PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marcelo dos Santos Marcelinho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Erdem Keser
10.12.2006, 00:59
bu sekilde devam ederse hic bisey yapamaz kendimizi kandirmayalim yillar boyu serbest olarak forvet arkasi oynayan bi adam 30 undan sonra sol dis oynarsa biz her mac oncesi boyle hayyaller kurarizz

Ömer SEVİNÇ
10.12.2006, 01:49
Aynen katılmaktayım. Ne olur gitmeden şu adamı bir forvet arkasında izleyelim ya...

Gözüm açık gidecem valla...

İleli
10.12.2006, 02:38
ben bu adamdan umidimi kestim arkadas hani o herthadaki kaleyi gordumu zimbalayan marcelinho peeehhhhh bizde kaleye bile bakmiyo eleman!!!

subay
10.12.2006, 09:09
ben bu adamdan umidimi kestim arkadas hani o herthadaki kaleyi gordumu zimbalayan marcelinho peeehhhhh bizde kaleye bile bakmiyo eleman!!!

Sol kanatta oynayan solak oyuncu soldan ice kosarken nasil ceksin? Sag ayagi ile mi?

Özkan Erdem
10.12.2006, 16:57
Umut'a asisti güzeldi, ayrıca 2 tane daha gollük pası vardı ilk yarıda. Ortaya yaklaşıyor kendisi ve daha fazla pozisyon buluyor ve yaratıyor, gör artık ziya doğan..
Kaçırdığı golde de sağ ayağına geldi top.. İnşallah 2. yarıda atacak..

immortal_TS
10.12.2006, 18:07
Bugün gayet iyidi iki asist yaptı hala gerçek yerinde oynamıyor yattara nın gelmesiyle gerçek yerinde oynayacağını sanıyorum ve daha büyük faydası dokunucak bize.

Özge
10.12.2006, 19:33
bugün iyi oynadı 2 de asist yaptı inşallah 2.yarı daha iyi olur

champions
10.12.2006, 19:37
bence hala gerektiği kadar iyi değil 2 asist yapması iyi oynadığı anlamına gelmez tıpkı bizim 3-0 yendiğimiz halde gerekli oyunu oynayamamış olmamız gibi

Oğuz B.
10.12.2006, 19:43
:atki: marcelinhoo :atki:

tebrikler sonunda 2 dane asist yaptın :atki: marcelinhooo :atki: :ts: :ts2:

:havaya:

Ali Özcan
10.12.2006, 19:54
hergün daha iyi oluyor...ligi sallayacak...az kaldı...

Erdem Keser
10.12.2006, 20:10
hala istedig yerde oynatilmiyo hala inata devam ediliyo ama bugun kalitesini gosterdi ve geldiginden beri en iyi oyunlarindan birini oynadi

Göktuğ Altuntaş
10.12.2006, 20:13
bide asıl yerinde oynatılsa nasıl olacak ama oynatılsa..!

immortal_TS
10.12.2006, 20:14
Bazıları görmüyormu acaba adamın asıl oynaması gerektiği bölgeyi, ve hala istenilen düzeyde değil deniliyor olmaz tabi oynat kendi yerinde al adamdan verimi.

champions
10.12.2006, 20:24
Bazıları görmüyormu acaba adamın asıl oynaması gerektiği bölgeyi, ve hala istenilen düzeyde değil deniliyor olmaz tabi oynat kendi yerinde al adamdan verimi.

şahsen ben görüyorum ama bu görüş kısmen doğrudur mesela karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu kaleciye atması veya hızlı bi atakta soldan giderken cılız bi orta yapmasının oynadığı yerle bi ilgisi varmıdır
inşaallah ziya en kısa zamanda gider yeni hocada onu yerinde oynatır

Selman
10.12.2006, 20:30
Marce'nin çok iyi bir futbolcu ulduğunu herkes biliyor.Ama bizde geldiğinden beri futbolun f'sini oynamadı.Almanya liginde ne yaptığından banane.Ben Trabzonspor'umuza ne verdiğine bakarım.Yerinde oynamıyormuş.Yok ya yıldızsa yıldızlığını göstersin.Solda da oynasa, sağda da oynasa insan bi pas atar ya.Orta da oynasa ne değişecek.İlham mı gelecek ona.Solda oynadığında yakaladığı şut şanslarını ortada oynarken değerlendirecek mi?

Görüşlerimde bir değişiklik yok.@Champions'a katılıyorum.Kaptırdığı toplar ve veremediği pasların ortada veya solda oynamasıyla alakası yok bencede.Ağır oynuyor eski Marce değil.(Herta'daki)Çok detay olacak ama yaptığı 1. asiste zemin ona yardım etti.O top sekmese Umut'a gitmezdi sanırım.Eski Marce o topu oraya atamaz mı atar.Ama bizde oy-na-mı-yor!

bordox
10.12.2006, 21:16
Görüşlerimde bir değişiklik yok.@Champions'a katılıyorum.Kaptırdığı toplar ve veremediği pasların ortada veya solda oynamasıyla alakası yok bencede.Ağır oynuyor eski Marce değil.(Herta'daki)Çok detay olacak ama yaptığı 1. asiste zemin ona yardım etti.O top sekmese Umut'a gitmezdi sanırım.Eski Marce o topu oraya atamaz mı atar.Ama bizde oy-na-mı-yor!

Evet bugün verdiği iki asiste rağmen Trabzonspor'un ondan beklediğinden çok uzakta hala.Çok basit topları kaybediyor,çok basit son hareketleri yapamıyor.Verimli olması için yeri değişse bile bu fizik gücüyle ne yapabilir tartışılır?

GolaMTuRi
10.12.2006, 21:17
bu adam yerinde oynatilsin turkiyede asist krali olur...ama kel ziya solda oynatmaya devam ediyor...ayrica bu macta yaptiklarini huseyin yapsa bazi arkadaslar huseyinin heykelini dikerdi trabzona...
gerci yildizsa yildizligini gostersin diye dusunen zihniyetlere yaranmasi imkansiz..

EmrahYalçınalp
10.12.2006, 21:40
Evet bugün verdiği iki asiste rağmen Trabzonspor'un ondan beklediğinden çok uzakta hala.Çok basit topları kaybediyor,çok basit son hareketleri yapamıyor.Verimli olması için yeri değişse bile bu fizik gücüyle ne yapabilir tartışılır?
Verimli olması için 31 yaşına kadar Alman ligi gibi bir ligde oynayabilmiş adamın fizik gücünü artırmasını beklemek mi, yoksa onu son 5 senede oynadığı yerde oynatmak mı daha mantıklı? Bu adam bu kadar koşmamalı. 2H1F'yi kaldıran takım bir tane koşmayan ama yaratıcı işler yapan adamı da kaldırır.

Son söz, Marce yıldızdır.

Erkan
10.12.2006, 21:41
Bugun cok istekliydi iyi de oynadi ama niye cikmak istedi? Musampa lan problemi mi var?

saglam
10.12.2006, 23:51
Son söz, Marce yıldızdır.

Koşmayan yıldız mı olurmuş(!), hem o asistleri de para etmez(!):) Bize teknik oyuncu lazım değil, yerlinin yerlisi lazım(!):rolleyes: Sistem belli... H2F

ts_fan
11.12.2006, 00:03
Oynaması gereken yerde oynatılmayıp buna rağmen, 2 asist yapan Marce'den, Doğan'a selam olsun:mad:

zübeyr61
11.12.2006, 00:53
bugün marcelonun oyununu bende begendim,sahanin iyilerindendi.insallah devamida gelir...

Özkan Erdem
11.12.2006, 01:07
Bu adamı bu kadar fazla koşturmaya devam edersek daha çok eleştireceğiz. İstediği hareketleri yapacak gücü kalmıyor adamın.. Fenerde alex'e bakıyorum yarısahadan geri gelmiyor doğru düzgün, bizim marce hep sol bekte..

Gürkan
11.12.2006, 09:37
İnsan inat olurda bu kar mı olur.senin mantaliten yerin dibine batsın.

yahu neden kimseyi mevkisinde oynamtmısyosun.

marce nerede marce olmuş.neden sol kanata adamı sıkıştırıyosun.

şu adam 4-5 maç mevkisinde oynasın.

TSknbkTS
11.12.2006, 09:54
Bu satırları okuyanda zannedecek ki yıldızlar topluluğu takımımız var marceyi kessek yerine Roben i oynatacaz.
Marcenin futbolunu bile tartışıyorsak ayıp.Bazı futbolcular koşmaz dünya yıldızı olur.Bazı sabaha kadar koşar ama hiçbirşey olamaz.Top sekmişte asist olmuş.Halamında bıyığı olsaymış amcam olurmuş muş da muş.
Takımımızda bir marka var arkadaşlar.Belki şu an istenilen düzeyde değil -iki asiste rağmen- ama daha çoooooook kredisi var.1,5 senedir top oynamayan Szymekten bile çok.Elinizi vicdanınıza koyun.Adam bambaşka bir takımda.Bambaşka bir ortamda ve yıllardır top koşturduğu takımdan ayrılmış.Buna rağmen vasatın üzerinde oynuyor.

frango
11.12.2006, 10:33
yaptığı asistler kendine yakıştım ama hala inatla neden yanlış yerde oynatılır anlamadım bu arada saha içindede durgun gördüm onu bi derdi var anlaşılan onunda

subay
11.12.2006, 12:21
Bu satırları okuyanda zannedecek ki yıldızlar topluluğu takımımız var marceyi kessek yerine Roben i oynatacaz.

Allah korusun takimda Robben bile olsa hicbir verim alamayiz, cünkü Ziya Dogan onu stopper olarak görevlendirir herhalde. Hey Allahim. Marcelinho yu bile sol bek oynatiyor bu adam. Yakinda Marceyi kaleye Jeffersonun yerine soksa sasmam.

Zurawski
11.12.2006, 14:58
Marcenin futbolunu bile tartışıyorsak ayıp.Bazı futbolcular koşmaz dünya yıldızı olur.Bazı sabaha kadar koşar ama hiçbirşey olamaz.Top sekmişte asist olmuş.Halamında bıyığı olsaymış amcam olurmuş muş da muş.
Takımımızda bir marka var arkadaşlar.Belki şu an istenilen düzeyde değil -iki asiste rağmen- ama daha çoooooook kredisi var.1,5 senedir top oynamayan Szymekten bile çok.Elinizi vicdanınıza koyun.Adam bambaşka bir takımda.Bambaşka bir ortamda ve yıllardır top koşturduğu takımdan ayrılmış.Buna rağmen vasatın üzerinde oynuyor.

Bırak arkadaşım biz Hasanlara Ferhatlara layığız (!)Adamı el üstünde tutmamız lazımken bizim taraftarımız neler bekliyor.Takımda herkes süper oynuyor haftadır sanki..

Fatih
11.12.2006, 15:01
marcelinho bu takımda oynar ama kendisi isterse

Erdem Keser
11.12.2006, 15:53
iki asist yapti kalitesini gosterdi cok cok buyuk bi futbolcu ama biz bu adami sol dista kullanmaya devan edersek tam randiman alamayiz koy su adami 2 mac ortasahaya bi gor bakalim nedir bu inat adam 30 undan sonra sol kanat oyuncusu oldu bu adam gelmeden once almanyanin en iyi yabancilarindan birisi ise ve gercek bir yildizsa ve bizde suana kadar tam olarak kendisini gosterememisse bence suc marcelinhoda degil onu oynatsmasi gereken yerde degilde alisik olmadigi yerde oynatanlardadir

6Şafak Aydın1
11.12.2006, 16:32
ilk yari bilancosu

2 Gol
2 Asist

daha ona düsen asistleri varmi ?

Erbay
11.12.2006, 16:42
Sonunda patlama yaptı.Şansa ilk yarı bitti.:)

Samet Metin
11.12.2006, 16:47
Bu takımda kimlere sabredildi(hala sabredilenler de var) marce biraz daha sabrı hakediyor.
Çok daha iyi olacak 2.yarı.
asistleri için de tebrik ediyorum.:alkış:

Özge
11.12.2006, 16:59
2. yarı çok daha iyi olacağına inanıyorum haydi Marce

EmrahYalçınalp
11.12.2006, 18:00
ilk yari bilancosu

2 Gol
2 Asist

Bir solbek için daha iyisini düşünemiyorum !!!

geronimo_61
11.12.2006, 18:03
Bir solbek için daha iyisini düşünemiyorum !!!

sanırım son noktayı koydunnn..
bu iş bu kadar....

Burak
11.12.2006, 18:48
Ziya Hoca burayı okusaydı marce su an 20 asist en az 10 gol olurdu ... Yerınde OYNATMIYORRRR ... su mac bu mac oynatacak derken yarım sene gectı elde war 0

Gürkan
11.12.2006, 18:53
çağdaşın yerine stepin yanına koysak.uzun toplarlan çıkarız hem defanstan.

Hüseyin Çümen
11.12.2006, 20:16
maçı izlemedim ama 2 asist yapan futbolcu ii oynamış demektir arkların yorumundan da bunu anlıyorum inşallah 2. yarı daha i olur

subay
11.12.2006, 22:50
ilk yari bilancosu

2 Gol
2 Asist

daha ona düsen asistleri varmi ?

Hüseyinin ne kadar var acaba? Gol? 0! Asist ? 0! Ki bu senelerdir böyle. Hüseyin kac sene Trabzonspor da, ne bi asistini hatirliyorum, ne gol attigini.

"Bir solbek için daha iyisini düşünemiyorum !!!"

Aynen öyle.

oktay_burdurlu
11.12.2006, 23:43
Son maçta iki tane asist yapması Trabzonspora faydalı olacağını göstermez. Marcelinho benim gördüğüm kadarıyla bir yıldız değil. Marcelinho takım oyunu olursa ancak o zaman işe yarayabilir. Ama yıldız dediğimiz oyuncu maç kurtarmalı. Takım durduğu zamanlarda oyuna ağırlığını koymalı. Mesela olmayacak yerden gol atmalı. Fakat Marcelinho kolay adam geçemiyor, suratli değil, fizik gücü zayıf, kafa vuruşu yok, fazla asistte yapmıyor. Yani Marcelinho Trabzonsporun sistemine uyan bir oyuncu değil. Acaba yönetimimiz bu futbolcuya bu kadar para verip getirmesi doğrumudur. O paraya Türkiyede Marcelinho dan daha üstün üç dört tane futbolcu alınırdı. İsim verecek olursak Antalyaspordaki İlyas, Sakaryaspordaki Rasim, Denizlispordaki Yusuf alınabilirdi.

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 00:03
Hüseyinin ne kadar var acaba? Gol? 0! Asist ? 0! Ki bu senelerdir böyle. Hüseyin kac sene Trabzonspor da, ne bi asistini hatirliyorum, ne gol attigini.

"Bir solbek için daha iyisini düşünemiyorum !!!"

Aynen öyle.

basligi karistirdin galiba ?! Ben 2 gol 2 asisti var diye soruyorum daha varmi diye soruyorum adam hüseyinden bahsediyo.

Erdem Keser
12.12.2006, 00:34
Son maçta iki tane asist yapması Trabzonspora faydalı olacağını göstermez. Marcelinho benim gördüğüm kadarıyla bir yıldız değil. Marcelinho takım oyunu olursa ancak o zaman işe yarayabilir. Ama yıldız dediğimiz oyuncu maç kurtarmalı. Takım durduğu zamanlarda oyuna ağırlığını koymalı. Mesela olmayacak yerden gol atmalı. Fakat Marcelinho kolay adam geçemiyor, suratli değil, fizik gücü zayıf, kafa vuruşu yok, fazla asistte yapmıyor. Yani Marcelinho Trabzonsporun sistemine uyan bir oyuncu değil. Acaba yönetimimiz bu futbolcuya bu kadar para verip getirmesi doğrumudur. O paraya Türkiyede Marcelinho dan daha üstün üç dört tane futbolcu alınırdı. İsim verecek olursak Antalyaspordaki İlyas, Sakaryaspordaki Rasim, Denizlispordaki Yusuf alınabilirdi.
trabzonsporda sistem var mi die bi soru sorsam

SxSx
12.12.2006, 05:06
İkinci yarı marce, Ziya istesede istemesede hucuma dönük ortasaha oynayacaktır. Sebep ; Yattaranın büyük bir aksilik olmassa sakatlığı geçiyor. Sağ kanat yattara olacak.Yattarayı oynatmaması Ziyanın kovulma sebebidir.taraftar izin vermez yattaranın oynatılmamasına. Gökdenizi takımdan kesemez, yani gökdeniz sola kayacak. E syzmek zaten uçtu yuvadan. Marcelinhoyu ipe ipe göbekte oynatacak. Buda demek oluyorki bu korkak Ziya hocamız ikinci yarı tek forvet oynayacak.Hüseyin.hasan yada hüseyin ferhat ikilisi hep orta sahamızda yer alacak. Veya bi güzellik yapıp hüseyin musampa ikilisini orta sahada deniyebilir.

.......................................jeff....... ..................................

....musa..............milan................çağdaş. .................ocak.....

......................hüso........................ musampa........................

.....Yattara...................Dos santos...................gökdeniz.......

..................................Umut(ersen)..... ...............................

Yeni transfer olmassa kadro böyle gözüküyor...
Gerçi transfer olursada sistem değişmez..Oyuncular değişir....

TSknbkTS
12.12.2006, 09:45

Sen bi dolaşta gel.Marcelinhodan üstün topçuların sabah sabah neşe kaynağım oldu vallaha...

Gürkan
12.12.2006, 10:22

kimisi (akyel,çağdaş vs.) istanbul takımı artığı diye istanmezken yusuf takıma kurtarıcı olarak telaffuz edılıyo.

alınsın 2 gun sonra bunlardan daha ağırı yusuf için söylenecek.

sen adamı almışsın ama yerinde oynatmıyorsun.sonrada sistemimize uymaaz diyosrun.neymiş Ziyanın sistemi. ziyanın sistemine uyan tek tip oyuncu önlibero diğerleri uymaz onun sistemine. evet uymuyor.

Erdem Keser
12.12.2006, 10:56
bende encok bize gol atan futbol virtuozu ve la ligada 3 sene ust uste yilin futbolcusu secilen rasime guldum hey allahim yaaa

wien_ts
12.12.2006, 11:22

benim anladigim kadariyla kardesim sen bizim takimin takim oyunu oynayacagindan umudunu kesmissin..yoksa seninde yazdigin gibi takim oyununda marcelinhonun cokcok daha basarili olacagini assagi yukari hepimiz tahmin edebiliyoruz..ama bu haliyle bile marcelinhonun takimdaki bircok futbolcudan cok cok iyi oldugunu dusunuyorum..ama bircok arkadasin yazdigi yusuf veya ceyhunu anlayamiyorum..yani bunlar bizim gokdenizden dahami iyi topcular ki israrla bircok arkadas bunlar alinsin diyo..ha gokdenizde dursun bunlarda alinsin diyosaniz bi takimda boyle 2 tane futbolcu artik gunumuz futbolunda imkansiz gibi bisey..artik futbol bireysel oyundan cok takim olarak oynaniyo..
bide degerli teknik direktörümüz ziya dogan beyefendi lütfen biraz cesaretli olun..o kadarda korkmayin ya..su adama biraz özgürlük verin bir kac macta alex yada ricardinho gibi serbest oynasin..bide oyle izleyelim marcelinhoyu da böylece gercekten bitmis bir yildizmi yoksa bitirilmeye calisan bir yildizmi anlayalim...

Hüseyin Çümen
12.12.2006, 21:07
ağlamak istiyorum asist yaptı hemde 2 tane :D

ergin cesit
12.12.2006, 21:09
suç macenin değil onu yanlış oynatan hocanın

Emre B.
12.12.2006, 21:57
Son maçta çok iyi oynadı.Hala yanlış yerde oynuyo.Bunu herkes gördü bir hoca göremedi

bulutus
12.12.2006, 22:45
beyler bayanlar marcelinho nun su golünü bi izleyin.
http://www.youtube.com/watch?v=e7QmVnvkdvE

A.Gökhan AKIN
12.12.2006, 22:46
bu adam almanyada yılın futbolcusu seçilmiş bir adam arkadaşlar... kel ziya bunu görüpte bu adamı hertada oynadığı yerde oynatmadığı sürece biz bu forumda oynatacağız. neyi? kafayı....

oktay_burdurlu
12.12.2006, 23:49
arkadaşlar verdiyiniz cevaplar için teşekkürler hepinize ben gördüklerimi ve bildiklerimi yazdım marcelinhonun 3yıl laliga da yılın futbolcusu seçilmesi bizi ilgilendirmez biz sahadaki oyununa bakarız rasimin bizim maçtaki oyununu gördük istanbullular dan dost olmazsa yabancıdan hiçolmaz oyuncuyu oynatmasını bileceksin bir zamanlar tanju çolakta avrupa gol kıralıydı

oktay_burdurlu
12.12.2006, 23:50
arkadaşlar verdiyiniz cevaplar için teşekkürler hepinize ben gördüklerimi ve bildiklerimi yazdım marcelinhonun 3yıl laliga da yılın futbolcusu seçilmesi bizi ilgilendirmez biz sahadaki oyununa bakarız rasimin bizim maçtaki oyununu gördük istanbullular dan dost olmazsa yabancıdan hiçolmaz oyuncuyu oynatmasını bileceksin bir zamanlar tanju çolakta avrupa gol kıralıydı

oktay_burdurlu
13.12.2006, 00:10
marcelinho yanlış yerde oynatılıyor diyosunuz yeri deyiştiyi zaman acaba çokmu adam geçecek çokmu süratlenecek fazlamı asist yapacak fazla mı kafa vuruşu yapacak yapan adam her yerde yapar deyişiklik olmaz adam aynı adam aynı oyuncu teşekkürler

Erdem Keser
13.12.2006, 00:27
abi yapmayin gozunu sevim rasim kim yaaa nasil kiyasliyosun bu iki adami bize karsi ne oynamis bi tane gol atti die alalim mi ozaman bu nasil bi anlayistir biz bu adam hayatinin hic bir doneminde bu kadar geriye mahkum edilmedi kosmadi diyoruz marce herthadayken nerde oynuyodu ona bi bak aradaki farki kiysala sol dista ne yapabilir ki zaten bazen dusunuyorumda biz gercekten rasimlere yusuflara bilallere layigizzz

oktay_burdurlu
13.12.2006, 01:02
abicim lazaroni zamanında aynı yerinde oynatılıyordu sadece 1 goluvar yine birşeyyok benim anlatmak istedigim şu bizde marcelinho gibi cok adam var yabancıyı alıyorsan gerçekten okadar paraya veya fazlasına en iyisini ve gencini alacaksın örnek arsenaldeki alexsandr hlep ,vs gibi alacaksın marcelinho ya 6 tirilyon veripte maç kurtaramazsa daha az paraya oynayan gökdeniz stepenov hüseyin smek vb .gibi oyuncular bir maç oynar bir maç oynamaz herkesi kandırır çok para alan maçı kurtarsın diye bakar takım bu hale gelir hoca için bir iki maç oynarlar hepsibu .sen olsan ne yaparsın

Tansu Onur Erdoğan
13.12.2006, 02:16
abicim lazaroni zamanında aynı yerinde oynatılıyordu sadece 1 goluvar yine birşeyyok benim anlatmak istedigim şu bizde marcelinho gibi cok adam var yabancıyı alıyorsan gerçekten okadar paraya veya fazlasına en iyisini ve gencini alacaksın örnek arsenaldeki alexsandr hlep ,vs gibi alacaksın marcelinho ya 6 tirilyon veripte maç kurtaramazsa daha az paraya oynayan gökdeniz stepenov hüseyin smek vb .gibi oyuncular bir maç oynar bir maç oynamaz herkesi kandırır çok para alan maçı kurtarsın diye bakar takım bu hale gelir hoca için bir iki maç oynarlar hepsibu .sen olsan ne yaparsın
bizde marcelinho gibi cokmu adam var haklısın hüseyin hasan ferhat :mad:

taus61
13.12.2006, 10:34
Senin kalitene laf atanlara çok güzel cevap vereceğinde ortada ama nedense bu imkanı bile zor buluyorsun.

Bahtiyar
13.12.2006, 14:51
Trabzonspor'da kapasitesinin ancak yüzde 50'sini gösterebildiğini ifade eden Marcelinho, Herhta Berlin'deki günleri gösterebilmek istediğini belirterek, “Tam olarak istediğim pozisyonda oynamadım. Hocamızın görevlerini yerine getirmeye çalıştım. Ama buraya taktik tartışmaya gelmedim. Sonuçta teknik direktörümüz var. İstenen, beklenen Marcelinho'nun geri gelmesi için elimden geleni yapacağım. Hertha'da Yıldıray ile iyi bir ikili oluşturmuştuk” diye konuştu
şu satırları okuyunca adam dan ne beklendiğini nerde oynamak istediğini anlatıyo 30 un dan sonra böyle yaparsan adamdan bi verim alamazsın.

oktay_burdurlu
13.12.2006, 21:37
cok adam var derken türkiye genelinden söz etmiştim tsıpordan deyil

AKSOY_61
13.12.2006, 22:49
Trabzonspor'da kapasitesinin ancak yüzde 50'sini gösterebildiğini ifade eden Marcelinho, Herhta Berlin'deki günleri gösterebilmek istediğini belirterek, “Tam olarak istediğim pozisyonda oynamadım. Hocamızın görevlerini yerine getirmeye çalıştım. Ama buraya taktik tartışmaya gelmedim. Sonuçta teknik direktörümüz var. İstenen, beklenen Marcelinho'nun geri gelmesi için elimden geleni yapacağım. Hertha'da Yıldıray ile iyi bir ikili oluşturmuştuk” diye konuştu
şu satırları okuyunca adam dan ne beklendiğini nerde oynamak istediğini anlatıyo 30 un dan sonra böyle yaparsan adamdan bi verim alamazsın.

ya bunu ziyayla konuşmuyomu bu adam ya istemediği yerde oynatılıyo
yoksa ziya bildiği halde inatmı ediyo

TSknbkTS
14.12.2006, 00:04
cok adam var derken türkiye genelinden söz etmiştim tsıpordan deyil

sen önce TRABZONSPOR yazmasını öğren.Sonra engin futbol görüşlerinle bizi aydınlat arkadaş.Türkiye genelindeki topçuların TRABZONSPOR a faydası nedir anlayamadım doğrusu...

oktay_burdurlu
14.12.2006, 01:21
önceki yazdığım mesajları okumadınız galiba okuyup da böyle yazıyorsanız size cevap vereyim. Türkiye'de Trabzonspora tabi ki bütün sporcuların az veya çok katkısı olmuştur. bunların en önemlileri şunlardır :Ünal Karaman, Abdullah Ercan(İstanbulludur) ayrıca bentrabzonsporu mesajlara değil YÜREĞİME YAZDIM.....

kelkitli29
14.12.2006, 08:43
Bizim taraftara bak. Türkiyeye gelmis gecmis en klas yabanci futbolcuyu almisiz, begenmezler. Bu taraftar Trabzonsporu haketmiyor. 13. lük cok bile

SarR52
14.12.2006, 09:27
adam top oynamıyokii arkadaş oynasada başımızın üzerinde taşısakama yokkkk ...

inşallah ikinci çok daha iyi olucakk.

Celâl Emre Samancı
15.12.2006, 10:19
ilk maçlarda kondisyonun yoktu. sonra yerin yanlışdı. bakalım ikinci yarı neren düzgün olacak.

champions
15.12.2006, 23:13
kimse beni marcelinhonun bu takıma bişeyler verdiğine veya verebileceğine inandıramaz

bigün marcelinhonun trabzonspora geleceğini ve hakkında bu yorumu yapacağımı hiç düşünemezdim

Özkan Erdem
16.12.2006, 00:16
sol çizgiden oyunu kurmaya çalışmanı, orada sıkıştığında yardıma gelen, boşa kaçan kimsenin olmayışını ve orada çırpınmanı izlemekten ben yoruluyorum, ben ecel terleri döküyorum senin hapis futboluna..
Yılların serbest adamını sol bek yapanlar utansın..

Şuayip Aydın
16.12.2006, 00:20
adam kendisi istedi abi orayı ama ona destek vercek strafor oyuncu yok olmadıgı icin kendini cizgide saklamaya calısıyo ne yapsın acil olarak marcelinyoya bi tane straafor oyuncu alin mali .......

marcelinhos100
16.12.2006, 12:01
HAYKIRIYORUM ÇOK DOĞRU GÖRSENE LAN KEL ZİYA:mad:

Murat'
16.12.2006, 12:04
bence marcelinho bize faydalı olamıyor....gitmesi lazım....

Muhalif
16.12.2006, 12:05
kimse beni marcelinhonun bu takıma bişeyler verdiğine veya verebileceğine inandıramaz

bigün marcelinhonun trabzonspora geleceğini ve hakkında bu yorumu yapacağımı hiç düşünemezdim

Al benden de o kadar yahu.. Gökdeniz serbest vuruş kullanıyor diye kızıyordum, Marce kullanıyor da ne oluyor? Valla isteyen kızabilir arkadaşlar ama Alex bu Marce'ye 5 basar.. Yerinde oynamıyor falan ama insan geldi geleli bir tane serbest vuruştan asist veya gole yakın vuruş yapmaz mı yahu.. Biz Şota'yı izledik, kimse bu Marce'yi bize yıldız diye yutturmasın.. Şimek bile bu ölü haliyle oynasa Marce'den daha çok yarar sağlar takıma bence..

Ugur Kurucelik
16.12.2006, 12:35
Lazaroni döneminde forvet oynuyordu...

macka61
16.12.2006, 12:47
vallah bu futboluyla trabzona bişey veremez geldiğinden beri bir kere istikrarsız ondan sonra çok ağır bir futbolcu ve son vuruşları kötü

mavikan
16.12.2006, 13:26
marçeyi bile beğenmiyoruz.. foruma yabancı biri bizi renklerden dolayı barça taraftarının sitesinde zannedecek!

Murat'
16.12.2006, 13:57
Marcelinho çok iyi futbolcu olabilir ama bize hiçbir faydası yok..Doğru dürüst adam bile geçemiyor yaaa....

berlinbordomavi
17.12.2006, 08:51
arkadslar ben marceyi canli izledim hertadayken ilk iki yili iyiydi ama soraki yillar simdikinden birazdaha iyiydi ama pek fark yok ayrica matceyi biz hertdana almadik herta onu verdi yani adamlar kesinlikle takimda kalmasina karsiydi.yildirayi alsinlarda gorelim vermezler zaten ama suda ayri bi gercek suana trabzonsporun kadrosunda yattara marcelinho belki katilmazsiniz ama gokdenizden baska kaliteli futbolcu yoooookkkk
saygilarimla

cınar#7
17.12.2006, 12:06
adam defansın solunda oynatılırsa ne yapabilirki neyseki yattara geliyo gökdeniz sola marcede forvet arkasına gelir tabi ziya yaparsa bunu

BDiler61
18.12.2006, 00:24
marcelinhoyu bi kere yerinde oynatsın şu adam ya bak ricardinho nasıl döktürüyor

pReN@_61
18.12.2006, 11:29
marcelinhoyu bi kere yerinde oynatsın şu adam ya bak ricardinho nasıl döktürüyor

ziyaya laf dinletmek mümkün mü...?
:mad:

h@msi61
18.12.2006, 20:45
Tek umudum Yattaranın gelmesi. belki o zaman sol çizgiden kurtulur Marcelinho...

Gürkan
18.12.2006, 21:41
Tek umudum Yattaranın gelmesi. belki o zaman sol çizgiden kurtulur Marcelinho...

yattarayımı sola koyacak diyorsun:D

EmrahYalçınalp
18.12.2006, 22:02
Yattara'dan ön libero yapar da işte Hüseyin'e kıyamıyor :D

Marce'nin yerinde oynaması için önce iki forvet oynamamız gerekir. Oysa biz beraberlik için oynayan bir Anadolu takımıyız hocamızın gözünde. Dolayısıyla tek forvet (bence de özellikle büyük maçlarda ve deplesmanlarda mantıklı olabilir, ama evinde ya da Çemişgezekspor'la oynuyorsan da insaf et artık...) oynarız, Marce'nin yeri diye bişey kalmaz, oluşan ilk boşluğa da onu monte ederiz...

Gürkan
18.12.2006, 22:46
aslında düşününce marce-önlibero , önlibero - marce. hiçte tuhaf gelmiyo.

Allahım ne oldu bana.bugun dıkkat ettım bızım fabrıkanın bekçiside fizikman önliberoya müsait.:D

h@msi61
19.12.2006, 20:19
yattarayımı sola koyacak diyorsun:D

bence Gökdenizi sola, Yattaratı sağa koyar, Yattaranın yeri çok belli o yüzden söleme gereği bile duymadım:)

osman salih
19.12.2006, 22:46
yattara sağ gökdeniz sol marce orta eeeeeeeeeeeeeeeeeee

Adem Erdoğan
19.12.2006, 23:01
yattara sağ gökdeniz sol marce orta eeeeeeeeeeeeeeeeeee

vaaay topraaamda burdaymış.Merkezde göremedik bugün seni.

cabri
22.12.2006, 20:00
Marce iyi futbolcu ama anlaşacağı futbolcu yok yada takımda onun ne yapmak istediğini attığı pasları nasıl attığını hala öğrenemedi arkadaşları. Tabi o da takım arkadaşlarını ve onların özelliklerini bir an önce öğrenmeli.

Sönmez Özlü
23.12.2006, 04:38
Marcelinho istediğimiz katkıyı sağlayamadıysa burada suç onda değil. Gözbebeğimiz Szymek bir kendine gelse, ortasahada biraz daha diri olsak, Marce de performansını ikiye katlar.

Ama nedense korkak oynuyor. Bunu aşması lazım..

sbay
23.12.2006, 12:02
marcelınho ıkıncı yarı daha iyi olacak...hazırlık kampını takımla birlikte geçirmemesi onun için bı eksikti.şimdi takıma uyum sorununuda aşmış bi şekilde ikinci yarıya girecek.ben kendisine çok güveniyorum

AKSOY_61
23.12.2006, 12:05
valla t.d ziya olunca
bunların futbolundan da hiç ümitlenmiyorum.

Özsu
23.12.2006, 13:43
Marcelinho tam randıman göster artık , Eski Marcelinhoyu unutmuş durumdayız..

Burçak
23.12.2006, 13:51
oooo Marce yi 2. yarı görün siz . Marce biliyorum takip ediyosun bu başlığı . 2. yarı çok şeyler bekliyoruz senden :) http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire43.gif

Osman Yavuz
24.12.2006, 22:56
marce almanyanın en önemli 5 yabancısından biri seçilmiş çok önemli ve yönlü bi yıldız bence kalmalı ve 2. yarıda trabzona cok şey vereceğine inanıyorum

Gürkan
24.12.2006, 23:30
marcelınho ıkıncı yarı daha iyi olacak...hazırlık kampını takımla birlikte geçirmemesi onun için bı eksikti.şimdi takıma uyum sorununuda aşmış bi şekilde ikinci yarıya girecek.ben kendisine çok güveniyorum

bencede bu hazırlık kampı en cok ona yarayacak.tabi kalırsa.

Adem Erdoğan
24.12.2006, 23:38
yaw adam top oynamıyo haklısınız ama bu adamın suratını gördüğüm zaman takımdan gitmesinide istemiyorum.Çok sempatik gansız:D

6Şafak Aydın1
24.12.2006, 23:49
http://www.herthabsc.de/index.php?id=16073

Adem Erdoğan
25.12.2006, 00:33

sitede anladığım 2 şey vardı.Biri marcelinho yazmışlar.Bide sağ üstte yıldırayın foto vardı.Alamanca yok napalım.

Hüseyin Çümen
25.12.2006, 01:09
oooo Marce yi 2. yarı görün siz . Marce biliyorum takip ediyosun bu başlığı . 2. yarı çok şeyler bekliyoruz senden :) http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire43.gif

tabi adam hergün bmn de sıkı bi takipçi sadece takip edio bişe anladıı yok garibin yazdıklarımızı görüoda bide anlasa garip :D

6Şafak Aydın1
25.12.2006, 18:08

valla en önemlisi yerimde oynatilmiyorum ve Lazhoroni ile daha iyi anlasabiliyordum diyor.

Menajeri sol kanatta harcatildigini dile getiriyor.

Taraftarimizin tavirlarina alisamadim. Benden sadece güzel gol degil, asrin golünü beklediklerini dile getirmeye calisiyor( Beklentiler cok yüksek anlaminda )...

Trabzonda alisik oldugu hayatini yasiyamadigi icin(bar , eglence vs. vs. evinde internete girerek zaman geciriyorum diyor.

Almanyadayken kamplara izinsiz hep gec katiliyordu. Artik bizim kampada izinsiz gec gelir diye iddia edildi ( BJK li Ailton zamanindaki gibi)....

Hertha Berlinin hala gözbebegi bu oyuncu .... röportaj onlarin websitesinden

Erbay
26.12.2006, 14:27
Sol kanatta gerçekten başarılı olması imkansız.bjk'de Ricardinho geldiğinde Tigana onu sol kanatta oynattı.Sonra forvetin arkasına koydu adam oynamaya başladı.Ziya Doğan'ın buna çözüm bulması gerekiyor.

Mollasalihoğlu
26.12.2006, 19:06
ula oyna artık da :)

keskinkilic_68
27.12.2006, 16:21
ya hırsı kalmamış koşmayan doğru düzgün şut bile atamayan adamdan ne fayda gelir göndersinler

marcelinho dedi ki gelir gelmez frikiklerimle costuracağım son üç hafta da frikikleri kim atıo çağdaş bu ne perhiz bune lahana

adamın hırsı kalmamış bence gitmeli

Erdem Keser
27.12.2006, 17:37
bu sekilde oynatilacaksa hic umitlenmeden gondersinler ama yerinde oynatacaklarsa kalsin cunku benim tanidigim marcelinho 5 tane ricardinho eder heee buarada yanlis anlasilmasin ricardinho kotu topcu degil begeniyorum inanilmaz teknik ama rico avrupa topcusu degil vakti zamaninda birkez avrupaya transfer oldu middlesbrougha ama bir mac oynayip geri yolladilar ama marce ise avrupada oynamis en kaliteli yabancilardan birisiydi ama kesinlikle. SOL DIS KULVAR oyuncusu degil yani gercek tabiriyle soldan bindirme yapacak oyncu degil geriden top cikaracak adam degil bu adam defansin arkasinda oyunu her an degistirbbilecek tabiri caizse sinsi forvet tipinde serbeset oynayan bi futbolcudur oyuzden elimizdekilerin kiymetini bilelim marce gibi bi yildiz bir futbol fukarasinin elinde koerliyor ve katara dogru yol aliyor buna goz yummayalim benim asil merak ettigim bir allahin kulu ziyaya bu adamin sol dis oyuncu oldugunu soylemiyormu

AKSOY_61
27.12.2006, 17:49
bu sekilde oynatilacaksa hic umitlenmeden gondersinler ama yerinde oynatacaklarsa kalsin cunku benim tanidigim marcelinho 5 tane ricardinho eder heee buarada yanlis anlasilmasin ricardinho kotu topcu degil begeniyorum inanilmaz teknik ama rico avrupa topcusu degil vakti zamaninda birkez avrupaya transfer oldu middlesbrougha ama bir mac oynayip geri yolladilar ama marce ise avrupada oynamis en kaliteli yabancilardan birisiydi ama kesinlikle. SOL DIS KULVAR oyuncusu degil yani gercek tabiriyle soldan bindirme yapacak oyncu degil geriden top cikaracak adam degil bu adam defansin arkasinda oyunu her an degistirbbilecek tabiri caizse sinsi forvet tipinde serbeset oynayan bi futbolcudur oyuzden elimizdekilerin kiymetini bilelim marce gibi bi yildiz bir futbol fukarasinin elinde koerliyor ve katara dogru yol aliyor buna goz yummayalim benim asil merak ettigim bir allahin kulu ziyaya bu adamin sol dis oyuncu oldugunu soylemiyormu

katılıyorum
marcelinhoyu eleştirenler ilk önce ziyanın futbolcu dizimini eleştirsin bence

Barış
28.12.2006, 00:16
Hadi diyelim yerinde oynamıyor ondan formsuz,peki adam geçememesinin ve frikiklerdeki rezaletin sebebi ne? Hüseyin bile adam çalımlarken, Marcelinho enlemesine rakip futbolcunun yanından yürüyerek geçmekten başka naptı yahu..? Yıldızsa yıldız,futbolcuysa futbolcu bu adam.. bizde mi bi sorun var acaba?

Selman
28.12.2006, 00:37
Öyle deme Barış, sol kanattan al bunu ortaya koy birden adam geçesi gelecek.Sol taraftan orta alana gelmek zor şimdi.Adam bir tane frikik kullanmak için ne kadar yol katediyor.Orta alanda oynayınca frikikleri kaleyi tutacak.Sihirli değnek misali.

Allah da bize sabır versin.

Mehmet Öztürk
28.12.2006, 00:50
Marcelinho serbest oynamali
baska alternatif yok
adam sesini cikartmadan sol kanat oynuyor ve elinden geleni yapiyor
asil yeri forvetin arkasi
bence Ziya hoca, "Marce cik sahaya ve en sevdigin seyi, yani futbol oynamak, yap" demeli

UtkUOnuR
28.12.2006, 01:01
abicim adam tek pas teknigine sahip bi oyuncu.maalesef takımımızda da ona bu yonden eslik edebilecek kimse yok.Biz agresıf oynuyoruz adam sakin.Ya eslik eden biri olmalı ya da marcelinho ya uyulmalı.baska cıkar yolu yok...

keskinkilic_68
28.12.2006, 02:48
ya ne tek pası kendi geldiğine demişti frikilerimle avni akeri coşturacağım diye madem o costuracak o zaman nie çağdaş kullanıo frikikleri ayrıca tek pas yapacak adam hüseyin var ersen var sol tarafda daha kim olsun hem hüseyin hemde ersen ayağında top tutmayan tek pas yapan adamlar değilmi bu adam gitmeli carusca daha faydalı olur inşallah akıllarına gelirde alırlar ama nerde o yönetim bizde

SDanışmaz
28.12.2006, 14:22
Ne zaman adam gibi top oynamaya başLayacak merak ediyorum...

tsakrep61
28.12.2006, 16:34
ne zaman yerınde oynatılırsa ıste o zaman adam gıbı marchelınyo gıbı top oynıyacak...

emre81
28.12.2006, 16:41
Valla hücum hattı;

yattara..........................Gökdeniz

..................Marce

................Ersen (Umut )

Şeklinde olur Marce forvet arkası oynarsa çok başarılı olur diye düşünüyorum. Burada ortasaha değişebilirde

woollss
29.12.2006, 14:26
şimdi ısınıyo seneye başlar :atki: :atki: :gol: :yattara:

antagonist
29.12.2006, 14:29

"Adam gibi adam" onu doğru yerinde oynattığı zaman,Marce de "adam gibi" top oynayacaktır...

keskinkilic_68
29.12.2006, 16:10
yerinde de oynasa istediği yerde de oynasa bu adamdan bize hayır yok nerdetse şut atmayı unutacak yakında

topalkaplan
29.12.2006, 17:36
gerçekten kaleyi bulan bi tane şutu yok ama
bunun nedeni eminim sadece o değildir
hatta hiç o değildir
belki de yanındaki oyuncularla anlaşamıyordur
belki ziyaynan anlaşamıyordur
belki ailevi nedenler
belki parasızlık
belki takımın morali
belki türk liginin garipliği
ama o bi yıldız
mutlaka çaktırır yıldız olduğunu

Şentürk
29.12.2006, 17:39
şimdi bu adamda ziya beni sol kanata kilitledi,futbol oynayamıyorum,bırakıyorum deyip kulübe mail atmasın!
Ziya Doğan yüzünden özgüvenini kaybetti marce!
Ya hep Ya hiç kardeşim,marcelinho ya forvet arkası oynayacak ya da hiç oynamayacak! bu kadar basit...

+1AhmeT
29.12.2006, 17:44
Belki zamanında iyi bir futbolcuydu.Buna inanıyorum.Ama şu an bize verimli olabileceğini düşünmüyorum.İnşaallah iyi olur.Takıma uyum sağlar.Çaba gösteriyor.Bu belli.Takıma alışamamış olabilir.

EmrahYalçınalp
30.12.2006, 09:38
Hadi diyelim yerinde oynamıyor ondan formsuz,peki adam geçememesinin ve frikiklerdeki rezaletin sebebi ne? Hüseyin bile adam çalımlarken, Marcelinho enlemesine rakip futbolcunun yanından yürüyerek geçmekten başka naptı yahu..? Yıldızsa yıldız,futbolcuysa futbolcu bu adam.. bizde mi bi sorun var acaba?
Marce adam geçme özelliği üst düzeyde olan bir adam değildi ki zaten... Sadece birebirde ne yapar eder içeri dalardı.

Marce adamın önüne çok iyi top atar, en ağır adamı bile zorla pozisyona sokar, olmadık zamanlarda şut çıkarır gol yapar, topla çapraz bindirmelerde fulelidir, çok iyi verkaççıdır vs vs... Herta'da da oyun içinde "bu adam ne yapıyor" derdiniz, ama en olmadık zamanda golünü atardı. Horoza sormuşlar ya "tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan" diye, "ben polemiğe girmem abi, işimiz belli" demiş. Adam da skorerdi işte. Asist-gol, her neyse. Jardel'in daha güçlüsü ve zekisi gibiydi. Bizde hamallık yapması isteniyor. Allah aşkına ya, Marce kim, sol kanat kim? Yani insan zorunluluktan ön libero oynatır, forvet oynatır da, sol kanat nerden çıktı? Anlamadığım şey nasıl oluyorda elinde Avrupa'nın en iyi forvet arkası oyuncularından biri varken onu sol kanatta oynatıp en iyi sol kanat oyuncularından birini kenarda oturtuyorsun...

Ben artık bizde büyük işler başaracağına inanmıyorum. ZD ne yaptı etti adamı bitirdi. Çok koşması, disiplinli davranışları ve alıştığı hareketlilikten uzak yaşamına rağmen sorun çıkarmamasını takdir ediyorum. Hayırlısı artık...

champions
30.12.2006, 10:00
marcelinho çoğu kişiyi yanılttı kampa katılmış bile inşaallah 2. yarıdaki oyunuyla da herkesi yanıltır (ben hala gitmesi taraftarıyım)
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/291206kamp11.jpg

Sönmez Özlü
30.12.2006, 12:12
Büyük futbolcu her şeye rağmen. Bir otursa ortasaha sistemi, bakın neler olacak.

Bu arada daha önce söylediğim bir şeyi tekrar etmem gerekecek:

"Korkma adamım korkma! Vur gitsin be artık."

kartal25
30.12.2006, 12:25
yerinde oyandı mı tamamdır...marcelinhooo

Ali Özcan
01.01.2007, 11:21
adam 50 kez söyledi...solda oynayamam, yerim forvet arkası dedi ama anlayan yokki...

Bahtiyar
02.01.2007, 13:25
bir sistemi olmayan takımda kimi eleştirebilirizki bu oyuncuların hepsi büyük takımlardan yani belli başlı bir sistemi olan takımlardan geldi trabzonspor böyle oynasın iddia ediyorum 3 sene daha bu adamlardan verim alamayız.(kiki ve marce yi kastediyorum). bir kişi ile takım olunmuyor. inşallah ben yanılırım. aksi takdirde sene sonu gönderilsinler elimizde patlamadan. biz hasan, isiin, ferhatı izleyelim öz çocuklarımızı.

Erdem Keser
02.01.2007, 15:12
bir sistemi olmayan takımda kimi eleştirebilirizki bu oyuncuların hepsi büyük takımlardan yani belli başlı bir sistemi olan takımlardan geldi trabzonspor böyle oynasın iddia ediyorum 3 sene daha bu adamlardan verim alamayız.(kiki ve marce yi kastediyorum). bir kişi ile takım olunmuyor. inşallah ben yanılırım. aksi takdirde sene sonu gönderilsinler elimizde patlamadan. biz hasan, isiin, ferhatı izleyelim öz çocuklarımızı.

ancak boyle guzel ifade edilebilirdi eline saglik abi

AKSOY_61
03.01.2007, 12:15
ziya oldukça bu adamlar sıfır

taner1967
03.01.2007, 12:22
Bjk'liden ne kadar fayda gelebilir TRABZONSPOR'a Bu takımın hocası Şenol GÜNEŞ olmalı başkanda M.Ali YILMAZ ve ekibi gelmeli bence ne dersiniz?

+TS1967+
04.01.2007, 22:14
marcelinho kampin yildiziymis

bundan umutluyum ben

Halit Aydın
04.01.2007, 22:36
geldiğinden beri en sevdiği futbolculardan beri. tüm olumsuz düşüncelere rağmen MARCELİNHOOOO diyorum ben...

topalkaplan
04.01.2007, 23:32

bundan umutluyum ben
ilk geldiği zamanlardada çok hırslıydı
kendine has extra antrenmanlar yaptığını duyuyorduk
ama her zaman dediğim şeydir ;bu adamın sorunu sadece %5 kendinden kaynaklanıyordur
hele maçlar başlasın onun hakkında halledilmesi gereken birçok problem ortaya çıkacaktır
ama kalitesi dünyaca ünlü biz bu adamı seviyoruz
şu saatte anti-marcelinho'lar çok az sayıda

Ayaz
05.01.2007, 00:26
klas futbolcu, tartışılması bile gereksiz.. uyum kolay birşey değil..

keskinkilic_68
05.01.2007, 13:48
ya frikikleri kullanmaya korkan şut atamayan dünya yıldızı

şut atmak içinde illa uyum sorununu mu aşmak gerekio frikik atabilmek için uyum sorunu nu aşmaya gerek yok

başka bi yerde yemek yerken kimse uyum sorunu çekmez çünkü bu herzaman yapılagelen normal bi şey olmuştur

20 yıldır top ou-ynuyosan şut atmak frikik kullanmakta böledir. allah aşkına bu takımda çağdaştan başka adammı kalmadı frikikleri o kullanıo

ozcan_asanoglu
05.01.2007, 14:23
2. yarı için kilit futbolculardan biri..diğeri de bana göre musampa..bu iki futbolcunun, öncelikle yabancı kontenjanını işgal etmeleri, geçmişlerinin parlak olması ve ofansif özelliklere sahip oyuncular olmaları nedeniyle üst düzey oyun sergilemeleri çok önemli.

hatta iddia ediyorum bu ikisi iyi oynasın saçma goller yemedikten sonra her maçı alırız.. çünkü yattara-gökdeniz-ersen(umut) zaten belli bir seviyenin altına inmezler. diğer futbolcuların da potansiyelleri belli.Dolayısıyla kiki ve marce’nin performansları çok önemli.

Özge
05.01.2007, 15:29
antremanlarda gördüğüm kadarıyla çok istekli çok çalışıyor 2. yarı inşallah istediğimiz marce ye kavuşuruz

Göktuğ Altuntaş
05.01.2007, 15:31
evet ya marcelinhodan bende cok umutluyum musampada oynamaya baslarsa cok cok rahatlar takım

+TS1967+
05.01.2007, 16:22
Musampa ve marce takimlari dagitir!!

Ertan 51
05.01.2007, 16:37
ters giden bazı işler var eğer takıma bi öz güven gelirse herşeyin eskisinden daha güzel olacağına inanıyorum.marce de aynı şekilde çok iyi olacak inşallah. ben kendisine sonuna kadar güveniyorum.

taus61
06.01.2007, 14:53
Bu takımda ona kaptanlık versinler ki adamı biraz olsun ödüllendirsinler işte o zaman görün bizim marceyi.
Marce bu takımın yükünü çeken olmalı.Sorumlulukları artırılmalı.Sertbest oynatılmalı.Belli bir görev verilmemeli adamın futbol bilgisi ve yeteneği ile kendi düşüncesiyle hareket etmesi bize çok daha faydalı olur yoksa ZD illada şunu yapacaksın diye ısrar ederse Symek gibi onu da kaybederiz.

eminbayram
06.01.2007, 15:28
yattara ve marce beraber çok iyi olur.beraber oynayamadılar zaten.ikisi dağıtır.gökdeniz-musampada onlarla beraberçinşallah hayel ettiğim gibi olur.
sadece hayalde kalmaz

Erbay
06.01.2007, 17:00
Ben kesin kampa çok geç gelecek diye düşünüyordum.Ama hem zamanında geldi hem de en çok o çalışıyor.İkinci yarı belki kıpırdanma olabilir.

cubukcuenginTS
06.01.2007, 21:31
marcelinho musampa yattara ersen işte şeytan dörtgeni. trabzonu ikinci yarı uçurabilecek bir dörtlü

Semih Kırsüleymanoğlu
06.01.2007, 23:39
marcelinho musampa yattara ersen işte şeytan dörtgeni. trabzonu ikinci yarı uçurabilecek bir dörtlü

UMUT UMUT UMUTTTTTTTT BULUTTTTT nerede???

mehmets29
06.01.2007, 23:47

UMUT UMUT UMUTTTTTTTT BULUTTTTT nerede???
gökdenizi yazmaya tenezzül etmiyonuz heralde nede olsa o takımın beyni:D:D :D :D :D :D :D

Erdem Keser
06.01.2007, 23:49
ikinci yari encok guvendigim oyuncu eger kendi yerinde oynayip ozguveni yerine gelirse 5 tane ricardinhoyu cebinden cikarir

Erdem Keser
07.01.2007, 20:20
ikinci yarida ayni tabloyu gorecez gibime geliyo yine solda oynayacak biz yine neden marcelinho herthadaki oyununu oynayamiyo die kafa yoracaz ama ziya bildiginden vazgecmeyecek yaa bir insan hic birseyden anlamasa bile gecmis yillarda serbest oynayan bi adami 15 mac ustuste solda birsey yapamadigini gore gore oynatmaz yaziklar olsun diyorum ziya denen adam futboldan zerre kadar anlasa suanda su durmda olmazdik gercekten yaziklar olsun

bordolumavi61
07.01.2007, 20:54
GÖkdenİz Banko

Semih Kırsüleymanoğlu
07.01.2007, 21:35

bundan umutluyum ben

iyide bugün hazirlik macinda yine birsey yapamamis

Şentürk
08.01.2007, 13:24
Yeter artık yaa...!
Halen sol tarafa kilitlenmiş bir marcelinho,orta oynayan 2-3 tane futbolcumu desem artık birileri oynuyor.
Şu adamı halen sol kanatta oynatıyorya Ziya Doğan pes yani!
İnsan bir kerede dener forvet arkasında,bir kere ya!,hazırlık maçında bile sol kenarda oynatıyorsun marcelinhoyu, ama oranın oyuncusu olan musampa yedek!
Desem takımda sol açığın yok! O da değil!
Nedir derdi Ziya Doğanın anlamıyorum ki!

Şentürk
09.01.2007, 12:35
MARCE SOLDA ÖLÜYOR!
Trabzonspor?da Antalya Kampı?nın yıldızı Marcelinho, hiçbir şeyden çekmedi sol kanattan çektiği kadar. Teknik Patron Ziya Doğan?ın idmanlarda serbest oynattığı Marce, mükemmel performans göstermesine rağmen Ankaraspor maçında yine sol kanatta görev verilince silik bir görüntü sergiledi. Brezilyalı oyuncunun sık sık orta alana kaçması Doğan?a mesaj gibiydi.

Ankaraspor maçında sol kanatta yine etkili olamayan Brezilyalı yıldız, orta alana kaçtığı anlarda Gökdeniz ve Yattara?yı golle burun buruna getiren paslar atarak adeta Doğan?a haykırdı: "Benim yerim burası. Beni özgür bırak" Doğan, Marcelinho?dan sol kanatta yarar sağlamamasına rağmen bunda ısrarı anlamsız bulunuyor.

ARAF
09.01.2007, 17:17
la oğlum marce ziyaya inat hep ortaya kaç orda dur forvet arkası oyna isyan edin artık şu hocaya biz isyanlardayız zaten

Ömer SEVİNÇ
09.01.2007, 17:18
Hakkaten Marce solda ölüyor...

Başka da bir şey demiyorum. Bir t. adam futbolcusuna bu kadar düşman olur mu ya. Yazık çok yazık

corleone
10.01.2007, 13:03
ziya doğana ulaşabilen birileri ulaşıp şu adamı ortada oynatması için rica etsin diyeceğim ama o ricadan anlamaz tehdit etsin, hakaret etsin, bişeyler yapsın, Trabzonspor'umuza zarar veriyor bu adam, ziya doğan dışında istediğiniz td'yi getirin marcelinho gibi bir oyuncusu olduğu için göbek atar ve ortada oynatır, bu adamda bir inat var, şimek'i böyle bitirdi, maxim'i böyle bitirdi, yattara'ya böyle çektirdi, şimdi sıra marcede musampada, nedir bu adamdan çektiğimiz bizim!!!!!!!

gurkankyildiz
10.01.2007, 13:17
bu adama yazık olacak solda.Sonra almanya'ya dönecek biz de çok ağlıyacağız arkasından

zafercalikoglu
10.01.2007, 17:37
adam yıldız bırakta istediği yerde oynasın ,hem sen nerde oynadıgını bilipde alamdıkmı onu
hade marce

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 23:30
solda ölüyor tamamda bu adam sol da oynadıında futboluda mı unutuyor anlamıyorum çalım atamıyor orta açmayı da mı unutuyor

corleone
11.01.2007, 13:43
bugünkü günebakışta marcelinho'nun 45 dakika ortada oynadığını ve güzel bir performans sergilediğini ayrıca 90 dakika forma giyen musampa'nın sahanın en iyisi olduğu yazıyor, kurtul artık komplekslerinden ziya hoca!!!

Erdem Keser
11.01.2007, 14:03
bugünkü günebakışta marcelinho'nun 45 dakika ortada oynadığını ve güzel bir performans sergilediğini ayrıca 90 dakika forma giyen musampa'nın sahanın en iyisi olduğu yazıyor, kurtul artık komplekslerinden ziya hoca!!!

ilk yarida solda baslamis ama ilerleyen dakikalarda ortaya gecip oyun kurucu gorevini ustlenip cok iyi paslar atmis umutu iki kez gokdenizi bir kez kaleciyle karsi karsiya birakmis hala bu adamin solda oynayamadigini goremiyorsa ziyaya baska bisey demiyorum

onur_alabuga_61
11.01.2007, 14:44
Marcelinho Wolfsburg'ta!

Geldiği günden beri istenilen performansı sahaya yansıtamayan Marcelinho Trabzonspor'dan ayrıldı. LİG TV'den Can Karyağdı'nın haberine göre Marcelinho Wolfsburg'a transfer oldu. Dün gece eşyalarını toplayan Marcelinho bu gece Almanya'ya uçacak.

Wolfsburg için yarın sağlık kontrolünden geçecek olan Brezilyalı futbolcunun transferinde de Trabzonspor ile Wolfsburg anlaşmaya vardı.

yönetim bu haber doğruysa istifa et yeter yaw kendinizi kime sattınız

murathanerol
11.01.2007, 14:53
Hoşçakal Marcelinho..Bu adam zaten sakatti..

bordolumavi61
11.01.2007, 17:29
Trabzonspor: Marcelinho'yu bırakmayızTrabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Marcelinho'nun Almanya'nın Wolfsburg takımına transfer olduğu şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.11 Ocak 2007 16:39Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/46030.jpg
Brezilyalı oyuncunun kamp sonrası tatil için 2 günlüğüne ülkeden ayrılacağını ifade eden İbrahim Hacıosmanoğlu, "Marcelinho'dan son derece memnunuz. Kendisini hiçbir yere bırakmaya niyetli değiliz. 2 gün izin yaptıktan sonra takıma katılacaktır" dedi.

Hürriyet

Maksut Uzunal
11.01.2007, 19:42
Aynen Öyleee...

Göktuğ Altuntaş
11.01.2007, 19:46
marcelinho gitmis doğrumu yaa??

marcelinhos100
11.01.2007, 20:15
seni çok sevdim be oğlum hala kardeşimle bile tartışyım marcelinho çok büyük topçu diye

şimdi gidiyorsun marce seni çok seviyorum

bilki herhafta seni izleyenler olacak ve sana destek vermeyenler senin degerini anlayacak

ilkerkant
11.01.2007, 20:16
ulan senin yalan haberlerinden de bıktık hacıosmanoğlumusun nesin

Hüseyin Çümen
11.01.2007, 20:36
solda ölüyor tamamda bu adam sol da oynadıında futboluda mı unutuyor anlamıyorum çalım atamıyor orta açmayı da mı unutuyor

msj ımı okudu ve gitti sanırım kırdım mı seni marce :D

TSknbkTS
11.01.2007, 20:39
yarın taraftarın önüne yem olarak hangi transferi atacaklar merak ediyorum.Tekkeden sonra marceyle avunduk oda gitti bakalım nasıl boyayacaklar gözümüzü...

Sayitoğlu istifa...

of82lu
11.01.2007, 20:48
Gitme bırakma bizi ne olur sen yoksan maç izlemem ben sırf seni ve yattarayı bekliyordum ben....

zafer6161
11.01.2007, 23:16
teşekkürler marce...bize bi hava yakalattın ve gittin

schumi
11.01.2007, 23:26
kesinleştimi bilmiyorum ama giderse gerçekten üzüleceğim..
en çok üzüleceğim şeyde geldiğinden beri hiçbir maç asıl yerinde oynamadan gönderilmesi..
yazıklar olsun bu kararı alanlara ve alınmasına sebeb olan zihniyete!

ts_fan
11.01.2007, 23:40
kesinleştimi bilmiyorum ama giderse gerçekten üzüleceğim..
en çok üzüleceğim şeyde geldiğinden beri hiçbir maç asıl yerinde oynamadan gönderilmesi..
yazıklar olsun bu kararı alanlara ve alınmasına sebeb olan zihniyete!

Doğru diyorsun Muharrem, adam bir kere orta sahanın ortasında oynayamadı, var mı böyle bir şey yaa?:mad:
Marce Hertha'da oynarken, hep şöyle derdim; ''Bizim ne zaman böyle bir oyun kurucu oyuncumuz olacak?'' Marcelinho bordo mavili Trabzonspor formasını sırtına geçirdi ama adam bir kere esas yerinde ve ona uygun mentalitede! oynayamadan Trabzonspor'a veda etti:mad: (mi acaba?belli olmaz, belkide gitmedi:mad:)

keskinkilic_68
12.01.2007, 01:51
yolun açık olsun bence marce artık miyadını doldurmuş

bakalım wolsburda neler yapabilcek

messiburhan
12.01.2007, 11:00
ya marceyı zıya oldurdu ya bırakın adam hayatında sol kanat oynamamıs nese yolu acık olsun gercı yonetım onun yerıne adam alamaz dıyorum da kımse hak vermıyo yonetım gıtmeden trabzonspor bırakın sampıyonlugu lıg dusmemeye oynar sultanımız fatıh tekkeyı de yıyen bunlar degıl mı defolup gıtsınler ıste yeter tahammulumuz kalmadı

spotreis
12.01.2007, 15:02
ya marceyı zıya oldurdu ya bırakın adam hayatında sol kanat oynamamıs nese yolu acık olsun gercı yonetım onun yerıne adam alamaz dıyorum da kımse hak vermıyo yonetım gıtmeden trabzonspor bırakın sampıyonlugu lıg dusmemeye oynar sultanımız fatıh tekkeyı de yıyen bunlar degıl mı defolup gıtsınler ıste yeter tahammulumuz kalmadı

basımıza ne geldıyse bu oflular yuzunden geldı bızı ıkıncı lıgemı duserecek bunlar acaba ya sen nasıl marcelınho gıbı bı yıldızı satarsın hemde daha bırkac ay once aldın ne planlıyorlar acaba?
kafalarındakı plan bence ellerı takasta kullanacaklar guzel bı brezılyalı alacaklar takımın yıldızı o olacak bu yonetımden ne koy olu ne kasaba ben anlam veremıyorum bunların ısıne bız canımızı verecekken trabzonsporumuza bu sivriler neler yapıyor sonumuzu ALLAH hayır etsın bızı ALLAH tan baskası kurtaramaz artık.....

THoR
12.01.2007, 15:33
Defolun gidin artık yaaa ulan bu kadar kişi tepki gösteriyo nereyi okuduysam "Yeter başkan", "Paralı başkanmış papucumun başkanı" Yeter çekin gidin bizi rahat bırakın Atay Başkan sen gel kurtar bizi oof lanet oolsun bi şampiyonluk göremedik oda yetmiyomuş gibi kümü düşme tehlikesi yaşıyoruz...
Başkan çek git işinin başına Fatih gitti şimdide Marce peki sonra?? Yattara mı Stephanov mu???
!!!BARİ BUNLARI GÖNDERİRKEN Bİ TANE FAYDALI BİŞEY YAP ŞU GÖKDENİZİde GÖNDER!!!

Erdem Keser
12.01.2007, 16:39
basımıza ne geldıyse bu oflular yuzunden geldı bızı ıkıncı lıgemı duserecek bunlar acaba ya sen nasıl marcelınho gıbı bı yıldızı satarsın hemde daha bırkac ay once aldın ne planlıyorlar acaba?
kafalarındakı plan bence ellerı takasta kullanacaklar guzel bı brezılyalı alacaklar takımın yıldızı o olacak bu yonetımden ne koy olu ne kasaba ben anlam veremıyorum bunların ısıne bız canımızı verecekken trabzonsporumuza bu sivriler neler yapıyor sonumuzu ALLAH hayır etsın bızı ALLAH tan baskası kurtaramaz artık.....

arkadasim of lu derken genel bir ibare kullanmamani tavsiye edrim ne yani bu takimin bu hale gelmesinde tek suclu oflular mi yazarken biraz dusunerek yazin ve herkesin antipatisini kaznmayin bu siteye giren yuzlerce oflu var ve yazdiklarin cok yanlis bu takimin bu hale dusmesinde herkesin payi vardir bir akcaabatli yada arsinli bu takima ne kadar sahip cikiyosa bir ofluda takimina enaz onlar kadar sahip cikar bu takim efsane olduysa sen oflularin oldugunada dua ediceksin

Oğuz B.
12.01.2007, 16:47
Trabzonspor Marcelinho'yu sattı
Trabzonspor, sezon başında Almanya'nın Hertha bsc Berlin takımından aldığı Marcelinho'yu, yine aynı ülkenin VFL Wolfsburg takımına verdi..

Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Marcelinho'yu isteyen Almanya'nın WFL Wolfsburg takımıyla dün başlayan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını söyledi.

İki kulüp olarak prensipte bir anlaşma sağlandığını ifade eden Sayitoğlu, futbolcunun Almanya'ya gittiğini kaydetti.

Trabzonspor ile WFL Wolfsburg'un 2 milyon 750 bin Avro'ya anlaştığı ve Brezilyalı oyuncunun bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra herhangi bir sorun çıkmaması durumunda imza atacağı kaydedildi.

Marcelinho, sezon başında Hertha BSC Berlin'den 2 milyon 325 bin Avro bonservis bedeliyle alınmıştı.

MARCELINHO'NUN PERFORMANSI

Trabzonspor ile bu sezon 17 lig maçının 15'inde ilk 11'de forma giyen ve 1290 dakika sahada kalan Marcelinho, 2 gol kaydedebildi.Ankaragücü ve Denizlispor maçlarında 1'er gol atma başarısı gösteren 31 yaşındaki oyuncu, zaman zamanda ortaya koyduğu performansla eleştiriler almıştı.

HERTHA'DA 65 GOL

2001-2006 yılları arasında Almanya'nın Hertha BSC Berlin takımında forma giyen Marcelinho, 155 lig maçında 65 gol atma başarısı göstermişti.5 kez Brezilya'nın (A) Milli Takımı'na çağrılan futbolcu, milli takım forması altında 1 gol kaydetmişti.

Oğuz B.
12.01.2007, 16:47
Marcelinho gitti http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifWolfsburg’la anlaşan Brezilyalı yıldız, bugün Almanya’ya gidiyor... Jena karşısında forma giymeyen Sambacı, maç bitiminde veda konuşması yaptı. Ziya Doğan’ın transferden haberi olmadığı öğrenildi.

http://www.ekolay.net/fanatik/images1/futbol/trabzon/12FAN4MAR-B-Y120.jpg

Pazartesi imza atabilir
Trabzonspor’da dün hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı... Antalya kampının son gününde Marcelinho’nun Almanya’nın Wolfsburg takımına transfer olacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Alman kulübünün, Brezilyalı yıldız için Bordo-Mavililer’e 2.5 milyon Euro önerdiği, buna karşılık Karadeniz ekibinin, 4 milyon Euro istediği ancak tarafların anlaşma aşamasına geldiği öğrenildi. Marcelihno’nun bugün Almanya’ya giderek sağlık kontolünden geçeceği ve pazartesi günü de Wolfsburg ile resmi sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Doğan öğrenince şaşırdı
Dün Almanya 2.Lig takımlarından Jena ile oynanan karşılaşmada forma giymeyen Sambacı’nın, maç bitiminde yaptığı açıklamada, “Henüz kesin birşey yok. Ancak burayı ve arkadaşlarımı çok özleyeceğim” demesi, akıllara transferin bittiğini getirdi. Bu arada, teknik direktör Ziya Doğan’ın yaşanan gelişmeleri dün öğrendiği dikkatlerden kaçmadı. Tecrübeli hoca, Marcelinho’nun açıklamasını dinlemesi için yardımcısını gönderdi. Doğan’ın olayları öğrenmesinin ardından şaşkınlık yaşadığı ve moralinin bozulduğu gözlendi.

Barış
12.01.2007, 17:00
Doğan öğrenince şaşırdı
Dün Almanya 2.Lig takımlarından Jena ile oynanan karşılaşmada forma giymeyen Sambacı’nın, maç bitiminde yaptığı açıklamada, “Henüz kesin birşey yok. Ancak burayı ve arkadaşlarımı çok özleyeceğim” demesi, akıllara transferin bittiğini getirdi. Bu arada, teknik direktör Ziya Doğan’ın yaşanan gelişmeleri dün öğrendiği dikkatlerden kaçmadı. Tecrübeli hoca, Marcelinho’nun açıklamasını dinlemesi için yardımcısını gönderdi. Doğan’ın olayları öğrenmesinin ardından şaşkınlık yaşadığı ve moralinin bozulduğu gözlendi.

O üzülmüş gibi yaptı biz de inanmış gibi yapalım bari :)

cınar#7
12.01.2007, 17:04
artık yerıne zıyanın ön lıberolarını izleriz

mondeo61
12.01.2007, 19:24
artık yerıne zıyanın ön lıberolarını izleriz

he he he
hiç sorma. iyi adam has adam diyoruz ama viyanada bile böyle savunma yoktu be. hayır savunma yap bişey dediğimiz yok ama gol yeme bari.

Hüseyin RİZELİ
12.01.2007, 20:13
bu adamı nası bıraktılar yaa takımdan 2. yarıda da bıse olmaz anlasılan..

mustafa08
12.01.2007, 22:03
Evet, Marcelinho Wolfsburga imzayi atti. Artik ne diyim? Tam bir Rezalet bu yönetim. Ben hep arkasindaydim Yönetimin ama bu saatden sonra güvenim kalmadi. Artik devolup gitsinler.

http://www.vfl-wolfsburg.de/...ae379854af6118552bd656a139e4e (http://www.vfl-wolfsburg.de/index.php?id=15446&tt_news=1226&cHash=65fbc2a04a&PHPSESSID=f5bae379854af6118552bd656a139e4e)

EmrahYalçınalp
12.01.2007, 22:11
Eeee, eski dost, Marce, başlığını kilitlemek bana kısmetmiş demek.

Seni tanıyalı ne kadar oldu hatırlamıyorum. 4-5 yıl vardır herhalde. Sayende Herta'lı oldum. Durup dururken yaptığın sihirbazlıklara aşık oldum. Sonra bir gün adın bizle anılmaya başladı. Güldüm. Senin bizde ne işin vardı? Zaten "alemci" idin. Gelsen de duramazdın. Çalışmayı sevmezdin, asiydin...

Sonra, geldin... Ben inanamadım. Hocalar geldi gitti... Sol kanatta hapsedilmiştin. Ama hayret, sorun çıkartmıyordun, koşuyordun. Acı çekiyordun, belliydi. Seni tanımayanlar seni "sıradan" ve "bitmiş" görüyor, sen de kendini ispat etmek zorundaymışsın gibi hissetmekten hoşlanmıyordun.

Neyse işte... olmadı. Bir kez bile gerçek yerinde göremedik seni, gittin. Yolun açık olsun. Kadromuzda görebileceğimiz en kariyer sahibi adam sendin muhtemelen. İlerde iyi hatırla bizi...