PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alper Hoca Geri Gelsin

iso61
29.01.2013, 07:47
arkadaşlar madem sosyal paylaşım ortamlarında oluşturduğumuz sinerji ile Nihat Yüksel'in gelmesini engelledik. Şimdi de Onur ve Tolga'nın bu hale gelmesinde büyük emekleri olan Alper Hoca'nın geri gelmesi için birşeyler yapalım

Cağaloğlu
29.01.2013, 09:00
Alper abiyi az çok tanırım Şenol Hocanın gittiği yerde onun kalacağını düşünmüyorum

sifuni
29.01.2013, 09:30
Keske geri gelse Cok güzel bir Insan ve iyide bir Antrenör

Bekir
29.01.2013, 12:21
Dünkü yaptığımız baskının çok daha büyüğünü yapmak gerek,bu başlık boş kalmamalı.

Sinan Karadeniz
29.01.2013, 12:25
Tolunay Kafkas'ın ekibinde yer alan kaleci antrenörü Nihat Yüksel ile anlaşma sağlandı. Nihat Yüksel'in oğlunun sosyal medyada Trabzonspor'a küfretmesi bu antrenör ile yolların ayrılmasına sebep oldu. Ardından Trabzonspor , Şenol Güneş'in ekibinde yer alan Alper Boğuşlu'ya kaleci antrenörlüğüne geri dönmesi için teklifte bulundu.

Alper Boğuşlu kimseyle anlaşılmayıp tekrar kendisine dönülmesi üzerine Trabzonspor'a olumsuz cevap verdi. "Ben Şenol Güneş'in ekibindeyim kesinlikle geri dönmem" diyen Alper Boğuşlu'nun Trabzonspor defteri böylelikle kapanmış oldu. Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Kıvrak'ın bile "ben Alper hoca için sözleşmemi uzattım" dediğinin iddia edildiği bir ortamda yeni kaleci antrenörünün kim olacağı merakla bekleniyor.

Kaynak zaguda.net

Cağaloğlu
29.01.2013, 12:30
Tolunay Kafkas'ın ekibinde yer alan kaleci antrenörü Nihat Yüksel ile anlaşma sağlandı. Nihat Yüksel'in oğlunun sosyal medyada Trabzonspor'a küfretmesi bu antrenör ile yolların ayrılmasına sebep oldu. Ardından Trabzonspor , Şenol Güneş'in ekibinde yer alan Alper Boğuşlu'ya kaleci antrenörlüğüne geri dönmesi için teklifte bulundu.

Alper Boğuşlu kimseyle anlaşılmayıp tekrar kendisine dönülmesi üzerine Trabzonspor'a olumsuz cevap verdi. "Ben Şenol Güneş'in ekibindeyim kesinlikle geri dönmem" diyen Alper Boğuşlu'nun Trabzonspor defteri böylelikle kapanmış oldu. Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Kıvrak'ın bile "ben Alper hoca için sözleşmemi uzattım" dediğinin iddia edildiği bir ortamda yeni kaleci antrenörünün kim olacağı merakla bekleniyor.

Kaynak zaguda.net

3-4 mesaj öncede belirtmiştim Alper abiyi az çok tanırım ve Şenol hocanın gittiği yerde kalma ihtimali yok denecek kadar az

ayrıca şu Onur'un "Alper hoca için sözleşme uzattım" lafının doğruluğuna inanmıyorum ben

Sinan Karadeniz
29.01.2013, 12:35
Off off icim yaniyo icim... Kulübü ne hale getirdiler allahim yaa!

Berkan
29.01.2013, 12:38
Alper Boğuşlu "Ben Şenol Güneş'in ekibindeyim kesinlikle geri dönmem".

iso61
29.01.2013, 12:43
alper boğuşlunun geri gelmesini bende çok isterim ama Onur'un ben alper hoca için sözleşmemi uzattım lafına inanmam boksör mü sürekli kendi istediği kaleci antrenörü ile çalışacak. Bir kaleci futbol hayatında 5-6 kaleci antrenörü görebilir, belkide 10

hodlu
29.01.2013, 13:28
Alper hoca bence de geri dönmeli. Hatta bu konuda gerekirse Şenol hocadan da izin istenebilir. Ama nerdeeeeeeeeeeeeeeee

ESER
29.01.2013, 13:29
bu konudaki tercihi yapacak kisi takimin hocasi olmali.

Yiğit Gayretli
29.01.2013, 14:26
Bu dakikadan sonra olmaz.

Tolunay Hoca'ya da ayıp olur diğer yandan. Zaten Şenol Güneş ve ekibine ziyadesiyle ayıp ettiler...

iso61
29.01.2013, 15:04
http://www.haber61.net/boguslu-gunes-ile-gorusecek-137681h.htm
sesimizi mi duyurduk ne

arda.61
29.01.2013, 15:05
İnşallah gelir.