PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21. Hafta | Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

özgür6161
10.02.2013, 16:19
Maç boyunca oyunda tansiyonu yükselten ve sürekli oyunu geç başlatmasıyla tepki toplayan Borjan'a karşı maç içerisinde özellikle Olcan tepki göstermişti.

Asıl tepkiyi maç sonrası Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin gösterdi. Maçın bitimiyle birlikte kaptan Tolga kaleci Borjan'ın üzerine yürüdü. Araya giren futbolcular Tolga'yı güçlükle sakinleştirerek uzaklaştırdı.

zaferyıldız
10.02.2013, 16:20
evet hoca eleştirmenin faydası olmayacağını gördük

sorun çok; oyuncular! , başkan ve yönetimimiz! ,tff ! ve hakemler... bunları konuşup bunların üzerine gidilmeli artık....

Sefer A.
10.02.2013, 16:21
Mail kampanyasıyla olmaz o iş, gideceksin dayanacaksın kulübün kapısına, Nevzat'ın okey masasını devireceksin, böyle olur ancak bu işler.

aynenn

ama yok, maile devam, fifa uefa sikayet bilmem nelerine mail :)

slmn
Tolunaya bu sene sallamak yanlis, hatali kadro kursa yine yanlis. Ama seneye boyle devam ederse gerekeni soyleriz.

Berkan
http://a1302.hizliresim.com/16/b/jzmy7.jpg

Şu resim karşısında kimse hakemlere giydirmesin.

serdaracıl
10.02.2013, 16:22
Abi bu iş futbolcu işi değil yönetimi yollamadıkca bize iyi futbol izlemek haram.

Abi tam olarak futbolcu işi. Asıl bu futbolculara çok ağır cezalar verilmezse futbol izlemek haram

Sefaenes
10.02.2013, 16:22
yıldırım demirörenin talimatıyla tüm hakemler bize karşı bu sene hertürlü pisliği yapıyor

demirörenin tek amacı trabzondan kurtulmak amaçları tarbzonu küme düşürmek farkındaysanız 1-2 maç hariç her maçta hakemlerin bize karşı bir kini var hep haksızlık yapıyorlar çok rahat kart çıkartıyorlar

oyuncularımızı sindiriyorlar tek neden yıldırım demirörendir

bunlari yapacaginizi hepimiz az cok tahmin edip biliyorduk degil mi senin elindeki oyuncularin kabiliyetide biliyoruz eee ozaman sen gereken Transferi yapmazsan bos kaleye gol atamazsan bütün kazmalari tutarsan Hakemle de yenilirsin hakemsizde. Tabiki ilk golde serefsiz Hakemin olmiyan faul vermesinle basladi ama senin elinde forvet yok öne ortadirek diksek elimizdeki forvetlerden daha cok gol atar en

brushfield
10.02.2013, 16:23
Zokoranın maç boyunca tek bir olumlu hareketi yok. Kırmızıyı da bilerek yedi. Kesinlikle bir sorunu var. Ya yönetimle ya hocayla. 10 kişi oynattı bizi hiç yakıştıramadım...

Bişeyler yazacaktım ama değmez. Tam bir tiyatro izliyoruz. Saha içinde de saha dışında da. İzleyicilerin IQ'su da konu futbol olunca 50'lere düşüyor. Akıl, mantık kalmıyor en akıllısında bile. Neyse değmez demiştik...

İ. SARAL
10.02.2013, 16:23
sivas gayet iyi oynadı haketti kazandı sert oynayıp bizim oyuncuları hakeminde katkısıyla yıldırdı. ama sen de rakibin sertliğine cevap vereceksin zokora gibi takıma ihanet ederk değil tabiki. halil her pozisyonda yerde rüzgar esse yere düşecek alanzinho öyle adrian öyle.

Emrah Akcagöz
10.02.2013, 16:24
Burdan Sadri Şener'e de çok şeyler diyeceğim ancak ucu küfüre gidiyor. Yazmamak en iyisi. Ancak o karaktersiz tff başkanı ile bir arada oturup neye gülüyor acaba ? Ulan o adamlar senin hakkını yiyor be. İstediğin kadar eski dostun olsun. Taraflarına bakmaman gerekirken sen oturmuş konuşup gülüşüyorsun. Yazıklar olsun. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Mehmet Fatih Silik
10.02.2013, 16:26
Maci ikinci golden sonra kapattim izleyemedim...

Nesini izliyeyim ki arkada$? Ortada sadece forma ve arma vardi...

Bu macin tek suclusu Tolunay hocadir...gecen hafta kazanan ve moral bulan takimi bu denli dagitip ve ta$lari bu denli yerinden oynatirsan maglubiyet kacinilmaz olur...

Hakemi es gecmiyorum ama hakemden önce ortada bir TAKIM olmali...o bugün yoktu sahada...

Giray zaten biton sorunlar ya$adi...mac eksigi cok...Bamba yorgun ve moralsiz geldi...Gecen hafta iyi oynayan Celustka'yi aliyorsun Serkani koyuyorsun...

Yani iyice fantezi yapti Tolunay hoca...Halil'i de ALLAH'a havale ediyorum artik...Tomas Jun'dan ve Ömer Riza'dan sonra cok güzel bir kazik oldu bize...

Oruç
Hoca'nın ciddi ciddi hamleler yapması lazım. Kadro dışı bırakması gereken isimler var bu takımda. Ayrıca yeni bir sistem getirilmeli. Kazanınca prim almayı bilen futbolcuya, kaybedince para cezası vereceksin. O zaman belki bir şeyler değişir. Yoksa bir ileri, bir geri.

brushfield
[QUOTE=Berkan;1918921659]http://a1302.hizliresim.com/16/b/jzmy7.jpg

Vay arkadaş bu ne şerefsizliktir, ne yüzsüzlüktür. Adam o kadar şike yapıyor utanmadan ortalıkta geziyor sanki hiçbirşey olmamış gibi...

Bülent AKBULUT61
10.02.2013, 16:27
bu sene Tolunay hocaya boşuna kızmaya gerek yok arkadaşlar bu kadroya kimi koyarsan koy aynı hepside birbirinden kazma

Erdem Keser
Dünyadaki en balýk hafýzalý,gerçekçilikten uzak taraftar bizim taraftarýmýz.Þampiyonluk söylemleri arttýðýna göre her zaman ki gibi yine ders almamýþýz.Bu kadronun uzun vadede sonuç alamayacaðýný görmek için ulema olmaya gerek yok.Ortasahada sert, pres yapan takýmlar karþýsýnda þansýmýz yok.Forvetinde Halil'ın oynadığı takımın hele hiç yok.

Maç öncesi yazmıştım.Halil'i oynatan hoca hakkında iyi düşüncelerim yok.

Berke6198
Umut tam bir santrfor değil ama yanında oynayan adamı çok rahat gol pozisyonuna soktuğunu gerek Gökhan Ünal kazmasıyla,Gerek Teofilo ile gerekse Burak ile defalarca izledik.

Şimdi Galatasaray'da oynuyor bu adam 10 golü var sanırım.

Takımda en çok gol atan adamın kim ve kaç tane atmış onu söyle bana.

Abi benimde dediğim bu, arkamıza dönük hareket edersek, elimizden kimler geçti yakın zamanda...

Alper Calik
10.02.2013, 16:28
Tolunay hoca, Şenol Güneşin istifasından sonra, neredeyse Şenol hoca Trabzon a daha dönmeden, koşarak Trabzon a geldi! Başkan da açıkladı zaten, "Tolunay ile önceden anlaşmış idik" diye.

Yani Tolunay, Trabzonspor un neden başarısız olduğunu, kimi oynatıp oynatmayacağını, kadro tercihini epey zamandır biliyor ve düşünüyordu diyebiliriz. Önceden haberi olduğuna göre!

Peki geldikten sonra ne yaptı?
Nihayet kurtulmak üzere olduğumuz futbol faciası Henrique yi göndertmedi.
Taktik teknik bir değişiklik yok.
Halil rezaleti devam ediyor.
Kurduğu kadroda Şenol hocanın takımından beter. Takım daha da beter.

Kimse Antep maçına aldanmasın. Onur 2 golü yese idi, bugünkü maçı o zaman izlemiş olacak idik.

Bu takımın çoğunun top oynama derdi kalmamış. Zokora madem tekmeatıp kırmızı kartı yiyecek idi, en azından gidip Sivas kalecisine tekme atsa idi, hakemi baskı altına alır, kaleci de Zokora atıldıktan sonra biraz daha hızlanırdı.

Takımda çoğu kişinin Trabzonspor umrunda değil.

Tolunay da hiç de şık olmayan bir geliş, ateşle-barut lafları, taraftara hareketler.

şikebahçeye de yenilirsek, yakında yönetim de gider.

Neticede ne olur?

şile sürecinin tarafları olan yönetim de teknik adam da Trabzonspor dan gönderilerek bu konuda daha da zayıflatırız ve siyasetçilerimizin ve fenerasyonun istediği amaca ulaşılmış olur.

Az kaldı.

Allah sabır versin bu taraftara.

Ali YİĞİT
Sadri Şener'in Trabzonda ki maçlara gitmemek için abuk sabuk açıklama yapıp bilerek hak mahrumiyeti aldığını düşünüyorum.

Cafer Bulur
Hoca'nın ciddi ciddi hamleler yapması lazım. Kadro dışı bırakması gereken isimler var bu takımda. Ayrıca yeni bir sistem getirilmeli. Kazanınca prim almayı bilen futbolcuya, kaybedince para cezası vereceksin. O zaman belki bir şeyler değişir. Yoksa bir ileri, bir geri.

Ilk basta kadro disi kalmasi gereken kisi zokoradir.

Macta hicbirsey yapmadigi gibi attigi o tekme tek kelimeyle terbiyesizliktir.

toksoy61
haftaya yönetimde gider ama birşey değişmez. asıl bu yönetimden sonra gelecek yönetimde büyük enkaz var olacak. eğer tabii ligte kalabilirsek.

cech-emerson-serkan-celutska-HALİL-sapara bu adamlar derhal gitmeli. zokora-janko gitsin diyeceğim ama adamların mukaveleleri ortada ve çok tazminatı vardır gitmezler. ve bu gidenlerin yerine çok iyi 2 forvet, çok iyi orta saha- sağ-sol bek ler alınmalı. tabii alınamayacağına görede seneyede hüsran var. dediğimiz olacak gibi. her şampiyonluğu ŞİKE ile kaçırışımızdan sonra en az 5 sene geri gidiyorduk şu anda 2. yıldayız daha en az 3 senemiz var demektir

Sercan Keleş
10.02.2013, 16:30
Tüm takımı mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum teknik drektörümzünde sonuna kadar arkasındayız bizi orada destekleyen taraftarlarımızdanda allah razı olsun. Bu takım hepimizin takımı Trabzonda olanlar bence takımı karşılasınlar. moral versinler. hafta içi takımla ilgilensinler.

ama Halile ilgi gösterilmesin. halile gidip antremanda sövsünler. internetten kampanya başlatılsın. halil sana prof lisans veren takımın allah belasını versin bize gelmende emeği geçen herkesi allah bildiği gibi yapsın.

Sefer A.
Abi neden sürekli kafamız gerilerde ? Bir futbolcumuz kötü oynasa hemen geçmiş zamandan örnekler veriyoruz. Umut'tan iyi forvet yok mu Türkiye'de ? Lütfen bırakalım artık Umut'u falan. Umut'ta yeteneksizin teki. Bizim ihtiyacımız olan Umut değil.

O KADAR KARDESIM O KADAAARR

ADAMSIN

yarim sezon gosterdigini bizde 5sene boyunca gosteremeyen serefsiz satilmis umut'un aaaaaaaaaaaaa devamini siz getirin

15tenasagi atmiyormus yalana bak bir de hep 12 13 14 falan atiyordu, simdi yarim sezonda 12 atmis, yaptigi asistleri bizde 5 sene boyunca yapmadi, simdi kestigi mükemmel ortalari bizde ayman bile kesmistir hatta umut'a kesmistir ama umut kesememistir açamamistir onun ayagina da kafasina da miçayim it herif burak'i ondan daha çok severim bizde ne oynuyorsa aynisini oynuyor ama umut hiç ayni degil, fransa'da 1sene kaldi futbolu mu ogrendi agzina yandigim ??

İ. SARAL
onur, tolga, zeki ayvaz, zeki yavru, göksu, giray, karmil, mustafa, bamba, emerson, soner, colman, adrian, yasin, olcan, yusuf, emre bu oyuncular kalmalı. serkan, cech, zokora, halil kesinlikle gönderilmelidir diğerlerinin durumu yeniden değerlendirilmeli hatta hepsi gidebilir. 1461 den fatih kesinlikle satılmamalı süper ligden bir ekibe kiralanmalı. bu kadroya 6-7 iyi oyuncu takviye edilmeli.

Sufyu_41
10.02.2013, 16:31
Ruh olması gerek takım'da tamam halil kötü ama iyi olan kimlerdi??? sadece tek suç halilin miydi?Elinde henriqe halil var sadece ozaman vittek neden gitti? vittek bunların arasında en kötü olanlar mıydı?Emre güral sakat mı ? neden kadroya alınmıyor?bukadar iyi diyoruz herkez görüyor t.direktör mü görmüyor?Olcan adının bukadar kötü olduğunu 2 maç oynaıp 5 oynamadığını sadece biz mi görüyoruz ?? Serkan balcıdan sağ bek olmuycağını artık kilo aldığı koşamadığını bizler görüyoruz'da t.direktör mü göremiyor? şenol hoca cech satılık listesine koymuş acaba bizim ve hocanın göremediği neyi gördü??haftaya fb maçın war zokorasız bu maca cıkman doğru olmaz mıydı hocam ?bunları taraftar biliyor sen biliyorsun bilmediğin ne oynatıyorsun ??? mücadeleden yoksun 10dakika taşşak geçer gibi oley çeken taraftarı bağırtmaya göz yuman futbolcular bas kurmayan futbolcuları biz görüyoruz'da t.direktör görmüyor mu ???? Bojan 'a kızan olcan bu kadar ruhsuz oynamasak bunlar bunları yapamz diyen bizler gören bizler t.direktör görmüyor mu ??? sonuç ne ruhsuz futbol kendini vermeden oynan futbol futbol değildir.Takım'da ruhunu kendini ortaya koyan kaçtane topçumuz var 1 eli geçmez hepimiz biliyoruz.Hadi hayırlısı diyorum tolunay hocaya hiç birşey demiyorum.Ondan bu sene birşey beklemez yersiz zamana ihtiyacı var hayırlısı olsun .

Necmettin ALTUNTAŞ
10.02.2013, 16:32
Bu hakemlerle deplasmanda hiçbir maçı alamayız.İçerideki maçlarda da belki seyirci baskısıyla...Çünkü adamlar bu takım üzerine oynuyarlar.Kümeye düşürmek için tüm hızlarıyla yüklenecekler.Yeteneksiz futbolcularımız da onlara yardım edecekler.Küme lafını birçok kez buralarda terennüm(!) ettim.Acı ama gerçek bu.İçim acıyor canım yanıyor.'Ağla gözlerim ağla' zamanıdır.

Mollasalihoğlu
10.02.2013, 16:32
Halil banko çıkarılmalı hatta gönderilmeli.Şenol Güneş'in prenslerini bu takımdan uzaklaştırmalı.

Şenol Güneş sütünü mü helal etmem demiş oynatmayana da hala oynuyor Halil.. Bırakın adamın yakasını artık.

serdaracıl
10.02.2013, 16:33
Ayakta duramayan adamlardan futbol oynamalarını bekliyoruz

Sefer A.
Halil hakeme tükür , saldir , küfür et birsey yapta 10-15 mac ceza al daa

su dönemde hakeme tükürmeyi hakemi dövmeyi bogazlamayi kötü gören Trabzonspor taraftari taraftar degildir çok iyi niyetli ama zarar veren biridir bu saatte

beni haksiz bulanlara her hafta iyi ve ya kötÿu de oynasak hakem tarafindan iyi biçilmeler dilerim ;) hem de evimizde, bari bir sekilde

tepkisizlige devam

FC-ST-PAULI-61
Emerson Emerson dediniz alin size cech : D :D

zaferyıldız
aslında çözüm belliydi,çok kötü oyuncular vardı ve şenol hocanın da bu kadroyu oynatmamakta! çok suçu yoktu..

tolunay gelir gelmez 3- 5 kişi ile yolları ayırıp takıma gerekli mesajı baştan ve kestirme verecekti...

kalanlarla yoluna devam edip sezon sonu bir 3-5 eleme daha şarttı...

ama o zor olanı hatta olmayacak olanı denedi!!!

bu sığır topluluğundan(tabi ki istisnaları var) bir de ben takım yapayım dedi...

bugün gününü gördü!...biz biliyorduk zaten

bence ısrar etmez ,etmeyecektir,kafasında elemeye başlamıştır,,,

bu takıma gereksiz topçuların üzerini ne kadar erken çizer onları dışarı bırakır yerlerine gençleri koyarsa o kadar erken toparlarız...bunu ne kadar geç yaparsa bugünki gibi sonuçlar yaşamaya devam ederiz

Fanatik34
10.02.2013, 16:34
Sadri Şener'in Trabzonda ki maçlara gitmemek için abuk sabuk açıklama yapıp bilerek hak mahrumiyeti aldığını düşünüyorum.Simdi bu mactan sonra yine ve yeniden ayni teraneler yazilip cizilecek..

Bu Baskan´in gercekten salak oldugunu düsünen bu kadar Taraftar oldugu sürece gayet normal..Adam bu ligin en zeki Baskanlarindan..tabi ki kivrak zekasi ile sikecilerle yanyana bile rahat rahat oturur, gördük bugün!

zx61
Trabzonsporun en güçlü halkası kesinlikle bizleriz yani taraftar! şu yönetime başkana diyecek söz bulamıyorum artık ..Sadriyi severdim ama böyle gölgesinden korkan baskan bize ters..basiretli bir baskan sart! Ş...z mecnunla yanyana oturmus ya ! Baskanmz boyle ezik oldugu surece daha cok cekeriz hakemlerden..bugun takım kotuydu ama hakem(kesinlikle tam bir pislik)bizi resmen dogradı..bir degil iki degil harbi insanı anarsiye sevkediyor bu ib...sindiriliyoruz resmen oyuncular ezik baskan ezik bir taraftar dik bizi de yavas yavas alıstırıyolar..

Cafer Bulur
Bu mehmet siddik serkan kadar sagbek oynar.

Bu kadir keles cech,emerson kadar solbekte oynar.

Bu emrullah zokora nin iki katini oynar.

Bu yusuf olcan in oynadigi topu hayli hayli oynar.

O halde halen daha ne bekliyoruz?

Sefer A.
Geçen hafta süleyman abay denilen şerefsiz 1461 Trabzon K.Erciyes maçında temsilcimizi ince ince doğramıştır.aynı şerefsiz bu hafta sivasta bizi doğramıştır.bu atamaya nasıl müsade verilir?

biz ederiz biz ederiz

kikiemre198961
Bu mehmet siddik serkan kadar sagbek oynar.

Bu kadir keles cech,emerson kadar solbekte oynar.

Bu emrullah zokora nin iki katini oynar.

Bu yusuf olcan in oynadigi topu hayli hayli oynar.

O halde halen daha ne bekliyoruz?

küme düşmeyi..

vampir
10.02.2013, 16:35
halil altıntop kadar ruhsuz oynayan futbolcu görmedim birde kaptan yapmışlar delirmemek elde değil direk kovun şu ruhsuzu bu takımdan

Mollasalihoğlu
10.02.2013, 16:35
küme düşmeyi..

Şu muhabbeti de bırakmak lazım..

UĞUR DURTAŞ
10.02.2013, 16:36
Takım ne oynadı koca bir sıfır.

tolunay hoca hakeme laf söyleme

zokoroya laf söyle

sen takıma bir hafta bıyunca bir şey vermemissin

rıza hoca vermiş.

iyi hocalık böyle olmaz tolunay hoca

sen deseydin sivas dersini daha iyi çalışmış

o zaman sana iyi hoca derdim.

ama demiyorum.

Cafer Bulur
10.02.2013, 16:37
küme düşmeyi..

Sadri sener ve topladigi ahmak oyuncular toplulugu coktan küme düstü,inanin bu takim Trabzonspor ismi sayesinde küme düsmez...

İ. SARAL

bamba dan sonra takımın en iyi savunma oyuncusu emerson diğerleri stadart oyucular birbirlerinden farkları yok denecek kadar az. çoğu pas vermekten aciz. stoper dediğin pas vermeyi bilecek pası düzgün verecek ki top tekrar atak olarak bize dönmesin.

vendercan
Bu ligde en ruhsuz oyuncular ile futbol oynayan takım, tartışmasız Trabzonspor'dur!..

Oyuncuya 'mavi boncuk' dağıtarak takım toparlanamaz!..

Bu kafa ile bu yolun, sonu küme düşmektir!!!

İ. SARAL
10.02.2013, 16:40
onur, serkan (mecburen yabancı sınırı ve zeki sakat) bamba, emerson, cech (mecburen), soner, colman, adrian, olcan, emre, janko veya henrique

vendercan
Sadri sener ve topladigi ahmak oyuncular toplulugu coktan küme düstü,inanin bu takim Trabzonspor ismi sayesinde küme düsmez...

Aklıma 2001-2002 sezonu geliyor!..İnşallah yanılırım...
Ruhsuz oyuncular,komisyoncu yönetim,şaşkın hocalar?!..
Ama çok ciddi küme düşme adayıyız!!!

Ahmet Erkan Sezgün
Hep yazım gene yazacağım Trabzonspor'un sorunu yeteneksiz kadrosudur başkada birşey değil kesinlikle.Dünyanın en iyi hocasıda gelse nafile kardeşim kadro kötü,bu kadar basit işte.Sadri Şener kurduğu kadro ile övünsün artık,Tolunay hocaya tek lafım yok nasıl ki Şenol hocaya yok ise.Bu kadro kötü arkadaş,senin forvetteki elemanları bir baksana Halil denilen adamın ayakta duracak hali yok,Henrique denilen adama ise futbolcu diyen şahıs kesinlikle futboldan anlamıyordur,sol bek ve sağ beklerin rezalet o zaman bu takım nasıl kazanacak ? Sahte güneşi görünce taraftarımız hemen yaz geldi zannettiler ama görünen o ki bu kadro çok kış yaşatır bize.

memmedaga
10.02.2013, 16:41
janko oyun sitiline uymuyorsa kadroya almayabilirsin itirazim yok ama halil yine alakasiz pozisyonlari kaciriyorsa emre daha erken dusuneceksin "genc" seven insan.Emre ikinci yari basi girmeliydi

cech haftlardir oynamamis emerson gore fizik gucu dusuk mudahalerde daha zayif ,emersonun ofansif yonu zayif olabilirdi ama onun olmayisi en kritik hata,emersonun begenmiyorduk ama cechin haliini gorunce!!!!!!!!

serkan yerine celustka olmaliydi belki onun hizli oyunclara karsi onlem olsun diye onyatti ama serkan bekte geriye donuslerde bazene fatal error veriyor,celustka bazen ciddi calimda yese adam kacirsada cok disiplinli onun yerine de celustka kesinlikle olmaliydi bu cok kritik hata

arifberkay
delikanli hoca kadro disilar yapar

faysal
aslında çözüm belliydi,çok kötü oyuncular vardı ve şenol hocanın da bu kadroyu oynatmamakta! çok suçu yoktu..

tolunay gelir gelmez 3- 5 kişi ile yolları ayırıp takıma gerekli mesajı baştan ve kestirme verecekti...

kalanlarla yoluna devam edip sezon sonu bir 3-5 eleme daha şarttı...

ama o zor olanı hatta olmayacak olanı denedi!!!

bu sığır topluluğundan(tabi ki istisnaları var) bir de ben takım yapayım dedi...

bugün gününü gördü!...biz biliyorduk zaten

bence ısrar etmez ,etmeyecektir,kafasında elemeye başlamıştır,,,

bu takıma gereksiz topçuların üzerini ne kadar erken çizer onları dışarı bırakır yerlerine gençleri koyarsa o kadar erken toparlarız...bunu ne kadar geç yaparsa bugünki gibi sonuçlar yaşamaya devam ederiz

bunda haklısın önceleri böle malubiyetlerde diisiplin cezası veriliyodu şimdi alışkanlık olan bu maçlardan sonra disiplin cezası verilmeyip üstüne birde ödül verir gibi sahaya sürmek çok garipliyorum..

serdar avcı
Yenemiyorsan yenilme çanakkale geçilmezi oyna.bence bize hoca deyil beyin lazım.

Erbay
10.02.2013, 16:43
Yalancı baharmış meğerse. Hiç değilse 2-3 maç falan sürseydi. Yok abi, bu futbolcu topluluğu daha iflah olmaz.

nakzo
Allahtan elazığ yenilmiş inşallah bugünde mersin ve antep yenlir düştüğümüz hala bak rüyamda görsem Trabzonsporun bu halde olacağına ininmazdım.Koca çınarı sığırlarla doldurdular.Hatırlarsanız 2011 de GS de bizim durumuzdaydı 3 t.drektör değiştirdiler ama çözümü çapulcuları göndermekte buldular tek çözüm toptan temizlik.Başka çare yok.

mehmet83

Umut umut dedin al sana halil

nakzo
10.02.2013, 16:44
Arkadaş 11 puun alabilirmiyiz veya A.Hisarı bile yenebilirmiyiz?????

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 16:44
bamba dan sonra takımın en iyi savunma oyuncusu emerson diğerleri stadart oyucular birbirlerinden farkları yok denecek kadar az. çoğu pas vermekten aciz. stoper dediğin pas vermeyi bilecek pası düzgün verecek ki top tekrar atak olarak bize dönmesin.
Aynen öyle.

vendercan
10.02.2013, 16:45
Eğri oturup, doğru konuşmak lazım!..

Dağılmış camia;komisyoncu olduğu söylenen yönetim; Onur ve Colman hariç vasat ve ruhsuz oyuncular; şaşkın hocalar...

Kabul etmek lazım şu an ligde en large , en light rutbol oynayan takımız!..

Bu gerçekleri düşününce ,ciddi küme düşme adayıyız!!!

Bence kafayı kuma gömmemek lazım!!!

zx61
Tolunay hocayı severim..ankarada oldugum icin cevremde kendisini tanıyan cok var Trabzonspor sevgisi tartısılmaz..ama bu mactan sonra T.Dlik kalitesini tartısabiliriz..Halille baslamak ne demek !hadi gol attı diye kesemedin bari oyundan al..emre oynadıgı maclarda faydali olamadiysa da en azından yetenekli..bir sut atar,araya guzel pas bırakır en azından bir seyler denerdi! Haliln kıcını kaldırmaya dermanı yok ..kusura bakma Tolunay hoca ama halili kesme cesaretini gösteremedinya benim icin bittin demiyecem tabi ama gorundugun kadar cesur,otoriter degilmissin bunu anladık..

Travelair
İnşallah bu yenilgiler altından başka naneler çıkmaz

Cafer Bulur
10.02.2013, 16:46
Hani partiler basarisizliktan sonra sine-i millete dönerler ya,bizde de baskan ve futbolcular bu isi birakip evlerine geri dönmeli.:)

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 16:46
Bu Macta sadece Soneri begendim.Girdikten sonra güzel paslar atti.

vendercan
10.02.2013, 16:47
Allahtan elazığ yenilmiş inşallah bugünde mersin ve antep yenlir düştüğümüz hala bak rüyamda görsem Trabzonsporun bu halde olacağına ininmazdım.Koca çınarı sığırlarla doldurdular.Hatırlarsanız 2011 de GS de bizim durumuzdaydı 3 t.drektör değiştirdiler ama çözümü çapulcuları göndermekte buldular tek çözüm toptan temizlik.Başka çare yok.

Olgunlaşmış kelleler kesilmeli...Onur ve Colman hariç bütün oyuncular vasat oyuncu!!!

Berkan
10.02.2013, 16:47
Emerson'u bilmesek diyeceğizki sıkıntıları çözecek ama göz var izan var.

Mollasalihoğlu
10.02.2013, 16:48
Eğri oturup, doğru konuşmak lazım!..

Dağılmış camia;komisyoncu olduğu söylenen yönetim; Onur ve Colman hariç vasat ve ruhsuz oyuncular; şaşkın hocalar...

Kabul etmek lazım şu an ligde en large , en light rutbol oynayan takımız!..

Bu gerçekleri düşününce ,ciddi küme düşme adayıyız!!!

Bence kafayı kuma gömmemek lazım!!!

Kafamı neden kuma gömeyim? Benim sorumluluğum yok.. Konuşun madem inanıyorsunuz o kadar ne diyeyim..

polatmu
halil çok tehlikeli bir adam hani delikanlıyı bozan hatunlar olur ya başları beladan çıkmaz bu da onun futbolcu versiyonu onunla olan hocadan hayır gelmez burnudan şeyden çıkmaz insaı katil eder çok sövdüm çok çıldırdım

zaferyıldız
İnşallah bu yenilgiler altından başka naneler çıkmaz

ne gibi?

Cafer Bulur
10.02.2013, 16:49
Olgunlaşmış kelleler kesilmeli...Onur ve Colman hariç bütün oyuncular vasat oyuncu!!!

Onur un 1.golde hatasi vardi,karabük macinda da keza ayni.

Onur yan toplarda büyük zaaf yasiyor,bence haftaya tolga oynamali...

mehmet83
Halil bitmis okey donuyo bizde medet umuyoruz.

serdar avcı
........................gerçekler acıdır ama malesef sıradanlaştık.........

Mete DORUK
Bence Halil'in soyagaci incelenmeli. Basbakan ile akrabalik baglarinin oldugu hakkindaki dusuncelerim hat safhada...

Murat'
10.02.2013, 16:50
Umut umut dedin al sana halil

Halil iyidir ya, fi tarihinde Bundesliga'da bilmem kaç tane gol atmış adam sonuçta.

nakzo
10.02.2013, 16:50

puan ortada,tablo ortada,oynadığın rezil oyun ortada!11 puan alırsa alır.

isyan6161
10.02.2013, 16:51
öyle bir takım aldın ki anlık parlayıpta sönen bir ateş gibi öyle odunlar varki sen onları yakıp ateşliyemezsin tek çare onları bir kovaya koyup kapı dışına koymak ama ayıklamakta sana düşer kaleye şut atamayanı kornerden gelen topu seyredeni sen bul çıkar artık

vendercan
10.02.2013, 16:52
Kafamı neden kuma gömeyim? Benim sorumluluğum yok.. Konuşun madem inanıyorsunuz o kadar ne diyeyim..

Sözüm sizin şahsınıza değil!..

Açıkçası uzmanlık sınavım var...Ciddi ders çalışmam lazım...Ancak sezgilerim beni Trabzonspor için telaşlandırıyor!..

2001-2001 sezonunu yaşamış biri olarak üzülüyorum...

Tayfun Aydın
10.02.2013, 16:52
nolursa olsun 1461 in şampiyon olması sağlanmalı tabi sadri efendi izin verirse. Bildiğin küme düşme tehlikemiz var.

nakzo
10.02.2013, 16:54

kardeş 2002 yazmışsında o takım bile bu kdar kötü değildi o takım 43 pun aldı bu takım 38 alsında dua edelim.

zx61
10.02.2013, 16:55
Bırakalım artık her mactan sonra oynamayan oyuncuları gözümüzde büyütmeyi..emerson daha iyiymis,mustafa daha az hata yapıyormus fln..hepsi birbirinden beter bence..onur,tolga,colman,bamba,soner,emre harici hepsi yeteneksiz çöp oyuncular..soner emre gelecek vaadediyor..bunlar harici hepsi gönderilmeli kesinlikle..ğsnin iki yıl onceki hali gibiyiz çopler dolustu takıma hatırlarsanız kim gelirse belini dogrultamamıstı takımın.demek ki yıldız oyuncu sart! su saydıklarım kalsın diger mevkilere kalitesi tartısılmaz futbolcular almamız lazım..

vendercan
O çapulculardan Barış'ı biz almıştık!!!

arifberkay
iyi futbol iyi futbolcularla oynanir

vampir
Bu takım ruhsuz bir takımdır sadece parayı düşünür trabzonspor umrunda bile değildir bu takımda oynayanların yüzde 75 nin bana göre gitmesi gereknler en başta ruhsuz 1-halil (ruhsuzun teki ayrıca yeteneksizde) 2-serkan(göbek bağladı ) 3-henrugie(gelmiş geçmiş türkiyeye gelen en yeteneksiz brezilyalı futbolcu) 4-cech(sıradan ve korkak bir futbolcu ) 5-emerson(sakatlanmamak için hiçbir ikili mücadeleye girmeyen risk almayan kız gibi oynayan bir futbolcu) 6-yasin(artist yetersiz ts de oyanayamaz küçük takım topçusu) ben altı kişi yazdım gözümün üstünde olduğu kara listeye yakında girecek futbolcularda şunlar volkan -colman-soner(sonere bir parantez açtım bu soner çok ürekek korkak kendine güvensiz biri gibi geldi bana bence küçük takım topçusu bu soner işallah yanılırım )

ibilek
10.02.2013, 16:56
Önümüzdeki 3-4 yılın planlamasını yapma vaktidir artık. Takım borç içinde ve maalesef üst seviye oyuncu elimizde yok.

Yönetim zaten gidecek ama gelecek yönetim de 100 milyon harcayıp takım kurma lüksü yok. Dolayısı ile 3-4 yıllık yapılanma planına geçilmeli hiç vakit kaybetmeden.Gençlere şans verilmeli ve oyuncu yetiştirilmelidir.

Örneğin bugün halilin yerine emre oynasaydı en kötü yine 2-0 yenilirdik ama emre bir maç daha oynayıp bir maçda olsa tecrübe kazanmıştı.

İsa
10.02.2013, 16:57
Serkan'ın orta alandaki dinamizmi eksikti bu hafta.

Zokora'ya yakışmadı.

Bu takımın ideal tandemi Emerson - Bamba olmalı...

farozlufatih61
10.02.2013, 16:58
bamba giray zokora serkan halil adrian olcan cech emerson ne bekliyordunuz bu vasat oyuncu grubundan CL şampiyonluğunu mu?

5 mt önündeki arkadaşına pas atamayan futbol özürlüsü oyunculardan bahsediyoruz 7.32mtx2.44mt kale yerine tribüne topu gönderen baltaları izliyoruz evet hocanında bugün hatası vardı ama bu takımı o kurmadı bunu göz ardı etmemek lazım....

Onur,Tolga,Colman,Emre haricinde kimseyi bırakmayacaksın.Zokora'yı hemen şutlayacaksın bu kaçıncı vurdumduymazlık sorumsuzluk......

Kime kötü diyorsak bir sonraki hafta yerine oynayan baltalar bir önceki hafta oynayanları mumla aratıyor çok kötü kadrolar gördüm ama bu kadar kötüsünede ilk defa şahit oluyorum....

Biran önce bu yönetimin değişmesi gerekiyor o yederli nevzat ile müsibet hasan yeneri artık görmek istemiyorum yönetim istifa sesleri yükselmeli bu kan emicilerden bu takımı kurtarmalıyız yoksa tolunayda 3 hafta sonra gider olansa bize ve TRABZONSPOR ismine olur...................

isyan6161
Kafasında Trabzonspor'u bitirmiş hiçbir isim bu formayı kirletmemeli. Adı Zokora'da olsa. Zokora, geldiği günden beri maç seçme hastalığını sürdürüyor. Birçok pozisyonda sırtını dönerek, sahte koşularla pozisyonun uzağında kalarak Trabzonspor'u hiçe sayıyor. Kendini takımdan büyük görüyor.Bu arada Halil Altıntop'a ayrı bir parantez açalım. Biliyoruz ki altı yabancı kuralından dolayı hak etmediği formayı daha sık giyiyor. Trabzonspor'un son dönemlerinde Halil kadar ruhsuz bir oyuncu görmedim. İyi insan olabilir, ama bu formayı giymeyi hak etmiyor. Tolunay Kafkas'ın hırslı yapısıyla tamamen ters bir oyuncu. Ödüllendirip bir de kaptanlık veriliyor. Trabzonspor kaptanlığı bu kadar ucuz olamaz, olmamalı da. Bırakalım o golleri gençler kaçırsın, ama yüreğiyle mücadele etsin.Trabzonspor yenisin, ama Zokoraların, Halillerin yerine Aykutlar, Sonerler, Emreler oynasın. Tecrübe kazansınlar. Düşsünler, kalksınlar ama yürekleriyle mücadele etsinler. Hüznü, yenilgiyi, taraftarın duygularını hissetsinler. Maç sonu kulaklıklarını takıp müzik dinleyerek camianın milyon dolarlarını banka hesaplarına geçirenler bu formayı hak etmiyor.
Bu yapının en büyük sorumlusu olanlar, başkalarından gereğini yapmasını beklemekle yetinmeyip, kendileri için zamanın gelip geçtiğini unutmamalılar.

MUKEMmEL YAZI...

ibilek
O çapulculardan Barış'ı biz almıştık!!!

yıllıkda hiç oynamadan 1 milyon avro vermiştik hey anam hey

Herkes tarafından söylenen ama benim söylemeye cesaret edemediğim, futbolculardan da menejerlerden de para yiyorlar lafına inanmaktan korkuyorum !!!

İsa
10.02.2013, 16:59
Kimse oyuncuları ruhsuzlukla suclamasın lutfen.

Gayet iyi mücadele ediyorlar ama sonuç istenen şekilde olmuyor malesef...

vendercan
10.02.2013, 17:00
kardeş 2002 yazmışsında o takım bile bu kdar kötü değildi o takım 43 pun aldı bu takım 38 alsında dua edelim.
O sezon deplasman da küme düşmeyelim diye Samsun-Trabzon maçına gitmiştim.3-1 yenmiştik...Şimdi o kadrodan Kürşat geldi aklıma...En azından sahada kavga ediyordu!...
Sezgilerim beni telaşlandırıyor!!!
O zaman, en azından kötü de olsa belli bir kadro yapısı vardı...Ya kardeşim 2 maç üst üste aynı kadro çıkamayacakmıyız?!.Oyuncuya mavi bocuk dönemi var şimdi?!.

İ. SARAL
10.02.2013, 17:01
inş. çok borç var deyip 1461 i de satmazlar yazık olur

ENGİN ÖZTÜRK
10.02.2013, 17:01
Şu halil ile montofon şığırının yerine alt yapıdan bir forvet oynasa ne kaybederiz acaba

nakzo
10.02.2013, 17:03
harbiden diyorum artık bütün maçlara kapanarak çıkalm 1 pun için oynayalım bu takım 3 puana oynayamaz.....

isyan6161
10.02.2013, 17:03
mecnun odyakmaz şikecısıyle yanyana sırıtan baskan ıstemıyorum ben trabzonda yokmu arkadas su yonettıme dur dıyecek kımse yokmu ha???koca trabzonda..klubde batmıs durumda kasada tek kurus yok alde topcuda yok bu takım kolay kolay toparlanmaz bırılerı yukunu tuttu ama takımı batırdı 8tasın tupcusune doncez seneye bır fedada bız dıycez baska caresı yok..

isyan6161
10.02.2013, 17:05
arkadaslar bu kadro 40puanı gorurmu cıddı cıddı korkmaya basladım tolunay hoca radıkal kararlar almaya baslamalı sımdıden zokora halıl serkan cech kadro dısı bırakılmalı sımdıden baslasınlar klup aramaya..en kısa zamandada bu yonetımden kurtulmalı trabzon..

Berkan

Hocam yapmayın lütfen resmen döküldü takım.Rezalet futbola 60 dk dayanabildim. 60. dk dan sonramı açıldı bu takım.

U.Sadıkoğlu
Küme düşermiyiz beyler...

Travelair
ne gibi?

Bilmiyorum, herhalde sağlıklı düşünemiyorum

Cafer Bulur
10.02.2013, 17:06

Bugün ruhsuzluk degil teknik yetersizlik vardi.

Takimin hemen hemen tüm oyuncular yetersizdi,bamba ve giray bile tel tel döküldüler.

polatmu
10.02.2013, 17:06
küme düşmeyiz beyler yapmayın trabzonsporuz biz tolunay hocanın bir daha bu 11 le çıkmayacağını düşünüyorum çıkmamalı da

zx61
10.02.2013, 17:07
Kaliteli futbolcu almalıyız dedim ama bana kalsa 1461 den gencleri alır,bir kac isim futbolcuyla birdahaki yilın kadrosunu hazırlardım..ama yapmadılar..sezon sonu simdi genclere yöneliyoruz ayağına sırf 1461 den transfer yapamazlar!ben hir dahaki sene o futbolcu acaba tutacak mı,daha genc yetenegi var birkac maca duzelir hesaplari yapamam!! Ya yönetim eldeki çöplerdn kurtulup 5,6 KALİTELİ transfer yapar ya da defolur gider!! Para yok nasıl yapılcak bu transferler derseniz Orasını da sadri dusunsun..kendisinden nefret ederim ama ünal aysal batmıs ğsde borc
batagndayken o transferleri yaptıysa bizde yapablrz

isyan6161
10.02.2013, 17:08
zokora mılyonlarca avroyu goturuyor buda yetmezmıs gıbı katkısı yok zararı var takımır esmen sabote edıyor garıbım emrullahda 1461de canla basla savasıyor 90dakıka..

U.Sadıkoğlu
10.02.2013, 17:09
küme düşmeyiz beyler yapmayın trabzonsporuz biz tolunay hocanın bir daha bu 11 le çıkmayacağını düşünüyorum çıkmamalı da

Potayla aramızda 6 puan var ve gelecek maçlarımız.. bu 5 maçtan 4 puan çıkar çıkmaz gibi..

Trabzonspor v Fenerbahçe
Mersin İdman Yurdu v Trabzonspor
Kasımpaşa v Trabzonspor
Trabzonspor v Beşiktaş
Bursaspor v Trabzonspor

vendercan
10.02.2013, 17:09
yıllıkda hiç oynamadan 1 milyon avro vermiştik hey anam hey

Herkes tarafından söylenen ama benim söylemeye cesaret edemediğim, futbolculardan da menejerlerden de para yiyorlar lafına inanmaktan korkuyorum !!!

Evet, kardeşim ben de korkmuştum; ancak gerçek en sonunda insanın gözüne giriyor!..

İ.B.B maçında Emerson gözümün önünde maçı verince düşündüm!..

Ya eskiden Cale vardı...Onun yerine Brozek, Ferhat,Cehch,Emerson alındı.Hiçbiri Cale'den daha iyi değil!..Ama bir sürü para harcandı!..

Bir de Vittek varken,üç aşağı beş yukarı aynı formattaki Janko'yu alınmış gördüm..

İster istemez o günden sonra inandım!..Yazık çok yazık!!!

polatmu
10.02.2013, 17:10
zokoraya ne ceza verilecek merak ediyorum bu maç sonuçları itibariyle kazanç bile olabilir.....

ciddi temizlik şart

-fırtına-
Fenerasyon, hakemler suçlu da bu şerefsizlere oy veren bizim yönetime ne demeli?
"Yok ya o kadarda olmaz" dediğimiz ne varsa gerçek oluyor.
O yüzden harbi harbi küme tehlikemiz bile var bu yönetim ve takımla.
Ayrıca Acilen Kadroyu 14 kişiye düşürmemiz lazım, 11 as 3 yedek.
Gerisini sezon sonuna kadar kadro dışı.
Sakatlık, cezalı adam bile olsa o 14 kişi dışından adam girmeyecek kadroya.
Bu nedir 2 yıldır düzenli bir kadro görmedik gitti. 2 hafta üst üste aynı kadroyu ne zaman göreceğiz acaba.
Zaten yeteneksizler kulübü olmuş takım birde her hafta değişik bir kadro olunca hepten istikrarsız bir durum ortaya çıkıyor.
Sezon sonu gelir gelmez bu yeteneksizlerin yüzde doksanının gönderilmesi de şart. Ama bizde onu yapacak yönetim(!) nerde...

nakzo
arkadaslar bu kadro 40puanı gorurmu cıddı cıddı korkmaya basladım tolunay hoca radıkal kararlar almaya baslamalı sımdıden zokora halıl serkan cech kadro dısı bırakılmalı sımdıden baslasınlar klup aramaya..en kısa zamandada bu yonetımden kurtulmalı trabzon..

bence baraj 38 olur 11 puan almamız lazım..

kayseriliyiz
10.02.2013, 17:11
küme düsme konusunda
Kesin kaliriz diyemem

Cafer Bulur
10.02.2013, 17:13
Yerli kalitemiz cok düsük,milli takimda onur disinda oynayabilecek oyuncumuz yok.

Yabanci oyuncularimizda yetersiz olunca basari kacinilmaz oluyor.

Bamba ve adrian disinda kim gönderilse niye gönderildi diye ses cikmaz.

Seneye colman ve zokora da dahil yabancilarda temizlik sart.

-fırtına-
Hiç boşuna cech mi emerson mu, olcan mı volkan mı, henrique mi halil mi, halil mi janko mu, sapara mı alanzinyo mu vs. gibi düşünmeye, tartışmaya gerek yok bence; alayı yetersiz, al birini vur ötekine...

polatmu
Potayla aramızda 6 puan var ve gelecek maçlarımız.. bu 5 maçtan 4 puan çıkar çıkmaz gibi..

Trabzonspor v Fenerbahçe
Kasımpaşa v Trabzonspor
Trabzonspor v Beşiktaş
Bursaspor v Trabzonspor

hiç birşey diyemiyorum ne desem bş bu öyle bir takım ki 15 de çıkarabilir 5 de halil oynarsa 5 diyorum

Cafer Bulur
10.02.2013, 17:15

Fb maci zirveye degil alt siralardan kurtulma adina cok önemli.

Fb ye karsi avni akerde galip gelememe ve hatta genelde yenilme gelenegimiz var,Allah korusun o mac kaybedilirse mersin maci bizim icin cok ama cok zor gecer.

vampir
10.02.2013, 17:16
Butakıma ruhsuz demeyenler kendileri ruhsuzdur

isyan6161
10.02.2013, 17:16

alabılırmıyız bılmıyorum fıkstur zor ustelık ıcerde dısarda bu futbolla daha doğrusu bu oyuncularla herkes yener bızı bıran once bıtsın bu ezon ınsallah..

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 17:17
Mersin iyi oynuyor ama Golleri kacirdi fener geldi Webo atti Golü.Webo Golcüdür.
Halil,Henrique,Jankoya bakin birde rakiplerin forvetlerine.

Ömer Öztürk
10.02.2013, 17:18
ligin açık ara en kotu takımıyız
halil serkan başta olmak uzere takıma neşter vurulmalı hoca bunu yapamazsa o seneye daha ıyı olucaz lafları boşa cıkıcak zıra takım kume dusebılır

arifberkay
10.02.2013, 17:19
webo yu alin dedil gekssi alin dedik nobreyi alin dedik daha oncelei tekkeyi alin dedigimiz gibi

nakzo
10.02.2013, 17:20
fener atmış sevinin beyler rakibimiz yeniliyor

Furkan Özdem
Kaliteli ayakların olunca golü buluyorsun işte. Mersin bastırdı bastırdı fener son dakikada attı. Maçın kırılma noktaları bunlar işte.

Sivas maçının kırılma noktalarında halil topu marsa yolladı...

Tahir61
sadri bey de foto çektirmek alışkanlık oldu

https://twitter.com/OtelSultan/status/300613317892919296/photo/1

isyan6161
10.02.2013, 17:21
zokora halıl serkan cech bunlar kadro dısı bırakılmalı sımdıden baslamalı temızlık eğer hoca şikebahce macınada halılle baslarsa taraftarıda karsısına alır sımdıden zıra taraftar artık dayanmaz basar ıslığı halıle..lıgın en kotu forvet hattına sahıp takımıyız akhısardakı gekas bıle bızım 3 forvetın tolamaından fazla gol atar bundan emınım..

vendercan
10.02.2013, 17:22
webo yu alin dedil gekssi alin dedik nobreyi alin dedik daha oncelei tekkeyi alin dedigimiz gibi

Kardeş, yanlış adamları bizim yönetime önermişsin!..
Komisyon alınamayacak transferi bizim yönetim yapamaz!..
Söylenti değil, görünen gerçek arpasız transferi bizim yönetim yapmıyor!..

Sefer A.
10.02.2013, 17:23

ALLAH belanizi versin

isyan6161
10.02.2013, 17:24

balık basdan kokuyor gelde su baskana yonetıme ınan sonrada..bumu kupa ıcın mucadele verdı sımdı bu baskanmı bıze kupayı gertırcek bız kupayı sattı derken bıze kızan taraftarlar arkadaslar nerdesınız..ısın ılgınc tarafı bu gıdıse dur dıyecek kımsede yok trabzonda ses cıkmıyor afyonla uyusturulmus trabzon sankı tepkısız sıradan bır mılelt halıne geldık..

özgür6161
10.02.2013, 17:24
Kayserili taraftarlar 61. dakikada Trabzon diye tezahürat yaptılar.İlginç...

Gurpas
10.02.2013, 17:25
Olcan: bıyığıyla 1.sınıf bir komedeyene benzemiş
Cech: salla gitsin bu adamın kendine faydası yok
Adrian: sat gitsin sezon sonu
Zokora : Sat gitsin sezon sonu
Alanzinho: sat gitsin
Halil: sat gitsin
Hanrik: sat gitsin
Serkan: at çöpe gitsin

Sezon sonu yeni bir yapılanma ile tıpkı beşiktaş gibi. 1461 den 2 veya 3 topçu A takıma alınmalı, yıldız ve iş yapabilecek bir forvet alınırsa, soner, emre, zeki gibi isimleri takıma monte ederek önümüze bakmalıyız.

arifberkay
10.02.2013, 17:25
fener atmış sevinin beyler rakibimiz yeniliyor

maalesef olaya o acidan bakmak zorunda kaldigimiza utaniyorum

arifberkay
10.02.2013, 17:26
Kayserili taraftarlar 61. dakikada Trabzon diye tezahürat yaptılar.İlginç...

vardir bir bit yenigi

Furkan Özdem
10.02.2013, 17:29
vardir bir bit yenigi

Kayseri taraftarıyla şu sıralar ilişkiler iyi. Kötü niyet aramamak lazım.

61. dakikada Trabzon diye bağırmışlar daha olumlu ne olabilirdi ki? :)

isyan6161
10.02.2013, 17:30
tupcunun 8tası gıbı olcaz seneye ıflasın esığınde klup ortada takım yok..sercanı erenı satıp tolunay hocanın parasını verdıler ufak odeme yaptılar topculara seneyede onuru satar gayseye 3 5 ay daha akzanırsınız..

vendercan
10.02.2013, 17:31
Açıkçası kendime kızıyorum...
Burada kendince yaraya merhem olmak için yırtınan Trabzonspor sevdalıları varken;
Takımını sevmeyen,saygısız,küçük kafalı adamları izleyip zamanımızı harcıyoruz;üzülüyoruz...

-fırtına-
10.02.2013, 17:32
Kayseri taraftarıyla şu sıralar ilişkiler iyi. Kötü niyet aramamak lazım.

61. dakikada Trabzon diye bağırmışlar daha olumlu ne olabilirdi ki? :)

Boşver renktaş Trabzonun Trabzondan başka dostu olmaz. Bunu geçmişte çok kez gördük, yaşadık. Sözüm Kayseriye değil fakat Bugün Trabzon diye bağıran yarın haddini bilmez kümeye diye bağırır. O yüzden Trabzonspordan başkası yalan.

hyasin61
10.02.2013, 17:32
Mersin iyi oynuyordu ozellıkle nobre baya zorluyor o rovesatası gol olsa guzel olcaktı.Mersin ikiyi yemedıgı surece puan alabılır ve sıkecılerı zorlayabılır

Furkan Özdem
10.02.2013, 17:35
Boşver renktaş Trabzonun Trabzondan başka dostu olmaz. Bunu geçmişte çok kez gördük, yaşadık. Sözüm Kayseriye değil fakat Bugün Trabzon diye bağıran yarın haddini bilmez kümeye diye bağırır. O yüzden Trabzonspordan başkası yalan.

Orası öyle tabi ama iyilik yapana da gülümsemek lazım somurtmak olmaz.

Ilelioglu
10.02.2013, 17:42

Trabzonspor v Fenerbahçe
Kasımpaşa v Trabzonspor
Trabzonspor v Beşiktaş
Bursaspor v Trabzonspor

En az 6 puan cikar bu maclardan, iclerinde en kolaylari şikeciler ve kargalar.

Kasimpasa Bursa deplasmanlarinda fark yiyebiliriz. Hatta MIY bile yenecek bizi. Takimda top izleme sendorumu oldugu gibi konsantrasyon sorunuda var.

..

nakzo
10.02.2013, 17:43
maalesef olaya o acidan bakmak zorunda kaldigimiza utaniyorum

valaha abi haftayada bursayı tutacağım bu takım kendi oyunuyla değil elazığn ,mersinin yenilmesiyle ligde kalacak.

polatmu
10.02.2013, 17:44
vitesse psv maçının özetlerini izleyin; forvet görün, adam forvet olarak doğmuş almak imkansız biliyorum ama insan istiyor be arkadaş; bizde de ruhsuz eşekler başta halil

forveti kaptanı halil olan takımdan ne beklenir ki hoca hoca çok şaşırtıyorsun beni

Ilelioglu
10.02.2013, 17:45
Küme düşermiyiz beyler...

:D Hayatimda en komik buldugum mesaj türleri, dahada komigi yok.

Bu takimin ölüsü bile küme düsmez. Bunu sürekli dillendiren renktaslar anlayin bunu artik, DÜSMEZ.

Neden buna bu kadar takildiniz anlamadim? Antep'i yeneriz, Zivas'a yeniliriz. Akhisar'i yeneriz Bursa'ya yeniliriz. Böyle lig sonu gelir. Ortalarda biter iste. Sanki ilk kez böyle bir sezon yasiyormusuz gibi tarihimizde.

Türkiye Kupasini aldik mi tamamdir. Ve tabi üz ezikler onlarida samarlamadan tadi olmaz.

..

Numan Yerlikaya
10.02.2013, 17:47
Ligdeki diğer 17 takımın forvetleri kat kat iyi Akhisar'da bile Gekas var

Halil ayakta duramaz Henriqe boş kaleye atamaz forvetlere bak

Ilelioglu
10.02.2013, 17:48
Eee N'Doye'yi aldirtmayanlar utansinlar, biz degil. ;)

..

U.Sadıkoğlu
10.02.2013, 17:50
:D Hayatimda en komik buldugum mesaj türleri, dahada komigi yok.

Bu takimin ölüsü bile küme düsmez. Bunu sürekli dillendiren renktaslar anlayin bunu artik, DÜSMEZ.

Neden buna bu kadar takildiniz anlamadim? Antep'i yeneriz, Zivas'a yeniliriz. Akhisar'i yeneriz Bursa'ya yeniliriz. Böyle lig sonu gelir. Ortalarda biter iste. Sanki ilk kez böyle bir sezon yasiyormusuz gibi tarihimizde.

Türkiye Kupasini aldik mi tamamdir. Ve tabi üz ezikler onlarida samarlamadan tadi olmaz.

..

Takımın gittiği durumun Göztepe'den , Sakarya'dan , Kocaeli'den ne farkı var ???

Mali durum kadro yapısı taraftar.. Her şey benzer...

Olmaz diye bişey yoktur.. River Plate bile küme düştü ki kanun ile çıkartıldı bize böyle bir uygulama yapmazlar.. O şartlarda sonuç belli...

Numan Yerlikaya
10.02.2013, 17:50
Webo'yu alsak veya Gekas'ı bu duruma düşmezdik

Ilelioglu
10.02.2013, 17:53
Takımın gittiği durumun Göztepe'den , Sakarya'dan , Kocaeli'den ne farkı var ???

Mali durum kadro yapısı taraftar.. Her şey benzer...

Olmaz diye bişey yoktur.. River Plate bile küme düştü ki kanun ile çıkartıldı bize böyle bir uygulama yapmazlar.. O şartlarda sonuç belli...

Iddaa'ya mi girelim yani? :) Bütün kötü faktörler bir araya gelse, bu takim yine DÜSMEZ. Istikrarsiz sonuclar bu kadar gözünüzü korkutmasin.

Ayrica düsersek ne kanunu ne cikmasi. Adamlar gibi oynar cikariz. Ama dedigim gibi olmaz denen seylerde var.

..

yavuzbaha
10.02.2013, 17:56
Aylardır kimsenin anlıyamadığı bir durum var...Bakıyorum birileri halil e birileri Olcan a birileri giray a saydırıp duruyor....kardeşim yıllardır aynı şeyi yapıyoruz,futbolcularda SUÇ FELAN YOK...İstekleri de gayet iyi bence....bu adamlar silah zoruyla oynamıyorlar,bu adamların kapasitesi bu kadar...bu futbolcuların hiçbiri zorla trabzonspor topçusu olmadılar,Halil dediğin adam böyle olduğu için bundesliga da tutunamadı...bu futbolculara bizim işbilmez yönetim teklif götürdü ve transfer etti...Büyük takım trabzonsporun yöneticisi Karabük gibi transfer yapamıyor,adamlar 2nci ligde emenike gibi topçu aldılar,lualua gibi topçu aldılar...İbb,gençler bizden çok çok daha akılcı transferler yapıyor...Tek amaTek ama Tek suçlu çapsız Ts yöneticileridir...boşa sağa sola kızmayın

Taha Muhammet
10.02.2013, 17:56
Bu hafta küme düşüoruz haftaya gene 8 gelir

U.Sadıkoğlu
10.02.2013, 17:57
Iddaa'ya mi girelim yani? :) Bütün kötü faktörler bir araya gelse, bu takim yine DÜSMEZ. Istikrarsiz sonuclar bu kadar gözünüzü korkutmasin.

Ayrica düsersek ne kanunu ne cikmasi. Adamlar gibi oynar cikariz. Ama dedigim gibi olmaz denen seylerde var.

..

Neye dayanarak bunu söylüyorsun :)

Ilelioglu
10.02.2013, 17:58
Aylardır kimsenin anlıyamadığı bir durum var...Bakıyorum birileri halil e birileri Olcan a birileri giray a saydırıp duruyor....kardeşim yıllardır aynı şeyi yapıyoruz,futbolcularda SUÇ FELAN YOK...İstekleri de gayet iyi bence....bu adamlar silah zoruyla oynamıyorlar,bu adamların kapasitesi bu kadar...bu futbolcuların hiçbiri zorla trabzonspor topçusu olmadılar,Halil dediğin adam böyle olduğu için bundesliga da tutunamadı...bu futbolculara bizim işbilmez yönetim teklif götürdü ve transfer etti...Büyük takım trabzonsporun yöneticisi Karabük gibi transfer yapamıyor,adamlar 2nci ligde emenike gibi topçu aldılar,lualua gibi topçu aldılar...İbb,gençler bizden çok çok daha akılcı transferler yapıyor...Tek amaTek ama Tek suçlu çapsız Ts yöneticileridir...boşa sağa sola kızmayın

Anliyoruz. Bu durumda olmamiz Transferde yapilan hatalardir. Bunu bilmeyen yok zaten.

Insallah Tolunay hoca Transferde sazi eline alir.

..

Ozan Yazıcı
10.02.2013, 17:58
Biraz önce eve geldim, hemen maçın özetini izledim.
Bizim takım ölmüş ama gömmek de yetmez, kireçleyip yakmak lazım ki gelecek yılların müstakbel kadrolarına bulaşmasın.

Halil Umut'un kazma forvet kontenjanını kusursuz biçimde dolduruyor. Umut bizim forvet hattına kokusunu bırakmış maşallah. Halil'i Eskişehir'in elinden 3 katı para teklif edip alırken asıl kazığı farketmeden biz yemişiz demek ki. Bu adamı eğer odunla dövmeyeceklerse hemen yarın sözleşmesini feshetsinler.

Bu takım şampiyonluğunu gaspeden iktidara koşulsuz şartsız hürmet ve biat eden Trabzon şehrine layık bir takımdır, ne bir eksik ne bir fazla. Şenol Güneş ve avanesinin, başta Şakar, Yener vb. çapsız adamların enkazını toplamak en az bir jenerasyon sürer artık. Sadri Şener ya keneleri temizleyecek, ya da kaçınılmaz son onu da bir gün yakalayacak.

Ersun Yanal senden özür diliyorum..

Ilelioglu
10.02.2013, 18:04
Neye dayanarak bunu söylüyorsun :)

Tecrübeme dayanarak. Nuri Albayrak zamanini hatirla mesela. Denizli'de 3 yiyorduk mesela. Hatta deplasmanlarin tamamina yakini kaybetmistik. Evimizde aldigimiz puanlar gayet yeterli olmustu ama. Ligide kötü yerde bitirmemistik.

Ki o zamanki oyuncu kadrosu daha yetersizdi bence. Tüm bunlar bir yana, forma arma faktörü bile rakiplerin hata yapmasina bizim puan almamizi saglar. Ve bir iki gazla daha yeterli puan alinir.

..

polatmu
10.02.2013, 18:06
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2012-2013/21/sivasspor-trabzonspor/?stage=18314&highlight=2655

cesareti olan birde özetleri izlesin 21 numaraya dikkat ilk gol biraz dikkatli bakın yalandan kafaya çıkıyor hiç katkısı yok hiç

zx61
10.02.2013, 18:08
Yedigimiz golde defansta top yaparken kaptırdıkya bunun yetenekle fln alakası yok..resmen laubalilik baska bir sey degil..bir de küme düsme muhabbeti yapılıyorya ne kadar imkansız da desem bir yanım korkmuyor degil..fikstüre ve puan durumuna baktıkca korkuyo insan..

isyan6161
Eren Albayrak, Cernat , Sercan Kaya
rıze 3 goztepe 1

legorakiss

aynen sonuna kadar katılıyorum. özellikle bu takımın geri dörtlüsü kadar kötü belki akhşsar vardır. emin olun gerisi iyi. forvetimiz zaten yok ve en kötüsü ise yöneticiler kadro yeterli diyor. şenol güneş, tolunay ve ya mourinho farketmez bu yönetim olduktan sonra bu takımdan cacık olmaz.

kupa kupa diyoruzda kazansak ne olcak bu kupayı. uefaya gideceğiz. eee ilk turdan eleneceğiz gene. siz zannediyormusunuz ki takım gs nin kendini değiştirdiği gibi değişecek. emin olsun aynı oyuncuları izleyeceğiz. kim bu oyuncular kendini 5 yıldır 1 gr geliştiremeyen giray, topu karpuz zanneden yumlu, cech emerson vb.

peki diyelim takımı değiştirdiler siz zannediyormusunuz ki iyi oyuncular gelecek emin olun aynı ayarda oyuncular gelecek. neden? çünkü futbolcu izlemiyoruz. şuandan itibaren oyuncu takibine başlamaları lazımdı. eksik yerlerimiz belli,ama öyle bir komite bile yok. gene menejerleri zengin edeceğiz. alınan oyuncularda janko, henriqe benzeri olacak belki şans eseri jaja gibi bi tane oyuncu çıkar.

bu takım küme düşmez diyenler var. kime güveniyorlar acaba bunu derken bilmiyorum. sadri şener olduğu müddetçe ben herşeye hazırım bi bakmışız klübü aziz abisine satar bi sabah kalktığımızda.

her ne kadar teknik direktörlüğünü beğenmesem de şenol güneş hariç hiç bir insana güvenmem futbol camiasında ne futbolcu ne yönetetici ne teknik direktör ne de gazeteci...

hakan yesilyurt
burada sercan ve erenin satıldığında..yönetime ettiğim küfürden dolayı ceza almıştım..

bu yönetime küfür edilmeyecekte kime edilecek..arkadaş.takıma 1 tane adam gibi forvvet alsaydılar..bugun galibiyeti konuşuyor olacak

mehmet83
10.02.2013, 18:11
Biraz önce eve geldim, hemen maçın özetini izledim.
Bizim takım ölmüş ama gömmek de yetmez, kireçleyip yakmak lazım ki gelecek yılların müstakbel kadrolarına bulaşmasın.

Halil Umut'un kazma forvet kontenjanını kusursuz biçimde dolduruyor. Umut bizim forvet hattına kokusunu bırakmış maşallah. Halil'i Eskişehir'in elinden 3 katı para teklif edip alırken asıl kazığı farketmeden biz yemişiz demek ki. Bu adamı eğer odunla dövmeyeceklerse hemen yarın sözleşmesini feshetsinler.

Bu takım şampiyonluğunu gaspeden iktidara koşulsuz şartsız hürmet ve biat eden Trabzon şehrine layık bir takımdır, ne bir eksik ne bir fazla. Şenol Güneş ve avanesinin, başta Şakar, Yener vb. çapsız adamların enkazını toplamak en az bir jenerasyon sürer artık. Sadri Şener ya keneleri temizleyecek, ya da kaçınılmaz son onu da bir gün yakalayacak.

Ersun Yanal senden özür diliyorum..

Hala sadri sener diyo ya. Mecnunla yan yana mac izlesin o.

nakzo
10.02.2013, 18:11
ordu -kayseri berabere Allah yardım ediydr.Yarın inşallah antep yenilir .

hakan yesilyurt
10.02.2013, 18:14
halil ve hengrige toplasan 1 adam etmez...YAZIKLAR OLSUN SANA SADRİ.allah belanı verecek

isyan6161
10.02.2013, 18:14
basketbol takımımız kumu dustu ses cıkmadı hentbol takımımız kume dusuyor bu sene ses cıkmıyor yonetıme,sırada futbol takımımız var bukadar basarısız bır yonetım kolay kolay bıdaha gelmez trabzona..

okan6161
10.02.2013, 18:15
halilin topçuluğunu 1 yaşındaki kızımda yapar hangi akılla bir forvet alınmaz webo her hafta golu var adamın sen oyna daha çok sinirden patlarız

Yiğit Gayretli
10.02.2013, 18:17
Geçen hafta şampiyon oluyorduk, şimdi küme mi düşüyoruz? :)

Ozan Yazıcı
10.02.2013, 18:18
Hala sadri sener diyo ya. Mecnunla yan yana mac izlesin o.

Ne diyeyim, Mahmut mu diyeyim?

Sadri Şener İstanbul çetesinin oyununa gelmiştir. Bence yeterli de değildir ama şu anda güzide şehrimiz Trabzon'dan daha iyi bir alternatif çıkarabiliyorsanız hemen defedelim gitsin.

kikiemre198961
10.02.2013, 18:18
renkdaşlar okadar panik yapmayın biz istesekte sistem bizi düşürmez fakat Sadri şenerin istifa etmesi gerekiyor

Şenol hocamında başkan olması lazım ozaman herşey cok farklı olur

nakzo
10.02.2013, 18:19

bu kadroyla kim şampiyon olacak bu takımn bu sezonki hedefi kümede kalmaktır kiknci yarı 4 maç 3 mağlubiyet

bitirim
10.02.2013, 18:19
siz hala transfer forumlarına haftalık maç forumlarına takılın. senaryo çoktan yazıldı ve oynanıyor Trabzonspor küme düşürülecek fener uğruna beşiktaş uğruna Trabzon küme düşürülecek. 3 temmuzdan bu yana diyet ödüyoruz ama günü birlik yaşayan sizler bunu hala fark edemediniz

polatmu
10.02.2013, 18:21

şamplukta yok küme de yok kupayı alalım ilk 5 e atalım süper olur

nakzo
10.02.2013, 18:21
Neden defas oynamıyoruz bu takım belliki galibiyete oynayamıyor kapanalım çanakkale geçilmez 1 puan 1 puandır.

isyan6161
10.02.2013, 18:22
bugun ızledığım mersınde dağıtır bızı..

Sefer A.
10.02.2013, 18:23
renkdaşlar okadar panik yapmayın biz istesekte sistem bizi düşürmez fakat Sadri şenerin istifa etmesi gerekiyor

ne demek sistem bizi düsürmez ? sistemin parçasi miyiz biz ? seve seve düsürürler merak etmeyin

isyan6161
siz hala transfer forumlarına haftalık maç forumlarına takılın. senaryo çoktan yazıldı ve oynanıyor Trabzonspor küme düşürülecek fener uğruna beşiktaş uğruna Trabzon küme düşürülecek. 3 temmuzdan bu yana diyet ödüyoruz ama günü birlik yaşayan sizler bunu hala fark edemediniz

haklısın taransferlerıde tff yaptırdı zaten yonetıme..

polatmu

şenol hoca başkan olsun olmasına da transfer işleri nasıl olacak bu takımın bu halde olmasında payı yok mu???

alper*
10.02.2013, 18:24
Vaziyet kötü :D

Royal Heart

Böyle bir teori varsa Sadri Sener bunun neresinde ? Onu da aciklayin bir zahmet zira kendileri pek orali görünmüyor.

FC-ST-PAULI-61
Düsme düsmeyizde gs,bjk,fb,bursa,eskisehir,kasimpasa,antalya bunlari hayatta gecemeyiz bu Sezon.
Ligi 8-10 sirada bitiririz.

kikiemre198961
ne demek sistem bizi düsürmez ? sistemin parçasi miyiz biz ? seve seve düsürürler merak etmeyin

ne zannediyorsun sen sistemin en aktör parçalarından biri biziz ne yazıkkı bu zaman kadar önümüze hep kemik attılar hepde razı olduk mevcut gelen yönetim lerin yüzünden sen sanıyormusun senin benim gibi savaşmaya meraklı oldunu şenerin.

Herşey bir sistem bizde onun bir parçasıyız kandırmayın kendinizi bu düzelmez

Gökhan ARSLAN
10.02.2013, 18:25
Şu fotoğraf olayına ciddi anlamda kıllandım
Yazık kendine saygın yoksa şu insanların mücadelesine saygın olsun biraz

alper*
10.02.2013, 18:25
renkdaşlar okadar panik yapmayın biz istesekte sistem bizi düşürmez
Kötü olduğumuz halde sistem bizi düşürmüyor öyle mi :)
O zaman aynı sistem kupamızı vermeyince sızlanmak yok.

kikiemre198961
10.02.2013, 18:26
şenol hoca başkan olsun olmasına da transfer işleri nasıl olacak bu takımın bu halde olmasında payı yok mu???

yok tabi kaç kere cıktı söledi eleştirdi gidenlerin yerine alınanları eleştirdi hoca okadarda suçlu oldunu düşünmüyorum sercan ve ereneni neden sattılar sanıyorsun borç yüzünden gelen parayla futbolcuların parası ödendi ama o para ile belki ilerde şampiyonlupa oynardık sorun burda işte yönetimin tamamı istifa etmeli

katre-i.matem
10.02.2013, 18:27
Eee ne dedik bir çiçekle bahar gelmez dedik. trabzon antep gibi yumuşak takımları hep yeniyor zaten sert takımlara karşı oynasın oyle gorelım dedık ve aldık boyumuzun olcusunu..

carolo
10.02.2013, 18:31
erne ve sercan'i yonetim zokoranin parasini odemek için satti deniliyor yahu sampiyonlar liginden gelen paralar nerde feneremi verdiler bu paralari korkularindan!

katre-i.matem
10.02.2013, 18:31
birebir formamızı giyen arkadasların tarifidir : "Milyonluk eşşekler"
Sadri Şener gururla sunar

cakalkerem
10.02.2013, 18:32
bu halil'i futbolcu diye bu takıma koyanlara sesleniyorum...

ST pauli sana sesleniyorum ..

al Halil'i hemen almanyaya geri götür ...futboldan ne kadar anladığın belli...sen hala halil'i savun kardeşim

UĞUR DURTAŞ
10.02.2013, 18:32
bencil,çalımcı adamdan fayda gelmez.

olcan
alanzinyo
adrian

bugün ne oynadılar,adamlar koşmadılar bile

bunlar hikaye önümüzdeki hafta olcan asist yapar.....

adrian gol atar

alanzinyo oyunu hareletlendirir

burda

kimler bunların satılmasını istiyor derler

ben diyorum.

bunlar ağzıyla kuş tutsa bana rananamazlar

bunlar takasta kullanılsın veya üç beş aranmadan satılsın

kişiliksiz oyuncular..

bu girayda ne var

bir şeyler varda benmi göremiyorum

giraydan bir numara olmaz

benim futbol anlayışıma göre hiç bir özelliği yok

serkan bitmiş artık,iyi niyetli ama kapasite bu kadar

halil içi çürümüş ceviz gibi

bedelsiz versen kimse almaz

Yıldıray Emanet
10.02.2013, 18:33
serkan topla ne kadar az buluşursa bizim icin o kadar iyi bu demek oluyoki serkan sag bek deıl ön libero oynaması lazım net.

kikiemre198961
10.02.2013, 18:34
offf renkdaşlar mevcut düzen yönetimden kaynaklanıyor bence futbolculara suç bulmanız çözüm olmaz yönetimin gidip asıl baş demir deyişmesi gerekiyor

-fırtına-
10.02.2013, 18:35
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2012-2013/21/sivasspor-trabzonspor/?stage=18314&highlight=2655

cesareti olan birde özetleri izlesin 21 numaraya dikkat ilk gol biraz dikkatli bakın yalandan kafaya çıkıyor hiç katkısı yok hiç

Bambayı beğenenlerden biride benim fakat 2. golde Bamba geçildikten sonra koşmayıda bırakıyor, rakip futbolcu gol vuruşu yapmak için bir süre bekliyor o zaman zarfında Bamba koşmaya devam etse bir ihtimal rakibin pozisyonunu bozabilirdi... Haa yetişemeyecek bile olsa koşmayı bırakması saçma.

güneyli
10.02.2013, 18:35
Adriana ,alanzinyoya,colmana 2 şer defa sert gir Trabzonsporu 3 kişi oyundan düşür..Ne kadar çıtkırıldım bir takımız.Tolunay hocamada bakın ..Biz oynamak istemişiz onlar oynatmamış..Aşkolsun Türkiyedeki futbolu bilmezmiş gibi..

vendercan
10.02.2013, 18:36
[QUOTE=Ilelioglu;1918921918]Iddaa'ya mi girelim yani? :) Bütün kötü faktörler bir araya gelse, bu takim yine DÜSMEZ. Istikrarsiz sonuclar bu kadar gözünüzü korkutmasin.

Kardeş,dilim varmıyor ancak vaziyet kötü...
2001-2002 sezonu aklıma geliyor...
Komisyoncu yönetim, şaşkın hocalar, ruhsuz oyuncular...
Ligin en yumuşak takımıda biziz...
İnan sezgilerim beni korkutuyor...

cakalkerem
10.02.2013, 18:37
serkan geçen hafta orta sahada iyi mücadele etti..bugün ne işi var sağ bekte......zokora kart görmek için elinden geleni yaptı...halil'i trabzon'a bir daha almam kesinlikle....defans evlere şenlik.......olcan yürüyor cehcın emersondan iyi olduğunu düşünenler şehri terketsin...yazık be valla yazıklar olsun...ruhsuzlar bunlar

Nihat Günay
hayırlısıyla bu sezon bitse de rahat etsek...

FC-ST-PAULI-61
bu halil'i futbolcu diye bu takıma koyanlara sesleniyorum...

ST pauli sana sesleniyorum ..

al Halil'i hemen almanyaya geri götür ...futboldan ne kadar anladığın belli...sen hala halil'i savun kardeşim
Sende git Henriqueni al Brezilyada güres yaparsiniz.Hey Allahim ya Adama bak.
Seninde nekadar anladigin belli.Henriqueden umudu var diyor :D
Halil pili bitmis eskiden iyi olan bir Futbolcu.Henriquenin Futboldan uzaktan yakindan alakasi yok.

UĞUR DURTAŞ
onur ve tolga dışında yararlı bir oyuncu yok.

kardeşim bir hafta boyunca hiç bir şey çalışmadınızmı kardeşim.

tolunay hoca dersinizi çalışmamıssınız.

dua edelim eneroma bugün oynamadı,oynadığını düşünmek bile istemiyorum.

kişiliksiz oynayaan halil,olcan,adrian,aalanzinyonun formalarının kirlenmesi değil

üzü izleri bozulmadı.

aldığımız paralar sizlere haram olsun.

başta olcan ve halil efendiye

Travelair
10.02.2013, 18:38
Özetleri izledim. Altıpastan kaçan pozisyonlar var. Yasin, Halil, Henrique... Demek ki biraz daha yaklaşsalar atacaklar

Takımdaki futbolcular ya bilerek oynamıyor, birtakım hesaplar peşindeler ya da futboldan nasiplerini almamışlar. Ben bu kadar zırlak adamı Trabzonspor'da birarada daha önce az gördüm

vendercan
bencil,çalımcı adamdan fayda gelmez.

olcan
alanzinyo
adrian

bugün ne oynadılar,adamlar koşmadılar bile

bunlar hikaye önümüzdeki hafta olcan asist yapar.....

adrian gol atar

alanzinyo oyunu hareletlendirir

burda

kimler bunların satılmasını istiyor derler

ben diyorum.

bunlar ağzıyla kuş tutsa bana rananamazlar

bunlar takasta kullanılsın veya üç beş aranmadan satılsın

kişiliksiz oyuncular..

bu girayda ne var

bir şeyler varda benmi göremiyorum

giraydan bir numara olmaz

benim futbol anlayışıma göre hiç bir özelliği yok

serkan bitmiş artık,iyi niyetli ama kapasite bu kadar

halil içi çürümüş ceviz gibi

bedelsiz versen kimse almaz

Halil içi çürümüş ceviz mi? Fındık mı?...Ne fark eder bence kokuşmuş...

Nihat Günay
[QUOTE=Ilelioglu;1918921918]Iddaa'ya mi girelim yani? :) Bütün kötü faktörler bir araya gelse, bu takim yine DÜSMEZ. Istikrarsiz sonuclar bu kadar gözünüzü korkutmasin.

Kardeş,dilim varmıyor ancak vaziyet kötü...
2001-2002 sezonu aklıma geliyor...
Komisyoncu yönetim, şaşkın hocalar, ruhsuz oyuncular...
Ligin en yumuşak takımıda biziz...

rahat ol.

13 maçtan 4 galibiyet çıkarmamız yeter. Her ne kadar yumuşak bir takım olsakl ta fazlasını yaparız..

Ahmet Faruk
10.02.2013, 18:39
Soner varsa Soner oynamalıydı. Hele hele Tolunay Hocanın takımında hepten Soner oynamalıydı.

Şunu da es geçmemek lazım. Sivas aşırı derecede gayretli oynadı. Nasıl yorulmadılar anlamak güç. İyi motive olmuşlar. Yalancıktan motivasyon da değil hem de.

polatmu
onur ve tolga dışında yararlı bir oyuncu yok.

kardeşim bir hafta boyunca hiç bir şey çalışmadınızmı kardeşim.

tolunay hoca dersinizi çalışmamıssınız.

dua edelim eneroma bugün oynamadı,oynadığını düşünmek bile istemiyorum.

kişiliksiz oynayaan halil,olcan,adrian,aalanzinyonun formalarının kirlenmesi değil

üzü izleri bozulmadı.

aldığımız paralar sizlere haram olsun.

başta olcan ve halil efendiye

kupada eneramolu sivasla iki kere oynayacağız bakalım o zaman görürüz !!!

kikiemre198961
kardeşimmm siz anlamıyormusunuz bıkmadınızmı burda o böle oynuyor bu takımın topcusu bu deyil vs vs ne böle 70 li kadınlar gibi kendi yağınızda kavruluyorsunuz.

siz takımı sahip çıktınzı sanıyorsnuz ama aslında hiç bişe yapmıyorsunuz 2 mail atmakla vs takıma sahip çıktınızımı sanıyorsunuz.

şu yönetimin oturdu koltukta istifa etmese bile korku bile veremiyosunuz neyin derdindesiniz siz

bize her şey mubah kardeşlerim bu taraftarın adı kaldı ruhu gitti takımın olmayan ruhu zaten devrialemlerde dolaşıyor devam alkışlıyorum sizi.

UĞUR DURTAŞ
10.02.2013, 18:40
hayırlısıyla bu sezon bitse

de rahat etsek...

doğru söylüyorsunuz,bunu iki hafta önce yazmışmış,

bu sezonun bir an öönce bitmesini istiyorum diye
bunlar bizlere acı çektiriyor.

kişiliğinden yoksun insanlar.

adamda biraz gurur şeref olur be

alper*
10.02.2013, 18:41
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/takim/fenerbahce) 0
Mersin İY (http://www.ligtv.com.tr/takim/mersin-idman-yurdu) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Kasımpaşa (http://www.ligtv.com.tr/takim/kasimpasa) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Beşiktaş (http://www.ligtv.com.tr/takim/besiktas) 0
Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/bursaspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - MP Antalyaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/mp-antalyaspor) 0-1
Akhisar Belediye (http://www.ligtv.com.tr/takim/akhisar-genclikspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 1-3
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Orduspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/orduspor) 0-1
Eskişehirspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/eskisehirspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Gençlerbirliği (http://www.ligtv.com.tr/takim/genclerbirligi) 0-1
Kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/takim/kayserispor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - İstanbul BŞB (http://www.ligtv.com.tr/takim/istanbul-buyuksehir-belediyespor) 0-1
Galatasaray (http://www.ligtv.com.tr/takim/galatasaray) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0

10 puan alırız kalan maçlardan en fazla.
11 alırız diyen var mı?

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 18:43
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/takim/fenerbahce) 0
Mersin İY (http://www.ligtv.com.tr/takim/mersin-idman-yurdu) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Kasımpaşa (http://www.ligtv.com.tr/takim/kasimpasa) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Beşiktaş (http://www.ligtv.com.tr/takim/besiktas) 0
Bursaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/bursaspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - MP Antalyaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/mp-antalyaspor) 0-1
Akhisar Belediye (http://www.ligtv.com.tr/takim/akhisar-genclikspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 1-3
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Orduspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/orduspor) 0-1
Eskişehirspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/eskisehirspor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - Gençlerbirliği (http://www.ligtv.com.tr/takim/genclerbirligi) 0-1
Kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/takim/kayserispor) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0-1
Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) - İstanbul BŞB (http://www.ligtv.com.tr/takim/istanbul-buyuksehir-belediyespor) 0-1
Galatasaray (http://www.ligtv.com.tr/takim/galatasaray) - Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/trabzonspor) 0

10 puan alırız kalan maçlardan en fazla.
11 alırız diyen var mı?
Ordu,Gencler ve Belediyesporu yeneriz.Diger Maclardan hic ümidim yok.
Isimiz cok zor.Biz Kupa finaline kalalimda Avrupa Ligine gidelim.

Tahir61
10.02.2013, 18:44
sadri b. ne yapmaya çalışıyor mecnun la poz vermek sohbet etmek yan yana oturmak amacı ne bizi çıldırtmak mı bir adam bu kadar kendi kuyusunu

kazar mı transfer yapmıyorsun eldekileri çıkarmıyorsun satılmayacak olanları satıyorsun şike konusunda somut bir adımın yokken çıkıp şikecilerin

yoluna suyuna gidiyorsun neler oluyor sadri b.

Şenol hocam hiç mi söyleyecek birşeyin yok gel adamlığının gereğini yap kulüpte neler oluyor çık anlat

vendercan
10.02.2013, 18:48
Ordu,Gencler ve Belediyesporu yeneriz.Diger Maclardan hic ümidim yok.
Isimiz cok zor.Biz Kupa finaline kalalimda Avrupa Ligine gidelim.

Aklıma geçmişte Bursaspor ya da Ankaragücü geldi.Kupayı alıp, ligde küme düşmüştü!..Kenan Evren affetmişti!..

Şimdi Kenan Paşa yok!..Fenerli Tayyip var!..Sanırım küme düşeceğiz!!!

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 18:49
Marc Jankoyla Adrian iyi anlasiyordu.
Su Topu kaldirip Jankoya atsinlar oda Adriana falan indirir.Avusturyada atiyor Golleri.
Orda Fuchs Alaba iyi ortaliyor.Bizde sadece Olcan Jankoya iyi ortalar yapti.Ama
serkan,cech celustka falan olmaz Jankoya iyi orta yapan sag ve sol bekte lazim.
Zeki haric iyi orta yapan yok.Olcan zaman zaman ama diger Oyuncular bu konuda sifir.

cakalkerem
10.02.2013, 18:50
başkan bizi ligde bırakır adama yan bakılmıyor...faruk Özak ne isterse o oluyor kulüpte gerisi yalan

UĞUR DURTAŞ
10.02.2013, 18:51
haftaya fb maçı

acaaba halil ilk onbirde olacakmı olmayacakmı?

haftaya bencil,çalımcı,takım oyunu oynamayıp defansa yardım etmeyen

olcan,alanzinyo,adrianla başlarsak net skorla yeniliriz.

bunların yerine tekniği sınırlı yüreğiyle oynayan koşan ,basan oyuncularla başlarsak gülen taraf oluruz kanısındayım.

hala sinirimden evdekilerin bile huzursuz ediyorum sonra kendime kızıyorum.

acaba bizleri bu duruma düşüren futbolcularda bizlerin kafaya taktığı gibi üzülüyorlarmı acaba.

futbol yürek işi,yüreğini sahaya yansıtacaksın ulan kişiliksiz oynayan oyuncular,

bir gün
iki gün
üç gün

savaşmayacaksınız

sadece

haftada bir gün

90.dakika

savaşacaksın.

çokmu şey istiyoruz.

kişiliğinden yoksun insanlar.

kikiemre198961
10.02.2013, 18:51
komedisiniz hala o böle buböle kavgasına düşmüşsünüz kardeşim sorun gözünüzün önünde koskoca kafası var gözleri mavi bugun şike konusunda en büyük düşmanlarımızdan biri ile poz vermiş haşır neşir da neyin derdindesiniz.

bu yönetimi gönderemeyen trabzonspor taraftarı hiç bi halt yiyemez anlamıyorum sizi takımı içten içe bitiriyolar görmuyormusunuz

Ali İhsan
10.02.2013, 18:52
Hakeme kızdım

Sahadaki ruhsuzlara kızdım

Hocaya kızdım

Ama şu resimler, pozlar beni bitirdi...

Sadri Şener bu gidişle unutulmayacak bir şekilde gönderilecek Trabzonspor'dan...

Sefer A.
10.02.2013, 18:52
ne zannediyorsun sen sistemin en aktör parçalarından biri biziz ne yazıkkı bu zaman kadar önümüze hep kemik attılar hepde razı olduk mevcut gelen yönetim lerin yüzünden sen sanıyormusun senin benim gibi savaşmaya meraklı oldunu şenerin.

Herşey bir sistem bizde onun bir parçasıyız kandırmayın kendinizi bu düzelmez

sadri sener ve digerlerinin evet sistemin adamlari olduklarina inaniyorum da Trabzonspor sistemin parçasi olamaz, bizim düsmemize kina yakarlar neden düsürmesinler ??

delikoyun
10.02.2013, 18:53
bence şenol güneş tam 1 yıldır bu takımı çalıştırmamış resmen güçten düşmüş oyuncular tolunay bence ersun yanal gibi idmanlarda pestilini çıkartmalı oyunucların bence bunu yapmıyor adrian alanzinho bu ikili aynı anda şenol güneş tarafından çok denendi başarılı olamadı şenol güneş bu 2 liyi çok kez denedi pişman oldu tutmuyo bu ikili birlikte olmuyo artık başkası denemesin takım düşüyo tolunay allahını seversen kanatlara getirdiğin adamlardan birini koy cehc olmuyo emerson olmuyo şenol güneşin hatalarını tekrarlama serkan ön libero oynasın celutska sağ bek yeni aldırdığın sol beki oynat onları görelim adrian alanzinho birlikte olmuyo artık sende gör şenol hoca çok denedi bence alanzinhonun üzerinde dur adrian çok güçsüz bu lige göre uğraşma bile derim kupa maçları bizi yanıltıyor

----------------------------------------------------------tolga------------------------------------------------------------------------

celutska--------------------------------------giray---------------------------------bamba---------------------------------uğur-------

-------------------------------serkan----------------------------------sapara-------------------------------------------------------

-------------------------soner---------------colman-----------------------------------------olcan-----------------------------------

--------------------------------------------------------lütfen en güçlü kimse onu oynat adı önemli değil--------------------------------

Sefer A.
10.02.2013, 18:53
kardeşimmm siz anlamıyormusunuz bıkmadınızmı burda o böle oynuyor bu takımın topcusu bu deyil vs vs ne böle 70 li kadınlar gibi kendi yağınızda kavruluyorsunuz.

siz takımı sahip çıktınzı sanıyorsnuz ama aslında hiç bişe yapmıyorsunuz 2 mail atmakla vs takıma sahip çıktınızımı sanıyorsunuz.

şu yönetimin oturdu koltukta istifa etmese bile korku bile veremiyosunuz neyin derdindesiniz siz

bize her şey mubah kardeşlerim bu taraftarın adı kaldı ruhu gitti takımın olmayan ruhu zaten devrialemlerde dolaşıyor devam alkışlıyorum sizi.

simdi oldu :alkış:

kikiemre198961
10.02.2013, 18:59
sadri sener ve digerlerinin evet sistemin adamlari olduklarina inaniyorum da Trabzonspor sistemin parçasi olamaz, bizim düsmemize kina yakarlar neden düsürmesinler ??

para para ne olabilir sence başka biz olmazsak bu ligde kim 3 eziglere kafa tutabiliyor bursa şampiyon oldu kimin sayesinde bizim yermizde kim olsa o gece orda 5 tane yerdi

Bizim olmamız reyting açısından ve para açısından onlar için önemli sadece biz olan potansiyelimizi savruk kullanıyoruz bütün olarak davranamıyoruz 50 tane tribünde grup var bu zaten durumu özetliyor.

Her gelen yönetim kendi çeveresini ve arkadaslarını kurtardı ve bu araştırmayıda yapıcam gözler önüne sericem başkan olmadan önce ve daha sonra başkan olupta neler kazananlar bunu şuanda arşivliyorum yakında paylaşıcam hepinizle.

Cagdas Topal
10.02.2013, 19:00
Halil , Henrique ve Yasin ' in kaçırdıkları goller ile yediğimiz goller inanılır gibi değil yazık ..

-fırtına-
10.02.2013, 19:02
adana 0 1461 -1 dk 1

Sefer A.
10.02.2013, 19:05
para para ne olabilir sence başka biz olmazsak bu ligde kim 3 eziglere kafa tutabiliyor bursa şampiyon oldu kimin sayesinde bizim yermizde kim olsa o gece orda 5 tane yerdi

Bizim olmamız reyting açısından ve para açısından onlar için önemli sadece biz olan potansiyelimizi savruk kullanıyoruz bütün olarak davranamıyoruz 50 tane tribünde grup var bu zaten durumu özetliyor.

Her gelen yönetim kendi çeveresini ve arkadaslarını kurtardı ve bu araştırmayıda yapıcam gözler önüne sericem başkan olmadan önce ve daha sonra başkan olupta neler kazananlar bunu şuanda arşivliyorum yakında paylaşıcam hepinizle.

dogru da, savruk mavruk dedin ee 82 puan topladik yine engellediler daha ne yapmamiz gerekiyordu ??

kim bunlara sebep olduysa ALLAH bin belasini versin, hem de bu Dünya'da

kikiemre198961
10.02.2013, 19:08
dogru da, savruk mavruk dedin ee 82 puan topladik yine engellediler daha ne yapmamiz gerekiyordu ??

kim bunlara sebep olduysa ALLAH bin belasini versin, hem de bu Dünya'da

o dönem iyi birliktelik vardı ama şuanda saflar tutuluyor ve %99 uda para nerdeyse o saflara geçiyor arada adamlar var şenol hocam gibi mesela bu sistem ve anlayış hocayıda bitirdi

el fanatico
10.02.2013, 19:41
ilk golü zokora, ikinci golü bamba yüzünden yedik... bu adamları bekliyorduk güya...

bambayı bilmemde zokora nın takımdan gnderilmesi gerek... bu adam bizim hiçbir sistemimize uymuyor...

ofansif özellik servet te bile var arkdaş bu kadar kötü ofans anlayışı mı olur bir adamda...

ayrıca Tolunay hocam, sen de tek santrafor oynamaya devam edeceksen Şenol hoca dan ne farkın olacak?

üstelik bu kadar kazma santraforların toplandığı bir takım, tek santrafor sistemi ile ne yapabilecek?

Allah'tan ortasahada adrian falan var da arada bir gol atabilyoruz...

Süper yetenek Halil de ne ışık gördün ki hocam vazgeçemiyorsun? geçen hafta zor belaattığı o golden dolayı mı?

Ayrıca emerson un en vurdumduymaz hali bile cech ten iyidir... en azınden pas falan yapabiliyor, tekniği iyi... cech de vazgeçilmez oldu iyi mi...

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 19:46
Ikinci Golü Bamba yüzündenmi yedik????
Girayin yüzünden olmasin sakin.

cakalkerem
10.02.2013, 19:48
defansta bu kadar top çevirirsen adamlar alırlar ayagından bambada yerinde müdahale edemedi kaçırdı adamı yedik

el fanatico
10.02.2013, 19:50
....................................

Gurpas
10.02.2013, 19:52
defansımız maç kaybetmemizin en büyük sebebi defanstan oyunu kurabilecek futbolcumuz yok.

el fanatico
10.02.2013, 19:54
Bamba hazırlık maçları dışında çok da iyi oynamadı şu ana kadar... öyle yıldız bir stoper falan değil, uzun mesafede hızlı ama bugün de hep beraber gördük ki yakın mesafedeçok ağır kalıyor... hadddinden falza özgüveni var... defans adamı sağlamcı olacak...

uzungöllü
10.02.2013, 19:54
defansta bu kadar top çevirirsen adamlar alırlar ayagından bambada yerinde müdahale edemedi kaçırdı adamı yedik

bu golü halı sahada yesen adamı döverler sahadan atarlar... çok rezil bir gol yedik...

uzungöllü
10.02.2013, 19:58
rıza'nın ''basit goller yedik'' açıklamalarını derleyen bir arkadaş vardı...

açıklamalar ters tepti basit golleri biz yedik maalesef !!!

kötü kapak oldu :(

FC-ST-PAULI-61
10.02.2013, 19:59
Bu Hakemde inanilmaz artniyetliydi ama dikkat eden görmüstür.

İsa
10.02.2013, 19:59
Bamba ve Zokora hazır değillerdi.

En azından zihnen hazır değillerdi.

Herşey rağmen günün kahramanı hakemdi.

Uzun zamandır bir hakeme bu kadar kızmamıştım...

inadina61_08
10.02.2013, 20:01
Şu takımda iyi bir golcü olsaydı halil'in varlığı hatta serkan ve olcanın top oynamayan futbol zekalarını kimse görmezdi.

İşte Trabzonsporun özeti. Yediler bizi sırada 1461 var demeye fırsat kalmadan "!!!!!!!!para kazandık!!!!!" dediler.

el fanatico
Yasin bugün çok net bir gol kaçırdı ama takımımızdaki ayağı en düzgün iki adamdan biri... biri adrian adrian, diğeri de yasin...

olcan efendi de gününde olcak da koşacak... olcan geldiği günden beri takımımızda bir kıpırdanma görebilen oldu mu acaba çok merak ediyorum?

olcan iyi orta açıyor pas yapıyor vs ama adam gereğinden az kapıyor, orta sahayı geri gelmiyor (geriye de geldiği maçlarda iyi de oynuyor), ama adam dribbling yaparken her an düşecekmiş gibi koşuyor, ayağından topu fazla açıyor, geçemeyeceği kadar adamın arasına giriyor...

kendini takımımızın messi si zannediyor, her maç tavırlar falan... vallahi bıktım bu kalıptaki oyuncu profilimizden... ya arkadaş ne zaman bizim takımımızda da canla başla oynayan, bugün sivasın yaptığı gibi her mevkide pres yapan, hakeme kızan bağıran oyuncularımız olacak?

iso_4939

............:D:alkış:

Alihan Ertürk
10.02.2013, 20:02
İkinci yarıyı izleyemedim, iyi ki de izleyemedim.

ibilek
10.02.2013, 20:02

Neler kaybettin neler :-)

SADECETRABZON61
10.02.2013, 20:05
İki Golde o kadar basitki yani bu kadar basit golleri tek bizim takım yiyor..

bordoylamavi
10.02.2013, 20:06
zayıf bir antepe karşı alınana galibiyeten sonra gerçek gücümüzü görmüş olduk. gerçek gücümüz = sıfır

titanic
10.02.2013, 20:07

İlk yarıyı da izlemeseydin keşke, göz sağlığını olumsuz etkilemiştir.Ruh sağlığını da büsbütün sarsmıştır

iso_4939
10.02.2013, 20:07
ben onu bunu bılmem butun hata senol hoca,da adamın ruhu hala takımda...
gelen gıdenı ınsallah aratmaz...

el fanatico
10.02.2013, 20:08
takım savunmamızda bariz bir sıkıntı var... Tolunay hocanın buna bir önlem alması gerek... 4-1 yendiğimiz Antep maçında bile çok net pozisyonlar verdik... hücum zaten sıkıntılı da, savunmamızda bari sıkıntı olmasın...

titanic
10.02.2013, 20:12

Onu bunu bilmediğiniz apaçık ortada. Bu takım sadri başkanın takımı şenol hoca yalnızca eğitti ve taktiksel anlamda destek oldu. Takımda şenol hocanın ruhunun olduğuna ve hatta takımda bir ruh olduğuna inanmıyorum

nakzo
10.02.2013, 20:13
yarın dua edin antep yenilsin bir sinerjı oluşturun ve dua edin eğer yarın antep yenilrse antep kesin düşer akhisar zaten düşecek 3.takımda elazığ olur gibime geliyor.

Azerbaycan
10.02.2013, 20:17
Fenevbahçe elinde Semih Show Kuyt varken Weboyu
Galatasaray Umut Burak Elmander varken Drogbayı
Beşiktaş Almeida Holosko varken Niangı
Trabzon Spor Halil Henruqie varken kimseyi alıyor Witeki de veriyor.

Gelde yanmaaaaaaaaaaaaaaaaa

iso_4939
10.02.2013, 20:20
gecen hafta bıtmıs antepı yenen takım barcelona hocası morınho,futbolcularıda real madridliydi...

bır hafta sonra fıss rüyadan tekrar kabusa...

Courage
10.02.2013, 20:22
Yenilen 2 berbat gol kaçırılan 3 net pozisyon.

Şampiyonluğumuzdaki 2-1'den 3-2'ye döndürdüğümüz maçın bir benzeri olabilirdi,yazık oldu.

Sarsılmak yok, desteğe devam.

iso_4939
10.02.2013, 20:25
Fenevbahçe elinde Semih Show Kuyt varken Weboyu
Galatasaray Umut Burak Elmander varken Drogbayı
Beşiktaş Almeida Holosko varken Niangı
Trabzon Spor Halil Henruqie varken kimseyi alıyor Witeki de veriyor.

Gelde yanmaaaaaaaaaaaaaaaaa

güzel bır özetleme bravo..:alkış:

Canberk
10.02.2013, 20:25
Yenildik hem de ezildik diyorlar doğru mu ? Yenilgiye saygı duyabilirim ama ya öteki ?

meseco
10.02.2013, 20:27
Takim gecen hafta kalabalik orta saha mantigiyla sahadaydi. Bu hafta orta sahada biraz daha eksik kaldik. Tolunay hoca cok guzel bir konuyu dile getirdi "oynatmamak". Sivas macta oynatmamak uzerine oynadi. Bizde 10 kisiyken daha direncli oynadik. Bize forvette top tutacak ve ileride defansi yipraticak forvet lazim. Ligdeki 18 takim icinde her takimda tehlikeli bir forvet mevcut bir tek bizde yok

Mete DORUK
10.02.2013, 20:31
Lig basladi baslayali yenik durumdan cevirdigimiz mac varmi??

Alihan Ertürk
10.02.2013, 20:32
http://media1.ligtv.com.tr/img/gallery/2013210_sivasspor__trabzonspor/20130210.144244_SVS%20(4)_2044840.jpg

Biz bunlardan nefret ederken o Sadri Şener denen insan şikeci Mecnun'la yanyana geliyor ya, cidden boşuna uğraşıyoruz... Şenol Güneş'i harcadık daha neler harcanacak.. Yazık olacak..

titanic
10.02.2013, 20:33
Lig basladi baslayali yenik durumdan cevirdigimiz mac varmi??

bu sene için yok

titanic
10.02.2013, 20:34
Yenildik hem de ezildik diyorlar doğru mu ? Yenilgiye saygı duyabilirim ama ya öteki ?

Sivasa yenilmek zaten ezilmeyi de gerektirir

Mete DORUK
10.02.2013, 20:37
bu sene için yok

Yanlis hatirlamiyormusum demekki... Dustugumuz hallere bak... Son saniyelerde mac ceviren takim ne hallere geldi.
Sadri Sener Allah seni bildigi gibi yapsin...

titanic
10.02.2013, 20:39
Yanlis hatirlamiyormusum demekki... Dustugumuz hallere bak... Son saniyelerde mac ceviren takim ne hallere geldi.
Sadri Sener Allah seni bildigi gibi yapsin...

Bize başkan yapmış işte,kullarım en dibi görün de elinizdekilerin kıymetini bilin diye.Bilemedik maalesef

Berkan
10.02.2013, 20:43
http://www1.picturepush.com/photo/a/12158949/640/12158949.jpg

Başkana toz kondurmayan birisi şu resmi açıklayabilir mi ?

Giallorossi
10.02.2013, 20:44
Senol hocanin istifasiyla hersey yoluna girmis :)

zizu41
10.02.2013, 20:44
Sivaslıların oley çekmesini 3-3-3-3 diye bağırmasını içine hazmeden var mı?
COlman efendi henriqe, halil serkan ve alakası yokken adama tekme atan zokoraya hemen yol verilmeli.
utandım ben onlar utanmadı...

titanic
10.02.2013, 20:45
Sivaslıların oley çekmesini 3-3-3-3 diye bağırmasını içine hazmeden var mı?
COlman efendi henriqe, halil serkan ve alakası yokken adama tekme atan zokoraya hemen yol verilmeli.
utandım ben onlar utanmadı...

Ben hazmettim.Elazığlıda bunu yaptı böyle giderse bursalısı da antalyalısıda ankaralısıda bunu yapacak. İnsanları mutlu etmeye devam ediyoruz ya bakalım hayırlısı

asilhamsi
10.02.2013, 20:45

Senol Gunesin ruhumu.Hani su tum sampiyonlukları aldıgında takımın kalesini koruyan Senol Gunesin ruhumu?

titanic
10.02.2013, 20:47
http://www1.picturepush.com/photo/a/12158949/640/12158949.jpg

Başkana toz kondurmayan birisi şu resmi açıklayabilir mi ?

Ortadaki arabulucuysa demekki

asilhamsi
10.02.2013, 20:48
Daha once soyledik yine soyleyelim bu takımın sorunu teknik direktor degil.

YON-NE-TIM

ACILEN OLAGANUSTU KONGRE KARARI ALINMALI.