PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Musa Büyük

Sayfa : 1 [2] 3 4

Fatih
19.02.2007, 11:35
yapmayın Allah aşkına adam daha naapsın her tarafa koşuyo kademeye giriyo sağ tarafı tek başına savunuyo son gölü de onun sayesinde attık bence son iki maçın tartışılmaz en iyi adamlarından
bi futbolcuyu silmek ne kadar basit pes yani

Murat'
19.02.2007, 13:47
bence dünkü maçın en iyilerindendi.....

atabaş
19.02.2007, 16:11
ewet takımın iyilerinden di cok koştu cok mucadele ettı hakkını yemeyelim

Hüseyin Bağdat
19.02.2007, 16:16
eski maçlarında çok kızsamda hakkını vermek lazım dünkü maçın iyilerindendi...

vahit_ts
19.02.2007, 17:32
kendımde bir sağ bek oyuncusu olarak musayı ilk defa bu maçta beğendim:)inş böyle devam eder.(ama tabiki ufukhanın oynamasını istiyrm) :)

frango
19.02.2007, 23:13
bencede musaya haksızlık yapılıyo son 2 maçı dusunursek son 2 maçta bende musayı beğendim önünde koşmayan ve hiç defansa yardım etmeyen bi yattaranın gerısınde oynamak zordur son denizli maçında bence iyiydi musa

murseltaskin
20.02.2007, 16:57
musa kuusura bakmasın.yeri sağ bek değil ama ne yapalım.sağ bek adamımız yok

Murat'
20.02.2007, 18:13
yani musa ilk maçlardaki tedirginliğni üstünden atmış bence.....

AKSOY_61
20.02.2007, 22:03
bencede musaya haksızlık yapılıyo son 2 maçı dusunursek son 2 maçta bende musayı beğendim önünde koşmayan ve hiç defansa yardım etmeyen bi yattaranın gerısınde oynamak zordur son denizli maçında bence iyiydi musa

iyi bir konuya değindin.bu adam yattaranın arkasında oynuyor bu zor bişey.:alkış:
boyu kısa olmasına rağmen hatta defans adamı olmamasına rağmen yinede iyi.

Tansu Onur Erdoğan
20.02.2007, 22:29
solda olsa al sana roberto carlos :P

6Şafak Aydın1
23.02.2007, 17:12
Driplinklerini sevsinler

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 02:15
ii oynuor son maçlarda biraz da bejeke maç gazıyla ben ileri çıkışlarıyla da katkı sağlayacağına gönülden inanıyorum

champions
24.02.2007, 10:56
ben oynarsa bizi yakabileceğini düşünüyorum

Kapılıkaya
24.02.2007, 13:14
2. yarının en formda futbolcususun ve inşallah üzerine katarak devam edeceksin.Fatih hoca kimleri çağrıyor milli takıma seni gözü görür elbet birgün onun gözüne futbolunu sokmaya devam et.

antagonist
24.02.2007, 22:36
2. yarının en formda futbolcususun ve inşallah üzerine katarak devam edeceksin.Fatih hoca kimleri çağrıyor milli takıma seni gözü görür elbet birgün onun gözüne futbolunu sokmaya devam et.

Evet Musa bugün hakikaten çok süper(!)oynayarak gözümüze futbolu soktu.Bravo Musa!!!

jefferson61sefa
24.02.2007, 22:38
musa çok iidi ama oyundan alındı

antagonist
24.02.2007, 22:45
musa çok iidi ama oyundan alındı

Aynı Musa'dan bahsediyoruz,değil mi?

jefferson61sefa
24.02.2007, 22:46
Aynı Musa'dan bahsediyoruz,değil mi?

bu maçı izleyen 100 kişiden musa nın ricaridnho dan bobodan kaç tane topalr çaldığını görmüştür çok iidi ilk yarıda keçeli berbarttı

ilhan
24.02.2007, 22:49
Yediğimiz ilk gol. Musa neredeydi gören oldumu arkadaşlar ? Tamam sağdan iyi yükleniyor , çok koşuyor ama bunları Yattara varken yapiyor. Çünkü rakip Yattara'dan korkuyor bize soldan saldirmiyor. ( Onların sol bizim sağ ) Ee durum öyle olunca Yattara 'nin arkasında cok rahat oynuyor. Bugün ilk yarida çaldi felan diyorsunuz toplari. saymışsınız 3-5 tane. hatalı paslarını kaç kişi saydi ?

antagonist
24.02.2007, 22:50
Musa'nın oynadığı mevki:sağ bek.Adam bi kere çıktı mı geri gelmiyor.Arkasını hep Risp topluyor.Top çalma işine gelince o işleri Ayman'la Hüseyin yapsın,Musa sadece "bek olmanın gerektirdiklerini" yapsın yeter...Ayrıca çaldığı topların kaç tanesi ni olumlu kullandı?

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 04:47
bence fena deildi yattara yokken bindirmeler yaptı bi ortası başarılıydı ama gol olmadı

DeAgLeMaNyAq
25.02.2007, 06:11
Musa kötü müydü? Bence de değildi, çok daha kötü maçlar çıkardı. Ancak gördük ki bugünkü Ferhat, Musa gibi deparlar atamasa da o kanadı çok daha olumlu kullandı...

antagonist
25.02.2007, 13:33
Yediğimiz ilk golde Musa'nın koruduğu(!) kanattan geldi.İki bekimiz Musa'nın ve Celaleddin'in durdukları yere dikkat:

http://img148.imageshack.us/img148/1820/golfw5.png

6Şafak Aydın1
25.02.2007, 13:36
eeeee bu cocuk Driplink Musa , cok kosan Musa ama bilincsiz kosularin faydasiz oldugunu herhalde 2040 ta anlar

Kapılıkaya
25.02.2007, 15:02
Yediğimiz ilk golde Musa'nın koruduğu(!) kanattan geldi.İki bekimiz Musa'nın ve Celaleddin'in durdukları yere dikkat:

http://img148.imageshack.us/img148/1820/golfw5.png

Yahu butakımın kanatları işlemeyecekse niçin oraya futbolcu konulurki.Musa o işi çok iyi de yapıyor bence ve 2. yarının da en formda futbolcusu bjk maçındada yine çok iyiydi ama sırf defansı daha az düşünüyor diye defansif ziyanın gazabına uğradı.Dünkü bjk ya daha çok hücum edilse çok daha rahat maç kazanırdık.Top çalmak ön liberoların göreviymiş de musa niçin yapıyormuş Allah aşkına bu adam daha ne yapıp yaranacak size anlamıyorum.İleri çıkıyor ve geri gelemiyorsa işte o zaman ön liberolar o açığı kapatmalıdır yada onun yerine ileri çıkıp orta yapmalıdırlır.Güzel yediğimiz goldeki pozisyonu koymuşsun oraya peki senin ön liberoların nerede?Hemde hücum değilde defans özellikli denilip atak kesen önliberoların.

_OziloZ_
25.02.2007, 15:04
Musa bence de çok iyi ikinci yarı.

antagonist
25.02.2007, 15:13
Yahu butakımın kanatları işlemeyecekse niçin oraya futbolcu konulurki.

Takımın kanatları işlemesin diye bir şey söylediğimi hatırlamıyorum.

Musa o işi çok iyi de yapıyor bence ve 2. yarının da en formda futbolcusu bjk maçındada yine çok iyiydi ama sırf defansı daha az düşünüyor diye defansif ziyanın gazabına uğradı.

Ziya'nın defansif olduğuna katılıyorum.Ama Musa gibi defansta oynayan birisi tabi ki defansı düşünecektir.Burdan,hiç ofansa çıkmasın gibi bir anlam çıkartmayın sakın.

Dünkü bjk ya daha çok hücum edilse çok daha rahat maç kazanırdık.

Katılıyorum

Top çalmak ön liberoların göreviymiş de musa niçin yapıyormuş

"Musa o işi yapmasın." demedim."Musa'nın öncelikli işi bu değil."dedim.

Allah aşkına bu adam daha ne yapıp yaranacak size anlamıyorum.

Kademeye iyi girsin,bir de topları dan dun şişirmesin.

İleri çıkıyor ve geri gelemiyorsa işte o zaman ön liberolar o açığı kapatmalıdır yada onun yerine ileri çıkıp orta yapmalıdırlır.

İleri çıkıp geri gelmediğinde o açığı kapatacak asli oyuncu stoperlerdir,ön liberolar daha önde basması gereken oyuculardır.Tabi ön libero da bu açıklıkları kapatmakla yükümlüdür.Bu arada 1. ve 3. gollerin asistlerini yapanları görmüşsünüzdür inşallah:Ayman-Hüseyin...Ayrıca bunlar Gökdeniz-Ceyhun'un açılarını iyi de kapattılar.

Güzel yediğimiz goldeki pozisyonu koymuşsun oraya peki senin ön liberoların nerede?Hemde hücum değilde defans özellikli denilip atak kesen önliberoların.

Şu forumda bir gün ön liberoların bana ithaf edileceğini kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi :)Benim(!) ön liberolaromdan birisi,sizin(!) Musa'nızdan daha geride...

Selametle...

champions
25.02.2007, 16:15
iyi koşar kendisi iyi de mücadele eder elinden geldiğince ama sadece bunları yaparak futbol oynanmıyor taraftarın iyi oyundan kastı nedir bilmiyorum ama ben musanın şimdiye kadar iyi oynadığını görmedim ha topu önüne atıp koşmak iyi oynamaksa bişey diyemem demem odur ki benim ilk tercihim ufukhandır o olmadı mı o zaman dün 45 dakika sağbekte gerçekten musanın çok üstünde oynayan ferhatdır

bordox
26.02.2007, 15:57
BJK maçının ilk yarsında ne Trabzonspor ne de Musa kötü oynamıştır.Aksine iyi olan taraf bizdik,2-0 lık şok skor kimseyi yanıltmasın.İlk yarıda eğer biraz dikkatli olsak önde kapatırdık.

İkinci yarı Musa oynasaydı onun hızı ile daha fazla pozisyona girerdik demiyorum çünkü Ferhat da fena oynamadı ama Ferhat normal bir sağ bek olarak oyanayamaz o hızı yok bence Ferhat'ın artısı Bjk'nin defansı ileri çıkarması ve bu arada İbarhim Üzülmez'i kaçıracak topları atacak BJK ortasahasının kaybolmasıdır,normal bir oyun düzeninde Ferhat kaybolabilir.

cınar#7
26.02.2007, 16:32
bjk maçında ilk yarı sahanın en iyisiydi ama nedense ziya onu çıkarttı.bence sağ bekte çok iyi oynamaya başladı

Vkgz
27.02.2007, 15:45
kel musayıda bu takımda istemiyorum. defansta hiç bi halta yaramıyor paso açık veriyor sağ kanat

bordox
28.02.2007, 21:13
Musa yine çok iyi bir maç çıkardı önündeki Gökdeniz'in hiç bir şey yapmaması da cabası.Ceza sahası içinde çok iyi kademelere girdi ve mükemmel bir asist yaptı Umut'a.
Sağbekte yavaş yavaş sorun kalmadı,darısı sol tarafa artık.

yaranozlu
28.02.2007, 21:43
maçın yıldızıydı, defans olsun hücüma bindirmeleri çok güzeldi. Bide uzaktan sol ayağıyla kötü denilemeyecek isabetsiz bir şut çıkardı, şansını denedi. Asisti olağanüstüydü, ben olsam gökdenizin yerinde musayı oynatırım, valla arkasında harcanıyo bence, çok ama çok seri ve aklını da gökdenizden iyi kullanıyo. Savunmada boyunun kısa olması kötü ama seri hareketleriyle çok top kapıyo. Ben çok beğendim...

Misina
28.02.2007, 22:00
sadece asist yaptı bunun dışında olumlu hareketini görmedim.gereksiz hucümlarıyla müdafa ettiği alanı çok boş bıraktı

keskinkilic_68
01.03.2007, 03:24
ya arkadaşlar bu adamın neyini savunuyoruz yaw ufukhan çok daha iyi bu adamdan top tekniği sağlam hava toplarını daha iyi alıo

musa nerdeyse her topu şişirio ufukhan ise ayağa oynuo isabetli pasları daha fazala

musa sadece daha hızlı adam gidio gelmio beşiktaş maçında golden önce delgado golde de bobo salına salına geldiler sürekli sağ kanattan yiyoruz atakları bugunde yine aynı şekilde oldu

yaw yeter artık bi asist yaptı die yapmayın yaw asistten başak ne yaptı kaç isabetli ortası pası var

top kaybetme oranı top çalmadan fazladır bu adamın

champions
01.03.2007, 09:19
bütün topları ileriye rasgele vurmakla futbolcu olunmaz bu fizikle sağbek olunmaz bu kaliteyle trabzonsporda oynanmaz

Şuayip Aydın
01.03.2007, 09:33
bence musanın yerine ilk 11 de ferhat gelmeli cunku musa hızlı bi topcu olabilir ama atgı topların yarından cogu rakip takıma gidiyo unutmayılım ki ilk gol onun ve risppinin yuzunden geldi....stepanov inaşal konya macında oynar..

Kapılıkaya
04.03.2007, 23:06
Ne hikmetse kimse yorum yazamıyor buraya.Birilerini hiç pahasına savunanlar bu adamı yerden yere vurabiliyorken son haftalardaki performansını gördükleri ve eleştirecek bişey bulamadıkları için herhalde bişey yazmıyorlar.Adam hiç olmasa iyiydi dahi diyebilir ama malesef onu bile söylemiyorlar.
Benim için 2. yarının en forma futbolcularından birisi Musa ve çok iyi oynuyor.
Musayı niçin savunanlar çok az anlamıyorum.

Erdem Koltuk
04.03.2007, 23:23
Ayağına gelen topu dan dun vur.Bune ya Ankaraspormu sanıyosun burayı.Bi bak önüne sağına soluna.Olmuyo beyler bu adamlarla ya.Çok canım sıkkın bu duruma.

mustafakaya
04.03.2007, 23:37
abdurrahman çelebi.

bordoylamavi
06.03.2007, 12:06
musa şu anda takımın en formda oyuncularından biri. hücuma katkısı var savunmada deli gibi koşuyor her topa basmaya çalışıyor. bence bundan sonra takımını bankosudur kendisi

halil ibo
06.03.2007, 12:14
Mevcutlar içinde sağ bek oynayacak tek isim.

antagonist
06.03.2007, 12:32
Kazandığı her topu dan dun ileri vurmada üstüne yok...

Uğurtan
06.03.2007, 19:22
Sağ bekimiz Musa düşünüyorumda biz 2 sene öncesine kadar senin peşinden mi koşmuşuz?Peşinden koşulacak kadar bi topçu değilmişsin yani..;) Çok kötü oynadığını söliyemeyiz takıma katkın var sağ bindirmeler filan güzelde..2 eksik var;
1-Kademe hatası yapman
2-Aldığın topları dan dun ileri şişirmen..
Bunlarda ısrar edersen ya formayı kaybetceksin ya da sene sonu yerine biri gelicek sanırım..

yns61
06.03.2007, 19:27
ufukhanda ısrarcıyım..

poetricus
07.03.2007, 20:25
Bu takımın formasını giyecek kapasiteye sahip olmayan oyunculardan biri.

6Şafak Aydın1
08.03.2007, 17:32
ey gidi Musa. Bari bi abdest al da maclara öyle cik.

_yattara_
10.03.2007, 19:58
bence seneye musa takımdan ayrılmalı çünkü hiçbirşey yapmıyor.aldığı topu dikiyor....

Tansu Onur Erdoğan
10.03.2007, 20:06
walla ankarasporda ortasahada oynayan adam ziya nın sivri zekası sayesinde sağ bek oldu marcelinhonun sol acık olması gibi kurcalamaya gerek ziyadan ii biiyo halimiz yok ya bu işşleri :D

nacizane fikrim sağ bek olaarak beğenmiyorum ama kötü futbolcu değil ortasahada değerlendirilirse daha faydalı olur bence

skystar
10.03.2007, 20:08
bi kerede iyi oyna be kardeşim

AKSOY_61
10.03.2007, 20:25
gs maçında işi bi hayli zor.
umarım ardayla başa çıkar.
gs maçında yattara oynamayacak galiba onun yerine musa koyulup arkasına ufukhan da koyulariblir

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:32
gs maçında işi bi hayli zor.
umarım ardayla başa çıkar.
gs maçında yattara oynamayacak galiba onun yerine musa koyulup arkasına ufukhan da koyulariblir

sol kanat kimi koydun kardes

Taner Gündoğdu
10.03.2007, 20:44
ilginç bir teori... niye geçen hafta yattara mı vardı? yattara yoksa yok. musa yine sağ bekte oynar. ama ne kadar oynar? son iki maçtır musa çıkışta. ama öyle çok üst düzey top oynamıyor bence. yinede köötünün iyisi diyelim. inşallah bu maçta görevini layıkıyla yerine getirir

AKSOY_61
10.03.2007, 22:35
sol kanat kimi koydun kardes

dimi sol kanat boş kalıyo:(
sol kanat olmasada olur keçelinin varlığı yokluğu bir değilmi sanki.:D

bordoomavii
10.03.2007, 22:38
ufukhan geride musa ilerde daha ii olur.keçelinin oynamasından da iidir hiç olmassa.

Özkan Erdem
11.03.2007, 19:59
Geçmiş olsun Musa.. Çok üzüldüm valla tadım tuzum kalmadı. Allah'tan acil şifalar diliyorum sana, inşallah en kısa zamanda sahalara dönersin..

FANATIK61
11.03.2007, 20:00
Büyük gecmis olsun Musa. Insallah en kisa zamanda sahalara geri dönersin.

Misina
11.03.2007, 20:02
kendine güveni olmayan kalecinin nelere sebep olduğunu gördünüz mü.?tolga gelen pası musa ya vermemeliydi.o pozisyonda kendine güvenen kaleci topu uzaklaştırır.

olan musa ya oldu ah tolga ahhh daha ne kadar ah dedirteceksin

Rıza ÇOLAK
11.03.2007, 20:14
Her ne kadar senin Trabzonspora yakışmadığını (takımdaki diğer bir çok isim gibi) düşünsemde ayağının kırılmasına üzüldüm. Çok geçmiş olsun

jefferson61sefa
11.03.2007, 21:22
ne kadar ii oynamasa bir insan olduğu için ve o görüntüyü izleyince tüylerim diken diken oldu çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşirsin

tsmusampa61
11.03.2007, 21:34
Allah sifalar versin. Musaya saip çıkmalıyız.

Misina
11.03.2007, 21:47
ufukhan oyuna girdikten sonra ne kadar beğenmesekte musa nın ne kadar iyi oynadığının farkına vardım.musa her maç bir sürü bindirme yapıyor.hatta asistler yapıyordu.ufukhan ise 8-9 metrelik alanda dolaştı durdu

zafer6161
11.03.2007, 23:00
ALLAH acil şifalar versin musa umarım en kısa zamanda sahalara dönersin..valla bir insanın ayağı kırıldığında yüzünde acı tebessümü olur ama ilginçtir hiç acı ceker gibi halin yoktu hatta bi ara gülmeye bile çalıştın..vallaha zor inandım kırıldığına tekrardan gecmiş olsun MUSa

ahamitokutan
11.03.2007, 23:03
Çok geçmiş olsun musaya.Olaydan sonra takımın da morali bozuldu.Büyük şanssızlık.Tam da iyi oynamaya başlarken ayak kırığı çok kötü oldu.İnşallah çabuk dönersin.Başımızda bir şanssızlık var ya hadi hayırlısı...

F.Levent Yavuz
11.03.2007, 23:04
Geçmiş olsun, acil şifalar... Kısa zamanda aramızda görürüz inşallah.

Çok iyi oynadı GS maçında. Çıktıktan sonra sağ kanat diye birşey kalmadı, çok aradık gerçekten.

subay
11.03.2007, 23:18
Gecmis olsun Allah yardimcisi olsun, cok kötü ya. Cabuk iyilesir insallah.

AKSOY_61
11.03.2007, 23:42
musa geçmiş olsun
ayağın kırıldıktan sonraki yüz ifadeni görünce içim burkuldu.
acayip üzüldüm .inşallah hemen iyileşirsin

h@msi61
11.03.2007, 23:43
geçmiş olsun Musa, inşallah en kısa zamanda sahalara dönersin...

Kapılıkaya
11.03.2007, 23:55
Bize geldiğinden bu yana savunduğum ve özelliklede 2. yarı itibarı ile en formda futbolcumuz olduğuna inandığım Musanın ayağının kırılmasına çok ama çok üzüldüm,pozisyon olduğunda dışarıya verdiğimimik ile ayağının kırıldığını anladığı halde bu kadar dirayetli görünen bir futbolcunun çok kısa zamanda kendini sahalarda bulacağına inanıyorum.
Çok geçmiş olsun Musa.Allah acil şifalar verir inşallah.

Musanın bu takımda ne kadar önemli olduğu çıktıktan sonra ufukhanın düştüğü halden ve o taraftan gsnin akın akın gelmesindende belli olmuştur zannederim.

TSelif
12.03.2007, 00:26
Umarım erken iyileşirsin .Geçmiş olsun :(:(

Hasan Ayvenli
12.03.2007, 01:17
geçmiş olsun çok talihsiz bi şekilde oldu pozisyon

AKSOY_61
12.03.2007, 01:34
ya bişeyi anlamadım
ayağı kırılan insan acıdan duramazmış
musaya bakınca öyle canı çok yanmış gibi gelmedi bana
anında iğne yapmışlardır belki

DeAgLeMaNyAq
12.03.2007, 05:06
Gerçekten ayağı kırıldıktan sonra yaptığı açıklama ve tavrıyla takdir topladı. Oyun stilini beğenmesekte ona sahip çıkmalıyız. Artık sezon sonuna kadar onun yerinde Ferhat oynayacaktır. Umarım eksikliğini aratmaz. Geçmiş olsun...

efemehmet
12.03.2007, 08:51
Allah sifalar versin. Musaya saip çıkmalıyız.
Geçmiş olsun Musa..Hemde çok geçmiş olsun.Görüntüyü izleyince tüylerim diken diken oldu.
Gelelim ayağın kırıldıktan sonraki saha içi duruma. Yukarıda arkadaşımızda demiş ya sahip çıkalım diye. Musa ayağı kırık bir şekilde sahada dururken yanında sürekli sadece Hakan Şükür kaldı. Ambulansa binene kadar yanından ayrılmadı :alkış: .....
Gel gör ki sanki sahada ayağı kırılan galatasaraylı bir futbolcuydu ve Bizim futbolcularımız bir geçmiş olsun dileğinde bulundular ve soğumamak için ısınmaya devam ettiler.Ne kadar yazık.Ey kaptan ey Trabzonsporun diğer futbolcuları ey ziya doğan neredeydiniz. Adnan sezgin bile yanına kadar gelip başından ayrılmamışken siz neredeydiniz.Bu mu takım ruhu bu mu arkadaşlık. Ve özellikle kaptan Hüseyin. Bu mu kaptanlık. Kaptanlık koluna taktığın bir banttan ibaret değildir unutma. Şimdi hastanede gitip bir çiçek vereceksin geçmiş olsun diyeceksin. En acı halinde yanında olmadıktan sonra isterseniz çiçeklerden yatak yapın çokta önemli değil. Yazık yazık çok yazık. Arkadaşlık ruhuna çok yazık..

Ertan 51
12.03.2007, 10:49
Musa kardeşim çok çok geçmiş olsun dün başından geçen talihsiz olaya o kadar üzüldümkü anlatamam.Allah yardımcın olsun kader işte elden bişey gelmiyor. İnşallah bir an evvel eski sağlığına kavuşur ve çektiğin acıları unutursun.
Yönetimin ve takımımızın Musa ya samimi bir şekilde ve içtenlikle sahip çıkacağına ben inanıyorum.düşmez kalkmaz bir Allah kimin başına ne gelir o bilinmez onun için takım arkadaşlarının bu dar gününde Musa ya ellerinden gelen desteği vereceklerinden benim şüphem yok.
tekrar geçmiş olsun gönlümüz ve dualarımız seninle Allah yardımcın olsun.

ahmetto
12.03.2007, 10:51
geçmiş olsun musa kardeş.allah sifa versin tez zamanda iyileşir eskisinden iyi olursun umarım

oflu_cilgin
12.03.2007, 10:55
Bence Şu an Musa nın bi alternatifi yok çünkü dün ufukhanı gördük adamlara girmiyo bile
hem hızlı kanat bindirmelerinde çok faydalı orta falan açıyo koşuyo

ama burda onemli olan bişe war musa şimdi belli bi zaman oynayamıcak hemde tam ii ye gitmeye başlamışken inşallah çok çabuk sahalra döner

sorun da şimdi onun yerıne kım oynucak eğer ufukhan kendıne çeki düzen vermesse eskı musa dan bi farkı olmaz

Rutubet
12.03.2007, 10:59
Geçmiş olsun Musaya sezonu kapatması iyi olmadı.

Hekimoğlu
12.03.2007, 11:59
geçmiş olsun musa çok üzüldüm helede ufukhanı seyrettikten sonra.

Eren Uğur Ayar
12.03.2007, 12:10
Musa tamda formunu kazanmısken bu sakatlık iyi omadı.Geçmis olsun Musa

yavuss
12.03.2007, 12:45
GECMİŞ OLSUN ALLAH YARDIMCIN OLSUN ŞİFA VERSİN....İnşallah en kısa zamanda yeniden takıma dönersin MUSA....

halil ibo
12.03.2007, 12:48
Bir futbolcunun başına gelebilecek en büyük talihsizlik...Allah acil şifalar versin.Büyük geçmiş olsun...

ergin cesit
12.03.2007, 13:00
geçmiş olsun musa en kısa zamanda seni yeniden takımda görmek dileğiyle acil şifalar

vahit_ts
12.03.2007, 13:48
son zamanların en formda oyuncularndan biriydi.Allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamnda aramıza döner...

Faik Yılmaz
12.03.2007, 14:14
Trabzonsporlu Musa'nın inanılmaz dramı
Trabzonspor'a sezon başında transfer olan ve dünkü Galatasaray maçında ayağı kırılan Musa Büyük'ün talihsizlikler peşini bırakmıyor.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, futbola, 1996-97 sezonunda Zeytinburnuspor'da başlayan Musa Büyük, o dönemde aynı zamanda babasına servis aracına da yardım ediyordu.

Babasının rahatsız olduğu bir gün servise çıkan Musa Büyük'ün karıştığı bir trafik kazasında, bir polis hayatını kaybetmişti.

Mahkeme sonucu Musa Büyük'e 25 bin YTL'lik para cezası kesilirken faizleriyle birlikte bu ceza 270 bin YTL'yi bulmuştu. Paranın ödenmemesi halinde ise Musa'ya haciz ve hapis yolu açılacaktı. Bu arada Musa'nın babasının aracın da büyük hasar meydana gelmişti.

Mahkemenin sonuçlandığı 2003 yılında İstanbulspor'da oynayan Musa'ya, Trabzonspor talip oldu. Ancak bu futbolcunun transferi için Ankaraspor da devreye girdi. Musa Büyük ise Ankaraspor'a tek şart koştu. Ankaraspora, peşin 270 bin YTL karşılığında imza attı. Musa, bu transferden elde ettiği peşin 270 bin YTL'yi de, hapse girmemek için kesilen cezaya ödedi.
http://img.mynet.com/ha2/musabuyuk2.jpg
Ankaraspor'dan sezon başında Trabzonspor'a transfer olan Musa Büyük, yaşadığı bu kötü dönemin izlerini üzerinden atmak üzereyken bu kez de talihsiz bir sakatlık yaşadı. Galatasaray maçında ayağı kırılan bordo-mavili futbolcu sezonu kapatmak zorunda kaldı.

Musa, sezon başında Trabzonspor'a transfer olduğu dönemde, ''10 yıldır futbol oynuyorum ve tek kuruşum yok. Şimdi Trabzonspor kapısı açıldı. İnşallah bundan sonra şansım döner. Kazandıklarımla ilk olarak ailemi rahat ettirmek istiyorum. Çünkü onlara çok borcum var'' demişti.

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.....en kısa zamanda aramızda olmak dileğiyle...

UğuR
12.03.2007, 14:20
Çok üzüldüm geçmiş olsun....

degok
12.03.2007, 14:21
Geçmiş olsun musa.

Fatih Ersoy
12.03.2007, 14:51
Geçmiş olsun. İnşallah kalıcı bir sorun teşkil etmez.

Not: Macı izlerken tam musa sakatlanınca malum kesimler iyi oldu falan derken ben ayağa kalkıp "hepimiz musayız" diyince komik bi görüntü oluştu cafe de :) Maç bitene kadar güldük :)

Tekrar geçmiş olsun musa

Mustafa Önal
12.03.2007, 14:51
görüntülerini görmedim ancak daha önce bi kaç kırık vakasıgörmüştüm nasıl bişey olduğunu hissedebiliyorum. tamda forum tutup ,iyi oynamaya başladığı dönemde çok talihsiz bi sakatlık oldu çok geçmiş olsun musa . ALLAH acil şifalar versin.

Eyüphan
12.03.2007, 15:01
Musa abi büyük geçmiş olsun. Tez zamanda sahalara dönmen ümidiyle...

Hüseyin Bağdat
12.03.2007, 15:04
geçmiş olsun inşALLAH en kısa zamanda sahalara dönersin...

Akın_61
12.03.2007, 15:17
geçmiş olsun musa çok üzüldüm...inşallah en kısa zamanda sahalara dönersin....

Murat'
12.03.2007, 15:26
ayağı çok kötü kırıldı..belki bazı arkadaşlar sevinmiştir bu olaya musayı istemeyenler....geçmiş olsun musa

Özge
12.03.2007, 16:03
çok üzüldüm Musa ya çok geçmiş olsun

ahmetturk
12.03.2007, 16:07
Bir kişinin ayağının kırılmasından mutlu olacak kimse yoktur sanırım aramızda...
Geçmiş olsun Musa

Erbay
12.03.2007, 16:41
Geçmiş olsun.Çok da iyi oynuyordu.Taa seneye oynayacak.

tsmusampa61
12.03.2007, 23:13
Kendini inanılmaz geliştirmişti. İnşAllah iyileşince dahada azimle kendini geliştirir ve daha iyi yerlere gelir. Geçmiş olsun.

ozcilingir
13.03.2007, 00:01
MUSA geçmiş olsun, henüz genç olmandan dolayı bu sakatlığı atlatacak yapıya sahipsin, takma kafana sen ne badireler geçirmiş bir kardeşimizsin . Unutma oynadığın takım efden püften takım değil, ORHAN ÇIKRIKÇI nında MİLLİ maçta ayağı kırılmıştı yıllarca TRABZONSPOR onunla transfer anlaşması yaptı kah oynadı kah yedek kaldı. Örnekler çok .Hiçbir futbolcusunu sakatlandı diye dışlamadı. Sen ayağa kallacak ve sağ kanatta eskisinden daha iyi olacaksın .BEN BUNA İNANIYORUM SENDE İNAN.
SAYGILARIMLA

Murat Aydın
13.03.2007, 01:57
musa çok geçmiş olsun allah şifanı versin en kısa zamanda sahalara dönmeni dilerim

ilhan
13.03.2007, 11:50
İçimiz parçalandı , Soyadın Gibi BÜYÜK bakışların vardı o an sen yerdeyken.. En ufak bir pozisyonda yerlerde kıvranan futbolcu müsvettelerine insanlık dersi verdin. Dudagı kanayan bir kalecinin çırpınışlarını gördük sen hastahanedeyken. Keşke sende görseydin ve soyadın gibi BÜYÜK 'lüğünü anlasaydın..

Çok BÜYÜK geçmiş olsun Musa BÜYÜK !

deniz_61
13.03.2007, 12:18
Bu Haldeyken Bİle Hastahane De Gelen Mİsafİrlere Esprİ Yapiyor.

Özhan Canaydin'i Kutlayip Zİgana Tv ÇaliŞani Alİ SavaŞ'i Kinayip Yaziklar Olsun Dİyorum.

veterinerx
19.03.2007, 00:48
Geçmiş olsun. İnşallah kalıcı bir sorun teşkil etmez.

Not: Macı izlerken tam musa sakatlanınca malum kesimler iyi oldu falan derken ben ayağa kalkıp "hepimiz musayız" diyince komik bi görüntü oluştu cafe de :) Maç bitene kadar güldük :)

Tekrar geçmiş olsun musa

evet lato hepimiz musayız hatta önünde oturuyodum ben bile şaşırdım :) :tsmeşale:

musaya büyük geçmiş olsun onun yerini defansta yerin dolmuyor

erdalkilicoglu
23.03.2007, 04:52
gecmis olsun kardesim insallah gelecek sezon daha basarili olursun sana allahdan acil sifalar diliyorum.

surmeneli_keles
24.03.2007, 12:04
musa olmadan gorduk sag tarafın halını demekkı adam oynuo

CeSS
25.03.2007, 23:31
BMN Ankara'dan sevgilerle ...

http://img164.imageshack.us/img164/264/1001442kz8.jpg (http://imageshack.us)

pReN@_61
31.03.2007, 15:23
Allah acil şifalar versin....

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:48
yararlı bı topcumuzdu yaw sag kanatta bazı zmanlar harıc yanı genlde ii işler yapıodu neyse acil şifalar

Erdem Koltuk
17.04.2007, 00:14
Sana kızardım ama Ufukhandan sonra seni özledim...........

Misina
17.04.2007, 00:34
ufukhanın performansını görünce cafu musa nerdesin dedim

Yavuz Hasan
17.04.2007, 18:29
gelen gideni aratırmış musaaaa neriyesun

Hasan Ayvenli
17.04.2007, 18:57
musa hücuma da baya katılmaya başlamıştı çizgiye iniyodu gökdenize yardım ediyodu sağda
şimdikiler ileri de çıkmıyo ama ne hikmetse geri de dönemiyolar

x_man
18.04.2007, 17:09
musa futbolcuysa bende cumhurbaşkanı adayıyım

Jackdaniels
18.04.2007, 19:27
Tam bekte oynamayı öğrendi derken ayağı kırıldı ne şansızlık yaw...

Erkan
18.04.2007, 21:46
Acil Sifalar, bu takim da en yakin zaman da gormek istiyoruz seni.... haa bu yazimida okursan lutfen saclarini daha uzatma, alisamiyorum :) ..

POYRAZ
19.04.2007, 18:47
En kisa zamanda aramizda görmek istiyorum. Hatalari olsa bile canla basla oynuyordu. Emek verip mücadeleyi birakmiyordu cocuk.

xxxxxxx
21.06.2007, 03:30
musadan topçu falan olmaz ismi büyük kendi küçük futbolcu bunlar yüzünden karaenizdeki genç yetenekli gençler arcanıyor ben hakkımı helal etmiyorumda siz ne derseniz deyin

Akın_61
21.06.2007, 05:16
Helal len musa.. :D Büyük adamsın o kadar kırık geçiren adam görünümlü adam gördüm aglayıp sızladılar.. Sen sedyeden kafanı kaldırıp bakıyordun nasıl kırılmış diye.. :D

Futbolculuğun tabi ki tartışılır ama harcadığın emeğe can kurban...

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 18:11
denizli maçında kafasının üstünden geçen topa müdahele etmek isteyip boyu kısa kaldıı için yetişemedii gol ahala aklımda :D bir an önce iileş büyük oyuncu

POYRAZ
21.06.2007, 18:26
denizli maçında kafasının üstünden geçen topa müdahele etmek isteyip boyu kısa kaldıı için yetişemedii gol ahala aklımda :D bir an önce iileş büyük oyuncu
O maci ben de hatirliyorum. Boyu kisa oldugu icin cikartamamisti o topu ancak ayni durumda ayni macta bir golü cikartmisti.;)

Zifinaluk
23.06.2007, 00:06
Jabi varken biraz zor takıma girer ama kesinlikle takımda olmalı.Alternatifli kadroda ona ihtiyaç var.İnşallah teez iyileşir ve takıma adapte olur.

Ümit Küçük
23.06.2007, 02:03
Jabi varken biraz zor takıma girer ama kesinlikle takımda olmalı.Alternatifli kadroda ona ihtiyaç var.İnşallah teez iyileşir ve takıma adapte olur.

adam acık oyuncusu insallah bu senede bekde oynatmayız adamı hade hayırlısı

Egemen Yılmaz
23.06.2007, 20:59
aslında musa sol açıkta düşünülebilir. gökdeniz forvete kaydırılarak. yani maçın gidişatına göre... yoksa sağ bek olarak jabiden ve adnandan daha iyi değil

Koray
23.06.2007, 22:42
bncede öyle..ankaradayken çoğu maçta sol açık izlemiştik kendisini..

xxxxxxx
24.06.2007, 11:47
bncede öyle..ankaradayken çoğu maçta sol açık izlemiştik kendisini..
ankaradayken çoğu yedek kulübesinde izlemiştik kendisini
bu adamdan futbolcu falan olmaz adam topsuz dripling atmakatan başka bildiği yok orta yapamaz şut çekemez pas atamaz top kapamaz kademeye giremez gol atamaz ne işe yarar

optic_61
24.06.2007, 12:55
sağ ayaklı sol açık he mi:D joe cole mu bu adam yoksa ronaldinho mu:D

POYRAZ
08.07.2007, 16:40
Ben Musa'nin mücadelesinden memnundum acikcasi. Topu kaybettigi zaman kesinlikle birakmiyordu ve pesinden kosuyordu. Yani mücadele ediyordu, hirsliydi ve yararli da oluyordu.

+TS1967+
08.07.2007, 22:47
Ben Musa'nin mücadelesinden memnundum acikcasi. Topu kaybettigi zaman kesinlikle birakmiyordu ve pesinden kosuyordu. Yani mücadele ediyordu, hirsliydi ve yararli da oluyordu.

hep mücadele. bize top ilen birsey yapabilecek adamlar lazim

DeAgLeMaNyAq
08.07.2007, 23:43
Lazaroni Musa'yı sol açıkta oynatıyordu. Muhtemelen Jabi'nin sağbeke yerleşmesiyle Ziya Hoca'da onu o alanda kullanacaktır...

SeyreK61
09.07.2007, 22:21
Musa BÜYÜK isimli futbolcularımıza geçmiş olsun dileklerimle...(Yeşil Sahalar Seni Bekler:))

Erkin
09.07.2007, 22:39
Büyük ihtimalle yedeğe düşecek ama formayı kapmak için daha da çalışacaktır..

optic_61
09.07.2007, 23:41
bize orta yapan bek lazımm. Emrah Eren gibi. Nasıl satıldı halen aklım almıyor. Rize de Emrah varken niye Ufukhanı istiyosa! Sanırım Samet Hoca'nın genç hastalığı tebreşti yine..

&lazkopatti&
10.07.2007, 00:39
geçirdiği sakatlık sonra kendine gelmesi çok zaman alır...

ince_memed
10.07.2007, 18:17
merhabalar.

bence cabucak kendine gelir.sag bekte kendini gösterecektir.

saygılar...:tsamblem:

Hüseyin Çümen
12.07.2007, 19:21
ii yedek olur inşallah performasnına geri döner

uftinci
13.07.2007, 11:18
jabiyi bi görelimde sonra yorum yapacaz...

+TS1967+
13.07.2007, 21:30
jabi musa adnan serfkan ferhat tayfun.... daha var mi

POYRAZ
14.07.2007, 16:59
hep mücadele. bize top ilen birsey yapabilecek adamlar lazim
Top ile bir seyler de yapiyordu elbette. Isabetli paslar atiyor top ile hizla ileriye cikiyordu.

&lazkopatti&
14.07.2007, 17:03
Top ile bir seyler de yapiyordu elbette. Isabetli paslar atiyor top ile hizla ileriye cikiyordu.
hasan da top ile ileri hızlı çıkıyor...

POYRAZ
14.07.2007, 17:29
hasan da top ile ileri hızlı çıkıyor...
Olabilir......

EyüpKILIÇ61
14.07.2007, 18:19
Musa pek yakında yine eski günlerdeki gibi olacak arkadaşlar merak etmeyin

aysegul61
14.07.2007, 18:44
Hayırlısı olsun ne diyelim....

+TS1967+
14.07.2007, 20:07
bence ancak yedeklerde oturur

OYılmaz
26.07.2007, 18:28
Ula Bu Musa nerededur sesi soluğu çıkmıyor adamın gören varsa söylesin ne yer ne içer son 2 - 3 aydır ismini duymadım ... oda Mantelite kurbanımı oldu yoksa...

kurnaze
26.07.2007, 18:41
bize orta yapan bek lazımm. Emrah Eren gibi. Nasıl satıldı halen aklım almıyor. Rize de Emrah varken niye Ufukhanı istiyosa! Sanırım Samet Hoca'nın genç hastalığı tebreşti yine..

Emrah, evet anlıyorum...

Hüseyin Çümen
28.07.2007, 03:22
jabi varken hiç şansı yok şu sakatlarım iyleşsin dünyanın en alternatifli defans kadrosu bizdeolcak :D

Misina
28.07.2007, 14:04
bize orta yapan bek lazımm. Emrah Eren gibi. Nasıl satıldı halen aklım almıyor.

geçen sezonun sağ taraftar en çok isabetli orta yapan takımı rizespordu

bakigokhan
28.07.2007, 18:04
jabi musa adnan serfkan ferhat tayfun.... daha var mi

liglerde sağ bek bırakmadık yav

bakigokhan
28.07.2007, 18:07
geçen sezonun sağ taraftar en çok isabetli orta yapan takımı rizespordu

emrah iyi bi sağ açık faka bekde rezalet.Onun yüzünden yediğimiz golleri hatırlayın bizim sağ beklerin hepsini yollayalım emrahı sağ bekte keser.Açıkta başka ama .Hakkaten iyi orta yapıyor da orda oynaması bizde biraz zor gibi zira orda türkiyenin en iyi ikisi var.

Yavuz Hasan
29.07.2007, 14:53
liglerde sağ bek bırakmadık yav
ZD nin mantalitesi

futbalski60
27.08.2007, 01:04
SAKATLAR İYİLEŞİYOR
Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon canını çok yakan sakatlıklar, bu sezonun başında da sık sık yaşanmaya başlandı. Geçen sezonun ikinci yarısında yaşadıkları talihsiz sakatlıklar ile sezonu kapatan ve bu sezon da hazır hale gelemeyen İsveçli Fredrik Risp ve Musa Büyük'ten beklenen müjdeli haber geldi.

İki futbolcunun da en geç 1 ay içerisinde çalışmalara katılabilecekleri ve en kısa zamanda hazır hale gelecekleri öğrenildi. Risp, düz koşuları tamamlayarak takımla birlikte çalışma seviyesine gelirken, kondisyon ve maç eksikliği nedeniyle bu futbolcunun 1 aylık bir zamana daha ihtiyacı olduğu belirtildi.

Ayağı kırılan Musa'nın ise sakatlığının tamamen geçtiği fakat idman açığını kapatması için fazla bir zamana ihtiyacı olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz hafta oyanan Gençlerbirliği Oftaş maçında sakatlanan Ersen Martin'in ise tedavi süreci sürüyor.

Kulüp Doktoru Ahmet Kalaycıoğlu, her üç futbolcuyu da en kısa zamanda yeniden takımla çalışır hale getirebilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Bu arada Milli Takımın Romanya ile oynadığı özel maçta sakatlanan Hüseyin'in ise önümüzdeki hafta oynanacak olan Bursaspor maçında sahadaki yerini alması bekleniyor.

poetricus
27.08.2007, 02:15
Musa'ya öncelikle acil şifalar.
Hakkındaki kanaatimi hala muhafaza ediyorum. Vasat takımın vasat futbolcusu. Karşısında aciz sol bekler varsa sağ açık olarak iş yapabilir.

NOT: Talihsiz bir sakatlık yaşadığı için şu sıralar kendisinin sırma saçlı olduğu zannedilmektedir.

futbalski60
27.08.2007, 11:44
Hakkındaki kanaatimi hala muhafaza ediyorum. Vasat takımın vasat futbolcusu. Karşısında aciz sol bekler varsa sağ açık olarak iş yapabilir.

NOT: Talihsiz bir sakatlık yaşadığı için şu sıralar kendisinin sırma saçlı olduğu zannedilmektedir.
kesinlikle katılmıyorum sen yanlış musayı izlemişsin musa gerçekten sağbekte iyidi yaptığı ortalar,bindirmeler,asistler ortada nasıl bir sağbek bekliyosun anlamadım premier ligle karşılaştırıyosun sanırım süper ligi

dinceraydogan
27.08.2007, 12:18
Musa anca vasat bir anadolu takımında oynar

Misina
27.08.2007, 12:19
kesinlikle katılmıyorum sen yanlış musayı izlemişsin musa gerçekten sağbekte iyidi yaptığı ortalar,bindirmeler,asistler ortada nasıl bir sağbek bekliyosun anlamadım premier ligle karşılaştırıyosun sanırım süper ligi

şuanki sağbeklerden iyiydi.asistleri güzel ortaları vardı

Emirhan Makul
27.08.2007, 12:36
muzaaaa bu sene oynar mı

Yavuz Hasan
27.08.2007, 17:26
jabi mabi hikaye sağ bek musa

DeAgLeMaNyAq
27.08.2007, 19:07
jabi mabi hikaye sağ bek musa

Şaka yapıyorsun herhalde? Musa çok güçsüz bir oyuncu . Jabi ise tam tersine vücuduyla çok iyi savunma yapıyor...

Gökhan Öz
27.08.2007, 22:47
Şaka yapıyorsun herhalde? Musa çok güçsüz bir oyuncu . Jabi ise tam tersine vücuduyla çok iyi savunma yapıyor...
jabi iyi bir sağ bek ama musa büyük'ün hakkını yememek gerekir gerçekten gecen yıl çok savaştı artı iyi bindirmeler yaptı,rahatadam geçiyo defansta da hata yapmadan oynadı ben böle izledim musayı siz nasıl izlediniz bilemiyorum

champions
27.08.2007, 22:51

Diğer yorumları okudukça hayretler içinde kaldım vallahi Şu yorumda olmasa bi an ben başka bi Musayı mı izledim yanlışlıkla diye düşünmeye başlayacaktım!:)Teşekkürler!

Gökhan Öz
27.08.2007, 22:54
Diğer yorumları okudukça hayretler içinde kaldım vallahi Şu yorumda olmasa bi an ben başka bi Musayı mı izledim yanlışlıkla diye düşünmeye başlayacaktım!:)Teşekkürler!
görüşüne saygılıyım ama bir sorum olacak bizim hangi bekimiz ileri çıkma esaretini gösterim rakibe milimetrik ortalar açtı ya da düzgün bir bindirme yaptı?

Ali İhsan
27.08.2007, 22:54
Musa iyi bir sağ açık yedeği olur, bence Gökdeniz'in peşinden ayrılmasın bir iki hareket öğrensin, sonra da beraber şut ve kaleciyle karşı karşıya pozisyon çalışsınlar...

Defansif olarak açıkları var, bence bu yaştan sonra da gideremeyeceği açıklar bunlar, zaten fizik dezavantajı da var. Bu kriterleri göz önüne alınca Jabi ile kıyaslanamaz. Sağbekin en önemli görevi ileri çıkmak değil, iyi kademe alabilmektir maalesef Musa'nın kademesi çok zayıf.

poetricus
28.08.2007, 00:58
Kesinlikle katılmıyorum. Sen yanlış Musa'yı izlemişsin. Musa gerçekten sağbekte iyiydi. Yaptığı ortalar, bindirmeler, asistler. Ortada nasıl bir sağbek bekliyosun anlamadım. Premier ligle karşılaştırıyosun sanırım süper ligi.
Bindirmeler, ortalar, asistler mi? Ersen'e yaptığı orta dışında ne var ki? Bir de bize gol atmıştı. Yine de haklı olabilirsiniz. Belki Süper Ligi Premier Lig'le değil de Musa Büyük'ü Hazret-i Musa ile karıştırmışımdır.

Şu anki sağ beklerden iyiydi. Asistleri güzel ortaları vardı.
Yapmayın. Adam sağ bek bile değildi.

Jabi mabi hikâye sağ bek Musa!
Bir üstteki cevaba bakınız.

Jabi iyi bir sağ bek ama Musa Büyük'ün hakkını yememek gerekir. Gerçekten gecen yıl çok savaştı. Artı iyi bindirmeler yaptı. Rahat adam geçiyor; defansta da hata yapmadan oynadı ben böle izledim. Musa'yı siz nasıl izlediniz bilemiyorum.
Christiano Ronaldo ya da İbrahima Yattara'dan değil de Musa Büyük'ten bahsediyorsunuz değil mi?
Sanırım bunu da izah etmiştim:
Talihsiz bir sakatlık yaşadığı ve uzun süredir sahalarda görülmediği için şu sıralar kendisinin sırma saçlı olduğu zannedilmektedir.

(...) Bizim hangi bekimiz ileri çıkma esaretini gösterip rakibe milimetrik ortalar açtı ya da düzgün bir bindirme yaptı?
Cevap: Hiçbiri.

Diğer yorumları okudukça hayretler içinde kaldım. Vallahi şu yorumda olmasa bir an ben başka bir Musa'yı mı izledim yanlışlıkla diye düşünmeye başlayacaktım! Teşekkürler!
Teşekkürler Champions;
İki taraftan biri Musa'ları karıştırıyor ama hangimiz bilemiyorum. Şükürler olsun ki takımda bir de adı İsa olan futbolcu yok.

TSKara61
28.08.2007, 08:02
görüşüne saygılıyım ama bir sorum olacak bizim hangi bekimiz ileri çıkma esaretini gösterim rakibe milimetrik ortalar açtı ya da düzgün bir bindirme yaptı?

Yaa ben Emrah Eren'den sikayetci degildim. Adam ne guzel orta yapiyordu. Fatih Tekke'nin cogu kafa golleri Emrah'in ortalarindan geliyordu dikkat ettiyseniz. Bide cok guzel orta kesme stili var. Yuksek ve falsolu vuruyor. Yine ayni hikaye. Sattigin adamin daha iyisini almiyorsun. Benim hayali kadromda Emrah Eren olamaz ama su an ki kadromuzda veya super ligdeki cogu sag beklerden daha iyidir.

Emre B.
28.08.2007, 10:47
Musa çok kolay çalım yiyodu.GS maçında yaptığı orta dışında asistini hatırlamıyorum.

Ayşe Aygün
28.08.2007, 23:46
Musa ile bugün İstanbulda bir cafede yemek yerken karşılaşma fırsatım oldu ve bir kaç dakika sohbet ettim.

Tedavi için istanbul da olduğunu ve ağrılarının devam ettiğini. ileride ne olur durumun nedir diye sordum. belli değil dedi.yarı ciddi yarı şaka futbolu bırakabilirm dedi.Yanı durumu pek iç açıcı değil anladığım kadarıyla. Biraz da fanatiklik konusunu konuştuktan sonra iyi günler dedim ve yanından ayrıldım ama moreli çok bozuktu dikkatımı çeken buydu .

Misina
29.08.2007, 00:13
Musa çok kolay çalım yiyodu.GS maçında yaptığı orta dışında asistini hatırlamıyorum.

kupada g.antep ile 1-1 berabere kaldığımız maçta umut a gs maçındakine benzer bir asist yapmıştı.

Samet Berber
29.08.2007, 00:14
iyileşmesini bekliyor ve diliyorum ...

çok kaliteli olmayabilir ama iyi mücadele ettiğini düşünüyorum ...

Emirhan Makul
04.09.2007, 14:00
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040907idman5.jpg

bu adam hala düz koşuu yapıyor yaaa ne zaman düzelecek

Yasin N.
06.09.2007, 01:18
En iyi topcularımızdan biridir diye bakıyorum olaya ve Trabzonsporda jübilesini yapmasını istiyorum.

Özkan Erdem
06.09.2007, 02:43
Esas yeri bek değil açıktır. Sağda ve solda kullanılabilir, gayet de güzel bir alternatif olur.

Kadir
06.09.2007, 03:44
iyi bir alternatifdir musa sakatlanması çok üzücüydü.

Gürkan
06.09.2007, 08:21
sakatlık inşallah ondan bir şeyler eksiltmez.

Misina
06.09.2007, 12:29
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/060907idman2.jpg

yürümeye devam

Kadir
06.09.2007, 13:58
abi bu umut buluntun yüzü hiçmi gülmez yav hep asık :D bi ahmet şahine , hasan 3. ye bakıyorum bide umuta :D

Erbay
06.09.2007, 17:55
Musa'nın defansif özellikleri iyi değildi fakat boşluğunun hâlâ dolmaması düşündürücü.En azından Tayfun'dan iyidi.Dün Lig Tv'de sakatlığıyla ilgili haberi izledim.Bir kemiği kaynamış ama diğer kırık kemiğin kaynaması beklenen şekilde gelişmiyormuş,gecikme varmış.İnşallah çabuk bir şekilde takımdaki yerini alır.

Jo-Ann
06.09.2007, 18:24
Umut bu resimde çok düşenceli görünüyor. O çok tatlı :)

Kadir
07.09.2007, 11:57
Umut bu resimde çok düşenceli görünüyor. O çok tatlı :)

sende bi karar ver çağdaş mı umut mu :D

Burçak
07.09.2007, 12:32
musanın dönüşü nezaman olacak ya. 2. yarıya yetişse bari. alternatif bol olmalı.

Jo-Ann
07.09.2007, 13:58
sende bi karar ver çağdaş mı umut mu :D

Ben karar vermeliyim? :eek:
Tamam, Çağdaşım her zaman gerçekten favorim ama Umut çok seviyorum :)

Emirhan Makul
07.09.2007, 18:31
umut ağır takılıyorr damardan

Cem Balcı
16.09.2007, 20:42
yaw çok şansı bi adam yaa negüzel formdayken sakatlandı çok yazık oldu...gökdenizle sağ kanatta gerçekten şow yapıyolardı iki hızlı adam...

Cem Balcı
16.09.2007, 20:47
inşallah en yakın zamanda dönersin takıma.....

trabzonsporfc
20.09.2007, 17:39
Takıma çok yararı oldugunu ve olacağınıda düşünmüyorum...orta bi yedek olarak kulübede beklemesinde sakınca yok,tabi iyi bir yedek bulunmayacaksa....

Yasin N.
25.09.2007, 22:13
Büyük takımlarda her zaman olması gereken fedakar bir oyuncu ayrıca karşuı tarafı yıpratan çok koşan olumlu pasları olan bir futbolcu oyununu beğendiğim bir topçu, en kısa zamanda döner umarım yeşil sahalara.

Erkin
25.09.2007, 22:34
Musa eski formuna kavuşsa da takıma dönmesi zor görünüyor.. Sağ backte oynayabilecek 4-5 adamı var TS'un.. İşin garibi ortasahada oynaması gereken Serkan'ın hiç de randıman alınamadığı sağ backte oynatılması, Musa'nın oynatılıp oynatılmayacağına da cevap gibi..

surmnli
08.10.2007, 01:15
Musa geliyor
Trabzonspor'un sakatlıktan çıkan savunma oyuncusu Musa "Dönüşüm muhteşem olacak" dedi. Ameliyat sonrası uzun süre futboldan uzak kalan Musa "Kendimi en iyi şekilde hazırlıyorum. Kısa zamanda sahayalara dönüp, takımıma katkı yapmak istiyorum" diye konuştu.

Bir sen eksik kalmıştın zaten,ters kademe yapmayı bilmeyen,ne zaman ileriye çıkıp ne zaman geride kalacağını hesap edemeyen,birebirde Nobre'den bile çalım yiyen,sıkışınca şişiren,Ziya'nın kafasında ki kadronun değişmez sağ beki.Jabi daha da formayı göremez,Ferhat,Tayfun ve Musa'dan forma alması imkansız.

Emirhan Makul
08.10.2007, 16:32
musa gs maçında patlama yaparr gs maçında gittii gs maçında döner

Ömer TOPAL
25.10.2007, 13:57
antreman resminde gördüm calısmalara baslamıs ama ne zaman oynar bilinmez..takımın sempatik minigi...basarılarının devamını dilerim

Egemen Yılmaz
25.10.2007, 23:21
özledik be

yns61
28.10.2007, 14:47
unuttum be seni :=) ne zaman dönüyo sahalara

Faik Yılmaz
28.10.2007, 15:15
Çok koşan yatttaranın açıklarını kapatabilecek bir isim....

ama tedavisi iyi yapılmadı bu yüzden sakatlığı olması gerekenden fazla uzadı....

Emirhan Makul
29.10.2007, 10:45
ya bu musa harbi akılsız ayağı kırılmışş hala daha tekmeliksiz idmana çıkıyoo yok arkadaş yok

yns61
29.10.2007, 12:49
ya bu musa harbi akılsız ayağı kırılmışş hala daha tekmeliksiz idmana çıkıyoo yok arkadaş yok
öylede böylede ilk 11 e giremez. yatarak para kazaniim diyodur

Fatih
29.10.2007, 13:11
düzelteyim arkadaşlar musa sağ bek değildir ziya sayesinde sağ bek oldu musanın asıl mevkisi ortasahadır bilginize

ahmeTurk
29.10.2007, 13:29
Talihsiz sakatlığı yaşadığı maç öncesi çok iyi bir performans yakalamıştı. İnşallah kısa süre içerisinde aynı performansa ulaşarak aramıza katılır.

Emirhan Makul
29.10.2007, 16:46
ORTA SAHA MI orta saha mı zuhahahha scholls'un elazığ versiyonu gibi :)

DeAgLeMaNyAq
29.10.2007, 17:27
Lazaroni onu ilkbaşta sol açıkta oynatıyordu daha sonra Ziya ile birlikte sağbeke yapıştırıldı ve yaptığı tüm kademe hataları ona pahalıya patladı oysa bu onun suçu değildi. Onun mevkisi sağ açık ama orada Yattara ve Gökdeniz varken kimse oynamasını beklemesin...

Cem Balcı
29.10.2007, 21:03
inş biranönce formunu yakalar.

Serdær
29.10.2007, 21:08
Bir sen eksik kalmıştın zaten,ters kademe yapmayı bilmeyen,ne zaman ileriye çıkıp ne zaman geride kalacağını hesap edemeyen,birebirde Nobre'den bile çalım yiyen,sıkışınca şişiren,Ziya'nın kafasında ki kadronun değişmez sağ beki.Jabi daha da formayı göremez,Ferhat,Tayfun ve Musa'dan forma alması imkansız.

:D :D :D :D

Mustafa K. Demirbaş
30.10.2007, 17:32
musa ıdmanlara basladı musanın hayat hıkayesı benı cok etkıledı ınsallah tez zamanda sahalara doner ona ıhtıyacımız var

buyukkaptan
30.10.2007, 17:33
musa buyuk yattaranın boşluğunu kapatabilecek yeterlilkte bence sag acık olarak kullanılmalı

zeleka
19.11.2007, 12:37
super futbolcu olmasanda bence savasciliginda takima bir seyler katiyordun insallah formani kazanirsin cunki bize lazimsin en azindan savasciliginla bize lazimsin ....

Emirhan Makul
19.11.2007, 20:34
işte geri dönüş günü geldii seni seçtim musaa

Emre B.
19.11.2007, 23:10
Sağ bekte oynamadığı sürece sorun yok.

Hasan Ayvenli
19.11.2007, 23:39
tam iyi oynamaya başladığı dönemde sakatlanmıştı aynı performansı yakalar umarım

Misina
20.11.2007, 18:19
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/201107idman4.jpg

arkadaki keli tanıdınız mı? musa takımla çalışmaya başlamış.

Muhammed KOÇ
20.11.2007, 19:46
büyük futbolcusun musa..

Emirhan Makul
24.11.2007, 03:40
mısaa oynayabilecek konuma geldimi acep

pReN@_61
30.12.2007, 13:59
mısaa oynayabilecek konuma geldimi acep
Umarım gelmiştir.

ince_memed
30.12.2007, 14:07
evet musa idamnlara katılıyor ama kasıgında bi cıban yüzünden hastanedeydi.ikinci yarı oynatırlarsa oynayabilir ayagında oynamasına engel bi sorun yok kalmamıs.

Misina
30.12.2007, 14:30
musa buyuk yattaranın boşluğunu kapatabilecek yeterlilkte bence sag acık olarak kullanılmalı

çok şakacısın

Rıza ÇOLAK
30.12.2007, 14:31
Al sana bi gereksiz adam daha....Araba mezarlığı gibi olduk

Cem Balcı
30.12.2007, 17:46
musa dön artık sahalara.bu dam gerçekten sağlam top oynuyodu umarım biranönce kazanırız.

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:32
nerde bu adam oynadıgı donemde fena degildi en azından simdi oynayanlardan iyidir

Tanju
13.01.2008, 20:53
musa nasıl oynadı bu maç?

Cem Balcı
13.01.2008, 21:02
musa nasıl oynadı bu maç?

musa oynamadı abicim.yedekti.

DeAgLeMaNyAq
14.01.2008, 02:50
Adam 1 yıldır top oynamıyor. Bu saatten sonra faydalanamayız. Zaten geçen sezonda iyi oynadığı maç sayısı bir elin parmağını geçmemişti. Bu adam İstanbulspor zamanında hârikaydı ama bize gelen köreliyor nedense...

a d bacan
17.01.2008, 17:33
en çok sevdigim futbolculardan birisi
buna belkide hayat hikayeside etki ediyordur
sakatlanmadan önceki performansınla seni bekliyoruz

ince_memed
17.01.2008, 18:50
ayak kırılması sorun degil bence sans verilmeli,hele onca kazmaya veriliyosa musanın banko oynaması lazım.

unique
17.01.2008, 20:01
Elimizdeki Tayfun Cora, Ferhat gibi elemanlardan daha faydalı olabilir sağ bek olarak, ama hala tam kendine gelemedi galiba.

Cem Balcı
17.01.2008, 20:13
sağ beckte en iyi iş yapabilecek adamımız diye düşünüyorum.kazanılması lazım.

Emirhan Makul
17.01.2008, 22:38
bence sakatlığı hala daha geçmiş değil futbol hayatı çok zedelendi ya

Cem Balcı
17.01.2008, 22:48
bence sakatlığı hala daha geçmiş değil futbol hayatı çok zedelendi ya

geçmez olurmu kardeş.bi kırık bukadar sürede iyileşmez olurmu.eski formuna kavuşur inşallah...

Emirhan Makul
17.01.2008, 22:50
tabii eski formuna kavuşmasını trabzon bekler mi bilmem

Cem Balcı
17.01.2008, 23:02
bence beklemedi.bence elimizdeki en iyi sağ beck oyuncusu diye düşünüyorum.

KUTADGU
17.01.2008, 23:13
Musa Büyük
Hiç bir zaman sağ bek oynamadı, Trabzonspor'a gelene kadar..
Sağ bekte oynayacak yeterlilikte ve kapasitede değil..
Daha çok açık oyuncusu, kanat oyuncusu-onda da yeterli değil-.

Cem Balcı
17.01.2008, 23:20
Musa Büyük
Hiç bir zaman sağ bek oynamadı, Trabzonspor'a gelene kadar..
Sağ bekte oynayacak yeterlilikte ve kapasitede değil..
Daha çok açık oyuncusu, kanat oyuncusu-onda da yeterli değil-.

yapma be abicim.geçen sezon gökdenizle sağ tarafta oynadığı maçları biliyorum.ikiside hızlı,ufak tefek bişe zaten.değim yerindeyse sağ tarafı felç ediyolardı.bence gayet başarılıydı,kazanılmalı diye düşünüyorum.

KUTADGU
17.01.2008, 23:37
yapma be abicim.geçen sezon gökdenizle sağ tarafta oynadığı maçları biliyorum.ikiside hızlı,ufak tefek bişe zaten.değim yerindeyse sağ tarafı felç ediyolardı.bence gayet başarılıydı,kazanılmalı diye düşünüyorum.

Böyle kaç maç izledin bilmiyorum ama
Ben bir tek Galatasaray maçını hatırlıyorum.

Musa Büyük;
1- Kısa boylu olduğu için savunmanın arkasına sarkan topları toplayamaz.
Kafa topu alamaz.
2- Defans yapmayı bilmediği için kademeyi koruyamaz..
3- Fiziksel olarak güçlü olmadığından savunmada gerekli direnci gösteremez.
4- Musa Büyük, ofansif yönü olan bir oyuncudur. Defansif yönü sıfıra yakındır..

Cem Balcı
17.01.2008, 23:41
Böyle kaç maç izledin bilmiyorum ama
Ben bir tek Galatasaray maçını hatırlıyorum.

Musa Büyük;
1- Kısa boylu olduğu için savunmanın arkasına sarkan topları toplayamaz.
Kafa topu alamaz.
2- Defans yapmayı bilmediği için kademeyi koruyamaz..
3- Fiziksel olarak güçlü olmadığından savunmada gerekli direnci gösteremez.
4- Musa Büyük, ofansif yönü olan bir oyuncudur. Defansif yönü sıfıra yakındır..

dediklerinde hemfikirim.

zaten benimde kastettiğim ofans gücü.sağ tarafta görev aldığında hem hucuma hem de geriye gelebiliyor.kademe ve savunma yapamasada sağ tarafı ferhat ve cora dan daha iyi koruyabileceğini düşünüyorum.

en azından cora nın bindirmelerinden daha iyi bindirmeler ve verkaçlar yapar.

ince_memed
18.01.2008, 17:05
bende sagbekte basarılı olacagını sanmıyorum,jabi varken sagda digerleri yedek olmalıdır diye düsünüyorum,ama yattaranın yoklugunda sag acıkta orta sahada oynayabilir.

Misina
31.01.2008, 15:38
Tayfun Döküntüsünden iyi oynayacağını ümit ediyorum.Artık Oynamaya zamanı geldi gör Musa yı Ersun Hoca

Cafer Bulur
31.01.2008, 18:58
onun mevkiisinde oynayabilecek yattara,gökdeniz ve baris varken kolay kolay forma sansi verilecegini düsünmüyorum.defansif yönü zayif oldugu icin sagbek olarak düsünülmez.gecirdigi agir sakatliktan sonra bu sene forma giyecegini sanmiyorum.sezon sonunda da yollarimizi ayrirmamiz gerektigini düsünüyorum.zaten agustosta bitiyor sözlesmesi.

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 19:01
musanın yaşadığı çok büyük bir şanssızlık.eğer o olay olmasaydı şu an kesin oynardı.inş eski performansını yakalar ..

x_man
05.02.2008, 12:25
bu adam hala takımdamı yazık

Cem Balcı
05.02.2008, 14:38
hala musayı kazanmamız gerektiğini savunuyorum...

en azından cora ya bakınca...

Cafer Bulur
16.02.2008, 11:27
sakatlanmadan önce iyi bir cikis yakalamisti.belliki gecirdigi agir sakatligin etkisini üzerinden atabilmis degil.sözlesmesi haziran ayinda bitecek olan musayla gerekirse yollarimizin ayrilmasi gerektigine inaniyorum.daha fazla forma sansi bulabilecegi bir takima gitmesi kendisi icin de iyi olur.

glidali_61
16.02.2008, 13:05
musa iyi bir oyuncuuu sakatlık dan cıksın bakınnn ozamannn

Cem Balcı
16.02.2008, 17:42
bu hafta galiba sağ tarafta ferhat oynucak;keşke bi değişiklik yapıp musayı denese...

Alptuğ
16.02.2008, 19:40
forma şansı zor görünüyor

bordox
17.02.2008, 17:19
Sahalara geri döndü,Allah bir daha böyle sakatlıklar göstermesin.

Uğurtan
17.02.2008, 17:24
Yavaş yavaş ısınıyor tekrar sahalara:) İlerde işimize yarayabilir.. Tekrar hoşgeldin Musa.. Allah bidaha sakatlık göstermesin..

unique
17.02.2008, 17:39
Hoşgeldin, özlemişiz seni. İyi bir Musa bu takımın en iyi sağbeki olur; Ferhat ve Tayfun'dan çok daha yetenekli, hızlı ve teknik.

Cem Balcı
17.02.2008, 21:56
en kısa zamanda seni 11 de görmek dileğiyle musa...

sen son 5 dk da oyuna girecek adam değilsin,buna inanıyorum.

Hüdai Pervaneli
17.02.2008, 21:59
musa bugun oynadimi? yedekdi bildigime göre

tslover
17.02.2008, 22:03
sonradan oyuna girdi 5 dk felan kala sanıyorum

Can
17.02.2008, 22:04
musa ii topcu gecmiş olsn onada inş takımda yerini alır

Hüdai Pervaneli
17.02.2008, 22:06
buyuk bir sakatliktan sonra takimda yerini alir ama biraz zor

Cem Balcı
17.02.2008, 22:10
musa bugun oynadimi? yedekdi bildigime göre

son 5 dk falan oyuna alındı.

Fatih BALTA
18.02.2008, 01:22
Sakatlığının tamamen geçmiş oluşu sevindirici.Okadar uzun zaman oldu ki izlemeyeli..
İnşallah böyle uzun süreli sakatlıklar yaşamaz bir daha.

Ali Yerlikaya
18.02.2008, 10:16
11 ay üzerine seni sahalarda görmek mutluluk verici insallah eski formuna kavusursun.