PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Eskişehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

ibrahim
24.01.2013, 23:36
Hayde bismillah.

5'te 5 yapip kücük sikecileri kendi stadlarina gömeriz insallah.

Alihan Ertürk
24.01.2013, 23:39
Başlık detayı çok güzel, öyle olmasaydı ben düzeltecektim zaten.. :)

Rahat bir galibiyet alırız umarım.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2013, 23:41
Hoca'nın kafasında beraberlik var bence işimiz zor...

ibrahim
24.01.2013, 23:47

Ha bak bu oldu iste. "s" harfini büyük yazmistim, degismesi iyi oldu... :)

Anıl C
24.01.2013, 23:48

Demek ki vatan topraginin bir parcasi olan guzide bir sehire futbol ugruna 'satilmis' demek guzel bir detay!
Sayet orada yasayan insanlara sayginiz yoksa o 'satilmis' topraklar ugruna sehit dusmus askerlere sayginiz olsun!
Kimsenin ismiyle dalga gecmeyin
Gecerseniz laz milletiyle gecenlerden bir farkiniz kalmaz!

Alihan Ertürk
24.01.2013, 23:59
Demek ki vatan topraginin bir parcasi olan guzide bir sehire futbol ugruna 'satilmis' demek guzel bir detay!
Sayet orada yasayan insanlara sayginiz yoksa o 'satilmis' topraklar ugruna sehit dusmus askerlere sayginiz olsun!

Mesaj nereden nereye çekilmiş.. Vay be.. :)

nasıl fenerbahçe'ye şikebahçe yazıyorsak eskişehirspor'a da satılmışşehir yazacağız bunda kötü bir şey yok.

''Burası her yer değil..'' diyenlere cevaben...

Hekimoğlu
25.01.2013, 00:01
Futbol takımlarının ve taraftarlarının satılık olduğu kesin ve orada yaşayan insanlara da zerre saygım yok.

Sinan Ayaz
25.01.2013, 00:12
1 farkla yenilsek bile gruptan çıkmayı garantiliyoruz, liderliği garantilemek için 1 puan almamız lazım.

augustus
25.01.2013, 06:45
Gruptaki durumumuz çok ilginç.matematiksel olarak yarı finale çıkamama ihtimalimiz devam ettiği halde, son maçlarda sadece 1 puan almamız halinde grubu lider bitirmeyi garanti ediyoruz.onun için bu maçta en az 1 puan alıp işi bitirmeli ve son maça bırakmamalıyız.

Öznur61
25.01.2013, 07:58
inşallah grupta 5te 5 yaparız.ama hayırlısı :D

OrkHun
25.01.2013, 11:08
satılmışşehir nedir şimdi, ne gerek var bunlara?

Adem Erdoğan
25.01.2013, 11:15
Bence de başlık forumun yapısına uygun değil.

figirm
25.01.2013, 11:22
Hiçbir tahminim yok,fark da atarız,fark da yeriz.Defansları Allahlık,ama beğenilmeyen kalecileri fena değil.Muhtemelen burdaki gibi çok sert oynayacağız,hakemin kim olacağı çok önemli.Sakin sakin 1 puana oynayıp,pusuda beklemek bu maç için yanlış değil.Oyunu tutabilirsek mutlaka pozisyon buluruz,çünkü Eskişehir ailecek saldırıyor. Defansda çakılı kalan tek bir oyuncuları yok.Bu maç genç yeteneklerin değil,ağır abilerin maçı. Adrianın ve Alperin ne yapacağı çok çok önemli.

Hüseyin Başoğlu
25.01.2013, 11:40
fark yeriz servetin hatricki var bu maçta...

zekeriyya
25.01.2013, 11:52
bence de bir şehire satılmış şehir demek uygun değil
yalnız o şehir de o spor kulübünün doğasını tam manada yansıtmalı

stadı dolduran birlerce kişi satılmışlığın tüm göstergelerine alkış tutarsa o şehir de payını alacak
yakıştırılan isim dillenecek dillenecek

ESER
25.01.2013, 12:16

bulent uygun, sezer ozturk.

araba bagajinda cikan sike parasi...

ayrica,

bulent uygunun tapelerini okumanizi tavsiye ederim

taraftar1967
25.01.2013, 22:23
sivasspor.com ana sayfadaki resme bakarmısınız bu hamidolar hakaret pankartı asmışlar maçta. baldız demişler yavru takımımız 1461 e. hamido kılıklılar ya.

taraftar1967
25.01.2013, 22:24
Ayrıca satılmışşehiri ezeceeezz!!!

Ilelioglu
25.01.2013, 22:25
sivasspor.com ana sayfadaki resme bakarmısınız bu hamidolar hakaret pankartı asmışlar maçta. baldız demişler yavru takımımız 1461 e. hamido kılıklılar ya.

Sivasli ama finirlişikeci cünkü onlar...Yari finalde gelsinler hele..!

..

Ilelioglu
25.01.2013, 22:27

Bence de başlık forumun yapısına uygun değil.

Gayet uygun bu Baslik...;)

Yer: Eskisehirspor Tribünleri, Sezon 2010-2011 Eskisehirspor-Trabzonspor maci

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

..

kudu_61
25.01.2013, 22:36
kim niye gocunuyor hemşerim BU ŞEHİR BAŞKA ŞEHİR SATILMIŞ ESKİŞEHİR bu gerçeği bundan böyle kimse silemez kupamızı alsakta bu şehir başka şehir satılmış eskişehir
ne çabuk unttunuz bizimle berabere kaldıktan sonra saha da şampiyon olmuş gibi sevinen şerefsizleri bülent uygunu ümit karanı
bu şehrin adı bundan sonra futbolda budur
inşallah adam gibi oynar gömer geliriz

Ilelioglu
25.01.2013, 22:38
Bu tür maclardan acayip haz aliyorum, insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

..

Cafer Bulur
25.01.2013, 22:38
Böyle bir baslik acilmamali,eskisehir yazarsin icinden satilmissehir dersin olur biter.

Rakipleri gereksiz yere motive ediyoruz,ondan sonra niye yenildik diye takima saydiriyoruz bu bir celiskidir.

Ilelioglu
25.01.2013, 22:40
Hak edene hak ettigi gibi davranacaksin Cafer abi, ama zaten bak hemen degismisler basligi, yazik..

..

kudu_61
25.01.2013, 22:42
başlık niye değişti

Adem Erdoğan
25.01.2013, 22:43
Forumun yapısına uygun değil diyoruz, anlaşılmayan nedir?

kudu_61
Böyle bir baslik acilmamali,eskisehir yazarsin icinden satilmissehir dersin olur biter.

Rakipleri gereksiz yere motive ediyoruz,ondan sonra niye yenildik diye takima saydiriyoruz bu bir celiskidir.bizimkileri motive etmek için rakibin satılmış şehir olması yetmiyor ama bu nasıl olacak da rakip hemen motive oluyor

Serdar A
Başlığın bir spor kulübünden ziyade şehri ithaf eden bir çağrışımı var . Futbol için her şey mübah değil . Şike bahçeli bir ergenin Trabzonspor'u alçatacağım diye rum-pontusspor demesine benziyor biraz . Trabzonluların kıvrak zekası bu müptezel şikecilerin altını daha ayırıcı , ve münhasır tarzı ile kendi seviyesine uygun biçimde çizmeli bana göre .

Cafer Bulur
25.01.2013, 22:45
Hak edene hak ettigi gibi davranacaksin Cafer abi, ama zaten bak hemen degismisler basligi, yazik..

..

Takim zaten kötü,bu sekilde rakipleri asiri motive ederek kötü sonuclara neden olmanin bir anlami yok.

Ben eskisehirspora degil,o zamanin teknik kadro ve futbolcularina kizginim kin gütmenin bir anlami yok.

fanatikdevri
Başlık ismi neden değişmiş bende orda eskişehir yazmasından dolayı rahatsızım o zaman hiçbirşey yazmasın çizgi olsun yıldız olsun

Ilelioglu
Forumun yapısına uygun değil diyoruz, anlaşılmayan nedir?

Nasil uygun degil, şikebahce diye acilmiyormu şikecilere karsi oynayinca? Ha şikeci ha satilmis ne fark eder yani?

..

Serdar A
25.01.2013, 22:48
€.$.Spor
Top simgesini bulamadım , spor yerine sonuna top konabilir .

Adem Erdoğan
25.01.2013, 22:49
Nasil uygun degil, şikebahce diye acilmiyormu şikelere karsi oynayinca? Ha şikeci ha satilmis ne fark eder yani?

..

Burası Trabzonspor'un en büyük taraftar forumu.
Başlıkta bu ciddiyete uygun bir şekilde olmalı.
Sen küçük harfle yazdın diye onlar ne motive olur ne de zarar görür.
Sen fikirlerini mesaj olarak istediğin gibi yazıyorsun zaten.

Ilelioglu
25.01.2013, 22:51
Burası Trabzonspor'un en büyük taraftar forumu.
Başlıkta bu ciddiyete uygun bir şekilde olmalı.
Sen küçük harfle yazdın diye onlar ne motive olur ne de zarar görür.
Sen fikirlerini mesaj olarak istediğin gibi yazıyorsun zaten.

Ben anladim meseleyi zaten, yanliz soruma cevap vermedin.

..

Alihan Ertürk
25.01.2013, 22:54
Başlık değiştirildi arkadaşlar.
Benim gözümde satılmışşehir'dir, siz deyin €$Ki$€HiR.. Hiç farketmez.

Ama Bordomavi.net'e en yakışan şekil bu olmuş böyle kalsın, tartışmaya gerek yok artık.

Maç hakkındaki görüşlerimizi yazmaya devam edelim...

Adem Erdoğan
25.01.2013, 23:03
Ben anladim meseleyi zaten, yanliz soruma cevap vermedin.

..

Fikirlerim her takim icin aynidir.

SADECETRABZON61
25.01.2013, 23:05
Bu maç önemsiz önemli Olan Bu hafta Ligteki Elağzı macı.

Hekimoğlu
25.01.2013, 23:05
Sonuna kadar Satılmışsehir gözümde.

Ilelioglu
25.01.2013, 23:07
Fikirlerim her takim icin aynidir.

Ayni mesajlari 22.hafta mac Basliginda da bekliyorum o zaman.

..

Adem Erdoğan
25.01.2013, 23:08
Ayni mesajlari 22.hafta mac Basliginda da bekliyorum o zaman.

..

Emrin olur.

Cafer Bulur
25.01.2013, 23:10
Bu maç önemsiz önemli Olan Bu hafta Ligteki Elağzı macı.

Aynen,bir maca agirlik vereceksek elazig macina vermemiz gerekiyor elazig maci bizim icin bir dönüm maci olacak?

alper*
25.01.2013, 23:12
Kimse işin hukukî boyutunu düşünmüyor.
O eski hali ile kalsa bir Eskişehirli de kalkıp yönetici arkadaşları dava etse ne olacak?
Acaba kaç arkadaş bu durumda taşın altına elini koyar :)
Ne yaparsanız yapın kimseye hakaret etmeyin, gerek yok.

Hekimoğlu
25.01.2013, 23:12
Bu satılık adiler seneler boyu Anadolu muhabbeti yapıp aslında nasıl kendilerini kolayca İstanbul'a satabildiklerini göstermiştirler tarih bunu yazacak bundan kurtuluş yok sevgi kelebekleri üzerine alınmasın.

Hekimoğlu
25.01.2013, 23:15
...........

Ilelioglu
25.01.2013, 23:28
Kimse işin hukukî boyutunu düşünmüyor.
O eski hali ile kalsa bir Eskişehirli de kalkıp yönetici arkadaşları dava etse ne olacak?
Acaba kaç arkadaş bu durumda taşın altına elini koyar :)
Ne yaparsanız yapın kimseye hakaret etmeyin, gerek yok.

Yardim ederiz neden etmeyelim? Bu Forumda cok yardim Basliklari oldu bugüne kadar.

Hepimiz biriz burada, ayrim yapmaya gerek yok. Hakareti tasvip etmiyoruz, ama bu macta bize topluca yapilacak hakaretler ne olacak? Onlara dava acilmiyormu? Kisasa kisas...

..

Emirhan Makul
25.01.2013, 23:29
İkili tartışmalara girmeyelim, hepimiz aynı yolun yolcusuyuz, gerek yok bunlara, tamam başlık seviyesizlikten çıkarıldı fakat mesaj olarak yazılır edilir küfür olmadıkça her düşüncemizi yazarız burada.

alper*
25.01.2013, 23:33
@Ilelioglu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24526)

Adam ceza mahkemesinde bilmem kaç yılla yargılandıktan sonra sen istediğin kadar yardım et.
Bu işler şakaya gelmez. Sen yurtdışında olabilirsin ama bu adamlar yurtiçinde.
Kimse kalkıp da forumdaki bir başlığı dava mı edecek demeyin.
Adliyeler böyle davalarla dolu. Çıkar takar kafaya biri verir dilekçesini. Sonra arkadaşlar uğraşsın.

Gerek yok böyle ufak şeylere. :)

Ilelioglu
25.01.2013, 23:42
Adam dedigin kim, bende bunu anlamiyorum? Bu Basliktan sadece Basligi acan ve buna göz yuman Yöneticiler degil bizde sorumluyuz diyorum ben. Bütün Forum sorumlu. Yurtdisinda olabilirim, ama bu kavgada her yerdeyim.

Esasinda ben meseleyi anladim zaten, ama şikeciler icinde böyle Basliklar aciliyor o zaman bunlar neden konusulmuyordu?

..

Hüseyin Başoğlu
25.01.2013, 23:43
alper eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyon ama sende:D:D:D

Hekimoğlu
25.01.2013, 23:47
Malumşehir.

alper*
25.01.2013, 23:49
alper eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyon ama sende:D:D:D
Hüseyin biraz dikkatli olmak lazım, burada hiçbir arkadaşımın yarın hatırlamayacağı bir mesaj yüzünden başının derde girmesini istemem ki.

ibrahim
25.01.2013, 23:52
O sehir benim icin satilmis sikeci bir sehrin satilmis takimidir. Isteyen mahkemeye verebilir beni.

Su yazdiklarimdan BMN yönetimi sorumlu degildir.

Hüseyin Başoğlu
25.01.2013, 23:52
Hüseyin biraz dikkatli olmak lazım, burada hiçbir arkadaşımın yarın hatırlamayacağı bir mesaj yüzünden başının derde girmesini istemem ki.

haklısın..

Ertan 51
26.01.2013, 08:01
Çok ta güzel bir başlıktı SATILMIŞŞEHİR,
2011 şampiyonluğumuzu dağa bayıra süren takım satılmışşehirdir.Neymiş ülkemin güzide bir memleketine böyle yakıştırma olmazmış,iyi olmasın,zaten diyorum ya Trabzonsporun taraftar olarak sıradan bir anadolu takımından farkı kalmadı hatta onlardan daha layt olduk.şikecibaşı azizi de Allah yarattı,Yaradanın hatrına ona da bundan sonra bişi demiyelim gelsin geçsin.
Mahkeme boyutuna gelince,
şikayet etsinler mayası bozuklar,en fazla para cezası verirler,onuda forum el birliği eder,bir kampanya başlatırız ortaklaşa öderiz olur biter.Yeter ki samimi olalım.

İmla kuralları hiçe sayılmış,
ben de başlığın eskişehir değil Eskişehir olarak düzeltilmesini istiyorum,
hem Türkçemizi katletmeyelim,hem de rakibe saygısızlık etmiş olmayalım.

ESER
26.01.2013, 08:47
sold city demek de yassah mi gurban?????

ESER
26.01.2013, 09:04
O sehir benim icin satilmis sikeci bir sehrin satilmis takimidir. Isteyen mahkemeye verebilir beni.

Su yazdiklarimdan BMN yönetimi sorumlu degildir.

aynen kardesim benim icinde oyle. bir de bu humanist ve duyarli yonlerimiz var ki takdire sayan.. ne gerek varmis satilmissehire falan..

o kolpa takim sahada fenere domalirken taraftari da tribunde fener bayragi aciyordu.. hani takim mac satiyor da sen niye kendini satiyorsun ? bunun adi satilmislik degilmidir? bir kac kisinin yaptigi tum camiaya mal edilmeli klisesi vardi ama degil mi ,, illaki bklukta gizlenmis gulu bulmamiz lazim. huyumuz kurusun;) o mactan sonra bir taraftarimiz yasanan serefsizkiklerin sebep oldugu aciya dayanamayip hayatini kaybetti, sampiyonlugumuz calindi ama bunlarin bir onemi yok canim, kin gutmemeliyiz, fenerin metresi osuruktan bir takima.

Fatih Öztürk
26.01.2013, 10:52
şikebahçeye maç sattığı mahkemece kanıtlanmış olan eskışehrın satılmış futbol takımı.bu şehir başka şehır...

Ilelioglu
26.01.2013, 11:46
o kolpa takim sahada fenere domalirken taraftari da tribunde fener bayragi aciyordu..

Yanlisin var Eser abi, Fener bayragi bize karsi oynadiklari macta acildi. En azindan ben öyle biliyorum. Gerci ne fark eder ki, renkleri belli...

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

..

Sibel
26.01.2013, 11:58
Mübarek cuma akşamı yine günaha gireceğiz.

OrkHun
26.01.2013, 12:13
bulent uygun, sezer ozturk.

araba bagajinda cikan sike parasi...

ayrica,

bulent uygunun tapelerini okumanizi tavsiye ederim

biliyorum abi bunları. bu takıma gönül vermiş herkesi itham etmek niye? bu olaylar patlak verdiğinde camiaları komple hedef alan bir tarz izlendiği için herkes kendi saflarını sıklaştırdı, kimse iğneyi kendine batırmaya yanaşmadı. bunu göremiyor musunuz? fenerliler gitti aziz yıldırım'a sarıldı vs.

yoksa yani bir tek trabzonlular haksız başarı istemez, eğer yönetimi bu işlere girerse de önce trabzonlular yönetimi teneke bağlayıp kovalar ama bunun dışında herkes, "başarı için her şey mübah" ahlaksızlığında öyle mi?
beşiktaş taraftarı bu süreçte gayet doğru bir tavır sergilemiştir, peki aynı tavır neden fenerliler tarafından gösterilemedi? eskişehirliler tarafından gösterilemedi? bu takımlara gönül verenler komple şerefsiz-adi adamlar olduğu için mi? bu süreçte camialar komple düşman belleneceğine bu pisliğe bulaşan insanlara tavır alınsaydı daha farklı olmaz mıydı?

ESER
26.01.2013, 12:51
biliyorum abi bunları. bu takıma gönül vermiş herkesi itham etmek niye? bu olaylar patlak verdiğinde camiaları komple hedef alan bir tarz izlendiği için herkes kendi saflarını sıklaştırdı, kimse iğneyi kendine batırmaya yanaşmadı. bunu göremiyor musunuz? fenerliler gitti aziz yıldırım'a sarıldı vs.

yoksa yani bir tek trabzonlular haksız başarı istemez, eğer yönetimi bu işlere girerse de önce trabzonlular yönetimi teneke bağlayıp kovalar ama bunun dışında herkes, "başarı için her şey mübah" ahlaksızlığında öyle mi?
beşiktaş taraftarı bu süreçte gayet doğru bir tavır sergilemiştir, peki aynı tavır neden fenerliler tarafından gösterilemedi? eskişehirliler tarafından gösterilemedi? bu takımlara gönül verenler komple şerefsiz-adi adamlar olduğu için mi? bu süreçte camialar komple düşman belleneceğine bu pisliğe bulaşan insanlara tavır alınsaydı daha farklı olmaz mıydı?

ne guzel soylemissin bjk taraftarinin tavrini. bugun sikeyi temizleme taseronlugu bjkli sahislara veriilmis olmasina ragmen bjk taraftarina boyle yakistirmalar yapiliyor mu ? ben cevaplayayim yapilmiyor . nedeni de pek samimi olmasa da gostermis olduklari tavir.

peki soyle sorayim bende.. suan ofke duymamizin sebeplerinden birisi bu kisiliksiz ahlaksiz insanlara karsi sike yapan kuluplerin taraftarinin ahlaki tavri takinmamis olmalari olabilir mi ? ya Trabzonsporun haklari gaspedilmis olusuna ve vicdanen hakkini teslim etmemeleri olabilir mi?

serefsiz ahlaksiz olup olmamali degil benim meselem. herkesin serefi kendine. benim icin eskisehirspor kulubu satilik bir kuluptur ki mahkeme karariyla da tescillidir ve benim sampiyonlugumun calinmasi icin fenerin altina yatmis bir kulube ve camiaya satilmis deme hakkini pekala kendimde bulurum. bugun sadri sener sikeye karismis olsaydi onun cezasini bu camia verirdi ama o malum mac satan kuluplerin baskanlari hala ayni kisilerse , bunu sindiren , buna tepki koymayan herkes satilmistir.. var mi bir tepkileri????

o tribunde acilmis bayragi acan adamlarin hangi birini ayirayim tek tek ? beraberlik skorunun hicbir sekilde kendi takimlarina yaramamis olmasina ragmen mactan sonra cilginlar gibi beraberlik kutlayan bu adamlarin hangi birini ayirayim butunden??.. bu sadece bir kac kendini bilmezmiydi ?fener icin hayati onem arzeden bir mactan oncesine kadar hatirlamadiklari 7-1 in intikamini almak icin pankart acan adamlarin hangi birini ayirayim? bugun Trabzonsporun magduriyetini hakli bulan ve destek veren bir tane satilmissehirspor taraftari mi var? bunun icin yayinladiklari bir manifesto mu var? yoook. yok ise bende alayini genelliyorum.. bu lekenin golgesinde yasayacak sikeci bir camianin taraftaridir alayi benim icin,. serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.

Ilelioglu
26.01.2013, 12:54
serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.

....................:alkış:

..

ESER
26.01.2013, 12:56
Yanlisin var Eser abi, Fener bayragi bize karsi oynadiklari macta acildi. En azindan ben öyle biliyorum. Gerci ne fark eder ki, renkleri belli...

..

fener icin kastiklari macta da fenere yatiyorlardi demek istemistim ozunde ama boyle anlasilmasi da normal tabi ki. duzeltme icin tesekkurler

isyan6161
26.01.2013, 13:09

vay be dunyayı kurtaran adama bak yaran varmı satılmıs sehır ıste bu sehır baska sehır satılmıs eskısehır varmı o karayı yuzlerıne surmeyeceklerdı yada surenlerden hesap sorcaklardı..laz mılletıyle dalgaymıs ben trabzonluyum ama trabzonun yuzde 80ını gıbı laz değılım kaldıkı dalga gecenlerınde ta 7 sulalesını der gecerdım alz olsamda tamamı dunyayı kurtaran adam..vatan mıllet sakarya edebıyatının en son yapılacağı konu şike konusudur onur belgeden bır farkın klamaz boyle dusunursen Allah bılır godnerdığımız maııler yuzunden bıde vatan haını dersın bırazdan bıze..

isyan6161
26.01.2013, 13:13

ne tavrı sergıledı 8tas onu soylesene bana sen kupa hala mzuelerınde 2 saatlık bır bıldırge yayınladılar dıye carsı denen otcu ayyas tayfası adammı oldu yanı 2 saat sonra neden hemen kaldırdılar o bıldırgeyı kendılerının şikeıclığıde gozler onune cıktı cunku gecın bu ıslerı ya kahbe bızansdanda onun yalakası anadolu kluplerındede dost olmaz kazıyın artık bunu bır tarafınıza ..tavır sergılemısmıs hangı sıke yuruyusunde bızımle tff protestoya geldıler hangı macda şike lehıne tek bır tezahurat yaptılar bunları soyelyın bana oyle kuru sıkı sıkmayın..

OrkHun
26.01.2013, 13:15
ne guzel soylemissin bjk taraftarinin tavrini. bugun sikeyi temizleme taseronlugu bjkli sahislara veriilmis olmasina ragmen bjk taraftarina boyle yakistirmalar yapiliyor mu ? ben cevaplayayim yapilmiyor . nedeni de pek samimi olmasa da gostermis olduklari tavir.

peki soyle sorayim bende.. suan ofke duymamizin sebeplerinden birisi bu kisiliksiz ahlaksiz insanlara karsi sike yapan kuluplerin taraftarinin ahlaki tavri takinmamis olmalari olabilir mi ? ya Trabzonsporun haklari gaspedilmis olusuna ve vicdanen hakkini teslim etmemeleri olabilir mi?

serefsiz ahlaksiz olup olmamali degil benim meselem. herkesin serefi kendine. benim icin eskisehirspor kulubu satilik bir kuluptur ki mahkeme karariyla da tescillidir ve benim sampiyonlugumun calinmasi icin fenerin altina yatmis bir kulube ve camiaya satilmis deme hakkini pekala kendimde bulurum. bugun sadri sener sikeye karismis olsaydi onun cezasini bu camia verirdi ama o malum mac satan kuluplerin baskanlari hala ayni kisilerse , bunu sindiren , buna tepki koymayan herkes satilmistir.. var mi bir tepkileri????

o tribunde acilmis bayragi acan adamlarin hangi birini ayirayim ? tek tek nasil ayirayim.. bu sadece bir kac kendini bilmezmiydi ?fener icin hayati onem arzeden bir mactan oncesine kadar hatirlamadiklari 7-1 in intikamini almak icin pankart acan adamlarin hangi birini ayirayim? bugun Trabzonsporun magduriyetini hakli bulan ve destek veren bir tane satilmissehirspor taraftari mi var? bunun icin yayinladiklari bir manifesto mu var? yoook. yok ise bende alayini genelliyorum.. bu lekenin golgesinde yasayacak sikeci bir camianin taraftaridir alayi benim icin,. serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.

insanları çok kolay harcıyorsunuz, yani bütün eskişehir taraftarı, bütün fener taraftarı ahlaksız-şerefsiz adamlar demek çok ağır bir itham. yani mesela bu insanlar gündelik ilişkilerinde de böyle mi sizce? bu insanların gözünün önünde birisi diğerini dövüp parasını alsa, bu insanlar müdahale etmek yerine, "helal koç, ne güzel aldı adamın parasını" mı derler? yoksa bu iş özelindeki tavırları mı hatalı sizce?

isyan6161
26.01.2013, 13:19
insanları çok kolay harcıyorsunuz, yani bütün eskişehir taraftarı, bütün fener taraftarı ahlaksız-şerefsiz adamlar demek çok ağır bir itham. yani mesela bu insanlar gündelik ilişkilerinde de böyle mi sizce? bu insanların gözünün önünde birisi diğerini dövüp parasını alsa, bu insanlar müdahale etmek yerine, "helal koç, ne güzel aldı adamın parasını" mı derler? yoksa bu iş özelindeki tavırları mı hatalı sizce?

sende bana hangı şikebahcelı ulan trabzonun hakkını yedık şike yaptık kupa sızın hakkınızda dıyor onu bana soylesene evet benım gozumde yapılan yanlısı gormelerıne rağmen hala daha burunlarından kıl aldırmayan takımalrına destek veren kokusmusluğu gormezden gelen sakaryalı enıstem de dahıl butun fenevlılerın taaa..bu mantıkda olan adama tıcaretdede guven olmaz dostlukdada akrabalıkdıda..okadar..

ESER
26.01.2013, 13:22

ben haksizliga ugradigim bir ortamda humanist ve demokrat olmak gibi bir zorunluluk gormuyorum. benim adalete olan ihtiyacim kimseyi germiyorsa kimin ne haksizliga ugradigi , nasil algilandigi ve nasil hakarete ugradigi da beni ilgilendirmiyor. benim asli onceligim benim gaspedilen haklarim .. gerisinin koymusum anlina bir samar..

isyan6161
26.01.2013, 13:24
baslığı kaldıranların ınadına bu sehır baska sehır SATILMIS ESKISEHIR..SATILMISSEHIR SATILMISSEHIR SATILMISSEHIR hemde mahkeme kararıyla delıllı ıspatlı...

OrkHun
26.01.2013, 13:24
ne tavrı sergıledı 8tas onu soylesene bana sen kupa hala mzuelerınde 2 saatlık bır bıldırge yayınladılar dıye carsı denen otcu ayyas tayfası adammı oldu yanı 2 saat sonra neden hemen kaldırdılar o bıldırgeyı kendılerının şikeıclığıde gozler onune cıktı cunku gecın bu ıslerı ya kahbe bızansdanda onun yalakası anadolu kluplerındede dost olmaz kazıyın artık bunu bır tarafınıza ..tavır sergılemısmıs hangı sıke yuruyusunde bızımle tff protestoya geldıler hangı macda şike lehıne tek bır tezahurat yaptılar bunları soyelyın bana oyle kuru sıkı sıkmayın..

demiören yönetimine sahip çıkmamışlardır, zaten süregelen bir muhalif duruş vardı demirören'e karşı, şikeden bağımsız. çarşı grubunda ayyaşlar vardır ama aklı başında insanlar da var.
yani bu tavrı ben anlayamıyorum. herkes kötü, adi, şerefsiz, o.ç.; bir biz süper delikanlı adamlarız. bu size mantıklı geliyor mu gerçekten? yani bu yahudileşme temayülüdür biraz, kendini diğer insanlardan farklı-asil görmek yahudi inancının özüdür. elbette böyle düşünmeyen yahudiler de vardır ama teolojik olarak en yüksekte temsil edilen inanç bunu söylüyor. neyse bu konu dışı ama islam'da da en çok eleştirilen bu kendini asil gören, ırkçı görüştür. burada ırkçısınız demiyorum ama eğilim benzer bir yöne kayıyor trabzonlular için de gitgide ve bu tehlikeli yani. kendinizi toplu olarak kimseden daha ahlaklı görme hakkına sahip değiliz bence ki bu bile başlı başına bir ahlaksızlık. toplulukları belli davranışlara iten nesnel süreçler var, bunları değiştirmeye odaklanın. fenerlilere-eskişehirliler-sivaslılara vs. sabah akşam hakaret etmek neyi değiştirecek? kendi egonuzu tatmin edersiniz ancak, bir de kapanmayan yaralar açılır, düşmanlıklar beslenir vs. nereye varacak bu hakaretleşme-küfürleşmenin sonu. toplanalım bir yerde birbirimizi keselim o zaman bu yöntem bir işe yarıyorsa??

OrkHun
26.01.2013, 13:27
ben haksizliga ugradigim bir ortamda humanist ve demokrat olmak gibi bir zorunluluk gormuyorum. benim adalete olan ihtiyacim kimseyi germiyorsa kimin ne haksizliga ugradigi , nasil algilandigi ve nasil hakarete ugradigi da beni ilgilendirmiyor. benim asli onceligim benim gaspedilen haklarim .. gerisinin koymusum anlina bir samar..

siz "önce ben" diyorsanız ben daha fazla bir şey söylemem. duruşunuzun ahlaki bir derdi-temeli olmadığını kendiniz söylüyorsunuz. ahlaki olan kendinden önce, karşılıksız-çıkar beklemeden ötekinin hakkını-hukukunu gözetmektir ancak.
ama dürüstçe duruşunuzu ifade ettiğiniz için teşekkür ederim. saygılar.

isyan6161
26.01.2013, 13:30
demiören yönetimine sahip çıkmamışlardır, zaten süregelen bir muhalif duruş vardı demirören'e karşı, şikeden bağımsız. çarşı grubunda ayyaşlar vardır ama aklı başında insanlar da var.
yani bu tavrı ben anlayamıyorum. herkes kötü, adi, şerefsiz, o.ç.; bir biz süper delikanlı adamlarız. bu size mantıklı geliyor mu gerçekten? yani bu yahudileşme temayülüdür biraz, kendini diğer insanlardan farklı-asil görmek yahudi inancının özüdür. elbette böyle düşünmeyen yahudiler de vardır ama teolojik olarak en yüksekte temsil edilen inanç bunu söylüyor. neyse bu konu dışı ama islam'da da en çok eleştirilen bu kendini asil gören, ırkçı görüştür. burada ırkçısınız demiyorum ama eğilim benzer bir yöne kayıyor trabzonlular için de gitgide ve bu tehlikeli yani. kendinizi toplu olarak kimseden daha ahlaklı görme hakkına sahip değiliz bence ki bu bile başlı başına bir ahlaksızlık. toplulukları belli davranışlara iten nesnel süreçler var, bunları değiştirmeye odaklanın. fenerlilere-eskişehirliler-sivaslılara vs. sabah akşam hakaret etmek neyi değiştirecek? kendi egonuzu tatmin edersiniz ancak, bir de kapanmayan yaralar açılır, düşmanlıklar beslenir vs. nereye varacak bu hakaretleşme-küfürleşmenin sonu. toplanalım bir yerde birbirimizi keselim o zaman bu yöntem bir işe yarıyorsa??

tehlıkelıd eğıl gayet guzel bence bu surec sunu gosterdıkı trabzonlular bu ulkenın zencısıdır bunlar dellıllı ıspatlı adaletın olmadığı yerde humanızmınden bahsedemezsın..bırak 8tas yakalakalığını adamlar sadece demırorene muhalıfler dıye kardeslerımızmı oldular o demıroren sayesınde şikeyle turkıye kupasını aldılar ıstemıyoruz kupayı dıyebıldılarmı yok..bu sene 8tasın maclarını takıp et butun hakem hataları lehlerıne sence demırorenın tff baskanı olmasayla bır ılgısı varmı bunun tıpkı ulusoy zamanında gayseyın olduğu gıbı..evet trabzonlular bu ulkenın en delıkanlı adamlarıdır ve aksı ısapt edılınceye akdarda boyle kalcaklardır butun turkıyeyı akrısımza aldık yetmezmıs gıbı sıyasetı uefayıda karsımıza aldık adalet ıcın sen trabzonspor felsefesını henuz sındırememıssın sındırdığın gun nedemek ıstedığımız anlayacaksın..trabzonsporun trabzonsporludan baska dostu yoktur bunuda kazı kafana son 3 yıl bıle bunu anlaman ıcın yeterlı bırak onceyı.

OrkHun
26.01.2013, 13:35
sende bana hangı şikebahcelı ulan trabzonun hakkını yedık şike yaptık kupa sızın hakkınızda dıyor onu bana soylesene evet benım gozumde yapılan yanlısı gormelerıne rağmen hala daha burunlarından kıl aldırmayan takımalrına destek veren kokusmusluğu gormezden gelen sakaryalı enıstem de dahıl butun fenevlılerın taaa..bu mantıkda olan adama tıcaretdede guven olmaz dostlukdada akrabalıkdıda..okadar..

kutuplaşmanın olduğu yerde, karşılıklı bir yumuşama olmadan kimse kalkıp "öteki" tarafın hukukunu kolay kolay dillendirmez, dillendiremez, hain damgası yer genelde. ben bu meseleyi bu açıdan daha önce açtığımda burada o damgayı yedim hafiften. herhangi bir fener grubunda bu dediğinizi söyleyen olursa o da aynı damgayı yer. zira karşılıklı "tekfir etme" süreci nedeniyle herkes kendi tarafına iman etmiş durumda. bundan çıkış için de biraz saygı, biraz empati'den başka benim bildiğim yol yok. siz eniştenizle ilişkinizi nasıl yürütmeyi düşünüyorsunuz bilmiyorum ben, ama bütün fenerlilerin, önünüzde diz çöküp af dilemesini bekliyorsanız bu hiçbir zaman olmamıştır, olmayacaktır da. hiçbir kutuplaşma bir grubun diğerinden onurunu çiğneyip, önünde eğilip, af dilemesi ile son bulmamıştır. ancak onurlu bir çıkış kapısı aralarsanız insanlar özeleştiri verebilir. aksi takdirde herkes son kurşununa kadar savaşır. ben savaş yanlısı değilim, hele hepi topu bir eğlence olan futbol seyirciliği üzerinden insanların cepheleşmesini çok anlamsız buluyorum ama siz eniştenizi ıslak odunla döverek adalete yönlendireceğinizi düşünüyorsanız, o sizin bileceğiniz iş.

Emre GÜRDAL
26.01.2013, 13:35
Bu şehir başka şehir...

ESER
26.01.2013, 13:37

yada soyle yapalim.. sevgi tomurcugu olalim satilmissehir ve sikebahce taraftarlariyla.. atkilarimizi bolelim..yada takimlar sahaya ciksin , kimse birbirini yenmesin , top cevirsin 90 dakika , aksi halde kapanmaz yaralar acilir..

futbol ve rekabetin oldugu yerde husumet olur ve olacaktir. bir kulubun yaptigi serefsizlik o kulubun taraftari olarak adlandiran her sahsi baglar... kulubunun fenerin altina yattigi carsaf carsaf belgelerle ve mahkeme karariyla belgeli olmasina ragmen magdur ettigi kulubun taraftarinin serefine soz etmesinden rahatsizlik duyuyorsa o takimi desteklemez olur biter. gururla esesliyim diyen herkes benim icin sikeci saksakcisi kisilerdir.

OrkHun
26.01.2013, 13:39
tehlıkelıd eğıl gayet guzel bence bu surec sunu gosterdıkı trabzonlular bu ulkenın zencısıdır bunlar dellıllı ıspatlı adaletın olmadığı yerde humanızmınden bahsedemezsın..bırak 8tas yakalakalığını adamlar sadece demırorene muhalıfler dıye kardeslerımızmı oldular o demıroren sayesınde şikeyle turkıye kupasını aldılar ıstemıyoruz kupayı dıyebıldılarmı yok..bu sene 8tasın maclarını takıp et butun hakem hataları lehlerıne sence demırorenın tff baskanı olmasayla bır ılgısı varmı bunun tıpkı ulusoy zamanında gayseyın olduğu gıbı..evet trabzonlular bu ulkenın en delıkanlı adamlarıdır ve aksı ısapt edılınceye akdarda boyle kalcaklardır butun turkıyeyı akrısımza aldık yetmezmıs gıbı sıyasetı uefayıda karsımıza aldık adalet ıcın sen trabzonspor felsefesını henuz sındırememıssın sındırdığın gun nedemek ıstedığımız anlayacaksın..trabzonsporun trabzonsporludan baska dostu yoktur bunuda kazı kafana son 3 yıl bıle bunu anlaman ıcın yeterlı bırak onceyı.

"evet trabzonlular bu ulkenın en delıkanlı adamlarıdır" buna inanıyorsan başka sorum/sözüm yok. ben asla öyle düşünmüyorum. delikanlılık yaradılışa veya yaşanılan coğrafyaya bağlı bir şey değildir. her insan içinde iyi olma ve kötü olma potansiyelini taşır, ben böyle inanıyorum. hayata bakışım-imanım budur.
saygılar.

isyan6161
26.01.2013, 13:40
kutuplaşmanın olduğu yerde, karşılıklı bir yumuşama olmadan kimse kalkıp "öteki" tarafın hukukunu kolay kolay dillendirmez, dillendiremez, hain damgası yer genelde. ben bu meseleyi bu açıdan daha önce açtığımda burada o damgayı yedim hafiften. herhangi bir fener grubunda bu dediğinizi söyleyen olursa o da aynı damgayı yer. zira karşılıklı "tekfir etme" süreci nedeniyle herkes kendi tarafına iman etmiş durumda. bundan çıkış için de biraz saygı, biraz empati'den başka benim bildiğim yol yok. siz eniştenizle ilişkinizi nasıl yürütmeyi düşünüyorsunuz bilmiyorum ben, ama bütün fenerlilerin, önünüzde diz çöküp af dilemesini bekliyorsanız bu hiçbir zaman olmamıştır, olmayacaktır da. hiçbir kutuplaşma bir grubun diğerinden onurunu çiğneyip, önünde eğilip, af dilemesi ile son bulmamıştır. ancak onurlu bir çıkış kapısı aralarsanız insanlar özeleştiri verebilir. aksi takdirde herkes son kurşununa kadar savaşır. ben savaş yanlısı değilim, hele hepi topu bir eğlence olan futbol seyirciliği üzerinden insanların cepheleşmesini çok anlamsız buluyorum ama siz eniştenizi ıslak odunla döverek adalete yönlendireceğinizi düşünüyorsanız, o sizin bileceğiniz iş.

trabzonspolrular ıcın futbol basıt bır eğlence değıldır futbol trabzon ıcın herseydır uğrunda sehıtler verılmıs kutsal bır davadır,eğlence olsaydı ınsanlar bır sampıyonluk uğruna canlarına kıymazlar hapıslerde yatmayı goze almazlardı..dedığım gıbı once trabzonspor tarıhını felsefesını bır anla gerısı gelecektır zaten..humanızm yapa yapa bu hale geldık ulkedekı adaletsızlık almıs basına gıdıyor en sonundada futbola yansıdı bu bır sehrın onur mucalesedır basıt bır eğlence bır teneke parcası arakasından gıtmek değıldır oyle olsaydı gıdder kolay olanı secer ıstanbul yalakası olurduk bız bu takımı kupalar ıcın sevmedık bu dava kupa davası değıl bır sehırın bır camıyanın onur mucadelesıdır bunu anlamayanlarıdna gozumuzde şikecılerden bır farkı yoktur..

isyan6161
26.01.2013, 13:44
"evet trabzonlular bu ulkenın en delıkanlı adamlarıdır" buna inanıyorsan başka sorum/sözüm yok. ben asla öyle düşünmüyorum. delikanlılık yaradılışa veya yaşanılan coğrafyaya bağlı bir şey değildir. her insan içinde iyi olma ve kötü olma potansiyelini taşır, ben böyle inanıyorum. hayata bakışım-imanım budur.
saygılar.
serefsız ıstanbul takımlarına sırt dayayıp gecınmedıklerı ıcın evet onurlu ve delıkanlı ınsanlardır ve bu sozum tıpkı dığer serefsız takımlar gıbı sıkemız kanıtlanıncaya akdar oyledır..şike kanıtlansın aynı durumda bız olsak o baskanda futbolcularda 1 dakıka kalamazdı gorevlerının basında bu bıle nasıl delıkanlı adamlar olduğumuzun gostergesıdır fazla soze gerek yok..sana tavsıyem ıstanbul yalaklaığını bırakda gozlerını ac bıraz ulkenın gerceklerıyle yuzles..yada futbolu basıt bır eğlence olarak goruyorsan gırıpde buraları kırletme..ımanına bır sor bakalım yanlısın yanında goz gore gore yer almak kıtabın sunnetın neresınde yazıyor..hak ıcın ınsanlar savasır buda benım ımanımın gereğıdır ve ac gozlerını ıyı oku felsefemde sudur..HAKSIZLIKLAR KARISINDA SUSAN DIL SEYTANDIR..hadı sımdı uğurlar olsun..

ESER
26.01.2013, 13:53
siz "önce ben" diyorsanız ben daha fazla bir şey söylemem. duruşunuzun ahlaki bir derdi-temeli olmadığını kendiniz söylüyorsunuz. ahlaki olan kendinden önce, karşılıksız-çıkar beklemeden ötekinin hakkını-hukukunu gözetmektir ancak.
ama dürüstçe duruşunuzu ifade ettiğiniz için teşekkür ederim. saygılar.

ben once ben ben degil once can yani Trabzonspor diyorum evet..

benim ceddime forumlarinda potus diyen adamlarin yemisim ozelini de genelini de

bu adamlarin kulubu fenerin altina yatti mi ? yatti.
bu adamlar tribunda fenere yaltaklanmak icin bayrak acti mi ? acti
bu yasanan ..puluklar yuzunden benim bir taraftarim vefat etti mi? etti
bu yasanan sike surecinde sikeye karsi bir tavir sergilediler mi ? hayir

adalet icin en ufak bir eylemde bulunmamis bir kitlenin hassasiyetinden bana ne? onlari neden umursayayim?

ben nebi , ermis ve her eylemi hatasiz bir insan degilim.. Trabzonspor soz konusu olunca oyle demokrat da degilim. yanliz demokrat degilim derken de namusunu serefini bir canta paraya satacak bir adamlarin pesinde kosacak kadar serefsiz degilim. bu davada roller degismis olsaydi. bugun sike ile sampiyon olan biz olmus olsaydik da o pisligi hayatimdan sokup atardim.

evet genelleme yapiyorum. sike serefsizliktir, namussuzluktur. sike yapan namusunu satar. namussuzlarin pesinden kosan adamlarin namusundan da suphe ederim.

OrkHun
26.01.2013, 13:53
trabzonspolrular ıcın futbol basıt bır eğlence değıldır futbol trabzon ıcın herseydır uğrunda sehıtler verılmıs kutsal bır davadır,eğlence olsaydı ınsanlar bır sampıyonluk uğruna canlarına kıymazlar hapıslerde yatmayı goze almazlardı..dedığım gıbı once trabzonspor tarıhını felsefesını bır anla gerısı gelecektır zaten..humanızm yapa yapa bu hale geldık ulkedekı adaletsızlık almıs basına gıdıyor en sonundada futbola yansıdı bu bır sehrın onur mucalesedır basıt bır eğlence bır teneke parcası arakasından gıtmek değıldır oyle olsaydı gıdder kolay olanı secer ıstanbul yalakası olurduk bız bu takımı kupalar ıcın sevmedık bu dava kupa davası değıl bır sehırın bır camıyanın onur mucadelesıdır bunu anlamayanlarıdna gozumuzde şikecılerden bır farkı yoktur..

ahan da hain ilan edildim bile :)

"şehrin onur mücadelesi" ne demek anlayamıyorum ben gerçekten? neyle mücadele ediyor bu şehir, düşmanı kim? birbirleriyle savaşan şehir devletleri falan mı var ortada? sorsan fenerliler de "fenerbahçe'ye kurulan kürsel komplo" diye dolanıyorlar. bizde de aynı, "kimse bizi sevmiyor" muhabbeti. trabzon nasıl bu ülkenin zencisi oluyor? trabzonlu işadamlarının listesine bir bakın bakalım, ne kadar zenciler sizce? futbolu dışarıda tutunca, trabzonlu başka hangi sebeple eziliyor da zenci oluyor, bilmiyorum ben.

ESER
26.01.2013, 14:00
ahan da hain ilan edildim bile :)

"şehrin onur mücadelesi" ne demek anlayamıyorum ben gerçekten? neyle mücadele ediyor bu şehir, düşmanı kim? birbirleriyle savaşan şehir devletleri falan mı var ortada? sorsan fenerliler de "fenerbahçe'ye kurulan kürsel komplo" diye dolanıyorlar. bizde de aynı, "kimse bizi sevmiyor" muhabbeti. trabzon nasıl bu ülkenin zencisi oluyor? trabzonlu işadamlarının listesine bir bakın bakalım, ne kadar zenciler sizce? futbolu dışarıda tutunca, trabzonlu başka hangi sebeple eziliyor da zenci oluyor, bilmiyorum ben.

estafurullah , kimse hain degil, goruslerimizi yaziyoruz. yargilamadan.

sehrin onur mucadelesi soyleminden neden rahatsizlik duyuyorsun, yada sana neden yanlis geliyor? 30 yildir sampiyonluk sevinci yasamamis daha dogrusu sistemli bir sekilde yasamasina izin verilmemis bir kitlenin davasindan vazgecmemek icin onu yuceltmesi neden yanlis?

Ilelioglu
26.01.2013, 14:01

Vay be duygu sömürüsüne bak hele..

..

OrkHun
26.01.2013, 14:01
ben once ben ben degil once can yani Trabzonspor diyorum evet..

benim ceddime forumlarinda potus diyen adamlarin yemisim ozelini de genelini de

bu adamlarin kulubu fenerin altina yatti mi ? yatti.
bu adamlar tribunda fenere yaltaklanmak icin bayrak acti mi ? acti
bu yasanan ..puluklar yuzunden benim bir taraftarim vefat etti mi? etti
bu yasanan sike surecinde sikeye karsi bir tavir sergilediler mi ? hayir

adalet icin en ufak bir eylemde bulunmamis bir kitlenin hassasiyetinden bana ne? onlari neden umursayayim?

ben nebi , ermis ve her eylemi hatasiz bir insan degilim.. Trabzonspor soz konusu olunca oyle demokrat da degilim. yanliz demokrat degilim derken de namusunu serefini bir canta paraya satacak bir adamlarin pesinde kosacak kadar serefsiz degilim. bu davada roller degismis olsaydi. bugun sike ile sampiyon olan biz olmus olsaydik da o pisligi hayatimdan sokup atardim.

evet genelleme yapiyorum. sike serefsizliktir, namussuzluktur. sike yapan namusunu satar. namussuzlarin pesinden kosan adamlarin namusundan da suphe ederim.

tartışma bir yere varmıyor, siz ülkenin çok büyük bir kesimini şerefsiz olmakla itham ediyorsunuz, buna inanıyorsanız, "bağımsız trabzon" mücadelesine girişebilirsiniz. ben hala bu insanlarla konuşmaktan-istişareden yanayım. bu ülkede çok daha büyük haksızlıklar yapıldı-yapılıyor. benim isyanım haftada bir akşam maç izleyip sevinen-üzülen x takımı taraftarına değil.

Kadir Aydın
26.01.2013, 14:04
€ski$€hir

Ilelioglu
26.01.2013, 14:07
tartışma bir yere varmıyor, siz ülkenin çok büyük bir kesimini şerefsiz olmakla itham ediyorsunuz, buna inanıyorsanız, "bağımsız trabzon" mücadelesine girişebilirsiniz. ben hala bu insanlarla konuşmaktan-istişareden yanayım. bu ülkede çok daha büyük haksızlıklar yapıldı-yapılıyor. benim isyanım haftada bir akşam maç izleyip sevinen-üzülen x takımı taraftarına değil.

Olayi farkli yere cekme, saflar belli zira.

Şike yapip hak calanlar ve caldiklari seyi milyonlar üzülür diye onlara hak görenler. (Ya hakki calinan milyonlar, onlar üzlülyor mu diye kimse kafa yormuyor!)

Ve diger tarafta hakkini isteyen bizler ve bize destek olan kesim.

..

ESER
26.01.2013, 14:07

olayi ajite eden ve baska yonlere ceken sensin sayin renkdas . ne bagimsiz Trabzonu , neyin bagimsizligi? kelimeleri ozenle secelim istersen

ben camia olarak haksizliga ugrayinca sorun olmuyorda , benim haksizla ugramama neden olan camialari genelleyip hedef alinca mi yaptigim gayri ahlaki yada sovenistce oluyor?

OrkHun
26.01.2013, 14:13
estafurullah , kimse hain degil, goruslerimizi yaziyoruz. yargilamadan.

sehrin onur mucadelesi soyleminden neden rahatsizlik duyuyorsun, yada sana neden yanlis geliyor? 30 yildir sampiyonluk sevinci yasamamis daha dogrusu sistemli bir sekilde yasamasina izin verilmemis bir kitlenin davasindan vazgecmemek icin onu yuceltmesi neden yanlis?

kim izin vermiyor bizim şampiyonluk yaşamamıza sizce? bakın bu ipin ucunu bırakmadan art arda "kim-neden" sorularını sorun, sonunda futbol-para ilişkisine varacaktır.
ve sonuç olarak, fener-gs taraftarının fazla olması nedeniyle onların şampiyonluğunun futbol etrafındaki tüm menfaat gruplarının işine daha çok geldiğini bu nedenle adalet terazisinin hep bu tarafa şaştığını göreceksiniz. 20 milyon trabzonlu, 3-4 milyon fenerli olsaydı adaletsizliğin lehimize döneceğinden şüpheniz olmasın. hasılı burada duygusal bir düşmanlık yok trabzon'a karşı ülkenin geri kalanının, sadece bu işi yönetenlerin çıkarları trabzon'un başarısı ile örtüşmüyor. bunu görmeliyiz. ha niye trabzon'un taraftarı az fener'in çok, istanbul devasa bir şehir de ondan. buna savaş açabiliriz bak, zira ülkenin 4'te birini dar bir alana sıkıştırmanın sağlıklı bir izahı yok, rant aşkı sadece.
"herkes bize düşman" psikolojisini aşın bence, yaşadığınız toplumun insanları ile bağınızı öfke ile nefret ile kurmayın. trabzon'a haksızlığı reva görenler, asgari ücretiyle kahvede bile maç izleyemeyip, radyodan takip eden gariban fenerliyi, cebindeki harçlığı maç biletine yatıran eskişehirli öğrenciyi çok sevdiğinden yapmıyor bu işi. o kendi çıkarını gözetiyor. savaş açacaksanız bu çıkar ilişkilerine savaş açın, bizi ülkenin geri kalanı ile karşı karşıya getiren bu. bunu görebilirsiniz.

ESER
26.01.2013, 14:15
benim canimi yakanlara dusmanca hisler besliyor olmamdaki garip taraf nedir? yalandan dumenden polyanacilik oynamak zorunda miyim?

Ilelioglu
26.01.2013, 14:21
Fenerli gayselinin cok olusu Istanbul'un büyük bir sehir olusundan kaynaklanmiyor. Türkiye'deki mantaliden kaynaklaniyor. Yine mesele takim-memleket'e gidecek.

Almanya ve Ingiltere örnekleri ortada zaten, görmek isteyen görebilir.

Sirf bu sacma düzen var diye her defasinda hakkimiz mi calinacak yani?

Bos yere tartisma var, hersey ortada ve görmek isteyenler icin gayet net.

..

ESER
26.01.2013, 14:27
kim izin vermiyor bizim şampiyonluk yaşamamıza sizce? bakın bu ipin ucunu bırakmadan art arda "kim-neden" sorularını sorun, sonunda futbol-para ilişkisine varacaktır.
ve sonuç olarak, fener-gs taraftarının fazla olması nedeniyle onların şampiyonluğunun futbol etrafındaki tüm menfaat gruplarının işine daha çok geldiğini bu nedenle adalet terazisinin hep bu tarafa şaştığını göreceksiniz. 20 milyon trabzonlu, 3-4 milyon fenerli olsaydı adaletsizliğin lehimize döneceğinden şüpheniz olmasın. hasılı burada duygusal bir düşmanlık yok trabzon'a karşı ülkenin geri kalanının, sadece bu işi yönetenlerin çıkarları trabzon'un başarısı ile örtüşmüyor. bunu görmeliyiz. ha niye trabzon'un taraftarı az fener'in çok, istanbul devasa bir şehir de ondan. buna savaş açabiliriz bak, zira ülkenin 4'te birini dar bir alana sıkıştırmanın sağlıklı bir izahı yok, rant aşkı sadece.
"herkes bize düşman" psikolojisini aşın bence, yaşadığınız toplumun insanları ile bağınızı öfke ile nefret ile kurmayın. trabzon'a haksızlığı reva görenler, asgari ücretiyle kahvede bile maç izleyemeyip, radyodan takip eden gariban fenerliyi, cebindeki harçlığı maç biletine yatıran eskişehirli öğrenciyi çok sevdiğinden yapmıyor bu işi. o kendi çıkarını gözetiyor. savaş açacaksanız bu çıkar ilişkilerine savaş açın, bizi ülkenin geri kalanı ile karşı karşıya getiren bu. bunu görebilirsiniz.

ya birakalim bu gariban edebiyatini

mesele kisi basina dusen gayri safi milli hasila degil suan.

madden gariban olmak namussuzlarin vagona takilmayi gerektirmiyor. garibanlik bir mazeret degil bu surecte
ayrica ben gariban zengin ayirmiyorum. suanki konumuz iktisat degil Trabzonsporun sampiyonlugun calimasina hizmet etmis bir camiaya satilmis dememiz..

Trabzonsporun sampiyonlugunun calinmasina hizmet etmis ne kadar gariban varsa...

ESER
26.01.2013, 14:35
kim izin vermiyor seklinde sordugun soruya da cevap verme geregi dahi duymadim, kusura bakmayasin,. bunun cevabini hala ogrenememissen ne yazsam bos gelir .

ibrahim
27.01.2013, 02:40
aynen kardesim benim icinde oyle. bir de bu humanist ve duyarli yonlerimiz var ki takdire sayan.. ne gerek varmis satilmissehire falan..

o kolpa takim sahada fenere domalirken taraftari da tribunde fener bayragi aciyordu.. hani takim mac satiyor da sen niye kendini satiyorsun ? bunun adi satilmislik degilmidir? bir kac kisinin yaptigi tum camiaya mal edilmeli klisesi vardi ama degil mi ,, illaki bklukta gizlenmis gulu bulmamiz lazim. huyumuz kurusun;) o mactan sonra bir taraftarimiz yasanan serefsizkiklerin sebep oldugu aciya dayanamayip hayatini kaybetti, sampiyonlugumuz calindi ama bunlarin bir onemi yok canim, kin gutmemeliyiz, fenerin metresi osuruktan bir takima.

Hakkatten abi o ölüm meseleside ayri bir konu. Vefat eden amcamizin hic bir akrabasi yokmu, oglu torunu falan?

Hakkimiz olanin calindigi sezonun kirilma noktasi olan bu maci ayarlayanlar hicmi sorumlu degil bu ölümden? O amcamizin resmen katilidir bu camia. Mahkeme tescilledigine göre o isimlerin cezalandirmalarini istemeleri en dogal haklaridir...

gokhancan
27.01.2013, 03:56

Valla bak gece gece kafamı açtın! sen ne kullanıyorsun allah askına sen neden bahsediyosun? 'HERKES BİZE DÜŞMAN PSİKOLOJİSİNİ AŞIN' ne demek kardeş... öyle değil mi hepsi bize düşman değil mi yardım ettiğimiz samsunspor bile 61.dakıkada anamıza bacımıza sövmüyor mu hani o istanbul ipnelerini geçtim yanı basındaki samsun rize ordu bize düşmanlık beslemiyor mu? sen neyin kafasındasın ben seni anlamadmm.. bak sırf o fenerbahçe otobüsünü agız tadıyla taş yağmuruna tutabilmek için kalkıp trabzona gidecem o tehlikeli yollardan geçecem canımı risk altına atacam. ama o amına kodumun piçlerine trabzona geldiklerini ve orda bundan sonra hiçbir zaman olaysız maç geçmeyeceğini gösterecem onlara trabzonun onlardan ne kadar nefret ettiğini gösterecem bizim ne kadar canımızın yandığını görecekler. acaba ben neden böyle agrasif bi hareketlenme içerisindeym. mesela neden gençlerbirliği maçı için böle şeyler geçmiyo aklımdan da fener maçı olduğu zmn biz böle oluyoruz??? onlara o şehir cehennem olmalı her geldiklerinde analarını avratlarını bile unutmaları lazım o şehre geldiklerinde onlara dünyadaki cehennemi yaşatacaz, yaşatmamız lazım her zaman tepkimizi şiddetle gösterecez ki canımızın ne kadar yandıgını anlasınlar... sen de TİTRE VE KENDİNE GEL!!!

gokhancan
27.01.2013, 04:04
kim izin vermiyor seklinde sordugun soruya da cevap verme geregi dahi duymadim, kusura bakmayasin,. Bunun cevabini hala ogrenememissen ne yazsam bos gelir .

ya bırak şunla konuşma ne laf anlatmaya çalışıyorsun. Ne dediği belli değil fenerlimidir nedir anlamadm!!! Almış milleti bi hümanizm dalgası gidiyor bu akp hükümeti millete yaramadı insanlar iyice salaklaşmaya başladı. Iyi amk tepki de göstermesin kimse susalım mal gibi oturalım...

Kupamız mı çalınmış, e olsun elhamdülillah allah beterinden korusun, bi dahakine artık:)

bu mudur yani??? kendinize gelin oğlum savaş başlamıştır emek hırsızlarına karşı futbolun emekçileri.. HERKES KIBLESİNİ BİLSİN TAVA KAPAKLIĞINI BIRAKIN Bİ ÖYLE Bİ BÖYLE YOK!! savaşacaz bu ibnelerle o aziz piçi içeri girdiğinde görecem ben onları.. siz sanımıyosunuz ki o azizi içeri almayacaklar daha durun oğlum daha durun çağlayan adliyesinde horon tepecez horonnn..

Doğukan Uçan
27.01.2013, 09:58
satılmışşehir gol atmak için oynayacak üstümüze gelecek kontradan akıllı olursak çok çok rahat alacaz

Hamza Milet
28.01.2013, 14:40
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12668-8V6Z8A5Q.jpg

En sagda emersonun haline bakin, Allah askina bu futbolcu hayalet falanmi?
Sevmesemde takimdaki Trabzonlu oyuncular hariç (Aykut&Yumlu) ve Tolga basi öne egilmis yürüyorlar üzgün üzgün ..
Ama ya digerleri? Yabanci oyunculari zaten saymiyorum .. seyine bile takmiyorlar bu besbelli .. Yasine bakin nasilda siritiyor ..
Yabanci futbolcular toplu halde gülüyor .. ortada çok komik durum varya ..
Cech Celustka Vittek Sapara Henriqueye dikkat!
Bu su demek, takimin içinde takimi kiçina saymayan ruhsuzlar toplulugu bu takimi resmen sabote ediyorlar ..
Ve bu oyuncularin birçogu ilk 11 oynuyor son maçlarda .. Alin celustka .. sorumsuzca gördügü kirmizi karttan sonra 30 dk 10 kisi biraktigi takimi nekadarr (!) çok önemsedigi burdan belli oluyor .. Gülün bakalim .. son gülen iyi güler ..
Takimimizin özeti kisacasi budur, bir fotoraf bazen herseyi anlatabiliyor .. Senol Günesci degildim ama bu degerli hocamiz bu oynamayan kisiler tarafindan istifaya zorlanmistir!

Insallah Tolunay hoca bu enkazi iyi bi toparlarda bu formayi hakketmeyenlerede gereken cezayi verir ..
Hoca bu fotorafida kullanip süresiz kadro disilar vermesi lazim artik, ilk isi bu olmali:
Süresiz kadro disi kalmasi gerekenler: henrique emerson cech vittek sapara celustka halil yasin volkan olcan serkan aykut yumlu janko, bunlara basacaksin cezayi. antreman yok, yemek yok, don yok, + para cezasi sürünün bakalim diyeceksin ..
Bak bakalim benziyormu o armaya ihanet etmeye .. takim dibe vurmusken dansöz gibi gülmeye reziller ..

bu satilmislara iyi bi ders vermeliyiz .. iyicene simardilar kendi forumlarinda .. yok fark atariz ,, yok tarihi bir gün falanda filan

evonon
28.01.2013, 15:15
Bende maçla ilgili birşey yazayım bari, bizimkiler koşup maçı istemezlerse yenilirler, Tolga, Onur, Yumlu, Zeki, Zeki, Karmil, Emre ve sakat değilse Janko dışında bunu isteyecek adamda tanımıyorum takımda. Jankoyu niye yazıyorsun diyenler olabilir, aksini görebilecek kadar oynamadı daha adam

Hamza Milet
28.01.2013, 16:34
Herkez Trabzonlu Gençlere laf atiyor AKP yanlisi olduklari için .. ama kimse bu grup kadar destek anlaminda faliyet gösteremiyor .. Gösterin bakalim, bu sabah 11de kim gidip tesislere takima sahip çikti? Bu sadece bugün olmadiki .. yukardaki fotorafta bu sezona ayit .. yine kötü bir dönemde yapilmis bir destek ..

Mehmet Cihan Kocaman
28.01.2013, 16:41
Haydi Fırtınam..
Küllerimizden doğalım, kim olduğumuzu tekrar hatırlatalım şunlara.

#ArmaİçinOyna

kürşat61
28.01.2013, 17:13
Tolunay hoca ile iyi başlarız inşallah.

Doğukan Uçan
28.01.2013, 17:49
beyler bu macı bence kaybederiz siz ne diyosunuz

Ertan1982
28.01.2013, 17:57
Sercan glirse ve Tolunay Hoca cift forvet oynarsa kazaniriz.Takim toparlanir .Tek forvet yaramiyor bize ama cift forvet oynamak icin oyuncu eksikti.Emre vardi ama düzgün sans verilmedi.Mersin ilk macinda iyidi misal.

arda.61
28.01.2013, 18:02
Tolunay Hoca geldiği gibi bu maçı kaybederse taraftar ne hala döner düşünmek istemiyorum :) Mutlaka bu yüzden kazanılmalı bu maç. Moral olur oyunculara hem :)

Fatih Kuloğlu
28.01.2013, 18:13
%101 bu maç bizim o kadar net

Serdar A
28.01.2013, 18:15
Gruptan çıkmayı garantiledik .
Bu maça öyle büyük anlam ve önem yüklemeye gerek yok .

iso61
28.01.2013, 18:17
eğer as kadro ile çıkarsak son 2 yılın en güzel futbolunu oynamazsalar bende bişe bilmiyom

bangkook_61
28.01.2013, 18:17
Gruptan çıkmayı garantilemedik. İki maçı da farklı kaybedersek 12 puanla elenen bir takım olabiliriz. :)

Behçet61
28.01.2013, 18:37
Gruptan çıkmayı garantiledik .
Bu maça öyle büyük anlam ve önem yüklemeye gerek yok .

2 maçta 1 puan lider yapar ama 2 mağlubiyet elenmeye kadar gider.

SADECETRABZON61
28.01.2013, 18:41
Bu maçı kaybetsekte ben üzülmem lige bakmalıyız durumumuz parlak değil zaten iki maçtan birinden kesin herhalde 1 puan alırız Türkiye kupasında.

Mehmet Cihan Kocaman
28.01.2013, 19:56
Çarşamba günü saat 14:00'de havaalanında olalım, takımı Eskişehir'e uğurlayalım derim ben.

DeAgLeMaNyAq
28.01.2013, 20:12
http://i.imgur.com/Ss85kGE.jpg

tsloner
28.01.2013, 20:20
ben ağır bir yenilgi tahmin ediyorum bizi şike sürecinde satan kupa maçınıda satılmışşehire satsın yakışır. Bak bülo 1 milyon euro veriyomuş sadri.

SADECETRABZON61
28.01.2013, 23:12
Ağır bir yenilgi alabiliriz felaket şekilde bu maça kitlenmiş Eskişehirsporlu futbolcular ve özellikle taraftarı büyük bir baskı kuracaklar bize bayada küfür yicez sanırm..

kncyalcin
29.01.2013, 20:33
Rahat olun ne zaman kazanmaya ihtiyacımız yoksa o zaman galip geliyoruz..

Ertan1982
29.01.2013, 20:35
--------------------------------------------------

Cafer Bulur
29.01.2013, 20:40
onur
zeki mustafa abdullah cech
soner colman
volkan alanzinho yasin

vittek

Harun
29.01.2013, 21:23
Bu maçtan çıkacak her sonuca açık olmak gerekir.Kazandığımızda, hoca takımı iyi motive etmiş diyeceğiz, kaybettiğimizde ise hocanın zaman ihtiyacı var diyeceğiz.Ben en azından taktiksel açıdan bir değişiklik bekliyorum hocadan.

Öznur61
29.01.2013, 21:34
büyük ihtimalle abimin yanına eskişehire maça gitcemde acaba bilet fiyatları ne kadar :confused:

kürşat61
29.01.2013, 22:44
Ne Vittek'i Allah askına Janko oynamalı artık.

titanic
29.01.2013, 22:49
yenileceğiz, eminim artık

Berke6198
29.01.2013, 23:02
İnşallah bu sene Türkiye Kupası'nı kazanırız. Bu sene ki hedefimiz bu olmalı. Lige asılırsak kupayı bırakmamız lazım. Çünkü rahat değiliz ligde.

Faruk BERBER
29.01.2013, 23:37
büyük ihtimalle abimin yanına eskişehire maça gitcemde acaba bilet fiyatları ne kadar :confused:

20 tl

Oruç
29.01.2013, 23:43
Hayde bismillah.

5'te 5 yapip kücük sikecileri kendi stadlarina gömeriz insallah.

Maç saatlerini hep bir saat erken yazıyorsun İbrahim. Hayırdır ?

:)

Düzelttim bu arada.

jako13
30.01.2013, 00:06
Kabahat eskişehirde değil kabahat "delikanlı" bülent uygunda...! Mutlaka puan almalıyız.....! Eskişehir çok iyi takım.!

Faruk BERBER
30.01.2013, 10:45
Onlar bando çalacak, biz yine kemençe :)

Fatih Özkan
30.01.2013, 13:01
Artık maça odaklanmak lazım.
En azından berabere kalmalıyız ki işimiz şansa kalmasın.

sedatalis82
30.01.2013, 13:34
kuracağı kadroyu çok merak ediyorum

Erman Aydın
30.01.2013, 13:44
------------onur-----------------------
zeki------mustafa-------karmil-----cech
----------colman--------soner----------
-----------------adrian-----------------
------emre-------------------olcan----
-----------------janko-----------------

ANIL
30.01.2013, 13:48
tolunay hocanın sistemi 4-3-3 tür.

Furkan S.
30.01.2013, 14:34
Adrian,Celustka,Colman Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmadı. Kaynak:http://karadenizdesonnokta.com/haber-detay/1261/KAFKAS%E2%80%99TAN-iLK-NEsTER

61_Hasan_69
30.01.2013, 14:38
Adrian,Celustka,Colman Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmadı. Kaynak:http://karadenizdesonnokta.com/haber-detay/1261/KAFKAS%E2%80%99TAN-iLK-NEsTER

Celutska cezalı zaten

TSezgin61
30.01.2013, 14:40

haberdede yazdigi gibi, kupada hemen hemen garantiyiz. önemli olan ligdede toparlanmak. kupaya odaklanip ligi birakmak gibi bir lüksü yok Trabzonsporun.

Faruk BERBER
30.01.2013, 14:44
şikeciler weboyu KAP'a bildirmiş. iyi transfer

Furkan S.
30.01.2013, 15:00
Giray Kaçar kadroya alındı.

Mesut
30.01.2013, 15:05
Tolunay Kafkas'ın Trabzonspor başında çıkacağı ilk karşılaşma olan Eskişehirspor maçı için Trabzonspor bu şehre gitti.
30 Ocak 2013 Çarşamba 14:42

Trabzonspor’un Eskişehir maçı için kadrosunda Emre,Volkan,Colman,Adrian , sakatlığı süren Tolga yer almadı.Trabzonspor 19 futbolcuyu Eskişehir'e götürdü. Adrian ve Colman’ın kadroda yer almaması şaşkınlık yarattı. Yönetim Kurulu ise tam kadro halinde maç için Eskişehir’e gitti. Başkan Sadri Şener cezalı olmasına karşın kafilede yer aldı. Trabzonspor Başkanı bu karşılaşmayı tribünden izleyemeyecek. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un talip olduğu Vittek kadroda yer aldı. Kadrodaki en büyük sürpriz ise uzun zamandır takımdan ayrı kalan Giray Kaçar kadroya alınarak Eskişehir'e götürüldü.

DeAgLeMaNyAq
30.01.2013, 15:05
Giray Kaçar kadroya alındı.

Yuh 2 günlük idmanla maça mı çıkacak adam...

F.Levent Yavuz
30.01.2013, 15:09
Ligde hiçbir iddiamız kalmadı.

Adrian ve Colman nasıl kadroda olmaz anlamıyorum.

Faruk BERBER
30.01.2013, 15:15
Ligde hiçbir iddiamız kalmadı.

Adrian ve Colman nasıl kadroda olmaz anlamıyorum.

Kupada gruptan çıktığımız garanti gibi birşey çünkü :)

emre6167
30.01.2013, 15:16
Bu nasıl haber ya Celustka cezalı zaten.Adrian Colman da en önemli iki oyuncumuz dinlendirilmeleri normal malum Colman stoperde çok efor sarf etti!

Uğur Demircioğlu
30.01.2013, 15:17
İnşallah abdullah karmille giray oynar stoperde.sağda da zeki.

biltrabzon
30.01.2013, 15:23
Mustafa Yumlu takimdaki cakma stoperler dahil en kötüsü.Bu takim yillardir trabzonlu diye bazi yeteneksizleri barindirmak zorunda mi?Okan ,mehmet ipek,macit,hüseyin,hasan ücüncü,tayfun cora ve son olarak mustafa yumlu.Bizde istiyoruz Trabzonlu futbolcu ama fatih,gökdeniz gibi.

Furkan S.
30.01.2013, 15:31
Yuh 2 günlük idmanla maça mı çıkacak adam...

Bence 18 kişilik kadroya alınmaz ;) destek için gitmiş olabilir mi?

sametaydin
30.01.2013, 16:01
Kupada 2 maçımız var yanlış bilmiyorsam bu iki maçtan alınacak 1 puan bile bizi lider olarak çıkartır. O yüzden rahatız belki de bu yüzden bazı oyuncular alınmamış olabilir.

DeAgLeMaNyAq
30.01.2013, 16:07
Bence 18 kişilik kadroya alınmaz ;) destek için gitmiş olabilir mi?

Olabilir ama antrenman eksiği olan adamın oturup bu açığını kapatması lazım desteklik bir maç yok ortada...

burrows
30.01.2013, 16:14
tolunay hoca colman'i dinlendirdigine gore takimin en onemli elemanlarindan
biri olarak goruyor olsa gerek..senol gunes zamaninda uvey evlat muamelesi gore gore
adam futboldan sogumustu..

Öznur61
30.01.2013, 16:15
uff ya ne güzel maça gidecektim ablam sağolsun gidemiyorum off off :(

figirm
30.01.2013, 16:18
Artık bu gruptan çıkamamak mucize gibi birşey. Onun için Tolunay Hocanın kadro tercihi mantıklı.Ancak Sadri Şenerin 'Avrupa için bize kupa daha yakın gözüküyor. Tam durum netleşmedi ama durum Fenerbahçe ile final gibi gözüküyor' açıklamasından çok rahatsız oldum.Yarı finalde oynanacak maçları ve olası rakipleri çok hafife almış,oysa FB de biz de finali çantada keklik görebilecek durumda değiliz.Öyle düşünse bile bir kulüp başkanına bu açıklamalar ve rakipleri küçümsemek hiç yakışmıyor.Biri Trabzonu çantada keklik görse küplere bineriz.Yine benzer şekilde tam Eskişehirle oynayacakken Alper meselesinin sakız edilmesi de hiç şık olmadı.Bu adamı ya alacaktınız şimdiye kadar,ya da elinizi çekecektiniz. Bugün Alper iyi oynarsa mesele yok,kötü oynarsa al sana rakiplerin ağzına bir sakız daha.
Maça geline,bizim 12 puanla ve bu kadroyla ne oynayacağımız az çok belli.Savunmada sağlam,beraberliğe yatan bir oyun oynayacağız ki bu Tolunayın oyun karakterine de çok uygun.Daha çok sert ve sağlam oyuncuları seven bir yapısı var,çatırtılı bir maç olacaktır.Asıl düşünmesi gereken Eskişehir,kupada son şansları ama ligde de hafta sonu almaları gereken bir maçları var.Onlar da as kadro çıkmayabilirler,kaldı ki ligde de Pazartesi oynadılar.İşimiz çok da zor olmayacak diye düşünüyorum.

Furkan S.
30.01.2013, 16:20
Olabilir ama antrenman eksiği olan adamın oturup bu açığını kapatması lazım desteklik bir maç yok ortada...

Artık nasıl düşünülmüşse adam gidiyor :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12701-2D6M5S5D.jpg

titanic
30.01.2013, 16:28
Artık bu gruptan çıkamamak mucize gibi birşey. Onun için Tolunay Hocanın kadro tercihi mantıklı.Ancak Sadri Şenerin 'Avrupa için bize kupa daha yakın gözüküyor. Tam durum netleşmedi ama durum Fenerbahçe ile final gibi gözüküyor' açıklamasından çok rahatsız oldum.Yarı finalde oynanacak maçları ve olası rakipleri çok hafife almış,oysa FB de biz de finali çantada keklik görebilecek durumda değiliz.Öyle düşünse bile bir kulüp başkanına bu açıklamalar ve rakipleri küçümsemek hiç yakışmıyor.Biri Trabzonu çantada keklik görse küplere bineriz.Yine benzer şekilde tam Eskişehirle oynayacakken Alper meselesinin sakız edilmesi de hiç şık olmadı.Bu adamı ya alacaktınız şimdiye kadar,ya da elinizi çekecektiniz. Bugün Alper iyi oynarsa mesele yok,kötü oynarsa al sana rakiplerin ağzına bir sakız daha.
Maça geline,bizim 12 puanla ve bu kadroyla ne oynayacağımız az çok belli.Savunmada sağlam,beraberliğe yatan bir oyun oynayacağız ki bu Tolunayın oyun karakterine de çok uygun.Daha çok sert ve sağlam oyuncuları seven bir yapısı var,çatırtılı bir maç olacaktır.Asıl düşünmesi gereken Eskişehir,kupada son şansları ama ligde de hafta sonu almaları gereken bir maçları var.Onlar da as kadro çıkmayabilirler,kaldı ki ligde de Pazartesi oynadılar.İşimiz çok da zor olmayacak diye düşünüyorum.

Başkan kazanmak istediği maçı kazandırıyor besbelli.Oyuncularda onun direktiflerine göre top o,ynuyor. Komplo teorisi gibi geliyor ama ligin dibindeki bir takımın başkanı nasıl bu kadar emin olabilirki.

Emirhan Uludüz
30.01.2013, 16:33
Başkan kazanmak istediği maçı kazandırıyor besbelli.Oyuncularda onun direktiflerine göre top o,ynuyor. Komplo teorisi gibi geliyor ama ligin dibindeki bir takımın başkanı nasıl bu kadar emin olabilirki.

Liginde dibinde olabiliriz ancak, kadroyu bilgisayara yazsan birinci gelirmiş :D

titanic
30.01.2013, 16:35
tolunay hoca colman'i dinlendirdigine gore takimin en onemli elemanlarindan
biri olarak goruyor olsa gerek..senol gunes zamaninda uvey evlat muamelesi gore gore
adam futboldan sogumustu..

Bakış açınıza hayran kaldım doğrusu. Dinlendirmek mi? Şeol Hoca almayınca futboldan soğutuluyor,yeni hoca almayınca ise dinlendiriliyor.

Doğukan Uçan
30.01.2013, 16:35
bu macı kaybetmeyiz

titanic
30.01.2013, 16:36
Liginde dibinde olabiliriz ancak, kadroyu bilgisayara yazsan birinci gelirmiş :D

:) Kadroyu bilgisayara yazmak mı?İlahi

burrows
30.01.2013, 16:38
Bakış açınıza hayran kaldım doğrusu. Dinlendirmek mi? Şeol Hoca almayınca futboldan soğutuluyor,yeni hoca almayınca ise dinlendiriliyor.

hayran kaldiysan surekli beni takip et ne diyeyim.
icip icip buraya mi yaziyorsun nedir.yakinda senol gunes'in kapisina da dayanirsin.

titanic
30.01.2013, 16:41
hayran kaldiysan surekli beni takip et ne diyeyim.
icip icip buraya mi yaziyorsun nedir.yakinda senol gunes'in kapisina da dayanirsin.

:D birader sen de benim trabzonsporluluğumu sorgulamaya kalkışmazsan sevinirim.

Hamza Milet
30.01.2013, 16:45
Gaziantep lig maçina satilmissehirli yan hakem verildi .. bunlarin üstüne kimse durmuyor .. sürekli orta hakemi tartisiyoruz burda .. asil katiller yan hakemler .. önemli bir pozisiyonu ofsayt diye kesmek o kansizlarin elinde .. veya karsi taraf atak halindeyken ofsayt bayragi kaldirmamak haksiz yere ..

kaan61
30.01.2013, 16:45
....................... Onur ......................

Zeki ...... Mustafa ....... Abdullah ... Emerson

........ Soner....... Aykut ..... Sapara.....

........... Alanzinho ...... Olcan............

................... Janko .......................

Doğukan Uçan
30.01.2013, 16:47
http://d1301.hizliresim.com/15/y/jk8q4.jpg

Ronaldo ve irina akçaabat köfte yemeye gelmiş :D

DeAgLeMaNyAq
30.01.2013, 16:49
Şenol Hoca Volkan'ı kadroya almayınca arasında problem var deniyordu. Tolunay Hoca kadroya almayınca ne dememiz gerekiyor?

titanic
30.01.2013, 16:53
Şenol Hoca Volkan'ı kadroya almayınca arasında problem var deniyordu. Tolunay Hoca kadroya almayınca ne dememiz gerekiyor?

Yukarıda arkadaş açıklamış "dinlendiriyor" diyeceğiz.

Murat Acar
30.01.2013, 17:05
Kadroda 18 de kimler varmış merak ettim bilen varmı yada yazıldıysa göremedimde bi yazsa paylaşsa bizlerle..

Furkan S.
30.01.2013, 17:09
Kadroda 18 de kimler varmış merak ettim bilen varmı yada yazıldıysa göremedimde bi yazsa paylaşsa bizlerle..

Eskişehirspor kafilesinde olmayanlar:Tolga,Celustka,Emre,Volkan,Colman,Adria n.

Murat Altun
30.01.2013, 17:12
Gıcık oluyorum sevdiğim futbolcular kardoda olmayınca dİNLENDİRİLMEYEDE GICIK OLUYORUM
Adamlar Messi yi Ronaldoyu dinlendirmiyor yahu

Mert Pasa
30.01.2013, 17:13
Adrian?

Murat Altun
30.01.2013, 17:17
Bizim hala elenme şansımız var matematiksel olarak ve orta sahamızın en önemli iki oyuncusu kafilede yoklar

cemkılıç
30.01.2013, 17:18
Mustafa Yumlu takimdaki cakma stoperler dahil en kötüsü.Bu takim yillardir trabzonlu diye bazi yeteneksizleri barindirmak zorunda mi?Okan ,mehmet ipek,macit,hüseyin,hasan ücüncü,tayfun cora ve son olarak mustafa yumlu.Bizde istiyoruz Trabzonlu futbolcu ama fatih,gökdeniz gibi.

imza:alkış:

Ömer Sak
30.01.2013, 17:18
Gıcık oluyorum sevdiğim futbolcular kardoda olmayınca dİNLENDİRİLMEYEDE GICIK OLUYORUM
Adamlar Messi yi Ronaldoyu dinlendirmiyor yahu

Bence dinlendirilmeleri gayet mantikli. Her kupa maci haftasi lig macinda puan kayiplari yasiyoruz. Adrian ve Colman bu takimin en önemli iki oyunculari.

emre_93
30.01.2013, 17:40
eskişehire maça giden varmı ?

KemalisTS
30.01.2013, 17:53
Olcan ve Serkan daha çok teknik direktörümüzü yer ben diyeyim :)

ts_tuncay_ts
30.01.2013, 18:17
Bence bu maçta iyi oynayacaklar...Takım ve yönetim şenol hocanın gitmesi için ellerinden gelenleri yaptılar vede öyle oldu...Artık ruhsuz futbol oynayacaklarını düşünmüyorum...

Osman Arpacık
30.01.2013, 18:19
1 puan alırsak yeter bize

Osman Arpacık
30.01.2013, 18:27
1 puan yeter bize.

Evidence
arkadaşlar maç iddaa bülteninde yok mu? Ben mi göremiyorum?

Hamza Yilmaz
Emre kadroya alinmamis. Bu cocuk ne zaman sans bulacak? Halil kadroya aliniyorsa Emrenin alinmamasi haksizlik degil mi? Böyle maclarda oynayamayacaksa ne zaman oynayacak? Yoksa onu da mi dinlendiriyor hoca.

Yani Senol hoca olsaydi muhtemelen bir iki sayfa bu tip mesajlarla karsilasacaktik.

KemalisTS
30.01.2013, 18:29
Emre kadroya alinmamis. Bu cocuk ne zaman sans bulacak? Halil kadroya aliniyorsa Emrenin alinmamasi haksizlik degil mi? Böyle maclarda oynayamayacaksa ne zaman oynayacak? Yoksa onu da mi dinlendiriyor hoca.

Yani Senol hoca olsaydi muhtemelen bir iki sayfa bu tip mesajlarla karsilasacaktik.

Emre...Takımda en beğendiğim oyuncu,bu arkadaşın harcanması gerçekten beni üzüyor.

Kadir Aydın
30.01.2013, 18:38
Kadroyu gördükce icim ayim bayim oluyor.

cakalkerem
30.01.2013, 18:39
yenemesekte yenılmiyelım 1 puan işimisi görür

Ömer Sak
30.01.2013, 18:43
Fildişi Sahili Milli Futbol Takımı'nın Afrika Kupası kadrosundaki Zokora, Bamba ile sakatlıkları süren Emre, Tolga, Volkan, kırmızı kart cezalısı Celustka'nın yanı sıra Adrian ve Colman yer almadı.

Birdahakine salliyacaginiza biraz arastirin ;)

Cafer Bulur
30.01.2013, 19:44
Baslangic önemli,nasil baslarsak öyle gider.

Yeni hocalar genelde olumlu etki yapar,yarinda öyle olacagini düsünüyorum.

Colman ve adrian in antep macini düsünerek kadroya almamistir hoca,baska bir ihtimal yok.

Bir beraberlikle umarim liderligimizi garantilersek,lige yogunlasmamiz daha kolay olacaktir.

Istekli,agresif bir futbolla yarin bunu da basarabilecegimizi düsünüyorum.

FC-ST-PAULI-61
30.01.2013, 20:30
Yedeklerle cikariz insallah diyorum bosuna yorulmayalim diyorum ama bu eskisehirin gruptan cikmasini istemiyorum.

ts_ezer
30.01.2013, 20:34
Yedeklerle cikariz insallah diyorum bosuna yorulmayalim diyorum ama bu eskisehirin gruptan cikmasini istemiyorum.
adrian ve colman neden yok. bilen var mı?

Yunus Danışmaz
30.01.2013, 20:35
Sivasla mı oynuyorz şimdi yarı finalde.. Artık bizim için bence çok önemli olması lazım türkiye kupası, zira 2 şikeciyle oynucaz, yarı final ve finalde muhtemelen..

memozcan
30.01.2013, 20:38
inşallah eskişehiri yeneriz de gruptan antalya çıkar.. zira eskişehirsporun feneri yenebileceğini zerre düşünmüyorum..

memozcan
30.01.2013, 20:40
Fildişi Sahili Milli Futbol Takımı'nın Afrika Kupası kadrosundaki Zokora, Bamba ile sakatlıkları süren Emre, Tolga, Volkan, kırmızı kart cezalısı Celustka'nın yanı sıra Adrian ve Colman yer almadı.

Birdahakine salliyacaginiza biraz arastirin ;)

bu sene kulübümüzün en sık yaptığı dezenformasyon da bu oldu.. kadroya giremeyen sakat oluyo nedense .. nerede sakatlandı bilen duyan yok.. bir sonraki hafta şıp diye geçiyo sakatlık..

zaferyıldız
30.01.2013, 20:41
Bence Eskisehir belki AMA Antalya imkansiz febesi yenemez

Yasin Altuntas
30.01.2013, 20:42
Eğer Satılmışlar tur atlarsa 3 şikeci ve Trabzonspor yarı finalde olacak. Alayını bipliyeceğiz inşallah.

memozcan
30.01.2013, 20:48
Bence Eskisehir belki AMA Antalya imkansiz febesi yenemez

fenerin evindeki 45 maçlık serisini antalya bozdu..

Emirhan Uludüz
30.01.2013, 23:07
Antalya çıkıp yarı finalde feneri elerse finalde de bizi eler.

lazibere
30.01.2013, 23:23
Bu maç bizim için Hocamızın sahada futbolcular üzerinde etkisini görmekten başka bir anlam ifade etmiyor

ibrahim
30.01.2013, 23:33
Maç saatlerini hep bir saat erken yazıyorsun İbrahim. Hayırdır ?

:)

Düzelttim bu arada.

Bu pislig tv banada gicik herhalde. Ordan kopyaladim. :):)

gabriel omar
30.01.2013, 23:56
Hasan Batuhan götürülmüş mü Eskişehire ?Aykutun yerine oynar mı ağalar ne dersiniz ?

sessizkral_1
31.01.2013, 00:41
Tolunay hocanın tercihleri doğru colman ve adrian boşuna yorulacaktı

kupada gruptan rahat çıkarız

Berke6198
31.01.2013, 01:57
Anlaşıldı, Sivas'la karşılaşacağız.

Hürgün Aygün
31.01.2013, 04:49
Çıkmayı garantilemiş olsak da Tolunay Hoca ile ilk maçımız moral açısından önemli kazanmamız.İnşallah kazanırız.Bakalım bir sistem değişikliği olacak mı yarın...

asilhamsi
31.01.2013, 08:30
Yukarıda arkadaş açıklamış "dinlendiriyor" diyeceğiz.

Kesin Senol Hoca Tolunay hocaya demistir Volkan ı sakın kadroya alma diye:)

Doğukan Uçan
31.01.2013, 09:49
Trabzonspor-Sivasspor yarı final hayırlı olsun.

maç nerede olacak acaba

Ertan 51
31.01.2013, 10:04
SATILMIŞŞEHİR i yenip şikebahçenin karşısına Antalya'yı dikmemiz lazım,
yoksa şikebahçenin kucağına oturmaya alışık olan satılmışşehir feneri direk finale yollayacaktır.

Ayrıca Tolunay Hocamın lige moralli başlaması içinde yenmemiz lazım bu satılmışları,
istediğimiz kadar gurup birinciliği garanti olsa da ben çok önem veriyorum bu maça,
inşallah şikecileri yener kupanın dışına yollarız,çok istiyorum bunu.
Sözde biz yenmişiz de küme düşmüşler ya,
öyle bir kuyruk acısı daha yaşatmak acayip mutlu edecek beni.

Mehmet Cihan Kocaman
31.01.2013, 10:50
bize kendi forumlarında ana avrat küfür eden sözüm ona hakaret eden tek hücreli yaratıklar biz sizin gibi gs ye kendimizi satmadık,gs nin kesinlikle hayat arkadaşısınız siz ayrıca şikeden dolayı adı geçen bir kulupte değiliz sizin gibi,neyse uzun lafın kısası buyrun bekliyoruz hemde 4 gözle burasının neresi olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz oh be rahatladım http://www.eskisehirspor.com/forum/smileys/smiley17.gif asıl rahatlamyı hep beraber perşembe akşamı yaşayacağız.

Eskişehirli birinin yorumu. Duydunuz mu beyler, soruşturmada isimleri geçmiyormuş. Bizim adımız geçiyormuş.
Hani diyorlar ya trabzonluların kafası 12'den sonra çalışmıyor diye. Ben onu kabul ettim tamam da bunların aklı hiç çalışmıyor be :D :D

.................................................. ..........................

Tolunay Hoca her ne kadar as oyuncuları götürmese de ilk maçında mağlup olmak istemez. Hırslı oynayalım, baskı yediğimiz anlarda Yumlu topa gelişigüzel vurmazsa ve kontraya çıkarsak gol veya goller buluruz. Karmil oynar inşallah Yumlu'ya oranla topu oyuna daha iyi sokuyor.

İnşallah galip geliriz. Başarılar Fırtına!

asilhamsi
31.01.2013, 10:58
Eskisehirle her karsılastıgımızda Allahım ne yaptımda Trabzonun dusmanlıgını kazandım lanet olsun dedirtmeliyiz hem sahada hem tribunde.

Burçak
31.01.2013, 11:00
SATILMIŞŞEHİR i yenip şikebahçenin karşısına Antalya'yı dikmemiz lazım,
yoksa şikebahçenin kucağına oturmaya alışık olan satılmışşehir feneri direk finale yollayacaktır.

Ayrıca Tolunay Hocamın lige moralli başlaması içinde yenmemiz lazım bu satılmışları,
istediğimiz kadar gurup birinciliği garanti olsa da ben çok önem veriyorum bu maça,
inşallah şikecileri yener kupanın dışına yollarız,çok istiyorum bunu.
Sözde biz yenmişiz de küme düşmüşler ya,
öyle bir kuyruk acısı daha yaşatmak acayip mutlu edecek beni.

zaten dün akşam şikebahçe, hamidospor'u 0-0 lık skorla bir üst tura taşıyarak ileride karşılaşması muhtemel bir maçı daha garanti altına almış oldu. Bursadan çekiniyorlardı. o geleceğine vur ensesine al elindekini dedikleri hamidoları üst tura taşıdılar.
belkide ileriki tarihlerde şikebahçe ve onun hurilerine karşı mücadele etmek durumunda kalabileceğiz.

Mehmet Cihan Kocaman
31.01.2013, 11:16
güzel bir haber verelim. Avni Aker'in zemini yenileniyor.

Öznur61
31.01.2013, 11:17
Maç atv demi yoksa a haberdemi ??

Mehmet Cihan Kocaman
31.01.2013, 11:26
a haber

ALDENİRO
31.01.2013, 11:30
bu maçta önemli olan tolunay hocanın neşter vuracağı yerleri belirlemesi...

Tayfun
31.01.2013, 11:33

Haber güzel ama, çim yenileyip duruyoruz, çim yenilendikten sonra bakımı doğru düzgün yapılmıyor, resmen tarlaya dönüyor 3-4 ay sonra, Avrupa'da çimi yenilersin bakımını düzenli şekilde yaparsın, bizde ise çimi yenile ve kaderine terket anlayışı.

Ustaalioğlu
31.01.2013, 11:36

Ne güzel haber, gitti 350bin euro daha... Bu çimlere bakmakla sorumlu olanlar hiçi mi iş bilmiyor arkadaş...

evonon
31.01.2013, 11:52

maç nerede olacak acaba

Yarı final maçları bildiğim kadarıyla çift maç

Dawsofield
31.01.2013, 11:56
Haber güzel ama, çim yenileyip duruyoruz, çim yenilendikten sonra bakımı doğru düzgün yapılmıyor, resmen tarlaya dönüyor 3-4 ay sonra, Avrupa'da çimi yenilersin bakımını düzenli şekilde yaparsın, bizde ise çimi yenile ve kaderine terket anlayışı.

1461 de aynı sahada oynuyor, çim mi dayanır o sahada?

hodlu
31.01.2013, 12:07
Yeni umutlar,yeni heyecan ve yeni bir yolculuğa başlıyoruz. İki yüzlü insanların küçük çıkarları uğruna birbirlerinin ayağının kaymasını bekleyip sonra da timsah gözyaşları döktüğü pis bir düzende boş hayal peşinde koşuyoruz biz Trabzonsporlular. Ama herkes gibi bende yılmayacağım mücadelemi son nefesime kadar vereceğim. Çünkü benim için hayat bordo-mavi. Yok başka bir çıkar yol. Bu büyük camia son üç yılda her platformda yapılan bütün haksızlıkların hesabını soracaktır elbet. Sormassa yapacak bir şey yok, o zaman El-Fatiha....

isyan6161
31.01.2013, 12:14
Emre...Takımda en beğendiğim oyuncu,bu arkadaşın harcanması gerçekten beni üzüyor.

emre sakat ondan kadroya alınmadı ..

isyan6161
31.01.2013, 12:15

adam sakat alnınmadı kadroya bırakın artık su senolsporluluğu ya 20macda 24 puan alan butun rekorları kotu anlamda kıran teknık dırektorun ardından bırakın artık ağlayıp sızlanmayı ayıptır..

yaranozlu
31.01.2013, 12:24
Halili bir maç oynatma şansın var, bidaha oynatırsan silerim seni tolunay

hacka61
31.01.2013, 12:25
adam sakat alnınmadı kadroya bırakın artık su senolsporluluğu ya 20macda 24 puan alan butun rekorları kotu anlamda kıran teknık dırektorun ardından bırakın artık ağlayıp sızlanmayı ayıptır..

Avni Akerdeki çekirdekçilerdensin galiba, oturun aşşağa diye bağırıp bol bol küfür eden ve çekirdek çitleyen bir zat :D

Helal la sana çekirdekçi :alkış:

Öznur61
31.01.2013, 12:50
bakalım tolunay hocanın seçimlerine..

Hüseyin Başoğlu
31.01.2013, 13:04
7-1 in intikamını alır eskişehir...

SADECETRABZON61
31.01.2013, 13:07
Arkadaşlar Eskişehir fena halde kitlenmiş baya küfür duyabiliriz yeniliriz büyük ihtimal o nedenle panik yapmayalım.

Tayfun
31.01.2013, 13:18
1461 de aynı sahada oynuyor, çim mi dayanır o sahada?

1461'in ek olarak orada maç yapması daha da beter hale getirdi lâkin 1461 henüz piyasada yokken de Avni Aker'in çimlerinin halini biliyoruz. Bakım denen birşey yok tesislere gittin mi bilmiyorum ama idman sahalarının çimleri de içler acısı.

Öznur61
31.01.2013, 13:22
çizgili forma giyecekmişiz

Ömer Sak
31.01.2013, 13:24
2gün'de cok sey degisecegini sanmiyorum insAllah en azindan bir beraberlik aliriz. Takimin en önemli 2 oyuncusundan yoksun oyniyacagiz. eskisehirspor deplasmani herzaman zordur.

Öznur61
31.01.2013, 13:31
ESKİŞEHİRSPOR - TRABZONSPOR / MUHTEMEL 11'LER

http://www.61saat.com/haber/eskisehirspor---trabzonspor--muhtemel-11ler-36853.html

Faik Yılmaz
31.01.2013, 13:35
Dün Antalya aldığı galibiyetle puanını 9 a yükseltti......

Bugün Eskişehir maçından bir berabaerlik kotarırsak tamam sorun yok.....

Ama yenilirsek Eskişehirinde 9 puanı yapıyorki son maça göre 3.olup kupaya devam edememe ihtimalimiz bile var......

Murat Acar
31.01.2013, 13:39
bu maçı bi şekilde almamız gerek .Hem Yeni hocanın hemde takımın kendine güveninin tekrardan gelmesi için Maçın Galibiyetle kapanmasından başka çaresi yok...Bugün Satılmış şehire gitmişken alper transferinide bitirip dönseler bari...

Mert'
31.01.2013, 13:43
2 günde bişey değişmez yine halil falan kafayı sıyırtır hafta sonu anlarız değişme varmı takımda

toksoy61
31.01.2013, 13:52
gruptan çıkmamız garanti değil ki şimdiden liderlik hesapları yapıyorsunuz. eskişehire yenilirsek puanlar 12-9-9 olur. eskişehir son maçta mersini yener 12 eder, son maçta antalya ile oynayacağız. bize ters gelen bir takım eğer yenilirsek antalya çıkar biz eleniriz. herkes sanki sivas ile garanti olmuş gibi hesap yapıyor ama yanılıyorlar...

Emrah Akcagöz
31.01.2013, 13:53
Bizim taraftara göre Karabüke'e 5, Elazığa'a 5 atıyorduk ancak sonuç ortada. Eğer son maçlardan sonra 3'lü averaja kalırsak işimiz zor.

Hürgün Aygün
31.01.2013, 13:55

maç nerede olacak acaba
Yarı finaller de rövanşlı olacak biri bizim sahamızda biri onların sahasında oynanacak...

61_Hasan_69
31.01.2013, 13:56
Kupa finalinin nerede oynanacağı bellimi ?

hacka61
31.01.2013, 13:59
Türkiye Kupasında 3 lü averaja kalınırsa aralarındaki maçlara mı bakılacak yoksa genel averaja mı bilen varmı?

Cihad Varlı
31.01.2013, 14:00
Ne olursa olsun kazanmamız gerekiyor. Moral, güven açısından önemli.

Yunus Emre AYAZ
31.01.2013, 14:00
Ne güzel haber, gitti 350bin euro daha... Bu çimlere bakmakla sorumlu olanlar hiçi mi iş bilmiyor arkadaş...

parayı akp'den alsınlar tayyip il kongresini çimlerin üstüne 20bin kişi oturtup yaptı çimlerin anasını ağlattı.

şimdi gelsin versin parayı.

ANIL
31.01.2013, 14:01
.....................onur
zeki.......yumlu........karmil.....emers
...................aykut
............sapara......soner
yasin................................olcan
....................vittek

Soner Kurt
31.01.2013, 14:06
.....................onur
zeki.......yumlu........karmil.....emers
...................aykut
............sapara......soner
yasin................................olcan
....................vittek

E hani soner sakattı

yaranozlu
31.01.2013, 14:13
parayı akp'den alsınlar tayyip il kongresini çimlerin üstüne 20bin kişi oturtup yaptı çimlerin anasını ağlattı.

Şöyle haberleri yazmayın lütfen. Ne güzel bilmiyorduk. Sövmekten bıktık. Hırsızların cezasını biz çekiyoruz.

hacka61
31.01.2013, 14:14
Türkiye Kupasında 3 lü averaja kalınırsa aralarındaki maçlara mı bakılacak yoksa genel averaja mı bilen varmı?

yaranozlu
31.01.2013, 14:15
Bu maçı yenilirsek son maçın ne kadar önemli olduğunu bilmeyen var mı?

FC-ST-PAULI-61
31.01.2013, 14:18
Bu maçı yenilirsek son maçın ne kadar önemli olduğunu bilmeyen var mı?
Bu Maci yenilirsek nolacak ki Antalyayi deplasmanda 3-2 yendik,kendi sahamizda onlara 0-1 yenilsek bile yine cikmiyormuyuz Gruptan ?
Bilmedigim icin soruyorum.

Emrah Akcagöz
31.01.2013, 14:19
Bu Maci yenilirsek nolacak ki Antalyayi deplasmanda 3-2 yendik,kendi sahamizda onlara 0-1 yenilsek bile yine cikmiyormuyuz Gruptan ?
Bilmedigim icin soruyorum.
O zaman 3'lü averaja kalıyor bildiğim kadarı ile.

Ertan 51
31.01.2013, 14:24
7-1 in intikamını alır eskişehir...
Hüseyinim seni 2 sefer kınıyorum,hem de son sürat :)
1-İntikam falan alamazlar biz yeneceğiz.
2-eskişehir değil SATILMIŞŞEHİR;)

Cihad Varlı
31.01.2013, 14:25

Kasıtlı yapmışlardır kesin, içeride ki maçları kaybedelim diye.

hacka61
31.01.2013, 14:31

cem1990
31.01.2013, 14:33
Berabere biter.

memmedaga
31.01.2013, 14:34
3 sifi satilmislar alir

yorumsuz6117
31.01.2013, 14:34

Üçlü averaja bakılıyor diye biliyorum.

Tayfun
31.01.2013, 14:39
Tolunay Hoca ile inşallah iyi bir başlangıç olur, moral açısından ileride lazım olabilecek bir galibiyet olarak görüyorum.
Şikeci yandaşlarını saf dışı bırakmak ayrı bir güzel olur.

Unutmadan ekleyeyim;

Hiç mi paranız yoktu?
Şerefiniz kayboldu
Bugün armayı satan, anladınız siz onu . . .
Bu şehir başka şehir satılmış eskişehir !

kürşat61
31.01.2013, 14:39
İnşallah Vittek mittek oynamaz

memmedaga
31.01.2013, 14:42
mac hangi kanal

Öznur61
31.01.2013, 14:43
mac hangi kanal

a haber

memmedaga
31.01.2013, 14:43
a haber
eyvallah

DeAgLeMaNyAq
31.01.2013, 14:53
Önceki sayfalara bakarsanız üçlü averajdaki tüm ihtimalleri paylaştım...

http://i.imgur.com/Ss85kGE.jpg

yorumsuz6117
31.01.2013, 14:56
1 Puanı alalım bitirelim şu işi.