PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Trabzonspor Taraftarı 'Darbe' Yapma Zamanı....

hodlu
29.01.2013, 00:36
Evet renktaşlarım. Artık deniz bitmiştir. Faruk Özak-Sadri Şener ikilisi hepimizin hayatta en değer verdiği Trabzonspor'umuzu yok etmekteler. Bu yönetimden aciiiil kurutlmalıyız...Taraftar olarak duruma el koymalı yönetimi istifaya mecbur bırakmalıyız....

Sefer A.
29.01.2013, 02:35
destekliyorum

Yunus Emre AYAZ
29.01.2013, 02:37
şenol güneşin gitmesi mi bu başlığa neden oldu ?

şenol güneş bu kulüpten yıllarca hak ettiğini aldı ve hep hazır kadrolarla çalıştır gram kafa yormadan.

şenol güneş bu kulübün maaşlı çalışanıydı ve gitti olay bu kadar basit.(nokta)

Salih Yazıcı
29.01.2013, 02:38
yapma abi şimdi değil mayısı beklemek şart şuan istifa çözüm olamaz.

messi_61
29.01.2013, 02:39
Aynen kurtulmaliyiz yeter bu rezilik !!!!

AYYILDIZ
29.01.2013, 02:40
+1

SeRHaD
29.01.2013, 02:47
Sadri şeneri göndermek iyi,güzel de gelenleri ne yapacagız,onlar için de bir darbe gerekecek.Unuttuğumuz bir şey var evet artık hat safhada saçmalasa da 82 puan ile şampiyon olan takımımızın başkanıydı,koç,kiğılı gibi soyadlarla kapışmaya çalışıyor,çalıştı.Başkası cüret bile edemezdi.Fakat arkasında ulusoy,ağaoğlu,bayraktar gibi soyadlar da yoktu hatta Trabzonspor taraftarı bile yoktu,adam kıcını yırttı kaç kişi toplandık ? yumurta attık adama niye oyuncuları tutamamış,Şunu beyninize yazın artık giden oyuncular kendi kahpeliklerinden dolayı gitti,Trabzonu,Trabzonspor'u sevmedikleri,basamak olarak gördükleri için gittiler

Kupa istiyor diye alay konusu oldu.

Bana şunun cevabını verin,Sadri Şener gidince kim gelecek değerlerimize sahip çıkacak, MAY ? Albayrak ? Özak ? Sümer ? bana bunun cevabını verir misiniz ?

Batuhan
29.01.2013, 03:02
Sadri şeneri göndermek iyi,güzel de gelenleri ne yapacagız,onlar için de bir darbe gerekecek.Unuttuğumuz bir şey var evet artık hat safhada saçmalasa da 82 puan ile şampiyon olan takımımızın başkanıydı,koç,kiğılı gibi soyadlarla kapışmaya çalışıyor,çalıştı.Başkası cüret bile edemezdi.Fakat arkasında ulusoy,ağaoğlu,bayraktar gibi soyadlar da yoktu hatta Trabzonspor taraftarı bile yoktu,adam kıcını yırttı kaç kişi toplandık ? yumurta attık adama niye oyuncuları tutamamış,Şunu beyninize yazın artık giden oyuncular kendi kahpeliklerinden dolayı gitti,Trabzonu,Trabzonspor'u sevmedikleri,basamak olarak gördükleri için gittiler

Bana şunun cevabını verin,Sadri Şener gidince kim gelecek değerlerimize sahip çıkacak, MAY ? Albayrak ? Özak ? Sümer ? bana bunun cevabını verir misiniz ?

Aralarında sadece Sümer, bunlar dışında da doğru düzgün aday çıkmaz zaten.

Sadri Şener yönetimde revizyona gitmelidir.

Deniz Tosunoğlu
29.01.2013, 03:06
Destekliyorum. Taraftarin cogunlugu destekliyor. O yuzden bu baslik kapatilmamali. Eger simdi birseyler yapmazsak, cok gec olabilir. Pisman oluruz.

Giallorossi
29.01.2013, 03:37
şenol güneşin gitmesi mi bu başlığa neden oldu ?

şenol güneş bu kulüpten yıllarca hak ettiğini aldı ve hep hazır kadrolarla çalıştır gram kafa yormadan.

şenol güneş bu kulübün maaşlı çalışanıydı ve gitti olay bu kadar basit.(nokta)

Herseyi Senol Günese baglamayi birak artik. Cok bos konusuyorsun. Ünal Karaman, Mustafa Resit Akcay, Sercan Kaya, Eren Albayrak. Yarin bakalim neler cikacak karsimiza.

OnurKul
29.01.2013, 03:40
Şenol Güneş, Trabzonsporlu olduğu için bu durumda. Trabzonspor yararına çalıştığı için kelle almadığı için... Yönetime açık açık rest çekmediği için... Tüm bunlar Trabzonspor sevgisindne ileri gelmektedir.

Bugüne kadar destekledim ama Sadri Şener ve yönetiminin belli ki ikinci bir takımları var. Şike süreci bu kadar sulandırılmamalıydı. Şenol Güneş'in istediği oyuncular yerine gidip rastgele göre oyuncu alınmamalıydı... Bunlar uzar gider daha fazla yazmaya gerek yok.

Daha önceleri yönetim kadrosunu suçlu buluyordum, kadro değişse iyi olur diyordum ama Sadri Şener'e desteğim bitti.

Enes Ünal Kaya
29.01.2013, 03:44
Şike Süreci Olmasa Desteklerdim

Yada Bana Kim Gelecek Onu Söyleyin ?

faysal
29.01.2013, 03:51
Sercanın gitmesi çok fena koydu bana destekliyorum..

only ts
29.01.2013, 04:05
neler oluyo neler dönüyo bir türlü anlamıyorum

Cihad Varlı
29.01.2013, 04:30
Neden ve nasıl ?

Emirhan Çorumlu
29.01.2013, 05:03
Önemli olan nasil ? :)

Furkan Özdem
29.01.2013, 05:25
Evet kulüp 2 senedir çok kötü idare edildi ve kesinlikle yönetim başkanla beraber değişmeli. Ancak zaten şu an ortalık yeterince karışık. Bir de yönetimi değiştirmek işleri çok daha fazla karıştırabilir.

Sular bir durulsun, taşlar yerine otursun, şu sezonu bir bitirelim ondan sonra hesaplaşma vs ne olacaksa olur.

Ayrıca Sadri Şener de yöneticiler de Trabzonsporlu. Öncelikle bunu unutmayalım. Ne yapıyorlarsa "kendilerince" mantıklı açıklaması var. Bunları yaparken Trabzonspor'un kötülüğünü düşünecek değiller. Adamlara ana avrat sövmenin, asmanın kesmenin anlamı yok.

Kötü yönettiler bu zaten ortada olan bir şey. Ancak Trabzonspor'un kötülüğünü düşünerek kötü yönetmediler. "Hata yaptılar." Böyle yaklaşılmalı olaya.

Bence taraftar olarak şu an bize düşen biraz sakinleşmemiz ve takıma destek vermemiz. Daha sezon bitmedi çünkü. Zaten arapsaçı olan durumu daha da karıştırmanın anlamı yok. 34. hafta maçları oynandıktan sonra Sercan ve Eren'in de hesabı sorulur diğer yanlışların da. Biraz daha sabır...

Fanatik34
29.01.2013, 06:30
Size su kadarini söyleyeyim:
Burda baslik acarak darbe yapmak? hele ki böyle bir sisteme karsi..

Ama en azindan simdiye kadar bu takimda nelerin döndügü acik acik ortaya cikmaya basladi...bunun farkina varabilmek bile önemli!

Bugün Sadri ve Yandaslari gitti mi yerine gelecek adami sen tayin edebiliyorsan, tamamdir. Is burada bitiyor iste..

O yüzden takimin dibe vurmasi sart..dibe vurmadan hicbirseyi degistiremezsin!!!!!

zekeriyya
29.01.2013, 08:34
iyi ama nasıl bir mesaj verelim
Trabzon'dan uzakta sesimizi duyurmamız zor
Trabzon'da da bizim sesimizi çıkarmazlar

The_Storm
29.01.2013, 08:35
Darbe, yönetimi devirmekle olmaz; yerine geçmekle olur.

2 yıl önce gündeme getirmiştim, BMN içinden Trabzonspor'u bu esnaflardan daha iyi idare edecek bir yönetim çıkarabiliriz.

Yoksa kifayetsiz muhterislerle daha çoook uğraşırız.

Tayfun
29.01.2013, 08:52
Trabzonspor taraftarı tepki göstermeli olanlara artık, sabır taşı olsan çatlarsın.
Ulan futbol kulübü olmaktan çıktı kulüp alakasız şeylerle uğraşılıyor
Diledikleri şekilde at koşturuyorlar, yeter artık bir tepki verilmeli !

OrkHun
29.01.2013, 09:30
Darbe, yönetimi devirmekle olmaz; yerine geçmekle olur.

2 yıl önce gündeme getirmiştim, BMN içinden Trabzonspor'u bu esnaflardan daha iyi idare edecek bir yönetim çıkarabiliriz.

Yoksa kifayetsiz muhterislerle daha çoook uğraşırız.

bunun biraz fantastik olacak ama şöyle bir yöntemi olabilir:
seçimde kazanacak tahmini oy miktarı nedir: 3000 mi, tam bilmiyorum. o kadar üye lazım yani. 3000 tane bmn'li klüp üyesi lazım bize. muhtemelen o kadar klüp üyesi yoktur buradan. kaç tane üye lazımsa o kadar kişinin üye olması lazım ama herkesin o bütçeyi çıkaracak durumu/motivasyonu olmayabilir. ben burada ikişer-üçer hatta öğrenciler için dörder hisseli üyelikler öneriyorum. 3 kişi birleşip üyeliğe girsin :) sonra da bmn'den aday olarak çıkacak yönetimi desteklesin. tabi bn'nin aday yönetim belirleme süreci tam demokratik olmalı, temsili falan değil :) her fikir dinlenmeli vs. biraz salakça gibi duruyor ama üzerine düşünülebilir, geliştirilebilir.

ve olur da yönetime gelinirse yapılacak ilk iş, tüzük kongresi ile klüp üyeliğini giriş ücretsiz ve aylık 5 tl gibi sembolik bir rakam olarak belirlenmeli. 30-40 bin kişilik kongreler olmalı ve tabi ki online seçim sistemine geçmeliyiz (abd bile böyle başkan seçiyorsa bir sorun olmaz herhalde). klübün önemli ekonomik yatırım kararları bu online sistemde seçime sunulmalı vs. bu klübün 5000 taraftarı olmadığına göre bu kadar dar bir kitlenin, üstelik üyelik aidatları genelde adaylar tarafından yatırılan, fikri kiralık kitlenin kararlarına klübün teslim edilmesi çok saçma. bunu değiştirmek için sabah akşam akıl yürütebiliriz, en sonunda bir yol bulunacaktır ;)

alper*
29.01.2013, 09:41
Ver gazı, ver gazı . . .

temel_yilmaz
29.01.2013, 09:42
Atay Aktuğ'un 100000 üye kampanyasının neden baltalandığını daha iyi anlıyorum.Atay Aktuğ'u sadace bir JUN transferi için yiyenler bugün 25 Jun parasını çöpe attılar.Atay Aktuğ yönetime geldiğinde yönetimdekiler evlerini dükkanlarını ipotek göstererek zor durumdaki,kredi verilmeyen Trabzonsor'a kredi aldılar şimdi klüpte 600 kişi maaşlı çalışıyor belediye binası gibi ..

Atay Aktuğ içinde klübün içinde olduğu durumu çok iyi biliyordu 100000 üyekampanyasını başlattı ama 3.5 milyon euro sebebi ile başı yendi.İLginç olanı şu oda en büyük hatasının yıllar sonra takımın başına Şenol Hocayı getirmek olduğunu söyledi..

100000 üye Trabzonspor'un kurtuluşudur.Geçen Haber 61 de şöyle bir haber okudum gelecekteki Trabzonspor yöneticileri diye,liste görsel resimli başlıyor ilk sırada Faruk Özak'ın oğlu vsvs vs .Hep bilininen isimlerin oğulları babalarından kalmadı bu klüp bu haramilere.
Durumu olan herkes klübe üye olsun arkadaşlar 1 oy 1 oydur.

fındıkoğlu
29.01.2013, 09:56
Bi boşluk buldunuzmu gitsin yenisi gelsin.... Adamlar hırsızları için ortalığı birbirine katıyolar.. Biz ise o gitsin yenisi gelsin derdine düşmüşüz!!!!! Gitmesi birilerinin ekmeğine yağ sürer... Şenol Güneşin bıraktığı için yeterince mutlular zaten.... Sadri Şener çok iyi bir yönetimde gösteriyo diyenlerden de değilim fakat ŞİKE süreci sonuca bağlanana kadar yötetimin arkasındayım şahsen....:cool:

Imadoglu
29.01.2013, 10:02
Desteklemiyorum...."KOYUN CAN DERDINDE KASAP ET DERDINDE" ...yaw koca Trabzonspor küme gitiyor bizim burda birlik beraberlik gösterecegimize ...ortaya kin, nefret ekiyorzusuz ..Baskanla probleminiz varsa birdahaki secimlerde oy vermeyin.. okadar zormu? yeter arti yaw ..UTANIYORUM sizden böyle taraftar olacagina olmasin daha iyi

fındıkoğlu
29.01.2013, 10:03
Desteklemiyorum...."KOYUN CAN DERDINDE KASAP ET DERDINDE" ...yaw koca Trabzonspor küme gitiyor bizim burda birlik beraberlik gösterecegimize ...ortaya kin, nefret ekiyorzusuz ..Baskanla probleminiz varsa birdahaki secimlerde oy vermeyin.. okadar zormu? yeter arti yaw ..UTANIYORUM sizden böyle taraftar olacagina olmasin daha iyi
Almanyadaki kardeşim anlamış durumu ama bizim buradakiler hala vahametin farkında değil.....

Mustafa K. Demirbaş
29.01.2013, 10:06
Çok geç kalındı çok biz es es maçında bugünleri görerek istifa bağıdığımızda linç edildik hain olduk .Sanal ortamda küfürler edildi bize ..Şimdi sorulmaz mı insana hain kimmiş diye.

taita
29.01.2013, 10:44
Yönetime eleştiri getirilebilir ama yönetimin ipi kongrede çekilir. O zamana kadar yönetim aleyhinde çok aşırı tepkilere karşıyım. Maçlarda bağrılır, sosyal ortamda fikirler paylaşılır ama sokaga dökulme falan, ben su asamada Sadri Bey in bunu hak ettiğini duşunmuyorum.

Adem Özlü
29.01.2013, 11:25
seçimde kazanacak tahmini oy miktarı nedir: 3000 mi, tam bilmiyorum. o kadar üye lazım yani. 3000 tane bmn'li klüp üyesi lazım bize. muhtemelen o kadar klüp üyesi yoktur buradan. kaç tane üye lazımsa o kadar kişinin üye olması lazım ama herkesin o bütçeyi çıkaracak durumu/motivasyonu olmayabilir. ben burada ikişer-üçer hatta öğrenciler için dörder hisseli üyelikler öneriyorum. 3 kişi birleşip üyeliğe girsin :) sonra da bmn'den aday olarak çıkacak yönetimi desteklesin. tabi bn'nin aday yönetim belirleme süreci tam demokratik olmalı, temsili falan değil :) her fikir dinlenmeli vs. biraz salakça gibi duruyor ama üzerine düşünülebilir, geliştirilebilir.

ve olur da yönetime gelinirse yapılacak ilk iş, tüzük kongresi ile klüp üyeliğini giriş ücretsiz ve aylık 5 tl gibi sembolik bir rakam olarak belirlenmeli. 30-40 bin kişilik kongreler olmalı ve tabi ki online seçim sistemine geçmeliyiz (abd bile böyle başkan seçiyorsa bir sorun olmaz herhalde). klübün önemli ekonomik yatırım kararları bu online sistemde seçime sunulmalı vs. bu klübün 5000 taraftarı olmadığına göre bu kadar dar bir kitlenin, üstelik üyelik aidatları genelde adaylar tarafından yatırılan, fikri kiralık kitlenin kararlarına klübün teslim edilmesi çok saçma. bunu değiştirmek için sabah akşam akıl yürütebiliriz, en sonunda bir yol bulunacaktır ;)

Çok iyi fikir.Hiç birşey kolay kazanılmıyor.

phoenixx
29.01.2013, 11:47
Şu anda en ihtiyacımız olan ancak en olmayan özelliğimiz olan sakinlik, sukunettir. Kulüpte bir çok şey yolunda gitmiyor doğru lakin takımın durumu belli, sezon bitene kadar gemiyi sağ salim limana getirmemiz gerekli. O yüzden bir süre sorunları yok saymadan askıya almak, öfkeden uzak durmak gerekiyor. Biraz sakinlik, öfkeyle hareket etmemek, olan biteni rasyonel bir şekilde değerlendirmek en sağlıklı yöntem.

sarman61
29.01.2013, 11:59
Şike sürecini iyi idare edemeyen ve bu işi eline yüzüne bulaştıran bir yönetimi maalesef artık desteklemiyorum. Zaten yaptıkları rezillikleri becerisizlikleri şike sürecini bahane ederek üstlerini örtmeye çalışıyorlar.
Gelişini istememiştim geldikten sonrada destek olmuştum. Ama artık yaptıkları yanlışlar sırf ceplerini doldurmak için yaptıkları transferler şayet ceplerine para girmeyecekse yapmadıkları transferler ve daha bir sürü şey artık bıraksınlar ve gitsinler. Şike süreci deniyor ama bizi bu süreçle resmen oyalıyorlar. Biz geçmişe mahkum ediyorlar. Adam akıllı idarecilik yapsaydılar kadroyu dağıt masaydılar bir daha ki sene yine şampiyon oldurduk. Kısaca olmuyor bu yönetimle olmuyor.

TekfurÇayır 61
29.01.2013, 12:02
Darbe değil demokrasi.

Yönetimler seçimle gelip seçimle gitmeli.

Trabzonspor'un hayrına birşey yapılacaksa bu darbe değil, kongrenin yapısını değiştirmeye çalışmak olmalı.

eltfox
29.01.2013, 12:49

Dostum fikir belirtmişsin, saygı duyuyorum, iyi niyetinden ise hiç kuşkum yok. Yalnız, farzedelim ki üye olundu, oy kullanmak için en az 2 sene gerekmiyomuydu?

TSezgin61
29.01.2013, 13:00
o dediginiz darbeyi dünyada bir takim yaptiydi.

taraftar darbe yapti, yönetimi ele gecirdi. oylamayla takim kuruyor, oylamayla transfer yapmaya calisiyorlardi.

bu sadece ufak amatör ligdeki takimlarda mümkün tabiki. bizde imkansiz.

bize uyacak olan "darbe" stili zaten belirtilmis.

nasil kaleci antrönörünü, Samet Aybabayi baskiyla kulübe aldirmadik, ayni sekilde avrupada basarili isadamlarindan birini bulursun, ayni uefaya fifaya yaptigimiz baski gibi baskan adayi olmasi icin baski yaparsin, kamuoyu olusturursun, o adam kendini milyonlarca taraftar arkasinda oldugu icin güclü hisseder cesaretlenir ve baskanliga aday olur. bunu yaparsan Faruk Özak gibi isimler, taraftar baskisini gözardi edip baskanliga kendi adamlarini getirmeyi düsünemez. sende Derin Trabzonspora böylece comak sokarsin...

tabi bunun üstüne BMNden 5 bin Taraftarin kongre üyesi olsa, bu konu rahatlikla yapilir. kendi adayini isi bilen is adamlarina baski yaparak cikarirsin ve kongrede onu secersin... ilerdede bmnden yönetime güvenilir 1-2 kisi koyarsin.

böylece o "derin" eller, gözümüzün nuru Trabzonsporla ugrasamaz, bu sefer seninle ugrasmaya baslar...

yeterki Trabzonspordan ceksinler ellerini...

hodlu
29.01.2013, 13:33
Arkadaşlar bu kulüp tamamen kişilerin küçük siyasi emellerinin piyon yapılmış durumda. Bu son yaşanan Sercan-Eren olayı bardağı taşırmıştır. Arkadaş kiralık verirsin ama tapusunu vermessin. Gerisi hikaye....

zeki gursoy
29.01.2013, 13:43
bide tüy verelim onuda dikin...
şu aşamadaki istifanın bize gram faydası olurmu...

Evet renktaşlarım. Artık deniz bitmiştir. Faruk Özak-Sadri Şener ikilisi hepimizin hayatta en değer verdiği Trabzonspor'umuzu yok etmekteler. Bu yönetimden aciiiil kurutlmalıyız...Taraftar olarak duruma el koymalı yönetimi istifaya mecbur bırakmalıyız....

hodlu
30.01.2013, 00:09
Trabzonspor sayesinde Milletvekili-bakan olup Trabzonspor'un zor günlerinde devreye girmeyenler artık ellerini çeksinler. Yeter artık...

Ali Can
30.01.2013, 01:10
destekcisiyim!

Kadir Aydın
30.01.2013, 01:17
La bi müslüman da demiyorki şu olsun diye. Deyin de onu tartışalım, destek verelim. Bozup, yıkmak kolay da fikir üretip, inşa etmek zor. Hep kolay olani seciyoruz.

Uğur Ö.
30.01.2013, 01:27
Sadri Şener en az bir sene daha kalmalı.Şike yapan başkan bile şuan görevini sürdürüyor.Sadri Şener'in suçu nedir.Sercanı satmasımı.Bukadar galyana gelinmesinin sebebini anlamadım.

Necat Ulusoy
30.01.2013, 01:46
şike davası sonuçlanmadan, o kupa müzemize gelmeden Sadri Şener gitmemeli !

Erdal DİLEK
30.01.2013, 02:16
Uyarı şart, diğer konu şimdilik bizi birbirimize düşürür. .

arahna
30.01.2013, 02:48
sadri şener :
şenol hocanın bilgisi dışında oyuncular alınmıştır. ama ben anlamam. başka hocalara sorduk ......
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vay halimize

sametaydin
30.01.2013, 02:56
sadri şener :
şenol hocanın bilgisi dışında oyuncular alınmıştır. ama ben anlamam. başka hocalara sorduk ......
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vay halimize

Usta yanlış anlamadıysam o toplantıda başka şeyler de söyledi.

Mesela şenol hocaya transfer soruyorlar verdiği cevap hep benzer alınsa da olur alınmasa da tarzı cevaplar veriyormuş. Benim orada anladığım buydu. Sadri şener biraz da bu duruma sitem ederek konuştu. Biraz da transfer komitesine de laf giydirdi orada ve transfer komitesini de lağvedeceğini söyledi.

Tabi ben başkanı savunduğumdan yazmıyorum bunları bence başkan istifa etmeli. Boşa yapılan transferler, boşa harcanan paralar nedeniyle.

fteotdgs
30.01.2013, 03:23

Cok dogru, hepsine katiliyorum. Su asamada yaptiklari onca yanlisa ragmen Sener ve yonetiminin gitmesi intihar olur. Hele su muhabbete sirf Senol Gunes istifa etti diye saran varsa bilsin ki Trabzonspor'un hayrina degil su tavir.

Yunus Emre AYAZ
30.01.2013, 03:30
Herseyi Senol Günese baglamayi birak artik. Cok bos konusuyorsun. Ünal Karaman, Mustafa Resit Akcay, Sercan Kaya, Eren Albayrak. Yarin bakalim neler cikacak karsimiza.

ula ne önemli adamlar onlar öyle ya haklısın trabzonsporda efsane hepsi pardon yaaa :(

OrkHun
30.01.2013, 09:49
Dostum fikir belirtmişsin, saygı duyuyorum, iyi niyetinden ise hiç kuşkum yok. Yalnız, farzedelim ki üye olundu, oy kullanmak için en az 2 sene gerekmiyomuydu?

ya böyle bi şey zaten 2 ayda kotarılmaz tabi, en az 3-4 yılda olacak işler.
üyelik aidatı çok değil zaten de, giriş ücreti fazla. diğer kulüplere göre az da yine, genel olarak sistem zaten az kişi üye olsun diye kurgulanıyor ve giriş ücreti tam ne amaçla var ben bilmiyorum.

ts_ezer
30.01.2013, 10:14
bu konuyu açan ançak bir fenerli olabilir. bu konuya destek verenlein hangi akla hzmet ettiğini anlamıyorum. aziz yıldırım gitmeden sadri şener gitmeyecek bu böyle bilinsin beyler. aklınızı başınıza alın. sevindirmeyin şerefsizleri.

hacka61
30.01.2013, 10:19
Yeni bir kriz için Şuan Desteklemiyorum.

zafercalikoglu
30.01.2013, 10:38
darbenin kime faydası olmuşki nbize de olacak,bize düşün görev desteklemek ve secim zamanı gerekirse göndermek...

ismail tüfekçi
30.01.2013, 11:00
trabzonda darbe sadece nuri albayraka yapılmıştır oda trabzon sevgisi için değil siyasi görüş yüzünden tbr taraftara alkışşşşşşş:alkış:

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.01.2013, 11:05
trabzonda darbe sadece nuri albayraka yapılmıştır oda trabzon sevgisi için değil siyasi görüş yüzünden tbr taraftara alkışşşşşşş:alkış:

Nuri Bey belki samimi olarak Trabzonspor sevgisi ile taşan birisidir.
Belki de tel aşkı Trabzonspor'dur ama bu Trabzonspor tarihinin tarışmasız - açık ara en kötü döneminin mimarı olduğu unutulmamalıdır.

Eğer elimde güç ve fırsat olsaydı Albayrak yönetimine darbe yapmak için salise bile beklemezdim ama siz yanlış hatırlıyorsunuz.

Albayrak yönetimi aslen darbe ile gelmiştir.
O denli başarısız olmuştur ki ibra edilmeme riski yaşamış ve kongrede (yanlış hatırlamıyorsam) aday bile olmadan;
takıma harcadığı tüm parayı da geri alarak kendi ayrılmıştır.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak malesef bizim toplumumuzda kronik bir rahatsızlık.
Umarım siz de tez zamanda bu muzdarip olduğumuz dertten kurtulursunuz.

Fatih Öztürk
30.01.2013, 11:23
Belki de tel aşkı Trabzonspor'dur ama bu Trabzonspor tarihinin tarışmasız - açık ara en kötü döneminin mimarı olduğu unutulmamalıdır.

Eğer elimde güç ve fırsat olsaydı Albayrak yönetimine darbe yapmak için salise bile beklemezdim ama siz yanlış hatırlıyorsunuz.

O denli başarısız olmuştur ki ibra edilmeme riski yaşamış ve kongrede (yanlış hatırlamıyorsam) aday bile olmadan;

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak malesef bizim toplumumuzda kronik bir rahatsızlık.

2 sene görevde kalıp 20 milyon tl borçla aldıkları kulübü 29 milyon tl borçla devrettiler.ayrıca 10 milyon euro hazır kaynak bıraktılar Sadri Şenere Kartaldaki benzinlikten. Albayrak yönetimi darbe ile değil büyük transfer vaadleriyle gelmiştir.bu insanlar Trabzonspora hizmet etmek için göreve geldiklerinde Faruk Özakın Albayrak yönetimini sindirmek için yapmadığı hainlik kalmışmıdır?divan kurulu üyelerini Albayrak yönetimine cephe aldıran o dönem kimdi?Sivas maçında sahaya dalan provakatörler kimlerin adamıydı?geçmiş yönetimden sadece 9 milyon lira fazla borç yapmış yönetimin ibra edilmeyişinin arkasındaki kalpazanlıkların sorumlusu kimdir?2 ay önce 130 milyon tl borçla nasıl ibra edilmiştir bu yönetim?sorular sorular sorular...

Fatih Öztürk
30.01.2013, 11:28
Ayrıca Nuri Albayrakın kulüpten 8 milyon tl alacağı 6 ay öncesine kadar bakiydi.yani yanlış hatırlıyorsunuz.

Mollasalihoğlu
30.01.2013, 11:30
Darbe v.s. konuşulmamalı..

Yapmamız gereken tek şey, kulübe üye olmak, kongrede gerekeni yapmak.. Lehe de, aleyhe de konuşulacak yer kongre olmalı.

özgür6161
30.01.2013, 11:37
2 sene görevde kalıp 20 milyon tl borçla aldıkları kulübü 29 milyon tl borçla devrettiler.ayrıca 10 milyon euro hazır kaynak bıraktılar Sadri Şenere Kartaldaki benzinlikten. Albayrak yönetimi darbe ile değil büyük transfer vaadleriyle gelmiştir.bu insanlar Trabzonspora hizmet etmek için göreve geldiklerinde Faruk Özakın Albayrak yönetimini sindirmek için yapmadığı hainlik kalmışmıdır?divan kurulu üyelerini Albayrak yönetimine cephe aldıran o dönem kimdi?Sivas maçında sahaya dalan provakatörler kimlerin adamıydı?geçmiş yönetimden sadece 9 milyon lira fazla borç yapmış yönetimin ibra edilmeyişinin arkasındaki kalpazanlıkların sorumlusu kimdir?2 ay önce 130 milyon tl borçla nasıl ibra edilmiştir bu yönetim?sorular sorular sorular...

Abi benim iyice kafam karışıyor bunları söylediğinde.Nafiz Özak ve Nuri Albayrak karşı karşıya demek benim mantığım almıyor bunu.İkinci söyleyeceğim şey 20 milyon TL borç 30 Milyon TL ile bırakılmış iki senede.Başarı ''0'' hatta geri gitmişiz.128 milyon TL lik borç 5 yılda oluştu ve başarılar belli.Belki de bu yüzden ibra edilmiştir abi he :)

U.Sadıkoğlu
30.01.2013, 11:38
3 gündür boşlukta gibiyim resmen kandırıldık aldatıldık yıkıldım anasını satayım.

Darbe yapılacaksa gelin Fenerbahçe maçında VIP tribünden bilet alıp darbenin kralını yapalım darbe böyle olur...

Ertan1982
30.01.2013, 11:43
Gidin Üye olun.Oy hakki alin öyle yollanir.Internet üzeri baski sinirlidir.Ondan sonra adam gibi Devlettlen is yapmayan Aysal gibi Zenginligi Türkiye disinda birisini Bulmak lazim.Yoksa birileri otur dedi zaman oturacak Baskan lazim degil.

kongrede 20%-30% bir kitle olsa yönetimleri adam eder.Ama Türklerde grup disiplini cok zayif.reco bile grubunda tam kontrolü saglaya miyor.

Fatih Öztürk
30.01.2013, 11:47
Abi benim iyice kafam karışıyor bunları söylediğinde.Nafiz Özak ve Nuri Albayrak karşı karşıya demek benim mantığım almıyor bunu.İkinci söyleyeceğim şey 20 milyon TL borç 30 Milyon TL ile bırakılmış iki senede.Başarı ''0'' hatta geri gitmişiz.128 milyon TL lik borç 5 yılda oluştu ve başarılar belli.Belki de bu yüzden ibra edilmiştir abi he :)

Kardeşim sende iyi biliyorsunki Faruk Özak denilen Trabzonspor haini insan gelen başkanların altını oymaktan başka bir iş yapmıyor.yöneticileri birbirine düşürüyor.kendisinden icazet alınmadan iş yapılmaması gerekiyor ona göre!.bu hain ölüp gitmediği müddetçe Trabzonspora başkan olan hür iradesiyle iş yapamayacak.Faruk Özak Nuri Albayrak başkan olduğunda borç yapıp kulübün önünü tıkamasın diye sürekli tenkit ediyordu.hatta divan kurulunu bu konuda sık sık kulislerden uyarıyordu.Nuri Albayrak hükümet yanlısı olabilir.ama başbakanın akrabası filan değildir.burdaki karışıklığı giderelim.başbakanın damatı Dernekpazarlı Albayrak ailesindendir.Haluk Ulusoy dönemin tff başkanlığında hükümeti karşısına alırken Albayrak başkanlık seçimlerinde Ulusoya destek vermiştir.burdan anlaşılacağı üzere hükümetin istemediği adayı desteklemiştir.o dönemle bu dönem arasındaki fark banka kredilerinin musluklarını Albayrak yönetimine kıstıranlar, bu dönem Sadri Şenere açarak bolca transfer ve borçlanmanın önünü açmıştır.

Mollasalihoğlu
30.01.2013, 11:49
Bir de; Albayrak dönemini maddi olarak konuşuyoruz da, sahadan bahseden yok.. :)

Fatih Öztürk
30.01.2013, 11:57
Bir de; Albayrak dönemini maddi olarak konuşuyoruz da, sahadan bahseden yok.. :)

2 senede o kadar yapabildi.saha sonuçlarını savunmuyorum ama bu dönem 5 senenin 4 senesi rakiplerinden uzak yiyen takımla o dönemin takımı arasında pek fark yok.tek fark o dönem 30 şimdi 130 milyon.

Adem Öztürk
30.01.2013, 12:07
Bu kulupte Ogün gibi bir adam da dayak yedi.En kral baskanda istifaya davet edildi.Bunlarin farki ne peki.35 trilyon cok Buyuk borc bunun hesabini soricagiz denildi.Simdi 130 trilyon bunun hesabini kim soracak.Bu degerin gelecegini yarinlarinini calanlara simdi durun demezsek ne zaman deriz.

Uefa dan gelen o paralar nerede.Bu kadar borcun karsiligi nerede..18 kisilik kadroya genc isim yazilmadi diye yalandan yere o Verilen 500$ hesabini kimler sorucak.

Artik temizlenmenin vaktidir.

Levent Kara
30.01.2013, 12:12
Sercanin imza torenindeki bakislari bile sadrinin gitmesi icin yeterlidir. Yeter sadri demek yetmez yerine gelecek kisi konusundada etkin olmaliyiz. Parali baskan adayi zaten yok o halde benim tek adayim senol gunestir. Baskasini tanimam

Adem Öztürk
30.01.2013, 12:12

Evet sahadan bahsedelim.Nerde o kupalar alinamayan sampiyonluk savunulamayan akkimiz.
Zaten turkiye kupasini en fakir oldugumuz donemde De aldik.Super kupa mi fark.O Donemlerde o kupa yoktu.Olsaydi fatih gokdeniz donemindede alirdik o kupayi.

Sampiyonlar ligi mi fark o da yok elin oglu cagirdi bizi.Sadece fark oradan alinan para. Dda ortada yok oyleyse fark yok.

Mollasalihoğlu
30.01.2013, 12:22
Evet sahadan bahsedelim.Nerde o kupalar alinamayan sampiyonluk savunulamayan akkimiz.
Zaten turkiye kupasini en fakir oldugumuz donemde De aldik.Super kupa mi fark.O Donemlerde o kupa yoktu.Olsaydi fatih gokdeniz donemindede alirdik o kupayi.

Sampiyonlar ligi mi fark o da yok elin oglu cagirdi bizi.Sadece fark oradan alinan para. Dda ortada yok oyleyse fark yok.

Şampiyon olsaydı da Nuri Albayrak kupayı alamasaydı, taraftar arasaydı hakkını.. Zorlamaya gerek yok savunulmayacak şeyi.

özgür6161
30.01.2013, 12:28
Kardeşim sende iyi biliyorsunki Faruk Özak denilen Trabzonspor haini insan gelen başkanların altını oymaktan başka bir iş yapmıyor.yöneticileri birbirine düşürüyor.kendisinden icazet alınmadan iş yapılmaması gerekiyor ona göre!.bu hain ölüp gitmediği müddetçe Trabzonspora başkan olan hür iradesiyle iş yapamayacak.Faruk Özak Nuri Albayrak başkan olduğunda borç yapıp kulübün önünü tıkamasın diye sürekli tenkit ediyordu.hatta divan kurulunu bu konuda sık sık kulislerden uyarıyordu.Nuri Albayrak hükümet yanlısı olabilir.ama başbakanın akrabası filan değildir.burdaki karışıklığı giderelim.başbakanın damatı Dernekpazarlı Albayrak ailesindendir.Haluk Ulusoy dönemin tff başkanlığında hükümeti karşısına alırken Albayrak başkanlık seçimlerinde Ulusoya destek vermiştir.burdan anlaşılacağı üzere hükümetin istemediği adayı desteklemiştir.o dönemle bu dönem arasındaki fark banka kredilerinin musluklarını Albayrak yönetimine kıstıranlar, bu dönem Sadri Şenere açarak bolca transfer ve borçlanmanın önünü açmıştır.

Evet Nafiz Özak...

leviathan_-1461
30.01.2013, 12:29

Sana albayrak gittikden sonra onun döneminden ortaya çıkmış öyle borçlar söylerimki ağızın açık kalır.. Dua etsin V.U.K 5 maddesine..

Fatih Öztürk
30.01.2013, 12:30
Sana albayrak gittikden sonra onun döneminden ortaya çıkmış öyle borçlar söylerimki ağızın açık kalır.. Dua etsin V.U.K 5 maddesine..

Yaz kardeş bildiğini.gizli saklı kalmasın yaz.

leviathan_-1461
30.01.2013, 12:39
Yaz kardeş bildiğini.gizli saklı kalmasın yaz.

Yazdığım madde seni bağlamıyor ama beni bağlıyor..

Fatih Öztürk
30.01.2013, 12:40
Yazdığım madde seni bağlamıyor ama beni bağlıyor..

O zaman özelden yaz.

isyan6161
30.01.2013, 13:51

sonuna akdar katılıyorum yapılacak her organızayonada katılmaya ve desteklemeye gonulluyum..

isyan6161
30.01.2013, 13:55
2 kere 2 4..senol gunes nasıl basarısızsa ve ıstıfa etmısse sadrı sener ve yonetımıde basarısızdır ve ıstıfa etmelıdır..

Bayundur Han
30.01.2013, 13:59
Darbe yapacak adamin plani hazir olur. Plan ne? Kim gelecek neler yapacak? Plan olmadan ne darbesi. Darbe yap gitsin kim gelecek? "buyuk camia biri gelir" yok oyle.

ESER
30.01.2013, 14:45
darbe yetmez , darbeli matkapla oymak lazim :)

hacka61
30.01.2013, 14:48
ya bak ha bunlara, La darbe kime fayda etmiş, oturun aşşağa.. Fenaluk etmekten başka ne işe yararsınız.

r9emre
30.01.2013, 15:28
Yine mi üfledi lan bunlar?

Selim ÖZCAN
30.01.2013, 16:16

Albayrak Derin Trabzonspor tarafından lağvedilmiştir. o derin Trabzonspor bugün iş başındadır. Ve Trabzonspor tarihinin en karanlık dönemini yaşatmaktadır. Trabzonspor var olmasını bugünlere gelmesini sağlayan bütün değerler bu dönemde yok edilmiştir.

Trabzonspor ile taraftar arasındaki "aşık" ile "maşuk" ilişkisi "müşteri -pazarlamacı" ilişkisine çevrilmiştir. Kısacası bütün değerlerimizi yerle bir edilmiştir. "Endüstriyel Futbol" - "Futbol artık sadece futbol değildir" yalanlarını bize dikte ettirmeye çalışan bu düzenin adamı olmuştur Sadri Şener. Bu tırnak içinde yazdıklarımın koskoca bir yalan olduğunu ıspatlayan 1461 Trabzon tabiki bunun bedelini ödemeliydi, ve orda bile bekleneni yapmıştır, onlarıda dağıtmıştır. Çekip gitse, inan bundan daha kötü olmaz.

zeki gursoy
31.01.2013, 14:48
boş beleş işler...
kime yapıcaksınız darbeyi, sadri şeneremi, trabzonsporamı?
kim gelecek sadri şenerin yerine. (m. ali yılmazmı yoksa...albayrakmı ...kim?)
sezon sonunda ne isterseniz isteyin ama şimdi bize gram faydası olmayack işlerle uğraşmayın...
bu kadar kaos yeter bize...

jako13
31.01.2013, 22:26
Aykut bildiğiniz KÜTÜK...! Bir halt olmaz. Zeki çalışkan,iyi niyetli ama yetersiz.. Ersun bir Özgür hamlesi yaptı,dağıldı..! Henrige tam bir ağır batarya, TANK..! Tolunay Kafkas, Colmanı,Adrianı keserek bu yola çıktıysa ondanda bir HALT olmaz...Yazık oldu koca camiayı verem ettiler...!

hodlu
31.01.2013, 23:31
Bu yönetim olduğu gibi gitmeli. Onlardan nasıl kurtuluruz orası karışık. Ama bir kıvılcım yakılsa gerisi gelecektir...

titanic
31.01.2013, 23:41
Bu yönetim olduğu gibi gitmeli. Onlardan nasıl kurtuluruz orası karışık. Ama bir kıvılcım yakılsa gerisi gelecektir...

delege beğeniyorsa sorun yok,hiçbir şekilde gönderemezsin yönetimi.delegelerin bakışıyla taraftarınkinin örtüşmesi gerek o da kolay değil

Hasan Cubukcu
01.02.2013, 00:49
kurtulsak iyide bu saatde degil ligde cok kötü durumdayiz biraz rahatlayalim sampiyonda olsak sepetlememiz lazim.

Diktator gibi kendi kafasina gidiyor almis yanina pasif pasif yöneticileri giklari cikmiyor istedigini satiyor istedigini istedigi yöneticiden aliyor !

hodlu
10.02.2013, 21:02
Rizeye peşkeş çekilen Sercan bile bugünkü takımda oynardı. Bir tane 1461 takımından oyuncu almadılar. A.Karmil gibi genç çocuğa yazık ediliyor ve bu politika Sadri Şener tarafından bilerek yapılıyor...

Selçuk Aydın61
10.02.2013, 21:07
yönetimi desteklemiyorum ama tolunay hocaya verdikleri sözler olduguna inanıyorum önümüzdeki sezonu hazırlasmalarını istiyorum...

hodlu
10.02.2013, 21:13
Ya renkdaşlarım Abdullah Karmil 18'e bile giremezken yurt dışından Alim-Uğur isminde gençler alınıyor. Bu ne alaka ben anlamıyorum. Sen önce Trabzonlu genç oyuncuyu 5 dakika oynat. Yok arkadaşlar ben bu yönetimin bilerek Trabzonlu oyuncuları yok etme politikası güttüğünü düşünüyorum...

CEMEFKER
10.02.2013, 21:17
Darbeyi sandukaya yapın.....

Uğurtan
10.02.2013, 22:25
Darbe değil Devrim gerek.

Darbe yapar indirir yerine birini getirirsin devran aynen sürer.

Kişi değişir.

Zihniyeti, sistemi değiştirmek gerek.

Steril61
10.02.2013, 22:42
Darbeyi yapması gereken en başta Tolunay hocadır. Kadro dışı bırak hevesi olamayan, oynamak istemeyen futbolcuları. Altyapıdan vargücüyle Trabzonspor için mücadele edecek futbolcuları al. Hiç olmazsa ezilmeyelim rakiplerimiz karşısında. Yani yapılabilecek şeyler var ama kararı alacak cesaret lazım. Taraftar olarak yapabileceğimiz şey bana göre gidip bizi rezil eden, mücadele etmeyen futbolcuların yüzüne tükürmek ve bizi bu futbolculara mahkum eden yönetimi istifaya davet etmektir.

hodlu
16.03.2013, 15:50
Eyyy Trabzonspor'un fedakar ve aynı zamanda acı çeken çilekeş taraftarı. Allahınızı seviyorsanız hep beraber birşeyler yapalım. Bu yönetimden kurtulup bu takımın başına sevdası Trabzonspor olan birilerini getirelim. Bmn yönetimine sesleniyorum. Bütün başlıkları dondurup sadece 'Kurtuluş Zaman' başlığı açıp taraftarı tek çatı altında toplamalarını istiyorum. Yoksa yarın çok geç olacak....

canna52
16.03.2013, 16:09
acı ama darbede yapsanız, kulübü de yaksanız yerine gelecek olan yine aynı sistemin adamı olacak. o koltuğa şuan buradan herhangi bir taraftarı da oturtsanız yapacakları şuan yapılanlardan farklı olmayacaktır.

trabzonspor maalesef belli başlı zengin ailelerin birbirleri arasında güç gösterisi yapıp kendilerini tatmin ettikleri oyun hamuru kıvamına gelmiştir. kişiler değişse de zihniyet aynı kalıyor.

zekeriyya
16.03.2013, 16:14
zaman devrim zamanı
devrim ci Trabzonspor
bir devrim ile kendine geleceği zaman

Adem Erdoğan
16.03.2013, 16:21
1461 satılmadan Sadri Şener ve zihniyetinin gitmesi devrim olur zaten.

hodlu
16.03.2013, 16:22
Trabzonspor sayesinde makam-mevki sahibi olanlar, milletvekili olup bakanlık yapanlar, İş dünyasında Trabzonspor sayesinde iş bağlayanlar; hiç mi içiniz sızlamıyor sizin. Ya da biliyorsunuz nasıl olsa sizden hesap soran olmayacak sırtınızı dönmeye devam edin...

Harun
16.03.2013, 17:36
Darbe olması için taraftarın tribüne gelmesi lazım.

hodlu
16.03.2013, 18:18
Benim en kızdığım söz söyleniyor 4-5 haftadan beri. Takım kümeye gidiyor herkes 'şimdi zamanı değil hele bir lig bitsin' diyor. Hayır efendim testi kırılmadan yapılması gerekenler yapılmalı. Testi kırıldıktan sonra alacağın hiçbir önlem işe yaramayacak....

TSezgin61
16.03.2013, 18:29
Cok kötü durumdayiz. 2000den daha kötüyüz...

Aklim almiyor. Birseyler yapmaliyiz. Mümkünse hemen bugün yarin

Sefaenes
16.03.2013, 18:44
nevzat bir gazete ne istifasi diyor ya insan cildirasi geliyor ya bunlar albayraki aratir oldu. ligler baslamadan tff es es baskani ve 1 kisi daha Trabzonsporu düsürelim diy konusma yapip sonra yalalamislardi ama görülüyorki adamlar gerekeni yapiyorlar ya bizim yöneticiler ne yapti o günden beri bir koskoca 0 ya insan hicmi ders cikarmasdi ilk yari berbattik Transfer lazimdi herkez bunu gördü 3 maymun göremedi. Darbe gec kalinmadan yapilmali yoksa busene bütün ilkleri yasatti 1 tane kaldi bunu yaptirmadan ihtilal olmali

TSezgin61
16.03.2013, 18:46
Muhalefet nerede? Nerde Trabzon?

Mert'
16.03.2013, 18:47
http://www.youtube.com/watch?v=l8jqD4nx0Vk

Aynen böyle birşey yapmalıyız maç başlama düdüğünden itibaren ama taraftarlarımızın stadda çıtı çıkmıyor.

TSezgin61
16.03.2013, 18:47
Evladin ölüyor Trabzonlu, uyuma!

hodlu
17.03.2013, 01:15
Uyu eyy Trabzon uyu. Nasıl olsa uyandığın zaman kimse senin haline acımayacak...

murat şahin
17.03.2013, 02:03
şenol güneş istifa ettiğinde aklıma ilk gelen aziz yıldırımın tepkisiydi. aklıma ilk gelen şey şuydu aziz yıldırım pis pis sırıtarak ''bu daha trabzonun iyi günleri sadri şener'ide istifa etmek zorunda bırakıcam´trabzonsporu küme düşmekten beter edicem diyordu... dediğinide yapıyor hakemlerle federasyonla medyayla...

şimdi sadri şenerin yaptığı hataları inkar edicek değilim yada yaptığı doğruları sayacak... sadece bu kadar çok şey yaşadıktan sonra diyorum ki sadri şenerin istifası durumumuzu daha kötü yapıcaktır... sadri şener trabzonla alakalı yıkılmayan son kaledir ve bu şike süreci sadri şenerin şeref davası halini almıştır yeni gelicek kimse bu hadiseyi onun gibi savunamaz. yeni yönetim gelse şu anda transfer yapamaz hiçbirşeyi değiştiremez... herşeyin zamanı var...

benimde uykularım kaçıyor maç sonrasında işe gitmek istemiyorum vucudumun dengesi bozuldu... ben trabzonsporluluğumu sorgular hale geldim cevap çok açıktı benim trabzonsporluluğum ne ailemden ne trabzonlu olmamdan nede zoru sevmemden benim trabzonluluğum karakterimden kaynaklanıyor... ben karakterimi kaybedemem trabzonspor isterse amatör lige düşsün ben sonsuza kadar trabzonsporluyum benim hayattaki tek önceliğim dik durmaktır. trabzonspor saha sonuçlarıyla başımı önüme eğdirsede bu yaşanan süreçlerin hiçbiri yaşanmamış gibi tutupta aziz yıldırım ve köpeklerinin istediği şekilde ''SADRİ ŞENER İSTİFA'' diye bağırmıycam...

bir trabzonsporlu olarak sonuç taraftarlığı yapmıycam ve dik duruşumu bozmıycağım...

isteyen sövebilir isteyen sevebilir ama kimse kimsenin trabzonsporluluğunu tartışmaya kalkmasın!

Maammet
17.03.2013, 02:09
şenol güneş istifa ettiğinde aklıma ilk gelen aziz yıldırımın tepkisiydi. aklıma ilk gelen şey şuydu aziz yıldırım pis pis sırıtarak ''bu daha trabzonun iyi günleri sadri şener'ide istifa etmek zorunda bırakıcam´trabzonsporu küme düşmekten beter edicem diyordu... dediğinide yapıyor hakemlerle federasyonla medyayla...

şimdi sadri şenerin yaptığı hataları inkar edicek değilim yada yaptığı doğruları sayacak... sadece bu kadar çok şey yaşadıktan sonra diyorum ki sadri şenerin istifası durumumuzu daha kötü yapıcaktır... sadri şener trabzonla alakalı yıkılmayan son kaledir ve bu şike süreci sadri şenerin şeref davası halini almıştır yeni gelicek kimse bu hadiseyi onun gibi savunamaz. yeni yönetim gelse şu anda transfer yapamaz hiçbirşeyi değiştiremez... herşeyin zamanı var...

benimde uykularım kaçıyor maç sonrasında işe gitmek istemiyorum vucudumun dengesi bozuldu... ben trabzonsporluluğumu sorgular hale geldim cevap çok açıktı benim trabzonsporluluğum ne ailemden ne trabzonlu olmamdan nede zoru sevmemden benim trabzonluluğum karakterimden kaynaklanıyor... ben karakterimi kaybedemem trabzonspor isterse amatör lige düşsün ben sonsuza kadar trabzonsporluyum benim hayattaki tek önceliğim dik durmaktır. trabzonspor saha sonuçlarıyla başımı önüme eğdirsede bu yaşanan süreçlerin hiçbiri yaşanmamış gibi tutupta aziz yıldırım ve köpeklerinin istediği şekilde ''SADRİ ŞENER İSTİFA'' diye bağırmıycam...

bir trabzonsporlu olarak sonuç taraftarlığı yapmıycam ve dik duruşumu bozmıycağım...

isteyen sövebilir isteyen sevebilir ama kimse kimsenin trabzonsporluluğunu tartışmaya kalkmasın!

Helal olsun kardeşim sana ve senin gibi düşünebilen renktaşlarıma...:alkış:

toksoy61
17.03.2013, 10:31
sadri başkan son yıllardaki en büyük siyasi yalakalığı yapmaktadır. kendisi başkan seçilirken siyasi kimlikte olan Faruk özak ile beraber değilmiydi. ondan sonrada devamlı şekilde faruk özak ile hareket etmedi mi? verdiği tüm demeçleri inceleyin hep siyasi iktidara yalakalık peşinde. en son chp heyetinin ziyaretine haklı olarak tepki göstermişti ama aynısını bu şike sürecinde en büyük rezaleti yapan siyasi iktidara karşı gösteremedi. erdoğan bayraktar, belediye başkanı kulübe geldi sesi, gıkı çıkmadı.

o yüzden ben sadri başkana kesinlikle güvenmiyorum. siyasi iktidarla beraber hareket ettiğine inanıyorum. kendiside kupanın gelmeyeceğini biliyor ve ona göre hareket ediyor. siyasi yalaka olmayan bir başkan olsaydı bu takımı bu ligte oynatmazdı. bırakır, onlar düşürsün derdi takımı. bakalım düşürebilecekler miydi? şimdi hakemlerle düşürürler işte böyle.

sadri başkan dik duramıyor, kendisini düşünüyor bence. geleceğini iş hayatını düşünüyor. ama niye istifa edip gitmediğini hala anlamadım. belki şike süreci bitmesini bekliyordur. talimatları öyle almıştır

Sibel
17.03.2013, 11:01
Trabzonspor taraftarı darbe yapmaz, ancak birbirini yer. En çok da Trabzon'u.

iso_4939
17.03.2013, 11:10
faruk özaktan kurtulsak hersey cozulecekte lanet olası bırakmıyor yakamızı ki

erdogan69
17.03.2013, 11:11

Evet Sadri Şener hakkımızı savunması için Trabzonspor düşmanlığı tescilli levent bıçakçıyı avukat olarak tuttu.

Emre GÜRDAL
17.03.2013, 11:33
Ben en bastan beri diyorjm gene bizans oyunlarina mahruz kalioruz...bakin senol hoca gitti tolunay hani bizim evladimizdi ya agzindan şike sureciyle ilgili hic bir sy cikmiyo sira geldi sadri baskana onuda gondercek bu zihniyet...burda suc futbolcuda arkdas...senol hoca gitsin dediler tolunay gelsin dediler geldi buyrun kac galibiyeti var tolunayin birakin allah rizasi icin baskana senol hcaya saldirmayi futbolcular pravakote ediyo takimi...yanliz yapti baskan ve senol hoca ama benim gorusum en buyuk suc futbolcuda...oyuna gelioruz beyleyle davayi kaybediyoruZ bizi sindiriyolar şike davasini sumen alti ediyolar ha benim kupami vermemisler ha kume dusmusum ne farkeder...

Steril61
17.03.2013, 15:25
Ne yapıp edip en geç sezon sonuna kadar yönetimi bir şekilde istifa ettirmeliyiz. Aksi halde Aralık ayına kadar beklenirse bunlar yine göz boyama transferi yaparak bu kulübün 10 yılını daha heba edecekler... Takımı süründürecekleri gibi kulübü iyice borç batağına sokacaklar.

Meriç Kurt
17.03.2013, 16:48
Kac sefer yazdım ama kimse kaale almadı,tribünü satılmış takım düşmeye mahkumdur.İlk öncelik yönetim veya topçular değildir,ilk hedef satılmış taraftarlar olmalı.KANSİZ DARBE YAPİLAMAZ

Cafer Bulur
17.03.2013, 16:52
Darbe yapmaliyiz diyoruz ama avni akerde gikimiz cikmiyor.

Darbe yapacaksa bunu avni akerdeki taraftarin yapmayacagi ortadadir.

Bmn olarak organize olalim ve bu ise önayak olalim,baska bu isi yapamaz.

Bu yönetim ve tolunay bu kulüpten uzaklastirilmadigi sürece iflah olamayiz bu artik belli oldu.

qlii
17.03.2013, 16:55
bBAŞKAN:ŞENOL GÜNEŞ
TEKNİK DİREKTÖR:MUSTAFA REŞİT AKÇAY
1461 TEKNİK DİREKTÖR:TOLUNAY KAFKAS

GERİ KALAN TÜM YÖNETİM GİTMELİ.BELEDİYEYE DÖNDÜ TRABZON YA.

DEEP BLUE
17.03.2013, 17:19
Kac sefer yazdım ama kimse kaale almadı,tribünü satılmış takım düşmeye mahkumdur.İlk öncelik yönetim veya topçular değildir,ilk hedef satılmış taraftarlar olmalı.KANSİZ DARBE YAPİLAMAZ

Bravo kardeşim... Gerçekleri kurşun gibi konuşmalıyız böyle. Eveleyip gevelemeye gerek yok.

irfanb
17.03.2013, 17:23
bBAŞKAN:ŞENOL GÜNEŞ
TEKNİK DİREKTÖR:MUSTAFA REŞİT AKÇAY
1461 TEKNİK DİREKTÖR:TOLUNAY KAFKAS

GERİ KALAN TÜM YÖNETİM GİTMELİ.BELEDİYEYE DÖNDÜ TRABZON YA.

1461`in günahi ne ki Tolunay`i musallat ediyorsun basina ?
:) :)

Meriç Kurt
17.03.2013, 17:39
Tribünün paralı asker olmuş herseye eyvallah diyor siz hala yönetim hoca futbolcu diyorsunuz.Gecmis olsun biz bitmisiz zaten,

hodlu
17.03.2013, 20:34
Bu rezil yönetim neyi bekliyor anlamıyorum. Derhal kongre kararı alıp Nisan sonu Mayıs başı kongre yapılmalı. Ama bakıyorum yöneticilerimiz kış uykusundan kalkamamış.......

Hıdır ÇALIŞAN
17.03.2013, 21:09
TRABZON'da birlik beraberlik var. Muhalefet yok çünkü onlarda Trabzonspordan rant sağlıyorlar yönetim ile beraber. Yönetim ne zaman ortaklığı bırakır tek başına kazanır veya Trabzonspor için çalışırsa o zaman muhalefet yada düşmanlar ortaya çıkar.

özgür6161
17.03.2013, 21:19
5383

Resimdekileri tanıdınız mı?

Kadir Yeter
17.03.2013, 21:45

"Düş de gör" demişler...
Gücü yeten- yetene.

Kupa gelirse, sevinecek taraftar kalmayacak neredeyse...

Kötü gün dostu olanlara ne mutlu.

Târih, bu konuda çok örneklerle doludur...
Türk Milleti, asildir.
Trabzonsporluluk önce asâletliliktir... böyle bilirim.

Karadenizlilerin "Eşek Adası" yoktur... ölene kadar bakılır; aslâ terk edilmez!.

Ayakları tutmayan felçli bıldırcınımı, yattığı yerde 1,5 Yıl bakmakla insanlığımı geliştirmeye çalıştım(açıklamak zorunda kaldığım için, lûtfen bağışlayın)...

Kötülük yapsa idik; peşmergeler elimize düştüklerinde o'nlara yapardık.

"Yaralı ceylan vurulmaz"...

Kadir Yeter.

17.3.2013- TRABZON.
/forum.bordomavi.net/

uzungöllü
17.03.2013, 22:11
hepsini topla bi odaya kilitle... maçları izlet... aralıksız izlet... yemeden içmeden kendilerini izlesinler...

hodlu
17.03.2013, 22:16
Şu puan tablosuna bakıp da utanmayan,içi yanmayan,tarihin en kötü yönetimine sesleniyorum. Bu utancın cezası ancak ömür boyu Trabzon şehrinden ihrac edilmek olmalıdır. Siz bu utanç tablosunun tek sahibisiniz............

mawro61
17.03.2013, 23:52
Eskiden başkanlık gönül işiydi. Nemalanacak bir durum yoktu.O yüzden başarısızlıkta insanlar kendi isteği ile çekiliyordu.

Artık işin içinde para var,rant var.Büyük bir pasta var bu işte.Borsası kara parası bin türlü dalaverası olan bir oyun bu artık.Böyle bir durumda koltuk ve para tatlı geleceği için kimse kendi isteği çekilmez.
Son 8-10 yıla bakın kendi isteği ile bırakan kaç başkan var. Yazıcı,azize,cavcav,tüpçü ve diğer klüp başkanları buna bariz örneklerdir.
Demem o ki sadri kendi vicdanın sesini dinleyip çekilmediği sürece yeni bir oluşum beklemek uzak ihtimal.

TS-FAN
18.03.2013, 00:35
Darbe isyanla başlar!
Var mı isyan eden?
Var mı bu adaletsizliğe başkaldıran!
Bir elin parmakları..Hey gidi hey!

Kader KORELİ
18.03.2013, 00:43
Dışardan gördüğüm şu ki, Türk toplumu sindirilmiş durumda şu an, her türlü mevzuda sesini çıkarmaya korkuyor. Bu takım küme düşerse belki bir hareketlenme olur, ama düşmeden Trabzon'da insanların bir tepki ortaya koyacaklarını düşünmüyorum. Herkes rahatlığının, çıkarının, yalakalığın derdinde, burda ne yazarsanız yazın, çoğunuz da böylesiniz, biliyorum.

leviathan_-1461
13.04.2013, 18:38
Bence başlığın vakti gelmiştir, kaç kongre üyesi var bmn nin? seçimde biz aday gösteremezmiyiz? bu ülkede ticaretle uğraşan herkes biryerden sonra siyasetinyalakası olmak zorunda kalıyor,yoksa ticari hayatı zor duruma düşüyor, kaygıları olmayan birisi bulamazmıyız?

aksamvakti
13.04.2013, 19:16
Bmn üye olma kampanyası yaparsa belki 3 sene sonraya aday cıkarabılırız.. Ben mesela uye degılım klube..
istanbulda yasıyorum gerekli mevzuatı bılmıyorum. Benım gibi olan arkadaslarımda var.. Once buyumelıyız sistemli bir şekilde sonra başkan adayı olarak ortaya cıkmalıyız..

krdnz
13.04.2013, 23:11
"Futbolla yatıp futbolla kalkan,24 saat futbolu soluyan bir şehrin yeniden uyanışı..." https://www.youtube.com/watch?v=F3tDllB4_F4

Videoda spiker böyle diyor.İzleyip duygulanmamak mümkün değil..İnşallah bu seferki "UYANIŞ" bir daha uyumamak üzere olur.

Yasin Altuntas
13.04.2013, 23:27
"Futbolla yatıp futbolla kalkan,24 saat futbolu soluyan bir şehrin yeniden uyanışı..." https://www.youtube.com/watch?v=F3tDllB4_F4

Videoda spiker böyle diyor.İzleyip duygulanmamak mümkün değil..İnşallah bu seferki "UYANIŞ" bir daha uyumamak üzere olur.

Hey gidi, fazla degil daha 4 sene öncesi............

Colakoglu
14.04.2013, 10:55
Hey gidi, fazla degil daha 4 sene öncesi............

Yine olacak...

TSezgin61
21.04.2013, 14:27
Özgürün yazdiklarindan sonra bence konusulmasi gereken konu bu...

Faruk özak, erdogan bayraktar gibi Trabzonsporu iyice kendi kuklasi yapmaya calisanlar bu takimdan uzaklastirilmali