PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersen Martin

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

guci 29
31.01.2007, 18:31
Hoooopp hoooopp! ne oluyo burada? kim bu chovy neyın nesidir?
sen kim oluyorsun da ersen' e kız gibi oynuyor diyosun! hangi hakla? sen hiç bir bayan top oynarken gördün mü haaa? BEN KENDİMİ TANITAYIM: BEN ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ FUTBOLCULARINDANIM VE BİR ÇOK KEZ ŞAMPİYON OLDUK. gel de gör yattara ları gökdenizleri....!!!! SENİN HABERİN YOK GALİBA . bayan futbol liginden.. burada herkes beni futbol oynadığımdan dolayı takdir etmiştir. sen kim oluyosun da bu konuşmayı yapıyosun.''ersen kız gibi oynuyomuş'' yok yaaaa? sen gel de biz nasıl oynuyoruz izle? sonra ben açık kalan ağzını kapatırım. BMN ye yakışmıyor bu sözlerin ve bayan futboluna da! ağzını topla!!

guci 29
31.01.2007, 18:35
futbol bayan sporu olmadigi halde bazi bayanlar futboldan bazi erkeklerden daha iyi anlarlar.
kim hayatinda kac kez topa vurmus veya vurmamis konu degil.futbolla ilgilenmeyen zaten buraya yorum yazmiyor.
ayrica kiz gibi oynuyor da ne demek.bazi kizlar ersenden de daha iyi oynuyodur.
bunlar futbolu at gözlüğü ile izliyorlar. işte bunlar yüzünden tribün bu halde!..... FUTBOL BİR ERKEK SPORU DE-ĞİL-DİRRRR!!........ SPOR EVRENSELDİR... EĞER ÖYLE İSE ERKEKLER DE VOLEYBOL OYNAMASIN...OLUR MU BÖYLE ŞEY YAA..NE KADAR DAR KAFALI İNSANLAR VAR BURADA!!

guci 29
31.01.2007, 18:39
tamam da arkadaşım adam kız gibi oynuyor ersene top ne zaman gelse ersen yerde olmazki ayakta kalacakki oynayacak...sürekli yerde birazdaha dayanıklı olmalı....
yaw iyi tamam da ....ersenin oynadığı futbolu bu şekilde mi değerlendiriyorsunuz?? yazık yemin ederim yazık! size türkiye bayan milli takımı nı izlemenizi öneriyorum ya da gazi üniversitesi ni?

Erdem Keser
31.01.2007, 19:27
sen kim oluyorsun da ersen' e kız gibi oynuyor diyosun! hangi hakla? sen hiç bir bayan top oynarken gördün mü haaa? BEN KENDİMİ TANITAYIM: BEN ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ FUTBOLCULARINDANIM VE BİR ÇOK KEZ ŞAMPİYON OLDUK. gel de gör yattara ları gökdenizleri....!!!! SENİN HABERİN YOK GALİBA . bayan futbol liginden.. burada herkes beni futbol oynadığımdan dolayı takdir etmiştir. sen kim oluyosun da bu konuşmayı yapıyosun.''ersen kız gibi oynuyomuş'' yok yaaaa? sen gel de biz nasıl oynuyoruz izle? sonra ben açık kalan ağzını kapatırım. BMN ye yakışmıyor bu sözlerin ve bayan futboluna da! ağzını topla!!
sen neyoin nesisin dostum kim ersene kiz gibi oynuyo dedi arka sayfada arkadasin teki ersenin futbolunu kiz gibi oldugunu soyledi bende ona cevap verdim neyi anlamadan dinlemeden konusuyosun bi yazdigimi oku ondan sonra burda ahkam kes ersen i savunuyoruz burda cikipta ersen kiz gibi oynuyo demisim nerde gordun o yazimi gosterde bende bileyim bide oyle yok agzini kapatirim gibilerinde yazilar yazma efendiligini bil edepli konus

Erdem Keser
31.01.2007, 19:28
ayrica ben genel anlamda kizlara futboldan anlamiyo dediysem ben bu forumu terk ederim kimseyi germesin yazdiklarim uc gun once foruma giripte benim yazimi anlamadan dinlemeden alinti yapip konusmak olmaz

Erdem Keser
31.01.2007, 19:32
herkes senin gibi düsünmek zorunda degil kardesim. herkes özgürce yorumlarini yazabilir burda.
saygi duymuyorsan baska bir forumda saygisiz yorumlar yaz.
bak yazarken adam gibni yaz sana mi soracam kocum nasil yorumlar yazacagimi sen kim oluyon da kimi savunuyon kime centilmenlik godsterisi yapiyorsun kim ersene kiz gibi top oynuyo demis kac kere benim yazilarimi okudunda ersene karsi oldugumu anladin bu forumda erseni savunan kislerden birisi benim allah askina suraya yazi yazmak icin yazmayin adam gibi bi okuyun sonra centilmenlik ayaklarina yatin tamam mi

Erdem Keser
31.01.2007, 19:42
tamam da arkadaşım adam kız gibi oynuyor ersene top ne zaman gelse ersen yerde olmazki ayakta kalacakki oynayacak...sürekli yerde birazdaha dayanıklı olmalı....
bakin kim kiz gibi oynadigini yazmis bi ogrenin okuyun sonra elestirmek icin elestiri yapin bu arkadasin yazisinada ben karsilik verdim anlayip dinlemeden neye dayanarak bana ahkam kesiyosunuz

champions
31.01.2007, 20:22
son birkaç maçtır çok kötü çok az süre alan cem bile daha iyi işler yaptı

Kadir
31.01.2007, 20:38
2-3 maç iyi oynadı ondan sonra kayıp..

kendini toplaması lazım

attagümüshane
31.01.2007, 20:43
doğru çok hafif top oynuyor ersen.ama bi hatırlayın oynadığı goller attığı dönemi..benmcfe adamı suçlamayalkım çünkü trabzon ne zamandır ne yaptıki ersen oynamıyo diye suçlayalım.
biraz daha mücadeleci olması lazım

pReN@_61
31.01.2007, 21:23
uyan artık UYAAAN!
UYAAN ARTIK UYAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akın_61
31.01.2007, 21:49
bakalim bu adamin basini ne zaman yiyecez hayatinda topa vurmamis adamlar bile ersenin topculugunu sorgular oldu kardesim kac kere erseni canli seyrettin kackere macina gittinde ersenin futbolunu sorguluyosun bu kadar tutarsiz yorumlar olmaz yaa 5 mac once kraldi simdi gunah kecisi ersen gol atamiyo diyoruz ama mucadelesini gormezden geliyoruz gol atarken iyi oluyo simdi kotu oluyo yahu bu adam sakat sakat kac kez top oynadi sirf ona saygidan dolayi boyle agir elestiri yapilmaz sahaya ersen umut ikili forvetiyle cikiyoruz adamlara top tasiyacak orta yapacak adam yok ama yine bu adamlar suclu hakikaten yuh diyorum kiz gibiyse erekek gibi birisini cikarinda oynatin ozaman bu kadar sirf elestirmek icin elestiri yapilmaz adamin mac esnasinda burnu kaniyo 3 kisiyle tek basina mucadele ediyo ama gol atamadi die allah belasini versin diyoruz yaziklar olsun boyle anlayisa yaziklar olsun boyle futbola

bak arkadaşım adam gibi yorumunu yap fazla konuşma sen kimsinki benim için yorum yapmak için yorum yaptığımdan bahsediyorsun...hem bundan sanane bu benim yorumum....

Akın_61
31.01.2007, 21:52
ben mecazi anlamda kız gibi oynadığını söyledim..daha dayanıklı olmasının gerektiği söylemek istedim...

Egemen Yılmaz
31.01.2007, 22:12
bu aralar gerçekten kötü görünüyor. en azından televizyondan.. belki de kanattan orta gelmediğindendir. ama sonuçta Trabzonspor forvetinde oynuyorsan ortalara mahkum olmamalısın... ne bileyim, top ayağındayken biraz daha aktif olmalı

zafer6161
31.01.2007, 22:39
elleriyle değilde ayaklarıyla oynasa daha faydalı olacak,ben bu adamın 11 de oynamasını daha istemiyorum,cem ondan kat kat super

agahozlu
31.01.2007, 23:06
ersen Trabzonspor a bir kaç maçtır malesef faydadan çok zarar veriyor.kadroda o varsa herkes dan dun ileriye ona atıyor topları ersen de alabilse birşey demicem ya eliyle koluyla faul yapıyor ya da rakip alıyor topu bir tane olumlu hareketi kaç maçtır yok bunları görelim artık.oyunu ileride kesmketen başka birşey yağmıyor.topu aldığı zamanda dönüyor arkasını rakip oyuncuya 5 sn bekliyor kaptırıyor.eğer kanatlardan orta yapılmayacaksa ersenin bu takmda işi yok.sen ileri göbeğe havadan ersene top atarsan daha çok beklersin gol atmayı.hele hele bugunkü cem demir i gördükten sonra ersen bu takımda ilk 11 e zor girer.

Erdem Keser
31.01.2007, 23:27
bence umuttan daha faydali en azindan savruk oynamiyor ve oyunu aciyor son zamanlarda formsuz dogru ama bence yattarayla oyanamasi lazim ki hoca daha henuz oynatmadi bile beraber

Oruç
01.02.2007, 14:26
Arkadaşlar arkadaşlar neden Ersen'e kızıyorsunuz ki ? Daha büyük (!) maçlar gelmedi. Unuttunuz mu Ersen büyük (!) maçların topçusu. Biz onu Antep'e, Kayseriye gol atması için mi aldık ?

''Lig başlayınca takıma yararını göreceksiniz...'' İmza: Ben dememiştim (!)diyen bir forum sakini :)

6Şafak Aydın1
23.02.2007, 17:15
bjk ikinci yarida gol veya golleri var

tsmusampa61
23.02.2007, 18:56
yattara döndü ama ersenle yattarayı aynı maçta daha göremedik. En basit t.direktör bile yattaranın erseni kafa toplarıyla besleyeceğini düşünür ama ziyada daha jeton düşmedi. Ziya hocaysa bende toptan anlamıyom.

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 02:13
ersen bejeke ye karşı anca maç zora girerse oynatılır ben böle bişeye inşallah ihtimal vermiorum

Kapılıkaya
24.02.2007, 13:49
Ersen şu anda sırtı kaleye dönük olarak oynayabilen en iyi forvet ama bu takımın düzeni ona göre değilki gol atabilsin veya iyi futbol bekleyelim.Adamı bizim ceza sahasında defans yapıp top çıkartırken görüyorken gol atmasını nasıl bekleyelim.Boyu uzun ve kullanmasınıda biliyor ama bunu ona yaptıracak yok takımda.Ersen ile Yattara niçin bir arada oynatılmız onuda anlamıyorum.

Erdem Keser
24.02.2007, 21:21
kocummmmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm helal olsun sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Özge
24.02.2007, 22:21
Bravo Ersen derbi canavarı yine golünü attı ayrıca röportajında büyük takımlara gol atmak güzel oluyor demesi çok güzeldi:D

pReN@_61
24.02.2007, 22:23
tebrikler uzun zamandan sonra gol ATTI

Erdem Keser
24.02.2007, 22:30
macı cevıren adamdı ama hakında yorum bıle yapılmıyo ilginc

jefferson61sefa
24.02.2007, 22:30
ERsennnnnn bjk nin belalısıııııııı

Harun-61
24.02.2007, 22:37
joker budur..................!!!!!!!!

atabaş
24.02.2007, 22:45
ersen neden se bjk ya acımıyor helal olsun

zanoylu
24.02.2007, 22:45
Bu akşam takımı küllerinden var etti.Golü mükemmeldi.Tebrikler Ersen

Erdem Keser
24.02.2007, 22:49
:D antu.comda ezıkler ersen martın bızde olsa uefada yolumuza devam ederdık dıyo herkes ersen gıbı bı pıvot santraforumuz yok dıyo :D EZIKLER ERSENI RUYANIZDA GORURSUNUZ DUA ETSINLER O NLARIN MACINDA YOKTU ama kadıkoye az kaldı sızede takacak
http://forum.antu.com/showthread.php?t=324848&page=119

zafer6161
24.02.2007, 22:51
kule bu adamyaa bugün çok iyiydi..:alkış:

yavuss
24.02.2007, 22:53
Oyuna girdi eziktaşın savunmasının dengesini bozdu golünü attı macı damgasını vurdu uzun zamandır gol atamıyordu demekki eziktaş macını beklıordu.....HELAL OLSUN BEEEEE ERSENNNN

Lancet_61
24.02.2007, 22:54
ersen beklenmeyecek bi gol attın tebrikler....takımı ateşleyen gol oldu..payın çok büyük teşekkürler:tsbayrak:

macka61
24.02.2007, 23:30
evet ersenden beklenmeyecek bi gol bjkye karşı daha iyi oynuyor ersen tebrikler ersen maçı çeviren adam oldun

HALİT KARAKAŞ
24.02.2007, 23:32
takımı ateşleyen gollere devam başarılar
,,,,,

6Şafak Aydın1
24.02.2007, 23:47
chovy macı cevıren adamdı ama hakında yorum bıle yapılmıyo ilginc

bjk ikinci yarida gol veya golleri var

mactan evvel yaptik yorumu mactan sonrasini siz yapin

Erdem Keser
24.02.2007, 23:55
chovy macı cevıren adamdı ama hakında yorum bıle yapılmıyo ilginc

mactan evvel yaptik yorumu mactan sonrasini siz yapin
helal olsun hocam okumamıstım sen dıyecegını demıssın :)

Özkan Erdem
24.02.2007, 23:57
kısa bjk savunmasına karşı güzel bir tercihti, geriden aldığı topları indirdi, kontrol etti, saklamaya çalıştı. uzun zaman sonra bu kadar faydalıydı.

Sarıalibey
25.02.2007, 00:51
kısa bjk savunmasına karşı güzel bir tercihti, geriden aldığı topları indirdi, kontrol etti, saklamaya çalıştı. uzun zaman sonra bu kadar faydalıydı.

bencede çok iyiydi

eziklerin forumundaki bir yazıya bakın

ya Yattara?
Tam ihtiyacimiz adam.

Yattara + Ersen'i alirsak seneye mukemmel olur.

h@msi61
25.02.2007, 00:52
beşiktaşın kabusu oldu bu sene, helal olsun Ersen. bjk defansını dağıttı resmen, golüde çok güzeldi, helal olsun...

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 04:23
attı gol stiline uzak bir gol ama o ruh ona orda o golü attırdı helal olsun koçum

Murat'
25.02.2007, 11:38
ersen martin dün gerçekten çok boş olan yarattı...helal valla...süper böyle devam et....bir beşiktaş maçıyla gelmiştinin inşallah bjk maçıyla geri dönersin

Özge
25.02.2007, 11:44
bir gazetenin başlığı hoşuma gitti güzel yazmışlardı başlık şu şekilde Tabi y-Ersen:D

serseerii
25.02.2007, 11:48
bir gazetenin başlığı hoşuma gitti güzel yazmışlardı başlık şu şekilde Tabi y-Ersen:D

AVNİ AKER iyi gelir Tabi y-Ersen

Cengiz
25.02.2007, 12:50
biraz çaLışsa yeni hakan şükür

Ba®ış
25.02.2007, 13:15
attığı gol takımı ve tribünleri ateşledi bjk savunmasını bayağı yıprattı maçın kahramanlarından birisiydi

Erdem Keser
25.02.2007, 13:27
tigananın mac sonu yaptıgı basın toplantısında su ifadeleri kullandı

‘Ersen bizi bozdu’ :D

Karşılaşma bitiminde de bir açıklama yapan Kaptan Üzülmez, “Çizgi savunma yapmamız bize pahalıya patladı. İlk yarıda da durumun farkındaydım. Arkamıza atılan toplar tehlikeli oluyordu. Göz göre göre maçı kaybettik'' dedi. 90 dakika bitiminde düzenlediği basın toplantısında kendisini savunan Jean Tigana, “İşimizin gereği, kaybedince hoca suçlu olur. Bunu biliyorum. Çok üzgünüm. İlk yarı çok iyi bir oyun sergilemiştik. Ancak Ersen’in oyuna girmesi bizi olumsuz etkiledi'' ifadesini kullandı.

Erkin
25.02.2007, 13:27
Barış'ın da söylediği gibi ilk yarı sahada gözükmeyen Keçeli'nin yerine oyuna Ersen'in girmesi ofansif anlamda çok olumlu oldu. İleride müthiş bir baskı kurduk. Attığı gol tarzı olarak ters olsa da atmayı başardı. Bravo Ersen !

Mert67
25.02.2007, 15:09
kartal avcısı

Beytullah
25.02.2007, 15:12
ey gıdı ersen yıktı bjk yaa :) adam buyuk macların adamı sımdı gs yıkar sonra fbyide...)

Kapılıkaya
25.02.2007, 15:17
Maçtan öncede söylemiştim bjk ye hücum oynarsak çok rahat kazanırız diye ve Ersen ile başlansaydı işimiz çok daha rahat olur o durumada düşmezdik zaten.Gökhan Zanın olmadığı ve Baki mercimekin olduğu bir defansa gol atmamak elde değildir çünkü.
Ersen bu takımda özellklede iç saha maçlarında Umut ile çift forvet başlamalıdır.Ama Yattara da olursa tabiki.

champions
25.02.2007, 16:07
çok iyi olmasa da iyi oynadı yıllar sonra golüde attı:)hem de ayakla merakla bekliyodum ne zaman ayakla bi gol atacak diye

antagonist
10.03.2007, 16:04
Ohooo Ersen sen 2.sayfaya düşecek adammısın :)

Yarın senden yine gol bekliyoruz,büyük maçların golcüsü...

Adem Erdoğan
10.03.2007, 16:05
ersen martin tam concon yaw

Özkan Erdem
11.03.2007, 22:39
Bu kadar boyu olup da geriden gelen topları indiremeyen kaç adam vardır.. Hakan Şükür'le de mukayese etmelim artık Ersen'i.. Yaş farkına rağmen Hakan 2 katı fazla koşuyor, top indiriyor ediyor..

DeAgLeMaNyAq
12.03.2007, 05:13
Artık her pozisyonda rakibi faulle indirdikten sonra göğsünü gere gere hakemin üzerine yürümekten vazgeçse iyi olur...

vahit_ts
12.03.2007, 13:55
yav o boyla neden bir tane top indiremıyorsun anlamıyorum yanı.her havatopunda faul yapıyosun.hem topları ındıremıyosun hemde faul yapıp topu rakıbe verıyosun

Erdem Keser
12.03.2007, 15:34
ersen sana iki mactır sinir olmaya basladım aklını basına al

champions
12.03.2007, 15:42
ersen sana iki mactır sinir olmaya basladım aklını basına al
:D :D :D hayırdır ne oldu yaw :)

Erdem Keser
12.03.2007, 16:02
sanki kafa topuna cıkmaya korkuyo bi tane top indir be ersen

Ba®ış
17.03.2007, 16:23
rakibin 3. stoperi gibi oynadı o kadar uzun boyu var bir tane olumlu top indiremedi kendisine tavsiyem futbolu bıraktıktan sonra fayans işiyle uğraşsın yerden kalkmadan para kazanır hiç değilse

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:23
çok ii bir defans oyuncusu....

Özge
17.03.2007, 16:24
tek olumlu bile hareketi yok resmen rakibin defansıydı

Erbay
17.03.2007, 16:24
Topu indireyim derken top kafasına çarpıyor.

macka61
17.03.2007, 16:30
ya bu adam kendini fatih tekke mi zannetiyor fatihte top tutuyordu ayağında ama yakışıyordu be ersen kadarda topu kaybetmiyordu

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:33
ersen martin i koyacak defansa orda çok ii topalr çıkarıır kendini henry sanıyo çalıma kalkışıo bide HOCAAAAAAA d,ye bi bağırışı var süper

Özkan Erdem
17.03.2007, 16:59
bu adamlara bu paraları verenler utansın...

atabaş
17.03.2007, 18:03
allah bir boy vermiş ama gerisi malum artık forvet mı yoksa defans mı bilmem

Mehmet51
17.03.2007, 18:51
ersen futbolcu DEGILLLLLL!!!!!!!!ama ona sucu vermiyorum.onu alanda suc!!!!paralara yazik ya.
YÖNETIM ISTIFA!!!!!
ayrica ziya hoca erseni neden oynattigini anlamiyorum, yedekte cem gibi süper bir futbolcu varken.
ersen gitsin baska yerlerde top oynasin.trabzonda dolu hali sahalar.gitsin oynasin iste :) trabzonspora yakismiyor, hatta süper lige yakismayan bir sahis.o kadar iyi olsaydi zaten gelmezdi almanyadan türkiyeye...

hakantpl
17.03.2007, 19:12
Tamam Boyun uzun , Güzel Ancak 1.70 lik adam senden kafa topu alıyor bu nasıl iş insan biraz Topa zıplar felan yok böle bişe. ankara Gücü maçında indirdiğin Toplara ne demeli ??? Topu bizimkilere inidreceksin Rakibe değil bi yanlış anlama olmuş galiba ersen

surmeneli_keles
17.03.2007, 19:29
ersen ii topcu ama form dusuklugu var atlatırsa cok kalıtelı bı topcu hrkesı kolay harcıyosunuz yattara bu mac kotu oynadı dıe neler yazmıslar neler abartmayın topculardan once yonetıme yuklenın

DeAgLeMaNyAq
17.03.2007, 19:30
Ersen'i tek maçla övmekte, yermekte haksızlıktır. Adamın oyun anlayışı bu. Yalnızca orta gelen toplara kafa atarak gol atma becerisi var. Kendisini Hakan Şükür'ün veliahtı olarak gösterenler utansın. O boyuyla maç boyunca takım arkadaşlarına bir top bile indiremiyorsa bu onun beceriksizliğini gösterir...

İleli
17.03.2007, 20:16
top kaptirir hakeme bagirir gider faul yapar nesin sen ya?

surmeneli_keles
17.03.2007, 20:35
oooooo takımda top kaptırmayan mı var

champions
17.03.2007, 20:37
Var olan tek özelliğin boy onuda kullanamıyorsun Ne yaparsın sen?

tsmusampa61
17.03.2007, 21:40
her pozisyonda faul her pozisyonda yerde ne iş ya. bi top oyna kardeşim top oyna ya.

Fatih Ersoy
17.03.2007, 21:49
Daha önce dediğim gibi bu adam futbolcu değil. Boşa oynuyor..

erdalkilicoglu
23.03.2007, 05:05
malesef olmadimi olmuyor ersen bence avrupadan hic gitmiyecekdin kariyerinle oynadin kocum neyse gene bize geldin ya sonunda en iyi yaptigin is bu zaten hayirli ugurlu olsun basarilarini bekliyoruz:bmn1:

Oruç
23.03.2007, 11:41

Büyük(!!!) maçların golcüsü abisi daha ne yapsın ?

surmeneli_keles
24.03.2007, 12:10
ersen bıraz daha kendını futboluna verse cok ii bı oyuncu

pReN@_61
31.03.2007, 15:17
habu aralar sakatlıgı devam ediyor....inşallah en kısa zamanda kadroya tekrar dahil olur.

Alberto
31.03.2007, 22:02
Uzun boylu olmasına ramen Ersen bence futbolda cok i$ yapamıcak birisi . Cünkü ayakla & kafa vuru$ları zayıf birde cok yavaş..

Üzgünüm ersen benden Gecer not almadın:atki:

Bjk macında beni cok sevindirdin allahda seni sevindirsin

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:40
ben begenıyorum ersenı ama bıraz daha fazla ccalısmalı eksıklerı var pivot bı topcu

Hasan Ayvenli
02.04.2007, 20:20
hücumdayken çok fazla faul yapıyo zaten dokunduğu adam atlıyo yere

zafer6161
02.04.2007, 21:30
varlığı ile yokluğu belli olmuyorki,10 top gelirse 9 da faul yapıyor.bugün tek olumlu tarafı golün asistini yapması

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 03:00
güzel bi asist yaptı onu bilerekmi yaptı anlamadım okadar güzel verilemezdi yani

bu adamın bukadar fiziği var neden kullanamaz hayret herkes ondan kısa ama o kafa topu alamıyor yanında cüce gibi kalan adamlardan kafa topu almak için foul yapıyor

Yavuz Hasan
03.04.2007, 18:21
ersen martin dün kule gibi oynadı aslında olması gereken de bu ersen indirecek umut-ceyhun-gökdeniz ilerdeki adamlar gol atacak ve ersenin kafa gölü atması için kanatlardan iyi toplar gelmesi lazım(özellikle belirtiyorum şişirme toplar değil nereye gittiğini bilen toplar) ki ersen kafa golü atsın yoksa koller olsa fark etmez

Hasan Ayvenli
03.04.2007, 20:37
güzel bi asist yaptı onu bilerekmi yaptı anlamadım okadar güzel verilemezdi yani

bu adamın bukadar fiziği var neden kullanamaz hayret herkes ondan kısa ama o kafa topu alamıyor yanında cüce gibi kalan adamlardan kafa topu almak için foul yapıyor

zıplamıyoki kafa topu alsın zıplasa zaten süpürcek ortalığı

AYYILDIZ
03.04.2007, 21:42
bence ersen çok iyi oyuncu eğer ersene orta açabilecek yattarayı ceyhunu oynatmazsan ersen bişey yapamaz bu adama orta gelmesi lazım.

Jackdaniels
05.04.2007, 18:34
Yattara giriyo ersen çıkıyo ersen giriyo yattara çıkıyo gelde ersen martini değerlendir şimdi...

Sacit
05.04.2007, 20:28

kullanıyo da yattara da olmayınca adama kafa topu atan olmuyo genelde

Ba®ış
07.04.2007, 16:05
görevini yapıp 2 güzel gol attı tebrikler inşallah önmüzdeki maçlarda gollerine devam eder

Jo-Ann
07.04.2007, 16:11
Bravo Ersen :alkış: Seni harikasin :)

macka61
07.04.2007, 16:13
bu maçta iyi oynadı ama çok basit bir futbolcu

Özge
07.04.2007, 16:26
Bugün çok iyi oynadın bravo Ersen gollerinin devamını bekliyoruz

dr.muhsin
07.04.2007, 17:55
Yahu niye 2 şer 2şer atıyon be Ersen. 1 er 1 er at ama her maç atmaya bak. Bir hafta 2 atıyon 10 hafta piyasada yoksun. Ama 9 da golün var bu arada. Çok enteresan bir futbolcusun be Ersen Martin.:D

TSelif
07.04.2007, 18:00
Çok enteresan bir futbolcusun be Ersen Martin.:D

Kesinlikle :D
Teşekkürler Ersen .. Kupada da bekliyossss:p

zafer6161
07.04.2007, 18:05
yaa ersen gercekten insanı şaşırtıyon,valla umutla aynı seviyede gidiyorsun bi sen susuyon bi umut bi sen coşuyon bi umut.coşma sırası sende galiba,bugün güzel oynadın.ve attığın 2.golde harika umarım haftayada devamını getirirsin ve bizi yanıltmassın:alkış:

DeAgLeMaNyAq
07.04.2007, 18:06
Özellikle ikinci golü şahaneydi ancak ona gelen hava toplarını bir türlü isabetli indiremiyor...

h@msi61
07.04.2007, 18:16
Ersen gazla top oynıyan bir futbolcu ve gaza gelmesi için de gol atması gerekiyor. bugün attığı 2 gol hem takım hem de kendisi için iyi oldu. ayrıca 2. golde yaptığı gol vuruşunu Ersen'den beklemezdim açıkçası:)

Gamze
07.04.2007, 18:36
Geri döndün be Ersenim!..

Ne şık bir goldü o attığın!..

Fatih Ersoy
07.04.2007, 18:58
2. gol süperdi. Ersen gibi bi adamdan böyle bir gol beklemiyorum. Ne diyim heala olsun..

Egemen Yılmaz
07.04.2007, 19:00
ersen şu sıralar iyi oynuyor. umarım devamı gelir

pReN@_61
07.04.2007, 19:13
Ersen bu hafta iyiydi...inşallah hep böyle devam eder.

Erbay
07.04.2007, 19:38
Henry gibi gol attı.Penaltıyı da o yaptırdı.Burnu iyileşmiş herhalde:)

antagonist
07.04.2007, 19:40
2.golü çok şıktı,tebrikler :alkış:

Bu işe en çok "Muhalif" sevinmiştir herhalde :D

Jo-Ann
07.04.2007, 20:21
Umarım onun goller göreceğim :)

AYYILDIZ
07.04.2007, 20:41
bence ersen çok iyi oyuncu eğer ersene orta açabilecek yattarayı ceyhunu oynatmazsan ersen bişey yapamaz bu adama orta gelmesi lazım.

Ben bu yazıyı önceden yazmıştım beni haksız çıkarmadı ersen çok iyi oyuncu sene başı burnu kırıldı sonra sakatlık geçirdi yeni yeni toparlıyor.

Hasan Ayvenli
07.04.2007, 23:18
kendini geliştirmek için uğraşsa çok iyi futbolcu olacak
eksiklerini gidermeye çalış ersen

atabaş
07.04.2007, 23:24
tebrikler ersen attığın gol güzeldi

Şuayip Aydın
08.04.2007, 00:16
Ersan Martin: Taraftara armağan ediyoruz
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070407ersan.jpgGençlerbirliği karşısında rakip fileleri iki kez havalandıran golcümüz Ersan Martin galibiyeti taraftarlara hediye etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Galibiyet nedeniyle mutlu olduklarını kaydeden Ersan Martin, ''Zor bir maçı 3 puanla kapattık. Amacımız ligi üst sıralarda tamamlamak ve kupayı kazanmak'' dedi.

Adem Erdoğan
08.04.2007, 14:35
Ersen martinin son 2 maçtaki 3 puanlarda payı büyük.Ben ondan daha çok şeyler bekliyorum ama Ziya hoca saolsun.Şu anda umutla 2 si toplamda en az 30 gole ulaşması gerekirdi ama mantalite golden daha üstündür.

champions
08.04.2007, 21:05
İlk yarıyı izlemedim 2 gol atması güzel 2.goldeki vuruşu gerçekten şık ama onun dışında aynı tas aynı hamam

Turan Bebek
08.04.2007, 21:23
ya ben bu adamı hiç beğenmezdim ama ligde atmış olduğu dokuz golü gözümün önüne getiriyorum...hepsi de gerçekten güzel goller. Hele Gençlere attığı ikinci gol tam Roanaldinho vuruşuydu. Aferin Ersen böyle devam et...beni de mahçup et ama sen iyi bir golcü ol.

Erdem Keser
08.04.2007, 21:42
erseni en cok begenenlerden birisiyim ama ne yazıkki ellerini cok fazla kullanması onun ve takım acısından dezavantaj attıgı ilk golde bile elleri 1 metre yanındaki rakibine dogru yönelmişti ama cok iyi bi golcü

jefferson61sefa
08.04.2007, 22:01
helal ersen attığın 2.gol ronaldinho klasında gol

Bartuğ13
09.04.2007, 00:17
2.goldeki vuruşu cidden süperdi

Hüseyin Çümen
09.04.2007, 04:42
nası vurdu anlamadım ingiltere liginde zanettim kendimi :D

saç stiline de hastayım yok böle saç :D

Enes Berfin
09.04.2007, 04:53
Cok dogru yani normaldi ligimizde cok nadir gördügümüz veya hic denilebilecek gördügümüz gol atti ersen, bizim ligimizde o pozisyona giren oyuncular ilk önce topu durduracak ondan sonra kaleye vuracak diye bir görüntü var herzaman, böyle pozisyonlarda veya buna benzer pozisyonlarda hic tereddüt etmeden kaleye vuracaksin, bakin avrupaya adamlar bir pozisoyna girdimi acimiyorlar hemen vuruyorlar kaleye, Ersen Martini herzaman destekledim ve bundan sonrada destekliyecegim Süpersin Ersen böle devam.

Bilal 61
09.04.2007, 11:20
Bu hafta çok güzel bir gol attı helal olsun..Darısı Erciyesin başına:):)

erdal6167
14.04.2007, 03:08
gitsin. . .

Jo-Ann
14.04.2007, 20:22
Yarın Ersen'e iyi şanslar dilerim

:gol: umarım! :)

Haydi Ersenim :alkış:

gaybana61
18.04.2007, 01:59
ersen artık sahne zamanı sana geldi

gaybana61
18.04.2007, 01:59
siz ancak adamı cıldırtırsınız...

POYRAZ
19.04.2007, 18:52
Ilk geldigi zaman hepimiz umutlanmistik. Hele Besiktas macindan sonra "Tamam, gol yolundaki ilacimiz Ersen" demistik. Sonradan performans kaybina ugradi. Insallah en kisa zamanda kendisini toparlayip ilk zamanki Ersen olur.

x_man
19.04.2007, 21:42
Ersen iyi bir yedek olabilir hatta asta olabilir yani leverpool cruch'ı oynatıp şampiyonlar liginde yarı final oynuyorsa ersende şampiiyon takımın santraforu olabilir

Yavuz Hasan
20.04.2007, 17:02
Ersen iyi bir yedek olabilir hatta asta olabilir yani leverpool cruch'ı oynatıp şampiyonlar liginde yarı final oynuyorsa ersende şampiiyon takımın santraforu olabilir
ersen in oynayabilmesi için kanatlardan adam gibi orta gelmesi lazım(adam gibi diyorum zira bizdeki ortalar şişirme oluyo) yada her maça çift forvet çıkılması lazım (her maça diyorum bihafta iki hafta değil) ersen in kule görevi görmesi lazım ki gol atsın ve attırsın (hakan şükür gibi)

Jo-Ann
21.04.2007, 19:21
Bravo Ersen!! Bir daha gol :)
Seni seviyorummmm

POYRAZ
21.04.2007, 19:51
Bugün güzel bir kafa golü atti. Tebrikler.:)

Erdem Keser
21.04.2007, 20:26
su adama bide adam gibi orta yapılsa daha güzel faydalanacaz ne zamanki dodur bosalttan vazgecersek ve bilinçli ortalarla erseni bulusturursak daha fazla yararalanırız

Misina
21.04.2007, 22:12
yattara 90 dk lık olduğunda çok daha gol atacak ersen

Erdem Keser
24.04.2007, 11:33
Aman Ersen gol atsın!

Trabzon, Ersen Martin'in gol attığı tüm lig maçlarını kazandı. Bordo-mavililer, tecrübeli oyuncunun gol attığı 7 maçı da kazanması nedeniyle taraftarlara Erciyes maçında "Ersen gol gol" diye tezahürat yaptıracak. Golcü oyuncu, 22 lig maçında bin 317 dakika sahada kaldı. Ligde 10 gole ulaşan Ersen Martin, Erciyesspor kupa maçında da Ziya Doğan'ın gol
silahlarından biri olacak.

Fatih
24.04.2007, 11:36
ersen martinin ilacı kenardan ortalar

mehmet_35
24.04.2007, 12:08
Her maç banko oynamalı..

demir
24.04.2007, 12:29
sakatlıklar ıstye nedır bu sene belımız buktu bır futbolcumuzdan bıle adam gıbı yararlanamakdık sakatlıklar yuzunden gokdenız harıc

cınar#7
30.04.2007, 14:53
yavaslıgından dolayı Trabzonsporun hızlı hucuma cıkan stılıne uymuyo,kale vuruşları gıbı hava atışlarının ancak yuzde 20 sını dogru yere ındırıyo.yanı bence satılmalı yada takasta kullanılmalı

İleli
01.05.2007, 04:09
bence yollanmali 12 gol atmis olmasi bise degistirmez bana gore, bazen oyle oyniyorki yaptigi kasitli faullerle deli ediyor beni.. transferde ali bilgine karsilik kullanilabilir bence..

Misina
01.05.2007, 13:35
ersen sitilinde bir oyuncu her takıma lazım.f

cınar#7
01.05.2007, 14:30
ersen sitilinde bir oyuncu her takıma lazım.f
yok be kardeşim artık pivot santrofor stili eskide kaldı

Mert Zaman
03.05.2007, 09:14
aaaa ersen iyi topcudur birde ziya hoca ne yaptı hataları var ama bizi 14 den kurtardı beyler ya mantıklı olalım.

fırtına4161
06.05.2007, 00:41
ERSEN martin _ FATİH TEKKE süper olur bu takımda

Misina
06.05.2007, 00:58

yok öyle deme sürekli oynamsa bile 18 de olmalı.oyun sıkıştığı anlarda girip savunmayı dağıtıyor

fırtına4161
06.05.2007, 01:09
ersen martin gökdeniz çok iyi işler yapar.. bence 11de oynamalı

Serdar ÖZCAN
06.05.2007, 01:32
ezikbahçe maçında mutlak umutla birlikte oynamalı bence zaten defansları yok dağıtırız şoparları:D

fırtına4161
06.05.2007, 01:41
ceyhun
yattara
gökdeniz
ersen
BU DÖRTLÜYE DİKKAT ET .... TÜRKİYE

Misina
06.05.2007, 02:02
ceyhun
yattara
gökdeniz
ersen
BU DÖRTLÜYE DİKKAT ET .... TÜRKİYE

hepsi kendini kanıtlamış oyuncular ama bugünkü performanslara göre gökdeniz bi tarafa diğerleri bi tarafa

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 02:13
ersen martin ii bi teknik direktörle çok daha başarılı olabilir aslında attığı gol saysı da az değil
bence takımda kesin kalması gereken bi isim dediğim gibi ii bi teknik direktörle takımımız için ii bi yedek olur bastırmamız gerekn anlarda oyuna sokabilceğimiz bi isim olur

pReN@_61
06.05.2007, 12:17
önümüzde fEbE maçı var...

ERSEN gol gol gol !

Jo-Ann
06.05.2007, 13:38
İyi şanslar Ersen :gol:

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:47
ersenden ben bu kdar iii performans beklemiordum 1-2 gol bekliordum 10 gol attı oynadığı maç sayısı çok değil genelde hep sonradan girdi
maç başına 57 dk almış süre tabi oyandıklarında

Jo-Ann
09.05.2007, 15:06
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/2007/05/09/im/BADC0F2CB8721B4CAC0FAD3Ab.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifSıra Fenerbahçe'de

Süper Lig'de 10 golü bulunan Ersen Martin, "F.Bahçe'yi bana bırakın" mesajı verdi. Derbi maçlarında çok farklı oynadığını belirten Ersen "İlk yarıdaki G.Saray ve Beşiktaş maçlarında ikişer gol attım. Şimdi sıra Fener'de" dedi.

From Fotomaç

Böyle oynamalı :D
Haydi Ersen :)

Vkgz
12.05.2007, 11:54
erseni hiç sevmememe rağmen bu maçta gol atması süpriz olmaz takımların yapılarına bakınca...gökdenizde attırır zannımca

Jo-Ann
14.05.2007, 00:04
Erseni bugün oynamadı. Yazık! :(

Jo-Ann
23.05.2007, 12:05
Ersen.......:)

Doğum günün kutlu olsun! http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_1_14.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS)

http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_3.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS)

Jo-Ann
23.05.2007, 20:57
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230507ersen1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230507ersen.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230507ersen2.jpg

Samet Berber
23.05.2007, 21:00
doğum günü kutlu olsun ne diyelimmm

Özge
23.05.2007, 21:38
Mutlu yıllar Ersen:)

61viya
23.05.2007, 22:08
Canımın içi,nie güzel yıllara...Bordomavi formanla birlikte nice güzel yıllara...Seni çok seviyorum:)

Doğumgünü pastanın üzerinde nne yazıyor çözemedim ama :) "İyi ki doğdun .....?" İyi ki varsın ve bizimlesin :)

Misina
23.05.2007, 22:45
iyiki doğdun bjk golcüsü

Kubilay ŞAHİN
23.05.2007, 23:01
Nice Mutlu Yıllar Ersen...
Seni Hep Boyle Görmek İsteriz...

Murat Cömert
24.05.2007, 01:05
iyiki dogdun ersen.. dikkatimi cekti ayni karede hasan ve huseyin buyuk basari valla tebrik ediyorum :)

Emre GÜRDAL
24.05.2007, 14:59
hasana aynı tavus kus gıbı kafayı her yerden cıkarıyo masallah ıyı dogdun ersen ıyıkı koydun bjk ye ersen martın

Muhalif
26.05.2007, 12:51
Bu sezon özellikle Gs ve Bjk'ye attığı gollerle yüzümüzü güldürdü. Fb maçlarında mentalite gereği sahada yoktu. (İlk maçta burnu kırık olduğu için oynamadı galiba)
Kulübede kaldığı için takım içinde huzur bozucu davranışları olmadı, sahada olduğu sürece bir Trabzon'lu kadar hırslı mücadele etti. Rakiplerle boğuştu, arkadaki adamlara boş alan açtı. Yaptığı hücum fauller tek eksisiydi bana göre ki onun da adı çıkmış bir kere faul yapmasa da birlikte topa çıktığı adam hemen kafasını tutuyor ve hakemler faul çalıyor.
Efendi adam, hırslı-azimli bir futbolcu ve hava toplarının vazgeçilmezi... Bence her maç 11 de oynasa ve özellikle formdayken burnu kırılmasaydı bu sene 20 golü bulurdu ve gol kralı olurdu.. Kötü bir sezonda teşekkürü hak edenlerden biriydi Ersen..

Emre B.
26.05.2007, 14:17
Derbilerin golcüsü Ersen.Ayağını da kullanmaya başladı.

cınar#7
26.05.2007, 15:21
fazla faul yapmasa bide atakları yavaşlatmasa aslında bizde oynayabilirdi ama bu durumda ya takasta kullanılması gerek yada satılması...

Koray
26.05.2007, 17:25
her ne olursa olsun kalması lazım..

Hasan Ayvenli
26.05.2007, 17:59
takımda bu tarzda bir futbolcuya her zaman yer olmalı yerine alacağımız adam fatih tekke olmazsa kalsın

cavenaghi
26.05.2007, 18:11
ersen in gerek boy avantaji gerekse uzun boyuna ragmen cok hareketli ve cok iyi bir sutor olmasi onu ayri kiliyor/trabzonumuzun kadrosunda her zaman bulunmasi gereken 11 oynasada veya oyuna sonradan girsede tartisilmayacak bir oyuncudur.insallah koln fc nin erseni almak icin kesenin agzini acmasi bizim muthis yonetimi ! kar yapariz !!! mantigiyla satmazlar veya faydali olamiyor diye gondermezler !!!... yani zaten bunlarin futbol bilgilerinden suphe ediyorum kendimi olabilecek butun senaryolara hazirliyim simdiden.

Yavuz Hasan
27.05.2007, 19:52
ersen in gerek boy avantaji gerekse uzun boyuna ragmen cok hareketli ve cok iyi bir sutor olmasi onu ayri kiliyor/trabzonumuzun kadrosunda her zaman bulunmasi gereken 11 oynasada veya oyuna sonradan girsede tartisilmayacak bir oyuncudur.insallah koln fc nin erseni almak icin kesenin agzini acmasi bizim muthis yonetimi ! kar yapariz !!! mantigiyla satmazlar veya faydali olamiyor diye gondermezler !!!... yani zaten bunlarin futbol bilgilerinden suphe ediyorum kendimi olabilecek butun senaryolara hazirliyim simdiden.
sevgili renkdaşım uzulerek soyluyorum ki suphelendiğin seyden bunlarda yok...

Alptuğ
28.05.2007, 15:31
yazık kı m yılmaza o kadar kredı vermısız bakın ersene hem de gollerını buyuk maclarda attı

Jackdaniels
28.05.2007, 21:35
Bu adam kesinlekle önümüzdeki sezon takımda kalmalı yedek kaldığı zaman bile sorun etmeyen birisi ayrıca rakip kapandığı zamanlarda uzun boyunun avantajıyla etkili olabiliyo....

Koray
28.05.2007, 21:57
Bu adam kesinlekle önümüzdeki sezon takımda kalmalı yedek kaldığı zaman bile sorun etmeyen birisi ayrıca rakip kapandığı zamanlarda uzun boyunun avantajıyla etkili olabiliyo....

aynen katılıyorm..

Samet Berber
29.05.2007, 05:46
bu adam trabzonu sewio yaa baksana para için bile gitmio helal olsun .... ;)

mustafakaya
29.05.2007, 10:21
kaptanlık bile yapabilir. o trabzonsporu sevdi, trabzonspor onu. kalmalı.

Ali Yerlikaya
29.05.2007, 10:37
Bence iy bir fiyata satila bilir cünkü bu gidislen transfer edicek bütcemiz yokki geldi bana. 3-4 Milyon veren varsa versinler ama ondan iyisi almak sartiylan.

Koray
09.06.2007, 21:01
bn ersenin satılmasına karşıyım lazım bize ersen..hadi bakalım ersen büyük maçların golcüsü bu senede geçen seneki penformansının biraz üstüne çıktınmı yeter bize..

Misina
09.06.2007, 22:03
ersen gibi oyuncu her takıma lazım.sürekli oynayacak kaliteye sahip değil ama oyun sıkıştığı anlarda rakip kapandığı zamanlarda iş görebilir bir oyuncu.

Yavuz Hasan
10.06.2007, 18:27
ersen kalmalı kaliteli bi forvet daha alınmalı yeri geldiğinde ileride oynatıcak adam bulunamıyo kadronun zengin olması lazım

e'3'
10.06.2007, 18:28
ersen takımın basarısı ıcın bence kalmalı
ıyı bır golcu ....
:trabzonspor:

jefferson61sefa
11.06.2007, 01:19
ersen büyük takımlara paso çalışıyor ve hırslı ben ersenden ii performas beklemiodum ama azmiyle çok iidi yeteri kadr süre alamadı ama 10 gol attı ersen kalacak inş

Mehmet51
22.06.2007, 21:43
ersen neden web sitesini kapatti.bilen var mi?????

Jo-Ann
22.06.2007, 22:54
ersen neden web sitesini kapatti

Evet maalesef :confused:
Niçin bilmiyorum
(I think it expired)

Zifinaluk
22.06.2007, 23:39
Kesinlikle bu takımda kalmalı ama ona göre de futbol oynatılmalı ki adam gol atabilsin.Defans yapıp kontra oynayacak bir takımda hiç işi olmaz herhalde.

x_man
28.06.2007, 20:55
Ersen'e oyunculuk teklifiTrabzonspor'un golcü oyuncusu Ersen Martin'e ünlü bir yapımcıdan oyunculuk teklifi geldi.28 Haziran 2007 14:09Bolu - Yönetmen ve yapımcı Faik Ahmet Akıncı, Trabzonspor'un golcü futbolcu Ersen Martin'e oyunculuk teklif etti.
Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Antrenman öncesi takımın Gerede kampına gelen yönetmen ve yapımcı Faik Ahmet Akıncı'nın golcü futbolcu Ersen Martin'e oyunculuk teklif etti.

Daha önce oyunculukla ilgili hiçbir deneyiminin olmadığını belirten Ersen, bu teklifi seve seve kabul ettiğini söyledi.

Trabzon doğumlu olan Akıncı, "Ekmek, "İş" ve "Güneşi Göremeden" adlı filmlere yönetmen olarak imza atmıştı. "Güneşi Göremeden" adlı filmin senaryosunu da kendisi yazan Akıncı, filmde rol de almıştı

Sacit
28.06.2007, 21:27
ersen martin Trabzonspor da banko oynaması gereken bi topçu ama sayın ziya doğan'ın o hala anlamadığım sistemi buna müsait değil malesef,ersen hava hakimiyeti süper olan bi topçu,ama fayda sağlamadıkça neye yarar.

TSelif
28.06.2007, 21:31
Ersen'e hazır pozisyon lazım. Birileri üretecek o atacak.İşte o üretecek birileri lazım TRABZONSOR a:)

antagonist
28.06.2007, 22:13
Ersen'e hazır pozisyon lazım. Birileri üretecek o atacak.İşte o üretecek birileri lazım TRABZONSOR a:)

O üretecek birilerini alacaklar lazım Trabzonspor'a :)

Zekeriya YAMAN
29.06.2007, 00:58
Nedense ben bu adama bir türlü ısınamadım. Şu ellerini devamlı kullanması yokmu beni kahrediyor be.

Hüseyin Çümen
29.06.2007, 03:12
Nedense ben bu adama bir türlü ısınamadım. Şu ellerini devamlı kullanması yokmu beni kahrediyor be.

güçlü olmadından kullanıyor ve benide gıcık edio dev gibi adam güçsüz

Cem Akyüz
29.06.2007, 03:40
her pozisyonda hakemle konusmasi beni cıldırtıyor hakemle konuscagına oyuna baksa daha iyi olur

LaZo_52
29.06.2007, 15:27
bence takımda kalmalı takıma bu sezon buyuk katkı yapabılır ellerınden cok ayakları calıs sa daha ii olcak ama :D

Harun
01.07.2007, 14:55
Bu sezonda Ersen bizde kaldığına göre artık bu adamı kullanmamın yollarını Ziya Doğan'ın bulmuş olacağını umuyorum.Geçen sezon gibi Ersen'i oyuna sokup Yattara'yı oyun alma gibi saçmalıklarını yinelemez umarım.Elimizde hava hakimiyeti yüksek bir oyuncu var ama orta yapacak adamımız yok.Ersen'den adam geçmesini drimpling yapmasını beklemek hatadır.Ya bu adamı hiç oynatmayacaksın yada oynatırsan orta yapabilecek, kanat bindirmeleri yapacak oyuncuları sahada tutacaksın.

zanoylu
01.07.2007, 15:07
Evet kendini o kadar kolay yere bırakiyor ve hakemle çok oynuyor anlamak mümkün değil.Bu tip futbolcuların karakteristik özelliğimidir nedir.
...Harun'unda dediği gibi oyundayken kanatları iyi kullanmamız ve bol orta yapmamız gerekir ama ziya ne yapıyor takımda adam gibi orta yapabilen adamı(yattara) oyundan çıkarır:D

+TS1967+
01.07.2007, 17:48
ersen son sezonu...

bu sezondan sonra avrupaya gidecek.

Özge
08.07.2007, 22:32
Çok iyi oynadı.2 golüde süperdi.Özellikle plase golü.

+TS1967+
08.07.2007, 22:32
Çok iyi oynadı.2 golüde süperdi.Özellikle plase golü.

insallah dwevami gelir

Murat'
08.07.2007, 22:33
bugün iyi oynadı...ikinci golü güzeldi

+TS1967+
08.07.2007, 22:35
ersen bu sezon formayi kapti gibi

DeAgLeMaNyAq
08.07.2007, 23:46
Umut'la birlikte oynarsa çok daha fazla etkili olacaktır...

m.seha
09.07.2007, 00:56
ersen istikrarlı olmalı..saman alevi gibi ersen..

Misina
09.07.2007, 01:17
ikinci golü çok hoştu.faulde yapmadı.bugün değişikti:)

m.seha
09.07.2007, 01:20
ersen önceden çok daha zayıf kalırdı ikili mücadelelerde,geliştirdi kendini,ama boyuna göre fizik gücü halen zayıf,geçen sezon derbilerde dağıttı sonra kayıp..talihsizlik sakatlıkta yaşadı gerçi ama istikrarlı olmalı,istekli olduğu aşikar zaten,iyi ve istikrarlı bi ersen bize heerzaman lazım

macka61
09.07.2007, 03:02
bu maçta görevini yaptı m.seha sana abi sana katılıyorum dediğin gibi ersen çok faydalı olur

mehmet_35
09.07.2007, 10:14
bu adam her maç 11 de olmalı .

Mehmet51
09.07.2007, 14:39
ikinci golü çok hoştu.faulde yapmadı.bugün değişikti:)

rakibi kücümsemek istemiyorum.ama maci izledik ve gördük ts ve vllaznianin farkini.ersenin bu tür rakibe karsi isi zor degildi.sadece ersen icin degil,tüm takim icin gecerli.ersen iyi performans sergiledigini gördük.ama ligde bir sey yapabilecegini sanmiyorum.gecen sezonki gibi rakip oyuncularini fauller ile yikacak.
o oynadigi zaman da umut onun yaninda hic bir sey yapamiyor.yazik oluyor.

ayrica mactan sonra ersenin röportajini izlediniz mi bilmiyorum ama "arnavutluga artik izin yapmaya gidecegiz" dedi.profeseyonel futbolcuya bu cümleler yakismiyor.bu mentalite ile ts da bir sey yapamaz ersen.ceza gelir tahmin ediyorum.

pReN@_61
09.07.2007, 14:59
dün attıgı goller çok güzeldi...İnşallah oynadıgı her maçta gol atar.

uftinci
13.07.2007, 11:33
sola acil bi adam çok acil tarafındanda ii bi forvet lazım umutun yanına. MAça göre ersenlede başlanılabilir...

Jackdaniels
13.07.2007, 14:14
Gerek 18 kişilik kadroda gerekse ilk 11 de her zaman bulunması gereken bi adam kilitlenen maçları boy avantajıyla açabilir acayip karanbol yaratıyo çünkü...

omerada
13.07.2007, 19:33
18 de olması gereken bir futbolcu.iyi bir forvet daha lazım

+TS1967+
13.07.2007, 20:55
ersen umut iyi bir iklilli olur

Terzioğlu
13.07.2007, 21:07
erseninde ceyhun gibi devamliligi yok...iyi bir yedek olur bence...mac sIkIstigi anlarda uzun boyuyla faydali olabilir...ama bir kaliteli forvet transferi sart diye düsünüyorum...

+TS1967+
13.07.2007, 21:08
bekliyelim ne olacak

Semih Kırsüleymanoğlu
21.07.2007, 14:50
bugün en cok güvendigim oyunculardan biri. Insallah ilk onbir oynar. Bu aralar inanilmaz formda. Bunda yaralanmak lazim.

Özkan Erdem
21.07.2007, 14:55
Takımdaki en iyi son vuruşlara sahip oyuncumuz. Devamlılık yakalasa ligde 15-20 golü çok rahat geçer. Bir de şu elini kolunu daha az kullansa tam süper olacak..

+TS1967+
21.07.2007, 14:57
bugün oynamaz cünkü hizli degil. kontra oynayavagiz onun icin umut gökdeniz oynar

Zifinaluk
21.07.2007, 22:26
Bırakın Türkiyeyi avrupada dahi bu özellikte bir forvet zor bulunurken sırf ziya hocanın oyun düzeni yüzünden kendini ispatlayamayan bir futbolcu.
Kendini gösterebilmesi ve bu takımda devamlı oynayan bir futbolcu olabilmesi için yeteneğinden ziyade ziya hocanın kendisinin aldığı bir futbolcu olması veya Trabzonlu bir futbolcu olması gerekiyor herhalde.

subay
21.07.2007, 22:41
Umutun yerine bence Ersen oynamali. Umut hicbir top tutamiyor, yüksek toplarda 0.

Emre B.
21.07.2007, 22:57
Böyle devam eder inşallah.

TheRapZoNe
21.07.2007, 23:00
Bugünlerde iyi evet ama genelde istikrar sağlayamıyor maalesef. İnşallah daha başarılı olacak

+TS1967+
21.07.2007, 23:12
niye iki forvet ilen oynaamiyoruz!!!!!!!

umut ersen cok iyxi bir ikili olur

Jackdaniels
21.07.2007, 23:34
Helal olsun ersene böyle devam eder inşallah....

Onur
22.07.2007, 00:30
Avrupa maçlarında mıtlaka Ersen oynamalı. Niye mi? Lig maçlarından çok daha iyi bir performans gösterdiğinden değil. Türkiye de Ersen'in her girdiği pozisyona faul veriyor hakemler. Hakan Şükürden kalma bir alışkanlık olsa gerek. Fakat Avrupa'da sizlerde gördünüz güçlü olan ayakta. Ve nerdeyse Ersen 2 faulle 90 dk yı çıkartır. Fakat süperligde ilk 10 dk da 15 faul yapıyor. Buda bizim ataklarımızın başlamadan bitimine yol açıyor. O yüzden mutlaka rövanş maçına ilk 11 de çıkmalı.

+TS1967+
22.07.2007, 01:42
haklisin agabey

TolgaTopçu61
23.07.2007, 16:39
bence ersen her zaman ilk on birde oynamali umut dan daha kaliteli.

Halit Aydın
23.07.2007, 17:57
Yıldız dediğin derbi mi kazandırır?
Yıldız dediğin yeri gelince tek başına maç mı kazandırır?
O zaman o yıldız ERSEN MARTİN dir. :alkış: http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210707mac17.jpg

LaZuRiBeRe_53
26.07.2007, 12:36
kafayı takmış sana neden oynatmıyor anlamıyorum...

MarceloTS
26.07.2007, 12:41
malesef ziyanın mantalitesinde ersen ve umut yan yana oynayamaz mis gibi 4-4-2 taktiği varken gidiyor abuk subuk 3 önliberolu taktikleri uyguluyor bende ersen bu sene 11'de oynamalı ceyhun ile birlikte

jeff
jabi-erdinç-tolga-adnan(m.ocak)
yattara-ceyhun-hüseyin-gökdeniz
------ersen-----umut-------
şu taktiği kursa uçar takım

ama işte ziyanın taktiğine bakın bide
tolga
jabi-erdinç-tolga(risp)-celo
---hüseyin---ayman----
yattara---serkan balcı---gökdeniz
----------umut(ersen)---------

OYılmaz
26.07.2007, 17:56
Ersen martin iyi bir Form yakalarsa gol krallığına oynayabilir özellikle Ersene çok fazla Havadan orta açılması lazım burdada Yattaraya büyük görev düşüyor Ersene her maçta isabetli 3 hava topu ortası açılsın yeter.

Jackdaniels
26.07.2007, 22:56
Bu ersen martini italyan forvet die en az 20 milyon euroya okutabiliriz ilerde :)

demir
26.07.2007, 23:15
Bu ersen martini italyan forvet die en az 20 milyon euroya okutabiliriz ilerde :)

:P sende albayrak gıbı ıyıce paragoz olmusun duryaa daha bıse gormeden satma moduna gırmısın :D :D :D

gerisiyalan
26.07.2007, 23:35
Peşpeşe 3-4 maçtan sonra Ersen'in formu düşüyor, cüssesi sebebiyle olsa gerek, vücudu peşpeşe maçları kaldıramıyor, formu düşüyor ve sakatlanabiliyor. Zaten dikkat edilirse attığı golleri hep belli dönemlerde atıyor, sonra uzun süre golsüz maçlar oynuyor.

Bence onu sürekli oynatmamalı, dinlendire dinlendire oynatmalı ki, uzun süreli form düşüklüğü yaşamasın. Burada marifet hocaya düşüyor. Örneğin her 4 maçtan birinde dinlendirilmeli, uzun vadede daha iyi verim alabilmek için.

Çünkü formda bir Ersen tank gibi maşallah, durdurulması zor, hem ayaklarına hakim, hem kafasına, ayrıca top sürebiliyor. Değişik özellikleri var, ama dediğim gibi kuvvete dayalı. Kuvvetsiz kalınca etkisizleşiyor. Onun için bana göre ara ara dinlendirilmesinde fayda olur gibime geliyor...

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 10:22
ama uzun boyu çok avantaj sağlıyor çok rahat kafa vuruyor ve gole çeviriyor bence 11 de oynamalı ... yada bize fatih tekke gibi gol makinası bir forvet getirsinler...

Emirhan Makul
27.07.2007, 11:35
bu sene çok hırslııı geçen seneden daha fazla gol atar tabii orta açacak vee arapas atacak adam olursa

Ba®ış
27.07.2007, 11:36
yarınki maçta gol veya goller bekliyoruz :)

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 11:54
yarınki maçta ilk 11 görmek istiyorum..

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 17:17
içime doğru oynarsa 2 gol atacak..:D

Tolpaş61
27.07.2007, 17:23
ersen oynadığı futbolla iyi bir gölcü olduğunu ıspatlamıştır.trabzonsporumuz için kaliteli bir oyuncudur.yedek veya ilk 11 oynaması kendisini pek etkilemiyor.umutla beraber oynayabilirler.yinede takıma bitirici top takibi sağlam bir forvet lazım.

karatasof
27.07.2007, 17:42
Ersen Martin iyi bir topçu fakat eksikleri var ki bence en önemlisi pas alışverişi yok.Rakibe sırtını verdiğinde ondan kurtulup pas alabileceği bir yere koşmak yerine topla cedelleşiyor bu durumda ya faule maruz kalıyor yada kendisi faul yapıyor.Tabi birde burada yerli hakemlerin boyu uzun olduğundanmıdır bilinmez bütün ikili mücadelelerde faul yapanın Ersen olduğuna hükmetmeleri meselesi var.Bu hakem önyargısını avrupa maçlarında görmediğimiz için özellikle Vlaznia maçlarında Ersen bayağı faydalı işler yaptı..

Hüseyin Çümen
28.07.2007, 02:45
her maçın oynucusu diil ama çok mükemmel bi yedek

Misina
28.07.2007, 14:02
her maçın oynucusu diil ama çok mükemmel bi yedek

evet aynen katılıyorum.yattara da takıma girdimi çok gol atar

Sefa Murat Dokuz
28.07.2007, 14:15
ziya kendini bişi sanıo erseni yedek oturtuo

Erdem Keser
28.07.2007, 15:36
bugün ençok güvendiğim isim

Erbay
28.07.2007, 16:38
Ersen'i tutamıyorlar Avrupa'da.Türkiye'de biraz faullu oynadıkları zaman Ersen zorlanıyor;ama Vllaznia ve Galati maçında bu pek olmadı.Bugün de goller bekliyorum Ersen'den.

eminbayram
29.07.2007, 22:35
ya ersen iyide kendini yere atıp faul beklemesinden vazgeçmesi lazım....

Mehmet51
29.07.2007, 22:59
ya ersen iyide kendini yere atıp faul beklemesinden vazgeçmesi lazım....

aynen.cok amatörce hareket ediyor.bu is ersenle yürümez.bize fatih tekke gibi biri lazim....

OZDEN61
29.07.2007, 23:12
gunumuz futbolunda ersen gibi futbolcular cok az sayıda. licerpool da cruch var ama adamı ersenle bile kıyas etmek cok yanlıs. ersenden kat kat fazla tekniğe ve hıza sahip. ersen gibi futbolcuları oldum olası sevmem. neden sebebi sistem o zaman devamlı doldur bosalt ersen indirsin biri vursun. bu sans la ilgili ve su anki avrupa futbolunda bu yok. ersen son derece ağır, tekniği sınırlı hatta yok, top almasıyla rakibe faul yapması bir oluyor. bazen dusuyorya o cüssede bir adamın basit hareketlerle dusmesi garip geliyo. 1-2 macta sans yanındaydı gol attı, basın onu sisirdi taraftar bisey zannetti, simdi basımıza bela. bence satılmalı ama alacak bulunursa.

Mehmet51
29.07.2007, 23:17
gunumuz futbolunda ersen gibi futbolcular cok az sayıda. licerpool da cruch var ama adamı ersenle bile kıyas etmek cok yanlıs. ersenden kat kat fazla tekniğe ve hıza sahip. ersen gibi futbolcuları oldum olası sevmem. neden sebebi sistem o zaman devamlı doldur bosalt ersen indirsin biri vursun. bu sans la ilgili ve su anki avrupa futbolunda bu yok. ersen son derece ağır, tekniği sınırlı hatta yok, top almasıyla rakibe faul yapması bir oluyor. bazen dusuyorya o cüssede bir adamın basit hareketlerle dusmesi garip geliyo. 1-2 macta sans yanındaydı gol attı, basın onu sisirdi taraftar bisey zannetti, simdi basımıza bela. bence satılmalı ama alacak bulunursa.

aynen katiliyorum sana.

Mehmet
12.08.2007, 20:37
http://pic80.picturetrail.com/VOL1000/3784564/16962534/262347802.jpg

İsterdim ki Umut ile beraber oynayaydınız ama Ziaya hoca sağolsun.

Hekimoğlu
13.08.2007, 16:19
çok formda umut'un yedeğe çekilme vakti geldi.