PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

cakalkerem
02.02.2013, 22:17
yeneceğiz sıkıntı yapmayın beyler

Berke6198
02.02.2013, 22:17
nedense bana yarın berabere kalacaz gibi geliyor..

Aslında çoğu kişiye öyle geliyor, ama öyle olmayacak. Gerçi yinede sakin olamıyoruz, bizimkilerin sağı solu belli olmuyor.

Nadir Bekar
02.02.2013, 22:18
herkes puan kaybetmişken bu sefer yeneceğiz....

Yunus Danışmaz
02.02.2013, 22:19
İçerde berabere kalmaktansa yenilmeyi tercih ederim, maç 70 dakka 0-0 gitsin. 20 dakika saldıralım, ( hiç adam gibi forvetimiz olmasa da ) 2. forveti sokalım, stoperlerden 1 ini çıkaralım oyundan. 90+2 de bi gol yiyelim 1-0 yenilelim. Ama o maç berabere bitmesin.. PS: Kötü oynayıp da yenilirsek zaten problem yok...

Öznur61
02.02.2013, 22:19
Aslında çoğu kişiye öyle geliyor, ama öyle olmayacak. Gerçi yinede sakin olamıyoruz, bizimkilerin sağı solu belli olmuyor.

hayırlısı olsun ama yenileceksekte yenelim diyelim :)
pozitif enerji :D

Mete DORUK
02.02.2013, 22:21
Bu macta 3 puan alirsak sanki zirveye cikiyoruz.
Kimse kendini kandirmasin ama bukadar puan farki sike yapmadan kapanmaz...
Ilk 4 kabulum ancak bu oyuncularla ve oyunla zor gorunuyor. Sahsi fikrim diger takimlar icin haksizlik olur...
Neyse...
Bu maci aliriz. Belki haftayaki macida aliriz. Fener macini kaybederiz. Ondan sonrada mehter takimi gibi devam ederiz...
Olan bize olur... Sadri Sener Nevzat Sakar gibi yuzsuzler hic ders cikarmaz!

TSezgin61
02.02.2013, 22:21
Güzel bir firsat daha iste.

Altin degerinde, suanda 7 puan degerinde bir mac...

Inter macindan bir yorumla devam ediyim: "haydi firtina" :)

Doğukan Uçan
02.02.2013, 22:22
Rakiplerin puan kaybettiği bir haftada kazanmak bize yakışmaz.

Berke6198
02.02.2013, 22:22
hayırlısı olsun ama yenileceksekte yenelim diyelim :)
pozitif enerji :D

Totem :)

Fatih YAZICI
02.02.2013, 22:26
Yenemeyiz...

Emre GÜRDAL
02.02.2013, 22:29
Suraya bak ya iki hafta kaybetmeseydik bu hafta kssin kafaya oynardik ah ulan ah..

Ahmet Faruk
02.02.2013, 22:33
İnşallah kazanırız. Takımda özgüven eksikliği var. Kazara şansa bala falan neyse artık 2-3 maç kazansak biraz toparlar üst sıraları zorlayabiliriz.
Ah şu Janko biraz daha oynayıp hazır olsaydı keşke...

Tuğrul
02.02.2013, 22:38
Küme düşme hattından uzaklaşmak, o baskıyı yaşamamak için kazanmalıyız.

Bir taraftan da şampiyonluk treni kaçsa da Cl'ye katılma şansımız sürüyor.

Mustafa Umut
02.02.2013, 22:41
İlk 5 için savaşmalıyız. Her ne kadar bize yakışmasa bile elimizden geleni yapıp olabilecek en iyi yerde bitirmeliyiz.

U.Sadıkoğlu
02.02.2013, 22:43
Takım düşmeme mücadelesi veriyor millet rakipler diyor bu sezon ki rakiplerimiz FB,GS ve BJK'mi ? Eminmisin kadroları kıyaslayın olmazsa birde puan durumuna iyice bakın yarın yenilirsek ne konuma düşüyoruz... Hey gidi.

cakalkerem
02.02.2013, 22:47
hedef kupa olmamalı onnda fınal garantı gıbı ama diğer taraftan lige devam etmeliyiz....

Eto'o
02.02.2013, 22:48
kazandikmi 10 puan kaliyor hersey bitmis degil
pozitif dusunuyorum :)

Tuğrul
02.02.2013, 22:53
Tolunay hoca ikili mücadelede galip gelecek, fizik direnci yüksek oyuncuları seçmeli.

Sahanın her tarafında baskı yapacak rakibi yıldıracak ve oyun kurmalarına izin vermeyecek futbolcu grubu oluşturmalı.

Orta alanda çok yumuşak kalıyoruz.

Ogün YAZICI
02.02.2013, 22:54
antep sivas fener maçlarından en zorunu oynayacağız yarın...

Necmettin ALTUNTAŞ
02.02.2013, 22:56
Alacağız gibime geliyor.

Tuğrul
02.02.2013, 23:05
Defans dörtlüsü. Serkan, Abdullah Karmil, Mustafa(mecburen), Emerson

Orta saha. Adrian(Sağ açık), Soner, Colman, Aykut, Yasin(Sol açık)

Forvet. Emre Güral

Adrian geride kullanılmalı. İyi pres yapamıyor. Oyunu çok iyi okuyor. Top da tutabilir. Kanatta daha faydalı olacaktır.
Yasin eskişehir maçında beğendim. Asıl yeri olan Sol açıkta çok iyi oynadı.

Berke6198
02.02.2013, 23:05
Şimdi 2006 senesinin videosunu izledim, sinirlerim tavan yaptı.

gabriel omar
02.02.2013, 23:08
Tolunay hoca ikili mücadelede galip gelecek, fizik direnci yüksek oyuncuları seçmeli.

Sahanın her tarafında baskı yapacak rakibi yıldıracak ve oyun kurmalarına izin vermeyecek futbolcu grubu oluşturmalı.

Orta alanda dediğiniz tarzda oyuncularımız yok ki ,rakibi yıldıracak,top çalacak kimse yok şu an bizde.

Zokora yapardı bu işi , birazda Colman ama o da eskisi gibi değil.Adrian,Alanzinho,Sapara,Aykut,Soner ...Bunların hangisi fiziğiyle rakibi yıldırabilir ,top çalabilir ki ?

Adem Erdoğan
02.02.2013, 23:11
Saldır Trabzon yazmak geçti içimden ama hayalini bile kuramadım. Ruhsuzlardan arın Trabzon en doğrusu.

r9emre
02.02.2013, 23:14
Rahat bir galibiyet bekliyorum. Janko'nun ya da Henrique'nin golü var.

Cafer Bulur
02.02.2013, 23:16
Kazanirsak gs ile aramizda sadece 10 puan kaliyor böyle bir durumda yeniden sampiyonluk hayalleri kurabiliriz.:)

Berke6198
02.02.2013, 23:18

1. Sahanın her tarafını basacak türde iki oyuncumuz var, Colman,Alanzinho...

Colman ortalıkta yok, Alanzinho yetersiz kalıyor.

2. Orta alanda yumuşak kalmak istemiyorsak oyunu geride kabul etmeyeceğiz. Eğer oyunu geride kabul edersek savunma ve ortasahamız düşer. Biz taktik olarak oyunu geride kabul etmeye müsait bir takım değiliz. Öyle bir takım olamamız için, iyi santraforlarımızın, kanatlarımızın ortasahalarımızın olması lazım... Eğer oyunu geride kabul eden bir takım olmak istiyorsak iyi de kontra atağa çıkabilmeliyiz değil mi ? Bizim yapmamız gereken şey, sürekli orta alanda paslı oyun yapıp kanatlardan bastırmak.Emre gibi bir santraforla oynuyorsak rakibi daha çok göbekten yıpratmamız lazım. Bu da Alanzinho'nun oyuna girmesini gerektirir. Colman pas dağıtabilir. Alanzinho'ya boş alanlar açarsak bizi pozisyona sokar.

3. Fizik direnci yüksek bir futbolcu grubu oluşturmak için önce savaşçı ve sert oynayan futbolcularımızın olması lazım, Misal:İbrahim Öztürk, Egemen Korkmaz...

Colman fazla sert oynamayan bir futbolcu, Adrian yeterince sert oynamayan bir futbolcu, Alanzinho sert bir oyun için çok yetersiz, Alper idare eder derecede. Aykut desek savaşçı ancak yetersiz kalıyor o da. Anlayacağınız bizim oyunumuz, daha çok oyunu rakip takımın yarı sahasına yıkmak olmalıdır... eğer tam tersini yaparsak çok rezil bir defans ve ortsaha izlemek zorunda kalabiliriz, ki hatta kalıyoruz. Trabzonspor'un genelde defansif değilde ofansif oyunculardan oluşuyor olması zaten doğal olarak bunu gerektiriyor. He bir de Zokora ve Bamba var. Zokora savaşçı ve yılmayan bir oyuncu. Kampa gitmeden önce bir kaç hafta form düşüklüğü yaşamış olsa bile bu onun savaşçı ve baskıcı bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez. Bamba'yı zaten biliyoruz. Defansımızı tek adam gibi toparlayan futbolcumuz Bamba.

Sapara zaten tam bir rezalet... ne mücadeleye katılıyor ne oynanan oyuna katkıda bulunuyor. Ortalıkta fazlalık olarak dolaşıyor resmen. Hiç bir faydası olmayan bir oyuncu Sapara. İnşallah Tolunay Kafkas onu yakın zamanda ilk 11'den çeker. Onun yerine Soner kesinlikle 1000 kat daha mantıklı bir iş olur.

r9emre
02.02.2013, 23:22
Gerekli motivasyon ve hırs yüklendiğinde en nazik futbolcu sahanın en sert futbolcusu olabilir. Bundan çok emin olmayın derim. Fiziksel olarak güçsüz olmak sert olunamayacağı anlamına gelmez.

Berke6198
02.02.2013, 23:27
Gerekli motivasyon ve hırs yüklendiğinde en nazik futbolcu sahanın en sert futbolcusu olabilir. Bundan çok emin olmayın derim. Fiziksel olarak güçsüz olmak sert olunamayacağı anlamına gelmez.

Gerekli motivasyon ve hırs yüklendiğinden sezon başından beri futbolu izliyoruz değil mi ? :) İşimizi gerekli hırs ve motivasyona bırakacaksak bizim işimiz var demektir. Bu takıma ruh ve hırs yüklemek, deveye hendek atlatmaktan daha zor bir iştir herhalde. Ben sahada bu kadar sönük kalan bir takıma daha rastlamadım.

r9emre
02.02.2013, 23:31
Gerekli motivasyon ve hırs yüklendiğinden sezon başından beri futbolu izliyoruz değil mi ? :) İşimizi gerekli hırs ve motivasyona bırakacaksak bizim işimiz var demektir. Bu takıma ruh ve hırs yüklemek, deveye hendek atlatmaktan daha zor bir iştir herhalde. Ben sahada bu kadar sönük kalan bir takıma daha rastlamadım.

Şenol Hoca asla bu tarz motiveyle ya da futbolculara gazlamayla oynatan bir tarzda teknik direktör değildi. Fatih Terim tarzıdır o. Şu dönemden yetenekten, teknikten çok bu tarz bir yöntemle çıkabiliriz biz. Bunu en iyi yapabilecek hoca da Tolunay Hoca'dır. İzleyelim görelim yarın bakalım neler olacak. Gaziantepspor'un da durumu çok kritik bence yenilecekler ve Hikmet Karaman ayrılacak. Bursaspor'un başına geçmesi de yüksek ihtimal.

Tuğrul
02.02.2013, 23:33
Xavİ, ınıesta, busque ve fabregas sert ve agresif bir oyuncu mu ? Hayır

Bu adamlar fizik olarak dirençli ve tempolu.

Rakip takımlara bir sırtlan gibi çullanıyorlar. Takım olarak harekat ediyorlar.

Herşey fizik olarak güçlü olmaya, dayanıklı ve fit olmaya bağlı.

Buna paralel olarak forvet oyuncumuz önde pres yaparken diğerleri izliyor. Rakip defans oyuncuları aralarında hazırlık pası yaparken arkadaki oyuncular eli gö...nde maçı takip ediyorlar.

Cafer Bulur
02.02.2013, 23:35
Bilet satislari nasil gidiyor,maca olan ilgi nasildir bilgisi olan var mi?

Berke6198
02.02.2013, 23:36
Şenol Hoca asla bu tarz motiveyle ya da futbolculara gazlamayla oynatan bir tarzda teknik direktör değildi. Fatih Terim tarzıdır o. Şu dönemden yetenekten, teknikten çok bu tarz bir yöntemle çıkabiliriz biz. Bunu en iyi yapabilecek hoca da Tolunay Hoca'dır. İzleyelim görelim yarın bakalım neler olacak. Gaziantepspor'un da durumu çok kritik bence yenilecekler ve Hikmet Karaman ayrılacak. Bursaspor'un başına geçmesi de yüksek ihtimal.

Yukarıda bahsedilen oyuncu grubu yaratılması, oyuncu grubu yaratılması için dediğim koşullar ve şartlar olmalıdır, kendimce...

r9emre
02.02.2013, 23:37
Bu yüzden Olcan'ın oynamasındansa Henrique - Volkan ikilisinin sağlı sollu oynamasına daha mantıklı bakıyorum bu maçta. Neden? Çünkü ikiside top ayaklarına geldiğinde saçmalasa bile adamlar hırslı, bir şeyler vermek için çabalıyor. Olcan gibi toptan 80 dk kaçıp bir kaç kere alıp onda da doğru hareket edince kahraman olmaya çalışmıyor. Bizim taraftarımızın da gözünü kolayca boyuyor bu. Tolunay Hoca'nın Olcan'ı çok iyi tanıdığından Şenol Hoca'da olduğu gibi öyle hareket edemeyecektir bence artık bakalım.

Mehmet Cihan Kocaman
02.02.2013, 23:39
Şimdi 2006 senesinin videosunu izledim, sinirlerim tavan yaptı.

Sinirlenmek için o kadar geriye gitmene gerek yok.
Bu seneki maçlarımızı izle.

Berke6198
02.02.2013, 23:45
Sinirlenmek için o kadar geriye gitmene gerek yok.
Bu seneki maçlarımızı izle.

Onu izlemekten ve onun için savaşmaktan sinir sistemim çürüdü...

Tuğrul
02.02.2013, 23:45
Büyük takımsak 3 fonksiyon sahaya yansıtılmalı.

- Defans orta çizgiye yakın oynayacak. Top rakipteyken baskı yapılacak. Topla oynamalarına izin verilmeyecek. Defans forvet ile arasındaki bağlantıyı koparmamak için stoperler geriye kaçmayacak. Dönen topları alıp, tekrardan ataklar tazelenecek. Böylece fazla efor sarfedilmeyecek.

- Top bizde olacak. Top bir futbolcudayken diğerleri harekatli olacak. Öküzün trene baktığını gibi statik kalınmamalı. Futbolcularımız da topu çok iyi saklayacak. Topun kıymetini bilecek. Sürekli verkaç yapılacak.

- Önde baskı yapılacak.

Tolunay hoca bu sistem doğrultusunda oynarsa olumsuz eleştirim olmaz. 3-0 4-0 yenilirse daima yapıcı eleştirilerde bulunurum. Yeter ki korkak ve tırsak oyundan kurtulalım.

Tuğrul
02.02.2013, 23:51
Bu yüzden Olcan'ın oynamasındansa Henrique - Volkan ikilisinin sağlı sollu oynamasına daha mantıklı bakıyorum bu maçta. Neden? Çünkü ikiside top ayaklarına geldiğinde saçmalasa bile adamlar hırslı, bir şeyler vermek için çabalıyor. Olcan gibi toptan 80 dk kaçıp bir kaç kere alıp onda da doğru hareket edince kahraman olmaya çalışmıyor. Bizim taraftarımızın da gözünü kolayca boyuyor bu. Tolunay Hoca'nın Olcan'ı çok iyi tanıdığından Şenol Hoca'da olduğu gibi öyle hareket edemeyecektir bence artık bakalım.

Olcan konusunda seninle hemfikirim.

Yalnız Volkan ve Henrique'nin Olcan'dan arka kalır yanları yok. Al birini, vur ötekine.

Bu adamlar ikili mücadelede yok. Topu alıp vermede yok. Top saklama hiç yok.

Bu adamları 12-13 yaşına döndürüp bir akademide eğitim vererek olgunlaşabilir. Bu saatten sonra bir arpa boyu yol alamazlar.

güneyli
02.02.2013, 23:52
Şimdiye kadar güvendim dedim tersini yaptı takım..Şimdide güvenmiyorum takıma diyorum..

TS-FAN
02.02.2013, 23:54
Galip gelme olasılığımızı sevdim ben...Düşük olsa da sevdim be.

carolo
02.02.2013, 23:58
hiç bir maçi kolay aldigimizi gormedigim için yine çok zor maç olacak one geçsek bile kalemize gelen ilk top gol oluyor... ve hakem faktoru her maç ama her maç dograniyoruz

Yasin T.
02.02.2013, 23:59
Sıralamada komik bir duruma düşmemek için kazanmamız gereken bir maç. Umut var mı peki? Malasef yok. Umarım kazanırız.

Oğuzhan
02.02.2013, 23:59
Ne olur biraz futbol izleyelim şu maçta yeter artık gına geldi.

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:00
hiç bir maçi kolay aldigimizi gormedigim için yine çok zor maç olacak one geçsek bile kalemize gelen ilk top gol oluyor... ve hakem faktoru her maç ama her maç dograniyoruz

Yarinki macin hakemi özgür yankaya güvendigim ender hakemlerden bir sorun cikacagini zannetmiyorum.

gabriel omar
03.02.2013, 00:03
Büyük takımsak 3 fonksiyon sahaya yansıtılmalı.

- Defans orta çizgiye yakın oynayacak. Top rakipteyken baskı yapılacak. Topla oynamalarına izin verilmeyecek. Defans forvet ile arasındaki bağlantıyı koparmamak için stoperler geriye kaçmayacak. Dönen topları alıp, tekrardan ataklar tazelenecek. Böylece fazla efor sarfedilmeyecek.

- Top bizde olacak. Top bir futbolcudayken diğerleri harekatli olacak. Öküzün trene baktığını gibi statik kalınmamalı. Futbolcularımız da topu çok iyi saklayacak. Topun kıymetini bilecek. Sürekli verkaç yapılacak.

- Önde baskı yapılacak.

Tolunay hoca bu sistem doğrultusunda oynarsa olumsuz eleştirim olmaz. 3-0 4-0 yenilirse daima yapıcı eleştirilerde bulunurum. Yeter ki korkak ve tırsak oyundan kurtulalım.

İşte futbolun en temel noktası olan hareketlilik kısmını daha bizim takımda yapan bir tane futbolcu yok.Kimse pas verdikten sonra alan değiştirip boşa kaçmıyor,bu sebeple hep statik ve kısır oynamak zorunda kalıyoruz.Buna bütün oyuncularımız dahil,kendisinden çok şey beklediğimiz Soner bile pas verdikten sonra toptan kaçıyor,sorumluluk almıyor.

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:05
İşte futbolun en temel noktası olan hareketlilik kısmını daha bizim takımda yapan bir tane futbolcu yok.Kimse pas verdikten sonra alan değiştirip boşa kaçmıyor,bu sebeple hep statik ve kısır oynamak zorunda kalıyoruz.Buna bütün oyuncularımız dahil,kendisinden çok şey beklediğimiz Soner bile pas verdikten sonra toptan kaçıyor,sorumluluk almıyor.

Dogru diyorsun bu neden böyle anlamak mümkün degil.

Hareket etmezsen sürekli alan degistirmezsen rakibi güc durumda birakamazsin.

Umarim tolunay hoca ile takim bu konuda az da olsa bir mesafe alir yoksa isimiz cok zor.

Mert67
03.02.2013, 00:05
Umarım iyi seyirci ve iyi bir oyunla galibiyet serisinin ilk adımını atarız.

ihsan candas
03.02.2013, 00:12
Ciddi problemleri olan iki ekibin mücadelesi kendimizi galibiyete yakın görüyorum,janko galibiyeti getiren isim olabilir....

61_Hasan_69
03.02.2013, 00:19
Handikap 1 oynayın 2.80 oranı var temiz :)

odyseuys
03.02.2013, 00:19
----------onur
serkan-karmil-celutska-cech
------colman--soner
henrique----adrian-----olcan
----------janko

Oğuzhan
03.02.2013, 00:26
Zeki gibi bir bek kazanacaktık tam da form tutmaya başlamıştı ya inşallah iyi toparlar döndüğünde. Serkan'da nasıl bir şans varsa arkadaş bir hafta kesik yedi hemen adam sakatlandı.

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:29
Defansta mustafa-celustka ikilisine güvenmiyorum.

Yarinki macta karmil-emerson daha sonraki haftalarda giray-karmil ikilisinin daha iyi olacagini düsünüyorum sizler ne diyorsunuz?

Furkan Özdem
03.02.2013, 00:29
Zeki gibi bir bek kazanacaktık tam da form tutmaya başlamıştı ya inşallah iyi toparlar döndüğünde. Serkan'da nasıl bir şans varsa arkadaş bir hafta kesik yedi hemen adam sakatlandı.

Bu 3 haftalık ara zekiyi formadan uzaklaştırmaz bence. İyileşsin devam eder. Tuttu bi kere artık bırakmaz :)

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:30
onur
serkan abdullah emerson cech
yasin soner colman olcan
adrian
janko.

Benim favori kadrom bu.

Furkan Özdem
03.02.2013, 00:32
Defansta mustafa-celustka ikilisine güvenmiyorum.

Yarinki macta karmil-emerson daha sonraki haftalarda giray-karmil ikilisinin daha iyi olacagini düsünüyorum sizler ne diyorsunuz?

Abi uyum çok önemli. Sonraki haftalarda Giray - Karmil olabilir ancak zaten bamba gelecek. Yarınki maç için emerson-karmil'i söylerken bile ürküyorum :)

iso61
03.02.2013, 00:34
onur
serkan karmil mustafa emerson
volkan soner (alanzinyo) colman olcan
adrian
janko

benim favorimde bu ofansif başlayıp erken gol bulmak açısından iyi olabilir.
inşallah 1 den çok farkla kazanırız da taraftar da bi havaya girer...

Şentürk
03.02.2013, 00:38
----------onur
serkan-karmil-celutska-cech
------colman--soner
henrique----adrian-----olcan
----------janko

olcan yerine alan, olcan beni fıtık ediyor :mad:

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:40
Abi uyum çok önemli. Sonraki haftalarda Giray - Karmil olabilir ancak zaten bamba gelecek. Yarınki maç için emerson-karmil'i söylerken bile ürküyorum :)

Mustafa-emerson ikilisi de daha önce hic beraber oynamamislardi ama eskisehir macinda cok da siritmadilar.

Ben mustafa nin yedege cekilmesi fikrindeyim cok basit ve gereksiz hatalar yapiyor topu oyuna iyi sokamiyor.

Cafer Bulur
03.02.2013, 00:48
Frankfurt takimi cok iyi bir gidisi olmasina ragmen wolfsburgdan lakici aldi ve adam bugün 2 gol atarak takimini galibiyete tasidi.

Yani böyle bir oyuncuda mi alamazdik,bu kadar mi düstük biz?

Forvet sorunu bu takimin basina is acacak,bu belli.

Mustafa Umut
03.02.2013, 00:50
onur
serkan.abdullah.giray(?).marek
....gustavo.soner.alanzinho
paulo........marc......adrian

asimavi
03.02.2013, 00:53
...bu maçtan tek beklentim...celutska nın sağ bek ..abdullah ın da stoper oynaması..hatta abdullahın artık kalıcı olması...orta sahada ...colman sapara ve adrianı bi arada görmek...sağ da volkan şen solda olcan...forvette janko...çok mu şey istiyorum...

....yani kısacası benim kadrom bu...:

................................onur r.k..........................

..celutska.......abdullah......mustafa.......emers on...

...................sapara.........colman.......... .............

.....volkan..............adrian..................o lcan........

.......................marc janko..............................

......bu ilk 11 ile başlayabilirsek ...birazda istekli olursak maçı alırız...şu kadro uyumsağlayabilse inanın çok kaliteli isimler....defansa ve orta sahaya...bamba ve zokoranın da geldiğini düşünün......artı giray....soner...alanzinho...ilerde emre...bu kadro nasıl oynayamaz anlamak gerçekten çok güç....hepsi çok kaliteli oyuncular....

Ali İhsan
03.02.2013, 00:56
Şenol Güneş zamanında da hep söyledim, bu takımın hoca sorunu yoktu, oyuncuların karakter sorunları vardı, bunun devam edeceğini varsayarak Tolunay Kafkas'ın da sürekli arayışlar içinde olacağını ve kadro istikrarı yakalayamayacağını, çoğumuzun istemediği isimlere(Serkan, Halil, Yasin) çok fazla kez şans vereceğini düşünüyorum.

O yüzden bu maçın onbirinde böyle bir yenilik havasından çok aynı tas aynı hamam bekliyorum. Umarım hoca ve takım beni yanıltır.

gabriel omar
03.02.2013, 01:00
Frankfurt takimi cok iyi bir gidisi olmasina ragmen wolfsburgdan lakici aldi ve adam bugün 2 gol atarak takimini galibiyete tasidi.

Düştük abi.2 sezonda harcanan rekor transfer paraları bizi bugünlere getirdi.

Uzay takımı kurulabilecek parayla ,esnaf ve memur emeklilerinden oluşan halı saha takımı kurduk.

Oğuzhan
03.02.2013, 01:00
Alanzinho kanatta oynayamaz mı arkadaşlar bilekleri iyi tek hamlede geçtiği zaman adamı dönemez zaten süratleniyor aniden. Topa da vurabiliyor içe çekip şut atar. Fizik olarak pek kuvvetli değil yapısı itibariyle ama kondisyon olarak iyi bekine de yardım eder bütün maç.

Alper Beyazay
03.02.2013, 01:01
Rahat kazanırız.:cool:

uemit
03.02.2013, 01:14
osman özkoylu trabzonspor icin birsey dedimi? o da yani alltan geliyor calistirdi 3 takimdan 2. de basiriliydi hemde 2. ligde

asimavi
03.02.2013, 01:15
Rahat kazanırız.:cool:

....en son 2003---2005 arası maçlarda rahat kazanırız diyoduk ondan sonra böyle birşey hiç olmadı...2011 de bile olmadı...

TS-FAN
03.02.2013, 01:16

Bursaspor'da.........Pinto
M.İ.Y..................Nobre
Karabük...............Lua Lua
İBB(Fb ye gitti).....Webo
Trabzonspor..........????

Bu takımlara daha eklenebilir.
Bu oyuncuları bulup alıyorlar ,biz bulup alamıyoruz.
Transferi bil-mi-yo-ruz!

TSemih61
03.02.2013, 01:18
onur
serkan abdullah emerson cech
yasin soner colman olcan
adrian
janko.

Benim favori kadrom bu.
Yasin yerine Emre ya da Volkan, Olcan yerine de Alanzinho olsa daha iyi olmaz mıydı?

sessizkral_1
03.02.2013, 01:19
inanılmaz önemli bir maç

kazanırsak baya rahatlarız

TS-FAN
03.02.2013, 01:20

Umarım kazanırız.Erken konuşmak doğru değil ama ,bizim gelecekteki bekimiz olur mu,emin değilim.

Bu 3 haftalık ara zekiyi formadan uzaklaştırmaz bence. İyileşsin devam eder. Tuttu bi kere artık bırakmaz :)

Hırslı,evet..Ama önce kilosunu düşürmekle başlamalı :) Eksiği çok..Yalnız,hakkını verelim ;İyi orta yapıyor.

only ts
03.02.2013, 01:30
alırız herhalde dibe 3 puan kaldı

Royal Heart
03.02.2013, 01:50
Emerson'u stoper, Soner'i ön libero düşünenleri hiç anlayamayacağım.

Cafer Bulur
03.02.2013, 02:08
Yasin yerine Emre ya da Volkan, Olcan yerine de Alanzinho olsa daha iyi olmaz mıydı?

Olmaz,alanzinho kanatta oynayamaz emre de daha cok toy ve volkan in durumu da malum.

Yasini eskisehir macinda cok hareketli gördüm,biraz daha sans verilmeli.

reisoğlu61
03.02.2013, 02:13
onur
celutska,yumlu,karmil,cech
colman,soner
volkan,adrian,olcan
janko

asilhamsi
03.02.2013, 02:28
emerson stoper performansı cok iyi.Olcan ve volkan sezon sonuna kadar dinlensin.

-------------------------onur-----------------------
celustka----------abdullah------------emerson-------------ugur

adrian-----------soner---------------colman--------------alanzinho

----------janko----------------emre--------------------------------

Erman Aydın
03.02.2013, 02:38
------------------onur--------------------
celutska------karmil------emerson-----cech
-------------coman-------soner------------
-------------------adrian-------------------
----------emre--------------------olcan----
-------------------janko--------------------

İbrahim CİHAN
03.02.2013, 02:51
-------------onur---------------
celu-----karmil----yumlu-----cech
-------------colman-------------
----------soner----adrian--------
volkan----------------------olcan
------------emre(janko)----------

asilhamsi
03.02.2013, 02:56
-------------onur---------------
celu-----karmil----yumlu-----cech
-------------colman-------------
----------soner----adrian--------
volkan----------------------olcan
------------emre(janko)----------

volkan yerine emre yi koyalım ve anlasalım:)

asilhamsi
03.02.2013, 02:59
--------------------onur------------------
serkan------karmil-----------emerson-----------cech
-----------soner---------colman-----------------------
emre---------------adrian---------------alanzinho
------------janko------------------------------------

sametaydin
03.02.2013, 02:59
Kadro bence şöyle olmalı:

Onur-Zeki-Abdullah-Emerson-Cech-Soner-Sapara-Colman-Yasin-Henriqe(Emre)-Janko

asilhamsi
03.02.2013, 03:04
sapara hic katkı vermiyor.Sahada dolanmaktan baska icraatı yok.Bence ivedilikle dinlendirilmeli.

FC-ST-PAULI-61
03.02.2013, 03:05
-------------------onur----------------
serkan----celu----------emerson---cech----
-------------colman---soner----------------
volkan---------adrian----------olcan---------
--------------Janko--------------------------

Janko ic sahada Is yapar.Antep kapanir.

asilhamsi
03.02.2013, 03:07
mustafa kesinlikle dinlendirilmeli.Tolunay hoca kaliteisini formda oyuncuları oynatarak gostermeli.Abdullah oynadıgı maclarda cok iyiydi.

Bu arada Tolunay hocadan Alim ve ugur süprizleri bekliyorum.

asilhamsi
03.02.2013, 03:15
burak,elmander,drogba,umut
halil,henrique,janko,emre

gülermisin aglarmısın.

82 puan toplamıs takımın kadro olarak dustugu duruma bak.Gercektende moralim cok bozuk.

inadina61_08
03.02.2013, 03:17
Bence bu hafta sürpriz yok.
Colman-adrian döner o kadar aynı kadro, belki soner olmaz.

-----Colman-sapara
---yasin-adrian-olcan
---janko

Gidişata göre, yasin-henrique değişikliği olabilir.

Colman formdayken adrian ortada yoktu, adrian form tuttu colman tuhaflaştı. Zokora-colman-adrian formda olursa galiba ilk 4 garanti olur. o zamana kadar dikkat etmekte fayda var, kaybedersek gerginlik artar.

Ayrıca oyuncuların maaşlarını sadri başkan bu ay içinde tamamen verecektir. ben zaten maaşlarını alamadıklarına inanmıyorum belki kırıyordur : ))) ne kadar ekmek o kadar köfte misali :)

NOT : Sadri Şener bu sezon sonu bırakmalı. az daha alayına muhalif çizgimden çıkıyordum :(

carolo
03.02.2013, 03:25
15inci ile aramizda 3 puan var...

inadina61_08
03.02.2013, 03:31
15inci ile aramizda 3 puan var...

yarın kazanırsak 5. ile aramızda da 3 puan kalır. :rolleyes:

Mehmet Fatih Silik
03.02.2013, 03:36
'Trabzonspor, Gaziantepspor ile ligde evinde oynadığı 26 maçın 20'sini kazanırken, sadece 1 kez mağlup oldu'

Yani ALLAH'tan bi kere yenilmisiz yoksa kesin Antep alir derdim... (:

Furkan Özdem
03.02.2013, 03:59
Aykut'un kesinlikle oynamayacağını bilmek güzel duygu...

Fatih Öztürk
03.02.2013, 04:39
Kazanamama ihtimali kuvvetli.G.Antep tehlike hattından uzaklaşmak için 1 puana yatar.kilidi açacak ofansif gücümüzün yeterliliği ortada.3 ihtimalli maç favorisi yok.

FC-ST-PAULI-61
03.02.2013, 05:44
yasin öztekin kim ya bu Adam hic ama hicbirsey oynamiyor.Kocaman bir sifir.Volkan kesinlikle ondan cok daha iyi.Kim ne derse desin.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2013, 06:00
Ufuk'u çok merak ediyorum bugün altyapı kontenjanından yedeklerde olacak umarım şans bulur...

Ibrahim Gaygusuz
03.02.2013, 06:35
Onur
Serkan - Giray - Musti - Emerson
Volkan - Colman - Soner - Olcan
Adrian
Janko

Hoca buyuk ihtimal boyle cikar maca.

Tunç Tosun
03.02.2013, 06:41
Onur
Serkan - Giray - Musti - Emerson
Volkan - Colman - Soner - Olcan
Adrian
Janko

Hoca buyuk ihtimal boyle cikar maca.

Bence Giray i hemen oynatmaz, Sapara yi Yasin i kesmez, kisaca

Onur
Serkan - Celustka - Musti - Emerson
Yasin - Colman - Sapara - Olcan
Adrian
Janko

Ibrahim Gaygusuz
03.02.2013, 07:10
Bence Giray i hemen oynatmaz, Sapara yi Yasin i kesmez, kisaca

Onur
Serkan - Celustka - Musti - Emerson
Yasin - Colman - Sapara - Olcan
Adrian
Janko

Sadece stoperdeki isimler baska olur. Colman ve Adriani hafta ici dinlendirme sebebi bana gore bu macta ilk 11'e cikarmak istemesidir.

Historian61
03.02.2013, 08:00
Bu maçı alacağımıza eminim... Tolunay hocaya güveniyorum... Henriquenin gol atacağını bile düşünüyorum, o derece eminim :)

Doğukan Uçan
03.02.2013, 09:15
trabzona gidiyorum maça samsundayım şuan

mertacar
03.02.2013, 09:25
-------------------------onur-----------------------
celu--------yumlu----------giray--------emerson----
----------------colman-------soner-----------------
volkan----------------adrıyın--------------olcan----
---------------------emre--------------------------

zeki,zoko ve bamba gelene kadar bence ideal kadromuz budur.

Mehmet Cihan Kocaman
03.02.2013, 10:41
Ufuk'u çok merak ediyorum bugün altyapı kontenjanından yedeklerde olacak umarım şans bulur...

Soyadı neydi abi?

Doğukan Uçan
03.02.2013, 10:59
hava süper

M.ALİ ÇOKLUK
03.02.2013, 11:05
Kazanacağımızı düşünüyorum 2 tane Adrian atar 2-0 alırız .

iso_4939
03.02.2013, 11:09
cok cok zor mac ınsallah kazanırız..

Fatih Özkan
03.02.2013, 11:10
Trabzon'da 10 numara hava var...
Hava ne soğuk ne de sıcak. Bolca güneş var.
Allah utandırmasın!

Tahir61
03.02.2013, 11:24
Tolunay Hocadan süpriz bekliyorum Alim öztürkün son durumu ne sakat filan değilse bu adamı sahaya sürebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2013, 11:28
Hava güzel, Tolunay Hocayla havamız daha da güzel.

Karadeniz Ereğli'den, 7 yaşından beri Trabzonspor sevdasıyla dolu olan 42 yaşında bir kardeşiniz olarak, buradan H. Avni Aker'i dolduracak olan Trabzonspor taraftarlarına seslenmek istiyorum:

2001-2002 sezonunda ilk yarı 25, ikinci yarı 15, toplamda 40 puanla 4. sırada ligi tamamlamıştık. Tarihimizin en kötü sezonuydu ve küme düşme tehlikesi yaşamıştık. O durumda bile her maç tribünler tam dolu ve coşkuluydu. İşte böyle olmalı şu anda da. Çünkü taraftarlık sadece iyi günde olmaz.

Büyük Trabzonspor taraftarları!

Trabzon aşkıyla inletin 90+5 dak. bu güzel havada tribünleri. Güzel günler göreceğiz inşallah.

Sevgiler, ekran başında gönlüm sizlerle ve Trabzonsporumla olacak. 6 maç sonra kazanalım artık.

hakankutlu
izlemeyeceğim maçı. Yönetime çok kırgınım. Ne takım bıraktılar ne de başka birşey.... Protesto ediyorum...

Meydan 08
Allahın belaları bu sezon deplasmanda hiç kazanamamışlar :)

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2013, 11:29

Karadeniz Ereğli'den, 7 yaşından beri Trabzonspor sevdasıyla dolu olan 42 yaşında bir kardeşiniz olarak, buradan H. Avni Aker'i dolduracak olan Trabzonspor taraftarlarına seslenmek istiyorum:

2001-2002 sezonunda ilk yarı 25, ikinci yarı 15, toplamda 40 puanla 14. sırada ligi tamamlamıştık. Tarihimizin en kötü sezonuydu ve küme düşme tehlikesi yaşamıştık. O durumda bile her maç tribünler tam dolu ve coşkuluydu. İşte böyle olmalı şu anda da. Çünkü taraftarlık sadece iyi günde olmaz.

Trabzon aşkıyla inletin 90+5 dak. bu güzel havada tribünleri. Güzel günler göreceğiz inşallah.

Sevgiler, ekran başında gönlüm sizlerle ve Trabzonsporumla olacak. 6 maç sonra kazanalım artık.

Tayfun Aydın
03.02.2013, 11:35

6 beraberlik 3 malubiyet iddaa beni çağırıyor durumu söz konusu:)

Ertan 51
03.02.2013, 11:40

2001-2002 sezonunda ilk yarı 25, ikinci yarı 15, toplamda 40 puanla 14. sırada ligi tamamlamıştık. Tarihimizin en kötü sezonuydu ve küme düşme tehlikesi yaşamıştık. O durumda bile her maç tribünler tam dolu ve coşkuluydu. İşte böyle olmalı şu anda da. Çünkü taraftarlık sadece iyi günde olmaz.

Gönlüne kurban senin Hopa'lı can:alkış:
dileklerine katılıyorum,teşekkür ediyorum,
inşallah dediğini yapar Trabzon'da ki renktaşlarım.

Tolunay Hocam ve oyuncular tekrar yüzlerimizi güldürecektir,
yeter ki taraftar samimi desteğini ve sevgisini eksik etmesin.

farozlufatih61
03.02.2013, 11:44
Çok kötü oyuncu grubuna sahibiz bu su götürmez bir gerçek ancak bugün kazanacağımızı düşünüyorum

Semih AYDIN
03.02.2013, 11:48
Serkan turgutu tutamaz...

Royal Heart
03.02.2013, 11:57
Serkan'ı sağbekte görmektense Emerson'u solbekte görmeyi tercih ediyorum bu maçta ayrıca Colman ve Sapara ile şu an kurulabilecek en dinamik ortsahamız kurulur kanaatindeyim. Soner önde Adrian'ın yerinde oynayabilir ancak bu durumda Adrian da kanatta görev yapabilir. Stoperler şu an ciddi anlamda yetersiz. Mustafa-Abdullah. Celu sağda Emerson solda, Yine de böyle başlamak bence en iyisi olur.

zizu41
03.02.2013, 11:58
umarım henriqe ve colmanı oynatmaz...

Ogün YAZICI
03.02.2013, 12:00
dediğim gibi çok kritik bir maça çıkıyoruz.bu maçı alırsak tolunay hocanın oyun felsefesiyle sivas ve fenerbahçeyi geçeceğimizi düşünüyorum.bir anda zirvenin en büyük adaylarından biri olabiliriz.

Royal Heart
03.02.2013, 12:01
Kâğıt üstünde :
-----------------------Colman--Sapara------------
--Volkan/Adrian---------Adrian/Soner--------------Olcan--
-------------------------------Janko-------------------
hattı çok iyi iş yapar sağda Volkan, solda Olcan arkadan Colman ve Sapara destekli Adrian pasları ve Janko ama bu nedense bir türlü gerçekleşmiyor. Volkan oynarsa artık Bursa'daki o mumla aranan performansını göstermek zorunda, herkes tam kapasiteyle görevini yapmalı. Başka yol yok.

Fatih Öztürk
03.02.2013, 12:11
Zor kazanırız.galip gelirsek maçın yıldızı Serkan Balcı olur.cansın Serkan can.

Mehmet Cihan Kocaman
03.02.2013, 12:12
Bugün kazanırsak birşeyler yapabiliriz gelecek haftalarda.
Kaybedersek.....

biltrabzon
03.02.2013, 12:13

ne ettin oldu mu simdi;biz hep ilkleri yasatiyoruz rakiplere aman.

KaRaKaN61
03.02.2013, 12:16
HIRS HIRS HIRS.

Maci alabilecek tek seydir.

Faruk BERBER
03.02.2013, 12:16
Onur,Serkan,Mustafa,Celutska,Emerson,Soner,Colman, Adrian,Volkan,Olcan,Janko

Benim istediğim 11 bu, bu mac icin. Özellikle Volkan oynamalı hatta Volkan-Janko çift forvet denenesi duruyor.

Jester
03.02.2013, 12:19
Sadece ışık görmek istiyoruz...

Ali İhsan
03.02.2013, 12:22
Serkan/Emerson/Mustafa'dan en az biri oynasın yüzde yüz gol yeriz.

İkisi oynasın en az iki gol yeriz.

Üçü birden oynasın en az üç gol yeriz.

Atabileceğimiz gol miktarını da siz hesap ediverin.

cakalkerem
03.02.2013, 12:31
gördüğüm kadarıyla çift forvet oynayacağız...eğer doğru ise tam benim sistemim ve adamlarım...inşallah mahçup etmezler beni

Cihad Varlı
03.02.2013, 12:38
Kazanacağız inşallah.

Yıldıray Emanet
03.02.2013, 12:49
gene çubuklu giymiyolar klüpte çubuklu yoksa aramızda para toplar alırız 18 tane ..

Turgay Atalay
03.02.2013, 12:51
2-1 alırız maçı.Bu kadar yenilgi de bir yere kadar.

Yaşar
Kötü olmayan fakat moral motivasyonunu ve özgüvenini kaybeden bu oyuncu kadrosu bu maçta alınabilecek bir galibiyetle kendine gelir, ligde hala ilk 4 için önemli adaylardan birisi oluruz.

Cihad Varlı
Beklenen tahmini seyirci sayısı ise 16 bin.

Resmi Site

iso61
03.02.2013, 12:57
https://twitter.com/barisssn/status/297677466191941632/photo/1

ANIL
03.02.2013, 13:00
3 puanla bir rahat nefes alalım.
...................onur
serkan...mustafa..celustka...emerson
...................colman
olcan....sapara........adrian....volkan
................... emre9

ALDENİRO
03.02.2013, 13:02
tolunay hocaya destek zamanı.o da anlaycak henriqeden bişey olmayacağını.emre gürala destek vermemiz lazım.

matalar
03.02.2013, 13:07
biz gündüz maçı kazanamıyoruz.
yıllardır bu böyle.4 maç oynasak ancak bir tanesini kazanabiliyoruz.

matalar
03.02.2013, 13:10
serkanı neden beğenmezsiniz anlamadım.serkan her maç vasatın üzerinde top oynar

Tahir61
03.02.2013, 13:11
eren ve sercan rizede şu an 11 de trt spor :(

Royal Heart
03.02.2013, 13:16

Kirmizi kart gördügü son mactaki performansina bakabilirsiniz en yakin sebep olarak.

sessizkral_1
03.02.2013, 13:16
bu henruqie şenol hocayı gönderdi tolunay hocayıda yakmaz inş

Furkan S.
03.02.2013, 13:17
3-1 alırız diye tahmin ediyorum...

Fatih Öztürk
03.02.2013, 13:18

Üstad normalde sağ bekte Danı Alvesimiz oldugu ıçın Serkan yetersız gelıyor arkadaşlara!6 senedir istıkrarlı çızgısını koruyan,sorun çıkarmayan,canla başla oynayanlara tahammül edemıyoruz.varsa yoksa ayva göbeğıyle görevı olmadığı halde her maç 3-5 orta yapmayışı sıkıntı olmuş!

Oğuzhan
03.02.2013, 13:19
Üstad normalde sağ bekte Danı Alvesimiz oldugu ıçın Serkan yetersız gelıyor arkadaşlara!6 senedir istıkrarlı çızgısını koruyan,sorun çıkarmayan,canla başla oynayanlara tahammül edemıyoruz.varsa yoksa ayva göbeğıyle görevı olmadığı halde her maç 3-5 orta yapmayışı sıkıntı olmuş!

Abi sorun iyi niyetli mücadelesinde değil. Bize orada aklını kullanabilen bir adam lazım. Ahmet İlhan'ın kendisinden süratli olduğunu hesaplayamayıp her pozisyonda adama tekte basıp çalım yemek 30 yaşında bir bek oyuncusuna yakışmıyor. Amatör ligde öğretiyorlar kendinizden süratli bir adamla eşleşirseniz tekte basmayın aranızda mesafe bırakın diye.

OFLU
03.02.2013, 13:22
Allah aşkına Serkan Balcı demeyin, bu adam kanser olma sebebi, sezon sonuna kadar dinlendirilneli ve sezon sonu sözleşmesi bittiği için teşekkür edip yollanmalı. Zeki Yavru tercihimiz olmalı.

Sertan Danışer
03.02.2013, 13:22
madem kanatlarda iş yok 4-3-1-2 denesek bari sakatlar ve bamba-zokora döndükten sonra
-----------------onur------------------
zeki--------giray------bamba----emerson
-------colman---zokora----soner---------
----------------adrian-------------------
------------emre-----janko--------------

Oğuzhan Fidan
03.02.2013, 13:24
skor yazmayın 3 ihtimalli ve antepin kazanma olasılığı %60 şuanda. Ben kulüpte çubuklu forma kalmadımı acaba diye düşünmeye başlaım ... !

Armağan Dere
03.02.2013, 13:26
iyi ki askerim.
bu rezil oyunu izlemiyorum.
Elazığ'dan 3 yiyen bir Trabzonspor.
aklımın ucundan geçmezdi.
Rezil ettiler Trabzonspor'u.
Kupa ne oldu veriyorlar mı
Yargıtay işi ne oldu

Fatih Öztürk
03.02.2013, 13:29
Abi sorun iyi niyetli mücadelesinde değil. Bize orada aklını kullanabilen bir adam lazım. Ahmet İlhan'ın kendisinden süratli olduğunu hesaplayamayıp her pozisyonda adama tekte basıp çalım yemek 30 yaşında bir bek oyuncusuna yakışmıyor. Amatör ligde öğretiyorlar kendinizden süratli bir adamla eşleşirseniz tekte basmayın aranızda mesafe bırakın diye.

Sorun Serkanın Ahmet Ilhandan çalım yemesıyse süreklı sağ önde ve stoperde değişen oyuncuların uyum sorunu yaşamasıda sorunun ana nedeni olmalı değilmi?değil amatörde, halı sahada bıle süreklı yakınındakı partnerın değışınce senınde performansın etkılenır.futbol takım oyunudur.Serkanın yediği çalıma gelene kadar onlarca sorunu var takımın.

Öznur61
03.02.2013, 13:30
tolunay hocanın başarısını nedense bu maç bana kanıtlıcak gibi geliyor sanki?

Fatih Özkan
03.02.2013, 13:33
Kale arkalarına bilet satışı devam etmekteydi...
Kuyruk falan yoktu...
Gelen, alıp gidiyordu.

Ertan1982
03.02.2013, 13:34
Sinerji yok takimda.Normal ilgi az olmasinda.2-3 galibiyet güzeel futbol bunu yavas yavas tersine döndürür.Sonra bir kadro temizligi.

Vkgz
03.02.2013, 13:36
olcanla yasinle henriqle hiçbirşey yapamaz bu takım.

umut22
03.02.2013, 13:38
Iyi bir başlangıç inşallah

Oğuzhan
03.02.2013, 13:39
Sorun Serkanın Ahmet Ilhandan çalım yemesıyse süreklı sağ önde ve stoperde değişen oyuncuların uyum sorunu yaşamasıda sorunun ana nedeni olmalı değilmi?değil amatörde, halı sahada bıle süreklı yakınındakı partnerın değışınce senınde performansın etkılenır.futbol takım oyunudur.Serkanın yediği çalıma gelene kadar onlarca sorunu var takımın.

Ağabey yanındaki adamın değişmesi onun bire bir kalınca rakiple bu kadar saçma şeyler yapmasını gerektirmez. Mücadelesini ben de beğeniyorum ama artık Zeki'yi oraya monte etmek lazım. Tam da formayı kapacak bırakmayacaktı ki sakatlandı inşallah etkilemez bu sakatlık performansını.

Meydan 08
03.02.2013, 13:40
ollcan neyse de yasin henrıqe olmaz gereksiz yani eksikk başlarız onları oynatırsa ama yine de kim oynarsa oynasın yenecez gibime geliyor gerçi karşıdaki takım barça da olsa bana hep öyle geliyor ama bakalım hayırlısı :)

Tahir61
03.02.2013, 13:40
http://f1302.hizliresim.com/16/3/jq6zs.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Cafer Bulur
03.02.2013, 13:44
gördüğüm kadarıyla çift forvet oynayacağız...eğer doğru ise tam benim sistemim ve adamlarım...inşallah mahçup etmezler beni

Cift forvetli sistem degil o.

Olcan sol,henrique sag kanat,adrian forvet arkasi janko forvet oynayacak.

Fatih Öztürk
03.02.2013, 13:48
Ağabey yanındaki adamın değişmesi onun bire bir kalınca rakiple bu kadar saçma şeyler yapmasını gerektirmez. Mücadelesini ben de beğeniyorum ama artık Zeki'yi oraya monte etmek lazım. Tam da formayı kapacak bırakmayacaktı ki sakatlandı inşallah etkilemez bu sakatlık performansını.

Kardesım Serkanda insan zaman zaman hatalar yapabilır.karşısındakı Ahmet Ilhan en formda forvet.Zekının orjını sağ bek değıl sağ acıktır.gerıye yaslandığımızda açıkları belli olmuyor ama açık oynadiğımızda akıl almaz hatalarınıda gördük.kısacası Serkan gidince sağlam bir sağ beke ihtiyaç olacak.

Ertan1982
03.02.2013, 13:49
cift forvet oynamak istiyorsa Emre mutlaka bu forvetlerden biri olmali.Futbol olarak biraz güven ile elimizde ki tüm forvet oyunculara partner olur.

Emre ÖZTÜRK
03.02.2013, 13:51
Tolunay Hocanın ateş ile barut sloganı tutarsa takım ve camia için aşırı derecede itikleyici bir güç olacaktır.Aksi şekilde alay konusu da olma ihtimali var.Bugün inşallah fitili ateşler takım.

Rıza ÇOLAK
03.02.2013, 13:55
Henrike den hiç bişey olmazzzzzz.Serkan ve Mustafa Yumlu ?

Harun
03.02.2013, 13:55
O bir şey yapamaz bu bir şey yapamaz diyerek bir yere varılmaz.Hoca değişikliği ile hiç beklemediğimiz oyuncular patlama yapabilir.
Bu takımda Colman-Adrian-Alan banko oynamalı.Bunların anlarına koyacağınız her isim hemen hemen aynı kalitede.
Soner-Aykut-Sapara
Olcan-Yasin-Volkan-
Serkan-Zeki-Celuska-
Emerson-Cech
Janko-Halil-Paulo
Bu oyuncuların hepsi şuan aynı performansta şu şundan daha iyi diyebileceğin bir oyunları olmadı bu sezon.O yüzden sahaya kim çıkarsa çıksın iyi oynarsa kadroya girer.

Cafer Bulur
03.02.2013, 13:57
Kardesım Serkanda insan zaman zaman hatalar yapabilır.karşısındakı Ahmet Ilhan en formda forvet.Zekının orjını sağ bek değıl sağ acıktır.gerıye yaslandığımızda açıkları belli olmuyor ama açık oynadiğımızda akıl almaz hatalarınıda gördük.kısacası Serkan gidince sağlam bir sağ beke ihtiyaç olacak.

Dogru,zeki mücadelesi azmi mükemmel ama futbol olarak yeterli düzeyde degil umarim sezon sonunda yillardir bulamadigimiz sagbekimizi buluruz.

61_Hasan_69
03.02.2013, 13:57
http://www.haberts.com/images/upload/309916_10151305643128208_1780272067_n.jpg

kncyalcin
03.02.2013, 13:59
_____________Onur______________
Celu___Yumlu______Karmil___Emerson
________Sapara____Colman________
Volkan_______Adrian___________Emre
_____________Janko_____________ Gibi bir kadro bekliyorum. Ama hocanın böyle bir kadro ile oynayacağını da pek zannetmiyorum..

Cafer Bulur
03.02.2013, 14:00
O bir şey yapamaz bu bir şey yapamaz diyerek bir yere varılmaz.Hoca değişikliği ile hiç beklemediğimiz oyuncular patlama yapabilir.
Bu takımda Colman-Adrian-Alan banko oynamalı.Bunların anlarına koyacağınız her isim hemen hemen aynı kalitede.
Soner-Aykut-Sapara
Olcan-Yasin-Volkan-
Serkan-Zeki-Celuska-
Emerson-Cech
Janko-Halil-Paulo
Bu oyuncuların hepsi şuan aynı performansta şu şundan daha iyi diyebileceğin bir oyunları olmadı bu sezon.O yüzden sahaya kim çıkarsa çıksın iyi oynarsa kadroya girer.

Sorunumzda bu zaten hicbir oyuncumuz bu sezon üst düzey bir form grafigi yakalayamadi,üstüste iyi maclar cikaran olmadi.

Ben dahil herkes kadrolar yapiyor ama hangi oyuncu oynarsa oynasin durum degismiyor artik bir takim olgusu yakalayabilmeliyiz.

Meydan 08
03.02.2013, 14:01
Onur, Serkan, Celustka, Mustafa, Emerson, Colman, Adrian, Soner, Henrique, Olcan, Janko pisligtv nin muhtemel 11i tutuyo genelde ama bakalım

yatara
03.02.2013, 14:03
--Onur--Celu--Giray--Abdullah--Emerson(Mecburiyetden),Soner,Adrian,Colman,Emre,Ja nko,Henrique benim onbirim olurdu bugün icin

SAFA
03.02.2013, 14:04
Giray ve Volkan oynamaz mı ?

Harun
03.02.2013, 14:10
Sorunumzda bu zaten hicbir oyuncumuz bu sezon üst düzey bir form grafigi yakalayamadi,üstüste iyi maclar cikaran olmadi.

Ben dahil herkes kadrolar yapiyor ama hangi oyuncu oynarsa oynasin durum degismiyor artik bir takim olgusu yakalayabilmeliyiz.

İşte o üst düzey performans gösteremeyen oyunculardan patlama bekliyorum.Örneğin,Olcan-Volkan-Paulo gibi.

yatara
03.02.2013, 14:10
Ugur Dündar ve Alim kadrodami?

Vkgz
03.02.2013, 14:17
ayrıca maça çıktığımızda ligde 13. sırada olacağız. yazık.

Ertan 51
03.02.2013, 14:18
Tolunay hocanın ve Giray'ın pankartlar çok güzel olmuş,
emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler,
çok güzel hareketler bunlar,
kişileri camiasına bağlayan ufak gibi görünen ama aradaki bağı güçlendiren hareketler.

Deniz Tosunoğlu
03.02.2013, 14:23
Tolunay Kafkas ve yönetime ragmen SALDIR TRABZONUMMMMMMMMMMMMM :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::s evinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::

DF4Dd6OKsmU

yorumsuz6117
03.02.2013, 14:28
Elimizdeki berbat forvetlerden en az berbat olanını da bedavaya verdik. Bu takım artık .... yırtsa gol atamaz.

FC-ST-PAULI-61
03.02.2013, 14:28
Adam Tolunay Kafkasa ragmen diyor ya ne demek Tolunay Kafkasa ragmen nedir kabahati.
Sizin gibilere yaziklar olsun,Senol Günessporlular.Önemli olan sahislar degil Trabzonspordur.
Senol Günesle cok kötü bir gidisat vardi bunu görmemek isteyenler var.
Degisiklik dogruydu.

bordo08
03.02.2013, 14:29
Bu saatten sonra iyi oyunu geçtim sahada oyuncular kötü gidişata isyan etsinler yürekleriyle oynasınlar diyeceğim ama o da zor görünüyor..

Oğuzhan
03.02.2013, 14:30
Tolunay Kafkas ve yönetime ragmen SALDIR TRABZONUMMMMMMMMMMMMM :sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::s evinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::

DF4Dd6OKsmU

Tolunay Kafkas'a rağmen ????

Deniz Tosunoğlu
03.02.2013, 14:30
Adam Tolunay Kafkasa ragmen diyor ya ne demek Tolunay Kafkasa ragmen nedir kabahati.
Sizin gibilere yaziklar olsun,Senol Günessporlular.Önemli olan sahislar degil Trabzonspordur.
Degisiklik dogruydu.

Ya he he dogru. Aziz Yildirim Trabzonspor'un basina gecse aynisini diyecekmisin?

Neyse, saldir Trabzonummmmmmm. :tsbayrak:

Ertan 51
03.02.2013, 14:31

DF4Dd6OKsmU
Tolunay Kafkas'a rağmen ne demek oluyor acaba ?

özgür6161
03.02.2013, 14:32
Ya he he dogru. Aziz Yildirim Trabzonspor'un basina gecse aynisini diyecekmisin?

Neyse, saldir Trabzonummmmmmm. :tsbayrak:

''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

Bunu sen yazmışsın...

Yunus Emre AYAZ
03.02.2013, 14:32

DF4Dd6OKsmU

Avatarı bu kadar itici bir futbolcu olan adamdan ne bekliyorsun Şenol güneş sporlu olması gayet doğal

Hüseyin Başoğlu
03.02.2013, 14:33
Avatarı bu kadar itici bir futbolcu olan adamdan ne bekliyorsun Şenol güneş sporlu olması gayet doğal

adam hatalı bir laf etti bunu bile Şenol güneşe vurdunuz ya hay ben sizin gibi taraftarın....

Mert'
03.02.2013, 14:35
Kazanmamız lazım zirvedekiler puan kaybetti.

Veysel
03.02.2013, 14:36
Adın yeter fırtınam seri zamanı başlasın

Deniz Tosunoğlu
03.02.2013, 14:36
Tolunay Kafkas'i desteklemedigim icin Senol Günessporlu oluyorum degilmi? Asil siz Tolunay Kafkasspor'u tutuyorsunuz. Ben Trabzonsporumun her zaman arkasindayim, sadece Tolunay Kafkas ve yönetimin arkasinda degilim!

delikoyun
03.02.2013, 14:38
bugün antep i yenmeli yoksa sonumuz kötü olucak aksini düşenemiyorum

mertacar
03.02.2013, 14:38
Tolunay Kafkas ona güvenmeyenleri utandıracak,o şahısları başarılı olduğumuz zamanlardada görmek isterim.

mertacar
03.02.2013, 14:40
bugün antep i yenmeli yoksa sonumuz kötü olucak aksini düşenemiyorum

aynen katılıyorum.dalga geçme amaçlı söylemiyorum gerçekten çok kritik bir maç.umarım taraftar desteğiyle maçı alırız renktaş.

Kıvanç Çuvalcı
03.02.2013, 14:41
Hadi bakalim basarilar,zor mac.

özgür6161
03.02.2013, 14:41
Tolunay Kafkas'i desteklemedigim icin Senol Günessporlu oluyorum degilmi? Asil siz Tolunay Kafkasspor'u tutuyorsunuz. Ben Trabzonsporumun her zaman arkasindayim, sadece Tolunay Kafkas ve yönetimin arkasinda degilim!

Yanlış zamanlama ve mantıkla bu söylemi gerçekleştirirsen bu şekilde tepki alman normal.Ben de Tolunay hocayı yeterli bulmuyorum ama şuan destek olma zamanı.Daha yeni gelmiş ligde ilk resmi maçına çıkacak bir adamın arkasından sana rağmen bu takımı destekliyorum dersen yanlış olur.Bu takım şuan hocasıyla,oyuncularıyla,başkanıyla bir bütün.Eleştiri kısmında eleştirini yaparsın.Genel kurul zamanı düşünceni belirtir oyunu kullanırsın ama şuan yaptığın bana göre de yanlış.He Şenolgüneşsporlu diye sana yapılan söylem de yanlış o da ayrı bir konu.

Hüseyin Başoğlu
03.02.2013, 14:44
daha tolunay kafkasın ilk maçı düşünceler bir kenara koyup sadece desteklenmeli.....bu destek 1-2 maçlıkta olmamalı bütün 2.devre boyunca skor ne olursa olsun desteklenmeli....

Cihad Varlı
03.02.2013, 14:46
Ben Tolunay Kafkassporluyum.

yatara
03.02.2013, 14:47
tolunay hocaya sonuna kadar güveniyorum

hyasin61
03.02.2013, 14:47
Degisiklik dogruydu.

Kardeşim bazı kişiler için isimler kulubun buyuklugunun onune gecmıstır.Bilmiyorlar ki sahıslar gelip geçici kalıcı olan armanın agırlıgı ıle kulubun adıdır.Senol Guneş bu camiaya buyuk hızmetler etmiştir ama bu kulupte Senol Guneş'e çok sey katmıştır.

Tolunay Kafkas'a ragmen diyenleri maç sonunda görecegız.Kupa maçına gıttı herhalde arkadasın kafası herhalde.Hoca kupada bariz ligi düşündüğünü gösterdi.Hocayı eleştirenler maçın bitmesinii beklesin

Doğukan Uçan
03.02.2013, 14:49
an itibariyle 13.sıradayız . yalnız bu maçı alamazsak ortalık karışır şimdiden yazıyorum.

hyasin61
03.02.2013, 14:50
Tolunay Kafkas ona güvenmeyenleri utandıracak,o şahısları başarılı olduğumuz zamanlardada görmek isterim.

Hoca bugun kupa maçına takılanları,bir maç ile kendisini eleştirenlere sahada cevabı verecektir

demirel
03.02.2013, 14:51
Yenilsek bile bu hocanin sucu olmaz ,adam geleli bir hafta olmadi,biz adami yemek icin sanki tetikte bekliyoruz,yazik

Ertan 51
03.02.2013, 14:51
Kısaca söyleyim ayıp ediyorsun,yakışmıyor.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2013, 14:52
Soyadı neydi abi?

Sonay...

Deniz Tosunoğlu
03.02.2013, 14:54
Kısaca söyleyim ayıp ediyorsun,yakışmıyor.

Sizi veya diger Trabzonsporlu arkadaslarimi kirmak amacim degildi. Eger kirdiysam özür dilerim. Insallah yanilirim ama cok umutsuzum Tolunay hocadan. Önemli olan Trabzonspor'un basarisi..

mertacar
03.02.2013, 14:55
Hoca bugun kupa maçına takılanları,bir maç ile kendisini eleştirenlere sahada cevabı verecektir

İnşallah renktaş buna takım olarak çok ihtiyacımız var.Adamdan bir maçta barcelona yaratması beklenemez,ama bizim taraftarımızda bir tez canlılık olduğu için hemen seneryanolar yazılmaya başlandı.Kötü bi durumdayız eksiklerimiz var,DESTEK olmaktan başka bir şey gelmez elden.Tek ilacımız şu durumda zaman ve gelecek planlaması.Bu konudada Tolunay Hocaya sonuna kadar güveniyorum gelecek sezon zımba gibi bi takım kuracak.

Ertan 51
03.02.2013, 14:59
Sizi veya diger Trabzonsporlu arkadaslarimi kirmak amacim degildi. Eger kirdiysam özür dilerim. Insallah yanilirim ama cok umutsuzum Tolunay hocadan. Önemli olan Trabzonspor'un basarisi..
Est.renktaşım özür dilemene gerek yok ta bize yakışan yeni hocaya destek olmak.En iyi Şenol Güneşsporlu bendim istersen bak yazdıklarıma gittiğine çok üzüldüm ama şartlar böyle gelişti yeni hocamız Tolunay Kafkas oldu.Bize bizden başka dost yok bari biz kenetlenelim düzlüğe çıkalım.Hep dillendirdiğin TRABZONSPOR un hocası şu an ilk maçına çıkan Tolunay Kafkas,ona kredi vermezsen TRABZONSPOR a zarar vermiş olursun.Az sakin az kredi sonra gerekli eleştiriyi hak ediyorsa konuşulur ama şimdi değil.Selametle.

Doğukan Uçan
maça ilgi varmış gibi gözüküyo.

Cafer Bulur
Kadrolar gelmedi mi hala?

ibrahimfevzi
Onur.Emerson.Yumlu.zeki.cech.Colman.Soner.Adrian.O lcan.Emre.Jamko
Kadromuz bu olursa rahat yeneriz

Necmettin ALTUNTAŞ
03.02.2013, 15:00
Bu maçı muhakkak almamız lazım.Herkes düşüncelerini şimdilik içine gömsün.Ne zaman ki takım düzlüğe çıkar o zaman herkes ne istiyorsa onu söylesin.

Öznur61
sırf maçı izlemek için teyzeme gitcem..

DeAgLeMaNyAq
Onur, Celustka, Mustafa, Emerson, Cech, Serkan, Colman, Adrian, Alanzinho, Olcan, Halil

Eyvah bu nasıl kadro ya...

Halil yüzünden boş yere hocaya laf ettik, adamın torpili sağlam yerdenmiş...

Sefa
03.02.2013, 15:01
Halil ile Serkan 11'de.. Ayıptır yazıktır..

Furkan S.
Çok kötü bir ilk 11 :(

Cafer Bulur
Eyvah bu nasıl kadro ya...

Halil yüzünden boş yere hocaya laf ettik, adamın torpili sağlam yerdenmiş...

Yazsana su kadroyu?

Furkan S.
03.02.2013, 15:02
Onur, Celustka, Mustafa, Emerson, Cech, Serkan, Colman, Adrian, Alanzinho, Olcan, Halil

rezil bir ilk 11 :(

Sefa
03.02.2013, 15:03
Yazsana su kadroyu?

Onur - Celustka - Mustafa - Emerson - Cech - Serkan - Colman - Adrian -Alanzinho - Olcan - Halil

Deniz Tosunoğlu
Adrian'a sevindim.

Yavuz Selim Bal
eee nedir fark ?

tsligenc
03.02.2013, 15:04
evet ilk 11 berbatmış...

Ogün YAZICI
orta saha çok ilginç.nasıl bir diziliş olacak merak ediyorum.ipleri tamamen alanzinho ve adrianın eline vermiş görünüyor.

DeAgLeMaNyAq
Maç öncesinde bir şey demek istemiyorum ama çok gereksiz işlere kaçılmış gibi gözüküyor.

Emerson'dan stoper yapma fantezisi.
Şimdiye kadar ligde şans bulmayan Cech'in solda başlaması.
Serkan'ın orta alanda yer alması.
Muhteşem Halil'in ileride tek başına olması.

Bu arada yedekler Tolga, Giray, Soner, Ufuk, Sapara, Yasin, Janko...

Ömer Sak
40 yil düsünsem böyle bir kadro ile sahaya cikacagimizi tahmin edemezdim.

Yıldıray Emanet
serkan sağ açık şimdi onlar düşünsün :D

Deniz Tosunoğlu
03.02.2013, 15:05
Emre Güral nerde?

edit: tribunde

Cafer Bulur
Onur - Celustka - Mustafa - Emerson - Cech - Serkan - Colman - Adrian -Alanzinho - Olcan - Halil

Gercektende kötü bir kadro.

Umarim bu maci kazaniriz,yoksa cok elestirilir tolunay.

Serkan cok macta sagacik oynadi ama hic verimli olamadi,yazik.

Mustafa Umut
Şenol Hoca'nın vaati heralde. Halil,Halil,Halil.................

5-4-1 nasıl bi taktik olacak bakalım :(

Bud Spencer
Arkadaslar ufuk kimdir?

mertacar
serkan sağ açık şimdi onlar düşünsün :D

iyi güldürdün renktaş :D

Mert'
Rezil kadro.

İ. SARAL
halil mi ? yok artık şaka olmalı bir de serkan orta sahada kalbim kaldırmaz bu ızdırabı

yatara
rahat olun bu mac bizim, en iyi dönemimizdede sag bek serkandi, sadece halil yakismiyor bu takima

tsligenc
serkan zokoranın yerinde oynayınca hava toplarında çok başarısız oluyoruz ve serkan hava topuna çıkınca kesin yere düşüyor yerini kaybediyor. örnek antalya maçı uğur incemanın serkanın düşmesiyle topu rahatça ömer şişmanoğlunun önüne atışı ve goll

Hamza Milet
03.02.2013, 15:06
Yasin eskisehir maçinda fena oynamadi, neden kesildi

Ali İhsan
Alın işte hocanız!

Güya suç Şenol hocadaydı, Serkan, Halil evlatlarıydı!

Yazıklar olsun, bu ne biçim kadro!

Ibrahim Gaygusuz
Yedekler ?

bünyamin_61
Bence şuan takım tek forvet oynayabilecek kadroya sahip değil.2 forvet ideal.

kubilay_61
cech,serkan halil ne alaka şimdi bu kadro hiç anlamadım helede sağ açık oynayacak bi serkanı hiç anlamadım

Ömer Sak
03.02.2013, 15:07
--------------Onur Kivrak-------------
Celustka -- M.Yumlu - Emerson -- Cech
---------------- Colman --------------
--------- Alanzinho - Adrian ----------
Serkan ------------------------- Olcan
---------------- Halil -----------------

Dizilis bu galiba

Mert'
Yedekler: Tolga, Giray, Soner, Sapara, Yasin, Ufuk, Janko

Ufuk yedek. :)

bahadır2561
Ne desem bilemedim, hayirlisi olsun

Ibrahim Gaygusuz
U16/ trabzonspor 1-0 galatasaray
U17/ trabzonspor 1-0 galatasaray
U18/ galatasaray 1-3 trabzonspor
ALT YAPIMIZ YEDERLI

Ertan 51
Kadro bana da bir garip geldi ama ideal kadrolarla çıktık ta ne oldu,
bir de böyle deneyelim bakalım :)

Ertan1982
antep akiliysa kanatlardan yarar bizi.Gol atmamiz sans isi.orda olsam Halili yuhlardim.Trabzonspora yakismayan birisi.Simdi gol atar ama dedimin arkasindayim.Almaya da vasatin altinda bir Kaiserslautern sezonu bu kadar ekmek yedirtiri mi bir yetenek fukarasina.

Cafer Bulur
03.02.2013, 15:08
Yasin eskisehir maçinda fena oynamadi, neden kesildi

Bende anlamadim bunu,serkan sagacik oynayana kadar yasin oynamaliydi.

Halil i oynatmakda neyin nesi?

DNA-TS
03.02.2013, 15:08
Kadro benide baya sasirtti.

Sefa
03.02.2013, 15:09
Volkan kadroda yok Soner yedek..

hasannuhoglu
Adrian'a sevindim.
gol atarsa zaten bir adrian atar..o da uzaktan

Mustafa Umut
--------------Onur Kivrak-------------
Celustka -- M.Yumlu - Emerson -- Cech
---------------- Colman --------------
--------- Alanzinho - Adrian ----------
Serkan ------------------------- Olcan
---------------- Halil -----------------

Dizilis bu galiba

Serkan'ın sıfıra inip orta sahaya atacağı geri paslara, Halil'in ilerde topu kaybedip yiyeceğimiz kontra ataklara hazır olun derim.
İnşallah yanılırım.
Emre'nin ilk 18'de olmaması şaşırttı beni.

yatara
Alın işte hocanız!

Güya suç Şenol hocadaydı, Serkan, Halil evlatlarıydı!

Yazıklar olsun, bu ne biçim kadro!

ya bi dur allah askina ya, mac oynandimi? yenildikmi? hayir, yenilirsek elestirirsin hocaya. sadece elestirmek icin yaziyorsun. Pozitif olaylari görmezlikden geliyorsun senol günes zamaninda hic ufuk gibi bir genc yedekde olabilirmiydi`? hayir ! 2 tane kaleci koyardi yedek külübesine yine (Zeki,Tolga)

Sushi07
Evet, çok merak ediyordum Halil ve Serkan bu maçta kadroda olursa , yeni hoca hakındaki yorumlar ne olur aceba diye......

hyasin61
Sakin olun arkadaslar sadece ortasahanın dizilişini merak ediyorum.Herhalde hoca ortasahadan gol bolgesıne cok adam sokmayı hedeflemıs.Bugun ortasaha da adrian veya alanzınho maca damga vurabılır

İ. SARAL
bence serkan colman ortasaha merkez. adrian sağda olcan solda alanzinho forvet arkası. yada adrian forvet arkası alanzinho sağda

Sefaenes
03.02.2013, 15:10
Ya ne oyuncumus su Halil kimse vazgecemiyor adam yenilgileri normal goruyor birde utanmadan 11 de oynuyor yazik maca bakmiyam yine cikana kadar

özgür6161
03.02.2013, 15:10
Oyun planını ve yapılacak değişiklikleri yani maçı önce bir izleyelim.Hocanın mantalitesi,düşüncesi ne imiş bir bakalım.G.Atep'i analiz edip bu şekilde bize ilginç gelen dizilimle başlıyor olabilir.Bakıp göreceğiz.