PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | 1461 Trabzon 0 - 0 Bursaspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 [2]

diskus
29.01.2013, 22:56
Maç anında Emrullah olayı nedir izliyemedimde? Sataşma falan olduda Emrullah arayamı girdi?
pinto Göksu ya dalasti Göksuda geri kalmadi tabiki, o anda bütün takim ve Emrullah pinto ya sevgi gösterisinde bulundular.

Ali İhsan
29.01.2013, 23:01
Maç anında Emrullah olayı nedir izliyemedimde? Sataşma falan olduda Emrullah arayamı girdi?

Pinto ile Göksu takıştılar, Pinto üstüne yürüdü, Göksu da Pinto'ya karşılık verdi ve o an bir takımda olması gerekenler oldu, takımın abileri ve bütün oyuncuları oraya gelip Pinto'ya yürüdüler, tabiki en başta Emrullah reis :)

Badaloğlu
29.01.2013, 23:03
Adamım Sıddık... Helal sana çocuk... Geri dönüşlerini çok beğendim ama topla çok oynama. Biraz fiziğini güçlendir.Alanzinho gibi en ufak omuzda oyunu bırakıp hakeme bakma. Düdük sesi duymadan oyundan kopma...

Şu takımı İstanbul'dan zengin bir iş adamı satın alsa ve bu oyuncular teker teker satılmasa, bizde burada iki haftada birde olsa her maçına gitsek güzel olmaz mı? Bu sene Trabzonspor maçlarını seyretmiyorum ama 1461'in maçı olunca kaçırmıyorum.

Hatta kızımla birlikte seviniyoruz. Konya maçında 4 gol atınca takım, her golden sonra (alıştı tabi) koşarak hemen omuzlarıma atlıyor. Onu omuzlarıma alıp tezahürat yapıyoruz. Kızım gerçek Trabzonspor'un bu olduğunu sanıyor.

yaranozlu
29.01.2013, 23:06
Gördüğünüz gibi sercan ve erensiz de bu takım oynayabiliyor.

Ali İhsan
29.01.2013, 23:07
Adamım Sıddık... Helal sana çocuk... Geri dönüşlerini çok beğendim ama topla çok oynama. Biraz fiziğini güçlendir.Alanzinho gibi en ufak omuzda oyunu bırakıp hakeme bakma. Düdük sesi duymadan oyundan kopma...

Şu takımı İstanbul'dan zengin bir iş adamı satın alsa ve bu oyuncular teker teker satılmasa, bizde burada iki haftada birde olsa her maçına gitsek güzel olmaz mı? Bu sene Trabzonspor maçlarını seyretmiyorum ama 1461'in maçı olunca kaçırmıyorum.

Hatta kızımla birlikte seviniyoruz. Konya maçında 4 gol atınca takım, her golden sonra (alıştı tabi) koşarak hemen omuzlarıma atlıyor. Onu omuzlarıma alıp tezahürat yapıyoruz. Kızım gerçek Trabzonspor'un bu olduğunu sanıyor.

Gerçeği gibi duruyor, izlerken heyecanlanıyorsun.

Badaloğlu
29.01.2013, 23:10
Gördüğünüz gibi sercan ve erensiz de bu takım oynayabiliyor.

Oynayamaz diyen mi var? Çocuklar maçta adlıkları 1 puanı Sercan ve Eren'e hediye etmişler. Bu sana ne ifade ediyor?

Tayfun Aydın
29.01.2013, 23:14

:)))) oğlum dedesi ve ben 1461 in maçında aynı şekildeydik

Trabzonspor her zaman kazanır kaybeden yedek takımdı onlarda şikeyle yenildiler:))))

ibilek
29.01.2013, 23:23

Sorma kardeşim, benimkide ikide bir gelip baba bordo mavi izleyelimmi diyor, bende 1461 in gollerini izletiyorum.dedesi ile kavga ediyor niye bordo mavi değilmiş diye.Çektiğim sıkıntılar aklıma gelince futboldan uzak mı tutsam diye düşünmeden edemiyorum...

Badaloğlu
29.01.2013, 23:30
:)))) oğlum dedesi ve ben 1461 in maçında aynı şekildeydik

Trabzonspor her zaman kazanır kaybeden yedek takımdı onlarda şikeyle yenildiler:))))

Sorma kardeşim, benimkide ikide bir gelip baba bordo mavi izleyelimmi diyor, bende 1461 in gollerini izletiyorum.dedesi ile kavga ediyor niye bordo mavi değilmiş diye.Çektiğim sıkıntılar aklıma gelince futboldan uzak mı tutsam diye düşünmeden edemiyorum...

Renklerimiz ortak olduğu gibi sıkıntılarımızda ortak :) Gerçi çok değil birkaç sene evvelinde de sahada mücadele eden takımız vardı.Ama bu şike süreci başta Şenol hocayı dolayısiyle de oyuncuları çok etkilemiş.

Haaa... şu da var. Bakın Aykut Kocaman'da ruh-i haliyesi Şenol hocadan çok iyi değil. O bile dayanamdı bu sürece ve Şenol hocamızdan önce istifa etti.Ama başkanları olacak şikeci ne yaptı etti onu kandırdı.

Yargıtay Aziz'in durumunu (6 yıl, 3 ay) onarsa o zaman Aykut şike sürecinde dayandığı gibi dayanamaz. Çünkü bu durumu kaldıracak psikolojisi yok...

savas avci
29.01.2013, 23:43
Sercan olsaydı fark olurdu bugün

ibrahim
29.01.2013, 23:45
Gerçeği gibi duruyor, izlerken heyecanlanıyorsun.

Vay be caponlar bunuda yapmislar. Helal olsun.. :D

Uğur Ö.
29.01.2013, 23:52
Mehmet Sıddık İstemi: "Arkadaşlarımı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Bu puanı aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza armağan ediyorum..."

Fatih Öztürk: "Başarımız doğru insanların doğru yerde olduğunu gösteriyor. İnsanlara her şeyin maddiyat olmadığını gösteriyoruz."

Barış Memiş: "İnsanlar bize 'Kupaya renk kattınız' diyor, halbuki takım ruhunu sağladığımız zaman diğer takımlardan aşağı kalır yanımız olmuyor. Gruptan gerçekten çıkmak istiyorduk."

Mustafa Reşit Akçay: "Kupa bize özgüven kazandırdı ve topluma mesaj Türk oyuncuların hazır olduğu mesajını verdik."

Mustafa Reşit Akçay: "Bugünkü maç Sercan ve Eren'e armağan olsun. Onların bize kattığı enerjinin devam ettiğini gösterirdik. Fiziken bir şey kaybetmedik ama ruh ve can kaybettik."

Mustafa Reşit Akçay: "Trabzonspor camiası ayrılanlara üzülür ancak bu onların büyüklüğüyle alakalıdır. Kertenkele kuyruğu gibi yeniden kuyruk üretebilir, bu enerjisi var."

M.R.A ikinci cümleyi söylemedi.Yani dikkatle izledim ama öyle bir kelime duymadım.Diğerlerini duydum.

asilhamsi
30.01.2013, 00:05
Yok , yok . Yalnız değilsin .
Israr edilirse , Trabzonspor'un en önemli oyuncularından biri olacak .

...

Yaklaşık 6 saatlik hoca boşluğunda tartışılırken , Mustafa hoca kim ki Trabzonspor'u devralsın minvalinde yazanlar şu maçı tekrar tekrar izlesin , sistem futbolu nasıl oynanır görsün .

kardesim hic bosa anlatma ne tabelacılıgımız kaldı nede adam kayırdıgımız.

metehan
30.01.2013, 00:07
M.R.A ikinci cümleyi söylemedi.Yani dikkatle izledim ama öyle bir kelime duymadım.Diğerlerini duydum.

Yukarıdakilerin hepsini söyledi. Sercan ve Eren'den de bahsetti. Hocanın maç sonu açıklamaları çok güzeldi. "Sercan ve Eren 1461 için iyi oyunculardı ama TS için düşünülmediklerinden böyle bir tasarrufta bulunuldu, bu da doğaldır" demeye getirdi ama üzüldüğü de belliydi.

Sercan ve Eren'in bu şekilde gönülsüz gönderilmeleri hepimizi üzdü tabi ama Mustafa hoca olduğu sürece bu proje bitmez aksine güçlenerek devam eder. Sercan ve Eren TS için düşünülmüyorsa, sezon sonunda zaten başka takıma gitmeliydiler. Bu biraz daha erken oldu ama mesele zamanlamadan ziyade şekilde. Şenol hoca olayında da olduğu gibi bu ayrılık işlerini daha düzgün yapabilmeliyiz ama bu sadece bizim değil ülkenin de bir sorunu.

Oğuzhan
30.01.2013, 00:09
Emrullah takımda en fazla koşan adam gerçekten çok takdir ediyorum.

SEDER
30.01.2013, 00:10
EY Yönetim: hadi sercanı sattınız ama yusuf u satmaya kalkarsanız sizi kimse kurtaramaz.

ilhan
30.01.2013, 00:16
EY Yönetim: hadi sercanı sattınız ama yusuf u satmaya kalkarsanız sizi kimse kurtaramaz.

Onunda kılıfı uydurulur. :)

ibrahim ŞEN
30.01.2013, 00:22

...

Yaklaşık 6 saatlik hoca boşluğunda tartışılırken , Mustafa hoca kim ki Trabzonspor'u devralsın minvalinde yazanlar şu maçı tekrar tekrar izlesin , sistem futbolu nasıl oynanır görsün .

Aslında tekrar tekrar ızlemelerine gerek yok sadece her mac cıkan kadroya baksın rotasyona futbolcular devamlı degısıyo ama hıc bırı dıgerını aratmıyo. ayrıca takım içi adaletide saglamıs ne cıkan nede gıren burun kıvırıyo.

chopper61
30.01.2013, 00:38
Abdulkadir kaç maçtır dikkatimi çekiyor.Şahsen çok beğeniyorum

Uğur Ö.
30.01.2013, 00:41
Yukarıdakilerin hepsini söyledi. Sercan ve Eren'den de bahsetti. Hocanın maç sonu açıklamaları çok güzeldi. "Sercan ve Eren 1461 için iyi oyunculardı ama TS için düşünülmediklerinden böyle bir tasarrufta bulunuldu, bu da doğaldır" demeye getirdi ama üzüldüğü de belliydi.

Sercan ve Eren'in bu şekilde gönülsüz gönderilmeleri hepimizi üzdü tabi ama Mustafa hoca olduğu sürece bu proje bitmez aksine güçlenerek devam eder. Sercan ve Eren TS için düşünülmüyorsa, sezon sonunda zaten başka takıma gitmeliydiler. Bu biraz daha erken oldu ama mesele zamanlamadan ziyade şekilde. Şenol hoca olayında da olduğu gibi bu ayrılık işlerini daha düzgün yapabilmeliyiz ama bu sadece bizim değil ülkenin de bir sorunu.

Daha çok bunları demişti.Sercan ve Erenin gönderilmesi futbolcu olarak üzüldüğünü hiç söylemedi.Sadece kişilik olarak üzüldüğünü söyledi.

Yasin Altuntas
30.01.2013, 00:44

KEsinlikle söyledi ben duydum ;)

eraytaskin61
30.01.2013, 00:46

can karyağdı trabzona dahil olacak dedi bakalım

61_Hasan_69
30.01.2013, 01:02
Nerden izleyebilirm bu maçın özetini ?

Oğuzhan
30.01.2013, 01:03
can karyağdı trabzona dahil olacak dedi bakalım

Ne zaman dedi hocam çok sevinirim gerçekten Yusuf biraz üstüne düşülürse muhteşem bir oyuncu olabilir. Sürati, bilekleri falan muhteşem iyi sistemi olan bir takımda muhteşem iş yapar. Ayrıca bütün maç bekine yardıma geliyor gücü kuvveti de fena değil.

Tahir61
30.01.2013, 01:06
abdülkadir>>>>bisquet :)

serkanholep
30.01.2013, 01:19
sercan ve eren kap a bildirildimi

kaça gittiler yani

gabriel omar
30.01.2013, 01:52

Aman gerçeğini gösterme abi,bu yaşta moralini bozma çocuğun :)

sametaydin
30.01.2013, 01:57

kaça gittiler yani

Kapa bildirildi mi bilmiyorum. Bir yerde okumuştum 1er milyon lira bonservis bedeliyle gittiler. Yani 2m tl kasamıza girmiş oldu habere göre.

Arif Timurcioğlu
30.01.2013, 02:18
Kadir Keleş solbek problemimizi çözer.

Fatih Öztürk
30.01.2013, 11:02
Ruhsuz Trabzonsporu bile rahatlıkla dize getirebilir bu takım.Trabzonsporda dönen dolaplardan sonra tiksinmeye başladım Trabzonspordan.Allahını seven şu takımı süper lige çıkarsında bunun peşinden gidelim.rant,menfaat,dinazor oyunlarından bıktım usandım bir taraftar olarak.

asilhamsi
30.01.2013, 13:54
Evet neden ısrarla Mustafa Resit Akcay dedigimiz anlasılmıstır umarım.

Takımın 2 tane 11 oyuncusu(bir tanesi skor yukunun cogunu omuzlayan adam) takımdan ayrılmısken sanki hicbirsey olmamıs gibi top oynuyor takım.

Bu Mustafa Hocanın sistem hocası oldugunun en onemli kanıtıdır.

Sahada 1461 top oynarken herkesin gorevinin ne oldugu,bu gorevi nasıl yerine getirecegi,sahada nerede duracagı o kadar iyi tanımlanmıski.

Hani makina gibi isleyen takım derlerya iste tam olarak oyle.Bunun yanında takımdaslık,hırs ve azimle eklenince karsınızı Mustafa Hocanın 1461 i cıkıyor.

Yonetim sana hakkını teslim etmese de,en onemli silahını sezonun ortasında elinden alsada biz sana cok guveniyoruz ve ne kada basarılı oldugunu cok iyi biliyoruz hocam.

sifuni
30.01.2013, 14:11

...

Oyuncular degissede oynanan futbol degismiyor ayni düzende ayni istekle oynatiyor takimi bu önemli insallah bir gün bu takimin basina gecer

Enes Ünal Kaya
30.01.2013, 14:14

kaça gittiler yani

Bildirildi 4 Milyon 200bin Tl Yani 2 Milyon $ 'a Gittiler.

Adem Öztürk
30.01.2013, 15:00
Bu yürekleri bir araya toplamak uzun zaman aldi.Dağitmak ise bir kele mi kaldi.Bu hocanin bunca emegini hice saydi kel adam.

Bu cocuklar hak etmis olduklari değeri er yada gec alicaklar.

Ali Can
30.01.2013, 15:30
umarım şu takımın ruhunu bozmazlar, sene sonuna kadar bir aile olur bu takım,aslında şimdiden onu gösteriyorlar, umarım şuan ki durumdan fazla etkilenmezler

Uğur Ö.
30.01.2013, 15:31
Bildirildi 4 Milyon 200bin Tl Yani 2 Milyon $ 'a Gittiler.

Euro