) sende inanmıyosun takıma attın tolunay hocayı sahaya bizde salağızya yedik adamı sandın yok birader sensin sorumlu defolup gideceksin bu takımın başından !

FC-ST-PAULI-61
Golü verseydi Hakem o coskuyla rahat yenerdik,iyide oynadik Golü yiyene kadar.
Tamam ondan sonra Rezalet igrenc oynadik ama bu Hakemlerde yeter artik vallahi yeter.
Gerci kazansakta bisey olmayacakti haftaya yenilirdik.Bu cech gibi kazmalarla hicbirsey yapamayiz ki.
Su sezon bitsede yeni Kadroyla önümüze baksak.Ama daha 12 Mac var offff

kursat1313
o takımı kuran kım 3 lıralık adama 10lıra verıp kasayı bosaltan kım fonen fılmelerden haberın yok haralde klupde herkes cebının pesınde transferlde yenen komısyonun haddı hesabı yok..

benim bu dediklerine gram lafım yok aynen bende katılırım sadri şener bunları yapmıştır ben şunu söylüyorum olcan gaziantepteki gibi oynamaz yasin gençlerdeki gibi oynamaz colman eskisi gibi oynamaz fildişi milli takımında afrika kupasında hemen hemen her maç oynayan bamba oynamaz onur bambaya maçta trip yapar soner gençlerdeki gibi oynamaz daha sayayım mı bilmiyorum bu futbolcular bu kadar kötü futbolcu değil bunun sorumlusu sadri şener mi yoksa teknik adamlar mı

Berke6198
Size soruyorum, şu verilmeyen gol Fener'in pozisyonu olsaydı ne olurdu ?

bahadır2561
Gidenin yeri hep daha kötüsüyle doldu , yazdığıma karşı çıkabilecek var mı forumda ?

Broos gitti senol gunes geldi onu mu demek istiyorsun

titanic
Tolunay Hoca yönetiminde çıktığımız 4 resmi maçın 3 tanesini kaybetmişisiz.Kan değişikliği çok da hayırlı olmadı.Ateş ile BArut birleşince takım patladı

oğ 61 efsanesi
HACIOSMANOĞLU bu pisliği temizler ancak.

sulo61gun
17.02.2013, 21:07
Bilip bilmden yazıyorsunuz arkadaşım, almak isteyen yönetim hocamı dinler?henriqe nasıl geldi bu takıma

neyi bilmiyorum fazla para verdirtmeyen kendisidir...kim aldırdı bu kadar topçuyu..şenol değilse o zaman söyleseydi ya ben istemiyorum bu adamları diye...bi tane işe yarar adam alınacaktı ona veto koydu ancak...hangi futbolcuyu katmış takıma...biri demin yazdı ersun yanalın takımına oturdu meyvelerini yedi...kendi kimi aldırdı hangi oyunu oynattı bu takıma 2 senedir....

Harun
benimde karşımda takım olmasa böyle rahat oynarım ne varmış bunda tebrik edilecek !!!

Oynamış halimizide gördük.

Punisher-61
Her gol marek cechin kanadindan geldi...

kudu_61
utanmazlar

sizden utanıyorum.

radikal kararlar şart

süresiz kadro dışı kalacak kişiler

bu hemen şimdi açıklanmalı

yasin

halil

janko

adrian

olcan

bu 5 isim kadro dışı bırakılmalıolcan adrian mı güldürmeyin Allah aşkına bu takımda kadro dışı kalması gereken tekisim var oda COLMAN DIR

Berkan

Yazdığımdan bunu anladınız ya tebrik ederim sizi.

titanic

ne demek istediği açık ve net

Full HD
trabzonsporun 0 dan kurulması ıcın once sehırın sıyasılere ıyı bır ders vermesı lazımkı takım uzerıdnen elerını ceksınler ama bu halkla ımkansız malasef herkes menfaatının pesınde senın anlayacağın bunlar daha ıyı gunlerımız..adamlar ne yapsa sıneye cekıyoruz bunlar bıze mustahak..trabzonlu ruhunu kaybettı pasıflestırıldı bu takımada yansıyor

Bir yigid cikip isyanini gösterse gerisi gelir diye zan ediyorum.Bi Imama sormak lazim ne Haram ne Helal isyanda ona göre siddetli olur.

Kaan

Maalesef...

UĞUR DURTAŞ
17.02.2013, 21:08
ha tolunaay hoca

şu janko yu oynatman senin adına rezillikti.

yasin her maçta takımı eksşk oynatıyor

gözlerin sorunlumu tolunay hoca

yasine 45 dak.nasıl sabrettin

öyle bir kuralmı var değişiklik ilk yarının sonunda yapılacak diye

futbolcular kadar bu maçta hocada sorunlu

Hasan61
2 metrelik forvet var,sezon boyu bir tek Ordu maçında kafasına top atabildik.

kudu_61
demek ki iş ersun yanal'daymış adam kurdu kadroyu verdi bunların eline bizde bunları bir halt sandık son iki senede yaptıkları ne mal olduklarını ortaya çıkardı acilen istifa lazım yoksa seneye de boşa gidecek..ersun yanalın samet aybabanın günahını aldılar sonuç bu

asilhamsi

bence her gol OLCAN IN kanadından geldi.

grigandalf1967
kalan maçlarda beş galibiyet almamız lazım.

Berkan
Takım olmuş The Walking Dead.

outlaws61
olcan adrian mı güldürmeyin Allah aşkına bu takımda kadro dışı kalması gereken tekisim var oda COLMAN DIR

İroni mi yaptın anlamadım ama Colman bugün sahanın her yerindeydi bastı koştu çabaladı ama ona ayak uyduran olmadı.

umut22
yazıklar olsun bizi bu hale getirenlere

Furkan Tütüncü
Sadri Şener, Nevzat Şakar, Hasan Yener, Halil Altıntop, Emerson, Cech, Serkan Balcı, Olcan Adın, Janko, Yasin, Alanzinho, gitmeli.

:alkış: +61

isyan6161
O koltuğu sürekli boş bırakıyor ama Trabzonspor Başkanlık koltuğu çok sıcak onu bir türlü bırakamıyor.

bırakırmı o sayade ıslerını yoluna koydu makınelerını hacıdzen kendını ıflasdan kurtardı ama trabzonsporu ıflasa surukledı..ondan sonrada sız baskanlığı kolaymı sanıyorsunuz dıyor bır telefon gelıyor sercan erenı vermek zorunda kalıyoruz dıyor utanmadan ozaman bır telefonda geldı kupayıda sattın demırorene oylemı?resmen ben maşayım dıyor trabzonsporun baskanının dustuğu duruma bak..ha bu sener ıslerını yoluna koydu ılk fırsatta kacıp gıtcek zıra bu klup 3 5 sene toparlanamaz bu malı tabloyla alacak bı enayı arıyor nasıl olsa kendı sılerını yoluna koydu umurunda olmaz bu saatden sonra trabzonspor..

titanic
17.02.2013, 21:09
neyi bilmiyorum fazla para verdirtmeyen kendisidir...kim aldırdı bu kadar topçuyu..şenol değilse o zaman söyleseydi ya ben istemiyorum bu adamları diye...bi tane işe yarar adam alınacaktı ona veto koydu ancak...hangi futbolcuyu katmış takıma...biri demin yazdı ersun yanalın takımına oturdu meyvelerini yedi...kendi kimi aldırdı hangi oyunu oynattı bu takıma 2 senedir....

ersun yanalın takımının meyvelerini yemek mi?Ersun yenal neden şampıyon olamamış acaba o meyvelerler.Aynı adamlar ondayken nıye şampıuyon olamamısız. Biraz mantığa yatkın cümleler seçin derim.

Ogün YAZICI
maçtan önce taraftar gerginlik yaratmasın diyen serkan efendi ve onun yandaşlarına diyecek o kadar çok şey var ki neyse !

ozzy!
Onur, Olcan, Soner, Zokora, Colman, Giray, Adrian bunların dışında kalan herkes derhal gitmeli.

Mert'
Takım olmuş The Walking Dead.

Hahah güzeldi

lazibere
Sadri sener hayranlari.gozunuz aydin olsun enkaz isini kim alacak merak ediyorum

Fatih Öztürk
Trabzonspor 46 yıllık tarihinin hem ekonomik hemde sporfit olarak en kötü sezonunu geçiriyor.bu enkazı kaldıracak yönetime ihtiyaç var.

bahadır2561
Yazdığımdan bunu anladınız ya tebrik ederim sizi.

Yaa birak kardesim bu isleri
Takim bu haldeyse sorumlusu baskan bi o kadar da senol gunestir
Eksigi yoktur fazlasi vardir
Elazigdan 3 yiyen
Eskisehirden 3 yiyen de tolunay di deil mi

littlebighorn
galibiyet kesinlikle beklemiyorum zaten kimsenin de beklediğini sanmıyorum.
Lig başından beri oynadığımız gibi oynadık.üzerine golümüz verilmedi şanssız gol yedik.
Gerçi gol verilseydi de kazanamazdık.
Keşke Tolunay Hoca beraberlik için çıksaydı.

Bizim sorunumuz çok derin öyle teknik direktör hatta yönetim değişikliği ile çözülecek sorun değil.
Şener istifa etse yerine kim gelecek? Yeni bir Bayraktar. Ne değişir sizce?

Samet Çepni
17.02.2013, 21:10
Maç bitmez en az 3 tane yeriz ve saha karışır Trabzonspor 96'dan daha kötü duruma düşer..

Maçı yeneriz taraftar biraz mutlu olur 2 hafta sonra yine aynı duruma döneriz...

2 ' sinden biri olur.

işte bu realist taraftar

ibrahim
17.02.2013, 21:10
Yöneticilerde amma hizli cikmis. Raporlayamadim bir türlü... :D

asimavi
17.02.2013, 21:11
Sen Burak'ı Selçuk'u Egemen'i Jaja'yı Umut'u Engin'i elinde tutamazsan ahanda bugünkü sonuç çıkar ortaya kimse kabahati sağda solda aramasın.

...jaja hariç hepsi ibnenin önde gideniyse bunların nasıl elde tutacaksın...selçuk iti anasını babasını satar gs için...gözünün içine bakarak yalan söyleyen adamlara mı güveneceksin....avrupa avrupa diyip ancak avrupa yakasına gidebilen adamlar bunlar...

...yine jaja hariç bu itlerin yerlerine alınan adamlar tek tek baktığında hepsi onlardan daha yetenekli....bu yıl takım 3 maç üst üste aynı 11 le sahaya çıkamadı neyden bahsediyorsunuz....o eski takım ise 3 yıl birlikte top oynamış futbolu birlikte öğrenmişti...birde üstüne jaja gibi üstün yetenek bi adam gelince zirve yaptı takım....

...eğer yönetime ve şenol güneşe kızılacaksa bir tek jaja meselesinde kızılabilir....

Berke6198
İlla Fener'liler le kavga ettirecekler bizleri...

oğ 61 efsanesi
Halil Şanlı yıllar önce bu yönetimin tarihin en kötü yönetimi olduğunu söylemişti de inanmamıştım.

isyan6161
Onur, Olcan, Soner, Zokora, Colman, Giray, Adrian bunların dışında kalan herkes derhal gitmeli.
zokoro serkan da dahıl edılmelı..

cakalkerem
yönetici mi? hangi yönetici

ibilek
Trabzonspor 46 yıllık tarihinin hem ekonomik hemde sporfit olarak en kötü sezonunu geçiriyor.bu enkazı kaldıracak yönetime ihtiyaç var.

Çok zor çokk... 5 yıllık uyku(borç bitirme) moduna gireriz yakında...en az 5 yıl gitti.

Fatih Öztürk
galibiyet kesinlikle beklemiyorum zaten kimsenin de beklediğini sanmıyorum.
Lig başından beri oynadığımız gibi oynadık.üzerine golümüz verilmedi şanssız gol yedik.
Gerçi gol verilseydi de kazanamazdık.
Keşke Tolunay Hoca beraberlik için çıksaydı.

Bizim sorunumuz çok derin öyle teknik direktör hatta yönetim değişikliği ile çözülecek sorun değil.
Şener istifa etse yerine kim gelecek? Yeni bir Bayraktar. Ne değişir sizce?

Gelen bulunur elbet.Sadri Şener gibi yüzlerce işe yaramaz başkan adayı var.elbet biri Şenerden daha iyi çıkar.

umut22
küme düşmemeye oynayacağız böyle giderse.

UĞUR DURTAŞ
olcan adrian mı güldürmeyin Allah aşkına bu takımda kadro dışı kalması gereken tekisim var oda COLMAN DIR

olcan ve adrian uygun pozisyondaki arkadaşına pas vermek yerine 3 4 kişiye çalım atmasını normal karşılıyorsanız,sorun yok.

bu durum haftalardır devam ediiyor.

colmana gelince kadro dışı değilde sezon öncesi satılmasını istemiştim.hatta devre arasında takasla gönderilmesi taraftarıydım.

yorumsuz6117
17.02.2013, 21:12
Arkadaş çok kötü inanılmaz kötü bi kadromuz var. Ligin en kötü 3 takımından biriyiz resmen.

Berke6198
Elazigdan 3 yiyen

Yahu adam açıklamasında her şeyi ifşa etti resmen. Herkesin maskesini düşürdü, yönetimin ve Sadri Şener'in maskesini düşürdü, her şeyi olan ve bitenleri 1.dilden dinledik işte, adam diyor ki benim istemediğim kişileri gönderdiler, istediklerimi transfer etmediler... daha ne söyleyeyim size ?

uzungöllü
Oynamış halimizide gördük.

hangi maçta ne oynadık... ne oynadık bu sezonki maçlarda...

sulo61gun
ersun yanalın takımının meyvelerini yemek mi?Ersun yenal neden şampıyon olamamış acaba o meyvelerler.Aynı adamlar ondayken nıye şampıuyon olamamısız. Biraz mantığa yatkın cümleler seçin derim.
mantıksız konuşan sensin dostum.adam ilk sene kurduğu henüz oturmamış kadro ile kafaya oynadı...en azından sahada koşan mücedele eden bi takım görüyorduk.ersunun başını da trabzonda belli kesimler yedi zaten...o takım ile şenol şampiyonluğa oynadı işte...

yorumsuz6117
17.02.2013, 21:13
Forvet yok orta saha yol geçen hanı , stoper yok , bek yok.

Berkan
Elazigdan 3 yiyen

Hocam hepimiz sinirliyiz yazdığım birşeyi yanlış anladınız herhalde.

Evet Şenol Güneş 'in de hataları vardır ve en büyük hatası şampiyon olduğumuz sene sonunda elimizdeki yıldızlar bir bir giderken kendisi de istifa etmeliydi .

batugol
bu takimdaki tüm yabancılar satılmalı
Zararın neresinden donersek kardir

Mert'
Burada Şenol Güneş'e attığım laflar için özür diliyorum kendisinden. Asıl suçlu baştakilermiş..

FC-ST-PAULI-61
Rezil ediyorlar bizi.Kadro disi kalmali bazi Oyuncular mesela Yasin ve cech.

titanic
Yönetim şenol güneşe yaptıklarının cezasını cekıyor.Tıpkı fedarasyon gibi, senol hocadan sonra Türk milli takımını dunya klasmanında göremıyoruz.Korkarımkı Şenol hocadan sonra trabzonsporuda puan durumunun ilk 9 unda göremeyeceğiz

asimavi
...maçın ilk on dakikasını ...maçı hiç izlemeyen birine izletin...sonra kapatın ve bu maç sonucu ne olmuştur diye sorun....

...alınacak cevap ne olurdu sizce....

isyan6161
yusuf mehmet sıddık ofeodu elımızdekı futbolculardan fazlaları var eksıklerı yok acılen seneye a takıma monte edılmelıler kımse transfer falan beklemesınbızden ıflas etmıs durumda klup..

artvints
yav başkana falan gerek yok.tolunay ve mustafa hocaya ver tam yetkiyi, onlar yönetsin zaten napıyo ki başkanlar, geliyolar takım üzerinden reklam yapıyolar.bu hiç bişey oynamayıp bi sürü para alan adamları göndersinler o sahaya trabzonspolu çocuklar çıksın başka bişey istemiyorum.

Oruç
17.02.2013, 21:14
Takım 10. dk'da maçı bıraktı resmen. Bu kadar da olmaz yani.

Cafer Bulur
Son yillarin en rezil macini oynadik,1-0 dan sonra maci resmen biraktik.

Futbol adina hicbir sey oynamadiklari gibi mücadele anlaminda bile rakibe direnemedik.

Bunun sorumlularin acilen gitmesi gerekiyor,bu yönetim gitmedikce iflah olmayiz.

Nisan-mayis ayi icin kongre karari alinmali,takimda da gelecek haftadan itibaren ciddi degisiklikler yaqpilmali.

yorumsuz6117
1461 Trabzon bundan fazla puan toplardı.

bahadır2561
Yahu adam açıklamasında her şeyi ifşa etti resmen. Herkesin maskesini düşürdü, yönetimin ve Sadri Şener'in maskesini düşürdü, her şeyi olan ve bitenleri 1.dilden dinledik işte, adam diyor ki benim istemediğim kişileri gönderdiler, istediklerimi transfer etmediler... daha ne söyleyeyim size ?

Her msaja cevap yazmak zorunda deilsin
''Bize daha bisey soyleme"

uzungöllü
artık takımda katliam bekliyorum... kadro dışı sözleşme feshi para cezaları...

messi_61
Tam bir fiyasko lanetli bu takim duzelmez

kudu_61
;1918931696']Burada Şenol Güneş'e attığım laflar için özür diliyorum kendisinden. Asıl suçlu baştakilermiş..emreyi körelten güneştır tek günahı bu

asilhamsi

Bence de Olcan kalmalı ve sözleşmesi bitene kadar hergün meşe odunuyla dövülmeli.Sonra cok istiyorsa karsısında top oynarken ayagı titredigi eski takımına geri döner.

Onur
17.02.2013, 21:15
Mourinho gelse bu takım toparlanamaz. Bordomavi formaları sırtına geçirmiş bu sporcu arkadaşlar geri kalan hayatında başarılar denilip yollar ayrılmalı.

Başkan Sadri Şener takıma verdiği zararın artık farkına varmalı. Eğer Trabzonspor'u seviyorsa gerekeni yapmalı.

Sakin Şenol hoca, ateşli Tolunay hoca sonuç aynı...

Fenerbahçe ikinci yarı resmen -top diye- oynadı bizle. Dakika 60 skor 3-0 fb lehine, birine izletseniz maçı sanki 3-0 biz öndeyiz. Sinirden elim ayağım titredi. Ama sporcularımız -paralı kukla- olduklarını bana bir kez daha hissettirdiler.

Sadece büyük Trabzonspor taraftarına üzülüyorum.

ozzy!
Kalan maçlarımıza bakınca ve takımın oyununa bakınca ben inceden tırsmaya başladım.

M. İdmanyurdu Trabzonspor
Kasımpaşa Trabzonspor
Trabzonspor Beşiktaş
Bursaspor Trabzonspor
Trabzonspor M.P. Antalyaspor

Kalan maçlardan yalnızca Mersin maçı kolay gibi görünebilir. Diğer maçlar çok zorlu geçicek.

eksikbirşey
...maçın ilk on dakikasını ...maçı hiç izlemeyen birine izletin...sonra kapatın ve bu maç sonucu ne olmuştur diye sorun....

Atamayana atarlar şimdi fener atar bi tane .... derdi

Berke6198
Her msaja cevap yazmak zorunda deilsin
''Bize daha bisey soyleme"

Yazdıklarıma verecek cevap bulamıyorsanız yazmam ;)

UĞUR DURTAŞ
bu kişiliksiz oyun alışkanlık yaptı gibi.

tolunay hoca futbolcular kadar sende sorumlusun.

yasine 45 dak nasıl dayandın.bi açıklarmısın.

janko denen adam oyuncu olamaz.

bu oyuncuyu alan hayinlikle suçlarım ben.

isyan6161
küme düşmemeye oynayacağız böyle giderse.

oynuyoruz zaten 13 puan alabılırmı soyle bı fıksture bakıyorum cok zor lıgın en kotu futbolunu oynayan takımız su anda..haftaya mersınde yenerse kume hattındayız..

öztürk_61

Trabzonspor 5 fenerbahçe 0 olurdu bence

olcay_61
bu efsane futbolcuları bulup getiren yönetime ve bu efsane kadronun kuruluşuna onay veren şenol hocamıza sonsuz teşekkürler...

Kadir Aydın
Az önce iceri gectim, 8 yasindaki kardesimin gizli gizli agladigini gördüm hirsindan. O cocuga bunu reva görenlerin keyfi yerindedir eminim.

Hekimoğlu
Saha da tarla mübarek önce traktör sokup mahvettiler sonra trilyon döküp yenilediler sonuca bak.

Erbay
1-0'dan sonra maçı bırakanlar hesap vermeli bir şekilde. Para cezası olur bir şey olur.

ozturk
17.02.2013, 21:16
Paralar şu futbolculara gidiyor ya takıma 5 kuruş veresim gelmiyor

Cafer Bulur
Bu mactan anladigim sey senol günesin elindeki kadroyla en iyisini yaptigidir.

Lakin bu durum senol günesi sucsuz yapmaz,kendisi bu kadar ahmak ve beceriksiz bir takimi olusturdugu icin gitmesi gerekiyordu.

Dip.Ing.Mag.
Yarına bile bırakılmamalı şu an hemen yabancıların yarısından cogu PAF takıma gönderilmeli, yanlarına Yasin gibi ruhsuzlar da eklenmeli.

Alt yapıdan Oğuzhan gibi oyunvular takıma monte edilmeli ne olursa olsun bunda ısrar edilmeli bundan daha kötüsü olamaz herhalde... Şu anki durum tam bir rezalet

Fatih Öztürk
Az önce iceri gectim, 8 yasindaki kardesimin gizli gizli agladigini gördüm hirsindan. O cocuga bunu reva görenlerin keyfi yerindedir eminim.

Yeğenimi benim için öp kardeşim.çocuklarımız ağlamasın.

Kadir Yeter
İyi ki, yazmamışım;Farozlulardan takım kursan, bu kene'ri yenerdi diye.
Lâzım değil, hatır bilmek ve emek verenleri unutmamak!.

Kadir Yeter.
17.02.2013- TRABZON.
/forum.bordomavi.net/

cakalkerem
bir şey olmaz beyler yarına herşeyi unuturlar....

Mert'
emreyi körelten güneştır tek günahı bu

emreyi abartıyoruz bence tamam iyi futbolcu olabilir de çok beklenti var kendisinden belkide bu kadar iyi değildir?

Berke6198
Hala Şenol Güneş, Şenol Güneş diyenler var ya en çok onlara şaşırıyorum zaten.

Fatih Özkan
17.02.2013, 21:17
Tarihin en ağır para cezası verilmeli!

MDanışmaz
Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü bir takım kurmak da büyük başarıdır haklarını verelim..

isyan6161
Zararın neresinden donersek kardir

alcak enayıyı bı bulsak marek cechı akhısar bıle ıstemedı sezon sonuna kadar 400avroya kıralayalım demısızde neden bahsedıyorsun sen para etcek tek ısım henrıke oda 1 2 mılyon avro ya ancak satılır..

kudu_89
ilahi adalet işte 3 temmuz harekatı trabzonu bitirdi şike şike diye diye bu hallere geldi takım.

yorumsuz6117
Kupada finale kalmayız inş. Artık yeter bu şerefsizlerden yediğimiz hezimetler. 2010-2011'den sonra fenerle oynadığımız her maçta ezildik.

asilhamsi
17.02.2013, 21:18
Akademi Liglerinde bugün (pazar) U16, U17 ve U18 takımlarımız Ankaraspor ile karşılaştılar.

Maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

U16: Trabzonspor: 4-0 Ankaraspor (Goller: Hamza 2, Ahmet, Tunahan )

U17: Trabzonspor: 3-1 Ankaraspor (Goller: Serkan, Faruk, Savaş)

U18: Ankaraspor: 0-1 Trabzonspor (Gol: Emre)

Trabzonsporda altyapıdan yazı ile sıfır rakam ile 0 oyuncu bugün takımda yer aldı.

titanic
Emreyi körelten şenol güneş midir?Emre kendi kendine körelmiştir.Ya da hep böyleydi?Her genç oyuncudan Burak yılmaz çıkacak değil ya

TSemih61
İkinci yarı Fener'in bize karşı oynadığı futbol kabul edilemez. Fenerin bu sezon her maçına az da olsa bakmışımdır herhalde en rahat maçını bize karşı oynadılar. İnsanı yenilmekten daha çok karşı takımın barca gibi top çevirmesi koyuyor.

Berke6198

Abi, bence yeğenine bu bütün olup bitenlerin bir Tiyatro gösterisi olduğunu söyle. Hiç olmazsa yalan söylememiş olursun.

Ali Civil
Mustafayı abdullah kamili volkanı bu takımda görmek istemeyenler, Sırf trabzonlu diye mustafa ile abdullah bu takıma alınırmı diyenler burdamı? maç bitmeden koltuğundan kalkan sadri şener başkanlık koltuğundanda kalkmalıdır. Bu saatten sonra trabzonspora yapacağı tek hizmet budur.
SADRİ ŞENER İSTİFA!!!

Enes Ünal Kaya
Yasin Öztekin ; " önümüzdeki maçlar çok önemli onlara bakaçağız "

ne açıdan önemli ben anlamadım

Necmettin ALTUNTAŞ
Bu şikebahçeye karşı en onursuz oyunu biz oynuyoruz.Takımın revizyona değil tamamen değişime ihtiyacı var.Onur haricinde alayı satılsın yada bi şekilde gönderilsin.Gidecekler arasına yönetim kendini de yazsın.

outlaws61

22 yaşına geldim hala ağlıyorum renktaş ne diyim yavaştan alışmalı oda bu duruma.

bahadır2561
Yazdıklarıma verecek cevap bulamıyorsanız yazmam ;)

Yazma yazma
Oyuncu istemis aldirmamis o zaman ne diye duruyo takimin basinda
Oyuncu getiriyorlar pahali die veto ediyor
Td misin muhasebeci misin isine baksana
Tum yabanci transferleri baskan yaptiysa
Senin orda vasfin ne?
Ne diye duruyorsun
Bas istifayi

Faruk BERBER
17.02.2013, 21:19
Adamlar hak etti ve kazandı. İlk 10 dakika hariç, takim hiçbir şey yapmadı.

Ne olacak sonumuz bilinmez ama, Mersin maçına da yok canım bize birşey olmaz, biz mi düşecez peh kafasıyla çıkarsak bir darbe de oradan yeriz. İş şakaya gelmeyecek kadar ciddi. Takim bildigin gol atamıyor.

hasan8861
arkadaş bu şikeciler kadar ballı bi takım olamaz ya bi maçta 2 tane pozisyon..hakeminde Allah belasını versin gerçi hakemin değil yan hakemin orta hakemlik bişey yoktu o pozisyonda..o gol olsaydı belki başka maç olurdu ama bu kesinlikle mazeret değil tıpkı 2 hafta önceki antep maçı gibi adamlar net 2 gol kaçırmışlardı eğer onlar gol olsaydı biz yenmiş olmazdık...yazık bu takımı bu hale getirenler siyasete alet edenler ve buna göz yumanlara ..bilmiyorum farkındamısınız ama resmen yok oluyoruz ruhumuz yok oluyor parçalanıyoruz!!biz bunu hakedecek hiçbişey yapmadıysak neden bize bu çile

titanic

Yasin sen önce aynaya bak! Bu da kim diye kendine bir sor?

cakalkerem

düşme adayı olmamak için

Cafer Bulur
Son yillarin en aci verici maglubiyetini aldik,fb bu sezonun en rahat galibiyetini aldi.

Bunun bahanesi yok,bunun özrü yok.

Bir yönetim ne kadar kötü olsa bile bu kadar kötü mücadele edilmez,teslim olunmaz.

Bu takima Trabzonspor tarihinin en agir cezasi verilmelidir,kongrede de bu yönetim hakettigi cezayi alacaktir.

Erbay
Açık ara ligin en kötü takımıyız. Akhisar bile az daha ğs'ye yeniyordu yahu 2 topu direkten döndü.

Sümeyye Şahin
Fenerbahçeli futbolcuları tebrik ediyormuşmuşmuş.
Tebrik edeceğine mücadele et.

Punisher-61
Bu takimda yildiz dedigimiz sahtekarlar Mac basi dünyanin parasini aliyorlar... Artik bunlari kadro disi birakma zamani geldi...genclere güvenip onlarla oynamasi lazim tolunay hoca gelecek sezonun kadrosunda düsündügü topculari denemesi lazim...

Lig artig bitti hicbir iddiamiz kalmadi...

Tuğrul
5-6 tane kadro dışı bekliyorum.

Futbolculara gözdağı verilmeli.

1-0 olunca oyundan düşen, mücadele etmeyen oyuncu görmek istemiyorum.

Skor 0-0'ken golü vermeyen Bülent yıldırım ve yardımcı hakem müsvettelerini Allaha havele ediyorum.

ozzy!

Puan durumuna bak anlarsın.

Mert'

Doğru demiş Mersin bizi yenerse haftaya küme düşmenin en kuvvetli adaylarındanız.

umut22
17.02.2013, 21:20

isyan6161

dusmemk ıcın yasın gercı sırıtmaz 2 lıgde..seytan dıyorkı dussun su takım 1461ın cıkcağını bılsem serefsızım dussun derım ozamn trabzonlunun aklı belkı basına fazla umudum olmasada..

vadaa55
Bu takım bitmiş
Ölüyü gommeyip musalla tasında kokuttuk
Bu ölüyü gömecek arkasındaki cocuğu büyütecek yönetim lazım bize

doğru söze ne denir.

Berke6198

İnceden mesajı vermiş işte, kümeye düşmemek için.

Fatih Öztürk
Mustafayla Emerson iyi oynarken birden kesik yemeleri akıl işi değil.

yorumsuz6117
Birde çıkıp sezon başından beri bizim kadromuz kaliteli sadece oyuncularımız duygusallıklar yaşıyor falan demiyorlar mı :D

asilhamsi
17.02.2013, 21:21
Yönetim hiçbirşey yapamıyorsa acilen bize forma saglayan şirketle görüşüp farklı renkte forma satın almalı.

BU RENKLER BU KADAR HAYSİYETSİZ ADAMI ARTIK KALDIRMIYOR.

sulo61gun
şenol hocada yönetim kadar suçludur.hiçbir dönemde dememiştir ki bu futbolcuyu bana alın .bu kadroyu o kurmuştur.kurmamışsa da müdahil olmalıdır.sen ne ziya doğansın ne sametsin...bu güne kadar bunu hiçbir zaman elini taşın altına koymamıştır .iyi felsefe yapmıştır sadece..Aynı şekilde ben sadri şenerin de bu kulübe ihanet ettiğini düşünüyorum...

Taha Muhammet
Sövesim bile kalmadı bu takıma

FC-ST-PAULI-61
Bu Yasin gibi Almanyanin 5.Liginde oynayan Amatörler geliyor Türkiyeye Milyoner oluyor.
Ya bu Adam tam bir Amatör.Geldiginden beri söylüyorum.Bu Kadroda parasini hakeden cok az Oyuncu var.

ErtuGrul
Ben bu sene ölmez isem,ölmem ölmem hiç bir vakit...İki maç kazansak düze çıkacağız...Küme düşme potası 40 olmayacak bu sene 33-35 arası kümede kalmak için yeterli...Allah'ın belası şikecilerin her vurduğu gol oldu nerdeyse.Şans ve hakemler hiçbir zaman bizden yana olmadı ve olmayacakta....

MDanışmaz
Mustafa'ya büyük haksızlık yapıldı ilahi adalet diyorsak bizim için de geçerli iki haftadır sürekli defans hatalarından gol yiyoruz.

Soner Albayrak
Fenerbahçe deplasmanda Trabzonspor’a karşı oynadığı son 11 maçta 8 kez galip geldi.

yorumsuz6117
17.02.2013, 21:22
Mersin'i de yenilirsek ki büyük ihtimal yeniliriz küme düşücez gerçekten.

Berke6198
Yazma yazma
Oyuncu istemis aldirmamis o zaman ne diye duruyo takimin basinda
Oyuncu getiriyorlar pahali die veto ediyor
Td misin muhasebeci misin isine baksana
Tum yabanci transferleri baskan yaptiysa
Senin orda vasfin ne?
Ne diye duruyorsun
Bas istifayi

Yazacak bir şey bulmuşsunuz :)

gece_bekcisi
Bana kalırsa Janko'ya haksızlık ediliyor ,maçı 60. dakikaya kadar izleyebildim .Adama 1 tane top geldi o topu'da dışarıdan Adrian'a çevirdi. Adama hiç top atılmıyor ,takımı mahveden kesinlikle kesinlikle Olcan'dır .O kadar bencil oynuyor ki , bazen pas vermek yerine adamın içinden geçmeye çalışıyor ,düşen pozisyonları atamıyor . Bazı Oyunculara (Serkan,Olcan ,Yasin ) Trabzonspor'ûn ne olduğu hatırlatılmalı ve gerekli cezalar verilmeli ...

cakalkerem
bize 3 atmayanı dövüyorlar 5 maçtır 3 yiyoruz neredeyse

toksoy61
belli olan şey şu ki: sadri şener ve ekibi ile aziz yıldırım ve ekibi sezon sonuna kadar gönderilecek. sadri şenerin gönderilmesi çok kolay çünkü parası yok ve arkasında güçlü lobisi yok. fakat aziz yıldırım ın çok büyük parası var ve arkasında güçlü lobisi var. şike sürecindeki bu iki yönetimde gönderilmek isteniyor. takım içten sabote ediliyor. bunun başka açıklaması falan yok.

Cafer Bulur
Ne bir futbolcular sahtekar tezahürati ne de yönetim istifa sesleri.

Trabzonspor taraftari resmen afyon yutmus gibi,beni daha cok üzen budur.

umut22
kaçıncı sıraya düştük ?

kudu_89
Mustafayla Emerson iyi oynarken birden kesik yemeleri akıl işi değil.

emerson dedi dağılın beyler.

cellchook
17.02.2013, 21:23
Şenol Güneş gitsin takım düzlüğe çıkar diyenlerle Sadri Şener istifa diyenler aynı.Çözümünüz var mı diye sorsan yok ve bunlardan çok var.

erdo6
;1918931780']Doğru demiş Mersin bizi yenerse haftaya küme düşmenin en kuvvetli adaylarındanız.

emin ol zaten yenecek

Fatih Öztürk
emerson dedi dağılın beyler.

Emerson son maçlarda gayet iyiydi.dağılma dur hele:)

messi_61
Gercekten kume duscez bu ne rezilik allahimm

Berke6198
Hocanın kanatları bu kadar kötü olan Trabzonspor'da, Janko'yu oynatarak taraftarın önüne atması çok yanlış bir hareketti.

bahadır2561
Yazacak bir şey bulmuşsunuz :)

Guzel kardesim hadi isine bak

yorumsuz6117
Fenerbahçe deplasmanda Trabzonspor’a karşı oynadığı son 11 maçta 8 kez galip geldi.

Deplasmanda da 15 yıldır falan galibiyetimiz yok. Utanç tablosu.

kudu_61
17.02.2013, 21:24
Bu Bamba'yı nereden buldu acaba yönetim. Tek bir katkısını görmedim geldiğinden bu yana, yedirtti golü de rezil herif.bence bu başlık kapansın adam şimdiye kadar uçana kaçana vurdu ve malesef çok tahlihsiz bir maç oynadı vurmadı bile kendi kalesin gol attığı maçta muhtemelen onur bırak dedi ve o da atlarken ayağına çarptı 2. gol çarptı yazık arkadaşlar böyle değerlendirmeyin bence ligin en iyi stoperi

cellchook
17.02.2013, 21:24
Bu sezon hangi kadro 3 maç üstüste aynı çıkmış sahaya...

Bilen arkadaş var mı istatistik tutan.

kudu_89
17.02.2013, 21:25

:alkış:

Royal Heart
Maçın başında verilmeyen gol belki de maça %100 etki etti ama bu sahadaki topçu yığını ne yapıyor öyle ya ? Olacak iş değil. Son 2 maça hiç bakmamıştım zaten bugün biraz bakayım dedim demez olaydım. Bu ülkede bir Trabzonsporlu'nun futboldan soğuması için tüm koşullar mevcut. En tepeden en aşağıya da herkesin kabahati var ancak görünen şu ki yine hep vardığımız nokta, bu yönetimle istikrarlı mağlubiyetlere biz devam ederiz. Miad doldu. Sezon sonu da tüm takım temizlenmeli, birkaç isim kalmalı sadece.

Futbolu bırakalım dedik malûm süreçten sonra ama tuttuğumuz takım ''ben varım'' dedi, sen varsan demek ki savaşacaksın dedik destek verdik ancak gelinen nokta ortada. Ne yazsak tesiri yok ancak hiçbir hesap sözkonusu olmaksızın can-ı gönülden bu takımı sevenlere yazık.

titanic
sorumluluğu birisi alsın artık ve çeksin gitsin;
kimse yapmazsa iyi bir taraftar olmadım deyip takımı bırakacam

Enes Ünal Kaya
Lig Tv'de Küme Düşmemiz Konuşuluyor Vay Be :/

kudu_61
Hocanın kanatları bu kadar kötü olan Trabzonspor'da, Janko'yu taraftarın önüne atması çok yanlış bir hareketti.azcıkta kendi bişey yapsın yetişemediği topta ayağını sokmaktan aciz ne jankosu ya berbat bir topçu AL TEKKEYİ ölüsü jankodan iyi oynar yazık

Ali Civil
Bu mactan anladigim sey senol günesin elindeki kadroyla en iyisini yaptigidir.

Lakin bu durum senol günesi sucsuz yapmaz,kendisi bu kadar ahmak ve beceriksiz bir takimi olusturdugu icin gitmesi gerekiyordu.

Arkadaş sen ŞENOL GÜNEŞ'in basın açıklamasını dinlemedin heralde. O lafları sarfederken yüz ifadesini birşeylerin boğazına düğümlendiğini görmedin heralde. Adam bas bas bağırıyor yönetim benim kalmasını istediğim oyuncuları gönderdi, istemediğim oyuncuları aldı. Adam bağırıyor Sadri Şener yanlış transfer politikası izliyor. Halen daha Şenol Güneşi eleştiriyosan sana diyecek laf yok! Adamlar sahada koşup oynamıyo Şenol Güneşmmi çıkıp oynasın bu durum Tolunay hoca içinde geçerli

Ogün'
Kabullenemiyorum artık.

Taha Muhammet
Zokora ile bambada gelince gerçekten çok iyi takım olduk.....

isyan6161
bence bu başlık kapansın adam şimdiye kadar uçana kaçana vurdu ve malesef çok tahlihsiz bir maç oynadı vurmadı bile kendi kalesin gol attığı maçta muhtemelen onur bırak dedi ve o da atlarken ayağına çarptı 2. gol çarptı yazık arkadaşlar böyle değerlendirmeyin bence ligin en iyi stoperi

lıgın en ıyı stoperı ve bamba oylemı?gecen haftada bu haftada maçların ıcıne sıcan adam gırayla bırlıkde..

Maammet
17.02.2013, 21:26
Bahane üretmeye gerek yok küme yolculuğumuz sivas maçıyla başladı ve sürüyor,anlayacağınız sıkıntı büyük.Bununla birlikte zaten bu maçın farklı bir sonucu olamazdı TFF cimbomla yarışacak olan feneri zaten mağlup ettirmezdi burda,herşey onların istediği gibi yani şike konusunda sıkıntı çıkaranları,hak arayanları,pürüz oluşturanları tabiki de yok etmek istiyecekler.Birde bu takım Şenol Güneş'e ve teknik ekibine vefasız davrandı;heryer de söylüyorum bunu "VEFA YOKSA BAŞARI DA YOK... "Bu kadar kötü bir sene geçirdiğimi hatırlamıyorum Allah beterinden korusun :((

FC-ST-PAULI-61
Ligden düsmeyelim yeter.Kupada finale kalirsak Nevzat Sakar Avrupa Kupasina katiliyoruz iste ha 3. olarak gittik ha 15. olarak ne fark var ne istiyorsunuz der :D :D :D

Erbay
Tolunay hoca Hakan Şüküre sallıyor :)

Fatih Öztürk
Tolunay Hakan Şüküre pis giydiriyor.

kudu_61
hakana koydu lafı ve iyi konuştu tolunay hoca

Berkan
Ne umutlarla izledik sonucunda ne bulduk. Yazıklar olsun böyle kadroya ve yönetime.

Mert'
Hoca fena koydu hakan şüküre yanlz

zafer6161
afedersiniz ama fener bizimle şey gecerek oynadı..........

biz şimdi 1 hafta verilmeyen golümüzü konuşuruz.. gündemi değiştiririz...

şuanda itibaren küme korkusu bence tamamen hissedilmeye başlanacak........

Berke6198
17.02.2013, 21:27
azcıkta kendi bişey yapsın yetişemediği topta ayağını sokmaktan aciz ne jankosu ya berbat bir topçu AL TEKKEYİ ölüsü jankodan iyi oynar yazık

Janko'ya kızamıyorum ki bu konuda, adamın yetenekleri bu kadar. Yani o adamdan koşup top almasını falan beklemek hata olur. Emre ile başlaması gereken bir maçtı, 50 kere söyledik bunu.

isyan6161

koca kurt yaslanınca bebelerın maskarası olurmus adamlar zaten allahdan arıyolardı fırsat gectı elelrıne değerlendırsınler tabı

Ogün YAZICI
bu yasin denen futbol fukarası için i.b.b. maçından sonra bu sezon bir kez bile adam geçemedi yazmıştım o maçtan sonra 4-5 maç daha oynadı hale daha geçemedi.senin oynadığın şeyi herkes oynar be yazıklar olsun size !

Royal Heart
Tek çözüm var : Her yönüyle güçlü bir Yönetim kurabilmek. Bunun için de ilk aşama bu Yönetim'in bırakmasından geçiyor. Başı boş kalsa kulüp saha sonuçları daha kötü olmazdı, 3 Temmuz sürecinde yapılanlar zaten ortada. Bkz. Demirören, Levent Bıçakçı...

Sibel
Olay çıkmadı. Mutlu oldunuz mu? Geldiler güle oynaya yenip gidiyorlar.
Her zaman ki gibi.
Ama pardon! Bize gerilim yaramiyor!
Sevinin şimdi. Sağ duyulu olun. Olun ki herkes istediği gibi davransın.

Gökhan Koç
Arkadaşlar,

Küfür etmeyin burda lütfen !

İsyan etme hakkına sahipsiniz, bende delirmiş durumdayım.

Ama forum yöneticilerine daha çok zorluk çıkarmayalım lütfen,

Bir çoğu öğrenci bu forum yöneticilerinin okula gidecek olanı var. işi gücü olanı var.

Birbirimizi kırmayalım, lütfen !

Küfür olmasın,

......................

Arkadaşlar,

Bir çoğu öğrenci bu forum yöneticilerinin okula gidecek olanı var. işi gücü olanı var.

Küfür olmasın,

....................

Arkadaşlar,

Küfür olmasın,

....................

Arkadaşlar,

Küfür olmasın,

...................

Arkadaşlar,

Küfür olmasın,

outlaws61
hakana koydu lafı ve iyi konuştu tolunay hoca

ne diyor açıklasanıza yada izleyebileceğimiz bi yer var mı

Ali Civil
Hocanın kanatları bu kadar kötü olan Trabzonspor'da, Janko'yu oynatarak taraftarın önüne atması çok yanlış bir hareketti.

Hoca ne yapsın arkadaş forvetler kimler Janko,Emre,Henricque al birini vur ötekine! Hocanın yapacağı en iyi şey forvetsiz oynamak olurdu bence.

cakalkerem
marcus: mersine gidiyorlar sıkıntı var ...Hoca 3 ay süre isteyemez....takımda kalite var ama küme düşmeye gidiyor neredeyse

tolunay: sorunlarımız var...takımın genel yapısında sorun var...hatanın tamamaı bana ait...feneri kkutluyorum....hakan şüküre 2 laf söylemek istiyorum....dikkatli takip etsin..dediklerimi....benim söylediklerimi başkaları ile karıştırmasın ben bedel ödemeye geldim...her türlü bedeli öderim...antep maçından sonra da aynısını söyledim...oyun genelinde iyi oynamadık...alışık olmadığımız bir skorla karşı karşıyayız.....trabzonun eski ruhunu canlandırmaya çalışıyoruz....eylemlerimiz o yüzden.....ağzımızdan ne çıktıysa onu söylüyoruz....

kudu_89
17.02.2013, 21:28
Emerson son maçlarda gayet iyiydi.dağılma dur hele:)

etme ağabey. bu adam rezalet bir bek. brezilyalı olduğuda şüpheli.

isyan6161
;1918931855']Hoca fena koydu hakan şüküre yanlz

ne dedıkı

kudu_61
lıgın en ıyı stoperı ve bamba oylemı?gecen haftada bu haftada maçların ıcıne sıcan adam gırayla bırlıkde..ya bide ilk 17 maça bakarmısın beni de yanıltıyor haklısın ama ligin ilk yarısı AÇIK ARA LİGİN EN İYİSİ

Cafer Bulur
Sorunumuz ne bamba ne mustafa ne cech ne olcan ne yasin ne da janko.

Sorun bu takimin kazanmak icin hicbirsey ortaya koymamasi.

Macta durum 1-0 iken fb li oyuncular sürekli vakit gecirdiler,hicbir oyuncumuz hakeme bir itirazda bulunmadi.

Böyle bir futbolcular topluluguna sahibiz,itiraz etmeye bile acizler.

Bu futbolculari komple degistirmemiz lazim,bir veya ikisini dedil.

İlker Yazıcıoğlu
Tolunay Hakan Şüküre pis giydiriyor.

Fatihim ne dedi dostum,yazsana merak ettim...

ozturk
Gadronu al defol

asilhamsi
tek çözüm var : Her yönüyle güçlü bir yönetim kurabilmek. Bunun için de ilk aşama bu yönetim'in bırakmasından geçiyor. Başı boş kalsa kulüp saha sonuçları daha kötü olmazdı, 3 temmuz sürecinde yapılanlar zaten ortada. Bkz. Demirören, levent bıçakçı...

aman böyle konuşma yorumlarını silerler.

Kadir Aydın
Arkadaslar hakan sukur olayini acar misiniz? Olay nedir?

Enes Ünal Kaya
Tolunay Kafkas :

" Maçı Ben Kaybettim , Çok Fazla Şey Demeye Gerek Yok , Hakan Şükürede İki Lafım Var. Antep Maçından Sonra da Aynı Şeyi Söyledim Beni İyi Dinlesin Öyle Yorum Yapsın , Beni Kimseyle Karıştırmasın, Tüm SOrumluluk Bana Ait , Fb Haklı Bir Galibiyet Almışdır Tebrik Ediyorum. Ofsayt Olmuş Gol Olmuş Bu Önemli Değil, Trabzonspora Yakışmayan Sonuç Ortada, Bir Bütünlük İçin Uğraşıyoruz, Bu Yüzden Bir Takım Eylemlerde Bulunuyoruz. Trabzonun Ruhunu Canlandırmak İçin Burdayım, Trabzon Bu Ruhu Kazanacak ! Camia Olarak Göründüğünden Çok Daha Kuvetliyiz Bunu Sahayada , Her Yerede Yansıtırız "

Hakan Şükür Olayı Şöyle : 3 ay müsade etmesini antep maçından sonra söylesin demişdi

Fatih Öztürk
etme ağabey. bu adam rezalet bir bek. brezilyalı olduğuda şüpheli.

Bencede Emerson kötü oyuncu fakat Cech'den çok daha yaratıcı.

Ali İhsan
17.02.2013, 21:29
Tolunay Kafkas mağlubiyeti analiz etmek yerine Hakan Şükür'e laf sokarak gündemi değiştirmeye çalışması bence çok abes.

Rezil olduk adamın derdi Hakan Şükür'e laf sokmak...

Alper Beyazay
Ne dedi Tolunay hoca ?

Berke6198
Hoca ne yapsın arkadaş forvetler kimler Janko,Emre,Henricque al birini vur ötekine! Hocanın yapacağı en iyi şey forvetsiz oynamak olurdu bence.

Emre'nin hiçte "Al birini vur ötekine"lik bir durumu olduğunu düşünmüyorum... gayet iyi oynayabilecek durumda.

zafer6161

biz konuşmuyoruzmu.ligtv konussa ne olur...

delikoyun
ya bırakın emersonu falan birşey bilmiyorsunuz takım savunması yok takım savunması 5 tane matmazelle oynuyoruz adrian alanzinho soner olcan yasin pres yapmayan oyuncularla futbol olmaz janko tam bir transfer saçmalığı orta alanda pres yapıcak oyuncular lazım belliki zokora görmüş geçen hafta oynamamamk için yaptı yapacağını trabzonda sorun var bence bir daha asla 5 yabancı alma trabzon yerlinin yerlisi derim ben ligde ki trabzon kökenli oyunculara para verrirken acıma al aykutu g. birliğinden acıma paraya lejyonerlerle olmaz uğraşma boşuna adrian alanzinho soner hiç basmayan oyuncularla oynuyoruz janko haftalardır taraftar yazıyo janko janko janko alın size janko yazık ona verilen paraya yazık sana sadri şener istifa et

Ogün'
Hakan şükürün sesi çatallanmış ne dedi Hoca? :D

Ünal Er
Hiç koşmuyorlar. Hiç mücadele etmiyorlar. Pas tercihleri tamamen yanlış. Futbol oynamayı bilmiyorlar. Tek pas yok. Topu alan, bir adam geçme sevdası içinde. Orta saha uyumu sıfır, takımın fişi çekilmiş gibi...
Colman ne yaptı, bu kadar vurdum duymaz oynanırmı? hiç koşmadı bir tane isabetli pası yok aldığı her topu ezdi...Orta sahada aynı tipte elli tane adam.. Serkanın ne işi var orta sahada, bana kalsa takımda da işi yok o ayrı...Bir tane bek çıkmıyor mu arkadaş

bahadır2561
17.02.2013, 21:30
Hocanin aciklamalrini yazarmisiniz arkadaslar

Berke6198
Yarın ya ben bir Fener'liyi döveceğim, yada ben dayak yiyeceğim.

Mert'
Hakan şükür 3 ay versinler bana lafını neden gazianetp galibiyetinden sonra demedi dedi tolunay hoca ardından hoca geldi ropörtaj için hakan şükür bilip bilmeden konuşmasın ben her zaman dedim falan dedi mimikleriyle falan koydu lafı :D

kürşat şen
acil sistem değişmeli artık..bu kanat oyuncularından bir halt olmaz..4-3-1-2 denenmeli..ilerde mecbur henrik ve emre ile gidilmeli..orta saha egemenliğini almamız için şart bu..

Fatih Öztürk
Fatihim ne dedi dostum,yazsana merak ettim...

İlkerim aynen Enesin yazdıklarını dedi Tolunay Hoca.

Tolunay Kafkas :

" Maçı Ben Kaybettim , Çok Fazla Şey Demeye Gerek Yok , Hakan Şükürede İki Lafım Var. Antep Maçından Sonra da Aynı Şeyi Söyledim Beni İyi Dinlesin Öyle Yorum Yapsın , Beni Kimseyle Karıştırmasın, Tüm SOrumluluk Bana Ait , Fb Haklı Bir Galibiyet Almışdır Tebrik Ediyorum. Ofsayt Olmuş Gol Olmuş Bu Önemli Değil, Trabzonspora Yakışmayan Sonuç Ortada, Bir Bütünlük İçin Uğraşıyoruz, Bu Yüzden Bir Takım Eylemlerde Bulunuyoruz. Trabzonun Ruhunu Canlandırmak İçin Burdayım, Trabzon Bu Ruhu Kazanacak ! Camia Olarak Göründüğünden Çok Daha Kuvetliyiz Bunu Sahayada , Her Yerede Yansıtırız "

Hakan Şükür Olayı Şöyle : 3 ay müsade etmesini antep maçından sonra söylesin demişdi

Maammet
Şu Bamba'ya da ligin en iyi stoperi diyenler ligin en iyi kalecisi Onur'a ayıp etmesinler yazıktır.Bu takımın az gol yeme sebebi kalecileridir.Tekrar tekrar söylüyorum Giray ve Bamba birlikte şampiyonluğa giden iyi bir takımın defansı olamaz...

Erbay
3 ay zaman istemekle alakalıydı konu. Hakan Şükür bunu kazanılan Antep maçından sonra söyleseydi dedi. Tolunay hoca da Hakan Şükür'e iki çift lafım var ben bunu o maçtan sonra da söyledim. Bu hesapları yapmam, bu takıma bedel ödemeye geldi falan dedi.

cakalkerem
hakan şükür: hocanın oyuncu seçimleri kesinlikle hatalıydı....forvetin sağ sol beklerin yanlıştı....janko ağır adam...orta yapmalısın gelmiyor....

ozturk
Suçlu Hakan mı Hakan ne yapmış

zafer6161
17.02.2013, 21:31
hakan şükür ne alaka..ne demiştiki :S

asilhamsi
''Dileğimiz ilişkilerin normalleşmesi''
Yener, bir soru üzerine de ''Dileğimiz iki kulüp arasındaki ilişkilerin normalleşmesi'' diyerek, şunları kaydetti:

''Mutlaka futbolda büyük kulüpler arasında rekabet olacak. Bizim Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, diğer Anadolu takımları ile rekabetimiz her zaman olacak. Çünkü diğer takımlar varsa Trabzonspor da vardır. Çünkü yarışacağınız takımlar bunlar. O bakımdan mutlaka bu sürecin bir yerde normale dönmesi lazım.

İlişkiler normalleşti zaten yönetim olarak Febeşin kucağında zıplıyorsunuz.

Haysiyet yoksunu insancıklar.

ALDENİRO
bu maçta yapmamız gereken ama yapamadığımız ama fenerin yaptığı iki şey: birincisi verkaç, ikincisi adam adama savunma.biz alan savunması yaptık onlarda verkaç ile oyuncularıızı geçti.bu kadar basit...

titanic
Hoca Hakan Şüküre laf söyledi ya bir haftada onunla gurur duyarız.Helal olsun bize

Cafer Bulur
Arkadaş sen ŞENOL GÜNEŞ'in basın açıklamasını dinlemedin heralde. O lafları sarfederken yüz ifadesini birşeylerin boğazına düğümlendiğini görmedin heralde. Adam bas bas bağırıyor yönetim benim kalmasını istediğim oyuncuları gönderdi, istemediğim oyuncuları aldı. Adam bağırıyor Sadri Şener yanlış transfer politikası izliyor. Halen daha Şenol Güneşi eleştiriyosan sana diyecek laf yok! Adamlar sahada koşup oynamıyo Şenol Güneşmmi çıkıp oynasın bu durum Tolunay hoca içinde geçerli

Kardesim,senol hoca bunu görevde iken diyebildi mi?

Diyemiyorsan konusmayacaksin,is isten gectikten sonra konussan neye yarar?

Bizde söylüyoruz yönetimin gitmesi gerektigini,herkes de biliyor...

hyasin61
Yardımıcın o pozısyonda agzını okudunuz mu ?görmedim abi diyor

cakalkerem
17.02.2013, 21:32
marcus: mersine gidiyorlar sıkıntı var ...Hoca 3 ay süre isteyemez....takımda kalite var ama küme düşmeye gidiyor neredeyse

tolunay: sorunlarımız var...takımın genel yapısında sorun var...hatanın tamamaı bana ait...feneri kkutluyorum....hakan şüküre 2 laf söylemek istiyorum....dikkatli takip etsin..dediklerimi....benim söylediklerimi başkaları ile karıştırmasın ben bedel ödemeye geldim...her türlü bedeli öderim...antep maçından sonra da aynısını söyledim...oyun genelinde iyi oynamadık...alışık olmadığımız bir skorla karşı karşıyayız.....trabzonun eski ruhunu canlandırmaya çalışıyoruz....eylemlerimiz o yüzden.....ağzımızdan ne çıktıysa onu söylüyoruz....

hakan şüküre cvp

İlker Yazıcıoğlu
İlkerim aynen Enesin yazdıklarını dedi Tolunay Hoca.

Eyvallah dostum,sağolasın,okudum...

Kadir Yeter

Bu yorum tekrar- tekrar okunmalı... ve saklanmalı: 2012-2013 sezonu için.

Kadir Yeter.
17.02.2013- TRABZON.

littlebighorn
Aman Tolunay Hoca Hakan Şükür'ün "dokunulmazlığı" var.

cakalkerem
17.02.2013, 21:33
ilginç yorum :trabzonspor'da rakibe tekme atan oyuncu yok takım inanmamış ki....