PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke'nin Kalması İçin Yönetime Baskı Yapalım!

since1967_
29.07.2006, 19:49
arkadaşlar marcelinho transferi gerçekleşti klübe hayırlı uğurlu olsun. şu an itibariyle hücum hattına top taşıyacak sağdan ve soldan ortalar yapabilecek bir yapıya kavuştuk. son yabancı hakkımızı iyi kullandığımızda bu takım türkiye liginde ve uefada şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır.

ancak en önemli konu trabzonsporda bu kulvarları başarıyla tamamlayabilmek için dünya çapında bir forvet gerekmektedir. bu yıldız fatih tekkeden başkası değildir. gerçekçi olmak gerekirse fatih tekke kalitesinde bir yabancı (zaten türk yok) avrupadan 15 milyon avrodan aşağıya gelmez. (tabi türkiyeye gelmeyi kabul ederse.) vel hasıl kelam lafı uzatmadan diyeceğim şu ki fatih tekke hayallerimizi gerçekleştirmek için gereken en önemli taş. yani satranç tahtasındaki vezirimiz. hem golcü hem inanılmaz bir pasör. hava hakimiyeti olduğu kadar avrupanın sayılı top saklayabilen ve takımı rahatlatan futbolcularından. yani komplike bir saldırı silahı. fatih tekkeyi kaybetmemek için çok az zamanımız kaldı. yapmamız gerekenler nedir bir konuşalım ve yarın hemen harekete geçelim. ama öncelikle şu andan itibaren klübün resmi sitesine ve sayın albayrakların sitesine (eğer varsa birisi yazsın) mail yağdırmaya başlayalım.

Kendi yazdığım metin:

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarı olarak değil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluğunun sözcüsü olarak da yazdığımı biliniz lütfen.

Kongre zamanında klüp başkanlığına Sayın Nuri ALBAYRAK aday olduğunda bizler tamam işte, hem Trabzonspor sevdalısı hemde ekonomik gücü olan bir başkan bulduk dedik. Siz yıldız transferi sözü verdiğinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamız karşılıksızdı. Şampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek şeylerden birisiydi. Transfer sezonu başladığında Umut BULUT'u aldık. Tekrardan mutluluktan uçmaya başladık.

Fakat sonraları yapılamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayın Zeyyat KAFKAS'ın tuhaf açıklamaları ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarın gönlüne taht kurmuş ve istatistiklerle tarandığında Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanımızı Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduğunuzu duyduğumuzda taş kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Net olmayan tavırlarınız bizi çileden çıkardı. Kongre öncesi masaya vururuz demiştiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksız İstanbul medyasının cevabını verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takımında kaldı. Zaman geçti dedikki transfer yapamadılar, söz verdiler tutmadılar ama olsun en azından bizi can evimizden vurmadılar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandık yine İstanbul medyası Fatihle uğraşıyor. Fatih onlara cevabını verdi:

Benim adım Fatih soyadım TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladık.

Şu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için sağlayacağınız kaynak en iyi futbolcumuzmuş. Biz şampiyonluk istiyoruz. Yıldız istiyoruz ama en önemlisi alacağınız futbolcuların yanında oynayacak Türk futbolunun en büyük yıldızını görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanız büyük taraftarın tepkisi hep ardınızda olacaktır. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanın altında sizin imzanız olmasın. Fatih Dünyanın sayılı klüplerinden birisine satılmadığı sürece büyük çaplı protesto eylemleri gerçekleştirmeyi düşündüğümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük başkanı olarak bizleri dinleyeceğiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün başkanına yakışan, takımla özdeşleşmiş olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENİT'e vereceği şu cevap olacaktır;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karşılığı satmamıştır, satmayacaktır. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleştirmek istiyorsa daha çok çalışıp Dünya çapında bir klübün yakın takibine girmelidir. İşte o zaman emeğinin karşılığı olarak gerekli desteği kendisine vereceğimizden şüphesi olmamalıdır. Fatih TEKKE Şampiyonluğa oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasıyla, bu yılda yeşil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabı ağzınızdan duymak başta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpıcı bir etki yapacağından emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarı yolda bırakmayın.

Saygılarımla, Serdar ÇELİKEL.

champions
29.07.2006, 19:53
haklısın ama şu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceğini hiç sanmıyorum
diyelimki bu sene bizde kaldı seneye bedava gitme durumu var sizce sözleşmesini uzatarmı seneye bedava gideceğine bu paraya şimdi gitmeli sözleşme imzalayıp kalıcaksa tabiki kalmasından yanayım

Mert67
29.07.2006, 19:55
ah keşke kalsa bi de denilson sonra kim tutar bizi.

maskeli61
29.07.2006, 19:55
Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri
Telefon :
Faks : 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satış Mağazası
Telefon 0 (462) 326 20 77
Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yılmaz Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (216) 473 17 61
Faks 0 (216) 473 17 61

since1967_
29.07.2006, 19:56
haklısın ama şu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceğini hiç sanmıyorum
diyelimki bu sene bizde kaldı seneye bedava gitme durumu var sizce sözleşmesini uzatarmı seneye bedava gideceğine bu paraya şimdi gitmeli sözleşme imzalayıp kalıcaksa tabiki kalmasından yanayım

ya bedava medava biz büyük bir klübüz şampiyonluk yarışına olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artık taraftarın sabrı yok. bizim için para değil şampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaşlara girecek bedava falanda gidemez. kalırsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadı klüp şampiyon olursa zaten kalır. ha eğer olamaz ve yarışa erken havlu atarsak sözleşme imzalayana kadar ilk on sekize almayız olur biter. para değil başarı lazım bize haydi harekete katıl.

Tansu Onur Erdoğan
29.07.2006, 20:02
paran olmazsa yıldız almayı bırak oyunculara maaşlarını veremezsin bir iki başarıdada iyileştirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii değil bizim takımın bence geniş bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satılmıstır doğruda yapılmıştır

Cenkhan
29.07.2006, 20:07
ya bedava medava biz büyük bir klübüz şampiyonluk yarışına olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artık taraftarın sabrı yok. bizim için para değil şampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaşlara girecek bedava falanda gidemez. kalırsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadı klüp şampiyon olursa zaten kalır. ha eğer olamaz ve yarışa erken havlu atarsak sözleşme imzalayana kadar ilk on sekize almayız olur biter. para değil başarı lazım bize haydi harekete katıl.

Aynen böyle düşünüyorum. Fatih'in sözleşmesi bitiyor ama Şampiyon olursak tüm hesalar değişir. Yönetim riske girsin para kazanmak yerine Fatih'i elde tutsun, bizi şampiyonluğa taşısınlar..

Fatih, Marçelinho, Yattara. Avni Aker'de ezikleri süpürürüz bu adamlarla.

maskeli61
29.07.2006, 20:09
paran olmazsa yıldız almayı bırak oyunculara maaşlarını veremezsin bir iki başarıdada iyileştirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii değil bizim takımın bence geniş bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satılmıstır doğruda yapılmıştır
bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayın arkadaşlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayılı takımlardanız başkan gelirken paralı başkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

fatihin satılmasını İSTEMİYORUZZZZ

champions
29.07.2006, 20:09

1-bedava falan gidemez ne demek bal gibi de gider
2-sen söylüyosun mecburen imzalayacak sorun burda mecburen olmamalı isteyerek olmalı
3- fatihin 4 trilyon kazanacağı bi yerden bahsediyoruz gitmek istediği ortada bu parayı başka bi takımdan alabilirmi hayır başka bi takım bonservisine bu kadar peşin verirmi yine hayır

TSelif
29.07.2006, 20:15
Nolur yaa .Biz şampiyon olalımda kulüp kazanmasın para. Ayrıca şampiyon olduğumuzda daha fazlası girecek kasamıza dimi. Şimdi diyecek olanlar var tabi FATİH kaldı da noldu şampiyon mu yaptı bizi diye. Yapmadı evet çünkü yapamadı tek başına...İzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsın konu başka yönlere kaymasın şimdi.
Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum maile

Tansu Onur Erdoğan
29.07.2006, 20:27
bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayın arkadaşlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayılı takımlardanız başkan gelirken paralı başkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

fatihin satılmasını İSTEMİYORUZZZZdostum trabzonsporun borcu olmaması doğal neden borcun olsun ki anelkayımı aldım ailtonumu aldın alex imi aldında borcun olsun aldıgın adamlar çağdaş cem vs

takımda yıldız görmek istiyosan 3 yol war
1 ya futbolcunu satıp para kazanacaksın for example gençlerbirliği
2- ya borc yapıcaksın
3 cok iyi kaynakların olacak

hangisi war bizde_?

since1967_
29.07.2006, 20:31
arkadaşlar benim attığım mail aşağıda

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarı olarak değil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluğunun sözcüsü olarak da yazdığımı biliniz lütfen.

Kongre zamanında klüp başkanlığına Sayın Nuri ALBAYRAK aday olduğunda bizler tamam işte, hem Trabzonspor sevdalısı hemde ekonomik gücü olan bir başkan bulduk dedik. Siz yıldız transferi sözü verdiğinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamız karşılıksızdı. Şampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek şeylerden birisiydi. Transfer sezonu başladığında Umut BULUT'u aldık. Tekrardan mutluluktan uçmaya başladık.

Fakat sonraları yapılamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayın Zeyyat KAFKAS'ın tuhaf açıklamaları ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarın gönlüne taht kurmuş ve istatistiklerle tarandığında Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanımızı Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduğunuzu duyduğumuzda taş kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Net olmayan tavırlarınız bizi çileden çıkardı. Kongre öncesi masaya vururuz demiştiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksız İstanbul medyasının cevabını verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takımında kaldı. Zaman geçti dedikki transfer yapamadılar, söz verdiler tutmadılar ama olsun en azından bizi can evimizden vurmadılar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandık yine İstanbul medyası Fatihle uğraşıyor. Fatih onlara cevabını verdi:

Şu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için sağlayacağınız kaynak en iyi futbolcumuzmuş. Biz şampiyonluk istiyoruz. Yıldız istiyoruz ama en önemlisi alacağınız futbolcuların yanında oynayacak Türk futbolunun en büyük yıldızını görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanız büyük taraftarın tepkisi hep ardınızda olacaktır. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanın altında sizin imzanız olmasın. Fatih Dünyanın sayılı klüplerinden birisine satılmadığı sürece büyük çaplı protesto eylemleri gerçekleştirmeyi düşündüğümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük başkanı olarak bizleri dinleyeceğiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün başkanına yakışan, takımla özdeşleşmiş olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENİT'e vereceği şu cevap olacaktır;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karşılığı satmamıştır, satmayacaktır. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleştirmek istiyorsa daha çok çalışıp Dünya çapında bir klübün yakın takibine girmelidir. İşte o zaman emeğinin karşılığı olarak gerekli desteği kendisine vereceğimizden şüphesi olmamalıdır. Fatih TEKKE Şampiyonluğa oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasıyla, bu yılda yeşil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabı ağzınızdan duymak başta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpıcı bir etki yapacağından emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarı yolda bırakmayın.

Tansu Onur Erdoğan
29.07.2006, 20:34
Nolur yaa .Biz şampiyon olalımda kulüp kazanmasın para. Ayrıca şampiyon olduğumuzda daha fazlası girecek kasamıza dimi. Şimdi diyecek olanlar var tabi FATİH kaldı da noldu şampiyon mu yaptı bizi diye. Yapmadı evet çünkü yapamadı tek başına...İzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsın konu başka yönlere kaymasın şimdi.
Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum mailebiz hep 96 dan bahsediyoruzda 3 sene önce ve gecen sezon basında sampiyonlar ligi elemeleri icin adam gibi transfer yapsalardı hem şampiyonlar liginde mücadele edecektik hem dünyada prestijimiz artıcaktı dünya da daha cok tanınacaktık vede sampiyonlar ligindsen cok para kazanacaktık ama yönetim oralı bile olmadı

tsmaniac
29.07.2006, 20:42
bende yolladım hadi uşaklar yüklenin, elimizden tek bu gelir gitmesin Fatih Sultan daha karpuz kesecektik

Eyüphan
29.07.2006, 20:50
Ben fatih'in satılmasından yanayım. Bırakında adama hak verelim biraz. Fatih 29 yaşına gelmiş. Seneye sözleşmesi bitecek. Ameliyat üstüne ameliyat geçiriyor...Bu sezon bizde kalsa yine sakatlanacak. yine ameliyat olacak. Satılması bence en doğru hareketti. Aksi halde Fatihten tek kuruş alamayacaktık. biraz da Klübün menfaatlerini düşünün ya. Günü kurtarmak adına hareket etmeyelim. Bence yönetim istanbul takımları dışında istediği klübe satmalı Fatih'i...

bordoomavii
29.07.2006, 20:51
walla biz havaalanında bayağ bi baskı yaptık yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye bağırdık.bide çok sert bir şekilde fatihi satanı bizde satarız falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldırcaktı az kalsın.:d korkup vazgeçmiş olabilirler fatihin transferinden.

since1967_
29.07.2006, 20:55
walla biz havaalanında bayağ bi baskı yaptık yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye bağırdık.bide çok sert bir şekilde fatihi satanı bizde satarız falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldırcaktı az kalsın.:d korkup vazgeçmiş olabilirler fatihin transferinden.

kardeşlerim benim. bir olursak bizi kimse yıkamaz. fatihi satarlarsa bizde onları satarız harbiden. tam şampiyon olacağımız sene fatihi göndermeye kalkıyorlar yuh yani. mail atmayı unutma lütfen.

maskeli61
29.07.2006, 20:57
dostum trabzonsporun borcu olmaması doğal neden borcun olsun ki anelkayımı aldım ailtonumu aldın alex imi aldında borcun olsun aldıgın adamlar çağdaş cem vs

takımda yıldız görmek istiyosan 3 yol war
1 ya futbolcunu satıp para kazanacaksın for example gençlerbirliği
2- ya borc yapıcaksın
3 cok iyi kaynakların olacak

hangisi war bizde_?
dostum ikimizin dedigide aynı yere çıkıyo bence ben diyorumki fatihi 8 e satıp 3 avroya transfer yapmak yöneticilik degil tamamı söz veren adam sözünde durur 20 milyon avroluk transfer nerde fatihi bende satıp transfer yaparım borcumuz yok bu adamlarda (yönetim) paralı oldugu için geldi....

fatihin satılmasını İSTEMİYORUZZZZ

Murat GENEL
29.07.2006, 20:57
ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda

canibus
29.07.2006, 20:59
Ben sampiyon olursak kaptanimizin Fatih Tekke olmasini istiyorum. Insallah kalir ve sampiyon oluruz. Seneyede istedigi takima rahatcana gider :)

since1967_
29.07.2006, 21:02
ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda

maskeli 61 renkdaşımız sağolsun her şeyi yazmış. aşağıda adresler.

Trabzonspor Kulübü

Telefon :

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satış Mağazası
Telefon 0 (462) 326 20 77
Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yılmaz Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (216) 473 17 61
Faks 0 (216) 473 17 61

since1967_
29.07.2006, 21:03
Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili : webmaster@trabzonspor.org.tr

Reklam ve Pazarlama Departmanı için : pazarlama@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüşleriniz ile ilgili : dergi@trabzonspor.org.tr

Kulüp üyeliği ve aidatlar ile ilgili : uyelik@trabzonspor.org.tr

TS Club ürünleri ile ilgili : tsclub@trabzonspor.org.tr
ihbarhatti@trabzonspor.com.tr

İş başvuruları ve insan kaynakları için : ik@trabzonspor.org.tr

Murat GENEL
29.07.2006, 21:03
tamam hemen gönderiyorum

Kemhacıoğlu
29.07.2006, 21:04
kimsenin mail atmasına aramasına falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediğimizi. yönetimin taraftarı iplediği yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasılsa. boşuna birşeyler yazmaya çalışmayın parmaklarınıza yazık...

since1967_
29.07.2006, 21:07
kimsenin mail atmasına aramasına falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediğimizi. yönetimin taraftarı iplediği yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasılsa. boşuna birşeyler yazmaya çalışmayın parmaklarınıza yazık...

ya yapma be kardeşim umudumuzu kırma bir şeyler yapalım dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onları kongrede iplemeyiz. sende katıl bize. umutlar tükenmez.

Kemhacıoğlu
29.07.2006, 21:09
ya yapma be kardeşim umudumuzu kırma bir şeyler yapalım dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onları kongrede iplemeyiz. sende katıl bize. umutlar tükenmez.
ben umudumu kaybetmiş değilim. ama görünen köy kılavuz istemez. yarın açıklıyacaklar fatihi sattıklarını ondan korkuyorum...

Kasım Hilal
29.07.2006, 21:12
Mehmet Yılmaz kalsa idi bence forvet hattında sıkıntımız olmazdı ama Fatih giderse şu anda sorun çıkar..
Kaliteli bir yabancı ilınsa iyi olur ama o da ancak üç-dört haftada takımla tam anlaşır..
Ya ne bileyim..
En azından şu UEFA elemesini oynamak lazım Fatih ile ama o zaman onu isteyen takım kalır mı o da ayrı bir muamma..

hakancan
29.07.2006, 21:21
fatih tekke 09.09.1977 doğumlu seneye 9 ağustosta 30 yaşı bitecek 4 yıllık mukavele gereği 8 milyon euro iyi para 30 yaşındaki bir futbolcu için. ama trabzonun simgesi ve ve değeri de 8 milyon euro eder. eğer değeri 8 milyon euro etmeseydi de 8 milyon önerseydiler kar amaçlı satalım derdim . ama eğri oturup doğru düşünelim bu adam 8 milyon euroluk bi adam ve trabzonun süper futbolcusu.. hak ettiği bonservis bedeliyle satılmasına karşıyım çünkü çekim kuvveti yasasına göre bu oyuncu bence trabzon tarafında olmalı . haaa eğer 13 milyon euro gibi bi rakam gelirse o zaman kar amaçlı olarak satılabilir. 8 milyon euro zaten fatihin bedeli. yani satmamızın bi manası yok. bence.. mantıken yani.

selcuk
29.07.2006, 21:24
fatih tekke 09.09.1977 doğumlu seneye 9 ağustosta 30 yaşı bitecek 4 yıllık mukavele gereği 8 milyon euro iyi para 30 yaşındaki bir futbolcu için. ama trabzonun simgesi ve ve değeri de 8 milyon euro eder. eğer değeri 8 milyon euro etmeseydi de 8 milyon önerseydiler kar amaçlı satalım derdim . ama eğri oturup doğru düşünelim bu adam 8 milyon euroluk bi adam ve trabzonun süper futbolcusu.. hak ettiği bonservis bedeliyle satılmasına karşıyım çünkü çekim kuvveti yasasına göre bu oyuncu bence trabzon tarafında olmalı . haaa eğer 13 milyon euro gibi bi rakam gelirse o zaman kar amaçlı olarak satılabilir. 8 milyon euro zaten fatihin bedeli. yani satmamızın bi manası yok. bence.. mantıken yani.
bide bu sezon yeniden kral olursa seneye 20 milyona satariz

focus61
29.07.2006, 21:37
Arkadaşım öncelikle burada yeniyim, ilgilendiğin konu dikkatimi çekti şunu söylemek isterimki; ben şunu bilirim arkadaş: Yönetimin yaptığı transferler iyi, ben bundan fazlasını beklemiyorum belki bir kaleci alınabilir. Bundan başka super yıldız felan istemiyorum zaten yıldız bizde yapamaz, niye gelsinki; sen olsan gelirmisin? Biz şampiyonluklarımızı kendi bünyemizdeki futbolcularla kazandık, biz yetiştirelim, biz bunu başardık yine niye olmasın, trabzon futbolcu kazanı oynamak isteyen yetenekli bir sürü genç ve kabiliyetli futbolcumuz var, ben elbette demiyorum ki illada yabancı gelmesin gelsin elbet Şota, Arçil, Cyzio, Petkoviç, Yesiç,...vb. gibi kaliteli ama büyük yıldız olmayan sonradan gelişen, gerçekten bu işi seven top oynayanları bu camiada görmek isterim...

hakancan
29.07.2006, 21:38
ya orası da var. ama şampiyonlar ligi fatih tekkesiz olur mu:)

Harun-61
29.07.2006, 21:40
Fatih Tekke'nin Avrupa da oynamasini cok istiyorum. tabii zenith olmasa daha iyi olur, fakat Marcelinhio-Tekke-Yattara- Denilson ? dan olu$an bir takimi seyretmek herkese elbet de büyük zevk verir...

ne diyelim, her$eyin hayirlisi olsun...

hakancan
29.07.2006, 21:41
Arkadaşım öncelikle burada yeniyim, ilgilendiğin konu dikkatimi çekti şunu söylemek isterimki; ben şunu bilirim arkadaş: Yönetimin yaptığı transferler iyi, ben bundan fazlasını beklemiyorum belki bir kaleci alınabilir. Bundan başka super yıldız felan istemiyorum zaten yıldız bizde yapamaz, niye gelsinki; sen olsan gelirmisin? Biz şampiyonluklarımızı kendi bünyemizdeki futbolcularla kazandık, biz yetiştirelim, biz bunu başardık yine niye olmasın, trabzon futbolcu kazanı oynamak isteyen yetenekli bir sürü genç ve kabiliyetli futbolcumuz var, ben elbette demiyorum ki illada yabancı gelmesin gelsin elbet Şota, Arçil, Cyzio, Petkoviç, Yesiç,...vb. gibi kaliteli ama büyük yıldız olmayan sonradan gelişen, gerçekten bu işi seven top oynayanları bu camiada görmek isterim...
ben sadece trabzonlulardan oluşan bi takım istiyorum istersek a katagorisinde oynayalım fark etmez. a millli takım maçlarını daha heyecanlı izlerim hep . çünkü temsil ediliyoruz. kulüp lerdeki gibi parası olan düdüğü çalmıyor. çıkaracaksın alt yapıdan oynatacaksın. bi başkan olsam neler yapardım da neyse ...

cınar#7
29.07.2006, 21:48
bide bu sezon yeniden kral olursa seneye 20 milyona satariz
bir oyuncu oynamak istemedigi bir takımda nasıl gol kralı olur?ne 20 milyonu ya bu sene gitmezse bedavaya gidicek sozlesme yenilese bile bu sene verilen paradan cok daha az teklif edilir cunku seneye 30 yasına basıcak bu adam Van Nistelrroy diil 20 milyon euro alcak cok hayal kuruyosunuz,her acıdan en iyisi gitmesi olur.

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 21:50
evet kesinlikle büyük bi baskı yapılmalı,kaptan giderse marcelinho gelmiş ne yazar,sampiyon olmak istiyorsak kaptan kalmalı

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 21:51
allah biliyor bence fatih zenite zerre akadar gitmek istemiyordur

hakancan
29.07.2006, 21:54
bir oyuncu oynamak istemedigi bir takımda nasıl gol kralı olur?ne 20 milyonu ya bu sene gitmezse bedavaya gidicek sozlesme yenilese bile bu sene verilen paradan cok daha az teklif edilir cunku seneye 30 yasına basıcak bu adam Van Nistelrroy diil 20 milyon euro alcak cok hayal kuruyosunuz,her acıdan en iyisi gitmesi olur.
kardeşim değeri zaten 8 milyon euro eder bu adamın satacaz da ne olacak değerine mal satılır mı ya. bırak oynasın 4-5 sene daha bizde... futbol ticaretine aykırı fatih in trabzondan gitmesi. bu kadar sevilen bi oyuncuyo sahip olduğu parasal değer karşılığında satmak çok komik geliyor bana ..kar etmiyceksek niye satıyoruz ki fatih i ..dursun bizde. ya benim şu an bi bilgisayarım var çok para etmez eski .. ama satmam ya değerine satmam çünkü az para eder ve ben yeni bilgisayar alamam aynı böyle işte.. bu yönden düşün. nasıl bilgisayar benim işimi görüyorsa Fatih de şu anda Trabzonun işini görüyor... ..ben böyle ticaret görmedim ya .. eğer satarlarsa yazıklar olsun bu yönetime..(8 milyon euroya)

Özkan Erdem
29.07.2006, 22:02
Marcelinho geldi tam sevinemedik.. Denilson gelse yine tam sevinemeyeceğiz.. Fatih Tekke'nin kaldığını resmi kaynaktan bir duysam sevinçten tura çıkacam..

cınar#7
29.07.2006, 22:03
kardeşim değeri zaten 8 milyon euro eder bu adamın satacaz da ne olacak değerine mal satılır mı ya. bırak oynasın 4-5 sene daha bizde... futbol ticaretine aykırı fatih in trabzondan gitmesi. bu kadar sevilen bi oyuncuyo sahip olduğu parasal değer karşılığında satmak çok komik geliyor bana ..kar etmiyceksek niye satıyoruz ki fatih i ..dursun bizde. ya benim şu an bi bilgisayarım var çok para etmez eski .. ama satmam ya değerine satmam çünkü az para eder ve ben yeni bilgisayar alamam aynı böyle işte.. bu yönden düşün. nasıl bilgisayar benim işimi görüyorsa Fatih de şu anda Trabzonun işini görüyor... ..ben böyle ticaret görmedim ya .. eğer satarlarsa yazıklar olsun bu yönetime..(8 milyon euroya)
nasıl kar etmeyiz biz fatihi altaydan 8 milyon euroyamı aldık asıl bu sene satmazsak kar diil zarar edicez seneye bedavaya gidicek..asıl futbol ticaretine aykırı olan futbolcunun takımda kalmak istememesi ama zorla taraftar baskısıyla kalmasıdır.kendisi kalırsam faydalı olamam dedi.zaten 29 yasına gelmıs bı oyuncuya avrupadaki klupler dedigin gibi 12-13 milyon eurolar vermez 8 milyon euro bile iyi bir rakamdır.

hakancan
29.07.2006, 22:10
kardeşim ben şunu anlayamıyorum.. biz ankaragücümüyüz biz ankaraspormuyuz biz gençlerbirliğimiz de iyi futbolcularımızı hemen satacaz... ya biz futbolu ticaret için oynamıyoruz ki. ..bizim bi amacımız var. bu amaçlar ancak çok yüksek rakamlar önerildiği zaman biraz düşünülür yönetim toplanır ve karar verilir. Denir ki....fatih tekke oyuncumuza astronomik bi teklif geldi satalım...o zman okey...
amaaa....eğer 8 milyon euroluk bi teklif geliyor da satma mevzusu tartışılıyorsa beni aklıma bi kaç ihitimal geliyor şunlar:
1....fatih tekke trabzonda oynamak istemiyor. 2... yöneticiler para amaçlı bir çizgi izliyor...ikisinin sonucu da vahim...
hiç iyi görmüyorum şu anki durumu ve son derece rahatsızım...keşke hiç bahsi geçmeseydi şu fatih transferinin ...medya da sürekli fatihin ağzında çelişkili haberler veriyor. çünkü verdiğim 2 ihtimal de trabzonun aleyhine.sonu hayırlı olur inşallah

gvnlp
29.07.2006, 22:10
fatih tekkenin trabzon camiasına değeri paha biçilmezdir bence. 8 değil 58 verseler ben fatihi satmam. Trabzonsporlu biri için şmpiyonluk ne kadar değerliyse fatih te o kadar değerlidir. ben fatihin gideceğini sanmıyorum çünkü son yılların en iddalı kadrosu kuruluyor. 23 senedir olmadığım kadar umutluyum ayrıca fatih avrupanın iyi takımlarına gidebileceğini söylemişti zenith e değil. fatih de seneye şampiyonlar liginde oynayacak bir takımda oynamak ister.

maskeli61
29.07.2006, 22:11

imzamı attım kardeşim haklısın......

maskeli61
29.07.2006, 22:12
kardeşim ben şunu anlayamıyorum.. biz ankaragücümüyüz biz ankaraspormuyuz biz gençlerbirliğimiz de iyi futbolcularımızı hemen satacaz... ya biz futbolu ticaret için oynamıyoruz ki. ..bizim bi amacımız var. bu amaçlar ancak çok yüksek rakamlar önerildiği zaman biraz düşünülür yönetim toplanır ve karar verilir. Denir ki....fatih tekke oyuncumuza astronomik bi teklif geldi satalım...o zman okey...
amaaa....eğer 8 milyon euroluk bi teklif geliyor da satma mevzusu tartışılıyorsa beni aklıma bi kaç ihitimal geliyor şunlar:
1....fatih tekke trabzonda oynamak istemiyor. 2... yöneticiler para amaçlı bir çizgi izliyor...ikisinin sonucu da vahim...
hiç iyi görmüyorum şu anki durumu ve son derece rahatsızım...keşke hiç bahsi geçmeseydi şu fatih transferinin ...medya da sürekli fatihin ağzında çelişkili haberler veriyor. çünkü verdiğim 2 ihtimal de trabzonun aleyhine.sonu hayırlı olur inşallah

imza......!!!!!!!

hakancan
29.07.2006, 22:16
nasıl kar etmeyiz biz fatihi altaydan 8 milyon euroyamı aldık asıl bu sene satmazsak kar diil zarar edicez seneye bedavaya gidicek..asıl futbol ticaretine aykırı olan futbolcunun takımda kalmak istememesi ama zorla taraftar baskısıyla kalmasıdır.kendisi kalırsam faydalı olamam dedi.zaten 29 yasına gelmıs bı oyuncuya avrupadaki klupler dedigin gibi 12-13 milyon eurolar vermez 8 milyon euro bile iyi bir rakamdır.
ben hep fatihin trabzonda kalmak istediğini düşüneerrek konuşuyorum.hatta bu incelemeye fatih in hiç bir röportaj vermemiş hali de dahil olabilir.. kalmak istemiyorsa zaten gitmesine karşı deilim ki senin baktığın açıdan sorunun cevabı çok basit.tabi ki o zaman satmak lazım..

cınar#7
29.07.2006, 22:18
fatih tekkenin trabzon camiasına değeri paha biçilmezdir bence. 8 değil 58 verseler ben fatihi satmam. Trabzonsporlu biri için şmpiyonluk ne kadar değerliyse fatih te o kadar değerlidir. ben fatihin gideceğini sanmıyorum çünkü son yılların en iddalı kadrosu kuruluyor. 23 senedir olmadığım kadar umutluyum ayrıca fatih avrupanın iyi takımlarına gidebileceğini söylemişti zenith e değil. fatih de seneye şampiyonlar liginde oynayacak bir takımda oynamak ister.
koskoca Trabzonspor bir oyuncuyamı kaldı?F.tekke Trabzonsporda misyonunu tamamlamıs,gitmesi dunyanın sonu diil.

hakancan
29.07.2006, 22:27
biz evde kalmış kızımızı vermiyoruz.. bizim kızımız dünyanın sayılı gocülerinden ve bizim işimize yarar.. haa çok metelikli bi genç çıkar(mesela barcelona madrid felan :) )o zaman düşünürüz di mi..çünkü o da düşünür :) (fatih sana kız dediğim için kızmadın umarım..bi benzetme yaptım sadece:))

canibus
29.07.2006, 22:47
koskoca Trabzonspor bir oyuncuyamı kaldı?F.tekke Trabzonsporda misyonunu tamamlamıs,gitmesi dunyanın sonu diil.

tamamlamadi, misyonu sampiyonluk yasamak degilmiydi ?

TheRapZoNe
29.07.2006, 22:49
Doğru diyorsunuz,ve hiçbirimiz de Fatih'in gitmesini istemiyor tamam ama Fatih avrupada oynamak istediğini söylemişti. Ve bu rus takımına transferi olayında , kendisi istemese zorla yönetim yollar mıydı? Bence fatih deseydi ki yok ben rusyada oynamam o zaman zorla göndermezlerdi herhalde..bu durumda yönetime değil de fatihe kal denilmesi lazım..

hakancan
29.07.2006, 22:53
Doğru diyorsunuz,ve hiçbirimiz de Fatih'in gitmesini istemiyor tamam ama Fatih avrupada oynamak istediğini söylemişti. Ve bu rus takımına transferi olayında , kendisi istemese zorla yönetim yollar mıydı? Bence fatih deseydi ki yok ben rusyada oynamam o zaman zorla göndermezlerdi herhalde..bu durumda yönetime değil de fatihe kal denilmesi lazım..
fatih in zenite gidişi marchelinho nun trabzona gelişinden daha büyük olay olur.hem komedi olur.hem korku olur.hem vahşet olur. aha şuraya yazıyorum.

cınar#7
29.07.2006, 22:53
o anlamda diil yani 2 sezonda 50nin ustunde gol attı kaptanlıgıyla olsun cok yararlı oldu.illede şampiyon yapıp gitmesi gerekli diil

TSelif
29.07.2006, 22:54
Tabi ki dünyanın sonu değil .Ama o TRANZONSPOR umuz kaç yıl tek bir futbolcu ile oynadı. O TEKKE nin yanına alınsaydı adam gibi bir tane daha forvet bu kadar yıpranırmıydı. Ameliyatlı iken bile biz ona muhtaçtık hatırlarsanız.
Tabi ki bir Fatih gidecek başkası gelecek ama lig başlamasına 5 gün kala mı gider ...Biz yıldız beklerken yıldızımızı kaydırıyorlar :(

Oğuzhan Görkan
29.07.2006, 22:58
eğer bi adamın gitmesi olası ise yerine bi alternatif hazır tutulmalı gelipte transfer döneminin sonuna adam satılmaz bu fatih ve marcelinho olayı bağlantılı şeyler birinin parası ile diğeri ödenecek...

Egemen
29.07.2006, 22:59
şampiyon yapıp gitmesini deil şampiyonluklar yaşatıp kalmasını tercih ederim...

hakancan
29.07.2006, 23:00
eğer bi adamın gitmesi olası ise yerine bi alternatif hazır tutulmalı gelipte transfer döneminin sonuna adam satılmaz bu fatih ve marcelinho olayı bağlantılı şeyler birinin parası ile diğeri ödenecek...
kirayı alıp elktrik su doğalgazı mı ödüyoruz biz vah trabzonun haline . para hesabı da bi yere kadar

Oğuzhan Görkan
29.07.2006, 23:03
kirayı alıp elktrik su doğalgazı mı ödüyoruz biz vah trabzonun haline . para hesabı da bi yere kadar
bence öyle nuri albayrak kendi parasına kıyıp adam ALAMAZ

cınar#7
29.07.2006, 23:09
bence öyle nuri albayrak kendi parasına kıyıp adam ALAMAZ
buyuk ihtimal marcelinhonun ve denilsonun transferinde verilen para fatihten gelen parayla gerceklesiyodur.o yuzden fatihin gitmesi kesinleşmiştir heralde

Bulut61-34
29.07.2006, 23:12
Düşünün siz Trabzonspor taraftaısınız ve birgün bu takımda futbolcu olma şerefine eriyorsunuz. Tam 24 yıldır beklenen şampiyonluğa ulaşacağınız sene takımda yoksunuz.
Eminim ki Fatih'de bu tanıma uyan biri. Yazık değil mi ona, bu mutluluğu o da yaşasın. Şampiyon olmasa da olmak için bu takımda yer alsın.
Maile devam. Bu şekilde engelleyemezsiniz diyen arkadaşa da lafım; en azından denedik olur.
Gerekirse taş ta atabiliriz :P

TSelif
29.07.2006, 23:12
Bende yaparım öyle başkanlık ohh .2 yıldız alıcam cepten derim . Sonra YILDIZ ımı satar 2 tane yıldız(cık) alırım .:D

cınar#7
29.07.2006, 23:18
Bende yaparım öyle başkanlık ohh .2 yıldız alıcam cepten derim . Sonra YILDIZ ımı satar 2 tane yıldız(cık) alırım .:D
bence Marcelinhoda Denilsonda F.tekkeden daha iyi oyuncular bu benim gorusum katılmayanlar olabilir

selcuk
29.07.2006, 23:21
bence Marcelinhoda Denilsonda F.tekkeden daha iyi oyuncular bu benim gorusum katılmayanlar olabilir
bu görüsle tek basinada degilsin sevgide ayni düsünüyordur ne diyim görüsünden dolayi seni tebrik ediyorum bide lütfen ts yöneticisi olma

Mehmet_Mercanlı
Düşünün siz Trabzonspor taraftaısınız ve birgün bu takımda futbolcu olma şerefine eriyorsunuz. Tam 24 yıldır beklenen şampiyonluğa ulaşacağınız sene takımda yoksunuz.
Eminim ki Fatih'de bu tanıma uyan biri. Yazık değil mi ona, bu mutluluğu o da yaşasın. Şampiyon olmasa da olmak için bu takımda yer alsın.
Maile devam. Bu şekilde engelleyemezsiniz diyen arkadaşa da lafım; en azından denedik olur.
Gerekirse taş ta atabiliriz :P
cok mantıklı ama eyerkı yönetim bizimkadar şanpıyonluğa inansa FATİH SATILMAZDI

ofluhalit
trabzonspor son yılların en iddaalı takımını kuruyo.hele denilsonda alınırsa şampiyonluğun en büyük favorisi biz oluruz.o yüzden fatihinde kalması mükemmel olur.taraftarın bu konuda kenetlenmesi yönetimi de harekete geçirmeli.yönetime baskı yapılmalı,tabii burda fatihin kendi isteğide çok önemli.kalıp şampiyonluk yaşamak istemesii lazım.haydi yönetim haydi fatih bu sene yüzümüz gülsün artıkk!!!

Cenkhan
29.07.2006, 23:28
Fatih'in bir yönden takım ruhu için de kalması lazım. Denilson, Marçelinho bunlar her an patlamaya hazır bombalar. Rakibi de dağıtabilir seni de. Fatih giderse katan taraftarla bir türlü barışamayan Hüseyin olacak.

Herşey kadrodan geçmiyor. Real her sene şampiyon olurdu. Raul, Baptista, Robinho, Ronaldo, Nistelrooj.. Forvetlere bak. Bir de Villereal fenomeni var. İnşallah hüsrana uğramayız yine.

Mehmet_Mercanlı
29.07.2006, 23:31
bizim FATİH'in gitmemesi icin neyapmamız gerek artık adam gitmiş kesinmiş yanı ama bir umut

cınar#7
29.07.2006, 23:37
bu görüsle tek basinada degilsin sevgide ayni düsünüyordur ne diyim görüsünden dolayi seni tebrik ediyorum bide lütfen ts yöneticisi olma
cok istiyosan olmam ama galiba yoneticilerle ilgili sorunların war profilinde bile oturdugun yere yonetım istifa yazmıssında yonetımlere bu kadar cok kafana takma

TSelif
29.07.2006, 23:38
Bir düşünsenize arkadaşlar. FATİH 'in gitmesi ezikleri ne kadar sevindirecektir. Bu bile beni deli etmeye fazlasıyla yetiyo. Güç kaybedeceğimizi düşünüyolar .Çünkü onların Marcelinho ya da Denilson umurlarında değil ki. Tek dertleri FATİH TEKKE 'di....

İslam Sezer
29.07.2006, 23:38
fatih kendi bildiğini yapan kolay kolay etkilenmeyen sağlam karakterli bir insan.yani isterse kalır isterse gider.bizim kaliteli transferlerin katkısıyla trabzonspor için gördüğümüzü(yani şampiyonluk hedefi-uefa-seneye şam.ligi)fatih tekke de görüyor.eğer inancı varsa ne yapar yapar kalır başarmak için.Eğer yoksa gider kimse vazgeçiremez....

selcuk
29.07.2006, 23:40
cok istiyosan olmam ama galiba yoneticilerle ilgili sorunların war profilinde bile oturdugun yere yonetım istifa yazmıssında yonetımlere bu kadar cok kafana takma
kardesim gözdagi veriyoruz artik ya islerinizi düzeltin ts hakettigi gibi yönetin yoksa taraftar geregini yapar fazlasiyla izledik yönetim beceriksizligini artik aktif olma zamani gelmisdir

Mehmet_Mercanlı
29.07.2006, 23:41
fatihin gitmemesi için yönetime değil fatihe baskı yapalım cünku fatih gitmek istiyo ama artık cok geç

Adem Erdoğan
29.07.2006, 23:42
Fatih Tekke UEFA listesinde
Trabzonspor' dan Rusya' nın Zenıt Kulübü' ne transferine kesin gözüyle bakılan Fatih Tekke' nin ismi bordo - mavililer tarafından UEFA' ya bildirildi. Yönetim, Pazartesi günü yapacağı toplantı sonrası Fatih Tekke konusunda son kararını verecek. Trabzonspor' un takas yoluyla Ankaraspor' a vermek istediği Mehmet Yılmaz, Adem Koçak ve Djokaj' ın yanı sıra yeni transfer Marcelinho' nun ismi listede yer almıyor.

selcuk
29.07.2006, 23:43
fatihin gitmemesi için yönetime değil fatihe baskı yapalım cünku fatih gitmek istiyo ama artık cok geç
hayir fatihe baski olmaz o büyük kaptan olayi izleyip neyi dogru bulursa onu yapsin

Adem Erdoğan
29.07.2006, 23:44
yÖNETİME baskı yapmak hiçbirşeyi değiştirmek.Fatih yurtdışına gideceğim diyosa yönetim ne yapsın.Burada fatihi ikna etmek gerekir.

Gürkan
29.07.2006, 23:46

bilgisayar örneğin süperdi.bunu keşke herkes anlasa.
8 mılyonmus o paraya fatıhın yerıne nerden adam bulacaksın o kalıtede.

Gürkan
29.07.2006, 23:49
başkan bize fatihi alsın olmaz mı.boınservisini trabzondan alsın.
hemde 8 e.o 10 demıstı 2 de cebınde kalsın.

goldeneye61
29.07.2006, 23:51
ya arkadaslar bence fatıhın gıtmesı ts ıcın ıyı olmustur.bu oyuncu seneye zaten serbest kalacak satılmaası klup ıcın ıyı ama bızler taraftarlar ıcın tabıkı kotu .klup para kazanacak yoksa bu klube kımse cebınden cıkartıp bır sey vermez arkadaslar etmeyın yaa.goruyorsunuz ıstee.hem fatıh madem gıtmek ıstemıyodu kımseyı zorla bır yeer gonderemezler ole degılmı nedne gıtttı pekı nedn efatıhın avrupa takımı anlayısı zenıt mı yanıı...bence gıtmedı gonderıldı bakalım onumuzdekı gunlerde neler olcak hep beraber ızleyecez..

Sevgi
30.07.2006, 00:52
Güle Güle Fatih Tekke :)

Harun-61
30.07.2006, 00:58

:confused:

selcuk
30.07.2006, 01:00
evet bmn de en cok fatihi kim sevdigi hemen belli etti kendini :)

fetvaci
30.07.2006, 01:00
içimden bı ses bı promlm olup fatııhın gıtmıcenı soluo ınsallah allahımmmmmmmmm dusunsenıze marcelınho denılson yattara fatıh gokdenız szymek hangı defans dayanır bunlara???????

onurts61
30.07.2006, 01:02
Allah aşkına haberleri nasıl dinliyor bazı arkadaşlarımız adam bas bas bağırıyor gideceğini , mutsuz olduğunu kendi özgür hür iradesiyle bu kararı almış ve hala yönetim suçludur onu satıyor diye yönetime yükleniyorsunuz kalmasını isteyen arkadaşlar yanlış adresi baskı yapıyorlar gidip fatihe yapın baskıyı kalması için ,bu saatten sonra kalmasının faydalı olacağına inanmıyorum trabzon tarihinde hiç bir futbolcu bu kadar abartılmamıştır gitsin bakalım onsuzda dimdik ayakta olabileceğimizi içimizdeki bazı arkadaşlar görsün çünkü görmeden inanacaklarını sanmıyorum

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:02
fyönetimin fatihe yapacağı bişe yok.herşey kendi elinde.bize para lazım diil.bize onun gibi futbolcu lazım.buda kendi bileceği iş.ya atar imzayı 5 yıllık yada bu yaz başka takıma abbas yolcu.

TSelif
30.07.2006, 01:04
içimden bı ses bı promlm olup fatııhın gıtmıcenı soluo ınsallah allahımmmmmmmmm dusunsenıze marcelınho denılson yattara fatıh gokdenız szymek hangı defans dayanır bunlara???????
Aynen sizi gibi düşünüyorum .Ailesinden bişeyden bir poblem çıkacak .KAPTAN yuvada kalacak...Bu belkide temennidir ama ..umarım gerçek olur:)

TSelif
30.07.2006, 01:07
Tabi onsuzda ayakta duracaz. Kayseri maçına 5 gün kala satacaksan onun gibi hatta ondan çok daha iyisini alacaksın ki bizi etkilemesin .Takımın attığı gollerin yarısından fazlası ona ait.
Gitsin TEKKE ..Gitsin ama yerine adam gelsin de gitsin

Punisher-61
30.07.2006, 01:07
kalmak istemiyorsa zorlamaya gerek yok aslinda..
yolu acik olsun..öyle degil mi?

FANATIK61
30.07.2006, 01:09
Derler ya gün ola hayir ola. Hersey Pazartesi acikliga kavusur. Insallah cikan sonuc Trabzonsporumuzun cikarlari icin olur :) :) :)

fetvaci
30.07.2006, 01:11
ya aslnda hıc sewmem ersen ı ama oda trabzonda ii oynayabılr onun oyun stılıne uygun bı takım trabzon ınsallah BRZ OLSN fatıhın bosluunu doldurabılr

Sönmez Özlü
30.07.2006, 02:08
Arkadaşlar işin açığı Fatih'in gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Uzun zamandır yurtdışına gitmek istiyordu. Şimdi de istiyor. Yaşı ilerliyor. Kontratı bitecek. Sakatlığı malûm..

Şimdiye kadarki hizmetleri için teşekkür ediyoruz Fatih'e. Umarım İstanbul eziklerine asla gitmez. onu unutmayacağız.

My
30.07.2006, 05:46
Mesele Fatih'in satılıp satılmaması değil mesele şampiyonluk isteyen bizlerin aptal yerine konmaması. Satılacaksa Fatih'in yerine en az onun kadar değerli bir futbolcuyla doldurabilmek. Ama başkan ve yönetimimiz Fatih'i satıpta bizler yıldız alacaaaz dediydik ve aldık diyerek bizlere Marcelinho'yu gösterirlerse bu kadarına yuh artık. Münasip vede usturuplu bir dille kulübede bu doğrultuda mail atılmıştır.

Analyzer
30.07.2006, 06:50
Adam 2 senedir Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum diyor. Hatta "ayrılmak istiyorum, bu kadar basit" diyor. "Bu kadar basit" işte. Peki bu kadar basit olan birşeyi anlamamakta neden zorluk çekiyoruz? Seneye serbest kalacak, Trabzonspor'a 5 kuruş kazandırmadan gidecek bir futbolcuyu neden bu kadar yüceltiyoruz? "Fatih Tekke'nin Trabzonspor'luluğunu kimse tartışamaz" gibi muğlak, ispatı mümkün olmayan argümanları niye ortaya atıyoruz? Gemiyi en son terkedecek insan olması beklenen kaptanın, gemiyi terketmek istediğini her fırsatta ifade etmesine rağmen neden hala gitmesin diye yönetime baskı yapacakmışız?

Fatih'in Trabzonspor'luluğunu tartışanın Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim lafını da kullanmayın artık. Nasıl bir Trabzonspor'luluksa kaptanı olduğu takımdan sözleşmesi olmasına rağmen gitmek istiyorum diye bas bas bağıracak. İdmanlara çıkmayacak. İdmanlara çıkmadığı için sürekli sakatlanacak, sonra da sakat sakat oynuyorum fedakarım diyecek. Oldu.

Asıl Trabzonspor'luluğundan şüphe edlimesi gerekenler farklı yerde duruyor. Fatih Tekke gidiyor diye Trabzonspor bitecek diye düşünenlerin Trabzonspor'luğundan süphe ederim ben de. Trabzonspor tek bir futbolcunun gitmesinden dolayı bitecekse zaten hiç efsane olmamıştır. Gitsin yahu. Emin olun ki Fatih'siz Trabzonspor Fatih'li Trabzonspor'dan daha başarılı olacaktır.

Takımdan ayrılmak istediğini her fırsatta dile getiren bi adamın peşinden de bu kadar ağlamayın yahu yakışmıyor. Ayrılmak istiyorsa gitsin.

Burası Trabzonspor. Bu kadar basit.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Bulut61-34
30.07.2006, 07:07
Adam 2 senedir Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum diyor. Hatta "ayrılmak istiyorum, bu kadar basit" diyor. "Bu kadar basit" işte. Peki bu kadar basit olan birşeyi anlamamakta neden zorluk çekiyoruz? Seneye serbest kalacak, Trabzonspor'a 5 kuruş kazandırmadan gidecek bir futbolcuyu neden bu kadar yüceltiyoruz? "Fatih Tekke'nin Trabzonspor'luluğunu kimse tartışamaz" gibi muğlak, ispatı mümkün olmayan argümanları niye ortaya atıyoruz? Gemiyi en son terkedecek insan olması beklenen kaptanın, gemiyi terketmek istediğini her fırsatta ifade etmesine rağmen neden hala gitmesin diye yönetime baskı yapacakmışız?

Fatih'in Trabzonspor'luluğunu tartışanın Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim lafını da kullanmayın artık. Nasıl bir Trabzonspor'luluksa kaptanı olduğu takımdan sözleşmesi olmasına rağmen gitmek istiyorum diye bas bas bağıracak. İdmanlara çıkmayacak. İdmanlara çıkmadığı için sürekli sakatlanacak, sonra da sakat sakat oynuyorum fedakarım diyecek. Oldu.

Asıl Trabzonspor'luluğundan şüphe edlimesi gerekenler farklı yerde duruyor. Fatih Tekke gidiyor diye Trabzonspor bitecek diye düşünenlerin Trabzonspor'luğundan süphe ederim ben de. Trabzonspor tek bir futbolcunun gitmesinden dolayı bitecekse zaten hiç efsane olmamıştır. Defolsun gitsin yahu. Emin olun ki Fatih'siz Trabzonspor Fatih'li Trabzonspor'dan daha başarılı olacaktır.

Takımdan ayrılmak istediğini her fırsatta dile getiren bi adamın peşinden de bu kadar ağlamayın yahu yakışmıyor. Ayrılmak istiyorsa defolsun gitsin. Burası Trabzonspor. Bu kadar basit.
Arkadaşım senin bu Fatih düşmanlığın nedir anlayamadım. Başka bir yerde de Fatih'in attığı gollerin hep zayıf takımlaar olduğunu söylemiştin. Oysa Fenere atılan gollerin çoğunu Fatih atmıştır(tabi fenere zayıf takım diyorsan ona diyecek bişe yok), diğerlerine de bir çok gölünü hatırlıyorum. Yanlış bilgiyle yola çıkıyorsun ya da Fatşh'e olan düşmanlığın gerçekleri görmeni engelliyor.

Analyzer
30.07.2006, 07:21
Fatih'in Trabzonspor'a zarar verdiğini düşünüyorum ve evet Trabzonspor'a zarar veren herkese düşmanım. Fatih'in fenere gol attığı maçlardan kaç tanesini kazandık bir bilgi ver de bilelim.

Mehmet
30.07.2006, 08:53
Fener'e Lee ve Szmek de gol atmadımı.
Fatih Trabzonspor için önemli bir problem.
2senedir ameliyat oluyor.
Bu yüzden antrenman bile yapmıyor.
Fatih ile Trabzonsporun oyun şablonunu herkes biliyor
bu yüzden küçük dediğimiz takımlara bile bazan gol atamıyor yenilmiyormuyuz?
Ben Fatih Tekke!nin hayırlısıyla satılmasını isterim.
Forvette oynayacak çok iyi yetenekli futbolcularımız var.
Hem bizim zayıf tarafımız defans ve orta sahadır.
Bakalım şimdi orta sahaya Marcelo inşallah çok önemli katkı sağlayacağını heyecanla bekliyoruz.

Fatih Tekke Kendisi, Türkfutbolu ve Trabzonspor için hayırlısıyla gitsin diyorum.

Yalnız "Defolsun gitsin" kelimesi kesinlikle yakışmıyor ve uygun değil "Analyzer"
kardeşim. Yazını editlersen iyi olacak!!!

gvnlp
30.07.2006, 09:13
Arkadaşlar fatihin söylediklerini nerenizle dinliyorsunuz?:mad: adam kariyerimin sonlarımda avrupada oynamak istiyorum dedi. iyi bir klüp olmazsa trabzonda kalacağım dedi. zenit de kötü klüp. bu gitmek istiyorum bu kaar basit lafını nerden çıkardınız. onun adı Fatih Tekke. başkalarıyla karıştırmayın. gitsin diyenleri anlamak imkansız. o kalitede topçu değil türkiyede dünyada yok. Ersen martin mi kapatacak fatihin yoklğunu. sakatlandığında nasıl gol problemi yaşadığımızı unuttunuz herhalde. Fatih Trabzonludur. Hiç bir yerde gideceğim gitmek istiyorum şeklinde bir açıklaması olmamıştır. Avrupada büyük bir klübe (zenit bu klasmana yaklaşamaz bile) Trabzonu ve Türkiyeyi temsil etmeye gidebilirim olmazsa trabzonda kalırım demiştir. aramızda 3 ezi sempatizanı var herhalde Fatihin gitmesi şu anda gerçekten yeşeren şampiyonluk ümidimi karamsarlığa iter. Fatih Sultan Tekke giderse onu satanlar da gitmelidir. Fatih istemişse bu gidişi bazıların dediği gibi para için ki hiç inandırıcı değil zaten kazanacağın kazanmıştır ve 250-300 bin euro için ailesini çocuklarını bırakacağına ihtimal vermiyorum.

gvnlp
30.07.2006, 09:16
Mehmet arkadaşım o yetenekli topçular fatih yokken neredeydi 2 gol atamadılar pozisyona giremediler. yeni alınan umtla cemi diyorsan cem'in daha çok şey öğrenmesi lazım. şanslı ise fatihten öğrenir. umut ise en az 2 yıl sonra fatih gibi olabilir.

Cenkhan
30.07.2006, 09:19
Artık o risk yönetime kalmış. Satılmasını isteyen de var, satılmasın diyen de.. Bu kulüp ya 8 milyon eurodan olacak ya da muhtemel şampiyonluktan. Seçim onların.

gvnlp
30.07.2006, 09:23
Param olsa şampiyonluk için değil 8, 80 milyon euro harcarım. 23 sene ve bence 96 dan sonra en çok bu sene yaklaşacağız şampiyonluğa tabi sultan kalır jefferson da vasat oynarsa.

TSelif
30.07.2006, 09:45
Kralsız bir TRABZONSPOR gördüm avni akerde . 5 gol atmamıza rağmen tribünlerin çıtı çıkmadı. Çünkü herkes pazartesini vekliyo...Çünkü kimse Kaptanın gitmesini istemiyo.
Onun TRABZONSPOR umuza yaptığı hizmezleri inkar edip görmemezlikten gelmek nankörlüktür.
Gidersende yolun açık olsun kaptan .Kalırsanda zaten en iyi kararı vermiş olacaksaın. Ama unutma ki seni sevenlerin sevmeyenlerinden daha fazla Kaptan ....

cemka
30.07.2006, 09:52
Arkadaşlar, Fatih takımımız için çok önemli bir futbolcu... Ve ben biraz daha ileri gidip şunu söyleyebilirimki, kimi getirirseniz getirin Fatih'in yerini Trabzonspor'da dolduramazsınız... Peki bu güzel bir şeymi... Bence hayır... Düşünsenize elinizde bir takımınız var ama 1 kişiye bağlı... O olmayınca takım beyni alınmış bir adam gibi sahada o taraf bu tarafa boş boş koşturuyor... Artık Tekke'siz oynamaya alışmalı bu takım... Ben tak adama bağlı bir takım istemiyoum... Bu adam yarın futbolu bırakınca ve onun yerine adam yetiştiremeyince -doğal olarak yetiştiremeyeceksinzi, çünkü Fatihler kolay yetişmez- peki ne yapavak bu takım söylermisiniz...

Ayrıca, kaptanımızın kendisi kafasının rahat olmadığını ve gitmek istediğini defalarca İstanbul medyasının karşısında söyleyip biz Trabzonspor taraftarını eziklere karşı madara etmedimi... Kardeşim gitmek isteyebilirsin, bunu her gördüğün kamera karşısında söylemenin ne alemi var... Ligin son maçı sen ölü Kargalara yenilmişsin ve şans eseri UEFA'ya kalmışsın (Rize'ye dua et)... Ama sen üzüleceğine çıkmışsın, yine aynı sözler... Arkadaşlar açıkcası ben unutmadım... Bu bana çok koymuştu...

Birdei arkadaşlar şunu açıkça belirteyim... Bizlerin Trabzonsporumuza bakış açısı ile futbolcularımızın Trabzonsporumuza bakış açısı hiç uyuşmuyor... Aynı düşünceleri ve hassasiyeti ben onlardan bekleyemiyorum nedense...

HERŞEY TRABZONSPOR İÇİN... GİDENLER HEP GİTTİ, TEK KALAN O...

EmrahYalçınalp
30.07.2006, 10:06
Adam defalarca mutlu olmadığını ve gitmek istediğini söyledi. Heyecanını kaybetmesi şerefsizlik değil, herkes yeni bir renk katmak ister zaman zaman. Ama hafızam beni yanıltmıyorsa Yattara ile aşağı yukarı aynı zamandır takımdalar, mental olarak futbola hobi gözüyle baktığını düşündüğüm Yattara bile bu kadar çok "gitmek istiyorum" demedi, hoşnutsuzluğunu dile getirmedi. Ben bıktım artık Fatih'in "bak giderim haa" muhabbetinden. Bu saatten sonra bize bir faydası dokunacağını da, yılda 2,25 mio Euro'dan vazgeçeceğini de düşünmüyorum.

Son senesinde oynadığı yarım yamalak futbolla bile takımın en etkili ismi olmuştur. Hizmetlerini inkar etmek ayıp olur. Ama artık gönlüm gitmesinden yana. Bunu söylerken yerini dolduramamamız halinde yaşanacak krizi de göze alıyorum. En kötü ihtimalle seneye yine Trabzonspor'luyum diye diye gidecek. Şu son sezon hiç yaşanmamış olsa elinde bastonla oynayana kadar takımda kalmasını isterdim, o ayrı...

Başta söylediğimi yeniden söyleyeyim... Trabzonspor tarihinin en etkili oyuncularından biridir. Emeklerine saygı duyuyor, teşekkür ediyorum. Ama fazla naz -en azından benim gibi ilk geldiği dönemde adını ağzından düşürmeyen aşıkları- usandırıyor cidden.

Aslıhan
30.07.2006, 10:11
Düşünsenize elinizde bir takımınız var ama 1 kişiye bağlı... O olmayınca takım beyni alınmış bir adam gibi sahada o taraf bu tarafa boş boş koşturuyor... Artık Tekke'siz oynamaya alışmalı bu takım... Ben tak adama bağlı bir takım istemiyoum... Bu adam yarın futbolu bırakınca ve onun yerine adam yetiştiremeyince -doğal olarak yetiştiremeyeceksinzi, çünkü Fatihler kolay yetişmez- peki ne yapavak bu takım söylermisiniz...

Evet bu konuda çok haklısınız.Ne yazık ki son üç sezondur Fatih var gol var Fatih yok gol de yok ama bu Fatih in değil yönetimin suçu . Son 3 yıldır bu adam bu takımı tek başına götürüyo ama sevgili yöneticilerimiz yanına bir adam almamakta ısrar ettiler en sonun da birilerini getirdiler ama şimdide Fatih i satıyorlar.Umarım son anda bir sorun çıkar ve gitmez . Kim ne derse desin
inadına ama inadına FATİH SULTAN TEKKE :d:d

EmrahYalçınalp
30.07.2006, 10:18
Kim ne derse desin
inadına ama inadına FATİH SULTAN TEKKE :d:d
Yaw kardeşim şu hastalıklı düşüncelerden sıyrılın lütfen. Kimin inadına, neyin inadına? Biz kimiz de bizim inadımıza FATİH SULTAN TEKKE? Ben geçen seneki GS maçında işimin gücümün arasında Fatih posterini asmak için 2 gün önceden stad görevlilerine yağ çekip maç günü polislerin "tahrik edici" raporu yazmamaları için uğraşırken de gitmesi gerektiğini düşünüyordum. Neye inat bağırıyorsun sen "Fatih" diye? Trabzonspor'luyuz biz. Fatih kalırsa attığı gollerde sevinmeyecek, yaptığı iyi işlerde alkışlamayacak değiliz.

Aslıhan
30.07.2006, 10:26
bu hastalık değil lüften !!
Ben de son derece sağlıklı düşünebilen birisiyim bundan emin olabilirsiniz . Ben sizin Fatih veya Trabzon sevginizi yargılamadım ki böyle bir yazı yazıyorsunuz .Bu sadece benim sevgimi göstermek için yazdığım bir yazı.Bazı arkadaşlar hakaret ederken defolup gitsin derken ben de böyle bir şey söyledim .

h@msi61
30.07.2006, 11:38
Fatih senelerdir bas bas bağırıyo gitmek istiyorum diye, bu sene kritik bjk maçından öncede aynı şeyleri söyledi, gidicem artık yoruldum dedi. sonra transfer işi olmayınca Trabzondan başka yerde oynamam dedi fakat kontratını uzatıcağına dair hiçbirşey söylemedi. Fatihi çok seviyoruz tabiki ama vaziyet böyleyken bu konuda sadece yönetime yüklenmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Trabzonsporumuz için hayırlısı olsun inşallah. ama Fatih olmasa da bu takımın çok da fazla sorun yaşıyacağını düşünmüyorum...

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 12:12
bence çok büyük bi protesto olmasi lazim,kulup binasına gidp pankart açarak
marcelinho transferine nasıl teşekür ettimizi,amafatihin satılmasına bir okadarda nasıl küplere bineceğimizi anlasınlar...

bunu yapmalı trabzondaki seyirci dişini göstermeli.
99-2000 sezonunda lazio vieri intere verecekti bütün roma sokkalra dokuldu,hatta ufak bi çoçuk intihar etti(bu çok büyük bi tepki tastiklemiyorum)ama buna benzer büyük bir protesto olmalı,belki ozaman kalır...

tekkyi satıp marcelinhoyu almanız birsey ifade etmiyeceğini bilmeliler

@FLU
30.07.2006, 12:28
ah keşke kalsa bi de denilson sonra kim tutar bizi.

abi ne diyon sen ya uefa alırız şarapsızım kralı satanı bende satarım

keles76
30.07.2006, 12:37
arkadaşlar fatihin kalması için öncelikle fatih ikna edilmeli ve 5 senelik imza attırılmalı zaten fatih gitmek istmese yönetim onu satamaz.Kimsenin yüreği yetmez çünkü her yenilgiden sonra fatih satıldı ondan oldu denecek taraftar tepki gösterecek yönetim hiçbir zaman taraftarla ters düşmek istemez çünkü onlar sorumlulukları olsada taraftardır

Atalay
30.07.2006, 12:40
kulübün resmi telefon hattına telefon açıp sordum fatih tekke transfer oldumu diye adamlar evet oldu dediler....!! istersek biryerlerimizi yırtalım iş bitmiş bu paragöz ....ler fatihi satarak şampiyonluk hayallerimizide sattılar ama bunun hesabını elbet bir gün verirler!!!ne diyyim allahlarından bulsunlar...sen yıldız sözü ver git elindeki dünya starını sat... şimdide marselinyoyu fatihi sattıgın paranın yarısına transfer et...sonrada masal anlat...!!yersen lüpen ama yemezler!!!

Şenol YİĞİT
30.07.2006, 12:40
Bence fatih gitmek istemiyo...

bahadır2561
30.07.2006, 12:41
Bence fatih gitmek istemiyo...
kalmakta istemiyo

Punisher-61
30.07.2006, 12:42
kalmakta istemiyo
o zaman cani dayak istiyor :)

Mert67
30.07.2006, 12:43
kalmakta istemiyo
o zamn avrupa ya gitmek istiyo.herta istiyosa verelim ii bi paraya.

selcuk
30.07.2006, 12:46
hertha bogazina kadar borc icinde bizim marcelloya verdigimiz boservisin 3de2sini ancak bi transfer icin kullanabilirler buda fatihe yetmez

bahadır2561
hertha 8 milyon euro vermez...

Tahsin Armutcu
saglam bir yerden aldıgım kaynagı sızınle paylaşmak istiyorum.bu bır duyum herseyden once.ınanabılırsınız de ınanmayabılrsınız de.fatıhı ısteyen rus takımının sahıbı alı senın patronuymus yanı amac fatıhı trabzondan alıp devre arasında fenere vermek.bır ara turkıyede cok uygulanan yontemdı bu.adı hulle mıdır gulle mıdır oyle bır sey.ve ayrıca trabzonun rus takımına turkıyede bızden baska takımda oynayamaz teklıfı ıcın sure ıstedıgını de hepımız bılıyoruz.paylaşmak ıstedım.saglıcakla

LAZİO_curvanord
fatihin zenite gitmek istedeğine inanıyormusunuz rusya liginde tekmmi yiyecek

bununa rkasında bşaka seyler var

benim korkum 3 sene once aynı hatayı besiktas yaptı ilhanı joponyaya gonerek sonra gol atamadılar,carew bile yerini dolduramamıştı

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 12:47
saglam bir yerden aldıgım kaynagı sızınle paylaşmak istiyorum.bu bır duyum herseyden once.ınanabılırsınız de ınanmayabılrsınız de.fatıhı ısteyen rus takımının sahıbı alı senın patronuymus yanı amac fatıhı trabzondan alıp devre arasında fenere vermek.bır ara turkıyede cok uygulanan yontemdı bu.adı hulle mıdır gulle mıdır oyle bır sey.ve ayrıca trabzonun rus takımına turkıyede bızden baska takımda oynayamaz teklıfı ıcın sure ıstedıgını de hepımız bılıyoruz.paylaşmak ıstedım.saglıcakla

buda benden not olsun zenit kulubunun toplam bütçesi 10 milyon euroymuş;)

Şenol YİĞİT
30.07.2006, 12:49
bunu bende bi yerden duymuştum...

diskus
30.07.2006, 12:52
fatih tekke bizim kaptanimiz ve su anda aurupanin en iyi golcülerinden biridir,yalniz cikipta ben aurupaya gitmek istiyorum diyen fatih ten bize fazla fayda olmaz.yolu acik olsun.

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 12:53
fatih tekke bizim kaptanimiz ve su anda aurupanin en iyi golcülerinden biridir,yalniz cikipta ben aurupaya gitmek istiyorum diyen fatih ten bize fazla fayda olmaz.yolu acik olsun.
rusya avrupammı

otekisede aynı iş yaptı kudurdu gdiecem diye ukranyya gitti türkiye liginden çok aşığı bi lige sonu şimdi galatasaryda fatıhın akıbetide ayndır

diskus
30.07.2006, 13:02
rusya avrupammı

otekisede aynı iş yaptı kudurdu gdiecem diye ukranyya gitti türkiye liginden çok aşığı bi lige sonu şimdi galatasaryda fatıhın akıbetide ayndır
o zaman is fatih te ciksin ben rusyaya gitmiyorum desin bu kadar kolay,gönlümle bu sezonda trabzonda oynuyacagim desin.

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 13:03
o zaman is fatih te ciksin ben rusyaya gitmiyorum desin bu kadar kolay,gönlümle bu sezonda trabzonda oynuyacagim desin.

fatih bundan bi hafta once dediki rusya gidp tekme yemeye niğetim yok dedi istemedi,gonderiliyor bence

Mustafa Önal
30.07.2006, 13:07
eğer fatihin gitmesi konusunda maddi boyut düşünen arkadaşlarımız varsa. şunu belirteyim ki fatih kalırsada bu ekonomik tabloyu yakalır. nasıl mı? iki yıldır şampiyonlar liği kapısından döndük.eğer fatih bu takımda kalırsa en kötü ikinci oluruz. bu demek ki şampiyonlar liği. direk katılım payı yaklaşık olarak 6 trilliyon. iki sene üst üste katıldık mı fatihe verilen parayı kazanıyoruz. artı bu sene uefa kupasındaki başarı durumumuz. şampiyonlar liğinden ötürü sponsor gelirleri stad gelirleri . artı fatih sayesinde marcelinho nun yapacağı prim sayesinde forma satışı. işin maddi boyutu bu . benim için asıl olan takımı durumu fatih in kaptanlık durumu takımı şampiyonluk yarışına motive etmesi takıma pozitif enerji yayması. bu görüşe katılayabilirsiniz. ancak fatih takım üzerinde mütiş etkili. fatih in olmadığı maçlarad takım kimliğini kaybediyor. güvensizlik hat safada. birde bir ay önce falan kalecimiz tolga fatih abi fenere gitmez dedi. tolga o lafı neden söledi. tolgada biliyorki fatih çok iyi bir trabzonlu ve bu takım için her şeyi yapar. gönlümüz kalbimiz kalmasından yana. işin maddi boyutu aşılır yeterki akıllı adımlar atalım.

Punisher-61
30.07.2006, 13:09
Marcelinho geldi Takim simdi daha güclü ve daha iddiali..bakalim fatih simdi gitmek ister mi??;)

diskus
30.07.2006, 13:15
fatih bundan bi hafta once dediki rusya gidp tekme yemeye niğetim yok dedi istemedi,gonderiliyor bence
arkadas ben bu fatih olayinda kafam karisiyor,fatih gecen sezon bizde isteksiz gene ve dogru durüst antreman yapmadan oynadi ve bir sürü gol atti,trabzonspor a yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür ederiz,yalniz fatih in sözlesmesi bu sene bitecek ve o zaman istedigi kulube bedava gidecek yönetim anladim kadariyla onun kontratini uzatmak istedi ama fatih yanasmadi.yönetimin elinde simdi iki olanak var ya fatih i simdi satmak yada sene sonunda fatih in bedavaya herangi bir kulübe gitmesi.onun icin yönetimide düsünürsek onlarinda eli koglu bagli.

ihsanbayram
30.07.2006, 13:24
ömer riza ,umut ,cem demir var iken ersen martini aldiklarina göre fatih yüzde yüz satiliyor demektir ,insallah sol kanata da iyi bir yabanci alirlarda iyi bir kadromuz olmus olur

jefferson(tolga)

fatih(ufukhan) stepanov cagdas(erdinc) murat(celo)

hüseyin(hasan) szymek(ferhat)

yattara(musa) marcelinho(gökdeniz) gökdeniz(yabanci)

umut(ersen martin)(cem demir)

kadromuz bu sekilde olacak bu yil insallah hayirli olur

Adem Erdoğan
30.07.2006, 13:27
fatihe 8 milyon euro avrupada hiçbir takım vermez.Ancak fb o kadar parayı verir.

Murat Hızal
30.07.2006, 13:32
Fatih çok iyi bir futbolcu,bunda hem fikiriz.Bana göre doğru partnerle oynadığı sürece avrupanın sayılı golcülerinden biri.Ayrıca fatih vazgeçilmezde değil satarsınız fatihi bakarsınız umut patlar ömer veya ersin patlar.

Fakat bu sene deneme şansımızın olmadığına inanıyorum.Evet bu saydığımız adamlar iyi futbolcular özellikle umutdan çok ümitliyim ama bu sene şampiyonluğa oynamak istiyosak fatihi satmamamız gerekiyor.Özellikle marcelinho'nun oynadığı bir orta alan fatihe leblebi gibi gol attırır.

Yönetimi tebrik ediyorum çok iyi bir transfer gerçekleştirdiler.tabi bu işin uyumu var vs var,ama kağıt üstünde çok iyi bir transfer.Şimdi yönetimin yapması gereken fatihi elinde tutmaktır.Oldu da fatihi sattılar bu sefer mutlaka forvet hattı için oyuncu düşünmeliler diye düşünüyorum.

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 13:33
fatihi satmak hiç akil kari deil yok seneye serbest kalacakmis yok satalim para kazanalim arkadaslar biz büyük kulubüz unutmayin amacimiz kaliteli topçular alarak sampiyon olmak.en büyük yildizimizi satarak para kazanmak deil.belki fatih çok gitmek istiyodur ama eminimki fatihle oturulup kunusulsa ona bu taraftarin bu takimin ihtiyaci oldugu anlatilsa gerçi biliyodur bu onlari ama biraz duygu sömürüsü yapilsa o trabzonsporu birakip gitmez.maile devam

vatandas61
30.07.2006, 13:36
fatih gidecegim dedi, ancak avrupadan iyi teklif gelirse. rusyaya kendi istegiyle gidecegini zannetmiyorum. resmen hedef kücültmüs olur. adam uefa da bile degil. ne diyelim hayirlisi olsun, insallah kalir. kalmasada yönetimden fatih kadar degil, fatihden daha iyi olacak oyuncu bekliyorum.

Erbay
30.07.2006, 13:37
Yönetim açıklamayı pazartesi yapacağız demişti.Ama görünüşe göre Fatih Tekke gidecek gibi.İnşallah gitmez.

Onur Muhcu
30.07.2006, 13:37
Fatih bir süpriz yapıp gitmesen ne güzel olurdu, keşke kalma ihtimalin olabilse . .

İslam Sezer
30.07.2006, 13:45
ne yap yap fatihi gönderme ey yönetim.tabi ki şampiyonluk gibi bir hedefin varsa....

EmrahYalçınalp
30.07.2006, 14:02
Fatih Zenit'le anlaşmaya vardı, imzalar atıldı. Resmi açıklamaya kadar topiğin açık kalmasında bir sakınca yok ama bundan sonra Trabzonspor'a katkı yapacak yorumlara ağlayıp sızlanmalardan daha fazla ihtiyacımız olacak.

beratiabi
30.07.2006, 14:14
arkadaşlar marcelinho transferi gerçekleşti klübe hayırlı uğurlu olsun. şu an itibariyle hücum hattına top taşıyacak sağdan ve soldan ortalar yapabilecek bir yapıya kavuştuk. son yabancı hakkımızı iyi kullandığımızda bu takım türkiye liginde ve uefada şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır.

ancak en önemli konu trabzonsporda bu kulvarları başarıyla tamamlayabilmek için dünya çapında bir forvet gerekmektedir. bu yıldız fatih tekkeden başkası değildir. gerçekçi olmak gerekirse fatih tekke kalitesinde bir yabancı (zaten türk yok) avrupadan 15 milyon avrodan aşağıya gelmez. (tabi türkiyeye gelmeyi kabul ederse.) vel hasıl kelam lafı uzatmadan diyeceğim şu ki fatih tekke hayallerimizi gerçekleştirmek için gereken en önemli taş. yani satranç tahtasındaki vezirimiz. hem golcü hem inanılmaz bir pasör. hava hakimiyeti olduğu kadar avrupanın sayılı top saklayabilen ve takımı rahatlatan futbolcularından. yani komplike bir saldırı silahı. fatih tekkeyi kaybetmemek için çok az zamanımız kaldı. yapmamız gerekenler nedir bir konuşalım ve yarın hemen harekete geçelim. ama öncelikle şu andan itibaren klübün resmi sitesine ve sayın albayrakların sitesine (eğer varsa birisi yazsın) mail yağdırmaya başlayalım.

Kendi yazdığım metin:

Evet Sevgili Serdar kardeş öyle güzel yazmışsınki üzerine eklenti yapmak için çabalaması gerekir insanın gerçekten tebrikler.
Birazda birşeyler biz ekliyelim;
Bugüne kadar yazdıklarımızı bir kenara iterek. Evet yönetim Fatih tekkenin dediği gibi olmalı yani biz Trabzonspor yönetimiyiz oramız buramız oynamaz diyebilmeli yok Transfer politikası deyip ucuz zırvalarla asil Trabzonspor taraftarını kandırmaya kalkmamalı. Şimdi bu yönetimde bunları hissetmekteyim. Yani adam gibi bir duruş sergileyemiyor, takır takır çıkıp söylenenlere cevap veremiyor, masaya yumruğunu vuramıyorlar. İşin en kolayını seçip yedisülalelerinin parasıyla yapamayacakları reklamı yönetime girerek yaptıktan sonra batan gemideki fareler misali kaçışıyorlar sağa sola. Başkan öyle yada böyle yalan yada doğru( belliki yalan) cebimden birşey vereceğim dedi ama diğer yöneticilerden ses yok.
Çok yazık TRABZONSPOR gibi bir camia bunların eline kaldıya. Sorarım size Fatih Tekke'nin transfer parasıyla transfer yapmak çok kolay verirsiniz adama parayı alırsınız. Asıl siz kendi katkınızla ne yaptınız yazdıkça içleniyor insan ve sonradan pişman olacağı sözleri söylemek istemiyor, nede olsa biz Trabzonsporluyuz. Ama tokatıda vurdumu insanın gözünün üstüne Osmanlı misali kaldıramaz o adamı kimse yerinden umarım bu yönetim bu isyanlara bu haykırışlara ses verir ve yine söylediğim gibi bir yıldız evet marcelinho bir yıldızdır alıp bizim Gökyüzümüzden bizi etmesinler yoksa asla ve asla bu camia bunları affetmez.

61viya
30.07.2006, 14:20
Yıldız almayı,yıldız satmayla düğşünen zihniyeti kınıyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Böyle birşeyi yaparsanzı tepenizin üzerinde şu çizgi filmelerde dönen yıldızlar var ya hani,her maça çıkışınızda onlardan görürsünüz binlerce tane....sözlü protesto yeter de artar bile bunun için..

Mail yoladım ben de...Arkadaşlar Kaptanımıza ihtiyacımız var..Ben o pazubandı onun kolunda görmek istiyorum...Başkasının değil....!

ts_fan
30.07.2006, 14:27
Lig TV, yarın Fatih Tekke'nin 4 yıllık sözleşme yapmak üzere St.Petersburg'a gideceğini bildirdi.

Mert67
30.07.2006, 14:33
artık baskı yapmamıza gerek kalmadı fatih i yolladılar zaten.

Şentürk
30.07.2006, 14:34
arkadaslar bir şeyi atlıyor fatihin transferi için hepp yönetimi suçluyorsunuz!!!!

burada en önemli faktör fatih tekkedir,o gitmek istediği için gitmiştir,bunu neden anlamıyorsunuz!!!

zaten almanyadaki ropörtajında söylediği gibi transferde tek yetkili benim demedi mi? bari burdan anlayın, bir yıldan beri kafam rahat değil gidicem diyen kendisi değil mi?

kusura bakmayın ama gitmeyip ts yede imza atmayan, seneye elini kolunu sallayarak gidecek olan futbolcuyu, 10 milyon euro veren bir takıma vermeyin satmayın demek sizce neye girer??

trabzonsporluluk anlayışı ile kulübü koruma anlayışı ile bağdaşıyor mu???

fatih istemedi fenere gitmedi,beşiktaşa gitmedi,fatih istedi zenite gitti,

kısacası fatihin gitmemesini istiyorsanız yönetime değil fatihe baskı yapın!

çünkü kendisininde dediği gibi transferde tek yetkili fatih tekke......

Sinan Akyıldız
30.07.2006, 14:37
gereksiz konu , bunu fatih tekke konusundaki herhangi biyerede yazabilirdik , konu açmaya gerek yoktu...

saygılar...

Şentürk
30.07.2006, 14:40
yönetime baskı yapalım şeklin de konu açılmıştı?????

TheRapZoNe
30.07.2006, 14:42
Bundan önceleri Fatih yaptığı açıklamalarda ; avrupadan bir takımda forma giymek isterim eğer klübümüzde izin verirse ve anlaşma sağlanırsa diye.. Şimdi Rus takımı çıkmış Fatih'e hayatında belkide bir daha bulamayacağı bir fiyat söylemiş. Sonrada Fatih tercihini yapmış ve gidiyor. Deseydi ki yok ben rusyada oynamam bu sene burada kalıyorum, onu TRabzonspordan kovalayan olmazdı herhalde. Her şey karşılıklı diye düşünüyorum.. Sonuçta futbolcular da para için oynuyorlar..

Miraç Atalay Çiftçi
30.07.2006, 14:48
ne yönetimi eleştiriyorum ne de fatihi...
biliyor ve inanıyorum ki iki tarafta menfaatleri için çabalıyor...
ne fatihin eski konuşmalarını söylemlerini gündeme getirip böyle demişti diye düşünüp kafa yoruyorum ne de yönetimin yıldız alacagız şampiyon olacagız vaatlerini...
ne sözleşmenin seneye bitecegini hatırlamak düşünmek istiyorum ne de yapılan-yapılacak uzatma teklifinin Tekke'nin kabul edip etmeyecegini...
Ne zenitin dünya sıralamasını bilmek istiyorum ne de zeniti trabzonsporumuzla kıyaslamak...
ne rusya ligi önemli benim için ne de oranın futbol mantalitesi...

bir tekşey aklımda bu da sanırım öyle devam eder gider....

Fatih TEKKE Türkiyenin en büyük Avrupanın sayılı gol yollarından biri...
Yani hani şu bizim Yıldız dediklerimizden...
Hangi takım olursa olsun Fatihi kimse kaybetmek istemez...
Onun yerini doldurmak isim yapmış gol yollarında becerikli bir avrupa kalitesinde forvetle olabilir....
Ama bu adamıda alacak adam nerede?

Degil 8 milyon dolar 25 milyon dolar da verilse şampiyonluk inancı taşıyan bir kulüp en büyük silahını para ugruna satmaz...Hele hele kalbi tabzonspor için atan bir insan şampiyonluga inansa idi hiç gitmezdi...

bu günden sonra benim 24 senenin ardından gelebilecek şampiyonluk turuna olan inancım kayboldu arkadaşlar...

Geçmiş Olsun...

fanatik_zuzu
30.07.2006, 14:49
firariye katılıyorum.sonuçta aliyi de yollayacaklardı ist.b.b ye ama istemedi yollamadılar fatih istemesse yollarlar mıydı.ben gitmesine bişe demiyorum keşke daha iyi bir klübe gitseydi.tek üzüntüm zenite gitmiş olması..!ayrıca kalsa süper olurdu marcelinhoylaa coştururrdular bizi:(ama neyse herşeyin hayırlısı..

Punisher-61
30.07.2006, 14:49
zorla güzellik olmaz....
gitmek istiyorsa ne yapalim??

Mollasalihoğlu
30.07.2006, 14:52
Ayrıca 8-10 milyon euro kaybetme lüksü olan bi takım mıyız?Sözleşme de uzatmıyo kaptan..Üzülmemek elde değil ama mantıklı olan da bu gibi duruyo..

Murat Acar
30.07.2006, 14:53
arkadaslar bir şeyi atlıyor fatihin transferi için hepp yönetimi suçluyorsunuz!!!!

burada en önemli faktör fatih tekkedir,o gitmek istediği için gitmiştir,bunu neden anlamıyorsunuz!!!

zaten almanyadaki ropörtajında söylediği gibi transferde tek yetkili benim demedi mi? bari burdan anlayın, bir yıldan beri kafam rahat değil gidicem diyen kendisi değil mi?

kusura bakmayın ama gitmeyip ts yede imza atmayan, seneye elini kolunu sallayarak gidecek olan futbolcuyu, 10 milyon euro veren bir takıma vermeyin satmayın demek sizce neye girer??

trabzonsporluluk anlayışı ile kulübü koruma anlayışı ile bağdaşıyor mu???

fatih istemedi fenere gitmedi,beşiktaşa gitmedi,fatih istedi zenite gitti,

kısacası fatihin gitmemesini istiyorsanız yönetime değil fatihe baskı yapın!

çünkü kendisininde dediği gibi transferde tek yetkili fatih tekke......
Evet firari sonunda kadar katılıyorum sana.inan ben kaptanın son bjk maçından sonraki konuşmalarından sonra gitmesinden yanaydım ve bunca parayı veren bir avrupa klübü çıkıyosa hiç düşünmeden satılmalı bence.onun yerini dolduracak futbolcular alındı sanırım hele birde sol mevkiye denilson gibi bir futbolcu alınırsa fatih gittiğinede gitmek istediğinede pişman olacak.BAKIN BURAYA YAZIYORUM Sonra demedi demeyin.Bu takım takım olmayı başarırsa inanın şampiyonluğun en büyük adayı BİZİZ.

Alpayer
30.07.2006, 15:00
Bırakın adamı rahat yaa. Gitsin biraz para kazansın. Belki Trabzon'da bi fabrika kurar.

http://www.ug.bcc.bilkent.edu.tr/~ocakli/resimler/kilit.jpg

Bu resmi koymak için pusuda bekliyordum.:D

My
30.07.2006, 15:08
Ne büyük bir kilit yahu :D

Tunga
30.07.2006, 15:11
Yönetime ne baskı yapıldı ki, Fatih'e yapılsın.

Düzeltme: Fatih o senin dediğinin tam tersini söyledi ve bu kulaklar bunu kendi duydu.

Baskı nereye olmalı, doğru adres neresi:

Geçen hafta Trabzonspor resmi internet sitesi haber yapıyor ve şu açıklamalar kendi sitemizde var (DI):

F.Tekke transfer konusundan bıktı
Trabzonspor'da adı sezon bitiminden bu yana transferle anılan ancak bir sezon daha kulübünde kalan Fatih Tekke'nin sabrı taştı. Son olarak Rusya'nın Zenith Petersburg kulübünün transfer teklifi yaptığı öne sürülen Fatih, "Tüm bu konuşulanlardan bıktım. Zenith' le falan uğraşacak vaktim yok" dedi.

Fatih, transfer söylentileri başlyadığından bu yana kendisinin söylediği hiçbir şeye kulak asılmadığını, insanların sürekli kendi düşündükleri şeyleri yazıp söylediklerini ifade ederek, "Ben doğrusunu söylüyorum insanlar başka şeyler yazıyor. Benim hakkımda kimsenin bundan sonra yalan yanlış şeyler yazıp bulanık suda balık avlamaya çalışmasını istemiyorum" dedi.

Bordo - mavililerin kaptanı, "Trabzonspor'un başarısı için mücadele edeceğim. Ben söyleyeceğimi baştan beri söylüyorum. İnsanlar artık bunu anlasın. Ciddi bir sakatlık veya başka bir şey olmadığı müddetçe TRabzonspor'un başarısı için çalışcağım. Trabzonsporlu doğdum ve bu takım bana çok şey verdi. Kimse beni bu takımdan ayıramaz. Bıktım bu yalanlardan. Zenith'le falan uğraşacak vaktim yok. Bir an önce tam performansla Trabzonspor'un başarısı için mücadele etmeye çalışıyorum" diye konuştu.

Daha ilginç bir şey söyleyeyim, bu haberi KALDIRMIŞLAR! (Düzeltme: Kalkmamış adres: http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=&PID=449&HaberID=34028 )

Daha önce Halilodziç'in yönetimi eleştirdiği tüm beyanatları (kulaklarımla duyduklarımı söylüyorum sadece) kesilip kırpılarak yayınlanıyordu internet sitemizde. Trabzonspor'a zarar veriyor bahanesiyle. Bu anlaşılabilir elbette.

Ama ne hikmetse Fatih'e söylettirdikleri "Seneye Trabzon'da değilim" lafını sadece, evet sadece 10 dakika sonra resmi siteye koyarak, bir hafta boyunca ilk sayfada tuttular.

Ben yönetimden MERTÇE bir açıklama istiyorum, zira Fatih'i istemedikleri çok açık. İşte ben bunun gerçek sebebini öğrenmek istiyorum. NEDEN?

İsterse gitmez (!?!?!) diyenlere bu iş nasıl oluyor bir örnek.

Adem Koçak:
İDMAN SONRASI
Trabzonspor'da geçen sezon ilk 11'de sık sık kendisine yer bulan ve hazırlık maçlarında gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine toplayan Adem Koçak, bir gece operasyonu ile Ankaraspor'a verilmesinin şokunu yaşıyor. Genç oyuncu, "Akşam Bordo-Mavili ekiple idmana çıktım, idman sonrası bana 'Ankaraspor'a verebiliriz' dediler. Gece uçağı ile de Ankara'ya döndüm" dedi.

2-3 SAAT
"Oynamaktan büyük gurur duyduğum Trabzonspor'dan ayrılmam 2-3 saat içinde oldu, böyle olmamalıydı" diyen yetenekli oyuncu, "Ben Trabzonspor'da çok mutluydum. Böyle büyük bir camianın formasını giymekbenim için çok önemliydi. Böyle ayrılmak istemezdim ama yöneticiler böyle uygun görmüşler. Bundan sonra bu kulübün başarılı olmasını gerçekten çok istiyorum" diye konuştu.

Yönetime ne baskı yapıldı ki, Fatih'e yapılsın.

eys_61
30.07.2006, 15:20
-yönetim transfer yapacak para bulmak için mi kaptanı elden çıkarmak istiyor?
-tekke para kazanmak için gitmek mi istiyor?
-tekke avrupada kariyer derken zenithi mi kastediyor?
-içimizdeki irlandalılar misali birileri febeye mi çalışıyor?
-gitmek ya da gitmemek fatihin elinde mi?

sorular,sorular...

Şentürk
30.07.2006, 15:21
@şimal yıldızı

ben yönetime baskı yapıldı demedimki baskı yapıcaksanız fatihe yapın dedim,bu konuyu açmamın nedeni: yönetime fatih için baskı yapalım,fatihi satanı bizde satarız gibi söylemlerin yanlış oldugunu anlatmak istemem:
herseyin üzerine yemin edebilirim ki :
fatih tekkenin transferde tek yetkili benim demesini de kulaklarımla duydum gözlerimle izdedim,almanyada otelin önünde verdiği ropörtajı...

siz fatihe SÖYLETTİRDİKLERİ lafı bir hafta resmi sitede tuttugunu söylüyorsunuz
, allah aşkına tek benim odak noktası benim, benim oram buram oynamaz benim adım FATİH TEKKE diyen bir insana zorla bir şey yaptırabilir misiniz??

ayrıca dediğimin tam tersini kulaklarımla duydum diyorsunuz peki fatih tekkenin 1 yıl boyunca ben gitmek istiyorum sözü etrafında söylemlerini kulaklarınız duymuyor mu!!!

işte bu yüzden diyorum ki fatih tekkenin kalmasını istiyorsak YÖNETİME DEĞİL FATİH TEKKEYE BASKI YAPALIM.

Muhalif
30.07.2006, 15:23
Bence yapmayalım..

Oğuz
30.07.2006, 15:26
Öküz öldü, ortaklık bitti. Her iki tarafa da hayırlı olsun.. Zenith Petersburg diye bir takıma gitti. Bu da bizim gerçeğimizle örtüşüyor işte. Türkiye'nin bize göre en iyi futbolcusunun gittiği takıma bakın. En iyi savunmacısı da gitmişti bir Avrupa Kulübüne(!). Bugün yedek kalma pahasına GSde. İçimden geçen en samimi sözler "her iki taraf içinde hayırlı olsun"dan öteye gitmiyor..

Murat Acar
30.07.2006, 15:27
Bırakın adamı rahat yaa. Gitsin biraz para kazansın. Belki Trabzon'da bi fabrika kurar.

http://www.ug.bcc.bilkent.edu.tr/~ocakli/resimler/kilit.jpg

Bu resmi koymak için pusuda bekliyordum.:D
Waşşşş bea
YAF BU ADAM DEĞİLMİKİ YILLIK 1 MİLYON 800Bİn
YTL alan.
yogsa benmi yannış hatırlayrum uşaklar.biri bana bişi dedin da..ula netti bunca parayi yogsa kadiköyemi kurdu fabrikayii

kutoz
30.07.2006, 15:27
Bu saatten sonra, kime baskı yapılırsa yapılsın Fatih Tekke artık Zenith'lidir...

Bu transferde bir suçlu aramaya gerek yoktur. Zenith Fatih Tekke'nin bonservisine, Trabzonspor için bir servet vermiştir. Fatih Tekke'de, bu saatten sonra alabileceği en yüksek meblağı alacaktır... Alan memnun veren memnun anlayacağınız...

Bize düşen, Fatih Tekke'yi güzel bir şekilde uğurlamaktır, birilerini karırak dökerek değil...

Şentürk
30.07.2006, 15:31
Bu saatten sonra, kime baskı yapılırsa yapılsın Fatih Tekke artık Zenith'lidir...

Bu transferde bir suçlu aramaya gerek yoktur. Zenith Fatih Tekke'nin bonservisine, Trabzonspor için bir servet vermiştir. Fatih Tekke'de, bu saatten sonra alabileceği en yüksek meblağı alacaktır... Alan memnun veren memnun anlayacağınız...

Bize düşen, Fatih Tekke'yi güzel bir şekilde uğurlamaktır, birilerini karırak dökerek değil...

+1967 +1967

fehmi
30.07.2006, 15:36
Fatih Tekkeyi avrupa almaz fb belki alır

beratiabi
30.07.2006, 15:36
Bu Trabzon bizim sevgili arkadaşlar öyle yada böyle biz bundan çok daha kötü olan kadrolarımızda bu takımın arkasında idik yanlış anlaşılmasın takımın arkasında yönetimin değil daha doğrusu yalan söyleyen iki yüzlü dün söylediğini bugün unutan yönetimin değil. Harika bir şekilde kendi reklamlarını yaptıktan sonra fare misali kaçan yönetim kurulu üyelerinin değil. Biz sade ve sadece renklerini aşık olduğumuz, Geceleri rüyalarına daldığımız, futbolcularının ismini çocuklarımızın ismi olarak belirlediğimiz İstanbul takımlarını dize getiren o şanlı TRABZONSPOR'umuzun arkasında olduk her zaman. Haksızlığa uğrarken sıradan bir takım gibi iki fıs fıs cevaptan sonra susan yönetim değil. ASİL ONURLU BİR TARAFTAR GİBİ CEM PAPİLA ÖRNEĞİNDEKİ GİBİ SOKAĞA DÖKÜLEN TARAFTARLARIZ BİZ. (Cem Papilayı unutmayacak, unutturmayacağız birgün ondan öyle yada böyle intikamımızı alacağız.)
Sözün özü karşılık beklemeden reklamını yapmadan klüp kazansın diye maçlara giden.klüp kazansın diye formalar alan. çocuklarımızın oyuncaklarını bile bordomavi seçen. İŞİN ÖNEMLİ TARAFI BORDOMAVİ spor malzemesi satmayan bir mağazadan asla ve asla alışveriş yapmayan taraftarlarız biz. ASIL TRABZONSPORUMUZ SAHİPLERİ BİZİZ ARKADAŞLAR. onun için sonuna kadar hep destek tam destek.
Son olarak eğer sırf transfer için para aramak düşüncesi ile Fatih'imizi umutlarımızı sattılar ise.............. FATİHİ SATANI BİZDE SATARIZ.
Tüm Trabzonsporluları büyüğünden küçüğüne saygı ile selamlıyorum.

champions
30.07.2006, 15:38
fatih tekke gitmek istediğini birçok kez söyledi ne dedi avrupada futbol oynamak istiyorum tabiki o da avrupanın büyük liglerinden birinde oynamak isterdi ama zenitin teklifini yapacak bi takım olduğunu hiç sanmıyorum herşey paramı diyeceksiniz düşünün fatih 29 yaşına gelmiş genç olsa anlaşılır bu fırsatı bi daha yakalayamaz teklif aldığı paraya yakın olsa gitmek istemeyebilir ama aldığı para 1milyon 850 alacağı para 4 milyon küsür yani arada bi uçurum var
bi de son yıl yaşadığı olayları düşünün eşinin ve kendisini arabasının kurşunlandığı bi yerde insan ne kadar kalmak ister

söylemlerine gelirsek bu gayet normal avrupada nerde olsa oynarım diyecek hali yoktu büyük bi kulüpte oynamak istiyorum dedi zenit gibi bi kulüpten böyle bi teklif geleceğini ve avrupadan buna yakın bi teklifin olmayacağını bilemezdi

sonuç olarak inşaallah başarılı olur ve hakettiği daha iyi bir yere gider
bundan sonra fatihin yerini nasıl doldururuz diye düşünmeliyiz

Muhalif
30.07.2006, 15:40
İşte böyle.. son bir kaç mesaj gayet sağduyulu ve aklı selim yazılmış.. Fatih'in dediği gibi Bu kadar basit.. Trabzon'da çok sıkılmıştı,bildiğimiz-bilmediğimiz bir çok ufak tefek mesele birikip büyük meseleler olmuştu,gitmek istiyordu gitti.. Bu kadar basit onun açısından..
Fatih'i alsa alsa Zenit veya dengi bir takım alırdı bu da bu kadar basit benim açımdan..
Giden kaptan olunca duygusal açıdan aetkileniyor bazı arkadaşlar.. mühim olan takım diyoruz ya.. Mühür kimdeyse Süleyman odur, yani pazıband kimdeyse kaptan odur:) bu kadar basit..
Tekrardan Trabzonspor ve Fatih için hayırlısı olsun diyorum.. Bu sene şampiyonluk beklentim çok daha yüksek...

FERO61
30.07.2006, 15:52
bu sene fatihi alan seneye gökdenizide götürür..onlar iyi bi ikili

Jackdaniels
30.07.2006, 16:06
Fatih yoksa bunlar var: umut - ömer rıza - ersen martin- ergin keleş - cem demir - ali güzeldal - hepsi bu sene bizim için ter dökecek forvet hattında...Biz zamanında hamiyi şotayı gönderdik o yüzden fatihi bu kadar kafaya takmayın helede gitmek istiyorum diyen birini hiç dert etmenize gerek yok yeni kulübü dünyaca ünlü hatta galacticos diye adlandırıLan zenitte kendisine başarıLar.

since1967_
30.07.2006, 16:14
arkadaşlar fatih yüzde doksan dokuz gitmiştir. şu an itibariyle maillere tabiki devam edelim. yani iş işten geçti bırakalım değil. ileride bir gün bu meseleler bir daha açılacak o gün için. nasıl yani diyorsunuz, bir hikaye ile devam edelim.

Hazreti Musayı ateşe atmak için mancınıklar kurduran firavun bina yüksekliğinde bir ateş yaktırmış. cellatlar ve yaltakçıları hazırlanmış bakıyorlar, ellerini avuçlarını ovuşturuyorlar. ateşe düşüşünü görmek için can atıyorlar. bir yandada odun taşıyan kargalar var. koca koca odunları taşıyıp taşıyıp ateşi beslerlerken bir bakıyorlar bir karınca, ufak bir damlacık suyu ateşe doğru son sürat götürüyor, gören kargalar önce bir kahkaha atıyor sonra:

- nereye be ahmak karınca, diye sesleniyorlar. karınca:

- ateşi söndürmeye. diye cevap veriyor, kargalardan birisi;

- e o yüzden ahmak dedik ya, taşıdığın bir damla suyla ateş sönermi diyince bizim karınca;

- asıl ahmak sizsiniz. bende bilirimki bir damla suyla ateş sönmez, ama olsun hiç olmazsa safım belli olur der.

işte bu misal klübe baskıya devam edelim, hiç olmazsa safımız belli olur bu birinci ders bence. ikincisi takımın en etkili oyuncusunu satıp iki tane oyuncuyu yarı fiyatına kapatan yönetim, siz ve kargalarınıza en kısa sürede hesap sorulacaktır. ilahi adalet işleyecektir. paranın diğer yarısınıda yiyin bari size de bu yakışır. cebinizde akrep mi var acaba sayın albayrak.?

eyy yönetim görüyoruzki sizin bir hesabınız varmış, ama merak etmeyin büyük trabzonspor taraftarınında bir hesabı var. yakında önünüze koyar adisyon fişini, ödediniz ödediniz, ödeyemezseniz vay halinize........

trabzonspor büyüktür, küçüklerin bu klüpte işi yoktur.

Emre B.
30.07.2006, 16:17
Fatihin gitmesine çok üzülmüyorum.Umut'un yolu açılır

focus61
30.07.2006, 16:19
ben sadece trabzonlulardan oluşan bi takım istiyorum istersek a katagorisinde oynayalım fark etmez. a millli takım maçlarını daha heyecanlı izlerim hep . çünkü temsil ediliyoruz. kulüp lerdeki gibi parası olan düdüğü çalmıyor. çıkaracaksın alt yapıdan oynatacaksın. bi başkan olsam neler yapardım da neyse ...

Hakancan dediklerine aynen katılıyorum ...Ya şu Fatihin gitmesi canımı sıktı arkadaş...

Gitmese daha iyi olurdu hamsi ve samba şov iyi olmazmıydı sence?

Erbay
30.07.2006, 16:52
http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/170706fatih.wmv
Kampta iken bunları söylemişti.

Selman
30.07.2006, 17:07
ne fatihin eski konuşmalarını söylemlerini gündeme getirip böyle demişti diye düşünüp kafa yoruyorum ne de yönetimin yıldız alacagız şampiyon olacagız vaatlerini...
ne sözleşmenin seneye bitecegini hatırlamak düşünmek istiyorum ne de yapılan-yapılacak uzatma teklifinin Tekke'nin kabul edip etmeyecegini...
Ne zenitin dünya sıralamasını bilmek istiyorum ne de zeniti trabzonsporumuzla kıyaslamak...

Onun yerini doldurmak isim yapmış gol yollarında becerikli bir avrupa kalitesinde forvetle olabilir....

Degil 8 milyon dolar 25 milyon dolar da verilse şampiyonluk inancı taşıyan bir kulüp en büyük silahını para ugruna satmaz...Hele hele kalbi tabzonspor için atan bir insan şampiyonluga inansa idi hiç gitmezdi...

bu günden sonra benim 24 senenin ardından gelebilecek şampiyonluk turuna olan inancım kayboldu arkadaşlar...

Geçmiş Olsun...
Yazına sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.Demekki Fatih Şampiyonluğa inanmadığı için gitti bu takımı yetersiz gördü.Onun gitmesi için burada göbek atanlar muratlarına erdiler.
Umut+Ersen+Cem+Ergin dörtlüsü 30 golü aşsın gidip ayaklarını öperim.
Geçmiş olsun bu senede hüsran.

since1967_
30.07.2006, 17:12
Yazına sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.Demekki Fatih Şampiyonluğa inanmadığı için gitti bu takımı yetersiz gördü.Onun gitmesi için burada göbek atanlar muratlarına erdiler.
Umut+Ersen+Cem+Ergin dörtlüsü 30 golü aşsın gidip ayaklarını öperim.
Geçmiş olsun bu senede hüsran.

yönetimi topa tutmaya devam edelim arkadaşlar. mail bombardımanına devam. gerekirse evini ararız bu adamın. ben klübü dünden beri 4 kere aradım sizde arayın haddini bilsinler. sana tamamıyla katılıyorum renkdaşım.

Gürkan
30.07.2006, 17:15
arkadaşlar fatih yüzde doksan dokuz gitmiştir. şu an itibariyle maillere tabiki devam edelim. yani iş işten geçti bırakalım değil. ileride bir gün bu meseleler bir daha açılacak o gün için. nasıl yani diyorsunuz, bir hikaye ile devam edelim.

Hazreti Musayı ateşe atmak için mancınıklar kurduran firavun bina yüksekliğinde bir ateş yaktırmış. cellatlar ve yaltakçıları hazırlanmış bakıyorlar, ellerini avuçlarını ovuşturuyorlar. ateşe düşüşünü görmek için can atıyorlar. bir yandada odun taşıyan kargalar var. koca koca odunları taşıyıp taşıyıp ateşi beslerlerken bir bakıyorlar bir karınca, ufak bir damlacık suyu ateşe doğru son sürat götürüyor, gören kargalar önce bir kahkaha atıyor sonra:

- nereye be ahmak karınca, diye sesleniyorlar. karınca:

- ateşi söndürmeye. diye cevap veriyor, kargalardan birisi;

- e o yüzden ahmak dedik ya, taşıdığın bir damla suyla ateş sönermi diyince bizim karınca;

- asıl ahmak sizsiniz. bende bilirimki bir damla suyla ateş sönmez, ama olsun hiç olmazsa safım belli olur der.

işte bu misal klübe baskıya devam edelim, hiç olmazsa safımız belli olur bu birinci ders bence. ikincisi takımın en etkili oyuncusunu satıp iki tane oyuncuyu yarı fiyatına kapatan yönetim, siz ve kargalarınıza en kısa sürede hesap sorulacaktır. ilahi adalet işleyecektir. paranın diğer yarısınıda yiyin bari size de bu yakışır. cebinizde akrep mi var acaba sayın albayrak.?

eyy yönetim görüyoruzki sizin bir hesabınız varmış, ama merak etmeyin büyük trabzonspor taraftarınında bir hesabı var. yakında önünüze koyar adisyon fişini, ödediniz ödediniz, ödeyemezseniz vay halinize........

trabzonspor büyüktür, küçüklerin bu klüpte işi yoktur.

hikaye süperdi arkadasım.

inşallah birilerine bir şey anlatır.

bahadır2561
30.07.2006, 17:17
arkadaşlar fatih'İ satınca niye sattı yönetim diye başlıyoruz bombardımana
bu sene satmayıp seneye bedavaya gidince niye satmadı bu yönetim diyecegimizden eminim...
gelde çık işin içinden

Emre B.
30.07.2006, 17:18
Fatih istemeseydi gitmezdi.Yönetim onu fenere yollamaya çalıştı.Fatih istemedi ve gitmedi.Burda da aynı şey geçerli

since1967_
30.07.2006, 17:18
hikaye süperdi arkadasım.

inşallah birilerine bir şey anlatır.

teşekkür ederim.

Bulut61-34
30.07.2006, 17:35
Fatih'in Trabzonspor'a zarar verdiğini düşünüyorum ve evet Trabzonspor'a zarar veren herkese düşmanım. Fatih'in fenere gol attığı maçlardan kaç tanesini kazandık bir bilgi ver de bilelim.
Fatih'in gol atıp da kazanamadığımız, hatta 2-0 öne geçtiğimiz Kayseri maçınıda hatırlarım. Hatta Konya maçı, Ankaraspor maçı da var. Bu takımlar sizin sınıflandırmanıza göre zayıf oluyorlardı hatırladığım kadarıyla.
Şimdi ben bunları söylediketn sonra da söyleyebileceğiniz çok şey var. Söylemek istersen ve bakış açını değiştirmezsen mutlka buna da bir lafınız olur.

FANATIK61
30.07.2006, 17:35
Arkadaslar hani bir Kiz olurda Sevdalisina gitmek isterya ama naz yapar ve bilinirki dönüsü yok artik kiz kacacak, Fatih'de ayni böyle daha onu kimse tutamaz gidecektir, yasi basi belli ne yaptigini gayet iyi biliyor aciklamalarini duyan herkes artik rahat biraksin Kaptan'i ne kadar üzgünsek okadar'a sevincliyim cünkü Trabzon'da artik rahat yasayamiyor (Abdest alayim, kafama kursun sikin) bu söz herseyi ifade ediyor...

Bulut61-34
30.07.2006, 17:49
Hangi tarz yönetim istiyoruz? Düşünün bir;
Şuanda Sümer, Aktuğ ya da Özak başkan olsaydı Fatih başak bir takıma gider miydi veye satılırmıydı. Satılmazdı.Örnekleri çok
Ama M.Ali Yılmaz başkan olsaydı satılır mıydı? Satılırdı. Örnekleri çokk. Albayrak'ta hangi tür başkan olduğunu gösterecek yakında. Pazaretesi göreceğiz

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 17:50

Geçmiş Olsun...

nasil elestirmiyon yönetimi daha geçen gün beraber kalaylamiyomuyduk yönetime :D

Miraç Atalay Çiftçi
30.07.2006, 17:53
nasil elestirmiyon yönetimi daha geçen gün beraber kalaylamiyomuyduk yönetime :D

eheheh....

lemn o konuşmamıza eleştiri denmez başka bişeydi o ama şimdi buraya yazarsam ceza alırım...

Eeee şimdi ne olacak bu taraftarın şampiyonluk hayali...

+1(marce)-1(Tekke)=0 sonuc gene hüsran mı nedir?

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 17:55
eheheh....

lemn o konuşmamıza eleştiri denmez başka bişeydi o ama şimdi buraya yazarsam ceza alırım...

Eeee şimdi ne olacak bu taraftarın şampiyonluk hayali...

+1(marce)-1(Tekke)=0 sonuc gene hüsran mı nedir?

sampiyonluk hayalleri baska bahara kaldi ama unutma beraber kalyladiklarimizi :D

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 17:57
ne oldu arkadaslar daha 2 hadta önce herkes fatihin satilmasinda kiyamet kopacagini sölerken simdi herkes satilmasina tarafolmus tamam iyi bir transfer yaptilar ama fatihgittiten sonra hiç bi anlami kalmaz fatihin satilmasindan yana olan arkadaslarim sizi anlamakta güçlük çekiyorum.dünyada eniyi 10 golcü arasinda yer alan bi futbolcuyu satmak akil isi deil bence.

maile devam...

Selman
30.07.2006, 17:58

Asıl Trabzonspor'luluğundan şüphe edlimesi gerekenler farklı yerde duruyor. Fatih Tekke gidiyor diye Trabzonspor bitecek diye düşünenlerin Trabzonspor'luğundan süphe ederim ben de. Trabzonspor tek bir futbolcunun gitmesinden dolayı bitecekse zaten hiç efsane olmamıştır. Defolsun gitsin yahu. Emin olun ki Fatih'siz Trabzonspor Fatih'li Trabzonspor'dan daha başarılı olacaktır.

Takımdan ayrılmak istediğini her fırsatta dile getiren bi adamın peşinden de bu kadar ağlamayın yahu yakışmıyor. Ayrılmak istiyorsa defolsun gitsin.

Burası Trabzonspor. Bu kadar basit.

Size Fatih Tekke düşmanı demekle yanılmamışım sanırım.Defolup gitsin dediğiniz kişi bu takım için kaç senedir ter döküyor.

Trabzonspor bitecek demiyorum ama daha kötü olacak diyorum.Yönetimi es geçip Fatih'e saldıranlar sezon sonu görüşürüz diyorum.Başka da bişe demiyorum.

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 18:01
Analyzer yaptigin terbiyesizlikten dolayi hem fatihten hemde trabzonspor taraftariindan özür dilemen gerekir.bu takima herseyini vermis biri için defol git kelimesini kullanman senin ne haddine sen kimsin.herkes haddini bilmeli !

Selman
30.07.2006, 18:03
arkadaşlar fatih'İ satınca niye sattı yönetim diye başlıyoruz bombardımana
bu sene satmayıp seneye bedavaya gidince niye satmadı bu yönetim diyecegimizden eminim...
gelde çık işin içinden

Eğer para kazanmak istiyorsak Fatih'in bu sezon satılması doğru tamam.Yok benim gibi Şampiyonluk istiyorsanız sezon sonuda yönetime laf atmazsınız.

Yıldız al yıldız sat yine hüsran yine hüsran.Kazandıkları parayı ne yapacaklar?

LaZoNi
30.07.2006, 18:08
Albayrak, Marcelinho, F.Tekke:Fiyasko!

Gündem çok hızlı değişiyor, ve Trabzonu "Trabzon" yapan değerler bir bir sıfırlanıyor.
Marcelinho'nun oyuncu kaliyesini eleştirmek haddimiz değil, zaten konu da bu değil. Hoş gelmiş sefalar getirmiş.Umarız ki hayırlısı olur. Lakin, kazın ayağı kırk yerinden sargılı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı, seçilmesinin en büyük nedeni olan "cebimden bir yıldız futbolcu" vaadini Hertha'nın en sorunlu oyuncusunu alarak, kendine göre yerine getirmiş ve Trabzonspor'a "ağır" bir darbe vurmuştur.

Zira bu futbolcuyu cebinden değil; kentin ,takımın ve ülkenin en büyük yıldızını "satarak" aldığı parayla yapmıştır.

Trabzonspor başkanı taraftara verdiği sözü tutmadığı gibi, en büyük silahını "para" uğruna "satmıştır". Kimse gerçeği orasınan burasından çekerek izah etme komikliğine düşmesin.

Benim artık çok daha farklı korkularım var. Ya sayın Albayrak ekibi bir söz daha verirlerse taraftara??

Böylesi bir durumda, "değer" olan ne varsa satmayacaklarını söyleyebilen biri var mı?

Yaşasın özelleştirme! Bakın Türk telekom özelleşti, başındaki "adam" , Türkiye Kamuoyunun ilgilendiren bir konuda açılamasını İngilizce yapıyor.

Değerlerinizi "satarsanız", özelleşmeş, rezilleşirsiniz..

bahadır2561
30.07.2006, 18:11
Eğer para kazanmak istiyorsak Fatih'in bu sezon satılması doğru tamam.Yok benim gibi Şampiyonluk istiyorsanız sezon sonuda yönetime laf atmazsınız.

Yıldız al yıldız sat yine hüsran yine hüsran.Kazandıkları parayı ne yapacaklar?
kardeş adam zorla satmıyor ben gidecem diye tutturan kim?
bizde şampiyonluk istiyoruz o yazıyı koyu cok saçma olmuş..
buradaki herkes şampiyonluk istiyor..

ts_fan
30.07.2006, 18:12
Arkadaşlar lütfen yorulmayın, Fatih Tekke gitti.O'nsuz bir Trabzonspor'a alıştıralım kendimizi, Tekke artık Trabzonspor'da değil, O'nun tabiri ile ''Bu kadar basit'':(

selcuk
30.07.2006, 18:14
Arkadaşlar lütfen yorulmayın, Fatih Tekke gitti.O'nsuz bir Trabzonspor'a alıştıralım kendimizi, Tekke artık Trabzonspor'da değil, O'nun tabiri ile ''Bu kadar basit'':(
baska bi bayragin önünde imza attigini görmeden inanmiyorum ve kendimi alistirmam

#10 Fietra
30.07.2006, 18:15
Evet anlayana "Bu kadar basit".Pankart bile yaptırılır.

ts_fan
30.07.2006, 18:15
İyi kardeşim sen alıştırma kendini;)

Selman
30.07.2006, 18:23

Hep aynı şeyleri söylüyorum ama devam edeceğim.Yönetimin verdiği söz bu değildi.Yıldız satıp yıldız alacaz demedi.

Bence Fatih istiyor diye gitmiyor.Bu işin içinde başka bişe var.Bakın göreceksiniz.Yoksa ne işi var Rusya'da.Yönetim inandırmadı onu Şampiyonlu'ğa.

Biz istiyoruz ama yönetim istemiyor demekki.Yada verdikleri sözü göya tutmak için böyle bir yol denediler.Kimi kandırıyorlarsa.

Marcelinhoyu al Denilsonu al kim gol atacak bu takımda yeteri kadar.

Bulut61-34
30.07.2006, 18:24
Kimse alıştırmasın kendini.
Biz inadımızla, kabullenmeyişimizle şampiyon olduk, büyük olduk, bunca yıldır şampiyon olamamamıza rağmen ahal büyük kaldık.
Kabullenirsek tükeniriz.

TSelif
30.07.2006, 18:30
Yaw kardeşim şu hastalıklı düşüncelerden sıyrılın lütfen. Kimin inadına, neyin inadına? Biz kimiz de bizim inadımıza FATİH SULTAN TEKKE? Ben geçen seneki GS maçında işimin gücümün arasında Fatih posterini asmak için 2 gün önceden stad görevlilerine yağ çekip maç günü polislerin "tahrik edici" raporu yazmamaları için uğraşırken de gitmesi gerektiğini düşünüyordum. Neye inat bağırıyorsun sen "Fatih" diye? Trabzonspor'luyuz biz. Fatih kalırsa attığı gollerde sevinmeyecek, yaptığı iyi işlerde alkışlamayacak değiliz.

Emrah sana sormak istiyorum .Sorumun cevabını bildiğim halde sormak istiyorum.
Sen burda Fatih'i seven ya da bir şekilde onu savunan kaç kişiye özel mesaj ile kınama yazıları yolladın .? Ben diyim mi?.. Hiç ..Çünkü senin burda yaptığın eleştiriler kişileri karalamak için değil kendi bildiğin doğrularla Fatih'in artık kalmamasını düşündüğün içindir. Ben senin burda felanca bir kişiyi hedef alıpta Fatih'i kötülediğini görmedim .Ya da örn: Bir yazıyı alıntı yapıp hiç tanımadığın muahatap olmadığın üstelik bir bayan olan kişinin nickini yazıpta"yetiş tselif kaptan delikanlılık yaptı..falan gibi şeyler yazdığını da görmedim.
Ama burda öyle insanlar var ki özel mesajlarla kınıyolar .Eminim ki aslıhan arkadaşımızda günde en az benim kadar özel mesaj alıyordur ki bu yazısını yazdı .İşte birileri zorla kendi bildiği (saçma) gerçekleri karşısındakine anlatmaya çalışırsa kabul edeceksin derse İNATLIK dediğimiz kavram burda ortaya çıkıyor.Bende imzamı aldığım bu tür mesajların yüzünden bu şekilde değiştirmek zorunda kaldım.
Belki de benim Fatih Tekke 'yi sevmemde ki en büyük etken bu tür mesajlar olmuştur kim bilir.
Onun için aslıhan'ı bence yanlış anlamaman gerekir. Kimsenin inadına yazılar yazmayız biz .
Ama kimse bu takıma iyi yada kötü hizmet etmiş bir futbolcusuna defol git yada bilmem ne ol git deme lüxüne sahip değildir. O futbolcu takımına ihanet etmediği sürece. Bizler Gökdeniz'imizi bile bağrımıza basmışken Kaptanımıza defol git demek yakışmıyo.
Not:Emrah bu yazımı sana hitaben yazmak istedim .Amacım burda aslıhan'ı savunmak değil senin bir yönetici olduğunu düşünerek bizlere bu tür mesajlar geldiğini ve ortam gerginliğine de sebebiyet verdiğini anlatmaya çalışmamdı....saygılar

keles76
30.07.2006, 18:35
Kimse alıştırmasın kendini.
Biz inadımızla, kabullenmeyişimizle şampiyon olduk, büyük olduk, bunca yıldır şampiyon olamamamıza rağmen ahal büyük kaldık.
Kabullenirsek tükeniriz.
fatih gitek istiyorsa arkadaşlar fatihe baskı yapılır yönetime değil yönetim seneye ben boşta kalacam kararları ben verecem diyen kaptanı hele fatih gibi bir oyuncuyu ya 5 yıllık yeni bir sözleşme imzalarsın yada iyi para verene satarsın yani sırf bir yıl dursun diye inatmı edelim böyle saçmalıkmı olur kalacaksa adam gibi maç başı olarak beş yıllık yeni bir anlaşma yapılır iki tarafında işine gelecek yada şimdiden gider .
Yönetim satıştan dolayı suçlu bulunamaz zaten yönetim satmamak için çok uğraştı ama anlaşılan FATİH SULTAN TEKKE RUS ÇARI OLMAYI KAFAYA KOYDU :ARTIK İNŞALLAH ORADAKİ BAŞARILARIYLA ÖVÜNÜRÜZ.ZATEN YÖNETİM SENEYE YOK FATİHİ SATTI BAHANESİYLE MADDİ OLARAK OLSUN STAD ÇALIŞMALARIYLA BAŞARI KAZANAN YÖNETİMİ AL AŞŞAĞI EDERLER BAHANEDE HAZIR PARA İÇİN FATİHİ SATTILAR. BİZ MEYVELİ AĞACI TAŞLAR ÇAMLARIMIZLA ÖVÜNÜRÜZ.

objek
30.07.2006, 18:39
Durum o hale geldiki gitsede hakli kalsada hakli!!! f.b,ye bile gitse o bir trabzonsprolu zaten 2-3 sezon daha kalsa hami mandiralinin durumuna dusme ihtimali olacak sembol olmus nice derbilerde gol atmis attirmis 32-33 yasinda hami kadro disi birakilirken kimseden ses cikmadi halada jubilesi yapilacak! futbol biraz nankordur yaslandikca deyer kaybedersin eski gunler cabuk unutulur

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 18:41
daha geçen hafta kendi açiklama yapti biryere gitmiyorum burdayim die.ozaman nie böle bi açiklama yapsin.bunun altinda ba_ka bir is olabilir.biz karadenizliyiz yapimizda var inatli.ne olursa olsun resmi açiklama gelene kadar maile devam...

Bulut61-34
30.07.2006, 18:47
fatih gitek istiyorsa arkadaşlar fatihe baskı yapılır yönetime değil yönetim seneye ben boşta kalacam kararları ben verecem diyen kaptanı hele fatih gibi bir oyuncuyu ya 5 yıllık yeni bir sözleşme imzalarsın yada iyi para verene satarsın yani sırf bir yıl dursun diye inatmı edelim böyle saçmalıkmı olur kalacaksa adam gibi maç başı olarak beş yıllık yeni bir anlaşma yapılır iki tarafında işine gelecek yada şimdiden gider .
Yönetim satıştan dolayı suçlu bulunamaz zaten yönetim satmamak için çok uğraştı ama anlaşılan FATİH SULTAN TEKKE RUS ÇARI OLMAYI KAFAYA KOYDU :ARTIK İNŞALLAH ORADAKİ BAŞARILARIYLA ÖVÜNÜRÜZ.ZATEN YÖNETİM SENEYE YOK FATİHİ SATTI BAHANESİYLE MADDİ OLARAK OLSUN STAD ÇALIŞMALARIYLA BAŞARI KAZANAN YÖNETİMİ AL AŞŞAĞI EDERLER BAHANEDE HAZIR PARA İÇİN FATİHİ SATTILAR. BİZ MEYVELİ AĞACI TAŞLAR ÇAMLARIMIZLA ÖVÜNÜRÜZ.

Fatih bir ropörtajında bu yıl ipler yönetimde demişti. Yani Trabzonsporun menfaati olmadan bir yere gönderilmem. Gelecek yııl ipler bende olacak ama ben yine Trabzonsporun menfaatini gözeterek giderim, eğer Avrupaya transferim olursa, diye söylemişti.
Fatih gelecek gidecek olsa bile Trabzonspora para kazabdırıp gideceğini anlatmaya çalışmıştı bu röportajında.Ya da ben öyle anlamak istediğim için öyle anladım diyelim.
Ya ben at gözlüğü takıyorum ya da başkaları.

Beytullah
30.07.2006, 18:51
ya fatih tekke kendi istegiyle kalmak istemdikden sonra bu takıma ne yararı ne faydası olacak ..zaten kalmak istese kalırdı suan kadar demekki gitmerk istiyor o zaman 1 sene daha takımda tutmanın anlamı kalmaz..sahayı cıktıgında kafasında avrupa oldukdan sonra nasıl yüregini koyup oynıcak??

keles76
30.07.2006, 18:54
aTLIK BİR DURUM VARSA BENDENDİR AMA KİMSE LAFI DİREK SÖYLEMEZ AMA ANLAŞILMASINI İSTENEN BELLİDİR .YANİ FATİH İSTESEDE ŞUNU DEMEZ BEN SENEYE BONSERVİM ELİMDE GİDECEM DİYEMEZ ANCAK BÖYLE SEMPATİK VE LAFLARLA CEVAP YOLLAR . BEN OLYA BÖYLE BAKIYORUM.ŞUNUDA SÖYLEYEYİM BİZ BU ADAMI BU KADAR SEVERKEN BUNUN AVRUPA KARİYER SEVDASINI ANLIYAMIYORUM VE SON OLARAK ZATEN KALSA AVRUPANIN İKİNCİ KUPASININ EN BÜYÜK ADAYI OLACAKTIK TABİ SOL KANADA BİRİ ALINIRSA.

Mehmet_Mercanlı
30.07.2006, 18:54
ya fatih tekke kendi istegiyle kalmak istemdikden sonra bu takıma ne yararı ne faydası olacak ..zaten kalmak istese kalırdı suan kadar demekki gitmerk istiyor o zaman 1 sene daha takımda tutmanın anlamı kalmaz..sahayı cıktıgında kafasında avrupa oldukdan sonra nasıl yüregini koyup oynıcak??
KİM İSTER onun gitmesini ama adam kafada bitirmiş

Selman
30.07.2006, 18:55
Fatih Avrupa'ya gitmek istedi.Rusya'ya değil.Kendi gitmek istiyor yönetim veya bizler ne yapabiliriz diyenler Şimal Yıldızı'nın Adem Koçak örneğine bakın ve bi zahmet başka bir dayanak bulun.

Fatih gitmek istediği için gitmemiştir.Buda bu kadar basit...

Beytullah
30.07.2006, 18:58
KİM İSTER onun gitmesini ama adam kafada bitirmiş

hiç bir trabzonsporlıu gitmesini istemez ama kafasında bitirmişse her trabzonlu ister gitmesini

keles76
30.07.2006, 19:05
Şunuda SÖyleyeyİm Serdar Balİ Gİttİ Alİ Kemal Gİttİ Hamİ Gİttİ Ünal Gİttİ OgÜn Gİttİ Apo Gİttİ Tolunay Ama Ben HİÇ Bİr Zaman BÜyÜklÜĞÜmÜzden ŞÜphe Etmedİm Gİden Gİder Bİz Yİne Yolumuza Ve Sevdamiza Bakariz(ÜzÜlÜrÜz Ama). Önemlİ Olan YÖnetİmİ Ehİl İnsanlara Devretmek Yanİ Herzaman BaŞa GÜreŞecek Takim Kurmak Lazim Gİtmİyecek Adam Vardir O Nederse Desİn Gİtmemelİ Ama Adam Dİyorsa Ben BaŞarili Olamam Evladin Olsa Tutamazsin.
Şunuda Belİrteyİm Alİ Kemal Eserken Bİz Sattik Sonrakİ Sene Tekrar Şampİyon Olduk. DedİĞİm Gİbİ Ehl YÖnetİm Şart.

Beytullah
30.07.2006, 19:08
gidene dur demeyiz cunku bizTRABZONSPORUZ....herzaman büyük'üz sampiyon olmassakda havamız asaletimiz yeter..

gvnlp
30.07.2006, 19:16
Arkadaşlar gene uyduruyorsunuz bu kadar basit falan demedi fatih. Türkçede mi anlamıyorsunuz Zorla adamı yollayacak küstüreceksiniz. Bir yerinizden uydurmayın adam türkçe konuşuyor ama siz inatla fotomaç kulaklığıyla dinliyorsunuz hele Analayzir sana extra tebrik ne analizi sen daha duyduğunu tekrar edemiyorsun. sen esas defolup git sağırlığın anlayışsızlığın yüzünden Takımımızın kaptanına defol git diyemezsin. Adam nerde gideceğim dedi. uyurmayın bir yerinizden. gitmesini istiyorsan al fotomaç fanatik oku. gelip burda uydurma yorumlar yazmaAdminlerde uyuyor herhalde.

Bulut61-34
30.07.2006, 19:22
Haklısınız bir çok iyi futbolcumuzu yolladık ve birşey kaybetmedik belki. Ama ne faydası oldu bize söyler misiniz? Gidişleri bizleri üzmekten başka ne işe yaradı?
Hem o yıllarda Trabzonspor yıldız transferi yapmazdı altan yeni futbolcular kazabdırırdı takıma. Bugün kü şartlar ise öyle değil. O yıllarda nasıl olsa şampiyon oluyorduk, oysa bugün şampiyonluağ açız. Güçümüzden herhangibir kayba tahammülümüz yok.
Not: At gözlükleri takmakla atlığın bir alakası yoktur. Kimseye at denmiş değil.

ceserdar
30.07.2006, 19:26
gvnlp sana katılıyorum. Fatih'i gönderme isteyen yönetim kuruludur. Zaten Marcelinho'nun gelişi Fatih'in Trabzonspor'dan ayrılışının resmileşmesidir.

Lucreto
30.07.2006, 19:29
Bu gün NTV'de Ahmet Ağaoğlu'nun da katıldığı programı izledim. Fatih'in gitmesiyle ilgili olarak, Trabzonspor Fatih Tekke Sendromundan kurtulmalıdır dedi. Belki de bizi kastediyordur. Bilemiyorum.
Ama her ne olursa olsun şampiyonluğa oynamak istiyorsak Fatih Tekke gibi bir silahtam mahrum olmak çok kötü.
Görünen o ki, Fatih gidecek ve biz de Fatih'i çok arayacağız.

Beytullah
30.07.2006, 19:43
Arkadaşlar gene uyduruyorsunuz bu kadar basit falan demedi fatih. Türkçede mi anlamıyorsunuz Zorla adamı yollayacak küstüreceksiniz. Bir yerinizden uydurmayın adam türkçe konuşuyor ama siz inatla fotomaç kulaklığıyla dinliyorsunuz hele Analayzir sana extra tebrik ne analizi sen daha duyduğunu tekrar edemiyorsun. sen esas defolup git sağırlığın anlayışsızlığın yüzünden Takımımızın kaptanına defol git diyemezsin. Adam nerde gideceğim dedi. uyurmayın bir yerinizden. gitmesini istiyorsan al fotomaç fanatik oku.gelip burda uydurma yorumlar yazmaAdminlerde uyuyor herhalde.

ya fatih tekke demedi mac sonraso ben bu takımdan gideceim sezon sonu lıg bitmeden diyilecek lafmı bu???ya hem madem gitmek istemiyorum neden sozlemesini uzatmada fatih tekke? biz sankı gitmeseni istiyor allah allah yaa gercekten gitmek istemese cıkar basın toplantısu yapar der ben trabzona asıgım bu takımdan ayrılmayı dusunmuyorum desin ondan sonra sıkıyorsa yollasınlar kaptanımız yürek isterim işte ondan sonra..walla mors olan biz olalım fatih tekke cıksın desin ben kalcam diye.biz yanılanım.

TSelif
30.07.2006, 19:44
Fatih Tekke sendromu dedikleri şey her ne ise işte o sendrom 3 yıl bu takımı tek başına sırlamıştır. Belkide bu yüzden kötü olmuştur kaptan . Adam sakatkende çıktı oynadı , kurşunlandı çıktı oynadı, ameliyattan çıktı yine çıktı oynadı...Neden çünkü yoktu ondan başka golcu daha doğrusu vardı da yoktu .Ona muhtaçtık(ve bizi ona muhtaç edenler utansın diycem ama yoklar piyasada .)Yalansa çıkıp yalan diyin .
Evet Fatih Tekke sendromundan kurtulmalıyız . Şimdi o gidiyor ya ortalık forvet doldu...Umarım Fatih'i aramak zorunda kalmayız.

frango
30.07.2006, 19:44
hep söledim tekrar sölüyorum gidene dur demeyız biz kımler gıttı bu takımdan unutmayalım bunu gitmek isteyen için niye baskı yapalımkı yonetıme

Beytullah
30.07.2006, 19:48
Fatih Tekke sendromu dedikleri şey her ne ise işte o sendrom 3 yıl bu takımı tek başına sırlamıştır. Belkide bu yüzden kötü olmuştur kaptan . Adam sakatkende çıktı oynadı , kurşunlandı çıktı oynadı, ameliyattan çıktı yine çıktı oynadı...Neden çünkü yoktu ondan başka golcu daha doğrusu vardı da yoktu .Ona muhtaçtık(ve bizi ona muhtaç edenler utansın diycem ama yoklar piyasada .)Yalansa çıkıp yalan diyin .
Evet Fatih Tekke sendromundan kurtulmalıyız . Şimdi o gidiyor ya ortalık forvet doldu...Umarım Fatih'i aramak zorunda kalmayız.

kaptanımızın yaptıgı katkıları kımse ınkar edemez ..ama artık gitmek istiyor işte kafasında baska yerler oldukdan sonra nasıl yüregini koyup oynucak..?? keşke cıksa dese suan ben kalmak istiyorun kalbim trabzonla dese ah.... ama gitmek isterse yolu acık olsun bu taraftar unutmaz kralı..

Bulut61-34
30.07.2006, 19:50
ya fatih tekke demedi mac sonraso ben bu takımdan gideceim sezon sonu lıg bitmeden diyilecek lafmı bu???ya hem madem gitmek istemiyorum neden sozlemesini uzatmada fatih tekke? biz sankı gitmeseni istiyor allah allah yaa gercekten gitmek istemese cıkar basın toplantısu yapar der ben trabzona asıgım bu takımdan ayrılmayı dusunmuyorum desin ondan sonra sıkıyorsa yollasınlar kaptanımız yürek isterim işte ondan sonra..walla mors olan biz olalım fatih tekke cıksın desin ben kalcam diye.biz yanılanım.
Tekrar yazıyorum aynı şeyi.
Fatih bir ropörtajında bu yıl ipler yönetimde demişti. Yani Trabzonsporun menfaati olmadan bir yere gönderilmem. Gelecek yııl ipler bende olacak ama ben yine Trabzonsporun menfaatini gözeterek giderim, eğer Avrupaya transferim olursa, diye söylemişti.
Fatih gelecek gidecek olsa bile Trabzonspora para kazabdırıp gideceğini anlatmaya çalışmıştı bu röportajında.Ya da ben öyle anlamak istediğim için öyle anladım diyelim.
Ya ben at gözlüğü takıyorum ya da başkaları.
İlave olarak Avrupadaiyi bir takıma gitmek ve çıtayı yükseltmek istiyorum dedi Fatih. Neredeyse 3 yıldır aynı şeyi söylüyordu. Neden ozamanlar böyle algılanmadı da şimdi böyle algılanıyor.
ULA YETER DAAA AZCUK LAF ANLAYIINNNN!!!

Mustafa Cem Şeyhoğlu
30.07.2006, 19:50
Apoelin forumuna resim ekledim isteyen bu linke girip bakabilir.
www.activeboard.com/forum.spark?forumID=75249&p=3&topicID=7829402

Bulut61-34
30.07.2006, 19:51
hep söledim tekrar sölüyorum gidene dur demeyız biz kımler gıttı bu takımdan unutmayalım bunu gitmek isteyen için niye baskı yapalımkı yonetıme
Haklısınız bir çok iyi futbolcumuzu yolladık ve birşey kaybetmedik belki. Ama ne faydası oldu bize söyler misiniz? Gidişleri bizleri üzmekten başka ne işe yaradı?
Hem o yıllarda Trabzonspor yıldız transferi yapmazdı altan yeni futbolcular kazabdırırdı takıma. Bugün kü şartlar ise öyle değil. O yıllarda nasıl olsa şampiyon oluyorduk, oysa bugün şampiyonluağ açız. Güçümüzden herhangibir kayba tahammülümüz yok.
AHA SANA DA BUNU DİYORUM. :))

Mesut AKYILDIZ
30.07.2006, 19:58
ersen martinle anlaşıldıgına göre fatih tekke zenite satılmış gözüküyor inşallah yanılıyorumdur yoksa bunca forvet varken ersen transferi niye anlamış degilim cem,fatih,ömer riza,ergin,umut, ama fatih dısındaki dördüne birde erseni ekleyin bu beşini toplasanız yinede bir fatih etmez inşallah satmazlar

Beytullah
30.07.2006, 19:58
@TSlidris
fatih tekke 3 yıldır aynıseyi soyluyordu ama bu sene farklıydı hep 3 sene boyunca dedi ama hiçbirzaman lıg bitmeden gidecegim diye bir acıklama yapmamıstı.kaptanımızın lıg bitmeden daha boyle acıklama yapması benım zoruma gitti..ee herkes kafasından bise uyduruyor.ben fatih tekkenın agzından canlı canlı trabzonsporda kalmak istiyorum demeden inanman suan için inanacagım teksey gitmek istedigidir.

frango
30.07.2006, 19:59
sadece şunu soluyorum gitmek istiyomu kim olursa olsun göndereceksın

eren_61
30.07.2006, 20:01
burda asıl önemli olan fatih isteyerek mi gitti yoksa yönetim mi gönderdi.çıksın açıkca konuşsun.
1-yönetim gönderdi derse bi<z o yönetimi nasıl başa getirdiysek aynı şekilde indirmesini biliriz ve fatihide sattırmayız.
2-eğer kendi gimek istediyse o zaman iş değişir yolun açık olsun fatih deriz ve göndeririz

Bulut61-34
30.07.2006, 20:07
sadece şunu soluyorum gitmek istiyomu kim olursa olsun göndereceksın
Evet gitmek istiyorsa hemen göndereceksin. Ama gitmesi için baskı yapıp, gidersen Trabzonun menfaatine olur demeyeceksin. Yoksa gitmek isteyeni biz de tutumak istemeyiz. Masal uydurup kandırılmasın. Biz Fatih'in gitmek istemediğni bilmiyor muyuz da konuşuyoruz.

Beytullah
30.07.2006, 20:09
Evet gitmek istiyorsa hemen göndereceksin. Ama gitmesi için baskı yapıp, gidersen Trabzonun menfaatine olur demeyeceksin. Yoksa gitmek isteyeni biz de tutumak istemeyiz. Masal uydurup kandırılmasın. Biz Fatih'in gitmek istemediğni bilmiyor muyuz da konuşuyoruz.

walla bizde farkı bisey demiyoruz kı gitmek istiyorsa yolu acık olsun diyoruz.ama acıklama yapsın ben gitmek istemiyorum ozaman yonetimi sıkıyorsa yollar.

cınar#7
30.07.2006, 20:15
"Bu kadar basit" cumlesi gitmek istedigini acıklamıyormu bir oyuncuya bu kadar baglanmayın

onurts61
30.07.2006, 20:18
Fatih in gidişine üzülen arkadaşlar fazla üzülmelerine gerek yok nasılsa ocak ayında sultanımız geri gelecek orada burda bulduğu abartı ilgiyi bulamıyacak antremanlara çıkmadan 11 de oynatılmayınca sorun çıkartacak çünkü haklı bizdeyken her ne şart olursa olsun forma onundu orda onu bulamıyacak burda ki gibi kaybettiği topların peşinden koşmayacak ve bunun yüzünden uyarılacak ama ona garip gelecek çünkü burdayken hiç koşmasa bile herkese hükmetme yetkisi vardı ve ne kadar hata yaparsa yapsın burdaki gibi onu körü körüne seven destekleyen taraftar topluluğunu bulamıyacak ve bir çok yurtdışına giden futbolcumuz gibi benim yuvam trabzonspor diyecek beni orda kimse anlamadı deyip yuvama geri dönmek istiyorum diyecek ve burda ona körü körüne bağlı bir grup sultanımız deyip yeniden onu tahta çıkartacak ne zaman sultanlık devri biterse o zaman bizim için başarı dolu günler gelecek tarihte olduğu gibi.

Yukarıda yazdıklarım tamamen şahsi fikrimdir ama nankörlük etmeğe gerek yok her nekadar fatih in bizde yaptıklarının daha fazlasını yapma potansiyeli olmasına rağmen tembelliği ve laubaliliği dolayısıyla yapmamış olsada yaptıkları için teşekkür ederim yolu açık olsun.

Eğer yukarıda yazdıklarım için yorum yapacak olanlardan ricam hayatları boyunca fatih i eleştirme cesaretini gösteremeyen hatalarını görmezlikten gelen körü körüne bağlanan arkadaşlarım lütfen yorum yapmasın.

Soner
30.07.2006, 20:19
bunu yapsanizda bu yonetim fatihi satar cunku transferlerin parasini kimin parasiyla odeyecekler. Hesapta kendi cebinden veriyordu parayi adam yaa cok komik yaa:D :D :D :D

Bulut61-34
30.07.2006, 20:19
"Bu kadar basit" cumlesi gitmek istedigini acıklamıyormu bir oyuncuya bu kadar baglanmayın
BU KADAR BASİT LAF ANLAMAYANLARA YA DA ANLAMAK İSTEMEYENLEREYDİ(FTOTOMAÇ GAZETESİ ANLAYIŞINDA OLANLARI KASTEDİYORUM).

Bulut61-34
30.07.2006, 20:25
Fatih in gidişine üzülen arkadaşlar fazla üzülmelerine gerek yok nasılsa ocak ayında sultanımız geri gelecek orada burda bulduğu abartı ilgiyi bulamıyacak antremanlara çıkmadan 11 de oynatılmayınca sorun çıkartacak çünkü haklı bizdeyken her ne şart olursa olsun forma onundu orda onu bulamıyacak burda ki gibi kaybettiği topların peşinden koşmayacak ve bunun yüzünden uyarılacak ama ona garip gelecek çünkü burdayken hiç koşmasa bile herkese hükmetme yetkisi vardı ve ne kadar hata yaparsa yapsın burdaki gibi onu körü körüne seven destekleyen taraftar topluluğunu bulamıyacak ve bir çok yurtdışına giden futbolcumuz gibi benim yuvam trabzonspor diyecek beni orda kimse anlamadı deyip yuvama geri dönmek istiyorum diyecek ve burda ona körü körüne bağlı bir grup sultanımız deyip yeniden onu tahta çıkartacak ne zaman sultanlık devri biterse o zaman bizim için başarı dolu günler gelecek tarihte olduğu gibi.

Yukarıda yazdıklarım tamamen şahsi fikrimdir ama nankörlük etmeğe gerek yok her nekadar fatih in bizde yaptıklarının daha fazlasını yapma potansiyeli olmasına rağmen tembelliği ve laubaliliği dolayısıyla yapmamış olsada yaptıkları için teşekkür ederim yolu açık olsun.

Eğer yukarıda yazdıklarım için yorum yapacak olanlardan ricam hayatları boyunca fatih i eleştirme cesaretini gösteremeyen hatalarını görmezlikten gelen körü körüne bağlanan arkadaşlarım lütfen yorum yapmasın.

Fatih-Gökdeniz ikilis takıma çok şeyler kazandırdı. Gökdeniz yokken Fatih-Yattar ikilisi takımı taşıdı, Yattara yokkende Fatih-Szmek ikilis takımı sırtladı. Adam ne şartta olursa olsun takıma katkı sağlayacak organizasyonları yapıyor saha içerisinde daha ne olsun. Fatih hata yaptığı zaman ona gerken tepki konuldu ve Altaya, Antepe gitti. Bişti geri geldi, olgunlaştı artık. Yok olup gidebilirdi ama o akıllı bir futbolcu olduğunu gösterdi ve başardı. Öyle senin dediğin gibi her ne olursa olsun arkasında değiliz yani.

cınar#7
30.07.2006, 20:26
BU KADAR BASİT LAF ANLAMAYANLARA YA DA ANLAMAK İSTEMEYENLEREYDİ(FTOTOMAÇ GAZETESİ ANLAYIŞINDA OLANLARI KASTEDİYORUM).
gidiyorum dedi kime dedigi onemli diil.fotomac gibi olmayan gazetecilerede aynı şeyi soyledi zaten

TSelif
30.07.2006, 20:33
Her zaman her yerde Kral sensin TEKKEEEEE:)

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 21:01

bu taraftar sanki fatihin boyunas postuna hasta.bu taraftar nie ona gönülden bagli nie onu bas taci ediyor kendine hiç sordunmu.isdtersen bi geriye dön bak fatih olmadan kaç maç kazandik.bizden kalite olarak kat kat asagida olan anartosise bile elendik.burdaki maçada ameliyat masasindan kalkti geldi golünü o atti.unutma bu takima 3 sende herseyini verdi çikti aslanlar gibi bu takimi sahiplendi.delikanliligindan hiç ödün vermedi.adam tabi formayi alacak.ister idamna yapsin ister yapmasin babane ama yeterki hep böle olsun çiksin takimi sirtlasin gollerini atsin

hangi mantigi siginarak gitmesini istiyosunuz haledaha anlamiyorum.tutturmussunuz gitmek isteyeni hemen göndereceksiniz.bu saçmaliktan baska bisey deil.birazda neden gitmek istiyor die kendinize bi sorun.belkide gitmek deil gönderilmek isteniyor.çünkü geçen hafta yaptigi açiklama kalacagi yönündeydi.

insallah sulatanimiz satilmaz.eger satilirsa bu sehir bordo-mavi ye gönül vermis miluyonlarca taraftar(gitmesini isteyenler harriç)bu yönetimi asla affetmeyecektir.nereye giderse gitsin o bizim sultanimizdir herzaman kapimiz ona açiktir.

bizi birakma KAPTAN ! (maile devam...)

gugula
30.07.2006, 21:35
o FATİH SULTAN TEKKE... o gitmek istesede yürğim el vermiyor. kimse TRABZONSPOR umuzdan üstün değildir evet ama SULTANSIZ düşünemiyorum. Şampiyon olmak istiyorsak bu hedefi % 60 etisi olabilecek biri. Herşeye rağmen kesinlikle gitmemeli. çok ararız ÇOK ÇOOOOK.

Mehmet
30.07.2006, 21:44
Hayırlısı nasılsa öyle olsun.
Yalnız muallak işler stres yapıyor.
Başkan friksiyonu çekti işte. Zamanlama iyi.
Marcelinho, Ersen Martin ve Musa Büyük alındı.
Böylece Fatih'in gönderilmesi gölgede kalacak.

Beytullah
30.07.2006, 21:48
gonul isterdiki sampiyonluk heycanını kaptanla yasasak ve gonul isterdiki sampiyoluk kupasını fatih tekke kaldırsın..............

TSelif
30.07.2006, 21:50
gonul isterdiki sampiyonluk heycanını kaptanla yasasak ve gonul isterdiki sampiyoluk kupasını fatih tekke kaldırsın..............
Biz keşke şampiyon olalım ( nolur ALLAH ım bu yıl olsun artık ) ...Kralımıza Rusyaya getiririz kupayı :D Ayrıca onun kalbi bizimle olucaktır mutlaka..
Gelir şimdi bi tepki yazısı :( ...Korkuyorum artık yazmaya:(

Beytullah
30.07.2006, 22:10
ya allah nasip ederse bi aksilik cıkmassa sampiyon bizizi:D:D ama eminim biz sampiyon olursak kaptanımızı kalbi bizimle olacagına inanırım..

shotaarveladze
30.07.2006, 22:28
arkadaşlar ben de fikirlerimi yazmak istedim. Bu konuda her hangi bir yerden duyum falan almışlığım yok tamamen naçizane fikirlerim. Bence fatih tekke ve yönetim ters düştü.
Yani yönetim, fatih tekkenin önümüzdeki yıl serbest kalacağını ve istediği kulübe gideceğinden dolayı endişe duydu ve yeni bir sözleşme imzalatmak istedi. Ancak Fatih Tekke yeni bir sözleşme imzalamak istemedi, para bence hiç konuşulmadı. Fatih önümüzdeki yıl serbest kalmak ve belki daha az kazanacağı ama sürekli hayallerinde olduğu bir avrupa kulübüne gitmek için sözleşme teklifine hayır dedi.
Yönetim de fatihten gelecek paralardan olmamak için en fazla parayı veren ama aynı zamanda avrupa kulübü olmayan Zenit ile anlaştı.
Bence olay bundan ibaret.
Yine şahsi fikrim şuydu bu konuda;Fatih ne olursa olsun bu yıl gönderilmemeliydi. Avrupaya transfer olmak için kendini daha çok göstermeye çalışacaktı ve belki de o çok özlediğimiz iki yıl öncesinin topunu oynayacaktı.
Öte yandan bir arkadaşımızın da belirtiği gibi bu yıl şampiyon olmak zorundayız ve bu yolda kaybettiğimiz her futbolcumuz bizim için değerli. Kaldı ki fatih gerçekten takımı ateşleyen bir oyuncuydu. Ne olursa olsun seneye kulübe para kazandırmayacağı da göz önüne alınıp kalması sağlanmalıydı.
Kısacası ben gittiğine gerçekten çok üzüldüm. Marchelino transferine bile sevinemedim. Geçen yılkı takıma takviye yapılmaya çalışıldı ama alttaki yama sökülüp üste dikildi.

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 22:35
sayet sampiyon olursak kaptanimizin gönlü deil kendi bizimle olsun.yani bizi birakip gitmesin.resmi açiklama yapilana kadar duyarli arkadaslarim maile devam...

Nytre
30.07.2006, 22:59
ntv altyazısı : zenite transfer olan fatih tekke canlı yayında transferinin perde arkasını anlatacak...

ARAF
30.07.2006, 23:07
arkadaşlar tamam fatih gitmesin süper oyuncu ama bi oyuncuda bu kadar ben gidecem ayrılacam demez ki ama hayır gittiği yerde avrupa olsa rusyada ne işin var anlamadım
hayırlısı olsun gerçi daha gittiğide kesin değil ki başkan herhalde fatihden gelecek paraya güvenip almadı marcelinho yu o kadarda parası vardır belki fatih te satılmaz

Gürkan
30.07.2006, 23:15
fatihte gittti artık bakıyı kımeyaparsanız yapın..ama uzulmeyın fatıh 2-3 sene sonra donecekmıs.ınsallah dıyo.

Gürkan
30.07.2006, 23:28
kapatın artık bu konuları baska ıslerımız var onları konusalım,o kadar laf ettık yel goturdu...
artık futbolculara kaldı trabzonsporun kazanacagı para.
madem avrupa sevdan var 2-3 sene sonra ne dıye donuyosun ya.
tekın onayla rıdvan bıyık altından nasıla gulduler.
hadı hayırlı olsun.
bu dertte bıttı.artık ısımıze bakalım.

fetvaci
30.07.2006, 23:33
abı adam brz once ntv de canlı yayına katıldı dedııı sey ben trabzonlu fatıhım we hep oyle kalıcam allah ızın werırse nasıpse 2 bılemedın 3 sene sonra yıne trabzospor formasını gıycem ben para ıcın gıtms olsam ocak ayını bekler ocakta bonservısım elımdeyken cok daha yuklu para kazanarak daha buyuk takımlara gıderdım ama kulubun menfaatlerı buna uygundu dedı adama helal olsn sewgım kat kat daha arttı ADAM GIBI ADAM FATIH TEKKE

cınar#7
30.07.2006, 23:47
artık fatih tekkeyi bırakalım gelecege bakalım 2.yıldızı bekleyelım zaten fatıhın gıtcegı bellıydı

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 09:38
Fatih'in gidişi kesinleşti
bu konuyu kapatmak lazım bence artık...

TSelif
31.07.2006, 09:43
tekın onayla rıdvan bıyık altından nasıla gulduler.
alıntıldır...

Bu dediğin adamlar ne zaman adam oldu ... Rıdvan hasetinden eminim çatlamıştır ki FATİH TEKKE için yırtındıkları halde alamadılar diye ...

Çakır
31.07.2006, 09:44
Aşağıdaki başlıktan devam:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4064