PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sercan Kaya ve Eren Albayrak Rizespor'da!

Sayfa : 1 2 3 [4]

Berkan
29.01.2013, 12:51
Barcelona ve Real Madridin B takımındaki bütün oyuncular A takımamı yükseliyor. Son 5 senede Pique, Bousqets, Tello ve 1-2 kişi daha geldi. Hepsi A takıma çıksa Messiyi İniestayı oynatmıcam ozaman. Realde bu sayı dahada az. Oğuzhan Arsenal altyapısından geldi Beşîktaşa, Fabregas Barcelona altyapısından Arsenale gitti. Barcelona A takımında oynayacak kapasitesi olmayıp Deportivoda ilk 11 oynayacak adam pilot takımda oynamak istermî ömür boyu. Demekki bilmiyormuşsun. Pilot takım A takıma oyuncu yetiştirir, iyi olan, potansiyeli olan A takıma gelir. Diğerlerini satmazsan Pilot takımda 30-35 yaşında bir sürü adam olur. Gebçlere yer kalmaz, yeni adam yetiştiremezsin.

30 yaşındaki Emrullahı satmana bir şey demem ama senin takımının on numarasını ve genç olduğu halde satıyorsun. Anlatmaya çalıştığınız şey çok alakasız şeyler tabiki bir futbolcu kariyerinin sonuna kadar pilot takımda kalmayacak ama biz işimize yarayanı sattık.

Fabregas örneğide komik olmuş biraz Fabregas Arsenal'e gittiğinde 16 yaşındaydı. Bizim alt yapıdan gidenin haddi hesabı yok. Örnek verirken biraz daha mantıklı olursak daha iyi olacak.

Ayrıca Oğuzhan Arsenal alt yapısından değil Arsenal e yükseldiği dönemde yeterli olmadığı için Beşiktaşa verildi.

magicyattara
29.01.2013, 12:53
@magicyattara
Ben seni ilk defa bu kadar sinirli gördüm Murat. Az sakin ol da.

Şu eleştirinde haklısın: Takımın havası dağıldı. Ama emin ol, zaten bir iki yönetici dışında kimsenin umrunda değildi o çocuklar.

yöneticiyi mi takıyordu o çocuklar..ellerine güzel bir fırsat geçirmişler güzel bir hikaye yazıyorlardı..ve kendilerinden de emindiler..şu da Trabzonsporda oynar dediğimiz adamların sayısı her geçen gün artıyordu..soruyorum sana sercanın necipten eksiği nedir veya yektadan..bu adamı sattılar yahu..24 yaşında bu adam ve izlediğim her maçta üstüne koyarak giden bir adamdı..

bu satışla o kadar futbolcuya şunu dediler.."aslında bizim bir hedefimiz yok..iyi oynayın başınızın çaresine bakın"..bu anlayışın adam kazandırmadığı defalarca ispatlandı..

neyse o kadro dağılır sezon sonu..çoğu futbolcunun adını bile hatırlamayız seneye..sercan performansıyla arkadaşlarının performansını da yukarılara çeken bir oyuncuydu..inşallah etkilenmeden devam ederler ama zor..çünkü insanların psikolojik direncini kırarsanız bitirirsiniz o insanları..

Adem Köse
29.01.2013, 12:57
Yıllardır biz neden Porto gibi olamıyoruz deniyordu... Aha bakın işte 1461 Trabzon Porto gibi olmaya başladı iki üç seneye kalmaz 1. LİG 2. LİG TSL nin Portosu olur :D ... Daha çok oyuncu satılacak gelicek , sirkülasyon çok olacak bence alışmamız lazım. Alttan Sercandan daha iyi yetenekler geleceğine eminim. Dileğim Tolunay Hoca ile bu takıma çok daha iyi gençleriN monte edilmesi

-fırtına-
29.01.2013, 13:00
Trabzonspor kötü giderken biz 1461'in sayesinde mutlu olup, gülüyorduk.
1461 ismini duyunca bile heyecanlanıp mutlu olmuyor muyu?
1. ligdeki takımların taraftarlarının imrendiği, süper ligdeki birçok takım taraftarınında korkuyla ve hasetle takip ettiği bir takım oluşmuş ve bizim yönetim bu takımı daha ileri seviyeler getirmenin değilde hala paranın derdinde.
Sercan takımın kaptanı ve çok önemli bir futbolcusuydu.
Kuşkusuz o oynadığı zamanlarda takım çok daha rahattı ve istediğini daha iyi yapıyordu.
Takımın ruhunun, oyunun bir parçasıydı.
Futbolda ruh paradan çok daha önemli bence.
Bu adamı Trabzonspor'a almasak bile kalmalıydı kesinlikle.
1461'in misyonu dahilinde bile gerekli böyle adamlar.
Eğer takım maça rahat çıkıyorsa, kendinden emin çıkıyorsa ve istediğini sahaya yansıtabiliyorsa işte ozaman takımdaki 18, 19 yaşındaki çocuklarda yeteneklerini daha iyi sergilerler.
Gergin geçen bir maçta deneyimsiz çocuklar asla deneyim kazanamazlar.
Yani demem o ki takımın sahada rahatlığı ve özgüveni için bile takımın içinde sercan gibi birkaç tane adam olması gerekli.
Bazıları olaya Trabzonda oynayamazdı o yüzden satılamsında sorun yok diyip kestirip atarak bakıyor.
Tabi bunların bir çoğunun izlediği 1461'in maç sayısı bir elin parmaklarını bile geçmeyeceğinden şüphem de yok.
Siz uyumaya devam edin; adamlar hem kalan ruhumuzu satıyor hem geleceğimizi!
Bu olay eminim ki takımdaki(1461) oyuncuların bakış açılarını ve hayallerini, umutlarını baya bir olumsuz yönde etkileyecektir.
Trabzonspor'da on milyonlarca parayı hiç birşey yapmadan,yattığı yerden para kazanan insanlar varken sizin sercandan gelen bilmem iki milyonu başarı sayıp sadri şener ve saz arkadaşlarını pofpoflamanıza neremle güleceğimi şaşırdım ve de hayretler içinde izliyorum.

Tizafra
29.01.2013, 13:07
Yıllardır biz neden Porto gibi olamıyoruz deniyordu... Aha bakın işte 1461 Trabzon Porto gibi olmaya başladı iki üç seneye kalmaz 1. LİG 2. LİG TSL nin Portosu olur :D ... Daha çok oyuncu satılacak gelicek , sirkülasyon çok olacak bence alışmamız lazım. Alttan Sercandan daha iyi yetenekler geleceğine eminim. Dileğim Tolunay Hoca ile bu takıma çok daha iyi gençleriN monte edilmesi

3. sınıf takımlara kaptanını, takımının ruhunu, en formda oyuncunu gülünç sayılacak rakamlara (2 Milyon Euro değil, TL; yani 840.000 Euro, teki için 420.000 Euro eder) peşkeş çekmek mi Porto'luk oluyor?

magicyattara
29.01.2013, 13:08
aha buyrun..

Barış Memiş ‏@BarisMemis
@SRCNKY10 ANAM BABAM olseydi bukadar uzulmezdim, bu adanmislik hikayesinin basrol oyuncusuydun sen...

hasancebi81
29.01.2013, 13:08
30 yaşındaki Emrullahı satmana bir şey demem ama senin takımının on numarasını ve genç olduğu halde satıyorsun. Anlatmaya çalıştığınız şey çok alakasız şeyler tabiki bir futbolcu kariyerinin sonuna kadar pilot takımda kalmayacak ama biz işimize yarayanı sattık.

Fabregas örneğide komik olmuş biraz Fabregas Arsenal'e gittiğinde 16 yaşındaydı. Bizim alt yapıdan gidenin haddi hesabı yok. Örnek verirken biraz daha mantıklı olursak daha iyi olacak.

Ayrıca Oğuzhan Arsenal alt yapısından değil Arsenal e yükseldiği dönemde yeterli olmadığı için Beşiktaşa verildi.

Bir üst mesajıma bakarsan Şenol Hocanın, Tolunayın, Ertuğrulun ve Couperin bu oyunculara şans vermediğini görürsün. Sen belki bu adamlar Trabzonsporda oynar diye düşünebilirsin belki ama bu 4 antrenör düşünmüyor demekki. Oğuzhan gibi Sercan ve Erende Teabzonspora yükseldi. Şenol hoca ikisinede şans vermedi, Eren orduya gitti ordada kendine yer bulamadı. Şenol Hocada 1461 e yolladı. Örneğin nesi var anlamadım. Trabzonsporda kalsalar 2sene sonra Tayfun gibi Barış gibi Brozekler gibi bedava gideceklerdi.

Bu arada Fabregas tekrar Barcelonaya geldi. Bu Barcelonanın yanlış yaptığını gösterir. Bakacağız yönetim yanlışmı yapmış doğrumu.

Ali Özcan
29.01.2013, 13:13
aha buyrun..

Barış Memiş ‏@BarisMemis
@SRCNKY10 ANAM BABAM olseydi bukadar uzulmezdim, bu adanmislik hikayesinin basrol oyuncusuydun sen...

hiç iyi değil, hiç...

inadina61_08
29.01.2013, 13:14
Trabzonspor kötü giderken biz 1461'in sayesinde mutlu olup, gülüyorduk.
1461 ismini duyunca bile heyecanlanıp mutlu olmuyor muyu?
1. ligdeki takımların taraftarlarının imrendiği, süper ligdeki birçok takım taraftarınında korkuyla ve hasetle takip ettiği bir takım oluşmuş ve bizim yönetim bu takımı daha ileri seviyeler getirmenin değilde hala paranın derdinde.
Sercan takımın kaptanı ve çok önemli bir futbolcusuydu.
Kuşkusuz o oynadığı zamanlarda takım çok daha rahattı ve istediğini daha iyi yapıyordu.
Takımın ruhunun, oyunun bir parçasıydı.
Futbolda ruh paradan çok daha önemli bence.
Bu adamı Trabzonspor'a almasak bile kalmalıydı kesinlikle.
1461'in misyonu dahilinde bile gerekli böyle adamlar.
Eğer takım maça rahat çıkıyorsa, kendinden emin çıkıyorsa ve istediğini sahaya yansıtabiliyorsa işte ozaman takımdaki 18, 19 yaşındaki çocuklarda yeteneklerini daha iyi sergilerler.
Gergin geçen bir maçta deneyimsiz çocuklar asla deneyim kazanamazlar.
Yani demem o ki takımın sahada rahatlığı ve özgüveni için bile takımın içinde sercan gibi birkaç tane adam olması gerekli.
Bazıları olaya Trabzonda oynayamazdı o yüzden satılamsında sorun yok diyip kestirip atarak bakıyor.
Tabi bunların bir çoğunun izlediği 1461'in maç sayısı bir elin parmaklarını bile geçmeyeceğinden şüphem de yok.
Siz uyumaya devam edin; adamlar hem kalan ruhumuzu satıyor hem geleceğimizi!
Bu olay eminim ki takımdaki(1461) oyuncuların bakış açılarını ve hayallerini, umutlarını baya bir olumsuz yönde etkileyecektir.
Trabzonspor'da on milyonlarca parayı hiç birşey yapmadan,yattığı yerden para kazanan insanlar varken sizin sercandan gelen bilmem iki milyonu başarı sayıp sadri şener ve saz arkadaşlarını pofpoflamanıza neremle güleceğimi şaşırdım ve de hayretler içinde izliyorum.

:alkış:
Çok büyük kelimeler birleşip çok büyük cümleler olmuş ve çok büyük anlamlar çıkmış yazıdan, dünden beri söylemeye çalıştığımda buydu.

Tutturmuşlar Trabzonspor bu mu vizyonu bu kadarmı?
Öyle değil o işler, yukarıdakilere imza'mı atıyorum ve ekliyorum. Tecrübesizler tecrübelilerden birşeyler öğrenecek o yüzden 1461 hep çoluk çocukla dolmayacak bu gözle bakmayın. Ülkeye gelmiş geçmiş en büyük oyunculardan biridir hagi ve popescu çünkü onlar o takıma futbol'un inceliklerini veya zekasını öğretti(arif ve uzun boylu forvetleri hariç), hakan ünsal'ın rakibe sol kanatta plaseyle kalecinin soluna topu atması bir kısmının da gol olmasının eseriydi.

Neyse yazının değeri çok büyük. Sercan Bir sembol'du Trabzonlu olmayan ama sahada TRABZONLUMU "lan" bu dediğimi bir oyuncuydu. Aynı zekinin gözyaşları gibi değerliydi onun mücadelesi. Neyse uzatmaya gerek yok. Artık en büyük sadri şener muhalifiyim, kupada umurunda değil çalıştaya katılmayarak derdi kongreye kadar maddi durumu toparlamak. o yüzden sadri şener istifa. İnşallah Trabzonsporum bu düzene karşı hep ayakta durdu ve hep kazanacak.

Tizafra
29.01.2013, 13:15
Bir üst mesajıma bakarsan Şenol Hocanın, Tolunayın, Ertuğrulun ve Couperin bu oyunculara şans vermediğini görürsün. Sen belki bu adamlar Trabzonsporda oynar diye düşünebilirsin belki ama bu 4 antrenör düşünmüyor demekki. Oğuzhan gibi Sercan ve Erende Teabzonspora yükseldi. Şenol hoca ikisinede şans vermedi, Eren orduya gitti ordada kendine yer bulamadı. Şenol Hocada 1461 e yolladı. Örneğin nesi var anlamadım. Trabzonsporda kalsalar 2sene sonra Tayfun gibi Barış gibi Brozekler gibi bedava gideceklerdi.

Bu arada Fabregas tekrar Barcelonaya geldi. Bu Barcelonanın yanlış yaptığını gösterir. Bakacağız yönetim yanlışmı yapmış doğrumu.

Sen 1461'in maçlarını izlemiyorsun herhalde, kafadan geçmişteki olaylardan fikir yürütüyorsun. İzlesen Sercan'ın takım için önemini bilirdin. Kimse sattık para kazandık demesin, aksine zarar etmiş olduk, çünkü değerlerinin çok altında satıldılar, zarar ettik yani, değer kaybettik, takım da moral olarak yerle bir oldu. A takımda düşünmüyorsan, tamam, sat, ama bekle sezon sonunu, bak Süper Lig'den çok daha yüksek rakamlara alıcı bulmazmıydın, 1461 de şampiyonluğun 1 numaralı adayı olmaya devam ederdi. Ama ne yapıldı? En can alıcı zamanda (önümüzdeki üç maç da ligde üst sıralardaki rakiplere karşı) takımın en iyi oyuncusu siyasi sebeplerden dolayı peşkeş çekildi resmen, takımın içine edildi, havası bozduruldu, sabote edildi. Ve bunu yaparken takımın ruhunu ligdeki en güçlü rakiplerinden birine satarak yaptılar. Ben buna namussuzluk derim, başka bir şey değil bu.

RepLay
29.01.2013, 13:20
Sercan ve Eren iyi topçular evet ama Trabzon spor için yeterli değillerdi.Satılması hem onlar için hemde bizim için daha iyi oldu..

Ali Özcan
29.01.2013, 13:23
ben 1461 deki koca yürekli adamların bu satışa tepki olarak sahada varını yoğunu ortaya koyacaklarını ve yönetime tokat gibi bir cevap vereceklerine inanıyorum...

Onur Kaya
29.01.2013, 13:26
Baskanin ne dusundugu az cok belli. 1461 bu sene cok iyi gittigi ve buyuk ihtimalle Super Lig'e cikacagi icin gonderdi Sercan ve Eren'i. Zaten cikarlarsa kulubu satacaklar bir sekilde ve bizimle ilgileri kalmayacak. Trabzonspor'da da oynayacak kapasiteleri oldugunu dusunmedi herhalde (Aslinda oynarlar) onun icin sattilar. Yonetim buyuk bir hata yapmistir bence. Zaten Sercan yuregiyle oynayan bir adam, Halil'i izleyecegime onu izlerim daha iyi.

magicyattara
29.01.2013, 13:29
ben 1461 deki koca yürekli adamların bu satışa tepki olarak sahada varını yoğunu ortaya koyacaklarını ve yönetime tokat gibi bir cevap vereceklerine inanıyorum...

hangi amaç için..

barışın mesajı doğru değil tabii ki ama içinde bulundukları ruh hali de buymuş demek..

RepLay
29.01.2013, 13:34
1461 bu yanıyla Trabzon spora zarar veriyor..Zaten amaçları futbolcu yetiştirip ya Trabzon spora vericek yada satacak...yıllarca ayrı bit akım gibi bu adamalarlamı oynasınlar

Adem Köse
29.01.2013, 13:35
Çok duygusal bir taraftarız , zaten başımıza ne geldiyse bu duygusallıktan geliyor. Duygularımız mantığımızın önüne geçiyor.

Süleyman50
29.01.2013, 13:43
açıkcası çok kızdım ve üzüldüm, inşallah herkes için hayırlısı olur...

Burçak
29.01.2013, 13:44
aha buyrun..

Barış Memiş ‏@BarisMemis

bunu anlatmaya çalışıyoruz işte.
satılan sadece bir futbolcu değil yani..
hayallerimiz umutlarımız, geleceğimiz satılıyor..
mantıklı tek bir tarafı var mı şu zamansız transferin.
1461de oynayan futbolcular ömür boyu orda duracak değiller. elbet farklı takımlara gidecekler günü geldiğinde.
ama güzel giden bir düzen var. takım parayla yapılamayanı başarıyor. taraflı tarafsız herkese keyif veriyor.
değerine değer katıyor!
zorunuza giden neydi lan bu adamları satıyorsunuz.
hiç mi utanmanız yok.
kime peşkeş çekiyorsunuz Trabzonsporu!

gudoz81
29.01.2013, 13:47
aha buyrun..

Barış Memiş ‏@BarisMemis

mustafa hoca barışı bile adam etmeye başlamışşsa varın gerisini siz düşünün
çok önemli bi mesaj bu
göksu için sercanın attığı mesaj kadar önemli
ben bu yüreği görmek için trabzonsporluyum ve bu yürek için oğlumun trabzonsporu tutmasını istiyorum
bu sercan ve eren olayı kulübün 3 temmuzudur arkadaş lamı cimi yok
bi sabah kalk gazteleri aç umut bağladığın adamı liğe çıksınlar diye rakipte gör
bu yönetmek değil yönetilmektir suçu olan olmayan tüm yöneticilerin istifa etmesi gerekir.

10 numara
29.01.2013, 13:53
sercan'ın volkan ve olcan dan daha iyi olduğunu düşünüyorum , ayrıca bursa istedi sercan'ı neden vermedik daha iyi para verdiklerine eminim..

augustus
29.01.2013, 13:54
Son zamanlardaki kötü gidişat ve üst üste gelen moral bozucu haberler taraftarımızı yıpratmış görünüyor. Normal şartlarda Trabzonspor dan beklentilerimizi 1461 den beklememek gerekir. 1461 in görevi sportif başarı değil, genç futbolculara şans vermek suretiyle Trabzonspor a futbolcu kazandırmak ve ekonomik gelir elde etmektir. Bu noktada Sercan ve Eren' in söylenildiği gibi 2 milyon euro ya satılmalarını başarı olarak görmek gerekir. Eren i saymıyorum bile ama Sercan ın da Trabzonspor için yeterli seviyede olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki yaşı da 25, genç futbolcu falanda değil. Olcan, Yasin, Volkan dan fazlası olduğunu düşünmüyorum.Bu konuda çok duygusal olmamak gerekir. Giden 2 futbolcunun yerine 2 yeni isme şans doğar.Olaya böyle bakmak lazım.

Ahmet Başkaya
29.01.2013, 13:56
Yazıktır . Ayyıptır . Günahtır.

zafer6161
29.01.2013, 14:02
sercan rize ye gitmek istemese ,sonuç ne olurdu....

birde farklı gözle bakalım,,büyük ihtimal kadro dışı ,ve sezon sonunda başka takıma

zeki gursoy
29.01.2013, 14:04
haklısın..
bu takımdan kimler geldi kimler geçti..
tabi gidecek, gelecek bu işler böyle olmalı...
1461 bize oyuncu yetiştirmek için kurulan pilot takım, TS NİN ALTERNATİFİ DEĞİL...
duygusal değil aklıselim davranmalı..

Çok duygusal bir taraftarız , zaten başımıza ne geldiyse bu duygusallıktan geliyor. Duygularımız mantığımızın önüne geçiyor.

Tizafra
29.01.2013, 14:09
sercan rize ye gitmek istemese ,sonuç ne olurdu....

birde farklı gözle bakalım,,büyük ihtimal kadro dışı ,ve sezon sonunda başka takıma

niye kadro dışı olacakmış? paşa paşa oynamaya devam ederdi.

isyan6161
29.01.2013, 14:12
erenı anladıkda sercanın 1mılyona rızeye verılmesı ılgnc sıyaset kokan hareketler bunlar takımın geleceğıde satılıyor..gunesden kurtulduk en kısa zamanda bu yonetımdende kurtulmak dıleğıyle..

isyan6161
29.01.2013, 14:14
tolunayın takımında sercan volkanın yerını cok rahat alırdı..umarım yusufda bırılerıne peskes cekılmeden as takımın yolunu tutar..

Esmoface
29.01.2013, 14:16
Neresinden tutsam elimde kalıyor bu ikilinin transferi.

Sercan Kaya şu anda çok formda, Trabzonspor için yeterli veya değil; ama sonuç olarak 1461 Trabzon için en faydalı oyunculardan.
Eren belki istenileni veremedi; ama daha çok genç ve potansiyeli yüksek olan bir oyuncu.
Performans olarak istediğimiz seviyede değiller desem, bu olmuyor.

Sercan Kaya takımın sembolüydü, kaptanıydı. Duygusal olarak takıma güç veren, birlik beraberliği sağlayan, Trabzonspor'un değerini diğerlerine aşılayabilecek yapıya sahipti. Aradağımız ruh, işte ondaydı.
Takıma uyumsuzluk, isteksizlik desem, bu da olmuyor.

Ne Eren'in ne de Sercan'ın oyundan çıkarılırken ya da yedek tutulurken sıkıntı çıkardığını duydum. Antrenmanlara katılmama veya kampa izinsiz olarak geç katıldıklarını falan da okumadım.
Disiplinsizlik desem, bu da olmuyor.

Kayseri Erciyes'in sol beki için 3 milyon euro istenilen bir yerde, ikisine toplam 2 milyon euro ödenmesi. Biri öyle ya da böyle potansiyelli bir sol açık, diğeri de ligin en formda oyuncularından bir tanesi.
Ederlerinden fazla para verildi desem, bu da olmuyor.

Sonra bugünkü Fotomaç'ı okuyorum, Akyazı haberini görüyorum.
Şike çalıştayına katılmayışımız geliyor aklıma.
Doğuş Holdingler, sildirilen twitler falan.
Bak bu oluyor işte.

Sefer A.
29.01.2013, 14:18
Neresinden tutsam elimde kalıyor bu ikilinin transferi.

Sercan Kaya şu anda çok formda, Trabzonspor için yeterli veya değil; ama sonuç olarak 1461 Trabzon için en faydalı oyunculardan.
Eren belki istenileni veremedi; ama daha çok genç ve potansiyeli yüksek olan bir oyuncu.
Performans olarak istediğimiz seviyede değiller desem, bu olmuyor.

Sercan Kaya takımın sembolüydü, kaptanıydı. Duygusal olarak takıma güç veren, birlik beraberliği sağlayan, Trabzonspor'un değerini diğerlerine aşılayabilecek yapıya sahipti. Aradağımız ruh, işte ondaydı.
Takıma uyumsuzluk, isteksizlik desem, bu da olmuyor.

Ne Eren'in ne de Sercan'ın oyundan çıkarılırken ya da yedek tutulurken sıkıntı çıkardığını duydum. Antrenmanlara katılmama veya kampa izinsiz olarak geç katıldıklarını falan da okumadım.
Disiplinsizlik desem, bu da olmuyor.

Kayseri Erciyes'in sol beki için 3 milyon euro istenilen bir yerde, ikisine toplam 2 milyon euro ödenmesi. Biri öyle ya da böyle potansiyelli bir sol açık, diğeri de ligin en formda oyuncularından bir tanesi.
Ederlerinden fazla para verildi desem, bu da olmuyor.

Sonra bugünkü Fotomaç'ı okuyorum, Akyazı haberini görüyorum.
Şike çalıştayına katılmayışımız geliyor aklıma.
Doğuş Holdingler, sildirilen twitler falan.
Bak bu oluyor işte.

2milyon tl, € bile degil malesef

yazdiklarina katiliyorum, Trabzonspor'un içine ettiler, ne deger kaldi ne bir sey, uzaklastikça uzaklasiyoruz o degerlerden

Tahir61
29.01.2013, 15:20
illaki para lazım bu adamlar bende oynayamaz diyorsan sene sonunu bekle

takım zaten süperlige çıkamayacak A takıma yükselemeyecek topçulardan başka takımlara gitmek isteyenler olacaktır o zaman sat kimse bir şey demez

ama transfer dönemi bitiyor, lig başlamış ve takımın en formda topçusunu dar kadroda yerine adam da almadan satıyorsdan yazıklar olsun

Gundo
29.01.2013, 16:56
Cok abartiliyor. Bu ikisi zaten asla a takima cikamayacaklar. Onlarin oynadigi yerde zaten iyi adamlar var.

Fatih
29.01.2013, 16:58
Hala işin parasında pulunda olanlar var...

balli_kuymak
29.01.2013, 17:02
Arkadaşlar artık adam akıllı bir tepki vermemiz lazım kulübümüz resmen linç ediliyor yürüyüş yapalım kulüp binasına gidelim elimizden ne geliyorsa yapalım artık yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :mad:

munzevil
29.01.2013, 17:03
Eren bizim takıma gelmek için neleri göze aldı.

Bursada kalsaydı şimdi ferhat kirazın yerinde eren oynayacaktı.

Eren dünya çapında bir oyuncu olacak çapta biri.

Beni en çok üzen trabzonsporumuza gelirken bu kadar özveride bulunan bir oyuncunun bu kadar çabuk harcanmış olmasıdır.

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:11
https://pbs.twimg.com/media/BByTGu3CYAEyvOX.jpg

İmzalar atıldı herkes için hayırlı olsun.

Ogün'
29.01.2013, 17:12
Sercanın yüz ifadesi :(

faysal
29.01.2013, 17:14
Sercan şuan 1461 de oynayan en iyi oyuncu takımdaki arkadaşlarını sahiplenen bir çocuk bence trabzonsporda oynayacak kapasitede biri bana kalsa banko oynar....Sırf para için topçu satçaksan takımdakı döküntüleri satarsın... okadar taraftar tepki vermiş Başkanımız hiç umursamamış insan biraz gönlümüzü alır bu taraftar hep senin arkandaydı bundan sonra değilse bunun nedenleri araştırmalı aşkımız Trabzonspordur..İsimler gelip geçici.

Yattaraci-genc
29.01.2013, 17:18
sercan'la eren'in gerçek yüz ifadesi

https://pbs.twimg.com/media/BByUta_CYAA7uAr.jpg:large

orhan42
29.01.2013, 17:19
Sadri Şener seni ve yönetimini Allah'a havale ediyorum..Ulan as takımı dağıttın,kaptırdın iyi oyuncularını..Bari sana oyuncu yetiştiren takıma bulaşma be..Sen var ya sen....Allah seni bildiği gibi yapsın...

Sefaenes
29.01.2013, 17:20
lanet olsun bu transfere izin verenlere. 1-2 sene icinde Rizeden oyuncu Transfer etmeye kalkin bakalim bonservis ne kadar istiyorlar ama bizimkiler kadar saf yönetici yok canlari sagolsun. Insallah birdahaki secimde Senol Hoca adayligini koyarda futboldan gelen Baskan olur. Hoca olarak haftalar önce kafasinda bitirmisdi bana göre

Furkan Özdem
29.01.2013, 17:23
sercan'la eren'in gerçek yüz ifadesi

https://pbs.twimg.com/media/BByUta_CYAA7uAr.jpg:large

Bu adamlar 1461 forması altında şu görüntüyü oluşturmak için çırpınmadı. Hak ettikleri bu değildi. Bu kadar kolay harcanmamalıydılar. :mad:

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:26
Yüz ifadesi ile belli oluyorsa her şey.

http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/e/erenalbayrak640sercankaya_b.jpg

http://www.haberler.com/haber-resimleri/489/trabzonspor-da-egemen-ve-selcuk-imza-atti_b.jpg

Hasan Çelik
29.01.2013, 17:26
http://www.aktifhaber.com/mustafa-denizli-basbakani-kiramadi-705081h.htm

Yukarıda ki linki tıklarsanız sevinirim.

Size 1 tane haber göstermiş olayım.

Hatırını kıramayacağım kişilerin devreye girmesi etkili oldu diyor Mustafa Denizli..Başbakan aradı ondan sonra kabul ettim diye bir ibare yok..

Benim anlam veremediğim nokta bu iki oyuncunun gönderilmesine gösterilen tepkiden ziyade Rizespor'a gönderilmesine gösterilen tepkidir..

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:28
Eren Albayrak, '' Mustafa Hoca'nın bizi istemesi gurur verici ''

Hıdır ÇALIŞAN
29.01.2013, 17:28
Bakın arkadaşlar o çok sevdiğiniz yöneticilere... Trabzonspor'u dibe iterken kendileri zirvede nasılda mutlular...

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:29
Sercan Kaya, '' Mustafa hocam beni takımda görmek istedi. ''

Furkan Özdem
29.01.2013, 17:29
Yüz ifadesi ile belli oluyorsa her şey.

http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/e/erenalbayrak640sercankaya_b.jpg

http://www.haberler.com/haber-resimleri/489/trabzonspor-da-egemen-ve-selcuk-imza-atti_b.jpg

Sadece yüz ifadesi değil. Oyuncuların açıklamalarından, twitterdaki sözlerinden ayrılmak istemedikleri belliydi. Rizespor'a gittikleri için üzgün değiller Trabzonspor'dan ayrıldıkları için üzgünler...

Mert67
29.01.2013, 17:30
@Hakan Kazdal
Yüz ifadelerinden mutsuz olduklarını anlamayabilirsin, bence attıkları twitleri oku. İnsanları tahrik etme.

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:32
Sadece yüz ifadesi değil. Oyuncuların açıklamalarından, twitterdaki sözlerinden ayrılmak istemedikleri belliydi. Rizespor'a gittikleri için üzgün değiller Trabzonspor'dan ayrıldıkları için üzgünler...

Trabzonspor'dan ayrıldıkları için tabiki üzgün olabilirler. Fakat Rizespor onları tercihi. Burada mutlu olamama gibi bir lüksleri yok. Kendi eliyle attılar o imzaları. Ayrıca Mustafa Denizli gibi bir isimle çalışmak onlar içinde faydalı olacaktır.

karayamayman
29.01.2013, 17:32
Hatırını kıramayacağım kişilerin devreye girmesi etkili oldu diyor Mustafa Denizli..Başbakan aradı ondan sonra kabul ettim diye bir ibare yok..

Benim anlam veremediğim nokta bu iki oyuncunun gönderilmesine gösterilen tepkiden ziyade Rizespor'a gönderilmesine gösterilen tepkidir..

Benim anlamadigim da bu Rizesporun bize ne zaman ne faydasi oldugu?

Bana ne yahu, Fenerin arkasindan ayrilmayan, her firsatini buldugunda Trabzonspora kinini kusan bu camiaya destek vermeye mecbur muyum...

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:34
Mustafa Denizli'nin başbakan beni aradı ondan sonra kabul ettim söylerini kendi ağzından duyan, gören ve video falan izleyen varsa. Yollasın bizde bilelim ? Bazıları çok biliyor.

karayamayman
29.01.2013, 17:34
Trabzonspor'dan ayrıldıkları için tabiki üzgün olabilirler. Fakat Rizespor onları tercihi. Burada mutlu olamama gibi bir lüksleri yok. Kendi eliyle attılar o imzaları. Ayrıca Mustafa Denizli gibi bir isimle çalışmak onlar içinde faydalı olacaktır.

Ne faydasi olacakmis? 3 Istanbul takimi para ve lobi destegiyle sampiyon yapar ancak, gerci rize de ikinci ligde sampiyon olabilmek icin benzer desteklere sahip

Ogün'
29.01.2013, 17:35
Mustafa Denizli'nin başbakan beni aradı ondan sonra kabul ettim söylerini kendi ağzından duyan, gören ve video falan izleyen varsa. Yollasın bizde bilelim ? Bazıları çok biliyor.
Bunu diyen Şike sahaya yansımamış da diyebilir.Delil yok :)))))))))

karayamayman
29.01.2013, 17:36

Hatirini kiramayacagi kisiler kim acaba?

Istanbulda alisveris yaptigi Rizeli balikci ile Hemsinli pastaci herhalde...

tamuğ yamtar
29.01.2013, 17:37

İstediğiniz yeri alıp okumuşsunuz. Devamını da okuyun.

Neyse çok ta önemli değil benim açımdan.

Herşey o kadar açık ve alenen ortada ki.

Bazı şeyler için çok ta kafa yormaya gerek yok.

Söylediğiniz gibi Rizespor'a gönderilmelerinden dolayı özellikle bir tepki farketmedim ben.

İlke bazında gönderilmelerine karşı insanlar.

mehmets29
29.01.2013, 17:38
.

bnei_61
Sercan Kaya, '' Mustafa hocam beni takımda görmek istedi. ''

yöneticiler lütfen şu rizesporlu arkadaşın gereğini yapabilirmisiniz? kendisi yanlış forumda, "sadece rizespor" falan yazmış

burası tek takımı Trabzonspor olanların forumu :mad:

başka takımların reklamını yapaağınız yer değil!

hele ki siyaset hiç değil, millet saf değil kusura bakmayın ama amacınızı belli ediyorsunuz

balli_kuymak
Rize'ye gitse ne olacak kardeşim en fazla 2. sezonda küme düşecek heba olup gidecek futbolcular.

Hıdır ÇALIŞAN
29.01.2013, 17:39
Kamuoyuna duyuru:

Trabzonspor'dan Rizespor'a 2 milyona gitti denilen topçularımız sadece 800bin tl ye gitti...

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:40
Hatirini kiramayacagi kisiler kim acaba?

Istanbulda alisveris yaptigi Rizeli balikci ile Hemsinli pastaci herhalde...

Sağda solda okuduğun haberleri değil. Kendi ağzından duyduğun bir video varsa gönder izleyelim. Eğer varsa öyle bir şey bizde bilelim.

bnei_61
29.01.2013, 17:41
Bu nedir ya? iyi o zaman fenerlilerde gelsin, rizelilerde , eskişehirlilerde kardeş kardeş konuşalım

şutlayın şunları, milleti provoke etmesinler

Hakan Kazdal
yöneticiler lütfen şu rizesporlu arkadaşın gereğini yapabilirmisiniz? kendisi yanlış forumda, "sadece rizespor" falan yazmış

burası tek takımı Trabzonspor olanların forumu :mad:

başka takımların reklamını yapaağınız yer değil!

hele ki siyaset hiç değil, millet saf değil kusura bakmayın ama amacınızı belli ediyorsunuz

O yazdıklarım futbolcuların imza töreninde söylediği sözler.

sifuni
Kamuoyuna duyuru:

Trabzonspor'dan Rizespor'a 2 milyona gitti denilen topçularımız sadece 800bin tl ye gitti...

o 1.2 milyon birilerin cebine girmistir kesin

bnei_61
29.01.2013, 17:43

imzanda yazanlarıda heralde sercan söyledi imza töreninde

Bunlar rize stadı açılışında fenerle dostluk maçı yaparken ana bacı Trabzonspora söven kişiler şimdi forumumuzda ahkam kesiyor!

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:43
Yönetimden fiyat konusunda daha bir açıklama gelmedi. 1.5 milyon € ile 2 milyon € konuşuluyor.

Mert67
29.01.2013, 17:44

Onlar Rizespor'un futbolcusu artık. Burası Trabzonspor'un forumu.

karayamayman
29.01.2013, 17:45
Sağda solda okuduğun haberleri değil. Kendi ağzından duyduğun bir video varsa gönder izleyelim. Eğer varsa öyle bir şey bizde bilelim.

Arkadasim neye inanmak istiyorsan ona inan...Seni inandirmak zorunda degiliz...

Sezonun ortasinda iki tane oyuncuyu eger dogruysa 800 bin TLye verdiysen, yine hatirli kisiler devreye girmistir...

ayni hatirli kisiler yuzunden sike hirsizliginin ustunun de ortuldugunu unutmamak lazim...

Nankor camialara boyle kiyaklar yapilmasindan da mutlu degilim, yarin obur gun Trabzonsporun basina birsey gelsen bazi istisnalar haric yine en cok bunlar sevinecektir

Denizliye guzellik yapilmasi da baska gicik oldugum bir durum

Neyse uzatmanin alemi yok gitti elemanlar, insalllah basarili olurlar ve bir an once asansor takimdan kurtulurlar...

Enes Ünal Kaya
29.01.2013, 17:46
2 Milyon $ Değil Tl Deniliyor.

TL İse Büyük Hata.. $ İse Mantıklı Yanı Var Diyebilirim

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:46
imzanda yazanlarıda heralde sercan söyledi imza töreninde

İmzam da söylemek istediklerim belli. Rizespor Rizelilerin değildir gerçekten sadece Rizespor'u tutanlarındır. Ayrıca ben burada sıkıntı çıkarmaya falan gelmedim yanlış anlaşılmasın. Trabzon'u severim. Evimde Trabzonspor atkısı var bir çok Trabzonlu arkadaşım var. Ben sadece Rize hakkında konuşulan yalan yanlış şeyler için bilgilendirmek için buradayım. Sadece bu konu içinde üye olmadım, buradaki üyeliğim oldukça eski.

ts_tuncay_ts
29.01.2013, 17:47

Rizespor onların tercihi derken 1461 Trabzonda oynamak istemedilermi diyorsun...

Hüseyin İlkin
29.01.2013, 17:47
Sercan ve Eren'e hizmetleri için teşekkürler.. Gönül böyle ayrılmayı istemezdi, kendilerine başarılar diliyorum ama umarım Rizespor bir üst lige çıkamaz..

Hasan Çelik
29.01.2013, 17:48
bu açılış maçı meselesi hala aklımda bir Trabzon taraftarı olarak. İnşallah böyle hatalar tekrar edilmez

Rizespor sahasını Trabzonspor'a Türkiye kupası maçı için açmadımı ? ne çabuk unutuyorsunuz..yakın geçmiş bu çokuzak değil..

bnei_61
Benim lafım fenerlilere, eğer gerçek rizespor taraftarı varsa ona sözümüz yok tabi ki

karayamayman
İmzam da söylemek istediklerim belli. Rizespor Rizelilerin değildir gerçekten sadece Rizespor'u tutanlarındır. Ayrıca ben burada sıkıntı çıkarmaya falan gelmedim yanlış anlaşılmasın. Trabzon'u severim. Evimde Trabzonspor atkısı var bir çok Trabzonlu arkadaşım var. Ben sadece Rize hakkında konuşulan yalan yanlış şeyler için bilgilendirmek için buradayım. Sadece bu konu içinde üye olmadım, buradaki üyeliğim oldukça eski.

Baska takim taraftarlarini kabul etmiyoruz uyelige benim bildigim...Geregi yapilir herhalde...

Ömer Sak
29.01.2013, 17:49
Bu arada Sercan ve Eren'nin imza törenindeki yüz ifadeleri herseyi anlatiyor.

https://pbs.twimg.com/media/BBybVF_CYAANYAa.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BByXZuVCEAIqYb3.jpg

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:50
Arkadasim neye inanmak istiyorsan ona inan...Seni inandirmak zorunda degiliz...

Sezonun ortasinda iki tane oyuncuyu eger dogruysa 800 bin TLye verdiysen, yine hatirli kisiler devreye girmistir...

ayni hatirli kisiler yuzunden sike hirsizliginin ustunun de ortuldugunu unutmamak lazim...

Nankor camialara boyle kiyaklar yapilmasindan da mutlu degilim, yarin obur gun Trabzonsporun basina birsey gelsen bazi istisnalar haric yine en cok bunlar sevinecektir

Denizliye guzellik yapilmasi da baska gicik oldugum bir durum

Neyse uzatmanin alemi yok gitti elemanlar, insalllah basarili olurlar ve bir an once asansor takimdan kurtulurlar...

Doğrudur herkes neye inanmak istiyorsa ona inanıyor. Hatıra sayılan kişiler madem araya girebiliyor 5 senedir neden ortalıkta yok o zaman ? Kaç yıldır süper ligin kapısından dönüyoruz. Ayrıca Mustafa Denizli'ye neden futbolcu gönderilmesin ? Futbol'da Barça'dan Madrid'e, United'ten City'e giden futbolcular varken.

Onlar Rizespor'un futbolcusu artık. Burası Trabzonspor'un forumu.

Kardeş o zaman konu kilitlensin.

MDanışmaz
29.01.2013, 17:50
İsterlerse yetenek fakiri olsunlar ki değiller biliyoruz onların takıma ne kadar sahip çıktıkları herşeyden belli sırf bu yüzden bile takımda tutulması lazımdı bu takımda o kadar çok gidecek adam varken bunları göndermek Trabzon halkına ihanettir..

bnei_61
29.01.2013, 17:51
Rizespor sahasını Trabzonspor'a Türkiye kupası maçı için açmadımı ? ne çabuk unutuyorsunuz..yakın geçmiş bu çokuzak değil..

tabi tabi, bedavaya iyilik olsun diye açtılar zaten

parasını verdikten sonra diyarbakırda bile git oyna

tamuğ yamtar
29.01.2013, 17:52

Bu konuyla ilgili 1-2 sayfa önce gerekli linki ve cevabı bir arkadaşımıza vermiştim.

Hatta O arkadaş sen bile olabilirsin veya yukarı da yazılı cümleleri O arkadaştan alıntı yapmışsın.

Trabzon'u sevmenden dolayı da çok mutlu oldum.

Çok teşekkür ediyorum. Allah senden razı olsun.

Allah yokluğunu göstermesin.

Neyse, Rizespor'un maçlarını iyi takip edin. Takipten zarar gelmez.

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:53

Git abi o zaman Kadıköy'de parasıyla oyna. Diyarbakır'da işin ne. Her yerde oynarsın o zaman parasını verirsen.

Sinan Karadeniz
29.01.2013, 17:55
Sercan ve Erenin transfer olmalariyla artik buraki gs ye istiyerek, onlara kiyak olsun diye sattigina eminim. Zaten sadri senerin "burak gs ye kacti, bizde mecbur kaldik" demesine inanmamistim...

EROS87
29.01.2013, 17:56
rizeyle niye uğraşıyoruz. sercan da eren de Ts da düşünülmemişse başka takıma pek tabiki gidebilir. belki rize yerine başka bir yere biraz daha fazla fiyata satabilirdik. burda da hatır ilişkileri pek tabiki olmuş olabilir. 1461in süper lig gibi bir hedefi yok. 1461 deki her oyuncuyu Ts da oynatma imkanımız da yok. lazım olanı hoca yukarı alır, diğer oyunculara da tatmin edecek teklif geldiğinde değerlendirilir. sercan taraftar ve takım arkadaşlarınca sahiplenilmiş bir isimdi. bu üzüntüye sabebiyet verdi haliyle. ancak 1461 in amacının anlaşılması için iyi de oldu bence. 1461 zirve hesapları yapmayacak, skorları umursamayacak. ligde kalacak bir kadro oluşturması ve her yıl yukarıya bir oyuncu çıkartması yeterlidir.

bnei_61
29.01.2013, 17:56
rizenin A2 sinden futbolcu isteyin veriyorlar mı bakalım? en kötü futbolcusunu 3 milyondan açarlar kapıyı

karayamayman
29.01.2013, 17:57
Git abi o zaman Kadıköy'de parasıyla oyna. Diyarbakır'da işin ne. Her yerde oynarsın o zaman parasını verirsen.

Biz Kadikoyde oynayamayiz ama siz masallah acilis macinize sikeci Feneri cagirirsiniz...

Klasik guduk kalmis kompleksli takim refleksleri

Rizespor muhabbeti ancak bu kadar uzun surmeli, devam ederse ziyan....

tamuğ yamtar
29.01.2013, 17:58
Doğrudur herkes neye inanmak istiyorsa ona inanıyor. Hatıra sayılan kişiler madem araya girebiliyor 5 senedir neden ortalıkta yok o zaman ? Kaç yıldır süper ligin kapısından dönüyoruz. Ayrıca Mustafa Denizli'ye neden futbolcu gönderilmesin ? Futbol'da Barça'dan Madrid'e, United'ten City'e giden futbolcular varken.

Bunula ilgili cevapta daha önce bahsettiğim cevabın içindi.

Önümüz de ki yılları iyi analiz etmek gerekir.

Klasik olacak ama "Futbol sadece futbol değildir"

Barça'dan Madrid'e giden futbolcular mı?

Örnek bu mu?

Örneğin de tehlikeli. Bilinçaltı muhabbetlerine girmeyeyim de bilinçaltı muhabbetleri için çok iyi bir örnek olmuş örneğin.

Hasan Çelik
29.01.2013, 17:59
Bu konu daha çok uzayacağa benziyor..Bu iki futbolcunun gönderilmesinden ziyade Rizespor'a gönderilmesidert olmuş..Rizespor bu futbolcuları bedava mı aldı sorusuda sorulabilir bu aşamada..
Ayrıca Mustafa Denizli'nin Rizespor'a gelmesi başka bir dert olmuş..Mustafa Denizli'yi hatırını kıramayacağı kişiler aramış başbakan devreye girmiş vs..nasıl gelmişse gelmiş neden bukadar ilgilendiriyor insanları anlamıyorum..
Rizespor bu kadar parayı nasıl bulduda vermiş gibi çok komik ve anlamsız sorularada şahit oldum bu başlıkta..Rize şehrinden bahsediyoruz arkadaşlar..Trabzon'a sınır olan Rize şehrinden gözlerini Trabzon'un doğusuna kapamış olanlar varsa onlara söyleyeyim Rize ilinin yetiştirdiği iş adamları sıraya girse Rizespor'un alamayacağı bir futbolcu olamaz..
hala içinde anlamsız bir Rize düşmanlığı büründürenler bu hissiyatlarından ve heveslerinden vazgeçsinler elleine bişey geçmez..yada istedikleri kadar düşmanlık beslesinler böyle 3-5 çapulcu yüzünden Rize -Trabzon dostluğu bişey kaybetmez..

Hakan Kazdal
29.01.2013, 17:59
-Sercan Kaya-

Sercan Kaya ise konuşmasında sürecin ani olduğunu ifade ederek, ''Konyaspor maçından sonra haberimiz oldu. Sonrasında gelişmelerde Mustafa hoca ile görüştük. Takımda görmek istediğini söyledi. Trabzonspor yönetimiyle yapılan toplantıda gelecek planlarında olmadıklarını söylediler. Biz de Rizespor'u tercih ettik. Hedefleri olan bir ekibe geldik. Hedefimiz işi play-off'a bırakmadan ilk ikiden çıkmak'' değerlendirmesini yaptı.

Çaykur Rizespor'un iyi bir kadro oluşturduğunu kaydeden Sercan, ''Uzun vadeli sözleşme yaptık. Gelecek adına iyi bir planlama. Biz de elimizden geleni yapacağız. Her takım yeni bir heyecan. Trabzonspor'da bulduğum şansları iyi kullanmama rağmen değerlendirilmedim. 1461 Trabzon'dan Trabzonspor'a döneceğimi düşünürken buradayım. Burada olduğum için mutluyum'' diye konuştu.

-Eren Albayrak-

Konyaspor maçı sonrası yönetimle görüştüklerini vurgulayan Eren Albayrak da konuşmasında, şunları söyledi:
''Transfer çok kısa zamanda gerçekleşti. Düşüncelerimizi sordular. Trabzonspor yönetimi gelecek planlarında bizim olmadığımızı söyleyince bu kararı aldık. Mustafa hoca ile çalışmak gurur verici. Çaykur Rizespor'a gelişim benim için gurur verici. Gelişimimde çok katkı sağlayacak. Trabzonspor'da şans bulamadım. Genel olarak iyi bir dönemdeyiz. Beklenenin üstünde takım olarak performans sergiledik. İstenilen konumdaydık. Rize'de olmaktan mutluyuz.''

bnei_61
29.01.2013, 18:00
"Futbol'da Barça'dan Madrid'e, United'ten City'e giden futbolcular varken" :D :D

Hasan Çelik
29.01.2013, 18:00

madem öyle parasıyla oluyor bu işler..rizespor'da bu iki futbolcunun parasını verdi ve satın aldı..bu konuda böyle kapanır..

bnei_61
29.01.2013, 18:03
madem öyle parasıyla oluyor bu işler..rizespor'da bu iki futbolcunun parasını verdi ve satın aldı..bu konuda böyle kapanır..

içimizdeki rizefenerliler kendini belli ediyor ne demek parasını verdi aldı?

rize kim bizden futbolcu almak kim?

rize parasıyla almışmış, herkes neyin ne olduğunu biliyor

Furkan Özdem
29.01.2013, 18:03
Kimse "niye Rizeye gittiler Şanlıurfaya gitmeliydiler oysa" demiyor ki. Sorun ne ben anlamadım @Hasan Kazdal ?

Daha doğrusu kanıtlamaya çalıştığın nedir?

Hakan Kazdal
29.01.2013, 18:04
Sercan ve Eren açıklamalarında her şeyi açıkça söylemiş. Kısacası istenmediğim ve oynayamayacağım yerde durmam demiş. Rize'de mutlu olduğunu söylemiş ama o biraz zaman alır.

Hasan Çelik
Bu konuyla ilgili 1-2 sayfa önce gerekli linki ve cevabı bir arkadaşımıza vermiştim.

Hatta O arkadaş sen bile olabilirsin veya yukarı da yazılı cümleleri O arkadaştan alıntı yapmışsın.

Trabzon'u sevmenden dolayı da çok mutlu oldum.

Çok teşekkür ediyorum. Allah senden razı olsun.

Allah yokluğunu göstermesin.

Neyse, Rizespor'un maçlarını iyi takip edin. Takipten zarar gelmez.
iki farklı insanın aynı şeyleri yazması çokmu tuhaf..

İsa
Rize 2 milyon euroyu nerden bulmuş arkadaşlar.

2 milyon tl dir o kesinlikle.

Sercan ve Eren'de kolay kolay A takımda forma giyemezdi zaten.

Yerlerine oynayacak oyuncularda mevcut zaten hayırlı uğurlu olsun...

EROS87
29.01.2013, 18:05
arkadaşlar bu çocuklar rizeye gitmese başka takıma gideceklerdi. bunu kabullenin artık. Ts da düşünülmeyen 1461 deki her oyuncu ''İyi bir teklif' gelmesi halinde başka takımlara gidebilir. başkan da diyor zaten.... tabi bu yılki Trabzonsporu görünce 1461 in mücadelesine daha da bir anlam yüklenildi. saygı duyulası işler yapıyorlar ancak amacında saptırmamak gerek. seneye yusufu göksuyu, 2 yıl sonra batuhanı oğulcanı oğuzhanı alacağız inşallah oradan.

Hasan Çelik
29.01.2013, 18:07
içimizdeki rizefenerliler kendini belli ediyor ne demek parasını verdi aldı?

rize kim bizden futbolcu almak kim?

rize parasıyla almışmış, herkes neyin ne olduğunu biliyor

nasıl yorumlar bunlar inanarak mı yazıyorsun şaka gibi vallahi..bu forumdaki üyelik tarihime bi baksana öncelikle..sen dedin diye Trabzonspo'u tutmaktan vazmı geçeyim..senin gibi insanları dikkate almış olsaydık her iki taraf içinde söylüyorum bu iki şehir birbirini yerdi..

bnei_61
29.01.2013, 18:07
yukarıdaki kişi Trabzonspora hakaret ediyor, lütfen raporlayın şunu

ne demek parasını verdi aldı

antu ya çevirdiniz burayı

Badaloğlu
29.01.2013, 18:09
Değerli arkadaşlar,

Lütfen konuyu Rizespor-Trabzonspor üzerinden konuşmayalım... Burada mesele Rizespor'a verilen oyunculardan ziyade verilme şekilleri, 1461 ruhu v.s... Yoksa Rizespor ile geçmişte de gelecektede bu tip futbolcu alışverişleri olacaktır. Ancak bizim isyanımız burada yönetimin yaptığı bir oldu-bitti şeklinedir... Rizespor ile bir sıkıntımız yok, olamazda... Sadri başkanın futbolcuları satma şeklini hazmetmemiz kolay değil. Sercan Kaya 1461 Trabzon takımının kaptanlığını yapan genç bir oyuncu. Takımınıda o takımın ruhunuda çok seviyordu. Biraz onun şaşkınlığı ile beraber ne olduğunu anlayamadan kendini Rizespor'da buldu. Bu durumdan 1461 oyuncuların negatif anlamda etkileneceğini düşündüğümüzden kızıyoruz. Bu takım tamam süper lig'i hak etse bile çıkarmayacaklar ama bir şeyin ispatı peşindeydi. O da 1976 ruhunu yeniden canlandırma derdindeydiler.

Bu öyle böyle bir ruh değil yani... O ruh ki; Fenerbahçe maçında 1461 oyuncuların sahada nasılda yüreklerini ortaya koyarak mücadele ettirdi değil mi? O ruh ki, Fenerbahçe'li oyuncular gol atınca sanki UEFA kupasını kazanmış gibi sevindirdi onları. Fenerbahçe'nin 1. lig takımını yenip bu kadar sevindiği başka bir maç var mıdır? Antep'te bile bu kadar sevinmediler. İşte Fenerbahçe'li oyuncuların bu kadar çok sevinmesinin nedeni 1976 ruhudur. O ruh'ta bu takımda kıvılcımlar çakmaya başlamıştı. İşte tamda burada bizim isyanımız... Yönetim bu ateşin yanmasına mani oldu. Ya da o ruh onlar için çokta bir şey ifade etmiyor!

Bu durum aynı zamanda takımın hocası Mustafa Akçay'ıda olumsuz etkileyebilir. Bu bağlamda gelecekte bir kaç oyuncunun Trabzonspor'da top oynamayı hayal ederlerken bu yaşananlardan dolayı bu oyuncuların hayallerinin yerle bir olması demek değil midir? Trabzonspor'da oynamak az şey midir?

Sinan Karadeniz
29.01.2013, 18:09
Sorun Satilmalarindan cok neden sizi Trabzonsporda düsünmüyoruz demis olmalari... Iki milyon icin sozonun ortasinda apar göndermek cok yanlis, sezon sonu eminim daha fazla paraya satilirdilar...

Hasan Çelik
29.01.2013, 18:10
Değerli arkadaşlar,

Lütfen konuyu Rizespor-Trabzonspor üzerinden konuşmayalım... Burada mesele Rizespor'a verilen oyunculardan ziyade verilme şekilleri, 1461 ruhu v.s... Yoksa Rizespor ile geçmişte de gelecektede bu tip futbolcu alışverişleri olacaktır. Ancak bizim isyanımız burada yönetimin yaptığı bir oldu-bitti şeklinedir... Rizespor ile bir sıkıntımız yok, olamazda... Sadri başkanın futbolcuları satma şeklini hazmetmemiz kolay değil. Sercan Kaya 1461 Trabzon takımının kaptanlığını yapan genç bir oyuncu. Takımınıda o takımın ruhunuda çok seviyordu. Biraz onun şaşkınlığı ile beraber ne olduğunu anlayamadan kendini Rizespor'da buldu. Bu durumdan 1461 oyuncuların negatif anlamda etkileneceğini düşündüğümüzden kızıyoruz. Bu takım tamam süper lig'i hak etse bile çıkarmayacaklar ama bir şeyin ispatı peşindeydi. O da 1976 ruhunu yeniden canlandırma derdindeydiler.

Bu öyle böyle bir ruh değil yani... O ruh ki; Fenerbahçe maçında 1461 oyuncuların sahada nasılda yüreklerini ortaya koyarak mücadele ettirdi değil mi? O ruh ki, Fenerbahçe'li oyuncular gol atınca sanki UEFA kupasını kazanmış gibi sevindirdi onları. Fenerbahçe'nin 1. lig takımını yenip bu kadar sevindiği başka bir maç var mıdır? Antep'te bile bu kadar sevinmediler. İşte Fenerbahçe'li oyuncuların bu kadar çok sevinmesinin nedeni 1976 ruhudur. O ruh'ta bu takımda kıvılcımlar çakmaya başlamıştı. İşte tamda burada bizim isyanımız... Yönetim bu ateşin yanmasına mani oldu. Ya da o ruh onlar için çokta bir şey ifade etmiyor!

Bu durum aynı zamanda takımın hocası Mustafa Akçay'ıda olumsuz etkileyebilir. Bu bağlamda gelecekte bir kaç oyuncunun Trabzonspor'da top oynamayı hayal ederlerken bu yaşananlardan dolayı bu oyuncuların hayallerinin yerle bir olması demek değil midir? Trabzonspor'da oynamak az şey midir?

bu tür kucaklayıcı kırıcı olmayan her yorumun arkasındayız..

Hakan Kazdal
29.01.2013, 18:11
Sercan Kaya, '' Konyaspor maçından sonra haberimiz oldu. Sonrasında gelişmelerde Mustafa hoca ile görüştük. Takımda görmek istediğini söyledi. Trabzonspor yönetimiyle yapılan toplantıda gelecek planlarında olmadıklarını söylediler. Biz de Rizespor'u tercih ettik. Hedefleri olan bir ekibe geldik. Hedefimiz işi play-off'a bırakmadan ilk ikiden çıkmak''

Sercan Kaya'nın sözlerine dikkat edin. Trabzonspor yönetimi kendi istememiş. Sercan'da normal olarak hedefi olan bir takıma geldi. Durum böyle iken bazıları yönetim neden gönderdi bunları diyeceğine '' Rize nerden buldu bu parayı ? Mustafa Denizli nasıl geldi Rize'ye ? Rize bize futbolcu vermez, fenere verir.'' diyenler var. Yok mu ?

Sinan Karadeniz
29.01.2013, 18:12
Ne demek lan satildilar ama para geldi! Trabzonspor rizenin iki milyoncuguna mi muhtac!!!

Hüseyin İlkin
Tolunay Kafkas iyi giden şeyi bozmak istemiyoruz diyor; iyi diyorsun hoş diyorsun da Sadri Şener takımın kaptanını hocası takımda tutulmasını istediği halde bir gün önce çoktan satmış, onu ne yapacağız?

Bu işin oyuncuyu istediler verdik düzeyinde bir ilişki olduğunu düşünenler kendi dünyalarında yaşamaya devam etsinler..

Benim kupamı vermemek için her türlü şeyi yapan siyasilerin desteğiyle bir yerlere gelmeye çalışan bir takıma da kapı komşum diye alkış tutacak değilim, biz böyle öğrenmedik..

savas avci
Rize 2 milyon euroyu nerden bulmuş arkadaşlar.

2 milyon tl dir o kesinlikle.

Sercan ve Eren'de kolay kolay A takımda forma giyemezdi zaten.

Yerlerine oynayacak oyuncularda mevcut zaten hayırlı uğurlu olsun...
Yasinler, Volkan Şenler oynuyorsa Sercanın ölüsü oynar A takımda

Tuğrul
29.01.2013, 18:13
Sercan ve Eren'in A takımda oynayacak donanımda değiller ve olamazlar.

Sakın elde oyuncularla mukayese edip durum bundan daha kötü olamaz gibi hezeyanlara kapılmayalım.

Zira Olcan ve Volkan Şen 1461'te oynasa ki büyük olasılıkla başarılı olurlar. Onların da A takıma çıkması için telkinlerde, ısrarlarda bulunursunuz. Sözüm ona böyle düşünenlerin bakış açısını dürüst bulmuyorum.

TS'da oynayacak 3 adam var. Fatih, Kadir Keleş ve Göksu. Diğerleri kadroda bulunur ama forma şansı bulamaz ve beklenen randımanı alamayız.

İsa
29.01.2013, 18:14
Yahu amacı futbolcu yetiştirmek olan bir kulüpten A takım için düşünülmeyen herkes satılabilir.

Bence durum fazlaca abartılıyor...

Furkan Özdem
29.01.2013, 18:16
Sercan ve Eren açıklamalarında her şeyi açıkça söylemiş. Kısacası istenmediğim ve oynayamayacağım yerde durmam demiş. Rize'de mutlu olduğunu söylemiş ama o biraz zaman alır.

göksu alhas ‏@goksualhas
@srcnky10 üzülme kaptan senin akan gözyaşların bizim gözyaşlarımız herzaman yanındayım SERCAN KAYA !

Kardeşim bizim üzüldüğümüz, kızdığımız şey takımın en başarılı, en çok takım ruhu taşıyan takımına bağlı oyuncularından birinin apar topar gönderilmesidir.

Yukardaki twitten de anlaşılacağı üzere istemeden gönderilmesidir. Taraftarın genel görüşü budur.

Onun dışında benim açımdan bu transferin tek olumlu yanı başka bir takıma gideceğine Rizespor'a gitmesidir. Başka takıma yararlı olacağına bize yakın bir takıma gitmesi iyi olmuştur.

Daha fazla alakasız yorum atmamanı rica ediyorum.

Hakan Kazdal
Yahu amacı futbolcu yetiştirmek olan bir kulüpten A takım için düşünülmeyen herkes satılabilir.

Bence durum fazlaca abartılıyor...

Abicim iki gündür yapılan yorumları takip ediyorum, benim şahsi fikrim. Olayın bu kadar büyümesi futbolcuların Rize'ye gönderilmesi.

göksu alhas ‏@goksualhas
@srcnky10 üzülme kaptan senin akan gözyaşların bizim gözyaşlarımız herzaman yanındayım SERCAN KAYA !

Kardeşim bizim üzüldüğümüz, kızdığımız şey takımın en başarılı, en çok takım ruhu taşıyan takımına bağlı oyuncularından birinin apar topar gönderilmesidir.

Yukardaki twitten de anlaşılacağı üzere istemeden gönderilmesidir. Taraftarın genel görüşü budur.

Onun dışında benim açımdan bu transferin tek olumlu yanı başka bir takıma gideceğine Rizespor'a gitmesidir. Başka takıma yararlı olacağına bize yakın bir takıma gitmesi iyi olmuştur.

Daha fazla alakasız yorum atmamanı rica ediyorum.

Herkes senin gibi düşünmüyor. Rize hakkında yapılan yorumları sadece ben mi görüyorum ?

tamuğ yamtar
iki farklı insanın aynı şeyleri yazması çokmu tuhaf..

Hasan Bey aynı fikirde olmak ayrı ama neredeyse birebir aynı ifadelerin olması tuhaf ki cevabın ana fikri bu konu değildi zaten.

İsa

Bana kalsa Yasşn ve Volkan'ın yanına Olcan ve Halil'i ekler Rizeye bedavaya verirdim.

Ama bu işin başındakiler A takım için düşünmemişler çocukların önüde açılmış oldu bence...

Sinan Karadeniz

Yanii! sonucta 1461 i zirveye tasimis oyuncu bunlar öyle siradan oyuncu degiller ki! Acik ve cok net bir sekilde ortada, Sadri Sener kiyak olsun diye satti bakti bi de 2 milyon da veriyolar hemen yolladi serefsiz!!!

savas avci
29.01.2013, 18:17
Sercan ve Eren'in A takımda oynayacak donanımda değiller ve olamazlar.

Sakın elde oyuncularla mukayese edip durum bundan daha kötü olamaz gibi hezeyanlara kapılmayalım.

Zira Olcan ve Volkan Şen 1461'te oynasa ki büyük olasılıkla başarılı olurlar. Onların da A takıma çıkması için telkinlerde, ısrarlarda bulunursunuz. Sözüm ona böyle düşünenlerin bakış açısını dürüst bulmuyorum.

TS'da oynayacak 3 adam var. Fatih, Kadir Keleş ve Göksu. Diğerleri kadroda bulunur ama forma şansı bulamaz ve beklenen randımanı alamayız.
Vallaha Volkana,Olcana verilen şans Sercana verilseydi belkide şu anda Volkan şeni veya olcanı izliyoduk 1461 trabzonda

Hasan Çelik
29.01.2013, 18:19
Hasan Bey aynı fikirde olmak ayrı ama neredeyse birebir aynı ifadelerin olması tuhaf ki cevabın ana fikri bu konu değildi zaten.

aynı kişi olmadığımız hususunda müsterih olabilirsiniz..

savas avci
Bana kalsa Yasşn ve Volkan'ın yanına Olcan ve Halil'i ekler Rizeye bedavaya verirdim.

Ama bu işin başındakiler A takım için düşünmemişler çocukların önüde açılmış oldu bence...
Az bile eklemişsin

Fatih
Rizespor onca futbolcu varken niye Sercan ve Eren'i istedi?Madem bu iş başbakan bağlı Erciyes'ten Sofiane Hanni var ne bileyim Gohou var.

İsa
29.01.2013, 18:21
Rizespor onca futbolcu varken niye Sercan ve Eren'i istedi?
Sercan'ı anladımda Eren'i istemeleride bana tuhaf geldi...

ts_tuncay_ts
29.01.2013, 18:23
Sercan Kaya, '' Konyaspor maçından sonra haberimiz oldu. Sonrasında gelişmelerde Mustafa hoca ile görüştük. Takımda görmek istediğini söyledi. Trabzonspor yönetimiyle yapılan toplantıda gelecek planlarında olmadıklarını söylediler. Biz de Rizespor'u tercih ettik. Hedefleri olan bir ekibe geldik. Hedefimiz işi play-off'a bırakmadan ilk ikiden çıkmak''

Sercan Kaya'nın sözlerine dikkat edin. Trabzonspor yönetimi kendi istememiş. Sercan'da normal olarak hedefi olan bir takıma geldi. Durum böyle iken bazıları yönetim neden gönderdi bunları diyeceğine '' Rize nerden buldu bu parayı ? Mustafa Denizli nasıl geldi Rize'ye ? Rize bize futbolcu vermez, fenere verir.'' diyenler var. Yok mu ?

Zaten çoğu kişinin derdi yönetimle...Yönetim neden gönderdi diyorlar zatende...Sen olaya girdin başka bir havaya soktun...Sanki sercan ve eren istemiş gibisinden yorumlar yaptın ilk...

Furkan Özdem
29.01.2013, 18:25
Herkes senin gibi düşünmüyor. Rize hakkında yapılan yorumları sadece ben mi görüyorum ?

Rizenin vurgulanmasının sebebi de başarılı 2 oyuncunun birden rizeye gönderilmesinin anlaşılamaması. Muhtemel başbakan müdahalesi şüphesi.

Sen biraz yorumları önyargılı okuyorsun sanırım. Yanlış algılayınca da yanlış yorum atıyorsun kanımca. Ondan geldi o rize yorumları ;)

Tuğrul
29.01.2013, 18:26
Vallaha Volkana,Olcana verilen şans Sercana verilseydi belkide şu anda Volkan şeni veya olcanı izliyoduk 1461 trabzonda

1461'in kadrosunda çok fazla sirkülasyon olacak.

Bu duruma alışmalıyız.

Benim demek istediklerimi çarpıtmışsın. Olcan ve Volkan 1461'te oynasa ligi domine edeceklerini düşünüyorum.

Ben TS'da oynayan kanat oyuncularının yetersiz olduğunu söylerken Sercan'ın kadroya monte edilmesi bize hiçbirşey katmaz.

Orta saha ve forvet elemanlarının kreatif özellikleri olmalı. Bu takımı taşıyacak nitelikte olmalı. Bu yüzden 1461'te orta saha ve forvette oynayan oyuncular A takımda oynayamaz.

tamuğ yamtar
29.01.2013, 18:26
aynı kişi olmadığımız hususunda müsterih olabilirsiniz..

Eyvallah kardeşim...

Hakan Kazdal
29.01.2013, 18:29
Rizenin vurgulanmasının sebebi de başarılı 2 oyuncunun birden rizeye gönderilmesinin anlaşılamaması. Muhtemel başbakan müdahalesi şüphesi.

Sen biraz yorumları önyargılı okuyorsun sanırım. Yanlış algılayınca da yanlış yorum atıyorsun kanımca. Ondan geldi o rize yorumları ;)

İnşallah ben yanlış algılıyorum.

Zaten çoğu kişinin derdi yönetimle...Yönetim neden gönderdi diyorlar zatende...Sen olaya girdin başka bir havaya soktun...Sanki sercan ve eren istemiş gibisinden yorumlar yaptın ilk...

Artık Rize'de siyaset lafı duyunca atlatıyor millet. Her Rizespor kelimesinin yanında başbakanın adı geçmesinden bıktık. Başbakan'ın yardım yapacağı en son takım Rizespor'dur. Kendisinin hangi takımı tuttuğunu herkes biliyor. Zaten ondan yardım isteyende yok. Ona ihtiyacımızda yok. Şu ana kadar hep zararı olmuştur bize. İsmimizin yanına siyaset girmesine sebep olmuştur.

savas avci
29.01.2013, 18:30

Bu duruma alışmalıyız.

Benim demek istediklerimi çarpıtmışsın. Olcan ve Volkan 1461'te oynasa ligi domine edeceklerini düşünüyorum.

Ben TS'da oynayan kanat oyuncularının yetersiz olduğunu söylerken Sercan'ın kadroya monte edilmesi bize hiçbirşey katmaz.

Orta saha ve forvet elemanlarının kreatif özellikleri olmalı. Bu takımı taşıyacak nitelikte olmalı. Bu yüzden 1461'te orta saha ve forvette oynayan oyuncular A takımda oynayamaz.
Maksadım seninle tartışmak değil ama ben sercandaki kreatif özellikleri ne Volkanda ne de olcanda görüyorum bu benim fikrim istersen nette özetlerden bir daha izle sercanı biraz sabredilseydi inan şu anda sercan ilk 11 in değişmeziydi a takımda.

Doğukan Uçan
29.01.2013, 18:32
ya bu karadeniz takımları yalandan trabzonspor ile rekabet yaratmaya calisiyor gülüyorum :D

Emrah Akcagöz
29.01.2013, 18:33
Bence Sercan ve Eren'i göndererek 1461 Trabzon'un iyi gitmesini engellemek istediler.

chopper61
29.01.2013, 18:33

Bu duruma alışmalıyız.

Olca ligi domine edecekmiş.buna inanıyormusun gerçekten.ya arkadaş bizim takıma herşey haktır.Taraftarımız malesef sadece başarıya ve kendince oluşturduğu ütopyaya bakarak hareket ediyor.

Karadenizz
29.01.2013, 18:34
Allah aşkına ya Trabzonsporda oynayacak kapasitede değil diyenler adamlar zaten 1461 Trabzonda guzel bi ritim yakalamıslardı oynuyorlardı mutlulardı da bu yeter artar bile siz bu forma icin gozyası doken futbolcu simdi bulunda goreyim !!!

chopper61
29.01.2013, 18:37
Ya arkadaş anlamıyorsunu galiba neden sercanı beğeniyoruz adamın standardı var kardeşim.Üstelik yetenekli de.olcan ve volkan gibi bozuk barabelli değil iki çakar bir yakar ne yaptığını bilen topçuydu.ama ner de bizde yetenek avcısı çok o yüzden nerede bir yeteneksiz var kulübe dolmuş

ESER
29.01.2013, 18:42
Bence Sercan ve Eren'i göndererek 1461 Trabzon'un iyi gitmesini engellemek istediler.

Bu vakitten sonra kolay kolay kume dusmeyiz zaten ne geregi var simdi takim sampiyon olacak , sonra cikmasini isteyenler baski kuracak, 1461'i satin almak isteyenler olacak, araya hatirli kisiler sokulacak, satsan olmayacak , tutsan olmayacak , al sana bir kamyon sorun,, en iyisi biz bu takimi biraz dizginleyelim demislerdir.

erdo6
29.01.2013, 18:43
Onur'u satmayacağız.

Sözleşmedeki maddeden yararlanıp!!! gidecek, sonrasında hain, karaktersiz ilan edilecek.

hayîr ônce lokomotiv moskova alacak sonra oradan gs'ye gececek

chopper61
29.01.2013, 18:43
1461 kazara lige çıkarsa trabzonsporu bırakacam ahanda söz,torpilli mi trabzonspor hem zaten 1461 de şehrin takımı üstelik bence an iyibariyle değerlerimizi daha iyi tanıtıyor her yönde iyi örnek,ANLAYACANIZ LAFIM şu trabzonspor hani yumluların aykutların vb türevlerinin oynadığı seyisesi yüksek takım varya işte ona Liyakat diploması arayanlara,Bilmesek trabzonsporu barcelona sanacaz nasıl yüksek seviyeki yumlu oynar ama secanın kapasitesi yetmez

Erkin
29.01.2013, 18:45
Dün akşamdan beri beni çıldırtan nokta da bu.. Maçlarda dişini tırnağına takarak mücadele eden, gerçek Trabzonsporlu ruhunu gördüğümüz Sercan'ın komik nedenlerle, adeta kovulurcasına gönderilmesi ve bundan siyasi kokular yükseliyor olması..

Twitter'de sinirden konuşan taraftarımıza, Rizelilerin de benzer saçmalıklarla karşılık vermesi hoş şeyler değil aynı zamanda da insanların gerçek düşüncelerini yansıtan şeyler de değil. Rizepor'un komşu şehir olarak lige çıkmasını ben dahil isteyen bir sürü insan dolu burada.. 1461 ise, Trabzonspor'a çıkabilecek oyuncuların oynadığı pilot bir takım ve tek amacı bu olmalı bunun dışındaki bir şey bir sorundur; ama durum sadece iki yetenekli oyuncu olan Sercan ve Eren'in Rize'ye gitmesi olarak algılamak yanlış..

Şöyle bir durum var ki Başbakan veya yancılarının maddi, manevi(!) desteklediği düşünülen her neresi olursa oraya karşı bu tarz seslerin yükselmesi çok normal.. Zira bu güçler Trabzonspor'un hakkı karşısında güç gösterisi yaparak haksızı, hırsızı koruyan kollayan insanların ta kendisi.. Burada başrolde de, karşıymış gibi duran ancak tek kelime edemeyip zaten o kişilerin vesayetiyle bu göreve gelen bir başkan var.. Dün de kalkmış "Rizespor da bizim komşumuz onları görmezden gelemeyiz" diyor. Herkes olayın ve tepki nedeninin bu olmadığını biliyor.. Başkan sadece yalan, dolan ve tezgahtan ibaret bir kuklaya dönüştü..

Tuğrul
29.01.2013, 18:46
Olca ligi domine edecekmiş.buna inanıyormusun gerçekten.ya arkadaş bizim takıma herşey haktır.Taraftarımız malesef sadece başarıya ve kendince oluşturduğu ütopyaya bakarak hareket ediyor.

Tabi canım PTT 1.lig Süper lig'den daha iyi.

O takımlar süper lige çıkmak için de mücadele etmiyorlar.

Olcan ve Volkan'ı satış listesine koysak hangi 1.lig takımı almaz. Biraz realist yaklaş. Kendimizi dev aynasında görmeyelim.

Yusuf'u TS'un kanadında oynatsak birkaç maç sonra ıslıklamaya başlarsınız. Çünkü TS pilot takım değil hedefleri olan bir takımdır.

chopper61
29.01.2013, 19:02
Tabi canım PTT 1.lig Süper lig'den daha iyi.

O takımlar süper lige çıkmak için de mücadele etmiyorlar.

Olcan ve Volkan'ı satış listesine koysak hangi 1.lig takımı almaz. Biraz realist yaklaş. Kendimizi dev aynasında görmeyelim.

Yusuf'u TS'un kanadında oynatsak birkaç maç sonra ıslıklamaya başlarsınız. Çünkü TS pilot takım değil hedefleri olan bir takımdır.

lig seviyesine göre adam kıyaslarsak gs salak olmalı çin den drogbayı alıyor.Bu süperligteki topun ve kalenin ebatı farklı heralde ptt de oynayanlar üst lige çıkınca yapamıyorlar yani, koşuları ve eforları da alt ligdeki cihazlara göre süper lige geldin mi turbo takman lazım.Süper ligdeki yıldızlarda zaten hiç 1.ligde oynamamışlardır alayı messi gibi uzaydan inme

Tuğrul
29.01.2013, 19:13
lig seviyesine göre adam kıyaslarsak gs salak olmalı çin den drogbayı alıyor.Bu süperligteki topun ve kalenin ebatı farklı heralde ptt de oynayanlar üst lige çıkınca yapamıyorlar yani, koşuları ve eforları da alt ligdeki cihazlara göre süper lige geldin mi turbo takman lazım.Süper ligdeki yıldızlarda zaten hiç 1.ligde oynamamışlardır alayı messi gibi uzaydan inme

Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas'ın futbol bilgisinden kuşku duymayız değil mi?

Sercan'ı ikinin de veto etmesini ve kadroda düşünmemelerini izah eder misin?

Ptt liginde iyi oyuncu çıkmaz gibi iddiam yok. Gökhan Gönül de Gençlerbirliği Oftaş'tan geldi. Kaliteli oyuncuysa başımın üstünde yeri vardır.

Sercan bileklerine hakim mi ? Evet. Dar alanda iyi mi ? Evet. Zeki bir oyuncu mu ? Evet

Sırıttığı ve eksik kaldığı yanı nedir ? Tempo, hız ve sürat.

Bu 3 özellik olmadığı için gönderdiler.

rizeli61
29.01.2013, 20:02

kardeş tartışmaya gerek yokki burda paralarını verdik aldık bitti adamlar artık bizim bizim için koşacaklar uzmatmana gerek yok hasan kardeş.

Doğukan Uçan
29.01.2013, 20:27
bu adamlar zorla gönderilmiş yüzlerinden belli

Tayfun Aydın
29.01.2013, 21:10
Sercan ın eşi Trabzon lumu bir arkadşım Yomra lıdır kendisi bizim köylü dedi eşi. Çocuk giderken ağlamış. Ayıptır Aykut denilen kazma Trabzonspor da A Takım da Sercan Rize de . Sat Sadri Başkan satttttttttttt bizi de sat gerekirse biz gideriz armanın peşinde.

toksoy61
29.01.2013, 21:11

bende aynısını düşünüyorum. bencede asıl amaç sercan ve eren den faydalanmak değil 1461 i alaşağı etmek. bu gidişle 1461 ilk 5 te kesin gibiydi hatta ilk 2 ye girmeside kuvvetle muhtemeldi.

Ibo61
29.01.2013, 21:24
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Sercan Kaya ve Eren Albayrak'ın Rizespor A.Ş.'ye transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Buna göre Rizespor A.Ş., sözleşme fesih bedeli olarak kulübümüze KDV dahil 4.206.936.-TL ödeyecektir.

orhan42
29.01.2013, 21:27
Aykut denen kazma,Volkan ve Olcan denen gamszılar,Halil denen bezgin sahada,bana göre gerçek bir Trabzonsporlu olan Sercan 1461'in rakibi Rize'ye..Hani tarnsfere gerek yoktu.Olursa 61'den alırdık..Sen orada da adam bırakmayacaksın Sadri efendi..

Ali İhsan
29.01.2013, 21:31
4.200.000 tl yani 1.750.000 euroya satılmışlar.

Gidiş şekline çok kızdım ama para olarak karşılığı alınmış sayılır. O açıdan biraz içim rahatladı.

Dawsofield
29.01.2013, 21:33

Gidiş şekline çok kızdım ama para olarak karşılığı alınmış sayılır. O açıdan biraz içim rahatladı.

aynı durumdayım.

cakalkerem
29.01.2013, 21:37
para iyi ama sebep ne_Kulüpten bir açıklama geldi mi merak ediyorum

kudu_61
29.01.2013, 21:40
Sercan Kaya, Çaykur Rizespor'da 61 numaralı formayı giyecek.

vallaha ben bu çocuğu çoook sevmiştim yazık ettin sadri başkan keşke ereni satsaydın bu çocuk iyiydi ayıp ettin saygısızlık ettin kırdın bizi üzdün bundan sonra yanında değilim
sercan kişilik olarak da futbol olarak ta çook iyiydi ben geleceğin kara boğası diyordum

AYYILDIZ
29.01.2013, 21:40
Sezon sonu Göksu,Kadir,Yusuf,Fatih Trabzonspor'a alınırsa bu jenerasyon işini yapmış olur.
Kazanılan paraya bakarsak aslında karşılığı alınmış.Eren zaten bizde oynayamazdı.Sercan'a hala üzgünüm.

Tayfun Aydın
29.01.2013, 21:41

Sercan ayarında hırslı yetenekli lider özellikli bir oyuncuyu o paraya alabilecek miyiz. Sat Sadri Başkan saaaaaaaaaaaaatttttttttttttt Selçuk u Burak ı sattın Onur u da sat.

Ertan1982
29.01.2013, 21:41
para iyi ama sebep ne_Kulüpten bir açıklama geldi mi merak ediyorum

ne gelecek.hem cikmaya önlem aldilar hemde biyerden baski yediler bu kadar kolay.bu olayi Tolunay Kafkasi yikmaya kalkmasin kimse.Bu is en az 1 haftadir konusuluyor.Sercan kendi söyledi Konya macindan sonra haberleri olmus oyuncularin.Oldu bittiye getirildi.

okan6161
29.01.2013, 21:42
yazıklar olsun

Ali İhsan
29.01.2013, 21:48
Sercan ayarında hırslı yetenekli lider özellikli bir oyuncuyu o paraya alabilecek miyiz. Sat Sadri Başkan saaaaaaaaaaaaatttttttttttttt Selçuk u Burak ı sattın Onur u da sat.

Orası bir gerçek, şu anda bu performansı Rize'de gösteriyor ve biz Trabzon'a istiyor olsak, 3 milyon euro + altyapıdan 8 genç falan isterlerdi. Zaten içimize sinmeyen kısmı o.

arda.61
29.01.2013, 21:49
Sercan 61 giyecekmiş diyolar helal

Hasan Cubukcu
29.01.2013, 21:51
yenge Trabzonlu herhalde giyecek 61 .

Vkgz
29.01.2013, 21:52
Mustafa hocanın açıklamalarının özeti:

Yönetim gönderdi.

Semih AYDIN
29.01.2013, 21:52
Hoca güzel konuştu

ofluselo
29.01.2013, 22:04
Sercan bizim geleceğimiz değil ki. 25 yaşına girmiş, devamı olmayan 2.lig topçusu...Belki zamanı değildi.

iso61
29.01.2013, 22:08
4 milyon 200 bin çok iyi para bence karlı bir iş yaptı yönetim

Mehmet Cihan Kocaman
29.01.2013, 22:13
İçim yanıyor özellikle Sercan için..
2 senede kulübü, şehri benimsedi.
1461'de öyle arkadaşlıklar kurdu ki şimdi hepsi arkasından ağlıyor.
Sercan gibi karakterli, şehri ve takımı seven ve takımın gözdesini kendidine dahi sormadan satmak çok büyük saygısızlık.

O kadar seviyordu ki 61 numaralı formayı giyecek artık.

biltrabzon
29.01.2013, 22:16
"Büyük camialarda normal bir durumdur bu. Trabzonspor'a oyuncu yetiştiremezsek onları düşünerek başka takımlara vermeliyiz."

Hoca iyi konusmus,ayrica 4m200 e satilmissa cok iyi yapilmis bir hareket.Yönetime dalmak icin firsat kollayanlar bu olayi uzatmayalim artik.Sercan i bizde izliyoruz iyi futbolcu, ama en fazla 45 dakikalik oyuncu.

Semih AYDIN
29.01.2013, 22:17
Trabzonspor camiası ayrılanlara üzülür ancak bu onların büyüklüğüyle alakalıdır. Kertenkele kuyruğu gibi yeniden kuyruk üretebilir, bu enerjisi var." Mustafa hoca böyle söyledi bu enerji kayboluyor... Daha doğrusu kaybedilmeye çalışıyor yönetim tarafından... Bu dediğini en iyi Dortmund yapiyor... Aynen söylediği cümle gibi olmalı TRABZON bu yakalandığı zaman gerçekten büyük TRABZONSPOR olacak.

titanic
29.01.2013, 22:19
Yönetimin para kazanmasını iyiy bir iş olarak görenler var.Ne yapacak yönetim o kazandıklarıyla, takımı futbol çöplüğü yapmaya devam, anadolu takımlarından hocalarala anlaşmaya devam...

biltrabzon
29.01.2013, 22:20
Hamza Mısır ‏@HAMZAMISIR

Sercan Kaya ve Eren için Trabzonspor'un kasasına 4 milyon 250 bin TL girdi. Sadri Şener'in en önemli icraatı olarak değerlendiriyorum..

Fatih
29.01.2013, 22:25
Onur da 15 trilyon ediyor onu da gönderelim ticaretse ticaret.

erolizmts
29.01.2013, 22:25
Rize bu hükümet desteğiyle Süper Lig kapısını da aralamış gibi duruyor. Dün 2 milyn euro lafları dolaşıyordu. Bugün ise 4.2 rakamı çıktı ortaya. Rize ile Kasımpaşa 'ortak bağ' sebebiyle kardeş kulüp olabilirler. Bir ikinci lig takımı için 4.2 milyon euro gerçekten iyi para. Sanırım bundan sonra PTT lig çok 'laf atışmalı' geçecek.

Trabzonspor tarafından bakarsak baya kârlı bir alışveriş olmuş. Sercan belki Trabzonspor için faydalı olabilecek bir oyuncuydu fakat Eren'in pek gelecek vaadettiğini pek düşünmüyorum. Hayırlısı olsun.

Berkan
29.01.2013, 22:28
Rize bu hükümet desteğiyle Süper Lig kapısını da aralamış gibi duruyor. Dün 2 milyn euro lafları dolaşıyordu. Bugün ise 4.2 rakamı çıktı ortaya. Rize ile Kasımpaşa 'ortak bağ' sebebiyle kardeş kulüp olabilirler. Bir ikinci lig takımı için 4.2 milyon euro gerçekten iyi para. Sanırım bundan sonra PTT lig çok 'laf atışmalı' geçecek.

4.2 Milyon TL olması lazım hocam. 2M Euro da az değil, 2. ligde mücadele edip bu kadar yüksek bonservis ücreti ödeyen takım hatırlamıyorum.

Cagdas Topal
29.01.2013, 22:30
Hiç gülmedi kaptan imza töreninde :(

Hakan Kazdal
29.01.2013, 22:42
İlk önce 2.lig değil 1.lig. Bahsettiğiniz takım Tavşanlı Linyitspor değil. Çaykur Rizespor. Rize'nin zenginlerini Türkiye'de en iyi komşu Trabzon'un bilmesi lazım. Ama ben ne kadar anlatsam, herkes kendi düşündüğü gibi yazıyor. Ben para iyi para derken iyi olmuyordu. Şimdi iyi para oldu.
Bu arada Sercan 61, Eren 91 numaralı formayı giyecekmiş.

Tayfun Aydın
29.01.2013, 23:25
Sercan Trabzonspor da oynamazdı, 25 yaşına gelmiş zaten diyen arkadaşlar. Eren i beğenmeyenler.

1)Senin elinde A takımında Sercan kadar hırslı oyuncun var mı
2)Aykut gibi yetenek fakiri Trabzonspor da oynuyor Henrique denilen bidon Trabzonspor da forma giyebilmişse, Volkan bu ruhsuzluk o formayoı giyebiliyorsa Sercan ın suçu neydi.Trabzonspor da oynayamayacağına kim karar verdi
3)eskişehir Alper için 5 milyon Euro isterken sen elindeki alışmış Trabzon u bilen ve seven adamı kaç paraya neden satarsın.
4)Yetenekli yerli oyuncu yok doğru kadrodaki yerlilerden belli, misal Halil Sercan ı 1461 e hadi göönderdin neden satarsın kirala bari sene sonu alır oynatırsın
5)96 da rize nin girişine asılan hoşgeldin şampiyon fenerbahçe pankartını bana kimse unutturamaz değil PTT ligi amatör kümeye düşsün rize umrumda olmaz. Sen benim rakibime en iyi topçunu nasıl satarsın
6)Sen A takımını önce ligde bir kesin tutta sonra 1461 in lige çıkması çıkmamasıyla uğraş
7)HES leri ne zaman satacaksın Sadri Şener. Yaptın yatırımını meyveleri topluyorsun bizi de güzel uyuttun valla sana helal olsun.

SeSSiS
29.01.2013, 23:29
ruhuyla oynayan 2 oyuncu gitti, camiaya hayırlı olmayacaktır transferde bir politika yok. onuda hiç ederler 1 dengesiz transferle. yolları açık olur umarım...

chopper61
29.01.2013, 23:41
"Büyük camialarda normal bir durumdur bu. Trabzonspor'a oyuncu yetiştiremezsek onları düşünerek başka takımlara vermeliyiz."

Hoca iyi konusmus,ayrica 4m200 e satilmissa cok iyi yapilmis bir hareket.Yönetime dalmak icin firsat kollayanlar bu olayi uzatmayalim artik.Sercan i bizde izliyoruz iyi futbolcu, ama en fazla 45 dakikalik oyuncu.

YÖNETİME DALMAK İÇİN FIRSATT KOLLAMAK MI.takım oyuncu çöplüğüne dönmüş
boş beleş transferler ve savrulan paralar.bence sizler savunmak için yeterince kıvırıyorsunuz

chopper61
29.01.2013, 23:47
Sercan ın eşi Trabzon lumu bir arkadşım Yomra lıdır kendisi bizim köylü dedi eşi. Çocuk giderken ağlamış. Ayıptır Aykut denilen kazma Trabzonspor da A Takım da Sercan Rize de . Sat Sadri Başkan satttttttttttt bizi de sat gerekirse biz gideriz armanın peşinde.

haklısın aykut gibi amelelere laf etmeyenler sercanı beğenmiyorlar diyecek bişey yok ha birde evet şenol hoca topçudan anlamıyor helede gençlerden hiç anlamıyor.Bunu tartışmam bile

Kadir Aydın
30.01.2013, 01:08
Aslinda en başinda sizde ışık görmeyip henrique, vittek v.s den ışık görenlerden sormak lazım bunun hesabını ama işte dokunmak namümkün.

Elmas ilk cikarildiginda kömüre benzeyen bir madendir. İşlemesini bilirsen ortaya elmas çıkar. Ama bilirsen işte.

seyyah61
30.01.2013, 01:53
Onur da 15 trilyon ediyor onu da gönderelim ticaretse ticaret.

Parayi veren ciksin aninda satarlar. Hocaya sormazlar bile.

sametaydin
30.01.2013, 01:59
Kabul edelim ki eren ve sercan da Trabzonsporu ileri götürebilecek oyuncular değildi. Trabzonspora para kazandırarak gittiklerine göre de bence karlı çıktık. Hayırlısı olsun.

Terzioğlu
30.01.2013, 02:08
Duygusalligi bir kenara birakirsak cok iyi paraya sattik bu konuda yönetimi suclamak haksizlik olur. Yinede Sercan gibi sehri böylesine benimsemis karakterli adam gibi bir adami göndermek kolay degil. Yolu acik olsun.

Furkan Özdem
30.01.2013, 02:29
He ya iyi paraya okuttuk. Hem 2 milyon kazandık hem de rizeye yardım ettik ne güzel. Kimin umrunda oyuncular gitmek istedi mi istemedi mi, bu durum diğer futbolcuları etkiler mi? 1461i etkiler mi? Bunlar önemsiz şeyler önemli olan cebe giren para!

Takımın resmen simgesi olmuş, ruhunu taşıyan oyuncular istememelerine rağmen gitmek zorunda bırakılınca kazandığımız para ve itibara bakalım ama burak yılmaz, selçuk inan, egemen korkmaz koşar adım kaçar gibi gittikleri için tü kaka diyelim. Olmuyor, yakışmıyor...

Gökhan Uzun
30.01.2013, 02:38
Ya para mara bir yana da içimi en çok acıtan Sercan'ın satılması oldu. Abim askere gitmiş gibiyim yemin ediyorum..

sametaydin
30.01.2013, 02:45
Şu bir gerçek ki 1461de bu oyuncular iyi hava yakaladı. Bana göre takımın tamamı iyi bir hava yakaladı orada. Ama sercan ve eren Trabzonspora maddi olarak katkı sağlamışlardır. Bu bence Trabzonspor adına başarılı bir transfer hamlesidir. Sercan ve eren için nasıl bir transfer bilemem ama Trabzonspor için çok karlı bir anlaşma ve benim için önemli olanı da bu. Sonuçta bu oyuncuları kullanıp paçavra gibi bir köşeye atmadık. Hedefi olan diğer bir takıma gitti. Oyunculara da bir kötülük yapıldığı yok.

OnurKul
30.01.2013, 02:47
İmza töreninde adamların gözlerinin içi gülüyor, yüzlerinde çiçekler açıyordu (!)

İbrahim CİHAN
30.01.2013, 03:14
61 numara giyecekmiş. adamsın sercan, bazıları gibi sadece menfaatin varken bizden biri olmadın. gittiğinde de bizden olduğunu gösterdin, eyvallah..

katre-i.matem
30.01.2013, 09:12
Hamza Mısır ‏@HAMZAMISIR

Sercan Kaya ve Eren için Trabzonspor'un kasasına 4 milyon 250 bin TL girdi. Sadri Şener'in en önemli icraatı olarak değerlendiriyorum..

Trabzonspor tarafından bakarsak baya kârlı bir alışveriş olmuş. Sercan belki Trabzonspor için faydalı olabilecek bir oyuncuydu fakat Eren'in pek gelecek vaadettiğini pek düşünmüyorum. Hayırlısı olsun.

4.2 Milyon TL olması lazım hocam. 2M Euro da az değil, 2. ligde mücadele edip bu kadar yüksek bonservis ücreti ödeyen takım hatırlamıyorum.

Eren ve Sercan ın satış bedeli tam olarak 2.000.000 $ ın tl karşılığıdır. Kulüp açıklamasında KDV dahil fiyatı söyledi normalde KDV hariç fiyatlar açıklanır ama şişirmek için fiyatı oyle soylediler

orhan42
30.01.2013, 09:20
iyi para diyenlere sesleniyorum..Bu yönetim yarın Göksu'yu,Gökhan'ı,Mehmet'i,Yusuf'u ve Fatih'i de satarsa iyi paraya , ozaman ne diyeceksiniz..

Faik Yılmaz
30.01.2013, 09:31
4 milyon aldık deyince ne kadar büyük para görünüyor değilmi....

31 yaşındaki Zokoranın sadece bonservisine 15 milyon tl verdik......

24 yaşında iki gencimizi 4 milyona sattık.....

Bu transfer işini bizden iyi yapan yok......

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.01.2013, 09:34
1461 Projesi eğer bir futbol çiftliği ise;
yani amacımız buradan her sene 5-10 topçu yetişitirip satmak ise
fena değil diyebiliriz.

Ama bir ara bir yapılanma, öze dönüş, alt yapı filmleri vardı ya...
O filmlere kimse inanmaz bir daha...

bu arada Sercan da Eren de dışardan satın alınan oyuncularımızdı.
Kaç TL'ye alındılar hatırlamıyorum ama kendi alt yapı ürünümüz sayılamayacakları da kesin.
Yani 3'e alıp 5'e sattıysak bile maharet sayılması zor bence...

zafer6161
30.01.2013, 09:34
karlı iş yaptık diyenlere sesleniyorum

rize süpr lige çıktığı zaman sercanın 2 triyona alınabileceğini mi zannediyorsunuz.....

Faik Yılmaz
30.01.2013, 09:38
Birde şu var....

Satıldı iyi para ettiler diyenlere şunu söyleyeceğim...

1461 Trabzon , Trabzonspor A.ş. ye bağlı bir kurum....

Maç kazanınca başarılı olunca gelirleri zaten Trabzonspora kalıyor......

Türkiye Kupası , Lig yayın gelirleri derken önemli paralar kazandırdılar ve kazandırıyorlar....

Ve Sercanda bu ekibin maestrosuydu..takıma milyonlarca lira kazandıran ekibin başıydı....

Ama biz içindeki yumurtayı almak için altın yumurtlayan tavuğu kestik....

Doğukan Uçan
30.01.2013, 10:12
iyi de rizespor bu kadar parayı nerde buldu ? ben daha önce bank asya takımının bu kadar paraya oyuncu aldıgını görmedim

katre-i.matem
30.01.2013, 10:17
1461 Projesi eğer bir futbol çiftliği ise;
yani amacımız buradan her sene 5-10 topçu yetişitirip satmak ise
fena değil diyebiliriz.

Ama bir ara bir yapılanma, öze dönüş, alt yapı filmleri vardı ya...
O filmlere kimse inanmaz bir daha...

bu arada Sercan da Eren de dışardan satın alınan oyuncularımızdı.
Kaç TL'ye alındılar hatırlamıyorum ama kendi alt yapı ürünümüz sayılamayacakları da kesin.
Yani 3'e alıp 5'e sattıysak bile maharet sayılması zor bence...

Eren bedelsiz alındı Sercan ise 250.000 TL ye...

gudoz81
30.01.2013, 10:19
Hiç gülmedi kaptan imza töreninde :(

normaldede pek gülerken görmedim kendisini
harbiden ciddi çocuk

Haluk Pehlivan
30.01.2013, 10:20
Şampiyonlar liginden gelen 30m nerede ???

katre-i.matem
30.01.2013, 10:23
4 milyon aldık deyince ne kadar büyük para görünüyor değilmi....

31 yaşındaki Zokoranın sadece bonservisine 15 milyon tl verdik......

24 yaşında iki gencimizi 4 milyona sattık.....

Bu transfer işini bizden iyi yapan yok......

Eleştirmak için değil de doğru bilgi vermek için söylüyorum.. Zokora nın bonservisi 5 milyon euroydu o gun ki kurdan
5x2,3=11,5 milyon tl

Faik Yılmaz
30.01.2013, 10:25
Eleştirmak için değil de doğru bilgi vermek için söylüyorum.. Zokora nın bonservisi 5 milyon euroydu o gun ki kurdan
5x2,3=11,5 milyon tl

Buna özellikle dikkat ediyorum dostum....

Zokora transfer olduğu zaman euro kuru 2,5 milyon tl idi...... ( 2011 yılı temuuz-ağustos) )

http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/201108/12082011.html

5 milyon euro bonservis + 1 milyon euro menejer parası 6 milyon euro...

6 milyon euro * 2,5 tl = 15.000.000 tl.....

burrows
30.01.2013, 10:38
evet cok dikkat ediyorsun.belli belli..
2 haziran 2011 de transfer olan adam icin 12 agustos 2011 kurlari uzerinden hesaplama
yapacak kadar dusme faik yilmaz.
zokora 2 haziranda sozlesme imzaladi.o donem ki euro kuru 2.3 civari
birseydi..
http://kur.doviz.com/arsiv/serbest-piyasa/2011/06/02/#arsivliste

buda sozlesme imzaladigi tarih..
http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=158399

ayrica bu tip kariyerli futbolcularin hepsi icin menejerlik ucreti odenir.yarim yamalak bilgiyle
hemen sallamayin..

ESER
30.01.2013, 10:42

Zokora transfer olduğu zaman euro kuru 2,5 milyon tl idi...... ( 2011 yılı temuuz-ağustos) )

1 milyon euro menajere avanta mi verilir yahu ayiptir. Sonra kulubu soyuyorlar denince kanit belge isteniyor.

Hüseyin Bağdat
30.01.2013, 10:48
Bizden daha önce gidenlere bu kadar tepki verilmedi. Bizden ilk defa genç futbolcular gitmediki.

Kimse gidenlerin ilerde bizde banko oynayacağını söyleyemez kusura bakmayın...

Gitmelerine özellikle yollanma şekillerinden dolayı bende üzüldüm...

Kaldıki 1461 Trabzon'dan hiçbir futbolcuyu yollamayalım satmayalım. O zaman alttan geleceklere nasıl yer açacağız. 1461 Trabzon'da oynayan her oyuncuyu A takıma alamayacağımıza göre...

ismail tüfekçi
30.01.2013, 10:51
nuri albayrakı yerden yere vuran trabzon taraftarı neredesiniz trabzonda tiyatro oynanıyor sadri milletle tii geçiyor ama hala o bizim dokunulmaz başkanımız albayrakın günahı neydi siyasimi yoksaaaaaa:alkış:

ismail tüfekçi
30.01.2013, 10:53
türk futbolunda oyun oynanıyor ama trabzondada tiyatro tbr sadri kaleyi içten feth etmişsin taraftar gücün bitmiyor sallayın albayraka gene onun yüzünden oldu

lazibere
30.01.2013, 10:54
iyi para diyenlere sesleniyorum..Bu yönetim yarın Göksu'yu,Gökhan'ı,Mehmet'i,Yusuf'u ve Fatih'i de satarsa iyi paraya , ozaman ne diyeceksiniz..

Futbolcu yetiştirip, kendi çevre illerindekı takımlara satabiliyorsa bununla gurur duymak gerekiyor. 2 milyon dolar çok güzel bir para, Nihayet iyi bir satış yaptılar. Biz Engin Baytar'ı GS ye 1 milyon dolara bile satamamaıştık

lazibere
30.01.2013, 10:56
Yönetimi benden daha fazla burda eleştiren yoktur ama Şenol Hoca bırakmasaydı hala herkes Yönetim taraftarı olacaktı. O halde sorunun tespiti noktasında hatalarınız var

Faik Yılmaz
30.01.2013, 10:59
evet cok dikkat ediyorsun.belli belli..
2 haziran 2011 de transfer olan adam icin 12 agustos 2011 kurlari uzerinden hesaplama
yapacak kadar dusme faik yilmaz.
zokora 2 haziranda sozlesme imzaladi.o donem ki euro kuru 2.3 civari
birseydi..
http://kur.doviz.com/arsiv/serbest-piyasa/2011/06/02/#arsivliste

buda sozlesme imzaladigi tarih..
http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=158399

ayrica bu tip kariyerli futbolcularin hepsi icin menejerlik ucreti odenir.yarim yamalak bilgiyle
hemen sallamayin..

Evet 5 milyon euroya anlaştık aynı günde 5+1 milyon euroyu ödeyip 2 ay sonraki artıştan kurtulduk öyle mi ?......

neyi ispat etmeyi çalışıyorsunuz anlamıyorum....

haziranda kur 2.3 evet... ama temmuzda ağustosta transfer taksiti ödemeye geldiğinde biz 2,3 danmı ödiyeceğiz dedik bunu....

meseleyi başka yerlere çekmeye çalışmayın....

bize maliyeti 15 milyon tl bu adamın.....

bakalım satarken kaça satabileceğiz bu büyük kariyerli oyuncuyu.....

2 milyon bile verecek bir saf bulabilecekmiyiz bizden başka...

çok merak ediyorum....

ben burada olacağım.....

biltrabzon
30.01.2013, 11:00
Millet sneijder i alir drogba yi alir,biz niye almiyoruz deriz.Sonrada Zokora yi aliyoruz vay efendim su kadara alindi bu kadara alindi.Elestiri elestiri.Arkadas sizin derdiniz ne,amaciniz ne,neyin pesindesiniz?Ne istiyorsunuz buyrun gelin siz yapin bu tarnsferleri.Hem ekonomik olacak,hemde messi olacak.Yok akaminko.

katre-i.matem
30.01.2013, 11:01

Eyvallah ben hassas bırısı oldugunuzu zaten biliyorum ama bonservis + menajer demediğiniz için dedim yoksa menajerine 1 milyon euro verildiğini bir çok kişi gibi bende biliyorum. Ayrıca transfer için KAP a açıklama 02.06 da yapıldı o zamanda euro 2,3 liraydı.
Bu arada bunlar çok da önemli değil 12 ya da 15 mesajın alındı ben sadece biraz takıntılıyımdır ondan dedim dediklerin doğru ve katılıyorum

Faik Yılmaz
30.01.2013, 11:03
Millet sneijder i alir drogba yi alir,biz niye almiyoruz deriz.Sonrada Zokora yi aliyoruz vay efendim su kadara alindi bu kadara alindi.Elestiri elestiri.Arkadas sizin derdiniz ne,amaciniz ne,neyin pesindesiniz?Ne istiyorsunuz buyrun gelin siz yapin bu tarnsferleri.Hem ekonomik olacak,hemde messi olacak.Yok akaminko.

13 yabancı var takımda....

sadece bonservisleri 80 milyon tl.....

19 maçta

alınan puan 24.....

atılan gol sadece 21.....

sizce transfer politikamız bu durumda başarılı mı ?

biltrabzon
30.01.2013, 11:05
Evet 5 milyon euroya anlaştık aynı günde 5+1 milyon euroyu ödeyip 2 ay sonraki artıştan kurtulduk öyle mi ?......

haziranda kur 2.3 evet... ama temmuzda ağustosta transfertaksiti ödemeye geldiğinde biz 2,3 danmı ödemişler bunu....

Yahu bize maliyet 15 milyon tl bu adamın.....

çok merak ediyorum....

ben burada olacağım.....

Sadece drogba diyorum,yada inter in sneijder i aldigi ve sattigi fiyati karsilastir diyorum.Yada dünyada transferde aldigindan daha düsük hatta bedAva futbolcusunu elden cikarmayan bir kulüp örnegi ver.(sakin porto,ajax deme onlardada zaman zaman olmustur fos transferler.)En iyisimi sizi transferden sorumlu yapalim; iyi kariyerli futbolcu al,iki katina satalim ne dersin?

Royal Heart
30.01.2013, 11:06
1461'in misyonunu bastan oturup tartismak gerekiyor sanirim. Sercan ile Eren'i 2 m dolara satinca ooo iyi basari deniliyor. Su takimda Sercan digerlerinden cok daha fazla is yapar, degerini de katlardi. Gecen sene deyip duranlar da o kisa süredeki oyununa da göz atsinlar samimi yorum yapacaklarsa. Ben 1461'e kiralanan futbolcular is yaparsa A takima cikarilir, tutmazsa elden cikarilir diye düsünüyordum ama takimin gole en fazla katkisi olan futbolcuyu cevre ilin takimina satmak imis sanirim misyon. O kadar siradanlastirilacak bir durum degil.

biltrabzon
30.01.2013, 11:06
13 yabancı var takımda....

sadece bonservisleri 80 milyon tl.....

19 maçta

alınan puan 24.....

atılan gol sadece 21.....

sizce transfer politikamız bu durumda başarılı mı ?

PARDONDA ONU BANA DEGIL sENOL gÜNES E SORACAKSIN.

burrows
30.01.2013, 11:29

haziranda kur 2.3 evet... ama temmuzda ağustosta transfer taksiti ödemeye geldiğinde biz 2,3 danmı ödiyeceğiz dedik bunu....

bize maliyeti 15 milyon tl bu adamın.....

çok merak ediyorum....

ben burada olacağım.....

bir seyi ispat ettigim yok.bilincli bir sekilde yalan soyluyorsun.haziranda transfer oldugunu bile bile agustos kurunu niye veriyorsun..euro zaten o senenin ekim ayindan itibaren dusmeye baslamisti..euronun en yuksek oldugu tarihi alip onun uzerinden giydirmene gerek yok.kaldi ki ha 2.3 ha 2.5 cok bir sey farketmiyor..ama niyetini gostermek acisindan onemli..
bazi transferleri sirf ismi icin yaparsin.bu adam begen yada begenme kariyeri olan bir adam..bazi transferleri para kazanayim diye yapmazsin..boyle bir futbolcuyu trabzonspor'a ancak bu sekilde getirirsin.
sonra istanbul'la niye yarisamiyoruz diye elestirmesini bilirsiniz ama..trabzonspor tarihi boyunca toplasan bes tane zokora gibi kariyerli adam
almamistir..niye almadiklarini simdi daha iyi anliyorum.alinca boyle herkesin diline peselenk oluyorsun.herkes muhasebeci kesiliyor.
ayrica futbolcu satinca sanki sadri sener iyi yapti iyi fiyata gonderdi diyorsunuz.
ederi olan futbolcuyu satinca kulubu satiyor oluyor,satmayinca satamadi oluyor.biraz tutarli olun..
ayrica bu takimda gereksiz yabanci yiginagi varsa ben takimdan birinci derecede sorumlu gordugum senol gunes'i sorumlu tutarim..simdi tolunay geldi.ayni sekilde yapilacak butun transferleri ondan bilirim..
acik acik futbolcudan anlamam diyen yonetime ben transfere karismam siz kafaniza gore takilin diyen bir teknik direktorun
oldugu yerde 13 degil 23 yabanci olmadigina sukredelim..

Ertan1982
30.01.2013, 11:37
yazip yazip siliyorum.Biraz beklemek lazim.Bakalim ne olacak.

Adem Öztürk
30.01.2013, 12:24
En aci durum ise 1461 hocasindan geldi.Neymis birileri bunlarin en iyi ulasacagi nokta buymus.O yuzden satilmis.

Bu mu yani Akçay hocam bu kadar basitmi yani.Ilginç

Ali İhsan
30.01.2013, 13:49
En aci durum ise 1461 hocasindan geldi.Neymis birileri bunlarin en iyi ulasacagi nokta buymus.O yuzden satilmis.

Bu mu yani Akçay hocam bu kadar basitmi yani.Ilginç

Hoca kendi fikri olarak söylemedi, Trabzonspor'un beyinlerinin kararı böyle dedi, onlara saygı duyuyorum dedi.

sametaydin
30.01.2013, 15:14
Ne bekliyordunuz arkadaşlar? Eren ve Sercan şampiyonluk için yola çıkan bir Trabzonsporda oynayabileceğini mi sanıyordunuz? Beklenti nedir bu futbolculardan önce bunu belirleyelim. Beklenti iyi bir görüntü sergileyip iyi bonservisle satılması. Diğer beklenti tartışılmaz bir futbol oynayıp Trabzonsporda oynamaya devam etmesi. Zaten beklentilerden biri gerçekleşmiş. Tam 4 milyon liraya bu iki oyuncu satılmış ve bana göre çok büyük kar edilmiştir. 4 milyonu küçümsenecek bir para değildir. Sonuçta eldeki oyuncular çok üst düzey oyuncular değil bence çok iyi paraya gittiler.

Faik Yılmaz
30.01.2013, 15:20
Bir bilgi daha vereyim izninizle.....

Kapta....

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Sercan Kaya ve Eren Albayrak'ın Rizespor A.Ş.'ye transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Buna göre Rizespor A.Ş., sözleşme fesih bedeli olarak kulübümüze KDV dahil 4.206.936.-TL ödeyecektir.

Yani iki oyuncu 4,2 milyon tlye satılmadı....

Kdvyi biz almayacağız Hazineye gidecek....

Kdvyi düşerseniz klübün alacağı para 3,5 milyon tl gibi bir para oluyor.....

matalar
31.01.2013, 00:14
rize iyi para vermiş.
neyse yabancıya gitmediler.inşallan başarılı olurlar.

matalar
31.01.2013, 00:17
bugün Irabzonsporda kimi satsan bu kadar para etmez.
belki adrian o da bizim gibi enayi bulursan

Murat Acar
31.01.2013, 00:45
KAP'a gönderilen bir başka açıklamada Sercan Kaya ve Eren Albayrak'ın Çaykur Rizespor A.Ş.'ye transferi konusunda anlaşma sağlandığı belirtilerek, ''Buna göre Rizespor A.Ş., sözleşme fesih bedeli olarak kulübümüze KDV dahil 4 milyon 206 bin 936 lira ödeyecektir'' ifadelerine yer verildi.
Bu kadara sattılarsa iyi iş yapmışlar sevindim açıkçası ilk kızgınlığım geçti üstünü tamamlayıp alsınlar işte ALPER i

Bera B.
31.01.2013, 03:04
Bonservis fena değilmiş sanki. Yine de doğru olmadı. Sercan özellikle, baya yanlış oldu.

since1967_
31.01.2013, 09:22
Bence oldukça olumlu, zaten ikisinin yerinde de A takımda oyuncu var. Hele kızdığınız Sercan 25 yaşında ve o mevkiide hem soner hem adrian var. Rakam da oldukça olumlu her yıl 5 milyon lira kazansak bu takımdan birde KARMİL gibi bir kişi çeksek A takıma orta vadede inanılmaz bir oyuncu havuzumuz ve Kar eden bir altyapımız olur. Ve kaybedilmiş olan Karadeniz kulüpleri arası ilişkilerimiz için katkısı da cabası. Destekliyorum, olumlu buluyorum.

Murat Acar
31.01.2013, 10:37
Bence oldukça olumlu, zaten ikisinin yerinde de A takımda oyuncu var. Hele kızdığınız Sercan 25 yaşında ve o mevkiide hem soner hem adrian var. Rakam da oldukça olumlu her yıl 5 milyon lira kazansak bu takımdan birde KARMİL gibi bir kişi çeksek A takıma orta vadede inanılmaz bir oyuncu havuzumuz ve Kar eden bir altyapımız olur. Ve kaybedilmiş olan Karadeniz kulüpleri arası ilişkilerimiz için katkısı da cabası. Destekliyorum, olumlu buluyorum.

İlk duyduğumda aşırı kızmıştım neden satıldı diye ama seninde dediğin gibi olay çok basit aslında bu para net olarak 3.500.000 tl civarında bi para heryıl bukadr kazansak ve 1 tanede sağlam bir oyuncu çıkarsak o takımdan bizim hem alt yapımız hemde komşularla ilişkilerimiz iyileşir gerçi denizlinin td olduğu bi takım olmasaydı daha iyi olurdu adamı günahım kadar sevmiyorum....

alper*
31.01.2013, 10:47
Bari üzerine birz daha koyup Alper'i alalım.

Murat Acar
31.01.2013, 10:48
Bari üzerine birz daha koyup Alper'i alalım.

İşte ozaman doğru bir iş yapmış oluruz hani derlerya dereyi geçene kadar ayıya dayı diyeceksin denizliyi ayı yapmış olur alperide onun sayesinde almış oluruz dereyi geçmiş oluruz:)

amasya0561
31.01.2013, 10:50
Ne bekliyordunuz arkadaşlar? Eren ve Sercan şampiyonluk için yola çıkan bir Trabzonsporda oynayabileceğini mi sanıyordunuz? Beklenti nedir bu futbolculardan önce bunu belirleyelim. Beklenti iyi bir görüntü sergileyip iyi bonservisle satılması. Diğer beklenti tartışılmaz bir futbol oynayıp Trabzonsporda oynamaya devam etmesi. Zaten beklentilerden biri gerçekleşmiş. Tam 4 milyon liraya bu iki oyuncu satılmış ve bana göre çok büyük kar edilmiştir. 4 milyonu küçümsenecek bir para değildir. Sonuçta eldeki oyuncular çok üst düzey oyuncular değil bence çok iyi paraya gittiler.

Haklı söze ne denirki. bencede yönetim iyi bir iş yaptı

asilhamsi
31.01.2013, 10:51

Evet o bolgede oyuncu var ve biz o oyuncularla 24 puan yazıyla yirmidort puan topladık.

Sercan ın oyun basarısı dısında Trabzonspora son derece uygun bir durusu vardı.Takımı sahiplenen,sorumluluk alan bir adamdı.

A takımda oynatılacaksın diye alındı 1461 e gonderildi.Bizde yedek kalınca kusen milyonluk bebeler gibi yapmadı.

Calıstı,cabaladı.Tekrar kendini ispat etti(sanki cok lazımmıs gibi).Biz ne yaptık odul olarak aglaya aglaya baska takıma gonderdik.

Mustafa Hocam verdigi mesaj ile birilerine birseyler anlatmaya calısmıs.

Son soz Baskan ve Tolunay Hocaya.

Baskan hani sen futbola karısmazdn?Bu adamın A takım icin yetersiz oldugu kanısına nerden vardın?

Tolunay Hoca sana ne demeli.Neden masaya yumrugu vurmadın arkadas bu kadar formda olan bir oyuncuya benim daha cok ihtiyacım var satılamaz demedin?

İnsallah Sercan 3 kızkardesten birine gider ve basta yonetim ve teknik ekibe soyle en kocamanından bir kapak takar.

Allah sana tüm basarıları gostersin kaptan.Sen Trabzonsporun kaptanlıgına yakısırdın ama malesef cok gelismis beyinler buna imkan vermedi.

Bu arada Eren gerekli patlamayı yaptıgında Türkiyenin en iyi kanat oyuncularından biri olacak.Cok degil bir kac sene sonra kafa vurulacak taslar benden.

asilhamsi
31.01.2013, 10:54
Yahu guldurmeyin beni topcu oldugu dahi tartısılan henrique ye verilen para ortada.

Ekonomik gercekleri dusunuyorsunuz bu aptalca transferleri yapmayın.

Topa vurmadan Sercandan kazandıgımız para kadar paraya sebep olan barıs ozbek,tayfun ve ferhatı hic soylemiyorum.

cakalkerem
31.01.2013, 10:54
Sercan bizim A takım da oynayamaz arkadaşlar...Çıplak gözlede defalarca izledim.Bank Asya'da birkaç topçu dışında 1 ligde top oynayacak adam bulmak zor..DOlayısı ile fena paraya satılmamış...A Takıma gelseydi bu paraya satamazdık

asilhamsi
31.01.2013, 10:55
Sercan bizim A takım da oynayamaz arkadaşlar...Çıplak gözlede defalarca izledim.Bank Asya'da birkaç topçu dışında 1 ligde top oynayacak adam bulmak zor..DOlayısı ile fena paraya satılmamış...A Takıma gelseydi bu paraya satamazdık

kim oynar A takımda Halil,serkan,henrique,sapara?

titanic
31.01.2013, 10:57
1461 rizeye destek için mi kurukmuştu?Sahi rizenin pilot takımımıydı

asilhamsi
31.01.2013, 11:00
Lütfen arkadas bir gorus belirtirken destekleyin yoksa sadece temenni olmakla kalır.

Mesela Sercan A takımda oynayamaz.Neye gore oynayamaz?

Bende diyorumki Sercan Barcelonada 11 oynar.

Bu ikisi arasında hicbirfark yok.Cunku herhangibir fikirle desteklenmemis ici bos bir laf.

Murat Acar
31.01.2013, 11:05
Daha neyin tartışmasını yapıyoruz anlamadımki ölmüş eşeğe kurşun sıkmaya benzedi bizim durumumuz.Adamlar satılmış gitmiş ki ben açıkçası üzüldüm çok satılmasına Volkandanda halildende daha iyiydi bence Sercan ama Henrique ye sahip çıkıp Sercanın gitmesine ses çıkarmayan Tolunay Hocadada sorumluluk var belkş ona bile sormadılar sıcak parayı görünce ama satıldıklarına göre iyi paraya gitmişler en azından buna sevinip icraat görelim Alın Alperi bizimde gönlümüzü alın diye baskı yapalım .Gerisini konuşmak'tır asıl hikaye oynar yada oynayamaz artık geçti ogünler yani...

zafer6161
31.01.2013, 11:09
3.5 kar ettik diyenler
peki biz kaça almıştık bunları....

titanic
31.01.2013, 11:11
Daha neyin tartışmasını yapıyoruz anlamadımki ölmüş eşeğe kurşun sıkmaya benzedi bizim durumumuz.Adamlar satılmış gitmiş ki ben açıkçası üzüldüm çok satılmasına Volkandanda halildende daha iyiydi bence Sercan ama Henrique ye sahip çıkıp Sercanın gitmesine ses çıkarmayan Tolunay Hocadada sorumluluk var belkş ona bile sormadılar sıcak parayı görünce ama satıldıklarına göre iyi paraya gitmişler en azından buna sevinip icraat görelim Alın Alperi bizimde gönlümüzü alın diye baskı yapalım .Gerisini konuşmak'tır asıl hikaye oynar yada oynayamaz artık geçti ogünler yani...

Murat Bey burada da aslında Tolunay Hocanın da zaafiyeti olduğunu ortaya çıkarmışsınız.Herkes Tolunay Hocanın transferde insiyatif alacağını ve gidecek,kalacak olanları kendisinin belirleyeceğini düşünüyordu.Halbuki bu iki önemli adamın gidişi büyük ihtimalle ona dahi sorulmamıştı.Tolunay Hoca ile yönetimin ilişkisini,şenol hoca ile yönetimin ilişkisini bir tutmamak gerekiyor diye düşünüyorum. Şenol Hoca kurtarıcı olarak bu takımın başına getirilmişti.Kulübün üzerinde bir tanınmışlığı ve karizması vardı ve buna rağmen transferde son sözü ona söyletmiyorlardı.Tolunay Hocada ise durum oldukça farklı,bir defa Tolunay hoca yolu gözlenen,kendisinden olağanüstü başarı beklenen ve herkezin üzerinde hemfikir olduğu bir hoca değil,aslına bakarsanız senol hocadan başka hiçbir hoca hiçbir camiada bu özelliklerle takımın başına getirilmez, Demem o ki Tolunay Hocanın yönetime bir borcu var,o da şu ki Hoca fabrikası olan bir kentte bir efsanenin üzerine lutfedilip bu görev sana verilmişse senin de o yönetime bir borcun olacaktır.O da şudur ki işlerimizi fazla karışmadır.

Mesut
31.01.2013, 11:18
3.5 kar ettik diyenler
peki biz kaça almıştık bunları....
Eren'e bonservis vermedik.Bursa ile sözleşme yenilemedi diye kadro dışı kalmıştı hatda.
Sercan'a 400.000 Tl civarlarında olması lazım

Murat Acar
31.01.2013, 11:28
Murat Bey burada da aslında Tolunay Hocanın da zaafiyeti olduğunu ortaya çıkarmışsınız.Herkes Tolunay Hocanın transferde insiyatif alacağını ve gidecek,kalacak olanları kendisinin belirleyeceğini düşünüyordu.Halbuki bu iki önemli adamın gidişi büyük ihtimalle ona dahi sorulmamıştı.Tolunay Hoca ile yönetimin ilişkisini,şenol hoca ile yönetimin ilişkisini bir tutmamak gerekiyor diye düşünüyorum. Şenol Hoca kurtarıcı olarak bu takımın başına getirilmişti.Kulübün üzerinde bir tanınmışlığı ve karizması vardı ve buna rağmen transferde son sözü ona söyletmiyorlardı.Tolunay Hocada ise durum oldukça farklı,bir defa Tolunay hoca yolu gözlenen,kendisinden olağanüstü başarı beklenen ve herkezin üzerinde hemfikir olduğu bir hoca değil,aslına bakarsanız senol hocadan başka hiçbir hoca hiçbir camiada bu özelliklerle takımın başına getirilmez, Demem o ki Tolunay Hocanın yönetime bir borcu var,o da şu ki Hoca fabrikası olan bir kentte bir efsanenin üzerine lutfedilip bu görev sana verilmişse senin de o yönetime bir borcun olacaktır.O da şudur ki işlerimizi fazla karışmadır.

Açıkçası seninle bazı konularda hemfikir değilim...Heleki son cümlene hiç katılmıyorumKATILMAK İSTEMİYORUM.Tolunay Hoca karakterli biridir.Sırf bi kaç günlük makam uğruna karakterinden ödün vermez sonuçta burada başarılı olursa kendi kariyeri için önemli bir adım olur.Başarısızlıkta kendisine eksi olarak döner.Ben ona haber verilmemiş olmasını henüz imza aşamasında olduğu için diye düşünüyordum o imzaladığında zaten satılmışlardı yani Tolunay Hoca daha O koltuğa oturmadan o satış bitmişti diye düşünüyorum.Bugün hepimiz kızıyoruz Henrique ye ama onun bile satışına müsade etmeyen bir adam Sercanı işimize karışma diye söylenmiş bir söz var ve Tolunayda bunu yutuyorsa ki hiç zannetmiyorum baştan kaybetmişiz demektir Tolunay değil hepimiz kaybetmişiz demektir...

ekeser60
31.01.2013, 11:32
sadri şener sırf başbakandan ihale almak için şirin görünmek için bu futbolcuları rizespora hiç uğruna vermiştir. bu adamın çıkarları trabzonsporun üstündedir. bu böyle artık gerçekler günyüzünde.

Hotaman
31.01.2013, 12:47
Lütfen arkadas bir gorus belirtirken destekleyin yoksa sadece temenni olmakla kalır.

Mesela Sercan A takımda oynayamaz.Neye gore oynayamaz?

Bende diyorumki Sercan Barcelonada 11 oynar.

Bu ikisi arasında hicbirfark yok.Cunku herhangibir fikirle desteklenmemis ici bos bir laf.
Ben bu konuda somut bir fikir vereyim. Belki yardımcı olur.
Sercan A takımda oynar mı elbette oynar, söylediğinizden aksi bir done burdan çıkmıyor. Ancak şampiyon olduğumuz yıl ve 2004 yılında ki Sercan mevkisinde oynayan oyuncularımız Jaja ve Szymek'ti. Yani o mevkide oynayan bir oyuncunun kalitesi de bu seviyede olmalı. Bu durumda esas soru şu şekilde oluyor "Sercan bu seviyede bir oyuncu mu ?"
Diğer türlü oynar, herkes oynar ama ne kazandırır bunu kıyaslamamız lazım.

sezersoykan
31.01.2013, 13:23
Sadri Şener i hiç sevmiyorum ama bu konuda doğru yaptığını düşünüyorum. Bu futbolcular A Takımda düşünülmüyosa ve 1461 in super lige çıkmasıda olmayacağı için satılması gayet normal diye düşünüyorum. 1461 in amacı A Takıma oyuncu kazandırmak ama Atakıma çıkamayacak oyuncuların satılıp para kazanılması normal bence.

ardasa61
31.01.2013, 19:22
sercan'ı sezon sonu gönderseydik daha iyi bir para alabilirdik. eren zaten hiçbir gelişme kaydedememişti. kötü bir hamle değil.