PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Eskişehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

özgür6161
31.01.2013, 21:48
kimse mustafanın asistini konuşmuyor... kafaya çıkan defans oyuncusu topu orayamı atar yahu... bide şu mustafadan kurtulacağımız günler gelse!!!!

Evet Mustafa bir stoperin yapabileceği en büyük hatayı yaptı.Aslında rahat bir kafa topuna çıkıp boştaki rakip oyuncuya bu denli isabetli pas atabilen başka bir stoper hayatım boyunca görmedim.Çok ilginç bir andı.

orhan42
Şurada yorum yapanların % 90 ı skora göre yorum yapıyor. Zeki sakatlanmayıp o golü yemeseydik burada çok farklı yorumlar okuyor olurduk..

Yok be ağabey berbat bi futbol varken skor istersen 5-0 olsun ne yazar..Rezalet başka bir şey değil ortada olan..Komple silinmeli bu kadro başka çıkar yolu yok..Yasin ve Soner'den umudu olan var mı?Olcan'ın futbol bilgisinden ben şüphe ediyorum..Ulan benim maaşımın bilmem neredeyse 400-500 katı kazancınız var oynadığınız futbola var. Yazıklar olsun...:mad::mad::mad:

FC-ST-PAULI-61
Tolunay Hocayi elestirmek tamamen sacmaliktir ve Ayiptir.
Seneye onun olusturacagi Kadroyla basarisiz olursak elestiririz ama
bu Mactan sonra Ayiptir.

Zafer Fidan
31.01.2013, 21:49
Emerson'a yüklenen yok, hayret :D

Cafer Bulur
Hayırdır ilk maçtan 5-0'lık net bir skor mu bekliyordunuz? Hem de bu kadroyla... Hocayı eleştiriler başlamış, komiksiniz.

Hocanin gelir gelmez transfer düsünmüyoruz aciklamasi yanlis degilmiydi?

Bu takima hizli bir forvet sart,camurdan da olsa sart...

inadina61_08
Tolunay Hoca'nın şu skorda hiçbir günahı yok yeni hoca. Ancak eğer iyi hocaysa malum 2. lig topçularını şu takımdan uzaklaştırır...

Aynen katılıyorum, Yeni TD ancak kadro dışılar bekliyordum, gitsinler bekliyordum, değişen hiç birşey yok. Tolunay kafkasa Allah yardım etsin. Ama buraya çok büyük bir atasözü gider ya, Allah söyletmesin.

Antep maçından fazla bir şey beklemeyin.
Kazanırız belki ama oyun olarak çok üstün oynayacağımızı düşünenler var galiba , aynı oyunu oynarız ama bu sefer kazanırız tahminim.

İyi oynamazsak iş onur'a düşer, demedi demeyin bu antep iyi mücadele ediyor, iyi pas yaparsan fark atarsın antep ayakta kalırsa tersi olur.

hodlu
Dikkat et banlamasınlar.... :)

Ha ha ha ha ha ha ha...........................

DeAgLeMaNyAq
Antalya Bizi..

Eses'de Mersini Yenerse Ne Oluyor ? Kimler Çıkar ?

antalyaya yenilirsek çıkabilirmiyiz,,,averaj sistemi nasıl

ikili averaj uygulanıyorsa antalya bizi yense bile biz çıkmıyor muyuz? sonuçta ikili averajda eskişehir den üstünüz

Satılmışşehirle 2 li averajda üstünüz , Antalya'yı 3-1 yenseydik iyiydi ama tek farklı mağlubiyette yine cıkıyoruz. 3. olmak gibi saçmalık olmaz

arkadaşlar şimdi baktım.bizim2.lig garantiymiş....

Gruptan çıkamama ihtimalimiz var mı matematiksel olarak ?

Yok . 2 lik antalya'nın 2 farklı galibiyetiyle oluyor sadece

Önceki sayfalarda genel bir tablo paylaşmıştım ama okumayanlar için son kez genel bir açıklama yapayım. Eskişehir büyük ihtimalle Mersin'i yenip 12 puan yapacağından ilk başta ikili averajı unutun. Çıkıp çıkamama durumu için üçlü averaj önemli. Biz Antalya'ya 4 farklı yenilirsek çıkamıyoruz ki böyle bir ihtimal çok uzak. 1 farklı yenilgide grup lideri olup Sivas'la, 2-3 farkılı yenilgide ise grup ikincisi olup FB ile yarı finalde eşleşiyoruz...

FC-ST-PAULI-61
O kadro şenol hoca ile çıksa belki takım birşeye benzer,sonucta hocan karıyerli
Saka mi yapiyorsun sen herhalde son Maclari izlemedin.

memozcan
Şurada yorum yapanların % 90 ı skora göre yorum yapıyor. Zeki sakatlanmayıp o golü yemeseydik burada çok farklı yorumlar okuyor olurduk..

kardeşim kusura bakma da nenemin sakalı benzetmesi gibi oldu bu, taktik denilen şey orada zeki sakatlanınca devreye giriyor.. zekinin yerine hiç ısınmamış olan ağır halili koyarsan adam böyle gol atıyor:)

Alper Beyazay
31.01.2013, 21:50
Bir kere üslubunu düzelt.İkincisi bana soruyorsan ciddi anlamda Onur,Cech,Zeki,Sapara ve Janko sahada pek fena durmadılar.Ayrıca oyun planını bir okumaya çalışın.Beraberlikle bitmesi gereken rakip oyuncuyu kilitleyen bir oyun anlayışımız vardı.Hani birileri demiş ya neden atak oynamadık diye.

Ne varmış adamın üslubunda ?

hyasin61
Takımı ve hocayı elestırenler bugun takımda oynayanların hangılerının hafta sonu oynayacagını da yazabılır mı ,gercekten merak edıyorum hocaya saranlar neyın pesınde.Eger yazacagınız ısımler 3-4 kısıyse o zaman hocaya sarmayın.Eger o golu yememıs olsak herkesın dıyecegı bu kadar eksıkle aldıgımız 1 puan ıstedıgımız sonuctu dıye.Herkes bılıyor kı haftasonu antep macında ıdeal'e yakın bır takım gorecegız o zamanda bugunku maglubıyete sevınenlerı gorecegız

Çağatay_
Tolunay Kafkas'ın maç sonrası röportajı ;

Oyunla ilgili söyleyeceğim şu ; aslında yapmak istediklerimizin bir çoğunu gerçekleştirdik, özellikle savunma anlamında. Öne çıkışlarda istediklerimizi yapabilsek daha farklı olurdu.

Trabzonspor'un kalitesi var, ama oyuncularda duygusal bir zedelenme var .

Bunu da çözdüğümüzde Trabzonspor için bir problem yok.

----

Ben hocaya katılıyorum ben bu maçtan memnunum.

yatara
elimizdeki bu kadroyla bise yapamayiz

leons61
1-ts 15
2-esk 12
3-ant 9

rahat olun beyler grup böyle olur...sikinti yok

titanic
31.01.2013, 21:51
Saka mi yapiyorsun sen herhalde son Maclari izlemedin.

emin ol,en kötü maçında bile takım bundan ıyıydı

Ömer Sak
Bazi kisiler Tolunay'in bu elindeki kadroyu sampiyon yapmaya geldigini saniyorlar. Bu kadro'nun basina Guardiola , Mourinho getirsen gene birsey olmaz. Hoca'nin hedefi bu sezonu en iyi yerde bitirip gelecek sezon kendi kadrosunu kurmak.

Bazi arkadasar hocanin taraftarlara yolladigi '' barut '' mesajini yanlis algilamis ;) Hoca bu 3,5 yil icinde basarilara imza atacagiz demek istedi ancak bazi arkadaslarimiz bunu cok yanlis anlamis 1. mac sonrasi hemen dalga gecmeye baslamislar hocanin verdigi mesajla ilgili.

EmrahS Koç
Beylerrrrrrrr yarı final garantimi yok mu bunun hesabını yapabilecek bir arkadaş. Ben yapamıyorum.

Ha varsa bir tehlike Tolunay da salak değil son maça gerektirdiği bir kadroyla çıkar artık.
yarı final garanti değil eğer antalyaya yenilir eskişehirde miy i yenerse 3lü averaja bakılıyor yaptığım hesaba göre antalya bize 5 farklı yenerse çıkamama ihtimalimiz var

Alihan Ertürk

'Gelir gelmez' transfer istemesin diye özellikle Tolunay hoca getirilmiş demek ki, gidip yabancı da alabilirlerdi ama yabancı hoca transfer isterdi.

Arif Timurcioğlu
Bir kere üslubunu düzelt.İkincisi bana soruyorsan ciddi anlamda Onur,Cech,Zeki,Sapara ve Janko sahada pek fena durmadılar.Ayrıca oyun planını bir okumaya çalışın.Beraberlikle bitmesi gereken rakip oyuncuyu kilitleyen bir oyun anlayışımız vardı.Hani birileri demiş ya neden atak oynamadık diye. Uslubunu sen düzelt sana değil genel sordum benden küçük birine abi diye hitap edecek halim yok. Madem beğenmedin niye cevapladın orasıda ilginç.

mskartal
31.01.2013, 21:52
Bu takımın forvet hattındaki isimlere bi bakar mısınız arkadaşlar...

Henrique, Vittek, Janko, Halil...

4 adet tanker...

Ptt 1. liginde bile bu kadar kötü, bu kadar ağır bir forvet topluluğu yok...

Berkan
Burada bazıları art niyetli mesaj atıyor.

Enes Ünal Kaya
Önceki sayfalarda genel bir tablo paylaşmıştım ama okumayanlar için son kez genel bir açıklama yapayım. Eskişehir büyük ihtimalle Mersin'i yenip 12 puan yapacağından ilk başta ikili averajı unutun. Çıkıp çıkamama durumu için üçlü averaj önemli. Biz Antalya'ya 4 farklı yenilirsek çıkamıyoruz ki böyle bir ihtimal çok uzak. 1 farklı yenilgide grup lideri olup Sivas'la, 2-3 farkılı yenilgide ise grup ikincisi olup FB ile yarı finalde eşleşiyoruz...

teşekkürler bilgilendirme için.. yazan çok olunca arka sayfalarda bulmak zor oluyor..

iyi o zaman . bence antalya çıksın .. ama biz herkese yeniliriz gider anlatya yı yeneriz şimdi o da ayrı bir durum

hyasin61
31.01.2013, 21:53
Karşılaşmanın özeti: Tolunay ve fantezi dünyası!

neymiş fantezi dunyası soyle bızde bılelım kardesım

memozcan
bu Mactan sonra Ayiptir.

kardeşim kusura bakma ama milletin yapacağı ya da yapma ihtimali olan yoruma içeriğine bile bakmadan saçma demek daha saçma değil mi?

Serdær
Lütfen , Arkadaşlar ikili tartışmalara girmeyelim.

Bizleri ve sizleri zor durumda bırakmayınız ! ..

leons61
31.01.2013, 21:54

gruptan çıkıyoruz..kimle oynadığımız çokmu önemli...kupayı alacaksan yenecen aga

carolo
gerçekten durum vahim olayi anlamak çok guç gs fb bjk kasimpasa vs herkez bulundugu konumdan memnun degiltransfer yapiyor ama bizimkiler bizim takimin durumundan memnun olmaliki hiç transfer yapmiyor ben bunu anliyorum

Ogün YAZICI
ben değişmesini gereken şeylerin değiştiğini gördüm.takım önde bastı ve ligin en çok poziyona giren takımına pozisyon vermedi neredeyse.ayrıca tolunay 1 gün idmana çıktı insafsızca yorumlar yapmayın.şu da bir gerçekki akıllar daha çok ligde.ve umarım yasine bir daha şans verilmez.

hyasin61
Aynen katılıyorum, Yeni TD ancak kadro dışılar bekliyordum, gitsinler bekliyordum, değişen hiç birşey yok. Tolunay kafkasa Allah yardım etsin. Ama buraya çok büyük bir atasözü gider ya, Allah söyletmesin.

İyi oynamazsak iş onur'a düşer, demedi demeyin bu antep iyi mücadele ediyor, iyi pas yaparsan fark atarsın antep ayakta kalırsa tersi olur.

Kadro dısıları acıklayacakmıs hoca bır kac gune

FC-ST-PAULI-61
31.01.2013, 21:55
Murat Şahinbaş ‏@MarcoRuben61
Taze Bilgi:Son Dakika'ya kadar golcü transferi icin yogun temaslar sürdürülecekmis.Bu saate kadar taraftarın gördügünü göremediniz mi ayıp

Transfer Dönemi nezaman bitiyor bu Adam güvenilir bir Duyumcuymus.

Oğuzhan
Allah aşkına bir maçla 2 günlük hocayı mı sorguluyorsunuz ya

Emre GÜRDAL
Arkadaslar zeki mi onemli traboznspor bu aksamki mac kaybetmesimi...

Cafer Bulur
'Gelir gelmez' transfer istemesin diye özellikle Tolunay hoca getirilmiş demek ki, gidip yabancı da alabilirlerdi ama yabancı hoca transfer isterdi.

Tolunay hoca gercekcidir,sözünü sakinmaz.

Bu kadar kötü forvet hatti olan hatta birisinin yazdigi gibi ptt 1.ligdeki bir takimda bile olmayan agirlikta olan bu oyunculara ragmen nasil transfer istemez anlamakta güclük cekiyorum.

Harun_ayar_ts
31.01.2013, 21:56
hocayı degil yönetimi elestirin

Mesut
Zeki'nin durumu iyidir umarım.Tek düşündüğüm o telafisi olan maç büyütmeye gerek yok.

Yunus Emre SEYHAN
Türkiye kupasını alan takım küme düşmüyor bildiğim kadarıyla?

özgür6161
Uslubunu sen düzelt sana değil genel sordum benden küçük birine abi diye hitap edecek halim yok. Madem beğenmedin niye cevapladın orasıda ilginç.

Bana abi demelisin demedim sana.Hacı gibi seviyesiz laflar kullanma.Benim yazımı alıntılayarak mı genel olarak yazıyorsun?Üstelik bana hacı diyerek?He sana niye cevap verdiğimi merak ediyorsan ''ADAM'' sanmıştım o yüzden sana cevap vermiştim.Demek ki cevap vermemek gerekiyormuş.Haklısın...

titanic

evet ,hocanın takımdaki galibiyet oranı yüzde sıfır

Berkan

Tolunay hoca istifa etmeli mi başlığı bekliyorum :D Bizim taraftarın huyudur bu .

cubido

Şampiyonşuğa mı oynuyoruz? küme mi düşüyoruz. yapacağımız transfer süper çıksa sıralamamızı ne kadar değiştirecek ?
yapacağımız transferin iyi çıkma ihtimali ne?
allah aşkına duygusallığı bırakıp biraz bunları düşünelim.
Yönetimi yanlış transfer yaptığında eleştiriyoruz değilmi. Aynınhatayı biz yapıyoruz.
Bizim bu sene için kupa haricinde hedefimiz yok.
Tolunay hoca'nın hedefi önümüzdei yılın hazırlıklarını yapmak.
Borç olmuş 130 milyon. 1-2 milyon bile çok önemli artık. Kısıtlı kaynakları bir iki gün içinde panikle yapılan transferlerle çar çur etmememiz gerektiğini düşünüyprum.
Sonuç olarak transfer yapmamakla çok doğru yaptılar.
Tüm enerjimizi önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmak için harcamalıyız.

leons61
biz antalyayı yeneriz... esk. 2.olur..daha iyi olur bence fb-esk. maçı antalyadan daha eyidir.

biltrabzon
Neyse kupada yenildigimize göre ligde kazanacagiz rahat olun.Ben begendim acikcasi takimi.En azindan mustafa ya ragmen pozisyon vermediler gibi.Sagi solu belli olmuyor takimin haftaya bakacagiz,antep macini görelim.

inadina61_08
31.01.2013, 21:57
Taze Bilgi:Son Dakika'ya kadar golcü transferi icin yogun temaslar sürdürülecekmis.Bu saate kadar taraftarın gördügünü göremediniz mi ayıp

1. yarın transfer dönemi bitiyor dimi, yoksa 5 i miydi niye birkaç gün sonra

Kadro dısıları acıklayacakmıs hoca bır kac gune

2. Avrupada transfer sezonu bitti galiba. çin yada katardan falan getireceksek ayrı

ucurum
Ya arkadaşlar Zeki'nin durumundan haberi olan var mı?

Tayfun Aydın
Bu kupa lig ayrı muhabbet. Bu skor bizi bir üste taşıyor mu?. 3 takım da 12 puan olursa Antalya bizi 3 farkla yenerse falan filan şu anki 3 lü averaj durumu;

Trabzon 6 +2
Antalya 6 -1
satılmışşehir 6 -2

Şimdi satılmışların çıkması için bizim Antalya dan puan alması lazım. Kendi hesaplarıma göre Antalya bizi 1 farklı yenerse biz 1 Antalya 2 çıkıyor. Sapın kadar TRABZON LUYUM AMA bu şike severler çıkacağına bileğinin hakkıyla oynayan 3 senedir aynı hocaya destek veren Antalya çıksın. Trabzonspor her maça kazanmaya çıkar ama bu sefer hesap zamanı 4 senedir ilk defa hesap görme zamanı. Bu satılmışlar çıkmasın yeter.
2011 yazı Ankaraya doğru yolayım eskişehir de durdum üstümde formam. Kartı çeken eleman nerdeyse şampiyon oluyordunuz dedi. Suratına baktım kendinizi satmasaydınız olacaktım dedim çıktım gittim. Bu kirli alemde hesapsa hesap.

Taha Muhammet
Bir puan alabilseydik keşke hoca son maçta a2 den bir kaç kişi çıkarırdı

messi_61
Bu takimdan uzak durmak lazim allahimm yardim et bu beceriksizlere..

leons61
31.01.2013, 21:58
şuan bu takıma transfer yapılmaz.çünkü takım yok ortada...bu sene bitti beyler.seneye çoğu gönderilir yeni takım kurulur...

Oğuzhan
Ya yenilmemiz önemli değil de takım yenilmeyi alışkanlık haline getirdi ya son 3 maçtır yeniliyoruz, ondan önce de 3-4 maç beraberlik var galiba ne hallere düştük. Başlayacağım Afrika kupalarına bunların yahu. Almasınlar şu takıma daha Afrika Kupasında mücadele eden futbolcu.

Oruç
Zeki'ye bişey olmasın, maç önemli değil.

hyasin61
Hayırdır ilk maçtan 5-0'lık net bir skor mu bekliyordunuz? Hem de bu kadroyla... Hocayı eleştiriler başlamış, komiksiniz.

Sankı hoca kendı sıstemıne uygun futbolcuları almısta oynatıyor gıbı dusunenler var.Adama enkaz kalmıs enkaz.Eger mac berabere bıtse farklı seyler konusuyorduk ama skora dayalım yorum yapanlar ve maglubıyete sevınen hocaya saranlar bır baksınlar bakalım eksık olan oyuncular kımler ve o oyuncuları bugun oynayanlar ıle karsılastırsınlar.Mesela ıdeal defans olan gıray-bamba yok,orta sahada zokora-colman-adrıan -volkan gıbı oyuncular yok bunları dusunun bırazda

titanic
Arkadaslar zeki mi onemli traboznspor bu aksamki mac kaybetmesimi...

Kişiler gelip geçici önemli olan trabzonspor felsefesi gereği yenilmemeiz daha önemli

Necmettin ALTUNTAŞ
1-ts 15
2-esk 12
3-ant 9

rahat olun beyler grup böyle olur...sikinti yok

Bana göre de öyle. Ancak topçular psikolojik olarak perişanlar.Bu psikolojiyle maç kazanmaları çok zor çok..

forzaszgn

yarın 24:00 a kadar süre var

Adem Köse
31.01.2013, 21:59
Zeki de ki özgüven çok hoşuma gitti. Benim için bu saatten sonra oyuncu kazanmak çok önemli , sırada Sonerle , Emre var. Bu 3 futbolcuyuda kazandık mı , çok sağlam bir iskelete doğru gidiyoruz demektir. Takım takım savunması olarak gayet iyiydi , buna karşın bireysel olarak çok kötüydük. Çocukların özgüvene ihtiyacı var. Adam geçemiyoruz. Blok halinde gidip gelmemiz güzel bir görüntü verdi. Çok net iki pozisyon verdik biri necati kaçırdı diğeri gol oldu. İkiside doldur boşalttan...

İsa
31.01.2013, 21:59
Yasin'in kaç hızlı hücumu yanlış tercih ve yeteneksizliği yüzünden kestiğini sayan oldu mu?

Peki Olcan'ın girdikten sonra kamera açısına bile giremeyecek kadar çizginin içine ne kadar gömüldüğünü gören var mı?

Janko'nun herhangi bir pozisyonda olumlu herhangi bir hareketini gören var mı?

Hepsinden önemlisi top ortaha oyuncularımızdayken boşa kaçmak yerine Servet'in yanına boğuşmaya gittiği anı yakalayan var mı?

Mustafa'nın 10-15 metre yakınında herhangi bir rakip futbolcu olmamasına rağmen kaç topu taca attığını sayabilen var mı?

Sapara'nın rakibin baskı yaptığı herhangi bir pozisyonda topu olumlu kullandığını gören var mı?

Bunu boşverin olumlu kullandığı herhangi bir top var mı?

ts_tuncay_ts
31.01.2013, 22:00
Bu takim rezil elaziga yenildi.Bugün ki yedek kadro Senol Günes in oynattigi takimdan daha iyiydi bence.Bu takimin bu hale gelmesinin sebebi 2 yildir takima 2 pas yapmayi ögretemeyen Senol Günes tir.Ona toz kondurmamak icin yeni gelmis hocaya yapilan, olsa olsa terbiyesizlik olur.

Vay arkadaş pas yapmayı unutturdu he...Kaleyi bulan şutumuz yok...Şutlarıda unutturmuş belliki...

savsat
Mustafa'nın iyi niyetinden şüphemiz yok ama bu çelimsizlikle hatalara sebeb oluyor maalesef. Bamba o pozisyonda kafayı çok daha kuvvetli vurur ve savuştururdu.Aykut'ta elinden geldiğince mücadele ediyor,yetenekleri nisbetinde tabi. Gel gör ki kritik yerlerde top kaptırma alışkanlığı var maalesef.Halil ve Serkan ise artık konuşulmamalı, muhtemelen sene sonu gönderilirler.

murat3861
Maçı izlerken gol pasını nuhiu verdi zannetmiştim yumlu resmen mükemmel bir asist yapmış maşallahı var her hafta onun sayesinde gol yiyoruz bir daha kimse zokora ve bambaya laf söylemesin maalesef takımımız 3 pas yapamıyor bu oyun anlayışıyla gol atmamız çok zor

Oğuzhan
Şu takıma güçlü kuvvetli hızlı bir forvet lazım. Bizim takıma gitmiyor yahu böyle uzun boylu, durarak oynayan adamlar. Vittek neyse de Janko aşırı kötü. Resmen top gelsin de ceza alanında dokunayım gol yapayım diye bekliyor. Ne bir duvar olmak var ne bir top tutmak. Hızlı atağa çıkacağız Sapara boşluğu görüyordur önde ama arkaya atmayı denemiyor çünkü önde topa gidecek forvet yok.

Batuhan
yarın 24:00 a kadar süre var

Mesai saati 24:00 mü oluyor?

augustus
kardeşim kusura bakma da nenemin sakalı benzetmesi gibi oldu bu, taktik denilen şey orada zeki sakatlanınca devreye giriyor.. zekinin yerine hiç ısınmamış olan ağır halili koyarsan adam böyle gol atıyor:)

benim yorumum sadece bu maç için değil, genel bir yorumdu. kazandığımız maçların ardındaki yorumlara bir bakın, takım yine rezil oynuyordu ama buna rağmen şampiyonluk hesapları yapılmaya başlanıyordu. takım kaybediyor küme düşüyoruz deniyor bir maç kazanıyor şampiyonluk hesapları yapılıyor. bu hafta galip gelelim gs yenilsin burada insanlar yine şampiyonluk hesabı yapmaya başlarlar. benim eleştirim skora göre yapılan yorumlara, yoksa takımın çok kötü olduğunu görmemek için kör olmak lazım.

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:01
Şampiyonşuğa mı oynuyoruz? küme mi düşüyoruz. yapacağımız transfer süper çıksa sıralamamızı ne kadar değiştirecek ?
yapacağımız transferin iyi çıkma ihtimali ne?
allah aşkına duygusallığı bırakıp biraz bunları düşünelim.
Yönetimi yanlış transfer yaptığında eleştiriyoruz değilmi. Aynınhatayı biz yapıyoruz.
Bizim bu sene için kupa haricinde hedefimiz yok.
Tolunay hoca'nın hedefi önümüzdei yılın hazırlıklarını yapmak.
Borç olmuş 130 milyon. 1-2 milyon bile çok önemli artık. Kısıtlı kaynakları bir iki gün içinde panikle yapılan transferlerle çar çur etmememiz gerektiğini düşünüyprum.
Sonuç olarak transfer yapmamakla çok doğru yaptılar.
Tüm enerjimizi önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmak için harcamalıyız.

Görünüste öyle görünüyor ama durum o kadar basit degil.

Bu takim 2 hafta daha üstüste kazanamasin alt siralardan zor cikarsin.

Elindeki forvetler ya hizli ya bitirici ya iyi top saklar bizdeki forvetlerin hicbirisi bunu yapamiyor.

Hedefimiz yok demeyin Allah askina bu isler bu kadar basit degil.

3 milyon euro da tutsa yanlis cikma ihtimali de olsa parayi basip iyi bir forvet alacaksin.

Yarin birgün düsmeye oynarsak inanin bunun sorumlulugunu kimse alamaz.

Elazig sana 3 tane atti gitti kujovici aldi sen ise hedefim yok diyerek isin icinden siyrilamazsin....

titanic
Vay arkadaş pas yapmayı unutturdu he...Kaleyi bulan şutumuz yok...Şutlarıda unutturmuş belliki...

şenol hocanın enkazı edebiyatı bunları daha 2 sene rahat götürür

forzaszgn
Mesai saati 24:00 mü oluyor?

mesai saati ile ilgisi yok transferin doğru olan bu

ts_tuncay_ts
bu Mactan sonra Ayiptir.

İlk transferini yaptırdı bakalım nasıl oynayacak...

memozcan
yarı final aşamasında feneri yenebilecek tek takım kanımca antalyaspor.. finalde ise biz bu kadroyla sadece antalyayı yenebiliriz.. o da taraftar baskısı falan..

Alihan Ertürk
Zeki'nin durumu hakkında henüz açıklama gelmedi.

Oruç
Bamba ve Giray dönmeyene dek savunmada bu tarz amatör hatalar daha çok izleriz gibi. Hoş onlar dönse de pek bir şey değişmeyecek. Takımın organize olma sorunu var, adam gibi golcüsü yok. Oysa bilgisayara koysak iş tamamdı.

federer61
31.01.2013, 22:03
0 değil de Halil Wolverine olma yolunda emin adımlarla ilerliyor,bir demir pençeleri eksik :)

yatara
takim ileri cikarken güzel hizli cikdi macin baslarinda ondan sorasini bakamadim internet sagolsun

özgür6161
Umarım Zeki Yavru durumu iyidir.Ben takımı çok kötü bulmadım.Herşeyin ilacı zaman olduğu gibi burada da zaman gerekecek.Kim daha ne olduğunu anlamadan sığ eleştiriler yapılmamalı.Tolunay hocayı ben de tercih etmezdim ama şuan destek vermek zorundayız.Trabzonspor sevdamız varsa tabii ki.

hodlu
31.01.2013, 22:04
Zeki'ye bişey olmasın, maç önemli değil.

Aynen öyle. Çocuğa nazar değdi. Birkaç pozisyonda korktum sakatlanacak diye korktuğum başıma geldi...

forzaszgn
Tanju Eren ‏@tanjueren
3'lü averaj için puan durumu: Trabzonspor 6 puan +2 averaj, Antalya 3 puan -1 averaj, Es-Es 6 puan -1 averaj. 3 yemeyelim biz yine de.

Vkgz
olcan henriq sapara yasin masin yolla gitsin ne diye bekliyosun sene sonunu.

İsa
takim ileri cikarken güzel hizli cikdi macin baslarinda ondan sorasini bakamadim internet sagolsun

Hızlı cıkmaya calıştı ama cıkamadı.

İnternet yüzünden bunu kaçırdın heralde...

memozcan
benim yorumum sadece bu maç için değil, genel bir yorumdu. kazandığımız maçların ardındaki yorumlara bir bakın, takım yine rezil oynuyordu ama buna rağmen şampiyonluk hesapları yapılmaya başlanıyordu. takım kaybediyor küme düşüyoruz deniyor bir maç kazanıyor şampiyonluk hesapları yapılıyor. bu hafta galip gelelim gs yenilsin burada insanlar yine şampiyonluk hesabı yapmaya başlarlar. benim eleştirim skora göre yapılan yorumlara, yoksa takımın çok kötü olduğunu görmemek için kör olmak lazım.

çok haklısın.. 17de 17 diyenler vardı devre arasında.. 2de 2 yaptık:)

Ömer Sak
Bence asil takimi Gaziantep macinda görecegiz. Hoca orda en iyi kadrosunu sahaya sürecektir.

Batuhan
31.01.2013, 22:05
mesai saati ile ilgisi yok transferin doğru olan bu

Futbolda ''ara transfer'' olarak bilinen ikinci transfer ve tescil döneminde son iki güne girildi.

2012-2013 futbol sezonunda 5 Ocak Cumartesi günü başlayan ve FIFA kuralları gereğince 28 gün süren ikinci transfer ve tescil dönemi yarın akşam sona erecek.

Kulüpler, anlaştıkları oyuncularla cuma akşamı mesai saati bitimine dek sözleşme imzalayabilecek.

:)

Emrullah
31.01.2013, 22:07
Bu takımda Giray, Bamba, Zokora, Adrian, Colman gibi en en en önemli oyuncular olmadan yapılan değerlendirmeler saçma sapan ve yanlış değerlendirmelerdir. Trabzonspor bu değil. Trabzonspor'un taraftarı futbolu ya unutmuş görmeye görmeye ya da eskiden de bilmiyordu. Bu kadar saçma sapan ve yanlış yorumlar okumadım ben. Son 10 sayfaya bakınca anlarsınız ne demek istediğimi.

DeAgLeMaNyAq
Tanju Eren ‏@tanjueren
3'lü averaj için puan durumu: Trabzonspor 6 puan +2 averaj, Antalya 3 puan -1 averaj, Es-Es 6 puan -1 averaj. 3 yemeyelim biz yine de.

3 yediğimizde Eskişehir'le averajımız eşitleniyor ama daha fazla gol attığımız için öne geçiyoruz. Yani elenmek için 4 farklı yenilgi şart...

forzaszgn
:)

bugün yazan birini görmüştüm spor yazarı 24 diyordu geçen transfer dönemleri de böyle olmuştu zaten mesai bitimine bakmıyorlar genelde

leons61
Bana göre de öyle. Ancak topçular psikolojik olarak perişanlar.Bu psikolojiyle maç kazanmaları çok zor çok..

hoca bu maçı kazanmaya gelmemiş ki zaten..11 inden net belliydi.zaten hocada dedi maçtan sonra bu maç bizim için bi önem arz etmiyor diye...bizim için problem değil dedi...

hyasin61
Bu kadar futbol bılgısı olanların oldugu bır sehırden dunyaya bır Mourınho da biz kazandıramadık ya yanarım yanarım buna yanarım

Batuhan
31.01.2013, 22:08
bugün yazan birini görmüştüm spor yazarı 24 diyordu geçen transfer dönemleri de böyle olmuştu zaten mesai bitimine bakmıyorlar genelde

Doğrudur, bilmişlik yapmıyorum ben de yanlış anlaşılmasın da. Haberde okuduğumu yazdım.

Zafer Fidan
31.01.2013, 22:08
ideal kadro bi araya getirebilsek daha yüksek bir performans bekliyorum.

................Janko................
Olcan........Adrian..........Emre
.......Zokora.......Colman........
Emers....Bamba..Giray......Zeki
.................Onur.................

ts_tuncay_ts
31.01.2013, 22:09
şenol hocanın enkazı edebiyatı bunları daha 2 sene rahat götürür

yönetimin suçunu şenol güneşe yıktınya helal sana...

Cafer Bulur
3 yediğimizde Eskişehir'le averajımız eşitleniyor ama daha fazla gol attığımız için öne geçiyoruz. Yani elenmek için 4 farklı yenilgi şart...

Bir anlamda 2.ci olmamiz bizim lehimize olabilir cünkü yari finalle cift mac final tek mac olacak.

Avni akerde 0-0 kadiköyde de 1-1 kalarak fb yi eleyebiliriz,finalde de isimiz daha kolay olur.;)

forzaszgn
Doğrudur, bilmişlik yapmıyorum ben de yanlış anlaşılmasın da. Haberde okuduğumu yazdım.

yok öyle kastetmedim bende bildiğimi yazdım:)

Tanju Eren ‏@tanjueren
Transfer konusunda ben tek 1 isim verdim ve o da 1 ay önceydi. Yarın 1 forvet ihtimali var. İsim vermeyeceğim. Fazlası sürpriz olur zaten.

bide bu var inş doğrudur

titanic
hoca bu maçı kazanmaya gelmemiş ki zaten..11 inden net belliydi.zaten hocada dedi maçtan sonra bu maç bizim için bi önem arz etmiyor diye...bizim için problem değil dedi...

ne desin peki?

inadina61_08
31.01.2013, 22:10
Hadi ilk maçın yüzü suyu hürmetine deyip soru sorayım ilk 10 dakikayı kaçırdığım bir maç için
Karmil neden yoktu?

hos_cocuk61
ne desin peki?

Sen hala daha batmadınmı? :)

Ahmet54

yaniliyorsun kardesim 3 yersek biz cikamiyoruz.. su anda bizim arti 1 averajimiz var eskisehirin ise eksi bir üc yedigimiz zaman bizim eksi iki olacak ve eskiseihir cikacak.. gayet acik bir durum var 1 farkli yenilgiyle lider, 2 farkli yenilgiyle 2., 3 farkli yenilgiyle 3. bitiriyoruz..

titanic
yönetimin suçunu şenol güneşe yıktınya helal sana...

yanlış anlaşıldım,basarısızlığı 2 sene daha senol hocaya yıkarlar anlamında söyledim

zizu41
31.01.2013, 22:11
ideal kadro bi araya getirebilsek daha yüksek bir performans bekliyorum.

................Janko................
Olcan........Adrian..........Emre
.......Zokora.......Colman........
Emers....Bamba..Giray......Zeki
.................Onur.................

bu kadroda colman emre ve olcan olmamalı...
soner, yasin, vittek olmalı

Ozan Yazıcı
Zeki'nin kafatasında çatlak varmış, genel olarak iyiymiş durumu

yorumsuz6117
Antalya'ya 1 farklı yenilirsek lider çıkıp Sivas'la eşleşiyoruz. 2 veya 3 farklı yenilirsek 2. çıkıp şikecilerle eşleşiyoruz. 4 farklı yenilirsek eleniyoruz.

Doğru mudur ?

leons61
zekinin genel durumu iyiymiş.kafasında küçük bi çatlak varmış

Courage
31.01.2013, 22:13
Tolunay Kafkas'ın maç sonrası röportajı ;

Oyunla ilgili söyleyeceğim şu ; aslında yapmak istediklerimizin bir çoğunu gerçekleştirdik, özellikle savunma anlamında. Öne çıkışlarda istediklerimizi yapabilsek daha farklı olurdu.

Trabzonspor'un kalitesi var, ama oyuncularda duygusal bir zedelenme var .

Bunu da çözdüğümüzde Trabzonspor için bir problem yok.

---.

Hocam ben yazacaktım sen söylemişssin peşinen.

Mücadele iyi,yapmak istediklerimizi yapacak yetenek kısıtlığı var yada beyin henüz ayaklara hükmetmiyor :cool:

''Olacak''.

r9emre
31.01.2013, 22:13
Bu maç benim içinde zerre kadar önemli değil ve problem değil. Umrumda da değil 2 maç sonra ligde oynadığımız futbola bakarım ben. 2 maçlık yenilgi bile alsak ligde dert değil ondan sonra 3. maç top oynamaya başlayalım, sahada futbol oynayan bir takım olsun yeter.

memozcan
31.01.2013, 22:14
sahadaki oyun ve genel olarak futbolcuların duygu durumu için kimse hocadan sihirli değnek beklemesin.. henrike önceden de kalastı gene kalas.. etrafında kimse yokken bile sırtını kaleye dönüp kendi etrafında bir tur atıyor.. janko önceden de ağırdı gene ağır.. halilin sakalları biraz daha uzamış..

fakat hocanın biraz daha enerjik olması gerekir.. hoca değişikliklerle farkını hissettirmeli.. bu maçta soner kesinlikle çıkmazdı.. soner çıkıp alanzinho girdikten sonra ortayı rakibe verdik ve pozisyon buldular.. halil kesinlikle oyuna girmezdi, belki yasin-serkan değişikliği düşünülebilirdi.. rakip alper-özgür değişikliği yapınca karşılık veremedik.. o bölgede özgür sürekli bindirme yaptı ve beklerimizi zor duruma düşürdü.. aykut çift sarı gördü.. o bölgede özgür çeke karşılık serkan hamlesi en mantıklısıydı ...

her şeyi geçtim zeki oyun dışı kalınca sağ beke önce halil geçti golü yiyince ise aykut o bölgeye kaydı ikisi de yanlış tercih.. daha önce sağ bekte oynamışlığı olan yasin oraya çekilmeliydi..

kimse hocadan sihirli değnek beklemiyor ama böylesi ufak dıkunuşları yapması ok mu zordu?

ts_tuncay_ts
31.01.2013, 22:15
yanlış anlaşıldım,basarısızlığı 2 sene daha senol hocaya yıkarlar anlamında söyledim

hımm...doğru demişsin...

hodlu
31.01.2013, 22:15
Sinirlerim gerildi arkadaş iki dakika kala gol yedik. Biten grubu canlandırdık.............

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:16
Tolunay bu mactan sonra henrique yi sattirmadigina cok pisman olmustur herhalde.

Yabanci sayimiz fazla diyoruz,sporting lizbon gibi bir takim kazma henrique ye talip oluyor ve satmiyoruz.

Kusura bakmayin ama bunu adi is bilmemezliktir.

leons61
31.01.2013, 22:17
ne desin peki?

arkadaş trabzon bu maça beraberlik için gelmiş sen bunu maçta anlayamadınmı...ayrıca gruptan çıkamama gibi bi korkuları da yok...adam gayet rahat son maçı alırız lider çıkarız demek istiyor yani..yoksa bu maça pekala başka bi 11 le çıkabilirdi...(ha yener yenemez o ayrı)...maçta sonra ağlamasın yeter...

Doğukan Uçan
31.01.2013, 22:18
Halil Altıntop Muhteşem yüzyılda Şeyhul İslam Ebu Suud Efendi Rolünde Rahat Rahat Oynar...

İsa
Antalya bizi en az 3 farklı yenecekte Eskişehir gruptan çıkacak.

NEyin heyacanını yapıyosunuz...

lazibere
Bu maç elbette takım için bir ölçü olmamakla beraber, Hepimizin dikkatini çekmesi gereken husus? Oyunda olamamak ve oyunu kontrol etmek noktasında futbolcuların aşırı yeteneksizlikleri. Bu futbolculara bunu nasıl öğretecekler çok merak ediyorum

En basiti; Zeki'nin sakatlanması ve çıkması ve akabinde 30 sn de gol yememiz ve onun kanadından. Madem tek dert beraberlikti o halde birisi hemen orayı alması gerekirdi.

Velhasılı oyunu okumak noktasında çok geri futbolcularımız

titanic
31.01.2013, 22:19
Halil Altıntop Muhteşem yüzyılda Şeyhul İslam Ebu Suud Efendi Rolünde Rahat Rahat Oynar...

Ciddiciddi futbol sonrası o role hazırlandığını düşünüyorum

leons61
31.01.2013, 22:20

sadrazam halil paşa

FC-ST-PAULI-61
31.01.2013, 22:20
HENRİGUE : TRABZONSPORDA KALIP BASARILI OLMAK İSTİYORUM.

Hadi gecmis olsun.

Öznur61
31.01.2013, 22:21
oyy oyy şu son dk yenen gollerden nefret üstüne nefret ediyorum ilk dk yiyelim ama son dk olmuyor ya :(

titanic

Hadi gecmis olsun.

Futbolcular gider,adamlar kalır Bravo henriqe

hyasin61
Yarın gece 12'ye kadar baya yogun gündem bekliyor bizi..Olur,olmaz beceri misali birazda

leons61
31.01.2013, 22:22
Antalya bizi en az 3 farklı yenecekte Eskişehir gruptan çıkacak.

NEyin heyacanını yapıyosunuz...

eskişehir çıktı bile..antalya düşünsün

Kaan
31.01.2013, 22:22
Futbolcular gider,adamlar kalır Bravo henriqe

Bu güzeldi. :D

jako13
31.01.2013, 22:23
Aykut bildiğiniz KÜTÜK...! Bir halt olmaz. Zeki çalışkan,iyi niyetli ama yetersiz.. Ersun bir Özgür hamlesi yaptı,dağıldı..! Henrige tam bir ağır batarya, TANK..! Tolunay Kafkas, Colmanı,Adrianı keserek bu yola çıktıysa ondanda bir HALT olmaz...Yazık oldu koca camiayı verem ettiler...!

Tahir61
31.01.2013, 22:23
antalya bizi dört farklı yenerse gruptan çıkamıyoruz üç,iki farkla yenerse kaçıncı çıkıyoruz çıkan diğer takım kim oluyor

üçlü averaja bakıldığında eşitlik halinde mersin maçları devreye giriyormu

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:24
Yarın gece 12'ye kadar baya yogun gündem bekliyor bizi..Olur,olmaz beceri misali birazda

Transfer sezonunun uzatilmasi icin sadri sener tff ye basvurabilir,birkac kulüp de destek verirse 3-5 gün kazanabiliriz.:)

arifberkay
[QUOTE=FC-ST-PAULI-61;1918907263]HENRİGUE : TRABZONSPORDA KALIP BASARILI OLMAK İSTİYORUM.

Sen gitsen biz durumumuza bakacagiz da

Serdær
ZEKİ'NİN SON DURUMU: Kafatasında çatlak mevcut. Hayati tehlike görünmüyor. Kontrol tomografisinde de sorun çıkmazsa Trabzon'a dönecek!

hasannuhoglu
şu anki 3'lü averaj durum özeti:
1.Trabzon puan:6 averaj:2
2.Eskişehir puan:6 averaj:-1
3.Antalya puan:3 averaj:-1

Şimdi son maçta eskişehir mersini yener bizde antalyaya yenilirsek,yukardaki puan durumu baz alınacak.Bu durumda antalyadan yediğimiz fark sıralamayı belirler.
1.durum: 1 farkla yenilirsek 1. Trabzon,2.antalya
2.durum: 2 farkla yenilirsek 1.Antalya,2.Trabzon
3.durum: 3 farkla yenilirsek 1.Antalya,2.Trabzon
4.durum: 4 farkla yenilirsek 1.Antalya,2.Eskişehir

orhan42
31.01.2013, 22:25
zekinin genel durumu iyiymiş.kafasında küçük bi çatlak varmış

Kafatsında çatlak mı? :eek:

OnurKul
Şenol Güneş bizi bitirdi diyenler NANKÖRdür. (nokta)

Çağatay_
Matematiksel olarak 3. olacağımız durum 4 farklı mağlubiyet durumu, yok artık LeBron James :D

arifberkay
hocayi elestirmek adina soylemiyorum fakat genc dinamik kimseye eyvallahi olmayan yabanci bir hoca fena olmazdi

Dawsofield

Hadi gecmis olsun.

o kadar yaklaşmışken..

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:26
2.ci olup yari finalde fb ile 2 mac oynamak bizim icin daha avantajli olmaz mi sizce?

titanic
Şenol Güneş bizi bitirdi diyenler NANKÖRdür. (nokta)

sonuna kadar haklısın ama cümlenin sonunda zaten nokta var

Selim ÖZCAN
Mustafa-Aykut-Zeki helal olsun hepsine. Forma için savaşmaları yeter............

aynen katılıyorum

Onur Akyüz
Yuh çatlak mı?

Eyvah ya ulan ne bahtsız takımız arkadaş!

arifberkay
Matematiksel olarak 3. olacağımız durum 4 farklı mağlubiyet durumu, yok artık LeBron James :D

james e cok yabanci degiliz olur mu olur

Çağatay_
31.01.2013, 22:27
Sinirlerim gerildi arkadaş iki dakika kala gol yedik. Biten grubu canlandırdık.............

Hürriyet'in birisi sarı öteki kırmızı olması gereken iki sert faulu vardı. Birisinde taban gösterdi ötekinde tabanı vurdu.

Yediğimiz golde herkesin aklı Zeki'de idi. Onu da geçelim sağ bek boştu orada pozisyonumuzu kaybettik.

Ayrıca Aykut'un ikinci sarı kartı faul bile değildi.

İşte böyle enteresan bir maçtı.

İsa
2.ci olup yari finalde fb ile 2 mac oynamak bizim icin daha avantajli olmaz mi sizce?

Olmaz abi riske gerek yok.

Sivas'ı eler en azından avrupa'yı garantileriz...

canibus
Insallah ligde kalmayi basaririz. Burda cogu kisinin baska beklentisi yoktur zaten bu sezon.

Tayfun Aydın
Evet Antalya ya 4 farklı yenelirsek satılmışlar gruptan çıkacaklar 1 farklı malübiyette gruptan lider çıkacaz 2 3 farklı malübiyette grupttan çıkacaz.

Şimdi bu akşam bu o.ç ları neden çok sevindiler biz delikanlı insanlar olarak takımımızı destekleriz kesin Antalya dan puan alırız diye dimi. Ulan hayatım da ilk defa bir maçı kaybedelim istiyorum.

hasannuhoglu
31.01.2013, 22:28
ben o maçta takımdan galibiyet bekliyorum.daha özverili oynayacaklardır

Serdær
ESkişehirspor Mersin İdman Yurdunu 3 farklı skorlar yenerse ne olacak :cool::eek:

DeAgLeMaNyAq
yaniliyorsun kardesim 3 yersek biz cikamiyoruz.. su anda bizim arti 1 averajimiz var eskisehirin ise eksi bir üc yedigimiz zaman bizim eksi iki olacak ve eskiseihir cikacak.. gayet acik bir durum var 1 farkli yenilgiyle lider, 2 farkli yenilgiyle 2., 3 farkli yenilgiyle 3. bitiriyoruz..

Yok hocam sen yanlış biliyorsun. Üç takım arasındaki üçlü averajımız 2, 1 değil. 3 gol yediğimizde -1 oluyor. Bu sefer Eskişehir'le eşitleniyoruz ama kritere göre averaj eşit olduğunda atılan gole bakılıyor. Orada da Eskişehir'den üstünüz...

ESkişehirspor Mersin İdman Yurdunu 3 farklı skorlar yenerse ne olacak :cool::eek:

Üçlü averajda puanı eşit olan takımların durumu baz alınıyor. Mersin maçları ancak tüm kriterler eşit olursa söz konusu oluyor...

Mesut
Futbol zeka oynudur.Takımı yöneten adam yokki.Beyin yok takımda.Colman'ı keyfi gelirse iyi oynarız başka türlü işimiz zor.

leons61
31.01.2013, 22:29
kanarya şikespor-es-es şikespor
ts-sivas şikespor

FİNAL
TRABZONSPOR-kanarya şikespor 3-1
(boşuna tvlerde olasılıkları izlemeyin)

final nerdeydi bu arada

Cafer Bulur
Olmaz abi riske gerek yok.

Sivas'ı eler en azından avrupa'yı garantileriz...

Finalde fb ye yenilirsek fb de ilk 2 de olmazsa,lig 5.cisi avrupa ligine gidecek dendi.

inadina61_08
Yine son dakika transferi yapıcaklar herhalde 2 milyonluk adama 7 verir geliriz, olur biter.

hakankaya61
Ayrıca bir şey daha soracağım. İkinci yarı Olcan ve Yasin'in o kadar pasif olduğunu gören Tolunay hoca yerlerini değiştirmelerini neden istemedi acaba? Olcan sağ kanatta oynayamıyor çünkü. Bu sadece bir eleştiri, ooooo yeni gelen hocaya da hemen saydırmaya başlamışsınız demeyin.

olcan hangi kanatta oynayabiliyor ki??

İsa
31.01.2013, 22:30

O maçla işimiz yok artık. 3 fark yersek Eskişehirle averajımız eşitlenir.Bu durumda daha cok gol atan (biz 5 Es. 3 ) turu geçer...

metehan
31.01.2013, 22:30
kanarya şikespor-es-es şikespor
ts-sivas şikespor

FİNAL
TRABZONSPOR-kanarya şikespor 3-1
(boşuna tvlerde olasılıkları izlemeyin)

final nerdeydi bu arada
Yeri belli değil galiba .

titanic
31.01.2013, 22:31
yenilgisiz geldiğimiz bir maçtan sonra averaj hesapları yapıyoruz ya dünyanın adaleti yok

inadina61_08
Keşke Antalya maçını 1-0 bile kaybettiğimizde elensek, bizim düştüğümüz hale bak. Bazen kendimizi aşırı büyük görüyor bazen aşırı küçültüyoruz ama bir gerçek var bu takımla ancak 3 yersek böyle olur 2 fark yersek şöyle olur tartışması sonrada g.antepi yenemezsek birşey olmaz akhisarı yeneriz olur. Geçmiş olsun.

leons61

sadece 3 takımın kendi arasındaki maçlara bakiliy..isterse 10 dane atsın

Tayfun Aydın
ZEKİ'NİN SON DURUMU: Kafatasında çatlak mevcut. Hayati tehlike görünmüyor. Kontrol tomografisinde de sorun çıkmazsa Trabzon'a dönecek!

Kontrol Tomografisi nedir ya koca toğçuya düz röntgen mi çekmişler.

Çekersin tomografiyi yok sa kanama, varsa kırık alırsın 24 saat müşadeye 24 saat sonra (maximum) kontrol BT ile değerlendirirsin varsa bulgusu.

Yoksa yallah sürersin sahaya.

OnurKul
31.01.2013, 22:32
sonuna kadar haklısın ama cümlenin sonunda zaten nokta var

Şenol Güneş'i anlamayan adam noktayı sadece cümle bittiği için koyduğumu zanneder.

yatara
Ben Takimin basina Antrenör olsam, Bu Gece Trabzona döner dönmez bir antreman yaptirirdim tüm takima

serdaracıl
Şu takıma nasıl forvet alınmaz anlamiyorum

titanic
31.01.2013, 22:33
Şenol Güneş'i anlamayan adam noktayı sadece cümle bittiği için koyduğumu zanneder.

şenol güneşi anlamayan adamın okuma yazmasıda yoktur boşa uğraşmıssın

OnurKul
31.01.2013, 22:34
şenol güneşi anlamayan adamın okuma yazmasıda yoktur boşa uğraşmıssın

Adam anlamıyor ama "yazıyor".

Tahir61
31.01.2013, 22:36
arkadaşlar adamların lakaplarını satılmış koymussunuz, satılık işlerin peşindesiniz.yapmayınız

doğru bir bakış ama bundan başka nasıl cevap verebiliriz

yatacaksın anlayacaklar yaptıkları i.neliği

ya da çıkıp adam gibi oynayacağız her zamanki gibi yeneceğiz es es çıkacak anlarlarmı ki yaptığımız babayiğitliği

titanic
31.01.2013, 22:36
Ben Takimin basina Antrenör olsam, Bu Gece Trabzona döner dönmez bir antreman yaptirirdim tüm takima

neden olmasın? agresif bir yapın, morinho tarzın varsa,bizimle çalışmaya ne dersiniz

Oruç
31.01.2013, 22:37
Abiler, kardeşler yazdıklarımıza biraz özen gösterelim lütfen. Burayı okuyan bir sürü misafir var. Lütfen.

leons61
31.01.2013, 22:38
alber boduku alıruk lo bu akşam...bu adam bize karşı oynayamıyor lo

hyasin61
31.01.2013, 22:39

Kişiler gelip geçici ,önemli olan Trabzonsporun varlığı.Kişileri armanın önünde tuttuğumuz ve taraf oldugumuz sürece bu taraftar içinde hep ayrılık olacaktır.Her ne kadar Senol Gunes bu takıma cok sey kattı dıyorsak ,bu forma ve armanın agırlıgı da Senol Gunes'e cok sey kattıgınıda demelıyız

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:39
Vittek in bu aksam oynamamasi ibb ye satildiginin bir göstergesi olabilir mi?

canmert_61
31.01.2013, 22:40
işte antalya maçı sonucuna göre oluşacak alternatifler
http://www.spor61.net/hesaplar-karisti-14126h.htm

Tayfun Aydın
31.01.2013, 22:40
Abiler, kardeşler yazdıklarımıza biraz özen gösterelim lütfen. Burayı okuyan bir sürü misafir var. Lütfen.

O misafirlerin %90 ı bizden aldıkları bir puanla göbek atan soysuzlardı. Doğru bize yakışmaz ama bir kere olsun he yaptık demek isiyoruz çok mu.

Hamza Milet
31.01.2013, 22:41
Antalyaya 1-0 yenilirsek hem grub lideriyiz, hemde satilmislar elenmis oluyor :D

TSezgin61
Amma dertlendiniz yau... 2 gün önce gelen hoca ne gibi bir degisiklik yapabilirdi takima:)

titanic

Hocanın bir oyuncuyu oynatmamasını" dinlendiriliyor" olarak değerlendirmemiz gerekiyomus.Dün forumdan bir arkadaş yazmıştı

canibus
31.01.2013, 22:42

Allah korusun Vitteki fazla begenmeme ragmen suan en kaliteli forvetimiz.

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:44
Allah korusun Vitteki fazla begenmeme ragmen suan en kaliteli forvetimiz.
Dogru cok kötülerin,en az kötüsü.

Henrique,janko ve halil cok kötü vittek ise kötü degil mi?

Denize düsen yilana sarilir misali.:)

leons61
hafta sonu antepi rahat yenecez...kupada da antalyayı rahat yenecez(maç ne zamansa bilmiyorum)....rahat olun beyler rahat

Fatih
Vittek'le de olmaz Janko'yla da...

61ALANZINHO61
31.01.2013, 22:45
http://www.haber61.net/radyohaber61de-mac-oncesi-ve-sonrasi-136099h.htm

titanic
hafta sonu antepi rahat yenecez...kupada da antalyayı rahat yenecez(maç ne zamansa bilmiyorum)....rahat olun beyler rahat

insallah ama takımda bizim göremediğimiz ne gördünki

memozcan
sanırım başkan cezalı olmasına rağmen eskişehire gitti.. muhtemel bir pazarlık olabilir..

kursat1313
31.01.2013, 22:46
bu takıma FORVET lazım acil başka birşey söylemeye gerek yok

canibus
Dogru cok kötülerin,en az kötüsü.

Henrique,janko ve halil cok kötü vittek ise kötü degil mi?

Denize düsen yilana sarilir misali.:)

Kötülerin arasinda en az kötü olani diyelim.

61ALANZINHO61
Vıttek ıbb satılmıs herhalde öyle dıyorlar

hyasin61
Yarın gece 12'ye kadar bir forvet transferi acıklamak icin yogun görüsmeler sürüyor..Olur mu görücez,heyecanlı olcak :)

titanic
sanırım başkan cezalı olmasına rağmen eskişehire gitti.. muhtemel bir pazarlık olabilir..

ersun hocayı mı getirecek acaba?daha erken değil mi

Sushi07
31.01.2013, 22:47
Zeki'den inşallah dahada iyi haberler gelir, dualarım onunla.

Gelelim maça: hoca'nın B'vari bir takım çıkardığını düşünüyorum, yoksa Colman ve Adrian'ı formsuz oldukları için evde bırakmadı herhalde. Ben "kan değişikliğinin" etkili olup, iyi bir performans bekledim, ama ne yazıkkı yaralar derin demekki.

Onur : Her zamanki gibi "sağlam" değildi sanki, gol'de ama bir suçu yok
Zeki : Savunmanın en iyisidi, hatta maçın en iyisiydi (hayır sakatlandığı için söylemiyorum) İnşallah hoca ona hep şans veriri.
Emerson : Kritik hatalar yapmadı ama nedense her an yapabilir korkusundayım. Toplan arkada bazen çok riskli işler yapıyor.
Cech : Düzgün performans gösterdi, öne çıkışlarından ama herhangi işe yarar bir orta gelmedi. Gol'de kendisini savunmada göremedim.
Mustafa : İyi oynadığını düşünüyorum. Arkadaşlarını sık sık ikaz etti.
Yasin : Kötu oynadı, üstelik ilk yarı boyunca tüm toplar onun tarafından oynandı. Pozitif herhangi birşey aklımda kalmadı.
Henrique : Kocaman bir sıfır, diyecek başka hiç bir şey yok.
Sapara : Bazen top kaybetti, bazen top kazandı. Yanında Colman veya Adrian olmayınca tam performans gösteremedi.
Soner : Oyun eksikliği belliydi. Çok çabaladı ama öne doğru düzgün bir pasını pek yakalamadım.
Aykut : Soner gibi bence. 2'inci sarı kartı gerektirecek bir faul yapmadı bence.
Janko : Vittek'in aksine ortadan top almaya çalıştı, bazen top kazandı, ama önde bugün çok ağır gördüm

Olcan : Girdikten sonra hücuma bir katkı sağlıyamadı. Uzaktan bir tek şutu var, yoksa 45 dak. içinde bir orta yaptığını
hatırlamıyorum. Zeki çıktıktan sonra arkaya yardım etmesi ve o boşluğu doldurması gerekirdi. Çoğu lig maçından kötüydü.
Alanzinho : Oda bir katkı sağlıyamadı.
Halil : sadece 5 dak. oynadı, ama Gol'de en azından o boşluğu doldurmaya çalıştı

Kan değişikliği daha herüz görünmüyor. Kupa'da giderse çok üzülürüm. Lig kadrosunu heycanla bekliyorum.

SEDER
31.01.2013, 22:48
yasin-aykut-halil-henrique bu dörtlü bizi kümeye yollar demedi demeyin.. değil dördünü birisinin bile kadroda olmasına dayanamıyorum.. ayrıca bugün emerson stoperde gayet iyiydi..ve birde şenol güneş te olcanı sağaçık oynatırdı olcan gibi adamı türkiyede iki kişi sağ açık oynatır: biri şenol güneş diğeri tolunay..ve son olarak satılmışşehir gruptan çıkamaz çıksada abilerine verirler gene maçı..

hyasin61
insallah ama takımda bizim göremediğimiz ne gördünki

bugunku kadroda yer almayanların kadroda yer alanlara gore daha kalıtelı oldugunu ve antep macında ıdeal'e yakın 11 ın yer alacagını gormustur

Oruç
Yarın gece 12'ye kadar bir forvet transferi acıklamak icin yogun görüsmeler sürüyor..Olur mu görücez,heyecanlı olcak :)

Bakalım kaç milyona patlayacak bu seferki.

61ALANZINHO61
31.01.2013, 22:49
HABER 61 de radyodan sunuculuk yapan oglan nerdeyse agliyor gözleri dolu belli sesinde herkes bir dinlesin

hyasin61
31.01.2013, 22:49
ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Cocuklugunu dün gibi hatırladıgım tesislerde her idmanı izleyip abilerinden bişeyler ögrenmeye calısan kardeşim zekiye cok geçmiş olsun

M.ALİ ÇOKLUK
31.01.2013, 22:50
#henuzolmedik yeri değil ama biz gibi bir şehir takımı olan sakaryaspor bir mücadele içinde destek olalım.

FC-ST-PAULI-61
31.01.2013, 22:50
Bu forvet Transferiyle Sadri Baskan veya Tuncay Bekiroglu ilgilensin.
Nevzat Sakar sen lütfen karisma cayini ic.

leons61
31.01.2013, 22:51
[QUOTE=titanic;1918907390]insallah ama takımda bizim göremediğimiz ne gördünki[/QUO

hiç birşey görmedim sen ne gördüysen o....ama rahat yenecez kupa bizim olacak ligdede üst sıralara çıkacaz...düzelecek takım...

Tayfun Aydın
ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Cocuklugunu dün gibi hatırladıgım tesislerde her idmanı izleyip abilerinden bişeyler ögrenmeye calısan kardeşim zekiye cok geçmiş olsun

Helal olsun Çağdaş a bjk den geldi bize ama her Zaman Trabzonspor dedi önce. Adama gibi adam dı.

forzaszgn
Erdoğan Arıkan ‏@erdoganarikan
#gecmisolsunzekiyavru Arkadaşlar Trabzonspor muhabirimiz Barış la konuştuk Zeki'nin durumu iyi.Geçmiş olsun...

Furkan Özdem
Antalyaya 1-0 yenilirsek hem grub lideriyiz, hemde satilmislar elenmis oluyor :D

Maceraya hiç gerek yok :D Puanımızı alıp önce küçük şikeciye sonra büyük şikeciye haddini bildirelim.

Berkan
ersun hocayı mı getirecek acaba?daha erken değil mi

Hocam Allah da sizi güldürsün :D

İlker Gazioğlu
31.01.2013, 22:52
Maçı izleyemedim tek merak ettiğim Emerson stoper'de nasıl oynadı. Solbekten daha mı iyiydi. Bamba - Emerson ikilisi olabilir mi ?

Cafer Bulur
31.01.2013, 22:53
Gs burak,umut,elmander ve barosu olmasina ragmen drogbayi aliyor.

Biz ise vittek,halil,janko ve halile ragmen forvet almamakta direniyoruz.

Bu durum sadri sener yönetiminin en kara lekesi olarak tarihteki yerini alacaktir.

FC-ST-PAULI-61
Helal olsun Çağdaş a bjk den geldi bize ama her Zaman Trabzonspor dedi önce. Adama gibi adam dı.
Aynen Cagdasa helal olsun her konusmasi dört dörtlük.
Akhisar Maclarini izliyorum bence hala bizde oynayabilirdi.
Hem sol stoper hemde sol bekte iyi.

Serdar A
1461'den futbolcu mu alınır ?
Onlar ptt ligde , süper ligin seviyesini mi kaldırır ?
bıd bıd bıd , bıd bıd bıd ...

Zeki kardeşime geçmiş olsun diyorum , ona ayak uyduran 2-3 futbolcu daha olsaydı bu maçı iki farklı alırdık .

hyasin61
31.01.2013, 22:54
Maçı izleyemedim tek merak ettiğim Emerson stoper'de nasıl oynadı. Solbekten daha mı iyiydi. Bamba - Emerson ikilisi olabilir mi ?

orası gıray-bambadan baska olmaz

FC-ST-PAULI-61
31.01.2013, 22:55
Kesinlikle iyidi.Adam pasla cikmamizi sagladi,dan dun vurmadi Topa ben cok begendim.Yanindaki Yumlu hem Rakibe assist yapti hemde HER Topu taca atti.

Emre GÜRDAL
Zeki feda olsun sana bu kaybedilen puan kardeşlik...

Furkan Özdem

Bu maçta sırıtmadı. Hata yaptığını hatırlamıyorum ama orda sağlam duracak anlamına gelmiyor bu bence. Giray-Bamba iyidir. Sol bekte de emersonun alternatifi yok bence. Cech gerçekten yetersiz...

Caleyi arar olduk .. Forvette umut bulutu arar olduk yok böyle bir şey...

fteotdgs
Yaa o degil de (yok baska boyle muhabbeti olduren bir giris :)) su dunyanin en gerekli! ve en cok takip edilen! organizasyonu olan Afrika Kupasi ne zaman bitiyor hayirlisi ile, bilen var mi renkdaslar?

Azerbaycan
31.01.2013, 22:56
Gs burak,umut,elmander ve barosu olmasina ragmen drogbayi aliyor.

Biz ise vittek,halil,janko ve halile ragmen forvet almamakta direniyoruz.

Bu durum sadri sener yönetiminin en kara lekesi olarak tarihteki yerini alacaktir.

katılıyorum

murat3861
31.01.2013, 22:56
uzun zamandır takımımızın oynadığı oyundan zevk alamıyorum.pas alışverişi yapamayan,verkaç yapmayı düşünmeyen,adam geçemeyen bir sürü oyuncumuz var.örneğin aykut,yasin,janko,halil ve henrike.futbol birazda temaşa sporudur.

leons61
31.01.2013, 22:57

emersonun en iyi olacağı yer kale arkası...ordan top toplasa iyi olur...ama gerçi ordada maçın en az 10 dk. çalar ya

titanic
31.01.2013, 22:57
Valla biz oturduk dünyaca onu takip ediyoruz.Ve istiyoruzki biz afrika kupası hiç bitmesin

Ömer Sak
31.01.2013, 22:58
Yaa o degil de (yok baska boyle muhabbeti olduren bir giris :)) su dunyanin en gerekli! ve en cok takip edilen! organizasyonu olan Afrika Kupasi ne zaman bitiyor hayirlisi ile, bilen var mi renkdaslar?

Pazar günü bizimkilerin maci var dua edelimki kaybetsinler :) rakipleri nijerya

Ahmet Faruk
31.01.2013, 22:58
Savunmayı bir şekilde hallederiz de orta sahadan ötesi pek umut vermiyor. Orta sahadakilerin çok çalışmaları lazım şöyle doğru düzgün birşeyler üretebilmeleri için.

leons61
31.01.2013, 23:00

arkadaş her yıl kupamı olur ya...bu afrikada bi alem ya..4 yılda bir yapsalarya bunlarda

Furkan Özdem
31.01.2013, 23:01

Abi 3 şubatta nijerya ile maçları var. Zor ama elenirlerse bu maçtan sonra gelebilirler. Daha yüksek ihtimalli olan yani fil dişinin finale çıkması gerçekleşirse o da 10 şubat'ta.

titanic
31.01.2013, 23:01
arkadaş her yıl kupamı olur ya...bu afrikada bi alem ya..4 yılda bir yapsalarya bunlarda

ligleri çok heyecanlı olmadığından ve adam gibi oyuncuları yurtdışında oynadığından,dostluk kardeşlik ve barışın pekişsmesi babında sürekli düzenleniyor

leons61
31.01.2013, 23:03
ligleri çok heyecanlı olmadığından ve adam gibi oyuncuları yurtdışında oynadığından,dostluk kardeşlik ve barışın pekişsmesi babında sürekli düzenleniyor

o zaman afrikalı topçu almayacan...

Tayfun Aydın
31.01.2013, 23:04
Abi 3 şubatta nijerya ile maçları var. Zor ama elenirlerse bu maçtan sonra gelebilirler. Daha yüksek ihtimalli olan yani fil dişinin finale çıkması gerçekleşirse o da 10 şubat'ta.

Bu ne ya yarı sezon gitti. Hadi len Nijerya

apachi61
Bu eldeki yederli gadro her durlu antalyaya yenilir zaden sikinti yok

titanic
o zaman afrikalı topçu almayacan...

ne diyim onlarla da olmiye onlarsızda olmiye,bah bir aydır takımın hali ortada

61_Hasan_69
Antalya 1-0 yen bizi, ele ele çikalim bu gruptan, sifo ilk defa kazanmani istiyorum ha, bu iyiligimi unutma :D

Antalya fbyi eleyemez eskişehirin çıkması daha çok işimize gelir.

İlker Gazioğlu
31.01.2013, 23:05
Bu maçta sırıtmadı. Hata yaptığını hatırlamıyorum ama orda sağlam duracak anlamına gelmiyor bu bence. Giray-Bamba iyidir. Sol bekte de emersonun alternatifi yok bence. Cech gerçekten yetersiz...

Caleyi arar olduk .. Forvette umut bulutu arar olduk yok böyle bir şey...

Kesinlikle iyidi.Adam pasla cikmamizi sagladi,dan dun vurmadi Topa ben cok begendim.Yanindaki Yumlu hem Rakibe assist yapti hemde HER Topu taca atti.

orası gıray-bambadan baska olmaz

Teşekkürler .

katre-i.matem
31.01.2013, 23:06
panik yok gençler B planı devrede ve işliyor :)

Hamza Milet
31.01.2013, 23:07

Hocam önemli olan zaten satilmislarin elenmesi, çok simardilar bu aralar .. 2 maç kazandilar hemen babalik taslamaya basladilar
korkak aykut kocamanli fenevi finalde parçalamak daha kolay ve zevkli olacak, ben bunu istiyorum.

Tayfun Aydın
A Haber Zeki Uzundurukan (sanırım)

Kazanılan 35 kupanın 25 inin altında Şenol Güneş in imzası var.

Zeki Abi biz onun izleymediğimiz kaleciğini sevdik.

katre-i.matem
hocayı bugun kadro seçimi çıkardığı 11 daha da onemlisi oyuna mudahele olarak hiç beğenmedim. Alışma devresi diyelim artık

leons61
31.01.2013, 23:09

doğru diysin..zaten öyle olacak

katre-i.matem
31.01.2013, 23:09
Neden bu kadar abartilir anlamiyorum 90 dakika pozisyonu yok eskisehirin. Bi sansiz sakatliktan dolayi maci verdik. Yapcak birsey yok antalyai evimizde rahat geceri!!

90 dk sen ne yaptın kac sut cektın ?

61_Hasan_69
31.01.2013, 23:10
Hocam önemli olan zaten satilmislarin elenmesi, çok simardilar bu aralar .. 2 maç kazandilar hemen babalik taslamaya basladilar
korkak aykut kocamanli fenevi finalde parçalamak daha kolay ve zevkli olacak, ben bunu istiyorum.

Gerçekten bu futbolcularla feneri finalde yenebileceğimizi düşünüyomusun?

Doğukan Uçan
31.01.2013, 23:12
şikecileri yenebilirmiyiz

edimurphy_61
31.01.2013, 23:13
1-0 yenerlerse bız lıder olarak mı cıkıyoruz ?

leons61
31.01.2013, 23:13
ne yalan söyliyim şu yenilgi hiç zoruma gitmedi...alıştıkmı ki acaba...zaten bu kadro görünce maçı alamayacağımız belli olduydu ondanda olabilir.

Doğukan Uçan
31.01.2013, 23:14
o değilde ben bu ziyaretçileri anlamıyom neye bakıyolar buraya gelip bari üye olun

Öznur61
31.01.2013, 23:14
şikecileri yenebilirmiyiz

kendilerine denk bir hakem bulurlar kafanı yorma..

İ. SARAL
31.01.2013, 23:15
emersona laf edeni fındık çubuğuyla döveceksin :) bamba-emerson çok iyi olur ikiside topu gayet iyi kullanıyor. giray ve mustafa da iyi oyuncular ama pas konusunda sıkıntıları var. ben ayağı düzgün stoperden yanayım

leons61
alim öztürkü stoper mevkine koydukmu gol yemeyiz daha...müthiş transfer!

Furkan Özdem
o değilde ben bu ziyaretçileri anlamıyom neye bakıyolar buraya gelip bari üye olun

Öyle deme ben de yapıyorum arada. Girmeden yorumları okuyorum sadece :)

titanic

üye olmak kolay değilki bir üsürü teferruat

Emrah Akcagöz
Bamba-Zokora ikilisi daha sağlam olur gibime geliyor. :)

titanic
31.01.2013, 23:16
ne yalan söyliyim şu yenilgi hiç zoruma gitmedi...alıştıkmı ki acaba...zaten bu kadro görünce maçı alamayacağımız belli olduydu ondanda olabilir.

yok tamamen hocanın değişmesi hoşgörü kapasitenizi artırmış.

leons61
31.01.2013, 23:17
keşke karmil 1461 de kalsaydı yazık olacak uşağa...

Tolga Okumuş
31.01.2013, 23:18
Olcan'ın topu ayağına dolaştırma ve ayağından sektirerek ayağından açma gibi süper bir yeteneği var.
Yani bir futbolcu her defasında nasıl aynı şeyi yapıyor inanılmaz.Sakar futolcu tanımının karşılığıdır Olcan.

Sapara 10 numara diye tabir ettiğimiz oyuncu özelliklerinin hiçbirini taşımıyor.Ne oyun kurabiliyor ne oyun zekası ne oyun görüşü ne -olağan üstü pasları geçtim-vasat üstü paslar...

Alanzinho ; 0 oyun görüşü,0 oyun zekası,0 fizik gücü,0 final pası...Sür topu ver rakibe.

Janko bu sistemin adamı değil.

Aykut'a tek yorum : Gereksiz !

Cech nasıl İngiltere'de oynadı enteresan.Top ile kavga eden bir adam.Bek ile ilgili hiçbir özelliği yok.Kim izledi nesine olur verdi sormak lazım.O da sempatiklerden herhalde.

Eskişehir'in 10 dakikalık baskısını kaldıramadık.Gereksiz bir sürü topçudan kurulu fos bir takım.

Emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim!

Allah sizden razı olsun!

leons61
31.01.2013, 23:19
yok tamamen hocanın değişmesi hoşgörü kapasitenizi artırmış.

doğru olabilir...kredisi var daha diyorsun...ama maçtan öncede böyleydim ben ya..maç eskişehire daha yakın pek önemsenmeyecek bu maç diye düşünüyordum...mesela maç öncesi 9 puanımız olsaydı böyle olmazdı bence

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2013, 23:20
Karabük , Elazığ maçlarında ki oyun devam ederse küme düşebiliriz. Mustafa Yumlu gibi bir stoperin varsa Bank Asya'ya bile düşersin

Napoli
31.01.2013, 23:21
Emerson
Cech
Sapara
Alanzinho
Colman
Zokora
Vittek
Janko
Henrique.
Yasin
Olcan
Aykut
Halil
Volkan
Yasin
Serkan

Bu isimler gitmeden kimse basarı beklemesi....Allah vere dusmeye oynamıyalım,bu oyuncular oyle ruhsuzlarki,takım kume dusse umurlarında olmaz...

Hepsinden bir an once kurtulmak gerek...

Tabi Kadromuz yeterli diyen karanlık beyin devreye girmezse!!!

Furkan Özdem
31.01.2013, 23:22
Bamba ve Zokora'nın acil gelmesi lazım. Bu defanstan adam olmaz yoksa..

Doğukan Uçan
31.01.2013, 23:23
Öyle deme ben de yapıyorum arada. Girmeden yorumları okuyorum sadece :)

ha:D:D:D

titanic
doğru olabilir...kredisi var daha diyorsun...ama maçtan öncede böyleydim ben ya..maç eskişehire daha yakın pek önemsenmeyecek bu maç diye düşünüyordum...mesela maç öncesi 9 puanımız olsaydı böyle olmazdı bence

evet o analmada söyledim.Şenol hoca varken daha geçen hafta şampiyonluk hesapları yapılıyordu.Oynanan son bir maç rüzgarı tersine estirdi. Ligin üstünden çok da uzak olmayan bir takım küme düşme potasında gibi lanse edildi. Bu nedenle kimse Tolunay Hocadan birşey beklemıyor.Ligde kalsın, kupada gidebileceği yere kadar gitsin yeter

hyasin61
Bamba-Zokora ikilisi daha sağlam olur gibime geliyor. :)

Aslında daha ıyı olur hemde on tarafı colman-soner yapıp onlerınede adrıan dusunulebilir

leons61
bana tv'siz,telefonsuz,internetsiz,radyosuz bi yer lazım...

Hamza Milet
31.01.2013, 23:24
Gerçekten bu futbolcularla feneri finalde yenebileceğimizi düşünüyomusun?

Neden olmasin? fener çokmu iyi oynuyor?

titanic
31.01.2013, 23:25
elektrik faturanızı yatırmamanız yeterli olacaktır

yorumsuz6117
Çok vasat kadromuz çok çok.

Doğukan Uçan
üye olmak kolay değilki bir üsürü teferruat

orasıda öyle

Hamza Milet
31.01.2013, 23:26
Çildir çildir çildirmayan .... orasi her yer degilmis öylemiii .. ersun el kol hareketleri yaparsin öylemii .. hersey bitmeden dünya sampiyonu olmus gibi sevinirsin demiiiiiiiiiiiiii .. KUCAGIMIZA DÜSTÜNÜZ OLM, Allahima yalvardim elimize geçecek oldugunuz günü sabirsizlikla bekledim .. iste bu .. INTIKAM vakti geldi ! oynadiginiz o maçlarin hepsi bosuna !

leons61
31.01.2013, 23:27
elektrik faturanızı yatırmamanız yeterli olacaktır

bamı dedun...