PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marcelo dos Santos Marcelinho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

Hekimoğlu
14.10.2006, 20:02
döktürdü resmen yavaş yavaş kendine geliyor.

Erkin
14.10.2006, 20:21
Evet sahanın her yerindeydi adeta hataları vardı ama hiç oyundan düşmedi. Yeri sol çizgi asla değil ortadan oynayınca daha yararlı oluyor.. Topun üstünden atlayıp rakibi geçtiği hareket de bombaydı :)

Uğurtan
14.10.2006, 21:06
Bugün bizim takımın en iyisiydi rahatlıkla diyebilirim çok iyi koştu en iyi maçıydı da diyebilirim..Ayrıca ilk kez depar attı şaşırdım:D

Bahtiyar
15.10.2006, 11:02
marce den kanat oyuncusu yapmaya çalışan ziyayı hala anlamış değilim. adamın bide şutu vardı etkili değildi ama kaleyi cepheden gören yerlerden şut çekebileceğini gösterdi. adamı sağ, sol ve defans heryerde oynatıyoruz bide şut bekliyoruz. bide yerinde oynatalım bakalım ne oluyor. kiki girdi adam sağa geçti böyle bişey olurmu. bunun ortasıda var dimi.
adamın başı döndü kanat değiştirmekten nerde oynadığını unuttu.

Bahtiyar
15.10.2006, 11:47
biraz da yanında top alışverişi yaptığı topçulara bakalım hakkında konuşurken.

Ali Özcan
15.10.2006, 12:18
mükemmel oynadı mükemmel...

Özsu
15.10.2006, 13:23
mükemmel oynadı mükemmel...

Sabrın sonu ..... :D:D

immortal_TS
15.10.2006, 20:06
Dünkü maçta tartışmasız sahanın en iyisiydi, Oynadığı maçlar arasında en göze batan futbolunu bu maçta sahaya yansıttı herşeyiyle mükemmeldi yavaş yavaş ısınıyor süpersin aynen devam..

onurkaradeniz
15.10.2006, 20:09
inşaallah fenere çakar da gönlümüzü tam fetheder

Özsu
15.10.2006, 20:20
inşaallah fenere çakar da gönlümüzü tam fetheder

İnşallah onurkaradeniz..

Salih61
15.10.2006, 20:26
Çalımları harikaydı yani ilerde çok bombalar patlatacak inş.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2006, 21:10
bu hali bile gayet iyi
adam işini yapıyor

frango
15.10.2006, 22:15
dun sahada baktıgımız zaman ben şahsen canlı ızledım adamın ayağına top yakışıyo vede bu takımda topu en ıyı bılen adamların başında gelıyo tek bı kusuru vardı dun vurması gereken yerlerde kaleye vurmadı nıye vurmadı bende hala anlamadım

subay
15.10.2006, 22:57
dun sahada baktıgımız zaman ben şahsen canlı ızledım adamın ayağına top yakışıyo vede bu takımda topu en ıyı bılen adamların başında gelıyo tek bı kusuru vardı dun vurması gereken yerlerde kaleye vurmadı nıye vurmadı bende hala anlamadım

Unutmayalim sag ayak oyuncusu degil marce, sol kanattan geldigi icin top sag ayagindaydi o pozisyonlarda.

My
16.10.2006, 03:35
İŞTE MARCE BU!

GİDEREK ISINIYOR
Trabzonspor'un büyük umutlarla transfer ettiği ancak henüz istediği verimi alamadığı Marcelinho, takıma giderek ısınıyor. Son maçlarda toparlandığı gözlenen Brezilyalı yıldız, K.Erciyes maçında ise en iyi futbolunu ortaya koyarken, alınan galibiyetin de baş mimarlarından oldu.

YILDIZ GİBİ
Erciyes maçında ofansta olduğu kadar defansif olarakta takıma katkı yapan ve takımın sıkıştığı anlarda sorumluluğu eline alan Marcelinho, "Henüz tam kapasite ile oynamıyorum. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağım. Bana gösterilen sevgi ve ilgiye güzel futbolumla karşılık vereceğim" dedi. (Karadeniz Gazetesi)

http://img244.imageshack.us/img244/5508/141006mac4sr1.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/)

sweetrose
16.10.2006, 07:28
Bu hafta performansı gerçekten güzeldi.. Çalımları ile göz doldurdu... yavaş yavaş takımın ortasahada ki beyni olmaya başladı..

haliskul
16.10.2006, 08:29
Bence kendisinin dediği gibi serbest oynamalı forvet arkası. Topu tutuşu, pasları ve ters topları çok iydi.İnşallah hep böyle devam eder.

melih61
16.10.2006, 09:46
bence ziya hoca haftaya hasanı kenara çekip musampa ile başlamalı! sol tarafa geçen musampa sayesinde serbest adam oynamaya başlar marcelinho!!! musampa defansif anlamdada iyi oyuncu bunuda belirtmekte yarar war!!!

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 12:28
Trabzon'u şampiyon yapacağım

Trabzonspor'un süper Brezilyalı yıldızı Marcelinho, Kayseri Erciyesspor maçındaki müthiş futbolu ile bordo-mavili taraftarları adeta büyüledi. Marcelinho, "Trabzonspor'u şampiyon yapacağım" dedi.

Kendimi buldum

Erciyesspor maçında güzel bir futbol ortaya koyan Marcelinho: Uyum sorununu aşıyorum.

Trabzonspor'un kendisinden çok şey beklediği Marcelinho, Kayseri Erciyesspor maçında ortaya koyduğu futbolla gönülleri fethetti. Brezilyalı oyuncu, geldiği günden bu yana büyük aşama kaydettiğini belirterek, "Daha da iyi olmaya çalışacağım. Kendimi buluyorum. Yeni teknik direktörümüz Ziya Doğan ile iyi bir hava yakaladık.
Bunu devam ettirip zirveyi mutlaka ele geçirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

valla yaparsın marce senden korkulur az daha formunu bulsa tamamdır tek başına maç alabilceği zamanlar yakındır

Sir vancoach
16.10.2006, 18:19
marce kendine geliyor bence bu daha %60...
adam mükemmel teknik yattarinhoda gelince ulaaaaaaaaa...
tutamayrum uşaklar haydeeeee...

Şentürk
16.10.2006, 19:13
yarın akşam 23.00 da trt3 te maçın tekrarını vericek(90 dk.) izleyin marcelinhoyu.

murat
16.10.2006, 19:17
Marcelinho Turk futboluna alismaya basliyor. Marcelinhonun uyum sorunu bence Trabzonsporla alakali degil bizim Turkiyede oynanan agresif futbolla.

Özsu
17.10.2006, 09:44
Dahada iyi olacağından şüphem yok . Takıma birde Musampa , Yattara eklenirse çok iyi olacak..

Özge
17.10.2006, 15:36
her geçen gün takıma daha da alışıyor performansı daha da artıyor geçmiş haftalarda marcelinhoyu hiç hakemin yanına giderken görmedim bir tek bu hafta gitti alışıyor yani

Hüseyin Çümen
17.10.2006, 18:26
takımda farkettinizmi bilmiorum da sürekli performansı iyiye giden bi marcelinho var her maç öncekine göre daha ii oynamaa başladı febe maçına kadar zireveye vuracak inşallah marcelinho trabzonu şampiyon yapacam dediyse ondan korkulur arkadaşlar
ayrıca türkiyede gerçekten çok agressif futbol var onada nasıl cevap vermesi gerektiğini erciyes maçında gördük

Zugasi Berepe
18.10.2006, 02:35
çok süper geldigi günden beri iyi idi daha iyiye gidiyo saha da süper pas yapıyo
sanki yıllardır bu takımda oynuyo gibi ben çok begeniyorum

iyiki ricardinhoyu almamışız adam sahada geziyo be

FERO61
19.10.2006, 18:37
desturrrr...kadir geceniz mübarek olsun

Berk Eren
19.10.2006, 18:48
marcelınhoya yıldız demeyenler var ya anlam vermek cok zor..tum dunya adama yıldız dıyor bız demıyoruz..Vahid hoca demıstı ya Trabzonlular takımlarını dunyanın en ıyı takımı sanıyorlar,o hesap yanı!!marce geldıgınden berı cok ıyı oynuyor aslında,hele son macında kayserı macında ınanılmaz oynadı,sahanın en ıyısıydı..97 kere topla bulusmus(bunun ıcın yıldız ıste)osasuna macını alıp ızleyın tekrar tekrar,marce topu ayagına aldıgı anda 3 osasunalı hemen baskı yaptı,her pozısyonda..marce suanda ıyı ama bıraz daha destek olunup,zaman verılırse,alexden daha yararlı olacak,ızleyın gorun..

yavuss
19.10.2006, 18:52
oncelıkle herkesın kadır gecesını kutluyorum...esas konumuza gelırsek sımdı adam kendını bulmaya basladı bunda sora daha ıyı olucak lıgı sallıcaz onunla beraber..... ALLAHIN IZNIYLE SAMPIYON OLUCAZDA.....

tigin
19.10.2006, 18:57
Bu başlıkta yazılan mesajların futbolcular bölümündeki başlıkta yazılanlar ile arasında bir fark göremiyorum.iki başlık birleştiriliyor.
ahanda birleşti.

Erkan
19.10.2006, 19:10
Bu sene biz sampiyon uzz.................... 3 buyuklerde tik yok, geriye kalan tek ve en buyuk Trabzonsporumuz var:). Manisa dayanamaz..... ocaka kadar b iz boyle duralim . Fenerin oyunlari bize islemesin Manisaya konsantre olsunlar... Sonra tam gaz sollamaya baslariz :)..

champions
19.10.2006, 22:47
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191006gidis6.jpg

Beytullah
20.10.2006, 00:08
bu adamda cok ıs var zaten bellı kumasında ileride bize katkısı cok daha iyi olacak hele bide yattara gelsın o zaman kım tutar bizi ;)

Volkan Yavuz
20.10.2006, 00:32
I LOVE YOU MARCELINHO

Iyi aksamlar herkese

frango
20.10.2006, 09:47
evet bu akşam da ıyı bı performans beklıyorum ondan hayde aslanım al kopar bu maçı

FarozluAlper
20.10.2006, 12:14
ArkadaŞ 3 BÜyÜk Dİye BİŞey Yok Tek BÜyÜk Var Trabzonsporumuz

Jackdaniels
20.10.2006, 15:46
Abartısız söylüyorum Bu zamana kadar türkiyeye gelmiş en büyük yıldız....

Mollasalihoğlu
20.10.2006, 15:48
Dün şu yorum aklıma geldi uefa keyfi yaparken..
iyi ki ricardinho'yu almamışız..

champions
20.10.2006, 15:49
bu maçta da geçen maçtaki performansını göstermesini bekliyorum kaleye şut çekme yeminide bozar inşallah bumaçta

champions
20.10.2006, 15:51
Dün şu yorum aklıma geldi uefa keyfi yaparken..
iyi ki ricardinho'yu almamışız..

evet haklısın burda biçok arkadaş bjk alırken yönetimi okadar eleştirdilerki anlamsızca marcelinhoyu almışız üstüne bide ricardinhoyu istiyosun aynı mevkiye 2 adam yok ricardinho marcelinhodan daha iyiymiş falan ama şimdi ses yok neden ricardinho ortalıkta yok

firidin61
20.10.2006, 15:56
Abartısız söylüyorum Bu zamana kadar türkiyeye gelmiş en büyük yıldız....

hagi yi unutmamak lazım...bencede hagi le beraber en büyük yıldız!!!

Mollasalihoğlu
20.10.2006, 16:15
Marcelinho bence daha tam kapasitesinde değil,hele o günler gelsin Hagi ile kıyaslarız..
benim bildiğim Marcelinho Hagi'nin 2 maçta koştuğunu bir deparda koşar...

Özge
20.10.2006, 17:07
MARCELINHO: "BANA GÜVENİN"

Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Marcelinho, performansının her geçen gün yükseldiğini ifade ederek, "Şu anda tam anlamıyla istediğim konumda değilim. Ama takımın olduğu gibi benim de verimim her geçen gün artacak. Taraftar bana ve takıma güvenmeye devam etsin" dedi..

Ziya Doğan yönetiminde başarılı bir çıkış yakaladıklarını ve bu çıkışı devam ettirmeye kararlı olduklarını vurgulayan Marcelinho, "Takımda arkadaşlık havası çok iyi. Zaten büyük başarılar bu tür ortamlardan doğar. Herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Bu saha içinde de böyle, saha dışında da. Son haftalardaki performansımız da memnuniyet verici. Bence çok iyi futbol oynuyoruz ve bu performansımızla da şampiyonluğu hakediyoruz" dedi.

Marcelinho, kendisinin de performansının her geçen gün yükseldiğini ifade ederek, "Şu anda tam anlamıyla istediğim konumda değilim. Ama takımın olduğu gibi benim de verimim her geçen gün artacak. Buna inanıyorum. Taraftarın ve camianın da hem bana hem de takıma güvenmesini ve inanmasını istiyorum" dedi.

DOĞAN: SERİ LAZIM
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise takımın havaya girmesi için birkaç galibiyet üstüste almak zorunda olduklarını söyledi. 5. haftada takımın başına geçtikten sonra ligde ve Avrupa kupalarında oynanan 7 maçta yenilgi yüzü görmeyen Trabzonspor' un gerçek kimliğine yavaş yavaş kavuştuğunu belirten Doğan, "Oyuncularımızın kendine güvenleri artıyor. bunun iyice yerine oturtulması için üstüste birkaç galibiyet almamız gerekiyor. Böylece oyuncularımız ve camia havaya girer" diye konuştu.

Ali Özcan
20.10.2006, 18:07
Dünya yıldızı...Tek kelimeyle star oğlu star...Her hareketinden belli...Ama niye 4 yıldız bu konu ...5 olsun yawwwwww...Hadi şu konuya bi oy verin...

Terzioğlu
20.10.2006, 19:01
iyide güzelde henüz isteneni veremedi , umarim bu aksam dagitir ;)

Erbay
21.10.2006, 12:01
Serbest vuruşları dışarı atmaktan başka bir şey yapmadı.Aslında takım olarak çok kötüydük.O da takıma ayak uydurdu.

ronin1975
21.10.2006, 12:19
Son 2-3 maçtır aslında gözle görülür bir toparlanma ve uyum vardı ama dün gece galiba Smart61'in de dediği gibi,o da takıma ayak uydurdu...yani umarım öyledir.
Bir de bu arkadaşımız tüm röportajlarıda Berlin'deki gece hayatını özlediğini söyleyip duruyor....Sayın yöneticilerimiz....su stad projesiyle beraber,bir de Trabzon'a bir gece klubu projesi yapın da,bu adam artık Berlin'deki gibi oynasın..:)

CeSS
21.10.2006, 23:17
Benmi yanlış topçu seyrediyorum acaba. Tamamen düz bir futbolcu. türkiye liglerinde bunun gibi çok topçu var. Bir çuval para verdik. Hiç bir özelliği yok. Topa girerken çekinerek giriyor. Dün çıplak gözle ilk yarı neredeyse sadece ona baktım. Hikaye adam. Keşke yerinde 10'da bir fiyatına Lazarov olsaydı dedim.

Erman
22.10.2006, 00:18
Sayın yöneticilerimiz....su stad projesiyle beraber,bir de Trabzon'a bir gece klubu projesi yapın da,bu adam artık Berlin'deki gibi oynasın..:)

Haha! Muhteşemsin hocam. Ama baksana, adam "çok hızlı yaşadım, buraya sadece futbol oynamaya geldim" diyor. Göreceğiz. Ama önerini unutmayalım. O kadar para yatırdık, işe yarayacaksa bir de gece kulübü açarız. Hem de Trabzonlu gençler Meydan birahanaleri dışında bir yer görür.;)

Özsu
22.10.2006, 18:02
Marcelinho daha iyi form bekliyoruz senden..

cakir28
22.10.2006, 18:53
biraz sabir...Marca nin kalitesi ordada...cikis yapacana inaniyorum....

Bartuğ13
22.10.2006, 19:00
sanmıyorum.avrupadan bize anca çürükler geliyo zaten.çok kızdırıyo bu herif beni kusura bakmayın yani

Özsu
23.10.2006, 08:40
Ben hep savundum Marcelinho yu ama benide kızdırmıyor değil açıkçası.

cınar#7
23.10.2006, 22:02
ziya doğan yine sol kanatta oynattı gençlerbirliği maçında bide tam Musampayı aldı marcelinhoyu çıkardı eger marce cıkmasaydı sola musampa marcelinhoda forvet arkası yanı asıl yerınde oynasaydı, işte o zaman maç çok farklı olurdu.hep bunlar ziya doganın hatası.

Hüseyin İlkin
24.10.2006, 21:34
sen kımsın kıı o buyuk TRABZONSPOR formasını yere atıon.marcelınho ıle acılen konusulması lazımm.

Lapina
24.10.2006, 21:58
TRABZONSPOR formasindan buyuk degilsinnnnn Marcelinhoo Milyon Dolar degerin olabilir ama TRABZONSPOR Formasindan buyuk degilsin..

cınar#7
24.10.2006, 22:31
TRABZONSPOR formasindan buyuk degilsinnnnn Marcelinhoo Milyon Dolar degerin olabilir ama TRABZONSPOR Formasindan buyuk degilsin..
olayı cok buyutuyosunuz o hareket ziya doganaydı Trabzonspora değil

Selman
24.10.2006, 22:33
olayı cok buyutuyosunuz o hareket ziya doganaydı Trabzonspora değil

Üstündeki forma Ziya Doğan denen bjk'linin değil Trabzonspor'un forması.Yönetimin gereğini yapacağını umut ediyorum.:mad:

cınar#7
24.10.2006, 23:04
Üstündeki forma Ziya Doğan denen bjk'linin değil Trabzonspor'un forması.Yönetimin gereğini yapacağını umut ediyorum.:mad:
tepkisini başka nasıl gosterebilirdi ziya dogana gidip tukurerekmi?hem avrupa boyle şeyler cok oluyo ama kimse bu kadar tepki wermiyo.zaten sonradan anlar hatasını boyle tepki olacagını bilseydı yapmazdı.Lutfen sakin olalım...

Erdem Keser
24.10.2006, 23:04
faturaya sana cıkaran ziyaya inat arkandayım kocum sahada mucadele eden 3 futbolcudan birisin ayrıca o hareket takıma degil haksız yere oyundan alan ziyaya tepkiydi ama keske yapmasaydın

subay
24.10.2006, 23:23
Bugün Marcelinho iyi oynamadiki. Belki de kendine kizmis olabilir neden eskisi gibi oyniyamiyorum diye.

agahozlu
24.10.2006, 23:24
marcelinho gol pası harikaydı.oyunun ilk 15 dakikası etkiliydi geri kalan kısımda bir şey yapmadı.kapasitesinin çok altında oynuyor

Fanatik28
24.10.2006, 23:49
Marcelinho düsmanlarina firsat dogdu. Medyada gerekeni yapti ve yapacak. Avrupa`da bu gibi durumlarda para cezasi verilir. Bizimde yapmamiz gereken bu. Oyuncu kaybetmek sizin icin bu kadar kolay degil mi?

CeSS
25.10.2006, 00:18
Aslında sana değil , seni bize topçu diye kakalayanlara yazıklar olsun !... 70 dakika sahada gezindin , Ziya Hoca sana iyi tahammül etti. Yaptığın bir olumlu hareket yok. Hücuma katkın yok , takım oyununa katkın yok. Birde terbiyesizlik yapıp formanı yere atıyorsun.

Umarım o formayı bir daha zor görürsün ...

sweetrose
25.10.2006, 00:20
tepkisini başka nasıl gosterebilirdi ziya dogana gidip tukurerekmi?hem avrupa boyle şeyler cok oluyo ama kimse bu kadar tepki wermiyo.zaten sonradan anlar hatasını boyle tepki olacagını bilseydı yapmazdı.Lutfen sakin olalım...

Burası Avrupa değil..Onlar futbolu ticarete dökerek oynuyorlar...Ortak paydaları bile yok takımlarında.. Bizim ortak değerlerimiz bu takımın renklerine aşık olmamız... Herkes haddini bilecek...

Analyzer
25.10.2006, 00:26
Yaptığın bir olumlu hareket yok. Hücuma katkın yok ,

Asist yapmak senin olumlu hareketler listene girmiyor/hücuma katkıdan sayılmıyor galiba. Maç boyu koşmak da senin olumlu hareketler listende yok. "Futboldaki olumlu hareketler" nelerdir bi açıkla da bilelim.

cınar#7
25.10.2006, 00:30
Burası Avrupa değil..Onlar futbolu ticarete dökerek oynuyorlar...Ortak paydaları bile yok takımlarında.. Bizim ortak değerlerimiz bu takımın renklerine aşık olmamız... Herkes haddini bilecek...
ewt burası avrupa deil,hadi oldurelim marcelinhoyu sahaya 11 tane savaşçı asker çıkmıyo orda futbol oynanıyo.resmen saçmalıyosunuz herkes haddini bilecekmiş sanki o hareketi Trabzonspora yaptı kel ziyaya yaptı o hareketı,olayları buyutmek için elinizden geleni yapıyosunuz

CeSS
25.10.2006, 00:36
Asist yapmak senin olumlu hareketler listene girmiyor/hücuma katkıdan sayılmıyor galiba. Maç boyu koşmak da senin olumlu hareketler listende yok. "Futboldaki olumlu hareketler" nelerdir bi açıkla da bilelim.

Ben sana olumlu hareketleri saymadan önce , sen Marcelinho'nun yaptığı asistleri yaz bakalım. Adam aldığı her topu yanındakine veriyor. Bumudur asist dedigin şey ? Kaç tane hatalı pası var sayabildinmi. Gökdeniz , Ersen ikilisine kaç tane top attı , bunları söyleyiver ??? Biz bu adama bir çuval para verdik. GOlcü diye , kaç maç kurtardı bunları söyle bakalım. Senin kıstasına göre koşmak başarıysa , maratoncuları alalım bu takıma , daha ucuza gelirler bunlardan.

İlk yarıda birde pozisyonu varki , korkmadan girse kaleciden topu sökecek ve golü atacak. Kız gibi top oynamakla olmuyor bu işler...

ozcilingir
25.10.2006, 00:46
Dünya yıldızı !!! Sana ne diyeyim , diyememki , TRABZONSPOR formasına bu hareketi yaptıranlar UTANSIN

Ugur Kurucelik
25.10.2006, 00:46
ya arkadaslar niye abartiyonuz bukadar Marcelinho gercekten kaliteli bir oyuncu onu kaybetmiylim

cınar#7
25.10.2006, 00:51
Ben sana olumlu hareketleri saymadan önce , sen Marcelinho'nun yaptığı asistleri yaz bakalım. Adam aldığı her topu yanındakine veriyor. Bumudur asist dedigin şey ? Kaç tane hatalı pası var sayabildinmi. Gökdeniz , Ersen ikilisine kaç tane top attı , bunları söyleyiver ??? Biz bu adama bir çuval para verdik. GOlcü diye , kaç maç kurtardı bunları söyle bakalım. Senin kıstasına göre koşmak başarıysa , maratoncuları alalım bu takıma , daha ucuza gelirler bunlardan.

İlk yarıda birde pozisyonu varki , korkmadan girse kaleciden topu sökecek ve golü atacak. Kız gibi top oynamakla olmuyor bu işler...
Marcelinhoyumu tartışıyosun o adam dunya yıldızı onun gibi oyuncuları belki bi daha takımımızda goremıycez

we buna ragmen takımda en fazla koşan oyuncu we bunun maratonla alakası yok Marcelinho gibi oyuncular(Alex,Ricardinho)hiç bir zaman pres yapmazlar yani defansa yardım etmezler ama Marcelinho canını dişine takarak elinden geleni yapıyo

Özsu
25.10.2006, 00:52
Ricardinho , Ricardinho tutturmuştuk o napıyor ppeki beşiktasta. yada su fenerdeki deiwid. Arkadaşlar Marcelınho daha ıyı bı futbolcu ama suanda cok ıyı oynayamadıgı dogru. ama onu olumsuz etkılememelı. takımımıza kazandırmalıyız

CeSS
25.10.2006, 00:56
Evet Marcelinhoyu tartışıyorum. Bu adam dünya yıldızı felan degil. Safsata bunlar. Dünya yıldızı dedigin adam geldiğinden beri en az 5-6 maç çevirirdi. Bizimki sadece dolanıyor ortalıklarda. Hücuma bir katkısını görüyormusun. Kaç tane golde imzası var ( Kendi attığını bırak , asistlerini söylesende yeter )

Böyle dünya yıldızı istemiyorum.

Benim için Dünya yıldızı Ronaldinyo'dur. Thery Henry'dir. Ama onlar bile Trabzonsporda oynayıp , Trabzonspor formasını yere atsa , benim için bir hiçtir.... bilmem anlatabildimmi ....

Selman
25.10.2006, 01:01
Evet Marcelinhoyu tartışıyorum. Bu adam dünya yıldızı felan degil. Safsata bunlar. Dünya yıldızı dedigin adam geldiğinden beri en az 5-6 maç çevirirdi. Bizimki sadece dolanıyor ortalıklarda. Hücuma bir katkısını görüyormusun. Kaç tane golde imzası var ( Kendi attığını bırak , asistlerini söylesende yeter )

Benim için Dünya yıldızı Ronaldinyo'dur. Thery Henry'dir. Ama onlar bile Trabzonsporda oynayıp , Trabzonspor formasını yere atsa , benim için bir hiçtir.... bilmem anlatabildimmi ....

Bence anlatamadın abi.Çünkü bunu normal olarak algılayan arkadaşalrımız var aramızda.Bu harekete normal diyenler Trabzonspor formasını da normal olarak görüyordur ki buna da bişe diyemiyorum.Aynı takımın taraftarlarıyız.

cınar#7
25.10.2006, 01:02

iyi bekle Ronaldinhoyu o zaman onunda eli kulagındadır bizim cagırmamızı bekliyo zaten

Hucuma katkısı dıyosun T.Direktör ziya oldukça tabiki dogru durust goremeyız adamı sol kanatta oynatuyo hatta bazen defansın soluna geldigi bile oluyo ordan nasıl gol atcak?asıl bolgesınde oynatsa cok farklı olur

Erdem Keser
25.10.2006, 01:03
yahu tutturdular bi cuval para verdik yok ya bide vermeseydiniz adamın kapasitesine bakın bitek sanki bizim takım para veriyo topcuya bırakın bu zihniyeti artık adamdan tek basına ne yapmasını bekliyosunuz... 3 onliberolu ve ileriye tek top dahi atamayan bi takımın ortasahasından nekadar yardım geliyo ve her topu yana veriyormusmus izleyin bakın bu adam topu ayagına aldıgı zaman kim yanına yardıma geliyorda ileriye pas atsın atsın yapsın tek basına yensin oynasın demek kolay nede olsa biz cok biliyoruz ya ne de olsa bir cuval para verdik o adama essek gibi cıkıp oynicak ..ya her macın ardından bir cuval para bir ton para yazıklar olsun boyle taraftarlıga birtek eleşstiri bir tek kostek olmak degildir taraftarlık su olaya biraz tarafsız yaklasın ve mantıklı dusunun bu takımda bu zihniyet varken bu adamdan tek basına bişey yapmasını beklemek yersiz olur kusura bakmayın ama bu tarafatara marcelinholar cok geliyor kaldıramıyoruzzz bşizim takıma hasanlar huseyinler gerekli

Analyzer
25.10.2006, 01:08
@cess, Manisa maçından sonra "tek bir olumlu hareketi yok" yazmışsın. Bu maçta asist yaptı, koştu, bunlar olumlu hareketten sayılmıyor mu? dedim. Okuduğunu anlamak konusunda sıkıntıların varsa bunları çalışarak giderebilirsin. Senin yazına yorum yaptığım için de pişman oldum. Değmezmiş.

CeSS
25.10.2006, 01:12
Yahu tabiki bir çuval para veriliyorsa iyi oyun oynamasını beklemek en büyük hakkımız. Dünya yıldızı diye alıyorsak maç kurtarmasını beklemek en büyük hakkımız. Biz bu adamdan bunları bekliyoruz. Haa sizler beklemiyorsanız o ayrı. Zaman verin zaman verin , daha ne zamanı vereceğiz . İlk devre bitiyor neredeyse , kaç maç aldı , kaç maç çevirdi.

Erciyes maçında Lazarov seyrettinizmi , tek başına kök söktürdü bize. Ve biz bu adamı 300 milyara almamıştık. Şimdi Marcelinho'ya verilen paraya acıyorum. Bu adam bize dünya yıldızı diye atılan çok iyi bir kazıktır.

CeSS
25.10.2006, 01:16
@cess, Manisa maçından sonra "tek bir olumlu hareketi yok" yazmışsın. Bu maçta asist yaptı, koştu, bunlar olumlu hareketten sayılmıyor mu? dedim. Okuduğunu anlamak konusunda sıkıntıların varsa bunları çalışarak giderebilirsin. Senin yazına yorum yaptığım için de pişman oldum. Değmezmiş.

Benim hiç bir şeyde sıkıntım yok arkadaşım. Tek sıkıntım senin gibi ne yazdığını bilmeyen ukala tiplerle olabilir. Yorumu oku, hoşuna gider gitmez , kendi yorumunu yap. Terbiyesizligin luzümü yok...

Erdem Keser
25.10.2006, 01:28
Yahu tabiki bir çuval para veriliyorsa iyi oyun oynamasını beklemek en büyük hakkımız. Dünya yıldızı diye alıyorsak maç kurtarmasını beklemek en büyük hakkımız. Biz bu adamdan bunları bekliyoruz. Haa sizler beklemiyorsanız o ayrı. Zaman verin zaman verin , daha ne zamanı vereceğiz . İlk devre bitiyor neredeyse , kaç maç aldı , kaç maç çevirdi.

Erciyes maçında Lazarov seyrettinizmi , tek başına kök söktürdü bize. Ve biz bu adamı 300 milyara almamıştık. Şimdi Marcelinho'ya verilen paraya acıyorum. Bu adam bize dünya yıldızı diye atılan çok iyi bir kazıktır.
ilk once benim ne yazdıgımı bir oku oncede sırf cevap vermek için yazı yazma once takımın ortasahasının haline bak sonra marceyi eleştir ama bu kadar kopuk oynayan bi takımda geriden pas alamayan bi futbolcudan tek basına bişey beklemek yersiz olur diyorum adı ustunde takım bu sonucta herkes gorevini yapmalı eger dişli hersey takır takır işliyorsa ozaman eleştir ama onliberolar dokulurken birtek marcelinhoyu eleştirmek anlamsız sonucta birr takım için mucadele ediyor hepsiii para verildi die illaki herseyi tek basın o yapacak diyosan sana baska birsey demiyorum galatasaray zamanında haginin arkasında ve yanında oynayan adamlara bak alexin yanında oynayan adamlara bak ondan sonra performansı konusunda eleştir geitr ve sadece eleştirmek ugrunada elini yorma zahmet edipte

CeSS
25.10.2006, 01:33
Bak sevgili Arkadaşım. Hangi başlığa yazdığına sen bak önce ne yazııyor yukarda.
Marcelinho yazıyor okuyamadıysan ben sana söyleyeyim. Yani burada Marcelinho hakkındaki görüşlerimizi yazabiliriz degilmi . Takımın orta sahası için görüşlerimizi başka başlıklarda yazarız.
Senin beğendigin bir futbolcuyuda eleştiremem diye bir kuralmı var. Neden bu ben iyisini bilirim huyundan vazgeçmiyorsun. Sen begeniyorsun , ben begenmiyorum bu kadar basit olay. Önce yapılan yorumlara say7gı göstermesini ögrenin , sonra yorumlarınızı yapın...

Analyzer
25.10.2006, 02:15
*******Edit*********

coolank
25.10.2006, 02:21
bir konuya dikkatinizi çekmek isterim .. marcelinho sizce yerinde mi oynuyor adam bas bas bagırdı kaç kez burası benim asıl yerim degil diye ....biraz da bunu düşünmemiz gerek .... ve bence takıma faydalı bir futbolcu ...en azından topu atacagı yeri biliyor .. şuna katılıyorum belki şu ana kadar tek başına bir maçı çevirmedi ama dediğim gibi adam bence tam yerinde oynamıyor .... ve son bir dip not bence oyundan çıkacak kadar kötü değildi

saglam
25.10.2006, 02:26
Arkadaşlar birbirimize hakaret derecesinde yorum yapmamız yakışık almıyor.

Analyzer
25.10.2006, 02:29
Serkan haklısın, ben mesajımı düzelttim aynısını cess'ten de bekliyorum

Fanatik28
25.10.2006, 03:00

Yani sen Lazarov`u seyretmek istiyorsun. Bu adam ligin genelinde ne kadar iyi oynuyor biliyormusun? Televizyonda iki mac iyi oynadi diye adam mi alacagiz. Artik Bulgaristan milli takiminada cagrilmiyor. Marcelinho aldigi parayi haketmiyor diyorsun. Pekiyi aldigi parayi hakeden futbolculari bir saysana bana lütfen.
Simdi diyeceksin ki, burada Marcelinho`yu konusuyoruz. Diger futbolcu topiclerindede bunu sorguladin mi, merak ediyorum dogrusu.

Erman
25.10.2006, 03:09
Ziya Doğan'ın kurbanı oluyor iki haftadır. Bu adam hiç oynamaz, iki dakikada iki şey yapar, maçı çevirir. Sen git çıkar Marcel'i koy Musampa'yı. Sözüm ona değişiklik yaptı güya.

Öte yandan, Trabzonspor tarihinde kaç futbolcu çıkarıp formasını yere atmıştır? Biz bunlara alışık değiliz.

CeSS
25.10.2006, 09:16
Serkan haklısın, ben mesajımı düzelttim aynısını cess'ten de bekliyorum

Bak Sevgili Arkadaşım , Kimsin , necisin , ne iş yaparsın bilmiyorum. Fakat şunu iyi biliyorumki burada yorum yapmaktan çok yazdığın yazılar provakatörce, yorum yapmak yerine ikili polemikler çok hoşuna gidiyor. Burada iyi bir izleyiciyim. Kimin neler yazdıgını , kimin neyi destekledigini , nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını az çok biliyorum.

Daha önceki yazılarındada yine ikili polemiklerin var. sana tavsiyem yapılan yorumlara saygı göstermen , karşındaki insanlar arkadaşın , ağabeyin , kardeşin olmasından önce renkdaşın. hiç olmazsa önce buna saygı göster.

Ben marcelinho'yu begenmiyorum. Ve beğenenlerin diretmesiylede begenecek değilim. Marcelinho çıkar topunu oynar , bir kaç maç çevirir o zaman beğenebilirim. Ama bu adama verilen onca para yazık diyorum , bunun gibi çok topçu var Türkiye'de.

Benim düzeltilecek bir mesajım yok, Senin yazdıklarına cevap olarak yazılmış bir mesajım var. Senin ilk mesajını düzeltmen gerekiyor. Yoksa hakaret dolu ikinci mesajını ( okumadım ama editlediğine göre mutlaka öyledir ) editlemissin ne olurki.

Uyuyup kalktıktan sonra , sakin kafanla bütün yazılanları bir daha oku , olay nerede başlamış , önce kim ne demiş bunlara bir bak. Haa birde tavsiyem buraya polemik için girme . Polemik istiyorsan özel mesajım var oradan bana ulaşabilirsin.

Erdem Keser
25.10.2006, 11:28
cess@ sevgili abicim olabilir begenmeyebilirsin ama neden kendini sartlandırıyosun ki kendini marcenin oyununu eleştirmek için yani bu adam erciyes macındadamı top oynamadı dun kü macta olumlu bişey yapmadı demişsin asist yapmadımı ama sanada hak veriyorum cunku herkes gibi sende kariyeri bu kadar parlak olan bir insandan daha cok sey bekliyorsun ama ne yazıkki bu sistemle bu takımda bu onliberolarla bu adamda tek basına birsey yapmasını beklemek cok fazla iyimserlik olur ...

AYYILDIZ
25.10.2006, 12:00
cess@ sevgili abicim olabilir begenmeyebilirsin ama neden kendini sartlandırıyosun ki kendini marcenin oyununu eleştirmek için yani bu adam erciyes macındadamı top oynamadı dun kü macta olumlu bişey yapmadı demişsin asist yapmadımı ama sanada hak veriyorum cunku herkes gibi sende kariyeri bu kadar parlak olan bir insandan daha cok sey bekliyorsun ama ne yazıkki bu sistemle bu takımda bu onliberolarla bu adamda tek basına birsey yapmasını beklemek cok fazla iyimserlik olur ...

+1967
+1967
+1967

marcelinhos100
25.10.2006, 13:40
bakın abi hoca topçulara demeli ki topu verin marceye o da top dagıtsın siz alexi defansın solunda sağında top çıkartırken gördünüz mü marcelinho bunu yapıyor rafaelişn golünde kale içinde o bekliyor oysa en ileride olması gerekiyor yoksa yaptığı asisti herkes yapamaz gelmeyin dolduruşa destekleyin şöyele 3 4 sene oynasın bu adam hagiyi hatırlamıyorsun adam uefa finalinnde kırmızı kart gördü ama ne oldu inadına marcelinhoooooooooooooooooo

CeSS
25.10.2006, 13:43
@chovy

Nihayet anlaşmaya başlıyoruz. Tabiki dünya çapındaki bir yıldız diye aldıysak Marcelinho'yu , ondan daha çok şeyler beklemek hakkımız değilmi ?. Mesela Yattara, onu dünya çapında bir yıldız olarakmı aldık , Hayır. Ama kaç tane maç çevirdi , kaç tane asist yaptı , kaç tane gol attı. Göz bebeğimiz oldu , yedekteyken oyuna girdiginde tribünler hareketlendi. İbrahim Yattara diye tribünler inledi.

Ama dünya yıldızı diye aldığımız adam bizi heyecanlandırmıyor. Tribünleri hareketlendirmiyor. Tek başına maç kazandırmıyor , neden , neden neden ???

Analyzer
25.10.2006, 14:25
@cess seni tanımıyorum, yorumlarını takip ettiğim söylenemez. Zaten kişilerle değil fikirlerle ilgilenirim. Seninle özel bir problemim yok. Sen sakin kafayla okursan göreceksin ki ben zaten senin mesajına yorum yaptığım için baştan pişman olmuştum. Sevmiyorum senin gibilerle uğraşmayı. Buraya polemik için girdiğim de düpedüz yalan. Polemikçi arıyorsan sana tavsiyem aynaya bakman olacak:) Futbolcular kısmında senin son mesajlarını arattım ve sürekli başkalarıyla polemik içinde olduğunu gördüm. "Ukala"lar "terbiyesiz"ler, insanların zekalarına hakaretler havada uçuşuyor. Ahan birkaç örnek:

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=505889&postcount=129

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=505857&postcount=126

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=483965&postcount=1218

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=478501&postcount=1069

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=340766&postcount=549

bordox
25.10.2006, 14:29
Vestel maçında Marce ilk defa doğru yerinde yani forvet arkasında oynadı.Bence çokda güzel oynadı,formayı atmasına gelince o hareketin yanlış olduğunu öğrenecek ve bir daha yapmayacak inşallah.

Cafer KILIÇSOY
25.10.2006, 14:55
Adam Trabzonspor formasını yere atıyor, bazı arkadaşlar '' büyütmeyin '' diyebiliyor. Yazık yazık çok yazık.

Geldiğinden beri söylüyorum Marcelino koskoca bir ''HİÇ''. kabul etsenizde etmesenizde bu böyle.

O yere attığı formayı alıp Marselino'nun gırtlağına kadar sokmak vardı ama neyse....

Helal olsun. Sayenizde adam kendini bişey zannetti ya. Halbuki o forma için canımızı vermezmiydik biz.

OLCAY ÇAKIR
25.10.2006, 17:21
bir özür ve birazda ceza...rize maçında kadroda...
hayat böyle bişey cafer kardeşim...değerler tepetaklak...
adı da profesyonellik...

Adam Trabzonspor formasını yere atıyor, bazı arkadaşlar '' büyütmeyin '' diyebiliyor. Yazık yazık çok yazık.

Geldiğinden beri söylüyorum Marcelino koskoca bir ''HİÇ''. kabul etsenizde etmesenizde bu böyle.

O yere attığı formayı alıp Marselino'nun gırtlağına kadar sokmak vardı ama neyse....

Helal olsun. Sayenizde adam kendini bişey zannetti ya. Halbuki o forma için canımızı vermezmiydik biz.

marcelinhos100
25.10.2006, 18:34
ara helal sana marce inadına marce koçum benim marce sen aldırma bunlara bunlar alışmışlar futbolcuya küfret söv aarbasını evini kurşunla dayak at ses çıkarmasın al formanı öp oglum emret takıma bana atın de yattra geliyor az kaldı rahatlayacaksın gollerin de geliyor bizi ancak sen yattara şampiyon yapabilir

Erbay
25.10.2006, 18:41
Rakip kaleci tehlikeli top geliyor,Marcelinho yürüyor.Gir topa be kardeşim.Ne kadar nazik oynuyor.Çok sıradan oynuyor bunu kimse inkar edemez.Çıkarken de hareket yapıyor.Sanki süper oynadı.Gökdenizi çıkarsa,Gökdeniz o hareketleri yapar mıydı?O formayı yere atar mıydı?

CeSS
25.10.2006, 18:51
Zahmet etmissin bayağı uğraşmıssın ama kayda değer birşey bulamamıssın. Kopyaladığın şeylerinde çoğu dün akşam chovy ile olan konuşmalar ve onlarda kesinlikle ne bir hakaret var , nede aşağılayıcı bir şey. Zaten chovy ile özelden konuştuk ve sorunumuzu hallettik. Seninlede özelden konuşalım dedim , sen istihbarat yapmaya kalktın. İyide yapmıssın cünkü özeldende yazsan seninle birşey çözeceğime inanmıyorum bu saatten sonra. Kopyaladığın şeyleri iyi bir oku bakalım kim bana ne demiş ben onlara ne demişim. Sanki bir şeyler varmış gibi kopyalamıssın.

Bektaşiye sormuşlar : neden namaz kılmıyorsun diye. O da namaza yaklaşmayın yazıyor demiş. Nerede yazıyor getir bakalım demişler. Getirmiş bir bakmışlarki , Kirli ve pis iken namaza yaklaşmayın :) yazıyor. Bektaşi hoşuna giden tarafı almış bir önceki cümleyi begenmediginden orayı almamış. Senin kopyaladığın yerlerde Bektaşi misali. Begendigin yerleri kopyalamışssın , önceleri hoşuna gitmedigi için onları koplamamıssın. İnsanların zekalarına hakaret etmissin diye utanmadanda yazmıssın . Kime ne yazmısım onu kopyala bakayım. Şunu iyi göreceksinki kimsenin yorumuna atlamamışım senin gibi, yazdığım cümlelere cevap verene anladığı dilden cevabımı vermişimdir.

Bak bu senin durup dururken bana yazdıgın ilk yazı ;

İnsan zekasına hakaret eden kimmiş gayet iyi görüyoruz.

Birde hakaretler , vss ler havada uçuşuyor demissin, hiç bir yazımı hakaretten dolayı editlemedim ben , senin gibi. Nickin analyzer ama hiç bir şeyi analize edemiyor gibi bir halin var.
Seninle ilgili böyle bir istatistik araştırmasına girsem bunlardan çok daha kayda değer şeyler bulunur. ama buna değmez , sen onlarada bir şeyler bulursun mutlaka. Çünkü yalan konusmayıda iyi beceriyorsun.

Çok begendigin marcelinho konusunda bugünkü köse yazarlarını oku bakalım neler yazmışlar. Ama okuma boşver ne yapacaksın , zaten anlamazsın.

Derdin nedir bilmiyorum. Ama probleminin benimle oldugu gün gibi aşikar. Bu başlığı rahat bırak gel derdini özelimden anlat. Ha anlatamam diyorsan vereyim telefonumu oradan anlat. Onuda beceremem diyorsan yüzyüze anlat , Onuda yapamam diyorsan sus artık. Susmasını bilmekde bir erdemdir. Ama bu konuyu burada rahat bırak , yukarıdaki seceneklerden birisini seç...

Sizin gibi gençleri sahalarda, organizasyonlarda görmek isterim. İkili polemiklerde değil...

mavikan
25.10.2006, 19:17
bakın abi hoca topçulara demeli ki topu verin marceye o da top dagıtsın siz alexi defansın solunda sağında top çıkartırken gördünüz mü marcelinho bunu yapıyor rafaelişn golünde kale içinde o bekliyor oysa en ileride olması gerekiyor yoksa yaptığı asisti herkes yapamaz gelmeyin dolduruşa destekleyin şöyele 3 4 sene oynasın bu adam hagiyi hatırlamıyorsun adam uefa finalinnde kırmızı kart gördü ama ne oldu inadına marcelinhoooooooooooooooooo
boşver ya ne laf anlatıyorsun.. marce yi golcü aldık diye yorum yapanlar var... adamın daha hangi mevki oyuncusu olduğunun farkına varamamışlar,ondan nefret ediyorlar..

marcelinhos100
25.10.2006, 19:26
teşekkürler kardeş belki senin gibi birkaç zeki adam çıkar diye düşünüyorum ara transferde syzmek myollanmalı yerine kaliteli bir ön libero alınmalı birde ankaragücünün stoperi emre inşallah alınır

Güneş Avcı
25.10.2006, 19:37
herkes marceyi sevmek zorunda değil beğenmeyenelre neden hakaret ediyorsunuz..cvplar bitincee vericek cvp olmayınca hakaretler başlıyor..o da güzell...

szymek_17
26.10.2006, 08:59
beyler marcelınyo dunya starı kendını gostermıs kanıtlamıs bır oyuncu sımdı turkıyeye gelen her yabancı gıbı yatıyo ama oyundan cıkarılmaya yedek kalmaya baslayınca anlar duzelır adama sahıp cıkın aynı sekılde szymeke de oyle o bızım canımız

Travelair
26.10.2006, 09:49
Dünya starı ise takımı sırtlayabilmesi lazım. Sırtlayamıyor. Bence Yıldıray Baştürk daha büyük dünya starı? Sırtlayamadığı gibi bir de terbiyesizlik yapıyor. Zorla mı getirdik? Tomarla para alırken iyiydi? Acaba Trabzonspor'un adını daha önce duymuş mudur?

32 yaşında kendisini sayemizde dünya starı sanan bu zatın havasını söndürmek lazım biraz, çok geldi

Ertan 51
26.10.2006, 11:08
Beyler Tepkİlerİnİzde Hakli Olabİlİrsİnİz Ts Formasi Namustur,onurdur,dİrenİŞİn Sİmgesİdİr Fakat Marce Bİ Hata YapmiŞtir Bİzİm Kadar Manevİ DeĞerlerİ Yoktur Bİde İlktİr Oyun Stresİne Verelİm İkİncİsİ Olursa Gerekenİ Yapalim.Şİmdİlİk Sahİp Çikilmasi Gerekİr.her YanliŞ Harekette Futbolcu DiŞlarsak Zarari GÖren Gİne Bİzler Oluruz.Şİmdİlİk BÜyÜtmemek Lazim Dİyorum.nİĞde Den Saygilarimi Sunuyorum.

ts_fan
26.10.2006, 12:39
Marcelinho oynaması gereken mevkide oynatılmadığı sürece, sahaya sürülen ilk 11'de yanında en az 2 tane daha top yapabilecek adam olmadığı sürece eleştirilemez, şahsi görüşümdür.

ARAF
26.10.2006, 16:48
hocaya yapılmış bir tepkidir formaya yapıldığını zannetmiyorum
benim bildiğim ve kendisinin de söylediği ben forvet arkası bir oyuncuyum diyor ziya hoca onu sol da oynatıyor ve adam verilmli olamıyor bundesliga da gol kralı olmuş bir adam siz ce kötü futbolcu olabilirmi yanlış yerde oynatılıyor ziya hoca hiçmi maçını izlememiş daha önce bu adamın

degok
26.10.2006, 17:39
Topa ayağını uzatmaya korkuyor gibi geldi bana vestel maçında.

sweetrose
26.10.2006, 17:45
hocaya yapılmış bir tepkidir formaya yapıldığını zannetmiyorum

Her önüne gelen hocaya kızıp o kutsal formayı atarsa..onurumuzu yerden toplmak zorunda kalırız.. Futboluna bişi demiyoruz ama bu saygısızlığı yapmaya kimsenin hakkı yoktur..

numan
27.10.2006, 22:38
Abi Adam Onun Icin Atmadigini Acikladi Ve Bizim Bu Kadar Tepki Verecegimizi De Bilmiyodu. Sasirdi Ve Bence Bunu Hayatta Bi Daha Yapmaz

numan
27.10.2006, 22:40
Bence Cok Iyi Bir Futbolcu Ama Yeterince Caba Gostermiyo Cok Calim Atmaya Calisiyo. erciyes Macinda Super Mi Super Oynadi Ve Bence Macin Adamiydi Biraz Daha Dursun O Zaman Daha Cok Alisacak Bakinda Gorun

yağız61
27.10.2006, 23:28
valla arkadaşlar biz de hiç bir şey beğenmiyoruz.önce almayıp yönetimi eleştiririz.sonra alınan futbolcu için konuşmaya başlarız.kim ne derse desin bu adam takım için faydalı.ve soğuk kanlı.son iki maç tutuktu.ama hemen asmayalım lütfen.bence oynaması takıma katkı sağlayacaktır ve sağlıyorda.AYRICA BİZ FATİHİDE YATTARAYIDA ELEŞTİRİYORUZ.SANKİ BİZE RONALDİNHO GELECEKTE. EUTBOLCU BEĞENMİYORUZ.BİRAZ YAPICI OLALIM LÜTFEN BİR MAÇ SONRA İYİ OYNARSA NE DİYECEKSİNİZ.BU TARAFTARA KİM YARAN DI Kİ.....

yağız61
27.10.2006, 23:34
Ayrıca birazda taraftarı konuşalım.ERÇİYES MAÇINDA TRÜBÜNLERİ GÖRÜNCE UTANDIM,YAZIK. BU TAKIM İDDA EDİYORUM BU YIL ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI.AMA HALA TARAFTAR OLARAK BUNUN FARKINDA DEĞİLİZ VE KENETLENEMİYORUZ.BİRAZ OLSUN BUNU FUTBOLCULARA HİSSETTİRMEK BİZİM GÖREVİMİZ DEĞİL Mİ? KOCAELİNİN GEBZE İLÇESİNDE ÖĞRETMENLİK YAPIYORUM İNANIN MAÇ BURADA OLSA TİRÜBÜNLERDE EN AZ 25 BİN KİŞİ OLURDU.TRABZONLU UYANNNNN.SADECE HATIRLATMAK İSTEDİM.

Erkan
28.10.2006, 13:03
Ronaldinho bize gelsin eminim 3 mac sonra onu da elestiririz biz :).

gurbetci61
29.10.2006, 16:11
Star kaprisli olabilir dogal ama star gerektigi yerde cikip sovunu layikiyla yapar... Marcelinho yadan bunu gördük mü henüz hayir!
Kendisi Hertadan yollanmasinda bunlarin etkisi büyüktür... Sezon baslangicina bi hafta gec gelen idmanlara yol bozuk diye geciken bi adam tabiki hertadan yollanir ama Trabzonspor burasi haddini bilicek oyununu oynucak ....
Taraftar herkesin hakkini vermistir onuda bagrina basicaktir

Tansu Onur Erdoğan
29.10.2006, 18:53
yaw adam forvet arkası solda oynatıyo sol da oynayan bi adam ne kdar gol atar ne kadar assit yapar ???

frango
29.10.2006, 20:06
rize maçında çıkacak ve dunya yıldızı oldugunu kanıtlayacak taraftar tabıkı dunya yıldızından ona gore performans bekıyo seyırcıyıde fazla elestırmeyelım onlarda marcelınyodan çok seyler beklıyo

İleli
30.10.2006, 02:40
adam yerinde oynatilmadigi surece is yapamaz insallah ziya hocaya soylemistir benim yeri sol degil diye!!

Kemhacıoğlu
30.10.2006, 15:12
bence marce yattara gelinceye kadar patlama yapamaz...

Erdem Keser
30.10.2006, 22:38
ulan seni okadar savundum ha patlayacak ha patladi sonunda patladin be bide adam gibi hareket yap adam gec kaleye sut at yaziklar olsun ama tek suclu sen deglsin senin gibi daha cok adam var //katara kadar yolun var ayrica CESS adli abiden tekrar ozur diliyorum bu adamdan bi halt olmazzz

agahozlu
30.10.2006, 22:44
bu adam bırakın yıldızı futbolcu olamaz.fayda:0 zarar: sonsuz biz tek maç oynacak adam istemiyoruz.futbolun f sinden anlamıyor

Beytullah
30.10.2006, 22:49
bu adam bırakın yıldızı futbolcu olamaz.fayda:0 zarar: sonsuz biz tek maç oynacak adam istemiyoruz.futbolun f sinden anlamıyor

bence futbolun f sinden anlamayan sensın arkadasım..

AYYILDIZ
30.10.2006, 23:06
Marcelinho alıyo topu pas atcak adam yok tek forvetimiz markaj altında hüseyinle ferhatı zaten sormayın ne yapsın adam

CeSS
30.10.2006, 23:08
Bir dünya yıldızı düşünün , takım ataktayken kaptırdığı top kalenizde gol oluyor ve maçı 1-0 kaybediyorsunuz.

Bir dünya yıldızı düşünün ver kaç yapmak için veriyor ama kaçmıyor .

Bir dünya yıldızı düşünün göz göre göre ofsayta düşüyor,

Bir dünya yıldızı düşünün en kritik dakikarda ceza sahası dışında serbest vurusunu dağlara taşlara vuruyor.

Ve Bir dünya yıldızı düşününki toplara korkarak giriyor , tabiri caizse kız gibi top oynuyor.

Yok mevkisinde oynatılmadığı , yerinde oynarsa patlayan , yerinde oynamazsa kaptırdığı top GOL olan bir dünya yıldızı istemiyorum.Ben maç çeviren , maç kazandıran, tribünleri ayağa kaldıran (Yattara gibi) , bana heyecan veren , seyrettiğimde oynadığı top beni heyecanlandıran bir dünya yıldızı istiyorum. Dünya kulüplerinin izlediği, peşinden koştuğu bir star istiyorum.

Oğlumun odasındaki posterini çıkarıyor ve yere atıyorum. Sendende özür dilemiyorum Marcelinho...

kutoz
30.10.2006, 23:54
Yıldız arayan, gökyüzüne baksın... Hep aynı şeyi söyledim... Trabzonspor'a yıldız futbolcu gelmez... gelse gelse sönmüş göktaşı gelir... bknz. Marcelinho...

bu şartlarda, eğer delikanlıysa bu yönetim kurulu, tıpkı Atay Aktuğ'un Tomas Jun'da yaptığı hatayı kabul ettiği gibi kabul ederler ve biran önce Trabzonsporumuzu işinin eğli yöneticilere bırakırlar...

Barış
31.10.2006, 00:49
o bir frikik ustası :)
o bir yürürken bile yıldızlığını belli eden,topsuz alandaki hareketleri,durduğu yer bile takıma fayda sağlayan bi *
o almanyadan ayrıldıktan sonra topla driplingi unutan bi yıldız
o yıldız yattara nın kramponlarını taşır anca bu gidişle.

ama sol taraf ona uymuyor ortadan taşısın.

Berk Akçay
31.10.2006, 00:51
marcelinho sende kötü olmadan bizde kötü olmadan bırak bizi git artık :D

Egemen
31.10.2006, 00:52
özkan sümer ne güzel demiş idi " yıldız isteyenler gökyüzüne baksınlar" diye :D

Muhalif
31.10.2006, 01:32
Ya kimse kusura bakmasın.. ortada oynamıyor vesaire diye savunuyoruz ama o klasda bir topçu stoper de oynasa böyle ufak-tefek maçları çevirecek bir hareket yapar yahu.. Fatih Tekke bile sadece bizim yıldızımız olduğu halde bu tip maçları alırdı tek başına.. Marcelinho dünya yıldızı diye geldi, yok duran topları süper kullanır falan.. daha fazla dinlemek istemiyorum ben de artık bu savunmaları.. Bugün tam istediği yerden kaleye şut atabileceği bir serbest vuruş kullandı mesela.. Hüseyin de vursa aynı yere giderdi top.. ya da kenarlardan kullandığı serbest vuruşlar? Hiç bir şey bilmiyorsan 2 metrelik Ersen'in olduğu yere at bari topu be.. tamam son eleştirim biraz saçma gelecek size, eliyle getirip koysun mu topu Ersen'in kafasına dieyceksiniz belki .. ama daha dün 15 kişinin arasından 1.75 lik Devid'in kafasına topu resmen koyan Alex'i izledim ben yahu.. Alex'le karşılaştırmayın diyorlar birde ya neyse..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.10.2006, 01:48
çok silik malesef
o değil Szymek gibi
Umut gibi Musampa gibi
adamlar da maç çeviren karakterdeler ama bizde hep ters çeviriyorlar maçları .. :S

Cengiz Çubukcu
31.10.2006, 08:29
Marcelinho'ya sarılın

Ne atsaydı? Marcelinho hırsla, daha çok şey yapabileceğine inandığı sahadan alınıyor. Tepkisinden belli ki "Bu maçın seyrini değiştireceğim" dediği anda "çık" denmiş. Hırslı sinirli? Hiç öyle olmadınız mı? O durumdayken ne atsaydı? Kulübeye kafa mı?
Sokak arasında top teptiysen bile anlarsın ruh halini. Bunu kim yapıyor peki? Almanya'dan disiplinsizliği yüzünden ayrılmak zorunda kalmış, Bundesliga'nın her sene en iyileri arasında sayılan Brezilyalısı. Yaşı genç olsa Bundesliga'da kalsa, son Dunga dalgasında Seleçao'ya çağrılacağı kesin olan adam. Sezon başından bu yana performansı istenen seviyeye çıkmamış olsa da isteğiyle ve en azından bu olayla belli ki kendini Trabzon'a vermiş bir adam. Bu adam çıktığı için bu kadar sinirleniyorsa ona sarılmak gerekir. O bu formayı yere atarak size bu mesajı vermek istiyor. Ona sarılın.

mdemirkol@milliyet.com.tr

AKSOY_61
31.10.2006, 11:08
yanındaki adamlar ona ayak uyduramayınca oda silik kalıyo maçta

mavikan
31.10.2006, 12:43
şimdi de sağ kanatta mı oynatmış zziya onu! ea2007 de sol da oynattım,dökülüyo.. ortaya aldım -CAM- seyrine doyum olmuyor.. elin oğlu bile ne güzel takım kurmuş.. Allahtan bu sene ea2007 var da sanal marçe ile avunuyorum..

champions
31.10.2006, 13:38
dünkü 11 de marcelinho hiç bir zaman bekleneni veremez nerde oynarsa oynasın

mkmsas
31.10.2006, 13:51
Marcelinho'ya sarılın

Ne atsaydı? Marcelinho hırsla, daha çok şey yapabileceğine inandığı sahadan alınıyor. Tepkisinden belli ki "Bu maçın seyrini değiştireceğim" dediği anda "çık" denmiş. Hırslı sinirli? Hiç öyle olmadınız mı? O durumdayken ne atsaydı? Kulübeye kafa mı?
Sokak arasında top teptiysen bile anlarsın ruh halini. Bunu kim yapıyor peki? Almanya'dan disiplinsizliği yüzünden ayrılmak zorunda kalmış, Bundesliga'nın her sene en iyileri arasında sayılan Brezilyalısı. Yaşı genç olsa Bundesliga'da kalsa, son Dunga dalgasında Seleçao'ya çağrılacağı kesin olan adam. Sezon başından bu yana performansı istenen seviyeye çıkmamış olsa da isteğiyle ve en azından bu olayla belli ki kendini Trabzon'a vermiş bir adam. Bu adam çıktığı için bu kadar sinirleniyorsa ona sarılmak gerekir. O bu formayı yere atarak size bu mesajı vermek istiyor. Ona sarılın.

mdemirkol@milliyet.com.tr

mehmet demirkol olayı çok güzel anlatmış. Trabzonspor tarihinin en kariyerli futbolcusu hem de oynama faydalı olma arzusu varken yanlış kadro ve yanlış pozisyon dolaysıyla heba oluyor. Yazık çok yazık

Erbay
31.10.2006, 14:28
Marcelinho kanatta oynayacak futbolcu değil.Ama bu nerde oynasa kötü oynar.Frikiği kaleye tuttur bari.Ne oldu Marcelinhoya anlamıyorum.Almanya'da güm diye kaleye sokuyordu topu.

Fanatik28
31.10.2006, 15:29
Birdaha sakin yildiz adam istiyoruz diye buralara yazmayin lütfen. Takimin ne halde oldugunu görmezsiniz, takimin nasil bir onbirle oynadigini görmezsiniz, Marcelinho`nun o böyüleyici futbolunu simdiye kadar nerede, hangi pozisyonda oynadigini görmezsiniz? Ama suclu Marcelinho.

Bu takimla, bu dizilisle Marcelinho`dan cok iyi seyler bekleyemeyeceginizi görmüyorsunuz, yollayin adami gitsin.

Biliyorum, sizler 3 adam calimlayip gol atan veya attiran adamlar görmek istiyorsunuz. Dünyada sadece bunu yapan yildiz futbolcu degildir, siz bunun farkinda degilsiniz. Su takima Ronaldinho gelse, 3 mac sonra onuda elestirirsiniz.

Bu sezon yapilan yanlislari bir alt alta yazinda, Marcelinho kacinci sirada olacak merak ediyorum dogrusu? O zaman belki sorunun nerede oldugunun farkina varirsiniz.

Şentürk
31.10.2006, 15:33
yanındaki adamlar ona ayak uyduramayınca oda silik kalıyo maçta

yanındaki hangi adam ona uyum sağlayacak hüseyin mi? hasan mı? ferhat mı?:D

subay
31.10.2006, 16:39
şimdi de sağ kanatta mı oynatmış zziya onu! ea2007 de sol da oynattım,dökülüyo.. ortaya aldım -CAM- seyrine doyum olmuyor.. elin oğlu bile ne güzel takım kurmuş.. Allahtan bu sene ea2007 var da sanal marçe ile avunuyorum..

fifa07 de gercekten de cok güzel oynuyor bu adam yaw :D her uzaktan iki suttan biri gol. 25 metre mesafeden güzel goller atiliyor :D

jefferson61sefa
31.10.2006, 16:43
marcelinho çok kötü oynuo golü onun topu artistlik yaparken kaptırıp defansa koşmamasından yedik tabi defansın hatası daha da büüyük ama kaptırmasa öle bi kontra yemicektik

TSelif
02.11.2006, 09:34
Herkes gerçek Marce değil diyor .Eeee ne zaman gerçek olacak pardon lig bittikten sonra mı?

agahozlu
02.11.2006, 18:40
bence futbolun f sinden anlamayan sensın arkadasım..
kararna saygı duyarım,bunu hemen maçtan sonra yazdığım için yanlış tespitte olabilir ama denizli.ankaragücü maçında attığı goller ve vestel manisa maçındaki asistten başka bir hareketini göremedim.aldığı topların yarısından fazlasını geri oynuyor.frikik desen ya barajdan dönüyor ya dışarı atıyor.almanyadaki brezilyadaki futboluna saygı duyarım ama bizde resmen yatıyor.10 haftadır patlamasını bekliyoruz lig zaten 34 hafta.ligin ilk maçı ilk pozisyonumuz kayseri maçı sağdan yerden orta geliyor kaleciyle karşı karşıya kaçırıyor,antep maçında 6 pası geçtim kale çizgisinin 2 adım önünden kaçırıyor,vestel maçında arka direkte topa yetişemiyor.bana sorarsanız bize şu an faydası yok.ama sizin kararınıza fikrinize saygı duyarım....

oflu2
02.11.2006, 20:20
valla ben sabrettim ama şunu söyliyim ankaragücündeki ceyhun u izledikten sonra ne gerk vardı marca ya diyorum....kesinlikle musa ortada oynamalı,ve iyi bir szymek gerekli.iki de transfer lazım.bir oyun kurucu. bir de ön libero.
örnek: Ceyhun Eriş ve Mehmet Topuz

trapesus
02.11.2006, 20:27
Yani şimdi ben bu adama kazma diyicem ama çok ayıp olacak. Adam dede gibi geziniyo sahada sadece. Şu Marchelinho'yu savunan arkadaşlar da ne görmüşler kendisinde çok merak ediyorum doğrusu.

sweetrose
02.11.2006, 21:18
yaptığı terbiyesizlikten dolayı bu adam hakkında çok şey yazmak isterdim ama sezon sonunu beklemeliyim bazı şeyleri yazmak için...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
03.11.2006, 00:53
eğer hüseyin beğenilmiyor ve gönderilsin isteniliyorsa (ki ben öyle düşünmüyorum)
marcelinho da kovulmalıdır (!)
zira hüseyin kendi işini %60 yapabiliyorsa
marcelinho %50 ancak eder...

kovalım Marceyi de...

Hüseyin Çümen
03.11.2006, 03:39
ya marcelinho ne olursa olsun formundan çok uzak frikik bile atamıyo gördük yerinde oynamıyo cart curt değil adam kötü şuan işallah düzelir

Erdem Keser
03.11.2006, 11:05
ya duzelir insallahta kac hafta oldu artik sunun surasinda geldiginden beri toplasan 2 mac cevirdi enfazla geri kalaninda yok sahada birebirde calim atamiyo yavas kaliyo frikik desen onuda denize yolluyo uzaktan sut cekmiyorr/// bu adam herthada sol ayagiyla cektigi 2 suttan birisi gol oluyodu acaba bizdemi bi ugursuzluk var birsenede bir adamin bu kadar futbol oynamaktan aciz hale gelmesi inanilir gibi degil

cınar#7
03.11.2006, 12:52
z.dogan onu kanatta oynatmaya dewam ederse gercek perfonmansını tabıkı sergıleyemez

kudu_61
03.11.2006, 14:32
eğer hüseyin beğenilmiyor ve gönderilsin isteniliyorsa (ki ben öyle düşünmüyorum)
marcelinho da kovulmalıdır (!)
zira hüseyin kendi işini %60 yapabiliyorsa
marcelinho %50 ancak eder...

kovalım Marceyi de...
Kesinlikle haklısın ama düşünemediğini düşündüğüm bir nokta var hüseyin daha fazlasını yapamaz çünkü kapasitesi bu kadar marse ise oynadığı zaman 2 sene almanyanın en iyi futbolcusu seçilmiş marsenin nerede oynadığı belli değil hüseyin ön libero marse ne yapacağını şaşırıyor kanat kanat gezmekten hüseyin ise orada bekliyor bilmem anlatabildim mi...

Özsu
03.11.2006, 15:18
Marcelinho beni düşündürüyor. Bu adamı göndersek iyi alsak nolur. Marcelinhoda iyiydi de bize gelene bişe oluyor , onu anlamadım..

Özge
03.11.2006, 17:01
"DAHA İYİ OLACAĞIM"

Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Marcelinho, kendisine yapılan eleştirileri haklı bulduğunu ancak uyum sürecini kolay atlatamadığına dikkat çekerek, "Daha iyi olmam gerektiğini ben de biliyorum. Yakın zamanda artık eski formuma kavuşmayı bekliyorum" dedi..

5 yıl Hertha Berlin'de oynadıktan sonra Trabzonspor'a transfer olan Brezilyalı yıldız Marcelinho içini Kicker dergisine döktü.

155 Bundesliga maçında 65 gol atan, kariyerinde hep başarılı izler bırakan Marcelinho ne var ki aynı başarıyı Trabzonspor'da şu ana kadar yakalayabilmiş değil.

31 yaşındaki Marcelinho artık puan kayıplarına tahammülerinin olmadığını, toparlanıp yeni hocalarıyla birlikte şampiyonluğu kovalamaları gerektiğini kaydetti.

"Daha iyi olmam gerektiğini ben de biliyorum. Yakın zamanda artık eski formuma kavuşmayı bekliyorum" diye konuşan Marcelinho kendisine yapılan eleştirileri haklı bulduğunu ancak uyum sürecini kolay atlatamadığına dikkat çekti.

Ziya Doğan'ın takıma yeni bir futbol felsefesi aşıladığını da söyleyen Trabzonspor'un yıldız oyuncusu "Bana nerede oynamam söylenirse orada oynarım ama bana sorarsanız en sevdiğim mevkii forvet arkası" diye konuştu.

Formasını yere attığı hatırlatıldığında ise Marcelinho kendisini şöyle savundu :"Tabii ki sinirlendim değiştirilmeme, ama sinirim kendime idi, hocaya falan değil, ben nasıl bu kadar kötü oynarım diye sinirlenmiştim".

Özsu
03.11.2006, 17:05
Formasını yere attığı hatırlatıldığında ise Marcelinho kendisini şöyle savundu :"Tabii ki sinirlendim değiştirilmeme, ama sinirim kendime idi, hocaya falan değil, ben nasıl bu kadar kötü oynarım diye sinirlenmiştim".

Sanki ilk defa kötü oynuyor. Hey Allah'ım yaa..

mavikan
03.11.2006, 17:06
her zaman marce.. gerisi laf salatası..

Lokman
03.11.2006, 19:41
Bu adam almanyada uzaktan şut atardı topu her ayağına aldığında ha vurdu ha vuracak ula şimdi oldu olacak yok be kardeşim adam düşünmüyor bile kaleye vurmayı, artık şunu düşünüyorum acaba alman ligindeki toplar bizim ligdekilerden hafifmi kardeşleim yani olur ya top ağırdırda adam vuramıyordur falan.
Zaten kabahatsende değil, seni yıldız diye alıpta bu takımın başına musallat edenlerde. Sen birmaç kurtar ben kafamı kıracam be.

sweetrose
03.11.2006, 20:04
Almanya'da oynadığı maçlardan bir kaçını izleyebildim şan eseri!! orada kapasitesinin üzerinde oynuyor... Bu yabancılar Türkiye ye gelince sapıtıyorlar... Ayrıca bu adamın uzaktan şutları var Almanya da...Nerede....

Erdem Keser
03.11.2006, 21:22
herifin basireti baglandi

jefferson61sefa
03.11.2006, 21:28
bir alman spor dergisi marcelinhonun almanyada sağlık kontrolünden geçemediğini yetersiz çıktığını ve herthanın kadro dışarı bırakacağını yaızyordu
o yazyıyı ben trazbonspor a alındığından 3 gün sonra okudum o dergide 1 ay önceki baskıymış
aynı haberler ricardinho için de yazılıydı sağlık testlerinde aşırı yetersiz çıkmış ve kadro dışı kalmıştı bile ricardinho mecburen geldi besiktasa

Fanatik28
04.11.2006, 00:21
bir alman spor dergisi marcelinhonun almanyada sağlık kontrolünden geçemediğini yetersiz çıktığını ve herthanın kadro dışarı bırakacağını yaızyordu
o yazyıyı ben trazbonspor a alındığından 3 gün sonra okudum o dergide 1 ay önceki baskıymış
aynı haberler ricardinho için de yazılıydı sağlık testlerinde aşırı yetersiz çıkmış ve kadro dışı kalmıştı bile ricardinho mecburen geldi besiktasa

Evet o yaziyi bende okudum. Marcelinho geldiginde hazir degildi. Ama o hazir olmayan marcelinho, ligin ilk macinda Kayseri`ye karsi belkide en cok kosan oyuncuydu. Yani anlayacaginiz 6 hafta Hazirlik kampi yapan takim bir yanda, sadece iki hafta calismis Marcelinho diger yanda. Su anda Marcelinho`yu elden cikaracak olsak, ilk alacak olan GS olur.

Özsu
04.11.2006, 03:24
Şuanda nötr. İyi işlerde yaptı (gs maçındaki güzel futbolu gibi), kötü işlerde yaptı.. kendini nötrledi . Bakalım ilerleyen zamanlarda +yamı geçicek -yemi...

Hüseyin Çümen
04.11.2006, 03:55
benim ümidim tükenme noktasında artık pek bişi beklemiorum
böle bi dünya yıldızı geldi ve bizde oynayamıyo çok yazık

jefferson61sefa
04.11.2006, 16:25
bugun yüzümüzü güldür uzaktan 5 tane şut çek en az 1 i gol olur ya uaktan hiç kaleye bakmıo

Özsu
04.11.2006, 17:57
Marcelinho bugün 11de oynarsan. ki oynarsında bence, Allah aşkına kaleye şut at daa , Allah aşkına..

agahozlu
04.11.2006, 21:38
bugun için kötü demeyeceğim oyuna girdi bir 10/15 dak. atak yaptık ama asla yeterli değil....

Muhalif
04.11.2006, 21:45
Bir yanda Rasim, bir yanda Marcelinho.. maçı değiştiren adam Rasim.. bu kadar basit.. fazla uzatmaya gerek yok artık bence...

HapSi
04.11.2006, 22:14
O bir star, ama sönmüs bir star!

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:17
marcelinho paşa bakalım ne zaman kendine gelecek 33. hafta oabilir mi acaba :D

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:19
1 tane şutu yok ya ayıp be aldığını 50 metre vur bi kez vur be ziya hoca de ki kendi kalenin önünde alsan 1 kez vur de su adama da vurabiliomu görelim ya hep yan pas hüseyini geçti bu ya

Özsu
05.11.2006, 00:10
2. yArı oyuna girince orta saha daha iyi oldu. Ama bızım sewgılı teknik hocamız İlk defa ersen umut cıkacak orta sahada adam yok hepsı onlıbero. Yuh be kardeşim.. Bızdede sans yok her maç Marcelinho oynar , güzel yerde frikik olur Marcelinho yok. penaltı olur ılk defa Marcelinho yok

Erbay
05.11.2006, 11:34
1 tane şutu yok ya ayıp be aldığını 50 metre vur bi kez vur be ziya hoca de ki kendi kalenin önünde alsan 1 kez vur de su adama da vurabiliomu görelim ya hep yan pas hüseyini geçti bu ya
Bir futbolcu geçip de kaleye vuramayan yıldız işte.Topu alıyor sonra 2 metre yanındaki adama veriyor.Ben de yaparım onu.Hemde bedavaya

Harun
05.11.2006, 12:07
Adam sahaya giriyor mu çıkıyor mu anlamıyorum.Sahaya girerken sanki 90 dakika performans göstermiş yorulmuş gibi giriyor.

diskus
05.11.2006, 14:48
marcelinho daha bize alisamadi ve oyuncalarda alismasina hic yardim etmiyorlar,hele gökdeniz en kücük bir hatali pasina karsisinda kücük bir cocuk varmis gibi kiziyor,aslinda biraz moral verse bi dahakine daha iyi yap dese cok daha iyi olacak.

Özsu
05.11.2006, 14:53
Adam sahaya giriyor mu çıkıyor mu anlamıyorum.Sahaya girerken sanki 90 dakika performans göstermiş yorulmuş gibi giriyor.

Harbiden yaaa...

Tansu Onur Erdoğan
06.11.2006, 03:29
bugün beğenilmeyen zico ntv de alex icin diyoki eğer alex gibi bi silahınız warsa onu forvetin arkasında kullanmalısınız ona pres yaptıkmak geride savasmasını sağlamaya kalkarsanız ondan verim alamazsınız diyo

sorarım size elestirdiğiniz marcelinho yu nasıl oynatıyo bizim hocalarımız?

amrcelinho sol acık oynadı lazoroni döneminde kırmızı karttan sonra marce yi sol bek oynattı

adama serbest rol verin bak nasıl oynuyo ama nerdeee ferhat hüseyin hasan varken marce ye orta sahada yermi war

TSKara61
06.11.2006, 03:46
Takım iyi olmadıkca Marcelinhonun iyi olmasını beklemek yanlışdır. Millet Marcelinhonun takımı kurtarmasını, her maç gol atıp asist vermesini bekliyor. Artık uyanmamız gerek, takım kötü oldukca istersen Ronaldinho olsun bişe yapamaz. Takım iyi oynarsa Marcelinhoda Herthada oynadığı gibi oynar. Bu her futbolcu için geçerlidir.

ARAF
06.11.2006, 12:17
adam serbest adam oynamalıyım diyor forvet arkası daha ne desin sol çizgidenmi kaleye şut çekecek 2 kez yılın futbolcusu seçilmiş almanyada kolay bişey mi bu ama doğru yerde oynamıyor

OLCAY ÇAKIR
06.11.2006, 12:49
ilk 11 de ve 90 dk. sahada olmalı..!

H.Emre
06.11.2006, 12:56
trabzonda olmamalı faydadan çok zararı var.kariyerine saygılıyız ama artık bu adam bitmiş.

oflumelih
06.11.2006, 15:32
bende marcelinho denilen adamı sevmedim hem takıma zarar vaeriyor hemde kendisine pas verilen topa koşmuyor

Özsu
06.11.2006, 16:02
Eski Marcelinho nerede şimdiki nerede.. Ama her şeye rağmen oyuna girdiğinde azçok takımı topluyor

akdin
06.11.2006, 16:27
Marcelinho'yu ortaya koyup diğerlerini etrafına yerleştireceksin,ona lider oyuncu kimliği kazandırmalıyız....

Özsu
06.11.2006, 16:45
Marcelinho'yu ortaya koyup diğerlerini etrafına yerleştireceksin,ona lider oyuncu kimliği kazandırmalıyız....

Aynen katılıyorum..

hay1699
06.11.2006, 16:52
onu da takımla birlikte değerlendirmek lazım; şoyle makine gibi oynayan bir takımda, gerçek mevkisinde oynayan bir marcelinho belki bizi yorumlarımızdan dolayı utandırabilirdi.

Murat'
06.11.2006, 17:08
marce nerelerdesin yaaaaa

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 23:29
herşeye ramen oynatılması gereken bi oyuncu maçta o girdikten sora top yamaa başladık sakraya için yapacaım yorum bu ama genel olarak
tam bi hayal kırıklığı beklentilerimin 10 da 1 ini yapmadı halbuki okadar çok şeyde beklemiorudum
hayalimde görebileceğim bi futbolcu ama burda futbolculuğunu tartışır olduk yazık valla

corleone
07.11.2006, 10:04
http://www.milliyet.com.tr/2006/11/07/spor/ydemirkol.html
demirkol ne güzel açıklamış onu nasıl kullanmak gerektiğini ve nasıl kullanmamak gerektiğini, bu adam kendini ispatlamış bir oyuncu, kendini ispatlayamayanları da hepimiz biliyoruz...

AKSOY_61
07.11.2006, 16:48
şuraya bak ya marcelinho gibi bir oyuncumuz var oynayıp oynamamasını tartışıyoruz
hadi oynamasa neyse adam yardıma defansa geliyo ya
yeterki marce yerinde oynatılsın

Sefa Murat Dokuz
07.11.2006, 20:34
bu herif sadece menejerlikte ii gerisi berbat

sweetrose
08.11.2006, 16:45
Maçın başından beri bir numarasını ve ağırlığını göremedik...Bir şut çekti o da adama çarptı...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.11.2006, 17:06
gönderelim yerine ronaldinhoyu alalımm,

umraniye34
08.11.2006, 18:04
marcelinho ya iyi bir futbolcu oldudunu dünya ya kanıtlamış birisi bırakın adamın peşini trabzona kesinlikle her oynadıgı maçta katkısı fazlasıyla olur

Ertan 51
08.11.2006, 18:13
şuraya bak ya marcelinho gibi bir oyuncumuz var oynayıp oynamamasını tartışıyoruz
hadi oynamasa neyse adam yardıma defansa geliyo ya
yeterki marce yerinde oynatılsın
fazla söze gerek yok gerekeni jaguar söylemiş bırakında adam futbolunu oynasın.herşeye mi muhalif olunur takımda 5 6 tane kazma var adam ne yapsın arada kaynıyıor.

Özge
08.11.2006, 18:24
marcelinho dikkat ederseniz çok koştu 2.yarıda iyi oynadı penaltısı müthişti inşallah daha da iyi olacak

Erdem Keser
08.11.2006, 19:05
cok geriye geliyo aslinda forvetin arkasinda durmali surekli top tasimaya calisirken kendisinide yoruyo bence bu adami forvet arkasi degerlendirmeliyiz

DeAgLeMaNyAq
08.11.2006, 19:08
Penaltı dediğin böyle atılır. Hami'den sonra böyle penaltı atan olmadı...

degok
08.11.2006, 19:11
Penaltı dediğin böyle atılır. Hami'den sonra böyle penaltı atan olmadı...

hami bile böyle penaltı atmazdı ama penaltı atacak diyede adam alınmaz. Bu sezonki ilk penaltımızı sakarya maçında kullandık onuda atamadık. Bence marcelinho bizim beklentilerimizin onda birine cevap veremedi daha. Ama asıl sıkıntı marcewlde değil tüm takım formsuz beklememiz gerek daha iyi olacak.

no NAME
08.11.2006, 19:23
oyununu izlemediğim için yorum yapamam ama merak ediyorum attığı penaltıyı çıkaracak kaleci varmı acaba.
selam ve hürmetle.

jefferson61sefa
08.11.2006, 19:58
oyununu izlemediğim için yorum yapamam ama merak ediyorum attığı penaltıyı çıkaracak kaleci varmı acaba.
selam ve hürmetle.

vallaha eger cok ii uzanan bir kaleci olsa ve eskisehir kalecisi gibi k,seyo tahmin edebilen biri olursa celinebilir ancak tutmak imkansizzzz
genede dunyadaki 1 000 000 kaleciden 999 999 u onu yer bence

Volkan Yavuz
08.11.2006, 20:04
onu da takımla birlikte değerlendirmek lazım; şoyle makine gibi oynayan bir takımda, gerçek mevkisinde oynayan bir marcelinho belki bizi yorumlarımızdan dolayı utandırabilirdi.

1967 % katiliyorum makine gibi takimda ne is yapar ooo hoooooooooo

no NAME
08.11.2006, 20:35
sefa kardeş;
dediğin adam bu olabilirmi :)

(2.31 cm ile Manute Bol)

sweetrose
08.11.2006, 21:14
Açıkcası bugün yine gerçek kalitesini göstermedi. Ancak önceki maçlara göre orta ve pas ortalaması yüksekti..soldan yaptığı ortalar pozisyon yaratmaya yaradı..ilerleme var...

frango
08.11.2006, 21:33
evet bıze bugun sadece tek bı sey gosterdı bu takımın penaltıcısı benım vede ıyı penaltı atarım baska bı numara yoktu bugun marcede

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:57
mercelinhodan patlama bekliyorsa hoca. top tekniği iyi bir orta saha düzenleyecek öyle koyacak önlerine bu adamı. adamı harcıyoruz ya hasan hüseyin ferhatın önünde naapsın adam..

Sphinx
09.11.2006, 11:16
mercelinhodan patlama bekliyorsa hoca. top tekniği iyi bir orta saha düzenleyecek öyle koyacak önlerine bu adamı. adamı harcıyoruz ya hasan hüseyin ferhatın önünde naapsın adam..

Çok haklısın.. :)

Mehmet_Mercanlı
09.11.2006, 13:01
bu konu cok önemli ben ondan cok ümitliyim cok başarılı olacağına inanıyorum .

subay
09.11.2006, 14:02
Bu adamin arkasina da Appiah gibi biri gelse cok iyi olacak ama, Hüseyin olunca Hüseyinle Marcelinho arasinda baglanti yokki ne yapsin bu adam. Koyun Alex in arkasina Hüseyini oda birsey yapamaz.

Muhalif
09.11.2006, 16:30
Şimdi biri de çıkıp Hüseyin geçen sene Şimek'in iyi zamanlarında çok iyiydi oysa şimdi daha çok sırıtıyor.. Bence Hüseyin'e göre Şimek arayalım dese haklı olabilir yani:)
Alex'in arkasına kimi koyarsan koy bence değişiklik olmaz, arkasına bakmıyor ki zaten adam:D
Marcelinho'nun kötü performansında da Hüseyin'e kabahat bulmak bir Hüseyin muhalifi olarak bile bana biraz adaletsiz geldi doğrusu..

Erdem Keser
10.11.2006, 17:21
ya allah askina su macta bos bos kosup kendini yorma her mac yoruluyo ya bi mactada adam gibi maci cevir bu mactada oynamazsan gozume gorunme

Harun
12.11.2006, 19:09
Sende yalan oldun.

jefferson61sefa
12.11.2006, 19:12
unlu yıldıımıza bakın 1 tane mustafa ya pas attı baska hıc bır sey yapmadı
yıldız ama yıldızın sonmus kullerı

agahozlu
12.11.2006, 19:14
marcelinho malesef elimizde patladı...

Göktuğ Altuntaş
12.11.2006, 19:24
cok güveniyordum valla ama simdi...

frango
12.11.2006, 19:46
bune ya yıldız dıye aldıgımız adama bak resmen sahada dokuluyo 90 dakka sahada hiç bişe yapmadı bu nedır ya yazık verılen o kadar paraya

ibrahim_yattara
12.11.2006, 20:10
ben marcelinhoyu ayakta alkışlıyorum arkadaş..
hüseyin hasan ferhat mustafa gibi adamların yanında antalya maçında özellikle ilk yarıda bu adam bu topu oynadı ya istediğiniz kadar eleştirin ben artık inanıyorum bu adam doğru düzgün iki verkaç yapabileceği teknik 1-2 adam bulsun orta sahada yanına türkiyeyi sallar..

antalya maçında oynadığı futbol kötümü şimdi bu adamın?
daha ne yapacak yahu. ilk yarıda 5 kişilik top oynadı adam topmu kaybetti attığı pas yerinemi gitmedi. ne klas paslar attı adam daha ne yapsın ortasahadaki mükemmel beşlimize!! yeniden mi öğretsin topa vurmayı...

Şentürk
12.11.2006, 20:14
ibrahim_yattara
katılıyorum,çok istekli ve mücadeleci oynadı, Ziya Doğan efendi onu yerinde oynatmamasına rağmen!!

champions
12.11.2006, 20:15
marcelinho bu olamaz

bordox
12.11.2006, 20:25
ben marcelinhoyu ayakta alkışlıyorum arkadaş..
hüseyin hasan ferhat mustafa gibi adamların yanında antalya maçında özellikle ilk yarıda bu adam bu topu oynadı ya istediğiniz kadar eleştirin ben artık inanıyorum bu adam doğru düzgün iki verkaç yapabileceği teknik 1-2 adam bulsun orta sahada yanına türkiyeyi sallar..

antalya maçında oynadığı futbol kötümü şimdi bu adamın?
daha ne yapacak yahu. ilk yarıda 5 kişilik top oynadı adam topmu kaybetti attığı pas yerinemi gitmedi. ne klas paslar attı adam daha ne yapsın ortasahadaki mükemmel beşlimize!! yeniden mi öğretsin topa vurmayı...

Valla o kadar yazmışsın ama eğer aynı maçı izlediysek adamın yaptığı topu ayağına dolaştırıp durmak özellikle son paslarda sıfır,birde topu kaptırdığı zaman genelde hücuma çıkmış vaziyette oluyoruz o yüzden defans dengesiz yakalanıyor.
Ama yinede ben ona suç bulmuoyorum bu adamı forvet arkasında oynat pozisyona girsin,şut çeksin ama adamı sol açık oynatıyor Ziya Bey.Bir bildiği vardır elbet.

ibrahim_yattara
12.11.2006, 20:34
Valla o kadar yazmışsın ama eğer aynı maçı izlediysek adamın yaptığı topu ayağına dolaştırıp durmak özellikle son paslarda sıfır,birde topu kaptırdığı zaman genelde hücuma çıkmış vaziyette oluyoruz o yüzden defans dengesiz yakalanıyor.
Ama yinede ben ona suç bulmuoyorum bu adamı forvet arkasında oynat pozisyona girsin,şut çeksin ama adamı sol açık oynatıyor Ziya Bey.Bir bildiği vardır elbet.

oyoyoyoy

vallaha bende şüpheliyim aynı maçımı seyrettik başka maçımı.

yahu ilk yarıdaki marcelinho ne hata yaptı be kardeşim. adam defansada koştu ileriyede top taşıdı orta sahadaki her topun başlangıcında bu adam vardı hangi attığı pas yerine gitmedi?

sen marcelinhonun arkadaşına top verip ileri kaçtığı pozisyonları gördünmü? saydınmı? hangisinde verdiği topu kaçtığı anda geri alabildi? bu adam kaç kere daha almaya umudu olmadığı bir top için depar atmalıydı. ikinci yarıdada durdu zaten helal olsun.

niyemi helal olsun. enayi adamı hiç sevmemde!!

yattara ve marcelinho gibi adamlara bu takımın kazmalarına sabrediyorlar kaçıp gitmiyorlar diye plaket verilmesi lazım be.

ibrahim_yattara
12.11.2006, 20:36
ilk yarıda oynanan çok iyi futbolun sayısız pozisyonun en büyük kahramanı marcelinhodur..

eğer o kaçanlar hakemin vermedikleri filan gol olsa bu iş ilk yarıda biterdi ve herkes marcelinhoyu ayakta alkışlar hele şükür patladı derdi...

ama olmadı berabere kaldık ya. marcelinho yine elimizde patlar şimdi.!!

bordox
12.11.2006, 20:40
oyoyoyoy

vallaha bende şüpheliyim aynı maçımı seyrettik başka maçımı.

yahu ilk yarıdaki marcelinho ne hata yaptı be kardeşim. adam defansada koştu ileriyede top taşıdı orta sahadaki her topun başlangıcında bu adam vardı hangi attığı pas yerine gitmedi?

sen marcelinhonun arkadaşına top verip ileri kaçtığı pozisyonları gördünmü? saydınmı? hangisinde verdiği topu kaçtığı anda geri alabildi? bu adam kaç kere daha almaya umudu olmadığı bir top için depar atmalıydı. ikinci yarıdada durdu zaten helal olsun.

niyemi helal olsun. enayi adamı hiç sevmemde!!

yattara ve marcelinho gibi adamlara bu takımın kazmalarına sabrediyorlar kaçıp gitmiyorlar diye plaket verilmesi lazım be.

Hocam görende Marce ver-kaçı ceza sahasının önünde yapıyor pozisyona giriyor sanacak öyle bir anlatmışsın ki.Eee ver-kaça girip 20 metre top sürüp ortamı yapıyor soldan.Ceza sahasına zaten girmiyor solda bir ileri iki geri devam.Bak Gökdeniz için aynısını söyleyemem adam alıp gidiyor ya faul kazanıyor ya da içeriye ortalıyor.Marce geziyor orada.Çoğu zaman kaptırıyor.
Bu adamın yeri sol açık değil.Bunuda ekleyelim.

ibrahim_yattara
12.11.2006, 20:46
ceza sahasının önüne topu kendisi taşımazsa gidemiyorki adam

arkasında kaç kazma var sayabiliyormusun sen?

ama sayamazsın çünkü hala hüseyini ferhatı musayı mustafayı hasanı yetenekli maç çevirebilecek oyuncular olarak görüyorsun.

hele hüseyini öyle bir anlatıyorsunki seyretmeyen zidanenin vieranın filan kopyası zanneder...

bordox
12.11.2006, 20:48
ceza sahasının önüne topu kendisi taşımazsa gidemiyorki adam

arkasında kaç kazma var sayabiliyormusun sen?

ama sayamazsın çünkü hala hüseyini ferhatı musayı mustafayı hasanı yetenekli maç çevirebilecek oyuncular olarak görüyorsun.

hele hüseyini öyle bir anlatıyorsunki seyretmeyen zidanenin vieranın filan kopyası zanneder...

İyi zaten gitmesin Ersen'e,Umut'a Gökdeniz'e ara pası versin diyorum zaten.Bari o kadar yapsın.Bugün Feridun bile öyle güzle çapraz uzun toplar çıkardıki Umut'a Antalya defansı dengesiz yakalandı.
Marce ceza sahasına giremiyorsa bari ara pası atsın hadi arkadakiler kazma öndekiler demi kazma.

ibrahim_yattara
12.11.2006, 21:01
İyi zaten gitmesin Ersen'e,Umut'a Gökdeniz'e ara pası versin diyorum zaten.Bari o kadar yapsın.Bugün Feridun bile öyle güzle çapraz uzun toplar çıkardıki Umut'a Antalya defansı dengesiz yakalandı.
Marce ceza sahasına giremiyorsa bari ara pası atsın hadi arkadakiler kazma öndekiler demi kazma.

yahu kazanılan onca gol pozisyonunu kim hazırladı kardeşim. hüseyinmi hazırladı. çok iyi aşırtma paslarda verdi ceza sahası önünde. yahu adam hatasız bir ilk yarı oynadı sahada basmadık yer bırakmadı didindi durdu hala ne yaptı diyorsun ne iş anlayamıyorum. bak antalya maçından bahsediyorum ha başka maçlamı karıştırdın nedir anlamadımki!!

izmirdenayhan
12.11.2006, 21:07
Hertha'da oynadığı futbolun yarısını oynasa bile şu andaki yerimizde olmazdık..Umarım problemi yoktur...

ibrahim_yattara
12.11.2006, 21:34
Hertha'da oynadığı futbolun yarısını oynasa bile şu andaki yerimizde olmazdık..Umarım problemi yoktur...

problemi var kardeş. hiç bir futbolcu tek başına 11 kişiyle mücadele edemez. yanın oynayan arkasında oynayan kazmalar ordusuna alışamadı daha adam. ne yapsın. ne yapsın diyorum ama antalya maçındaki bu ilk yarı mücadelesinide ayakta alkışlarım. ikinci yarı bezdi artık adam.

Özge
12.11.2006, 21:36
marce bugün yine çok koştu ama adam yerinde oynamıyor

Erdem Keser
12.11.2006, 21:38
bugun ayakta kalan ender isimlerdendi top kaybi sifira yakin oynadi ama cok geri geliyo ayrica kendisini cok gerksiz yoruyo bu kadar kosmasi gerktigini acaba ziyami soyldi ona galiba ondandaonlibero yaratacak

ibrahim_yattara
12.11.2006, 21:43
heh be

hele şükür şuraya en azından bu antalya maçını dikkatli seyretmiş bir iki adam düştü..

marcelinhonun birdahaki maçta bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum ama. adam ister istemez bıkar yahu çırpın çırpın takımın sabit kazıkları yüzünden boynun bükük ayrıl sahadan. hangi psikoloji dayanır.

TSelif
12.11.2006, 21:46
Suç sende değil ki seni yıldız diye alıp buraya getirende.

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:57
Suç sende değil ki seni yıldız diye alıp buraya getirende.

bencede cok dooru

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:58
heh be

hele şükür şuraya en azından bu antalya maçını dikkatli seyretmiş bir iki adam düştü..

marcelinhonun birdahaki maçta bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum ama. adam ister istemez bıkar yahu çırpın çırpın takımın sabit kazıkları yüzünden boynun bükük ayrıl sahadan. hangi psikoloji dayanır.

sen de ole bi diosun ki sanki marcelinho bisey yapti deki 1 tane sut cekti bole kaleyi yaladi yada kaleci kurtardi ne yapti gezinmekten baska bende ole geziniyim aliyim 2.5 milyon dolari

Erdem Keser
12.11.2006, 22:01
huseyinlerin mehmet yilmazlarin trilyonlari aldigi bu takimda birakta marcelinho da alsin o parayi be

Sarıalibey
12.11.2006, 22:03
huseyinlerin mehmet yilmazlarin trilyonlari aldigi bu takimda birakta marcelinho da alsin o parayi be

mehmet yılmaz arada gol atıyodu bu herif ne yapıyo ki

TSelif
12.11.2006, 22:12
Hep bu yüzden bişeyleri kaybetmedik mi zaten

jefferson61sefa
12.11.2006, 22:17
marcelo dos santos
ciktigi maclar
-kayserispor oynadigi dk 82 top kaybi 14 gol yok asist yok kacirdigi net firsatlar var
-manisaspor oynadigi dk 90 top kaybi 12 gol yok asist yok kaleci bulenti falan calimlamaya kalkismasi tribunde gozumun onunde oldu vursa gol olcak calima girio neyse icraat yok bu mactada
-gaziantepspor oynadigi dk 90 top kaybi 18 gol yok asist yok vasatti kaciridigi 10 cm den poisyon inanamiyorum hasegici yildiz etmisti cizgi uzerinden golleri atamadi 5 tane net firsattan yararlanamadi
-denizlispor oynadigi dk 90 top kaybi 16 1 gol 0 asist golden baska hicbirsey yapmadi
-besiktas oynadigi dk 88 top kaybi 16 gol 0 asist 0
hicbir varlik gosteemedi hem top kaybi yapti
-konyaspor oynadigi dk 45 top kaybi 11 gol yok asist yok vasatti
-galatasaray oynadigi dk 77 top kaybi 9 gol yok asist yok bira iidi bu macta
-ankaragucu oynadigi dk 90 top kaybi 10 1 gol 0 asist bu macta iidi
-kayseri erciys oynadigi dk 90 top kaybi 15 gol yok asist yok vasat
-genclerbirligi oynadigi dk 67 top kaybi 20 gol yok asist yok berbatti
-rizespor oynadigi dk 90 top kaybi 8 gol yok asist yok ii sayilir cok kostu
eskisehir ve manisa kupa maclari
manisa berbatti kalkti bide formayi yere atti ulan ben kalkip maca gidiom manisa ya sen bisey yapma sonra formayi yere at berbatti top kaybi 11
eskisehir macinda iidi gercekten
-antalya maci marcelinho 7 top kaybi gol yok asist yok icraat yok elde var oo adam bisey yapmadi yani

Özkan Erdem
12.11.2006, 23:46
sistem kurbanı oluyor. Marcelinho iyi yada kötü demiyorum ama bu kadar geriye gelmemeli..

schumi
13.11.2006, 00:35
marcelinho ilk yarı çok iyiydi, koştu savunmaya geldi verdiği paslar olumlu ve etkliydi ancak 2. yarı takımın etkisiz oyununa bir müddet sonra o da uydu ki bunda ilk yarı savunmaya gelerek yardım etmesinin getirdiği yorgunluğunda etkisi vardı.

Sarıalibey
13.11.2006, 01:23
sistem kurbanı oluyor. Marcelinho iyi yada kötü demiyorum ama bu kadar geriye gelmemeli..

yemişim sistemi ya. sistem yüzünden mi adam geçemiyor.sistem yüzünden mi o kadar top kaybediyor.

cınar#7
13.11.2006, 13:54
yemişim sistemi ya. sistem yüzünden mi adam geçemiyor.sistem yüzünden mi o kadar top kaybediyor.
ziya adamı kanatlarda oynatıyo orda marce ne yapsın,hem tam olarak adapte olamadı

Erbay
13.11.2006, 14:25
Marcelinho 3 kişiyi geçip orta yapsa ne olacak.Hiçbir şey.Çünkü içerdekiler bakmakla yetiniyor.Takım koşmuyor.Topu alan debeleniyor.

ofkan
13.11.2006, 15:58
yaa ii topcuda onn la ii oynayacak adam Fatih di oda gitti;umut onunden gecen topa wuramıyo daha . ersende ara pasları yakalıyacak kdr hızlı degil

Erdem Keser
13.11.2006, 16:47
ileri oynayan tek adam bu adam ve hala sol kenarda israr ediliyor gokdenizle cok uzak oynuyo biraz yakin oynasa ve forvet arkasinda alexin oynadigi pozisyonda oynayip zirt pirt geri gelip kendini gereksiz yormasa daha etkili olur
kimse kimseyi kandirmasin herthadaki marcenin oynadigi futbolun zerresini oynayamiyo ama her nekadar sistemden dolayida olsa bence bu dususunde kendisininde payi var

TSunami
13.11.2006, 16:53
bize göre yıldız maç başladığı anda santradan golü yapacak, kaleden top çıkaracak,kendi ortalayıp kendi kafa vuracak. aynı sorun yattara ile de yaşadık. yıldız takımın süsüdür, tamamı değildir. adam zaten kendi sorunlu Trabzona gelince kendi sorunlarını bile unuttu.
iyi işleyen bir takım içinde daha iyi oyun çıkarır. maç da kazandırır.
ama onunla pas alışverişine girecek iyi bir orta sahaya ihtiyaç var

coolank
13.11.2006, 18:40
adam ceza sahasına gelip top alıyor var mı böyle bir şey gene de iyi oynuyor

Oğuz B.
13.11.2006, 19:02
marcelinho hatalı hemde çok :mad: hasan-hüseyin-ferhat:o

bu muhteşem üçlü(!)nün önünde sönük kalıyor...:D :D

6Şafak Aydın1
13.11.2006, 21:40
Üzerindeki Baskiyi bir türlü asamadi. Sorumluluktanmi kaciyor kardesim anlamadim gitti. Herthada harikalar yaratiyordu Gece hayati vardi. Uyum saglayabilen bir yapisi yok bence.Zaten ondan gitti Herthadan. Izinden gec gelir kimsenin haberi olmadan falan. Neyse , anca devreden sonra Yattara ile birlikte birseyler yapar.

immortal_TS
13.11.2006, 22:08
bize göre yıldız maç başladığı anda santradan golü yapacak, kaleden top çıkaracak,kendi ortalayıp kendi kafa vuracak. aynı sorun yattara ile de yaşadık. yıldız takımın süsüdür, tamamı değildir. adam zaten kendi sorunlu Trabzona gelince kendi sorunlarını bile unuttu.

Tamamiyle katılıyorum, marce ye destek olacak adam yok.

Hüseyin Çümen
13.11.2006, 22:30
trt spikeri adamın adını marcelo yaptı tüm dünya yanlış tek gerçek trt de allam ya
marcelinho nun yıldızlığına laf edenler var hayrete düşüorum marcelinho belki trabzonda performansının 10 da 1 ini sergileyemiyor ama eğer futboldan anlıyosanız bi oyuncuyu 1 senelik performanıyla zaten değerlendirmezsiniz ama anlamayanlar baya çok marcelinho da yıldızmı diyene hadi be sende diorum..:)

6Şafak Aydın1
13.11.2006, 22:39
bi dakka ya. Portekiz kültüründeki Brezilyada isimleri cok uzun oluyor. Ana adi bab adi dahil oluyor hatta daha da geriye gidiyorlar isimler uzuyor.

Ve Marcelinho aslinda kücük Marcelo dan baska birsey demek degil. Artik büyüyünceye kadar marcelinho kalacak.

Ronaldinho kücük ronaldo demek vs. vs.

TSKara61
14.11.2006, 03:36

İşte olayın doğru tespiti budur arkadaşlar.