PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21. Hafta | Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Tahir61
05.02.2013, 22:50
http://f1302.hizliresim.com/16/5/jtm2h.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

bu maçta da üç tane çakmıştık

Türkiye kupası 8 şampiyonluk 7 + bir de süper kupa

kupası müzesi olmayan adamlar bizle s.dik yarıştırıyor

Kara Mert61
05.02.2013, 23:18
Antep maçının en iyilerindenbiri serkandı.Bu maçtada aynı yerinde oynamalı.Antep maçının kadrosundan farklı olarak bence bir tek janko oynamalı.Ama aynı kadro çıkacağımızı düşünüyorum.

Şentürk
05.02.2013, 23:21
Bu maç zamanı askerde son günlerimi yaşıyordum. Ramazan bayramı civarı olması lazım.

Bu arada 3-0'lık maçtan sonra sadece 1 beraberliğimiz var. Bunun dışında puan kaybımız yok Sivas'a karşı.

çarpıldı küçük şikecilerde ondan

Necat Ulusoy
05.02.2013, 23:31
sivas eski sivas değil oyun olarak kadro olarak şb yi bala yendiler

eneramo ve sercan gibi savunmamızı çok zora sokacak iki adam yok

kanatları atıf ve grosickiyi kontrol edersek sonuca rahat ulaşırız (hep böyle düşündüğümüz maçlar gitti ama bu kez öyle olmayacak)

antepten farkı olmayan bir sivas bekliyorum

tribündeki hamidoların gazıyla biraz saldırmak isterler o kadar

hakem ve erman a da dikkat

Aynen

Erman, Atıf ve Grosicki'yi markajlayabilirsek maç bizimdir...

leons61
05.02.2013, 23:40
inşallah yeneriz.defansa güvenemiyorum...emerson-mustafayla olacak iş değil...bu stoperlerle gol pozisyonu vermeme şansımız yok gibi

leons61
05.02.2013, 23:42
aman hemen yeneriz,parçalarız moduna geçmeyin.ne zaman öyle olsa yeniliyoz...

titanic
05.02.2013, 23:46
her türlü sonuca açık bir maç, onur dışında garanti bir yerimiz yok

A.Gökhan AKIN
05.02.2013, 23:55
pozisyon bulacağımız ve çok kaçıracağımız en sonunda da muhtemelen puan veya puanlar kaybedeceğimiz bir maç..

Yasin T.
06.02.2013, 00:01
Sivas deplasmanı zordur. Hele ki savunmada yaşadığımız sorunlar beni korkutuyor açıkçası. İnşallah üç puanı alırız.

Şentürk
06.02.2013, 00:03
Bamba ve Zokora maça yetişebiliyor mu?

Uğur Ö.
06.02.2013, 00:06
Artık büyük takım gibi maç kazanmasını bilelim.Bu maçtan berbat bile oynasak kazanmak zorundayız.Çok geride kaldık.5 maçlık seri yapsak üstlere geliriz.

Samet Yildirim
06.02.2013, 00:14
Bamba ve Zokora maça yetişebiliyor mu?

Yetisecek heralde...cünkü eboue bugün istanbula dönmüs..bizimkilerde muhtemelen en gec yarin döner.

Artik hoca kullanir mi bilemem ama Bamba mutlaka oynamali.

r9emre
06.02.2013, 00:30
Yıkar geçeriz. Fenerbahçe maçını düşünmeye başladım bile ben.

güneyli
06.02.2013, 00:41
Şampiyonluk hayali yok.Tek hayal feneri geçmek ..Onu geçersek 2.lik daha yakın.1-0 olsun.Bizim olsun.Hayırlısı.

Ilelioglu
06.02.2013, 00:42
Beraberlik cok yakin. Bu mac cok önemsiz benim acimdan, cünkü ligde artik üc ezikler disinda önemsedigim mac kalmadi.

Türkiye Kupasi cok önemli, Kasmipasa macindan beri yaziyorum. Cok önemli gercekten. Her acidan olumlu yansiyacaktir ve Tolunay Hoca Transferde cok aktif biri Baskan isteyerek getirdigine göre istedigi Transferleride yapacaktir.

Gelecek sezona cok fena gireriz...:)

..

Şentürk
06.02.2013, 00:45
Yetisecek heralde...cünkü eboue bugün istanbula dönmüs..bizimkilerde muhtemelen en gec yarin döner.

Artik hoca kullanir mi bilemem ama Bamba mutlaka oynamali.

Yarın dönerlerse oynatır hoca, çünkü maç eksikleri yok hazırlar.

r9emre
06.02.2013, 01:03
Serkan yerine Zokora, Emerson yerine Bamba.. Sağ beke Serkan kayar. Sol bek kim olur bilemem. Keşke Zokora - Bamba stoper hattı olsa tadından yenmez.

haylaz
06.02.2013, 01:17
ahhh iste bu macta hizli bi forvete ihtiyacimiz vardi ama insallah alacagiz bu maci

Oğuzhan
06.02.2013, 02:01
1461'i şansa bala yendiler tam kadroyla. Erken gol bulursak tekrar farklı bir skor olabilir. Süratli stoperleri yok Olcan,alan,adrian çok zorlar.

Çakıroğlu İhsan
06.02.2013, 03:31
Onur-Celustka-Mustafa-Bamba-Emerson-Serkan-Alan-Colman-Adrian-Olcan-Halil

dizilişini bekliyorum şahsen

Çağatay_
06.02.2013, 03:44
Onur-Celustka-Mustafa-Bamba-Emerson-Serkan-Alan-Colman-Adrian-Olcan-Halil

dizilişini bekliyorum şahsen

Mantıklı bir yorum, bence çıkacak olan kadro budur, ve böyle olmalıdır.

Çok fazla değişikliğe gerek yok.

Maçın başında pozisyon vermeme konusunda dikkatli olmalıyız, ayrıca bulursak 1-2 pozisyon, kesin atmalıyız.

Şakası olmayan bir maç, bence bu maç doğrudan sezon sonundaki sıralamamızı etkileyecek nitelikte bir dönüm noktası.

Puan maçı değil moral maçı.

POYRAZ
06.02.2013, 06:42
fe-be'nin, Eskisehirspor ile birlikte en sadik fahiselerinden
birisi ile, yani 5iva55por ile oynuyoruz.
Daha kümeye gittiklerini görecegim bu saticilarin.
Kendi kombinelerini fe-be'ye karsi oynadiklari macta
fe-be li taraftarlara satan iki paralik adamciklar.

yaranozlu
06.02.2013, 07:55
Sattıkları kombine değil, namuslarıydı!

amasya0561
06.02.2013, 08:22
mutlak almamız gereken bir maç. Antep maçından sonra bu maçıda kazanarak hem takıma hem taraftara güven gelecek.

delikoyun
06.02.2013, 08:35
---------------------------------------onur------------------------------------------------------------------

---celutska-----------------yumlu-------------------bamba----------cehc------

-------------------------serkan--------------------zokora-----------------------------------------------------------------

-----------alanzinho------------------------colman--------------olcan------------------

-----------------------------------halil(henriqe)------------------------------------------------------------------

bu diziliş inter galibiyeti dizilişiyidi tek fark olcan yerine halil vardı halil yerine henriqe vardı

barisb
06.02.2013, 08:38
şu takımın küme düştüğü günü görmeyi iple çekiyorum

Külünkoğlu
06.02.2013, 08:41
Sivas ve *fnr maçlarını alırsak çok şey değişir ve lig yeniden başlar.

* internette adı bir eksik geçsin diye bilerek yazılmıştır.

Atakan Bahadır
06.02.2013, 09:08
Tolunay Kafkas farkıyla bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Yalnız Eneramoya adam markajı verilmelidir

Atakan Bahadır
06.02.2013, 09:10
şu takımın küme düştüğü günü görmeyi iple çekiyorum

Bence o günü görmeye sizin ömrünüz yetmez :)

Emre GÜRDAL
06.02.2013, 09:15
Tolunay Kafkas farkıyla bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Yalnız Eneramoya adam markajı verilmelidir

eneramo cezalı galiba bizim maçta

Emre GÜRDAL
06.02.2013, 09:17
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1388969

burdan bakabilirsiniz...

Atakan Bahadır
06.02.2013, 09:26
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1388969

burdan bakabilirsiniz...

milan cerny ve eneramo yokmuş.özellikle eneramonun olmaması bizim için artı.Toluınay hocayla birlikte gelen takım ruhu bu maçı alır bence

Travelair
06.02.2013, 09:55
Serkan'ı ön libero olarak kullansak daha çok verim alabiliriz gibime geliyor. Böylece Alanzinho gibi bir silahı da ordan alıp yanımıza almış oluruz

Elazığspor maçı için maç öncesi bunu yazmıştım. Nitekim Gaziantepspor maçında sanırım öyle kullanıldı ve faydalı oldu. Gençlerbirliği'ndeyken alışık olduğu, parladığı bir bölge. Karıştıran bir yapısı var. Fakat bazı maçlarda bunu fazla yapamıyor o da var

Emerson'un ise stoper kullanılmasına karşıyım. Çok dalıp giden bir futbolcu. Çok riskli

Murat Acar
06.02.2013, 10:08

Böyle yapmana hiç gerek yoktu bence :) Yaz şikebahçe internette bir fazla geçsin adı

Fatih Birinci
06.02.2013, 10:27
Onur-Zeki-Bamba-Giray-Emerson-Emre-Zokora-Colman-Adrian-Olcan-Janko

Bence o günü görmeye sizin ömrünüz yetmez :)

Ne diyon sen cocuk

delikoyun
06.02.2013, 11:02
alanzinhoyla sene sonu anlaşmasınlar emin olun alanzinho ist 3 takımından birinde olucak buna şüpheniz olmasın alanzinhosuz rakip kaleye gidemiyorsun 2 oyuncu rakip kaleye bu takımı götürüyor biri alanzinho diğeri olcan

delikoyun
06.02.2013, 11:07
ben anlamıyorum ki bu taraftar nasıl maç izliyor alanzinho sapara adrian olcan volkan emre janko bu oyuncuların aynı anda oynamasını istiyorlar futbol mantığı kabul etmiyor bu oyuncuların birlikteliğini takım savunması çöküyor defalrca denendi.anlamsızca ısrar etme neden

mertacar
06.02.2013, 11:30
zokora ve bamba fener maçına hazırlanmalı :) ama giray dönmeli bu maçla fener maçına o da hazır olur :)

Muhammed Ayaz
06.02.2013, 11:31
benim anlamadığım ya arkadaş bu janko da ne buldunuz çok merak ediyorum adam oynadığı maçlarda hiç bişey yapmıyor ne top saklıyor ne gol atıyor ne pozisyona giriyor adam bildiğin elektirik direği.....

Muhammed Ayaz
06.02.2013, 11:33
zokora ve bamba fener maçına hazırlanmalı :) ama giray dönmeli bu maçla fener maçına o da hazır olur :)

yani kısacası fenevi avni akere gömmeliyiz diyorsun dimi renkdaş;);)

apachi61
06.02.2013, 11:48
Tek handikap soguk iklim kosullari.
Pek alisik olmadigi bir hava bekliyor takimi.
Colman sefliginde bu orkestra soguga takilmazsa galibiyet zor degil.

İ. SARAL
06.02.2013, 11:52
taraftardan tek beklediğim şikeciler maçında gaza gelmemeleri. her sene aynı taktiği uyguluyolar her türlü pisliği yapıp bizi kızdırıyorlar ve bunu lehlerine kullanıyorlar. bizim futbolcular daha çok etkileniyor elleri ayaklarına dolaşıyor. maç yaklaşsın hele angut başlar zırvalamaya bir taraftan aziz havlar diğer taraftan işbirlikçi medya. sakin olup oyuncularımıza güvenelim.

Mehmet Ç.
06.02.2013, 11:59
Sivas (D)
Fener
MIY (D)
Antalya
Kasimpasa (D)
Besiktas

Fikstür avantajimiz var..

Zor maclar evimizde..

Önümüzdeki 6 macta 18 puan hayal degil.. Ama inanmiyorum :)

6 macta 15 puan toplarsak, yeniden yarisa dahil oluruz.

Kıvanç Çuvalcı
06.02.2013, 12:13
Cok cabuk havaya giriyoruz bir galibiyetle ayaklarimiz yerden kesilmis yine.

yorumsuz6117
06.02.2013, 12:14
Bamba kesin oynamalı.

delikoyun
06.02.2013, 12:31
-------------------------------------onur---------------------------------------------------------

--celutska----------------------------yumlu-------------emerson---------cehc--

----------------------serkan---------------------colman------------------------------

----------alanzinho--------------------adrian---------------------------olcan-------------------

------------------------------------------halil-----------------------------------------------

zokora ve bamba cuma günü gelecekleri için kadroda yoklar bence yanlış yapıldı emerson ve yumlu yetersiz orda sıkıntı yaşıyacağız atıf ve grosicki erman emerson ve cehc in rahat çalım yemelerinden bizi affetmezler

güneyli
06.02.2013, 12:46

Şikeci desen anlardık.Sıfatı, isminden önce gelenin çocuklarını.::))

Ali YİĞİT
06.02.2013, 12:56
Her türlü ihtimale açık bir maç. Öle kolay değil, yıkar,koyar geçerizler.

İnşallah alırız.

Murat Acar
06.02.2013, 12:59
yani kısacası fenevi avni akere gömmeliyiz diyorsun dimi renkdaş;);)

Başka yermi bulamadınız şikecileri gömecek :) Allla halla yav bizim millet ilerde garibanın biri yatıyo diye arkasından fatiha bile okur o durumda :) aman aman gömmeyin sadece topuğuna sıkın sürünsün ler :)

Emrah Akcagöz
06.02.2013, 13:00
Önce ayaklarımız yere basmalı ondan sonra galibiyetten söz edebiliriz.

Zor maç herşey olabilir.

ESER
06.02.2013, 13:07
Her türlü ihtimale açık bir maç. Öle kolay değil, yıkar,koyar geçerizler.

İnşallah alırız.

bence de ,

antep maci gibi kolay olmayacak.

Alper Beyazay
06.02.2013, 13:38
Antep maçına nasıl rahat kazanırız dediysem, buna da öyle diyorum. Rahat kazanırız.:cool:

Oğuz B.
06.02.2013, 13:39
ikisi fikir de mantıklı :) Buna dikkat etsek iyi olur :D

Böyle yapmana hiç gerek yoktu bence :) Yaz şikebahçe internette bir fazla geçsin adı

Murat Acar
06.02.2013, 13:39
Antep maçına nasıl rahat kazanırız dediysem, buna da öyle diyorum. Rahat kazanırız.:cool:

Müneccim gibi adamdır Alper ne diyosa doğrudur :))

Berke6198
06.02.2013, 13:45
Çok rahat kazanabileceğimiz bir maç olacak...

cakalkerem
06.02.2013, 13:56
boşverin yahu enaramo olsa çok zorlanırdık iyi ki yok...adama fenere karşı görevini yaptı

Ertuğrul ATALAY
06.02.2013, 13:58
Galip geleceğimize inanıyorum...
Bu takım kapasitesinin çok altında oynuyor....Yeter ki 11 istikrarı olsun...

cakalkerem
06.02.2013, 13:59
janko-henrique li forvet Halil'siz bir takım......defansa bambayı monte edilebilir

delikoyun
06.02.2013, 14:02
---------------------------------------------onur----------------------------------------celutska-(serkan)---------yumlu------------emerson------cehc--(celutska)-----

-----------------------------serkan(sapara)--------------------------colman-----------------------------

-------alanzinho-----------------------adrian---------------------------olcan--------------------

-----------------------------------------halil-----------------------------------------------

Ertuğrul ATALAY
06.02.2013, 14:05
11 de yabancı sayısı Şenol hocayı zorluyırdu.Tolunay hocada aynı dertten muzdarip...
bu yüzden artık 11 yazmıyorum...
1-adriayan
2-colman
3-alanzinyo
4-zokora
5-bamba
6-emerson
7-henrike
8-yanko
9-marek çeh
10-sapara
11-celutska

kes kesebilirsen....

FC-ST-PAULI-61
06.02.2013, 14:19
janko-henrique li forvet Halil'siz bir takım......defansa bambayı monte edilebilir
Hala Henrique diyor ya :D Tamam Halil oynamasinda Henriquede ne görüyorsun inanilir gibi degil.Caner Cuvalcioglu veya Can Karyagdiyi koy forvete daha cok Is yaparlar.

Oğuz B.
06.02.2013, 14:21
Emerson ( Sol bekte olduğundan daha başarılı olur kalede :D )

Celu - Zokora - Bamba - Cech

Alan-Colman - Sapara- Adrian

Janko -Henriq

Şaka bir yana çok ciddi bir kadro yenilemesi yapmalıyız sezon sonu. Artık neşteri değil baltayı vurmak lazım...

En fazla 7-8 yabancısı olmalı Trabzonspor'un.

Ve kiralık/ opsiyonlu tranasfer yapmayı becerebilmeliyiz artık.

11 de yabancı sayısı Şenol hocayı zorluyırdu.Tolunay hocada aynı dertten muzdarip...
bu yüzden artık 11 yazmıyorum...
1-adriayan
2-colman
3-alanzinyo
4-zokora
5-bamba
6-emerson
7-henrike
8-yanko
9-marek çeh
10-sapara
11-celutska

kes kesebilirsen....

Berke6198
06.02.2013, 14:26
boşverin yahu enaramo olsa çok zorlanırdık iyi ki yok...adama fenere karşı görevini yaptı

Adam maçta sakatım sakatım diye topallayıp durdu, golü atınca 6 tane takla attı :D

Atakan Bahadır
06.02.2013, 14:29
Ne diyon sen cocuk

Siz beni yanlış anladınız.Ben yanlış bir şey söylemedim.Sivasspor için söylendiyse inşallah ama Trabzonsporun küme düşmek gibi bir ihtimal söz konusu olamaz bence

Mehmet Cihan Kocaman
06.02.2013, 14:35
Şunlara evlerinde ders verelim yine.
Uslanmak bilmiyor bebeler..

Atakan Bahadır
06.02.2013, 14:36
Şunlara evlerinde ders verelim yine.
Uslanmak bilmiyor bebeler..
Eneramonun olmayışını değerlendirmek lazım.Bir 5 tane atsakta akılları başlarına gelse

Oruç
06.02.2013, 14:50

Kahkaha attım cidden.

:D

kaan61
06.02.2013, 14:53
Eneramo yoksa bizi en çok zorlayacak isim erman kılıç ... Hareketli adamlar defansımızı daima zorladı ki uyumsuz bir defansımız var. Atıf şeyşu da çok etkili ama son vuruş becerisi zayıf. Zemin ve soğuk havaya uyum sağlayabilirsek kazanabileceğimiz bir maç ama kazanmak hiçde kolay olmayacaktır. Bu sene kimseye kolay maç kazanmak yok zaten.

Faruk BERBER
06.02.2013, 14:54
Yine 3'ler 5'ler havada uçuşuyor :)

1-0 olsun, bizim olsun.

mustafa kuloğlu
06.02.2013, 14:57
1 hafta önce küme düşme korkusuyla yaşayan camiamız,1 galibiyetle şampiyonluk hesapları yapıyorsa ozaman bu takımı her yenilginin ardından karamsarlığa sürüklemeyelim.devamlı destek olalım.

TSezgin61
06.02.2013, 15:00
Trabzon kenetlendi
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'e TFF tarafından verilen 30 günlük hak mahrumiyeti cezası sona erdi.

Geçen 30 gün içerisinde karşılaşmaları tribünden izleyemeyen ancak takımın seyahatlerine giderek futbolculara ve teknik heyete destek olan Başkan Şener, Trabzonspor'un Pazar günü Sivasspor ile oynayacağı maçla tekrar tribüne dönüyor.

Cumartesi günü Trabzon'a gelmesi beklenen Başkan Şener'in takımla birlikte Sivas'a gideceği ve maçı tribünden izleyeceği öğrenildi.

Öte yandan Trabzonspor'a imza atar atmaz bordo mavili taraftarlara "Ateşle barut biraraya geldi patlamaya hazır olsunlar" mesajı veren Teknik Direktör Tolunay Kafkas, tribün liderleriyle Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde biraraya geldi.

Gaziantepspor maçında ilk kez taraftarın önüne çıkan ve gol sonraları tribünleri harekete geçirmek için yaptığı hareketlerle taraftarların da beğenisini toplayan Kafkas ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, takımına tutkuyla bağlı olan taraftarlarımızın bundan sonraki müsabakalarda tribünleri dolduracağına inandığını söyledi.

Buluşmada taraftar liderleri yeni teknik direktör Tolunay Kafkas'a çiçek verip başarı dileklerini iletti.

LIG TV.COM.TR

Atakan Bahadır
06.02.2013, 15:01
1 hafta önce küme düşme korkusuyla yaşayan camiamız,1 galibiyetle şampiyonluk hesapları yapıyorsa ozaman bu takımı her yenilginin ardından karamsarlığa sürüklemeyelim.devamlı destek olalım.

Şampiyonluk bence biraz zor bizim için ama en azından uefa kupası ve türkiye kupası iyi olur

Berke6198
06.02.2013, 15:04
Şampiyonluk bence biraz zor bizim için ama en azından uefa kupası ve türkiye kupası iyi olur

Şampiyonluk zor ama, UEFA kupası mı ? :) :)

Faruk BERBER
06.02.2013, 15:05

uefa kupasına katılma hakkından bahsediyor sanırım.

Berkan
06.02.2013, 15:06
90+3 de atacağımız 1 golle kazanmamız paha biçilemez.

Emirhan Çorumlu
06.02.2013, 15:12
-----------.Onur----------
Celustka-Giray-Karmil-Cech
------Colman--.Soner------
Adrian----Alanzinho---Olcan
-----.Emre Güral/Janko-----

Zeki sakat... Bamba ile Zokora dinlensin... Böyle bir 11 olabilir...

TSezgin61
06.02.2013, 15:13
90+3 de atacağımız 1 golle kazanmamız paha biçilemez.

yok yok aman... öyle ölecek zamanda degiliz suan... cok güzel olmasada, "fena degil" futboluyla bir galibiyet yeter...

sivasi yenersek fener macindaki atmosferi düsünemiyorum bile... :)

Hamza Milet
06.02.2013, 15:22
Sivaslilarin forumunu okuyorum birkaç gündür, ya insan bukadarmi sigir olur bukadarmi cahil olur .. adamlarin IQ resmen -0 larda
Feneri yendiler ya, yok 3 atariz yok 4 atariz yok 5 atariz tipki 1461 maçindaki gibi .. ne mal insanlar var ya .. bizde bunlari ciddiye aliyoruz bazen :D

İsa
06.02.2013, 15:31
Bamba ve Zokora oynamyacaksa kadroda istikrardan yanayım...

Emirhan Çorumlu
06.02.2013, 15:32
Grosicki, Pedriel ve Erman Kilic' a dikkat edelim yeter bence... Sercan sakat... Piech henüz yeni geldi... Aatif Chahechouhe ve Eneramo zaten cezali...

Hamza Milet
06.02.2013, 15:35
Iste o ilginç ifadeler

Kendileri gibi çirkef Tolunayla anlaşan trabzon biraz düzelmiş gibi görünsede savunmada çok büyük sıkıntı yaşıyorlar, çok rahat kazanacağımız bir maç tahmini skorum 2 - 0 yada 3 - 1.

Uzun zamandır trabzonu yenemiyoruz ama bu maçta en az 2 ve ya 3 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

hamsilerin birşeyi kalmamış gözünüzde büyütmeyin. tolunay da kurtaramayacak onları bizim elimizden. feneri kadıköyde yenen bu takım hamsileri 4 eylül de hayli hayli yener yeterki gerçek güçleri ile oynasınlar. tribünleri fullemenin zamanı gelmedi mi artık. her sene bu iki maçı 4 gözle bekliyoruz (gayseri hamsispor) birini ezdik sıra bunda inşallah.

Defansın arkasına güzel toplar atarsak bunları mahvederiz defansları dökülüyor.

Keske Senol Hoca kalsaydi.
Ama böyle de yeneriz ;

3-0

derby macı budur fener karsısında oynadıgımız futbolun ceyregi ts için yeterli lakin evimizde zaten iyi oynuyoruz fark atıp 6,1 lik hezimetin üstüne bir sünger cekmek neden olmasın TAM ZAMANI 7,0 YADA 8,0 hadi be olmayacak iş değil yeni forvet yada pedriel erman atıf kamil ziya yardırın farklı bir galibiyet bizim karsımıza kupada cıkacak muhtemel ts takımına karsı oyle bir guzel olur oyle bir guzel olurki ufffffff diyorum hafta sonunu iple cekiyorum gunler gecmez oldu

desibel cihazını patlatın tabiri caiz ise sesinizle topa yon verin bir kac tane golu oyuncular değil siz atıp ahhh ahh para olacak bin ucaga git izle macını gel ucak biletleride stad a giriş biletleri gibi ucuz olsa gidicem

Takımda moraller yerinde. Tolunay Kafkas'a ilk yenilgisini yaşatıcaz inş...Hele birde 3-4 farklı galibiyet tadından yenmez.
Fb maçındaki defansımız aynen devam ettirilmeli...

Hepsi ve daha fazlasi

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35554

:D:D:D

cakalkerem
06.02.2013, 15:39
eze eze yenelim şunları

Berke6198
06.02.2013, 15:43
Gol yemeden kazanalım.

Emirhan Çorumlu
06.02.2013, 15:44
Iste o ilginç ifadeler

Kendileri gibi çirkef Tolunayla anlaşan trabzon biraz düzelmiş gibi görünsede savunmada çok büyük sıkıntı yaşıyorlar, çok rahat kazanacağımız bir maç tahmini skorum 2 - 0 yada 3 - 1.

Uzun zamandır trabzonu yenemiyoruz ama bu maçta en az 2 ve ya 3 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

hamsilerin birşeyi kalmamış gözünüzde büyütmeyin. tolunay da kurtaramayacak onları bizim elimizden. feneri kadıköyde yenen bu takım hamsileri 4 eylül de hayli hayli yener yeterki gerçek güçleri ile oynasınlar. tribünleri fullemenin zamanı gelmedi mi artık. her sene bu iki maçı 4 gözle bekliyoruz (gayseri hamsispor) birini ezdik sıra bunda inşallah.

Ama böyle de yeneriz ;

3-0

derby macı budur fener karsısında oynadıgımız futbolun ceyregi ts için yeterli lakin evimizde zaten iyi oynuyoruz fark atıp 6,1 lik hezimetin üstüne bir sünger cekmek neden olmasın TAM ZAMANI 7,0 YADA 8,0 hadi be olmayacak iş değil yeni forvet yada pedriel erman atıf kamil ziya yardırın farklı bir galibiyet bizim karsımıza kupada cıkacak muhtemel ts takımına karsı oyle bir guzel olur oyle bir guzel olurki ufffffff diyorum hafta sonunu iple cekiyorum gunler gecmez oldu

desibel cihazını patlatın tabiri caiz ise sesinizle topa yon verin bir kac tane golu oyuncular değil siz atıp ahhh ahh para olacak bin ucaga git izle macını gel ucak biletleride stad a giriş biletleri gibi ucuz olsa gidicem

Takımda moraller yerinde. Tolunay Kafkas'a ilk yenilgisini yaşatıcaz inş...Hele birde 3-4 farklı galibiyet tadından yenmez.

Hepsi ve daha fazlasi

Komediye gel Vatandas... :D:D:D Benim bildigim Aatif' de Eneramo gibi cezali...

alper*
06.02.2013, 15:55
Bu maçın 3 puandan başka bir anlamı yok :)

Ogün'
06.02.2013, 16:00
Bamba ve zokora oynayacak mı?

İskender Çakmak
06.02.2013, 16:02
Sivas (D)
Fener
MIY (D)
Antalya
Kasimpasa (D)
Besiktas

Fikstür avantajimiz var..

Zor maclar evimizde..

Önümüzdeki 6 macta 18 puan hayal degil.. Ama inanmiyorum :)

6 macta 15 puan toplarsak, yeniden yarisa dahil oluruz.

Valla bu fikstürü alacaksın futbolcuların önüne koyup 18 puan istiyorum diyeceksin. Bu zamana kadar performansları ortada bari bu 6 maçta gerçek performanslarını göstersinler. Hep taraftar diyoruz sıra futbolcularda

Atakan Bahadır
06.02.2013, 16:02
UEFA kupasına katılmaya hak kazanma.yoksa UEFA'yı almak değil tabikide

Faruk BERBER
06.02.2013, 16:05
Grosicki, Pedriel ve Erman Kilic' a dikkat edelim yeter bence... Sercan sakat... Piech henüz yeni geldi... Aatif Chahechouhe ve Eneramo zaten cezali...

Aatıf'ın cezalı olduğu kesin mi ?

Vkgz
06.02.2013, 16:06
o 6 maçta 13 puan iyi bu kadroyla.

Atakan Bahadır
06.02.2013, 16:08
Aatıf'ın cezalı olduğu kesin mi ?
Aatıf cezalı değil.Sivasın bütün eksikleri bunlar

Michael Eneramo Sarı Kart Cezalısı
Jan Rajnoch Kadro Dışı
Milan Cerny Ayak Bileğinde Kırık
Korcan Çelikay Antrenman Eksikliği

Faruk BERBER
06.02.2013, 16:10
Aatıf cezalı değil.

Ben de öyle biliyorum da bir iki kişi cezalı olduğundan bahsetmiş.

Atakan Bahadır
06.02.2013, 16:11
Ben de öyle biliyorum da bir iki kişi cezalı olduğundan bahsetmiş.

Michael Eneramo Forvet 28 24 2 11 5 0 Sarı Kart Cezalısı
Jan Rajnoch Defans 32 14 6 1 2 1 Kadro Dışı
Milan Cerny Orta Saha 25 3 3 0 1 0 Ayak Bileğinde Kırık
Korcan Çelikay Kaleci 26 2 0 0 0 0 Antrenman Eksikliği

Oğuzhan Fidan
06.02.2013, 16:25
Iste o ilginç ifadeler

Ama böyle de yeneriz ;

3-0

Hepsi ve daha fazlasi

bunlar ne kullanıyo abi aynısından istiyorum :D gülermisin ağlarmısın yorumlara bak :D :D

Gurpas
06.02.2013, 16:26
yeneriz la bu hamidoları

Atakan Bahadır
06.02.2013, 16:30
Sivası yendiğimiz takdirde bir sonraki hafta oynnayacak olduğumuz fener o sahadan çıkamaz

Atakan Bahadır
06.02.2013, 16:32
Sivası yendiğimiz takdirde bir sonraki hafta oynayacak olduğumuz maçta fener o Avni Akerden çıkamaz

Ali YİĞİT
06.02.2013, 16:47
Adamlar kurtuluş savaşı ile bir tutuyorlar bu maçı ahahahdasdfgdsfa :D

Bizim için sıradan onlar için kader maçı

Tayfun
06.02.2013, 16:54
Şu şikeci yandaşlarının saçma sapan yorumlarını alıntılayıp yazmayın şuralara kardeşim. Bırakın uğraşılacak ADAM değiller zaten !

Harun_ayar_ts
eneramo olmadn itler bişey yapamaz sadece havlarlar

Murathan
Takımımızın Sivasspor ile oynayacağı müsabakayı Süleyman Abay yönetecek.
Türk Hakemlerinin en kötüsü en rezili bizim maçı yönetecek.

özçelik61
06.02.2013, 16:55
Aatıf cezalı değil.Sivasın bütün eksikleri bunlar

Michael Eneramo Sarı Kart Cezalısı
Jan Rajnoch Kadro Dışı
Milan Cerny Ayak Bileğinde Kırık
Korcan Çelikay Antrenman Eksikliği

FENEĞ maçında oynasa idi ya antreman eksikliğini giderirdi..

Mert'
06.02.2013, 17:00
Zoko ve bamba oynayacakmı ?

Mustafa Umut
06.02.2013, 17:51

Samsun ve Sivas.
Renkler ve amaçlar aynı :)

Sefa Alış
06.02.2013, 17:58
bu sivaslılar feneri ne kadar gözlerinde büyütüyolarsa küçük takımlar yendikleri büyük takımları konuşurlar diye bi söz vardıya bunlar için geçerli işte. :) bi rehavete kapıldılar gidiyorlar. bir plaka daha yazıp takımlarının çapının ne olduğunu tekrar hatırlatmak lazım. :)

Oğuzhan
06.02.2013, 18:20
Kendilerini nimetten sanıyor Allah'ın ayıları :))))))

Plaka yazar göndeririz yine.

Berke6198
06.02.2013, 18:25

Bizim içinde kader maçı.

Cafer Bulur
06.02.2013, 19:39
Hüseyin göcek i antalya maclarimiza,süleyman abayi ise sivas maclarimiza abone edip bizi deli etmek istiyorlar.

Böyle skandal bir atama olmaz,umarim bu oyunu terse yatiririz,yatirmaliyiz.

FC-ST-PAULI-61
06.02.2013, 19:44
Süleyman Abay cok kötü bir Hakemdir.Beni sinir ediyor Maclarimizda.

kudu_61
06.02.2013, 19:56
erman da iyi futbolcu ve bizi bayağı zorlacaktır defans hatasından yana değilim bu maç mustafa kesik yer inş. karmil - giray veya bamba oynamalı kesinlikle
onur
çelu-karmil-giray-cech
colman-serkan
adrian-alan-olcan
emre

AKSOY_61
06.02.2013, 20:45
Sivaslilarin forumunu okuyorum birkaç gündür, ya insan bukadarmi sigir olur bukadarmi cahil olur .. adamlarin IQ resmen -0 larda
Feneri yendiler ya, yok 3 atariz yok 4 atariz yok 5 atariz tipki 1461 maçindaki gibi .. ne mal insanlar var ya .. bizde bunlari ciddiye aliyoruz bazen :D

Türkiyede ciddiye alınmayacak benim bildiğim gördüğüm iki takım var birisi
sivas diğeri samsun.Bu iki takım taraftarı gibi çapını bilmeden kendini bu kadar büyük gören, haddi olmadan sağa sola saldıran, futbol cahili yoktur.:D

Fener kadıköyde gerçekten çok güçlü bir takım.
Fakat bu sivaslıların kendilerini nimetten saymalarına sebep değil.
Fb sixvası ciddiye alsaydı değil 90 dakika ömrü hayatı boyunca ordan 3 puanla
çıkabilir miydi ?
Örneğin sivastan çok daha teknik bir takımız biz yenebilir miyiz bizi geçtim şuan
ligin en iyi takımı gs yenebilir mi?

Her takım rakibine göre motive oluyor gayret gösteriyor.Örneğin 1461 in gs maçına hazırlanışıyla bolu maçıa hazırlınışının uzaktan yakından alakası yoktur.
Tabi bunların futbola bakış açısı kapalı pergelin açısı kadar olduğu için anlamamaları normal.:cool:

Ayrıca kuruluş yılından beri en büyük başarısı aşırı derecede sert futbolu ve buna göz yuman hakemlerin yardımıyla lig 2. liği olan takımın, %80 ninin gönlünde ikinci bir takım olan taraftarını muhatap almamak lazım.;)

Bunların desteklediği takımın ciddiye alındığı dönem 4 sene önceydi.
Artık her sene küme düşmeme mücadelesi veren, bizim yedek takımı geçtim 1461 galibiyetine çocuklar gibi sevinecek seviyedeler.:D

Ogün YAZICI
06.02.2013, 21:14
süleyman abay son olarak 1461 erciyes maçını yönetmişti ve rezalet bir hakem.trabzon düşmanlığından mı bilmiyorum ama faul ve kartlarda bütün takdir haklarını erciyesten yana kullanmıştı.bu maçı kazanırsak 1 hafta sonra fenerbahçenin önüne geçebiliriz.federasyondan her türlü kıyımı beklerim.

Erkin
06.02.2013, 22:10
Aynen son 1461-Erciyes maçının hakemi.. Resmen ince ince doğradı 1461'i.. Bildiğin ters karar ustası ve maçın içinde belli süre sonra ipin ucunu kaçırıyor..

Cafer Bulur
06.02.2013, 22:22
Aynen son 1461-Erciyes maçının hakemi.. Resmen ince ince doğradı 1461'i.. Bildiğin ters karar ustası ve maçın içinde belli süre sonra ipin ucunu kaçırıyor..

Bu hakemle isimiz daha da zor olacak,bu belli.

Bizde ona göre oynamamiz lazim,tabiri caizse hakemi de yenmemiz lazim.

sametaydin
06.02.2013, 23:20
Zokorayla Bamba Trabzona geldi mi arkadaşlar? Gelirlerse en azından savunmadaki sorunu kısmen çözebiliriz diye umuyorum.

Oğuzhan
06.02.2013, 23:29
Zokorayla Bamba Trabzona geldi mi arkadaşlar? Gelirlerse en azından savunmadaki sorunu kısmen çözebiliriz diye umuyorum.

yarın gelecekler diyorlar ama ben oynayacaklarını zannetmiyorum bu maçta.

kazanan kadroyu bozmaz bence hoca sakatlık veya ceza yoksa.

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:30
yarın gelecekler diyorlar ama ben oynayacaklarını zannetmiyorum bu maçta.

kazanan kadroyu bozmaz bence hoca sakatlık veya ceza yoksa.

Bozulmasinda zaten,bu sezon ilk defa arka arkaya ayni kadroyla bir maca cikalim.

Eger yine öne gecmeyi basarirsak bu kadronun yine basarili olacagini düsünüyorum.

sametaydin
06.02.2013, 23:36
Bozulmasinda zaten,bu sezon ilk defa arka arkaya ayni kadroyla bir maca cikalim.

Eger yine öne gecmeyi basarirsak bu kadronun yine basarili olacagini düsünüyorum.

Bu defans çok pozisyon veriyor. Benim saydığım 4-5 tane net pozisyonu vardı antepin. Ancak birini attılar. Serkanı ortada oynatmak mantıklı onu ben de beğendim orada oynasın ama stoperlerden biri muhakkak değişmeli bence. Verdiğimiz pozisyonların tümü stoperlerden kaynaklandı desem yanlış olmaz.

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:38
Bu defans çok pozisyon veriyor. Benim saydığım 4-5 tane net pozisyonu vardı antepin. Ancak birini attılar. Serkanı ortada oynatmak mantıklı onu ben de beğendim orada oynasın ama stoperlerden biri muhakkak değişmeli bence. Verdiğimiz pozisyonların tümü stoperlerden kaynaklandı desem yanlış olmaz.

Stoperlerin uyumu da önemli,mustafa-emerson daha 2 mac beraber oynadilar biraz daha sans vermek gerekir.

Bamba-giray hazir olmadigina göre abdullah de tecrübesiz oldugu icin su anda en mantikli ikili emerson-mustafa bence.

Samet Yildirim
06.02.2013, 23:44
Kazanilan kadro bozulmasin...Böyle mantik mi olur ?

Bamba gelir cak diye oynar arkadas eger iyise yorgun degilse...Evelemeye gevelemeye gerek yok...
Bu defans hattiyla nekadar gideceksin ?

Bu macta Bamba iyise ozaman oynamali. Hele hele fb macinda su bu yok Bamba-Zokora direk 11 e...

memmedaga
06.02.2013, 23:46
ben beraberlige raziyim

Samet Yildirim
06.02.2013, 23:48
Stoperlerin uyumu da önemli,mustafa-emerson daha 2 mac beraber oynadilar biraz daha sans vermek gerekir.

Bamba-giray hazir olmadigina göre abdullah de tecrübesiz oldugu icin su anda en mantikli ikili emerson-mustafa bence.

Abi gözünü seviyim yapma etme...

Cildiriyom :)

Ne Mustafasi abi ?

Son macta 3 büyük pozisyon verdik hepsinde en büyük kabahati Mustafa yapti amatörce hatalar...Daha önceki maclarda ortada...Es es kupa maci felan yapma etme...

sametaydin
06.02.2013, 23:49

Girayın hazır olmadığını ve bambanın da oynamayacağını düşünürsek bence yine abdullah karmil oyuna başlayabilir. Ama Mustafanın yerine. Çünkü izlediğim karmil mustafadan 3 gömlek üstün. Topun değerini biliyor, ileriye şişirip top kaybetmiyoruz, aynı şekilde emerson da soğukkanlı savunma özellikleri pek iyi değilse de topu oyuna sokmada çok iyi. Sonuçta rahatça orta saha oyuncularımızı da devreye sokarak paslı ve akıcı oyun oynama şansımız yükseliyor. Bence futbolda savunmadan çıkarılan toplar çok önemli paslaşarak çıkarsak zaten orta saha oyuncularımızı oyunun içine direk sokuyoruz. Diğer şekilde zaten ileri atılan toplar rakip stoperler tarafından alınıp rakibe tekrar atak şansı veriyoruz. Bundan dolayı topu oyuna iyi sokabilen oyuncular ilk tercihimdir benim. Ama giray ve bamba yoksa hoca mustafa-emerson iklisini değiştirmeyecek gibi geliyor bana.

İlker Yazıcıoğlu
06.02.2013, 23:49
Hakem faktörü çok önemli.Bu süleyan abay denen adamı hiç sevmiyorum.Tam bir yaratık,futbol bilmez herif.
sivasta ciddi bir seyirci baskısı olacaktır ve de hakemi etki altına alacaklardır.İlk yarıda koparmamız lazım maçı.Yeter ki Colman ve Olcan son maçtaki gibi etkili olsunlar.fUTBOL DIŞI ETKENLER HARİCİ RAHAT ALIRIZ MAÇI,HAKEM DOĞRAMASA TABİ...

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:50
Kazanilan kadro bozulmasin...Böyle mantik mi olur ?

Bamba gelir cak diye oynar arkadas eger iyise yorgun degilse...Evelemeye gevelemeye gerek yok...
Bu defans hattiyla nekadar gideceksin ?

Bu macta Bamba iyise ozaman oynamali. Hele hele fb macinda su bu yok Bamba-Zokora direk 11 e...

Bamba hazirsa oynamali ama muhtemelen yorgun ve moralsiz oldugu icin ilk 11 e alinmaz.

Oynamak isteyen oyuncularin bugüne kadar gelmesi gerekiyordu,eboue geldigi halde onlar neredeler?

r9emre
06.02.2013, 23:51
Rahat galibiyet.

Erbay
06.02.2013, 23:54
Çok ciddi ve hırslı oyunu devam ettirelim yeter.

Veysel
06.02.2013, 23:54
6-1 gider yine bunlara.

Samet Yildirim
06.02.2013, 23:57
Bamba hazirsa oynamali ama muhtemelen yorgun ve moralsiz oldugu icin ilk 11 e alinmaz.

Oynamak isteyen oyuncularin bugüne kadar gelmesi gerekiyordu,eboue geldigi halde onlar neredeler?

Zaten yorgun olmalari normal...Muhtemelen olmayacaklarda...Yarin dönecek diyorlar abi Eboue sali döndü...Bizimkiler bugün döner diyordum ama yarin diyorlar...

Persembe-Pazar arasi nekadar dinlenebilinir bilmiyorum...

Valla Mustafayi görünce rüyalarimda...ter ter kalkiyorum yatagimdan...

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:59
Zaten yorgun olmalari normal...Muhtemelen olmayacaklarda...Yarin dönecek diyorlar abi Eboue sali döndü...Bizimkiler bugün döner diyordum ama yarin diyorlar...

Persembe-Pazar arasi nekadar dinlenebilinir bilmiyorum...

Valla Mustafayi görünce rüyalarimda...ter ter kalkiyorum yatagimdan...

Az kaldi dayan,fb macinda bamba-giray ya da bamba-emerson oynar diye düsünüyorum.;)

sametaydin
07.02.2013, 00:01
Az kaldi dayan,fb macinda bamba-giray ya da bamba-emerson oynar diye düsünüyorum.;)

Abi fb maçında %99 bamba-giray oynar bence.

Cafer Bulur
07.02.2013, 00:03
Abi fb maçında %99 bamba-giray oynar bence.

Evet,dogrusu da bu olur zaten.

Sivas macini kayipsiz gecersek önümüz oldukca acik,umarim bu maci bir sekilde aliriz.

Samet Yildirim
07.02.2013, 00:05

Insallah :)

Erdal DİLEK
07.02.2013, 00:12
işimiz zor, eneramo olmamasına rağmen işimiz zor. . .

inadina61_08
07.02.2013, 00:17
Bizim janko milli takımda yine gol atmış, hadi gülelim, yada birazımız gülsün kalanlar ağlasın çünkü bu çelişkiyi başka ifade edemeyiz,
Bizim sapara'yı slovakya'da yılın en iyi 2. oyuncusu mu ne seçmişler, stoch 4. olmuş, hadi bir daha yukarıdaki etkinliği yapalım
sezon sonu çok futbolcu bedava gidecek bunları nasıl bedava gönderdik diye üzüleceğiz sonra..

Sivas maçında bamba oynarsa rahat kazanırız. aksi halde sıkıntılı bir maç olur. Bence.

Oruç
07.02.2013, 00:29
Ahahahaha

Plaka dert olmuş bunlara. 7-0, 8-0 neden olmasın diyorlar.

Gece gece iyi güldüm. Ahahahahaha.

Erbay
07.02.2013, 00:33
Plaka yapsınlar 5-8 yenelim.

bASTURk
07.02.2013, 00:36
Yedi Sekiz Hasan Paşa vardır erlikten paşalığa terfi eden.Gerçi o büyük adamdı onun torunları da değildir bunlar anlayamadım ki...

Mustafa Umut
07.02.2013, 01:06
Son maçtaki baskı, pres ve koşan takımı tekrar izleyebilirsek sonuç istediğimiz gibi olur..

Oğuzhan
07.02.2013, 01:31
Bu ayıların forumuna girdim de kendimi tutamayacağım ya zuahahhahahahahhahahaha nasıl girmişse bunlara 6-1 skoru dertlenmişler deli gibi :D

alper*
07.02.2013, 01:32
6-1.

İlker Yazıcıoğlu
07.02.2013, 01:33
Yine plaka yazsak çok koyar bunlara.
İçlerine oturmuş şikecilerin:)
Sen büyüksün Allahım..

Oğuzhan
07.02.2013, 01:38
inanıyorum geçen haftadan daha iyi olacağız. hoca inancı aşılayacak inşallah oyunculara. herkes silkelenip nerede oynadığının farkına varacak, milyonlarca insanın hayalini kurduğu o formayı giymenin sandıkları kadar kolay olmadığını anlasınlar.

Enes Ünal Kaya
07.02.2013, 03:12
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12786-0I1O7S4A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12779-8E6I8K2P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12779-4T8C7J4J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12786-0L1R7V4D.jpg

Sabah ve Akşam İdmanında Yaşananlara Baktığımızda.

1.Oyuncuların Yüzleri Gülüyor.

2. Taraftar Büyük Bir Destek iLe Takımı Motive Ediyor.

3. Geçen Maç Yaşanan Kolbastı vs Takımı Çok Ateşlemiş Gibi..

Diyeceğim O Ki Bu Durumda Eğer Tesadüfi Bir Gol veya Büyük Bir Hatadan Gol Yemez İsek Sivas'ı Rahatlıkla Geçebiliriz ve Bunun Akabinde Diyeceğim O Ki.

Gerisini şikebahçe Düşünsün :) Benim Dİyeceğim Birşey Yok :)

Fatih Özkan
07.02.2013, 03:14
Allah utandırmasın.
İsteyelim yeter!

Ibrahim Gaygusuz
07.02.2013, 05:33
Plakayi boyunlarina oyle bir takmisizki :) halen boynunda dolandiriyorlar agirlik oluyor onlara

Ali İhsan
07.02.2013, 08:09
Erken havaya girdik, umarım bu takıma olumlu yansır.

Faik Yılmaz
07.02.2013, 08:34
Maç Günü Trabzonun bazı bölgelerinde elektrik kesintisi olacak.....

Arkadaşların haberi olsun....

Trabzon'da elektrik kesintisi

Trabzon'da merkez, Of ve Maçka ilçelerinde elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, tesis yenileme çalışması nedeniyle 9 Şubat Cumartesi günü 08.30-12.00 saatleri arasında Of ilçesine bağlı Uğurlu beldesi ve bağlı köylerine elektrik verilemeyeceği belirtildi.

Açıklamada, 10 Şubat Pazar günü ise 08.30-16.30 saatleri arasında Yenicuma, Bahçecik, 1, 2 ve 3 Nolu Erdoğdu mahallelerine, 06.00-14.00 saatleri arasında Meydan civarı, Esentepe, Gazipaşa, Cumhuriyet, Boztepe mahalleleri ile İran ve Tanjant caddeleri, 08.00-15.00 saatleri arasında Maçka ilçesine bağlı Esiroğlu beldesi, Merkez, Kumrulu, Işıklar, Öğütlü ve Bahçekaya mahallelerinde elektrik kesintisine gidileceği kaydedildi.

Doğan BULAT
07.02.2013, 13:28
6 - O öne geçelim son dakikada gıcıklık olsun diye bi tane de kendi kalemize atalım :D

Şaka maka 1-0 olsun bizim olsun...

ilhan
07.02.2013, 13:32
Rıza hocanın Sivasspor başında Trabzonspor'a karşı hiç galibiyeti yokmuş. :)

Emrah Akcagöz
07.02.2013, 13:34
Bence Antep'in kötü olmasının da etkisi var bizim rahat galibiyetimizde. Tamam oynanan futbol güzel hoş ama bu Sivas, Antep'ten daha çok zorlar bizi.

Muhammed Ayaz
07.02.2013, 13:36
Takım daha ilk maçtan havaya girdi inşallah bu sezon sonuna kadar devam eder ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum eğer olağanüstü birşey olmazsa ( hakem hatası vs.)

TSezgin61
07.02.2013, 13:45
Sivas galibiyeti = atesle + barut= fener galibiyeti= sampiyonluk potasi...

UĞUR DURTAŞ
07.02.2013, 13:50
bazen düşünüyorum,çok mu katıyım diye...

zokoro ve bamba hala nerdeler niçin gelmediler.

kardeşim bunlar normalde pazar günü elendiler,takımın bunlara ihtiyacı olduğunu , zor günler geçirdiğini bilmiyorlarmı?

sivas maçı zor geçecek defansta çok açık veriyoruz.

gol gollarında ve defansta başarılı olursak kazanırız inşallah.

aynı kadro olur.

onur
celuska,emerson,mustafa,cehc
colman,serkan
halil,alanzinyo,olcan,adrian

Maammet
07.02.2013, 15:20

Bu sene ilkler senemiz renkdaşım unutmayalım ;)
İşin şakası bir yana yenersek bu çıkışla ilk 3'e girebiliriz ama aksi olursa ilk 5'e girmekte zorlanabiliriz...

sedatalis82
07.02.2013, 15:30
Öyle ya da böyle yenmeliyiz
bence defanstan çok forvette ne yapacağımız önemli
golü atacak forvetimiz yok ama orta sahamız iyi durumda.
Fakat orta saha kötü durumda olduğunda ne yapacağız orayı bilmiyorum.
gerçekten merakla beklediğim maç
bakalım antep maçı öyle bir rüzgarmıymış yoksa tolunay hoca gerçekten mi takım üzerinde etkili olmuş.

sedatalis82
07.02.2013, 15:32
janko oynayacaksa çift forvet oynamalı
ama bence ilerde yine halil oynamalı

yorumsuz6117
07.02.2013, 15:32

Bu sene ilklerin senesi bizim için. :)

ANIL
07.02.2013, 15:35
......................onur
celu........giray........yumlu......cech
..............serkan....colman
alan...............adrian............olcan
....................halil

Furkan Tütüncü
07.02.2013, 15:37
......................onur
celu........giray........yumlu......cech
..............serkan....colman
alan...............adrian............olcan
....................halil

mustafa yumlu ve halil'i bir maç daha izlemeye dayanamam.

Erdem Keser
07.02.2013, 15:38
Dünyadaki en balýk hafýzalý,gerçekçilikten uzak taraftar bizim taraftarýmýz.Þampiyonluk söylemleri arttýðýna göre her zaman ki gibi yine ders almamýþýz.Bu kadronun uzun vadede sonuç alamayacaðýný görmek için ulema olmaya gerek yok.Ortasahada sert, pres yapan takýmlar karþýsýnda þansýmýz yok.Forvetinde Halil'ın oynadığı takımın hele hiç yok.

Emirhan Makul
07.02.2013, 15:40
Maç Günü Trabzonun bazı bölgelerinde elektrik kesintisi olacak.....

Arkadaşların haberi olsun....

Trabzon'da elektrik kesintisi

Trabzon'da merkez, Of ve Maçka ilçelerinde elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, tesis yenileme çalışması nedeniyle 9 Şubat Cumartesi günü 08.30-12.00 saatleri arasında Of ilçesine bağlı Uğurlu beldesi ve bağlı köylerine elektrik verilemeyeceği belirtildi.

Açıklamada, 10 Şubat Pazar günü ise 08.30-16.30 saatleri arasında Yenicuma, Bahçecik, 1, 2 ve 3 Nolu Erdoğdu mahallelerine, 06.00-14.00 saatleri arasında Meydan civarı, Esentepe, Gazipaşa, Cumhuriyet, Boztepe mahalleleri ile İran ve Tanjant caddeleri, 08.00-15.00 saatleri arasında Maçka ilçesine bağlı Esiroğlu beldesi, Merkez, Kumrulu, Işıklar, Öğütlü ve Bahçekaya mahallelerinde elektrik kesintisine gidileceği kaydedildi.

Elektriğe gerek yok Tolunay hoca barut biz ateş yakacağız ortalığı :D

alper*
07.02.2013, 15:42
Bu hafta çok basit goller atacağız desene :D

http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/eskisehirspor/calimbay-yine-basit-goller-yedikSXTVQ18210SXQ

http://www.dailymotion.com/video/xh1u5d_ryza-calymbay-cok-basit-goller-yedik_sport#.UROunvKAGZQ

http://www.fanatik.com.tr/cok-basit-goller-yedik_3_Detail_245_156462.htm

http://www.ligtv.com.tr/haber/basit-goller-yedik

http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2010/10/31/2192479/%C3%A7al%C4%B1mbay-basit-goller-yedik

http://www.takvim.com.tr/SuperLig/2011/12/13/basit-goller-yedik

http://live.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/calimbay-yine-basit-goller-yedikSXHBQ204971SXQ

http://www.sivasspor.web.tr/istder.php?readmore=366

ANIL
07.02.2013, 16:20
mustafa yumlu ve halil'i bir maç daha izlemeye dayanamam.

dereyi geçinceye kadar ;)

Fatih Özkan
07.02.2013, 16:25
Bu hafta çok basit goller atacağız desene :D

http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/eskisehirspor/calimbay-yine-basit-goller-yedikSXTVQ18210SXQ

http://www.dailymotion.com/video/xh1u5d_ryza-calymbay-cok-basit-goller-yedik_sport#.UROunvKAGZQ

http://www.fanatik.com.tr/cok-basit-goller-yedik_3_Detail_245_156462.htm

http://www.ligtv.com.tr/haber/basit-goller-yedik

http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2010/10/31/2192479/%C3%A7al%C4%B1mbay-basit-goller-yedik

http://www.takvim.com.tr/SuperLig/2011/12/13/basit-goller-yedik

http://live.sporx.com/futbol/superlig/eskisehirspor/calimbay-yine-basit-goller-yedikSXHBQ204971SXQ

http://www.sivasspor.web.tr/istder.php?readmore=366

Bu nasıl bir araştırmadır ? :D :alkış: :D

Faik Yılmaz
07.02.2013, 16:29
Elektriğe gerek yok Tolunay hoca barut biz ateş yakacağız ortalığı :D

yakucukta yaktuğumuzi görmicuk.......:D

~UniCef~
07.02.2013, 16:52

Ilklerin sezonunu yasadigimz icin .. yeni bir ilke imza atariz

Courage
07.02.2013, 17:27
janko oynayacaksa çift forvet oynamalı
ama bence ilerde yine halil oynamalı

;)

İkili forvet; Janko'nun yanında koşturacak,oyun disiplini olan(en azından eski günlerine dönmesini umduğum) Halil.

Denemeye değer!

Erdal DİLEK
07.02.2013, 17:42
Bamba ve zokoraya çok ihtiyacımız vardı bu macta, zor işimiz öyle veya böyel kazanırsak takım çok rahatlar

Hasan Habip Özbay
07.02.2013, 18:38
intikam acıtır ama tadacaksın şikeci 58
şok goller ve rahat galibiyet mimarıda colman olur

outoftime
07.02.2013, 19:57
jankoyu içerde oynanacak derbilerde kullanabiliriz
onun dışında zaten hızlı oynamamız gereken maçlarda pek faydası olacağını düşünmüyorum,
kafa dışında gol atması zor görünüyor
halil topu ilerde tutmayı becerdiği sürece ilk 11 oynar

asimavi
07.02.2013, 20:45
....jankoyu oynatmalıyız...oynadıkça form tutacaktır.....

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:01
Galip gelelim de Sadri Şener yönetiminin yaptıklarını iyice unutun. Artık sadece futbol konuşuyorsunuz. Olayın nereye gittiğini görmüyor musunuz arkadaşlar ?

Bana ne futboldan ? Size ne ? Hakkımız yenmiş,hayaller,gelecekler çalınmış siz yok lidere şu kadar fark var,düşme hattına şu kadar falan filan. Oooffff. Kimlerle ne mücadelesi veriyoruz biz Allah aşkına ?

Cafer Bulur
07.02.2013, 21:31
Gs li eboue sali günü istanbula geldi ama bizimkiler halen firarda olacak is degil.

Bizde bu oyuncular gelecek diye dört gözle bekliyoruz,yazik degil mi bu taraftara ve camiaya?

Futbolcunun disiplinsizi ve ise yaramayani bizde anasini satayim,yazik...

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:36
Gs li eboue sali günü istanbula geldi ama bizimkiler halen firarda olacak is degil.

Bizde bu oyuncular gelecek diye dört gözle bekliyoruz,yazik degil mi bu taraftara ve camiaya?

Hem twitterda hem burada, neden her sözünüzün içinde gs geçiyor ? İki sözünüzden birisi gs. Trabzonspor'dan daha çok yazıyorsunuz bunu.

Cafer Bulur
07.02.2013, 21:43
Hem twitterda hem burada, neden her sözünüzün içinde gs geçiyor ? İki sözünüzden birisi gs. Trabzonspor'dan daha çok yazıyorsunuz bunu.

Ne demek istiyorsun,acikca yaz...

ilhan
07.02.2013, 21:46
Alper*,

Araştırmana hayran kalmamak elde değil. :)

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:53
Ne demek istiyorsun,acikca yaz...

Gayet açık yazdım. Yan anlamları düşünmeksizin okuyabilirsiniz cümlemi.

Cafer Bulur
07.02.2013, 21:56
Gayet açık yazdım. YTan anlamları düşünmeksizin okuyabilirsiniz cümlemi.

Benden okumak istedigin o seyi okuyamayacaksin ,gs den fb ya oranla daha cok nefret ederim mezara kadar Trabzonsporluyum rahatladin mi simdi?:)

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:58
Ben gayet net yazdım. Sürekli gsden bahsetmeniz dikkatimi çekiyor. Kimden nefret edip etmemeniz beni bağlamaz.

memozcan
07.02.2013, 22:13

bizim takımda isteyen kafasına göre takılabiliyor, öyle kasmaya ne gerek var, biri çıkar emreye tekme atar 1 sene daha yatar diğeri de nasıl olsa sakatlık ayağına yatar..:)

Oğuzhan
07.02.2013, 22:16
Galip gelelim de Sadri Şener yönetiminin yaptıklarını iyice unutun. Artık sadece futbol konuşuyorsunuz. Olayın nereye gittiğini görmüyor musunuz arkadaşlar ?

Bana ne futboldan ? Size ne ? Hakkımız yenmiş,hayaller,gelecekler çalınmış siz yok lidere şu kadar fark var,düşme hattına şu kadar falan filan. Oooffff. Kimlerle ne mücadelesi veriyoruz biz Allah aşkına ?

iyi hakkımızı çaldılar diye takımı ligden çekelim o zaman.

işler sizin sandığınız gibi değil maalesef ne olursa olsun bu takım başarılı olmak zorunda sahada, diğer mücadele ayrı bir konu o zaten yasal olarak devam ediyor.

DeAgLeMaNyAq
07.02.2013, 22:50
Cafer abinin sitemi doğru. Eboue salı günü gelebiliyorken bizimkilerin Perşembe gelmesinin izahı yok...

ibrahim
07.02.2013, 22:51
Cafer abinin sitemi doğru. Eboue salı günü gelebiliyorken bizimkilerin Perşembe gelmesinin izahı yok...

Köylerine ugramislar. :):)

DeAgLeMaNyAq
07.02.2013, 22:55
Köylerine ugramislar. :):)

Eboue'nin köyü yokmuymuş yoksa orada Fatih Terim otoritesi mi var? :)

Çakıroğlu İhsan
07.02.2013, 23:00
drogba da dönmedi demek ki bizlik bi sorun yok. ayrıca maç izlemeyelim, yorum yapmayalım, eleştirmeyelim sadece şikeyle ilgilenelim triplerine de bitiyorum doğrusu.

ibrahim
07.02.2013, 23:03
Eboue'nin köyü yokmuymuş yoksa orada Fatih Terim otoritesi mi var? :)

Ya biz insani degerlere önem veren insanlariz. Gezsinler usaklar. Sikmaya ne gerek var dimi yani... :)

Soner Albayrak
07.02.2013, 23:32
Bamba ve Zokora oynamazsa bu maçı almamız çok zor..

İsa
07.02.2013, 23:33
Bamba ve Emerson kadroda olmayacaklar anlaşılan.

Bu haftaya yetişecekler diye bayağı ümitlenmiştim.

Yine Mustafa'nın arkaya kaçıracağı adamlarla Onur'un mücadelesini izleriz...

Faruk BERBER
07.02.2013, 23:34
Bamba ve Emerson kadroda olmayacaklar anlaşılan.

Bu haftaya yetişecekler diye bayağı ümitlenmiştim.

Yine Mustafa'nın arkaya kaçıracağı adamlarla Onur'un mücadelesini izleriz...

Emerson mu Zokora mı ?

Oruç
07.02.2013, 23:36

Şenol Güneş olsa, 'otorite sıfır' diye yerden yere vuracaktık da olmadı işte...

:)

İsa
07.02.2013, 23:44
Emerson mu Zokora mı ?

Zokora yanlış yazmışım...

ALDENİRO
07.02.2013, 23:47
bu şenol güneş taraftarın dengesini bozdu valla...millet kime neye saldıracağını şaşırmış...kral öldü...yaşasın yeni kral...bu kadar basit...şimdi destek zamanı..köstek olacaklar şöyle 3-5 hafta beklesin bi zahmet...

Deniz Tosunoğlu
07.02.2013, 23:53
Macin sonucu 1-6.. Sen anladin onu $iva$$por..

Mellih
07.02.2013, 23:55
önümüzdeki ik haftada feneri yakalama hatta altımıza alma şansımız var. sivas maçı 3 puan olmalı

ilhan
08.02.2013, 11:37
Oyuncularımız Onur, Soner, Bamba, Zokora, Adrian, Sapara ve Janko Trabzon’a dönerek, takımımızın bu sabah ki antrenmanına katıldılar.

Furkan S.
08.02.2013, 11:50
Onur, Soner, Bamba, Zokora, Adrian, Sapara ve Janko antrenmanda :)

Oğuzhan Fidan
08.02.2013, 12:04
pazar günü oynayacaklarmı acaba bamba ve zokora hazır oynamaları lazım..

Hasan61
08.02.2013, 12:14
Zokora'yı sanmıyorum ama Bamba süprizi bekliyorum.

yorumsuz6117
08.02.2013, 12:21
pazar günü oynayacaklarmı acaba bamba ve zokora hazır oynamaları lazım..

Zokora kart sınırında fener maçına saklansa daha iyi olur. Bamba kesin oynamalı.

akin0834
08.02.2013, 12:38
bamba nın ölü hali bile mustafa ve celustkadan iyi oynar..oyüzden bamba kesinlikle oynamalı..fb macınada hazır gelmeli..zokora oynamasada olur...soner var o bölgede

Atakan Bahadır
08.02.2013, 12:45
Bamba oynayabilir ama Zokorayı oynatmaz bence.Colman ve Soner ikilisi olabilir ya da serkan yine orta sahada olur

Necmettin ALTUNTAŞ
08.02.2013, 13:21
Soner zayıf kalır gibime geliyor.

Oğuzhan
08.02.2013, 13:26
Kazanan kadroyu bozmayacak bence hoca.

Ustaalioğlu
08.02.2013, 13:34
Herşey yalan bu maç gerçek. Galip gelirsek ciddi havaya gireriz. Bu senenin kırılma maçı. Bizim için çok önemli...

akin0834
08.02.2013, 13:45
eger liberoda emerson ve yumlu oynarsa ilk yarın en az 3 yeriz..onur her macda aynı kurtarışları yapamayabilir...ikiside cok ağır..savunma arkasına atılan her ara pası pozisyon olur..acık ve net..BAMBA BAMBA BAMBA oynasın

delikoyun
08.02.2013, 13:46
bence bamba ve giray oynamalı zokora da fener maçı hazırlığı

Oğuzhan Fidan
08.02.2013, 15:30
zokora kart sınırındaysa fener maçına saklanmalı çünkü sivasta çok sert maç olacak sivas bol faullu ve agresif oyun oynayacak inş. kırmızı kart olur

bahadır2561
08.02.2013, 15:34
Soner genclerdeyken 31 mac oynamis
Gucsuz muhabbetine katilmiyorum
Bizde bildigin oynatilmiyor
Tamam sakatliktan cikti ama o kadar da degil

ANIL
08.02.2013, 15:46
http://www.youtube.com/watch?v=ilsrSFpHyN4
bu gol çok özeldi. :rolleyes:

Atakan Bahadır
08.02.2013, 15:56
http://www.youtube.com/watch?v=7Z0ZD2Ye0Ao Şu maçı unutmak ne mümkün

Mert'
08.02.2013, 16:00
Zokora saklansın fener maçına. Ama Bamba reis oynarsa gol yemeyiz bence.

Ali YİĞİT
08.02.2013, 16:21
Zokora ve Bamba her ikiside Sivas maçında oynamayacak.

yorumsuz6117
08.02.2013, 18:23
Zokora ve Bamba her ikiside Sivas maçında oynamayacak.

Niye ? :)

yorumsuz6117
08.02.2013, 18:25
Eneramo ve Sercan'ın olmaması büyük avantaj.

000061
08.02.2013, 18:26
Heyecan dorukta, benim ellerim titremeye başladı. :)

Alihan Ertürk
08.02.2013, 18:37
Şikecileri tek tek yeneceğiz inşallah.. Önce oğluna, sonra babasına.. Hayde !

leons61
08.02.2013, 19:41
bu sivas şb'yi yendiya şimdi iyice havalandılar..bizi daha rahat yeneceklerini düşünüyorlar...yencük:0-2..

Gökhan ARSLAN
08.02.2013, 19:42
Şu maçı alalım sonrası kolay olacak inanıyorum

ESER
08.02.2013, 19:44
Eneramo ve Sercan'ın olmaması büyük avantaj.

bu eneramo iki uc senedir bu ligde oynuyor ve bildigin kutuk:) bu adamda futbolculuk vasfi goremedim icin acaba ben mi futboldan alamiyorum diye dusunmeye basladim kendisinin cok onemli bir oyuncu oldugu yonundeki mesajlari okuduktan sonra

Ilelioglu
08.02.2013, 19:45
Eneramo'yu bende begenmiyorum.

..

leons61
08.02.2013, 19:49
...............onur...................
zeki-giray-bamba-cech
..........zokora................
volkan-adrian-colman-olcan
janko(emre)
eldeki malzemeye göre kadro budur ağalar...

emre-alan-soner-celu-yumlu-karmil-tolga- kalabilir
serkan-henrik-yasin-sapara-emerson-halil-aykut-sezon sonu gönderilmeli

Oğuzhan
08.02.2013, 20:11
bu eneramo iki uc senedir bu ligde oynuyor ve bildigin kutuk:) bu adamda futbolculuk vasfi goremedim icin acaba ben mi futboldan alamiyorum diye dusunmeye basladim kendisinin cok onemli bir oyuncu oldugu yonundeki mesajlari okuduktan sonra

gayet önemli bir oyuncu, hatta bizim takımdaki bütün forvetlerden daha fazla katkı sağlardı alınsaydı sene başında.

egemen ile bekir beraber asılıyorlar adam gene düşmüyor yere. fiziğine göre hızı da gayet iyi.

TS-FAN
08.02.2013, 20:32

Eneramo'yu bende begenmiyorum.

..

Defansı çok yoruyor,çok güçlü..Bu açıdan bakılırsa oynamaması iyi..
Klâs mı? Değil :)

Erkin
08.02.2013, 20:58
Eneramo öyle kaliteli bir topçu değil belki ama yerine göre etkili bir oyuncu olduğunu söylememiz gerekir.. Abinin dediği gibi gerçekten de rakip defansı yıpratan ve çıkarmayan bir oyuncu..

Öte yandan hepimizin bildiği üzere Türkiye'de bu tarz fiziksel gücü yüksek oyuncular her zaman iş yapıyor, o yüzden belki en kalitesiz oyuncu bile etkili gözükebilir.. Şu anda da Sivas'ın en iyi adamı bu da bir gerçek.. Asıl nedeni de bu belki de..

delikoyun
08.02.2013, 21:15
helal olsun bize bonservisi elinde idi biz almadık gittik janko yu aldık işte şenol güneş şunu demedi almazsanız giderim işte en büyük hata bu aldırmalıydı ne yapıp edip aldırmalıydı ne yaptı janko yu aldı janko elimizde patladı şenol hoca uçtu aman tolunay sen sen ol uyma şenol hocaya janko yu oynatırsan sene sonunu göremezsin

farozlufatih61
08.02.2013, 21:18
Kütük hafif kalır eneramo için sıradan takımlarda oynayan sıradan oyunculardan biri TRABZONSPOR forması onun gibi oyunculara 1 milyon numara bol gelir.........

Mustafa Umut
08.02.2013, 21:29
Kütük hafif kalır eneramo için sıradan takımlarda oynayan sıradan oyunculardan biri TRABZONSPOR forması onun gibi oyunculara 1 milyon numara bol gelir.........

Elimizdekilerden iyi olduğu apaçık ortada ama. Maalesef durum bu kadar vahim..

Samet Yildirim
08.02.2013, 22:14
Insallah Bamba oynar...Zokora dinlensin fb macina hazirlansin...

Oğuzhan
08.02.2013, 22:16

Durum o kadar vahim ki kütük dediğiniz adam bizde olsaydı şuan en az 10 gol atmıştı.

Erdal DİLEK
08.02.2013, 22:21
Ha eneramo ha haeriqe al birini vur ötekine, bi futbolcu daha vardı erciyesti sanırım fenere 3 gol atmıştı işte öyle bişey

Erdal DİLEK
08.02.2013, 22:22
Tolunay kafkas trtsporda şimdi

titanic
İnşallah zokora ve bamba oynar,uzun bır aranın ardından rahat bır maç izleyebiliriz

Togrul
Açıkcası Gaziantep maçından sonra sezonu güzel yerde tamamlayacağımıza inanmaya başladım.
Ben Colmanı en son İnter maçında böyle oynadığını görmüşdüm.
Adamın 5 aydır sürünmesinin demek ki bir nedeni varmış.
Kaybetiğimiz 5 aya yazık oldu.
Son derece berbat geçen bir sene de bu değişikliyi zamanında yapsaydık belkide şampiyonluğun en büyük adayıydık.

Cafer Bulur
08.02.2013, 22:23
Tolunay kafkas canli yayinda trt sporda ....

Berke6198
08.02.2013, 22:34
Uuuuiiiiiiiiiğğğğğğuuuuu :D :D

Tolunay hoca kötü takıldı :D

leons61
08.02.2013, 22:39
inşallah zokora ve bamba oynar,uzun bır aranın ardından rahat bır maç izleyebiliriz

bence zoko ve bambayı oynatmayacak.yoldan geliyo olmaları ve hemen onlar gelince diğerlerini yedeğe çekmiş gibi olmak istemeyecek....şbhçe maçında oynatır bence

Hürgün Aygün
09.02.2013, 02:21
Zokora kart sınırında ne olur ne olmaz oynamasın bu maçta şikebahçe maçına lazım reis.:)

Furkan Özdem
09.02.2013, 02:37
Defanstaki problemler biraz olsun cozulduyse biz bu maci aliriz Allahin izniyle. Antep karsisindaki oyunun tesaduf olmadigini goster herkese Tolunay Hoca...

TSezgin61
09.02.2013, 02:47
haydi firtina

only ts
09.02.2013, 02:53
bu maç çok ama çok önemli.. bunu tolunay hoca futbolculara mactan önce anlatabılırse ki emınım anlatıyordur bu macı alacaz ve fenev maçına moralli çıkacaz..

Doğukan Uçan
09.02.2013, 11:13
bu maçı alırsak haftaya 25 bin kişi ile şikecilere cehennemi yaşatırız.

000061
09.02.2013, 11:24
Maç yarın mıymış yav, bugün sanıyodum, psikolojik çöküşe geçtim :(

Sufyu_41
09.02.2013, 11:43
Kara forvetlere karşı başa çıkabilecek tek defans bana göre egemen'dir güçlü fiziğiyle o başaramadıysa diğerleri başaramaz bana göre.Zaten bizim maçta oynamıyor sıkıntı yok ;)

000061
09.02.2013, 11:47
Biraz kendimize gelelim

http://www.youtube.com/watch?v=_G4C5lqHqHA

Ertan 51
09.02.2013, 11:47
------------Onur-----------

Serkan---Bamba---Giray---Cech

-----Colman-----Soner----

---------Adrian------------

---Halil----------Olcan

---------Janko--------

Bu kadro kafama yatıyor benim,
önce şikecilerin kucağındaki sivası yenip,
ardından baş şikecileri yenip aykut yavşağını paketlemek müthiş zevkli olacaktır,
bu 2 maç çok önemli benim için,maddi manevi;)

Hamza Yilmaz
09.02.2013, 12:16
Neden bazi arkadaslar Soneri israrla ön libero da yaziyorlar kadrolara anlamis degilim. Eger Soneri bitirmek istiyorsaniz bisey demem. Sonerin bu takimdaki yeri ya Colmanin yeri ya da Adrianin yeri. Eger Adrian ve Colmandan vazgecmem diyorsaniz o zaman Soner bu takimda oynamaz. Soner asla bir Selcuk olamaz. Tolunay hoca da böyle düsünüyordur umarim. Zaten ciktigi iki karsilasmada ilk önce Aykut sonra Serkan ile oynadi defansin önünde.

ALDENİRO
09.02.2013, 12:49
Biraz kendimize gelelim

http://www.youtube.com/watch?v=_G4C5lqHqHA

harbiden iyi geldi...

vendercan
09.02.2013, 12:52
İnşallah kazanırız!..Bir dönüm noktası olabilir!..
Emerson gibi gevşek adamların Trabzonspor'da yeri yok!..

faysal
09.02.2013, 14:00
Güzel bir galibiyet yaşarız umarım sivasta :)