PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikeci Emre Maçka'da Anaokulu Yaptırmaktan Vazgeçti...

Sayfa : [1] 2

Şahinoğlu
07.02.2013, 18:40
Şikecilerin kaptanı Emre Belözoğlu Trabzon'un Maçka ilçesinde Anaokulu yaptıracakmış üstelik Maçka Belediye'sinden gerekli izinleride almışlar, sen bu toprakların kara lastikle top oynayan çocuklarının hayallerini çal sonra gel orada anaokulu yaptır olacak iş değil, Trabzonspor'lu olan herkesi bu olaya tepki koymaya davet ediyorum. Burası Trabzon Emre Belözoğlu hakkını yediğin insanlar burada sen buraya gelip hakaret edercesine hayırlı bir işmiş gibi kazandığın haram parayla anaokulu açtıramazsın .Görüşleriniz bekliyorum arkadaşlar saygılarımla.

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2013, 18:41
Günah çıkaracağını sanıyor

Çocuğunun üzerine yemin etmişti

TSezgin61
07.02.2013, 18:41
insallah yönlendirenleri bizden birileri degildir... siyasiler, sanatcilar vs.

Külünkoğlu
07.02.2013, 18:48
Çok basit, Maçkalılar sayın valiye "rızamız yoktur" diyerek daha fazla uzatmadan polemiğe girmeden teşekkür edip "biz yaparız"diyecekler.

zaferyıldız
07.02.2013, 18:49
aziz yıldırımdan da meslek -sanat okulu istiyoruz

Tahir61
07.02.2013, 18:49
ismi de emre belezoğlu ilköğretim okulu olursa tadından yenmez

TSezgin61
07.02.2013, 18:52
Metin abinin dedigi Uygun. fazla kisi olmali. ben mackaliyim, tek tük olmaz. fazla kisi olmali.

ama emre araya volkan Konak gibi isimleri koyabilir. malum akrabasi oluyor kendisi uzaktanda olsa...

İrva Yazıcıoğlu
07.02.2013, 18:55
Bu saçmalık gerçekleşmez umarım...!

Irkçı,şikeci gelip bu şehirde okul açamaz!

Hiç uzatılmadan engellenmeli...

Samet Türkmen
07.02.2013, 18:55
Oyları verenler sesli kalsın bu konuya. Bence gereksiz bir başlık. Kesinikle bizim işimiz değil.

kamaleyte
07.02.2013, 19:00
Metin abinin dedigi Uygun. fazla kisi olmali. ben mackaliyim, tek tük olmaz. fazla kisi olmali.

ama araya volkan Konak gibi isimleri koyabilir. malum akrabasi oluyor kendisi uzaktanda olsa...

Volkan konakta ne tepki verir ama.O hayranlarını kaybedemez mazallah fenerliler gelmez konserine.Alakasız belki ama bugün rte karadenizdeki illerin il başkanlarıyla toplantı yaptı Trabzonda var tabi ardından emre okul yaptırıyor yok bdp karadeniz turuna çıkacak diye haberler gelmeye başladı.Çok pis oyunlar dönüyor Trabzon üzerinde.

Samet Türkmen
07.02.2013, 19:01
Volkan Konak gördüğüm en sahte Trabzonsporlular'dan birisi. Aman bulaşmasın.

TSezgin61
07.02.2013, 19:02
Oyları verenler sesli kalsın bu konuya. Bence gereksiz bir başlık. Kesinikle bizim işimiz değil.

samet hangi oylari? gönlün el veriyormu simdi bu olaya? ben inanmiyorum.

oy konusunun halloldugunu düsünüyorduk bu Sike süresinde.

hangi parti okulu yaptirmazdi mesela?

hükümetle beraber sikecilere yalakalik yapan, ayaklarina gidip formayla resim cekilenlermi ????

TSezgin61
07.02.2013, 19:03
Volkan konakta ne tepki verir ama.O hayranlarını kaybedemez mazallah fenerliler gelmez konserine.Alakasız belki ama bugün rte karadenizdeki illerin il başkanlarıyla toplantı yaptı Trabzonda var tabi ardından emre okul yaptırıyor yok bdp karadeniz turuna çıkacak diye haberler gelmeye başladı.Çok pis oyunlar dönüyor Trabzon üzerinde.

Volkan Konak gördüğüm en sahte Trabzonsporlular'dan birisi. Aman bulaşmasın.

yanlis yazmisim.

ben emrenin araya onu koyup yine yaptiracagini düsünüyorum demek istedim...

Öznur61
07.02.2013, 19:05
okul yaptıracak başka biryer bulamamış mı bu adam?!

Samet Türkmen
07.02.2013, 19:05
Emre AKP ve Cemaat tarafından korunan birisi.Bunu bilmeyen adama açıkça cahil diyebilirim,hiç çekinmem. Neredeyse bütün yetkililerin fenerli olduğu Trabzon'da bu iş hiçte tesadüf değil.

AKP oylarını arttırır yeni seçimlerde,merak etmeyin. Ne de olsa eğitim uçağımızı F-22 ile yarıştıran bir medyamız var. Halk çoktan yutmuştur önüne sunulanı.

TSezgin61
07.02.2013, 19:08
Emre AKP ve Cemaat tarafından korunan birisi.Bunu bilmeyen adama açıkça cahil diyebilirim,hiç çekinmem. Neredeyse bütün yetkililerin fenerli olduğu Trabzon'da bu iş hiçte tesadüf değil.

AKP ve Cemaat tarafindan korundugunu hepimiz biliyoruz tabiki.

hadi diyelim onlara dayanarak yapiyor, kim yaptirmazdi? sorunun cevabini hepimiz biliyorsak bu oy konusunu kapatalim bence.

oy konusuna girersek ozaman kupa mücadelemizi biz birakalim, akpye oy verenler devam etsin...

TSezgin61
07.02.2013, 19:09
Trabzon sehrini bu insan kiligindakilerden ve onlarin oyunlarindan korumak boynumuzun borcu...

mecburuz buna!

kamaleyte
07.02.2013, 19:11
Trabzondakiler bunu hak etti ben şahsen üzerime almıyorum bu hakareti.Emre durduk yere niye okul yapar hürriyet böyle haber yapsın diye.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/22546150.asp

Ali İhsan
07.02.2013, 19:11
Ben iyi niyetle yaklaşmıyorum, direk cahilsiniz mesajı vermeye çalıştığını düşünüyorum. Su verse içmem!

biltrabzon
07.02.2013, 19:12
Burak Özkaya ‏@BrkOzk

Emre Belözoğlu'nun Trabzon kentine okul yapmasını istemeyen futbol fanatiği zihniyetini kınıyorum. Unutmayın ki Emre, Maçkalıdır.
figen civan tarafından retweetlendi

Adamin attigi twite bakin,ulan bu adamlari hala savunanlar var.Bu se...ze bu imkani sunanlar kim.Valinin koyu fenerli oldugu söylenir,yalamalik mi yapiyor valibey.

Samet Türkmen
07.02.2013, 19:12
Nasıl devam ederse etsinler artık. Bir kısım hariç Trabzon'daki kimseye üzülmüyorum artık. Trabzonspor bile sırtımdan vurmuşken beni artık umursamıyorum. Bir taraftar olarak gerekeni yaptım. Artık Trabzonspor kulübü düşünsün. Bana o kupayı getirecekler. Gereğini yapsınlar.

Sadri Şener'e ne oldu mesela ? Esprilerini duyamıyorsuz sayın Başkanın kaç gündür !!

brushfield
07.02.2013, 19:15
Emre'nin şikeden haberi olmadığına zerre kadar inanmıyorum tıpkı Aykut Kocaman'ın olmadığına inanmadığım gibi. Bu karakterde bir insanın sırf günah çıkarmak, kendini şirin göstermek için memleketim Maçka'ya el kadar bir anaokulu yaptırmasını istemiyorum. Bu olaylar olmasaydı böyle bir reklama gerek duymayacağını azıcık akla sahip olan her insan anlayabilir. Emre Belezoğlu okul yapsın istemiyoruz, hırsızlık ve ırkçılık yapmasın kafi.

biltrabzon
07.02.2013, 19:16
Ulan cölde cesme yaptir,icen trabzonsporlu namerttir.

TSezgin61
07.02.2013, 19:17
Nasıl devam ederse etsinler artık. Bir kısım hariç Trabzon'daki kimseye üzülmüyorum artık. Trabzonspor bile sırtımdan vurmuşken beni artık umursamıyorum. Bir taraftar olarak gerekeni yaptım. Artık Trabzonspor kulübü düşünsün. Bana o kupayı getirecekler. Gereğini yapsınlar.

samet o kulüp senin. elalemden külübüne iyilik yapmasini bekleyemezsin.

dedigim gibi, mecburuz buna. baska ihtimalin yok. ha isine geliyorsa gibi birseyde yok. istesende istemesende...

Trabzonsporun bizden baska kimsesi yok. sehirinde keza öyle...

Bud Spencer
07.02.2013, 19:19
emre sen okul yaptirmayi birak haci ol
günahlarinin affi icin yalvar ve dua et

birak bu icleri oc

Samet Türkmen
07.02.2013, 19:19
samet o kulüp senin. elalemden külübüne iyilik yapmasini bekleyemezsin.

dedigim gibi, mecburuz buna. baska ihtimalin yok. ha isine geliyorsa gibi birseyde yok. istesende istemesende...

Trabzonsporun bizden baska kimsesi yok. sehirinde keza öyle...

Sezgin yanlış anlama sana değil tepkim onu yazayım da :)

İnceldiği yerden kopsun artık.Kopsun da o büyük çoğunluk ne yaptığını anlasın. Son pişmanlık belki fayda verir de akıllanırlar.

Siyasi olarak yazmıyorum bunları.Referansım,temel aldığım ölçü sadece Trabzonspor. Hayatımda hiç siyasetle işim olmadı. Ama Dünya'daki derin örgütleri vs çok okudum. Onun için Cemaat amatörün teki ve herşeyleri açıkça belli oluyor. Trabzonspor'un üzerine oynuyorlar.

kamaleyte
07.02.2013, 19:20
O değilde azize de cami yaptırmasın şimdi.

Hiç kimse itiraz etmesin rte nin bir sözüne bakar kameralar önünde alır emreyi ay okulda mı yaparmış diye sever bizim Trabzondakiler de emrenin eline başbakan değdi diye tavaf etmeye başlarlar Allah korusun.

brushfield
07.02.2013, 19:21
Bu arada bu adamların böyle şeyler akıllarına neden Trabzonsporla maçı yaklaşınca gelir anlamak mümkün değil.

TSezgin61
07.02.2013, 19:22
Sezgin yanlış anlama sana değil tepkim onu yazayım da :)

İnceldiği yerden kopsun artık.Kopsun da o büyük çoğunluk ne yaptığını anlasın. Son pişmanlık belki fayda verir de akıllanırlar.

Siyasi olarak yazmıyorum bunları.Referansım,temel aldığım ölçü sadece Trabzonspor. Hayatımda hiç siyasetle işim olmadı. Ama Dünya'daki derin örgütleri vs çok okudum. Onun için Cemaat amatörün teki ve herşeyleri açıkça belli oluyor. Trabzonspor'un üzerine oynuyorlar.

biliyorum derdini samet:)

ama elimizden birsey geliyormu, kenarada cekilemeyiz...

Öznur61
07.02.2013, 19:25
adam heralde günahlarım nasıl hafifler diye düşünüyo..

brushfield
07.02.2013, 19:29
Sanırım Emre mesaj verme kaygısında. ''Bakın ben Maçka'lıyım, anaokulumuz yoktu ondan böyle bir pislik oldum, başka çocuklar olmasın.'' demeye çalışıyor. Sevgili Emre üzülme o senin kendi şerefsizliğin, anaokuluyla ilgisi yok.

bkandil
07.02.2013, 19:31
Okulun adını da "F.cking Nigger Anaokulu" koyarlar artık...

Gordon Freeman
07.02.2013, 19:31
bız de senı ne ıyı adam okul yaptırıo dıye yad edıcez oyle mı?
Oldu canım.

kikiemre198961
07.02.2013, 19:32
maç yakın sanırım kendileini şirin göstermek için böle yollara baş vuruyorlar ben böle düşünyorum.

kamaleyte
07.02.2013, 19:34
İmzalar falan atılmış adamlar hiç kimseye sorma gereği bile duymamış ne kadar rahatlar vay anasını be.

Emrullah
07.02.2013, 19:43
Emre'nin Trabzon'da okul gibi kutsal bir mekan yaptırması kadar iğrenç birşey olamaz. Emre gibi karaktersizlerin isimlerinin Trabzon ile hiçbir zaman yan yana gelmemesi lazım.

Böyle bir hayır işini içime sindiremem, kesinlikle Maçkalılar reddetmeli, gerekirse sert bir şekilde...

güneyli
07.02.2013, 19:49
Trabzondan çaldıklarının bir damlasıyla anaokulu yap .Ne iyi adam.Birde maçtan önce özellikle gündeme geliyor ki..Millet tepki koyacak ..Bak trabzon ne kötü...Allah müstehakınızı versin..

Berkan
07.02.2013, 19:54
Böyle şeylere prim vermeyelim, kendi sahamızda efendi gibi kazanıp gönderelim bunları. Çünkü bu oyunları her sene yapıyorlar.

outoftime
07.02.2013, 19:54
bence gereksiz bir tepki gösteriliyor
beni emrenin yaptığı iyi şeyler ilgilendirmiyor
kayıtsız kalmak gerekir
zaten bu gidişle zokoranın fener maçında yedek oturmasının daha iyi olacağını görüyorum
ben trabzonsporun başarısını istiyorum emrenin parasını nerede harcadığı önemli değil

Rıza ÇOLAK
07.02.2013, 19:57
O okulda çocuğum okuyup cumhurbaşkanı olacağını bilsen oraya gönderirsem adam değilim. Irkçı emre Trabzon dan defol.....

memozcan
07.02.2013, 20:00
bizde fenerli kafileyi devletin resmi konutunda ağırlayıp hiç bir tsli yöneticiyi davet etmeyen fanatik fenevli valiler oldukça, aziz yıldırım cami yaptırırsa şaşırmayın..

Kaya
07.02.2013, 20:02
Maçka kirlenmesin... :)

Berkan
07.02.2013, 20:03
Yazmıyıcam dedim ama yazıyorum :D

Madem bu kadar meraklılar yatırıma bence şöyle bir projeye bizde yardım edebiliriz.

Emre belezoğlu çöplüğü

Aziz yıldırım hapishanesi

Aykut kocaman ruh ve sinir hastalıkları hastanesi

Ali şen bataklığı
...

Kubilay ŞAHİN
07.02.2013, 20:04
Madrid varken neden Trabzon..

Öznur61
acaba okula kayıt oranı nasıl olur :D

Mollasalihoğlu
Oflu Maçkasporlular Derneği Üyesi olarak, Maçka kirlenmesin! :)

Emin Danışmaz
07.02.2013, 20:08
Adamlar psikolojik harekatı biliyor,haftaya Fb ile maçımız var.Erman Toroğlu ve Mehmet BARANSU ne dedi hatırlayalım,

Sizler saha da mücadele edin saha dışı şiddet olaylar girmeyin girerseniz bundan kazançlı çıkacak olan Fb olur çünkü şiddetten besleniyorlar geçmişe dönün ve düşünün hep kaybettik.

Alex'in TÜRK VATANDAŞLIĞI muhabbetini ortaya attılar ortamı gerdiler, şimdi ise EMRE'nin OKUL olayı,arkadaşlar UYANIK olun oyuna gelmeyin onun okul mokul yaptıracağı yok.

Sadece biz işimize bakalım bu tarz haberlere itibar etmeyelim.

1988 senesinde Schucmacher okul yaptıracaktı o okul hala yapılacak.!!

Demem o ki tekrar söylüyorum İTİBAR etmeyin hele ki haberi ZÜRRİYET yapıyor ise.

kürşat şen
07.02.2013, 20:09
afedersin poposu dara girenin bir yerlerden akrabası trabzonlu çıkıyor..
yok dedem trabzonlu,yok biz trabzondan göç ettik..mısır ekmeği yedim ben trabzonluyum..
yettiniz valla..temiz trabzonu kirletmeyin..
emre efendi seni hac paklar..git günahlarından arın..
çocuğunun üstüne yalan yere yemin eden adamdan hayır gelmez şer gelir..
trabzonsporlu iş adamlar sanatçılar bir görelim o nur yüzlerinizi..
sıranız geldi..

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 20:14
Adamlığa sıra gelince Karadenizliyim diyen şerefsizlere, bu imkanı vermemek lazım.Elden ne geliyorsa yapılmalı.

Rıza ÇOLAK
07.02.2013, 20:14
Emre yi hac paklamaz. Dünyanın üzerini kubbeyle çevirip cami yapsalar belki günahları affolur

Ibo61
07.02.2013, 20:24
Emre okulu yaptirsin... Bizde okulun adini "DIDIER ZOKORA OKULU" olarak degistiririz :-)

Hamza Milet
07.02.2013, 20:25
Tirsak emre, maç yaklasti CEHENNEM korkusu ayaklarini titretmeye basladi, istersen üniversite yaptir Trabzonda yine gereken muameleyi göreceksin, karaktersiz
isin düsünce TRABZON aklina geliyor

ibrahim
07.02.2013, 20:31
Bir seyde yapamayiz ellerimiz kollarimiz bagli...

Turan Bebek
07.02.2013, 20:33
Bu olaya dolu tarafından bakayım diyorum ancak duygularım hep mantığımın bir adım önünde...Yıllardır Trabzonspor'un hakkı yenirken ortalıkta gözükmeyenlere bir ''zeytin dalı'' ile herşeyi halledemeyeceklerini göstermek gerekir. Bu iş bizim için bi onur meselesidir artık. Hiçbirşeyleri gerekmez...istemezük.

Samet Türkmen
07.02.2013, 20:34
Hiç sıkıntı yok. O okulu yapmak isterlerse oraya yaparlar. Fazla şişirmeyelim kendimizi. Şike konusunda bile ağzını açmayan Trabzon halkı, şimdi kalkıp ir okula sebep mi birlik olacak ? Pehhh. İş işten geçti Trabzon. Umarım uyanır bu şehir.

bordox
07.02.2013, 20:34
Yaptırır kimse de engel olamaz bence.Bu son zamanlardaki yaşanan olaylara bakınca kimsenin de umrunda olacağını sanmıyorum.

Ibo61
07.02.2013, 20:37
Bu Fenerli Trabzon Valiside bu aciklamayi sanki ortami germek icin bilerek yapiyor....
"3 derslikli Maçka TOGEM (Emre Belezoğlu) Anaokulu"....maca 1 hafta kalmis....bari mactan sonra yap aciklamayi....illaki parantez icinde (Emre Belezoglu) yazilmasimi lazimdi????

cubido
07.02.2013, 20:45
Fanatizm nasıl da gözümüzü kör etmiş.
Ben de zerre kadar sevmem emre'yi ama yaptırdığı okulda 1 çocuk bile okuma imkanı bulacaksa helal olsun.
Adam anasına sormuştur, okul yaptıracağım nereye yaptırayım diye annesi de bizim köye yaptır bi hayrımız dokunsun demiştir.
Ne var bunda?
Nasıl bir nefrettir bu nereye gidiyoruz, Allah sonumuzu hayretsin...

Gökhan ARSLAN
Kesinlikle izin verilmesin diyecemde herşey ayarlanmıştır
O kendini böyle iyi niyetli gösterecek diye dicemde gerçekten öyle görecek olanlarda vardır eminim..

Lazman
Bu cakalin tek yaptirdigi kenefe z.c.l.r,baskada bise olmaz

Uğur KÜÇÜK
07.02.2013, 20:47
Emre denen ..... yere yakın şeref yoksunu haysiyetsizin okuluna cocugunu gonderen TRABZONSPORLU değildir....

Ulan şu adam kadar nefret ettiğim insana benzeyen bir yaratık yok yeryüzünde....

Şimdi mi aklına geldi TRABZONLU olduğu haysiyetsizin....

Şike olayını bilen,şikenin içinde yer alan,2 hafta önceden röportaj verip TRABZON'un en zor maçı eskişehir'le olacak diyen adamdan....

Bu adamı kim,hangi akla hizmet koruyorsa.........................

Ulan sözde islam ülkesiyiz ama adaletin a'sı yok güzel ülkemde!!!!

Yazık vallaha da billaha da yazık.....

Misina
07.02.2013, 20:48
Değil okul kervansaray yaptırsa o.ç.olduğu gerçeğini değiştiremez.

Travelair
07.02.2013, 20:48
feybe maçından önce ortamı germeye çalışıyorlar oltaya gelmeyin

kamaleyte
07.02.2013, 20:56
İyilik elçileri çıkmış piyasa bu olayı basit bir okul yaptırma olarak görenler var ya ne diyeyim başka.

Bu olay şuna benziyor hırsızın evlerini soyduğu mahalleliye onların paralarıyla okul yaptırması.

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 21:01
Hiç sıkıntı yok. O okulu yapmak isterlerse oraya yaparlar. Fazla şişirmeyelim kendimizi. Şike konusunda bile ağzını açmayan Trabzon halkı, şimdi kalkıp ir okula sebep mi birlik olacak ? Pehhh. İş işten geçti Trabzon. Umarım uyanır bu şehir.

Katılıyorum sonuna kadar...
Çok doğru...
Trabzon bitmiş,biz nelerden bahsediyoruz burada.

ibrahim
07.02.2013, 21:02
Ben de zerre kadar sevmem emre'yi ama yaptırdığı okulda 1 çocuk bile okuma imkanı bulacaksa helal olsun.
Adam anasına sormuştur, okul yaptıracağım nereye yaptırayım diye annesi de bizim köye yaptır bi hayrımız dokunsun demiştir.
Ne var bunda?

O sonu hazirlayanlarin simartilmis cocugunun ve o lakabi belli anasinin sevabini bile istemiyoruz!

Cafer Bulur
07.02.2013, 21:05
Biz de bilirdik macka ya anaokulu ve okul yaptirmayi,lakin yediremedik emre gibi karaktersizin adiyla macka sehrinin kirlenmesini.:)

kamaleyte
07.02.2013, 21:06
Teröristlerde okul yaptırsın fark yok.Ha hırsız olmuşsun ha terörist ne fark eder.

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 21:08
Ne var bunda?

Şunu merak ediyorum.Fikrini yargılamıyorum yanlış anlama sakın.Senin fikrindir,kimsenin de haddine değildir yargılamak.

Şu kadar olaydan sonra bu kadar iyimser olmanın normal olduğunu mu düşünüyorsun?
Ben öyle düşünmüyorum.

Eğer insani duyguları burada konuşacaksak,bu konuda hiç kimse Trabzonspor taraftarının eline su dökemez.Bu şehir yeri geldi düşman olarak görülen feneri bile Avni Aker'de zamanında alkışlamış bir şehirdir.

Biz değil miyiz, şu kadar rezilliğe,kepazeliğe rağmen ,şu ülkede hakkı hem siyasi anlamda,hem ekonomik anlamda hem de sportif anlamda gaspedilen ?

Bütün bu yaşananları görmezden gelip,emre denen adamın sanki inadına yaparmışçasına Trabzon'da Okul açmasına göz mü yumalım?

Peki sana şunu sorayım müsadenle:

emre bu okulu yaptırdı ve adını aziz yıldırım anaokulu koydurdu diyelim.Böyle bir şey olmaz tabi ki ama tutarlılığını kendimce ölçmeye çalışıyorum.Peki buna da mı ses çıkarılmamalı?

Senin mantığınla ses çıkarılmamalı.

Haksız mıyım?

Nerede peki vicdan muhasebesi dene kavram?

Bu kadar iyimser olmak hakikaten bu durumda şart mı?

Royal Heart
07.02.2013, 21:08
Bir de Aziz Yıldırım üniversite açsın tam olsun.

bordox
07.02.2013, 21:09
Ne var bunda?

Keşke insan gibi çocuk yetiştirseymiş de öyle hayra girseymiş,Gökhan Gönül veya Mehmet Topal olsa kim sesini çıkarırdı sence?Bu mu futbol fanatikliği yoksa 3 derslik yaptırıp bedeva reklam ve kendini temize çıkarma olayına eğitimi alet etmek mi?

Şike yaptığı ortaya çıkınca yeni doğmuş bebeğinin üzerine yalan yere yemin edebilen ve ırkçı bir kişi olmanın bu tepkiyle bir alakası yoktur,sadece fanatikliktir bunun sebebi.

Not olarak eklemek istedim:Eğitim Emre gibileri toplum dışı yaparak yeni gelen nesillere doğru örnekler verilerek yapılır,eğitim Emre gibilerin adının verildiği için o okullara gitmeyecek kadar yürekli eğitimcilerle yapılır.Binalarda değil.

Erdal DİLEK
07.02.2013, 21:15
fanatizm nasıl da gözümüzü kör etmiş.
Ne var bunda?
Nasıl bir nefrettir bu nereye gidiyoruz, allah sonumuzu hayretsin...

anasına sorduysa sıkıntı yokta azize sorduysa ne olacak, bi yavşaklık yapacan-m ne yapayın demiştir azize azizde mackaya okul yaptır dediyse ne olacak

Selçuk Aydın61
07.02.2013, 21:19
emre denen at psligi trabzona yaranmak için yaptırıyordur FESATLIK için dikilen okuldan şer çıkar..

Cafer Bulur
07.02.2013, 21:22
Italya ya gitti 1 sene barinamadi,ingiltere ye gitti 1 sene barinamadi ,ispanya ya gitti 6 ay barinamadi.

Cünkü futbolcu degil,adam degil bu emre,Türk futbolunun bu pislikten acilen temizlenmesi lazim.

Topluma örnek olmak isteyen futbolcular önce sahada adam olacak,hakemlere ve rakiplerine saygi duyacak daha sonra anaokulu yaptiracak Trabzonda aksi durumda sana hadi ordan derler...

saydin
07.02.2013, 21:23
Haberlerde "Fenerbahçeli Emre Belözoğlu Trabzon’a öyle bir şey yapıyor ki, Trabzonspor’un efsane dahil bütün futbolcularına ders olabilecek bir nitelikte." diye bir yazı geçiyor. Akıllarısıra camiayı, taraftarı ikiye bölmeye çalışyorlar

Hamza Milet
07.02.2013, 21:27
Haberlerde "Fenerbahçeli Emre Belözoğlu Trabzon’a öyle bir şey yapıyor ki, Trabzonspor’un efsane dahil bütün futbolcularına ders olabilecek bir nitelikte." diye bir yazı geçiyor. Akıllarısıra camiayı, taraftarı ikiye bölmeye çalışyorlar

Amaç o degilmi zaten?

Gazetenin biri bunu hiç çekinmeden söylemis bile

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2013/2/7/fft96mm2125353.jpg

Öznur61
07.02.2013, 21:27

Aynısı burdada yazıyor
http://www.61saat.com/haber/emre-belozoglu-vali-kizilcik8217a-ne-sozu-verdi-37487.html

Süleyman Eruyar
07.02.2013, 21:28
Okuldan kaçmanın bir gün onurlu bir davranış olacağı aklıma gelmezdi.

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:28
Fazla reklamını yaptık bu adamın.Başlık sadece kilit değil,çöpe yollanmalı.

AKSOY_61
07.02.2013, 21:29
Adamı memleketinden soğutur böylesi.
Nasıl bir insan olduğunu yaziyim diyorum da yazamıyorum
forum kuralları gereği

kikiemre198961
07.02.2013, 21:35
Okuldan kaçmanın bir gün onurlu bir davranış olacağı aklıma gelmezdi.

:) çok güldüm buna gerçekten öle

ibrahim
Bu okulu yaptirani bilipte cocugunu oraya yazdiran hayrini görmez insallah veletinin. Amin...

Hamza Milet
Fazla reklamını yaptık bu adamın.Başlık sadece kilit değil,çöpe yollanmalı.

Aynen öyle, bu haberin amaci zaten gerginlik saglamak .. ve bu böyle giderse 2 hafta sonunda milletimiz iyicene galyana gelmis olur .. Yetkililerin dikkatine.

cubido
07.02.2013, 21:45
Şunu merak ediyorum.Fikrini yargılamıyorum yanlış anlama sakın.Senin fikrindir,kimsenin de haddine değildir yargılamak.

Şu kadar olaydan sonra bu kadar iyimser olmanın normal olduğunu mu düşünüyorsun?
Ben öyle düşünmüyorum.

Eğer insani duyguları burada konuşacaksak,bu konuda hiç kimse Trabzonspor taraftarının eline su dökemez.Bu şehir yeri geldi düşman olarak görülen feneri bile Avni Aker'de zamanında alkışlamış bir şehirdir.

Biz değil miyiz, şu kadar rezilliğe,kepazeliğe rağmen ,şu ülkede hakkı hem siyasi anlamda,hem ekonomik anlamda hem de sportif anlamda gaspedilen ?

Bütün bu yaşananları görmezden gelip,emre denen adamın sanki inadına yaparmışçasına Trabzon'da Okul açmasına göz mü yumalım?

Peki sana şunu sorayım müsadenle:

emre bu okulu yaptırdı ve adını aziz yıldırım anaokulu koydurdu diyelim.Böyle bir şey olmaz tabi ki ama tutarlılığını kendimce ölçmeye çalışıyorum.Peki buna da mı ses çıkarılmamalı?

Senin mantığınla ses çıkarılmamalı.

Haksız mıyım?

Nerede peki vicdan muhasebesi dene kavram?

Bu kadar iyimser olmak hakikaten bu durumda şart mı?
Okulun adı belezoğlu okulu olmuş aziz yıldırım okulu olmuş oraya gşdecek çocuğun umurunda mı. Nereye yaptıracak bilmiyorum ama okulu olmayan bir köye okul yaptıracaksa bence kimin yaptırdığının ya da adının önemi yok.
Daha uç bir örnekle bakış açımı açıklayayım;
Uyuşturucudan para kazanan bir adam onlarca genci zehirlediği için bedduamımalır ama okulu olmayan biryere bir okul yaptırırsa oraya çocuklarınızı göndermemekle elinize ne geçecek.
Kimin hangi parayla yaptırdığının benim için önemi yok.
Bi de şu açıdan bakmanızı tavsiye ederim. Trabzon da bir sürü memur var trabzonlu ve trabzonsporlu olmayan. Bu adamlar için de vüyük mutluluk belki o okula çocuklarını göndermek.
Bu arada 3 gün önce gs li yeğenim 4,5 yaşındaki oğluma gs çıkartması aldı diye evden kovdum. Yani kendi yaşamamda toleransım düşük ama konu suçsuz günahsız çocuklarsa aonlar için yapılan iyilikleri kimin yaptığını sorgulamam kaldı ki yapanın ne amaçla yaptığı da umurumda olmaz.

TSelif
07.02.2013, 21:46
Valimiz bile fenerli.(şaşırmadım parantez içindeki o köpek ismine)
Emre iti istediğin kadar okul yaptır hala şerefsiz bir köpeksin. Hiç umrumda değil okul yaptır , hastane yaptır, cami yaptır gram değeri. Okulun ismini de fenerbahçe anaokulu koy. Nasılsa TRABZON şehri olarak baya bi modern olduk , fikirlerimiz değişti artık holigan değiliz, atkılarımız kol geziyor fenerlilerin boynunda. Bi sen eksik olmayacaksın zaten .
ALLAH ta belanı versin oldu mu ?

Hasan ZAİMOĞLU
07.02.2013, 21:48
isterse külliye yaptırsın şikeci takımın ırkçı futbolcusudur ...

Berkay Yılmaz
07.02.2013, 21:49
Şov yapıyor kendini kamuoyuna iyi olarak lanse etmeye çalışıyor ama yemezler.

memozcan
07.02.2013, 21:53

ali savaş gibi adamlarım gazeteciyim diye gezdiği ortamda, trabzonspordaki iç çekişmenin neden bu kadar derin olduğunu sorgulamak manasız..

Tahir61
07.02.2013, 21:54
imkanım olsa bu gece maçkanın bütün köylerine okul yapmaya başlar yarın sabaha bitirirdim

fanatik iş adamlarımızdan biri bu işe derhal el atmalı olmadı bizim birşeyler yapmamız lazım bu basit bir iyilik yardım değil.

defol Trabzondan Türk futbolunun yüz karası ırkçı pislik

Hasan ZAİMOĞLU
07.02.2013, 21:55
bu arada başlık eksik yazılmış şikeci ve ırkçı olması lazım ...

Zafer Fidan
07.02.2013, 21:56
Okul kiyafetleri'de hazirmis

http://www.bet.com/news/national/2013/01/31/kkk-class-presentation-brings-controversy-to-las-vegas-high-school/_jcr_content/featuredMedia/newsitemimage.newsimage.dimg/013113-national-ku-klux-klan-kkk-racist-las-vegas-school-presentation.jpg

memozcan
bu gidişle sinan engin yıkama-yağlama şirketi, bülo uygun cami, aziz yıldırım ziraat fakültesi, tüpçü ise hamam açarsa şaşırmam..

cubido
Bu arada bir insana yapılacak en büyük kötülük onu önemsememektir.
Emre'ye verielecek en büyük tepki onu yoksaymaktır.
Benden söylemesi...

Emre GÜRDAL
07.02.2013, 21:57
Mackada benim bildigm sikebahce taraftarlarida var

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:59
Bu arada bir insana yapılacak en büyük kötülük onu önemsememektir.
Emre'ye verielecek en büyük tepki onu yoksaymaktır.
Benden söylemesi...

Yukarıdaki mesajınızla ne oldu da böyle çeliştiniz ? Hani fanatiktik biz ?

uzungöllü
07.02.2013, 21:59
karaktersiz herif birilerinin yönlendirmesiyle okul yaptırarak şirin gözükecek... iyi(özü pislik) adam

biz karşı çıkacaz çok doğal olarak,istemeyeceğiz ve lanetleyeceğiz haklı olarak... kötü adam

şimdi sadri başgan çıksa dese ki o parayı biz verecez onun vereceği paraya ihtiyaç yoktur... baba adam

MİSSE_MİSSE
07.02.2013, 22:00
Emrenin amaci belli. Okula tepki gosterecegimizi hesap edip bizi kucuk dusurmeye calisacak. Yapmamiz gereken bu oyuna baska bir oyunla cevap vermektirki o kus beyinlinin ve avaresinin bizimle ugrasacak zekalari olmadigini tum Turkiye gorsun. Yapmasina asla karsi cikmamaliyiz bunu biliyorum ama ne yapmamiz gerektigini bilmiyorum. Belki gundemden duserse yaptirmaz bile.

bASTURk
07.02.2013, 22:02
Vali bey Trabzon'da anaokulu kıtlığı var deseydi biz yaptırmayacak mıydık? Bu Valilerin Başbakana yaranmak için yaptıkları dalkavuklukları görünce midem kalkıyor.

TSelif
07.02.2013, 22:03
Yalandan yere yemin yemin edip çocuğunun ölüsünü öpen şikeci ırkçı bir köpek, okulu ancak günah çıkarmak için yaptırır

Oğuzhan
07.02.2013, 22:14
Irkçı ve şikeci bir adamın adını taşıyan ana okuluna kimse çocuğunu göndermez zaten. Ayrımcılık ve emek hırsızlığı dersi verilecek herhalde okulda.

Gökhan Koç
07.02.2013, 22:16
Hangi stratejiyle yaptılar bunu çok merak ediyorum.

Valinin işgüzarlığına da hasta oldum.

Trabzon valisi fenerbahçe kongre üyesi, bravo !

Koskoca vali, kazara böyle bir iş yapacak değil ya,

Bu işin altındaki stratejiden tiksindim.

savsat
07.02.2013, 22:17
hayır hasenat yapacaksan yap,ama niye trabzon seçildi? istanbulda veya doğuda o kadar çok yer var ki. anne memleketi filan demesin boşuna,kimseyi inandıramaz. hesapta ' bakın hayır işleri yapıyorum' ırkçı filan değilim mesajı vermeyi amaçlıyor.

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 22:21
Okulun adı belezoğlu okulu olmuş aziz yıldırım okulu olmuş oraya gşdecek çocuğun umurunda mı. Nereye yaptıracak bilmiyorum ama okulu olmayan bir köye okul yaptıracaksa bence kimin yaptırdığının ya da adının önemi yok.
Daha uç bir örnekle bakış açımı açıklayayım;
Uyuşturucudan para kazanan bir adam onlarca genci zehirlediği için bedduamımalır ama okulu olmayan biryere bir okul yaptırırsa oraya çocuklarınızı göndermemekle elinize ne geçecek.
Kimin hangi parayla yaptırdığının benim için önemi yok.
Bi de şu açıdan bakmanızı tavsiye ederim. Trabzon da bir sürü memur var trabzonlu ve trabzonsporlu olmayan. Bu adamlar için de vüyük mutluluk belki o okula çocuklarını göndermek.
Bu arada 3 gün önce gs li yeğenim 4,5 yaşındaki oğluma gs çıkartması aldı diye evden kovdum. Yani kendi yaşamamda toleransım düşük ama konu suçsuz günahsız çocuklarsa aonlar için yapılan iyilikleri kimin yaptığını sorgulamam kaldı ki yapanın ne amaçla yaptığı da umurumda olmaz.

Yazdıklarınız ve de yaptıklarınız uyuşmuyor.Tutarlılıktan kastım buydu.
emre denen adamın okul yaptırmasını sindirebiliyorsnuz hatta afaki bir örnek olsa da aziz yıldırım ismine bile bir şey demiyorsunuz ama yeğeninizi,çocuğunuza gs arması aldı diye evden kovuyorsunuz.

Burada emre denen adamın okul yaptırma durumunu eleştirenleri fanatik olmakla itham ettiniz ki,şahsım adına ben fanatikliliğimle gurur duyarım,eminim buradaki bir çok arkadaş da benimle hemfikirdir bu konuda,peki sizin yeğeninizi kovma durumunuzu hangi kelimeyle açıklayalım?

Olaylara iyimser yaklaşmak tabi ki de olması gereken bir tavırdır.Fakat son yıllarda cereyan eden Trabzonspor karşıtı uygulamalara,sözümona yaptırımlara karşı ,Trabzonspor taraftarında oluşan bu karşı refleksi neden fanatizmle tanımladınız.

Bence bu durum fanatizm değil,sizin düşünceniz çok iyimserlik.

Bu taraftar göreceğini gördü,artık kimse lütfen bizlerden artık etik olmamızı beklemesin.Bu ülkenin en ahlaklı ve de vefalı taraftarıyız.Gurur duyuyorum BİLİNÇLİ taraftarlarla.

Gökhan Koç
07.02.2013, 22:22
O kadar saçma ve küstahça işler yapılıyorki,

Artık ben bu şike olaylarının 80-90 kişi arasından döndüğüne inanmıyorum.

Çok büyük olasılıkla bu şike işlerine karışanların sayısı bunun 10 katı falan ve birçok devlet görevlisi de bu işin içinde,

Başka türlü açıklayamıyorum bu saçmalıklardaki ısrarlarını,

Ömer1967
07.02.2013, 22:23
Bana reklam kokan hareket gibi geldi niyeti çok iyiyse adım kullanılmadan yardım ediyim derdi,böyle bağıra bağıra yardım pek samimi gelmedi bana,ayrıca biraz gerilim azaltma taktiği gibi.

blacksea35
07.02.2013, 22:25
Yapmasın biz okul mokul istemiyoruz ondan... O önce küçücük çocuklara örnek olmayı öğrenmeli ki okula giden çocuklar örnek alsn.. Onu bu haliye örnek alacak bir tane gerçek trabzonlu çocuk yoktur...istanbula lazım okul oralara yaptırsın, yoksa günah mı çıkarmaya çalışıyor... Yazık çok yazık...

ESER
07.02.2013, 22:32
hayır hasenat yapacaksan yap,ama niye trabzon seçildi? istanbulda veya doğuda o kadar çok yer var ki. anne memleketi filan demesin boşuna,kimseyi inandıramaz. hesapta ' bakın hayır işleri yapıyorum' ırkçı filan değilim mesajı vermeyi amaçlıyor.

ayrica o paranin bir kurusunun bile bu irkci ve sakaci sahisin cebinden cikacagini da pek sanmiyorum.

memozcan
07.02.2013, 22:33
sayın vali beyimiz yıllardır araplar otel yapacak yalanıyla milleti oyalıyor.. şimdi bu işlere merak sardı anlaşılan..

U.Sadıkoğlu
07.02.2013, 22:52
Trabzon ve %61...

Tepki mi ?

Neye kime ?

Mehmet Fatih Silik
07.02.2013, 23:22
Cek o pis irkci ellerini MACKAMDAN!

Fatih Öztürk
07.02.2013, 23:22
Valının şıkecılerı 2 senedir adeta bağrına basması boşbakanın fanatık fenerlı oluşundan.bu cesaretınızı hayranlıkla ızlıyorum sayın valı.acaba aynı hassas duygularınızı Trabzonspor için gösterme nezaketınde bulunuyormusun.param olunca Trabzon meydanına büyük bır kenef yaptırıp adınıda a.y ve e.b koyacam.mıllet baktıkça hacet gıdersın.

Erdal DİLEK
07.02.2013, 23:26
Adamlık mackaya okul yaptırmakta değil adamlık gelip o okulun acılışına katılmakta

only ts
07.02.2013, 23:27
ben olaya bukadar sert bakmıyorum.. sadece bir okul bir eğitim yuvası. böyle bir şey yapması ne güzel.

memozcan
07.02.2013, 23:27
Valının şıkecılerı 2 senedir adeta bağrına basması boşbakanın fanatık fenerlı oluşundan.bu cesaretınızı hayranlıkla ızlıyorum sayın valı.acaba aynı hassas duygularınızı Trabzonspor için gösterme nezaketınde bulunuyormusun.param olunca Trabzon meydanına büyük bır kenef yaptırıp adınıda a.y ve e.b koyacam.mıllet baktıkça hacet gıdersın.

o şeref fahri hemşehrimiz volkan demirele ait olmalı.. kenef işlerine o bakıyor:)

Erdal DİLEK
07.02.2013, 23:31
Başnakan karadenizli milletvekilleriyle yaptığı toplantıda trabzonlu cocuğun yaptığı adamlıktan bahsetmiş.. . Işte benim vatandaşım demiş, acaba birazcık vicdanı sızlamamışmı bu çocuğun hakkını kim ödeyecek diye

Öznur61
07.02.2013, 23:39
bu adam hiç düşünemiyomu acaba kimse onun anaokuluna çocuğunu göndermez diye yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama çok saçma iş çok istiyosa gitsin istanbuda başka yerde açsın anaokulunu !

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 23:42

Sen benim adamımsın hacım.
Kenef olayı iyiydi:)
İyi ki varsın dostum

Adem Erdoğan
Aziz'in talimatıdır.

Murat'
Emre'nin yerine siz okul yaptırırsınız olur biter arkadaşlar.

kani6161
07.02.2013, 23:46
eğer emreden başka yapacak kimse yok ise yaptırsın. ancak 3 derslik diyor bu kafar küçük bir okul olmaz . yapılacak okulun 3 sınıfının masrafını karşılayabilir.

Enes
07.02.2013, 23:50
Valiliğe mail attım
Okul yapılmasın demiyorum ama emrenin yaptığının iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum .Bence tahrik.
Eğer Okul ihtiyacı varsa banka hesabı açılsın Trabzonlu zenginler ve bizler elimizden geldiğince katkı yapalım..

Mellih
07.02.2013, 23:53
NEDENİ SÖYLÜYORUM..

trabzon halkı ve trabzonspor taraftarı okula karşı çıktılar izlenimi vermek. boşverin gitsin, üstüne düşerseniz haksız konuma geliriz..

ALDENİRO
07.02.2013, 23:55
bırakın okul yapmasını da bu adam hem maçkalı olup nasıl oluyorda fenerli oluyor önce bunu bi çözün...

kamaleyte
07.02.2013, 23:57
bırakın okul yapmasını da bu adam hem maçkalı olup nasıl oluyorda fenerli oluyor önce bunu bi çözün...

Ana tarafı maçkalı buda onu tam maçkalı yapmaz:)

Soner Albayrak
07.02.2013, 23:59
Trabzon kökenli bir adam Trabzonspor taraftarlarının bu kadar antipatisini kazanmayı nasıl beceriyor çok merak ediyorum..

sarman61
08.02.2013, 00:04
Emre Belezoğlu nun annesi bizim köylüdür. Bu sebeple maçka ya yaptırıyor ana okulunu yani annesinin memleketine vefa borcu gibi görmüş olmalı. Bizim köy neresi diye soracak olanlar olabilir. Maçka / Sevinç Köy ü eski adıyla Soldoy.

Uğur Ö.
08.02.2013, 00:08
Anaokulunu eğer başka biri yapacaksa Emre'ye tabikide bu iş kalmaz.Ancak anaokulu yapılmayacaksa ve Emre sadece yapmak istiyorsa başka biri yoksa bırakın yapsın.

bASTURk
08.02.2013, 00:11
Her annesi için bir okul yaptırmaya kalkarsa maddi külfeti altında ezilebilir.

Tahir61
08.02.2013, 00:13
karaktersiz herif birilerinin yönlendirmesiyle okul yaptırarak şirin gözükecek... iyi(özü pislik) adam

biz karşı çıkacaz çok doğal olarak,istemeyeceğiz ve lanetleyeceğiz haklı olarak... kötü adam

şimdi sadri başgan çıksa dese ki o parayı biz verecez onun vereceği paraya ihtiyaç yoktur... baba adam

bu kadar

babalığı sadece sadri şenerden beklemeyelim tabiki

bazı arkadaşlar olaya okul eğitim yardım diyerek bakıyor ama şu gergin dönemde şb maçı öncesi bu hareket masum olamaz

Ümit Küçük
08.02.2013, 00:16
ya arkadaş herşeye istemezuk....bırakın yaptırsın ne olacak arkadaş......Kur'an ı kerim oku demiş...bedir savaşında kafirler okuma yazma öğretme karşılığında serbest bırakılmış..okul demek okumak demek kafirden de olsa kabul etmek lazım.....
edit:arkasında art niyet varmı tabiki var ama sonuçta okul

sifuni
08.02.2013, 00:21
Bir tarafa sevimli gözükmeye calisirken diger tarafi da provoke eden bir olay eger karsi cikisimiz dillenirse egitim karsiti diye lanse edilecegimize eminim.

pumpgun
08.02.2013, 00:27
isterse cami yaptirsin onun hicbirseyi hayirli sayilmaz

İlker Yazıcıoğlu
08.02.2013, 00:29
ya arkadaş herşeye istemezuk....bırakın yaptırsın ne olacak arkadaş......Kur'an ı kerim oku demiş...bedir savaşında kafirler okuma yazma öğretme karşılığında serbest bırakılmış..okul demek okumak demek kafirden de olsa kabul etmek lazım.....
edit:arkasında art niyet varmı tabiki var ama sonuçta okul

Lan bas git...

:)

Alika87
08.02.2013, 00:44
Emreyi, Sikeyi, Fenerbahceyi bir yana birakin, burda bir okul yapiliyor ve bizim cocuklar ders görecek, onlar bizim gelecegimiz, nasil bir renk ugruna bana karsi gelebiliriz? Her ne kadar siyasi bir hareket ise, okul okuldur ve her spor dalindan daha degerli.

ibrahim
08.02.2013, 00:46
O okulda egitim görenlerden gelecek hayir Allahtan gelsin.

Benim icin ha apo yetistirdi ha emrenin besledigi adamlar. Fark yok benim icin iki zibilin arasinda...

İlker Yazıcıoğlu
08.02.2013, 00:46
Yahu arkadaş scarface6161'e dediğim 'lan bas git' sözünü sildiniz de o benim kankam.Takılıyorum ona.Abarttınız vallahi ha:)

Alika87
08.02.2013, 00:49
O okulda egitim görenlerden gelecek hayir Allahtan gelsin.

Benim icin ha apo yetistirdi ha emrenin besledigi adamlar. Fark yok benim icin iki zibilin arasinda...

abartma...

Canberk
08.02.2013, 00:50
Yahu arkadaş scarface6161'e dediğim 'lan bas git' sözünü sildiniz de o benim kankam.Takılıyorum ona.Abarttınız vallahi ha:)

Ben de hatırlıyorum muhabbetinizi de acaba dedim yanlış mıydı başka biri olmasın o :D Dur ya kafam karıştı gece gece :D

ibrahim
08.02.2013, 00:53
abartma...

Gayet ciddiyim...

Vkgz
08.02.2013, 00:53
bence hiçbirşey yapmasına izin verilmemeli. evet öğretmenim ama bizim millet taşlar o okulu göndermez çocuklarını korkarım. ben de göndermem :)

Oğuzhan
08.02.2013, 00:56
bence buradaki çoğu arkadaşın verdiği tepki Fenerbahçe futbol okulunun Trabzonspor'a açılması gibi bir durum söz konusu olduğunda verilmesi tepkiler. ben de istemem oraya okul yapmasını şikeci ve ırkçı bir insanın, bunun arkasında yatan şeyleri de anlayabiliyorum ama bazı arkadaşlar apo falan gerçekten çok abartmışlar :)

İlker Yazıcıoğlu
08.02.2013, 01:00
Ben de hatırlıyorum muhabbetinizi de acaba dedim yanlış mıydı başka biri olmasın o :D Dur ya kafam karıştı gece gece :D

Sorun yok adamım.O benim kankamdır,laf atarım onu gördüğümde Canberkim canın sağolsun.

Harun_ayar_ts
08.02.2013, 01:12
ben maçkalıyım bu emre pisligi yüzenden maçkadan sogudum

Alika87
Gayet ciddiyim...

emre kac kardesini katletti?

Mustafa Umut
Reklam kokan hareketler.

SEDAT
08.02.2013, 01:16
* İnsan olmayı öğrenememiş birinin bu hamlesi'nin altında büyük bir tahrik hamlesinin olduğunu anlamak için ilim, irfan sahibi olmaya gerek yok.

sessizkral_1
08.02.2013, 01:18
duvarlarını bordo maviye boyayalım fitleşiriz

İlker Yazıcıoğlu
08.02.2013, 01:18
* İnsan olmayı öğrenememiş birinin bu hamlesi'nin altında büyük bir tahrik hamlesinin olduğunu anlamak için ilim, irfan sahibi olmaya gerek yok.

Olur mu ya?

Okul yaptıracak Trabzon'a işte ne güze!!!!

ibrahim
08.02.2013, 01:25
emre kac kardesini katletti?

Ha bir insanı öldürdü ha bütün insanlığı. Bu kansızın hizmet ettiği ciğersizler onun (10) üzerinde kardeşimin amcamın ölümüne vesile oldu. Organize bir şekilde hemde. Tıpkı bir terör örgütü gibi. Her ikisi katildir. Birbirlerinden farkı yoktur.

SEDAT
08.02.2013, 01:29
* Kimse kusura bakmasında Babam olsa bana bu Emre denen adamın yaptığı şu harekette zerre iyimserlik olduğunu anlatamaz. Adamın bugüne kadar bizim için düşündükleri, söyledikleri ve yaptıkları hala hafızalardayken kusura bakmayın çocuğum olsa o okula yollamam ben.

ağasarlı
08.02.2013, 01:31
insan boşlukta olunca böyle boş işlerle uğraşabiliyor..
bırak bu işleri. kim ne yaparsa yapsın.. biz en çok zararı derbi maç öncesi gerginiklerden çektik zaten...

Sefaenes
08.02.2013, 01:40
bu serefsiz neden mac arafesinden önce böyle seyler yapmaya calisiyor inan bunu bilerek sirf ortami germek icin yapiyor. Küfür etsek annesine yazik ama nasil böyle serefsiz en hafifi bu serefsiz kelimesin onun icin dünyaya getirmis. Diyelim ki yapmak istiyordu neden ispanya dayken böyle okul acacagini söylemedi yada mactan sonra neyse serefsize insallah Bambala Zokara gereken ceza verir birde mactan önce bu serfsizlerin kimse elini vermemeli

yavuzbaha
08.02.2013, 01:45
Ne niyetli olursa olsun,okul yaptıracak birine tepki koymak yakışık almaz...

Mustafa Umut
08.02.2013, 01:48
Madem okul yaptırıp iyilik etme niyetindesin,
''Neden Trabzon?'' diye sorarlar adama.

Hadi Annenin memleketi diyelim.
O kadar Trabzonluya söverken annen nereliydi?

SEDAT
08.02.2013, 01:50
Ne niyetli olursa olsun,okul yaptıracak birine tepki koymak yakışık almaz...

* Ben buna katılamıyacağım kusura bakmayın

ibrahim
08.02.2013, 02:03
...........

cyberentalpi
08.02.2013, 02:11
guzel dünyaa
Ts nin hakkını çaldiğin paralarla okul yaptir.

Ee bizim Trabzon halkındaki bu saftirikliği ben görsem Ts stadının yanına dikerim okulu
hatta hırsızlara yardım eden suat kılıç a soyleyin yeni Akyazı procesi icine alsinlar direk
akyazı emre belezoğlanı okulu

yavuzbaha
08.02.2013, 02:16
Madem okul yaptırıp iyilik etme niyetindesin,
''Neden Trabzon?'' diye sorarlar adama.

Hadi Annenin memleketi diyelim.
O kadar Trabzonluya söverken annen nereliydi?

kimse kusura bakmasın söven emre değil bizim taraftardı...Ta gs de oynarken yola atlıyan birine çarptı diye adama katil diye bağırdık....emre hırsının kurbanı olan biri...Evet çok itici,çok gıcık ama emre nin ne şikeci ne de ırkçı olduğuna inanmıyorum...Zokora ya sarfettiği kelime Irkçı bir söylemdir ve bundan ceza almalıdır ama niyetinin ırkçılık olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz,aynen M.ali yılmazın campbell a yamyam demesi gibi...Adam istediği yere çatır çatır okul yaptırır,kimse de karışamaz..

cyberentalpi
08.02.2013, 02:33
kimse kusura bakmasın söven emre değil bizim taraftardı...Ta gs de oynarken yola atlıyan birine çarptı diye adama katil diye bağırdık....emre hırsının kurbanı olan biri...Evet çok itici,çok gıcık ama emre nin ne şikeci ne de ırkçı olduğuna inanmıyorum...Zokora ya sarfettiği kelime Irkçı bir söylemdir ve bundan ceza almalıdır ama niyetinin ırkçılık olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz,aynen M.ali yılmazın campbell a yamyam demesi gibi...Adam istediği yere çatır çatır okul yaptırır,kimse de karışamaz..

sikeci değil oyle mi

oyle ise aynı menejer ile calistigi ankaraguclu kaan söylemezgillere a neden bbm ile sike teklif etmis.
bak bakim linke

http://www.gazete5.com/haber/emre-belozoglu-kagan-soylemezgiller-e-mesaj-atti-30-mayis-2011-113583.htm

herkez dürüst bir bizim Ts sahtekar zaten

Berke6198
08.02.2013, 02:42
İstemesinler... bu iş bu kadar zor değil ya ? Zorla mı yaptıracak ? Soyu tükenesice...

Berke6198
08.02.2013, 02:44

Emre'nin ne olup olmadığını biliyoruz, hepsini kasıtlı olarak yapmıştır. Emre'nin ilk vakası değildir bu. Sizin iyi niyetinizin aşırı derecede olması onun suçsuz olduğu ve karaktersiz olduğu anlamına gelmez.

Etem Güner
08.02.2013, 02:57
Bu emek hırsızı adamın okulu boş verin yaptıracağı camide namaz kılmam

Sefer A.
08.02.2013, 02:59

hükumetten ve cemaatten kim olursa olsun körü körüne savunacagini anladik..

her seyi geçtim, yalandan yere kizinin üzerine yemin etmesi neyin nesiydi? hirsinin kurbani mi olmus he ??

emre sikeci degilse aziz yildirim da sikeci degildir, bu kadar açik ve net
Bucaspor'un kadrosunu bir kaç gün öncesinden ögrenme ihtiyaci duyan angut kocamal da sikeci degildir tertemizdir o zaman ;)

Fanatik34
08.02.2013, 04:22
Birileri ögütlemis (ki kimin oldugu belli), bu Irkci´da uyguluyor öyle mi?
Bunun iyiniyetle yapildigini düsünen ya saf, ya da onlardandir.
Bir diger Sinif´ta, Trabzon bir Okul kazanacak, kimden olursa olursa zihniyeti...Insani degerleriniz bu kadar mi erozyona ugradi?

Azize yakinda Trabzon´a gelir, bir cami veya Hastane yaptirsa yine begeneceksiniz öyle mi?

sözün bittigi yerdeyim!!!

slmn
08.02.2013, 04:40
Kufur etmicem sana onun bunun cocugu eger durdurulmazsa insaat halindeyken Trabzona gelicem insaata molotof atmaya.

Uluhan
08.02.2013, 05:10
Kendi işine baksın , okulu da başka bir yere yaptırsın bi zahmet.

Ertan 51
08.02.2013, 07:45
Okul yaptırıyor böyle durumlarda tepki olmaz,şike ayrı eğitime hizmet ayrı gibi düşüncelere çıldırasım geldiği gibi yemin ediyorum ben şahsen kendi adıma konuşuyorum o bölgede oluyum orda oturuyum en büyük yemin olsun yanıma toplayabildiğim kadar kendi kafamda adam bulur belediye başkanı vali her kimse konuşur yaptırmayın bunu derim,yok gine yapılıyorsa vallaha sabote ederim,yakarım-patlatırım-uçururum o okulu oraya yaptırmam, o emek hırsızı ahlaksızın adını oraya yazdırmam.İsterseniz beni kınayın,yakışıyor mu bu yaşta sana deyin ama ne pahasına olursa olsun yaptırmam.

İskender Çakmak
08.02.2013, 08:22
Görüyoruzki bizim hassas olduğumuz konularda kurumlar,belediyeler vb. o kadar hassas değil. Bir Maçkalı olarak o okul yapılmamalı diyorum.

karayamayman
08.02.2013, 08:33
Emreyi, Sikeyi, Fenerbahceyi bir yana birakin, burda bir okul yapiliyor ve bizim cocuklar ders görecek, onlar bizim gelecegimiz, nasil bir renk ugruna bana karsi gelebiliriz? Her ne kadar siyasi bir hareket ise, okul okuldur ve her spor dalindan daha degerli.

Ne alakası var yahu, sanki onun yaptıracağı okula ihtiyaç var, devlet yapsın okulu, ya da o kadar hayırsever var onlar yaptırsın, Emre'ye mi kalmış, haram para ile yapılacak okuldan hayır da gelmez...

Külünkoğlu
08.02.2013, 08:36
Futbolculuğu boyunca adaletsizliğin gücünü arkasına alarak kuduz tavırları ile Türk spor kamuoyunun antipatisini kazanan bir ırkçının hayırseverliğinin de yerlerde sürünerek Trabzon’a gelmesi manidardır elbette.

"Sağ elin verdiğini sol elin bilmeyecek" düsturu dururken canım ülkemde 80 tane daha vilayet varken Trabzon’a bu ilgi alakayı nasıl yorumlamalı ? son geldiğinde bütün uyarılara rağmen her köşe vuruşu fırsat bilip tribunleri tahrik eden aşağılık tavrın sahadaki başrol oyuncusunun hafızası da bu kadar zayıf olamayacağına göre ?

Peki bu ırkçı şahsiyet okul işi konusunda şikeci kulübünden esinlenmiş olmaz mı ?

Nasıl mı ?

Fenerbahçe stadının yanında bir Kenan Evren Lisesi vardı bilirsiniz. Kenan Evren Lisesi’nin arazisini şikeci fb kulübü alır. Bedeli şudur 3 tane okul yaptıracaklardır. Kuru arazi olarak su içinde 100 milyon dolar ederi olduğunu bir kenara not edin. Tamam arazi alınmıştır da bunun üzerinde ne yapılacağı ve nasıl yapılacağı da önemlidir. Residans Alış veriş merkezi yapılabilemesi için bazı işlerin kuralına uydurulması gerekiyor. Mesela, imar planında değişiklik yapılması. Yerin yedi kat altı ve bir o kadarda yukarısı olursa iyi olur. Plan tadilatı eşittir = Rant. En kaba tabirle siz 100 milyon dolar üzerine bir 200 milyon dolar daha koyun fazla yorulmadan. Bu peşkeşin diğer can alıcı noktası da şurası, Kenan Evren Lisesi arazisi sit alanı…

Bu proje tamamlandığında toplam yan gelirleri ile beraber aşağı yukarı 1 milyar dolara yakın rant ortaya çıkacak.

Başa dönelim hani okul yaptırma sözü karşılığında verilmişti ya bu arazi, okulların nerde yapılacağı bilgisi yok, en kapsamlı bir okulun 3- 3,5 milyon lira edeceği varsayarsak (33 okul yaptırmış bir kurumdan alınmıştır bu bilgi) 12 – 15 milyon lira bir maliyet karşılığında elde edilen yüzlerce milyon dolarlık vurgunu örtbas edercesine, yarın öbür gün gazete ve televizyonlarda 3 tane okul yaptıran hayırsever bir kulübü görmemiz kuvvetle muhtemeldir.

Şikecilerle bir ırkçının yöntemleri farklı olsa da tam olarak yaptıkları ve yapmak istedikleri budur.

Tayfun
08.02.2013, 08:40
O okulda okuyacak olan çocuklar "ırkçı" olarak yetişir, kimyası bozulur yörenin .

Burçak
08.02.2013, 08:44
okul yaptıracak başka biryer bulamamış mı bu adam?!hangi Adam

Oraya giden çocuk bildiğini unutur

cem1990
08.02.2013, 08:46

Her yerde AKP savunuyorsunuz,merak ediyorum;
AKP size ne yarar sağladı?
Bir konumdan bir konuma çıkardılar sizi anladığım kadarı ile.

Celal Demir
08.02.2013, 08:47
bu adam hangi yüzle okul yapıracakmış çok merak ediyorum... sadece TRABZON için demiyorum, hangi şehir olursa olsun türk futbolunun en çirkef ahlaktan yoksun futbolcunun okul yaptırmasına izin verilmemesi lazım...

Hüseyin Bağdat
08.02.2013, 08:51
O okul inşaatı başlamamalı. yetkililer inatla başlatsa bile Trabzonspor taraftarı o inşata izin vermemelidir.

Irkçı, futbol fahişesinin yaptıracağı okulda taze beyinlere zarar verilmemeli...

Gurpas
08.02.2013, 08:55
Bu adam nasıl bir Trabzonlu arkadaş ben anlamadım

Celal Demir
08.02.2013, 09:01
herkesin işine geldiğinde bende TRABZON luyum demesinden nefret ediyorum... önemli olan TRABZON lu olup olmamak değil adam olmak, insan olmak

İ. SARAL
08.02.2013, 09:04
şike yapıp şampiyon olduklarını sandıkları sezon aldığı sözde şampiyonluk pirimiyle mi yaptıracak okulu ? yoksa ırkçılık yaptığı (hem de bizim oyuncumuza) için 8-10 maç ceza alacağına birileri tarafından korunduğu görmezden gelindiği için az ceza alıp oynadığı ve o oynadığı maçlardan kazandığı maç başı primleriyle mi yaptıracakmış o okulu ? ve buna laf etmeyin falan diyenler mi var burda ? zamanlamaya bakın birde tam maç arifesi tipik şikebahçe hareketi. maçı germek bizim futbolcuların, taraftarların aklını bu tarz işlerle meşgul etmek bunların tek amacı bu yoksa eğitimle falan bunların uzaktan yakından alakası olamaz. gitsin kendisine okul yaptırsın ilk okul 1'e de kaydını yaptırsın belki tekrar okur da adam olur

alone_6161
08.02.2013, 09:21
Emre bu olayı akıl edemez. Sırf maç öncesi ortam gerilsin diye birileri bu aklı ona verdi. Hatta okulun parasını bile vermişlerdir Emre'ye. Emre gitsin okulu Kadıköy'e yaptırsın. Trabzon Valiliği'ne iptal için mail kampanyası düzenleyelim. 3 derslikli anaokulu maliyet olarak da çok tutmaz. Neden şehrimizin ileri gelenleri ve biz bu işi yapmıyoruz? O okul yapılırsa adı ne olacak? Irkçı Emre Anaokulu mu, Mesajcı Emre Anaokulu mu, Yalan Yere Çocuğu Üzerine Yemin Eden Anaokulu mu? Sadri Şener'i Uçak Kapısında Bekleyen Emre Anaokulu mu? Sadri Şener'e El Kol Hareketi Yapan Emre Anaokulu mu? Ben Maçka'da olsam, kızımı daha uzaktaki okula götürür, yine de o okula kesinlikle yollamazdım. Bir arkadaş güzel yazmış, çölde çeşme yaptır içen namerttir diye.

Milli Eğitim Bakanlığı'na hayrına okul yaptırıp okullara da oğlunun adını veren Urfi Çetinkaya'nın adı uyşturucu işlerine karışınca neler oldu? Okul adları değiştirildi. Adam dava açıp kazandığında, okul isimleri iade edildi. Sebebi de ismlerin kendi ismi olmaması. Kendi ismi olsa, isimler kaldırılacaktı.

http://egitim.bugun.com.tr/urfi-cetinkaya-defterden-silindi-184501-haberi.aspx

aslı
08.02.2013, 09:21
Şaka gibi bi haber

Sibel
08.02.2013, 09:31
O iş biraz zor...

sarman61
08.02.2013, 09:58
Fanatizim ne kötü birşey dir böyle sırf bu sebeple yapılan iyi şeyleri bile farklı bir bakış açısı ile yorumlatıyor bizlere. Olayların altında iyilik olabileceğini hiç düşünmüyoruz. Hep bir art niyet arıyoruz.

Dün bir haber okudum Tarım Bakanlığı Sudan dan 99 yıllığına bir yer kiralamış burada Türkiye de yetişmeyen ithal ettiğimiz tarım ürünlerini yetiştireceklermiş. Haberin altında bir yorum dikkatimi çekti.
"Çiftçimiz can çekişiyordu artık ruhuna fatiha diyebiliriz." Olayı yada haberin özünü kavramadan yorum yapan bir vatandaş. Olaylara hep duygusal yaklaşıyoruz. Halbuki olaya bakıldığında Türkiye de yatişmeyen ürünler diyor yani dışarıya para ödeyip aldığımız ürünler bizim ülkemizde yetişmeyen ürünler yani çiftçinin mevcut durumunu etkileyen bir durum değil. Ama mevcut yöneticilere kızan kişi olayı farklı bir bakış açısı ise yorumlayınca böyle oluyor ve işin özünü ülkemize ne kazandıracağını göremiyor.

Bu olayıda ben böyle görüyorum olaya duygusal yaklaşıyoruz. Okulu yapan şahsa olan kızgınlığımız yapacağı iyi şeyin önüne geçiyor. Halbuki okulu yapacağı yerdeki insanların ihtiyacı olan birşey bu. Bizler bulunduğumuz yerden bilgisayar başından sallıyoruz. Peki okulun yapılacağı yerdeki insanların ihtiyacı ne olacak kendi düşüncemize ters düştüğü için yapılmasın istiyoruz. Peki kim yapacak bu hayır işini Bizim mütahitlerimiz mi futbolcularımız mı bugüne kadar pek hayırlarını görmedik de. Adam niyetlenmiş böyle güzel bir şeye yapıyor. Ama yapan şahsa kızgınlığımız olaya böyle bakmamıza sebebiyet veriyor. Belki o okulda memleketine hayrı dokunacak insanlar çıkacak ama bizi bu ilgilendirmez okulu kimin yaptığı ilgilendirir.

S.ÖZKAN
08.02.2013, 10:01
Şimdi maçta tepki olunca söyleyecekleri belli 'ben onlara okul yaptırdım ama onlar bana neler yapıyor'

S.ÖZKAN
08.02.2013, 10:03
herkesin işine geldiğinde bende TRABZON luyum demesinden nefret ediyorum... önemli olan TRABZON lu olup olmamak değil adam olmak, insan olmak

Mevzu TRABZONSPOR lu olmak yoksa cemil turan da Trabzon lu tabi yersen

karayamayman
08.02.2013, 10:10
Fanatizim ne kötü birşey dir böyle sırf bu sebeple yapılan iyi şeyleri bile farklı bir bakış açısı ile yorumlatıyor bizlere. Olayların altında iyilik olabileceğini hiç düşünmüyoruz. Hep bir art niyet arıyoruz.

Dün bir haber okudum Tarım Bakanlığı Sudan dan 99 yıllığına bir yer kiralamış burada Türkiye de yetişmeyen ithal ettiğimiz tarım ürünlerini yetiştireceklermiş. Haberin altında bir yorum dikkatimi çekti.
"Çiftçimiz can çekişiyordu artık ruhuna fatiha diyebiliriz." Olayı yada haberin özünü kavramadan yorum yapan bir vatandaş. Olaylara hep duygusal yaklaşıyoruz. Halbuki olaya bakıldığında Türkiye de yatişmeyen ürünler diyor yani dışarıya para ödeyip aldığımız ürünler bizim ülkemizde yetişmeyen ürünler yani çiftçinin mevcut durumunu etkileyen bir durum değil. Ama mevcut yöneticilere kızan kişi olayı farklı bir bakış açısı ise yorumlayınca böyle oluyor ve işin özünü ülkemize ne kazandıracağını göremiyor.

Bu olayıda ben böyle görüyorum olaya duygusal yaklaşıyoruz. Okulu yapan şahsa olan kızgınlığımız yapacağı iyi şeyin önüne geçiyor. Halbuki okulu yapacağı yerdeki insanların ihtiyacı olan birşey bu. Bizler bulunduğumuz yerden bilgisayar başından sallıyoruz. Peki okulun yapılacağı yerdeki insanların ihtiyacı ne olacak kendi düşüncemize ters düştüğü için yapılmasın istiyoruz. Peki kim yapacak bu hayır işini Bizim mütahitlerimiz mi futbolcularımız mı bugüne kadar pek hayırlarını görmedik de. Adam niyetlenmiş böyle güzel bir şeye yapıyor. Ama yapan şahsa kızgınlığımız olaya böyle bakmamıza sebebiyet veriyor. Belki o okulda memleketine hayrı dokunacak insanlar çıkacak ama bizi bu ilgilendirmez okulu kimin yaptığı ilgilendirir.

Emre'nin yaptığı ucuz populizm...Bunu yemeğe gerek yok...Okul yapmak devletin görevidir, devlet yapar...Yapmazsa bir hayırsever yapar...O da çıkmazsa bir kampanya açılır, yardım ederiz, biz yaparız anaokulunu...

Yaşanan bunca şeyden sonra, buna Emre'nin hayırseverliği olarak bakmak safdillilik olur....

Tayfun
08.02.2013, 10:11
Milli forma altında tribünlere "kol hareketi yapan, şikeci forma altında sahada ırkçılık yapan,emek hırsızlığı yapan" birinin kalkıp eğitime destek verip okul yaptırmaya "kalkışması".... Güzel ülkem beeeeee :)

KÖKSAL AYDIN
08.02.2013, 10:11
Arkadaşlar tepkimizi koyarken haksız duruma düşmeyelim.Okul yaptırılacak bu işe başka bir açıdan bakmayalım.Farklı ortamlarda, farklı durumlarda tepki olur.Okul,eğitim işi başkadır.

O zaman Akyazıyı da engelleyin.AKP hükümeti yapıyor onu da.

Badaloğlu
08.02.2013, 10:15
Şikecilerin kaptanı Emre Belözoğlu Trabzon'un Maçka ilçesinde Anaokulu yaptıracakmış üstelik Maçka Belediye'sinden gerekli izinleride almışlar, sen bu toprakların kara lastikle top oynayan çocuklarının hayallerini çal sonra gel orada anaokulu yaptır olacak iş değil, Trabzonspor'lu olan herkesi bu olaya tepki koymaya davet ediyorum. Burası Trabzon Emre Belözoğlu hakkını yediğin insanlar burada sen buraya gelip hakaret edercesine hayırlı bir işmiş gibi kazandığın haram parayla anaokulu açtıramazsın .Görüşleriniz bekliyorum arkadaşlar saygılarımla.

Böyle bir haberin şikeci Emre'nin Türkiye'ye dönmesinin ardından üstelik şikebahçe ile yapılacak maç öncesi basına servis yapılması da çok manidar! Bunlarda bizins oyunları hiç bitmeyecek arkadaş :(

Oysa bu adinin İspanya'ya gitmesine ne kadar çok sevinmiştim. Sahada ağzından salyalar akan, maç esnasında rakip oyunculara karşı geliştirdiği yüz mimikleri, el kol hareketleri ile garip bir yaratığa dönen bu adamı izlemeyecek olmamıza ne kadarda sevinmiştim. Bu yaşıma kadar iğrendiğim, tiksindiğim, nefret ettiğim tek futbolcudur, bu şikeci.

Ağzımıza bir parmak bal çalacaklar öyle mi? Dikkat ettiyseniz ne zamandır bir Aziz Yıldıvımın, Trabzon'a maça gelecek olmasıyla ilgili haberleri sık sık servis ediyorlar bizlere. Sağolsun bizim başkanda mecburen ''buyursun gelsin'' demek mecburiyetinde bırakıldı.

Bu belkide devlet politikasıdır. Şikeci Emre'nin, Maçka'ya anaokulu yaptırarak aslında memlekete ne kadar hayırlı bir evlat olarak yetiştiğini, Trabzon'lulardan daha çok Trabzon'lu olduğunu gösterme çabaları boşuna değildir.

Aynısını geçen haftalarda Bursa ile Beşiktaş içinde yapmaya çalışmışlardı ama Bursalılar buna karşı tepki verince sözde barış başka bahara kaldı. O yüzden devlet politikasıda olabilir.

Geçen sene Trabzon'da oynanan maça kadar içimizde kaç kişi Emre'nin annesinin Trabzon, Maçka'lı olduğunu biliyordu? Bu bir aklanma senaryosudur. Şikeci Emre'nin Trabzon'lulara karşı işlediği günahlardan arınma senaryosunun filmidir bu...

S.ÖZKAN
08.02.2013, 10:15
Arkadaşlar tepkimizi koyarken haksız duruma düşmeyelim.Okul yaptırılacak bu işe başka bir açıdan bakmayalım.Farklı ortamlarda, farklı durumlarda tepki olur.Okul,eğitim işi başkadır.

O zaman Akyazıyı da engelleyin.AKP hükümeti yapıyor onu da.

O okulu yaptırır ilk fırsatta yüzümüze vurur.Kaldı ki bu şahsiyetin bu okulu hayır için yaptırdığına zerre inanmam.

akp stadı benim vergimle yaptırıyor ne alakası var şikecibaşının manevi oğlunun sözüm ona hayırı ile

KÖKSAL AYDIN
08.02.2013, 10:21
O okulu yaptırır ilk fırsatta yüzümüze vurur.Kaldı ki bu şahsiyetin bu okulu hayır için yaptırdığına zerre inanmam.

akp stadı benim vergimle yaptırıyor ne alakası var şikecibaşının manevi oğlunun sözüm ona hayırı ile

Arkadaşım hiç bir maaş vergilendirilmemiş değil zaten. O başka bir olay.Bunu kamuoyuna açıklayamazsınız.

Her türlü tepki olur ancak adam okul yaptıracak sen Maçka'da gösteri yaptırıyorsun okul istemezük diye.Gel bunu anlat bakalım.

İlyas Özdemir
08.02.2013, 10:26
azizdende böyle bir hamle bekliyorum gerçi o da vaktiyle Trabzonsprunun haklarını federasyonda ben savunuyorum diye beyanat vermişti :D
Maçkalıları bilmem ama ben şiddetle karşıyım o veledin hayır işi yapmasına gitsin kadıköye yapsın ne yapacaksa

Hasan YAYLI
08.02.2013, 10:31
Trabzon'a okul yapmasini isteyecegim son kisi Emre'dir.Ancak okul yaptirmak cok yuce bir hizmet...O okulda egitim alacak Trabzon'un cocuklari vatanina milletine bagli insanlar olacaklardir...

Bu yuzden boyle hayirli bir isi istemiyormus gibi gorunmek bize yakismaz...Sahsen iyi niyetli oldugunu dusunmuyorum Emre'nin...Vicdan yapmis olabilir ya da o camianin dusunup tasarladigi,bizi hakliyken haksiz gosterme plani olabilir...

Bize dusen memleketimizin boyle eksik kalmis hizmetlerini baskalarina firsat birakmayacak sekilde tamamlamaktir...Emre boyle bir ise kalkisiyor ama bizim oyuncularimiz,degerlerimiz bu konuya simdiye kadar hic egilmemisler...Bu konuyu daha cok dusunmeliyiz...

S.ÖZKAN
08.02.2013, 10:41
Arkadaşım hiç bir maaş vergilendirilmemiş değil zaten. O başka bir olay.Bunu kamuoyuna açıklayamazsınız.

Her türlü tepki olur ancak adam okul yaptıracak sen Maçka'da gösteri yaptırıyorsun okul istemezük diye.Gel bunu anlat bakalım.

okul yaptırılsın ama şikecibaşının manevi oğlu değil Köksal Aydın yaptırsın.

sen bu coğrafyanın çocuklarının hayallerini çalacaksın sonrada okul yaptıracaksın yok öyle.bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü

geçen sene ki maçtan sonra 'anneme küfür ediyorlar benim annem de Maçka lı köyüm orda gidip baksınlar' demişti şimdide 'ben Maçka ya okul yaptırdım gidip baksınlar diyecek.

kamuoyu diye bahsettiğiniz olgu güçlünün zenginin savunulucuğunu yalakalığını yapmaktan öte gitmeyen menfaat örgütlerinin bu ülkeye pompaladıkları yalanlar.Örnek isterseniz şike davasında yapılan haksızlıkların hukuk katliamının Türk Futbolunu kurtarma olarak yansıtılması ama kaç kişi inanıyor? bu ülkenin 1/4.

Hasan YAYLI
08.02.2013, 10:48
okul yaptırılsın ama şikecibaşının manevi oğlu değil Köksal Aydın yaptırsın.

sen bu coğrafyanın çocuklarının hayallerini çalacaksın sonrada okul yaptıracaksın yok öyle.bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü

geçen sene ki maçtan sonra 'anneme küfür ediyorlar benim annem de Maçka lı köyüm orda gidip baksınlar' demişti şimdide 'ben Maçka ya okul yaptırdım gidip baksınlar diyecek.

kamuoyu diye bahsettiğiniz olgu güçlünün zenginin savunulucuğunu yalakalığını yapmaktan öte gitmeyen menfaat örgütlerinin bu ülkeye pompaladıkları yalanlar.Örnek isterseniz şike davasında yapılan haksızlıkların hukuk katliamının Türk Futbolunu kurtarma olarak yansıtılması ama kaç kişi inanıyor? bu ülkenin 1/4.

Bu okulu ne amacla yaptirdigi uc asagi bes yukari hepimizin malumu zaten...Bizim oyuncularimiz neden daha once boyle bisey yapmadi,is adamlarimiz neden Emre den once davranmadi? Bizim asil konusmamiz gereken bu bence...

İlker Gazioğlu
08.02.2013, 10:51
Ben Maçkalıyım , her Maçka'ya gidişimde bu adamın yaptırdığı okulu görmek istemem. Ayrıca Maçka'nın aman aman okula da ihtiyacı da yok ama bu adamlar bu tür işleri çok güzel çeviriyorlar. Okul yaptırıyor kalkıp istemem senin yaptıracağın okulu desen basın alıp bunu allayıp pullayıp bir güzel kullanır. Hürriyet denen şerefsiz gazetenin haberi veriş şekli bile anlatıyor her şeyi.

ESER
08.02.2013, 11:12
bu emre gecenlerde savciliga cagrilmisti. acaba usulsuz bir isten dolayi bombasi patlamadan kamuoyuna kahraman diye yedirmeye mi caliyorlar. ??

güneyli
08.02.2013, 11:14
Emrenin okul olayında işgüzarlığı vali yapıyor.Protokol imzalanmış işte..maçtan önce duyurmasan geberecekmisin..Yok illa fenere ortam hazırlayacak.Emre Trabzona geldiğinde bir ara makamında ağırlamasının yolunu yapıyor.İnsanların hayır ve yardımlarına bu yaşa kadar pek dil uzatmamamaya çalıştım.Genelevde çalışan bayanın vicdanını rahatlatmak için camiye yaptığı yardımda bile bir samimiyet bulmuşumdur..
Lakin Emrenin bu yapacağında bir samimiyet görmedim yeminle.
Belki Emre umumi bir tuvalet yaptırsaydı, kemal sunalında dediği gibi bu saatten sonra gelen yardımın içine edilebilirdi.Lakin okul başka birşey.

Emrullah
08.02.2013, 11:16
Kimsenin okul yapılmasına karşı çıktığı yok. Karşı çıkılan Emre gibi bir karaktersizin Trabzon gibi bir yerde okul yaptırması. Amacı nedir böyle bir insanın? Trabzon halkının kendisine olan sevgisini (!) gayet iyi biliyorken neden böyle bir şey yapıyor, neden şikecilerle yapılacak maç öncesi böyle bir şey kamuoyuyla paylaşılıyor. Ben bu işte hayır işi olsa dahi art niyet ararım.

TSelif
08.02.2013, 11:21
Amaç belli.
TRABZON'un hiç bir metrekaresinde fb ile ilgili bir kuruluş yok. Şimdi bakın fb anaokulu var Maçka'da denilecek.Rengi de sarı laci olur artık. Tenefüs zili de fb marşı. TÜRK bayrağının yanında da fb bağrağı çekilir göndere.. ok!
Şikeci köpek senin yaptıracağın okul batsın e mi ?

Mert M.
08.02.2013, 11:26
Okul yaptırma düşüncesi çok güzel bir davranış.
Lakin bazı şeyler için daha bedel ödenmemişken bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Hiç mi yüzü kızarmayacak bu muhteremin.
Gerçi üstadın da dediği gibi, adalet mi var ki ahlaktan bahsediyorsun?
Yap, şirin gözük, affettir kendini.
Bu mudur?
Nedense bana planlı bir hareket gibi geliyor. Kuşkuculuğumdan değil...

zaferyıldız
08.02.2013, 11:30
yine oyuna geliyoruz , bu okul işi saçmalık

bütün mesele haftaya şikecilerle olan maçımız

eğer onları bir güzel yenersek ;

sadece şampiyonluk rüyaları değil, o şerefsiz camilarında çok şey aziz ve ankut aleyhine hızlanacak

o yüzden bu konuyu şimdilik gümdemden çıkarın renkdaşlar

lütfen,ts için lütfen........

OrkHun
08.02.2013, 11:31
buradaki en iyimser insan benim herhalde ama bu işte art niyet olduğu açık. zaten göstere göstere yapılan her hayır işinde ben art niyet ararım.
hele yukarıda bir yerde sudan'da 99 yıllığına arazi kiralayıp sömürgeci batı modeline girişmeye çalışmamamızı örnek vermiş birisi, ne alaka anlayamadım. bariz pr'dır. prim vermemek lazım.

Zafer Fidan
08.02.2013, 11:48
Cok fazla takilmamak gerekiyor.

Guroni
08.02.2013, 11:49
Ya bu insanlara şaşmamak elde değil. Trabzon'da oynadığı son maçtan sonra sanırım "burası benim memleketim değil" diyen "ırkçı şahsiyet" şimdi şımarık kedi gibi yalanmaya başladı.

Ben Maçkalıyım hatta bu şımarık kedinin yan köyündenim. Annesinin köyünden de tanıdığım çok insan var. Bu tanıdıklarımın içinden kendisini seven görmedim. Kaldıki bu okul yapma işini kendisine edilen küfürleri azaltmak için yapıyorsa Trabzon maçına Trabzonda kaç maçkalı gidiyorki.

O yüzden bırakın yapsın ırkçı. O da iç huzurunu bu yolla tatmin etmeye çalışıyor. Ben ne yaparsa yapsın küfür edicem kendisine (ailesini karıştırmadan sadece kendisine) çünkü hak ediyor. Böyle Masum bir şeyde bile çakallık düşünün bir insan hak eder. İki hatfa sonra Avni Aker'e gelecek niye şimdi açıklanıyor. Normal bir insan böyle bir durumda Vali'ye ben yardım yapıcam ama adım açıklanmasını istemiyorum der.

AMA ADAM DEĞİLSİN EMRE. BÖYLE BİR HAREKET ANCA SENDENDE BEKLENİR.

atf61
08.02.2013, 11:49
bölesi olayların iyi tarafı trabzonsporluluğumuzu trabzonluluğumuzu sağlamlaştırıyor...ayrıştırıyor...bir çivi daha çaktırıyor...süper devamını bakliyoruz....

Hasan YAYLI
08.02.2013, 11:56
Fb maci icin taraftarin gerilmesini amaclicaklari simdiye kadar aklima gelmemisti,cok karaktersizsiniz....

Daha zaman varken su oyuna gelmemeliyiz...

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2013, 11:59
çocuğunun üzerine yemin etti, günah çıkartacak besbelli.

alone_6161
08.02.2013, 11:59
bu emre gecenlerde savciliga cagrilmisti. acaba usulsuz bir isten dolayi bombasi patlamadan kamuoyuna kahraman diye yedirmeye mi caliyorlar. ??

Kayınpederi, kendi üzerine olan şirket hisselerini devir ettikten sonra, şirket arabalarını usulsüz şekilde Emre ve eşine satıyor. Adamın düzgün bir işi yok ki. Nerde yalnış iş, altından Emre çıkıyor.

ESER
08.02.2013, 12:05
Kayınpederi, kendi üzerine olan şirket hisselerini devir ettikten sonra, şirket arabalarını usulsüz şekilde Emre ve eşine satıyor. Adamın düzgün bir işi yok ki. Nerde yalnış iş, altından Emre çıkıyor.

sakadir o saka..

olm emre, ben kayinbaban,

sen kasma , benim arabalari senin uzerine yapacam hehe

mavikan
08.02.2013, 12:07
iyi la.. öcalan da akçabaat a okul yaptırsın.. yüzsüzlüğe bak!!!

TekfurÇayır 61
08.02.2013, 12:08
Şöyle bir gözlemim var, bilmem siz de katılır mısınız...

Geçmişte haram para yemiş, kanunsuz işler yapmış kişiler belli bir yaşa ulaştıklarında, öbür tarafı daha fazla düşünmeye başladıklarında, kendilerini affettirebilmek, vicdanlarını bir nebze rahatlatabilmek için bu tür hayr işlerine girişiyorlar. Ülkede ve Trabzon'da hayr işi olarak yapılan kimbilir kaç câmi, kaç okul böyle sebeplerle yapılmıştır.

Bu, sosyal adâleti sağlaması, haram yoldan gelmiş paranın toplum faydasına harcanması açısından iyi bir şey.

Bence Emre okulu yaptırsın fakat okulun ismi Maçka'lıları rahatsız etmeyecek bir isim olsun. Mesela annesinin ismini versin.

krdnz
08.02.2013, 12:12
Emrenin annesinden kusura bakmasýn memleketi için hayýr istiyorsa hayýrlý bir evlat yetiþtirmesi yeterdi.

alper*
08.02.2013, 12:15
Bir tarafım diyor ki orası Türkiye Cumhuriyeti toprağı. İsterse Aziz Yıldırım dahi okul hastane vs. yaptırabilir.
Diğer tarafım da, bizden biri mesela Serdar Bali, Sadri Şener istese Kadıköy'de, Bağdat Caddesi'nde, Moda'da vs. böyle bir şey yapabilir miydi?
O zaman kamuoyu baskısı ne olurdu? İzin çıkar mıydı? diyor.

zaferyıldız
08.02.2013, 12:16
bu gibi adilerin kendilerini aklama yeri trabzon değildir,trabzon bu adiyi kendi adıyla anılmayacak kadar dışlamalıdır........

zaferyıldız
08.02.2013, 12:17
ama koyun gibi (en yumuşağından ) bir milletiz bizden herşey beklenir...

Yiğit Gayretli
08.02.2013, 12:20
Kirli ellerin dokunduğu hiç bir şeye ihtiyacı yok o temiz toprakların saf çocuklarının.

"Yaradanı sevdik, yaratılandan ötürü."

Okulu sevebilecek misiniz? Yaptırandan ötürü...

Orası asla bir okul olmayacak. Orası bir diyet ödeme hereketi, toplum psikolojisi harekâtı üssü, peşkeş ve rant kapısı olacaktır.

TekfurÇayır 61
08.02.2013, 12:20
Emrenin annesinden kusura bakmasýn memleketi için hayýr istiyorsa hayýrlý bir evlat yetiþtirmesi yeterdi.

Önerimi değiştiriyorum, öyleyse senin ismini versin. :)

A güzel kardeşim hangi anne evlâdının memlekete hayrsız olmasını ister. Ben 10 aylık evlâdımın hayrlı bir evlat olması için dua ediyorum, inşaallah eğitimini de, terbiyesini de buna göre vereceğim ama garantisi var mı bu işin. Ana babanın yapabilecekleri de bir yere kadar.

Mustafa Ayazoğlu
08.02.2013, 12:23
küçük çocuklar , emre belezoğlunu hayırsever olarak niteleyecek !

Emirhan Makul
08.02.2013, 12:53
Resmi bir bilgi var mı ? Yoksa tamamen bir provakasyon mu ?

winner
08.02.2013, 12:55
Yıllar sonra birgün meraklı bir çocuk "bizim okulu yaptıran abi acaba kimmiş" diye google'ye ismini yazdığında karşılaştığı manzara karşısında neler hissedecek acaba?

Şike,ırkçılık,küfürbazlık,hem rakibine hem de kendi arkadaşlarına her türlü pislik...

Çocuklardan uzak tutulması gereken bir toplum zararlısı okul yaptırsa ne olacak...

Tunga
08.02.2013, 13:05
Daha önceleri bir başka konu ile alakalı bir alıntı yapmıştım. Konumuza çok uyuyor...

...

Bir türlü tanımlayamıyor. Nereden çıktı bu ağrı, bu sıkıntı?

İşte onu da kitabında* Emre Yılmaz anlatıyor ve reçeteyi de veriyor:

"Vicdan. Vicdan; bütün bu engelleri geçeceğini bilen filozofların
senin önüne koyacakları en büyük manidir.

Okyanusları aşar gelirsin, buna takılırsın. Psikiyatristlere düşersin".
Hint felsefelerine sarılırsın.

Uzak yerlere seyahat edersin.

Okullar, hastaneler, camiler yaptırırsın.

Olmaz. Olmaz. Olmaz.
...

Vicdan! O başkalarının göremediğini gören, yüreğindeki bir çift göz.

O lanet olası gözler.

Sadık bir köpek gibi sana yumuşak yumuşak bakan gözler.

Ruhunu sattığın gün vicdanını da sattığını zannetme.
Ruh satılır. Vicdanını ise yavaş yavaş boğmalısın.

Bir köpek yavrusunu boğar gibi.

Boğulur da it oğlu it, merak etme.”

Ertan 51
08.02.2013, 13:06

Geçmişte haram para yemiş, kanunsuz işler yapmış kişiler belli bir yaşa ulaştıklarında, öbür tarafı daha fazla düşünmeye başladıklarında, kendilerini affettirebilmek, vicdanlarını bir nebze rahatlatabilmek için bu tür hayr işlerine girişiyorlar. Ülkede ve Trabzon'da hayr işi olarak yapılan kimbilir kaç câmi, kaç okul böyle sebeplerle yapılmıştır.

Bu, sosyal adâleti sağlaması, haram yoldan gelmiş paranın toplum faydasına harcanması açısından iyi bir şey.

Bence Emre okulu yaptırsın fakat okulun ismi Maçka'lıları rahatsız etmeyecek bir isim olsun. Mesela annesinin ismini versin.
Tespitlerin doğru ama ginede emre pisliği o okulu yaptırmasın,
annesinin ismini yazıp günahkar etmesin,kendi ahlaksızlığına kadıncağızı alet etmesin.
Bu dediğin türdeki paralarla başkaları bişiler yapsın ama bu pislik Trabzon'a çivi dahi çakmasın.
Bu durum farklı,bu mayası bozuk şikecilerin baş aktörü ve baş kumandanı durumunda,böyle bir işi benim bünyem kabul etmez,Trabzondaki gönüldaşlarımın da kabul etmesin,azcık kalıplarının adamı olsunlar son dönem laytlıklara son verip o okulu yaptırmasınlar.

aurora
08.02.2013, 13:16
Klasik Bizans taktikleri yıllar geçsede hiç değişmiyor. 1996 daki gerilim yükseltme taktiği nin aynısı. Ali ŞEN in Aygün ün kafasını mumyalatması falan.
Okul yaptırma gibi masum bir eylemi mi eleştireceksin şirinliği arkasına saklanarak kritik maç öncesi kafaları karıştırma bulandırma stratejisi. Bunların akıl hocaları kimse psikolojik harp tekinklerini iyi biliyor. Bizim yapmamız gereken soğukkanlılıkla bu şeytani projeleri bertaraf etmek.

OrkHun
08.02.2013, 13:27

sosyal adaleti sağlamıyor o işler, çok basit birer halkla ilişkiler çalışması hepsi. halkın adalet talebini daha üst perdeden dillendirmesini engellemek için yapılan ucuz şirinlikler. öbür tarafla falan da alakası yok.

Serdar A
08.02.2013, 13:32
Maçtan sonra , Emre çıkıp bakın burada bana 'sebepsiz' yere sövüyorlar ama ben gidip onlara okul yapıyorum , demeyecekse-dedirtmeyecekse bu iş maçtan önce gündem olmazdı . Akıllarınca psikolojik harekat yapıyorlar üstelik bu akılı, ırkçı-katil Emre'nin başkasından aldığı da bariz ortada .
Emre dediğin adam şımarık , ahlaksız ve kendisini kullandırmaya müsait bir maşadan ötesi değil .

http://img59.imageshack.us/img59/4703/pankartemre.jpghttp://www.haber61.net/d/news/9056.jpg

yeğen murat
08.02.2013, 13:32
Oradaki cocuklar bu okulu yaptiran sizin hayalleriniz olan takimin sampiyonlugunu calanlarin basindan gelen kisi desek okumayi birakirlar.

Kendisine tesekkur edip bir adet Zokora formasi verip gerek olmadigini iletmeliyiz.

mavikan
08.02.2013, 13:41
tefecinin 10.000 tl borç verip , 20.000 tl tahsil ettikten sonra sokaktaki dilenciye 1.00 tl atıp vicdanını temizlemesi gibi bir şey.. "başımın gözümün sadakası olsun!".. olduuuuuuuuu!?
itin köpeğin lütfettiği 3-5 parayla çocuklarımızı yetiştirmeye muhtaçsak ; yıkılsın bu devlet(!)..

Yaşar
08.02.2013, 13:48
Çocukları ahlaki, kültürel ve etik yönden geliştirmek, toplumda saygı ve sevgi çerçevesinde yaşatmayı amaçlayan bireyler yetiştirme gayesindeki okul; bu değerlerden yoksum kişi tarafından kirletilemez.
Bir öğretmen olarak kınıyorum.

Serdar A
08.02.2013, 13:51
Bir maçkalı çıkıp , bu işi engelleyip ( pek çok yolu var ) yerine Fildişi anaokulu dikmiyorsa , hadi oldu da Emre B. Anaokulu diye bir tabela Maçka'nın bir sokağını süslerse gerçekten Trabzon çok değişmiş diyeceğim .

Zokora , Sol Bamba , Drogba , Ebue , Gosso iyi kazanan , Türkiye liginde oynayan Fildişi'li futbolcular . Ortalama 40bin dolar bağış yapsalar , belediyenin arazi tahsisi ile anaokulunun alası yapılır . Fildişi'li futbolcularla olmasa dahi , Maestro'ya güzel bir proje ile gidilirse bunun belli oranda parçası olmak isteyeceğinden ve Türkiye liglerinden pek çok futbolcunun da seve seve destek olacağından en ufak bir şüphem yok .

Ertan 51
08.02.2013, 14:04
Bir maçkalı çıkıp , bu işi engelleyip ( pek çok yolu var ) yerine Fildişi anaokulu dikmiyorsa , hadi oldu da Emre B. Anaokulu diye bir tabela Maçka'nın bir sokağını süslerse gerçekten Trabzon çok değişmiş diyeceğim .

Zokora , Sol Bamba , Drogba , Ebue , Gosso iyi kazanan , Türkiye liginde oynayan Fildişi'li futbolcular . Ortalama 40bin dolar bağış yapsalar , belediyenin arazi tahsisi ile anaokulunun alası yapılır . Fildişi'li futbolcularla olmasa dahi , Maestro'ya güzel bir proje ile gidilirse bunun belli oranda parçası olmak isteyeceğinden ve Türkiye liglerinden pek çok futbolcunun da seve seve destek olacağından en ufak bir şüphem yok .
Gerçekten de o bölgeden sen ben gibi düşünen 1 tek babayiğit çıkmama ihtimali yok diyorum ben,az çok gücü olan veya bürokrasinin içinde olan 1 tek kişi yeter bu oyunu bozmaya.

Badaloğlu
08.02.2013, 14:26
Bu okul işini şimdiden mevzu yapmalarının tek sebebi, on gün sonra oynayacağımız şikebahçe maçı öncesi camiamızı germek, strese sokmaktır. Bunu başarabilirlerse Avni Aker'den istedikleri sonucu almayı daha kolay olacağını düşünüyorlar. Eğer her şey istedikleri gibi giderse onlarda biliyorlar ki, psikolojik olarak Trabzon'a üstünlük sağlayacaklar.

Bizi ezmek,sindirmek derdindeler. Şike ile kazandıklarını ancak bu yolla baskın kılarsalar kendilerini rahat edeceklerini düşünüyorlar. Üstüne birde ''kupayı isteyeceğinize sahadaki maçı kazanın'' diye bize birde nasihat ederler.

Bu şikeci Emre çok tehlikeli bir adam. Kafasında kırk tilki dolaşıyor, kırkınında kuyruğu birbirine değimiyor! Şikeci Emre, sen git Zokora'nın memleketinde, Fildişi Sahilleri'nde okul yaptır. Böylesi senin için daha hayırlı olur... Yaptırmazsın değil mi? Çünkü oradan senin bir çıkarın yok!

Trabzon valiliğine mümkünse takım tutmayan bir vali gelsin istiyorum...

Kadir Aydın
08.02.2013, 14:35
Köyün anaokuluna ihtiyaci oldugunu sanmiyorum.

İlker Yazıcıoğlu
08.02.2013, 14:46

emreyi savunmana hiç şaşırmadım.Aynı şeylere inanıyorsunuz nasıl olsa.
Bari bu kadar belli etme kendini.

Gökhan Koç
08.02.2013, 15:09
@yavuzbaha

Emre'nin ankaragücünün topçularına attığı mesajlardan haberiniz yok sanırım,

Ya da türkiyenin en büyük ve kirli menejerlik şirketlerinden birinin ortağı oluğundan...

Niyeti ırkçılık değilse ne ? Zokorayı delirtip oyundan attırmak mı ? Bunun adına da hırsızlık denir ve siz bir hırsızın niyeti hakkında yorum yapmaya çalışıyorsunuz.

Kimse istediği yerde okul yaptıramaz ne yazıkki,

Ben bu ülkede vergi veriyorum değil mi ? Yani bu ülke yönetimi üzerinde söz sahibi milyonlarca insandan biriyim.

Eğer bu milyonların bir kısmı bunu istemiyorsa, yapamazsın.

Bu duruma itiraz eden milyonların hassasiyetini umursamadan Trabzonda ne niyetle olursa olsun, okul yapıyorsan, bunun karşılığını da alırsın.

Ayrıca maçkanın okula ihtiyacı varsa kendi halkı yaptırır.

Fenerli vali, kendi üzerine vasife olmayan bir işe dalıp emreden okul sözü alacak, iğrenç bir strateji dolayısıyla, sende burda emreyi savunacaksın.

Bravo,

Bu takımın, bu taraftarın hakkı yenebiliyorsa bugün 2. sebebi senin gibi analizden yoksun taraftarlardır.

Edit: Sebebi demiştim ama bu aslında 1. sebebi değil 2. sebebi olacaktı. Düzelttim.

Gökhan ARSLAN
08.02.2013, 15:12
@yavuzbaha

Emre'nin ankaragücünün topçularına attığı mesajlardan haberiniz yok sanırım,

Ya da türkiyenin en büyük ve kirli menejerlik şirketlerinden birinin ortağı oluğundan...

Niyeti ırkçılık değilse ne ? Zokorayı delirtip oyundan attırmak mı ? Bunun adına da hırsızlık denir ve siz bir hırsızın niyeti hakkında yorum yapmaya çalışıyorsunuz.

Kimse istediği yerde okul yaptıramaz ne yazıkki,

Ben bu ülkede vergi veriyorum değil mi ? Yani bu ülke yönetimi üzerinde söz sahibi milyonlarca insandan biriyim.

Eğer bu milyonların bir kısmı bunu istemiyorsa, yapamazsın.

Bu duruma itiraz eden milyonların hassasiyetini umursamadan Trabzonda ne niyetle olursa olsun, okul yapıyorsan, bunun karşılığını da alırsın.

Ayrıca maçkanın okula ihtiyacı varsa kendi halkı yaptırır.

Fenerli vali, kendi üzerine vasife olmayan bir işe dalıp emreden okul sözü alacak, iğrenç bir strateji dolayısıyla, sende burda emreyi savunacaksın.

Bravo,

Bu takımın, bu taraftarın hakkı yenebiliyorsa bugün sebebi senin gibi analizden yoksun taraftarlardır.

+1 imzamı atarım !

magicyattara
08.02.2013, 15:30
nasıl bir oyunsa bu artık attıkları her adımda,bir plan bir hesap var..

hürriyet gazetesi "memleketine okul yaptırıyor" diye yazmış..benim bildiğim bir insanın memleketi babasının memleketidir..bunun babası kilisli..kilise ne yaptırmış bu angut da gelmiş ana memlektine okul yaptırmaya kalkıyor..
maçkanın böyle bir ihtiyacı yok..3 derslik..ulan 3 dersliği normal bir vatandaş da yaptırır..dedim ya amaç ortamı germek,böyle bir iyilik yaptığını gösterip yarın olası bir gerginlikte bunu koz olarak medyaya kullandırtmak..

hepsini bir kenara koyalım,bu angut;kirli hesapların içinde yoğrulmuş,fb çetesinin yaptığı tüm yasa dışı faaliyetlerde baş görevi üstlenmiş,ırkçı ve şikeci bir angut..senin neyine hayır işi be hıyar..
üstelik gelip,kanlı bıçaklı olduğun bir yerde yapacaksın hayrını..yerler mi bunu ulan..paran varsa git kadıköyde şike anaokulu yap..sana yakışan da budur zaten..cuk da oturur..

peki bunu kabul eden valiye ne diyeceğiz..mülki amirlere..bir vali kaymakam vs bir şehrin hassasiyetini bilmiyorsa,üstelik yıllardır o şehirde görev yaptığı halde bilmiyorsa,o valinin amacı bellidir..o vali de bu basit planlı kışkırtma organizsyonunun bir görevlisidir..yarın o okul yakılırsa bu vali bunun hesabını nasıl verecek..

baştan aşağı provakasyon kokan bir eylem ! bu..hayır işi falan değil bildiğin şike eylemi..devlet de baş rolde..afferim..

Bayraktaroğlu
08.02.2013, 15:30
Valiliğe dilekçe verelim Emre'nin yaptıracağı okulda sadece afrikadan getirilecek 'zenci' çocuklar eğitim görsün!!!

ağasarlı
08.02.2013, 15:37
beyler boşverin kim ne yaparsa yapsın. takmayın kafanızı...
çok tasa yaptıysanız emrenin okulunu iptal ediin yerine aynı yere siz okul yapın..

Kader KORELİ
08.02.2013, 15:38
Yorumları okuyorum da şunu belirtmek istedim; Devlet de ne şike konusunda, ne ahlak konusunda ne de ırkçılık konusunda temiz değil.

Serdar A
08.02.2013, 15:46
Hala meseleyi anlamayanlar var .
Emre okul yapmamış . Yapacağı da yok .
1 hafta sonra şikeci ırkçı diye tezahurat alacağı bir şehire , hürriyet,milliyet gibi ulusal basınların aracılığı ile anaokulu yaptıracağını beyan ediyor olması ve bunun üzerinden her zaman olduğu gibi futbol kamuoyunun 'manşetler üzerinden' manipüle ediliyor olmasıdır .

Hala bize ne diyenlerin , bu mesajı tekrar tekrar okumasında fayda var .

nasıl bir oyunsa bu artık attıkları her adımda,bir plan bir hesap var..

hürriyet gazetesi "memleketine okul yaptırıyor" diye yazmış..benim bildiğim bir insanın memleketi babasının memleketidir..bunun babası kilisli..kilise ne yaptırmış bu angut da gelmiş ana memlektine okul yaptırmaya kalkıyor..
maçkanın böyle bir ihtiyacı yok..3 derslik..ulan 3 dersliği normal bir vatandaş da yaptırır..dedim ya amaç ortamı germek,böyle bir iyilik yaptığını gösterip yarın olası bir gerginlikte bunu koz olarak medyaya kullandırtmak..

hepsini bir kenara koyalım,bu angut;kirli hesapların içinde yoğrulmuş,fb çetesinin yaptığı tüm yasa dışı faaliyetlerde baş görevi üstlenmiş,ırkçı ve şikeci bir angut..senin neyine hayır işi be hıyar..
üstelik gelip,kanlı bıçaklı olduğun bir yerde yapacaksın hayrını..yerler mi bunu ulan..paran varsa git kadıköyde şike anaokulu yap..sana yakışan da budur zaten..cuk da oturur..

peki bunu kabul eden valiye ne diyeceğiz..mülki amirlere..bir vali kaymakam vs bir şehrin hassasiyetini bilmiyorsa,üstelik yıllardır o şehirde görev yaptığı halde bilmiyorsa,o valinin amacı bellidir..o vali de bu basit planlı kışkırtma organizsyonunun bir görevlisidir..yarın o okul yakılırsa bu vali bunun hesabını nasıl verecek..

baştan aşağı provakasyon kokan bir eylem ! bu..hayır işi falan değil bildiğin şike eylemi..devlet de baş rolde..afferim..

magicyattara
08.02.2013, 15:49
zatın ispanyaya gidişinden sonra bu şerefsizin türkiyeye geri dönmesi..geri dönüşünü de o zat sağlamıştır kesin..dönmeyle kalmadı bir de takım kaptanı oldu..hepsi planlı..her şey planlı..sivas maçında kimseye hırlamaması..planlı..

şimdi de hayır işi..rizeliler alınmasınlar sakın..eğer bu şikeci bir anaokulu yapacaksa bunu rizeye yapsın..şikeyle karışık yaşayan bir kısım rizeliler evlatlarını gönderir oraya artık..yakışan budur..!

Hasan61
08.02.2013, 15:52
Okul yapımını sadece engellemek olmaz,onun bir tane yapması engellenecekse biz 2 tane yapacağız.

Ali İhsan SEL
08.02.2013, 15:58
senin kadaraşagılık bi ınsan tanımadım seni bir yerede karşılaşırsam vurcam şikecilere olan butun hıcımı senden cıkaracam aşagılık ınsan sen git o okulu neyse tube tube

iso61
08.02.2013, 16:06
bakıyorum da birçok arkadaş bu oyuna gelmiş, bu sadece fb maçı öncesi şehirde gerginlik yaratmak adına yapılmış bir haber...
Amaç taraftarın maçta emreye yüklenmesi olay çıkarması vs.
Buna çanak tutanlar ise yönetimden memnun olmayan ve kulislerde kendilerine yakın yönetim listesi oluşturmak için düşünen tiplerdir... Ellerinin ulaşabildikleri 3. sınıf gazetecilere twitterlarda bunu haber yaptırıp taraftarı galeyana getirmek istiyorlar...

Sizede bravo çok güzel gaza geliyonuz, yaptırsın emre okul ne olacak çok büyük iş keşke fabrika filanda yaptırsa çok enteresansınız.

Bizim milyon eurolar kazanan topçularımız emreyle arkadaşlık ediyor da biz neden kızıyozki...

Ilelioglu
08.02.2013, 16:15
Niye Trabzon? Madem memleketini cok seviyorsun, neden Trabzon Halki senden nefret ediyor?

Adam provakatör resmen...

Ayrica bu Valiyide hic sevmiyorum...

..

magicyattara
08.02.2013, 16:22
bakıyorum da birçok arkadaş bu oyuna gelmiş, bu sadece fb maçı öncesi şehirde gerginlik yaratmak adına yapılmış bir haber...
Amaç taraftarın maçta emreye yüklenmesi olay çıkarması vs.
Buna çanak tutanlar ise yönetimden memnun olmayan ve kulislerde kendilerine yakın yönetim listesi oluşturmak için düşünen tiplerdir... Ellerinin ulaşabildikleri 3. sınıf gazetecilere twitterlarda bunu haber yaptırıp taraftarı galeyana getirmek istiyorlar...

Sizede bravo çok güzel gaza geliyonuz, yaptırsın emre okul ne olacak çok büyük iş keşke fabrika filanda yaptırsa çok enteresansınız.

Bizim milyon eurolar kazanan topçularımız emreyle arkadaşlık ediyor da biz neden kızıyozki...

sen de çok relaxsın..oyuna gelen falan yok..her şey maddiyat değildir..insanların bir de manevi hayatları,duyguları vardır..

"fucking nigga" yı emre sadece zokoraya söylemedi..hepimize söyledi..neden söyledi,çünkü oynadığı kulüple aramızda çok büyük bir sorun var..ve bu sorunun kaynağı biz değiliz..çaldıkları bir emeğin üzerini örtmeye çalışıyorlar..senin emeğini çalan adam o parayla gelip "aha okul yaptırıyorum" diyor..

bir Trabzonspor taraftarı emreyi gördüğü yerde "siz bizim kupamızı çaldınız" diyorsa,o okul buraya yapılamaz kardeşim benim..

Yiğit Gayretli
08.02.2013, 16:23
Yorumları okuyorum da şunu belirtmek istedim; Devlet de ne şike konusunda, ne ahlak konusunda ne de ırkçılık konusunda temiz değil.

Ama okul yapmak devletin görevi. Emre'nin ise değil...

güneyli
08.02.2013, 16:44
Herşeye rağmen oyuna gelme..Önce sıvas maçı ardından hırsızların maçı.Hırsızlara yaşatacağımız bir mağlubiyet ne aziz bırakır ne aykut ne emre bırakır.Hırsızlar bir galibiyete Trabzona on okul binasıda yapacak morale ulaşırlar..Onlara bu fırsatı vermemeliyiz.Gelecek haftanın nabzı hazırlanmaya başlanıyor yavaş yavaş..Trabzon burada akıllı olmak zorunda.sahaya hiçbirşey atılmasın..Bir galibiyetle hırsızları kocaman bir kayanın altında bırakalım..Sonrada çaylarımızı yudumlayıp olanları seyredelim..Bu defa bu fırsatı değerlendirelim..

since1967_
08.02.2013, 16:59
Biz sana bir okul yaptıralım, ahlak ve vicdan okulu önce ondan mezun ol karneni al gel bi bakalım. İyi gelirse notlar o zaman belki izin veririz :)

memozcan
08.02.2013, 17:15
Herşeye rağmen oyuna gelme..Önce sıvas maçı ardından hırsızların maçı.Hırsızlara yaşatacağımız bir mağlubiyet ne aziz bırakır ne aykut ne emre bırakır.Hırsızlar bir galibiyete Trabzona on okul binasıda yapacak morale ulaşırlar..Onlara bu fırsatı vermemeliyiz.Gelecek haftanın nabzı hazırlanmaya başlanıyor yavaş yavaş..Trabzon burada akıllı olmak zorunda.sahaya hiçbirşey atılmasın..Bir galibiyetle hırsızları kocaman bir kayanın altında bırakalım..Sonrada çaylarımızı yudumlayıp olanları seyredelim..Bu defa bu fırsatı değerlendirelim..

akıl yaşta değil baştadır derler ama o aklı başa getiren de yaştır.. bu yorumu stada giden herkesin eline verip okutturacaksın ki aklımız başımıza gelsin.. biz de bir yaprak dökümü yaşandı, şenol hoca gitti.. ama fenerde aykut giderse kırılma yaşarlar, aiziin gitmesi an meselesi olur...