PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş Basın Toplantısı Düzenledi

Sayfa : [1] 2 3

Cem Kıran
04.02.2013, 17:27
Trabzonspor'dan istifa eden teknik direktör Şenol Güneş'in de yarın saat 11.00'de Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

Umarım klüp içinde dönen gizli işleri açığa çıkarır ama sanmıyorum..

Hıdır ÇALIŞAN
04.02.2013, 17:42
Şenol Güneş Trabzonspor'dan aldığı paralara rağmen ayrıldıysa (!) cidden çok fazla kirli işler döndüğündendir. Trabzonspor'un para ile başında tutabileceği bir isimdi Şenol hoca... Yaşı ve kredisinden ötürü kendisininde parasını aldığı sürece sessiz kalabileceği bir ortamdan tamamen kedni arzusu ile ayrılması bir takım "kaldırılmayacak" olayların ceyeran ettiğindendir. Bence yönetimsel açıdan zaaf ve usulsüz eylem var ise Şenol hocanın bunu tamamen kendine özgü anlatım biçimi ile "iğneleyerek" halka ve Trabzonspor camiasına bildirmesi gerekiyor... Ancak Trabzonspor camiası hocanın Tolunay'ı kıskandığını falan ortaya atmamalıdır bu durumda...
Bir çok oyuncu yeni hocaya kendini gösterme gayretindeyken Şenol hoca onların hakkında da konusabilir..

Ben bazı oyuncularımızın hocayı göndermek için oynamadıgını düşünüyorum çünkü...

sedatalis82
04.02.2013, 17:48
takım rayına girdi ne gereği var arkadaş bu toplantıya.

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 17:53
Şenol Güneş Trabzonspor'dan aldığı paralara rağmen ayrıldıysa (!) cidden çok fazla kirli işler döndüğündendir. Trabzonspor'un para ile başında tutabileceği bir isimdi Şenol hoca... Yaşı ve kredisinden ötürü kendisininde parasını aldığı sürece sessiz kalabileceği bir ortamdan tamamen kedni arzusu ile ayrılması bir takım "kaldırılmayacak" olayların ceyeran ettiğindendir. Bence yönetimsel açıdan zaaf ve usulsüz eylem var ise Şenol hocanın bunu tamamen kendine özgü anlatım biçimi ile "iğneleyerek" halka ve Trabzonspor camiasına bildirmesi gerekiyor... Ancak Trabzonspor camiası hocanın Tolunay'ı kıskandığını falan ortaya atmamalıdır bu durumda...
Bir çok oyuncu yeni hocaya kendini gösterme gayretindeyken Şenol hoca onların hakkında da konusabilir..

Ben bazı oyuncularımızın hocayı göndermek için oynamadıgını düşünüyorum çünkü...

Ne kadar para alıyordu Şenol hoca?
Senede 10 milyon yuro alıyormuş gibi konuşuyorsun.

M. Akif Yücesan
04.02.2013, 17:54
Bozuk zeminden dert yanacaktır :D

Enes Ünal Kaya
04.02.2013, 17:57

1 maçla herşey düzeldi yani öyle mi ?

belki neler neler gün yüzüne çıkacak ve daha derin bir temizlik olucak

hep düşüncelerimiz neden günü kurtarmak için anlamıyorum

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 18:07
Şenol hoca asla ve asla ortalığı karıştıracak(!) şeyler söylemez,varsa bile söylemez.
O,Trabzonspor'un iyiliğini düşünür.
Teknik olarak eleştiriyoruz,doğrudur ama asla zaten karışık gibi gözüken ortamı daha fazla gerecek açıklamalar yapmaz.Bu konuda fazla beklenti içine girmemek gerekir.
Ayrıldığından dolayı kısa bir basın açıklaması olur diye düşünüyorum.Bilgilendirme amaçlı.

Gökhan ARSLAN
04.02.2013, 18:09
Hala saygısızlık edenleri görüyorum içim burkuluyor
Allah bizlere akıl fikir versin..

alper*
04.02.2013, 18:11
Böyle bir toplantıya ne gerek var acaba? Yarın ola hayrola :)

AYYILDIZ
04.02.2013, 18:15
Vasat Antep'i yendik diye mi konuşmayacak hoca.Bu takım bu şekilde yönetilmeye devam ederse çok değil 6 ay sonra Tolunay hocayı yollayacağız.Bir kere bütün sezon yatan Colman bir anda nasıl bu kadar iyi oluyor?Şenol hoca bu sefer herşeyi anlatmalı.

Bülent AKBULUT61
04.02.2013, 18:39
bence gereksiz bir zaman İNŞALLAH takımı bozacak açıklama yapmasa takım tam toparlanmışken.şimdiye kadar konuşmadı şimdide konuşmasın mumkunse

Tuğrul
04.02.2013, 18:44
Şenol hoca teknik ve taktik olarak eleştirilebilir. Fakat kişiliğine, namusuna halel getirecek birşeyle anmak bize yakışmaz.

Para için çalışıyor demek çok vahim. Bu kanıtlanamaz da. Kaldı ki TD gibi Şenol hoca da emeğinin karşılığını alacaktır

Kulübümüzle simge olmuş, efsane olmuş bir adama bu sözler söylenmemeli.

Allah yar ve yardımcısı olsun. Bence Emekli olmalı.

NEŞAT BAŞOĞLU
04.02.2013, 18:56
Adamdır başka söze gerek yok ...

enesco
04.02.2013, 18:59

Ne çabul sildiniz la Şenol Güneş'i !!!

AYYILDIZ
04.02.2013, 19:13
Ne çabul sildiniz la Şenol Güneş'i !!!

Senol Gunes bu camianin en onemli ismidir.Insallah yarin butun gercekleri aciklar.Trabzonspor'da sorunlar gunluk basarilar icin otelendikce her seferinde ayni sorunu yasayacagiz.

fteotdgs
04.02.2013, 19:17
Kendisi ilk once durup dururken Aykut Kocaman ve ogrencilerinin bir melek kadar masum, sikeden bihaber olduklarina inandigini kamuoyu ile paylasmak geregini neden duymus, yardimcisi Unal Karaman Mecnun baskanina selamlar yollarken neden tek bir tepki dahi koymamis, onlari aciklasin. Eminim de yarinki aciklamasinin en onemli konulari bunlar olacaktir :)

serdaracıl
04.02.2013, 19:28
Hocamın takıma zarar verecek açıklama yapmayacağına eminim. Artık geriye değil önümüze bakmalıyız. El birliğiyle takımın başarısı için çalışılmalı

serdaracıl
04.02.2013, 19:29
Kendisi ilk once durup dururken Aykut Kocaman ve ogrencilerinin bir melek kadar masum, sikeden bihaber olduklarina inandigini kamuoyu ile paylasmak geregini neden duymus, yardimcisi Unal Karaman Mecnun baskanina selamlar yollarken neden tek bir tepki dahi koymamis, onlari aciklasin. Eminim de yarinki aciklamasinin en onemli konulari bunlar olacaktir :)

Bu yorumlar kimseye fayda getirmez

fteotdgs
04.02.2013, 19:38
Bu yorumlar kimseye fayda getirmez

Bu yazdiklarim olmus seyler. Isimler "Senol Gunes" ve "Unal Karaman" oldugu icin bunlari sineye cekip kafamizi baska yone mi cevirmemiz gerekiyor?

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 19:40
Bu yazdiklarim olmus seyler. Isimler "Senol Gunes" ve "Unal Karaman" oldugu icin bunlari sineye cekip kafamizi baska yone mi cevirmemiz gerekiyor?

Abi merhaba,
İyisindir inşallah?
Boşver abi,olmuş bitmiş işler artık.Kurcalamak fayda getirmez.Önümüze bakalım.
Camia olarak malesef gerekli gereksiz etik davranmaya çalıştık hep.Saydığın örnekler de bu etik davranışlardan sadece ikisi.He bence de yanlış şeylerdi ama geçti artık.

fteotdgs
04.02.2013, 19:46
Abi merhaba,
İyisindir inşallah?
Boşver abi,olmuş bitmiş işler artık.Kurcalamak fayda getirmez.Önümüze bakalım.
Camia olarak malesef gerekli gereksiz etik davranmaya çalıştık hep.Saydığın örnekler de bu etik davranışlardan sadece ikisi.He bence de yanlış şeylerdi ama geçti artık.

Kardesim sagol, iyiyim. Sen de iyisindir insallah. Yoktun buralarda bir suredir sanirim. Inan ki kurcalamak gibi bir amacim yok. Cunku biliyorum ki kafalarda kokten, toptan bir degisim olmadan bunlari dile getirip durmak sadece “kurcalamak” olacak, katiliyorum sana. Ne yapayim? Bu iki olay ve camianin bu iki olaya tepkisizligi her aklima geldiginde, konu ne zaman bunlarin yakinina gelse dayanamiyorum tutamiyorum cenemi, elimi. Hala kabul edemiyorum bu tepkisizligi.

katre-i.matem
04.02.2013, 19:46
Takim duzluge hatta otobana ciksin herkes bundan mutlu olur. En bastada Senol Hoca. Yalniz burada bir cicekle baharin gelecegini bir galibiyetlede duzluge ciktigimizi zanneden korpe zihinleri gorunce bu kulubu yonetmenin ne kadar kolay oldugunu gormus olduk

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 19:49
Kardesim sagol, iyiyim. Sen de iyisindir insallah. Yoktun buralarda bir suredir sanirim. Inan ki kurcalamak gibi bir amacim yok. Cunku biliyorum ki kafalarda kokten, toptan bir degisim olmadan bunlari dile getirip durmak sadece “kurcalamak” olacak, katiliyorum sana. Ne yapayim? Bu iki olay ve camianin bu iki olaya tepkisizligi her aklima geldiginde, konu ne zaman bunlarin yakinina gelse dayanamiyorum tutamiyorum cenemi, elimi. Hala kabul edemiyorum bu tepkisizligi.

Sağolasın abi.Evet yoktum.Bir kaza geçirdim,dinlenmedeydim uzun bir süre.Şimdi çok şükür iyiyim.
Bahsettiğin şeyler can sıkıyor,kendi kendini yiyor insan,haklısın ama ikisinin de iyi niyetlerinden zerre şüphe etmem açıkçası.Artık o devir de kapandı.İnşallah hayırlısı olur...

kürşat şen
04.02.2013, 19:53
türkiye futbol federasyonuna ağır eleştiriler getireceğini tahmin ediyorum..

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 19:55
türkiye futbol federasyonuna ağır eleştiriler getireceğini tahmin ediyorum..

Katılıyorum dostum sana.
Ülkedeki şu embesil adalet ve hukuk sistemine ve de federasyona değinecektir.

samway
04.02.2013, 20:04
1 haftadır cezalıyım yazamadım bu surecte senol gunes gıttı ( zaten gıtmesı ıcın yazdıklarımdan dolayı ceza yedım ) tolunay hoca geldı hayalımdekı hocalardan bırıydı cok mutluyum herseyın baslangıcı ne guzel takım toparlanmıs pres yapıyor klubeye bakınca hırs basıyo sımdı yıne ceza yıcem neyın toplantısı bu allah askına ? bu kadar egolarına duskun bır adam tanımadım ben ya sadrı baskan plaket vermek ıstedı kabul etmedın bırsey demedın ne basın toplantısı dınlemek ıstemıyorum artık aynı seylerı sıkıldık artık lutfen tolunay hocanın onunu tıkamayın lutfen ama lutfen

Adem Özlü
04.02.2013, 20:15
Bence Şenol Hoca yarın TFF,PFDK,MHK sıra ile eleştirecek.Sonra yönetimle ilgili problemlere değinecek ama karışıklık vermeyecek şekilde sona doğru futbolcular ve Tolunay Hoca'ya gelecek en son özlü bir söz ve kapanış.

hodlu
04.02.2013, 20:20
Öyle konuş ki hocam yer yerinden oynasın. Ankara'da oturan vekiller bile utanıp istifa etsin....

İlker Yazıcıoğlu
04.02.2013, 20:21
Öyle konuş ki hocam yer yerinden oynasın. Ankara'da oturan vekiller bile utanıp istifa etsin....

Onlarda utanma olsaydı çıkar iki kelam ederlerdi.

DNA-TS
04.02.2013, 20:26
Soleyecegi sozleri merak etmiyorum cunku cok seyler soyleecek ama aslinda hicbirsey soylemeyecek. Bir kac ozlu soz soyleyecek ve gene vaauv helal yuru be hocam diyecekler cikacak.konusmuyorum cunku trabzonspor zarar gormesin mahiyetinde sozler bekliyorum.
Senol hocaya buradaki bazi isimlerden dolayi antipati duymaya basladim ersun yanala oldugu gibi. Kraldan cok kralcilar var.

ibrahim
04.02.2013, 20:32

Tam icimdekileri yazmissin abi. Bir eklemede ben yapayim.

Dogus Otomotivin reklami altinda gülücüklerle poz veren birinden böyle bir sey beklemiyorum.

Bu iki yanlis hareketini asla unutmayacagim Senol hocanin. Ayni sekilde garamaninkinide...

Berkan
04.02.2013, 20:38
Vurun efsaneye vurun. Türkiye saygı duyar ama içimizdeki bazı kesim saygı duymaz vurun devam. Bugünler müstahaktır bize.

AYYILDIZ
04.02.2013, 20:40
Senol hoca ve Unal hata yapar insandir.Fakat bu kisiler bizden daha mi az Trabzonspor'ludur?Senol Gunes dediginiz ismin 3 kere Trabzonspor'la sampiyonlugu calinmistir. Bu adamin sucu her geldiginde bizi sampiyonluga oynatmasi midir? Turkiye Kupasi-Super kupa-Sampiyonluk-Sampiyonlar liginde 7 puan. 3 yilda hayal ettigimiz herseyi yasatan bir teknik adam icin bunlar konusuluyorsa isimiz zor.

kikiemre198961
04.02.2013, 20:40
hocam sana saygım çok büyük en iyi dönemlerimiz hep seninle ve trabzonspor denince ilk akla sen gelirsin..

Yarın öle bir konuski şu hükümet ve adalet vurgusu yapan vatandaşları utandır lütfen

memozcan
04.02.2013, 20:42
umarım hoca sadece şike konusunda konuşur.. eğer neden istifa ettiği ile ilgili konuşacaksa bir kaç gün daha beklemesi lazım, şike çalıştayı bitsin hele..

DNA-TS
04.02.2013, 20:45
Senol hoca ve Unal hata yapar insandir.Fakat bu kisiler bizden daha mi az Trabzonspor'ludur?Senol Gunes dediginiz ismin 3 kere Trabzonspor'la sampiyonlugu calinmistir. Bu adamin sucu her geldiginde bizi sampiyonluga oynatmasi midir? Turkiye Kupasi-Super kupa-Sampiyonluk-Sampiyonlar liginde 7 puan. 3 yilda hayal ettigimiz herseyi yasatan bir teknik adam icin bunlar konusuluyorsa isimiz zor.

Olayi carpitma.kim daha cok trabzonsporlu onun tartismasini yapmiyoeuz. Her zamanki gibi sosyal mesaj vereceginden bahsediyorum yarin ki toplantisi icin.
Siz de isin kolayini aldiniz hemen kim daha trabzonsporlu.? en az trabzonsporlu benim en cok trabzonsporlularda senol gunes ve sizsiniz.

Abdullah Altıntaş
04.02.2013, 20:49
Mahkemenin kararından sonra istifa edecekti.başbakana,federasyona ve medyaya gerekenleri söyleyecekti.Trabzonsporun ve kendisinin hakkının ,göz göregöre yenmesine zamanında müdahale edemeyen Şenol hoca ,artık ne konuşsan boş..

phoenixx
04.02.2013, 20:59
Şenol Güneş artık herhangi bir resmi sıfat taşımadığına ve takımı çalıştırmadığına göre sanırım artık takımdaki dizilişlerden, taktikten bahsetmesini bekleyemeyeceğimize göre, haliyle ülke futbolunun genel işleyiş ve yapılanma düzensizliklerinden bahsedecektir. Takdir edersiniz ki bu da çok doğaldır.

Sosyal mesajın nesi kötü o da ayrıca tartışma konusu. Adalet istemesi mi? Güçlünün yanında sorgusuz yer almayı yermesi mi? Futbolun ayrışmaya neden olduğunu söylemesi mi?

Hiçbir insana körü körüne bağlılık göstermem lakin hiçbir insanın da temelsiz, nedensiz eleştirilmesine de göz yumamam.

Kıvanç Çuvalcı
04.02.2013, 21:05
Senol Gunes konusmayacak da kim konusacak,simdi adamin konusmaya da hakki yok mu oldu?Merak etmeyin Senol Gunes asla takima veya yeni hocaya zarar vericek aciklamalar yapmaz ne soyleyip ne soylemiycegini bilecek kadar onurlu ve akilli bir adamdir arti bircogumuzdan daha Trabzonsporludur.

Kaya
04.02.2013, 21:08
Kötü sonuçlar için özür dileyecek ve başarı dileyecektir...

Şenol hoca büyüktür... ;) Trabzonspor da onun için çok önemlidir...

macuka
04.02.2013, 21:10
Senol Hoca Trabzonspor u istedigi zaman istedigi yerde konusma hakkina sahiptir. Adamin 30-35 senesi bu kulupte gecmis.

Yeni yetmeler konusuyorda o mu konusamayacak.

Resul
04.02.2013, 21:22
Şenol hocam Ne zaman ,Ne söyleyeceğini bilir ,sıkıntı yapmayın hele ki saygısızlık hiç yapmayın ..!

powerts61
04.02.2013, 21:24
Birisi ortaya bir laf atıyor hemen inanıyorlar şampiyon yaparkende kraldı hoca zaten.Büyüksün hocam özledik..

carantinas
04.02.2013, 21:30
Hep söylenmeyeni söylemiştir Şenol Hocamız yine gereğini yapar taşı gediğine koyar. Beklemedeyiz.

U.Sadıkoğlu
Anlayana çok şey konuşur anlamayana hiç bişey..

Yalnızca Colman değil takımın neden topyekün bir şekilde aşırı bir hırslandı bunun sebebini merak ediyorum..

Cevap sabotaj ama nasıl kim tarafından neden ?

biltrabzon
[QUOTE=burrows;1918914503]mumkunse az once cnn turkte ali sen dallamasinin soylediklerine de cevap versin.daha once de ayni seyi baska bir yerden duymustum..
ali sen gecmiste senol gunes'le kendi evinde gorustuklerini,teknik direktor olarak
fb'ye getirmek istedigini ama senol gunes'in ridvanin altinda calismak istemediginden bu isin olmadigini soyledi..
bence cok ciddi bir iddia.ben zaten kendisini cok buyuk bir hoca olarak gormuyor
04.02.2013 21:26 - 126 Defa Okundu

FENERBAHÇE OLMAYACAKSA TRABZON ŞAMPİYON OLSUN DERİM HEP!
Ben Şenol Güneş'i Fenerbahçe'ye antrenör yapacaktım. Şenol 10 üzerinden 9,5.. Benden insan olarak 9 alan yoktur. Ben onun yöneticiliğini de yaptım milli takımda yöneticiyken. Benim de kaderim iki kez şampiyon olduk, ikisinde de Trabzon ile çekiştik. Şenol Güneş muhteşem çocuktur. Trabzon'a hoca oldu ve Amerika'dan aradım. Ben Fenerbahçe şampiyon olmayacaksa Trabzon olsun derim hep.

ŞENOL GÜNEŞ EVİME GELDİ!

TekfurÇayır 61
04.02.2013, 21:31

Evet, neden?

Sorduğun bu iki sorunun cevapları sana göre nedir?

biltrabzon
04.02.2013, 21:32
ŞENOL GÜNEŞ EVİME GELDİ!
Şenol evime geldi konuştuk. Ben Rıdvan'ı takımın başına sportif direktör olarak getirmek istedim. Şenol da "Ben Rıdvan'ın altında çalışmam" dedi. Haklıydı da yoksa para konusunda Şenol ile çok kolay anlaşırdık.

Cafer Bulur
04.02.2013, 21:34
Trabzonspordaki olumlu ortami zedeleyecek aciklamalar yapacagini düsünmüyorum.

Benim merak ettigim konu son yillarda yapilan yanlis transferler,bunlari kendisi onayladi mi bunu merak ediyorum.

fteotdgs
04.02.2013, 22:04
Evet, neden?

Sorduğun bu iki sorunun cevapları sana göre nedir?

O sorulari gercekten cevaplarini bilmedigim icin yazdim. Tahminlerim elbette var, bilerek yazmadim bunlari cunku adi ustunde sadece tahmin. Eger onlari bilmek istiyorsaniz: Senol Gunes malum sezonun son maci, Karabuk maci, sonrasindan itibaren farkli zamanlarda cok dogru seyler soyledi. Herkes biliyor bunlari. Ote yandan tum bu demeclerinde bahsettigi sucu yapan kisilere dogrudan, acik olarak hicbir zaman bir tepki koyamadi. Buraya kadar tamam, “Bunu kim yapabildi ki, Senol Gunes’ten bekliyorsun?” diyebilirsiniz ve bu konuda haklisiniz. Boyle bir seyi diyebilmek, kendisini yasal yonden bir derde sokabilirdi. Ote yandan, su bahsettigim demecine gelirsek, durup dururken boyle bir sey soyleyebilmesini, boyle bir seye inanabilmesini kendisinin mizacina veriyorum ben (“tahmin”, bir kere daha vurgulayayim). Mamafih, Trabzonspor teknik direktoru sifati ile boyle bir seyi soyleyebilmesi her bakimdan yanlisti (bunu her yerde savunurum) . Bir kere bence boyle bir sey mumkun degil. Yani bu anilan adamlarin tum olanlardan bihaber olmasi mumkun degil. Aksine kimse inandiramaz beni. Hadi buna inandi, tamam, bunu o koltukta dile getirince bunun davamiza sadece ama sadece zarar getirecegini dusunemedi mi? Basini, TFF’yi uzun uzun yazmama gerek var mi?
Ikinci soruya gelirsek, Unal Karaman o demeci ne maksatla verdi, hala bilmiyorum. Cunku ne kendisi bu konuda bir aciklama yapti, ne de koskoca kulupten, camiadan bir kisi de cikip kendisine bu konuda bir soru sordu. Belki Senol Gunes kendisine kapali kapilar ardinda bu yuzden bir tepki vermistir, bilmiyorum. Ancak sunu biliyorum, U. Karaman o demeci verdiginde ben teknik direktor olsam, aramizdaki gecmise, hukuka bakmadan kendisinin istifasini isterdim, kendisi istifa etmiyorsa ben istifa ederdim. Yonetimde olsam ayni sekilde. Yonetimi su ana kadar bilerek karistirmadim cunku basligin konusu bu degil. Yoksa onlarin hatalari, bambaska konular. Bu ikinci soruya bir tahmin getirmem gerekirse de, yine, once hocanin mizaci diyorum sonra da asil onemlisi (bu konudaki) anlayis farki diyorum. Benim icin hala U. Karaman’in demeci affedilmez bir davranis ama goruyorum ki bu, camiadaki ezici bir ustunluk tarafindan o kadar da onemsenen bir sey degil(mis). O zaman ayni tepkisizligi Senol Gunes’ten gorunce sasirmamak gerekir (bu son not, kendime).
Iste tahminlerim. Dogru olabilir, yanlis olabilir ancak bu sorular sizce de yanitlanmaya deger sorular degil mi?

Mollasalihoğlu
04.02.2013, 22:07
Konuşursa; zamanı mıydı iyi gidiyorduk vs vs vs..
Konuşmazsa; ne zaman konuştu ki?

Böyle de yanardöner'iz..

orhan42
04.02.2013, 22:20
Takımda meydana gelen olumlu havaya darbe vuracak kadar karaktersiz değildir hoca..Benim beklentim şike süreci sonucunda şampiyonluğunun nasıl çalındığına dair olacak..Hocam tek eksiğin lig kupası..O senin annenin ak sütü gibi helal..Çalanlara karşı kendini savun hocam Allah aşkına..

TekfurÇayır 61
04.02.2013, 22:22
O sorulari gercekten cevaplarini bilmedigim icin yazdim. Tahminlerim elbette var, bilerek yazmadim bunlari cunku adi ustunde sadece tahmin. Eger onlari bilmek istiyorsaniz: Senol Gunes malum sezonun son maci, Karabuk maci, sonrasindan itibaren farkli zamanlarda cok dogru seyler soyledi. Herkes biliyor bunlari. Ote yandan tum bu demeclerinde bahsettigi sucu yapan kisilere dogrudan, acik olarak hicbir zaman bir tepki koyamadi. Buraya kadar tamam, “Bunu kim yapabildi ki, Senol Gunes’ten bekliyorsun?” diyebilirsiniz ve bu konuda haklisiniz. Boyle bir seyi diyebilmek, kendisini yasal yonden bir derde sokabilirdi. Ote yandan, su bahsettigim demecine gelirsek, durup dururken boyle bir sey soyleyebilmesini, boyle bir seye inanabilmesini kendisinin mizacina veriyorum ben (“tahmin”, bir kere daha vurgulayayim). Mamafih, Trabzonspor teknik direktoru sifati ile boyle bir seyi soyleyebilmesi her bakimdan yanlisti (bunu her yerde savunurum) . Bir kere bence boyle bir sey mumkun degil. Yani bu anilan adamlarin tum olanlardan bihaber olmasi mumkun degil. Aksine kimse inandiramaz beni. Hadi buna inandi, tamam, bunu o koltukta dile getirince bunun davamiza sadece ama sadece zarar getirecegini dusunemedi mi? Basini, TFF’yi uzun uzun yazmama gerek var mi?
Ikinci soruya gelirsek, Unal Karaman o demeci ne maksatla verdi, hala bilmiyorum. Cunku ne kendisi bu konuda bir aciklama yapti, ne de koskoca kulupten, camiadan bir kisi de cikip kendisine bu konuda bir soru sordu. Belki Senol Gunes kendisine kapali kapilar ardinda bu yuzden bir tepki vermistir, bilmiyorum. Ancak sunu biliyorum, U. Karaman o demeci verdiginde ben teknik direktor olsam, aramizdaki gecmise, hukuka bakmadan kendisinin istifasini isterdim, kendisi istifa etmiyorsa ben istifa ederdim. Yonetimde olsam ayni sekilde. Yonetimi su ana kadar bilerek karistirmadim cunku basligin konusu bu degil. Yoksa onlarin hatalari, bambaska konular. Bu ikinci soruya bir tahmin getirmem gerekirse de, yine, once hocanin mizaci diyorum sonra da asil onemlisi (bu konudaki) anlayis farki diyorum. Benim icin hala U. Karaman’in demeci affedilmez bir davranis ama goruyorum ki bu, camiadaki ezici bir ustunluk tarafindan o kadar da onemsenen bir sey degil(mis). O zaman ayni tepkisizligi Senol Gunes’ten gorunce sasirmamak gerekir (bu son not, kendime).
Iste tahminlerim. Dogru olabilir, yanlis olabilir ancak bu sorular sizce de yanitlanmaya deger sorular degil mi?

İnsan bu soruların cevâbını merâk edebilir, gâyet doğaldır. Açıkcası ben çok merâk etmiyorum, benim için öncelik sırasını alan başka çok soru var.

Şenol Güneş hayat hikâyesini anlatan bir kitap yazsa ve bütün yaşadıklarını o kitapta anlatsa, hepimiz merâk ettiklerimizi öğrensek ne güzel olur değil mi...

Özellikle şu şike sürecinde kulüp içinde yaşananları çok merâk ediyorum.

yatara
04.02.2013, 23:47
Seviyoruz Seni Hocam, Insallah baskan olarak döneceksin !!!

Berke6198
04.02.2013, 23:48
Yarın ola hayrola, ne diyecek çok merak ediyorum.

kikiemre198961
04.02.2013, 23:52
ali şen da demin şenol hocayı övdü övdü bitiremedi konusacaklarındanmı korktular ne acep ? :)

kikiemre198961
05.02.2013, 00:04
Serdar Bali ‏@serdarrbali
Şenol Güneş yarin basin toplantısı yapacak, ondan başkan adayliğını açıklamasını veya bunun sinyalini vermesini bekliyorum.

Mustafa Umut
05.02.2013, 00:26
Şenol Güneş yarin basin toplantısı yapacak, ondan başkan adayliğını açıklamasını veya bunun sinyalini vermesini bekliyorum.

Umarız böyle olur..

61_Hasan_69
05.02.2013, 00:39

İnşallah inşallah

samway
05.02.2013, 01:36
"Şenol evime geldi konuştuk. Ben Rıdvan'ı takımın başına sportif direktör olarak getirmek istedim. Şenol da "Ben Rıdvan'ın altında çalışmam" dedi. Haklıydı da yoksa para konusunda Şenol ile çok kolay anlaşırdık." ali şen

yorum sızın .

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 01:43
"Şenol evime geldi konuştuk. Ben Rıdvan'ı takımın başına sportif direktör olarak getirmek istedim. Şenol da "Ben Rıdvan'ın altında çalışmam" dedi. Haklıydı da yoksa para konusunda Şenol ile çok kolay anlaşırdık." ali şen

yorum sızın .

Tamam da bunda ne var anlamadım?
Şenol hoca Bolu ve Antalya'da da teknik direktörlük yaptı.Bundan bir şey mi çıkarmamız gerekiyor?
İpin ucunu çok tuhaf yerlere çekiyorsunuz.
Ali Şen ile Şenol hoca arasında bu konuşma olmuşsa,bunda ne gariplik var?Adam teknik direktör ve de bir teklif aldı.Bunun neresi anormal ki?

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 01:44
Serdar Bali saçmalamış.Öyle bir şey hayatta olmaz.İhtimal dahi vermiyorum....

Mollasalihoğlu
05.02.2013, 01:46
Şenol hoca Bolu ve Antalya'da da teknik direktörlük yaptı.Bundan bir şey mi çıkarmamız gerekiyor?
Ali Şen ile Şenol hoca arasında bu konuşma olmuşsa,bunda ne gariplik var?Adam teknik direktör ve de bir teklif aldı.Bunun neresi anormal ki?

Anormal olan kendisi eleştirilirken kullanılan "kim teklif yapar ona Boluspor disinda?" Lafı ile bu iddiayı kullananların benzer kişiler olması.

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 01:48
Anormal olan kendisi eleştirilirken kullanılan "kim teklif yapar ona Boluspor disinda?" Lafı ile bu iddiayı kullananların benzer kişiler olması.

Haklısın Metin abi.Yani açık yakalayacaklar diye çok normal bir iş teklifini ve de anlaşmazlığı,sanki adam takıma ihanet etmiş gibi lanse ediyorlar.
Nedir bu düşmanlık anlamıyorum?

Yaşar
05.02.2013, 01:51
Mesleği teknik direktörlük olan ve bu meslekten para kazanan herkes para karşılığında başka takımları çalıştırabilirler.
Şike olayları çıkmadan Aykut Kocaman'ı Trabzonspor teknik direktörü olarak görmek isteyen birçok taraftarımız vardı.
1996 senesi Trabzonspor tarihinin miladı sayılabilecek ve acı hatıralarla hatırlanabilecek bir yıl olabilir ama profesyoneller bizim gibi düşünmezler...

MuratB.
05.02.2013, 02:38
Bir kere de konuş be hocam.

samway
05.02.2013, 02:53

ıste bızde ondan bahsedıyoruz teknıkdırektor kendısı ve basarısız oldugunda 20 macta 24 puan topladıgında da artık bızde ısının bıtmesı gerektıgınden bahsedıyoruz ama sızler bır hayranlıktır gıdıyosunuz bızım ıcın TRABZONSPOR onemlı senol gunes ıcınse meslegı bunu sakın unutmayın basarısız olan gıder

vampir
05.02.2013, 02:58
Hocam seni çok sevdik idolümüz efsanemissin senin için gaziantep maçı forumunda ağır şeyler yazdım buda belki başarısız sonuçların stresi kaybetmelerin vermiş olduğu üzüntü sinirden di yada yılların vermiş olduğu şampiyonluk sevincini yaşayamamamızdandı hocam bugün fanatik gazetesindeki resmini gördüm ne kadar çok yorulmuş ve bitkindi içim çok kötü oldu senin için yazdığım ağır cümleleri geri alıyorum sen bizim efsanemissin herşey için çok teşekkürler Allaha emanet ol hocam

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 02:59
ıste bızde ondan bahsedıyoruz teknıkdırektor kendısı ve basarısız oldugunda 20 macta 24 puan topladıgında da artık bızde ısının bıtmesı gerektıgınden bahsedıyoruz ama sızler bır hayranlıktır gıdıyosunuz bızım ıcın TRABZONSPOR onemlı senol gunes ıcınse meslegı bunu sakın unutmayın basarısız olan gıder

Ya kardeşim,başarısız olan gider,dediğin doğru da senden ilk başta alıntıladığım yazının cevabı da bu değil yani.Açık yakalamaya çalışıyorsunuz,başka bir şey değil.Keza Şenol hocayı çok sevmeme rağmen,ben de sezon başından beri teknik direktörlüğü bırakması gerektiğini düşünenlerdenim.

Ama ali şen ona bir teklif yaptı,bak Şenol Hoca da böyle böyleymiş diye saçma imalarda bulunacak kadar da nefretim yok Şenol hocaya.Neden nefret ediyorsunuz bu adamdan ben de bunu anlamıyorum...

samway
05.02.2013, 03:03
Ya kardeşim,başarısız olan gider,dediğin doğru da senden ilk başta alıntıladığım yazının cevabı da bu değil yani.Açık yakalamaya çalışıyorsunuz,başka bir şey değil.Keza Şenol hocayı çok sevmeme rağmen,ben de sezon başından beri teknik direktörlüğü bırakması gerektiğini düşünenlerdenim.

Ama ali şen ona bir teklif yaptı,bak Şenol Hoca da böyle böyleymiş diye saçma imalarda bulunacak kadar da nefretim yok Şenol hocaya.Neden nefret ediyorsunuz bu adamdan ben de bunu anlamıyorum...

ben acık yakalamaya calısmıyorum zaten bence senol gunes baslıca acık ve secık bırı senol gunesın kısılıgıne laf soyleyemez kımse fakat ıyı bır hoca deıl bızde basarısı yok taktıgı oyunu okuyusu yok yanı olmuyo onunla ... neyse allahıma sukurler olsun kı su an tolunay hoca ıle yola devam edıyoruz ınsallah ersun yanal a yapılanlar ona yapılmaz da gelecekte mutlu gunler yasarız

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 03:05
ben acık yakalamaya calısmıyorum zaten bence senol gunes baslıca acık ve secık bırı senol gunesın kısılıgıne laf soyleyemez kımse fakat ıyı bır hoca deıl bızde basarısı yok taktıgı oyunu okuyusu yok yanı olmuyo onunla ... neyse allahıma sukurler olsun kı su an tolunay hoca ıle yola devam edıyoruz ınsallah ersun yanal a yapılanlar ona yapılmaz da gelecekte mutlu gunler yasarız

Nasıl Şenol hocanın başarısı yok diyebiliyorsun anlamıyorum?
Tolunay hocaya ben de sevindim ama en başarılı dönemlerimizi Şenol hoca zamanında yaşadık.Bu gerçeği nasıl görmezden gelebilirsiniz anlamıyorum...

sametaydin
05.02.2013, 03:11
Neden bahsedeceğini çok merak ediyorum. İnşallah yönetimin pisliklerinden bahseder. Bu adamlar artık Trabzonsporu yönetmemeli.

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 03:11
Nerde yayınlanacak canlı olarak nerde izleyebilirz bilgisi olan varmı?

samway
05.02.2013, 03:16
en basarılı donemımız a.suat ozyazıcı ve ozkan sumer donemlerı senol gunes ın basarıları donemsel olarak daha fazla basımızda kaldıgı ıcın gozukmekte ıstatıstıksel olarak o yuzden artı katıyor bır yılmaz vural bır urbaın breams yada bır ersun yanal kadar ız bıraktıran futbollar oynayamadık vs. vs. ama asıl kızdıgım nokta bu deıl herzaman ekmegını yedıgı ve her TRABZONlunun kalbındekı en onemlı yerı olan TRABZONSPOR a su anda olumlu veya olumsuz olarak konusması hıc uygun deıl fakat senol hoca egolarının adamıdır sımdı bır cok mesaj verıcek bızlere ama ne yerı ne de zamanı ...

samway
05.02.2013, 03:18
Neden bahsedeceğini çok merak ediyorum. İnşallah yönetimin pisliklerinden bahseder. Bu adamlar artık Trabzonsporu yönetmemeli.

yonetımın pıslıklerı ? sıkıbahce gıbı sıke mı yapmıs yada bjk gıbı ıflas edıp uefa nın kapısından mı donmus ? ya da teknık dırektorune eleman mı demıs ?

bu yonetımı bır daha bulamazsınız kıymet bılın derım

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 03:19
Dostum katılmıyorum sana.Acayip nefret etmişsiniz adamdan.Ahmet Suat hoca dönemi tabi ki en başarılı dönem ama kendi yaşadığım zamana göre o yorumu yaptım.Neyse senle çok zıt düşünüyoruz.Anlaşamayız:)

İyi geceler herkese....

İlker Yazıcıoğlu
05.02.2013, 03:20
yonetımın pıslıklerı ? sıkıbahce gıbı sıke mı yapmıs yada bjk gıbı ıflas edıp uefa nın kapısından mı donmus ? ya da teknık dırektorune eleman mı demıs ?

Bu bu yorumuna imzamı atıyorum.Ne pisliği varmış şu yönetimin bilen arkadaşlar dese de biz de öğrensek.

Başımızı öne mi eğmişler?Ne yapmışlar?

samway
05.02.2013, 03:22
Dostum katılmıyorum sana.Acayip nefret etmişsiniz adamdan.Ahmet Suat hoca dönemi tabi ki en başarılı dönem ama kendi yaşadığım zamana göre o yorumu yaptım.Neyse senle çok zıt düşünüyoruz.Anlaşamayız:)

İyi geceler herkese....

ben hayatımda kımseden nefret etmem kaldıkı senol gunesten edıyım sadece basarısızlıklarına tahammul edemıyorum hepsı bu bıraz daha kalsa bızı her takım avnı akerde yenıcek duruma gelıcektık zaten yenmeyen kalmadı sanırım !!! zıt dusunmek ıyıdır bazen goremedıklerımızı goruruz .) ıyı geceler

Esmoface
05.02.2013, 03:30

Sadri Şener yönetimi konusunda olumsuz tarafları ağır basmakla beraber ortada kalan birisi olarak söylüyorum hocam;

"Gün geçtikçe güzelleşen" TSClub'un resmi sitesindeki sponsolarla bakıyorum: Ülker, Doğuş Otomotiv, MNG Kargo, Acıbadem.

HESten para gelecek.

Şike çalıştayına "taraftar baskısıyla" birisini gönderiyoruz.

Ersun Yanal'ın gönderilme biçimi, dediğiniz gibi.

AİHM'ye gittik "gösterişleri" (Atilla Dilaver abimizin konuyla ilgili görüşleri temel olabilir daha iyi bir yorum yapabilmek için)

ŞL'ye gidecek kadın futbol takımının kapatılması.

1461 Trabzon'un hedefsizleştirilmesi.

Şu anda aklıma gelen bunlar. Evet, yaptıkları olumlu şeyleri gözardı edemiyorum; ama bunları da kaale almak gerek.
Derseniz ki Faruk Özak tekelindeki Trabzonspor'dan ancak bu kadar olabilir, o zaman, siz, ben, kulübe üye olmayan / olamayan = söz sahibi olamayan, kim varsa bu tekeli yıkmak için çalışmalıyız.

sametaydin
05.02.2013, 03:32

Pislik demeyeyim ağır olmuş haklısın. İşbilmemezlik diyeyim o zaman.

Öncelikle ben bu transfer dönemlerinde harcanan paraların hesabının verilmesini istiyorum. Bjk gibi uefa kapısından dönmedik doğrudur ama az kaldı böyle devam ederseler o hale düşeceğiz. İlk defa akıllılık edip bu devre arası transfer yapmadılar. Transfer dönemi harcanan paralardan kastım ederi 1 bile yapmayan futbolculara 5 verilmesi. Ben burada harcanan paranın sorgulanmasını isterim. Bunlar yönetici hiçbiri aptal değil bu paralar tam olarak nerelere gitmiş öğrenmek isterim. Sadece Trabzonspor taraftarı olduğum için değil aynı zamanda bu ülkenin vatandaşı olarak da bunu öğrenmek istiyorum.

samway
05.02.2013, 03:36
dedıklerının hepsınde kagıt ustunde haklısın ama hıcbırı ıstedıgı gıbı olmuyo ısler boyle yurumuyo 1461 hedefsızlestı dıyosun mesela ama kuranda bu yonetım ve ekstra para kazanıyo ve ekstra oyuncu yetıstırıyo hedef buydu zaten hes uzun soluklu proje hak hukuk arayısından bahsetmıssın hersey zaten ortada çalıştay a gıtse ne olcak gıtmese ne olcak bızı dınleyen mı var ? sponsorlarda ne yapıcak kımse para vermıyor dusunsene o kadar trabzonlu zengın var bır tanesı basketbola sponsor olmadı (kı basketbol takımını kuran da bu yonetım)

samway
05.02.2013, 03:40
Pislik demeyeyim ağır olmuş haklısın. İşbilmemezlik diyeyim o zaman.

Öncelikle ben bu transfer dönemlerinde harcanan paraların hesabının verilmesini istiyorum. Bjk gibi uefa kapısından dönmedik doğrudur ama az kaldı böyle devam ederseler o hale düşeceğiz. İlk defa akıllılık edip bu devre arası transfer yapmadılar. Transfer dönemi harcanan paralardan kastım ederi 1 bile yapmayan futbolculara 5 verilmesi. Ben burada harcanan paranın sorgulanmasını isterim. Bunlar yönetici hiçbiri aptal değil bu paralar tam olarak nerelere gitmiş öğrenmek isterim. Sadece Trabzonspor taraftarı olduğum için değil aynı zamanda bu ülkenin vatandaşı olarak da bunu öğrenmek istiyorum.

işte sorun burda ıste neden senol hocaya kızdıgımız ortada konu bu !!!

bu yonetım deıl mı ersun hocanın ıstedıklerını alan cok uygun rakamlarla o caaaanım takımı kuran ? 2 senedır teknık kadro topcu ızlemıyor sonucunda menejerlerın elıne kalıyosun sonrasıda 1 edere 3 3 edere 5 verıyosun sonra satarkende zarar edyosun faydası zaten hıce yakın oluyo ...

sadrı baskan sunu soyler hep ben futbolcudan anlamam bana malıyetını odeme seklını soyleyın ben onun pazarlıgını yaparım transfere karısmam ama ıste alınacak adamı bulamazsan yanlıs dırek ortaya cıkıyo boyle

RaşitCan
05.02.2013, 03:43
İnşallah ne biliyosa anlatır , çünkü hiç bir zaman doğru zamanı olmayacak

SALDIRAY
05.02.2013, 03:54
Görende Şenol Hoca bıraktıktan sonra takım 10 maç üst üste kazanmış,takım olarak süper oynuyor sanacak. Neymiş " ne gerek var şimdi buna " bal gibi de gerek var. Kaldı ki Hoca takımı kötüyelecek demeçler vermez. Verse de hakkıdır. Kulüpte ne kadar dalavere varsa ortaya çıksın herkes bilsin. Hiçte fena olmaz.

sametaydin
05.02.2013, 03:59
işte sorun burda ıste neden senol hocaya kızdıgımız ortada konu bu !!!

bu yonetım deıl mı ersun hocanın ıstedıklerını alan cok uygun rakamlarla o caaaanım takımı kuran ? 2 senedır teknık kadro topcu ızlemıyor sonucunda menejerlerın elıne kalıyosun sonrasıda 1 edere 3 3 edere 5 verıyosun sonra satarkende zarar edyosun faydası zaten hıce yakın oluyo ...

sadrı baskan sunu soyler hep ben futbolcudan anlamam bana malıyetını odeme seklını soyleyın ben onun pazarlıgını yaparım transfere karısmam ama ıste alınacak adamı bulamazsan yanlıs dırek ortaya cıkıyo boyle

Tabiki o konuda şenol hocada da çok büyük hatalar var yönetimde de. Orası ayrı.

Bir itirafta bulunayım aslında pislik derken bu konuda bir şeyi kastettim. Ama elimde net bir bilgi olmadan bunu açıkça ifade etmek istemedim. Sadece verilen paralar konusunda, bu paraların nereye gittiği konusunda bazı kuşkularım var. Acaba menajer yönetici anlaşmaları ne kadar sağlam ve düzgün bunlardan kuşkulanıyorum. Mesela yapılan bir transferde paralar tam olarak nerelere gidiyor bunu araştıran denetleyen bir kurum olmalı. Transfere harcanan bu paralar kimlerin cebine giriyor bunu çok merak ediyorum. Bir de bu yöneticiler kendi şirketlerini yönetirken de böyle bonkör mü davranıyor merak ediyorum.

Bu akşam bir spor programında duydum futbolcuların maaşları ve maçbaşı primleri tam 5 aydır ödenmiyormuş. Düşün ki maçbaşı paralar bile ödenemiyor. Trabzonsporu ne hale getirdiklerine bak hele. Ayıp değil mi bu? Colman parasını ödememişler adam sözleşme feshetme hakkını alacaktı ki nihayetinde ödemişler. Evet Trabzonspora kurulduğundan beri en büyük gelir bu yönetim zamanında oldu ama ondan daha fazlası da yine bu yönetim zamanında oldu ve maddi durum pek iç açıcı değil.

Ben sürekli paradan kulübün maddi durumundan bahsettim ama sahadaki başarıdan sonra benim için en önemli konu kulübün maddi durumu. Saha içinde şu ana kadar başarılı olamadık.

samway
05.02.2013, 04:00
Görende Şenol Hoca bıraktıktan sonra takım 10 maç üst üste kazanmış,takım olarak süper oynuyor sanacak. Neymiş " ne gerek var şimdi buna " bal gibi de gerek var. Kaldı ki Hoca takımı kötüyelecek demeçler vermez. Verse de hakkıdır. Kulüpte ne kadar dalavere varsa ortaya çıksın herkes bilsin. Hiçte fena olmaz.

klupte dalavere falan yok eger varsa ozaman 3 senedır neden orda senol gunes ? bırakın artık bu senolsporlulugu bırakın kı senol gunes e saygımız sursun yoksa sızler yuzunden adama saygısızlasıyoruz

Mert Pasa
05.02.2013, 07:07
mumkunse az once cnn turkte ali sen dallamasinin soylediklerine de cevap versin.daha once de ayni seyi baska bir yerden duymustum..
ali sen gecmiste senol gunes'le kendi evinde gorustuklerini,teknik direktor olarak
fb'ye getirmek istedigini ama senol gunes'in ridvanin altinda calismak istemediginden bu isin olmadigini soyledi..
bence cok ciddi bir iddia.ben zaten kendisini cok buyuk bir hoca olarak gormuyorum ama kendisine tapar derecesinde sevenleri icin buyuk bir yikim olacaktir.sayet dogruysa tabii..
zamaninda fenerbahce'ye teknik direktor olmak isteyen trabzonspor efsanesi..iyiymis..

bu arada bu olay tam olarak ne zaman oldu merak ediyorum.konu hakkinda bilgisi olan cevaplarsa sevinirim..

Bu gizli birsey degilki sanirim bizden ikinci ayrildigindan sonra oldu televizyonlar bu haberleri verdi hatta Istanbulda hocanin goruntuleri de vardi,anlasamadi buyuk ihtimalle kendi koymak istedikleri prensiplere uyulmayinca kabul etmedi onlari.

Bu mantikla Galatasaraya giden Tolunaya Burak Yilmaz,fenerde oynamis Ali Kemal Denizciye yahut bejeke de oynayan Fatih Tekkeye Selcuk Inan muamelesi yapmak gerekirdi,kendi kendimize ,degerlerimize olmayan suc yukleyip ceza kesersek kimsemiz kalmaz

alper*
05.02.2013, 07:48
Bu toplantıdan bir şey beklemeyin. Genel belirlemeler olur o kadar.
Ben hiç merak etmiyorum şahsen.
Üstelik zamanlaması da yanlış.

Yaşar
05.02.2013, 08:31
Hiçbir şey konuşacağını sanmıyorum.
Konuşsaydı kendi de, Trabzonspor da bu halde olmazdı.

DEEP BLUE
05.02.2013, 08:31
mumkunse az once cnn turkte ali sen dallamasinin soylediklerine de cevap versin.daha once de ayni seyi baska bir yerden duymustum..
bence cok ciddi bir iddia.ben zaten kendisini cok buyuk bir hoca olarak gormuyorum ama kendisine tapar derecesinde sevenleri icin buyuk bir yikim olacaktir.sayet dogruysa tabii..
zamaninda fenerbahce'ye teknik direktor olmak isteyen trabzonspor efsanesi..iyiymis..

bu arada bu olay tam olarak ne zaman oldu merak ediyorum.konu hakkinda bilgisi olan cevaplarsa sevinirim..

Bu konuyu bu sayfalarda ilk yazan kisi benim. Aynı zamanda konunun birinci dereceden tanığıyım. Bunu yazdım diye ne sahtekarlığım kaldı ne anam ne bacım. Neyse, doğru doğrudur der geçerim. Ancak, takımdan ayrıldıktan iki sezon sonra FB'ye giden Balıkesir'li profesyonel Egemen Korkmaz''a dümdüz gidenler, insanların kendini astığı 5 Mayıs 1996 tarihinden 7 gün sonra emek hırsızlarının o tarihteki birinci adamının evine koşarak giden efsane için "profesyonellikte normaldir bunlar" diyecek kadar yüzsüzleştiklerinde isyanımı anlatacak kelime bulamıyorum. Ne desek boş... Hayali kahramanlar yaratmaya ve onları kendi kendimize ululaştırmaya bayılıyoruz. Oysa hiç kimse masum değil bu oyunda. En başta da efsaneler...

İdris Toksoy
05.02.2013, 08:35
konuş hocam , dök içini

tsukru61
05.02.2013, 08:47
Bunca zaman mut mut mut dedi. Bakalım armut diyebilecek mi?

Soner Kurt
05.02.2013, 08:48
Şenol Hoca Trabzonsporumuzu zor durumda bırakacak açıklamalar yapmaz. Muhtemelen ülke futboluna giydirecektir. Ha yönetime de 1 2 lafı olursa da normal karşılamak lazım.

alper*
05.02.2013, 09:01
Ali Şen'in sözleri yalanlanmadıkça Şenol Güneş benim için sadece profesyonel bir teknik direktör olarak kalacaktır.

cakalkerem
05.02.2013, 09:37
artı fenerbahçenin başına getirecektim demiş hoca da ben rıdvanın altında çalışmam demiş...ama sadece demişşşş...miş muş....hoca şu bildiklerini bir açıklarmısın

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 09:40
Ali Şen'in sözleri yalanlanmadıkça Şenol Güneş benim için sadece profesyonel bir teknik direktör olarak kalacaktır.

Her denilene cevap verecek yani öylemi?
Hemde bunu diyen kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz (:
Neyse fazla söze gerek yok aslında

Ömer SEVİNÇ
05.02.2013, 09:41
Her istifa ettikten sonra böyle bir basın toplantısı düzenler, konuşursam Trabzonspor karışır der. Ama konuşmaz..

Umarım bu sefer ya konuşur ya da böyle gereksiz laflar etmez.

alper*
05.02.2013, 09:50
Her denilene cevap verecek yani öylemi?
Hemde bunu diyen kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz (:
Neyse fazla söze gerek yok aslında
Her denilen nevinden bir iddia değil bu :)

Volkan
05.02.2013, 09:53
inş bidahaki seçime başkan adayı olur

Ibo61
05.02.2013, 09:56

Bu olayi bende hatirliyorum...Kac sene oldugunu simdi tam hatirlamiyorum... 10-15 yil evvel arasi olmasi lazim...
Ali Sen in Senol Günesle teknik direktörlük icin görüstügü ama Senol hocamizin Ridvan in altinda calismam dedigi futbolla ilgilenen kisilerin bildigi birsey... Yeni haber degil....

Bunu bu kadar büyütmek ne anlam ifade edecek, bunu anlamis degilim....

Bir teknik direktör bos oldugu zaman herkesle görüsebilir...sonucta profesyoneller....

Canberk
05.02.2013, 09:59
Bu olayi bende hatirliyorum...Kac sene oldugunu simdi tam hatirlamiyorum... 10-15 yil evvel arasi olmasi lazim...
Ali Sen in Senol Günesle teknik direktörlük icin görüstügü ama Senol hocamizin Ridvan in altinda calismam dedigi futbolla ilgilenen kisilerin bildigi birsey... Yeni haber degil....

Bunu bu kadar büyütmek ne anlam ifade edecek, bunu anlamis degilim....

Bir teknik direktör bos oldugu zaman herkesle görüsebilir...sonucta profesyoneller....

Eğer olay aynen böyleyse bunda kızılacak bir şey olmadığını düşünüyorum.

Adem Erdoğan
05.02.2013, 10:05
Paragöz adam Rıdvan'ın altında çalışmam demiş. Nasıl bir paragözlükmüş bu.

alper*
05.02.2013, 10:05
Her konuda işinize geldiği gibi yorum yapıyorsunuz.
Hem 96'da şampiyonluğu Fenerbahçe çaldı diyeceksiniz, hem Şenol Hoca Fenerbahçe'nin kapısından dönecek, hem de size göre şampiyonluğunu çalanların peşinden giden kişi efsane olacak. Ancak bu kadar zorlama olur. İşinize gelince efsane, ışığımız; işinize gelince profesyonel. İyi ya :)

Adem Erdoğan
05.02.2013, 10:13
Her konuda işinize geldiği gibi yorum yapıyorsunuz.
Hem 96'da şampiyonluğu Fenerbahçe çaldı diyeceksiniz, hem Şenol Hoca Fenerbahçe'nin kapısından dönecek, hem de size göre şampiyonluğunu çalanların peşinden giden kişi efsane olacak. Ancak bu kadar zorlama olur. İşinize gelince efsane, ışığımız; işinize gelince profesyonel. İyi ya :)

Bu tür söylentilerde nedense hep insanlar tökezlediğinde ayyuka çıkıyor.

Tolunay hocanında ayağı biraz yan bassın gs'ye gidişiyle alakalı neler ortaya atılacak Allah bilir.

alper*
05.02.2013, 10:18
Tökezleme değil, basın toplantısı sebebiyle konuşuluyor bu konular.
Basın toplantısı olmasaydı bu başlık olmayacaktı. Dolayısıyla biz de bu konuyu konuşuyor olmayacaktık.
Bu mesaj (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918914946&postcount=92) da bunu farklı bir açıdan kanıtlamaktadır.

Ertan1982
05.02.2013, 10:23
Baskan adayi olacaksa.Su Baskanlik sembolik birseye dönüsmeli Kulüpte.Bayernde Beckenbauer gibi.Temsilen olabilir ama Operatif islere karismasin.Ne öyle bir yetenegi var nede eski yiyci arkadaslarini takima doldurmasina firsat vermesinler.Temsili Baskanliga evet ama Operatif baskanliga karsiyim.Bakalim toplantida ne diyecek.Herseyi anlatsin artik.Böyle dalga gectimiz azize gibi anlatirsam yer yerinden oynar sözleri söylemesin.

Murat 61
05.02.2013, 10:27
Yayın olacak mı bilgisi olan.

Oruç
05.02.2013, 10:28
Ertan abi bizim futbol anlayışı sizin oralardan bayağı geride. Operatif falan hoş durmuyor.

:D

Parası olan başkan oluyor burada.

Adnan Mollasalihoğlu
05.02.2013, 10:29
Adamların yaşı otuz akıl yaşları 12...Yıllar önce Şenol Güneş'in Ali Şen'le konuşmasından dahi haberleri yok dumana konuşuyorlar.Senelerce neyi takip etmişler bilmem valla.Yok açıklama yapsın yok bilmem ne...Hocanın da işi kalmadı sizin gibi aklı kıtlara açıklama yapacak.

Adem Erdoğan
05.02.2013, 10:30
Tökezleme değil, basın toplantısı sebebiyle konuşuluyor bu konular.
Basın toplantısı olmasaydı bu başlık olmayacaktı. Dolayısıyla biz de bu konuyu konuşuyor olmayacaktık.
Bu mesaj (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918914946&postcount=92) da bunu farklı bir açıdan kanıtlamaktadır.

Ali Şen ile alakalı mevzu daha önce de gündeme gelmişti.

Yaşar
05.02.2013, 10:48
'' Şenol Güneş Ali Şen ile görüşmüş, Rıdvan'ın altında çalışmayı kabul etmediği için anlaşamamışlar.''
Sözünü burada ilk olarak kullanan abimize yapılmadık hakaretler kalmamıştı, dün gibi hatırlıyorum.
Bu olay normal bir olaydır fakat Şenol Güneş'in bu işten para kazandığını düşünemeyenler var.

Oğuzhan
05.02.2013, 10:50
Televizyon yayını olacak mı ?

zahido
Senol hocanın fenerle görüştüğü haberi zaten bilinen bir haber..

Taa ilgilenildiği zamanlar basında çıkmıştı bu haberler..

Kim neden şaşırdı bu haberlere?

Gökhan ARSLAN
Herhangi bir kanalda verilecekmi bilen varsa bilgi versin lütfen?
Canlı yayın falan?

slmn
05.02.2013, 10:52
Sizin yaşınızdan daha fazla Şenol hocanin bu kulube hizmet etmisligi var bos bos konusmayin maasli elemanmis tobe tobe.

Burçak
05.02.2013, 10:53
Canlı izlemek için tıklayın (http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm)
henüz başlamadı

Celal Demir
05.02.2013, 10:54
umarım yeni bir çıkmazın içine girmeyiz...

Cem Kıran
05.02.2013, 10:55
Ali Şen'in neden Şenol Hoca'ya fb hocalığı teklif ettiği gerçeğinin altında yatan nedenleri bilen insan sayısı çok azdır..

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 10:58
Canlı izlemek için tıklayın (http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm)
henüz başlamadı

Teşekkürler başlıyor Şenol hoca geldi..

Deniz Tosunoğlu
Harbiden nankör taraftarimiz oldugunu hic bilmiyordum :)

alper*
Toplantı başlamıştır.

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:00
* Hoca pet şişesini istiyor.

Celal Demir
05.02.2013, 11:01
sanırım veda konuşması...

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:02
Haber61 linki bende takılıyor.

Celal Demir
05.02.2013, 11:02
hakkım helal olsun hocam ALLAH senden razı olsun...

Cem Kıran
05.02.2013, 11:03
Haber61 linki çok kötü başka yayın yok mu?

Murat 61
05.02.2013, 11:03
Link bende de takılıyor.

Başka veren kanal var mı ?

bASTURk
05.02.2013, 11:05
LigTV canlı

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:05
Kim yalan atıyorsa, hainlik yapıyorsa açık açık söyle Hocam!
Söyle ki bilelim içimizdeki hainleri!

Celal Demir
05.02.2013, 11:06
ahada yayın gitti... yapamıcaksanız hiç başlamayın kardeşim bu nebiçim yayın..

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 11:07
Bu ne ya hiç bişe anlaşılmıyo ikde bir gidiyor
Şunu doğru dürüst verseler

Yasin T.
05.02.2013, 11:07
Yayını hesap makinesinden yapıyorlar.

Murat 61
05.02.2013, 11:09
İzlemeyin dinleyin kesintisiz.

http://www.radyospor.com/canli_yayin.html

Celal Demir
05.02.2013, 11:09
hoca ağlayacak sanki...

Murat 61
05.02.2013, 11:10
Ş.Güneş. Kulüpte şeffaflık istedim ama olmadı.

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:10
Takım ekonomik sıkıntılar çekiyormuş.

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 11:12
Direnmek ne demek bilemiyorum dedi lafı soktu hoca

alper*
05.02.2013, 11:12
Hoca çok sert.

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 11:13
Kadronun dağılmasını istemedim bende dedi

Fatih Özkan
Şenol Hocam kendine yakışanı yapıyor.
Destekleyici ve iyimser konuşuyor.
Allah senden razı olsun Hocam!

Celal Demir
yanlış transfer politikası yönetime giydiriyor sanki :))

alper*
05.02.2013, 11:14
Burak ve Selçuk övüldü. Adrian yerin dibine gömüldü. :) Bravo !

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:15

Adrian ile ilgili ne söyledi tam olarak ?
Kaçırdım herhalde...

ESER
05.02.2013, 11:16

ne dedigini merak ettim , yazar misin sana zahmet kardesim?

Gökhan ARSLAN
Ortalığı durduk yere niye karıştıracak diyenlere selam olsun..
Adam olan her zaman konuşmasını bilir !

Oğuzhan
Hoca bile direk şampiyon olduk diyemiyor direk duraksadı baya şuraya bak ya

Celal Demir
Şampiyon olduğumuzu düşünüyorum Şenol güneş.

alper*
05.02.2013, 11:17
Adrian ile ilgili ne söyledi tam olarak ?
Kaçırdım herhalde...
Trabzonspor yüksek paralarla aldığı oyunculardan hiçbir zaman faydalanamadı. Sadece Gökhan Ünal da zarar etmedik dedi. Oradan Burak'a geçti. Emekleri için teşekkür ederim dedi. Ona haksızlık yapıldı dedi. Hizmet edip para kazandırarak gitmesine rağmen hain ilan edildi dedi. Yüksek para verdiklerimizi ise bağrımıza bastık dedi. Kelimeler tam tutmayabilir ama bu minvalde.

masterkey
05.02.2013, 11:18
bende gayet akıcı bir şekilde izleniyor.
http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm

Şahinoğlu
05.02.2013, 11:19
Hoca Burak konusunda saçmalamış net.

İlker Gazioğlu
Hocanın öve öve bitiremediği Burak bile , hocadan daha net dile getiriyor şampiyon olduğumuzu.Düşünmesi filan yok , şampiyon olduk hoca. Hala birilerini kırmama peşindesin.

alper*
Şenol Güneş: ''82 puanla şampiyon olduğumuzu düşünüyorum.''

Mehmet Ç.
05.02.2013, 11:20
Güneş, "Zor günlerde başkanlık yapıyorsun biliyorum. Trabzonspor'u borca sokmadan gidebiliyorsan gitmeni istiyorum. Yanlış transfer politikasını değiştirebiliyorsan güzel. Siz çok önemli ve değerlisiniz heyecanınız ve isteğiniz var. Trabzonspor'un hedefi vizyonu taraftarla birlikte sizsiniz. Harcadığınız enerjiyi Trabzonspor'u başarılı olmak için kullanın. Taraftara da sesleniyorum. Taraftar sessiz kalmasın ve fanatizmi asla benimsemesinler. Takımına hep sahip çıksınlar. Hem kendi sayılarını artırsınlar, hem de kalitelerini artırsınlar. Bugüne kadar çok önemli işler yaptılar. Aralarında bir yanlış olunca herkes genel olarak yanlış görünüyor. Dikkatli olsunlar. Taraftar çok önemlidir. Bu taraftar ile gururn duyuyorum. Uzun yıllardır Trabzonspor bu yarışın içinde böylesine takımını seven ve takımla yatıp kalkan taraftar kitlesi yok"

Güneş, "Benimle ilgili söylersek saf ve temiz duygularla Trabzonspor'a geldik ve saf ve temiz duygularla ayrılıyorum. Adam satmadım, arkadan vurmadım, kirli işlere karışmadım. Namusumla çalıştım ve şimdi de ayrılıyorum. Şampiyon olduğumuzu düşünüyorum. Şampiyonlar liginde oynadık. Ligde istikrarlı gidişatımız olmadığı için son zamanlarda artık bırakmayı düşündüğümü söylemek istiyorum"

Senol Hoca Sadri Sener'e öyle laf konduruyorki, baskanliga göz dikmis olabilir diyorsun, ama diger tarafdan bir daha dönmemek üzeremis gibi konusuyor

Murat 61
05.02.2013, 11:21
N'Doye transferinde olumlu raporum var diyor hoca.

Celal Demir
05.02.2013, 11:21
Ndoye ye olumlu rapor verdim...

iso_4939
05.02.2013, 11:22
senol hocam kaybedecek neyın var cık harbı harbı sampıyon olduk de nedır lafı dolandıryorsun..ayıp.

Fatih Özkan
N'Doye transferinde olumlu raporum var diyor hoca.

Kim sorumlu o zaman bu konudan ?
Yeter artık!
Şu adamın alınmamasına kim sebep olduysa bıraksın gitsin!
Adamda biraz haysiyet, onur olur!

Gökhan ARSLAN
Hoca transfer konusunda çok sitemkar içini döküyor resmen
Jankoyu tanımıyorum ama alındı diyor benim daha ne yetkim var burda
Sonunda dökebildi içini

Ertan1982
05.02.2013, 11:25
birsey anlamiyorum bu yayindan.kesik kesik geliyor hersey.

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 11:26
Trabzonspor yüksek paralarla aldığı oyunculardan hiçbir zaman faydalanamadı. Sadece Gökhan Ünal da zarar etmedik dedi. Oradan Burak'a geçti. Emekleri için teşekkür ederim dedi. Ona haksızlık yapıldı dedi. Hizmet edip para kazandırarak gitmesine rağmen hain ilan edildi dedi. Yüksek para verdiklerimizi ise bağrımıza bastık dedi. Kelimeler tam tutmayabilir ama bu minvalde.

Hoca ne demek istiyor acaba, Burak'ı bağrımıza basmadık mı ama o yalan söyledi ve gitti. Ne yapalım bravo mu diyelim, Adrian'ın bu seneki performansı övgüyü hak etmiyor mu, yok senin bonservisin çok yüksek seni bağrımıza basmıyoruz mu diyelim.

Basın toplantısından anlaşılıyor ki hocanın aklı eski kadroda kalmış.Sezon başı bırakacaktın hocam ne kendini ne takımı yıpratacaktın , yazık ettin kendini de bize de.

Fatih Öztürk
05.02.2013, 11:26
Şenol hocamın tek kusuru kimseyi kırmamasıdır.halbuki camianın en büyük efsanesisin.vur geç kimmiş Sadri Şener filan.

Celal Demir
05.02.2013, 11:27
http://www.radyospor.com/canli_yayin.html açın hemen çalıştay hakkında konuşuluyor...

Ömer SEVİNÇ
05.02.2013, 11:27
Hoca bunları istifa ettikten sonra değil bu olaylar olurken çıkıp söyleyecekti.. Gerekirse de istifa edecekti. Şimdi alınan oyunculardan haberim yoktu vs konuşmanın kimseye bir faydası yok.

Ertan 51
05.02.2013, 11:28
Hocam seni çok seviyorum ama şu gevelemeyi bi bıraksan artık,
eğer yanlışların konuşulması Trabzonpora zarar verir diye düşünüyorsan ve net konuşamıyorsan keşke basın toplantısı düzenlemesydin.Kim haklı kim haksız,hangisi yanlış hangisi doğru direk söylemiyorsun.

Burçak
05.02.2013, 11:28
telefondan dinliyorum lig radyodan.

Celal Demir
05.02.2013, 11:29
Fifa yetkilisi eğer bir takımda 1den fazla kişi şikeye karıştıysa puan azaltma men cezası ve ligten atılma cezası verilebir...

Mehmet Ç.
KULÜPTE BAŞKANLAR VE YÖNETİMLER KARAR VERİR

Güneş, "En büyük kulüpte dahil. Hocanın dediği olmuyor. Bu normaldirde. Para onda. Diğer profesyoneller fikrini söyler. Ben katkı yaparım ben karar vermem. Ben fikir veriyorum. Güven alınmadı o zaman Tomas Jun niye alındı. Hocanın ismi kullanılıyor sadece. Yönetim orada başkan orada. Böyle siyah-beyaz gibi değil bu iş. Güven konusunu konuştuk Jun o zaman alındı. Ben fikrimi söyledim. Elimizdeki oyuncularla ilgili şuanda yönetimin aldığı da oldu almadığı da oldu. Celustka'yı niye aldık. Bamba'yı aldık, Elmander'i niye almadık. Alper'i niye almadık, Adrian'ı 5.5 Milyon Euoru'ya niye aldık. Adrian'a bir defa gittik. Adrian'ı seyrettim. Ama o para çok para. Umut gitmesin diye ısrar ettim. Umut niye gitti tutabiliyormusun elinde. Şuanda aldığımız oyuncular kötü oyuncular değil söylüyorum sadece"

GİRAY HOCAYI NİYE GETİRDİK, İSTEYEN BENİM

Giray hocayı ben istedim. Ama olmadı yapamadı. Oraya bir kişi gelmeli ona başkan da yönetim de karışmamalı. Hoca diyecek santrafor, o diyecek şöyle bir santrafor var ne dersin. Ben gideceğim o kalacak, o öyle gidecek"

Sadri Sener aciklama yapma, istifa et!

Resmen menejerlere para yediriyoruz

İlker Gazioğlu
Hoca ortaya bombayı atıyor ve kaçıyor. N'Doye transferine onay verip Janko'ya vermediyse, kim bu transferlerin sorumlusu. Bir zahmet ismini de versin bilelim. kaç ay geçti aradan niye demiyor N'Doye transferi için benim onayım vardı diye. Janko'yu istemiyorsan niye transferine izin veriyorsun hocam. Nasıl bir saçmalık bu Allah aşkına.

KoRNea
Son pişmanlık fayda etmiyor hocam. Zamanında transfer konusunda istediklerini yaptıramadıysan basacaktın istifayı, o zaman görecektin ne kadar güçlü olduğunu. Bu saatten sonra söylediklerin sadece laf-ı güzaf.

Yaşar
05.02.2013, 11:30
Transfer konusunda kim hatalı, kim birşeyleri yanlış yapıyor, söylesene yahu?
İnsanların kafasını karıştırmaya gerek yok.

Mehmet Ç.
05.02.2013, 11:31
Sadri Sener kulübun parasini bodrum'da nere gömdün acikla!

Fatih Öztürk
05.02.2013, 11:33
Hoca ortaya bombayı atıyor ve kaçıyor. N'Doye transferine onay verip Janko'ya vermediyse, kim bu transferlerin sorumlusu. Bir zahmet ismini de versin bilelim. kaç ay geçti aradan niye demiyor N'Doye transferi için benim onayım vardı diye. Janko'yu istemiyorsan niye transferine izin veriyorsun hocam. Nasıl bir saçmalık bu Allah aşkına.

İlla isim vermesine gerek varmı?açık açık diyor işte yöneticiler diye.başkan yada asbaşkan ne farkederki?

gece_bekcisi
05.02.2013, 11:34
radyo linki varmı beyler

inadina61_08
Egemen gittiği sene bir oyuncuya en fazla 1 milyon verileceği söylendi, 2 oldu 3 oldu sonra
İzleme komitesine başkan bu kadar para ona göre oyuncu al demeli. Girya hocayı niye getirdik, bunun için
İlk defa bir oyuncu istedim :adrian'a gittim olumlu rapor verdim. 5 milyon adriana verene kadar alpere niye yok. Yerli oyuncu sıkıntımız sayımız az(gibi birşey daha söyledi)
N'doye niye alınmadı ben mi istemedim; bakın rapora olumlu raporum var.
Kadroyu dağıttığımı söylüyorlar: ben gidenlere gidin mi dedim?Hiç direnmedinmi dediler,3 sene mukavelesi olan gidiyorsa bitenleri tutamayız.
Ben yazın istifa ettim. İdmana çıkmıyordu oyuncular, onlar da dönmemi istedi. Ünal hoca yetki istedi ben de ben varken olmaz dedim.

iso_4939
senol hocanın lafı gevelemesı delırtıyor benı hala aynı edebıyat.

uzungöllü
ah be hocam hala eveleme geveleme... şu huyundan vazgeçmedin gitti.

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 11:35
Hocam ,
1-Hala ben bu takımı şampiyon yaptım diyemiyorsan
2-Transferlerde suçu hep başkalarının üstüne atıyorsan
3-Takımdan giden futbolcuları kendi futbolcularından daha fazla değer gösteriyorsan

Sen o görevde çok bile kaldın. Saygısızlık olacak biliyorum ama Şenol hoca 6 aydır sürekli saçmalıyorsun...

cakalkerem
05.02.2013, 11:36
bittiği zaman komple linkini atabilir misiniz...Akşama dinlerim artık sayın hocanın dediklerini..peh

Ertan 51
05.02.2013, 11:37
İlla isim vermesine gerek varmı?açık açık diyor işte yöneticiler diye.başkan yada asbaşkan ne farkederki?
Öyle bir izlenim oluyor arkasından diyor ki,
ha bu her kulüpte oluyor,başkan yanlış yapmış demiyorum,patron o,
önce yanlışları söylüyor arkasından ama olabilir böyle şeyler diyor,
her konuda böyle konuşuyor,
şike konusunda da,transfer konusunda da,yönetimin tutumu hakkında da.

Cem Kıran
05.02.2013, 11:37
Şenol Güneş: N'Doye'ye olumlu rapor verdim. Evet hocam verdin sonra maliyetini görünce Nevzat siz ve Hasan Yener birleşip engel oldunuz.

inadina61_08
05.02.2013, 11:38
Ben yazın istifa ettim. İdmana çıkmıyordu oyuncular, onlar da dönmemi istedi. Ünal hoca yetki istedi ben de ben varken olmaz dedim.
bir sene sonra beni arıyor bütün yetkiyi bana verdiğini söylüyor o zaman HAYIR dedim, kusura bakma başkan dedim.

alper*
05.02.2013, 11:40
Çok garip ya :) 6 milyona adam alınıyor ben veto etmedim.
5.25 'e alınan adamı dilinden düşürmüyor o kadar para verilmez de bilmem ne.
Bu sene takımı bu adam taşıyor. Üstelik 9 maç kenarda yattı.

Ertan1982
05.02.2013, 11:40
gecen sezon birakmis Yönetim yalvarmis.Yazik 1 sezon kaybettik.Yüz ifadesinden belliydi kafasi ile bizde olmadi yoruldu.Hem kendine zarar verdi hem Yönetim yasmasina firsat verdi.Birakacakti Ünala sezon basina.

Fatih Öztürk
05.02.2013, 11:41
Öyle bir izlenim oluyor arkasından diyor ki,
ha bu her kulüpte oluyor,başkan yanlış yapmış demiyorum,patron o,
önce yanlışları söylüyor arkasından ama olabilir böyle şeyler diyor,
her konuda böyle konuşuyor,
şike konusunda da,transfer konusunda da,yönetimin tutumu hakkında da.

Abi Şenol hocayı bilmiyormusunuz her zaman böyle direk isim verip hedef göstermez.kulübünün bugününü geleceğini düşündüğü için kargaşa yaratmak istemez.kısacası kimseyi kırmak istemiyor.yahu bu adam geçtiğimiz 3 senede yeri geldi başkan oldu yeri geldi basın sözcüsü yeri geldi psikolog.camianın yükünü omuzlarına almış insanda hatalar yapabilir.

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 11:42
Şenol hoca 1,5 yıllık bir dönemdeki sıkıntılarını anlatıyor hiç bir şey onun istediği gibi olmamış. Hep şikayet, Allah rızası için bir tane gazeteci hocaya sorsun. "Hocam sizin istediğinizİ yaptıramıyorsanız ne diye o görevde kaldınız."

inadina61_08
05.02.2013, 11:44
Şenol hoca 1,5 yıllık bir dönemdeki sıkıntılarını anlatıyor hiç bir şey onun istediği gibi olmamış. Hep şikayet, Allah rızası için bir tane gazeteci hocaya sorsun. "Hocam sizin istediğinizİ yaptıramıyorsanız ne diye o görevde kaldınız."

Söyledi zaten, "ne istiyordunuz istifa mı istiyordunuz, ettim, ne değişti, yine almadılar." neden geri geldiğinide anlattı.

Furkan Özdem
05.02.2013, 11:45
Tek yayın haber61den mi veriliyor. Yok mu düzgün bir yayın?

alper*
Şenol hocanın transferlerdeki rolünü anlayamadım.

- Transferi yönetim yapar, doğrusu da budur diyor.
- 6 milyonluk oyuncuyu ben veto etmedim diyor.
- Sonra 5.25 çok diyor. Yönetim yaparsa bırak da parasına onlar karar versin.
- Ondan sonra Jankıo'yu tanımıyorum diyor (Ben bile tanıyorum).

Ertan 51
Abi Şenol hocayı bilmiyormusunuz her zaman böyle direk isim verip hedef göstermez.kulübünün bugününü geleceğini düşündüğü için kargaşa yaratmak istemez.kısacası kimseyi kırmak istemiyor.yahu bu adam geçtiğimiz 3 senede yeri geldi başkan oldu yeri geldi basın sözcüsü yeri geldi psikolog.camianın yükünü omuzlarına almış insanda hatalar yapabilir.
Şenol hocama benim saygım anlatılamaz,gittiğine en çok üzülenlerdenim fakat mesajlarını net vermemesi çok canımı sıkıyor.Tamam kargaşa yaratmak istemez tahmin edebiliyorum ama o zaman keşke bu toplantıyı yapmasaydı.

Fatih Özkan
05.02.2013, 11:46
Hocam anladığım kadarı ile her şey istemediğin şekilde cereyan etmiş 1.5 yıllık süreç boyunca...
Çıkıp bunları vakti zamanında dile getirseydin keşke...
1 sene öncesinden belliydi yorulduğun, bırakmak istediğin, yıprandığın...
Keşke o zaman bıraksaydın.

Oğuzhan
05.02.2013, 11:48
burak-selcuk-umut..koca trabzonspor'un olayi sadece bu uc futbolcuymus.
umut haric normal ayrilan bir tane adam yok..hepsi satarak gitti..ama nedense
hoca bunlarin arkasindan agliyor..cikip trabzonspor'u boyle satan futbolcularin
gitmesi isabet oldu diyemiyor..hala onlari ovuyor..yazik..

Allah aşkına Egemen'e 2-3 kuruşun hesabı için imza attırılmadı, hoca mı dedi gitsin diye. Mukavelesi olan Umut kalsın dedim diyor adam satmış yöneticiler neden sattılar batıyor muyduk 3-4 milyon bizi mi kurtaracaktı.

Hocanın yanlışları vardır ama Sadri Şener ve ekibi de fazlasıyla hatalıdır bu konuda.

evranosbey61
05.02.2013, 11:49
burak-selcuk-umut..koca trabzonspor'un olayi sadece bu uc futbolcuymus.
umut haric normal ayrilan bir tane adam yok..hepsi satarak gitti..ama nedense
hoca bunlarin arkasindan agliyor..cikip trabzonspor'u boyle satan futbolcularin
gitmesi isabet oldu diyemiyor..hala onlari ovuyor..yazik..

nasıl bir anlayıştır bu ya.bu kafadaki taraftardan bişey olmaz.sanki trabzonspor bu futbolcuların malı da satığ gitmişler.artık şunu öğrenin futbolculuk bir meslek trabzonda oynayan adamın trabzonsporlu olmak gibi bir zorunluluğu yada daha iyi bir imkan bulduğunda gitmemek gibi bir zorunluluğu yok.adam gelir topunu oynar istediğinde de çeker gider.sende ona göre sözleşme yaparsın adamdan para kazanırsın yada göndermezsin.

uzungöllü
05.02.2013, 11:50
toplantıya bak... umut-selçuk-burak-engin... bunları savunma be hocam...

burak iti futbolculuğu bırakıp beden eğitimi öğretmeni olacakken sayemizde nerelere geldi...

bu adamın nesini savunuyorsun hala sen.. bunları bırakta sen elindeki oyunculardan bahset...

Faik Yılmaz
Şenol Güneş Teknik Direktörlüğü bırakmış ama hala felsefeyi bırakamamış.......

Madem hiç bir dediğin alınmadı , hiç bir dediğin yapılmadı orda bu kadar sürew neden durdun be adam....

Gitmeni istememişler....

Yahu senin gibi adamın gitmesini neden istesinler ki.....

Tam Başkanların çalışmak istediği türden bir hocasın....

Oyuncu diye meydandan kasap getirseler sesin çıkmaz.....

Kusura bakma Şenol Hocam ama...

Bunları geçen sene söyleyecektin , sene başı söyleyecektin...

Takım transfer yapamaz hale geldiğinde değil....

İlker Gazioğlu
Şenol hocanın transferlerdeki rolünü anlayamadım.

- Transferi yönetim yapar, doğrusu da budur diyor.
- 6 milyonluk oyuncuyu ben veto etmedim diyor.
- Sonra 5.25 çok diyor. Yönetim yaparsa bırak da parasına onlar karar versin.
- Ondan sonra Jankıo'yu tanımıyorum diyor (Ben bile tanıyorum).

Elimizde Vittek varken ne diye aynı tip Janko transfer edilir diyorduk. Şimdi hocada bize katılmış ben onay vermedim diyor. Şenol hoca bunu diyerek kendini bu transfer fiyaskolarından sıyırabilecek mi. Ne diye aldırıyorsun hocam of of of. Bravo hepinize yönetiminden hocasına kadar.

özçelik61
05.02.2013, 11:52
Link yok mu konuşmaları canlı aktaran, radyo, mecmua vs

Ertan 51
05.02.2013, 11:53
Evet giden Umut-Burak falan bu kadar konuşulması da çok garip.

Erbay
Link donuyor ben de nerdeyse hiç dinleyemedim. Selçuk'un gideceği çok önceden belliymiş, engelleyemezdik dedi hoca sadece onu anladım.

biltrabzon
Vay be ben §ike ile ilgili hic konusmadim,sordular cevap verdim diyor.Yani §ike ile ilgili konusmuyor, soruyorlar cevaplarla konuyu kapatiyor.

Travelair
N'Doye konusunda sanırım olumlu rapor dediği izleme komitesinin raporu. Yani burda söylenen gibi kendisinin değil. Zaten o raporlara bakıyor genelde. Fakat fiyat yükselince barikat oldu mu onu net söylemiyor

Elmander konusunda ise başkanın açıklaması vardı diye hatırlıyorum. Hazırdı alıyorduk hoca istemedi diye. Şimdi de hoca diyor Elmander niye alınmadı diye.

Laflar katılıp katıştırılıyor. Takım galibiyet aldı, ileri bakmak varken şimdi başkan da cevap verecek. Her fırsatta Trabzonspor'un menfaatini düşünüyorum diyen hoca zamanında desydi bunları, şimdi zamansız bir şekilde söylemekte çekince görmüyor

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 11:54
Allah aşkına Egemen'e 2-3 kuruşun hesabı için imza attırılmadı, hoca mı dedi gitsin diye. Mukavelesi olan Umut kalsın dedim diyor adam satmış yöneticiler neden sattılar batıyor muyduk 3-4 milyon bizi mi kurtaracaktı.

Hocanın yanlışları vardır ama Sadri Şener ve ekibi de fazlasıyla hatalıdır bu konuda.

Umut'un gitmek istediğini sağır sultan bile duydu. Egemen konusunda yönetim hatalıdır ama Umut konusunda ben hata görmüyorum.

Travelair
05.02.2013, 11:55
Vay be ben §ike ile ilgili hic konusmadim,sordular cevap verdim diyor.Yani §ike ile ilgili konusmuyor, soruyorlar cevaplarla konuyu kapatiyor.

:) Ne diyelim Allah razı olsun

iso_4939
mübarek hoca,da hıc mı hic kusur yok...

biltrabzon
http://www.canliradyodinle.gen.tr/ligradyo.htm

Murat 61
05.02.2013, 11:56
Umut'u yönetim değil taraftar gönderdi. İstemiyordu taraftar anasına avradına sövdüleri Avni Aker'de her gol kaçırdığında.

gece_bekcisi
05.02.2013, 11:57
Biraz daha iyi yayın

http://61saat.com/videogaleri/61saat-tv---canli-yayin-124.html

inadina61_08
05.02.2013, 11:57
Link donuyor ben de nerdeyse hiç dinleyemedim. Selçuk'un gideceği çok önceden belliymiş, engelleyemezdik dedi hoca sadece onu anladım.

1 yıl öncesinden konuştum Kal dedim, kalıcam demedi, devre arasında ki toplantıya da ben katıldım kafasında bitirmişti gibisinden birşey söyledi.
En önemlisi mukavelesi olan adamı tutamıyoruz, egemen ağlayarak gitti, umut,burak gitmesin istedim tutamadık satıldı dedi.
Ayrıca Adrian'ı ben istedim, verilen para çok, kalitesi ortada ancak o kadar parayı verdikten sonra alpere neden 4 vermedik, onu da çok istedim. gibi birşey söyledi.

Bu arada Ali Savaş'a çok fena öfkeli, YALAN haber yapıyorsun, Hakaret yazıyorsun, dedi. Ali savaş'ın fikri kesinlikle muhalif ve yapıcı olmadığını düşünüyordum. Benim veto ettiğimi gönderdiğimi yazdınız bunları tutun dedim siz bana gönderdi diye yazdınız. dedi.

Ogün YAZICI
05.02.2013, 11:58
sırf klüpte barınamadın diye burak karaktersizine teşekkür edip taraftara vefasız ayarı verdin ya yazıklar olsun sana.umarım çok sevdiğin o karaktersizle bir kez daha çalışırsınız.

Fatih Öztürk
Bu camiada en son hata Şenol hocadadır.Sadri Şener ve saz arkadaşlarının 2 senedir yediği nanelerin yanında Şenol hoca hatasız duruyor.

Oğuzhan
Umut'un gitmek istediğini sağır sultan bile duydu. Egemen konusunda yönetim hatalıdır ama Umut konusunda ben hata görmüyorum.

Orada da suç hocanın değil taraftarındır. Her maç adamı yuhlarsan her vurduğu toptan sonra adam da gider. O adam çok bile çekti bizim kahrımızı. Pozisyona girip kaçırıyordu diye eleştiriyorduk o gitti gideli pozisyona giremez olmuştuk :)

uzungöllü
05.02.2013, 11:59
Umut'u yönetim değil taraftar gönderdi. İstemiyordu taraftar anasına avradına sövdüleri Avni Aker'de her gol kaçırdığında.

hiç üzülmedim gitmesine... şampiyonluk onun yüzünden gitti... umut 1 aziz 2. sırada bana göre...

Emrah Akcagöz
05.02.2013, 11:59
Benim geldiğimde takım daha kötü durumdaydı dedi mi hoca ? Twitter'da öyle okudumda. :)

Erbay
05.02.2013, 12:00
Şenol Güneş konuşsa "niye konuştu"; konuşmasa "niye konuşmuyor". Zamanını falan boşverin konuşuyor işte.

Oğuzhan
05.02.2013, 12:01
hiç üzülmedim gitmesine... şampiyonluk onun yüzünden gitti... umut 1 aziz 2. sırada bana göre...

Size Janko, Vittek müstehak işte yattıkları yerden para alsınlar, tekmeye kafa uzatan Umut da şampiyonluğu vermiş olsun. Utanmadan yazıyorsunuz ya şunu bir şey demiyorum daha şampiyonluğu Umut yüzünden vermişiz vay anasını be Halil'i izleyin siz şimdi mutlu olun diğeri de şampiyonlar liginde oynuyor, bizim kral muamelesi yaptığımı Burak'ı kesiyor.

Ogün YAZICI
05.02.2013, 12:01
ali savaş'ın hocayı sinirleten sorusu karşısında bu soruları size mahmut aksu mu sorduruyor dedi bağırarak.yanlış hatırlamıyosam mahmut aksu ersun yanal döneminde bu yararlı transferleri bitiren adamdı.

Sefa Murat Dokuz
05.02.2013, 12:02
Şenol Güneş hocamızın konuşmalarını özetleyebilecek bir arkadaş var mı yeni kalktım bilmiyordum basın toplantısı olduğunu.

Fatih Öztürk
05.02.2013, 12:03

Ayıp be kardeşim.senin gibi kaç kişi var böyle düşünen acaba.

edimurphy_61
Şenol Güneş hocamızın konuşmalarını özetleyebilecek bir arkadaş var mı yeni kalktım bilmiyordum basın toplantısı olduğunu.

http://www.facebook.com/GurbetciGenclerr

Emrah Akcagöz
Orada da suç hocanın değil taraftarındır. Her maç adamı yuhlarsan her vurduğu toptan sonra adam da gider. O adam çok bile çekti bizim kahrımızı. Pozisyona girip kaçırıyordu diye eleştiriyorduk o gitti gideli pozisyona giremez olmuştuk :)
Hani diyorlar ya futbolcunun o anki durumunu taraftar anlamıyor diye.

Ben de diyorumki futbolcu taraftarın o anki durumunu anlayabiliyor mu ?

Her seferinde taraftar taraftar bir yere kadar. Umut attığının belki de 2 kat fazlasını kaçırdı. Ne yapsaydı taraftar plaket mi verseydi kaçırdıkları için.

Ertan 51
05.02.2013, 12:04
http://www.canliradyodinle.gen.tr/ligradyo.htm
61 tv donuyor en iyisi bu link,radyo dan dinleyin.

Semih AYDIN
05.02.2013, 12:04
Bursa aramış :)

ESER
05.02.2013, 12:05

ikili averajda Colman'in fb macinda kacirdigi penalti nedeniyle geriye dustuk. Colman yuzunden sampiyonlugu kacirdik demek dogru olur mu?

Emrah Akcagöz
05.02.2013, 12:06
Ali Savaş ne sordu ki ?

KoRNea
05.02.2013, 12:07
Çok şey söyleyip, hiçbir şey söylememek bu olsa gerek...

Ertan 51
05.02.2013, 12:07
en son birisi bişi sordu hoca da seni düşünsünler mi dedi neydi o,gülüştü millet.

Murat 61
05.02.2013, 12:08
Başkanlık düşünmüyorum layık görenlere teşekkür ediyorum dedi. Toplantı bitti.

Bakalım artçıları nasıl olacak.

demir

sen ne içiyorsun __????

Oğuzhan
Hani diyorlar ya futbolcunun o anki durumunu taraftar anlamıyor diye.

Ben de diyorumki futbolcu taraftarın o anki durumunu anlayabiliyor mu ?

Her seferinde taraftar taraftar bir yere kadar. Umut attığının belki de 2 kat fazlasını kaçırdı. Ne yapsaydı taraftar plaket mi verseydi kaçırdıkları için.

Hala kaçırdı diyorsunuz ya. En golcü oyuncumuz 5-6 golle oynuyor bu sezon utanmıyor musunuz siz şu tablo karşısında. Her sene 12-16 gibi gol ortalamasıyla oynayan, asist yapan, mücadele eden, pozisyona giren adam gol kaçırıyor diyorsunuz hala. Şimdikiler 20 hafta oldu lig başlayalı Umut'un bir maçta girdiği kadar pozisyona giremiyorlar. Mücadele etmeyen adam pozisyona giremez. Janko gibi gelsin de atayım diye bekleseydi Umut da bu kadar göze batmazdı. Her şeyi ben yapayım, daha çok mücadele edeyim diye adam kendini bütün maç yırttığından son vuruşlarda eksiklikler yaşayabiliyordu adam maç içerisinde. Kendisi de söylüyor zaten yaptığımız iş için aldığımız para çok fazla, bu nedenle sahada her şeyi yapmaya çalışıyorum diye. Ayıptır yahu ayıp.

Hadi Şenol Güneş futboldan anlamıyordu oynattı, Fatih Terim de mi anlamıyor ?

Kral yerine koyduğumuz adam kulübelerde sürünüyor, kimin yüzünden acaba. Biraz düşünürseniz sorunun gol kaçırdığında plaket vermek olmadığını algılayabilirsiniz.

biltrabzon
Şenol Güneş : Fenerbahçe de Trabzonspor da büyük camialar. İkisin de içinde kötü insanlar olabilir. Onlar cezalarını çekmeli.

Bu ne demek simdi §ikebahceyle bizi niye kiyasliyor

Berkan
05.02.2013, 12:10
N'Doye transferinde kimin beceriksiz olup gerçekleştiremediği ortaya çıkmıştır.

Fatih YAZICI
05.02.2013, 12:10
Şenol Güneş : Fenerbahçe de Trabzonspor da büyük camialar. İkisin de içinde kötü insanlar olabilir. Onlar cezalarını çekmeli.

Yahu bunun neresinde kıyaslama var abicim? Bu söylediği sözün neresi yanlış?

Murat 61
05.02.2013, 12:11
Umut'a laf edenler gesede attığı gollerden sonra ahlanıp vahlanıyorlardır.

Çok yazık. Elimizdekilerin kıymetini hiç bilemedik.

Berkan
Sözleşmesi olan futbolcuya sahip çıkamadılar eldekilerin gitmesini yadırgamamak lazım

hyasin61
Hocanın basın toplantısında sureklı eskı konulara degınmesı aşikar,zamanında bu takımda hocayken degınseymıs ya bu konulara,cıkıp tavrını ortaya koysaymıs ya ,şimdi mi bunları konuşmanın zamanı

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 12:12

Şike sürecinde hep böyle konuştu. Hiç bir zaman Fener'i direk hedef almadı, ben yaptısam cezamı ver ama yapmadıysam hakkımı da ver dedi. Bu ülkede hakkı en çok yenen takım Trabzonspor ve hocası da oydu ama gel gör ki hocanın dediği lafa bak.

özgür6161
05.02.2013, 12:12
Trabzonspor'un 6. milyon Euro bonservis bedeli önerdiği Copenhagen Kulübü'ne Lokomotif Moskova 7.5 milyon Euro teklif etti. Bu gelişme üzerine bordo-mavililerin bonservis fiyatını yükseltmek istediği, ancak teknik direktör Şenol Güneş'in, "Zaten 6 milyon Euro da yüksek bir bonservis. Daha fazla yükseltmeyin" görüşünü öne sürerek girişime karşı çıktığı belirtildi.

CNNTURK 24.07.2012

Çakıroğlu İhsan
05.02.2013, 12:13
ne kadar gereksiz bi basın toplantısı..

Ibo61
05.02.2013, 12:14

Vay beee....Umut yüzünden gitmis sampiyonluk...Helal sana bee.......Futbolun F´ sinden anlamadigin belli....

O begenmedigin UMUT BULUT gibi simdi bir futbolcun olsa Trabzonspor cok mutlu olurdum...

90 dakika pres yapan, mücadele eden böyle ligimizde futbolcu varmi???

Burada gercekten futboldan anlamayanlar cok...Hayatlarinda futbol topuna degmemisler cooookkkkk....Ama sallamaya gelincede 1 numaralar.....

demir
05.02.2013, 12:15
sene olmus 2013 bmn sitesınde konu hala umut ?? kafayımı yedınız sız ya ? bu mu dur futboldan ve trabzonspordan anladıgınız yanı kapasıtenız sadece umutu elestırmeye yonelıkmı reaksıyon gosterıyor ?? suanda takımımız dokuncu sırada en cok gol atan oyuncumuzun gol sayısı 6 defans hallac pamugu , orta sahada 14 oyuncumuz var toplasan bır takım etmıyorlar, şikeden hakkımız yenmıs, basarısızlıklardan dolayı kulubun borcu aldı basını gıdıyor, performans gosteren oyuncuları elımızde tutamıyoruz, taraftar maclara gelmıyor gelenler cekırdek cıtlatıyor, trabzon sehrı kucultuluyor gormezden gelınıyor ve yazmadıgım bukadar sıkıntının ıcınde kapasıte yoksunlarının derdı hala umut...

UMUT KADAR TAS DUSSUN BASINIZA....

LAN UMUDUMUZU KAYBETMISIZ SEVGIMIZ, AŞKIMIZ GOZUMUZUN ONUNDE TEKMELENIYOR SIZIN KONUSTUGUNUZ SEYE BAKIN... YUH DIUYORUM SADECE YUHHH

Deniz Tosunoğlu
Trabzonspor'un 6. milyon Euro bonservis bedeli önerdiği Copenhagen Kulübü'ne Lokomotif Moskova 7.5 milyon Euro teklif etti. Bu gelişme üzerine bordo-mavililerin bonservis fiyatını yükseltmek istediği, ancak teknik direktör Şenol Güneş'in, "Zaten 6 milyon Euro da yüksek bir bonservis. Daha fazla yükseltmeyin" görüşünü öne sürerek girişime karşı çıktığı belirtildi.

CNNTURK 24.07.2012

Kulliyen yalan. Ben o tarihte TGRT muhabiriyle konusmustum. Ismini tam bilmiyorum ama TGRT Avrupa bolgesine ait bir muhabir. Bu konusma kesinlikle yalan demisti, yonetimin uydurmasi demisti..

Ertan 51
N'Doye transferinde kimin beceriksiz olup gerçekleştiremediği ortaya çıkmıştır.
Bence çıkması imkansız,nereye çeksen oraya gider,
izledim demiyor olumlu rapor verdiler diyor,
illa alınsın dedim de demiyor,
Samimi olanlar bir sonuca zor varır,
Şenol Güneş karşıtları suçlu bulur,karışık yani.

Sefa Murat Dokuz
Trabzonspor'da Şenol Güneş'in samimiyetine adamlığına söylediklerine itimat etmeyenler benim için adam değil. Şenol Güneş'in antrönörlüğünü beğenemeyebilirsin, kişisel olarak haz duymayabilirsin ama Şenol Güneş yalan söyleyecek kendini kurtarmaya çalışacak bir insan değil. Türkiye'nin en adam gibi adamlarından birisi. Sporun içindeki en adam gibi adamdır.

Söylediklerinde eleştiri tarafı görmüyorum, Şenol Güneş niye o zaman durdu diyenlere. Bu Trabzonspor beyler çok severseniz öyle kolay geçilmiyor bundan. Hala yararlı olabileceğini düşünmese kalmazdı. O ortamda ve fırsatlarda bile başarabilecekleri olduğunu düşünmese kalmazmız.
Keşke başkan olsa.
Felsefe yapıyor diyenlerin dünya görüşü falan olduğunu düşünmüyorum. Kitap okumuş insan konuşurken felsefe yapıyor sanılır boş adam olmadığı için konuşmaları dolu olduğu için bizim tayfaya entel geliyor heralde Şenol Hoca.
Trabzonspor Şenol Güneştir Şenol Güneş Trabzonspor benim yaşım 22 benim gördüğüm hatırladığım Trabzonspor benim için en azından budur. Başka efsane yok benim için. 3.5-4 senede 1 şampiyonluk 1 süper kupa 1 türkiye kupası 1 oynanmayan süper kupa finali ile gidiyor. 82 puan almış ki Türkiye Süper Lig tarihinin %90'ının şampiyonundan daha çok puan almış bir Şampiyon.
Beni Trabzonspor adına ağlatan tek adam Şenol Güneştir. Dedikleri önümüze ışık olur inşallah. Gerçek bir Trabzonsporlu ve söyledikleri dikkate alınmalı.

Berkan
05.02.2013, 12:16
Burada ki bazı renkdaşlar ne kadar görmek istemese de yönetim elindeki yıldız futbolculara sahip çıkamamıştır ve ne yazık ki bugünkü gs başarılarının mimarı "bizim" yönetimdir.

Deniz Tosunoğlu
Umut Bulut > Halil Altintop

Fatih Öztürk
ne kadar gereksiz bi basın toplantısı..

Toplantımı gereksiz yoksa senin yorumunmu?

orhan42
05.02.2013, 12:18
Hoca dokundurdu ama ben şike süreci sonucunda ilk şampiyonluğunun çalınmasına da gümbür gümbür cevaplar beklerdim ne yalan söyleyeyim..Transfer politikası ile ilgili söyledikleri yüzde yüz doğru.Adrian 5,5 milyon euro eder miydi?Şu andaki performansı ile belki..Janko neden alındı,kim aldı bunları da söylemeliydi.n'doye transferinin kimlerin yüzünden gerçekleşmediği de ortaya çıktı.Umut'a hala laf edenler var..Adam senelik 14-15 gol ortalaması ile oynadı söve söve yolladınız ey Tribündeki Trabzonsporlu kardeşim şimdi bari susun hakkında atıp tutmayın..

inadina61_08
05.02.2013, 12:18
Şenol hoca'ya güvenmiyorsunuz yani, Soruyor size Trabzonspor küme düşecek diye 3 gün haber yapabildiler, şike yaptı dediler, sadri şener kaçacak bile dediler ne oldu hepsi yalan çıkmadı mı? bizi işin içine çekmek için neler yazdılar. biz tek'iz, bizim bizden başka dostumuz yok bunu şike süreciyle de öğrenemediysek bize herşey müstehak. kaç tane kanalda Trabzonsporlu yorumcu var. Ne demişler Önyargıları yıkmak atomu parçalamakdan zordur.

İlker Gazioğlu
05.02.2013, 12:19
Şenol hocayı çok severdim ama artık Trabzonspor'un efsane bir oyuncu olarak sadece saygı duyuyorum. Aklı hala giden oyuncularda kalmış hocanın ama o sezon yaşanan rezalette kalmamış pek. Hala Burak , hala Selçuk , hala Egemen. Yeter be bu adamlara olan hasretinden elindekileri görmedin be hocam

Meydan 08
05.02.2013, 12:20
burak'a haksızlık yapılıyor dedi hoca o konuda haksızsın hocam her şey tamam da bu konuda haksızsın taraftarın bağrına bastığı biri kandırıkçılık oynayıp 6sye giderse hak hukuk aramasın kimse sevmek ayrı sevgimiz saygımız bir çok taraftar gibi benim de sonsuz ama şunu demeni beklerdim ki ben takımı şampiyon yaptım misyonumu tamamladım eğer bir gün gerek olursa ve yaşıyor olursam takımın yararı için elimden geleni yaparım gibi bişeyler söylemeni ben ve bir çok kişi bekliyordu eminim ama yine de en büyük haksızlık sana yapıldı yapılmaya da devam ediyor sende yaptın biraz yapmadın değil ne olursa olsun yolun açık olsun seni seviyoruz

Furkan Özdem
05.02.2013, 12:20
Bazı arkadaşlar çok ön yargılı izlemiş basın toplantısını.