PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Sivasspor 2 - 1 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Oğuzhan
23.01.2013, 19:34
enramonun arkasında kalan abdülkadir degildi sanırım

Ben baktım Abdülkadir diye gördüm.

iso_4939
23.01.2013, 19:38
canları sagolsun kocların ...helal olsun hepsıne..

sametaydin
23.01.2013, 19:41
Mesela abdullah karmil bu maçta yoktu ama bizim şu anki stoperlerden kat kat iyi. Bu maçtaki oyuncular da iyiydiler.

Göksu serkandan daha iyi oynar.

Orta sahada 61 numaralı oyuncumuz ayak basmadık yer bırakmadı çok koşuyor.

Sol bek oyuncumuz şimdikiler kadar oynar.

En önemlisi bu oyunculardan kurulan bu takımın nasıl mücadele ettiğiydi. Çok koşan ve mücadele eden bu takımı kutluyorum.

Fatih Öztürk
23.01.2013, 19:43
Ofsporum yıllarca 3.lıgde zıvasa koyar geçerdı.ıyı bılır bızı totoş yiğidoşlar.

Gökhan Topsakal
23.01.2013, 19:45
Ben baktım Abdülkadir diye gördüm.

evet oymus, ama bana sorarsan orda ensrsmoyu karsılaması gereken bi stoper olmalıydı orda, abdülkadir den bi stoper gibi enramoyu kucagına almasını beklememek gerek diye düşünüyorum..

ibrahim
23.01.2013, 19:47
Ofsporum yıllarca 3.lıgde zıvasa koyar geçerdı.ıyı bılır bızı totoş yiğidoşlar.

Belkide sizin yüzünüzden "yeter artik dayanamiyorum bu eziyete" diyip careyi sistemin altina yatmakta buldular.. Yüregin sizlamiyormu abi?? :P

Bülent AKBULUT61
23.01.2013, 19:51
Şanlıurfa bile Keitayı kıralamışlar bizimkiler tık yok ne kadar gereksiz kişiler varsa bizim takıma gelmiş

Enes Ünal Kaya
23.01.2013, 19:52
https://pbs.twimg.com/media/BBT1Pl5CQAAPl1T.jpg:large

Sivas'ın Kuyruk Acısı Neden..

İlk Maç Pilot Takımımızı Yenememelerinden Mi Yoksa Yukarıdaki Skordan Mı Yoksa Şikeci Başkanlarından Dolayı Mı

Fatih Öztürk
23.01.2013, 19:53
Belkide sizin yüzünüzden "yeter artik dayanamiyorum bu eziyete" diyip careyi sistemin altina yatmakta buldular.. Yüregin sizlamiyormu abi?? :P

Sıstem nedır bılseler tamam:)şıkebahçeye ısteyerek,bıze zorla yatıyorlar:)

savas avci
23.01.2013, 19:59
Spiker bir ara hem 1461 Trabzon hemde Trabzonda ligderinde iyi gidiyor istikrarlı bir görüntülülerimi var dedi :D
ya 1461 sivasspor muhabbeti nasıldı :)

jeepeers
23.01.2013, 20:01
Mustafa hocanın kızı var da Abdülkadir denen beceriyi geçtim yetenek yoksunu adamla mı çıkıyor?
Takımda kesik yemeyen tek adam olmayı nasıl başarıyor çok merak ediyorum ve mantıklı bir açıklama gelmiyor aklıma artık.
Akıl sır erdirebilen varsa bir cevap versin.

hatipoğlu_61
23.01.2013, 20:03
Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı
hele şükür maç bitti
Bu mantalite ile 'sabaha kadar' maç yapmış olsaydık yenilirdik
Şu maçı bile zar zor tamamlıyoruz şu rakibe karşı bile skoru korumaya çalışıyoruz ya
Daha da bir şey demiyorum
Eze eze yenip averajı düzeltmek varken adamları cesaretlendiriyoruz
Emin olun trabzon bizim 4 eylüle aynısını yapmazdı
6-1 yenmek için yırtınırdı

formalari degisseler kimin sivas oldugunu anlamazsin,birak averaji adamlar hamsi cigerleriyle oynuyor,bizimkilerde ciger yokki koysun ortaya bir hayrettin haric.

FC-ST-PAULI-61
23.01.2013, 20:03
Mustafa hocanın kızı var da Abdülkadir denen beceriyi geçtim yetenek yoksunu adamla mı çıkıyor?
Takımda kesik yemeyen tek adam olmayı nasıl başarıyor çok merak ediyorum ve mantıklı bir açıklama gelmiyor aklıma artık.
Bende anlamiyorum Abi 1461de acik ara en kötü Oyuncu olan Abdülkadir bir Saniye bile kacirmadi.Adam Rakibe Gol pasi vermekten baska hirbirsey yapmiyor.

Yaşar
23.01.2013, 20:05
Daha bundan 4-5 yıl öncesine kadar kendilerine yukarılarda yer bulmaya başladıkları dönemlerde ''biz Trabzonspor'un büyüklüğünü kabul etmiyoruz. 4. büyük biziz. Onun yerine o koltuğa biz oturmalıyız.'' gibi kendinden büyük laflar eden Sivasspor camiası, önce plaka yazdığımız o maçla, sonra şike yapma şerefsizliği ile, ardından da pilot takımımızın elinden 2 maçta da zor kurtularak ''Trabzonspor'un oturduğu yere, Trabzonspor kalkmadan oturmanın'' ne demek olduğunu anlamıştır.

Fatih Öztürk
23.01.2013, 20:07

Bısmıllah kardeş.sıstemlı takım kurulmus takdır edeceğıne oyuncu beğenmıyorsun.

Yaşar
23.01.2013, 20:09
Bu çocukların ve hocanın o kadar fazla övülecek ve gurur duyulacak tarafı varken, ''bilmem o oynamış, bu niye oynamamış'' tarzındaki kritikleri çok fazla ciddiye almam.
Bu takımın misyonu kesinlikle bu değildi.
Yapmaları gerekenin çok daha fazlasını yapıyorlar, aldıkları her başarı ekstradır.

Kıvanç Çuvalcı
23.01.2013, 20:43

O da hoca degildir canim nolcak herkes birilerini kayirma yarisinda zaten.Bari su takimi rahat birakin ya elestiri elestiri burda da basladiniz.

Serdar A
23.01.2013, 20:51
Bu takım geçen sezon 2. ligdeydi , az sakin . Ne şampiyonluğa onuyor ne de Türkiye kupada sıfır çekse olmaz gam , keder ... 1461'e baktığımda , ısrar edilirse Trabzonspor'a kazandırılacak net 5 futbolcu görüyorum , mesele 1461'in varoluş nedenlerine odaklanmak .

Futbolun , oyuncu psikolojisi , takım antrene etme , oyuncu yetiştirme kısmından bir haber insan geliyor Mustafa hocaya ağzına geleni sayıyor . Satın gitsin , sade Trabzonspor neyimize yetmiyor, diyesim var . Ya da bir dakika , aramızda Mustafa hocayı gölgede bırakacak cevherler var , forum köşelerinde heba oluyor , gençlerin önünü açın !

Hocanın torpillisi , kazma topçu ...
1461 başlıkları git gide Trabzonspor başlıklarına benzer oldu .

Erkin
23.01.2013, 21:17
Bir şikebahçe klasigi.. Heralde yine penalti kurallari degisti..

Hüseyin Başoğlu
23.01.2013, 22:43
futbolculara hocamıza helal olsun onlarla gurur diyorum...

ama bir yönden hocamıza fena takığım...

reşit hocanın eren takıntısı>şenol hocanın halil takıntısı..

neden daha büyük ? çünkü senol hocanın vasatı aşan bir oyuncusu yok o mevkide...arkadaş elinde yusuf varken eren niye oynuyor onu anlamıyorum...

M.Berke Gayretli
23.01.2013, 22:45
https://pbs.twimg.com/media/BBT1Pl5CQAAPl1T.jpg:large

Sivas'ın Kuyruk Acısı Neden..

İlk Maç Pilot Takımımızı Yenememelerinden Mi Yoksa Yukarıdaki Skordan Mı Yoksa Şikeci Başkanlarından Dolayı Mı

Kuyruk acısı değilde, üste çıkma çabaları...

gabriel omar
23.01.2013, 23:22
futbolculara hocamıza helal olsun onlarla gurur diyorum...

ama bir yönden hocamıza fena takığım...

reşit hocanın eren takıntısı>şenol hocanın halil takıntısı..

neden daha büyük ? çünkü senol hocanın vasatı aşan bir oyuncusu yok o mevkide...arkadaş elinde yusuf varken eren niye oynuyor onu anlamıyorum...

Ereni daha yeni yeni kupa maçlarında oynatmaya başladı.Bence bu Ereni de ısındırma çabası sadece.Ligde çoğunlukla Yusufa şans veriyor zaten Mustafa hoca.

Hüseyin Başoğlu
23.01.2013, 23:27
Ereni daha yeni yeni kupa maçlarında oynatmaya başladı.Bence bu Ereni de ısındırma çabası sadece.Ligde çoğunlukla Yusufa şans veriyor zaten Mustafa hoca.

asıl kupa maçında yusufu oynatsın...şuan tecrübe ve fizik gücü olarak yusuf erenden kat kat önde....bu adamı seneye takıma katmak istiyorsak süper lig takımlarına karşı oynamalı şuan...

Cafer Bulur
23.01.2013, 23:28
Elazig maci daha önemli,haftada 2 maci kaldiracak oyuncularimiz yok.

Bence kadro;
onur
celustka mustafa abdullah cech
volkan colman soner olcan
sapara
janko seklinde olmali.

Emirhan Uludüz
23.01.2013, 23:45
Bu çocukların ve hocanın o kadar fazla övülecek ve gurur duyulacak tarafı varken, ''bilmem o oynamış, bu niye oynamamış'' tarzındaki kritikleri çok fazla ciddiye almam.
Bu takımın misyonu kesinlikle bu değildi.
Yapmaları gerekenin çok daha fazlasını yapıyorlar, aldıkları her başarı ekstradır.

Abi Gs maçından sonra beklentiler arttı tabiki. Ama mükemmel oldu bu Türkiye Kupası grubuna kalmak iyi bir tecrübe oldu Trabzonspora yükselecek futbolcular için.

Tayfun
24.01.2013, 08:09
Skor önemli değil, mücadele etmeniz gururlandırıyor insanı.
Saldığınız korku yeter uşaklar . . .

Mustafa Umut
24.01.2013, 12:39
O kadar ruhsuzu bir arada görünce sizin bu mücadeleniz bize yetiyor da artıyor bile.

ibrahim
24.01.2013, 20:18
Elazig maci daha önemli,haftada 2 maci kaldiracak oyuncularimiz yok.

Bence kadro;
onur
celustka mustafa abdullah cech
volkan colman soner olcan
sapara
janko seklinde olmali.

Abi yanlis baslik. :D

Cafer Bulur
24.01.2013, 20:19
Abi yanlis baslik. :D

Normal,takim gibi benim de bu sezon ritmim bozuk.:D

taraftar1967
25.01.2013, 22:34
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35490

ben bu sivasspora şerefsiz derken bana fazla derinlere inme diye uyarı yapan trabzonlu arkadaşlarım açında görün bu hamidoların bize şerefsizliğini. i.neler ne yazmışlar. bunlar için iyi yorum yapana bişey demiyorum. bunlara ekmek yok bundan sonra.

taraftar1967
25.01.2013, 22:35
yukarıda ki linkteki o pankart tüm hamidoların... anladılar onlar. şerefsiz hamido şikeci hamido...

Kadir Yeter
28.01.2013, 17:21
http://img856.imageshack.us/img856/4351/1461fotokadiryeterp1020.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/1461fotokadiryeterp1020.jpg/)

1461 Trabzon- Bursaspor

Kadir Yeter.
28.01.2013