PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan da, Yönetim de İstifa Etmelidir!..

Kaya
01.11.2012, 15:01
Dün gerçekleşen kulüp ziyareti sonrası durumu değerlendiren ve talebimizi dile getiren bildirimiz şu şekildedir.

Siyaset sadece Trabzonspor’a değil, spora, halka ve adalete hizmet etmelidir. Bizler için siyasetin varlığı ve gerekliliği budur. Siyasi bir heyetin kulübümüzü ziyaret etme talebi, misafirperverliğimiz gereği geri çevrilmeyebilir; ancak bu ziyarette görüş ve taleplerimizin dile getirilmemesi, yanlışların yüzlerine vurulmaması büyük bir hatadır. Trabzonspor siyasetten ve siyasetçilerden “kıyak” değil, adalet istemektedir. Taraftarımızın görüşü bu yöndedir. Biz hakkımızdan ötesini istemiyor, bundan kaçınıyoruz.

Konunun savunucusu olması gerektiğini düşündüğümüz Asbaşkanımız Nevzat Şakar’ın gerekli reaksiyonları gösterme konusunda eksik kaldığını, hata yaptığını şaşkınlıkla görüyoruz. Bu hata Trabzonspor değerlerinin ve son iki yılda büyük fedakarlıkla yürüttüğümüz davamızın tam aksi istikametindedir. Bu nedenle Trabzonspor Camiası’nın sesi olarak kendisinin beklentiler paralelinde gereğini yapmasını bekliyor, talep ediyoruz.

Bundan sonra kulübümüzü ziyaret etmek isteyen parti ve heyetlerin bu şartları baştan kabul ettiğini var sayıyor, hakkı gasp edilmiş bir camianın karşısına çıkacak siyasilerin ve onları haklılığımızla dümdüz etmeden gönderecek yöneticilerin “vay haline” diyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla,

bordomavi.net

pazarkapılı
01.11.2012, 15:24
öncelikle trabzonspor siyasetten ne istiyor yada ne isteyebilir?....burada yanlıs bir yönlendirme var....siyaset trabzonspor için ne yapabilir....soru bu....sen hakkın için zaten mahkemelere basvurmussun avrupa insan hakları mahkemesine kadar konu iç siyaset malzemesi degildir bile....

ha burda yetkili olan federasyonlara veya onlara oy verenler sorgulanabilir belki....

bikincisi siyasi paritlerin klup ziyaretlerinde herhangi bir celişki yok....normali de bu yöndedir....normal olmayan fikirlerde siyasi ayrısmaya gitmektir....

sanatik
01.11.2012, 15:34
Cok gerekli ve dogru bir aciklama.

Kiyak degil adalet istiyoruz hernekadar gecikmis adalet ...

Oy icin herseyi yapanlar utansinlar.

alone_6161
01.11.2012, 15:37
Nevzat Şakar bence de istifa etmelidir. Ben Nevzat Şakar'ın yerinde olsam buyur eder, klüpte ağırlardım ama sonra da şikecileri savunduğunuz, kolladığınız, takip ettiğiniz kadar adaleti, haklıyı, bizi savunmadınız derdim yüzlerine. Bu davadan tertemiz çıkan klübümüzün haklarını alması için ne gibi çaba sarf ettiniz de bizi ziyaret etmeye geliyorsunuz der, kibarca kapıyı gösterirdim. Haa yalnış anlaşılmasın CHP düşmanı değilim, bu tepkimi şikecileri savunan ve kollayan tüm parti temsilcilerine gösterirdim.

bitirim
01.11.2012, 15:39
öncelikle trabzonspor siyasetten ne istiyor yada ne isteyebilir?....burada yanlıs bir yönlendirme var....siyaset trabzonspor için ne yapabilir....soru bu....sen hakkın için zaten mahkemelere basvurmussun avrupa insan hakları mahkemesine kadar konu iç siyaset malzemesi degildir bile....

ha burda yetkili olan federasyonlara veya onlara oy verenler sorgulanabilir belki....

bikincisi siyasi paritlerin klup ziyaretlerinde herhangi bir celişki yok....normali de bu yöndedir....normal olmayan fikirlerde siyasi ayrısmaya gitmektir....

siyasilerden Trabzonsporun beklentisi; dil, din, ırk ayırmaksızın herkeze adil davranması adaleti sağlayıcı önlemler almasıdır. Ama şu anki siyasiler ahmet mehmet ayırmaksızın tamamı bizi ötekileştirmiştir ve şu an yapmaya çalıştıklarıda öteleştirdikleri bizi tekrar kazanmaya çalışmaktır bunu içinde yine zavallı gibi gördükleri Trabzonsporu pisliklerine ve yalanlarına ortak etmektir. Adı geçen yöneticide yine kendi siyasi ideolojisi doğrultusunda dün Trabzonsporu chpye peşkeş çekmiştir yarın bir başkasıda akpye peşkeş çekecektir. Bu yol bir defa açıldığında artık kapatılamaz şayet birlik olup hep beraber tepki koymazsak chpye açılan kapılar akpyede açılacak mhpyede. Bu kulübe siyaset üstü bir kimlik kazandıramadığımız müddetçe kulğbümüz siyasilerin pis emellerine hizmet eden bir kulüp olmaya devam edecektir.
Dünkü ziyareti içinizde samimi gören birileri varmı bilmiyorum ancak benim gördüğüm her seçimde köylere gidip yol su elektirik sözü verip ankaraya gittikten sonra bir daha geri dönmeyen siyasilerdir

Faik Yılmaz
01.11.2012, 15:41
daha iyi oldu bu.....

duygularımıza tercüman olan bir bildiri.....

tebrik ediyorum hazırlayanlardan.....

Hüseyin Bağdat
01.11.2012, 15:58
CHP'ye oy veren biri olarak ben de istifa etmesini istiyorum. Bizim için öncelik Trabzonspor...

Bütün siyasiler bir. Hepsi oy peşindeler. İktidar partisi ne kadar suçluysa bunlarda o kadar suçlu. Biz hakkımız olanı istiyoruz...

Herkese söylüyorum.Seçimlerde hiçbirine oy yok...

Kaya
01.11.2012, 17:02
Bizler Trabzonsporluyuz arkadaşlar...

Çok net bir şey var ki; yıllarca oy verdiğimiz ve vereceğimiz partiler bizleri son derece yanıltmıştır...

Ve bu adamlara maalesef ülkemizi teslim ediyoruz...

Yazık!

Mollasalihoğlu
01.11.2012, 19:10
Tepkimiz sadece bir siyasi parti ya da görüşe değil.

Malum süreçte bizim haklarımız konuşulurken ölü taklidi yapıp hakkımızı yiyenler yargılanırken oybirliği yapıp insafa(!) gelenlere prim vermesin kulüp, tek talebimiz budur.

cakalkerem
01.11.2012, 19:12
birşey yaptığı yoktu zaten

ALDENİRO
01.11.2012, 19:25
başkan zaten transfer döneminde olanlara ilişkin nevzat şakara kızmıştı.bu da kapak oldu.başkan haklıdır...

Cafer Bulur
01.11.2012, 19:32
Halen daha istifa etmedi mi nevzat bey?

Ben de sonuna kadar baskanimizin yanindayim,nevzat sakar derhal istifa etmelidir.

Zaten sadri senerle nevzat sakar hicbir zaman ayni frekansta olmadilar,bu er ya da gec patlak verecekti.

SEDER
01.11.2012, 20:25
işte bmn yi bu yüzden seviyorum ama ben sizler kadar kibar olamayacağım. "şakar istifa etmemeli, kovulmalıdır" bunu umut orana trabzonspor forması vererek haketmiştir.

SEDAT
01.11.2012, 20:28
* Kesinlikle yerinde bir bildiri, bence Hasan Yener'de istifa etmelidir...

Kasım Hilal
01.11.2012, 20:38
Kemal Sunal'ın Koltuk Belası filmi geldi aklıma. Oturan, kalkmak istemiyor.

Furkan Özdem
01.11.2012, 20:42
Günler geçtikçe Sadri Şener'in aslında yalnız bir başkan olduğunu görüyoruz. Böyle bir şey var mı ya siyasi parti kabul ediyorsun başkanın haberi yok. Artık transferlerde nevzat şakarın sorun çıkardığı iddialarına da inanmamam imkansız. Kulübünü sevebilir ama yönetimde yeri olmamalı. Sadri Şener aday olmaz da şakar ya da ayarında bir adam takımın başına geçerse vay halimize. Hataları olsa da başkan bizim için büyük şans. Başkanın kalıp bu şahısların kulüpten uzaklaştırılmaları şart. NŞ istifa et!...

Ilelioglu
03.11.2012, 01:12
Taraftar biradahaki macta umarim gerekeni yapar ve istifaya davet eder Nevzat'i..!

Bunun güzellikle gidecegi yok..!

..

Steril61
04.11.2012, 19:02
Nevşat Şakar ve şikecilerle arasına mesafe koymayan tüm yöneticiler istifa etmelidir.

Taraftar olarak bu konuda gerekli baskıyı yöneticiler üzerinde yeterince kuramadığımızı düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
04.11.2012, 22:28
Bu tavrı her gün, ısrarla ve Nevzat Şakar istifa edene kadar sürdürmeliyiz...

Ahmet Kuru
04.11.2012, 23:30
chp ye olan yada olması gereken tepki bu zamana kadar akp ye neden hiç olmadı,bunun için neden bir bildiri yayınlanmadı?

Evet biz kıyak değil adalet bekliyoruz.
bir gecede yasayı değiştirenlere neden aynı tepkiyi vermiyoruz?yada neden veremiyoruz?

ben bunu merak ediyorum.

TekfurÇayır 61
05.11.2012, 00:13
Hatâlı davrandığını söyleyip özür dileyerek istifâ etmelidir.

Vkgz
05.11.2012, 00:20
sen git şikecilere alenen destek veren muhalefet başkanıyla görüş. olmadı.. hadi öbürü başbakan mecburen.. ama hem muhalif hem şikeci destekçisi adama kıyak olmaz.

Ahmet Kuru
05.11.2012, 00:27
sen git şikecilere alenen destek veren muhalefet başkanıyla görüş. olmadı.. hadi öbürü başbakan mecburen.. ama hem muhalif hem şikeci destekçisi adama kıyak olmaz.

Eğer dik duruş sergileyeceksen,mücadeleni vereceksen bunu iktidar-muhalefet ayrımı yapmadan yapacaksın. güçlünün yaptığını görmezden gelip,güçsüze saldırmak ''Adalet istiyoruz'' söylemiyle çelişkiye düşmez mi?

Biz bu şike sürecini taa en başından beri iyi yönetemedik hala daha yönetemiyoruz.
gerek Trabzonspor Yönetimi gerekse taraftar ve Trabzon olarak bu zaman zarfında sınıfta kaldık...

Biz böyle olduğumuz sürece değil kupamızı,şampiyonluğumuzu takımı bile alıp götürseler birşey yapamayız.!

M.S.SOFU
05.11.2012, 00:46
bu şike sürecinde şunu çok iyi anladım ve bana iyi bir hayat tecrübesi oldu
siyasetçiler ...dır hepsinden uzak duracaksın,dediğine inanmayacaksın
siyasetçi her zaman hayal satar yalan söyler
inanırsan salaksın
kendi işini yapıp bu ülkede yaşamya çalışacaksın
yıllardır herhangi bir partiyi göz önüne almadan bu ülkede hükümete gelen ve kendi akrabalarını işe alıp doyuranlar oldu
vatandaş eşşek gibi çalıştı vergisini tam verdi
bazılarına kıyak geçildi
şimdide açıkça hakkımızı yiyorlar
ayrıca hep aynı adamlar aynı milletvekilleri seçiliyor
orada öyle bir daire varki dışarıdan hiç bir şekilde kimseyi sokmuyorlar
ha diğer ülkelerdede buna benzer şeyler oluyor ama kendi öz vatanında bu şekilde 2s ınıf insan muamelesi görmek adama koyuyor

kendi ülkemde bu şekilde muamele görmektense gider almanyada pis türk laflarına maruz kalırım daha iyi
adamlr en azından senin hukuki varlığına saygı duyar
bu ülkedeki gibi kelle şeklinde değil birey şeklinde hesaba alınırsın

şimdi konuyu bağlamak gerekirse bu ülkede siyasetçilerin hepsi rant ğeşinde
vatandaşda maalesef kendi küçük hesaplarının ve sonu kazançsız olan şeylerin peşinde
bu ülkede fikir ayrılıkları yüzünden insanlar birbirini öldürecek kadar salak ve şapşal durumda
tabi zenginler bu durumu kullanıyor ve bu oyunun içinde piyon olrak oraya buraya iteleniyoruz

maalesef ülkeye olan aidiyetimi kaybetmeye başladım
hukuk düzenine olan güvenimi kaybetmeye başladım

arahna
05.11.2012, 01:20
beyaz tvde chp il başkanı azize şikeci diyemiyor kıvırıyor
yazıklar olsun
pes

Fatih Özkan
05.11.2012, 03:05
Hala bekliyoruz...
İstifa et Nevzat Şakar!

Gurpas
05.11.2012, 08:52
Etmez arkadaşlar beklentiye girp sinirlerinizi yıpratmayın. Bunlar 8 yaşındaki çocuğun beynine sahipler (Nevzat ve Hasan)

Burçak
05.11.2012, 08:52
Trabzonspor ve şike kayırıcıları… Sonunda ahlak kazanacak
Ali Öztürk
bilgi@gunebakis.com.tr

Trabzonspor şike mağduru… Koca ülkenin siyaseti şikecileri kurtarmak için siyaset tarihinin görülmemiş ittifakını yaptı. AK Parti’den CHP’ye ve MHP’ye siyasi partilerin tamamı oy uğruna ahlak değerlerini maalesef çöpe attı.
Şike sürecinin bir de öncüleri vardı. Birbirleriyle adeta yarıştı. Başbakanımız, ‘şike kulüpleri değil, yapanı ilgilendirir’ diyerek sevdiği kulübü kurtarmaya kalktı. Ana muhalefet partisi lideri ise ‘şike zanlısını masum, yargıyı suçlu’ ilan ederek şikeden ceza yiyen kulüp başkanının ayağına gidip adeta kutsadı!... Liderlerin bir de ikinci ayakları vardı.
AK Partili Bülent Arınç şike ile ilgili olarak ‘Bu iş sinek ısırığı kadar bir iştir’ derken, CHP’li Umut Oran, kendisini adeta şikeyi aklamaya vakfetti. Fenerbahçe taraftarına övgüler dizen, Aziz Yıldırım’ı mağdur ilan eden Umut Oran, Trabzonspor’un mağduriyetini hiç görmediği gibi adeta, ‘Hadi Oradan sen de’ tavrını sergiledi.
Ne yazık ki önceki gün şikeyi reddeden Trabzonspor’un hakkının şike yoluyla çalındığına karar veren mahkemeyi suçlu ilan eden bir politikacıya Trabzonspor Asbaşkanı, forma hediye etti. Adam, ziyarette mahkemenin tescil ettiği şikeyi bizimkinin gözlerinin içine baka baka inkar etti. Hukuku eleştirdi, bizimkiler dinledi. Adam, ‘şike iddiaları futbolu yordu. Şikeyi unutun’ dedi, bizimkiler uyudu. Sonunda bir de 61 numaralı formaya adını yazdırıp şike inkarcılarına sundu.
Geldiğimiz noktada Trabzonspor Başkanı, şike mağduriyetine karşı onur mücadelesi verirken Trabzon’da ve bu mücadelenin uzağında yaşayan bir yönetime rağmen verdiği mücadelede yalnız kaldı. Trabzonspor’u siyaset ve TFF çevreleri yalnız bırakırken, Trabzonspor Başkanını kendi yönetimi yalnızlaştırdı. Bunun son örneği önceki gün yaşandı.
Şakar, keşke Umut Oran’a birkaç cümle ile cevap verebilseydi. Nefesi yetmiyor idiyse beyaz bir forma ile protesto edip ‘Temiz futbolu simgeleseydi. Bunları yapmak yerine ödüllendirdi. Asbaşkan sıfatıyla oturduğu koltukta anlaşılan Trabzonspor önceliği değildi. O zaman Sayın Şakar’a sormak gerekir; ‘Siz orada hangi kimliğinizle oturuyordunuz? Umut Oran’ı niçin onore ettiniz? Panelist olduğu için mi, şikeyi inkar ettiği için mi?
Son sözlerimiz sayın Başkan Şener’e… Tavrınızın sonuna kadar arkasındayız. Trabzonspor’u mağdur eden siyasete karşı tavrınız Trabzonsporluluğa yakışan asil bir tavırdır. Lakin bu tavrınızı sayın Başbakan’a karşı da sürdürmelisiniz. Şikeyi kayıran siyasetin kulübü ziyaretine ve hakkı gasp edilen Bordo-Mavi renklerin o siyasetçilerin boğazlarını süslemesine izin vermemelisiniz.
İzninizi elbette kimse istemeyecek. Birileri size rağmen yağcılık olsun diye Bordo – Mavi renkleri haketmeyen boğazlara giydirecek. Elinizle gidip indiremezsiniz. Ama dilinizle eleştirip dik duruş sergileyebilirsiniz. Hepimiz arkanızda sizin gibi dimdik duracağız.Biz dik durursak Anadolu arkamızda olacak. Yalnızlığımız işte o zaman son bulacak. İnanın sayın Başkan, en sonunda ahlakı savunanlar kazanacak.
Günebakış (http://gunebakis.com.tr/yazar/trabzonspor-ve-sike-kayiricilari8230sonunda-ahlak-kazanacak-1652.html)

Yiğit Gayretli
05.11.2012, 12:54
Bugün de asbaşkansın Nevzat Şakar...

Travelair
05.11.2012, 13:09
Kadro yeterli mi yetersiz mi anlamadım şimdi

Cilgin1986
05.11.2012, 13:15
Istifa degil, ilk önce hatasini kabul edip Trabzonspor camiasindan özür dilemeli ve siyasilere bundan böyle Trabzonsporu sike sürecinde yanliz birakan hangi siyasi parti varsa acikca, yarginin yanindalarmi yoksa kisilerin adaletsizliklerin yanindalarmi diye aciklama yapana kadar hicbirisini davet mavet etmiyoruz demelidir.

Cafer Bulur
27.01.2013, 16:19
Senol günesin gitmesi yeterli degil,Trabzonspor un bu hale gelmesinin en büyük nedeni olan sadri senerin gitmesi icin bastiralim.

Ilelioglu
27.01.2013, 16:20
Senol Hocanin ISTIFA ettigi bir yerde bu YÖnetim tutunamaz...!

Artik bavulunuzu toplayin gidin..!!!!

N'Doye Transferini yapmazsan böyle BITERSIN iste..!

..

Ali İhsan
27.01.2013, 16:22
Yönetim komple gitmezse Şenol hoca gitsinciler çok daha ağlarlar, çünkü asıl sorumlu bunlardı....

Doğukan Uçan
27.01.2013, 16:23
adam haklı sadri de gitmelidir

Vkgz
27.01.2013, 16:24
tüpçüye utanmadan oy verdiği gün istifa ettirilmeliydi zaten.

sarman61
27.01.2013, 16:24
Senol günesin gitmesi yeterli degil,Trabzonspor un bu hale gelmesinin en büyük nedeni olan sadri senerin gitmesi icin bastiralim.
İmzamı atıyorum asıl gitmesi gerekendir.

Doğukan Uçan
27.01.2013, 16:26
sadri şenerr varken trabzonspor ılerleme goremez ılk degısmesı gereken askında istifa edecek kişi sadri şenerdir

Cafer Bulur
Takim bas bas bana transfer lazim diyecek,sen transfer yaparsak 1461 den oyuncu aliriz diyeceksin.

Sadece bu aciklama sadri senerin istifa etmesi icin yeterlidir.

bnei_61
Senol Hocanin ISTIFA ettigi bir yerde bu YÖnetim tutunamaz...!

Artik bavulunuzu toplayin gidin..!!!!

N'Doye Transferini yapmazsan böyle BITERSIN iste..!

..

Ndoyeyi Şenol GÜneş aldırmadı

ferdeco128
27.01.2013, 16:27
Sadri başkanda en geç sezon sonu gider. Fazla kalmaz, kaldırmazlar. Şenol hoca topiğinde değindiğim gibi rakiplerimize biraz doping verilmesine biraz hakem hatasına bakar bu olayda. Ne yazık ki futbolumuzu yöneten şike çetesi bizi gene aynı yere sürükledi. Geçmiş olsun.

Bera B.
27.01.2013, 16:28
Diego dur Allahını seversen zaten ortalık karışık.

sessizkral_1
Yönetimde gitsin yeni bir yapılanma şart gs gibi

İskender Çakmak
Yönetim de gitmeli. Sakar, Yener bunlarda gitmeli. Rant kapısı haline getirdiler takımı

bnei_61
27.01.2013, 16:29
Sadri Şener eğer giderse, yerine şikecilerin istediği tarzda şike sürecini unutturacak bir yönetim gelir o yüzden yönetim (gadro yederli) diyen şahıs hariç desteklenmelidir

şenol hoca kendi ipini kendi çekti, takıma kazmaları doldurdu, Ndoye yi veto etti

Cafer Bulur
27.01.2013, 16:30
Sadri senerden kastim yönetimdir,yönetim kongre karari almalidir.

TSezgin61
27.01.2013, 16:41
yönetim ayni sekilde gitmelidir.. yeter artik!

faysal
27.01.2013, 16:41
Yönetim kongre kararı almalıdır en kısa zamanda bunlar yeni gelen hocanında başını yer. yoksa...Güven tazalemek için acilen yapılması gerekendir.

cakalkerem
27.01.2013, 16:42
sıra başkana geldi

Ertan1982
27.01.2013, 16:43
Marta Kongre karari alinmali.Su an zararimiza olur.Yönetimde reform yapabilir Asbaskan vs. bütün yetkilerini elinden alip tek adam olabilir.Ama Mart Kongre olmali.Aday olursa adam gibi bir liste ile aday olsun.

Cihad Varlı
Yönetim istifa !

L.Burrows
Zehir gibi takımı dağıtıp oyunculara sağa sola kaptırdığın an birmiştin gözümde. Yine yalnıştan doğru çıkartıyoruz kendimize. Şenol güneşin gitmesi değil sadrinin gitmesi kesin çözümdür bizim için.

Terzioğlu
27.01.2013, 16:44
Sadri Sener kesinlikle gitmemeli..

farozlufatih61
27.01.2013, 16:46
Evet evet evet yüzbin defa evet hem başkan hemde o vizyonsuz nevzat şeker ve hasan yener hangi yüzle çıkıp konuşacak merak ediyorum topunun istifa etmesi istifa ederkende bu taraftarda çok çok özür dilemesini istiyorum

Berkan
27.01.2013, 16:46
Sadri Şener İSTİFA

Berkan
27.01.2013, 16:50
İstanbula futbolcu yetiştiren yönetim İSTEMİYORUZ.

Ahmet Kuru
27.01.2013, 16:51
hemde hemen istifa etmelidir..
ama edeceğini zannetmem.
Haftaiçi bir kaç transfer yapar,çöplüğü biraz daha çoğaltır.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2013, 16:51
Sadri Şener ilk geldiğinde tek dönemliğine geldim dedi. İkinci kez aday olduğunda bir dahaki dönem yerimi gençlere devredeceğim diyordu. Şimdi ise Trabzonspor'u ileriye taşıyacak genç bir aday bulursam ona bırakacağım demecini veriyor. Böyle biri var mı diye sorulduğunda ise yok görmedim cevabını veriyor...

SADECETRABZON61
27.01.2013, 16:54
Sadri Şener ve ekibide gitmelidir.

TSKara61
27.01.2013, 16:55
Sadri Şener ilk geldiğinde tek dönemliğine geldim dedi. İkinci kez aday olduğunda bir dahaki dönem yerimi gençlere devredeceğim diyordu. Şimdi ise Trabzonspor'u ileriye taşıyacak genç bir aday bulursam ona bırakacağım demecini veriyor. Böyle biri var mı diye sorulduğunda ise yok görmedim cevabını veriyor...

Var mı? Gerçekten de yok.

Ama yine de istifa etmeli. Çıkarcı dinazorların takımın başına üşüşmemesi dileğiylen

SeRHaD
27.01.2013, 17:02
Kesinlikle

ağasarlı
27.01.2013, 17:02
asıl istifa etmesi gereken başkandır. sadrinin sevgisi artık kulübe zarar veriyor...azcık yüzün varsa istifa et yönetim..

Berkan
27.01.2013, 17:03
İstifa et.

Ali İhsan
27.01.2013, 17:05
Var mı? Gerçekten de yok.

Ama yine de istifa etmeli. Çıkarcı dinazorların takımın başına üşüşmemesi dileğiylen

Bu yönetim çıkarcı dinazorlarla dolu değil mi?

Birazda başkaları yesin...

AYYILDIZ
27.01.2013, 17:10
Nevzatını da al git.

Berkan
27.01.2013, 17:11
Hasanını da al git.

CKY61
27.01.2013, 17:15
Istifa

Hamza Milet
27.01.2013, 17:16
Madem herkez istifa için baslik açabiliyor, ozaman bu kulübe ZERRE faydasi dokunmayan Trabzonspor kulübünün 2 ve 3 numarali adamlarida istifa etmelidir, artik ne olacaksa olsun! Becerip elindeki oyunculari tutamayan insanlardan ne olur!

AYYILDIZ
27.01.2013, 17:17
Başa babaları Sadri beyi de ekleyin.

Hamza Milet
Serkan, olcan, halil, henrique, yasin, volkan, aykut, sapara, cech, vittek bunlarida toplayin gidin !

SEDAT
* Hala niye orda oturduklarını merak ediyorum zaten. Gerçi istifa onur'lu insanların işidir ama bir umut yinede !

cem1990
27.01.2013, 17:18
Bende böyle bir başlık bekliyordum
Şenol hocanın gidişine üzüldüm
Ama bu adamlar kesinlikle gitmeliler.
Bu durumda olmamızın baş sorumlusu bu ikilidir.

TSezgin61
iste bu konuya full destek...

Sinan Karadeniz
ISTIFAAAAAAA!!! bile bile Senol hocanin aksine kararlar verdiler ve Hocayi Istifa ya mecbur kildilar "TARIH BUNU DA YAZAR"

Gökhan Koç
27.01.2013, 17:19
Nevzat Şakar ve Hasan Yener diyorsunuzda,

Klüpte 13 tane daha yönetici var, adlarını biliyor musunuz acaba ?

Sinan Karadeniz
27.01.2013, 17:20
Allahim Sen Trabzonsporumuzu Bu kocamis Dinazorlardan kurtar...

Sinan Karadeniz
27.01.2013, 17:24
Nevzat Şakar ve Hasan Yener diyorsunuzda,

Klüpte 13 tane daha yönetici var, adlarını biliyor musunuz acaba ?
Tuncay Bekiroglu, Necmettin aytekin, Mehmet Tunc, Temel soyyigit...

asilhamsi
27.01.2013, 17:25
Tüm yönetim acilen istifa etmelidir.Bu b.tan kadronun ve bu enkazın sorumlusu birinci dereceden yönetimdir.

Berkan
27.01.2013, 17:25
Arka planda takımın kanını emen yöneticiler İSTİFA etmeli.

diskus
27.01.2013, 17:26
Sadri Sener den baska kupamizi isteyen varmi Türkiyede?Bu mahkeme süreci bitene kadar Sadri Sener Baskanliga devam etmeli,ama yönetim degismeli.

Doğukan Uçan
Trabzonspor'dan en son gidecek olan Şenol Güneş'ti. Yönetim yanlışlıklarının ne yazık ki bedelini ödedi!

Cafer Bulur
Tüm yönetim acilen istifa etmelidir.Bu b.tan kadronun ve bu enkazın sorumlusu birinci dereceden yönetimdir.
Takimi beyinsiz ve ahmak oyuncularla doldurdular,sadece bu bile istifa sebebidir.

oflukaan
27.01.2013, 17:27
Yönetim ne transferlerde ne şike sürecinde nede mevcut oyuncu kadrosunu korumakta başarılı olamadı. avni aker zemini rezalet, akyazıda tık yok, SİZ HALA NİYE BURDASINIZZ

.....
YÖNETİM İSTİFA.....YÖNETİM İSTİFA.....YÖNETİM İSTİFA.....

Berkan
27.01.2013, 17:29
Kuyumcuyu yönetici yapanda İSTİFA etmeli.

chener
27.01.2013, 17:32
yönetim şenol güneşi harcadı.şenol güneş de bunları harcayacak.klüp iyiyce siyasetin oyuncağı olacak.

AYYILDIZ
27.01.2013, 17:34
Sadri bey kalsın daha 500 bin euroluk adamlara 5 milyon euro verecek.Malum atariye koysak takım şampiyon olur.

Sefaenes
27.01.2013, 17:36
Ilk basta sakar la yener derhal istifa etmeli sonra sadri baskan

burrows
27.01.2013, 17:39
Sadri Sener den baska kupamizi isteyen varmi Türkiyede?Bu mahkeme süreci bitene kadar Sadri Sener Baskanliga devam etmeli,ama yönetim degismeli.

ayni seyi dusunuyorum..sadri sener haricindeki yonetici kadrosu yenilenmeli..

bu arada rahatsiz oldugumdan degil ama daha once boyle basliklara hic izin verilmezdi..senol gunes istifa edince forum daha bir demokratik yonetilmeye baslandi galiba..iyi oldu iyi..

Hamza Milet
27.01.2013, 17:41
Istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! Aç su forumu ve okuu !!!!!!!!

Sibel
27.01.2013, 17:43
Geç bile kaldı!

DeAgLeMaNyAq
27.01.2013, 17:43
Arkadaş konuyu ne diye zıplattınız. Ana sayfada istifa etti diye okunuyor ne güzel de sevinmiştim...

Furkan
27.01.2013, 17:50
Sıra sende hatta Şenol Hocadan çok daha önce sen bırakıp gitmeliydin. Ama sen o malum haysiyet duygusu barındırmadığın için hala yerindesin...İstifanı filan beklemiyorum birilerinin seni kovmasını bekliyorum. Senin gibiler ancak bundan anlar..

yaranozlu
27.01.2013, 17:52
Bu kadar saçma başlık olmaz, başkan naptı da istifa etsin!

Tunga
27.01.2013, 17:53
ayni seyi dusunuyorum..sadri sener haricindeki yonetici kadrosu yenilenmeli..

bu arada rahatsiz oldugumdan degil ama daha once boyle basliklara hic izin verilmezdi..senol gunes istifa edince forum daha bir demokratik yonetilmeye baslandi galiba..iyi oldu iyi..

Mükemmelliyeti senin kadar yakalayamadıklarındandır anti demokratiklik.

Tunga
27.01.2013, 17:54

Son derece yerinde bir tespit: Ne yaptı ki?

Cevabı içinde bir soru.

Ertan1982
27.01.2013, 17:54
Cok doluyum bu Mactan sonra.Iyi bir insan iyi bir Aile Babasi hatta iyi bir arkadas olabilirsin ama asla iyi bir yönetici degilsiniz.Bana göre Nevzat Sakar ve digerleri Trabzonun Türkiyede Ekonomik,Altyapi ve Politik olarak geri kalmislini simgeliyor.Trabzonda Mevki sahibi olan Vizyonlu gözü kara bir babayigit kalmadi mi??

Cafer Bulur
27.01.2013, 17:56

Dogru,henriqueye 3.75,janko ya 2.3,emersona 1.6 milyon euro vererek transfer eden bendim,takimi forvetsiz oynatan bendim,gözden cikardigim futbolculari al sana transfer diye hocaya sunan bendim,avni akerin perisan zeminini yaptirmayan bendim,futbolculara 1 kere olsun maglubiyet cezasi vermeyen bendim,benim istifa etmem lazim.

Çağatay_
27.01.2013, 17:57
Madem hoca gitti, inceldiği yerden kopsun.

Nasıl olsa daha kötü olacak değiliz, en azından puan durumu olarak.

Acilen olağanüstü genel kurul toplanmalı, eğer başkanımız istiyorsa yeniden aday olup yeni bir liste ile seçime girer.

Hem camia yeniden bir kan değişikliği yapma fırsatı bulur. Olmuşken tam olsun.

Soner Kurt
27.01.2013, 17:58
Yönetim kademesinde en suçsuz Şenol Güneş'tir. Bu yönetimden kimseyi istemiyorum

Cafer Bulur
27.01.2013, 17:58

Cevabı içinde bir soru.

Hicbir sey yapmadi,cözüm üretmedi güzel bir cevap yarin senol günesin istifasi hakkindaki yeni esprilerini bekliyoruz baskanin.;)

murat3861
27.01.2013, 18:01
Yönetim gidince kim gelecek alternatifler oluşmadan gitmesi tehlikeli olabilir ben de yönetimin hayranı değilim ama biraz sabırlı olalım

iskenderli
27.01.2013, 18:01
Sadri Şener Trabzonspora gelmiş geçmiş en iyi başkandır. bunu aklınızdan çıkarmayın. Çapsız Nuri Albayrakların takımı ne hale getirdiğini unutmayın!!!

Onur
27.01.2013, 18:02
Başkan durumun buraya gelmesindeki baş aktörlerden biri olduğunun farkında. Seçim olursa buraya tekrar gelemeyeceğinin de farkında. Bundan sonraki atacağı her adım "Seçim Yatırımı"dır. -Seçimlerde tekrar aday olmama şartı: Kendinden daha genç, daha bilgili ve daha fazla Trabzonspor'u seven bir kişi olmalı.-

Şenol hocayı anca gönderebildi. Bakalım bu hafa içinde hangi yıldız adayı futbolcuyla fotoğraf çektirir.

Berkan
27.01.2013, 18:23
Bulmuşlar böyle değirmeni...

Emrah KabuL
27.01.2013, 18:23
Sadri Şener kalmalı.

Fakat bazı yöneticiler ile de yollar ayrılmalı.

burrows
27.01.2013, 18:27

Cevabı içinde bir soru.

eee senol gunes ne yapmisti da onun icin istifa basliklarina izin vermediniz..
biz cok duyarliyiz kimsenin istifasini istemeyiz modunda geziyordunuz hoca gitti
bir anda tavriniz degisti..

Tunga
27.01.2013, 18:29
eee senol gunes ne yapmisti da onun icin istifa basliklarina izin vermediniz..
biz cok duyarliyiz kimsenin istifasini istemeyiz modunda geziyordunuz hoca gitti
bir anda tavriniz degisti..
Mükemmelliyetçi takılıyorsun ama okumada bazı sıkıntıların var. Git yazdıklarımı oku

sanatik
27.01.2013, 18:32
tüpçüye utanmadan oy verdiği gün istifa ettirilmeliydi zaten.

aynen öyle.

birde bodruma ucdugu anda.

ayrica sarhos sarhos tv kanallarina baglaninca.

yaranozlu
27.01.2013, 18:36
Dogru,henriqueye 3.75,janko ya 2.3,emersona 1.6 milyon euro vererek transfer eden bendim,takimi forvetsiz oynatan bendim,gözden cikardigim futbolculari al sana transfer diye hocaya sunan bendim,avni akerin perisan zeminini yaptirmayan bendim,futbolculara 1 kere olsun maglubiyet cezasi vermeyen bendim,benim istifa etmem lazim.

Transferleri tek başına mı aldı bu adam. Hocayla ilişkisi nedir? Sadri şeneri şenol güneşi tercih ettiği için eleştirseniz ok. Bu takım sadri şenerden önce küme düşüyordu. Geldikten sonra 1 şampiyonluk, urgada kupa, süper kupa ve bence en önemlisi bursayı şampiyon yaptı! Stadları cayır cayır yandı. Hataları yok mu, tabi ki var. Şike sürecini iyi yönetemediği gibi yalnız da bırakıldı. Yumurta yedi bu adam Trabzonda. Stadını yapmamak için bi sürü terane dinledi. Trabzonspor içn sevimsiz kayğak siyasetçilerle görüştü. Jankoyu emersonu istemeden zorunluluktan aldı. Giray hoca beğendi, sadri şener ben iyi oyuncudan çok anlamam dedi. Al demişlerdir almıştır. Yanındakileri iyi seçemedi denilebilir. Ha bunların ne önemi var gitsin derseniz, albayrak gelsin kurtarsın derim! Süreç bitmeden gitmesini istemeyi ihanet olarak görüyorum. Hakem oyunları, basın ve saha kapamalar. Birileri üzerimize oynuyor çok net. Bülent, m.yıldız, mecnun, ayıldırım, şekip, aykut hepsi devam ediyor.Sadri şener de gidince şike süreci bitmiş ve yenildik demektir.

Bud Spencer
27.01.2013, 18:36
sadece senol günesin istifasi YEDERLI degil!!!!

nevzat basgan ve hasan yener basta olmakla birlikte yönetiminde istifasini istiyorum!

ayrica futbolcu kadrosu cöplerden temizlenmeli

Emrah KabuL
27.01.2013, 18:38
İstifa başlıkları için meğerse hocanın gitmesi bekleniyormuş.

Hoca gitti ya herkesin canı cehenneme..!

Hüseyin Çümen
27.01.2013, 18:39
Baskan senol gunes olmalidir. Bu takim 2 senedir cok kan kaybeti ve tamamen sacma traansferler yapildi klup bi dunya borca girdi cok basarisiz bir yonetim

Yaşar
27.01.2013, 18:39
Sİze Nuri Albayraklar layık:D

burrows
27.01.2013, 18:40
Mükemmelliyetçi takılıyorsun ama okumada bazı sıkıntıların var. Git yazdıklarımı oku
yaniliyorsun.ben mukemmeliyetci falan takilmiyorum..ben her seyin her zaman konusulmasindan yanayim..hatta oyle ki sadri sener'in istifa etmemesi gerektigini dusunmeme ragmen acilan basliklardan hic rahatsiz degilim..
yazdiklarinizla,vermek istediginiz mesajlarla yaptiklariniz ortusmuyor.hoca istifasindan once sessiz sedasiz takilan bmn simdi yonetime karsi tavir aliyor.istifa fayda getirmez temali mesajlariniz rafa kalkmis olsa gerek..
cikin evet kardesim biz senol gunes'e pozitif ayrimcilik yapiyorduk deyin kurtulun bence.

Ender Kuyumcu
27.01.2013, 18:44
yaniliyorsun.ben mukemmeliyetci falan takilmiyorum..ben her seyin her zaman konusulmasindan yanayim..hatta oyle ki sadri sener'in istifa etmemesi gerektigini dusunmeme ragmen acilan basliklardan hic rahatsiz degilim..
yazdiklarinizla,vermek istediginiz mesajlarla yaptiklariniz ortusmuyor.hoca istifasindan once sessiz sedasiz takilan bmn simdi yonetime karsi tavir aliyor.istifa fayda getirmez temali mesajlariniz rafa kalkmis olsa gerek..
cikin evet kardesim biz senol gunes'e pozitif ayrimcilik yapiyorduk deyin kurtulun bence.

Kurtulmamız gereken fazlalıklar olduğu konusunda hemfikirim!

Abdullah Altıntaş
27.01.2013, 18:45
Yönetim Şenolun istifasını kabul ediyor ama bmn etmiyor.Sıkıntı burdan doğuyor.Bu arada sadride defolup gitmelidir.

Tunga
27.01.2013, 18:51

Şenol Güneş'e pozitif ayrımcılık yapmadığımı tek bir gün bile iddia etmedim. Hatta açıkça yazdım bunu.

Şike savaşında geminin kaptanı Şener'di. En azından olması gereken oydu. Bu gemi dağılmasın istedik. Tüm üyeleriyle beraber gemi dağılmasın dedik. Dağıttı.
BEndeki dokunulmazlığı kalktı. Bu gemiyi yürütemedi, gelecekte de yürütemeyeceğine inandım bugün.

Şenol Güneş babamın oğlu diye değil, inandıklarım yüzünden durdum arkasında. Kendisi Allah'tan musluğun başında oturmadığı için oradan da nemalandınız denilemiyor şimdi.

BMN'de her görüş savunuldu. Hala da svunuluyor. Kaldı ki BMN'de sesini duyuramayanlar olsa dahi, ses çıkarılabilecek onca mecra var. Burası bir tavrın, bir duruşun örgütüdür. Herkes kendini ait hissetmez. Hissetmek zorunda da değil.

Çoğu tavrımız konduğu gün kolay anlaşılmaz. Anlaşıldığında da çok geç olur. Bizi anlamadan arkamızda duran binlercesinden, bizi anlayan onlarcasını yeğlerim.

Mollasalihoğlu
27.01.2013, 18:54
Şike Çalıştayı'na zaman bulamayan başkan ve yönetim kurulu(kaç yılda bir toplanıyorsa), iş hocanın istifası olunca 10 dk. içinde kabul etmişler.

İster istifa etsin, ister devam etsin.. Kredisi yok artık.. Bahanesi yok çünkü..

L.Burrows
27.01.2013, 18:54
Sadri Şener Trabzonspora gelmiş geçmiş en iyi başkandır. bunu aklınızdan çıkarmayın. Çapsız Nuri Albayrakların takımı ne hale getirdiğini unutmayın!!!

Nedeninide söylede bilelim arkadaş. Ben sana neden kötü bir başkan olduğuna dair klübü bırakmasına dair en aşşa 5 neden sayarım. Sende sayda bilelim neden en iyi başkanmış bu adam.

Doğukan Uçan
27.01.2013, 18:55
Trabzonspor'un hakkını her platformda böylesine savunan bi ADAMın bu duruma düşmesi zoruma gitmedi değil

Aker
27.01.2013, 18:58
Şike süreciymiş bilmem neymiş bahane bol. Sıra yönetimde. İstifa edin.

HOPA'LI TS'Lİ
27.01.2013, 19:04
Beni en çok kahreden, 17 puanlı can çekişen ELAZIĞSPOR sanki ligde kalmış gibi,

Trabzon kümeye diye bağırmalarıydı. Bağıranlara değil, bağırtanlara kızıyorum ve onları kınıyorum.

Mahvettiniz onurumuzu, gururumuzu, Trabzonsporumuzu.

Son sözüm, Elazığlı eziklere.

Sizin rakibiniz asla Trabzonspor olamaz. Trabzon kümeye diye bağıran Sakarya, Kocaeli, Samsun ve daha niceleri neredeler? Layık oldukları yerde tabi ki. Siz de sezon sonu layık olduğunuz yere gideceksiniz. Aha da buraya yazdım. Elazığ düşer, Trabzonspor baki kalır.

YÖNETİM İSTİFA
SİZ ŞENOL GÜNEŞTEN ÖNCE GİTMELİYDİNİZ.
MERAK ETME SADRİ BAŞKAN, 2010-2011 KUPASI İÇİN GELEN YENİ BAŞKAN DA TAKİPÇİ OLUR.
ZATEN O KUPA HAKKIMIZDIR VE ER GEÇ ŞİKECİLERDEN ALINIP BİZE GERİ VERİLECEKTİR.

yakın
27.01.2013, 19:09
Nevzat Şakar İSTİFA!!

faysal
27.01.2013, 19:10
Bence ilk gideceklerden :)

grigandalf1967
27.01.2013, 19:18
demirörene destek vermesi büyük hataydı.şike süreci tamamlana kadar kalmalı diyordum ama.artık olağanüstü kongreye gidilmelidir.

Mucahid Erdogan
27.01.2013, 19:34
geç kaldığı suç girderkende diğerlerinide götürsün

orhan42
27.01.2013, 20:36
Çok sevdiğim Şenol hoca için bana defol git artık dedirten , şike sürecinde gayri ciddi tutumu nedeni ile ciddiye alınmayan, eldeki süper kadroyu koruyamayan,Hocanın istediği isimleri bir türlü almayan Sadri ve ekibi defolun gidin artık..

Bahadır Şimşek
27.01.2013, 21:02
Yönetim komple istifa...
Bu kulüpte kendi menfaatlerini ve kulübü söğüşlemeyi düşünen kim varsa Allah en kısa zamanda cezasını versin inşallah.
Kulübü bu hale getiren herkes şahsiyetlerinden utansın...

eraytaskin61
27.01.2013, 21:02
lanet herif bıyıklarını al git :D

Semih AYDIN
27.01.2013, 21:03
Ulan istifa etti sandım başlığı görünce :(

cakalkerem
27.01.2013, 21:03
artık gitmeli yeter

Öznur61
27.01.2013, 21:05
istifaistifaistifaistafaistafaistifaistifaistifais tifaistifaistifaistifaistifaistifa.........istifa

Tahir
atay aktuğu rezil eden yönetimin asbaşkanı nevzat şakar şimdi sadri şeneri yemek üzere geçmiş olsun Trabzonsporum....

ilyas BAHADIR
başkanını da al git

S.ÖZKAN
27.01.2013, 21:07
Sadri Şener oistifa etsin RTE öyle bir başkan atarki mazbatasını aldığı gün şikecilere sporda barış ve kardeşlik yemeği verir.

Tahir
27.01.2013, 21:10
bu aşamada sadri şener kalmalı ama yönetimini mutlaka yenilemelidir. aynı vizyona sahip insanlar bir arada olmalı yönetim kurulunda...

Aker
27.01.2013, 21:12
O günleri göreceğiz inşallah, yönetim istifa!

hodlu
27.01.2013, 21:17
Utanmadan sıkılmadan birde Şenol hocanın yerine basşka hoca getirecekler. Siz gidin siiiizzz. Sadri Başklan ve köy kafalı ekibi.. Futbolcu yollamayı bile beceremeyen zavallı yönetim...

S.ÖZKAN
27.01.2013, 21:17
Burada üye olduğum haber sitelerinde gittiğim her yerde yazıyorum Şenol Güneş ve Sadri Şener şikecilerin istemedikleri iki kişi diye ama bakıyorum sene başından beri dır dır dan başka birşey yok:hala bizim kavgamızın sahada olduğunu zannediyor taraftar.Bir anlasalar bizim kavgamız şike yapanlar ve onları koruyan kollayan iktidar muhalefet tff medya kulüpler birliği ile başımıza gelenlerin %80 sorumlusu onlar.

İyi uykular Trabzonspor taraftarı sayenizde şikecilere yeniliyoruz.

Courage
27.01.2013, 21:19
Alternatif'i kim?

Şike sürecini sıcak tutacak,tüm merciilere çıkar gözetmeksizin dimdik durabilecek kimi önerebiliyorsunuz mesela?

Kimse babamız yada onun oğlu değil,gitsin ama kim gelsin?

''Kervan yolda düzülmez,çünkü burası Trabzon!''

S.ÖZKAN
27.01.2013, 21:20
Sadri Şener istifa etsinmiş RTE öyle bir başkan atar ki oraya aziz ve tayfasına yemek verir.

Başımıza gelenlerin baş suçlusu RTE hala anlamıyorsunuz değilmi.Başka adayın tff başkanı olma şansı vamıydı soruyorum size başkan baktı adalet uygulanmıyacak bari hakkımı alayım diye bunlara yakın durdu ama olmadı.

S.ÖZKAN
27.01.2013, 21:23
Sene başından beri taraftarın yaptığı dır dır mail atmaktan bile acizler suç duyurusu kampanyasına kaçkişi katıldı çok merak ediyorum?şiecileri niye koruyor RTE oy için bizim taraftar bunu anlasa ona göre hareket etse birşey olacak ama nerde.

Furkan Özdem
27.01.2013, 21:31
Ne oluyorsa olsun şu takımın yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcularıyla bir düzeni olsun artık...

Halil Atalay
27.01.2013, 21:31
bu yönetimde basiretsiz olduğunu bir kez daha göstermiştir. en kısa zamanda istifa etmeli ve kan tazelenmeli

AYYILDIZ
27.01.2013, 22:14
Sadri Şener ne oldu da şike olayında geri adım attı?

titanic
27.01.2013, 22:24
şikeceilerin aykuta gösterdiğinin binde birini şenol hocaya gösteremediniz ya sizden hiçbirşey olmaz.

cakalkerem
27.01.2013, 22:25
Sadri Şener ne oldu da şike olayında geri adım attı?

bir yerlerden sus talimatı aldı

Samet Türkmen
27.01.2013, 22:29
Sıkılmadınız mı Sadri Şener'den sonra illaki AKPliler gelecek sözünden ? Daha ne yapacaktı AKPliler ? Sadri Şener onların hangi isteğini yerine getirmedi ? Deyin ki onlar şunu dedi ama Sadri Şener yapmadı. AKP bayılıyor Sadri Şener'e emin olun.

hodlu
27.01.2013, 22:30
Eğer bu yönetim ve başkan devam edecekse yazıklar olsun bu Trabzonspor camiasına diyorum....

jako13
27.01.2013, 22:44
Şike sürecinden şikeciler değil takımımız zarar gördü..Şikecilerin parası çoktu bütün ayıplarını örttüler..Şikecilerin yandaş medyası ve gazetecisi çoktu bütün hırsızlıklarını unutturdular. Şikecilerin arkasında Başbakanı vardı,muhalefeti vardı siyaseten bizi yendiler... Tüm bunlarla mücadele eden Sadri Başkana saygı duyuyorum. Sahi biz ne yaptık BİR MİLYON KİŞİ bir araya gelip TFF binasına yürüseydik binayı işgal edip dayak yemeyi,cop yemeyi göze alıp o binayı terk etmeseydik.. Bügün durum farklı olurdu. O yüzden atıp tutmayın.. Ben bu kadar boş beleş mevzuyu bir arada görmedim. Başkan şöyleymişte böyleşmiş....! Fener taraftarının onda biri kadar takımına sahip çıkma...! Sonra konuş..! Yazıklar olsun..Başkan değil Hoca değil, çekirdek çitleten taraftar değişsin..Defolsun gitsin..!!

AYYILDIZ
27.01.2013, 22:45
Eğer bu yönetim ve başkan devam edecekse yazıklar olsun bu Trabzonspor camiasına diyorum....

Sadri Şener sistemin adamıdır.Şike olayında da Trabzonspor'un haklarını savunmamıştır.Bugün hiç utanmadan yeni teknik direktörü açıklamıştır.Demekki herşey belliydi.Takımı Broos döneminde kim sabote ettiyse aynı yapılanma bugün Şenol hocayı yollamıştır.

jacobersoy
27.01.2013, 22:47
Derhal yönetim istifa etmeli .. Yoksa teknik direktör ile olacak iş değil

toksoy61
27.01.2013, 22:53
Sadri Şener istifa etsinmiş RTE öyle bir başkan atar ki oraya aziz ve tayfasına yemek verir.

Başımıza gelenlerin baş suçlusu RTE hala anlamıyorsunuz değilmi.Başka adayın tff başkanı olma şansı vamıydı soruyorum size başkan baktı adalet uygulanmıyacak bari hakkımı alayım diye bunlara yakın durdu ama olmadı.

başkan çıkıp anlatsın herşeyi o zaman. niye başbakanla görüşüp sonrada sus pus oluyor. çıksın bir tv ye açıklasın herşeyi. onu bıraktım takımı ligten çekersin. zaten bundan daha kötü olacak değildik. sadri şener chp li heyete gösterdiği tepkinin acaba kaçta kaçını başbakana gösterdi? sadri şener başbakana yalakalık yaptı ama yemedi.

S.ÖZKAN
27.01.2013, 22:58
başkan çıkıp anlatsın herşeyi o zaman. niye başbakanla görüşüp sonrada sus pus oluyor. çıksın bir tv ye açıklasın herşeyi. onu bıraktım takımı ligten çekersin. zaten bundan daha kötü olacak değildik. sadri şener chp li heyete gösterdiği tepkinin acaba kaçta kaçını başbakana gösterdi? sadri şener başbakana yalakalık yaptı ama yemedi.

Çok kolay ya RTE ye karşı durmak karşında ki adam mahalle muhtarı ya istediği gibi konuşur zaten başkan.

Ama durun bakalım Trabzon lu Trabzonspor lular sizi seçim zamanı göreceğiz.

S.ÖZKAN
27.01.2013, 23:03

Bu takımı ligden çekme safsatasınıda Trabzonlu siyasiler yani il başkanları uydurdu il başkanları kendi genel başkanları adaletin uygulanmasını engellerken niye istifa etmediler?Ben söyliyim niyesini koltuk güzel sonunda milletvekilliği var