PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marcelo dos Santos Marcelinho

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

cınar#7
29.07.2006, 23:21
futbol federasyonunda 10 numaranın umut bulut olarak bildirilmemesi lazım. Mehmet Yılmaz transferi yeni gündeme geldi. Marcelinho transferi de kesinleşmemişti. Fatih giderse Umut 9 numaralı formayı giyer :)
Umuta 9 yakışmaz ona 12 veya 14 olabilir marcelinho 10,Ersan Martin 9,Musa 8,Denilson 17 numara olabilirler.

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 23:21
kaynaşalım:D

yok ben aslında bu sitenin baya esksiiym 2 yıldır sadece forumları okurdum üye olmadan

ama dün oldum:p

selcuk
29.07.2006, 23:23
umut 12 di benim bildigim sadece o macta onu giydi

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 23:27
2.transfer galiba Saint-Etienne 'den Feindouno olucak

gerçekefsane
29.07.2006, 23:31

keşke alsalar, szymek, yattara, marcelinho, pascal, gökdeniz :rolleyes: müthiş olurdu.

Servet'e marcelinho'yu tutma görevi verseler keşke :)

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 23:33
keşke alsalar, szymek, yattara, marcelinho, pascal, gökdeniz :rolleyes: müthiş olurdu.

Servet'e marcelinho'yu tutma görevi verseler keşke :)

ya bilmiyorumda yiğenimin sınıf arkdası nuri albayrağın yiğeniymiş ona demiş oda bana sabahleyin msn'de bişeler anlattı

Tunga
29.07.2006, 23:34
Tunga abi sakın yanlış anlama tamamen samiyetimden ve sevdiğimden söylüyorum biraz argo ama pes dedirtin sonunda;

Sen aşmışsın abi piskopat olmuşsun:)

Ne edeyim, beni de bu hale getirenler utansın! ;)

selcuk
29.07.2006, 23:37
süper olur bu adam ortasahanin her yerinde oyniyabiliyor defansivde bir harika

LAZİO_curvanord
29.07.2006, 23:39
süper olur bu adam ortasahanin her yerinde oyniyabiliyor defansivde bir harika
insallah olur,ama sola kimi alacaklar merak ediyorum...

frango
29.07.2006, 23:41
evet marcelinyo bu yıla inşallah damgasını vuracak

fetvaci
29.07.2006, 23:41
ya arkadaslar sımdı marcelınho oynamıcakmı apoele karsı madem oynamıcak nıe yazıp duruolar apoel ın marcelınho kabusu dıe?

Muhalif
29.07.2006, 23:44
Çok meşgulüm yahu.. nasılsa transfer olmaz diye uğramadık akşam tv de gördüm Recep omuzlara alıyordu Marcelinho'yu:) Hayırlı olsun diyelim.. 2.5 milyon euro ya alınabilecek en iyi oyunculardan birini aldık.. ama şu sol kanat problemini çözemedik gitti hala.. Alın şuraya da Rothen'i ya da Denilson'u bitsin bu iş.. ama ben yine de kaleciye şerh koyayım dursun bir yanda.. Tolga'nın önüne şöyle tecrubeli bir kaleci alınsa iyi olurdu.. Jef'e güvenimiyorum hala..
Neyse fazla abartmayalım kaleyi idare ederiz hadi de Denilson ya da Rothen alınsa sol kanat işi de hallolsa bu sene şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz..

Tolga(Jef)-Murat-Fatih-Stepanov-Çağdaş-Yattara-Denilson-Szymkoviak-Gökdeniz-Marcelinho-Ersen.. 4-5-1 süper kadro olur.. Şimek defansif ortasaha oynayacak daha çok o kadar.. Ortasahası en fazla gol atan takım biz oluruz.. Ersen sadece hava toplarını indirsin yeter sağa sola.. geriden gelenlerin hepsi klas adam olacağı için golde zorlanmayız.. Özellikle Ersen transferinin yararını içerde oynayacağımız kapanan takımlara karşı göreceğiz.. Hava hakimiyeti en iyi olan Türk futbolcu Hakan ile birlikte.. gol atmasın,top indirsin yeter.. Peter Crouch'luk yapsın yani.. Umut da alternatifi olur gül gibi geçinir giderler işte:)
ama sol kanada Marcelinho kalitesinde bir adam şart..

selcuk
29.07.2006, 23:45
insallah olur,ama sola kimi alacaklar merak ediyorum...
soldada oynar feindounu korkma bu adam harika bise iki ayagida süper

Adem Erdoğan
29.07.2006, 23:48
Transfer için Hertha'ya ne kadar ödemişiz?

2.5 m. euro

Hasan Ayvenli
29.07.2006, 23:49
kadrolara denilson koymuşsunuz ama bence zor
anca fatihi satarak aldılar marcelinhoyu denilson hikaye olur

Nytre
29.07.2006, 23:50
bu adam nereden çıktı şimdi... bende kimseyi tanımıyorum ha...
hadi hayırlısı olsun.. dediğiniz gibiyse ne güzel..

Travelair
29.07.2006, 23:52

Nytre bu sen misin yoksa yeğenin filan mı :confused:

selcuk
29.07.2006, 23:53
bende afrika kupasinda ilk gördüm ginenin yani yattaranin takiminin en iyi oyuncusu hem defansda oynadi hem assist yapti hemde golleri atti yattaradan sadece oydu daha iyi ondan beri takib ediyorum onu fransa liginde takiminda heryerde oynuyor ve herzaman ilk onbirde

Murat GENEL
29.07.2006, 23:59
bu adam bi ara gündemdeydi ama şimdi görüşülmüyo onla nasıl alıyoruz ki

diskus
30.07.2006, 00:00
pascal feindundo alinirsa süper olur.muhtesem futbolcu kendisi,ön liberoda oynar,10 numarada oynar,ortanin solundada oynar.eger bunuda alirsa yönetim bu sene maca bakarken bitmesin bu mac diye dua ederiz.

selcuk
30.07.2006, 00:01
pascalin ilk formasini ben alirim hemde marcello gibi yasli degil

Pascal Feindouno
Geburtsdatum: 27.02.1981
Grösse: 1,76
Nationalität: ! Guinea
Fuss: rechts
Status: Akt. Nationalspieler: 22 Spiele / Nr:
Homepage: www.pascalfeindouno.com

--------------------------------------------------------------------------------

Verein: AS Saint-Etienne / Ligue 1 ()
Position: Sturm
Positionsdetails: Offensiv-Allrounder
Im Team seit: 2005
Vertrag bis: 2008
Marktwert: 3.000.000
Spielerberater: Nyman, Manuel

--------------------------------------------------------------------------------

Einsätze in der Saison 05/06
Wettbewerb Spiele Torvorarbeit Spielmin. ø Min. pro Tor
Ligue 1 28 3 0 3 2 0 0 2 11 2385 795 Details

Transferhistorie (* während der Saison)
Saison: von: zu: ausgel.: Ablöse:
05 / 06 Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne 3.000.000
05 / 06 AS Saint-Etienne Girondins Bordeaux war -
04 / 05 Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne ist ?
02 / 03 FC Lorient Girondins Bordeaux war -
01 / 02 Girondins Bordeaux FC Lorient ist ?
98 / 99 eigene Jugend Girondins Bordeaux -

Jugendvereine: Hirondelles de Conakry

hay1699
30.07.2006, 00:02
bu marcelinho hertha'da forvette mi oynuyordu, forvetin arkasında mı?

Murat GENEL
30.07.2006, 00:03
bilidğim kadarıyla forvet arkası

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 00:04
arkdaslar sadece duydum ben,diğern kişide 1.dereceden akrabası yiğenime oda msn de sabhleyin dedi bana oyle maç muhabeti açıldıda soyledi

Nytre
30.07.2006, 00:06
Nytre bu sen misin yoksa yeğenin filan mı :confused:

:) yakışmadı mı bana?

diskus
30.07.2006, 00:15
marceliho tekli forvet in hemen arkasinda oynuyordu berlin de.en verimli oldugu mevki de bu. yalniz ben onu 10 numara oynarken görmedim.

beratiabi
30.07.2006, 00:16
Lütfen okuyun. Evet sayın yönetim tebrikler elinizdeki hazineyi bıraktınız hani sözvermiştinizya yıldız alacaktınız evet aldınız ama gökyüzünü kaybettiniz (eğer Fatih Tekke'yi sattıysanız )yazıklar olsun size. Birde unutmadan ne vurdum duymaz insanlarsınız hele özellikle siz başkan basının önüne çıkında seçimden önce sözverdiğiniz yıldız alacağım sözünü cebinizden karşılayacaktınızya demek biz yanlış anladık eh artık fatihi sattıktan sonra kalan parayı cebinize atarsınız artık. Siz Fatihi değil bizim yüreğimizi sattınız sayın başkan umutlarımızı sattınız efsanemizi sattınız. Ersen Martin'miş yazıklar olsun başkan yıldızlarınızdan biriside bumu. Çok ayıp bende sizi adam sanmıştım yazıklar olsun kimemi önce size sonra kendime çünki size güvenmiştim. Sade ve sadece çok iyi bir sol kanat birde orta sahaya bir beyin alırsanız o zaman sizi bir nebze affederim gerçi benim affetmemle olmaz ki çünki siz kimseyi dinlemiyorsunuz. Basın arkanızdan neler yazıyor bir cevabınız yokki benimi muhatap alacaksınız. Ama ben yinede sitedeki arkadaşlarlada olsa bu sıkıntımı üzüntümü paylaşmak istedim.

FERO61
30.07.2006, 00:16
beyler HAYIRLI UGURLU OLSUN...

BU ARADA TAKIMDAKI DIGER YILDIZLARIMIZI ÜZMEMEK LAZIM ÖRNEK YATTARA;) KISKANMASIN BIZIM ESMER SARISIN.....GIDER MIDER SONRA...

diskus
30.07.2006, 00:20
pascalin ilk formasini ben alirim hemde marcello gibi yasli degil

Pascal Feindouno
Geburtsdatum: 27.02.1981
Grösse: 1,76
Nationalität: ! Guinea
Fuss: rechts
Status: Akt. Nationalspieler: 22 Spiele / Nr:
Homepage: www.pascalfeindouno.com

Verein: AS Saint-Etienne / Ligue 1 ()
Position: Sturm
Positionsdetails: Offensiv-Allrounder
Im Team seit: 2005
Vertrag bis: 2008
Marktwert: 3.000.000
Spielerberater: Nyman, Manuel

Einsätze in der Saison 05/06
Wettbewerb Spiele Torvorarbeit Spielmin. ø Min. pro Tor
Ligue 1 28 3 0 3 2 0 0 2 11 2385 795 Details

Transferhistorie (* während der Saison)
Saison: von: zu: ausgel.: Ablöse:
05 / 06 Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne 3.000.000
05 / 06 AS Saint-Etienne Girondins Bordeaux war -
04 / 05 Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne ist ?
02 / 03 FC Lorient Girondins Bordeaux war -
01 / 02 Girondins Bordeaux FC Lorient ist ?
98 / 99 eigene Jugend Girondins Bordeaux -

Jugendvereine: Hirondelles de Conakry
ya arkadas bu fransa da dogmussa yasina inanirim,ama gine dogumlu ise dogum tarihi yanlis gibime geliyor,cünki kendisi tahminen 30 yasina yakin gözüküyor 25 degil bence ama ginede harika oynamisti.

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 00:23
Lütfen okuyun. Evet sayın yönetim tebrikler elinizdeki hazineyi bıraktınız hani sözvermiştinizya yıldız alacaktınız evet aldınız ama gökyüzünü kaybettiniz (eğer Fatih Tekke'yi sattıysanız )yazıklar olsun size. Birde unutmadan ne vurdum duymaz insanlarsınız hele özellikle siz başkan basının önüne çıkında seçimden önce sözverdiğiniz yıldız alacağım sözünü cebinizden karşılayacaktınızya demek biz yanlış anladık eh artık fatihi sattıktan sonra kalan parayı cebinize atarsınız artık. Siz Fatihi değil bizim yüreğimizi sattınız sayın başkan umutlarımızı sattınız efsanemizi sattınız. Ersen Martin'miş yazıklar olsun başkan yıldızlarınızdan biriside bumu. Çok ayıp bende sizi adam sanmıştım yazıklar olsun kimemi önce size sonra kendime çünki size güvenmiştim. Sade ve sadece çok iyi bir sol kanat birde orta sahaya bir beyin alırsanız o zaman sizi bir nebze affederim gerçi benim affetmemle olmaz ki çünki siz kimseyi dinlemiyorsunuz. Basın arkanızdan neler yazıyor bir cevabınız yokki benimi muhatap alacaksınız. Ama ben yinede sitedeki arkadaşlarlada olsa bu sıkıntımı üzüntümü paylaşmak istedim.

bu yazdığını bence kulupte en yetkilernin eline vermek lazım....

sonuna kadar katılıyorum fatih tekkeyi 10 marcelinhoya değişmem ben

ne zaman tekke satılmaz 2yıldız gelir ozaman susarımmmm

selcuk
30.07.2006, 00:24
ya arkadas bu fransa da dogmussa yasina inanirim,ama gine dogumlu ise dogum tarihi yanlis gibime geliyor,cünki kendisi tahminen 30 yasina yakin gözüküyor 25 degil bence ama ginede harika oynamisti.
öyle bise olsa o avrupada ortaya cikardi yasi tamamdir
hemde bordaux bunu altyapisina almisdi 15 16 yasindayken yani yasi dogrudur

fetvaci
30.07.2006, 00:25
arkadaslar bu kadarda abartmayın tmm fatıh bızım herseyımızdı ama gıttı dıe yelkenlerı suya ındıremeyız tepkımızı de koyalm ona da eywallah sessız kalmayalm ama fazla tepkıde takımımıza yarardan cok zarar olur bunuda unutmayalm yapacak bısı yok tepkımızı ortaya koyduk az cok artk destek waktıdr...

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 00:26
dünyanın 2.büyük golcüsünü satıp,yerine aha bakın size yıldız aldımm derler simdi bunlar...
geldi katıl olma

fatih tekkeyi satan sampiyonluğu satmıştır derim ben

Travelair
30.07.2006, 00:27
:) yakışmadı mı bana?

Yok onu kastetmedim bir değişik yazıyorsun gibime geldi :)

hay1699
30.07.2006, 00:31
dünyanın 2.büyük golcüsünü satıp,yerine aha bakın size yıldız aldımm derler simdi bunlar...
geldi katıl olma

fatih tekkeyi satan sampiyonluğu satmıştır derim ben

o kadar da değil, o zaman dünyanın birinci golcüsünü alalım. bildiğim kadarıyla japonya'da oynayan bir brezilyalı idi.

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 00:33
ben en son 2 yıl once turkiyede maça gittim,gorduğum manzara kotuydu tarftara çoooooook iş düşüyor bu arada konu ile alakasiz ama bizim trbunlerinde şu goruntulerden bişler çıkarması lazım...
paylaşmak istedimmm

boca juniors

http://www.youtube.com/watch?v=QcDTFujnR5k&search=boca%20juniors
http://www.youtube.com/watch?v=SzZgHlkAoBE&mode=related&search=boca%20juniors

lazio
http://www.youtube.com/watch?v=1TXEKbQ7Wos&mode=related&search=ss%20lazio

http://www.youtube.com/watch?v=wDm2SoprVbY&mode=related&search=ss%20lazio

http://www.youtube.com/watch?v=qKqtR5

:D :D

fetvaci
30.07.2006, 00:33
evet bencede o bı olcu olmamalı dunyanın mac basına dusen gol ortalaması en yuksek 2. futbolcusydu fatıh yanı en buyuk golcu dııl

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 00:35
o kadar da değil, o zaman dünyanın birinci golcüsünü alalım. bildiğim kadarıyla japonya'da oynayan bir brezilyalı idi.

elini vijadına koy sence marcelinhomu daha iyi kaptanmı?

bugun tekke gibi forwet gerçekten çok az var hep piwot rolu yapıyor hem yerden hem orta sahaya geliyor...

fatıhın yaşı biraz genç olsa bence avrupanın her kulubunde oynar

ARAF
30.07.2006, 00:41
GÜzel Bİr Adam Aldilar Bence Hadİ Hayirlisi Ama Pİvot Santrofor Kİm Olacak Pekİ??*

beratiabi
30.07.2006, 00:41
arkadaslar bu kadarda abartmayın tmm fatıh bızım herseyımızdı ama gıttı dıe yelkenlerı suya ındıremeyız tepkımızı de koyalm ona da eywallah sessız kalmayalm ama fazla tepkıde takımımıza yarardan cok zarar olur bunuda unutmayalm yapacak bısı yok tepkımızı ortaya koyduk az cok artk destek waktıdr...
Sevgili kardeşim abartmaktan bahsediyorsun ve ben sana sadece Fatih Tekke sahada iken kendi oynamadığı formsuz olduğu veyahutta sakat olduğu anda yüreğini sahaya serdiğinden arkadaşlarını organize ettiğinden neyi var neyi yok verdiğinden bahsediyorum sen abartma diyorsun. Kaç kişi bulursun bu şekilde özveri ile çalışacak saha içinde. Kaç kişi var adına besteler yazılan sahalarda. Kaç kişi var sırf ona sevgisinden dolayı çocuklarına isim babası verilen futbolcu. Kaç kişi var Bilgisayarında arkaplanda daimi onun resimleriyle oyalanan. Kaç kişi var saha içi ve saha dışında Trabzonlu duruşunu gösteren. Ve kaç kişi gelecek daha buralara. Ama benim yandığım herşeyden ziyade Fatih gitmek isteği için değil bu beceriksiz yönetim bir şey yapamayacağını anladığı için bizi sattılar onu anlatmaya çalışıyorum yoksa olay fatih tekke meselesindende çıkmış durumda. Yani gözünüzü açın kandırılıyoruz.

Travelair
30.07.2006, 00:42
Bu arada bizim başkan 30 yaşından büyük yıldızla işimiz olmaz dememiş miydi? :D Marcelo 32 yaşında ama bir istisna olabilir tabi ;) Tebrikler emeği geçen herkese

Harun-61
30.07.2006, 00:45
ula nerden cikti bu pascal muhabbeti ya, birde medya ya yüklenirsiniz :o

unyelimetin
30.07.2006, 00:47
Marcelinho

http://www.myvideo.de/watch/11702%20girin%20...

hay1699
30.07.2006, 00:49
bence denilson da gelsin, önlerinde ersen martin topları indirir, orta sahamız rakipleri gole boğar. umut bulutu 3 trilyona aldık bu çocuk oynamıyacak mı? fatih gelmiş 30una, huzursuz... arada bir kan değişikliğine gitmek iyidir. hami gittikten sonra fatih ortaya çıkabildi, fatih de gidince birisi parlar... trabzonda her topu fatih kullanıyor, bu kadar gol atmeası şaşırtıcı değil. giderse de dünyanın sonu değil, yeter ki 1-2 çok kaliteli transfer daha yapalım.

Alpayer
30.07.2006, 00:49
Burda yazıyosunuz yarın fotomaçta çıkar burda yazılanlar:D

Burdan gelen haberler daha doğru.;)

fetvaci
30.07.2006, 00:50
fatıhın adı lıstede warmıs uefaya werılen lıstede cok sewındım abı ınsallah gıtmez yaaa

selcuk
30.07.2006, 00:53
http://www.superspor.com/images/galeri/29/1638/O_9cd177e3598aa5a4ca9936657c68a8bf.jpg
yakimis ama

Adem Erdoğan
30.07.2006, 00:56
denilsonu manisa bile alacaktı biz niye alamayalım.

selcuk
30.07.2006, 00:58
denilsonu manisa bile alacaktı biz niye alamayalım.
bir kiraliyacaktilar iki aylik istegini duyunca kactilar onlarin 15 oyuncusu okadar almiyor

Murat GENEL
30.07.2006, 00:58
evet geçen sene alıyolardı nerdeyse biz neden almayalım hem manisa kim biz kim

UğuR
30.07.2006, 00:59
fatıhın adı lıstede warmıs uefaya werılen lıstede cok sewındım abı ınsallah gıtmez yaaa

Bu haber doğrumu kaynak nedir.

Punisher-61
30.07.2006, 01:00
OOFFF bu adami 1 gün önce neden alamadik anlamiyorum..hic olmazsa Uefaya verilen listeye eklenirdi bee

fetvaci
30.07.2006, 01:03
haberın kaynaı superspor.com dorudur bunun da yalanını yaparlarsa artık.....

selcuk
edit edit edit................

LAZİO_curvanord
denilsonu ben çok beğenirdim ama artık bu saaten sonra turkiyede iş yaparmı bilmem onun yerine afrikadan yada orta avrupadan gençler transferler yapsak daha iyi

Uğurtan
30.07.2006, 01:04
Saygıder renkdaş ve bmn ailesinden kardeşlerim bugün güzel bir gün yaşadık yaşıoruz..

en başta yönetime teşekkür ediyorum bugünü yaşattıkları için..
Ancak her övgünün bir yergisi olacağı gibi bugüne kadar bize çektirdiklerinden ötürü kınıyorum!!!
Ayrıca Fatih'in gitmesine karşı olmayan biri olarak yukarda bir arkadaşın söylediği gibi arada kan değişikliği takımalra iyi gelmektedir ve 30 una dayanmış bir isimden para kazanmak akıllıcadır..Buraya kadar normal..
Ancak Sayın başkan verdiği sözleri Fatih2i satıpta mı alcaz dedi?
Yani Sayın başkan ben iyi pazarlık ederim iyi fiyata satarım diye seçilmedi sanırım?
Fatih'i satıyosan paraısyla yerine daha kaliteli adamları alacaksın!!!
Verdiğin sözleri de tutup 1-2 oyuncuyu kendin katacaksın Trabzonspor taraftarı ve delegeleri salak değildir salak yerine konamaz!!!

Neyse sabırlı ve itidatla yine sabredicez herşeyin hayırlısı olması umuduyla hep yanılmak dileğiyle..
Tekrardan hayırlı olsun yeni transferimiz..

violentia
30.07.2006, 01:08
20 küsür senedir şampiyon olamıyoruz artık kimseye güvenim kalmadı biz ne yöneticiler, futbolcular gördük.. Gün geldi başkan! köstek oldu gün geldi futbolcu gün geldi taraftar köstek oldu ama her zaman dış güçler köstek oldu. Şimdi öyle bir kadro yaratmalıki bu günlerde dimdik ayakta kalabilmeli 3 puanı alıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeli. Marcelinho iyi bir transfer fakat şu an ki kadro yapısında abartılmamalı. Fatih'in de gidişini hesaba katacak olursak bu takımın şampiyon olabilmesi için kim ne derse Marcelinho gibi iki yıldıza daha ihtiyaç var. Yoksa sene sonunda bir Marcelinho gider bir Marcelinho alınır Trabzon yine şampiyon olamaz gül gibi geçinip gider. Ne İstanbul takımları payını kaptırır ne de Trabzon 4. büyüklüğünü. Ne şiş yanar ne kebap.. Ama Trabzonsporlunun yüreği yandı bitti kül oldu da ağlayanı yok ancak biz kendimizi avutuyoruz.. :(

unyelimetin
30.07.2006, 01:10
denilsonu ben çok beğenirdim ama artık bu saaten sonra turkiyede iş yaparmı bilmem onun yerine afrikadan yada orta avrupadan gençler transferler yapsak daha iyi

Hem de ne işler yapar.Ama alabilirsek.

Bu ligde kılları ağarmış PVH ile Hagi bile neler yaptı,Denilson da çok yararlı olur.

fanatik_zuzu
30.07.2006, 01:11
mehmeti de bi takıma vermeyi düşündükleri halde listeye koymuşlar.ben fatihin kesin gideceğini duydum malesef:(

fetvaci
30.07.2006, 01:12
Nasi Mehmetin Adi Yokmuski Mehmet Adem Djokaj Yokmus Listede Bende Öyle Duydm Walla

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:13
20 küsür senedir şampiyon olamıyoruz artık kimseye güvenim kalmadı biz ne yöneticiler, futbolcular gördük.. Gün geldi başkan! köstek oldu gün geldi futbolcu gün geldi taraftar köstek oldu ama her zaman dış güçler köstek oldu. Şimdi öyle bir kadro yaratmalıki bu günlerde dimdik ayakta kalabilmeli 3 puanı alıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeli. Marcelinho iyi bir transfer fakat şu an ki kadro yapısında abartılmamalı. Fatih'in de gidişini hesaba katacak olursak bu takımın şampiyon olabilmesi için kim ne derse Marcelinho gibi iki yıldıza daha ihtiyaç var. Yoksa sene sonunda bir Marcelinho gider bir Marcelinho alınır Trabzon yine şampiyon olamaz gül gibi geçinip gider. Ne İstanbul takımları payını kaptırır ne de Trabzon 4. büyüklüğünü. Ne şiş yanar ne kebap.. Ama Trabzonsporlunun yüreği yandı bitti kül oldu da ağlayanı yok ancak biz kendimizi avutuyoruz.. :(

Ben şampiyonluktan geçtim zaten.Avrupada başarılı olalım yeterki.Lig kalsın eziklere.

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:14

Bu ligde kılları ağarmış PVH ile Hagi bile neler yaptı,Denilson da çok yararlı olur.

+1967

unutmayınki fener 1 şampiyonluğunu pierin ayağından kazandı.

Alpayer
30.07.2006, 01:15

Yanlız Metin abi öyle bişe y demişsin ki PVH ve Hagi bile.;)
Sanki Hasan 3.den bahsediyosun.;)

sadman
30.07.2006, 01:16
uzun süre sonra siteye girdim ve bu marcelinho transferine denk geldi. çok faydalı olacağına inanıyorum ama bir yıldız sözü daha var tutulması gereken. umarım herşey trabzonspor için iyi gider. şampiyonluk artık bizim olmalı..

son olarak trabzonsporumuza hayırlı olsun...

denizci61
30.07.2006, 01:16
SON DAKİKA; Sola Mossoro alınıp transfer kapatılacak,Fatih Zenit'e verildi...
Kaynak: Kulüpte bir görevli

Murat GENEL
30.07.2006, 01:17
SON DAKİKA; Sola Mossoro alınıp transfer kapatılacak,Fatih Zenit'e verildi...
Kaynak: Kulüpte bir görevli
dostum kimdir bu görevli

fetvaci
30.07.2006, 01:18
Mosorro Da İİ Ya Artk Hayrlisi Fena Kadro Diil Yinede Bu Sene Bakalm...

hay1699
30.07.2006, 01:23
mossoro=fossoro diyodu bi arkadaş oyle olmasın.

fanatik_zuzu
30.07.2006, 01:24
Nasi Mehmetin Adi Yokmuski Mehmet Adem Djokaj Yokmus Listede Bende Öyle Duydm Walla
bugün bi yöneticinin açıklamasında duydum.öyle dedi valla.herhalde transfer yok diye bütün takımı gösterdiler:Dyetişemedi transferler..

Murat GENEL
30.07.2006, 01:24
mossoro ortada oynamıyomu solda musa büyükmü oynayacak??szymek nerde oynuyacak??çok soru olur kafalarda mossoroyu alırsak

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:25
dostum kimdir bu görevli

biletçi söylemiş.

unyelimetin
Yanlız Metin abi öyle bişe y demişsin ki PVH ve Hagi bile.;)
Sanki Hasan 3.den bahsediyosun.;)

:) Yaşları itibariyle o şekilde söyledim.yoksa Hagi dünya futbolunun en önde gelen isimlerinden biridir.Ama Gs'ye geldiğinde 34 yaşındaydı.PVH de 34 yaşındaydı galiba.

O açıdan yani.

LAZİO_curvanord

ben pek sanmıyorun denilson futbolşa çok ara verdi ve sakat,real betis neden elinden çıkardına bakmak lazım...

bordoya kiraladı,onun sol ayak bileğinde ciddi problemler oldunu biliyorum,zaten bordoda ilk 11 pek fazla çıkmadı sahaya

gençliğini diyorsan 10 numra topçuydu ama bu saatten sonra bize bişe vermez...

Murat GENEL
biletçi söylemiş.
kesinmidir acaba

Nytre
30.07.2006, 01:26
yoksa afrikadan tazı gibi koşan bir adam mı alsak.. adamlar aslanlara yem olmamak için onlardan hızlılar :)

Nytre
30.07.2006, 01:27
dostum kimdir bu görevli

bugun ünlü olanlar

1-halil şanlı
2-biletçi
3-albayrakın yeğeni...

:)

denizci61
30.07.2006, 01:32
dostum kimdir bu görevli

kardeşim kulüpte idari işlerde çalışan bir abimizden aldık bu haberi...

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:32
yoksa afrikadan tazı gibi koşan bir adam mı alsak.. adamlar aslanlara yem olmamak için onlardan hızlılar :)

afrikadan bence alınmalı araştrılmalı ben 4 sene once geney afrikalı zuma vardı yattarının koşanını düşün o tarzz bir topçu kopenag da oynuyordu bu adamı alabilrlerdi ki bunun gibi çok adamlar var....
şimdi almanya 1.lig takımlarnda oynuyor orta sıra takımlardan birisi..

biz neden afrikada gençleri kovalamyoruz anlamadım,bugun guney afrikada nijeryeda toga gıbı ulkerlerde ,lazionun,barcelonaın,interin juvenin romanın futbol okuları var ve deli gibi gözlemcileri var...
biz hazıra konuyoruzz isim yapıcak alıcak ben karsıyım açıkçasi marcelinho yerine Saint-Etienne li Feindouno alınsaydı eminim çok daha iyi iş yapar

kardeşim kulüpte idari işlerde çalışan bir abimizden aldık bu haberi...
bu haberlerde bana biraz asbaragas geliyor bugun de yiğeniminm sınıf arkdası başkanın yiğeni oda ona hesapta demiş 2.trasfer Feindouno ymuş :|

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:35
ilhan cavcava versinler 500 milyar o bir kamyon adam doldurur getirir.ordan seç beğen al.

Murat GENEL
30.07.2006, 01:35
evet zuma a.bielefeld'de oynuyo..şuandaa zumanın ülkesinde(güney afrika) bi adam var lebohang mokoena fm oynayan bilir:D 2010 dünya kupasında afrika ekibinin yıldızı daha şimdiden ve bu futbolcu ülkesinde orlanda pirates'te oynuyor hatta bugün futbol mundial'da bile çıktı 19 yaşında forvet

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:37
feinduno kimdur yaw.

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:39
evet zuma a.bielefeld'de oynuyo..şuandaa zumanın ülkesinde(güney afrika) bi adam var lebohang mokoena fm oynayan bilir:D 2010 dünya kupasında afrika ekibinin yıldızı daha şimdiden ve bu futbolcu ülkesinde orlanda pirates'te oynuyor hatta bugün futbol mundial'da bile çıktı 19 yaşında forvet

daha bunun gibi birsürü topçu var genç....

orta avrupa ulkelerinde deli gibi adamlar var 19-21 yaş arası alt yapıya al bunları yada al turkiyede bedelsiz 2 sene kirala pişsinler...
brezilyadır gidiyor brezilyada bir futbolcunun bazen üstünde 150 kişinin hisesi olduğu biliniyor,italyada artık çoğu kulup brezilyalı almıyor sorunlu ve takımda bölücülük yaptıklaırnı kaynak gostererek

2 sene once atalantatda şimdi palermoda olan,makinwa vardı o bile alınabilir.. hatta palermodan bile 3-5 milyon dolara alınabilir adam martins gibi ayni

feinduno kimdur yaw.
Saint-Etienne nin golcüsü 10 numara bi adam:D

Adem Erdoğan
30.07.2006, 01:41
yaw al al nereye kadar.bu takımda hasan lar hüseyinler ayşeler fatmalarda var.kim oynayacak.

Murat GENEL
30.07.2006, 01:41
daha bunun gibi birsürü topçu var genç....

orta avrupa ulkelerinde deli gibi adamlar var 19-21 yaş arası alt yapıya al bunları yada al turkiyede bedelsiz 2 sene kirala pişsinler...
brezilyadır gidiyor brezilyada bir futbolcunun bazen üstünde 150 kişinin hisesi olduğu biliniyor,italyada artık çoğu kulup brezilyalı almıyor sorunlu ve takımda bölücülük yaptıklaırnı kaynak gostererek

2 sene once atalantatda şimdi palermoda olan,makinwa vardı o bile alınabilir.. hatta palermodan bile 3-5 milyon dolara alınabilir adam martins gibi ayni
makinwanın alınması çok zor çünkü tottenham istedi ve tam 12 milyon euro verdi ama palermo hedefleri olduğu gerekçesiyle satmadı ama gerçekten müthiş bi adam oda nijeryanın geleceği

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:42
:D
yaw al al nereye kadar.bu takımda hasan lar hüseyinler ayşeler fatmalarda var.kim oynayacak.
işte sorunda bu zaten hasanlar hüseyinler olduğu için şampiyon olamıyoruz:D

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:43
makinwanın alınması çok zor çünkü tottenham istedi ve tam 12 milyon euro verdi ama palermo hedefleri olduğu gerekçesiyle satmadı ama gerçekten müthiş bi adam oda nijeryanın geleceği
atalantadayken alınabilirdi bunları avrupa futbolundan az bişe anlaynlar gorebiliyorda yoneticler nasıl goremiyorum...

parası olan adam yonetici avrupa futbolunun a sını bilmeyen adamlar

Murat GENEL
30.07.2006, 01:45
kesinlikle futboldan anlamayan çok yöneticimiz var bence başkanda bunlardan biri

unyelimetin
30.07.2006, 01:47
kesinlikle futboldan anlamayan çok yöneticimiz var bence başkanda bunlardan biri

Bak bu konuda hemfikiriz. :)

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:47
turkiyede futboldan anlayan başkan yok..para hesap işlerinden çok iyi anlamakla başkan olunmaz evet parayı kulanmayı biliyrolar ama halend aha ametorce başknalık yapılıyor..
özkan sümer,ahmet ağa oğlu varr anlayan ,ilhan cavcav futbolcudan anlıyor diyorsunuz da adam ticaret yapıyor futbolu içine ediyor bu tarz adamlar tüccarcılık yaparak

Murat GENEL
30.07.2006, 01:48
Bak bu konuda hemfikiriz. :)
evet yönetim konusunda hemfikiriz galiba:)

Travelair
30.07.2006, 01:50

Hah şöyle :) :) :)

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:51
http://www.youtube.com/watch?v=QcDTFujnR5k&search=boca%20juniors

bu arada bunu izleynin boca trbunleriii:) :D

Ustaalioğlu
30.07.2006, 01:52
denilsonu halisaha maci yapsak kadroma almam...

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:54

aynen :D :D :D

immortal_TS
30.07.2006, 01:55
faithus

Haklısın napıcan onu yaw al beni, denilson gitsin adam gibi topunu oynasın ne gerek var halısahaya alıcan onu:D

Travelair
30.07.2006, 01:56

O da oynamaz zaten ;)

Yaw aynı Denilson'dan mı bahsediyorsunuz? Bakmayın bu adamın Avrupa'da çok ses getiremediğine. Bu adam öyle çok sistem adamı değil. Serbest takılan bir adam. Onun için teknik direktörlerin gözüne giremiyor. Bu adamı serbest oynat, rahat oynasın, en ala defans durduramaz

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 01:57
bu adam bir sendir sakat beyler anlamıyormusnuz real betis neden gonderidi lütfem bir araştırn bordo da kaç dakkika top oynadı araştırın

fanatik_zuzu
30.07.2006, 02:19
bence bir daha düşünün;)
http://www.youtube.com/watch?v=Yzk2pZlwO4g&mode=related&search=denilson

http://www.youtube.com/watch?v=dcJLFs4eVso&mode=related&search=denilson

özelliklee bu 3. bi değuşuk:D;)
http://www.youtube.com/watch?v=-bzM1q6XRk0&mode=related&search=denilson

Tüysüzoğlu Onur
30.07.2006, 02:43
aynen :D :D :D

bahsettiginiz adam denilon arkadaslar mahalle talkiminda bir futbolcu deil denilsonun ölüsü sallar bu ligi yeterki alabilsinler.denilsonu mahalle takimina almayacak arkada_lar sözüm size size göre kim gelecek ne biçim bi futbolcu anlayisiniz var anlamiyorum

Colakoglu
30.07.2006, 03:04
Liglerin baslamasini iple cekiyorum ya,dagitacaz

ohooooooooo i love you marcelinho ohoooooooooooooooo

:D :D :D

My
30.07.2006, 05:22
Marcelinho transferi gerçekten çok iyi bir transfer ama tabii ki Fatih SULTAN Tekke'nin Zenit'e (belki de dolaylı yoldan febeye) satılmaması ve sol kanata çok iyi bir transferin yapılması halinde. Eğerki yönetimimiz Fatih'i Zenit'e satarda oradan gelen parayla sadece Marcelinho'yu alarak biz yıldız alacaaaz dediydik ve aldık derlerse ( ki bugün ligtv haberlerinde bi yöneticimiz verdiğimiz sözü tuttuk diyordu, arka plandan da taraftarlarımızın Fatih SULTAN Tekke tezahüratları yükseliyordu) bu resmen bizleri salak yerine koymak demektir ki bunu da kimse yutmaz. Kimse kalkıpta sen bize yıldız transferi yaparsan seni başkan seçeriz demedi Sayın ALBAYRAK'a. Tam tersi ben cebimden alacağım deyip milyonlarca Trabzonsporlu'ya söz verdi. Hemde defalarca. Koskoca ALBAYRAK bütün prestijini sarsacak, yalancı konumuna düşerecek değil heralde kendini. Başkanımız gerçek niyetini belli etsin. Bizim paraya ihtiyacımız yok diyen başkanımızın niyeti gerçekten şampiyon Trabzonspor'mu yoksa başka bişeyler mi?

TSKara61
30.07.2006, 05:40
Anlamiyorum, Ezikbahce 33 yasinda dunya kupasinda hic bisey yapamayan, kendini ve takimini rezil ede, pili bitmis Roberto Carlosu alirsa dunya yildizi transfer etmis oluyo biz bu yandan Denilsonu begenemiyoruz. Denilson bence Trabzonun yapabilecegi en iyi transferlerden biri. Ronaldinhoyu getirecek halimiz yok yaa.

hakanhan
30.07.2006, 07:58
ilk kez basının agzını acık bırakacak bir transfer yaptık trabzon tarihinde. bunada sükür diyelim.. taraftarlar azcıkda olsa mutlu olabıldi.. ben mutluyum marcelınho transferınden.. tesekürler yönetime.. bütün spor siteleri yılın transfer bombası olarak duyurdu.. cok guzel... gercekden gururumuzun oksanmasi cok güzel...
www.supersport.com
www.ajanspor.com

Mehmet
30.07.2006, 08:26
Marcelinho'nun getirilmesi Fatih Tekke'nin satılmış olduğunun acısını nasılda unutturmuş gibi.

Ustaalioğlu
30.07.2006, 08:44
denilson fransa 98 de buyuk yildiz olarak gosteriliyordu, oyuna girdi, yaptigi tek sey bisiklet hareketiydi :)
yanlis hatirlamiyorsam betis kume dustu, o oynarken, istatistiklerini bulabilecek arkadas var mi, bir bakalim, ama genel anlamda kariyeri cok iyi degil diye biliyorum.
bir de yattara ve denilsonu bir takim zor kaldiririr, iki tane topa basmayan adam ayni takimda olursa muhtemelen bocalama olur...

Ustaalioğlu
30.07.2006, 08:54
teşekkürler zuzu özellikle ilk linkteki gol süper
http://www.yapsana.com/uploads/f/fanatikpac/2125.gifhttp://www.yapsana.com/uploads/f/fanatikpac/2127.gifhttp://www.yapsana.com/uploads/f/fanatikpac/2125.gifhttp://www.yapsana.com/uploads/f/fanatikpac/2127.gif
arkadaslar baska site var mi, buna giremiyorum ben..

gvnlp
30.07.2006, 09:17
Fatih in satıldığını nerden çıkarıyorsunuz arkadaşlar. Basının gazına gelmeyin. Ben Sultanın böyle bir ampiyon olma ve gerçekten efsane olma fırsatını bırakıp rusya 8. sine gideceğine ihtimal vermiyorum. Yönetiminde takıma gerekliliğini geçtim taraftardan gelecek tepiyi göze alabileceğine inanmıyorum. bunu ufak uşak yapmaz. Ayrıca yönetimi kutluyorum hatırlarsanız insua ile ilgileniyorduk 6-7 milyon eurolar dolaşıyordu bizden istenen fiyat Alman takımına 3 milyon euro ya transfer oldu bizim yöneticiler de uğraşıp marcelinhpnun fiyatını o seviyeye düşürdüler. ve trabzonspor tarihinin en önemli transferini gerçekleştirdiler. inşallah yattara ile marcelinho beraber takılmazlar:)

Mert67
30.07.2006, 09:19
denilson umu tartışıyoz ya.adam ın kariiyeribelli bence alınsa çok ii olur.

Cenkhan
30.07.2006, 09:24
Denilson'u değil bu takıma ne vereceğini tartışıyoruz. Sütlaç beyinli, yıldız manyağı fenerliler gibi değiliz.

Mert67
30.07.2006, 09:30
Denilson'u değil bu takıma ne vereceğini tartışıyoruz. Sütlaç beyinli, yıldız manyağı fenerliler gibi değiliz.
tamam işte bende alınsa ii olur dedim zaten .

gvnlp
30.07.2006, 09:44
bencede bizim takıma bir şey veremez. zaten verseydi betis küme düşmezdi. kariyer her şey değil zaten o kadar parlak bir kariyeri de yok. son yıllarda düşüş içinde. geçen sene 19 maçta oynamış asisti yok 3 golü ve 8 sarı kartı var. kesinlikle alınmaması gereken bir futbolcu.

Mert67
30.07.2006, 09:53
bencede bizim takıma bir şey veremez. zaten verseydi betis küme düşmezdi. kariyer her şey değil zaten o kadar parlak bir kariyeri de yok. son yıllarda düşüş içinde. geçen sene 19 maçta oynamış asisti yok 3 golü ve 8 sarı kartı var. kesinlikle alınmaması gereken bir futbolcu.
o zamn ricardinho gelse muhteşem olur.

cemka
30.07.2006, 10:15
Şimdi bizim yönetim Ricardinho'yu alsa varya, o zaman çok acaip bir takım oluruz... Türkiye ligi üstü birşey olur... Düşünsenize Marcelinho ve Ricardinho...Hayallerimi süsleyen iki adamı aynı anda Bordo mavili forma altında göreceğim...

Aslıhan
30.07.2006, 10:19
gerçekten mükemmel olur ama hiç sanmam ( moral bozmak gibi olmasın ama :D:D)

Punisher-61
30.07.2006, 10:30
herkes Yönetimi Kutluyor..iyi tranfser yaptilar iyi tamamda..bunda pek bir marifet yok nasil olsa Hertha Marcelinhoyu satmak istiyordu..benim anlamadigim sey Yönetim Marcelinhoyu neden bir gün önceden alipta Uefaya verilen Listeye eklemedi..

Cenkhan
30.07.2006, 10:39
Transferin gelişmelerini gazeteden okuma zahmetine katlanırsanız, Hertha'nın 450bin dolarlık talebinin işi uzattığını görürsünüz. Salın kendinizi, sevinin artık.

tirabzonli
30.07.2006, 10:47
Arkadaşlar Marcelinho çok içten davranıyor.Çok hoşuma gitti.Hep gülüyor.Ersen ve Musa ile fotograf çektirmişler.Adam yine aynı içtenlikle çektirmiş.Helal be koçum

Mehmet
30.07.2006, 10:54
İnşallah hayırlı olur bizim için.
Söylenene yazılan haberlere bakılırsa şu anda Türkiye de ve Trabzonspor da
en iyi yabancı yıldız. Eğer öyleyse yönetimi tebrik ediyorum.

Punisher-61
30.07.2006, 10:55
bir Fenerbahçeli olarak soyluyorum insallah Marcelinho Trabzon'a sorun yaratmaz
Yattara Takim Otobüs ile kaza yapiyor..ondan Kötü olamaz herhalde:):)

muratt
30.07.2006, 10:58
Bu durumda :

Kalede : Jef.
Defans : Fatih Akyel, Cagdas, Milan, Murat O.
Orta Saha : Yattara, Huseyin, Symek, Marcelinyo, Gokdeniz
Forvet : Umut

Fatih'in satildigini dusunerek yazdim bu kadroyu. Bakilinca bu kadro'da forvet disinda yedek alternatifi olan futbolcu goremiyorum. Ligi Kaldirmaz. Umut (ve digerleri) sampiyonluga giden takimin gol yukunu kaldiramaz. Umut cok iyi topcu, belki patlama yapabilir, ben guveniyorum ama gene de Fatih satilmasa daha iyi olurdu.
Ama en onemli eksik kesinlikle, Abdullah'tan beri eksik olan sol kanat. Buraya kosan, iyi orta yapan, arada gol atan, hirsli ve istikrarli bi sol kanat.. Bi suru boyle topcu var avrupa'da afrikada gitsin alsinlar...
Iki mantikli transferle takim iddaali hale gelebilir... Fatih'i satmayi Marcelinyo'yla unutturamazlar.. Para harcasinlar biraz..

Emre B.
30.07.2006, 10:59
Biraz sorunluymuş.Yattarayla takılırlar artık

Mehmet
30.07.2006, 11:09
Arkadaşlar yeni transferimiz Marcelinho oynadığı takımlarda 10 numara ile oynuyormuş. Oyun kurucu aynı zamanda golcü özelliğide var.
Acaba bizde de 10 numara giydireceklermi bu futbolcuya.
Bence 10 numara verilmesi kendisini çok daha iyi motive etmesi için
daha iyi olur. Hami MANDIRALI'dan sonra Trabzonspor'da 10 numarayı
hakeden futbolcu olmamıştı.
Bu konudaki düşünce ve görüşleriniz nedir?

Punisher-61
30.07.2006, 11:11
Fanatikde 10 numarayi giyyecek yaziyor..ama Uefa verilen listede herhalde 10 numarali forma Umutun o yüzden sanmiyorum 10 numarali formanin ona verilecegini

metinulusoy
30.07.2006, 11:11
Umut aldı diye biliyorum 10 numarayı ama,daha kesinleşmemişte olabilir.Marcelinho alırsa iyi olur tabi ki.

h@msi61
30.07.2006, 11:14
yönetim böyle bir transfer yaptıktan sonra 10 numarayı Umuta vermez. fanatikte Marcelinho nun 10 numaralı formayı giyeceğini yazıyor, inşallah doğrudur...

Keleşoğlu
30.07.2006, 11:14
hazırlık macında umut giyiyodu 10 numarayı ama sorun cıkarmaz heralde verir:)

trapezus61
30.07.2006, 11:19
10 numarayı kesinlikle Marcelinho giymeli. Şöyle adam gibi içini dolduracak bir 10 numaramız olsun yıllar sonra...
Aaaah Hami aaah.... Sen geldin yine aklıma...

Mert67
30.07.2006, 11:24
ordu maçında 10 numara umut daydı ama inşallah marcelinho ya verirler.

Kemal Musaoğlu
30.07.2006, 11:27
marcelinho benim en sevdiğim futbolcuların başında geliyordu.birgün trabzonda oynayacağı aklıma bile gelmemişti.hayırlı olur inşallah.

diskus
30.07.2006, 11:39
10 numara giymesi önemli degil 10 numara gibi oynasinda hangi numarayi giyerse giysin.

Tansu Onur Erdoğan
30.07.2006, 11:53
Arkadaşlar yeni transferimiz Marcelinho oynadığı takımlarda 10 numara ile oynuyormuş. Oyun kurucu aynı zamanda golcü özelliğide var.
Acaba bizde de 10 numara giydireceklermi bu futbolcuya.
Bence 10 numara verilmesi kendisini çok daha iyi motive etmesi için
daha iyi olur. Hami MANDIRALI'dan sonra Trabzonspor'da 10 numarayı
hakeden futbolcu olmamıştı.
Bu konudaki düşünce ve görüşleriniz nedir?abicim haklısın walla hamiden sonra 10 numara yı tasicak oyuncumuz olmadı 10 marcelinhoya iyi gider
umut 9 giysin

Mustafa
30.07.2006, 11:57
10 numara giymesi önemli degil 10 numara gibi oynasinda hangi numarayi giyerse giysin.

kesinlikle katılıyorum mühim olan sırttaki numara değil futboluyla 10 numara olmalı

The Legend
30.07.2006, 12:02
10 numarayı marcelinho giymeli

poetricus
30.07.2006, 12:08
Kendisi 100 numara olmasın da hangi numarayı giyerse giysin!

@FLU
30.07.2006, 12:12
ya kral gidiyor kral

Semih GÜL
30.07.2006, 12:33
be giydiği önemli değilde futboluyla 10 numara olur inşallah kayseri maçında izleriz heralde. Görelim bakalım dünya yıldızını.

Ama frikiklerin %60 nı gole çevirebiliyormuş en güzel tarafı bu sanırım.
Orta sahada alternatif arttı sol kanat hariç

Erkin
30.07.2006, 12:40
Umut sırasını beklesin, böyle bir adama 10'dan başka yakışmaz.. :)

Mert67
30.07.2006, 13:13
kayseri ye frikikten bi tane çaksa ne güzel olur.

Tansu Onur Erdoğan
30.07.2006, 13:33
ajanssporda 30 numaradan bahsediyo

Tansu Onur Erdoğan
30.07.2006, 13:40
işte bu beeeeeeeee
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706imza5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706imza6.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300706imza8.jpg

İleli
30.07.2006, 13:51
bu adamı berlınde ızlerkem ah ah cekmeden duramazdım Allahıma sukurler olsun bı yıldızımız oldu...

Soner
30.07.2006, 14:11
fatihTEKKEnin yerini alamaz biz fatihi cok arariz. bu futbolcu sezon ortasi burdan kacmazsa bende cilgin degilim

Mert67
30.07.2006, 14:43
kolay mı kaç nereye kaçıyo.

Mollasalihoğlu
30.07.2006, 14:43
fatihTEKKEnin yerini alamaz biz fatihi cok arariz. bu futbolcu sezon ortasi burdan kacmazsa bende cilgin degilim

Berlin'de niye oynamış 5 yıl kaçmamış..Eyy büyük Allah'ım...

Denilson'da gelirse sambaya başlarız..Horon+Samba :)

TheRapZoNe
30.07.2006, 14:52
TRabzon'a Hoşgeldin Sarı Kafalı Çocuk :) Umarız gelecekteki başarılı günleri beraber yaşayacağız..

Murat Acar
30.07.2006, 15:15
Başarılı olacağından eminim bu yönetim gerçekten çok büyük bir iş başardı.Alınamaz diyenlere ithaf olunur.Geç kalındı sadece.Ama yinede tebrikler yönetim diyorum.Göreceksiniz çok başarılı olacak tam aradığımız bir futbolcu.Umarım sol kanada da böyle kaliteli bir futbolcu transfer edilir.Bizim tek eksiğimiz büyük maçlarda sazı eline alıp takımı yönetecek ve o baskıda ezilmeyecek bir adama ihtiyacımız vardı .bunuda marcelinho ile hallettik kanısındayım.

beratiabi
30.07.2006, 15:50
ya kral gidiyor kral
Aynen katılıyorum kral gidiyor kral. Hoşgeldin marcelinho

A.Hilal Çakıroğlu
30.07.2006, 16:15
ilk kez bir sezon için bu kadar umutsuzdum ama Marcelinho hiç tahmin etmeyeceğim kadar heyecanlandırdı. İnşallah sonu güzel olur :)
İyi bir Transfer olduğu kesin ;)

tsligenc
30.07.2006, 16:23
ARkadaslar ben sahsen Marcelinho nun 10 numara giymesinden yanayım.
Marcelinho dunya yıldızı olarak transfer edildi ve kendisinden yuksek forma satısı beklenirken formalar cıkartılmadı kendisne eski formayla imzattırıldı derken simdi de kendisne yakısan ve asıl forma sattıracak 10numara deil de 30 numara verildi. Arkadaslar klubu protesto edip eger mumkunse 10 numaranın Marcelinhoya verilmesini istemeliyiz. Ben sahsen 10 numara Marcelinho formasının 4 farklı modelini de alacaktım ama 30 numarayı dusunmem lazım. 10 numara cok guzel olurdu:(

#10 Fietra
30.07.2006, 16:26
Müflis Çocuk Marcelinho Trabzon’da

Trabzonspor kulüp tarihinin en sansasyonel transferlerinden birine imza attı. Bordo-mavili yönetim, taraftarın yıldız transferi isteğine Hertha Berlin’den Brezilyalı oyuncu Marcelinho’yu Trabzon’a getirerek cevap verdi. Her sezon başında Berlin’in yerel gündemini meşgul eden orta saha yıldızı artık Ligimizin semalarında.

Brezilyalı yıldızın Hertha’nın tatlı belalığından, sadece belalığına yürüdüğü yolun son adımı, takımının bu seneki hazırlık kampına, belki de bu alanda bir rekora imza atarak, sekiz gün geç katılması oldu. Marcelinho’nun bu asiliklerini sineye çekmekten yorulan Berlin kulübü, oyuncusunu bu davranışından sonra satış listesine koydu.

Marcelinho’nun da mali durumu nedeniyle bir transfere ihtiyacı olduğu uzun zamandır bilinmekteydi. Son birkaç yıl boyunca, yıllık kazancı olan 1,8 milyon dolar kendisinin geçinmesi için yetmemiş, bankalardan çektiği krediler için sürekli Hertha’dan avans almak durumunda kalmıştı. Hertha’ya geldiği dönem dolar avrodan değerli olduğundan sözleşmesini dolar üzerinden yapmakta ısrar eden yıldız, daha sonra bu dengenin değişmesi nedeniyle bu işten ciddi anlamda zararlı çıkmıştı. Ama bu zarar bile banka hesabının sürekli ekside olmasını açıklamaya yetmiyordu. Yıllık ücretinin yükseltilmesi konusundaki talepleri de Hertha menejeri Hoeness tarafından reddedilen, oyuncunun Brezilya’da kendi ve ailesi için yaptırdığı 10 villalık sitenin masrafları da banka hesabındaki eksilere eklendiğinde, mali durumunu düzeltebilmek için transferden başka çıkış yolu kalmamıştı. Velhasıl taraftarına yıldız bir isim izletmek isteyen Trabzon yönetimi için de, acilen daha yüksek bir ücrete kavuşmak isteyen Marcelinho için de bu transfer bir kurtuluş oldu.

Berlin’in gece hayatı sahnesinin aranan yüzlerinden biri olan Brezilyalının daha da ileri giderek Berlin’deki dairesini bir disko haline getirmişti. Trabzon’a uyum sağlamakta zorluk çekeceğini tahmin ettiğim oyuncunun, Yattara ile birlikte magazin basınına bol malzeme sunacak gibi görünüyor. Kim bilir belki de, Trabzon’un bir nebze uzak kaldığı futbol-şov sahnesinde rol kapmasının, pazarlama değerlerine katkısı olacaktır.

Marcelinho’nun futbolculuğu ile ilgili olarak ilk denilebilecek yeteneklerini tartışmanın abes kaçacağı. Aslında Marcelinho’nun futbol tarzı Süper Lig’deki vatandaşı Alex’inkiyle büyük ölçüde benzeşiyor. Alex’ten izlemiş olmaktan dolayı hayli alışık olduğumuz, kısa dönemde yüksek verim, öncesinde ve sonrasında sahada gezinti şablonununun Süper Lig’deki yeni temsilcisi Marcelinho olacak gibi görünüyor. Berlin Olimpiyat Stadyum’unda izlediğim maçlarında, ben tam kendisini eleştirirken, frikikleri ve uzaktan çektiği şutlarla laflarımı bana yedirmişliğinin hiç de az olmadığını da itiraf edeyim. Şimdiden canlı maç yorumcularını uyaralım da, sonra saçma kem-kümlerle izleyicinin sinirini bozmasınlar.

Trabzon, Marcelinho’nun muhtemelen Katar’a uzanacak yolculuğunda bir ara durak gibi görünüyor ama biz gene de transfer Trabzonspor’a hayırlı olsun diyelim ve oyuncunun sadece renkli saçları ve ayakkabılarıyla değil renkli futboluyla da Avni Aker’i şenlendirmesini dileyelim.

Ulaş BAYSAL-verkaç.org

diskus
bence futbolcularin giyecegi numaralar uefa ya bildirildi ve 10 numara olarak muhtemelen umut gösterildi eger böyleyse yapilacak bir sey yok.artik marcelinho seneye giyer 10 numarayi.

cınar#7
hayır 30 numara diil 10 numara giyicek imza torenınde 10 numaralı forma yoktu galıba o yuzden 30 verıldı

Mert67
30.07.2006, 16:28
ya hangi numarayı giyerse giysin bize yararlı olsun da.ben başka bişey istemiyom.

Emre B.
30.07.2006, 16:28
Hadi her forma numarası için bir topoiç açalım

Şentürk
30.07.2006, 16:32
hay allahım yaaaa kim hazırlıyor bu numaraları böyle şey mi olur,kim umut mu giyecek 10 numarayı!!!!

Jackdaniels
30.07.2006, 16:33
Marcelinhonun gözünün üstünde neden kaşı var?? (sanırım yorumumu herkes anladı)

immortal_TS
30.07.2006, 16:45
Trabzona zara getirmesinde ne yaparsa yapsın topunu oynasın adımız kirlenmesin, İnşallah uyum sağlar.

immortal_TS
30.07.2006, 16:48
10 numara marcelinho ya verilir verilmesi lazım, buna nerden bakarsanız bakın ister saçma denilsin ister doğru denilsin 10 numara marce nin.

Erbay
30.07.2006, 16:48
Hiç fark etmez.Mehmet Yılmaz giydi de ne oldu.

Punisher-61
30.07.2006, 16:49
abi istersede don atlettle oynasin yeterki isini iyi yapsin

Alpayer
30.07.2006, 16:50
Ne 30u ya o giydiği 38 numaraydı.
Bi ajansta yazmış 30. Büyük ihtimalle sallamışlar.

Mehmet_Mercanlı
30.07.2006, 16:53
bence önemli futbolda 10 numara dıyınce herkezin aklına negeldiğini biliyosunuz avrupa maçlarında önemli... ve profesyonel futbol oynayan birisi olarak o formanın nedemek olduğunu cook iyi anlıyorum hele bide o forma TRABZONSPOR forması ise duşunemiyorum bile

Mehmet_Mercanlı
30.07.2006, 16:54
10 numara giyecek
Lazaroni’nin 10 numara açığını kapatacak olan Marcelinho, yeni sezonda 10 numaralı formayı terletecek. Mehmet Yılmaz’ın Ankaraspor’a gitmesinin ardından bu numara boşa çıkmıştı.

FANATIK61
30.07.2006, 16:54
Usaklar Numara oynamiyor, ayaklar ve beyin oynuyor :)

tsligenc
30.07.2006, 16:59
arkadslar 30 numara giyecegini Ligtv de haberlerde söyledi.
imza torenindeki 38 numarayla bir alakası yok.
Kaynak Ligtv deki haberleri sunan kız:)

canim TS
30.07.2006, 17:34
cok önemli zaten giyecegi forma numarasi. sanki 10 giymese gol veya assist yapamicak.
Hertha Berlindeki oynadigi futbolu oynasin, takima faydali olsun gerisi önemli degil. Arkadas bir dogru demis, numara oynamiyor ayaklar ve beyin oynuyor.

frango
30.07.2006, 19:17
sorun formaysa kımse kusura bakmasın ama hami den sonra onu taşıyacak adam ben goremıyorum
ama hangı formayı gıyerse gıysın trabzona çok faydası olcak burası kesın

geronimo_61
30.07.2006, 19:48
ya dikkat ettiyseniz ortada süper bir yıldız var ama bu seneki formalar yok..

sağdan bir forma bulunup getirilmişşş

yani yeni formalar ve liste ile alakalı olduğunu sanmıyorumm

metinulusoy
30.07.2006, 20:26
Santos, TS tarihine plaka koduyla geçti
1967 yılında kurulan Trabzonspor'un tarihinde bugüne kadar futbol takımında 5 kıta, 27 ülkeden 60 yabancı futbolcu forma giydi. Son transfer ise ilin plaka koduyla tarihe geçti.
30 Temmuz 2006 16:12
Yazı boyutunu büyütmek için

Brezilyalı Marcelo dos Santos, tarihinde futbol takımında oynayacak 61. yabancı futbolcu olacak. 1967 yılında kurulan Trabzonspor'un tarihinde bugüne kadar futbol takımında 5 kıta, 27 ülkeden 60 yabancı futbolcu forma giydi.

Kurulduğu 2 Ağustos 1967 'den bu yana 61. yabancı transferini gerçekleştiren Bordo-Mavililer, bugüne kadar yabancı futbolculardan bekleneni alamadı. 1993-1997 yılları arasında Trabzonspor'un formasını giyen Gürcü futbolcu Shota Arveladze yabancılar içinde en verimli futbolcu oldu.

Bordo-Mavili forma altında 96 maça çıkan Gürcü futbolcu 54 gole imza atarak zirveye oturdu. 1995-96 sezonunla attığı 25 golle gol kralı da olan Şota'dan sonra Trabzonspor yabancı transferinde istediği verimi bugüne kadar hiç alamadı.

BREZİLYA ÖNDE

Marcelo, Bordo-Mavili takımda forma giyecek 8. Brezilyalı oyuncu olacak. Trabzonspor'da en fazla 8 futbolcu ile Brezilyalı'lar forma giyerken, 6'şar Yugoslavya ve Gürcistan, 5 Belçikalı, 4 Ukraynalı, 3'er Gana, Polonya ve Makedonyalı, 2'şer Alman, Çek Cum., Nijerya ve Sırbistan-Karadağ, 1'er Azeri, Bulgar, Belarus, Rumen, Danimarkalı, Kamerunlu, Hırvat, İngiliz, Norveçli, Perulu, Arnavut, Avustralyalı, Fransız, Güney Koreli ve Gineli futbolcu forma giydi.

tsligenc
30.07.2006, 20:30
Herkes Marcelinho icin iyi oynasın etsin numara onemli degil demis ama belliki gene kimsenin elicebine gitmicek, kimse forma almaktan bahsetmio masallah.
Bence su anda arkasında 10 numara Marcelinho yazan Puma marka 2006-2007 sezonu formaları kapıs kapıs gitmeliydi.
Ama malesef ki ne ortada forma var ne de 10 numara boyle dunyaca unlu bi 10 numaranın sırtında.
fbliler dunya yıldızı die kokusmus anelkayı alıp bonservis+senelik ucretinden daha cok para kazanıyor forma satısından ama bizim yoneticilerimiz ts ye para kazandırmannın tek yolu olarak futbolcu satmayı goruyorlar. Arkadaslar Trabzonspor gibi buyuk bir klup bole marketing hataları yaptıgı surece daha cok yıldızları satmak zorunda kalır.

attagümüshane
30.07.2006, 20:47
neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!???????
marcelinho da iyi oldu....sanırım

tigin
30.07.2006, 21:00
İmza atalı 10 saat oldu,kulüp dengeleri hala sağlam görünüyor.:rolleyes:

Mert67
30.07.2006, 22:06
fatih giddiği için bi sallanma olmamıştır eğer biri daha gelirse yandık.

Beytullah
30.07.2006, 22:43
walla en kısa zamanda takıma uyum gosterir inşallah..herta berlındeki güzel futbolunuda burda devam ettirmesi dilegiyle hos geldın...

gurbetçi 61
30.07.2006, 23:15
forma numarası önemli değil,adam gibi yüreği ile oynasın yeter,mehmet yılmaz 10 numara giydide ne oldu,çokmu iş becerdi,

Erkin
31.07.2006, 00:42
10 numaranın anlamı bir başka bence. Bize sağlayacağı yarar ve futbolu önemli olsa da böyle bir yıldız 10 numara giymeli..

denizci61
31.07.2006, 01:24
Kesinlikle 10 numarayı giymeli....Giysin ki sorumluluğunun farkına varsın ve bizi şampiyon yapsın. Alman basını hala şokta...Bundesliga'ya adını altın harflerle yazdırmış Marcelinho'yu Trabzonspor'un almasına akıl sır erdiremiyorlar....Disiplinsiz olduğunu söylüyorlar ama ben onun gözlerinde bizimle müthiş bir uyum sağlayacağını gördüm. Umarım yanılmam arkadaşlar...

DeAgLeMaNyAq
31.07.2006, 01:50
Gerçekten bu yönetimler bu tür şeyleri hiç mi umursamıyor anlayamıyorum. Daha öncede o forma, Hami gibi bir yıldızdan sonra Muzaffer gibi bize ne kattığı meçhul bir oyuncuya verilmişti. Bu konuda işin iç yüzünü ve federasyonun kurallarını bilemediğim için Umut'u suçlamak istemiyorum. Belkide TFF'ye verilen lisans listesinde Umut 10 numara olarak gösterildi. Gerçi Fanatik'in haberine göre 10 numara Marcelinho'ya verilecek...

Lazaroni’nin 10 numara açığını kapatacak olan Marcelinho, yeni sezonda 10 numaralı formayı terletecek. Mehmet Yılmaz’ın Ankaraspor’a gitmesinin ardından bu numara boşa çıkmıştı.

Lapina
31.07.2006, 03:54
Topram sen bi baslikta Denilson icin acsana :)

My
31.07.2006, 05:03
LİGİN TARİHİNE GEÇECEĞİM
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4849.jpg
HEYECANLIYIZ
Trabzonspor'un iki aydır gündeminde olan Hertha Berlinli oyuncu Marcelinho, dün kendisini 3 yıllığına Bordo-Mavili renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Mali Sayman Emin Kahraman, 2 ay önce de Herta Berlin yönetimi ile Marcelinho için görüştüklerini ancak anlaşamadıklarını hatırlatarak, "Bir hafta önce yeniden girişimlerde bulunduk ve Marcelinho'yu Trabzonspor'a kazandırdık. Böyle bir yıldızı Trabzonspor'a getirmenin heyecanını yaşıyorum" dedi.

YILDIRAY ETKİSİ
"Trabzonspor'da olmaktan çok mutluyum" diyen Brezilyalı yıldız Marcelinho ise, "Trabzonspor'dan teklif aldığımda çok sevinmiştim. Biran önce çalışmalar başlamak istiyorum" diye konuştu. Hertha Berlin'den takım arkadaşı Yıldıray Baştürk ile görüştüğünü anlatan yıldız oyuncu, "Bana Türkiye ve Trabzonspor hakkında bilgiler verdi. Anlaşma imzalamam da yardımcı oldu diyebilirim" dedi.

ZOR BİR LİG
Türk futbolunu televizyondan takip etme şansının olduğunu da kaydeden Marcelinho, "Zor bir lig olduğunu düşünüyorum, ama ben de bu ligin tarihinde yer almak istiyorum" ifadelerini kullandı. Öte yandan, imza töreni sonrası 30 numaralı formasıyla basın mensuplarına poz veren Brezilyalı yıldız, eşyalarını toplamak ve çocuklarının okul sorununu çözmek için dün Almanya'ya giti. Yıldız oyuncu, çarşamba günü Bordo-Mavili ekiple çalışmalara başlayacak.

MARCELİNHO UNUTULMAYACAK
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4850.jpg
2.5 MİLYON EURO
Alman basını, Bundesliga takımlarından Hertha BSC Berlin'den Trabzonspor'a transfer olan Marcelinho'yla ilgili haberlere geniş yer verdi. ''Bild am Sonntag'' gazetesi, ''2,5 milyona Marcelinho Türkiye'de'' başlığıyla verdiği haberde, Marcelinho'nun 3 yıllık sözleşme için yaklaşık 1,2 milyon avro alacağı ifade edildi.

DİSİPLİNSİZ
Haberde, Hertha Berlin menajeri Dieter Hoeness'in de ''Tüm taraflar için iyi bir sonuç aldık. Marcelinho'nun büyük oyunları olmuştur, onu hiçbir zaman unutmayacağız'' diye konuştuğu belirtildi. Sonuçta Marcelinho'nun disiplinsizlikleri nedeniyle transfer edildiğine işaret eden Hoeness, bunun kendisi ve ailesi için de yeni, iyi bir ekonomik fırsat olduğunu söyledi.

OLUMLU TUTUM
''Berliner Morgenpost'' gazetesi de birinci sayfada ''Marcelinho Berlin'den ayrılıyor'' başlığıyla verdiği haberde Hoeness'in, tüm anlaşmazlıklara rağmen Marcelinho'nun iyi bir dost olarak kulüpten ayrıldığını ve ayrılmasına rağmen de çok olumlu bir tutum sergilediğini söylediği kaydedildi. (Karadeniz Gazetesi)

Mert67
31.07.2006, 09:06
süper açıklamalar yapmış inşallah dediği gibi olur.

laz_rail_61
31.07.2006, 11:44
Dün Ntv de ve tv 8 de izledim herif golü attıktan sonra yıkılıyo yok böyle birşey ya bu ne hirs o golü attıktan sonra ki sevinişi tam bizim taraftara layık çok güzel oldu ya o ne güzel bir sol ayak Allah nazarlardan kem gözlerden korusun 41 kere maşallah ntv nin spikeri ne diyo duldunuz mu biz diyo bundestiga maçlarını yayınlardır bu marse yi izler bu herifin burada ne işi var derdim italya ispanya dururken şimdi herif

laz_rail_61
31.07.2006, 11:46
(yanlışlıkla entere bastım) trabzonsporda zoruna gidicek ama otur izle şimdi yattarayı marseyi programında bordo mavi renklere yer yok ama belki marsenin hatrına ts den de bahsedersin artık öptüm ntv...

Onur Muhcu
31.07.2006, 12:05
o BİR EKOL

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 12:10
herta da da 10 giyiyodu bizdede kesin 10 giyer hamiden sonra ilk adam gibi 10 numaramız oldu

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 12:17
uzaktan şut ataan birinin olması takımda çok sevindirici
artık yattarayla birlikte barlardan çıkmazlar:):):)

Ozan
31.07.2006, 12:25
inşalllah kendini tanıdığımız gibi güzel oynar ve uyum sorunu yaşamaz. zaten uyum sorunu yaşamadığı taktirde süper bir oyuncu olacağı belli . başarılar diliyorum

halil ibo
31.07.2006, 12:25
Sahada görmeden karar vermek zor.Geçmişine bakıldığında belli kalite yakalamış ve marka olmuş birini transfer etmişiz.
Bencede ''10'' numarayı giymeli.Fakat Umut'ada ''10'' numaranın yakışmayacağını kim söyleyebilir.

Özge
31.07.2006, 12:27
30 numara giyecek dün tv de öyle söylemişti keşke 10 giyseydi

Jackdaniels
31.07.2006, 13:40
İster 10 giysin ister 100 fenere bi frikik golu atsında başka bişey istemem:)

I loVe YoU MarcelinHo

Erkin
31.07.2006, 14:03
Haklısın atarsa bomba olur :) Ben biraz taktım bu numara işine 30 numara hiç aklıma yatmadı, inşallah değiştirilip 10'u alır..

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 14:14
ewt biraz önce ts cluptaydım marcelinho 30 yazılı formalar satışa çıkmış

54hamdi0061
31.07.2006, 14:46
hani 10 numara giyecekti.demekki o zaman 10 numara yolda geliyo...

Özge
31.07.2006, 14:49
30 numarayı kendisi istemiş

Erkin
31.07.2006, 14:51
Neyse artık sağlık olsun yapacak bir şey yok hayırlı olsun, zaten mesela alex de 20 giyiyor fazla da takmamak gerek artık. Yazılı formalar satılması da çok önemli iyi satar inşallah..

halil ibo
31.07.2006, 14:55
Numara işi çözüldüğüne ve formalar satışa çıktığına göre yapılacak tek şey kalmış.Koşun TS Club'lara diyeceğim ama Puma'ların Eylül'de hazır olacağı söyleniyordu !

Erkin
31.07.2006, 15:02
Abi eylüle kalmaz 4-5 güne lig başlıyor Ordu maçına asıl giyeceğimiz formalarla çıktılar mesela..

Oğuzhan Görkan
31.07.2006, 15:09
ah ulan ah sol tarafada denilson u alsak ne güzel olurdu kesin şampiyonduk milletin gözü futbol resitali görürdü bu sıkıcı ligte

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 15:22
Marcelinho formaları satışta
Takımımızın Hertha Berlin’den transfer ettiği Brezilyalı dünyaca ünlü yıldız oyuncu Marcelinho’nun ismini taşıyan formalar TS Clublar’da satışa sunuldu.

Marcelinho formasın sahip olmak isteyen taraftarlarımızın Trabzon’da Sadri Şener Merkezi, Avni Aker Stadyumu ve Havaalanı’ndaki TS Club mağazalarına başvurabilecekleri açıklandı.

TS Club Mağazalar Sorumlusu Bülent Yıldız, yoğun talebi karşılayacak gerekli tedbirlerin alındığını vurguladı.

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 15:24
10 numarayı umut bulut almış

Murat'
31.07.2006, 15:28
inşallah anelka ailton ve benzerleri gibi olmaz....
bence büyük bir transfer

Erkin
31.07.2006, 15:31
Marcelinho formaları satışta
Takımımızın Hertha Berlin’den transfer ettiği Brezilyalı dünyaca ünlü yıldız oyuncu Marcelinho’nun ismini taşıyan formalar TS Clublar’da satışa sunuldu.

Marcelinho formasın sahip olmak isteyen taraftarlarımızın Trabzon’da Sadri Şener Merkezi, Avni Aker Stadyumu ve Havaalanı’ndaki TS Club mağazalarına başvurabilecekleri açıklandı.

TS Club Mağazalar Sorumlusu Bülent Yıldız, yoğun talebi karşılayacak gerekli tedbirlerin alındığını vurguladı.
Formalar malesef ts club geçen senenin formalarına basmışlar 30 marcelinho ismini..

Selçuk Çetin
31.07.2006, 15:52
boş verin puma formasını arkadaşlar elin adamı kazanacağına bizim kendi takımımızın formaları satın alınsın koşun ts cluplara bu arada istanbul cevahirdeki mağzaya formalar gelmişmiydi bilen varmı

Selçuk Çetin
31.07.2006, 16:00
Bence kalede jefferson sağda murat(fatih akyel) ortada (tandemde) stepanov ve çağdaş solda murat ocak (ufukhan) orta göbekte Hüseyin çimşir Szmeyk, sol açık Marcelinho. sağ açık yattara forvet arkası gökdeniz forvet CEM DEMİR (umut bulut);) Kulubede Astonmartin, musa büyük, ömer rıza ergin keleş, tolga zengin, erdinç, teknik Direktör hüsnü özkara Medya direktör Lazzaroni nasıl kadro ama

Murat'
31.07.2006, 16:00
yeni formalar trabzonda 15 ağustostan sonra satyışa sunulacakmış

UğuR
31.07.2006, 16:01
marCELİNHO = 3 * 10 = 30
3 adet 10 numarayım diyor herhalde

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 16:31
yeni formalar trabzonda 15 ağustostan sonra satyışa sunulacakmış

yuhhhhh beeee o kadar geç mi

Erkin
31.07.2006, 16:32
İstanbul'da daha erken olabilir mi acaba..

HapSi
31.07.2006, 16:42
Hosgeldi de insallah bosgelmez :) Umarim yararli olur, cok da sempatik birisi

DeAgLeMaNyAq
31.07.2006, 17:58
Yeni formaların çok fazla değişikliğe uğrayacağını sanmıyorum...

jefferson61sefa
31.07.2006, 19:27
fatih gitmeseydi kesin şampionduk ama olsun marcelinho çok yararlı bir transfer olacak geç alınmöıpş olsadea

TAMTÜRK61
31.07.2006, 19:33
Bir kara U$AK daha geldi..
Marcelinho hayirli olsun hepimize..
Lazaroni'nin kendi vatanda$i bu cocugu cok iyi motive etmesi gerekir.Eskiden yildiz oyuncu gelirdi. Rune Lange,Champell vs. uyum saglayamadim. Böyle bir mazeret kabul etmiyorum.
Lazaroni'nin aciklamasi: "O normal yildiz degil,dünya kalitesinde bir yildiz."
O zaman bu sezon $ov bekliyoruz...

tsmaniac
31.07.2006, 21:00
herthanın yattarası marcelinhooo

Punisher-61
31.07.2006, 21:08
avatar yapmak isteyenlere bir kac resim

UmutBaykan
31.07.2006, 21:16
bombayı patlattık.avrupada herkes trabzonsporu konuşuyo.hayırlı olsun

Harun-61
31.07.2006, 22:02
Marcelinho’nun bonservisini başkanımız karşılıyor
Başkanımız Nuri Albayrak, dünyaca ünlü yıldız transferimiz Marcelinho’nun bonservis bedelinin kendisi tarafından karşılanacağını açıkladı.

Seçimde verdiği yıldız transfer sözünü Marcelinho ile birlikte yerine getirdiğini kaydeden Albayrak, “Biz her fırsatta verdiğimiz sözü tutacağımızı vurguladık. Ama daha bitmedi. Trabzonspor için yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Başkanımız Nuri Albayrak, “Trabzonspor Trabzon’un bacasız fabrikasıdır. Bu şehrin en önemli değeridir. Bu büyük değerimizin zirveye taşınması için herkes elini taşın altına koymalı, büyük camiamız lafta değil, yürekten birleşmelidir. Biz yönetim kurulu olarak Trabzonspor için ne gerekiyorsa her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Camiamızın da bunu bilmesini istiyoruz. Bu takım başarılı olursa, hepimiz sevinir, mutlu oluruz, kentimiz de kazançlı çıkar” ifadelerini kullandı.

majes
31.07.2006, 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=P_oF9N0NC64&search=Hertha

majes
31.07.2006, 23:42
http://www.youtube.com/watch?v=LoDm6b2reJI&mode=related&search=Hertha

hay1699
01.08.2006, 02:57
Ailton'dan kaliteli; ama daha problemli

Marcelinho'nun Trabzonspor'a transferinin kesinleşmesinden hemen sonra Alman gazeteleri, "Alman futbolu çok önemli bir yıldızını kaybetti" cümlelerine yer verdi.

Trabzonspor'un 2 milyon 500 bin Euro bonservis bedeli ödediği Brezilyalı süper sol ayak Marcelinho'nun Almanya'da son 5 sezonda tam 50 bin forması satıldı.

Hertha Berlin ile Trabzonspor arasında 25 saat süren pazarlıklar sonrası Bordo-Mavili formaya kavuşturulan Marcelinho, Beşiktaş'a gelen golcü Ailton'dan daha iyi özelliklere sahip. Alman liginde özellikle serbest vuruşlardan attığı gollerle adını duyuran Brezilyalı yıldız, H. Berlin'in lider ismiydi. Marcelinho, Trabzonsporla yaptığı anlaşma sonrası, "Kariyerimin en son ve önemli imzasını attım." dedi. Almanya 1. liginde 155 maçta 65 gol atmakla kalmadı, 49 golün de asistini yaptı. Hertha Berlin'e 2001 yılında 7 milyon Euro bonservis bedeli ile gelen 31 yaşındaki Brezilyalının takımdan ayrılmasından sonra Bild gazetesi, "Marcelinho'suz Berlin'in tadı tuzu kalmadı" cümlesini kullandı. Marcelinho, gününde olduğunda tek başına maç kazanabilecek bir isim. Sadece serbest vuruşları değil, rakip ceza sahasına sağdan soldan dalışları ile de çok tehlikeli bir futbolcu. Geçtiğimiz sezon bir ara ligde üst üste şok yenilgiler yaşayan Hertha Berlin'de antrenör Götz'ün koltuğunu Yıldıray Baştürk ve Marcelinho kurtardı. Gençleştirme operasyonuna giden Berlin'de takımın ağabeyi Marcelinho idi. Kritik anlarda attığı gollerle başkent ekibini sırtladı.

H. Berlin ile bir yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen Marcelinho'nun Almanya'dan ayrılma nedeni ise problemleri. Trabzon-spor'un yeni transferi, Beşiktaş'a gelen vatandaşı Ailton'dan daha olumlu futbol özellikleri bulunmasına rağmen problemli kişiliğiyle de zaman zaman sorun çıkartıyor.

Berlin'de bir arkadaşı ile açtığı disko, Brezilyalı futbolcunun başına dertler açtı. Takımın kamp dönemlerinde eğlenmeye giden Marcelinho, antrenör Falco Götz'le herkesin önünde tartışmaktan çekinmezdi. Son olarak tatilden on gün geç dönünce bardak taştı. Ve satış listesine konuldu.

Alman gazetelerine yansıyan başka bir olumsuzluk ise Marcelinho'nun borçları. Trabzonspor ile yaptığı sözleşme sonrası eline geçecek parayla biraz kendisini toparlaması bekleniyor.

Trabzonspor yönetimi Marcelinho'nun gönlünü hoş tutarsa Brezilyalı futbolcu tek başına İstanbul ekiplerinin başına bela olabilir. Trabzonspor'da Marcelinho'ya mutlaka yıldız futbolcu muamelesi yapılmalı. Sırtı okşanmalı. Bu ortam sağlanamaz ise Marcelinho Türkiye'den ilk yarıyı tamamlamadan ayrılabilir.

01.08.2006
SEYFİ ALP
Berlin

aytex
01.08.2006, 10:57
http://www.hurriyet.com.tr/transferdosyasi/4847555.asp?gid=113..
lütfen tiklayin okumakta fayda var

iyattara
01.08.2006, 11:11
http://www.hurriyet.com.tr/transferdosyasi/4847555.asp?gid=113..
lütfen tiklayin okumakta fayda var
artık yattrayla birlikte takılırlar mahvoduk valla:D

halil ibo
01.08.2006, 11:34
Berlin'de 5 yıl kalmış.Ve menejer artık daha fazla dayanmak mümkün değildi diyor.Biz 3 yıl dayanabilsek ve 3 yıl içinde bir şampiyonluk alsak yeter.Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Burçak
01.08.2006, 11:36
Valla heyecanla marce li yattaralı gökdenizli şimkolu kadroyu sahada görmeyi bekliyorum . :)

Miraç Atalay Çiftçi
01.08.2006, 11:38
''Hertha Berlin 5 yıl kaşı-gözü için dayanmadı Marcelinho’ya. O gerçekten bir dünya yıldızı.'' (hürriyet)

işte şifre burada...

Bekliyoruz...

Özge
01.08.2006, 11:46
maçları sabırsızlıkla bekliyorum maçlar çok zevkli olacak bence

iyattara
01.08.2006, 11:52
maçları sabırsızlıkla bekliyorum maçlar çok zevkli olacak bence
Turkcell super lig
ARTIK BAŞLASIN:D

Mert67
01.08.2006, 11:54
Hertha Berlin Menajeri eski milli futbolcu Dieter Hoeness’in sözleri, Marcelinho’nun kariyerini belgeleyen en çarpıcı örnekti...

Çok büyük bir futbolcu. Hertha Berlin bir yıldız kaybetti. Ancak, ona daha fazla dayanmak mümkün değildi!
---------------------------------------------------
valla korkdum bizde böyle şeyler yapmaz inşallah.

Emre GÜRDAL
01.08.2006, 12:50
ya arkadaslar 30 veya 10 ne farkeder onemlı olan oyun anlayısı takıma faydalı olması ınanaıyorum kı oda olucak gercekten buyuk bı transfer yaptık tum trabzonsporlu traftarlarımıza hayırlı olsun ne dıyelım suan turkıyedekı tek star tek yıldız marcelınho

frango
01.08.2006, 13:08
arkadaşlar unutmayalım marcelınho yu her zaman pohpohlamamız gerekıyo adamın yapısı buymuş her zaman onu desteklemelıyız bu sekılde davranırsak tek başına istanbul takımlarının belalısı olurmuş ole dıyo onu almanyadan tanıyanlar ona gore

hakancan
01.08.2006, 18:19
marcelinhoya yazılan yazı sayısı 3 günde yattaraanınkinin yarısı olmuş....yeni sevgilimiz bu olcek heralde:)) ama ben yattaradan vazgeçmem o bir numara

hakancan
01.08.2006, 18:21
ya arkadaslar 30 veya 10 ne farkeder onemlı olan oyun anlayısı takıma faydalı olması ınanaıyorum kı oda olucak gercekten buyuk bı transfer yaptık tum trabzonsporlu traftarlarımıza hayırlı olsun ne dıyelım suan turkıyedekı tek star tek yıldız marcelınho
5 yıl daha futbol oynıcam demiş..kolay deil bunu demek hazır demek ki zaten önemli olan ruh bakın romario ya hala gülücük daıtıyo adam futbol için doğmuş...yaşı bizim için büyük kazanç büyük tecrübe ..size bişe söliyim mi bu kadro senelere damgasını vuracak ahhhhh bi forvetde sorun yaşamasak

Şentürk
01.08.2006, 18:49
Turkcell super lig
ARTIK BAŞLASIN:D
:) evet +1967

Burçak
01.08.2006, 19:06
2. hafta Trabzondaki V. Manisa maçında kadrodadır. hobaaaa . Tribünleri çok merak ediyorum. tribün atmosferini bile değiştirecektir.

champions
01.08.2006, 19:36
müthiş oyununu sabırsızlıkla bekliyorum

Burak
01.08.2006, 19:42
kayseriyi atlatatırsak manisa macındakı taraftarı dusunemıyorum hele hele marcelinho doktururse manyak olur

Emre GÜRDAL
01.08.2006, 22:36
dusunme ozman sende bekle ve hor bak neler olacak avnıakerde gelıp ızlıcem bende ta kocaelınden ınsallah sallarız lıgıde turkıye takım gorsun hadı oglum marcelınho

murat
01.08.2006, 22:44
Marcelinho Yattaranın yükünüde hafifletir.. süper ikili olacaklar.

attagümüshane
02.08.2006, 00:27
mehmet yılmazın 10 numara giydiği yerde marcelinho isterse 4 haneli bi forma giyebilir, saygım var ...
(m yılmaz gitti de ah bide hüseyin gitse işte o zaman 11 kişi oynamaya başlicaz.)

agahozlu
02.08.2006, 08:38
başarılı bir futbolcu bunu konuşmaya gerek yok inşallah bizede faydalı olacak.yattara gibi çok çalım atan bir oyuncu değil ama adam eksiltmeyi iyi yapıyor.ceza sahası dışından şut çeken bir adama sahip olduğumuz için ayrıca sevinmeliyiz.

Burak
02.08.2006, 08:42
yıllardan sonra ilk defa duran top adamı geldı ıns bu sene cok gol atarız duran toplardan frıkıklerden

Oğuuz
02.08.2006, 09:09
TAKIMIMIZ TARIHININ EN IYI TRANSFERLERINDEN BIRINI YAPMISTIR. JUN
mukemmel bir oyuncu. Eger uzerindeki baskiyi ve kabugunu kirarsa,
takimimizda efsane olacak bir oyuncudur arkadaslar. Kalbinizi ferah
tutun. Super bir oyuncu transfer ettik...

bu yazı bundan tam bir yıl önce tomas jun için yazılmış, yazılan diğer yazılarda buna benzer nitalikte, efsane olacak diye almışız yarım sene sonra gönderene dek göbeğimiz çatladı... şunu demek istiyorum bie sene sonra inşallah marcelinho için yazdığımız yazılarıda alıntı yapıp bak geçen sene bu futbolcu için ne yazıyorduk diyen olmaz... kendi görüşüm ise türkiyede 2. hagi devrinin başlıyacağı inşallah..

Şentürk
02.08.2006, 17:39
adamın berlinde söylediği sözler imzamda yazıyor,insallah her şey istediğimiz gibi olur.

tiftiko
02.08.2006, 18:07
-marcelinho- :Kalbimi Berlin'de bırakıyorum. Yüreğimi de Trabzon'da ortaya koyacağım

bu adam cook güsel işler basarır.

fanatik_zuzu
02.08.2006, 19:55
-marcelinho- :Kalbimi Berlin'de bırakıyorum. Yüreğimi de Trabzon'da ortaya koyacağım

bu adam cook güsel işler basarır.

inşallah;)onun söylediği bu söz bile çok önemli bence.iyi şeyler yapacak inanıyorum;)

tsligenc
02.08.2006, 20:08
bu adam cok sevimli bir adama benziyor aynen yattara gibi takıma daha da dostluk katacak gibi...
gerçi yattarayla pek ikili olmalarından yana deilim.
trabzondaki barlara almazlar ama
el ele verirlerse her aksam istanbula barlara ucabilirler valla.
trabzon havalanından cıkıs engellenmeli:)

ama adam gercekten cok semptaik öle deil mi?,
ha bi de 31 yasinda gostermio sanki ? ? cocuk gibi

Özge
02.08.2006, 20:12
bencede 31 yaşında hiç göstermiyor evet çok sevimli eskiden saçları pembeydi çok güzel oluyordu öyle

champions
02.08.2006, 20:29
saçlarının rengi her maç değişebilir hiç belli olmaz bi maç pembe diğerinde mavi bazen 2 renk birden bakarsınız saçlarını bordo maviye boyamış manyak bi görüntü olur

ozturk
02.08.2006, 20:32
evet marcelinho bence yattaranın 2. versiyonu..

DeAgLeMaNyAq
02.08.2006, 20:40
Sözleşme imzaladığı gün Çarşamba antremana çıkacağı söylenmişti ama fazladan izin vermişler demekki...

tsmaniac
02.08.2006, 23:00
Almanyanın beckhamı marcelinho