PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Eskişehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Full HD
31.01.2013, 23:28
bana tv'siz,telefonsuz,internetsiz,radyosuz bi yer lazım...

Hmmmmm Trabzonda olsan cik bir zirveyede kur cadirini derim ama Istanbulda biraz zor.Kimsesis bir ada falan varsa oraya git renktas.

titanic
31.01.2013, 23:28
bamı dedun...

evet internetsiz telefonsuz bir yer aramıyor muydunuz?İşte kendi eviniz.

hyasin61
31.01.2013, 23:30
Tanju Eren ‏@tanjueren
Sadri Başkan inşallah parası yüzünden Şenol Güneş ve Nevzat Şakar'ın veto ettiği forvet transferini yapar yarın. AMİN. Lütfen.

leons61
31.01.2013, 23:30

etrafta olduktan sonra bi şekilde takip ederuk işte renktaş...duramıyoruz bakmadan ömür boyu çekecez işte..

OnurKul
31.01.2013, 23:31
Bu ne ya yarı sezon gitti. Hadi len Nijerya

Sesli güldüm :D

Oğuzhan
31.01.2013, 23:33
Zokora yok orada top çıkaramıyoruz o bölgeden ileriye. Zokora oynayınca ileri çıkmıyor diyordunuz ama takım çıkıyordu Zokora çıkamıyordu. Şimdi kimse çıkamıyor. O bölgede tecrübeli ve oyunu rahata taşıyacak oyuncu eksikliği çok bariz.

leons61
31.01.2013, 23:34
Hmmmmm Trabzonda olsan cik bir zirveyede kur cadirini derim ama Istanbulda biraz zor.Kimsesis bir ada falan varsa oraya git renktas.

olmuyor renktaş olmuyor...takım ne durumda olursa olsun takip etmek zorundayım sanki...

titanic
31.01.2013, 23:34
etrafta olduktan sonra bi şekilde takip ederuk işte renktaş...duramıyoruz bakmadan ömür boyu çekecez işte..

Tek derdin bu olsun renkdaş. Ama zaman geçtikçe ve böyle oldukça ilgimiz de azalmıyor değil.

edimurphy_61
31.01.2013, 23:35
Tanju Eren ‏@tanjueren
Sadri Başkan inşallah parası yüzünden Şenol Güneş ve Nevzat Şakar'ın veto ettiği forvet transferini yapar yarın. AMİN. Lütfen.

Etmaaaaaaaaaaaaaa..... Gece gece verme şunu yaaa :D

Full HD
31.01.2013, 23:36

Ev bile garanti yer degil.Coluk cocuk veya esi belki internet ve televizyon gibi seylerden faydalanmak istiyor.

Saygilar

Full HD
31.01.2013, 23:38
olmuyor renktaş olmuyor...takım ne durumda olursa olsun takip etmek zorundayım sanki...

Eeee ozaman hastaligi göze alip sevmeye yani takip etmaaa devam.Hepimiz öyle degilmiyiz? Habu Trabzon adami genc yasta eldurur Allah korusun.

U.Sadıkoğlu
31.01.2013, 23:42
Şenol Güneş gidecek dertler bitecek heee la heeee..

Şenol Güneş bu takıma top oynatamıyor.. La heeeeee laaaa he...

Şenol Güneş ile başarı imkansız laaa heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee la heeeeeeeeeeee.

leons61
31.01.2013, 23:42
kupanın finali nerde ya hakikaten belli değilmi az önce öyle yazmıştı bi renktaş...

titanic
31.01.2013, 23:43

imza

ylmzince
31.01.2013, 23:43
maç sonu röportaj için link varmıdır

titanic
31.01.2013, 23:44
kupanın finali nerde ya hakikaten belli değilmi az önce öyle yazmıştı bi renktaş...

anadoluda olur büyük ihtimalle çorum nasıl mesela

Çağatay_

Aynı hastalığa ben de yakalanmış durumdayım. Sınav, ders, iş, gezme, tatil vs hiç farketmiyor.

Her maçı izliyorum ve durum vahim :D

hodlu

Anladıklarında iş işten geçmiş olacak ama kime faydaaaa... Bu taraftar onunla rüya'ya dalmıştı şimdi uyandı...

HOPA'LI TS'Lİ
31.01.2013, 23:45
Bu gruptan 1. çıkarız, rahat olun. Tolunay Hoca'nın maç sonu özgüven dolu konuşmaları yeter. Zeki sakatlanmasa maçta yenilmezdik. Güzel günlere hep birlikte hazırlanalım. Pazar günü 16.00'da Avni Aker'i dolduralım. Gün birlik beraberlik günüdür. İyi geceler....

leons61
31.01.2013, 23:47

şenol güneş gidince herşey düzelmeyecekti zaten....biz bu süreci hep yaşıyoruz bunu farkedin artık...şenol hoca gelir şampiyonluğa oynarız...sonra yıpranmaya başlar kan değişikliği lazımdır.kendisininde buna ihtiyacı vardır...sonra yine gelir yine şampiyonluğa oynarız...bu yaşıma kadar hep bunu gördüm...şenol hocayla hep bişeyler yaptık ben yaşım itibariyle başka bişe görmedim...

U.Sadıkoğlu
31.01.2013, 23:49
şenol güneş gidince herşey düzelmeyecekti zaten....biz bu süreci hep yaşıyoruz bunu farkedin artık...şenol hoca gelir şampiyonluğa oynarız...sonra yıpranmaya başlar kan değişikliği lazımdır.kendisininde buna ihtiyacı vardır...sonra yine gelir yine şampiyonluğa oynarız...bu yaşıma kadar hep bunu gördüm...şenol hocayla hep bişeyler yaptık ben yaşım itibariyle başka bişe görmedim...

İşte bu klüp yıllardır böyle bu anlayış ile yönetiliyor.. Neden sabır diye bir kavram yok bizde anlamıyorum.. Hoca istifa etmemiş olsaydı hala ana bacı dümdüz gidiliyordu her yerde...

Berke6198
31.01.2013, 23:49
Aynı tas aynı hamam...

leons61
31.01.2013, 23:50
anadoluda olur büyük ihtimalle çorum nasıl mesela

eyii.çorum olacaksa ilçelerde de olabilir farketmez beldede olabilir.Antalyadan bi belde yazardım mesela ama ceza yeme ihtimalim doğar.

serdaracıl
31.01.2013, 23:51

Hep aynı hatayı yapıyoruz. Başarısızlık varsa hocaların etkisi yüzde 5-10'dur. Sadece bu etkeni değiştirip geri kalanları düzeltmeden basarı gelir saniyoruz. Tolunay hoca için de boyle olacak. Ama mümkün olduğu kadar yanında olmalıyız

titanic
31.01.2013, 23:52

Zaten trabzonsporda şenol hocanın öncesi yoktur.Hep Şenol Hocayladır. Aslında hiçbir zaman yıpranmaz, koskoca İstanbul basını yıpratamadıki bir futbol takımı yıpratabilsin.Ama şu bır gercek Şenol Hocanın sevmeyenı yoktur ama kıskananaı çoktur.Bana göre son trabzonspor yolculuğunda onu yönetim kıskandı, isim yapmasını sevilmesini hazmedemediler. Şampıyon kadroyu dağıttılar. Yerine transfer yapsaydı dıyen bazı idrak yoksunları var.Arkadasım bır tane ıkı tane oyuncun gıder de transfer yaparsın. Yenı gelen olan sısteme uyum sağlar.Sen yönetici olarak sistemi çökertirsen, kötü gidişattan mesul olursun.

serdaracıl
İnşallah Tolunay hoca başarılı olur

vampir
arkadaşlar bu takımda yasin ve kaplumbağa gibi ağır olan çalım atamayan henrugie kesinlikle oynayamaz şenol güneşten kaptıkları geriye yaslanma devam ediyor aykut iyiydi yüreğiyle oynuyor janko çok kaliteliama kanat akınları olmayınca beslenemediği için faydasız gibi gözüktü koy jankoyu gs ye bak nasıl her maç sıralıyor goleri takım bitik bizim olcan ı beyenmedim sonerse hala ürkek tedirgin kendine güvensiz sanki büyük takım futbolcusu değil gibi geldi bana zeki canla başla oynadı şu yöönden bakalım takım artık kız gibi oynamıyor hırslı sert erkek gibi oynuyorlar kanatlar acil alanzinho ve olcanla desteklenmeli forvet arkası adrian olmalı orta saha sapara aykut güzel dirençli olmuş

Kadir Aydın
31.01.2013, 23:54
Siz olayi anlamadiniz gençler. Aslinda anladiniz da kendinize göre egleniyorsunuz işte. Gün sizin gününüz vurun bakalim.

titanic
31.01.2013, 23:56
Siz olayi anlamadiniz gençler. Aslinda anladiniz da kendinize göre egleniyorsunuz işte. Gün sizin gününüz vurun bakalim.

nasıl yani

burrows
31.01.2013, 23:56
ideal kadronun yarisinin olmadigi bir maca dayanarak tolunay hocayi elestirmeye baslayan komedyenleri allah forumdan eksik etmesin..sizler olmasaniz gulecegimiz yok:)

vampir
31.01.2013, 23:59
5 dk ya gelicem yazın bakalım kadrolarınızı

Yaşar
01.02.2013, 00:01
Bu forvetlerle bu sene nasıl bitecek yahu?
Takım kötü gitmeye başlayınca şans da seni terkediyor...
Elazığ maçında Sİnan'ın attığı gol, bugün Zeki'nin şanssız sakatlığı ve ardından onun bölgesinin eksikliğinden kaynaklanan gol...

Berke6198
01.02.2013, 00:02
Afrika Kupası ayağına, bir defansif orta sahamızı bir de stoperimizi yediler arkadaş...

ALDENİRO
01.02.2013, 00:02
http://www.haberts.com/transfer-haberleri/trabzonspor-taraftarinin-goz-bebegi-transfer-edilecek-mi-h10746.html

sadri başkan yüzde 41 oy almıştır.sizde oy kullanın...

titanic
01.02.2013, 00:04
ideal kadronun yarisinin olmadigi bir maca dayanarak tolunay hocayi elestirmeye baslayan komedyenleri allah forumdan eksik etmesin..sizler olmasaniz gulecegimiz yok:)

Yine siz denk geldiniz ama yazmadan edemeyeceğim.İdeal kadroyu nereden bılıyoruz? BU cıkanlar ideal kadro olamaz mı? Sanki hocanın daha önce maçını izlemiş gibi savunmanız da çok manidar. Belki hocanın kafasında oynatmadıkları yedektir. Hiç kimse takımın üstünde değildir

Uğur Ö.
Bir antremanda Tolunay Hocanın takıma neşter vurmasını bekleyen zeki(!) arkadaşları görüyorum ve gülüyorum.

Berke6198
http://www.haberts.com/transfer-haberleri/trabzonspor-taraftarinin-goz-bebegi-transfer-edilecek-mi-h10746.html

sadri başkan yüzde 41 oy almıştır.sizde oy kullanın...

Adam alırlarsa 1461'den alırlarmış ? :)

leons61
01.02.2013, 00:05
yusuf a takımamı alınacakmış..he alınsında kulübede çürüsün..bence abdullahı da geri göndersinler futbolu unutmamış olur.

burrows
01.02.2013, 00:05
benim ideal kadrom:

.........................onur................
zeki............bamba.......giray.........emerson
..............................zokora.............. ................
......................colman..........adrian...... ....................
volkan............................................ ............olcan
...........................janko.................. .......................

yabanci kisitlamasi olmasa zeki'nin yerine celu'yu tercih ederim..yense de yenilse de uc bes mac araliksiz bu kadroda israrci olurdum..

Kadir Aydın
01.02.2013, 00:06
Sagolsun yönetim ve şenol hocamiz öyle bir moloz yigini birakti ki elimize sahada gördükce midem kalkiyor.

Berke6198
01.02.2013, 00:06
yusuf a takımamı alınacakmış..he alınsında kulübede çürüsün..bence abdullahı da geri göndersinler futbolu unutmamış olur.

Birisinden alınacağı konusunda net bir bilginiz mi var ? Yoksa aynı haberi mi okuduk ? Çünkü haberde alınacak denmiyor. Alınabilir deniyor. Eğer alınmazsa zaten sezon sonuna kadar 1461'de aynı sürat devam.

Emre GÜRDAL
01.02.2013, 00:07
5 dk ya gelicem yazın bakalım kadrolarınızı

Şenol guneş,zeki,cemil usta(dözer),giray,abdullah ercan,ali kemal denizci,colman,serdar bali,necmi perekli,fatih tekke,şota arvaledze...

Nasil oldumu hocam bu kadro?

leons61
01.02.2013, 00:09
şuan 1461 den tek gelecek adam sercandı...diğer birkaç topçu sezon sonu alınabilir.

Berke6198
01.02.2013, 00:09
Şenol guneş,zeki,cemil usta(dözer),giray,abdullah ercan,ali kemal denizci,colman,serdar bali,necmi perekli,fatih tekke,şota arvaledze...

Şota, Fatih ve Colman için ruhları yeter diyemeyeceğim, onları aynı kefeye koyuyorum. Ama şu geri kalanların ruhu yeter :)

leons61
01.02.2013, 00:10

iyi iyi de dobiyide yazsaymışın daha eyiymiş.

Uğur Ö.
01.02.2013, 00:12
Şota, Fatih ve Colman için ruhları yeter diyemeyeceğim, onları aynı kefeye koyuyorum. Ama şu geri kalanların ruhu yeter :)

Şota için ruhu yetmez derken?

Berke6198
01.02.2013, 00:13
Şota için ruhu yetmez derken?

Şota çok uzun durmadı, Şota'yı yakından tanıyorum, onun için Şota'yı biliyorum. Trabzonspor'u çok sevdiğinide biliyorum, ancak daha uzun oynayanların ruhuna güveniyorum. Şota'da ruhtan çok, yetenek ağır basıyor.

Uğur Ö.
01.02.2013, 00:14
Şota çok uzun durmadı, Şota'yı yakından tanıyorum, onun için Şota'yı biliyorum. Trabzonspor'u çok sevdiğinide biliyorum, ancak daha uzun oynayanların ruhuna güveniyorum. Şota'da ruhtan çok, yetenek ağır basıyor.

Yakından tanıyorum derken açarmısın merak ettim.

burrows
01.02.2013, 00:15

profildeki yasin dogruysa,
adam bizde oynarken piyasada yoktun yakindan nasil taniyorsun..kasetlerden mi izledin.

Berke6198
01.02.2013, 00:15
Yakından tanıyorum derken açarmısın merak ettim.

Amcamın yakın arkadaşı, bu vesileyle kendisiyle çok oturup, görüşüp konuşmuşluğum var.

Berke6198
01.02.2013, 00:16
profildeki yasin dogruysa,
adam bizde oynarken piyasada yoktun yakindan nasil taniyorsun..kasetlerden mi izledin.

Diklenmeden önce cevabımı okumanızı beklerdim.

vampir
01.02.2013, 00:18
benim ideal kadrom:

.........................onur................
zeki............bamba.......giray.........emerson
..............................zokora.............. ................
......................colman..........adrian...... ....................
volkan............................................ ............olcan
...........................janko.................. .......................

yabanci kisitlamasi olmasa zeki'nin yerine celu'yu tercih ederim..yense de yenilse de uc bes mac araliksiz bu kadroda israrci olurdum..
renkdaş kadro iyi sadece canı istediğinde oynayan colmanda sıkıntı var onun yerine lanzinho olsa daha iyi olur gibi

leons61
..........................onur.................... ..
zeki......giray.......karmil(bamba)......cech
volkan......colman(zoko)........adrian...olcan
............emre........vittek.................

soner-janko-alan-tolga--celu-yumlu falan yedek
(gelecek sezon:göksu-yusuf a takıma alırım)

emerson,serkan,halil,yasin,sapara,henrik,aykut hiç düşünmeden gönderirim.

cerebrum
kan değişikliği değil kalp değişikliği lazım... tek yol budur... sadri şener yeter artık...

vampir
01.02.2013, 00:21

KADRO OLMAMIŞ HOCAM girayı çok düşündünmü ogün on basar giraya ayrıca colmanda olmamış onun yerine ünal yada simkoviak daha yerinde olurdu

ergişi
01.02.2013, 00:22
Çoğu yorumu oluyorumda sinir olmamak elde değil... Hala Şenol hoca gitti ne oldu diyenler var, o kişiler eminim takım yenilince şikeciler ve şikecilerin uzantısı takım taraftarları kadar sevinmişlerdir. Duyanda Şenol hocayı kulübü basıp taraftar istifa ettirdi sanacak, küme düşüyoruz millet farkındamısınız?

Şenolgüneşspor mu Trabzonspor mu burası?

Gadro yederli diyenler N'doye, Jaja, Teofilo gibi adamları veto edip ne kadar moloz varsa takımda topladılar, öyle bir enkaz yarattılarki en az 2 senemizi bitirdiler, bu muhteşem tablo ile gurur duyun...

En azından Zeki sakatlanıp çıkana kadar rakip takımın pozisyonu yoktu

henri, aykut, halil, viddek, sapara, adrian bunları elden çıkarmaya uğraşacaklarına ilk 11 oynatanlarıda ayrıca tebrik etmek isterim

U.Sadıkoğlu
01.02.2013, 00:25
Tolunay hoca başarılı olur inşallah..

İnşallah olur..

Ama Tolunay hoca Şenol Güneş gibi siyasete ince ayar verebilecek mi ? Yukarıya laf dokundurabilecek mi ?

vampir
01.02.2013, 00:26
..........................onur.................... ..
Zeki......giray.......karmil(bamba)......cech
volkan......colman(zoko)........adrian...olcan
............emre........vittek.................

Soner-janko-alan-tolga--celu-yumlu falan yedek
(gelecek sezon:göksu-yusuf a takıma alırım)

emerson,serkan,halil,yasin,sapara,henrik,aykut hiç düşünmeden gönderirim.
bu kadro fena değil benim kadroma yakın ama neden kimse alanzinhoya yer vermez kadrosunda alanzinho hızlı adam eksilten gol pası veren gol atan karşı kalaye en çabuk giden futbolcu illa eşşek gibi koşup presmi yapması lazım kadroya girmesi için

yalniz adam
01.02.2013, 00:29
gayseri ııııh ıh...gibi...

leons61
01.02.2013, 00:30
bu kadro fena değil benim kadroma yakın ama neden kimse alanzinhoya yer vermez kadrosunda alanzinho hızlı adam eksilten gol pası veren gol atan karşı kalaye en çabuk giden futbolcu illa eşşek gibi koşup presmi yapması lazım kadroya girmesi için

alanda olabilir ama yedek bekleyip 2.yarı girince daha etkili diye düşünüyorum...ortasahadaki yazılı topçular iyi olursa 2.yarı topçusu olur.ama tabi formsuzlk olursa alanla başlanabilir

Kadir Aydın
01.02.2013, 00:30
Tolunay hoca başarılı olur inşallah..

İnşallah olur..

Ama Tolunay hoca Şenol Güneş gibi siyasete ince ayar verebilecek mi ? Yukarıya laf dokundurabilecek mi ?

Siyate laf sokmak spor adaminin isi mi yönetimin isi mi?

BEYTEKİN61
01.02.2013, 00:34
bu takım ne zaman düzelecek...tekrar sil baştan başlıyoruz. yaz boz tahtası gibi... tekrar henriqe ısrarı.... ve daha bir sürü şey...

sametaydin
01.02.2013, 00:35
Ben henriqeyi iyi bulmadım. Henriqenin yerine giren olcan ise çok daha berbattı. Mustafa berbattı. Oyuncuların oyun anlayışını çok beğendim. Mücadele iyiydi. Toprakipteyken mücadeleci bir oyun sergiledik. Vurdumduymaz oyuncu yoktu ve takım daha iyi pres yaptı top rakipteyken uyumadılar en azından.

Değinmek istediğim bir konu var paslaşarak çıkmaya çalışan bir takım hüviyetinde oynayabilsek çok şeyler değişecek. Mustafa savunmada aldığı her topu ileri şişirerek hemen hemen tüm topları kaybetti zaten yediğimiz golde de rakibe asist yaptı. Mustafada ısrar etmenin anlamı yok takıma yarardan çok zarar vermeye başladı. Maçı izleyenler mustafanın maçta en az 10 topu ileri şişirerek rakibe teslim ettiğini görmüşlerdi.

Oyuncularda sanırım bir güç problemi var. Ben bunun da zamanla çözüleceğini düşünüyorum. Yalnız savunma ve hücum hattındaki sıkıntılar giderilirse bu takım iş yapacaktır.

messi_61
01.02.2013, 00:35
-------------------onur-------------

zeki--------bamba-----giray------yusuf

Alanzinho----zokora----sapara----olcan

-------------------adrian----------------------

------------------vittek-----------------------

vampir
01.02.2013, 00:36
1-emerson (kız gibi oynar hiçbir ikili mücadelede olmaz ) 2-cech-3vittek-henrugie(takımdaki en yeteneksiz futbolcu brezilyada sokaktan adam lasan çalım atabilir ama henrugie çalım atamaz kaplumbağa gibi ağır kendini kaldırmaz gol hiç atamaz )5-yasin(artistin teki büyük takım futbolcusu değil)6-halil(kazma) 7-colman-(canı isterse oynar istemesse ruh gibi dolaşır sahada yani herşey onun keyfine kalmış) 8-serkan (miadını doldurdu göbek bağladı fayda vermez yan gelip yatar parasını alır ) 9-tolga-(yeteneksiz şöyle diyim oyun okuyamaz karşı takım atak yaptımı ne zaman açılacağını bilmez 5 metre boyu var ama yan topa çıkmaz karşı karşıya pozüsyonlarda refleksleri sıfır oyunu hızlı oynama sıfır kısacası yeteneksiz saatli bomba )

Hasan Cubukcu
01.02.2013, 00:38
bu saatden sonra bize ancak destek cikmak fayda getirir yoksa felakete sürükleniriz , cok dikkatli olmamiz gerekiyor !!

edimurphy_61
01.02.2013, 00:38
Eyyy gidii Dame N'doyee ........

U.Sadıkoğlu
01.02.2013, 00:39
Siyate laf sokmak spor adaminin isi mi yönetimin isi mi?

Siyaset senin hakkını gasp ediyorsa , o iş herkesin yetkisi ne kadarsa o bağlamda sorumluluğundadır.

Taraftarmısın gidersin sandığa tepkini verirsin.

Şenol Güneş Trabzon'lu ve Trabzonsporlu biri olmanın sorumluluğunu taşıyarak bunları yapıyordu.

Sadri Şener'de göstermelik bişeyler yapmış ama hiç gidipte siyasetten hesap soramadı nedense...

leons61
herkes alber boduk diyorda bu esk.deki erkan zengin denen topçuyu bir ben beğeniyrum herhalde bu memlekette..nasi bu adam eyi değilmi ya

vampir
-------------------onur-------------

zeki--------bamba-----giray------yusuf

Alanzinho----zokora----sapara----olcan

-------------------adrian----------------------

------------------vittek-----------------------
işte kadro budur ama bu kadroda kanatlar çok iyi çalışacağı için forvette jankoda olablir ne olsa tventede gol kralı olmuç hemen porto kapmış 3 kere avusturyada yılın futbolcusu seçilmiş firstklass bir futbolcudur janko

Berke6198
01.02.2013, 00:41
Eyyy gidii Dame N'doyee ........

Bizim başkan onunlada hatıra fotoğrafı çektirmişti değil mi ? :)

Bordo_MaviM_61
01.02.2013, 00:43
Emerson tabi kız gibi oynar!..
Adam alınırken sakat değil miydi?
Sakat sakat oynamıyor mı?
Sert mücadelelere girip sakatlığını mı nüksettirip ekmek parasından olsun adam?
Adam ürkek çekingen oynuyor bildiğin..

edimurphy_61
01.02.2013, 00:45
Bizim başkan onunlada hatıra fotoğrafı çektirmişti değil mi ? :)

evet vardı onunlada bi albümü :)

vampir
01.02.2013, 00:51
Arkadaşlar düşündümde afrikadan sağlam 5 siyahi alsak bir tanede alex hagı tarzı paraya kıyıpta bir orta saha meastro alsak gerisinide tüm karadeniz hatta tüm türkiye araştırılarak sadece trabzonlu olan en yetenekli gençleri bulsak (ne olsa trabzonlu yüreği ile delikanlı gibi mertçe oynar para için yada takımı kullanıp basamak olarak satmaz ) kötümü olur başkan olsaydım böyle bir şey uygulardım 5-6 afrikalı ama tabi araştırıp emenike lualua vb tarzda alsan afrikadan en fazla 2-3 milyon ueroya biter bi tanede klass ortasaha beyin görevini üstlenecek futbolcu onada 9-10 milyon versen mükemmel bir kadromuz olurdu

vampir
01.02.2013, 00:52
Emerson tabi kız gibi oynar!..
Adam alınırken sakat değil miydi?
Sakat sakat oynamıyor mı?
Sert mücadelelere girip sakatlığını mı nüksettirip ekmek parasından olsun adam?
Adam ürkek çekingen oynuyor bildiğin..
bravo kardeşim görmüşün olayı aynen katılıyorum

Kadir Aydın
01.02.2013, 01:00
Siyaset senin hakkını gasp ediyorsa , o iş herkesin yetkisi ne kadarsa o bağlamda sorumluluğundadır.

Taraftarmısın gidersin sandığa tepkini verirsin.

Şenol Güneş Trabzon'lu ve Trabzonsporlu biri olmanın sorumluluğunu taşıyarak bunları yapıyordu.

Sadri Şener'de göstermelik bişeyler yapmış ama hiç gidipte siyasetten hesap soramadı nedense...

Tamam o zaman her maca cikan onbirden siyaseti sorgulamasini bekleyelim. Onlarin da sorumlulugunda bu mantikla.

Sahadaki oyuncu, takimin hocasi kendi isini yapsin. Kendi isine odaklansin. Onlarin sorumluluk alani 100 x 64 ebatlarindan olusuyor.

Sorulmasi gereken bir hesap varsa taraftar soracak o hesabi nasil olsa.

kursat1313
01.02.2013, 01:02
herkes alber boduk diyorda bu esk.deki erkan zengin denen topçuyu bir ben beğeniyrum herhalde bu memlekette..nasi bu adam eyi değilmi ya

çok iyi topçu bizdeki olcandan da yasinden de daha iyi

Mustafa Umut
01.02.2013, 01:33
Aynı tas aynı hamam...

Ne bekliyoruz arkadaşlar?
Tolunay Hoca'nın takımı alıp uçurmasını mı?
Bi teknik direktör değiştirmeyle olsaydı bu işler hiçbir takım milyonlarca euro harcayıp futbolcu almazdı.
Bize yine en iyi yaptığımız ve bildiğimiz şeyi, bu takımın bize öğrettiği en önemli şeyi uygulamak düşecek. SABIR.

Berke6198
01.02.2013, 01:36
Ne bekliyoruz arkadaşlar?
Tolunay Hoca'nın takımı alıp uçurmasını mı?
Bi teknik direktör değiştirmeyle olsaydı bu işler hiçbir takım milyonlarca euro harcayıp futbolcu almazdı.
Bize yine en iyi yaptığımız ve bildiğimiz şeyi, bu takımın bize öğrettiği en önemli şeyi uygulamak düşecek. SABIR.

Ben oyun taktiğinden bahsediyorum abi, ben burada kadro yaptığımda, Şenol Hoca'yla aynı taktikte kadro yaptım diye taşlanıyordum az kalsın.

Benim bahsettiğim taktik, Tolunay hoca bizi takip etmiyor muydu takımın başına gelmeden önce ?(ki bunların aylar önceden hazırlandığı konuşuluyor)

Bizim takımı azıcık izlediyse bu taktiğin bayat olduğunu bilmesi gerekir. Ben oyun olarak tabii ki birinci maçta alıp uçurmasını beklemiyorum. Zaten öyle bir şey imkansız. Ama bir taktik değişikliği yapıp bizi şaşırtabilirdi. Yenilirsek yine yenilelim.

Imadoglu
01.02.2013, 01:39

ne yazayim bu laflarina ;-)) güldürme beni vallahi..senin gibileri ..ayni köse kenarinda bekleyip birinin kaza yapmasini bekleyen ..sadece gülmek icin...........adam daha 2 günlük TD ..ne bekliyorsun? elinde sihirli bir cubukmi var? bu yazilarini 3-5 ay sonra takim degismesze yazabilirsin...

TekfurÇayır 61
01.02.2013, 01:39
İlk maçtan başladık hocayı eleştirmeye.

Tolunay hoca da teknik direktörlükten anlamıyor gâliba.

Bize gelenlerin hiçbiri anlamıyor ne hikmetse.

Anlayanını bulamadık gitti.

El insaf be arkadaş.

Mustafa Umut
01.02.2013, 01:47
Biz oyun taktiğinden bahsediyorum abi, ben burada kadro yaptığımda, Şenol Hoca'yla aynı taktikte kadro yaptım diye taşlanıyordum az kalsın.

Benim bahsettiğim taktik, Tolunay hoca bizi takip etmiyor muydu takımın başına gelmeden önce ?(ki bunların aylar önceden hazırlandığı konuşuluyor)

Bizim takımı azıcık izlediyse bu taktiğin bayat olduğunu bilmesi gerekir. Ben oyun olarak tabii ki birinci maçta alıp uçurmasını beklemiyorum. Zaten öyle bir şey imkansız. Ama bir taktik değişikliği yapıp bizi şaşırtabilirdi. Yenilirsek yine yenilelim.

Kardeşim seni kastetmedim çoğu kişide bu var. Teknik direktör değişimiyle çoğu şeyin değişeceğini düşünüyorlar bu yanlış.
Dediğin kısıma katılıyorum oyuncu seçimleri ve taktik yapısına bakarsak bence maç kazanma ya da iyi futbol düşüncesi yoktu. Gönderilecek futbolcuları kafasına koymak için iyi bir maçtı ve bu oyuncuları seçti bence.

Erdinç Dilek
01.02.2013, 01:50
daha hırçınız daha agresifiz takım defans olarak çok iyi, hücum olarak 15 yaş altı uşaklar bizden daha iyi organize olur,beni tek üzen hauu golün sakatlanıp çıkan oyuncumuzun bölgesinden ve 90. dakikada yememiz oldu, yine küfürler havada uçuştu bende.

Berke6198
01.02.2013, 02:04
Kardeşim seni kastetmedim çoğu kişide bu var. Teknik direktör değişimiyle çoğu şeyin değişeceğini düşünüyorlar bu yanlış.
Dediğin kısıma katılıyorum oyuncu seçimleri ve taktik yapısına bakarsak bence maç kazanma ya da iyi futbol düşüncesi yoktu. Gönderilecek futbolcuları kafasına koymak için iyi bir maçtı ve bu oyuncuları seçti bence.

Cümlenin başında bir hata olmuş özür dilerim, Bende maçın evet gidecekler konusuna bende katılıyorum.

ErtuGrul
01.02.2013, 02:07
2-0 yendiğimiz maçta Onur 10-15 arası gol kurtarmıştı.Bu maçta hemen hemen pozisyon vermedik.Takım savunmasını daha iyi becerebildik.Bu seneyi kazasız belasız anlatabilirsek,Eleştirilerinizi gelecek sene bol bol yapabilirsiniz....

OnurKul
01.02.2013, 02:45
Tolunay'a kaybetme lüksü tanımıyorum. Bu takım ilk 4'te bitirmezse ligi başarısızlıktır. Şenol Güneş hem kupayı alacak hem de ilk 3'e sokacaktı bu takımı, adım gibi eminim.

haylaz
01.02.2013, 02:52
Tolunay'a kaybetme lüksü tanımıyorum. Bu takım ilk 4'te bitirmezse ligi başarısızlıktır. Şenol Güneş hem kupayı alacak hem de ilk 3'e sokacaktı bu takımı, adım gibi eminim.

iyi ozaman renktas sabahda oluyo zaten gunaydin simdiden soylenebilir bu takim ilk 4 e giremez yani basarisiz olur sana gore.

Soner Albayrak
01.02.2013, 02:58
Oyuncu değişikleri yerindeydi bence hocanın..

Fakat oyuncular yemini yutmuş güvercin gibi sahada dolanıyordu hoca napsın..

ErtuGrul
01.02.2013, 03:03
Bu takımın şuandaki puan durumu ve bulunduğu ruh hâli ile,ilk 10 içerisinde bulunması başarıdır...

haylaz
01.02.2013, 03:05
mustafanin mutis asisti ve aykutun sagada verimsiz kalisi bi yana yasinin solda e girdikten sonra olcanin sagda hic bir varlik gosteremeyisi cok acayip takimdaki bir numarali top kaybi yapan adam olcan okadar formsuzki ama bence mustafa ve aykut kesinlikle bizim oyuncumuz deil takimda bu kadar formsuz varken kendilerini gostermeleri lazimdi

Enes Ünal Kaya
01.02.2013, 03:22

Yok Lig'de kafa olarak topluyamazdı şenol hocada.. kupada daha umutluydum.. zokora ve bamba dönsün hele kupayı almamız lazım bir şekilde.. lig bu sene çok önemli değil

Bthnaky
01.02.2013, 03:27
Başlık neden değişti?

sametaydin
01.02.2013, 05:55

Ben de diyorum ki şenol hoca olsaydı bu takım kümeye oynamaya devam edecekti, adım gibi eminim.

Turan AKYILDIZ
01.02.2013, 07:30
evet ,hocanın takımdaki galibiyet oranı yüzde sıfır

sizde yani iyice abarrttınız...yuh...

cakalkerem
01.02.2013, 08:19
izleyemedim maçı arkadaşlar...ama anladığım kadarıyla takım yine oynamamış...Hoca katkısı ne alaka şimdi...2 günlük adamdan ne bekliyoruz....Daha iyi olacaktır...Hafta sonu Antep galibiyeti namına.....

Tayfun
01.02.2013, 08:23
Görüldüğü üzere (sezon başından beri) kurulan takımda, futbolculara verdiğimiz milyon euroları, bonservisleri bir kenara bıraktım. Bu milyon euroları hak edecek kaç kişi var, sıradan futbolculara dünyanın parasını döküyoruz . Umarım biran önce akıllarını başlarına alırlar, halâ nerede futbol oynadığının farkında değiller. En vahîm olanı da umutla bekliyor olmamız, onların ise umurunda bile olmaması . . .

yaranozlu
01.02.2013, 08:40
Arkadaşlar yenilmek önemli değil de, emersondan stoper denemek neden? Fbye karşı o mu stoper olacak mesela? Ayrıca olcanı sağa, yasini sola koyan hocadan fazla bir şey beklememek gerekir. Bunu en kötü hocalar özentiden yapar. Bunlar ronaldo, messi değil! Tek ayaklı adamlar, şut çekmeyi bilmezler, top kaybından başka da bir şey yapmadılar. Bunu bu zamana kadar öğrenemeyen tolunay hocadan fazla bir şey beklememek gerekir. Trabzonspor denene tahtası değil. Doğruları yok mu, var tabi. Cech ve zekinin bekte oynaması, serkan volkanı düşünmemesi gibi

özçelik61
01.02.2013, 09:05
hala öğrenemedik hocaya sallamamayı...menejerlerin ve bizim çok bilmiş tweter scout larının trabzonspora iteledikleri, takım ruhundan,kaliteden,o formaya saygıdan yoksun, milyon euro alan kazma-küreklerle doldu takım.Dün 0 baskı altında top oynadılar güya Allah aşkına trabzonspor gibi bir takım 4 pas üst üste yapamadı..Bir maçla göklere çıkarılan olcan gibi dandun topçularla dolu iken takım ligdeki sıramız da en fazla 3 basamak değişir.

cakalkerem
01.02.2013, 09:08
Trabzon bu anadolu kulüplerinin babasıdır....adamlar bunu kabul edemiyorlar...eziklikleri bundan

temel_yilmaz
01.02.2013, 09:11
Trabzonspor'a kan değişikliği lazım yada bizim bir dip yapmamız lazım yoksa düzelmiyecek.

hacka61
01.02.2013, 09:13
1- Emerson ne işe yarar?
2-Henrıqe yerine ben oynayabilirim, idda ediyorum sırıtmam :)
3-Janko aradığımız golcü kesinlikle değil
4-Halil ve Volkan Şen yedek kulubesinde bile görmeye tahammül edilemez.
5- Bir kaç futbolcu dışında diğerlerinde mücadele ruhu kalmamış.
VE...
6- Kesinlikle transfer yapılmamalı, kulüp bunların eline dut yaprağı saymadı, seve seve oynacaklar, sene sonuda gerekli neşter vurulup toptan temizlik olmazsa olmaz ki bunu Tolunay Hocada düşünüyordur.
-Bu sene tek beklentim ligi en iyi yerde bitirmesi ve en kötü ihtimal kupada final..bunlardan daha önemlisi genç oyuncu kazanmak ve önümüzdeki sene için kadro planlaması.

özçelik61
01.02.2013, 09:15
Trabzonspor'a kan değişikliği lazım yada bizim bir dip yapmamız lazım yoksa düzelmiyecek.

19 maç 24 puan daha dip'i var mı?

Burçak
01.02.2013, 09:20
Akşamki kadroyu hemen hemen herkes yenerdi bence.
zaten takımın hali ortada busene.
işin kötü yanı şikebahçe yalakalarını sevindiriyor olmamız.
Hani ne kadar kavgalı gürültülüde olsak Bursasporun hakikaten bi duruşu var.
bunlar ve hamidolar gibi yalamasını görmedim ben. soranlara anadolu derler ama her türlü şikenin içinde olurlar.
aziz yıldıvım babanız kurtaramayacak sizi.
ve şuna emin olun ki şikebahçe kankanız zamanı geldiğinde sizi öyle bir kullanıp atacak ki kenara...

evonon
01.02.2013, 09:25
Ben hiç bu kadar kötü futbol görmemiştim. Resmen futboldan soğudum. Yasin hiç abartısız her topu kaybetti, mecaz değil her topu kaybetti. Emerson bence 105 yaşında falan o ne sürat arkadaş, Olcan, Cech saymakla bitmez neydi dün akşam adamlarda kötüydü de fark yemedik

temel_yilmaz
01.02.2013, 09:25
Yalnız akşam şunu farkettim oyun zekası olarak Soner bizim takımın toplam oyuncu adedinin hepsinden 2 kat daha zeki.
Tabi bizim takımda zeki adam sevilmez hemen dışarı aldılar o ayrı konu,düz olucaksın dümdüz.

Varsa maçın ikinci yarısı biri linkini paylaşsın,dikkat edin spiker ikinci yarı hiç Yasin demedi,top atmıyor arkadaşları herhalde ona!!!

augustus
01.02.2013, 09:28
Son dönemdeki başarısız tablonun en büyük sebebi Bamba ve Zokora nın yokluğudur. Bundan sonra mümkünse Afrika kupası v.b. sebeplerden ötürü uzun süreli takımdan ayrı kalacağı bilinen futbolcular transfer edilmesin. Ne kadar kaliteli ve iyi transflerde olsalar oynamadıktan sonra fayda değil zarar veriyorlar. İnşallah bundan sonra yapılacak transferlerde bu ayrıntılar göz önünde bulundurulur.

Faik Yılmaz
01.02.2013, 09:36
Maalesef kadronun eksikliği bir yana....

Kafa olarakta bitmiş bir takım bıraktı Şenol Hoca......

Bu takıma psikolojik destekte yapılması lazım.....

Zeki Kardeşime geçmiş olsun.... tekmeye kafa uzatır derler ya o misal savaştı durdu.....keşke herkes onun gibi savaşsa...

DİNÇ
01.02.2013, 09:40
Sorun Şenol Güneş'te değildi...

Sorun yetenek fakiri ama lafa ve paraya gelince süper yetenekli futbol takımımızda...

Öyle sinsiler ki istedikleri olmayınca her şeyi harcarlar...

Şenol Hoca 29 Aralık'ta burada olacaksınız dediğinde gelmeyen nazlanan futbolcular 1. suçlulardır...

Zaten yetenek olarak fakirler bir de kaprisli oldular mı değmeyin keyiflerine...

Bizim ağladığımız maçlar onlar için sıradan mağlubiyetlerdir.

Şenol Güneş ve Ünal Karaman gibi bir hocaları harcayan bu futbolcu müsveddeleri Tolunay Kafkas'ı parmağında oynatır...

Sorunu çözmenin tek yolu gerçekten yeteneksizler ile yetenekli ama aklı tilkilikte olanları ayırt etmekten geçiyor...

Yeteneksiz olanlar (Aykut, Mustafa, Cech, Yasin, Emerson, Sapara) ile bir şekilde yola devam edilebilir...

Ancak aklı tilkilikte olanlar (Olcan, Halil, Colman, Henrique, Alanzinho, Janko, Volkan Şen gb) ile yola çıkmak haftalar ilerledikçe daha büyük bir kayba yol açacaktır...

Sevgili Tolunay Kafkas,

Ateşle barut bir araya geldiğinde patlar

ama;

Hem bizim barut ıslak...

Hem de senin ateş cılız...

Bilmem anlatabildim mi?

Travelair
01.02.2013, 09:43
Şenol Güneş bizi bitirdi diyenler NANKÖRdür. (nokta)

Bu noktaya gelmemizde büyük pay sahiplerinden biri.

Travelair
01.02.2013, 09:46
Tolunay hoca öncelikle Halil'i kenara çekip konuşmalı. Karakutu o gibime geliyor

katre-i.matem
01.02.2013, 09:47
Maalesef kadronun eksikliği bir yana....

Kafa olarakta bitmiş bir takım bıraktı Şenol Hoca......

Bu takıma psikolojik destekte yapılması lazım.....

Zeki Kardeşime geçmiş olsun.... tekmeye kafa uzatır derler ya o misal savaştı durdu.....keşke herkes onun gibi savaşsa...

He yani Şenol Hoca dedi ki kafa olarak bitin.. Yahu Elazığ bile Yılmaz Vural gelince bir kıpırdandı. Hoca değişikliği her takımı ateşler nasıl bir durumdaysak o da ateşlemedi bunları. Psikolojik destek verelim tamam da milyon euro alıyor bu adamlar azıcık kıpırda ya azıcık vicdanın olsun..
Tolunay Hoca da sağ olsun kenardan müdahele olarak karamsarlığa düşürdü bizi. Kimsede hocanın ilk maçı demesin B planı devreye gireli çok olmuştu hoca hazır bekliyordu takımı izliyordu da biliyordu da. Hiçbirini bilmiyorsa beraber çalıştığı olcan ı da mı bilmiyordu 45 dk sağ kanatta oynattı..

Travelair
01.02.2013, 09:51
Gaziantepspor karşılaşmasına 2 Gün 6 S. 7 Dk. Kaldı

Tff Trabzonspor'u katletmeye devam ediyor

Fatih Öztürk
01.02.2013, 09:53
Akşamki kadro neydi öyle Allah aşkına.

Travelair
01.02.2013, 09:55
Sahadaki hareketsiz futbolu 2 gün sonra oynanacak maça da bağlıyorum. Futbolcular 2 gün sonra da maçım var diyerek kondüsyonlarını ekonomik kullanmaya çalışıyor. Sonunda her 2 maçı da kaybeder duruma geliyoruz. Futbolculara bu yaptıklarının yanlış olduğu anlatılmalı

temel_yilmaz
01.02.2013, 09:56
Dün Tolunay hocanın olmayan kredisi,kaptan mağara adamını oyuna aldı eksi bakiyeye düştü.

demirel
01.02.2013, 09:57
Daha hoca antreman yapmamis,siz hocaya giydiirmeye baslamissiniz,az sabir beyler,hoca enkaz aldi,bu ne acele

burrows
01.02.2013, 10:01

yol yakinken futbolu birakip baska branslari takip etmeye basla bence..herkes anladigi seyi takip etsin.

Faik Yılmaz
01.02.2013, 10:03
Şenol Güneşe 2 sezon 53 maç takımı kötü oynatmasına rağmen hala tolerans gösterebilenler....

Tolunay Kafkasa daha doğru antrenman yaptırmadan 1 maçta hemen eleştirmeye başlamışlar....

Daha durun adamın kalacak bir evi bile yok otelde kalıyor yahu.....

Fatih Öztürk
01.02.2013, 10:08
Arkadaşlar şu Tolunay hocayı ilk maçta astınız filan yorumlarını yapmanın alemi yok.ortada kötü oyun kötü kadro varsa eleştiri ilk maçındada olacak ikinci maçındada.yönettiği takım koskoca Trabzonspor.

Travelair
01.02.2013, 10:19
Kadroyu bir anda değiştiremezsiniz. Takımın kötü de olsa alıştığı bir sistem var. Sistemi de bir anda değiştiremezsiniz. Yavaş yavaş. Şenol Güneş sabrından devam edelim..

figirm
01.02.2013, 10:25
adama bak sen.zekiyi hastaneye gönderdi..zekinin boşalttığı kanattan gol attı.bide aykutu(iyi yaptı)attırdı.2 dk.bağladı işi...mustafada çok eyi sdober ama...arkadaş biri futboldan nefret ettirme ilacı falan bulsada futbolla ilgilenmesem benim için hiç birşey ifade etmese ya...futbolu takip etmeyen adamlara imreniyorum...
Aykutun atılması tam bir fiyasko,orada doğal olan Özgürün kart görmesi.Ama Zekinin pozisyonunda topa vuran Özgür,ona kafayı çakan da Zeki.Pozisyonda tek suçlu Zeki,orada Özgürün ne kastı ne de suçu var.

ayazi
01.02.2013, 10:27
Tolunay hocayı severim ama oynatacağı sistem anlaşıldı. dümdüz adamlar, geri yaslan,kontraya çık, savaş ama sevişme, antep ve kayserideki gibi hücuma çıkmayı becereme sadece sert futbol oyna,, umarım Şenol Hocayı mumla aramayız..

Ertan1982
01.02.2013, 10:32
Tolunay hocayı severim ama oynatacağı sistem anlaşıldı. dümdüz adamlar, geri yaslan,kontraya çık, savaş ama sevişme, antep ve kayserideki gibi hücuma çıkmayı becereme sadece sert futbol oyna,, umarım Şenol Hocayı mumla aramayız..

Bu cöplüklen sen hücum oynata biliyorsan buyur gel sen gec basa.Hata Tolunay Hocayi Aralikta gecirecektik Takimin basina.2-3 transferle toparlardi biraz bu takimi.

Adem Köse
01.02.2013, 10:34
Ben Olcanı sağ kanatta oynatmasını içeri katederek sol ayakla şut atmasını istemesine bağlıyorum. Maalesef Olcan bunu sadece birkere yapabildi. Şunu da demek istiyorum , Yasin sağ kanatta oynasaydı Zeki çıktığında Zekinin aaçığını Halilden iyi kapatır ve o golü yemezdik diye düşünoyorum.

Adem Köse
01.02.2013, 10:43
Olcan ın iyi niyetinden şüphe ediyorum. Zeki çıkmış sol kanatta oynuyorsun kapatsana arkadasının açığını , Özgür Çek oraya geldiğinde sen neredeydin. Hiç sevmiyorum Olcan ve Volkan gibi futbolcuları , taç çizgisiyle sevişecekler sanki... Takım bütünlüğünden uzak , sol kanat oyuncusu sanki o sol çizgi önde oynar başka yerde oynamaz.

S.DEMİRCİ
01.02.2013, 10:46
tolunay hocayı eleştirmek için nasılda bekliyormuş insanlar..
az yavaş olalım..

katre-i.matem
01.02.2013, 10:47
Ben Olcanı sağ kanatta oynatmasını içeri katederek sol ayakla şut atmasını istemesine bağlıyorum. Maalesef Olcan bunu sadece birkere yapabildi. Şunu da demek istiyorum , Yasin sağ kanatta oynasaydı Zeki çıktığında Zekinin aaçığını Halilden iyi kapatır ve o golü yemezdik diye düşünoyorum.

Olcan sol kanatta ters ayakla içeri kat edip şut çekecek yasin sağ kanatta ters ayakla içeri kat edip şut çekecek. Kaç kere yaptılar bunu ? Bu arada uzun boylu pivot santraforumuz da beklesin ki kanattan orta gelecek. Açık oyuncuları hadi içeri kat etti diyelim arkadan bek oyuncuları bindirme kaç kere yaptı ? Bir kaç kez zeki. Peki cech i sıfıra yakın gören oldu mu ?

Berkan
01.02.2013, 10:54
Ünal Karaman "Kendini yönetemeyenler, diğer insanlara yön veriyor. 'Ben bilirim' diyenlerin olduğu yerde bunlar doğal, Alavere dalavereyi iyi bilen adamlık yoksunları! İyi efendiler iyi... Ortam böyle bir ortam"

Ünal Karaman'ın açıklamaları her şeyi özetliyor.

figirm
01.02.2013, 10:56
Dünkü maçta beni şaşırtan hiçbir şey yoktu.Gruptaki rahatlık nedeniyle çıkan kadroya da,oynanan oyuna da ,skora da şaşırmadım.Tolunay Hocayla çok mücadele eden,maalesef oynamaktan çok oynatmamayı hedefleyen,sert bir takım olacağız.Her rakibi bozabiliriz ama maçı kazanmamız gerekirse yapabileceğimiz birşey yok.İşte sıkıntı burada.Kadro yetersizliği dün açık seçik tekrar ortaya çıktı.Kale ve defansta,oyunun savunma yönünde sıkıntımız yok.Bu kadar abuk bir kadro bile Eskişehir gibi kazanmak zorunda olan,liğin en çok gol atan takımlarından birine neredeyse pozisyon vermedi.Üstelik bu defans hattına eklenecekler var.Ama üretkenliğimiz de sıfır ve işin bu tarafında umut da yok.Yasin tam bir fiyasko,ısrarın da anlamı yok.Madem transfer yapılmayacak,o bölge için Vittek formülü ve gereğinde Emre jokeri ile lig tamamlanmalı.Benim tercihim içerde Vittek,dışarda Emreden yana.

katre-i.matem
01.02.2013, 10:57
tolunay hocayı eleştirmek için nasılda bekliyormuş insanlar..
az yavaş olalım..

O koltukta oturan kişi saygıyı da, eleştiriyi de, tahammülü de her daim hak eder.

isyan6161
01.02.2013, 10:59
kımsenın elınde sıhırlı değenek yok aklınızı basınıza devsırın aksamkı macda 1 puana oynadı ts ıstedığınıde alıyordu zekı son anda sakatlanmasa bu grupdan herturlu cıkarız 2lı averajda zaten ondeyız satılmısehırden..senol gunese 2 sene katlandık tolunay hocayı 1 macda harcatmayız herkes aklını basına devsırsın..bu sene zaten mevcut kadroyla kupa dısında hedefımız yok lıgde toplayabıldığımız akdar puan toplayıp sene sonu toplu bır operasyon yapacak tolunay hoca kımse aldığı enkazdan ıyı futbol beklemesın hocanın nemzankı kendı takımını kurar kendı oyuncularını getırır ozaman elestırmeye hakkınız var..

Necmettin ALTUNTAŞ
01.02.2013, 11:02
Dünkü takım sadece savundu o kadar.

Kıvanç Çuvalcı
01.02.2013, 11:05
Basari belki bu yonetimle gelmez,

Belki bu teknik adamlarla da gelmez,

Bu futbolcu grubuyla da gelmez,

Ama boyle bir taraftarlik anlayisiyla hicccc gelmez,onu da bilmis olun.

figirm
01.02.2013, 11:07
Tolunay Hocanın ofansif anlamda takıma ne katıp katmadığını Gaziantep maçı gösterecek.Belki yine çok hoşnut olmayabilriz maçtan ama ben kendisini yapabildikleri üzerinden değil,şimdilik yapmaya çalıştıkları üzerinden eleştireceğim.

Kıvanç Çuvalcı
01.02.2013, 11:10
Futbolu bir kere elindeki oyunculara gore oynarsin ne bekliyordunuz yani bir anda hoca degisti diye Barcelona mi olucaktik,eskisehire 3-5 atmamiz falan mi bekleniliyordu ne bekliyordunuz ben anlamiyorum sahsen.

Travelair
01.02.2013, 11:14
http://img202.imageshack.us/img202/8544/1fotokadiryeterts.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/202/1fotokadiryeterts.jpg/)

Maçtan bir hâtıra fotoğraf kalsın sayfamızda...

Tv.'den foto: Kadir Yeter. TRABZON.

Sakaldan çekerek düşürmek 9 kusurlu harekete girer mi?

unique
01.02.2013, 11:23
Aykut'u ilk 11'de görünce Tolunay Hoca sen de mi dedim.

isyan6161
01.02.2013, 11:24
Sakaldan çekerek düşürmek 9 kusurlu harekete girer mi?

ayıptır arkadas adamın sakalına takılıp durmayın sakal sunnettır..kendınce gol atana akdar saklaıma kesmeyeceğım dıye bırsey ortaya koymus kesmıyor sahada kotu oyunculuğu fızığı kotu bunları elestırınde dıs gorunuse neden takıyorsunuz sıze ne ısterse 1 metre sakalı olsun yeterkı topcu olsun sahada ıstenılenı versın hayret bısey ya..

Travelair
01.02.2013, 11:26
ayıptır arkadas adamın sakalına takılıp durmayın sakal sunnettır..kendınce gol atana akdar saklaıma kesmeyeceğım dıye bırsey ortaya koymus kesmıyor sahada kotu oyunculuğu fızığı kotu bunları elestırınde dıs gorunuse neden takıyorsunuz sıze ne ısterse 1 metre sakalı olsun yeterkı topcu olsun sahada ıstenılenı versın hayret bısey ya..

Sakalına takıldığım yok. Sakalını uzatmayı düşündüğü kadar futbolunu düşünseydi zaten sahada başarılı olurdu diyorum

taita
01.02.2013, 11:29
Aykut'u ilk 11'de görünce Tolunay Hoca sen de mi dedim.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Alper Calik
Tolunay ın biraz Fatih Terim vari "havalı" tarzı var.
Terim arkasında iyi kötü birileri var da sevgili Tolunay senin bu havalı halini kim destekleyecek merak ediyorum?

Eskişehir maçında bir fark hissedemedik. 0-0 a yatan takıma, eski bir şikebahçeli golü attı (mesele hala devam ediyor, şikebahçenin artıkları bile bizim formayı görünce ölümüne oynuyorlar, bizim oyuncularda tık yok !), sonra da yalandan kendini yere atıp Aykut u attırdı, kimsenin sesi çıkmıyor.

İlk maç sonucuna göre değil ancak Tolunay ın genel "havalı-bilmiş pozları" ümit vermiyor.

İnşallah yanılırım.

kürşat şen
abi herkesin dilinde bir duygusal kırılmadır gidiyor..ne bu..dün tolunay hocada bahsetti..
futbolcu parasını mı alamıyor..yönetime mi tepkili..ben bunu çıkarıyorum burdan..

Kıvanç Çuvalcı
01.02.2013, 11:33
Tolunay ın biraz Fatih Terim vari "havalı" tarzı var.
Terim arkasında iyi kötü birileri var da sevgili Tolunay senin bu havalı halini kim destekleyecek merak ediyorum?

Eskişehir maçında bir fark hissedemedik. 0-0 a yatan takıma, eski bir şikebahçeli golü attı (mesele hala devam ediyor, şikebahçenin artıkları bile bizim formayı görünce ölümüne oynuyorlar, bizim oyuncularda tık yok !), sonra da yalandan kendini yere atıp Aykut u attırdı, kimsenin sesi çıkmıyor.

İlk maç sonucuna göre değil ancak Tolunay ın genel "havalı-bilmiş pozları" ümit vermiyor.

İnşallah yanılırım.
Hocam ya isiniz gucunuz mu yok ya Allah askina,psikolog falan misiniz yoksa?Buna basbayagi onyargi derler.Ne yapsin mazlum mu dursun pisirik mi dursun?

Kıvanç Çuvalcı
01.02.2013, 11:34
abi herkesin dilinde bir duygusal kırılmadır gidiyor..ne bu..dün tolunay hocada bahsetti..
futbolcu parasını mı alamıyor..yönetime mi tepkili..ben bunu çıkarıyorum burdan..

Ozguven kaybi.

kürşat şen
01.02.2013, 11:43
Ozguven kaybi.

umarım öyledir..

Hamdi Karamahmutoğlu
01.02.2013, 11:59
Vurmayın Abalıya!

Çakıroğlu İhsan
01.02.2013, 12:11
6 ay takımı takip etmeyi bırakabilsek keşke

TSezgin61
01.02.2013, 12:55
antep macindada cok cok birsey beklemeyin... kötü oynasinlar ama kazansinlar o maci... asil ondan sonra baslayacak hersey...

Travelair
01.02.2013, 13:05
Kuzeyin Sesi Programı

http://www.radyospor.com/canli_yayin.html

asilhamsi
01.02.2013, 13:22
evet ben dedigimi tekrar edeyim.

Tolunay hocanın sistem hocası oldugunu dusunmuyorum.Sadece eger kadroyu kendi kurarsa genc,ısıran bir kadroyu motive ederek basarılı olma sansı var.Bu kadro kesinlikle ısıran bir kadro degil.Isırsa bile agzında diş olmayan 60 lık dede gibi ısırır.

Mustafa Hocada ısrar etmemizin sebebi tam olarak buydu.Mustafa hoca elindeki kadroya gore sistem gelistiren,oyuncuların sahaya cıktıkları zaman ne yapacakları tam olarak belli olan ve takımdaslık,yardımlasma duygusu gelismis takım olusturuyor.Elindeki malzemeyi cok iyi kullanıyor.

Ustaalioğlu
01.02.2013, 13:24
antep macindada cok cok birsey beklemeyin... kötü oynasinlar ama kazansinlar o maci... asil ondan sonra baslayacak hersey...

Kötü oynayıp kazanabilmen için rahat gol atabiliyor olman lazım, aynı geçen yıl bizim oynadığımız top gibi, ne kadar kötü oynasak burak atıyordu, bu sene burak yok, nadiren oynadığımız iyi oyunlarda bile kaybettik...

asilhamsi
01.02.2013, 13:31
emersonun stoper performansını begendim ben.

abdullah-emerson ile devam edilmeli.

Zekinin yoklugunda celustka--abdullah--emerson--cech denenmeli.

Bu arada 3 lu savunmda da denenebilir.Cunku durum cok kotu mutlaka koklu degisiklikler lazım

soner,adrian,colman,alanzinho olmedikleri surece 11 oynamalı.Geldikleri zaman zokora,bamba da oyle.

aslına bakarsanız onur,soner,zokora,bamba,soner,colman,adrian,alanzi nho bu 8 isme en formda 3 isim eklenmeli.Sezon sonuna kadar boyle devam etmeliyiz.

asilhamsi
01.02.2013, 13:34
3-4-1-2 olmazmı mesela?

-----------------onur------------------
--------bamba---zokora----emerson--------
*****--------soner-------colman-------*******
------------------adrian---------------------------
----------janko/vittek----------emre-------------------

asilhamsi
01.02.2013, 14:00
adrian,alanzinho,janko 3lusuyle hucum organizasyonları yapamazmıyız?

Gobegi soner colman a teslim etsek.

Defansta simfilik abdullah-emerson isimizi gorur.

kadroda revizyon yaptım:)

--------------------onur------------------
celustka----abdullah------emerson------cech
------soner---------colman-----------------
emre-------------adrian--------------alanzinho
----------janko------------------------------

bence bu kadro oldukca mantıkıl.Uretkenligin en yuksek olcagı kadro budur diye dusunuyorum.

yasin,olcan,volkan,halil,henrique den tamamen umidimizii kesmeliyiz.

asilhamsi
01.02.2013, 14:01
sag bek iyilsince zeki oynar 6 yabancı olur.Eger oynayamayacaksa giray yavas yavas kadroya girer.

Murat Keçeci
01.02.2013, 14:03
Maçın başından sonuna kadar oyunun içinde kalabilsek de takımın kalitesinde önemli bir düşüş var özellikle takımın adrian ve colmana ihtiyacı olduğu görülüyor çünkü ofansa çıkarken aykut yetenek bakımından eksik olduğu için kailteli paslar atamadı,saparada ağır kaldığı için kaliteli paslar atamayınca pozisyona giremedik.

Maçta yaptığımız pres gelecek adına olumluydu rakibin pas trafiğini bozabildik, sıkıntımız kazandığımız topları çok acemice harcamamız öyle ki 2 metre önündeki arkadaşının önüne topu göndermekte bile sıkıntı yaşayan oyuncular var.

Pas kalitesini mutlaka yükseltmemiz gerekiyor ayrıca ofansif oyuncuların daha hareketli olup daha iyi pozisyon almaları gerekli,yardımlaşma daha üst düzeye çıkmalı.Basit top kayıplarının önüne geçilmeli takımın kalitesini bu şeklide arttırabiliriz ancak.

Kısaca özetlersek hem zamana hemde transfere ihtiyacımız var.

TSemih61
01.02.2013, 14:32

bence bu kadro oldukca mantıkıl.Uretkenligin en yuksek olcagı kadro budur diye dusunuyorum.

Olcan-Volkan performasına göre de alanzinho yerine ikisinden biri oynar. Benim kafamdaki ideal kadro da bu. Şenol hoca bir türlü çıkartamamıştı şuna benzer kadro.

ayazi
01.02.2013, 15:38
Bu cöplüklen sen hücum oynata biliyorsan buyur gel sen gec basa.Hata Tolunay Hocayi Aralikta gecirecektik Takimin basina.2-3 transferle toparlardi biraz bu takimi.

çöplük derken?? madem bu oyuncular çöplük,o zaman Şenol güneşe bu kadar veryansın niye ettik allah aşkına.. nasılsa çöplük değilmi.. istersen bu çöplükten colmanı galatasaraya verelim mesela alırlarmı sence, yada adrianı versek alırlarmı, yada alanzinho yu versek eskişehire alırlarmı.. ama sonra umut gibi burak gibi ana avrat küfretmeyelim arkadalarından...

Travelair
01.02.2013, 15:46
http://www.haber61.net/eskisehirde-rezalet-137916h.htm

magicyattara
01.02.2013, 16:10
futbol oyununun tek amacı vardır gol atmak..tüm sistem gol atmak üzerine kuruludur..kapanan takımların bile amacı hızlı oyuncularıyla gol yemeden gol atmaya çalışmaktır..

eğer kurduğunuz takım gol pozisyonlarına rahat giremiyorsa,bunun çaresine bakmak zorundasınız..yoksa son dakikada da olsa golü yer mağlup olursunuz..

üst düzey bir futbol takımının gol yollarında sıkıntı yaşaması anlaşılır bir şey değildir..kendine denk takımlarla oynarken bu sıkıntı doğal karşılanabilir ama kadro olarak çok daha düşük seviyede takımlarla oynarken büyük bir takımın pozisyon kısırlığı çekmesi forvetsizlikle özetlenebilir..

Trabzonsporun forveti yok maalesef..istersen arka tarafta 1000 tane pas yap,pres yap,eğer seni skor olarak öne geçirecek adamların yoksa boşa kürek çekersin..

şu aşamada takıma pivot türü santrafordan ziyade,atletik,adam eksilten,mücadele gücü yüksek,rakip defansı yıpratan türde forvet adamları lazım..Trabzonsporun elinde ki forvetlerin hiç biri süratli değil..rakip defansı tehdit edecek kapasitede oyuncular değil..eğer bu eksiklik giderilmezse bu takım karşı ataklarla asla gol bulamaz..yediği baskıyla kalır..
ki mevcut forvetlerin set oyununda da bir varlık gösteremedikleri ortada..hala orta sahasında ki adamlarla gol bulmaya çalışan bir takımız..
bu kadar aleni bağıran forvet yetersizliğine bir çözüm aranmıyorsa,bu takım ligi zor bitirir..çok da hoca yer..inşallah ligde kalırız diyoruz şimdiden,hakkaten o potaya doğru gidiyoruz..

Emrah Akcagöz
01.02.2013, 16:12
Oyunu önceki maçlara nazaran daha dar alanda oynadık sanki. Önde pres güzeldi. Ancak sonuç alamadık ve pozisyon üretemedik bakalım ilerleyen haftalarda nasıl olacak.

outoftime
01.02.2013, 16:13
volkan sirkte bile oynayamaz

Hamza Milet
01.02.2013, 16:14
http://www.haber61.net/eskisehirde-rezalet-137916h.htm

Eskisehiri elemek artik bize SART oldu

Hamza Milet
01.02.2013, 16:15
Trabzonspor zor anlar yaşadı

Ziraat Türkiye Kupası maçı için Eskişehir Atatürk Stadı'na gelen Trabzonspor, karşılaşma öncesi zor anlar yaşadı.

Bordo-Mavili takıma verilen soyunma odasında kaloriferlerin yanmadığı , duşların akmadığı ve odanın bazı yerlerinin su akıttığı öğrenildi.

Tüm bu zorluklar ve aksiliklerin ardından futbolcular ısınmak için sahaya çıkmak üzere giyinirken, bu kez de soyunma odasının sigortası atınca; bordo-mavili takım karanlıkta kaldı.

İlgililerin müdahalesiyle bir süre sonra sorun giderildi ve takım gecikmeli olarak giyinerek sahaya çıktı.

Bordo-Mavilili Kulüp yetkililerinin bu sorunları bir rapor halinde TFF yetkililerine ileteceği belirtildi.

DHA

http://www.fanatik.com.tr/trabzonspor-zor-anlar-yasadi_3_Detail_35_294043.htm

lazibere
01.02.2013, 16:18
Fener'in elinden çıkardığı adam 5 dakkada takımızı dağıttı ya, yanarım yanarım ona yanarım

outoftime
01.02.2013, 16:22
1- Emerson ne işe yarar?
2-Henrıqe yerine ben oynayabilirim, idda ediyorum sırıtmam :)
3-Janko aradığımız golcü kesinlikle değil
4-Halil ve Volkan Şen yedek kulubesinde bile görmeye tahammül edilemez.
5- Bir kaç futbolcu dışında diğerlerinde mücadele ruhu kalmamış.
VE...
6- Kesinlikle transfer yapılmamalı, kulüp bunların eline dut yaprağı saymadı, seve seve oynacaklar, sene sonuda gerekli neşter vurulup toptan temizlik olmazsa olmaz ki bunu Tolunay Hocada düşünüyordur.
-Bu sene tek beklentim ligi en iyi yerde bitirmesi ve en kötü ihtimal kupada final..bunlardan daha önemlisi genç oyuncu kazanmak ve önümüzdeki sene için kadro planlaması.

tespitlerine katılıyorum transfer yapmayı zaten beceremiyoruz önce elimizdekilere biraz oynama bilinci aşılamalıyız!

Hamza Milet
01.02.2013, 16:23
Dün maç boyunca ''sampiyonluk çok uzak degil'' tezahüratlarini yapan eskisehirlilere; lan o stadta sampiyonluga oynanirmi, bildigin ahir .. deplasman tribünü bile derme çatma çadir gibi birsey .. dua edin o stadta maç seyredebiliyorsunuz .. heryerden su akiyor .. çatisi delik desik .. güya kapali tribün .. Allah vermiyor iste

Hamza Milet
01.02.2013, 16:48
Eskişehir Atatürk Stadyumu Misafir Takım Tribünü

http://www.gencfb.org/images/kapak/1011/eskisehir-portatif_mtt-1.jpg

http://www.gencfb.org/images/kapak/1011/eskisehir-portatif_mtt-2.jpg

http://www.gencfb.org/images/kapak/1011/eskisehir-portatif_mtt-3.jpg

http://www.gencfb.org/images/kapak/1011/eskisehir-portatif_mtt-4.jpg

Yıl olmuş 2013 .. hala böyle stadlar var ..
Şikeden gelen parayla yaptirsaydinizya bir tribün?
Deplasman maçina gidenlerin dikkatine, fazla ziplamayin, tribün her an çökebilir. :D

ibrahim tolgun
01.02.2013, 17:12
evet ben dedigimi tekrar edeyim.

Tolunay hocanın sistem hocası oldugunu dusunmuyorum.Sadece eger kadroyu kendi kurarsa genc,ısıran bir kadroyu motive ederek basarılı olma sansı var.Bu kadro kesinlikle ısıran bir kadro degil.Isırsa bile agzında diş olmayan 60 lık dede gibi ısırır.

ALLAH iyiliğini versin güldürdün beni ya.

ibrahim tolgun
01.02.2013, 17:21
Şenol güneş trabzonspor'un yetiştirdiği en değerli öğrencisi idi,gerek oyunculuk gerek antrenör lük döneminde en başarılı isim olduğunu düşünüyorum.o na gösterilen saygı'yı sevgi'yi ve sabrı,tolunay hoca yada gösterilmesi gerektiğini belirtiyim tolunay Hoca bizden birisi.lütfen destek olalım.

ayazi
01.02.2013, 17:29
evet bizim taraftar olarak sorunumuz bu belkide. takımımıza tam anlamıyla destek olamıyoruz maç önü, içi ve sonrasında... burda yorum yaparken bile içimizden birisi azcık farklı fikir söylese saldırıyoruz üstüne. sanırım bu da bizim karadenizliliğimizden kaynaklı.. ama artık takımımıza destek olmalıyız..

vampir
01.02.2013, 19:28

Dostum 7 yabancı olmuş hükmen mağlup olursunhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif ayrıca colmanın yerine sapara daha iyi olur cech de mecburen kesik yer yabancı sayısından

vampir
01.02.2013, 19:41
futbol oyununun tek amacı vardır gol atmak..tüm sistem gol atmak üzerine kuruludur..kapanan takımların bile amacı hızlı oyuncularıyla gol yemeden gol atmaya çalışmaktır..

eğer kurduğunuz takım gol pozisyonlarına rahat giremiyorsa,bunun çaresine bakmak zorundasınız..yoksa son dakikada da olsa golü yer mağlup olursunuz..

üst düzey bir futbol takımının gol yollarında sıkıntı yaşaması anlaşılır bir şey değildir..kendine denk takımlarla oynarken bu sıkıntı doğal karşılanabilir ama kadro olarak çok daha düşük seviyede takımlarla oynarken büyük bir takımın pozisyon kısırlığı çekmesi forvetsizlikle özetlenebilir..

Trabzonsporun forveti yok maalesef..istersen arka tarafta 1000 tane pas yap,pres yap,eğer seni skor olarak öne geçirecek adamların yoksa boşa kürek çekersin..

şu aşamada takıma pivot türü santrafordan ziyade,atletik,adam eksilten,mücadele gücü yüksek,rakip defansı yıpratan türde forvet adamları lazım..Trabzonsporun elinde ki forvetlerin hiç biri süratli değil..rakip defansı tehdit edecek kapasitede oyuncular değil..eğer bu eksiklik giderilmezse bu takım karşı ataklarla asla gol bulamaz..yediği baskıyla kalır..
ki mevcut forvetlerin set oyununda da bir varlık gösteremedikleri ortada..hala orta sahasında ki adamlarla gol bulmaya çalışan bir takımız..
bu kadar aleni bağıran forvet yetersizliğine bir çözüm aranmıyorsa,bu takım ligi zor bitirir..çok da hoca yer..inşallah ligde kalırız diyoruz şimdiden,hakkaten o potaya doğru gidiyoruz..
On numara yazmışsın sonuna kadar katılıyorum bravo renkdaş tam düşündüklerimi yazmışsın ayrıca bir ekleme yapayım bu henrugeyi ilk izlediğimde yandık dedim iyi kazıklandık bu nasıl brezilyalı futbolcu hızlı koşamaz çalım atamaz pas veremez kafa vuramaz gol atamaz ayrıca kaplumbağa gibi ağır tolunay hocanın tek hatası lizbon isterken verip kurtulacaktık bu kazma henrugeden bide alanzinho olayı var bence takımdaki en yetenekli 2 futbolcudan biri adrianla beraber alanzinho ok pres yapmaz zaten herşeyde pres değil alanzinho aklıyla oynuyor alanzinho adam eksiltir çok hızlı futbolcu ayrıca yetenekli çalımlarıda süper(gökdeniz gibi gol atanı ayrıca) paslarıda golpasıda veriyor golde atıyor ama hiçbir hoca onu düşünmüyor bence bu saçmalığın daniskası illa eşşek gibi koşucak presmi yapıcak hagı alex sergen presmi yapıyordu bazılarıda üstün yetenekleri sayesinde aklıyla oynar ersun yanenal eskişehire bir tek alanzinhoyu istemişti alperle takasta gerçekten futbolcudan anlıyor bu ersun hoca ayrıca tolunay hocada biraz akıl varsa alanzinho her maç ilk onbirde ve 90 dakika oynamalıdır her an skoru değiştirebilecek bir futbolcu yoksa kalırız henruıgeye halile sonrada saç baş yolmaya devam