PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersen Martin

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

frango
15.10.2006, 22:09
dünkü maçta attığı gol dışında kotuydu ama adama kızamıyosun en krıtık anda spıkerın dedığı gıbı kule gibi çıktı ve golunu attı ama arkadasın dedıgı gıbı ellerını daha az kullanmalı

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 14:37
BABA-OĞUL GİBİYİZ"

Trabzonspor'a geldiği günden beri attığı gollerle dikkat çeken Ersen Martin, teknik direktör Ziya Doğan'ın kendisini çok iyi yanıdığını ifade ederek, "Yıllardır onun takımlarına karşı oynadım. Beni çok iyi tanıyor. Aramızda bir baba-oğul ilişkisi var" dedi..

16 Ekim 2006, 14:00

Maçların genelinde ileride tek santrafor olarak oynatılmasından şikayetçi olmadığını belirten Ersen Martin, "Maçlarda yeri gelecek ben oynamayacağım, belki de takım santraforsuz oynayacak. Taktik gereği Marcelinho ileride duracak. Buna Ziya hoca karar verecek. Tek santrafor oynamak benim için problem değil ama herkes yanına eşlik edecek ikinci bir santrafor ister" dedi.

Ersen Martin, Fatih Tekke'nin boşluğunu doldurmaya gelmediğini de vurgulayarak, "Ben Trabzonspor'a gelmeden önce Fatih Tekke ile birlikte oynamayı çok istiyordum. Milli Takım'da da beraberdik, ama nasip olmadı. Fatih Tekke'nin Zenit'e satıldığını bile Trabzonspor'a imza atarken son anda öğrendim. Birbirimizi çok iyi tamamlayabilirdik. Ama ben buraya onun yerini doldurmaya gelmedim. Çünkü ikimiz değişik türde santraforlarız. Fatih Tekke'nin zaten burada yerini doldurmak mümkün değil. Kendisi inanılmaz goller atmış. Nasıl Hakan Şükür' ün yeri Galatasaray' da doldurulamıyorsa, Fatih Tekke de Trabzonspor için aynı" dedi.

İLETİŞİM EKSİĞİ KAPANDI
Ersen, Lazaroni döneminde takımın başarısız oluşunun en büyük nedeninin iletişim eksikliği olduğunu belirterek, "Lazaroni döneminde eksik olan futbolcuyla birebir iletişimdi. Herkes, Beşiktaş karşısındaki futbolun nasıl ortaya çıktığını soruyor. Hemen açıklayabilirim bunu. Türk futbolcusu duygusaldır. Onu parayla ya da başka bir yöntemle oynatamazsınız. Türk futbolcusunu motive edecek ve gerçek gücünü ortaya çıkartacaksınız. Ziya Hoca oyuncuları çok iyi motieve ediyor, takımı çok iyi tanıyor ve neler yapabileceğimizi biliyor. Bizden becerilerimiz dışında birşey yapmamızı istemiyor. Sahada birşey yapmasak bile mücadele etmemizi istiyor. Ben Almanya'da da futbol oynadım, Türkiye' de de oynadım. Ziya Hoca'nın takımı defansif yönde çalıştırma becerisi oldukça yüksek. Bence onun yöntemiyle ligde birkaç maç sonra en az gol yiyen takım olacağız" dedi.

BABA-OĞUL GİBİYİZ
Ersen Martin, Ziya Doğan'ın kendisini çok iyi tanıdığına inandığını ifade ederek, "Yıllardır onun takımlarına karşı oynadım. Beni çok iyi tanıyor. Aramızda bir baba-oğul ilişkisi var. Bazı yönlerde sert, istediğini yaptıran, bazen de çok esprili bir kişiliğe sahip. Tüm bu nedenler oyuncularının onu çok sevmesini sağlıyor. Sahada elimizden geleni yapmamızı istiyor ve bu da benim felsefemle uyuşuyor. Çünkü kaybetmeyi hiç sevmeyen bir oyuncuyum. Sahada sürekli mücadele ediyor ve savaşıyorum ve Ziya hoca ile de özelliklerimiz burada kesişiyor. Bizde defans geri dörtlüde değil, benden başlıyor. 8 yıldır Süper Lig'de oynuyorum ve Ziya hocadan defansif anlamda hala yeni şeyler öğreniyorum. Takıma nerede yardımcı olacağımı, geri koşularımı nerelere doğru yapacağımı bana hep anlatıyor. Takımın en tecrübelisi Fatih Akyel bile hala Ziya Doğan'dan yeni bir şeyler öğreniyor çünkü öğrenmenin yaşı yok" diye konuştu.

ARTIK BÜYÜK TAKIMDAYIM
Milli takım için umudunu yitirmediğini ve Fatih Hoca'nın kendisini çağıracağına inandığını belirten Ersen, "Büyük takımda oynamak Milli takım için avantaj sağlıyor. Önceden oynadığım takımlarda çok iyi performans sergiledim ama benim hakkımda fazla konuşulmadı. Trabzonspor'da oynamak bu konuda bana ayrıcalık getirdi. Kalabalık seyirci önünde de daha iyi oynuyorum. Beşiktaş'ta oynadığımda 18 yaşındaydım ve bazı şeyleri tam kavrayamamıştım. Şimdi ilk kez büyük bir takımda forma giyiyorum diyebilirim. Şimdi kendimi bazı şeyler için daha fazla hazır hissediyorum. Her maç gol atacağım diye bir kural yok ama Türkiye'de forvetler attıkları gollerle ölçülüyor. Ben yaptığım başka işlere de bakılmasını istiyorum. Fatih Hoca da bunun farkındadır zaten. Örneğin, Hakan Şükür 5 maç gol atamıyor, ama Milli Takım için çok faydalı oynuyor. Şimdi iyiyim ve performansımın yüksek olduğuna inanıyorum. Yeniden çağrılacağımı umuyorum" ifadesini kullandı.

11 KİŞİ TAMAMLAMAK ZOR
Hakemlerle ilgili FIFA ve UEFA' nın getirdiği kuralları da değerlendiren Ersen, "Eskiden hakemin yanına gidip kendimizi ifade edebiliyorduk. Şimdi bunu yapamıyoruz. Yeni uygulama bence çok despotik. Hüseyin, Konya maçında, rakip kalecinin topu oyuna hızlı sokması konusundaki isteğini hakeme iletince sarı kart gördü. Bence yeni uygulamayla sarı kartlar çok basite indirgendi. Bu sezon çoğu takım maçları 11 kişi tamamlayamayacak gibi gelyor bana. Kantarın topuzu biraz kaçtı" dedi.

Özsu
17.10.2006, 09:49
Başarılısın , dahada başarılı olman dileğiyle Ersen Martin..

Mehmet
17.10.2006, 20:55
Ersennnnnnn Martinnnnn

Başarılarının devamını diliyor seni çok seviyoruz.

Hüseyin Çümen
17.10.2006, 22:34
Ersen Martin’in son 5 yılı

Sezon Maç İlk 11 Gol
2006-2007 Trabzonspor
6 5 6
2005-2006 Ankaraspor 29 21 7
2002-2005 Denizlispor 100 83 34
Toplam 135 109 47

Öte yandan ligin gol krallığı zirvesinde yabancı oyuncular genel olarak yer alırken en fazla gol atan yerli oyuncu ise Ersen Martin oldu. Gol krallığında 7'şer golle Fenerbahçeli Alex ile Vestel Manisasporlu Rafael ilk sırada yer alırken, bu oyuncuların ardından 6'şar golle Galatasaraylı İliç ve Trabzonsporlu Ersen Martin yer alıyor.
100 ler klübüne girecek bizle beraber en falza 2 sene sürer

yaranozlu
17.10.2006, 23:00
gerçek kralsın. yıllardır aradığımız uzunboylu santrafora kavuştuk. açıkçası ben bu kadar iyi olcağını tahmin etmiyordum transfer edildiğinde. Helal olsun alana da... Ah bi de yanında Fatih Tekke olcaktı

washko_61
17.10.2006, 23:12
yakısıyor forma insan a ne yaplım

washko_61
17.10.2006, 23:14
oyyyyyyyyyyyyyyyy oy oy nede güzel gölleri

firidin61
23.10.2006, 10:46
ben ersenden özellikle 3 4 maçtır hiç memlun diyilim!!!ellerini asırı kullanıyor!!!baskı yaptıgımız zamanlarda hücümda gereksiz faulleriyle oyunu rakip takımın lehine sogutuyor!!!top aldıgında topu çok eziyo verkaçlara girmiyo ve sürekli uzun top bekliyor!!!

erciyes maçında gol atmasına ragmen hiç ama hiç beyenmemiştim bu maçtada aşırı kötüydü.TRABZONSPORun asla ve asla savunmadan uzun topla çıkıp ersenin indirecegi toplarla gol aramak gibi''ACİZ''bir taktikle sahada olmaması gerekir ama sürekli aynı seyi yapıyoruz...bu taktik biran önce Tarihin tozlu sayfalarına kaldırılmalıdır!!!ataklarımızda çeşitlilige gitmemiz gerekir yoksa stam gibi bi adam çıkar karsımıza ersene 1 tane top aldırmaz bizde mütün maç gökdenizin getircegi toplardan medet umarız!!!!

saygılarımla...

Nytre
23.10.2006, 12:20
ersen martin gökdeniz iyi ise yararlı oluyor.. gökdenizden başka bu adamı besleyecek adam yok.. marchelinhonun pek yararı olmuyor çünkü önündeki rakip bloğun ardına top atmakta zorlanıyor ve kanatlara dönüyor.. ya m.keçeliye ya da musaya.. onlarda ileriye gidemiyorlar.. hele m.keçeli çok zayıf bu konuda.. onun içinde ersen martin boş boş gezmek zorunda kalıyor orada..

Erdem Keser
24.10.2006, 23:16
her macta oldugu gibi top gelmeyince gerilere kadar geldi ve muthiş mucadele etti seni tek basına 4 kişinin arasına atanlar utansın

agahozlu
24.10.2006, 23:19
çok iyi mücadele etti gol vuruşlarını geliştirmesi gerekiyor ama çok iyi mücadele ediyor helal olsun

AYYILDIZ
24.10.2006, 23:30
Bugün çok iyiydi bide gol atsaydı süper olurdu.

marcelinhos100
24.10.2006, 23:41
ersen kardeş sen fatih tekke değilsin anlıyorum istiyordun ama pas ver kardeş o çalım atmalarda ne öyle

Şentürk
25.10.2006, 17:53
son iki maç kötü bulduğum ersen nihayet dün iyi oynadı şu boş kaleye kaçırdığı gol olsa iyi olurdu..

Erbay
25.10.2006, 18:23
Boş kaleye kaçırdı,başka bir pozisyonda çok zor pozisyondayken vurdu kaleci çıkardı.Şanssızdı.

marcelinhos100
25.10.2006, 18:28
takımda ve ersende en önemli eksik yardımlaşma o boş kaleye kaçırdığı pozisyonda bıraksa marcelinho atacak hem maçı alacagız hem belki marcelinho çıkmayacak yani dünkü polemikler olmayacak hep sen atmak zorunda değilsin ama yinede sana helal olsun bir süreliğine bize fatih tekkeyi unutturduğun için

Güneş Avcı
25.10.2006, 21:17
Topa çok güzel kafa vuruyor inşallah zamanla güzel şutlar çeker ve eksiklklerini giderir..Ersen gelecek vaad ediyor bence..

Travelair
26.10.2006, 10:02
İstikrarsızlığına ve çok faul yapmasına bir çözüm bulması gerek. Diğer taraftan mücadelesi güzel

Özsu
28.10.2006, 15:18
11de sürekli oynamalı şuanki performanslarına göre..

lazkızı6161
28.10.2006, 15:31
gerçekten iyi bir oyuncu birde ellerine hakim olabilse iyi olcak.

Hüseyin Çümen
29.10.2006, 10:51
ersen şu faul olayını halletmesi lazım çok açık fauller yapıyo sürekli bunları çaktırmadan yapmalı hakan şükür öel güsel yapardıki o işi kendi adamı indirird ama adama çalınırdı faul biraz daha dikkatli olmalı

Egemen
30.10.2006, 23:57
umarım sakatlığın ciddi deildir...

jefferson61sefa
31.10.2006, 00:00
bence ersen gol falan atamcak

Erdogdu61
31.10.2006, 00:01
gecmis olsun kule

Nebiye
31.10.2006, 09:47
Bilmiyorum sizde farkettiniz mi Ersenin hastalıklı bi hali var.Zayıf ince uzun olmasından mı bilemiyorum görüntü aynen öyle.Yani koşcak yürüyecek hali yokmuş gibi bi görüntü çizxiyo,üflesen yıkılacak.Ondaki boy Hakan Şükürde de var.Ama o sapasağlam dik duruyor.Güçlü.Bizim Ersen Martin ise yıkıldım yıkılıyom duruşunda.Çok bakımsız ve güçsüz bence.

bordox
31.10.2006, 09:48
Geçmiş olsun Ersen,çıkana kadar elinden geleni yaptın.

champions
31.10.2006, 13:22
dün koskoca bi 0 dı yapamayacağı işleri yapmaya çalıştı sadece okadar hert topu rakibe attı ceza sahasının dışında mümkünse topla buluşmasın isabetli orta lazım başka bişey değil

Erdogdu61
31.10.2006, 15:08
yahu kule gibi adamin var ve kanatlardan gelemiyoruz. bi bakin bjk ve gs maclarini nasil almisiz, kanatlardan vurduk ezikleri....

subay
31.10.2006, 16:42
yahu kule gibi adamin var ve kanatlardan gelemiyoruz. bi bakin bjk ve gs maclarini nasil almisiz, kanatlardan vurduk ezikleri....

eee karsi takimlar artik ona göre önlem aliyor. Kanatlar kapali vaziyette.

TSelif
02.11.2006, 09:32
Geçmiş olsun Ersen.

Muhalif
02.11.2006, 11:58
Ersen'in açıklamaları vardı ajanslarda.. Fatih Tekke keşke kalmış olsaydı, birbirimizi çok iyi tamamlardık diye.. Bu açıklamalardan sonra geçmiş olsun'u haketti:) Ama yine de talihsiz bir açıklama olmuş Fatih Tekke'nin tamamlanacak bir eksiği mi vardı ki! :)

TSelif
02.11.2006, 12:07
Alla alla öyle bir açıklaması mı varmış Ersen'in. Akıllı adam demek oda biliyo Fatih'le muhteşem bir ikili olacaklarını;)

Analyzer
02.11.2006, 16:32
Ersen'in açıklamaları vardı ajanslarda.. Fatih Tekke keşke kalmış olsaydı, birbirimizi çok iyi tamamlardık diye.. Bu açıklamalardan sonra geçmiş olsun'u haketti:) Ama yine de talihsiz bir açıklama olmuş Fatih Tekke'nin tamamlanacak bir eksiği mi vardı ki! :)

Türk futbolcular bu tarz sorulara zaten aynı türden cevaplar verirler. Ne diyecekti ki Ersen? "Tekke'nin gitmesi iyi oldu" veya "Ben Tekke'den iyiyim" mi diyecekti? Diyemez. Dedirtmezler. Burası Türkiye. Yedirirler ettiği lafları tek tek.

Tottenham taraftarları arasında "Tottenham'a gelmiş olan en iyi yabancı futbolcu kim" anketi yapmışlardı geçtiğimiz yıllarda. Taraftar Jurgen Klinsmann'ı seçti. Bunun üzerine eski Tottenham'lı efsane Arjantin'li orta saha oyuncusu Ardiles'e sormuşlar. "Sizce de Tottenham'a gelmiş olan en iyi yabancı futbolcu Jurgen Klinsmann mıydı?" diye. "Hayır bendim" demiş Ardiles. Ardiles Türk olsa lafa "Tabi Klinsmann'ın kalitesi tartışılmaz.." tarzı bi giriş yaparak kokmaz bulaşmaz bir yorum yapardı kesin:D

Hüseyin Çümen
03.11.2006, 03:44
bizde büyü mü var nedir sürekli aksilikler başımıza gelior adamın burnu çatladı yaaa

Özsu
03.11.2006, 15:30
Nazarmı diyeceğimde , nazarlık pekde durumumuz yok..

kivancpehlivan
04.11.2006, 02:07
ersen martine özel maske yapıldı bu maskeyle sakarya maçında oynaması bekleniyo
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/031106idman2.jpg

TSelif
04.11.2006, 02:17
Şu halimize bak yaaa.Sağlamken ne yaptık ki şimdi ne yapıcaz. Bizim önümüze bıçakçı ve papiladan sonra çıkan en büyük engel bu sakatlıklar oldu kaç yıldır yaaaaaa...Umarım erken iyileşir.

Erkin
04.11.2006, 02:31
Geçmiş olsun Ersen kötü olmuş böyle yav. Bir de sakatlık tam olarak ne derece bilmiyorum ama maske biraz büyükmüş gibime geldi alnının yarısını kaplamış biraz daha sade bir şey olsa fena olmazdı.. Umarım büyük bir engel teşkil etmez..

Özsu
04.11.2006, 03:16
Bu maske biraz tuhafmı ne..
Geçmiş olsun Ersen , seni sewiyoruz..

Hüseyin Çümen
04.11.2006, 03:48
maske yapmışlar hiç güsel olmamış bırakın adamı bi hafta oynamasın futbol çok acımsız yaa adamın burnu çatlak ona ramen oynatıyolar

Muhalif
04.11.2006, 10:22
Yahu laf aramızda bu maskeyle aynı Jason'a benzemiş:D Aman diyim eline bir satır almaya görsün:D

TSelif
04.11.2006, 10:37
Bence oynayıp daha fazla risk almasın. Hiçte iyi görünmüyo.

jefferson61sefa
04.11.2006, 11:41
maske çok komik ve tuhaf
ancak oynamasın diemiyom başka gol atabilecek adam yok

Nebiye
04.11.2006, 12:56
Amaninnn bu nasıl bi maske bölee.http://www.kizlarkahvesi.com/modules/Forums/images/smiles/0100ta.gif
Bence hiç oynamasa yeridir.Kötü göründüğünden çok;yine bi darbe alabilir.Allah yardımcısı olsun Allah yardımcımız olsun.http://www.kizlarkahvesi.com/modules/Forums/images/smiles/0070ci.gif

jefferson61sefa
04.11.2006, 16:18
bugun oynıcakmış bakalım kafa vurmaya çekinecek bence yararlı olması or

Özsu
04.11.2006, 18:01
Kesin 11de mi?

agahozlu
04.11.2006, 21:34
ileriye atılan topları tutamıyor kontrol edemiyor işi gücü eliyle faul yapmak sonra hakeme doğru koşmaya yeltenmek,ha birde penaltı kaçırmak.bütün atakları istisnasız kesiyor.

Murat61
04.11.2006, 21:36
helal olsun boyle forveti alana yuzumuzu derbilerdeki kafa vuruslarıyla gulduren ersen saolsun topum aynı zamanda hatta daha fazlasıyla ayak ile oynandıgını ogrenemis birisi sut cekmekten haberi olmayan takımımızın diregi huseyn rakip geldi ama gec kaldı cunku huseyin duzeldi bu adamı hayrına bi istanbul takımına werelimde kurtulalım burnunun kırılmasına bile sewindim oynamayacak bi hafta diye saolsun ziya hoca yine bos gecirtmedi onu helal olsun herkese ki biz hala bu takımı destekliyoruz bi ergini oynatsak trabzonlu cocukları oynatsak...

HapSi
04.11.2006, 22:21
Kabahat sende degil, seni o maskeyle komik duruma düsürüp sahaya süren T.D. de!
Seni seviyorum amaaaa senin de biyerlerin kalkti surda bi kac macda bi kac gol attin diye kendini Eto falan sanma! Ceki düzen ver kendine ya

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:24
geçen gün crouh dan iiyim diyodu petr crouch havalarda röveşata atarken sen penaltı kaçırıon hemde kalenin ortasına atarak bravo ya zekaya bak alkışşşş

murat_bayram
05.11.2006, 00:11
bence ersen martinden bize fayda gelmez
hakan şükür ün tipsiz hali hakandan da topçu olmaz çünkü kafa vuruşu dışında hiçbir marifeti yok ikisinin şöla atılan ara topunu önüne alıp rakibi geçip bi gol atmışlığı yoktur her ikisinin de
yattara ve tekke bu takımın yarısıdır onlar yok yarım takım ligin yarısında şimdi bu kadar basit

Özsu
05.11.2006, 01:14
Kabahat sende degil, seni o maskeyle komik duruma düsürüp sahaya süren T.D. de!
Seni seviyorum amaaaa senin de biyerlerin kalkti surda bi kac macda bi kac gol attin diye kendini Eto falan sanma! Ceki düzen ver kendine ya

Hiç yaa çıkıp crouchtan iyiyim deme futbolun göstersin bunu. Maskeli çıktı maça buda bi mazeret ama ..........
Welhasıl yenildik..

Egemen
05.11.2006, 01:24
erseni maskeyle görünce zorro zannettik kurtarır zannettik ama olmadı. neyse önümüzdeki maçlara bakacaz..

pacos_bill
05.11.2006, 01:30
Hiç yaa çıkıp crouchtan iyiyim deme futbolun göstersin bunu. Maskeli çıktı maça buda bi mazeret ama ..........
Welhasıl yenildik..

Ersen o lafı ettiyse bir daha hiç çıkarmasın o maskeyi, utansın biraz.

Erdem Keser
05.11.2006, 01:50
yuuhhh yani adam ne halde maca cikiyo canini disine takiyo hala elestiriyoruz yaa

Ali Sırrı
05.11.2006, 11:14
yuuhhh yani adam ne halde maca cikiyo canini disine takiyo hala elestiriyoruz yaa

Eleştirmemek için sebeb göstersene?
Adamın elleri bacaklarından daha çok oynuyor. Son 4-5 maçtır ellerini çok kullanıyor, en ufak pozisyonda kendini atıyor vs vs.. Dün bir kaç şey hariç olumlu hareketi yok ya.. Mazeret ne maske mi? Saçma..

Ersen 26-27 yaşında ama daha bazı şeyler kendini geliştirmesi gerekiyor anlaşıldı bu. Bizim teknik heyet önce ersen'e ellerini kullanmaması konusunda bir uyarı yapması gerekiyor.

Olmadı ellerine de bir maske yaptırırız.. NASIL?

Erbay
05.11.2006, 11:25
Sakatsa oynamasın bana ne ya.Silah zoruyla mı sahaya çıkıyor?Fatih Tekke ameliyat olup değnekle sahaya çıkıyordu nerdeyse.

Oruç
05.11.2006, 12:09
Türk futbolcular bu tarz sorulara zaten aynı türden cevaplar verirler. Ne diyecekti ki Ersen? "Tekke'nin gitmesi iyi oldu" veya "Ben Tekke'den iyiyim" mi diyecekti? Diyemez. Dedirtmezler. Burası Türkiye. Yedirirler ettiği lafları tek tek.

Tottenham taraftarları arasında "Tottenham'a gelmiş olan en iyi yabancı futbolcu kim" anketi yapmışlardı geçtiğimiz yıllarda. Taraftar Jurgen Klinsmann'ı seçti. Bunun üzerine eski Tottenham'lı efsane Arjantin'li orta saha oyuncusu Ardiles'e sormuşlar. "Sizce de Tottenham'a gelmiş olan en iyi yabancı futbolcu Jurgen Klinsmann mıydı?" diye. "Hayır bendim" demiş Ardiles. Ardiles Türk olsa lafa "Tabi Klinsmann'ın kalitesi tartışılmaz.." tarzı bi giriş yaparak kokmaz bulaşmaz bir yorum yapardı kesin:D

Yazdıklarınıza inanıyorumusunuz gerçekten ? Ersen ''Tekke'den iyiyim diyebilir mi'' Ne yaptı da Tekke'den iyi oldu ? Sizin gibi futbol alimi biri bile diyemiyor Ersen Fatih'ten iyi. Ersen nasıl desin ? Ersen onu derse yedirirler tabi. 2 maçta gol attı diye Fatih'i geçecek hali yok herhalde. Fatih'in sahadaki varlığı bile rakip takımı tedirgin ediyordu. 2 kişi onunla uğraşıyordu. Fatih'te hiç utanmadan (!) 1.78'lik boyuyla kafa golleri atıyordu. Üstelik 2-3 tane değil...

Ersen büyük maçları kazandırsın yeter ! 6 maç 18 puan açık ara şampiyonuz (!)dimi ?

Murat61
05.11.2006, 12:56

saka dimi ??:D baska bisey olamaz biz mi dedik ona cık oyna penaltı kacır insanları cıldırt diye ziya hoca bi hafta oynatmasa ne olurdu yani anlamadım bi kurtulamadık

Özsu
05.11.2006, 14:39
Herşeye rağmen golcü adam penaltı kaçırmamalı , bunu kabullenemiyorum.
Ama Ersen iyi bir futbolcu , umarım dahada iyi olur..

İslam Sezer
05.11.2006, 14:50
sakarya maçında ikinci yarı umutun yerine o çıkmalıydı...

Erdem Keser
08.11.2006, 19:47
liverpooldaki crouch denen sirik 17 hafta ustuste gol atamadi ama seyircisi ona kufur etmedi bizim ersen 3 mactir gol atmiyo die neredeyse tek suclu oldu sonuna kadar arkandayiz ersen calismaya devam

jefferson61sefa
08.11.2006, 19:56
yooo ersen martin die tezahurat bile yaptilar

zky_ts
08.11.2006, 20:50
yooo ersen martin die tezahurat bile yaptilar

Evet Ersen'e tezahürat yaptık .Tabiki yapacaz da ya Ersen no'lursun şu elini kolunu az kullan ya lütfen.

kingfisher
08.11.2006, 20:53
artık yetr ya bu adamı oynatmayın ya

sweetrose
08.11.2006, 21:09
Ersen bugün etkisiz diyemem ancak yeterlide değildi. Ersende ki düşüş nedir ne değildir; iyi irdelenmeli yoksa sonu alınmayan bir yokluğa sürüklenebilir...

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:59
ersen düşer tabi kardeşim. adam ben kafacıyım bulursam yazarım diyor biz adama orta yapamıyoruz ne yapsın adam...

Sphinx
09.11.2006, 11:10
Yattaranın yokluğu en çok Ersen'i vurmuştur.. 2. yarı daha iyi olacağına eminim..

Şentürk
09.11.2006, 12:11
penaltıyı kafayla çekse atardı:D

Ertan 51
09.11.2006, 12:18
arkadaşlar ersen takımdaki vasatın üstündeki 4 5 futbolcudan birisi.sahip çıkalım. her maç gol atamaz bi topçu inişler çıkışlar olur.zaten sizin istediğiniz gibi olsa trabzonda değil real madrit te oynardı.kanatlar tam işlemiyor yattarayla birlikte tekrar çıkışa geçecektir diye düşünüyorum.

champions
09.11.2006, 12:36
yeteneklerini bilerek oynamalı kimse ondan adam eksiltmesini beklemiyo

OLCAY ÇAKIR
09.11.2006, 12:43
dev adam,ellerini çok kullanıyorsun,sanırım fiziksel bir durum...

dün oyuna girmen bile yetti,
burnundaki çatlak kafa hakimiyetini azda olsa etkilemiş...

ben sana o saçma sapan maskeyi takan sağlık sorumlularına kızıyorum,sanırım maskeyi Trabzondaki bir medikal ürün satan yerden almışlar...
daha düzgün,şeffaf maskeler hatırlıyorum ben...
ya adam gibi maske yada yedek kal.,iyileş..sana ihtiyacımız var..
yolun açık olsun ...

Mehmet_Mercanlı
09.11.2006, 12:48
kapasıtesi belli bir futbolcu bunuda kendisi herseferinde söyliyo FATİH TEKKE nin biraktıhı yerde eziliyo. ondan bi sezonda 15 golden fazlasını beklemek lüks olur. ama ben bir aksılıkolmazsa 20 olur diyorum

HALİT KARAKAŞ
09.11.2006, 22:37
Ersen kardeşim,seni acilen arıyoruz,dön artık .sabrımız kalmadı Antalya maçında patlama bekliyorum,selamlar

Erdem Keser
10.11.2006, 21:53
bu macta ilk gunku performansini bekliyoruz senden kocum allah utandirmasin

sweetrose
10.11.2006, 21:56
son maçlarda büyük düşüş var adamın performansında; sakatlığı falanda yok... acaba buraya kadar mı?

devbey
11.11.2006, 22:15
http://www.mydnz.com/upload/images/eke39400.gif

Sefa Murat Dokuz
11.11.2006, 22:40
bence yarin ersen gol atcak iicme doguyo insallah atar

sweetrose
11.11.2006, 23:57
Yarın gol atsın artık; uzun zamandır gol orucunda...

asimetrik
12.11.2006, 00:00
gol de atmasın faulde yapmasın. durduk yerde ataklarımızı kesmesin yeter

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 05:04
ee hadi olm gol krallığı uzaklaşmaa başladı uzaklaşan şampiyonluk gibi gollerini beklioruz

OLCAY ÇAKIR
13.11.2006, 12:21
maskeni tartıştırmadılar bi türlü,

birisi maskeyi tartışmayı bissürü sorunlarımız arasında konuşulmayacak önemde zannediyor..
masken,kalitemizi gösteriyor oysa...

Özkan Erdem
13.11.2006, 14:37
Bir rüya gördük galiba..

Erdem Keser
13.11.2006, 16:42
dun seni o halde gorunce kendimi yerine koydum icim acidi adam ne halde mucadele ediyo ama bazi arkadaslara hala yaranamiyo adamin suartindaki kani gorunce ici sizlamayan varmiydi acaba hala galibiyetti yok ersen nie gol atamadi diyoruz eger alincak galibiyet puanlar bizim takimimiz icin mucadele eden ve savasan bi futbolcumuzun canindan kanindan daha kiymetliyse ben istemiyorum oyle galibiyetide puanida hersey sonuc degil ersen bu takimin en kiymetli adamlarindan ve hicbirsey onun sagligindan daha onemlide degil

TSelif
13.11.2006, 19:42
Küçük bir operasyon geçirmiş sanırım Ersen..Tekrar geçmiş olsun Ersen sana .

Bu arada bu sakatlığından önce Tekke için güzel sözzler söyledin mi acaba ? Ona göre yorum yapacam da!!!

6Şafak Aydın1
13.11.2006, 21:25
kanim kayniyamadi sana Ersen. Ayaklarini kullanmasini bilmeden top mu oynanirdi.

Mehmet
13.11.2006, 22:45
Acizliğin beceriksizlğin daniskası..
Yok ya bunların bişey bildiği yok.

Ersen MARTİN'in ilk burnu kırıldığında ben olsan bu oyuncuyu hiç rizke etmezdim. Tamamen iyileşinceye kadar oynatmazdım. Adam şimdi 2. darbeyide aldı burnundan. Nolacak bundan sonra burnuna darbe gelecek diye girişken agresif olamayacak. Bu da performansını negatif etkileyecek.

Acemiler yuvasına döndüler. Acemice işler yapılıyo. Trabzonspor'a yakışmayacak acizlikler yaşanıyo. Yeter diyoruz artık yeter. Biraz aklınızı başınıza toplayın ve kendinize gelin.

TSelif
13.11.2006, 23:23
Evet Mehmet abi haklıyız işte ama alacağımız yok. Çekilecek çilemiz var.

Sarıalibey
13.11.2006, 23:31
taraftar olarak çok ikiyüzlüyüz. bi kaç hafta önce kurtarıcı gözüyle baktığımız adamı şimdi yerden yere vuruyoruz.işin olması gerekeni de bu aslında.Takımda ersende içinde olduğu en az 10 futbolcu bu takımda oynayabilecek kapasiteye sahip değil.gökdeniz gibi yattara gibi adamların olduğu takımda 5 tane kafa golu atmak başarı değil.kim olsa öyle orta aldığında golu atar.ersenin ayakları hiç çalışmıyor.yerde sıfır havada iyi.

61viya
13.11.2006, 23:49
geçmiş olsun ersen martin...Umarım ameliyatın güzel geçer ve yakalarsın eski formunu...

TSKara61
14.11.2006, 03:34
kanim kayniyamadi sana Ersen. Ayaklarini kullanmasini bilmeden top mu oynanirdi.

Galatasaray ve Milli Takım yıllardır Hakana dayanıyor biz 2 ay Ersenemi dayanamadık. Ben Erseni seviyorum. Bi defanscı olarak düşün kendini Ersen Martini markaj altında tutmak istermisin. Ben istemem çünkü çok zor bir iş. Ondan harıç Ersen ayaklarını iyi kullanıyor. Boyuna göre çok teknikli bir futbolcu. Hakandan 10 kat daha iyi topu sürüyo ve 10 kat daha iyi topu ayağında saklıyabiliyor. Şutu çok sağlam olmayabilir ama arada sırada güzel şutlar çekiyor. Antalyaspor maçında çaprazdan güzel bir şutu vardı. Ondan sonra ya BJK ya GS maçında süper bi volesi vardı direği sıyırmıştı.

Naim
14.11.2006, 11:52
Modern futbolun olmaz sa olmazı
Yan topları değerlendirmek
Türkiyede bu işi yapabilecek iki insan yetiştirdi
bir hakan şükür bir Ersen Martin
Ersen Martine Hakana Gösterilen sabrın Yarısı gösterilsin Trabzonda
Ersen Martin Hakan Şükürün 2 katı Başarılı olacaktır
Yeterki biz Ersen Sahip çıkalım
Ersene Uyacak bir oyun şaplonu ortaya koyalım
Ersen ve umut Bu takım için Bulunmayacak önemde değerli iki topcudur

bugun Liverpooldaki Crouchdan daha fazla mücadele eden bir insandır gözümde

Biraz Destek olalım
Şabana Yapılan Desteğin yarısı Erseni Kral Yapar

UğuR
14.11.2006, 12:06
Yattara sakatlıktan kurtulup Ziya Hoca nın markajından sıyırılıp gelirse,çok rahatlar ve golleri sıralar bence.Bjk ve G.S. maçlarında 4 orta geldi ve değerlendirdi.Yattara ile beraber coşar.Ama bu adam ayaklarını kullanamıyor bu da bir handikap.

OLCAY ÇAKIR
14.11.2006, 12:12
Burnu kırıldı goller durdu,taraftarda hançeri elinde.....hançerleyin bravo size...

ne bu ya...?

önce o iğrenç maskeye çözüm bekliyorum ben..en basitinden..!

sarsari61
14.11.2006, 12:36
Ersen martinin yıllık gol ortalaması 10-15 arasında zaten..bunun 6 sını kullanmış ve kullandığı yerler çok kritik derbilerdi..bi topcu bütün çıktığı maçlarda gol atacak diye birşey yok..ersen martin bir fatih tekke değil..ve üzerine burun çatlaması ilave oldu...sorun ersenin gol atması değil ..atamadığı yerlerde takviye golcü...o da trabzonda yok..bizde ersende ersen diyoruz...ahmetten mehmetten skor üretmesini bekleyen yok...yıllardır trabzonda oynayıpta daha gol siftahı olmayan topcumuz var..bu kaleci değil topcu...adamın bilmem kaç maçta bir defa kafasına top değerde gol olur..

OLCAY ÇAKIR
14.11.2006, 13:34
Ersen martinin yıllık gol ortalaması 10-15 arasında zaten..bunun 6 sını kullanmış ve kullandığı yerler çok kritik derbilerdi..bi topcu bütün çıktığı maçlarda gol atacak diye birşey yok..ersen martin bir fatih tekke değil..ve üzerine burun çatlaması ilave oldu...sorun ersenin gol atması değil ..atamadığı yerlerde takviye golcü...o da trabzonda yok..bizde ersende ersen diyoruz...ahmetten mehmetten skor üretmesini bekleyen yok...yıllardır trabzonda oynayıpta daha gol siftahı olmayan topcumuz var..bu kaleci değil topcu...adamın bilmem kaç maçta bir defa kafasına top değerde gol olur..kardeşim,
konuyu gene hüseyine getirdin ya..!sana helal olsun...
bunun kime ne yararı olacak,beklentin nedir?

taus61
14.11.2006, 14:04
kardeşim,

Ya Hüseyinden bahseden yoktu
Allah Allah nasıl bu kanıya vardınız acaba
Demek bu özelliklere sahip Trabzonda olan tek topçu var bunu da onu savunan birisi olarak görebildiğiniz halde hala inatla savunmaya devam edebiliyorsunuz.
Sayfa Ersen Martin ile alakalı ama yine Hüso ile yazıyoruz ama şunu söylemem lazım ki Ersen bu takımda 40 tane hüso rahat eder.Alın erseni hüsonun yerinde oynatın daha iyi oynar.Bari pas atar ve kafayla pas verir.

sarsari61
14.11.2006, 14:15
kardeşim,
Ben hüseyin kelimesi telafuz etmedim..ama yazdığım cümlede akla ilk hüseyin geliyor demek..Ve ne beklentim olacak ki...tek bir beklentim olabilir trabzondan Breams zamanındaki gibi futbolunun zevk vermesi....breams zamanında belli bir yaştaki topcuda futbol bilgisi vardı..onların önderliğinde gençler gelene gidene kök söktürüyordu...şimdi belli yaştaki futbolcumuzda sahaya çıkıp spor yapma yeteneği var sadece..futbol bilgisi göremiyorum...f

OLCAY ÇAKIR
14.11.2006, 14:24
taus61 ve sarsari61 kardeşlerim,
sizi bu forumda tanımıyanmı var?

nerde hüseyin orda siz..

nerde konu orda hüseyin,
kastınızı anlamak için çokda meziyet gerekmiyor...

Ertan 51
14.11.2006, 14:47
ersen de iyi umut ta iyi türkiye şartlarında. yeterki takımın diğer oyuncuları da forvetlerimiz kadar iyi olsa bu sıkıntılar yaşanmazdı heralde.destek verilmeli diye düşünüyorum.

Külünkoğlu
14.11.2006, 15:03
Arkadaşlar konu başlığına dönün.
Ersen Martin'in 2 saat önce ziyaretine gittik görüştük, gördüğüm kadarı ile iyi durumda Sivas maçında oynamayacak ama fener maçında mutlaka oynamak istediğini söyledi. Detaylar daha sonra.

OLCAY ÇAKIR
14.11.2006, 15:09
Metin kardeşim,
şu maskeyi bi'soramadınmı?
nedir abi,benmi takıldım bu kadar buna?

Arkadaşlar konu başlığına dönün.
Ersen Martin'in 2 saat önce ziyaretine gittik görüştük, gördüğüm kadarı ile iyi durumda Sivas maçında oynamayacak ama fener maçında mutlaka oynamak istediğini söyledi. Detaylar daha sonra.

Külünkoğlu
14.11.2006, 15:12
"Oynamamam lazımdı ama işte" dedi. kendisi de istemiş edindiğim izlenim bu. Hırs bazen sağlık problemlerinin önüne geçebiliyor. hırslı olması güzelde...

OLCAY ÇAKIR
14.11.2006, 15:15
maske..!
çok berbat görünüyor,ne kafaya uygun nede estetik
sanayide yaptırılmış gibi...!
taktım maskesine...!skandal bişey..!
"Oynamamam lazımdı ama işte" dedi. kendisi de istemiş edindiğim izlenim bu. Hırs bazen sağlık problemlerinin önüne geçebiliyor. hırslı olması güzelde...

bahadır2561
14.11.2006, 20:42
m.yılmaz vakası ama ben mehmet yılmazı daha cok seviyorum

Egemen Yılmaz
16.11.2006, 16:39
ersen martin iyi futbolcu ama her maç 90 dakikayı kaldıramıyor sanki:confused:

kingfisher
21.11.2006, 15:56
90 dakikayı kaldıramıyor bencede her pozisyonda yere atıyo kendini o boyla nası düşüyo anlamıyorum

Erdem Keser
21.11.2006, 16:28
bi tek sana kaldik ersen tek sana guveniyoz

arzu61
21.11.2006, 17:19
Ersen iyi güzelde bence ataklarimizi kesiyor ve bir forvet oyuncusuna göre fazla faul yapiyor.

Erbay
22.11.2006, 20:03
Yine maskeyle oynayacak.Yani performansı yarı yarıya düşecek.

frango
23.11.2006, 11:42
sen buyuk maçları seversın hadı ersen bu maçtada bu gelenegını surdur sıra fenerde ersen aynı tarıfeden onada kes

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 13:35
anket:ersen fenere kaç gol atacak
a)1
b)2
c)3
d)4
ben 3 diyorum bu sefer 3 olur artık 2 den az atmıycaı kesin

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 13:36
bazı arkaşdalarım 90 dk yi kaldıramıyor atakları kesiyor falan demiş
ziya hoca bunun tek nedeni orta saha tamamen boş ilerde bi ersen ümidimiz defanstan şişirip ersenin topu birisine indirmesi böyle bi saçmalık olurmu futbolcuyu 3 defansın arasına atıyosun o adam nasıl yıpranır biliyomusunuz bu ziya adam olmıycak

kingfisher
23.11.2006, 16:21
çok doğru
ortasahadan topu alıp kaleye inebilecek derin pas atabilecek adamımız yok herşey gökdenizin getirdiği toplara bağlı tabi ersen onları gol yapabilirse
yabancılarda zaten iş yok
eğer yenersek gökdeniz maçın adamı olur

6Şafak Aydın1
24.11.2006, 08:12
Trabzon’da gözler Ersen’in üzerinde

24 Kasım 2006
Ömür AVCI / TRABZON(DHA)
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/2490854.jpg

Trabzonspor’un Fenerbahçe karşısındaki en büyük gol umutlarından Ersen Martin, sakatlığının pazar günü sarı lacivertlilere karşı oynamasına engel olmayacağını söyledi.

Ersen, "Ne pahasına olursa olsun Fenerbahçe maçında arkadaşlarımı yalnız bırakmayacağım. Yüzüme ister maske taksınlar, ister takmasınlar bu maçta oynamayı çok istiyorum. Her türlü sonucuna da razıyım. Bu maç bizim ligde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz hedeflerimize ulaşmamız açısından çok önemli" dedi.

Büyüklere gol attı

Ankaraspor’dan sezon başında geldiği bordo mavili ekipte aradığı şansı Lazaroni ile bulamayan, 5. haftada Ziya Doğan’ın göreve gelmesiyle adeta yeniden doğan Ersen, Beşiktaş ve Galatasaray’a ikişer, Konya ve Erciyesspor’a da birer gol atmıştı. Ziya Doğan’ın ise, Ersen’i Fenerbahçe maçında sahaya sürme konusunda kararsız olduğu ifade edildi. Ersen’in Altay’da forma giyen kardeşi Erkan Martin ise "Ağabeyimle neredeyse her gün konuşuyoruz. Kendisini iyi hissettiğini ve Fenerbahçe maçında kesin oynayacağını söyledi. Beşiktaş ve Galatasaray’dan sonra Fenerbahçe’yi de boş geçmeyeceğini belirtti. Umarım gol atar" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/5495644.asp?gid=53

Erdem Keser
24.11.2006, 09:01
ersen koyacan fenere hadi bakim kocum senden 2 li tarife bekliyoruz bunlar ancak senin attigin gollere alisti senden gol yemek bu ezikler icin buyuk bi tutku oldu senden yemeden duramiyolar

SarR52
24.11.2006, 12:33
Trabzon’da gözler Ersen’in üzerinde

24 Kasım 2006
Ömür AVCI / TRABZON(DHA)
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/2490854.jpg

Trabzonspor’un Fenerbahçe karşısındaki en büyük gol umutlarından Ersen Martin, sakatlığının pazar günü sarı lacivertlilere karşı oynamasına engel olmayacağını söyledi.

Ersen, "Ne pahasına olursa olsun Fenerbahçe maçında arkadaşlarımı yalnız bırakmayacağım. Yüzüme ister maske taksınlar, ister takmasınlar bu maçta oynamayı çok istiyorum. Her türlü sonucuna da razıyım. Bu maç bizim ligde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz hedeflerimize ulaşmamız açısından çok önemli" dedi.

Büyüklere gol attı

Ankaraspor’dan sezon başında geldiği bordo mavili ekipte aradığı şansı Lazaroni ile bulamayan, 5. haftada Ziya Doğan’ın göreve gelmesiyle adeta yeniden doğan Ersen, Beşiktaş ve Galatasaray’a ikişer, Konya ve Erciyesspor’a da birer gol atmıştı. Ziya Doğan’ın ise, Ersen’i Fenerbahçe maçında sahaya sürme konusunda kararsız olduğu ifade edildi. Ersen’in Altay’da forma giyen kardeşi Erkan Martin ise "Ağabeyimle neredeyse her gün konuşuyoruz. Kendisini iyi hissettiğini ve Fenerbahçe maçında kesin oynayacağını söyledi. Beşiktaş ve Galatasaray’dan sonra Fenerbahçe’yi de boş geçmeyeceğini belirtti. Umarım gol atar" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/5495644.asp?gid=53

sen böyle dedinyaa istersen hiç gol atma senin bu hırsın yeter....

Özge
24.11.2006, 16:12
ersen fenere boş geçme bekliyoruz gollerini:D

Egemen
24.11.2006, 16:47
hadi bakiim 2li tarifeyi pek tuttuk :D:D 2. yarı da 2şer atsan şu eziklere eder 20 gol hiç yoksa :D hadi bakalım aga gollere dewam bunaldık iice..

OLCAY ÇAKIR
24.11.2006, 16:48
en sonunda sana kanca burun yapacak doktorun...:)

lugano ve edu seni nasıl tutacak...

bol şans..

Ycandan
24.11.2006, 17:07
Bu sefer kendini fazla kasma atabildiğin kadar at şart değil ikide kalman.Baya ara verdin gollere acısını çıkar.Hakemle ilgili zaten sen ne yapsan faul çalıyolar.Etkilenmemeye çalış edu ve lugano nasıl olsa hata yapar.

Erdem Keser
24.11.2006, 17:15
atmasan bile bizden biri oldugunu gosterdin helal olsun sana ersen

İslam Sezer
24.11.2006, 17:54
Güçlü ol,ayakta kal,gol at,gol attır,sana yakışan budur,
Allah yardımcın olsun....

Naim
24.11.2006, 18:55
Gel Ve bahçede ki böcekleri ez

Mayls
24.11.2006, 18:57
Hadi Ersen abi boz su gol orucunu. GSye BJKye neler cektirdiysen FBye iki katini cektir

Mollasalihoğlu
24.11.2006, 20:00
Amiiiiiiin...
Hadi be 2 gözüm,kendimize getir bizi..

Gamze
24.11.2006, 20:02
seviyorum seni Ersen,güveniyorum sana Ersen,inanıyorum sana Ersen...hayde...

Özge
24.11.2006, 21:47
hadi ersen feneri boş geçme sakın

macka61
24.11.2006, 22:15
hadi ersen göster şunlara gününü bu taraftara bunu yapmayın yenin şu ibneleri

Fatih Ersoy
25.11.2006, 19:44
Yaaa arkadaşlar anlamıyorum nasıl bu kadar hoşgörülüsünüz.. Bu adam golcu falan değil. Takımdan zorla gönderilen ali güzeldalın yerini dahi tutamaz.

Erdem Keser
25.11.2006, 22:10
futbolcu degilmiss sadece guluyorummm

sweetrose
25.11.2006, 22:55
Yaaa arkadaşlar anlamıyorum nasıl bu kadar hoşgörülüsünüz.. Bu adam golcu falan değil. Takımdan zorla gönderilen ali güzeldalın yerini dahi tutamaz.

gülelim mi ağlayalım mı?

Egemen
26.11.2006, 01:46
işallah golleri atınca sevincten ağlarız abi.

yavuss
27.11.2006, 17:42
ERSEN sen kendını bıras toplasan yapamayacagın ıs yok senın ama bıde su ellrını kullanmktan vazgec lutfen!!!!!

Gamze
27.11.2006, 18:35
ersen hırsıyla,mücadelesiyle sahada olduğu her an her hareketiyle ne kadar ''Trabzonsporlu'' olduğunu çoktan ispat etmiştir...yüreğiyle oynayan adamı bekliyorum...

Özge
27.11.2006, 20:22
ziya hoca erseni daha önceki maçlarda oynatmayıp bu maça saklasaydı burnu iyileşmişti ve dün sahadaydı

Erdem Keser
30.11.2006, 13:38
kulemız o bızım yenı kralımız erseeeeeeeeeeeeeennnnnnnn martınnnnnnnnnnn

DELETE
30.11.2006, 18:36
biraz toplasa daha iyi iyi iyi ..... olcak

Murat'
01.12.2006, 15:50
Ersen martin hadi sen biraz hava yakalamıştın o gollerden sonra devamı gelsin lütfen

Özge
01.12.2006, 17:05
ersen bu akşam oynarsan eğer gol bekliyoruz senden

Harun
01.12.2006, 19:33
Umut'un iki haftadır ıskaladığı topları gole çevirsen yeter...

6Şafak Aydın1
01.12.2006, 22:48
Ersen 2-1 deki verkactan haric pek verimli olamadi ama toplar ikinci yarida sirf sisirildi . Sayin Cagdas Efendi 10 defa topu Bursaya dogru sisiriyor . Ezbere Top oynadik dogrusu. Kalenin önünde Umutun golu haric hic bir tehlike yoktu.
Bursanin defansida devlesti tabii. Topmu geldi sisir ileri. Sisir yavrum sisir. Yuh derim artik. Cagdas hangi ülkede olursa olsun 1. Lig oynayamaz !!!

Egemen
01.12.2006, 23:55
sanada bişi diyemiyorum. git veya gitme..

Erdem Keser
02.12.2006, 00:06
yattara geldıgınde faydalı olacak umutun yanında oynamalı beraber

Ali Özcan
02.12.2006, 00:09
oyuna sonradan girdiğinde büyük silah...

Gamze
02.12.2006, 00:37
hala sevdiğim bi kaç topçudan biri bu uşak!o burnuna tekme atan ismaile de ne desem ki :mad: :mad:

geronimo_61
02.12.2006, 12:15
hala sevdiğim bi kaç topçudan biri bu uşak!o burnuna tekme atan ismaile de ne desem ki :mad: :mad:

bir şey deme o anlar zaten

Özge
02.12.2006, 12:33
gamze bende çok sinir oldum ismaile burnuna tekme atmak istedi ama ersen kafasını çevirince yüzüne geldi eğer burnuna gelseydi kesin yine giderdi burnu

EmrahYalçınalp
02.12.2006, 12:40
sanada bişi diyemiyorum. git veya gitme..
:D
Ersen çok mutlu olacak bu kıyağa...
:D :D :D

Murat'
02.12.2006, 13:04
maçın başından beri oynaması gerekiyordu bence..ziya doğanın bi yanlışı dahaaa

61viya
02.12.2006, 15:36

İnanır mısın ilk defa ömrümde destekli küfür ettim belki....İnsanımsı yaratık!

GolaMTuRi
02.12.2006, 15:58
İnanır mısın ilk defa ömrümde destekli küfür ettim belki....İnsanımsı yaratık!

ismail gulduren herkese ayni seyleri yapiyor..futbol ahlaki cok pis bir futbolcu..ersenin o boyuna regmen ayagiyla suratina tekme atmayi nasil basardi anlamiyorum..bu konuda ozel yetenekleri var bu adamin..gerci bizdede hasan var ayni islevi goren...

adherent_1
02.12.2006, 19:09
Ersen, bu sezon ilk forma giydiği maçlarda pek marke edilmediği için rahat bir şekilde gol buluyordu. Ancak sonraki birçok maçta biraz sıkı marke edilince çok etkisiz kaldı. Eğer ersen yanında bir forvetle daha oynarsa çok daha etkili olur. Onun kafayla indireceği toplara gol vuruşunu yapacak kalitede oyuncumuz ne yazık ki yok. Umut ise çok yetersiz kalıyor. Ben şahsen Tottenham'da forma giyen Berbatov gibi toplara sağlam yapıştıran bir oyuncunun Ersen'le birlikte forma giymesini çok isterim. İnşaallah Trabzonspora bu nitelikte bir forvet oyuncusu transfer edilir ve biz de gol yollarında sıkıntı çekmeyiz. Ancak şunu akıllardan hiç çıkarmamalıyız. Forvette oynayan oyuncularımız sağ ve sol kanattan gelecek ortalar veya paslarla yeteri kadar beslenemezse gol yollarında yine etkisiz kalırız. Dolayısıyla takıma Ersen'le iyi bir ikili oluşturabilecek forvetle birlikte orta sahaya birer sağ ve sol kanat oyuncusu transfer edilmesi gerekli. Tabi bu oyuncular herşeyden önce iyi ortalar kesebilecek, her yönden çok kaliteli oyuncular olmalı.

Gürkan
03.12.2006, 10:35

o ismail denen insan kılıklının burnını kıracaksınki anlasın ne oldugunu. şuan bile tüylerim diken diken oldu.burun kırıgı.

insan (gerçi burada ismail anlayamaz) az dikkat eder adamın iki kere darbe almış burnu kırılmıs. tabı basta ınsan dedım ısmaılı ılgılendırmıyo bu olay.

ersen mutlaka yanın da bir forvetle oynamalı. yoksa destek alamıyo ve defansın arasında yalnız kaldıgı ıcın etkısız kalıyor.

Emre B.
03.12.2006, 12:27
Umutla beraber iyi oynuyo.Ama orta sahamız yetersiz.

Erdem Keser
03.12.2006, 12:46
oyuna girmesiyle bursa rahat cikamadi 4 kisisini cakili oynatti keske oyuna ersenle baslasaydik

Özge
03.12.2006, 14:29
ersen umutla birlikte oynamalı tek başına oynadığında yalnız kalıyo ve çok yoruluyo

marcelinhos100
04.12.2006, 11:20
KANIMIZA DOKUNUYOR
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/12008.jpg
SÖYLETEN DE SUÇ
Bursaspor taraftarlarının tempo halinde uzun süre 'Trabzon kümeye' bağırması Ersen Martin'in adeta kahrolmasına neden oldu. Kulübede sloganları duyunca kendini kaybettiğini ifade eden golcü oyuncu, "Yenilgiden daha çok acı verdi bu sözler bize. Tribünlere saldırmamak için kendimi zor tuttum. Aslında söyleyende değil, söyletenin kabahati bu. Yani bizim suçumuz. Trabzonsporlular'a bu acı tabloyu biz yarattık. Değiştirmekte bizim görevimiz" dedi.
KISMETİMİZ Mİ BAĞLI?
Bursaspor karşısında ilk yarı kötü oynadıklarını ancak 2.yarıya iyi başladıklarını ifade eden Ersen, "Golü bulduktan sonra yakaladığımız fırsatları değerlendirip beraberliği yakalasak, sonuç farklı olurdu. Ancak nedense üzerimizde bir kısmetsizlik var. 7 maç oldu, hala bunu kıramadık. Tamam yeniliyoruz ama bir takım her maçta kötü oynasa en azından 1-2'sini kazanır. Taraftarımızı anlıyoru
z, bundan sonra onlara layık olmak istiyoruz" diye konuştu.

Erdem Keser
04.12.2006, 15:31
kocum benim hirsin yeter ama cok sanssiz zamanda kendini bizde buldu keske yattarada olsaydida ozaman izleseydik gercek ersein ikinci yari senden cok sey bekliyoruzz

Gamze
04.12.2006, 15:43
ula ersen seveyrum seni la has uşaksun...

evet koskoca(!) başkanlar sözümona has trabzonsporlular susarken ersen ifade etmiş hissettiklerini...aynılarını hissettik ersenim..kaybetmek değil o sözleri işitmek koydu bize!!herkes senin gibi ayağa kafa uzatacak kadar yürekten oynamaya başladığında kurtulacağız bu girdaptan!!şu yüreğinin bi kısmını ver yüreksiz dostlarına!!

Özge
04.12.2006, 15:49
helal olsun ersen sana

AKSOY_61
04.12.2006, 21:10
ula ersen seveyrum seni la has uşaksun...

evet koskoca(!) başkanlar sözümona has trabzonsporlular susarken ersen ifade etmiş hissettiklerini...aynılarını hissettik ersenim..kaybetmek değil o sözleri işitmek koydu bize!!herkes senin gibi ayağa kafa uzatacak kadar yürekten oynamaya başladığında kurtulacağız bu girdaptan!!şu yüreğinin bi kısmını ver yüreksiz dostlarına!!

aynen katılıyorum

Özkan Erdem
11.12.2006, 12:56
çok çabuk formdan düştü.. Ayrıca geriden gelen toplardan çok kanattan gelen toplarda daha etkili kafa vuruşları yapıyor..

Erdem Keser
11.12.2006, 15:47
ilk gol yaptigi pres sonucu geldi hic bisey yapmasa bile enazindan rakibin defansatki adamlari rahat cikamiyo ve enaz iki kisiyle markaja aliyolar her haliyle yararli yattra geldiginde tam bir gol makinesine donusecek

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 00:18
la Fatih bi kafa daha ufak ama köseye vuruyordu toplari. Ya degerli bi oyuncu ama kendisini daha cok gelistirecek insallah ve ikinci yarida gercek v daha üst düzey bir Mr. Martini seyredecegiz.

Celâl Emre Samancı
15.12.2006, 10:08
ilk geldiğinde sevinmiştim takıma bir forvet daha geldi diye. lazaroni oynatmıyordu onu. bi bildiği vardır dedim. sonra ziya oynattı. adam ilk maçlar süper performans gösterdi. ama sonraki maçlarda azcık marke edildiğinde ne kadar faul yaptığını gördüm. gözümde büyüttüğüm kadar iyi bi transfer olmadı açıkçası

Özkan Erdem
16.12.2006, 00:21
bugün girmese belki pozisyon bile bulamayacaktık..

Özge
16.12.2006, 00:24
bugün girmese belki pozisyon bile bulamayacaktık..
katılıyorum girdikten sonra etkili oynadı

Şuayip Aydın
16.12.2006, 00:26
aynen ersen girdi oyunun sekli degişti vallaha neyse olan oldu biz artık grubtan cıkmayı dusunmeliyiz yani konya macını.....

champions
16.12.2006, 00:37
iyi oynadı daha fazlasını yapamazdı kafa şutu gol olsa çok güzel olacaktı

Şuayip Aydın
16.12.2006, 00:43
oyle her kafa gol olsa daha ne istiyoz biz be ya dimi yani ama keske olasaydı ...

Murat'
16.12.2006, 13:55
yaaa dün neden 11 de başlamadı hala anlamıyorum ......

Çakır
17.12.2006, 01:24
"Yenilgiden daha çok acı verdi bu sözler bize. Tribünlere saldırmamak için kendimi zor tuttum. Aslında söyleyende değil, söyletenin kabahati bu. Yani bizim suçumuz. Trabzonsporlular'a bu acı tabloyu biz yarattık. Değiştirmekte bizim görevimiz (...) Taraftarımızı anlıyoruz, bundan sonra onlara layık olmak istiyoruz"

Helal olsun sana Ersen, ruhun yeter! Sana güveniyoruz.

celilmuhcu
17.12.2006, 01:30
ah yattara ah sakat olmsan ersenle çok iyi işler yaparsınızda bi takımadönsen:tsbayrak:

Hüseyin RİZELİ
17.12.2006, 01:59
senın gıbı adam nası yedek duruo bole bı hocalık anlayısı olamazz..

Erdem Keser
27.12.2006, 17:43
5 tane sabani cebinden cikarir turkiyenin eniyi forveti benim anlamadigim bu adama agir diyolar o boya ragmen adam geciyo top sakliyo defansi yipratiyo ama biz ersenden hem orta yapmasini hemde yaptigi ortaya kafa vurmasini bekliyoruz ikinci yari yattarayla beraber takimin en etkili ismi olacak

Metin Ali KELES
27.12.2006, 18:10
Kardeşim Ersen martin kadar faul yapan bir forvet varmıdır dünyada? Nobre zannederdim ama Ersen trabzona geldikten sonra anladım ki ersen daha iyiymiş bu konuda.
Ersen Zıplayamayan belden aşagısı agır bir adamdır. Attığı kafa gollerine dikkat ederseniz zıplamadan veya çok çok az zıplayarak topa yön verdiği vuruşlardır.
O kadar çok faul yapıyorki atakları mahvediyor. Birde çok fazla hakemle oynuyor. Gerçi hakemle oynamak türk futbolcusunun handikaplarından bir tanesi.
Ersen kariyerınde ilk defa 4 maç üst üste ilk onbirde trabzonsporda oynamıştır.
Bu sene beşiktaş ve galatasara maçlarında gol atınca öne çıktı . Şansı yaver mi gitti yada trabzonsporun sansılığımı diyelim. Ersen martin trabzonsporda oynayabilecek, trabzonsporu taşıyabilecek bir oyuncu değildir.

Denizli benzeri Anadolu takımlarında oynayablir ama bu takım asla trabzonspor" olamaz. Yaş olarakda 30 una gelmiş trabzonspora verecek bişeyi olmayan bir oyuncudur.

Erdem Keser
27.12.2006, 18:28
zaten bize gore kimse topcu degil haklsiniz kardesim ersen forvet degil bize agustineler bushiler lazim

Mayls
27.12.2006, 19:55
Ersen ayaklarini kullanamayan bir futbolcu. Boyu bukadar uzun olmasa kafasinida kullanamazdi bence. ama insallah ikinci yari Yattara'nin müthis ortalarini degerlendirecektir

emre81
28.12.2006, 17:29
Türkiye liginde Ersen tipinde forvetleri iyi kullanırsanız tutamıyorlar (Bkz Carew, Kenet Anderson, Hakan Şükür) önemli olan onları beslemek ve yanını zenginleştirerek üzerlerindeki baskıyı azaltmak, ortasahada daha yaratıcı ve dirençli olmayı gerektiriyor.

Erdem Keser
28.12.2006, 18:03
hayir abi ersen kotu bi adam o hem orta yapacak hem de yaptigi ortaya kafa atacak hemde gol yapacak baska turlu olmaz yaranamaz taraftarimiza

Gürkan
28.12.2006, 19:29
hayir abi ersen kotu bi adam o hem orta yapacak hem de yaptigi ortaya kafa atacak hemde gol yapacak baska turlu olmaz yaranamaz taraftarimiza

ne guzel olur boyle olsa.

o zamanda bencıl derlermı acaba.

Ali Özcan
01.01.2007, 11:22
ikinci yarılar oyuna girmeli bence...ilk 11 de başladığı zaman çok boğuşup yoruluyor ve çok da faul yapıyor...Maçlarımız basket maçına dönüyor vallahi...

Ertan 51
04.01.2007, 11:40
oyunun bazı bölümlerinde faydalınabilir pek iyi bi golcu değil benim gözümde umut bulut u herzaman ersen e tercih ederim hırs çok önemli benim için

Ayaz
04.01.2007, 12:28
bikaç yorumda ağır denmiş, hangi maçlar izlenipte bunlar denmiş anlamıyorum? yahu bu adamı hiç pres yaparken görmezlikten mi gelmediniz? defansa gelip korner vuruşlarında hava topu savururkende mi görmediniz? adam kuvvetli diye boğuşuyor mücadele ediyor diye faul yapıyor diyorsunuz, fransa ve ingiltere liginde olsa yaptığı hiç bir hareket faul olarak bile değerlendirilmez.. zıplamasıda iyidir, tek zayıf noktası ayak vuruşlarını ve uzun pas yapamaması, ersen faydalı bir futbolcudur.. ortalama 15 gol atacak kapasitededir, ve bu gökdeniz,yattara,marcelinho,umut.. forvet kombinasyonlarında iyi bir ortalamadır.

Erdem Keser
04.01.2007, 18:16
bikaç yorumda ağır denmiş, hangi maçlar izlenipte bunlar denmiş anlamıyorum? yahu bu adamı hiç pres yaparken görmezlikten mi gelmediniz? defansa gelip korner vuruşlarında hava topu savururkende mi görmediniz? adam kuvvetli diye boğuşuyor mücadele ediyor diye faul yapıyor diyorsunuz, fransa ve ingiltere liginde olsa yaptığı hiç bir hareket faul olarak bile değerlendirilmez.. zıplamasıda iyidir, tek zayıf noktası ayak vuruşlarını ve uzun pas yapamaması, ersen faydalı bir futbolcudur.. ortalama 15 gol atacak kapasitededir, ve bu gökdeniz,yattara,marcelinho,umut.. forvet kombinasyonlarında iyi bir ortalamadır.

sonunda bunu diyen birisi cikti sonuna kadar katiliyorum

Vkgz
04.01.2007, 19:25
Trabzona yakışmayan bir isim . Umut varken çok daha oturur yedekte .

Mert67
04.01.2007, 20:30
yattara dönünce bence takıma daha faydalı olacakdır.

arzu61
04.01.2007, 21:58
ersen akilli futbol oynamiyor.herkese faul yapiyor.antrenmanlarda bile takim arkadaslarina lüzumsüz fauller yapiyor.ayrica cok tembel ve isteksiz futbolcu.antrenmanlari izlerken bunu görebilirsiniz.
gecen lig tv de röportajini izledim.hep kendinden bahsediyor, sürekli "ben" diye hitap ediyor.bencil birisi.mesela söyle dedi:"benim icin yattaranin geri gelmesi iyi olacak..." bilmem kac gol atmayi hedefliyormus ersen bey....
iddia ediyorum ki ersen 10 golden fazla atamiyacak bu sezon. ersenin burunu kirilmasaydi umutun forma sansi olmayacakti ve umutun daha iyi ve yetenekli golcü oldugunu göremiyecektik.

+TS1967+
04.01.2007, 21:58
yattara dönünce bence takıma daha faydalı olacakdır.

aynen öyle!!

zaten kendiside öyle diyor

arzu61
04.01.2007, 22:16
ersen kalici degil.trabzonspor formasi ona hic yakismiyor.zaten formasi hep kisacik duruyor üstünde :) insallah hayirlisiyla yine fc marktredwitze transfer olur.bakalim...

Erdem Keser
04.01.2007, 22:23
ersen biz senin nasil topcu oldugunu biliyoruz seni 3 macta kral yapanlara 5 macta sakat sakat canini disine takarak oynamani gormezden gelenlere sirf gol atmadigin icin yerin dibine sokanlara inat desteklicez arkandayiz sonuna kadar
buyuk maclarin buyuk futbolcusu

Misina
04.01.2007, 22:26
yattaranında dönmesiyle solda gökdeniz sağ da yattaranın olduğu takımda en az 15 gol atmayan forveti bu takımdan atmak lazım

Halit Aydın
04.01.2007, 22:34
ula yattara gelince o ortalara at kafalarını da en az 20 gol atarsın bee

arzu61
04.01.2007, 22:36
ersene 100 orta yaptilar 6 si gol oldu.hic fark ettiniz mi usaklar?

Halit Aydın
04.01.2007, 22:45
ersene 100 orta yaptilar 6 si gol oldu.hic fark ettiniz mi usaklar?
gol olanları da zaten cogunu gökdeniz ortası:D

Erdem Keser
04.01.2007, 22:56
100 tane orta gercekten ilginc bir tespit meger kanatlarimiz nekadar guzel calisiyomusta haberimiz yokmus

topalkaplan
04.01.2007, 23:10
profesyonellik açısından forvet hattındaki en iyi oyuncumuzdur
saha dışında yaşadıkları maç içinde sadece onu etkilemiyor
onun hakkında bu maç iyiydi bu maç kötüydü gibi yorumlar yapamıyoruz

keskinkilic_68
05.01.2007, 14:06
ikili mücadelelerde zayıf kaldığı için sürekli faul yapıyor bu nedenle oyun sürekli durduğu için futbolcular soğuyor sadece yandan gelecek hava topları ile gol atabilecek bir futbolcu

trabzon takımı ise geçen 3 sezon boyunca hızlı adamları ile kontra atak oyun yapısını benimsemiş bir takım bu nedenle ersn bu takıma gereksiz

artık ingiltere liginde bile doldur boşalt oynamıolar arkadaşlar bu adamdan hayır gelmez tamam iki maç kazandırdı ama unutmayın o yendiğimiz galatasaraya 2 metrelik crouch roveşata attı öle bi defansa yani

hava hakimiyeti hız ayak hakimiyeti olan umut gibi bir adam varken ancak yedek olur yattara gelince diyorsunuz ama yattarada kontra atak oyuncusu bakalım yattara kadar hızlı koşabilecekmi

siz_61
05.01.2007, 14:11
aynen katılıyom erden iyibi futbolcu ama umuttt daha iyi ama yetiştirilmedi lazım

Özge
05.01.2007, 15:32
herkesinde dediği gibi yattaranın ortalarını değerlendiricektir

+TS1967+
05.01.2007, 16:27
bence umut ve ersen beraber oynamalilar lazim

Ali Özcan
07.01.2007, 23:04
artık şu uykundan uyansan da oynasan goller atsan biraz...sana güveniyoruz ama çok faul yapıyorsun Ersennnn...

Jo-Ann
07.01.2007, 23:07
Ersen beğeniyorum. Bence o iyi.

Çakır
16.01.2007, 20:56
Ersen ikinci yarıda patlama yapacak. Güvenimiz tam ;)

spotreis
16.01.2007, 21:16
ersen bence eskı ersen atar bı ıkı tane sonra sılınır gıder umutlarımı baglamamız gereken bı gelecegın sayılı forvetlerınden bırısı olacak umut bulut var ona guvebcım tam ersen suphelı bı grafık cızdı hala daha guvenemıyorum

Hüseyin RİZELİ
17.01.2007, 11:52
ben ersenı çok seyler yapacagına ınanıyorum yattara geldıkten sora ersende kendını daha iii gosterecek...

Erdem Keser
18.01.2007, 15:43
baba senden cok sey bekliyorum ikinci yari omer rizayla beraber yuzumuzu kara cikarma

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 16:58
baba senden cok sey bekliyorum ikinci yari omer rizayla beraber yuzumuzu kara cikarma

ömer rıza yeterince yüzümüzü kara çıkardı ersen iidir ama yattara olupta gol atamayacak adam varmıdır yattara fatih e yaptıı ortalaradan yarım metre daha yukarı açsın yeter :D

Mehmet51
19.01.2007, 22:34
haydiyin usaklar ersenin web sitesine

www.ersenmartin.com (http://www.ersenmartin.com)

Erkin
19.01.2007, 22:43
Güzel bir site yapmışlar..

Halit Aydın
19.01.2007, 23:05
ersen imzamda oldugu gibi bir numara:alkış:

Jo-Ann
19.01.2007, 23:19
Harika! Ersen hoşlanıyorum :)

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 16:08
ersen tek başına, umut tek başına olmuyor. bence ikisi aynı anda oynadığında forvet hattı dinamizm kazanıyor ve rakip defans çok zor durumda kalıyor. ikinci yarı en önemli gol umutlarımızdan birisin ersen, sen bu işi iyi yaparsın!

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:19
ıns bol gollu bı donem gecırır gollerını ozledık..

Halit Aydın
21.01.2007, 23:14
Senin kafa toplarında etkili bi adamın var ve yattara yı oynatmıyorsun.
sonra yattara'yı alıyorsun bu seferde ersen ' i oyundan alıyorsun. nasıl bir mantık anlamış değilim

Erdem Keser
21.01.2007, 23:45
kocum herkes birgun degerini anlayacak seni bilen biliyo devam ett sen bizim kralimizsin
BUYUK MACLARIN BUYUK TOPCUSU

Hüseyin Çümen
22.01.2007, 04:32
siftahı yaptığı zaman golleri sıralamaya başlayacak inşallah kayseri ye atar arık bi tane

ErayAkyüz
22.01.2007, 11:03
konya macında kotuydu

celaleddinozlu
22.01.2007, 11:12
bence ersen bir şeyler yapmak için çabalıyor ama trabzonsporun forveti böyle oyuncudan kurulmamalıdır

KUTADGU
22.01.2007, 11:33
Ersen Martin in sitesi güzel olmuş ama
forma numarasını yanlış yazmışlar yahuu

28 olacak 9 değil

Alptuğ
24.01.2007, 19:53
hazır yattarnın ortalarını beklıyo

Halit Aydın
24.01.2007, 23:00
Ersen siteye yazı yazmış yorumlara...
http://www.ersenmartin.com/

KUTADGU
24.01.2007, 23:47
çok üst düzey bir golcü olduğunu söyleyemem
hatta umut ersenden çok daha iyi bir golcü de derim...

ama maçlarda hırslı oyununu beğeniyorum...

ve kule tabir edilen tarzı da trabzonspora çok faydalı olur diyorum. hele ki trabzonda yanında umut varken ve hele de kanatta şeytan ortaları yapan yattara varken...

başarılar diliyorum. İnşallah trabzonspora çok faydalı olur

Erdem Keser
25.01.2007, 00:00
umutta yetenekli ama icerdeki maclarda ersen olmadan olmaz die dusunuyorum cunku ilerde topa iyi basiyo ve rakip ersen varken defansini cikaramiyo umutta tam ytersi ilerde top tutamiyo ama bence ikisi biraz alisirsa cok iyi olurlar ozellikle ersenden cok fazla umitliyim

champions
25.01.2007, 09:51
şu fiziğini doğru bir şekilde kullansan iş yapacaksın ama bu şekilde olmaz topu ayağında tutman sana ne getiriyor anlamış değilim

Erdinç Dilek
25.01.2007, 11:28
ersen topu çok iyi saklayabiliyor ama bir noktaya kadar, ondan sonar ya kendin iyer ebırakıyor yada topu kaybediyor, ve maalesef bir atağımız başlamadan bitiyor, ayrıca ortasahaya kadar gelip top almamalı kendini çok yoruyor ilerideki forvet kendisin aktif olarak dinlek tutması lazımki bulduğu pozisyonlarda diri olsun, ersen kendin iorta sahaya kadar çekip maalesef yoruyor hemde atağın sürekliliğini bitiriyor, o yüzden daha ileride olursa hem kendine yapılan faul bile olsa en zanıdan orta sahada kullanılacak bir serbest vruştan tehlikeli frikik atışları kullanma şansına erebiliriz

cendelsahinov
26.01.2007, 00:36
mükemmel bir futbolcu eksikleri var ancak uzun vadede iyi işler yapacaktır

agahozlu
28.01.2007, 18:26
gese ve bejeke maçında attığı goller için ettik teşekkürümüzü ama ersen yukarda denildiği gibi mükemmel bir futbolcu filan değil.Ziya hocanın mükemmel!!! taktiği doldur boşalt toplarının anca bir iki tanesini o boyla alabiliyorsa ve maç boyunca elleriyle oynuyorsa,devamlı faul yapıyorsa ve yeteneği olmamasına rağmen top kullanmaya orta sahaya kadar geliyorsa malesef ya yapamayacağı işlere kalkışıyor ya da yapacağını yapamıyor.ama Trabzonsporda oynayacak birisi değil.Trabzonspor un gördüğü forvetlere bakıyorum bir de şimdiki forvetlere yakın zaman kadar olanları sıralasak şöyle ileri ucumuz nasıl bir uçuruma düştü anlarız herhalde....Fatih Tekke,Hami Mandıralı,Shota arveladze,ersen martin-umut bulut- ????????

_OziloZ_
28.01.2007, 18:45
Ersen'e haksızlık yapmayalım.
Bjk ve Gs maçlarında Yattara ve Gökdeniz çok iyi ortalar yaptı Ersen de nokta atışıyla golleri buldu. Son iki maça dikkat edelim.Ersen çıkıyor ve yerine 2 kanat oyuncusu giriyor!!?
Kardeşim Ersen pivot santrafor.Bu adama düşecek ki atacak.Yani topu alıp çalımlayıp gol atacak bir oyuncu değil zaten(bkz.Jardel)
Kanat oyuncuları ile Ersen'in aynı anda oynaması gerekiyor.Ama süper zeki Ziya efendi ya forvetleri tutuyor sahada ya da kanat oyuncularını.. Eh gol olmamasına şaşırmamak lazım..

Erdem Keser
28.01.2007, 19:01
yahu su adam forvetteyken bir tane iceri orta yapilmazmi madem yattarayi oynatiyosun hangi akla hizmetle erseni oyundan cikariyosun ne yaptida kotu oyunun faturasini bu adam cikariyosun eskiden fatih akyel gunah kecisiydi simdide yeni adayersen martin bu kadar bi takimda tezatlik olurmu bide ersen martini yattarayla dene be adam

jefferson61sefa
28.01.2007, 19:09
ersen martine bişey demiyorum adama sadece 1 orta geldi tam yattara girdi orta gelcek dedik geri ziya onu oyundan aldı

Halit Aydın
28.01.2007, 19:11
ziya bunu bilerek yapıyor

Muhalif
28.01.2007, 23:06
Şu üstteki mesajları şu kel kafalı herif bir okusa zahmet edip biraz akıl yürütse yeterdi yahu.. 7 den 70 ine herkes biliyor bunu.. yattara ve musampa oyundaysa cezaalanına daha çok orta gelecek demektir.. umut tek başına kayboluyor oralarda bir işe yaramıyor.. ersen vuramasa bile aşırtıyor, sağa sola indiriyor, karambol yaratıyor.. ama yattara ve musampa girince ersen çıkıyor.. fesübhanallah diyorum,başka da birşey demiyorum..

TSelif
28.01.2007, 23:09
Ersen senden çok umutluydum ama boş çıktın ................

Bartuğ13
28.01.2007, 23:45
katılıyorum.başta adam sandım oynamalı dedim.oynadı 5 gol attı sonra ne güzel yattın be abi

Erdem Keser
29.01.2007, 00:09
ya arkadaslar siz bir adami 45 dakikadami degerlendiriyosunuz bir tane top atildimi bu adama ne yapsin kendi ortasina kendisimi kafa atsin gol atarken iyidide simdi kotu oldu ozaman kral dedikte simdi neden yerin dibine sokuyoruz ozaman destek oldukta simdi neden kostek oluyoruz neeooo yoksa fatih akyelden sonra ikinci bi gunah kecisimi ariyoruz

Akın_61
29.01.2007, 17:04
tamam da arkadaşım adam kız gibi oynuyor ersene top ne zaman gelse ersen yerde olmazki ayakta kalacakki oynayacak...sürekli yerde birazdaha dayanıklı olmalı....

arzu61
29.01.2007, 18:50
tamam da arkadaşım adam kız gibi oynuyor ersene top ne zaman gelse ersen yerde olmazki ayakta kalacakki oynayacak...sürekli yerde birazdaha dayanıklı olmalı....
bu yoruma katiliyorum. Ersen sanki topcu degil. topu ali almaz kaybediyor. kaybedince de adami yere atiyo.sanki top ona agit. ama kayseri macinda faul rekorunu kiramadi buna da tebrikler :alkış: Ersen FC Markredwitz seni bekliyo, forvet lazimmis onlara hehe :D

attagümüshane
29.01.2007, 19:59
ersen içi başlıkta onla ilgili genel bir yorum yapacak olursam ; iyi diyorum.

Erdem Keser
29.01.2007, 21:30
bakalim bu adamin basini ne zaman yiyecez hayatinda topa vurmamis adamlar bile ersenin topculugunu sorgular oldu kardesim kac kere erseni canli seyrettin kackere macina gittinde ersenin futbolunu sorguluyosun bu kadar tutarsiz yorumlar olmaz yaa 5 mac once kraldi simdi gunah kecisi ersen gol atamiyo diyoruz ama mucadelesini gormezden geliyoruz gol atarken iyi oluyo simdi kotu oluyo yahu bu adam sakat sakat kac kez top oynadi sirf ona saygidan dolayi boyle agir elestiri yapilmaz sahaya ersen umut ikili forvetiyle cikiyoruz adamlara top tasiyacak orta yapacak adam yok ama yine bu adamlar suclu hakikaten yuh diyorum kiz gibiyse erekek gibi birisini cikarinda oynatin ozaman bu kadar sirf elestirmek icin elestiri yapilmaz adamin mac esnasinda burnu kaniyo 3 kisiyle tek basina mucadele ediyo ama gol atamadi die allah belasini versin diyoruz yaziklar olsun boyle anlayisa yaziklar olsun boyle futbola

champions
29.01.2007, 21:35
gol atamaması pek sorun değilde iyi oynamalı ne yazıkki şu an buda yok onun iyi oynaması takıma çok şey katar

Cengiz Çubukcu
29.01.2007, 21:39
eğer böyle giderse mehmet yılmaza haksızlık yaptığımızı düşüneceğim ve bu işten hiç anlamadığımızı düşüneceğim..

arzu61
30.01.2007, 17:38
hayatinda topa vurmamis adamlar bile ersenin topculugunu sorgular oldu kardesim kac kere erseni canli seyrettin kackere macina gittinde ersenin futbolunu sorguluyosunsizin nerden haberiniz olacak ki? ben ersen martini her macta izliyorum ayrica bu aralar cok kötü oynuyor. sizin yorumunuza da saygi gösteriyorum. ben sizden topa kesin daha fazla vurdum.

Erdem Keser
30.01.2007, 17:55
sizin nerden haberiniz olacak ki? ben ersen martini her macta izliyorum ayrica bu aralar cok kötü oynuyor. sizin yorumunuza da saygi gösteriyorum. ben sizden topa kesin daha fazla vurdum.
tamam kardesim haklisin dogru diyosun sen benden daha fazla topa vurmusundur sen daha iyi anliyosun topcudan
ama sana saygi duymuyorum ama senin gibilerini ersen martin basliginin disindaki basliklarda da gormek isteriz

Mehmet51
31.01.2007, 16:07
hayatinda topa vurmamis adamlar bile ersenin topculugunu sorgular oldu kardesim kac kere erseni canli seyrettin kackere macina gittinde ersenin futbolunu sorguluyosun bu kadar tutarsiz yorumlar olmaz yaa

futbol bayan sporu olmadigi halde bazi bayanlar futboldan bazi erkeklerden daha iyi anlarlar.
kim hayatinda kac kez topa vurmus veya vurmamis konu degil.futbolla ilgilenmeyen zaten buraya yorum yazmiyor.
ayrica kiz gibi oynuyor da ne demek.bazi kizlar ersenden de daha iyi oynuyodur.

Mehmet51
31.01.2007, 16:12
tamam kardesim haklisin dogru diyosun sen benden daha fazla topa vurmusundur sen daha iyi anliyosun topcudan
ama sana saygi duymuyorum ama senin gibilerini ersen martin basliginin disindaki basliklarda da gormek isteriz

herkes senin gibi düsünmek zorunda degil kardesim. herkes özgürce yorumlarini yazabilir burda.
saygi duymuyorsan baska bir forumda saygisiz yorumlar yaz.

Ertan 51
31.01.2007, 16:20
Mehmet51 foruma hoşgeldin kardeşim.bmn de Niğde'li sayısı iyice çoğalıyor sizleride burda görmek beni çok mutlu etti.saygılar sunarım görüşürüz.

Özkan Erdem
31.01.2007, 16:27
Onun iyi oynaması için takımın orta yapması lazım. Takımda en iyi orta yapan oyuncu takdir edersiniz ki Yattara.. Fakat son maçlarda bu ikiliyi sahada en fazla 5 saniye yan yana görüyoruz. Ersen Martin çıkarken Yattara giriyor.

Tabanca ve merminin birlikte kullanılacağını öğretsin biri ZD'ye..