PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 3 - 0 Mersin İdman Yurdu | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 [4]

Berke6198
24.01.2013, 22:36
Sabri Ugan'ın, Vittek'e maç boyunca Fittek demesi ayrı bir olay zaten :)

Onur Akyüz
24.01.2013, 22:36
Takıma iki tane ekstra yetenek Trabzon'lu oyuncu (Tekke-Gökdeniz gibi) koyabilsek iddia ediyorum Onur-Adrian-Colman, Pige, Zeki, Karmil ve 1461'den Trabzon'lu bikaç topçu daha ligin tozunu atarız.

Bize Trabzon'lu çocuklar ve en fazla 3 tane iyi yabancı lazım.

Şu maçta takımın iştahlı olmasında Trabzon'lu uşaklar ve Colman'ın büyük rolü var.

Osman Yavuz
24.01.2013, 22:37
Soner bu takımın geleceğidir...

Berke6198
colmansız olmaz bu takım....burası kesin

Bizde aynı fikirdeyiz ancak, bu takımda sürekli ilk 11 çıkmak istiyorsa, çatır çatır oynayacak. Başka ihtimal yok, kötü bir Colman'da çekilmiyor gerçekten.

Oğuzhan
Soner bu takımın geleceğidir...

Ben gene hiçbir şey göremedim farklı maçlar mı izliyoruz anlamıyorum hiç ya. Abdullah'ın Celustka'dan eksiği yok o oynasın, Zeki de Serkan'dan iyi o da oynasın.

Arif Timurcioğlu
Abdullah, Emre, Zeki, Soner, Aykut devamlı oynatılmalı sezon sonuna kadar bir iddamız kalmadı bari oyuncu oyuncu kazanalım.

hodlu
24.01.2013, 22:38
Gökdeniz transferi yapılırsa bizans takımları çilek nedir görürler....

Kadir Yeter
http://img571.imageshack.us/img571/5951/fotokadiryeter2401.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/fotokadiryeter2401.jpg/)

Son söz, fotoğrafın olsun: Trabzonspor - Mersinidmanyurdu:3-0

TV.'den Foto: Kadir Yeter.
24.01.2013- TRABZON.

Furkan Özdem
Yine bir kupa maçıyla gaza geldik hadi hayırlısı. Bakalım ne kadar süre yönetim, teknik direktör istifası konuşmayacağız...

Emrah Akcagöz
Durum bundan ibaret. Adrian kötü demiyorum ama markaj yapılırsa Trabzonspor duruyor . Başkası devreye girmeli o dakikalarda
Colman.

Ayrıca Aykut'un asisti çok şıktı. (Ona sallayanların o anki yüz ifadesini görmek isterdim. :)) Halil'in vuruşu ise bir o kadar kötü. Rakip topu ellemese gol falan olacağı yoktu.

eraytaskin61
soner biraz daha atılgan, hırçın,kuvvetli olmazsa Adem Koçakdan ileri gitmez kariyeri..

biltrabzon
Bakin bu takimda 4 tane futbolu bilen adam var.Colman,Vittek,Adrian ve Zokora.Benim görüsüm; takim oyunu oynayan her takimda yildiz olurlar ve takimlarini sirtlarlar.

ibilek
24.01.2013, 22:39
Gökdeniz transferi yapılırsa bizans takımları çilek nedir görürler....

Bak şimdi, gaza verme.Bir arada fatih dedin gelmedi.

Emrah Akcagöz
24.01.2013, 22:39
http://img571.imageshack.us/img571/5951/fotokadiryeter2401.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/fotokadiryeter2401.jpg/)

Son söz, fotoğrafın olsun: Trabzonspor - Mersinidmanyurdu:3-0

TV.'den Foto: Kadir Yeter.
Sabri Ugan, Arnold Schwarzenegger'e benzemiş aynı. :)

Kıvanç Çuvalcı
24.01.2013, 22:40
Halil gol atınca utanmamızı bekleyenlerle, fener yenince şike yapmadık diyenleri tanıştıralım evlensinler bence :(((((((

Halil Trabzonspor formasi giyiyor beyler.....Golü atan Halil ŞİKEBAHÇE forması ile atmadi bu golü.Benim armamla,benim formamla atıldı bu goller..Çok mu zor böyle görmek.

Halil e sallayanlar onun ne kadar profesyonel oldugunu bilmeden KLAVYE DELIKANLILIGI yapiyor....Yazik...... Bende performasindan son zamanlarda mutlu degilim tabiiki...ama burada öyle bir HALILFOBI olusmuski......O futbolcu nasil futbol oynasin, konsantre olsun....Herkes sadece hatasini bekliyor......kim ne derse desin....ben onu buradan taniyorum yillardir....ve de takim icindeki en profesyonellerden birisi olduguna eminim....burada sallayanlar sallamaya devam etsin......
Kardesim bizim taraftar boyle ne dersen de haklisin ama degismez her sene can skntisindan kafayi takarlar boyle bir kac futbolcuya.Bu sene de piyango Halil le Serkan a vurdu.

leons61
gazımızı elazığ alır bu hafta sonu öle geliy ba.ama kupayı alacağız hemde yine şikebh'den...

memozcan
Zokora ile Aykut u kiyaslayanlarda cikti ,futbol bilginize hayranim.Hakikatten Trabzon da herkes futbolu biliyormusmus!!!!!!!Maasallah Aykutora,Allah nazardan saklasin.

zokoralı maçlardaki durum ortada .. zokorasız periyotta 4 galibiyet, 1 mağlubiyet.. her maç berabere bitirmektense kimi maçları kaybedip kimi maçları kazanmayı en azından kazanmaya çalışmayı yeğlerim.. maliyet- fayda analizi ise su götürmez bir gerçek..

Süleyman Eruyar
24.01.2013, 22:41
İstanbul takımları karşısında Trabzon taraftarına ne yapıldıysa bugün Mersin taraftarına aynı şey yapıldı, yorumlamasın arkadaş taraflı birisi

Berat Akçay
24.01.2013, 22:41
Vittek'in yanına bitirici bir forvet şart oğlu şart

Ibrahim Gaygusuz
24.01.2013, 22:42
Oyunculari degerlendirebilecek biri varmi ? Maci izliyemedimde.

3'lu Trabzon defansini merak ediyorum ? Karsilarinda Mehmet Yildiz ve Nobre gibi iyi ve tecrubeli forvetler vardi

Furkan Özdem
Ben gene hiçbir şey göremedim farklı maçlar mı izliyoruz anlamıyorum hiç ya. Abdullah'ın Celustka'dan eksiği yok o oynasın, Zeki de Serkan'dan iyi o da oynasın.

İzliyorsun ama görmüyorsun demek ki. Oyundayken sonere dikkat et. Top ayağına geldiğinde pas tercihlerine, ne yaptığına bak anlamaman mümkün değil. Soner yerli colman benim gözümde. Topsuz oyununu geliştirmesi şart ancak top ayağındayken gerçekten önemli bir oyuncu...

biltrabzon
Olcan la,yasin le,Volkan la ugrasacagina cek bir Gökdeniz ucusa gecelim ama kim yapacak,o transferi.

leons61
ahaberde karmil konuşuyo...şive çok eyi lo

Fatih Öztürk
24.01.2013, 22:43
Sıkmadan gelen yarı final.umarım lıgede yansır.

ozzy!
Sabri Ugan'ın, Vittek'e maç boyunca Fittek demesi ayrı bir olay zaten :)

Colman'ı nasıl telafüz ediyor halen çözemedim. :D

Berke6198
Bir ara Adrian'ı tekme tokat klüpten kovanları hatırlıyorum, hepsi Adrian'cı olmuşlar. :) Abilerim, ablalarım bağışlayın lütfen beni. Dayanamıyor işte insan. :)

Adem Akyüz'
Ligde dibe vurmuş, kupada galibiyeti olmayan bir Mersin galibiyetiyle yine çok fena gaza geldik gibi bir hava var. Du bakalım nereye kadar gider..

Alihan Ertürk
24.01.2013, 22:44
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/321406_10151404224241815_546772343_n.png

Stoperlerimiz yederli.. :)

Bud Spencer
24.01.2013, 22:44
volkan yere düsünce neden 5 saniye yatili kaliyor?

yorumsuz6117
24.01.2013, 22:45
Kalan 2 maçtan 1 puan alırsak 1. oluyoruz. 2 maçıda kaybedersek 2 takımında Mersin'i yeneceklerini düşünürsek puanlar eşit oluyor iş 3'lü averaja kalıyor.

Berke6198
Ligde dibe vurmuş, kupada galibiyeti olmayan bir Mersin galibiyetiyle yine çok fena gaza geldik gibi bir hava var. Du bakalım nereye kadar gider..

Biz Mersin'i yendik diye havaya girmedik, beklentilerimizin olduğu oyuncuların çoğu beklentilerimizi karşıladı. Memnun olduk. :)

biltrabzon
zokoralı maçlardaki durum ortada .. zokorasız periyotta 4 galibiyet, 1 mağlubiyet.. her maç berabere bitirmektense kimi maçları kaybedip kimi maçları kazanmayı en azından kazanmaya çalışmayı yeğlerim.. maliyet- fayda analizi ise su götürmez bir gerçek..

Dogru Zokora yi ispanya liginde oynatanlar,fil disi milli takimina alanlar Aykut u göremediler yazik olmus cocuga.

FC-ST-PAULI-61
24.01.2013, 22:46
volkan yere düsünce neden 5 saniye yatili kaliyor?
Serkan yere düsünce 5 Dakika yatiyor 5 Saniyede Volkan yatsin nolacak :D

Ilelioglu
Yanliz Karmil Yumlu'dan daha mi iyi sanki...:D

..

Bud Spencer
yanliz mersin kadar kötü takim uzun zaman görmedim.......ah pardon bu pazar karabüke yenilen takim haric

Alihan Ertürk
24.01.2013, 22:47
Mustafa'm Yumlu'm ne güzel konuştu öyle maç sonu.. :)

Kıvanç Çuvalcı
Su bugun ortaya cikan puma nin fildisi sahilli oyuncularla olan videosunu bulabilecek olan var mi?Nasil hepsi birden en yetenekli oyuncu sorusuna Zokora cevabini veriyorlar,bazi arkadaslar gorsun isterdim.

Berke6198

..

Tabii ki. :)

ibilek
Mustafa'm Yumlu'm ne güzel konuştu öyle maç sonu.. :)

alışık değil abisi, karıştırıyor konuşurken...

memozcan
Dogru Zokora yi ispanya liginde oynatanlar,fil disi milli takimina alanlar Aykut u göremediler yazik olmus cocuga.

size elano ve musampayı hatırlatsam umarım uzatmazsınız..

Ogün'

..
Genel kanı o yönde ama bu maçı baz almak ne kadar doğru bir de ligde görmek lazım.Bu hafta Yumlunun yerine oynamalı.

kikiemre198961
24.01.2013, 22:48
beni mersin galibiyeti havaya sokmadı gençlerimizin hırsı ve topun ayaklarına yakışması heycanlandırdı destek ve pozitif bakmaya çalışalım gençleri kaybetmek kolay olur yürekleriyle oynuyorlar :)

ESER
bir zamanlar Sadi Tekelioglu Abdullah Karmil'i saci sakali yuzunden kadro disi birakmisti diye hatirliyorum. Ayni adami Mustafa hoca Trabzonspor'a tasidi. Hoca var , hoca var

Ilelioglu
Mersin defansi düzeltirse ligde kalir bence, rahat. O kadarda kötü degiller.

..

FC-ST-PAULI-61
Aykut Zokoranin tirnagi olamaz.
Bu arada tamda Nevzat Sakarin istedigi oldu.Halil ve Vittek Gol atti.
Forvetlerimiz yederli aciklamasini bekliyorum.

Berke6198
24.01.2013, 22:49
Su bugun ortaya cikan puma nin fildisi sahilli oyuncularla olan videosunu bulabilecek olan var mi?Nasil hepsi birden en yetenekli oyuncu sorusuna Zokora cevabini veriyorlar,bazi arkadaslar gorsun isterdim.

http://www.sporxtv.com/futbol//arkadaslari-eboue-dediSXTVQ42160SXQ

Buyur abi :)

eraytaskin61
24.01.2013, 22:49
o kimdi ya trabzonsporu tebrik ediyorum inşallah dedi durdu kupayı alırlar mı diyecekti acaba :)

Kıvanç Çuvalcı
24.01.2013, 22:50
Oyunculari degerlendirebilecek biri varmi ? Maci izliyemedimde.

3'lu Trabzon defansini merak ediyorum ? Karsilarinda Mehmet Yildiz ve Nobre gibi iyi ve tecrubeli forvetler vardi

Onlarin karsisinda da Kene Karmil ve Pique Musti vardi.Adamlar baslarini bile ceviremediler.

Turan AKYILDIZ
o maçtan sonrada yazdıydım.ama serkanın yerinde zeki,saparanın yerinde colman,yasinin yerine emre olsaydı aldıydık o maçı...bu üç değişiklikle colman-zeki-emre

yahu arkadaşlar hala çözemediniz mi evet belki karabük maçında yine yenilebilirdik ama bu işte bir iş var...3 gün önce ayakta duramayan topçular maç bitsede gitsek havasında olan topçular bugün nasıl hırsla oynadılar...ha iyi oyun mu oynadık orası ayrı ama takımda herkeste bir hısr vardı bugün her rakibe 3 kişi bastı...birileri bu takıma ayar veriyer ama kim...ligde sürünün ama kupayı alın...ben bunu çıkarıyorum bu olaylardan...bir takım 3 gün önce ruhsuz umursamazsız oynuyo 3 gün sonra kötü oynasa bile canlarını dişe takıyorlar...nasıl bişey bu anlamadım gitti...

ibrahim
bir zamanlar Sadi Tekelioglu Abdullah Karmil'i saci sakali yuzunden kadro disi birakmisti diye hatirliyorum. Ayni adami Mustafa hoca Trabzonspor'a tasidi. Hoca var , hoca var

O hocanin Trabzonspora gelemeyecegini bildikce kahroluyorum abi. Öyle böyle degil...

FC-ST-PAULI-61
Alakasiz ama müthis cevap :D
Kamerunlu Chedjou'yu transfer listesine alan Galatasaray'a Lille'nin teknik direktörü Rudi Garcia'dan cevap geldi; "Chedjou G.Saray'a gidecek mi? 2015'te belki! Kahvaltıya gidebilir ama" (RMC)

kemaLAZ61
24.01.2013, 22:51
Bu ayakkabilar moda olmus heralde :)

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/12636-2Q6Z5G5Q.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/12636-3H0T2C3F.jpg

Bud Spencer
24.01.2013, 22:51
Aykut Zokoranin tirnagi olamaz.
Bu arada tamda Nevzat Sakarin istedigi oldu.Halil ve Vittek Gol atti.
Forvetlerimiz yederli aciklamasini bekliyorum.

bencede aykut yetersiz zokora,colman,soner,saparanin cok gerisinde

inadina61_08
24.01.2013, 22:52
Bir ara Adrian'ı tekme tokat klüpten kovanları hatırlıyorum, hepsi Adrian'cı olmuşlar. :) Abilerim, ablalarım bağışlayın lütfen beni. Dayanamıyor işte insan. :)

Bak deme böyle renkdaş tekme tokat olmasa da zararın neresinden dönersek kârdır diyordum, ama adamın futbol bilgisine veya tekniğine değil di sözüm, kibarlığınaydı, topa girmiyordu kaçıyordu falan.. Önemli olan hatanı kabul etmek :D ben iyi ki yanılmışım izlemekten zevk duyuyorum...

Ayrıca zokora çok daha fazla kalmaz ne kaldı 1,5 sene mi? o gidene kadar ilk 11'e soneri monte etmeliyiz.

Ayrıca colman formdayken adrian çok kötüydü, adrian çok iyiyken colman sakattı şimdi ikiside sahada, tek sorunumuz istikrarsız olcan ve volkan- Bu maç kriter olamaz onu da düşünmek lazım.

Biz bu seneyi kayıp ilan ettik sayılır, o yüzden abdullah-zeki-soner'i takıma hazırlamalı, emreyede daha fazla şans vermeliyiz-gerçi bu akşam çok kötüydü ne top alabildi, nede atabildiler, sanki sahayı unutmuş gibi olur ya yanlış yere gider öyle bir izlenimim oldu...

Bu akşam rakip zayıfta olsa oyuncuların koşması, micadelesi önemli, colman farkı diyorum?

yorumsuz6117
Serkan bi daha oynamaz herhalde.

Kıvanç Çuvalcı

Normal bunlar bizim taraftar mezdekeyi sever.:rolleyes:

ozzy!
Aykut'la Zokora kıyası da yapıldı ya daha ne diyim, bunu da gördük. :D

DURAS
karmili stil olarak luganoya benzetiyorum. ısırıyor, rahatsız ediyor dağıtıyor. herkes taca attığı 2-3 pozisyona odaklanmış ama defanstan gayet soğukkanlı toplar çıkardığını gördüm. eksiği daha öncede söyledim çok dağınık ama o da maç oynaya oynaya tecrübe edine edine geçer. bence bamba- karmil tandemi birbirlerine alışınca müthiş olur...

biltrabzon
size elano ve musampayı hatırlatsam umarım uzatmazsınız..

Bak arkadsim istedigin kadar örnek ver ,o dedigin adamlarin tavan yaptiklari dönemler oldu.Her futbolcu gibi düsüse gecmislerdir.Bu örnegi yakin zamanda ronaldinho da gördük.Cok yanlis örnekler veriyorsun. Aykut uda bize futbolcu diye yutturacaksin ama az cok futbol bilgimiz var yani.

Bülent AKBULUT61
İnşallah sevincimiz kısa sürmez iddiası olmayan bir takıma karşı oynadık bunu unutmayın arkadaşlar .işte biz böyleyiz ne yapalım bir mac yendik bunuda yenelim artık hemen hemen herşeyi unuttuk galiba biz böyle yaptığımız için başımızdaki insanlarda hep bizi böyle kandırıyor

Furkan Özdem
24.01.2013, 22:53

Zokora reyiz :D

2JyR-gFDsoY

Berke6198
24.01.2013, 22:54
Bak deme böyle renkdaş tekme tokat olmasa da zararın neresinden dönersek kârdır diyordum, ama adamın futbol bilgisine veya tekniğine değil di sözüm, kibarlığınaydı, topa girmiyordu kaçıyordu falan.. Önemli olan hatanı kabul etmek :D ben iyi ki yanılmışım izlemekten zevk duyuyorum...

Ayrıca zokora çok daha fazla kalmaz ne kaldı 1,5 sene mi? o gidene kadar ilk 11'e soneri monte etmeliyiz.

Ayrıca colman formdayken adrian çok kötüydü, adrian çok iyiyken colman sakattı şimdi ikiside sahada, tek sorunumuz istikrarsız olcan ve volkan- Bu maç kriter olamaz onu da düşünmek lazım.

Biz bu seneyi kayıp ilan ettik sayılır, o yüzden abdullah-zeki-soner'i takıma hazırlamalı, emreyede daha fazla şans vermeliyiz-gerçi bu akşam çok kötüydü ne top alabildi, nede atabildiler, sanki sahayı unutmuş gibi olur ya yanlış yere gider öyle bir izlenimim oldu...

Bu akşam rakip zayıfta olsa oyuncuların koşması, micadelesi önemli, colman farkı diyorum?

Adrian kötüydü ancak, bizimde uğraşımız Adrian'ın yetenekli olduğundan yanaydı, çünkü bir futbolcu ne kadar kötü performans gösterirse göstersin, yaptığı bir hareket bile onun kumaşını belli edebiliyor.

Ilelioglu
Zemin konusunda Hoca hakli, Videoton macinda bile TV'den on numara görünen zemin cok kötüydü, yer yer cimler yoktu. Tribündeydim o macta Maraton'dan cok net görülüyor.

Yinede Karabük'ün oynadigi zeminde sende oynayacaksin.

..

Sinan Ayaz
defans dörtlüsünün üçünün trabzonlu olması ayrı bi zevkti izlerken, inşallah bu sayı ilk onbirde dahada artar bugün sahada dört tane trabzonlu vardı

Kıvanç Çuvalcı
24.01.2013, 22:55

Tesekkurler.

Berke6198
Serkan bi daha oynamaz herhalde.

Allah yazdıysa bozsun.

serdaracıl
Karabuk maçı çok etkilemiş oyuncuları.

ozzy!

Müthişmiş çok güldüm. :D

inadina61_08
24.01.2013, 22:56
Adrian kötüydü ancak, bizimde uğraşımız Adrian'ın yetenekli olduğundan yanaydı, çünkü bir futbolcu ne kadar kötü performans gösterirse göstersin, yaptığı bir hareket bile onun kumaşını belli edebiliyor.

Bizim lig o tarz oyuncuları pek barındırmaz genelde kora kor gireceksin topa, adrian'ın ilk zamanlarını hatırlıyorum da neredeyse top hızlı gelince çarpar "uf" olur diye kaçıyordu, demek ki Hamsi ve mısır ekmeği yaramış:rolleyes:. Aman Maaşallah diyelimde.

leons61
24.01.2013, 22:57
serdar bali:trabzonun yanlışı benim doğrumdur.çünkü herkes bunu yapıyor.(şikeçilere mi giydirdi gene)

bnei_61
Colman: Futbolu düşündüğü takdirde kesinlikle ligin en klas futbolcularından birisi, tek pasla santraforu rakip kaleciyle karşı karşıya getiriyor

Adrian: Basit maçların kahramanı

Aykut: Birisi zokoro ile karşılaştırma yapmış aykut daha iyi demiş, birinin ispanya ligi, premier ligi ve şampiyonlar ligi kariyeri olduğunu unutmuşlar gece gece güldürdüler beni, asist yaptı ayvayı yedik

Viddek: Dünyanın en kötü santraforu, kalenin 2 metre dibinden geriye pas vererek rakip defansa yardımcı oldu

Karmil: Öz evlat ekolünden gelmiş, bence bu sezon ısrar edilirse iş yapabilir

Yumlu: 8jk ye attığı gol bile yeder

Olcan: 1 gol atsa kendine gelecek, güvensizliğini kırması lazım

Volkan: Sık sık sakatlanmasa ligin en iyi yerlisi ama ne zaman görsem yerlerde ot biçiyor

Emre: Has uşak

Cech: Oynadığı maçlarda en azından belli bir çizgisi var, Emersondan daha fazla güven veriyor oynadığında

--------------------------

İlhan parlağı almamız lazımdı, colmala beraber yıkardı ortalığı colman-ilhan- özer hurmacı güzel işler yapardı

bu arada gadro yederli, viddek gol atayi

Berke6198
Bizim lig o tarz oyuncuları pek barındırmaz genelde kora kor gireceksin topa, adrian'ın ilk zamanlarını hatırlıyorum da neredeyse top hızlı gelince çarpar "uf" olur diye kaçıyordu, demek ki Hamsi ve mısır ekmeği yaramış:rolleyes:. Aman Maaşallah diyelimde.

Bizim memleketin havası iyileştirir adamı :)

yatara

Zokora reyiz :D

2JyR-gFDsoY

bunlarin 5ini yaninda zokora ile bambayi koy bizim takima diger tüm yabancilari yolla ne güzel olur la :D:D:D

serdaracıl
24.01.2013, 22:58
Colman soner adrian üçlüsünde ısrar

memozcan
24.01.2013, 22:58
Bak arkadsim istedigin kadar örnek ver ,o dedigin adamlarin tavan yaptiklari dönemler oldu.Her futbolcu gibi düsüse gecmislerdir.Bu örnegi yakin zamanda ronaldinho da gördük.Cok yanlis örnekler veriyorsun. Aykut uda bize futbolcu diye yutturacaksin ama az cok futbol bilgimiz var yani.

yanlışınız var ben aykut iyi oyuncu demedim hiç bi zaman.. aykutu zokoraya tercih ederim dedim .. bana göre ikisi de gereksiz topçu.. colman-selçuk ikilisinden sonra zokoranın ne kadar gereksiz bir topçu olduğunu anlamak için puan tablosuna bakmak yeterliir..

Oğuzhan
24.01.2013, 22:59
bunlarin 5ini yaninda zokora ile bambayi koy bizim takima diger tüm yabancilari yolla ne güzel olur la :D:D:D

Afrika kupası vaktinde kim oynayacak o zaman :D

Berke6198

Abi rakibi o kadar korkutmanın anlamı yok :D

Ilelioglu
Cogunlugu Trabzonlulardan olusun iyi bir takim ve arti iki tane Snejder ayarinda Futbolcu koyacaksin, daha fazla yabanciya gerek yok. Bir yerde okumustum bencede öyle. Sirf yerli oyuncular, yabanci olacaksa harbiden Zokora ayarinda olmali.

..

leons61
24.01.2013, 23:00
defans dörtlüsünün üçünün trabzonlu olması ayrı bi zevkti izlerken, inşallah bu sayı ilk onbirde dahada artar bugün sahada dört tane trabzonlu vardı

zeki-yumlu-karmil.dördüncü kimdi ki hatırlayamadım şimdi

Sinan Ayaz
24.01.2013, 23:00
zeki-yumlu-karmil.dördüncü kimdi ki hatırlayamadım şimdi

aykut

ibrahim
24.01.2013, 23:02
Zokora hakkatten reismis ya. :):)

ESER
O hocanin Trabzonspora gelemeyecegini bildikce kahroluyorum abi. Öyle böyle degil...

Mustafa hoca Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Yolumuz illa ki kesisir birgun. Bu donemde gelse en ufak bir tokezlemede kariyeri uzerinden yerden yere vurulup, kiyima ugramasi muhtemel. Superligde bir takim calistirirsa basarili olacagindan da eminim ama 1461 den Trabzonspora gelirse kendisini harcariz , gozunun yasina bile bakmayiz gibime geliyor.

ibilek
yanlışınız var ben aykut iyi oyuncu demedim hiç bi zaman.. aykutu zokoraya tercih ederim dedim .. bana göre ikisi de gereksiz topçu.. colman-selçuk ikilisinden sonra zokoranın ne kadar gereksiz bir topçu olduğunu anlamak için puan tablosuna bakmak yeterliir..

ulemalardan iyimi bileceksin sen !!!

serdaracıl
24.01.2013, 23:03
Karabuk maçının 11'i nasildi

leons61
aykut trabzonlu he..ben yeni öğrendim vallaha

eraytaskin61
yetenek-zokora denmesi hep bi ağızdan enteresan yeteneksiz oldugundan değil, drogba falan var orda sonuçta bence çeviride bi sıkıntı var :)

eltfox
Colman: Futbolu düşündüğü takdirde kesinlikle ligin en klas futbolcularından birisi, tek pasla santraforu rakip kaleciyle karşı karşıya getiriyor

Adrian: Basit maçların kahramanı

Aykut: Birisi zokoro ile karşılaştırma yapmış aykut daha iyi demiş, birinin ispanya ligi, premier ligi ve şampiyonlar ligi kariyeri olduğunu unutmuşlar gece gece güldürdüler beni, asist yaptı ayvayı yedik

Viddek: Dünyanın en kötü santraforu, kalenin 2 metre dibinden geriye pas vererek rakip defansa yardımcı oldu

Karmil: Öz evlat ekolünden gelmiş, bence bu sezon ısrar edilirse iş yapabilir

Yumlu: 8jk ye attığı gol bile yeder

Olcan: 1 gol atsa kendine gelecek, güvensizliğini kırması lazım

Volkan: Sık sık sakatlanmasa ligin en iyi yerlisi ama ne zaman görsem yerlerde ot biçiyor

Emre: Has uşak

Cech: Oynadığı maçlarda en azından belli bir çizgisi var, Emersondan daha fazla güven veriyor oynadığında

--------------------------

İlhan parlağı almamız lazımdı, colmala beraber yıkardı ortalığı colman-ilhan- özer hurmacı güzel işler yapardı

bu arada gadro yederli, viddek gol atayi

hepsi tamam da özer hurmacıyı bu forma ile görmeyi hiç istemem. Zamanında beni istemeyen adamı ben şu an hiç istemem. bu kadar....yetenek süper adamda, ama ben takımımda özer gibi trabzonlu yerine(gerçi Almanya menşei var ama, kan sonuçta önemlidir) onur gibi yabancı isterim

Adem Köse
24.01.2013, 23:04
Sanırım Şenol Hoca doğru söylüyor , gol yedim mi kırılıyoruz biz yaa...

kürşat şen
24.01.2013, 23:05
bizim uşaklara yeterli değeri verin..ilgi alakayı gösterin..
maçtan önce aykut mu yine muhabbetleri aldı başını gidiyordu..
ne oldu..o gol pasını atınca şaşırdınız değil mi?
vay be mal aykuta bak dediniz..
o cümleyi kurarken klas selçuk ve kral burak aklınıza geldi mi?
maçtan sonra mustafanın açıklamalarını dinlediniz mi?
o kazma mustafanın..
bizim uşaklardan başka bu takımı düşünen ve canıyla oynayan yok..(giray ve onur hariç)
bizim uşaklar bu rengi bu ruhu temsil ediyor..
ne dersek diyelim..
hafta sonu maç kadrosu muhabbetinde yine aykutlara,zekilere,mustilere kabahat buluruz..
birinin yedeği x.alonso diğerinin yedeği d.alves öbürünün yedeği pepe ya!!
buraklar selçuklar gelir gider ama onlar kalır..gitmez..boş mukaveleye imza atar..
çünkü hayalleridir trabzonspor..

Ilelioglu
Mustafa hoca Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Yolumuz illa ki kesisir birgun. Bu donemde gelse en ufak bir tokezlemede kariyeri uzerinden yerden yere vurulup, kiyima ugramasi muhtemel. Superligde bir takim calistirirsa basarili olacagindan da eminim ama 1461 den Trabzonspora gelirse kendisini harcariz , gozunun yasina bile bakmayiz gibime geliyor.

Aynen öyle.

..

Sefaenes
zrki ilk 11 oynamali herzaman da diyorum isterse kötü oynasin 10 mac garantisi var bence. Serkanin yapamadigi orta gördük ilk yari. Aykut bügün fena degildi insallah böyle devam ederde 11 garantiler eski mactaki gibi oynarsa sansi yine zora girer. Emre Halil kadar sansi hak ediyor. Halil gol atti belki sansa ama o ana kadar kactane pas hatasi yapti. Simdi biri cikacam realde mi oynuyorda Emre diyorsun yazacak henride realden gelmedi ama adama ne kadar sans verdik adam patlama yapacak diye elinmizde patladi

yatara
Afrika kupası vaktinde kim oynayacak o zaman :D

1 sene oynasinlar yeter, kupa birakmayiz zaaten :D ondan sonra giderler yine :D

leons61
Karabuk maçının 11'i nasildi

onur-serkan-yumlu-celu-emerson-yasin-olcan-sapara-adrian-alan-vittek
onur-zeki-yumlu-karmil-cech-volkan-olcan-colman-adrian-aykut-vittek
iki maç arasındaki farka bak

FC-ST-PAULI-61
24.01.2013, 23:06
Bu Giray Bulakta ne yapmaya calisiyor gecen Macta kanat Oyuncu Ndukayi ön liberoda oynatmisti.
Bu Aksamda Forvet Cani Stoperde oynatti.Haftaya sanirim orkun oyun kurucu olur.

Sinan Ayaz
bazen düşünüyorumda bu ülkede bu kadar hor görülüyoruz bir takım kuracaksın aynı bilbao gibi hepsi trabzonlu olucak aynı 1461 izlediğimiz gibi zevk alırdık her maç canla başla oynayan oyuncular görürdük, şampiyonluk görürmüydük zaten izin vermiyorlar hiç değilse trabzonlunun gücünü gösterirdik tıpkı geçmişteki gibi

Bülent AKBULUT61

tamamda bunu ben çözmiyeceğim hoca konuşuyor ama bazen ne dediğini bilmiyor bu takımın Hocası Şenol Güneşse bir şeyler yapsın kırılmayalım yada kırılıyorsak düzeltmesini bilelim

eraytaskin61
halil sakalları iyice uzattı pargalının yerine geçecek heralde

memozcan
24.01.2013, 23:08
ulemalardan iyimi bileceksin sen !!!

haklısınız.. hem neden altyapıdan oyuncu çıkmıyor deriz hemde gidip elin yabancısının sırf menajerine 1 milyon eur verip getiririz, üstelik selçuktan 10 gömlek üstün deriz ama neden defansif oynuyoruz diye de sonra dövünürüz.. bizim taraftarı anlamak gerçekten zor.. hala ispanya kariyeri falan diyenler var.. o ispanya kariyeri için bize puan yazıyorlar sanki.. ben bizde ne yaptığına bakarım.. o zaman gidip rivaldoyu alalım.. onun da barca kariyeri var... :)

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar beni yanlış anlamayın ama 1461 süper ligde o kadar da başarılı olamaz tamam bazı şeylere değer verelim ama gözümüzdede o kadar büyütmeyelim

Oğuzhan
Zeki bakarak, görerek Vittek'in kafasına nişanladı topu. 123173217 sezondur Serkan'dan şöyle bakarak orta kesmesini bekliyorum ama gözü hep topta arkadaş adam topa bakarak orta yapıyor ortayı da topu uzaklaştıran savunmacı gibi yapıyor taca çıkıyor top hep.

asilhamsi
24.01.2013, 23:09
Zokora pozisyon bilgisi,görev anlayısı,takımı sahiplenisi ile harika bir futbolcu ve lider.

Bizde hücuma cok fazla katılmaması tamamen hocanın direktifi ile.

Eger sanssızlıklar yasamasaydık

------zokora----------
adrian--------colman

3 lüsü lige damga vururdu.Tabi en ileride kimin oynadıgı onemli.

serdaracıl
24.01.2013, 23:10
onur-serkan-yumlu-celu-emerson-yasin-olcan-sapara-adrian-alan-vittek
onur-zeki-yumlu-karmil-cech-volkan-olcan-colman-adrian-aykut-vittek
iki maç arasındaki farka bak

Bugün oynama istegini sevdim

hakan yesilyurt
24.01.2013, 23:11
beyler bugünki maçtan sonra yapılan açıklamalardan sonra transfer olmayacağıdır..

benim için maçın özeti budur..

TRANSFER YOK..

bnei_61
24.01.2013, 23:11

gol attıktan sonra geriye çekilirsen, saçma sapan yan paslar yaparsan, aykutu yasini doldurursan gol yemeye mahkumsun

aykuta verilen şansı bana verseler bende o kadar maçta asist yaparım, yapmayın mersin gibi kupada amaçsız takıma karşı oynamak ölçü mü şimdi?

Fatih Öztürk
24.01.2013, 23:13
Pembe tablo!

ESER
Alakasiz ama müthis cevap :D
Kamerunlu Chedjou'yu transfer listesine alan Galatasaray'a Lille'nin teknik direktörü Rudi Garcia'dan cevap geldi; "Chedjou G.Saray'a gidecek mi? 2015'te belki! Kahvaltıya gidebilir ama" (RMC)

Sow icin de oyle demisti

serdaracıl
Şu Halil'den bir şekilde kurtulmalıyız

kudu_61
24.01.2013, 23:14
Olcan ve Volkan'ı sahaya futbolcu diye sahaya sürdüğü her mac eleştireceğim...
1.gol orta olcan
2.gol orta olcan daha nasıl bir katkı bekliyordun olcandan

Berke6198
24.01.2013, 23:14
Şu Halil'den bir şekilde kurtulmalıyız

Hazır sakalları uzamışken, Muhteşem Yüzyıl setine bırakıp kaçalım...

kudu_61
24.01.2013, 23:15
zeki-yumlu-karmil.dördüncü kimdi ki hatırlayamadım şimdiaykut

bnei_61
24.01.2013, 23:16
o değilde bu takıma forlan iyi giderdi, senelik 2.2 milyon istemiş, o parayı alıp yatan dünya kadar topçu var takımda

Kıvanç Çuvalcı
24.01.2013, 23:17
Su iki futbolcumuzu kiyaslarken neden hep birinden birini yerin dibine sokmak zorundayiz anlayamiyorum dogrusu.

güneyli
İlk golü mersin atsaydı oyun direncini test edebilirdik..Bu maçın benzerlerini kupada daha önce oynadık.Elazığ maçında ilk golü atmamız önemli..Aksi takdirde golü yiyince isyan edecek oyuncumuz yok.Oynarsa belki colman.Başlar öne eğiliyor moralsizlik dip yapıyorBu arada karmili boğuştuğu adamlar güçlü olduğu için beğendim..hayırlısı.

61_Hasan_69
Emreye bu takımın yetimi muamelesi yapılıyor.

sametaydin
Maç çok saçma bir maçtı. Mersin çok zayıftı bugün. Çok kötü oynadılar. Trabzonspor açısından değişen ise çok rahat pas yaptık hiçbir alanda doğru düzgün baskı görmediğimizden rahat oynadık zaten maç bu yüzden idman maçı gibiydi. Ama ligde böyle oynayamayız çünkü ligdeki maçlarda böyle rahat paslaşma olanağı yok, her takım pres yapıyor top kapma mücadelesi veriyor. Bizim takımda yine gördüğüm colman orta sahada mücadeleci onun dışında defansta abdullah iyiydi, volkan iyiydi. İşimizi çok kolayladık o yüzden mutluyum ama umarım ligde de iyi gideriz. Lig için aynı şeyleri söyleyemicem.

serdaracıl
24.01.2013, 23:18
mersin maçını alalım sonra kupayı bir daha düşünmeyelim söylemi nasıl bir hocalıktır mentörlüktür anlıyormusunuz? Grubu lider bitiremezsek feybe ile oynayacağız, bunlarla final oynayıp yenilsek bile en azından bizi avrupaya götürür ama nerde bizde o profosyonellik

Hocam kalan maçlardan gerekli puanı çıkarır liderliği garantileriz demeye getiriyor sanırım

ESER
24.01.2013, 23:19
Emreye bu takımın yetimi muamelesi yapılıyor.

yada Emreyi biraz abartiyor da olabiliriz. Yeteneklidir eyvallah ama her oynamadigi macta Emre nerede diyoruz , oynadigi maclarda da o beklentilerin kiyisindan bile gecemiyor

zafer6161
24.01.2013, 23:21
bence iş inada bindi,,kupada fener yendikçe bizde yenmek zorunluluğu geliyor,,,
bir nevi güç gösterisi yapıyorlar,,,

yoksa iki takımda bu saatten sonra çoktan puan kaybederdi...

A. Aydın
24.01.2013, 23:22
hepsi tamam da özer hurmacıyı bu forma ile görmeyi hiç istemem. Zamanında beni istemeyen adamı ben şu an hiç istemem. bu kadar....yetenek süper adamda, ama ben takımımda özer gibi trabzonlu yerine(gerçi Almanya menşei var ama, kan sonuçta önemlidir) onur gibi yabancı isterim

Trabzondaki adamı milli takıma bile almıyolar kolay kolay.
Trabzonspora gelmesi için fazla neden yoktu ki.
Herşeye kendi açımızdan bakıyoruz.
Bekara karı boşamak kolay.

61_Hasan_69
24.01.2013, 23:23
yada Emreyi biraz abartiyor da olabiliriz. Yeteneklidir eyvallah ama her oynamadigi macta Emre nerede diyoruz , oynadigi maclarda da o beklentilerin kiyisindan bile gecemiyor

Ben Emreyi Bucadaki çoğu maçında izledim ve bize gelmeden önce transfer dosyasında sürekli onun ismini yazdım. Gerçekten çok potansiyelli bir oyuncu. Bugün diğer oyuncuların ona nasıl pas vermediğini herkez gördü sanırım.

eraytaskin61
24.01.2013, 23:25
Ben Emreyi Bucadaki çoğu maçında izledim ve bize gelmeden önce transfer dosyasında sürekli onun ismini yazdım. Gerçekten çok potansiyelli bir oyuncu. Bugün diğer oyuncuların ona nasıl pas vermediğini herkez gördü sanırım.

sadece bugün değil o adama pas verilmiyor biraz dikkatli izlemek yeterli

kikiemre198961

bence bunun nedeni antipatik hareketleri bana öle geliyor her an patlayıp takım arkadasına bağrıp çağracak bir duruşu var ama yetenek derseniz emre gerçekten cok yetenekli abartmaya gerek yk top yakışıyo bikere adamın ayana

Oruç
Colman'ın oynaması lazım. Bu adamı oynatmak lazım. Colman oynamayınca takımın bir şey yaptığı yok.

kudu_61
24.01.2013, 23:27
emre ve soner den gelecek adına çok ümitliyim yasin de o ışığı görmüyorum mesela halilden de umudum hiç yok
ama bugün vitek adrian ve karmil çok iyiydi
kadro güzeldi sallayanlar boşuna sallıyor elimizdeki en hazırlar bunlar
zokoraya bile sallayan var bizde yazık ya
bamba ve zokora bu takımın sigortasıdır

onur
zeki-giray-bamba-cech
zokora-colman
soner-adrian-olcan
vitek

yedekler : tolga-karmil-çelu-aykut-volkan-alan-janko-emre

yasin - halil ve emerson un gönderilmesi taraftarıyım

ibrahim
24.01.2013, 23:27

Hayirlisi senin dedigin gibiyse gelmesede olur su an. Ama Özkan Sümer faktöründen korkuyorum. Hala yalanlanmadi Mustafa hoca icin bu kulübün kapisindan iceri giremez dedigi...

61_Hasan_69
24.01.2013, 23:30
bence bunun nedeni antipatik hareketleri bana öle geliyor her an patlayıp takım arkadasına bağrıp çağracak bir duruşu var ama yetenek derseniz emre gerçekten cok yetenekli abartmaya gerek yk top yakışıyo bikere adamın ayana

Adam kendini kanıtlamak istiyor bunun içinde gol atması lazım ve boş pozisyondayken pas atılmayınca haliyle sinirleniyor oda.

A. Aydın
24.01.2013, 23:31
bizim uşaklara yeterli değeri verin..ilgi alakayı gösterin..
maçtan önce aykut mu yine muhabbetleri aldı başını gidiyordu..
ne oldu..o gol pasını atınca şaşırdınız değil mi?
vay be mal aykuta bak dediniz..
o cümleyi kurarken klas selçuk ve kral burak aklınıza geldi mi?
maçtan sonra mustafanın açıklamalarını dinlediniz mi?
o kazma mustafanın..
bizim uşaklardan başka bu takımı düşünen ve canıyla oynayan yok..(giray ve onur hariç)
bizim uşaklar bu rengi bu ruhu temsil ediyor..
ne dersek diyelim..
hafta sonu maç kadrosu muhabbetinde yine aykutlara,zekilere,mustilere kabahat buluruz..
birinin yedeği x.alonso diğerinin yedeği d.alves öbürünün yedeği pepe ya!!
buraklar selçuklar gelir gider ama onlar kalır..gitmez..boş mukaveleye imza atar..
çünkü hayalleridir trabzonspor..

Bu kadar kolaysa trabzondan bi mahhalleden toplayalım 11 tane trabzonlu oynasınlar.
Bi tek trabzonlusu olması bu takımda oynamasına yeter mi?
Keşke hüseyin cimşir i, hasan üçüncüyü, tayfun cora yı göndermeseydik değil mi?
Bu mantıkla başarılı olmamız çok zor.
Buradaki herkes trabzonlu oyuncular çıkmasını istiyor. Ama aykut gibi halı sahaya çağırmıyacağın adamlarla başarı değil ilk 10 gelmez.
Gökdeniz Fatih çıkarsa gelsin ama yeteneksiz futbolcuyu sırf trabzonlu diye takımda tutmak soner e ,emre ye, celutskaya haksızlık oluyo.

Aykut asist yaptı diyede çok üzüldüm açık söliyim. Gelecek haftada o oynuyacak demek.
2 metre yanındaki adama pas atamayan birinden bi asist yaptı diye kurtarıcı olarak bakmamızı mı bekliyosun.
Ama onlar mücadele ediyolar dimi.
Peki...

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2013, 23:37
http://g1301.hizliresim.com/15/s/jb8n9.png

kikiemre198961
24.01.2013, 23:41
gençleri oynarken görmek bile keyif verici yenilmek önemli eyil en azından mücadele ediceklerini biliyorsun :)

Erdal DİLEK
24.01.2013, 23:43
tek forvetli sistemlerde ana karakter beklerdir. eğer beklerin 4-2-3-1 veya 4-3-2-1 sistemi beceremiyor veya kapasiteleri yoksa bizim gibi ne oynadığı belli olmayan bir takım cıkar ortaya. gerci zeki benim için kafi ama daha pişmesi şart tabiki..

Erdal DİLEK
24.01.2013, 23:45
orta yuvarlak içinden ayağının üstüyle havadan arkadaşına pas atan adriana hala övgüler yağdırmak çok garibime gidiyor. 1461 de sıradan topcu olur ancak. . .

kikiemre198961
24.01.2013, 23:47
orta yuvarlak içinden ayağının üstüyle havadan arkadaşına pas atan adriana hala övgüler yağdırmak çok garibime gidiyor. 1461 de sıradan topcu olur ancak. . .

:)))))) çok tuhaf bir bakış açısı saygı duymak lazım

leons61
24.01.2013, 23:48
beyler bu 1461 deki uşakların yaşını merak ettim bi bakayım dedim.bunların baya yaşı var ya..genelde 22-27 arası...gayette oynarlar bunlar tecrübe kazandıktan sonra....ptt 1.lig ve özellikle kupa onlar için iyi bi tecrübe.genç değil baya adam lo bunlar.genç topçu dedinmi 18-20 olur aga

bariskaratas
24.01.2013, 23:49
Colman'ı kaptan yapmak lazım

Sibel
24.01.2013, 23:50
Çok fena üşüdüm cook...

leons61
24.01.2013, 23:52
eee.kimi alak.kimi oynatak.avrupanın bütün kaliteli topçuları sıraya girmiş trabzona geliyolarmış...

Erdal DİLEK
24.01.2013, 23:52
:)))))) çok tuhaf bir bakış açısı saygı duymak lazım

imkanın olursa birde bu bakış acısıyla seyret, ozaman benim bakış acım mı yoksa adrianın verdiği pas mı tuhaf farkedersin:))((

leons61
24.01.2013, 23:55
imkanın olursa birde bu bakış acısıyla seyret, ozaman benim bakış acım mı yoksa adrianın verdiği pas mı tuhaf farkedersin:))((

kim oynasın aga.

Veysel
24.01.2013, 23:55
Allah'ına kurban Trabzon'ummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Erdal DİLEK
24.01.2013, 23:56
kim oynasın aga.

sen oyna en azından trabzonsporlusun. . .

leons61
25.01.2013, 00:00
sen oyna en azından trabzonsporlusun. . .

yok ben bu yaştan sonra pek verimli olamam trabzonuma be..ancak halı sahada giyiyoz formayı.:D

Yaşar
25.01.2013, 00:01
Zeki Yavru 22 yaşında
Abdullah Karmil 25 yaşında
Soner Aydoğdu 22 yaşında
Emre Güral 24 yaşında

Bu yaşlardaki hiçbir oyuncu Avrupa'da genç olarak lanse edilmiyor.
Genç dediğin adam 18-19unda oynamaya başlar, 22 veya 23 ünde Milli takımının ve kendi takımının değişmezi olur.

leons61
25.01.2013, 00:04
Zeki Yavru 22 yaşında
Soner Aydoğdu 22 yaşında
Emre Güral 24 yaşında

Genç dediğin adam 18-19unda oynamaya başlar, 22 veya 23 ünde Milli takımının ve kendi takımının değişmezi olur.

he benda oni dedim az önce...ama burda kafama takılan belirli bi yaşa gelmişler.acaba kapasiteleri bu kadarmı daha gelişirlermi...çok yetenekli olsalardı şimdiye kadar farklarını göstermezlermiydi?

cerasus
25.01.2013, 00:04
Macin özetini nerden bulabilirim? Yardimci olur musunuz?

serdaracıl
25.01.2013, 00:05
Zeki Yavru 22 yaşında
Soner Aydoğdu 22 yaşında
Emre Güral 24 yaşında

Karmil o kadar var mı yaw hiç göstermiyor

leons61
25.01.2013, 00:06

88 li.benda 1461in sitesinden baktım

Erdal DİLEK
25.01.2013, 00:06
yok ben bu yaştan sonra pek verimli olamam trabzonuma be..ancak halı sahada giyiyoz formayı.:D

bende buna kızıyorum asıl hakedenlerin giyemediği formayı birileri para kazanacak diye abuk subuk adamlar giyiyor. mısırekmeği ile hamsi yediysen adriandan daha verimli olursun ben eminim. . .

Yaşar
25.01.2013, 00:07

1988 doğumlu gözüküyor...

Fatih Özkan
25.01.2013, 00:10
Zeki Yavru 22 yaşında
Soner Aydoğdu 22 yaşında
Emre Güral 24 yaşında

Ama Türk futbolu, Avrupa futbolunun çok uzağında. O açıdan 22-23 yaşındaki bir futbolcu ülkemizde çok rahat "genç yetenek" olarak adlandırılabilir.

leons61
25.01.2013, 00:11
bende buna kızıyorum asıl hakedenlerin giyemediği formayı birileri para kazanacak diye abuk subuk adamlar giyiyor. mısırekmeği ile hamsi yediysen adriandan daha verimli olursun ben eminim. . .

ekmeği de yedik,suyunuda içtik,hamsiyide yedik...trabzonlu ruhunu kastediyorsan her tülü kabulümdür.trabzonlu,trabzonspor sevgisi kalbinde olan oyuncuların sayısı artmalı... ama adrian şuan ençok katkı sağlıyan topçulardan bi tanesi..sorunlu bi topçuda değil..13 maçta 8.golünü attı.gol paslarında da,önemli pozisyonlarda da var...tabi hatada yapıyor

Yaşar
25.01.2013, 00:13
Ama Türk futbolu, Avrupa futbolunun çok uzağında. O açıdan 22-23 yaşındaki bir futbolcu ülkemizde çok rahat "genç yetenek" olarak adlandırılabilir.

Bizimkilere bırakırsan Semih 2 yıl öncesine kadar ''genç Semih'' olarak tanıtılırdı...

Furkan Özdem
25.01.2013, 00:15
Zeki Yavru 22 yaşında
Soner Aydoğdu 22 yaşında
Emre Güral 24 yaşında

Aynen öyle. Dün şikebahçe 17 yaşında oyuncu oynattı o da gol attı. Salih uçan zaten 94 doğumlu arada sırada oynuyor. Biz de misal Oğuzhan Acar'ı şu Türkiye Kupası maçlarında deneyemez miyiz veya Neden denemeyiz?

Bizde 16- 17 yaşında bir oyuncunun gideceği çok yol var. u17 u-18de oynayacak da a2de oynayacak da 1461de 22 23 yaşına gelecek de vs vs. Ölme eşeğim ölme...

leons61
25.01.2013, 00:16
Bizimkilere bırakırsan Semih 2 yıl öncesine kadar ''genç Semih'' olarak tanıtılırdı...

hangi semihi kastettin.semih kaya mı şentürk mü?

Veysel
25.01.2013, 00:17
.

Erdal DİLEK
25.01.2013, 00:18
ekmeği de yedik,suyunuda içtik,hamsiyide yedik...trabzonlu ruhunu kastediyorsan her tülü kabulümdür.trabzonlu,trabzonspor sevgisi kalbinde olan oyuncuların sayısı artmalı... ama adrian şuan ençok katkı sağlıyan topçulardan bi tanesi..sorunlu bi topçuda değil..13 maçta 8.golünü attı.gol paslarında da,önemli pozisyonlarda da var...tabi hatada yapıyor

zaten belkide bizi en cok yanıltan bu, kötü takımın en iyisi gözükyor, hepsi bu, ilk 10 içinde biz hariç hiçbir takım adriana para verip almaz, itirazım buna. ayrıca hiç bir futbolcuyu yaptığı hataya göre değerlendirmem benim için önemli olan yapmadıkları, yapamadıklar.futbolu bilip bilmediğini bunlar gösterir. . .

Yaşar
25.01.2013, 00:18
hangi semihi kastettin.semih kaya mı şentürk mü?

Şentürk...

leons61
25.01.2013, 00:20
Aynen öyle. Dün şikebahçe 17 yaşında oyuncu oynattı o da gol attı. Salih uçan zaten 94 doğumlu arada sırada oynuyor. Biz de misal Oğuzhan Acar'ı şu Türkiye Kupası maçlarında deneyemez miyiz veya Neden denemeyiz?

Bizde 16- 17 yaşında bir oyuncunun gideceği çok yol var. u17 u-18de oynayacak da a2de oynayacak da 1461de 22 23 yaşına gelecek de vs vs. Ölme eşeğim ölme...

benim için kaliteli oyuncu 21,22 yaşlarında takımda banko oynayabilecek oyuncudur..kendini artık göstermiştir..22-23 ten sonra ben topçunun çokta gelişeceğine inanmıyorum.o zamana kadar topçu gelişimini tamamlamıştır benim için.artık gerisi birazda tecrübedir.

leons61
25.01.2013, 00:21
Şentürk...

onun kılları ağırdı...

serdaracıl
25.01.2013, 00:23

Kupadakidiger maçlarda cok daha genc oyuncular oynamalı

leons61
25.01.2013, 00:26
bide şu var genç çocuklar iyi takımın arasında çıkartılarak oynatılır...bizde takım yokki genç koyup oynatalım...dün şikebahçeyi görmediniz mi nasıl yardımcı oluyorlar gençlere.gol atınca ne yaptılar..bizimkiler pas bile atmaz

sessizkral_1
25.01.2013, 00:28
Bugünkü kadro Karabüğü yenerdi

itirazı olan?

leons61
25.01.2013, 00:29
Bugünkü kadro Karabüğü yenerdi

itirazı olan?

bencede yenebilirdi

Gökhan ARSLAN
25.01.2013, 00:30
Böyle bir maç birdaha olmaz heralde hayatımda
Kalk gel Ardahan'dan sonra tek gol izle çık maçtan (:
Neyseki bugün Vittek iyiydi bişiler yapmaya çalıştı beğendim
Umarım daha iyi oluruz..

leons61
25.01.2013, 00:33
Umarım daha iyi oluruz..

bence vittek daha çok gol atacak...bu oyun stilinde jankodan çok gol atar onun için vittek tercih edilmeli...

Erdal DİLEK
25.01.2013, 00:39
Umarım daha iyi oluruz..

gökhan biz 3 gol gördük televizyondan biri mi gol oldu:))) galibiyet gördün ya yeter:)))

faysal
25.01.2013, 00:42
Abdullah karmil çok iyiydi hiç sırıtmadı .aykutun üçüncü goldeki verdiği pas onun oyunculuğuna yakışan bir hareketti kadro iyiydi umarım elazığ maçınada aynı kadro çıkar..Ünal Karaman sanırım bu 11 kurmuş güzel bir maçtı.

leons61
25.01.2013, 00:44
gökhan biz 3 gol gördük televizyondan biri mi gol oldu:))) galibiyet gördün ya yeter:)))

karabük maçınımı kastetti acep...

eraytaskin61
25.01.2013, 00:45
A.karmil 25 yaşında bir futbolcu için yeterli değil ve ne zaman üstüne koyup takımı sırtlanacak gözümdeki imajı birden düştü mü ne :S
onun kabahati yok durumda asla ama Trabzonspor da yerliye dönülecekse 10-12 yıl formayı sırtlayacak en olgun zamanında zirveleri görecek milli formaları terletecek yerliler olmalı...

İleli
25.01.2013, 00:47
finali yahudilerle oynarsak beni kimse tutamaz belcikada

Oğuzhan
25.01.2013, 00:49
Zeki sağ bekte mutlaka oynaması lazım. Celustka ile Karmil arasında da pek fark yok Karmil oynasın orada da yerli adamlar oynasın sahada. Volkan gene bandaj yapmıştı ayağına cam adam resmen :D

Fatih Özkan
25.01.2013, 01:01

Stada geç geldiği için ilk golü, erken çıktığı için de 3. golü izleyemedi arkadaş. :D

Sushi07
25.01.2013, 01:01
3-0 kazanmamıza rahmen iyi değildik, ama yinede kısa bir değerlendirme:

Onur: pek iş düşmedi, ama her zamanki gibi güven veriyor. Doğru yerde ve doğru hamleler yaptı
Zeki : bazen fazla soğukkanlı. Canla başla çalışıyor, ama bana göre azcık fazla faul yapıyor.
Cech: Ciddi bir hata yaptığını görmedim, tabiiki rakipte çok zorlamadı. Emerson'un son haftalardaki kritik hatalarından sonra belki bir alternatif olabilir
Abdullah: Parlak bir geleceği var inşallah. Zeki gibi soğukkanlı davranmayıp, topu dışarı atmayı tercih etti, bence böylece gereksiz
bir hata engelledi. Çok koştu ve çalıştı, azcık sert oynuyor. Çabuk kart görebilir. Sahada en beğendiğim oyunculardan.
Mustafa : Ne kritik hata nede kritik müdahale yaptı.
Colman : Daha hazır değil, iyi başladı ama zaman içinde oyundan düştü. Eski haline dönmesine inşallah az kaldı.
Adrian : Sezon başından beri en istikrarlı oyuncu. Bugünde en iyilerinden. Gol attı ve attırdı. İnşallah sakatlanmaz.
Aykut : Ben bugün beğendim. Rakip daha kuvvetli ve idaalı olsaydı nasıl bir performans gösterebilirdi bir soru işareti.
Volkan : İstekliydi, ama takım için değil sanki sadece kendisi için istekliydi. Görünüşte koşuyor, çalışıyor, yapıyor ama
takıma bunlardan pek bir fayda gelmedi.
Olcan : Tek kanat çalıştı, o da Olcan'nın kanadı. Oyununu çok geliştirdi. İlk geldiğinde Volkan gibi bencildi, şimdi takımı
düşünüyor ve arkaya çok yardım ediyor.
Vittek : Evet gol attı, ama önde topu bir türlü tutamıyor. Bazen çok ağır kalıyor. Başka takımlara karşı gol atma şansı çok
düşük olabilir, çünkü ortadan top almıyor, top kaybedince peşinden gitmiyor. Son vuruşları ama çok iyi.

Soner : İlk o girmesine rahmen pek görünmedi.
Emre : Fazla istekliydi, hemen hemen bütün topları kaybetti, ileriye doğru bir atak geliştiremedi, halbuki 2-0 önde bir takımda
ve pek baskı yoktu. Şansını iyi değerlendiremedi.
Halil : Girdiğinde yine ıslıklarla girdi, ilk başta bir kaç topu kaybetti, gol pasını kandisi Aykut'a verdi, güzel bir şut çekti.
Top Serkan'a değmese girermiydi girmezmiydi önemli değil, o gol onun adını taşıyor ve Halil için sevindim.

Bu performansla ligte herhalde dişli bir takıma kazanamazdık, ama en azından kupada işler iyi gidiyor. Hayırlısı

Gökhan ARSLAN
25.01.2013, 01:14
Stada geç geldiği için ilk golü, erken çıktığı için de 3. golü izleyemedi arkadaş. :D

Aynen öyle oldu otobüs yolda biraz oyalanınca maça 5 dk geç girdik
Sonra erken çıkınca arkadaş saolsun son golüde göremedik (:
Yoksa galibiyet tabiki yeter :))

Berke6198
25.01.2013, 01:14

Onur: pek iş düşmedi, ama her zamanki gibi güven veriyor. Doğru yerde ve doğru hamleler yaptı
Zeki : bazen fazla soğukkanlı. Canla başla çalışıyor, ama bana göre azcık fazla faul yapıyor.
Cech: Ciddi bir hata yaptığını görmedim, tabiiki rakipte çok zorlamadı. Emerson'un son haftalardaki kritik hatalarından sonra belki bir alternatif olabilir
Abdullah: Parlak bir geleceği var inşallah. Zeki gibi soğukkanlı davranmayıp, topu dışarı atmayı tercih etti, bence böylece gereksiz
bir hata engelledi. Çok koştu ve çalıştı, azcık sert oynuyor. Çabuk kart görebilir. Sahada en beğendiğim oyunculardan.
Colman : Daha hazır değil, iyi başladı ama zaman içinde oyundan düştü. Eski haline dönmesine inşallah az kaldı.
Adrian : Sezon başından beri en istikrarlı oyuncu. Bugünde en iyilerinden. Gol attı ve attırdı. İnşallah sakatlanmaz.
Aykut : Ben bugün beğendim. Rakip daha kuvvetli ve idaalı olsaydı nasıl bir performans gösterebilirdi bir soru işareti.
Volkan : İstekliydi, ama takım için değil sanki sadece kendisi için istekliydi. Görünüşte koşuyor, çalışıyor, yapıyor ama
Olcan : Tek kanat çalıştı, o da Olcan'nın kanadı. Oyununu çok geliştirdi. İlk geldiğinde Volkan gibi bencildi, şimdi takımı
Vittek : Evet gol attı, ama önde topu bir türlü tutamıyor. Bazen çok ağır kalıyor. Başka takımlara karşı gol atma şansı çok
düşük olabilir, çünkü ortadan top almıyor, top kaybedince peşinden gitmiyor. Son vuruşları ama çok iyi.

Emre : Fazla istekliydi, hemen hemen bütün topları kaybetti, ileriye doğru bir atak geliştiremedi, halbuki 2-0 önde bir takımda
Halil : Girdiğinde yine ıslıklarla girdi, ilk başta bir kaç topu kaybetti, gol pasını kandisi Aykut'a verdi, güzel bir şut çekti.
Top Serkan'a değmese girermiydi girmezmiydi önemli değil, o gol onun adını taşıyor ve Halil için sevindim.

Bu performansla ligte herhalde dişli bir takıma kazanamazdık, ama en azından kupada işler iyi gidiyor. Hayırlısı

Halil ve Emre dışında değerlendirmeler son derece doğru.

Gökhan Uzun
25.01.2013, 03:56

Yorumlar için teşekkürler.. İzlediğim kadarıyla yorumlara ufak değişiklikler dışında katılıyorum..

Ergin Varlibas
25.01.2013, 04:15

Sen o oyuncuyu oynat, 2 mac kotu oynasin, saclarini uzatsin, twitterdan birsey yazsin, oyuncu moyuncu kalmaz. Yerler onu

Ergin Varlibas
25.01.2013, 04:21
Ayrica genc oyuncu neden oynatmak isteriz? Hani alt yapimizdan geldigi icin bedava oldugu icin falan filan. E Abdullah ta bizim oyuncumuz, genc olmasi birsey degistirmezki, iyi oynasin 10 sene oynar, eger iyise..

Hani genc oyuncu genc oyuncu diyor herkez ama neden dedigini kimse bilmiyor?

Takimin basarisi > Genc oyuncu oynatmak.

Genc oyuncular takimin gelecekteki basarisi icindir. Eger genc oyuncular 1461 Trabzonda pisiyorsa orda pismeleri taraftariyim. Cunku su an oturmus bir sistemimiz yok. Ha egerki sampiyon kadromuz korunabilseydi,aralara serpistiridik gencleri pisirdik. Ama su an oyle birsey soz konusu degil malesef

Öznur61
25.01.2013, 07:56
süper ve bence rahatlıkla aldığımız bir maçtı bileğimizin hakkıyla almak ayrı bir zevkti zaten :)

ozturk
25.01.2013, 08:11
Güzel oldu galibiyet..

Lige de yansıtsak..

Tayfun
25.01.2013, 08:22
Rakibin eksik oyuncuları bir yana, Giray Bulak'ın forvet oyuncusunu defansın göbeğinde oynatması, rahat bir galibiyet almamızı sağladı.
Rakip zaten kupayı önemsemiyor bunu demeçlerinde de söylediler. Galibiyet güzel olsada takımdaki sistemsizlik göze çarpıyor. Böyle bir maç 3 atarsın bir maç 3 yersin. Halâ umut ışığı yok !

[KAPLAN]
25.01.2013, 09:43
Bu takım bir adım ileriye gitmiyor. Ne fizik kondisyon olarak ne de sistem olarak. Şenol Güneş olduğu sürece takıma transfere gerek yok. Zira bu sistemsizlikte dünya yıldızı kaybolur gider. Adam futbolcu katili. Bu fırsattan istifade futboldan soğuyarak boş işlere zaman ayırmaktan kurtulabilir, sinir strese bulaşmazsınız.

delikoyun
25.01.2013, 09:57
maradona iskender güzel yazı yazmış bence alıntı yapılmalı herkes okumalı trabzonsporun sıkıntılarını en iyi bilen adamımız

Mesut
25.01.2013, 10:42
Colman böyle istedi..

Murat Keçeci
25.01.2013, 10:48
Kadroda yapılan değişiklikler sahaya olumlu yansıyınca yarı finale çıkma adına önemli bir galibiyet aldık.Maça gelirsek colman ve adrian orta sahada başarılı bir performans gösterince takım biraz daha derli toplu göründü yeterli mi derseniz kesinlikle kalite bakımından çok gerideyiz önceki maçlara göre ne değişti derseniz değişen ilk onbirdeki genç oyuncuları arttırmamızla birlikte fizik güçte meydana gelen artış oldu 15 dk oyunda olup 15 dk oyundan düşen takım 90 dakika maçın içinde kalabildi ama kaliteli işler yapma bakımından sadece adrian ve colmanın kaliteyi yükselten bir kaç hareketi oldu birde olcan ve zekinin ortaları kaliteyi yükselten hareketlerdi onların dışında sıradan bir görüntü verdik.

Zeki genel olarak iyi bir maç çıkardı ama rakibin iddaasız olmasıda bunda önemliydi o açıdan defansif olarak çok iyidi demek önümüzdeki maçlar bizi kandırır daha çok çalışması lazım yeteneklerinin altında kalıyor.Zaman zaman zor pozisyonlarda isabetli pasları güzel ortalarıyla kalitesini belli ediyor ama devamlılık sağlamalı gökhan gönül gibi sürekli gidip gelmeli fizik kondisyonu iyi ayarlamalı.

Abdullah karmil futbolu biliyor onun eksikliği fizik olarak çok güçlü görünmüyor çok zayıf çelimsiz bir görüntüsü var daha çabuk çevik bir görüntüye kavuşursa milli takıma bie gidebilir yaşı önemli değil tolga seyhan kaç yaşında çıkış yaptı herkes biliyor.

Aykut önceki maçlara oranla daha pozitif bir görüntü verdi 3.golde yaptığı ileri çıkışı maç içinde daha artırması lazım ve daha çok oyunun içine girmeli daha hızlı düşünüp uygulamalı başarılı olmak istiyorsa bunu yapmalı yarın daha tempolu maçlar oynadığımızda sert pres yediğinde başarılı olabilmesi için bunu söylüyorum

Emre, genç oyuncular içinde en şanssız olan dıyebiliriz.Ofansif genç oyuncuların üzerlerinde her zaman daha fazla baskı oluşur çünkü taraftarın onlardan beklentisi daha fazla olur bu da performansı etkiler.

Şuanda tam manasıyla forvetimiz bu dur veya şudur diyebileceğimiz kimse yok vittekle bir kaç haftayı kurtarabiliriz ama hedef büyükse takımımızın çok daha üst düzey bir golcüye ihtiyacı var.

Şuanda bir istikrar yakalamak zor biraz daha zamana ihtiyaç var özellikle adrian ve colmanın bir standart yakalaması lazım her maç belli bir çizginin üstünde oynamaları lazım kı her maça ortak olabilelim.

Tayfun
25.01.2013, 11:47
Dikkatimi çeken birşey oldu maç sonunda;

3 oyuncumuz röportaj verdi maç sonunda (Zeki,Mustafa,Abdullah), hepsi Trabzon şivesi ile konuşuyordu, aklıma TRT'de izlediğim Trabzonspor'un son şampiyonluğunun belgeseli geldi, orda da büyük çoğunluğu Trabzon şivesi ile konuşuyordu, öze dönüşün sinyalleridir inşallah.

Oğuzhan
25.01.2013, 11:52
Dikkatimi çeken birşey oldu maç sonunda;

3 oyuncumuz röportaj verdi maç sonunda (Zeki,Mustafa,Abdullah), hepsi Trabzon şivesi ile konuşuyordu, aklıma TRT'de izlediğim Trabzonspor'un son şampiyonluğunun belgeseli geldi, orda da tüm futbolcular Trabzon şivesi ile konuşuyordu, öze dönüşün sinyalleridir inşallah.

Ben sahada Trabzonludan ziyade yerli adam görünce mutlu olmaya başladım. Trabzonlu olursa çok daha mutlu olurum ama en azından şu yabancılardan kurtulalım. Orta sınıf yabancılara para dökmeye gerek yok, onlar ayarında birçok yerli adam var bu ülkede. Alacaksan yabancı oyunu Bamba veya Zokora gibi adam alacaksın. O kadar çöp yabancımız var ki şuan.

Oğuzhan Fidan
25.01.2013, 12:13
bencede colman böyle istedi o nasıl bi savaşmaktır ortasahada duygulandım. her maç böyle oynasak her takımı yenecek güçteyiz volkan sakatlıklarla boğuştuğu halde sahada basmadık yer bırakmadı ve yine darbelere dayalı ağrısı oldu çıkmak zorunda kaldı.. genel olarak adrian bence muhteşem oynuyo vittek golcü!not: bundan sonra maçları kaydedip tarafsız gözle izleyip yorum yapıcam

Ceyhun Dündar
25.01.2013, 13:32
Arkadaş nedir bu Serkanla alıp vermediğiniz.yatıyorsunuz Serkan kalkıyorsunuz Serkan.kim doğru düzgün görevini yapıyorki Serkanla uğraşıyorsunuz.

Adam ayırmıyoruz o hafta kim kötüyse ona sallıyoruz.
Serkanda benm kadar göbek var önce onu bi eritmeli diye düşünüyorum.

Ceyhun Dündar
25.01.2013, 13:44
tipik trabzonspor hazırlanın seneye şampiyonluga oynuyoruz:)
Her kupa aldıgımız senının ertesı dıkkat edersek ligde kafaya oynamısız,bu sene de simdiden yarı final garanti artık ordan da Allahın izniyle final yaparız kupayı da aldık mı seneye de şampiyonuz:)
Hayaller güzeldir.

BOZOHAN
25.01.2013, 14:02
valla onu bunu bılmem bız bu gruptan daha cıkmadık. oyle garantı falan degıl eskısehırle dısarda antalyayla ıcerde oynayacaz. ıkısınıde kaybedebılırmıyız evet. hayır dıyebılecek bır allahın ferttı yok. onun ıcın sımdıden cıktık falan dıyemıyorum.

Hüseyin Bağdat
25.01.2013, 14:04
valla onu bunu bılmem bız bu gruptan daha cıkmadık. oyle garantı falan degıl eskısehırle dısarda antalyayla ıcerde oynayacaz. ıkısınıde kaybedebılırmıyız evet. hayır dıyebılecek bır allahın ferttı yok. onun ıcın sımdıden cıktık falan dıyemıyorum.

Tamam takım kötü ama burdan da elenmezler herhalde. En azından ben öyle düşünüyorum...

Faik Yılmaz
25.01.2013, 14:07

şu saatten sonra çıkıp çıkmamayı değilde 1.ya da 2. olarak çıkabilirmiyiz onu tartışmak lazım....

aslında çok çok büyük ihtimalle 1.olarak çıkarız....

zira averajımızda fena değil...

Travelair
25.01.2013, 15:12
Maçı seyretmedim ama gollerin dakikalarına bakarak yorum yapabilirim sanıyorum:

Adrian (dk 5)
Vittek (dk 42)
Halil (dk 85)

Maça golle başlamamız karşı tarafta şok etkisi yaratıyor. Diğer goller de son anlarda, kırılma dakikalarında geliyor
Sırf bu maçtan sonuca varmıyorum, geriye düştüğümüz maçları çeviremiyoruz, burda ilk dakikalarda attığımız gol piyango olmuş
Ayrıca kupada iyi gitmenin morali ve konsantrasyonu var. Yani bu maç bence lig için ölçü olmaz aman dikkat.
Galibiyetten ötürü tebrik ederim

evrents
25.01.2013, 15:24
Finalin stadı belli oldu mu sanki bir yerden kayseri kadir has statı diye hatırlıyorum.

Serdar A
25.01.2013, 15:35
Maçın kolay geçmiş olmasının 3 temel sebebi var .
1- Aykut'un stoperlerin önündeki alanı iyi kapatması
2- Colman'ın takımın pas organizasyonunda yönlendirici futbolcu olarak görev yapması , bu yolla takımın daha sakin oynaması .
3- Adrian'ın Vittek'in açtığı alanları iyi kullanması

bariskaratas
25.01.2013, 16:36

volkan her zaman istekli gibi ama ben 1.5 sendir bir kanat oyuncusundan önündeki adama çarptırmadan orta göremeyecek miyim. zeki ondan 10 kat daha iyi orta yapıyor. hele dün orta sahanın ortasında, bomboş basan eden yokken bile öndeki adama çarğtırdı topu

emrenin de verdiği paslar yeter. hele olcan a attığı pas al da attı artık.
olcan topu önüne bile alamadı ama

Cafer Bulur
25.01.2013, 17:46
Maçın kolay geçmiş olmasının 3 temel sebebi var .
1- Aykut'un stoperlerin önündeki alanı iyi kapatması
2- Colman'ın takımın pas organizasyonunda yönlendirici futbolcu olarak görev yapması , bu yolla takımın daha sakin oynaması .
3- Adrian'ın Vittek'in açtığı alanları iyi kullanması

Macin kolay gecmesinin tek sebebi var,o da mersinin cok kötü ve havlu atmis olmasiydi.

Kendi kendimizi kandirmayalim,takim kötü hatta cok kötü düzelecek gibi de degil.

Elazig macinda yine cok sikintili bir 90 dakika bizi bekliyor,umarim en azindan yenilmeyiz.

Takimin kötülügünün üstüne bir de avni akerin perisan zemini eklenince ben diyorum ki bu takim avni akerde bu sezon kolay kolay mac kazanamaz.