PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elazığspor Özür Diledi

61_Hasan_69
30.01.2013, 14:05
Elazığspor Yönetim Kurulu, taraftarlarının son oynanan maçta takımımıza yönelik yaptığı olumsuz tezahüratlar nedeniyle resmi internet sitesi üzerinden bir özür yazısı yayınladı.

Yazıda şu ifadelere verildi: “27 Ocak Pazar günü İlimiz Atatürk Stadyumunda Sanica Boru Elazığspor-Trabzonspor arasında oynanan Süper Lig maçı esnasında bir grup taraftarın Trabzonspor aleyhine yapmış olduğu ve bizce nahoş olan aleyhte tezahüratlar Sanica Boru Elazığspor Yönetim Kurulu olarak bizleri üzmüştür.

Lig’in ilk yarısında Trabzon’da oynanan karşılaşmada mağlup ayrılmamıza rağmen gerek Trabzonspor yönetiminin gerekse Trabzon halkının takımımıza göstermiş oldukları yakınlık bizleri son derece memnun etmişti.

Sanica Boru Elazığspor Yönetim Kurulu olarak, Ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil etmiş Anadolumuzun güzide takımlarından Trabzonspor’u ilimizde ağırlamaktan onur duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Maçın heyecanıyla azınlık bir grup taraftarın yapmış oldukları bu olumsuz davranıştan ötürü üzüntü duyduğumuzu bir kez daha ifade ederek, Trabzonspor’a başarılar dileriz.

Elazığspor Yönetim Kurulu”

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12693-2A9M1V2Y.jpg

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.01.2013, 14:12
Olgunca bir davranış ama tarihte o tezahüratın ahının çıkmadığı takım olmadı FB dahil...
Bizim duamız pek makbul olmayabilir ama eminim bedduamız milim şaşmıyor.
O yüzden "dost ve kardeş" Elazığspor'a başarılar ve bol şans diliyorum zira eminim lazım olacak...

Murat Acar
30.01.2013, 14:17
Olgunca bir davranış ama tarihte o tezahüratın ahının çıkmadığı takım olmadı FB dahil...
Bizim duamız pek makbul olmayabilir ama eminim bedduamız milim şaşmıyor.
O yüzden "dost ve kardeş" Elazığspor'a başarılar ve bol şans diliyorum zira eminim lazım olacak...

Altına imzamı atıyorum ...

Tayfun
30.01.2013, 14:19
Şikeci bülent uygun'a kucak açıp teknikdirektörlüğe getirdikleri gün en büyük hatayı yapmışlardı zaten.
Traftarın "Trabzon kümeye" tezahuratları neyin kuyruk acısıydı anlayamadım.
Küme düşmesini istediğim ilk takımdır ligde .

Travelair
30.01.2013, 14:21
Teknik olarak özür yazısı değil ama yine de takdire şayan

Kaya
30.01.2013, 14:22
Güzel bir davranış...

Kulüp bazında hem bize tutumları hem de kendilerine yönelik eleştirileleri çok hoş...

Mehmet Ç.
30.01.2013, 14:23
Mac sonu calinan Kolbasti icin neden özür dilemiyorlar?

Kaya
30.01.2013, 14:27
Mac sonu calinan Kolbasti icin neden özür dilemiyorlar?

Esasen haklısın...

Bence bu yapılan da yanlışlardan biriydi...

Ama açıklamayı ayrıntıya indirgememiş olabilirler. Ek olarak; şarkıyı çalan kişi belirleyeceği müzikleri sanıyorum kendi kafasına göre seçiyordur. Bir onay mekanizması yok kulüp bu duruma el atamamış olabilir...

Dediğim gibi bu da yanlışlardan biri ve haklısın.

ESER
30.01.2013, 14:30
istanbul takimlarini tutup sehrinin takimi uzerinden Trabzonspora nefret kusmak ne asagilik bir tavirdir..

Trabzon kumeye diye bagirip istanbula bagirmayanin adamligina....

Mert'
30.01.2013, 14:31
Takdir ettim her kulüp böyle olsa keşke

Ertan 51
30.01.2013, 14:33
Özür dilemeleri güzel bir davranış ama ben büloş oraya imzayı attığında kafaya takmıştım Elazığspor'a.Hatta mail atmıştım kulüplerine,düşecekler Allahın izni ile;)

Bekir
30.01.2013, 14:39
Hadi canım hadi özür dilemişlermiş,siz önce Bülo'ya kucak açtığınız için Türk futbol camiasından özür dileyin.

Oranızı,buranızı da yırtmayın Samsun'dan beter olursunuz seneye Bank Asya'da.

alper*
30.01.2013, 15:00
Yapmak zorunda olmadıkları bir şeyi yaparak erdem göstermişler :)

dolaylı
30.01.2013, 15:21
İlk defa böyle bir olay gördüm.Seyircinin bağırması normaldir.Biz de birçok takım için bağırdık bence şike yapmış bir adamı takımın başına getirmelerinden dolayı özür dilemeleri gerekirdi.Ayrıca bize bu şekilde bağıranların akıbetini hatırladılar sanırım.Ayrıca seyircilerin bu şekilde bağırmalarına sebep olanların da özür dilemeleri gerekmezmiydi acaba?

Ali Can
30.01.2013, 15:23
hiç beklemediğim bir davranış, helal olsun diğer kulüplere örnek davranış olur umuarım

zafer6161
30.01.2013, 15:26
madem öyle neden maç sonu kolbastı çalındı..buna hiç deyinmemişler,,,hadi taraftarın bağırdı,peki sen ne yaptın.maç sonu kolbastı çaldın

Reha
30.01.2013, 15:52
adamlar özür dilemiş daha neyin peşindesiniz,sanki mecburiyetleri vardı; ne yapacaklar el açıp yalvaracaklar mı? Yaa biraz akıl biraz insaf be arkadaşlar...

Doğukan Uçan
30.01.2013, 16:31
Bu Başlıgı sakın kaybetmeyin o çalınan kolbastıyı 34.hafta da hatırlatacam kim haklı çıkacak.

titanic
30.01.2013, 16:32
Özür dilemeleri çok önemli değildi. Aslına bakarsanız özür dilenecek bir durumda ortada yok.tribünlerdeki o haddini aşan ifadelerin şenol hocanın bırakmasında etkisi var mıdır?Bilemiyorum ama onun dışında yapılan bir futbol maçı ve haddi aşan sözler,bu kadar basit üzerinde durmaya değmez.

Doğukan Uçan
30.01.2013, 16:33
zaten elazıgsporu tutan yokki tribünlerde çogu gavatsaray ve fenevbahçe taraftarı beyler rakip trabzonspor olunca birleştiler :D

Hamza Milet
30.01.2013, 16:38
Biz bunlara süper lige çiktiginda resmi siteden kutlama mesaji yayinlamadikmi?
Bide özür dilemeseydiniz? Sizin özürünüzden ne olur be? Biz adamlara centilmenlik yapiyoruz adamlar maç bitiminde kolbasti çaliyor?
Neyin dalgasini yasiyorsunuz la?

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10536

Kutlama

Bank Asya 1. Lig'in bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Elazığspor'u kutluyor, Spor Toto Süper Lig'de başarılar diliyoruz.

Doğukan Uçan
30.01.2013, 16:43
bunlarında sonu şirineler gibi olacak

Fatih
30.01.2013, 17:33
Elazığ'a geçmiş olsun seneye PTT 1.Lig.

Berkan
30.01.2013, 17:36
PTT ye gidin hatta dahada altına.

Ender Kuyumcu
30.01.2013, 17:44
Azınlık Elazığ seyircisi sözüne katılıyorum, zira tribünlerin tamamına yakını şikeci fb'lilerle doluydu :)

Fatih Kuloğlu
30.01.2013, 17:53
Ben Elazığ'ı ve Elazığsporu gerçekten çok severim. vatanına milletine bağlı biyerdir. Maçta Trabzon kümeye diye bağırdıkalrında çok şaşırmış ve üzülmüştüm.

Furkan Özdem
30.01.2013, 18:01
Elazığ taraftarının yaptıklarını unutmayacağım. 2. lige kadar düşsün sırf ofspor tribününden "elazığ kümeye" diye bağırmak için burdan maça gidebilecek kadar kızgınım.

Yiğit Gayretli
30.01.2013, 18:05
Bülent Uygun'a kucak açıp, maç sonunda da kolbastı çaldıran Elazığspor yönetimi taraftarın yaptığını bırakıp kendi yaptıkları için özür dileseymiş keşke :)

Geçmiş olsun. Seneye 1461'le artık. O da 1. lige yükselmezlerse tabi :) :) :)

Osman Arpacık
30.01.2013, 18:20
güzel bir davranış.

Semra
30.01.2013, 18:21
Maç sonunda haddini aşan kendi taraftarlarını yuhladılar, tüm taraftara mal etmemek gerek!
Ama olanlardan sonra çok üzüldüm, sevdiğim Elazığ'dan kalbi kırık ayrıldım.

Samet Berber
30.01.2013, 18:22
PTT'ye yani ait olduğunuz yere döndüğünüzde mutlu olacağım, yapım böyle ne yapayım :).

bordoylamavi
30.01.2013, 20:47
güzel bir açıklama. tebrik ederim. ama trabzon kümeye diye tezahürat yapanların hepsi kendi kümeye düşmüştür. bunu tarihte de gördük. ama bizi bu laflara maruz bıraksn ruhsuzlar utansın asıl

Badaloğlu
31.01.2013, 14:14
Biz bunlara süper lige çiktiginda resmi siteden kutlama mesaji yayinlamadikmi?
Bide özür dilemeseydiniz? Sizin özürünüzden ne olur be? Biz adamlara centilmenlik yapiyoruz adamlar maç bitiminde kolbasti çaliyor?
Neyin dalgasini yasiyorsunuz la?

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10536

Kutlama

Bank Asya 1. Lig'in bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Elazığspor'u kutluyor, Spor Toto Süper Lig'de başarılar diliyoruz.

Hamzacığım, büyüklük böyle bir şey işte... Bizim muhatabımız değiller, ister özür dilesinler ister dilemesinler, biz Trabzonsporuz. Kendi örf, ananelerimiz, geleneklerimiz olmalı. Kendi kurumsal anlamda bir kimlik, bir kültürümüz var. Trabzon, futbol şehridir. Değil Elazığ, Hakkarispor'da süper lig'e çıksa kutlama mesajı yayınlamamız gerekirdi-ki kulüpte öyle yapmış zaten- Elazığspor'lu taraftarlar böyle bir densizlik yapmışsa, Elazığspor kulübüde onlar adına bir özür diliyorsa ve ''Trabzon kümeye'' diye tezahürat yapanları, taraftarlarını Elazığspor kulübü karşısına alma pahasına bunu yapabiliyorsa, bunu olgunlukla karşılamalıyız. Zira özür dilemek erdemliktir.

Unutmayalım, Trabzon şehri Türkiye'de ilk defa futbol oyun kurallarının yazıldığı (Süleyman Rıza Kuğu- Asoseyşın Futbol) bir şehirdir. Anadolu'ya bu kitabın kopyalarından 100 küsür tane çoğaltıp göndermişiz. Altın çamura düşse değerini kaybeder mi?

yakın
31.01.2013, 14:30
Muhtemelen PFDK'dan ceza almamak veya en azıyla kurtarmak için yapılmış bir hamledir.

Murat'
31.01.2013, 15:44
Yılmaz Vural'ın sonradan devraldığı bir takımı ligde tutabildiğini hatırlamıyorum ben.Bu sene de sonuç hüsran olacaktır.

Hasan Cubukcu
31.01.2013, 15:53
sic ondan sonra özür dile , !

orhan42
31.01.2013, 16:02
Elazığda görev yapan bi arkadaşım var Trabzonsporlu..Normalde Elazığ'ın stadının o kadar dolmadığını diğer maçlarda,bu maçta ise epey seyircinin maça geldiğini kümeye tezahüratlarını küçük bir grubun başlattığını ki bazılarını şahsen tanıdığını ve şikebahçeli olduklarını iyi biliyorum diyor, Elazığlılar'ın da gaz gelip malum tezahüratı yaptıklarını anlattı telefonda..epey öfkeliydi..Elazığlı olmasına rağmen inşallah küme düşeriz o zaman görürler bi yeri tersten diye epey saydırdı kendi şehrinin takımına.Ulan hem yap tezahüratı hem özür dile..gaza gelmeyeceksin..Allah büyük