PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünal Karaman ve Yardımcıları Görevden Ayrıldı.

Kaya
28.01.2013, 12:27
Yolun açık olsun Ünal hoca...

Fatih Kuloğlu
28.01.2013, 12:27
Buna gerçekten çok üzüldüm. Ünal Karaman t.direktörüğü en azından yarım sezonluk bir şansı haketmişti.

Ahmet Faruk
28.01.2013, 12:33
Ünal Karaman, Giray Bulakın 1 ay önceki görevine getirilmeli bence.

cakalkerem
28.01.2013, 12:34
ben çalışır diye düşünmüştüm

SADECETRABZON61
28.01.2013, 12:39
Ünal Kahraman filan klübe katkı sağlayacak isimler değil.

messi_61
28.01.2013, 12:43
Dogru olani yapti da antep maci pazar 16h da bizlen dalga geciyolar valla !!! Istanbul serefsizleri oynamaz bu saate !!

Alp Yavuz 13
28.01.2013, 12:44
hakkınızı helal edin :( yapılan büyük bir ayıp size karşı :(

Fatih Kuloğlu
28.01.2013, 12:47
Ünal Kahraman filan klübe katkı sağlayacak isimler değil.

Nerden biliyosunuz ya allahaşkına söyleyinde bizde bilelim ?

Bartuğ13
28.01.2013, 12:54
ünal hoca gelsin şenol hocanın yerine diye çok istedim. sonra daha iyi çözüm oldu ikisi de takımın başında oldular.

hatta seon sonu tamamen ünal hocaya bırakabilirdi şenol hoca.

ancak gelinen noktada şenol hoca gitmek zorunda kaldıysa demek ki ünal hocanın gelişi de istenen katkıyı vermemiş takıma.

o kadar ters zamanda ters şeyler başımıza geliyor ki...

takımın başına geçecek kişi için 2 seçenek vardı.birisi zaten görevde olduğundan sanırım onu da gönderip diğerini getirdiler gibi gözüküyor.

umarım bu durum ünal hocayı kaybetmemize yol açmaz.

Faik Yılmaz
28.01.2013, 12:56
Hayırlı olsun dicem ama olmayacak maalesef....

en azından bizim için.....

herkes gidiyor yönetimdekiler kök salmışlar.....

örneğin Nevzat Başgan hala koltuğunda.....

Ama onlarda da suç bulmuyorum.....bu yönetimi ibra edenler düşünsün....

edilmeyecekti mecburen istifa edeceklerdii olay bitecekti.....

Kaya
28.01.2013, 12:58
Şenol hoca takımın başına geldiğinde Ünal hoca daha üst mevkideydi...

Ama kendisi hiç sorun etmeden sahaya indi Şenol hocanın yanında yer aldı...

Onun için Trabzonspor her şeyden önemlidir...

Sinan Karadeniz
28.01.2013, 13:00
Ünal Karaman: "git dendi gittim, gel dendi geldim, bir nezaket konusmasi bile yapmadan baska bir hoca getirdiler,tükendim, utandim."
Yaziklar olsun yönetime!!!

Faik Yılmaz
28.01.2013, 13:05
Ünal Karaman: "git dendi gittim, gel dendi geldim, bir nezaket konusmasi bile yapmadan baska bir hoca getirdiler,tükendim, utandim."

Yönetimdekiler sadece kendi koltuklarını düşünüyorlar ondandır....

ama Onların akıbeti de farklı olmayacaktır......

şike süreci bahaneside Sadri Şeneri ve arkadaşlarını kurtaramayacaktır....

TekfurÇayır 61
28.01.2013, 13:06
Ben Ünal hocanın Trabzonspor'u gerçekten sevdiğini, fedâkârca davranabilecek kadar sevdiğini son yaşananlarla bir kez daha anladım.

Böyle olmasaydı, Ünal hoca böyle bir adam olmasaydı, Şenol hoca onu her ân ayrılabileceği bir takıma tekrar göreve çağırmazdı.

Trabzonspor'u sevmeyen bir adam bu durumda şöyle düşünür: "Yâhu Şenol hoca! Başından ayrılacağın takıma beni üç günlük görev için niye çağırdın!"

Şenol hoca onun aslâ böyle demeyeceğini bildiği için çağırmıştır.

Kaya
28.01.2013, 13:07
Şenol hoca ve Ünal hoca!

Sizler çok büyüksünüz, çoook!

AYYILDIZ
28.01.2013, 13:08
Tolunay'da sanki takım kaçıyormuş gibi uçarak geldi.

ibilek
28.01.2013, 13:12
Şenol hoca ve Ünal hoca!

Sizler çok büyüksünüz, çoook!

Evet hemde çok, bizim idrak edemiyeceğimiz kadar !!!

Fatih Kuloğlu
28.01.2013, 13:28
Şenol hoca takımın başına geldiğinde Ünal hoca daha üst mevkideydi...

Ama kendisi hiç sorun etmeden sahaya indi Şenol hocanın yanında yer aldı...

Onun için Trabzonspor her şeyden önemlidir...

Altına imzamı atıyorum durum bundan ibarettir onun değerini bilmeyenler utansın. Trabzon ruhunu taşımak için illa trabzonda doğup büyümek gerekmez en büyük örneğide Ünal hocadır.

Fatih Kuloğlu
28.01.2013, 13:29
Lütfenn ama lütfen Ünal hocaya bir mektup organizasyonu yapalım bunu fazlasıyla hakediyor.

Ibo61
28.01.2013, 13:30
Bende en cok Ünal hocaya üzüldüm bu istifa furyasinda!!!!

Sadri Sener Tolunaya teklif getirmeden önce, ilk teklifi Ünal a getirmesi lazimdi.....

Ünal hicbir zaman Trabzonspor u satmadi.....Istanbul takimlari onu Malatyasporda oynarken isterken o Trabzonspor u secti....
Ve yillarca futbolcu olarak, ve daha sonra yardimci antrenör olarak hizmet verdi....

Ona yapilan büyük ayip ve saygisizlik.....

YOLUN ACIK OLSUN ÜNAL KARAMAN!!!!! INSALLAH BIR GÜN TRABZONSPOR a TEKNIK DIREKTÖR OLARAK GERI DÖNERSIN!!!!!!

Berkan
28.01.2013, 13:33
Size yapılan ayıptır. Emekleriniz için teşekkürler.

Alihan Ertürk
28.01.2013, 13:34
Tam tahmin ettiğim gibi.. Yolun açık olsun Ünal hoca.

Umarım bu gidişler bir sonraki geri dönüşlerin önünü kapamaz, size her zaman ihtiyacı var bu kulübün.

Yiğit Gayretli
28.01.2013, 13:38
Bu bir utanç tablosudur. Yazıklar olsun...

Ünal Hoca ve Alper Hoca'ya yapılan büyük ayıptır.

Serdar A
28.01.2013, 13:39
Trabzonspordu burası , Sivas değil , Malatya değil , Kayseri değil .
Bu klübün bir kültürü bir etiği olmalı .
Birileri .ötünü kurtarmak içi Ünal Karaman'ın üstünü öyle bir çizmiş , öylesine iş bilmez beceriksizce ortada bırakmıştır ki , bu yaşananlar Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmamıştır . Yöneticilik böyle yapılmaz . Her alanda taraftarının boynunu eğen başkan ve yönetimi , bir değeri yok etmede de aynı derecede ustalığını göstermiştir , klübü sürükledikleri nokta ibretliktir .
Ve ancak ilk 5 milyonluk transfer sonrası bunların hiç biri anımsanmayacaktır . Böylesine ruhsuzlaştırıldık .

Fatih
28.01.2013, 13:41
Vefasızlığın daniskasıdır yapılan hiç mi emeği yok bu insanların yazık vallahi yazık.

cellchook
28.01.2013, 13:41
Bunu tekrarlamakta bir sakınca görmüyorum.

Ünal Hoca şuanki yönetimin tavrı ile yüreğindeki Trabzonspor'u karşılaştırmayacaktır.

Ondaki Trabzonspor sevgisine benim de nail olmam dileğiyle.Bu kadar yüce bir sevgiye sahip olduğunu düşünüyorum.

Belki arabesk olacak ama haketmedi bu şekilde ayrılığı.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.01.2013, 13:51
Giray Bulak'la Ünal Karaman kıyas yapılmaz. Biri etiketi sever diğeri formayı. O yüzden tekrar göreve davet edildiğinde yine kabul eder Ünal Hoca.

cihayan
28.01.2013, 13:52
Senol Gunes gorevi bu sezon basinda Unal Karaman'a devretmeliydi. Oyle olmasi gerekiyordu. Bu sekilde hocamizin gitmesi kotu oldu ama bu asamada bir kan degisikligi gerekiyordu. Unal hocanin da takimin basina getirilmesi gerekiyordu. Guardiola'dan sonra yapilan degisiklik gibi. Kimse de bu adamin ne tecrubesi varda dunyanin en buyuk takimini teslim ediyorsunuz demedi. Yaptiginiz islerin hem mantiksal hem de ahlaksal bir temeli olmasi lazim. Eger boyle bir dusunceniz, yapilanmaniz yoksa bu adami bosuna niye getirdiniz, gitti yine getirdiniz. Yakisik olmamis, ayip olmus.

Misina
28.01.2013, 13:54
Şenol Hocanın gidişine üzüldüğüm kadar Alper hocaya da üzüldüm.Onur'un insanüstü performansının yanında bu da kaleci mi diye baktığımız Tolga'yı vitrine çıkaran kuşkusuz ki Alper Hocadır.Şikeci mecnunun yalaması Ünal'a uğurlar olsun

Ertan 51
28.01.2013, 14:01
2. gelişin gidişini çok daha üzücü hale getirdi.çok daha fazla can sıktı.
Keşke kendini bu girdaptan kurtarmışken hiç gelmeseydin be hocam.

İnşallah kendini bir an önce toparlayıp,özgürce çalışabileceğin bir takım bulup göreve başlarsın.
Allah işini rast getirsin.

Yaşar
28.01.2013, 14:02
Ünal Karaman'a yapılan ayıbın daniskasıdır.
Trabzonspor yöneticilerinin hiçbirisi O'nun kadar Trabzonsporlu değildir...

TekfurÇayır 61
28.01.2013, 14:11
Şenol Hocanın gidişine üzüldüğüm kadar Alper hocaya da üzüldüm.Onur'un insanüstü performansının yanında bu da kaleci mi diye baktığımız Tolga'yı vitrine çıkaran kuşkusuz ki Alper Hocadır.Şikeci mecnunun yalaması Ünal'a uğurlar olsun

Evet, Ünal hoca şikeyi sever ve desteklerdi. Şikecilere karşı büyük bir sevgisi vardı, Şenol hoca da şikecileri sevenleri severdi, onlarla birlikte çalışmak isterdi. :)

İyi ki kurtulduk bu insanlardan !!!

Misina
28.01.2013, 14:14
Evet, Ünal hoca şikeyi sever ve desteklerdi. Şikecilere karşı büyük bir sevgisi vardı, Şenol hoca da şikecileri sevenleri severdi, onlarla birlikte çalışmak isterdi. :)

İyi ki kurtulduk bu insanlardan !!!

Şenol hoca ve Alper hocayı başımın üstünde taşırım en son istifa etmesi gereken kişilerdi bence,ancak aynı şeyleri ünal karaman için diyemeyeceğim sırf kendi siyasi görüşüne mensup diye fenerbahçeye yatarak şike yapan bir takımın başkanına selam ve sevgilerini gönderen bir adamı Trabzonsporda barındıranlar utansın

ErtuGrul
28.01.2013, 14:18
Resmen utandım, üzüldüm,daraldım....Benim çocukken tuttuğum takım bu değildi.Şimdi yetişiyor olsaydım Trabzonspor'lu olmazdım herhalde....Allah yolunuzu açık etsin hocam...

TekfurÇayır 61
28.01.2013, 14:21
Şenol hoca ve Alper hocayı başımın üstünde taşırım en son istifa etmesi gereken kişilerdi bence,ancak aynı şeyleri ünal karaman için diyemeyeceğim sırf kendi siyasi görüşüne mensup diye fenerbahçeye yatarak şike yapan bir takımın başkanına selam ve sevgilerini gönderen bir adamı Trabzonsporda barındıranlar utansın

Ne kadar doğru demişsin, Ünal hocanın gözü siyâsetten dolayı öyle bir dönmüştü ki aynı siyâsi görüşü paylaştığı şikecileri çok seviyordu.

Şenol hocanın utanması lâzımdı böyle bir adamı yardımcı olarak aldığı için.

Ey gidi, insanın gözü dönmeyegörsün bir kere, şeşi beş görmeye başlar.

fındıkoğlu
28.01.2013, 14:22
Her öz değerimize olduğu gibi sanada ayıp ettik kusurmuza bakma hocam....

Kaya
28.01.2013, 14:23

Ünal hocaya sorsaydın abi...
Ben de merak ettim açıkçası... Zira, çok takılmadım belki geçmişten bir tanışıklığı vardır diye...

Ama Trabzonspor'un şike sürecine leke getirecek asla bir adım atmazdı Ünal hoca...

O cümlesi eleştirilebilir ama o sözü üzerinden gösterdiği emeği silip atamayız...

O efendi bir adımdır...

zaferyıldız
28.01.2013, 14:29
ünal karaman, çok yanlış zamanlamalar ile gereksiz yere kırılmıştır
aslında bu ve bunun gibi içimizi kanayan bir çok yanlış şey şenol hocanın çok zamandır ayrılmak düşüncesinde olup işine bu kafa yapısıyla devam etmesinde ve ettirilmesinde olmuştur....

ünal karamanı seviyorum, tam içimizdekiler şimdi onun durumunda olsa neler derdi neler ?

Kaya
28.01.2013, 14:39
Patronun dediği olur...

Güle güle Ünal hoca... Yolun açık olsun...

Misina
28.01.2013, 14:40
Ünal hocaya sorsaydın abi...
Ben de merak ettim açıkçası... Zira, çok takılmadım belki geçmişten bir tanışıklığı vardır diye...

Ama Trabzonspor'un şike sürecine leke getirecek asla bir adım atmazdı Ünal hoca...

O cümlesi eleştirilebilir ama o sözü üzerinden gösterdiği emeği silip atamayız...

O efendi bir adımdır...

Ünal Karaman'ın efendiliği adamlığı asla tartışılmaz,nasıl ki fenerin taşeronu tüpçüyü federasyon seçiminde destekleyen Sadri Şener'i Trabzonspr Başkanlığına yakıştıramıyorsak fenerin bir diğer yalaması şikeci mecnun otyakmaza selam ve sevgiler gönderen Ünal Karaman'ı Trabzonspora yakıştıramıyorum,bu yüzden gidişi benim gözümde bir kayıp değildir.

SeRHaD
28.01.2013, 14:46
Tolga ve Onur gözden düşmüşken,yabancı kaleciler gelip giderken bir anda şenol hoca'nın yanında gelen alper hoca ikisini de ülkenin en iyi kalecisi yaptı.Alper boğuşlu gitmeyeydi iyidi

Kaya
28.01.2013, 14:47
Patron bulur yerine birilerini...

gudoz81
28.01.2013, 14:48
yav ne oldu bizim ahlakımıza
ben oğluma oğlum bizim takım adam gibi takımdır fb, gs, bjk gibi yalaka değildir diye anlatıyorum
yapılanlara bak...

Sefaenes
28.01.2013, 14:51
Hocam yolun acik olsun Senol Hocadan sonra ya sen yada Mustafa Hoca gelmeliydi Tolunay degil Lig basinda seni yollayip sonra geri cagirip ve simdi seni yine gözden cikarmalari bu yönetimin yipidir. Su dava bidene kadar Sadri baskan kalmali ama yanindaki ekip derhal istifa etmeli dava bittikden sonra Sadri baskanda gitmeli

Enes Ünal Kaya
28.01.2013, 15:44
Sadri Şener Şike OLayında Bile Böyle Büyük Hatalar Yapmadı..

İnsanları Harcamak Bu Kadar Kolay oLmamalı.. Biz Trabzonspor'uz Oyuncular Hoca Begenmiyorsa Gitsin. Kov İsterse PTT'ye Düşelim..

Ama Aile oLalım.. Ünal Hoca , Şenol Hoca , Alper Hoca Hepsi Kırıldı Bu Takıma .. Nerde Aile ?

Sonra Vah Efendim Neden Trabzonsporlu Büyükler Elini Taşın Altına Sokmaz Dersiniz

DeAgLeMaNyAq
28.01.2013, 16:52
Ünal Hoca'nın düştüğü durum çok kötü ama Tolunay Hoca'nın gelmesinden sonra kendisi için başka bir pozisyonda yer alması düşünülemezdi...

Giallorossi
28.01.2013, 20:26

Bu kendilerini yönetimden sayan kisiliklerde bir gram utanma yok. Terbiyesizler tarafindan "yönetiliyoruz".

hüseyin1975
28.01.2013, 20:30
Ünal gibi bir EFSANEYI, bir DELIKANLIYI samar oglani yaptiniz. Yaziklar olsun lan siz.

iso_4939
28.01.2013, 20:41
baskan yedı bıtırdı ınsanları yazık oldu hemde cok..sonucta basıt ınsanlar degıl bu gıdenler..
ınsan alır karsına bır konusur tartısır baskanlık boyle olur...

kudu_61
28.01.2013, 20:43
yazıktır adaletsisliktir emek hırsızlığıdır sana yapılan ünal hoca kara boğa hakkını helal et

alper*
28.01.2013, 20:46
Ünal hocanın yaşadıklarından dolayı utanç duyuyorum.
Kesinlikle yaptığı fedakarlıkların karşılığı bu değildi.

Courage
28.01.2013, 21:17
Malumun ilan oldu bu sadece.

Ünal hocanın şanssızlığı geri dönmesinden kısa bir süre sonra bu işin (Şenol Hocanın istifası) olmasıydı.Kalsa bile bir ahenk olmazdı.

Tüm yetkinin Tolunay Hocaya verilmesi ve kendi ekibini kuracak olması olumlu.

Teşekkürler Ünal Hocam.Sende Şenol Hocaya ne yazmışsam aynısını hakedecek kalitede birisisin.Yolun açık olsun seninde!

hodlu
28.01.2013, 21:19
Ünal hocaya büyük ayıp edildi. Ama üç yıldır yanlış yapılmayan kim kaldı ki bu camiada..........

faysal
28.01.2013, 21:22
Ayıp edildi efsaneye bencede.

Ali Can
28.01.2013, 21:37
asıl sorun hala kulübün içinde.. başını ezmeden hiç bir sorun çözülmeyecek.. rahat nefes alamayacağız..

titanic
28.01.2013, 23:53
Aslında uzun zamandır sahanın içinde kimin ne yaptığının belli olmadığı gibi bir izlenim vardı.Kim nerede duracağını bilmiyordu.Sorunun kaynağı sadri başkanmış.Daha iki hafta oldu olmadı ünal hoca göreve geleli, çocuk oyuncağı mıdır bu?Böyle vizyonu olmayan bir takımdan başarı bekleyen biz ahmaklar ise tüm bu olanların tek müsebbibiyiz. Şenol Hocanın istifasına göbek atarak tepki veren sözüm ona futbol bilgelerini bank asyada oynayacağımız maçları daha ucuz izleyebileceklerinin sevincini yaşamaya zannedıyorumki başlamıslardır.Şenol Güneşsiz futbolun hiçbir tadı yok. Kadrosunu da oyuncu tercihlerini de eleştirebilecek babayiğit 2002 de ki o kör topal kadroya dünya derecesi yaptırsın ondan sonra ağzını utana sıkıla açabilsin. Bu kadar kolay olmamamlı vedalar, kötüler her zaman kazanmasın

kayseriliyiz
28.01.2013, 23:55
Ben ünal Karamanin ne düsündügünü nasil bir ruh haline sahip oldugunu çok iyi tahmin edebiliyorum
Bizim gibiler Trabzonlu olmayipta Trabzonspor'a gönül verenler çok iyi biliriz ki
Hep bir yanimiz eksiktir
Trabzonspor taraftari arasinda bile bize hep farkli bakilir kimi hor görür kimi yok sayar
Ama biz hergün bikmadan usanmadan o aska o sevdaya dört elle sariliriz hep ona geri döneriz
Yarin Ünal hocaya gel deseler yine gelir
çünkü bizdeki bu sevda anlatilamayacak kadar büyüktür
Söylenecek çok sey var ama susmak herseyi anlatiyor zaten

Allah'a emanet Ünal reis

Berkan
28.01.2013, 23:59
Ben ünal Karamanin ne düsündügünü nasil bir ruh haline sahip oldugunu çok iyi tahmin edebiliyorum
Bizim gibiler Trabzonlu olmayipta Trabzonspor'a gönül verenler çok iyi biliriz ki
Hep bir yanimiz eksiktir
Trabzonspor taraftari arasinda bile bize hep farkli bakilir kimi hor görür kimi yok sayar
Ama biz hergün bikmadan usanmadan o aska o sevdaya dört elle sariliriz hep ona geri döneriz
Yarin Ünal hocaya gel deseler yine gelir
çünkü bizdeki bu sevda anlatilamayacak kadar büyüktür
Söylenecek çok sey var ama susmak herseyi anlatiyor zaten

Allah'a emanet Ünal reis

Bence yanlış düşünüyorsunuz hocam. Helal olsun sizin gibi hemşerilerime.

erol taha
29.01.2013, 00:29
kimliğinde benim gibi Trabzon yazmayan ama bir çok Trabzonludan daha fazla Trabzonsporludur ünal hoca. Kendisine yapılan bir büyük klube yakışmamıştır. Sorarım yönetime Ünal hoca bu takımı tolunaydan dahamı az hakediyordu?

Courage
29.01.2013, 21:58
Mesele Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporlu olanların dışlanması meselesine dönüşmüşse -ki ben böyle bir dışlanma ne gördüm ne duydum nede yaptım- bu olmamış.

Bu takım için bu takımın sevenleri için ne kadar kıymetli olduğunuzun farkında değilsiniz sanırım. Böyle şeyleri değil söylemek, değil düşünmek aklınızdan bile geçirmeyin lütfen.