PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19. Hafta | Elazığspor 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

lazibere
27.01.2013, 16:36
Futbolcular, Habere şaşırmadılar bile???Haberleri yokmuş gibi davranıyorlar. Bir zamanlar, Kulup içinde birilerini istifa ettirmek için yapılan şeyleri biliyorduk

ALDENİRO
şenol hoca istifa etmemeliydi diyenler futboldan anlamıyordur bence, başka açıklaması yok.(örnek halil)

Turan AKYILDIZ
Üzülmenize gerek yok Trabzon küme düşer
1461 lige yükselir
Biz yine süper ligte oynarız.
Yönetim öyle istiyorduya satmaya uğraşıyorlardı 1461 i

arkadaşım ne dediğinizin farkında mısınız...inan takımımız küme düşmeye gitsin bu şerefsiz düzen 1461 i allem eder kallem ederler lige çıkarmazlar...lig tarihinde düşmeyen 4 takımdan biriyiz...bu ünvanımızıda mı yitrirelim istiyorsunuz...sonra zaten diğer anadolu takımları aç kurtlar gibi aldığımız yayın gelirlerine saldırıyorlar..iyice dillenirler artık....yapmayın allah aşkınıza tamam takım dökülüyor..çok kötüyüz ama ne düşmesi yahu...tüm türkiyeye madara oluruz sonra hem takım olarak hem şehir olarak...

Mert'
Soru : hocam ligi değerlendirirmisiniz?

Ş.G : neyini değerlendireyim kötü bi antrenörüm anlamıyorum demekki

Berkan
Bu zamana kadar koltuğunda hoca sayesinde oturan bütün yöneticiler, alınacak herhangi bir mağlubiyet sonrası "YÖNETİM İSTİFA" seslerine hazırlansınlar.

Emre GÜRDAL
27.01.2013, 16:37
Şenol hoca yeni kurulacak yönetime girse olmaz mı?

Olmaz grek yok bole taraftar olduktan snra hoc gerek yok bile

orhan42
Bi tarafım bu maçtaki ve sezondaki rezilliklerden dolayı iistifaya seviniyor..diğer yanım şikecilerin bu süreç içersinde alınlarındaki pisliğe rağmen dimdik durdukları bir yerde hocanın emeğinin çalınmasına rağmen boynu bükük bir şekilde bırakmasına yanıyor..sadri şener ve şürekasının eseridir bu..umarım hoca susmaz son sözlerinde hakkını çatır çatır savunup hırsızlara ve kendini bu hale düşüren şebek şener ve futbolcularına da bi iyi giydirir..

Ogün'
Nevzat Şakar ile Hasan Yener'in istifasını istiyoruz deyin katılayım size, destekleyeyim. Başkana direk laf atmayın boş boş.
Tabi canım başkan sütten çıkmış ak kaşık.Tüpçüye destek veren,Şike paneline mühim sebeplerle katılmayan o değil başkası.

mertacar
27.01.2013, 16:38
ulan sezon başı 5 milyon euroya takım kur,elindekileri tutama,kadro yeterli de onu de şunu de ..şenol hocayı harcadınız evet formsuzdu bende bağırdım,sövdüm belki de herkesden çok ama ondan önce şener ve ekibi gitmeliydi.hayırlısı olsun ne diyim ..

eraytaskin61
şimdi havalanında hocayı karşılayıp futbolculara göz dağı verilmeli !!

Cihad Varlı
Unutmadan. Şenol Güneş , 1 Süper Kupa , 1 Şampiyonluk Kupası ve 1 Türkiye Kupası kazandırmıştır. Önce saygı.

Batuhan
Sadri Şener de istifa etsin eyvallah da kime güvenip de söylüyoruz bunu? Kim gelecek yerine?

Emre GÜRDAL
şenol hoca istifa etmemeliydi diyenler futboldan anlamıyordur bence, başka açıklaması yok.(örnek halil)

Sen anldin da abi biz analayamadik helal olsun...halilmis allah allah evet halil kotu oynuyor olabilir ama kimi koysan daha ii oynucak sence

Sefer A.
şenol güneşi harcadılar soylemine kesinlikle katılmıyorum
Trabzonspor camiasında bunu yapabılecek bırı yok
şenol hoca maalesef kendı kendını harcadı
gerek yaptıgı yapmadıgı transferlerle gere saha icindeki formsuz futbolcuları takımda tutmasıyla transferde etlıye sutluye karısmaması ıle kendı sonunu hazırladı . ıns hayırlısı olur

katiliyorum

inadina61_08
Zamanında bazı oyuncuları kadro dışı bıraksaydı, oyuncuların değeri düşecek derdine düşmeseydi, böyle olmazdı, böyle olmamalıydı, artık DÖNMEZ, bu saatten sonra kadro dışılar olacaksa bu Şenol GÜNEŞ'e ihanettir. göndermek istediklerini satmayan takımdan uzaklaştıramayan yönetim suçludur.
Artık şikecilerin tek hedefi kaldı Sadri ŞENER,
Böyle olmamalıydı ama böyle olacağı belliydi, bu kadro ile çıktığından ne olacağını da bilmesi gerekirdi hocanın, HALİL-EMERSON-AYKUT Hocayı yakan isimlerdir.

TS-FAN
27.01.2013, 16:39
arkadaşım ne dediğinizin farkında mısınız...inan takımımız küme düşmeye gitsin bu şerefsiz düzen 1461 i allem eder kallem ederler lige çıkarmazlar...lig tarihinde düşmeyen 4 takımdan biriyiz...bu ünvanımızıda mı yitrirelim istiyorsunuz...sonra zaten diğer anadolu takımları aç kurtlar gibi aldığımız yayın gelirlerine saldırıyorlar..iyice dillenirler artık....yapmayın allah aşkınıza tamam takım dökülüyor..çok kötüyüz ama ne düşmesi yahu...tüm türkiyeye madara oluruz sonra hem takım olarak hem şehir olarak...

Madara olduk zaten!
Daha da olacağız bu gidişle.
Bu takım ya düşer,ya son anda kurtarır!

şenol.08.borçkalı
beyler futbolda duygusallığa yer yok..

Şenol hoca bizim takımın efsanesi .Ancak istifa etmeliydi.

Ama eksik var hala..

YÖNETİM 'de istifa etmeli .

ve en önemlisi takımda bir çok kazma futbolcu var.Bu futbolcular tespit edilmeli ve hemen ama hemen gönderilmeli..

KazazogLu
;1918893127']Soru : hocam ligi değerlendirirmisiniz?

Ş.G : neyini değerlendireyim kötü bi antrenörüm anlamıyorum demekki

Bunu derkenki yüz ifadesi gözlerim dolmasına neden oldu...

Ömer Öztürk
Senol hoca kendini feda etti bu surecte neden bahsediyosunuz onun yrrinde biri olsa cokan sike davasinda birakip gitmitmisti

neyi feda ettigi ortada.

Cihad Varlı
Ünal Karaman istifa eder mi sizce ? Etmeli mi ?

Ahmet Kuru
27.01.2013, 16:40
bu yönetimin eline geçen para hiç bir yönetimin eline geçmedi...
Ayrıca Nuri Albayrak döneminde yönetim devralındığında borç yanlış hatırlamıyorsam 35 Trilyon civarıydı. şimdi ise 120 trilyon civarında...
klübün kasasına giren paranın haddi hesabı yok..
Ve durum ortada...
paralar kimlere nerelere harcandı muamma. Yapılan transferlerde ödenen bonservisler her zaman tartışıldı. menejerlere ödenenlerden bahsetmiyorum bile.!

Şike süreci bu klübü etkiledi evet ama bu duruma düşmesine sebep olmadı.
bu takımın bu derece kötü futbol ve kötü kadro yapısına sahip olmasının tek sorumlusu Yönetimdir.
onun için madem Şenol hoca gitti , gitmesinin bir anlam ifade edebilmesi için Sadri Şener ve arkadaşlarınında istifa edip,seçime gidilmeli.!

Oğuzhan
Ulan Halil var ya klasik bir maç olmuş bizim adımıza. Ulan forma sahada direniyor rakiplere karşı resmen futbolcu yok sahada. Aldığımız üç puanlara bak şansa Olcan uzaktan bir frikik atmış kazanmışız, Halil hayatının golünü atmış kazanmışız.

Esmoface
Şenol Hoca'nın gitmesinin, mevcut yönetimin kalması halinde bir anlamı olmayacak.
Ünal Hoca gelmiş, Tolunay hoca gelmiş, ne farkeder? Kazancımız 3 puan, kaybımız yıllardır süregelen aynı kayıp olacak, düzenin çarkları dönmeye devam edecek.

Es geçilmiş, Şenol Hoca röportajın sonunda yönetime haber vermeye gerek yok, asbaşkana haber verdim zaten dedi, bu lafın bile çok şey açıklaması lazım.
Kan değişikliğine ihtiyaç vardı bence de; ama bu değişikliğin anlamlı hale gelmesi için, başkan dahil, yönetimin de gitmesi gerek.

Her ne olursa olsun, saygılar ve sevgilerimle Şenol Hoca. Kalbimdeki yerin asla değişmedi, değişmeyecek de.

Gereksiz(!) ayrıntı olarak Selçuk Burak Engin'in falan bu konuda yorum yapıp yapmayacağını ve yaparlarsa da ne diyeceklerini merakla bekliyorum.

Serdar A

Bak sana daha vahimini sorayım .

Ne farkeder ?

Cafer Bulur
Senol günesin istifasi aldigi sonuclar nedeniyle degil bu kadar ahmak ve beyinsiz futbolculari Trabzonspora aldirdi diye gerekliydi.

Transfere karismazsan iyi oyuncular icin bastirmayip kötülere onay verirsen basarisizliga mahkum olursun.

Travelair
Bu takımı Şenol Güneş'ten çok daha az düşünen yönetici bozuntuları koltuklarını ısıtmaya devam ediyor. Revizyonsa tümden revizyon

Emre GÜRDAL
Unutmadan. Şenol Güneş , 1 Süper Kupa , 1 Şampiyonluk Kupası ve 1 Türkiye Kupası kazandırmıştır. Önce saygı.

Yok onu senol hoca kazandrmadi onur serkan giray egemen burak umut selcum jaja colma onlar kaza dirdi..takimin basindada malzemeci orhan vardi...ula seviniyonuz da istanbul medyasinin istedigi oldu buyrun sevinin beyler

Etem Güner
27.01.2013, 16:41
ÜNAL KARAMAN VE HAMİ MANDIRALI BERABER TAKIMI SIRTLAMALI ÜNAL BU BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDE YALNIZ YÜRÜYEMEZ diyorum

gabriel omar

Etmeli ama etmeyecek.Yeni hoca büyük ihtimalle o olacak çünkü.

Oğuzhan
Hoca her şeyi açıklayabilir bana ama 1-0 maç 40 dakika var daha önünde neredeyse stoper koymuyorsun oyuna, sol beki çıkartıp Alanzinho'yu oraya koyuyorsun. Nasıl bir mantıktır bu, resmen beni rezil edin diyorsun rakibe.

Kadroya atıp tutanlar da bu arada biraz insaf yahu tamam kadromuz muhteşem değil de karşımızdaki takımın kadrosu nedir 1461 ile bile mücadele edemez bu rakip takım bize üç sallıyorlar.

61_Hasan_69
27.01.2013, 16:42
ÜNAL KARAMAN VE HAMİ MANDIRALI BERABER TAKIMI SIRTLAMALI ÜNAL BU BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNDE YALNIZ YÜRÜYEMEZ diyorum
Hami Mandıralı diyor ya

Emre GÜRDAL
neyi feda ettigi ortada.

Senin hakkin yillarxir yeniliyosa senin sacina sakalina laf ediliyosa giydogin ceketin dugmesine laf ediliyosa senol hocanin basarailari bu ulkee hatta size v bana cok fazla

grigandalf1967
ünal karaman ile devam etmek hata olur...
çok severim o ayrı

sindoma61
Babasının hayırna Hocalık yapmıyordu yılda 2 milyon € kazanıyordu.

Ne duygulandım ne duygulandım bilemezsiniz. kelimesi kelimesine katılıyorum .Burası dingonun ağırı degil başırısız olursan gidecen babamda olsa geçerlidir bu söylediklerim söz konusu olan TRABZONSPORSA sadri şenerde şenol güneşte teferruattır benim için...

Etem Güner
yok onu senol hoca kazandrmadi onur serkan giray egemen burak umut selcum jaja colma onlar kaza dirdi..takimin basindada malzemeci orhan vardi...ula seviniyonuz da istanbul medyasinin istedigi oldu buyrun sevinin beyler

bu takım 5 hafta sonra düşme potasının tam içinde olacaktı zaten gitmeseydi şenol güneşsporlu değiliz trabzonsporluyuz ..!

eraytaskin61
27.01.2013, 16:43
bu taraftar şenol güneşin kellesiyle,kandırılamayacağını havaalanında hocayı karşılayarak ve futbolculara, yönetime tepkiyle göstermeli herkes adam olsun bütün suçlu hoca değildi oynamıyor şerefsizler

ALDENİRO
Sen anldin da abi biz analayamadik helal olsun...halilmis allah allah evet halil kotu oynuyor olabilir ama kimi koysan daha ii oynucak sence

ya hasta etmeyin adamı görmek mi istemiyorsun.taraftarın yüzde yüzü atkut ile halilin ne işi var takımda diyor.şenol güneş ilk onbire alıyor.asıl benim kasettiğim; şenol hoca taktik anlayışı çok zayıf ne oynadığımız belli değil...o yüzden yönetim ile hocayı bir tutmayın.şöyle düşün yönetim istifa etse, şenol hoca devam etseydi durumumuz daha kötü olurdu. artık önümüze bakalım.

yorumsuz6117
Ligin en az gol atan takımıymış Elazığ :D

Kader KORELİ
Yönetim istifa eder mi? Etmez.

Ne yapmalı onların da istifa etmeleri için? Küme mi düşmeli takım?

Alper Beyazay
Nevzat Şakar ve Hasan Yener, defolup gitmeli. Bu kadar açık ve net.

edimurphy_61
Sezon sonuna kadar Unal Hoca ıle devam edilecektir. Bence.

bordo(61)mavi
hadi şenol hoca istifa ettide bir trabzonsporlu futbolcunun şu açıklaması ne olacak.. http://s7.directupload.net/images/130127/c2kmrw67.swf bu adamında acil kadro dışı bırakılıp gönderilmesi lazım!!!

FC-ST-PAULI-61
Ünal Karamanla olacak Is degil.Ona görede Gadromuz son derece yederli hatirlayin dediklerini.
Vittek Henrique falan cok iyi Transferi düsünmüyoruz demisti.
Vizyonu yok.Tolunay gelirse büyük Isler basaririz.

Travelair
27.01.2013, 16:44
Büyük ihtimal Mustafa hoca gelir

ALDENİRO
27.01.2013, 16:44

ünal hocadan önce nevzat ve saz arkadaşlarının gitmesi lazım.sadri başkana destek.

Mustafa DEMİRTAŞ
27.01.2013, 16:45
Ünal neden istifa etsin şarkı söyleyecek adam

edimurphy_61
Toplu revizyon....

Kader KORELİ

Çok istiyorum onun gelmesini, ama bir yanda da aklım 1461'de. Şampiyonluğa oynayan takımın teknik direktörünü alırsan oranın da kimyasını bozmuş olursun. Belki Süper Lig'e çıkacakları varken çıkamazlar hoca ayrılınca.

Berkan
Yattara "Sadri Şener olsun, Nevzat Şakar olsun, futbolu bilmiyorlar. Futbolu inşaat sektörü gibi zannettiler"

Tahir61
27.01.2013, 16:46
ya Tolunay

ya Reşit Akçay

gerisi hikaye

gabriel omar

Ya Ünalla devam ederiz ya da Tolunay gelir diye düşünüyorum abi .Mustafa hocayı ben de istiyorum ama bana göre yönetim hiç düşünmüyor kendisini.

odyseuys

umarım öyle bir hata yapılmaz. 1461 projesi şuan trabzonspor'un süperlig mücadelesinden daha önemlidir.

Travelair
Çok istiyorum onun gelmesini, ama bir yanda da aklım 1461'de. Şampiyonluğa oynayan takımın teknik direktörünü alırsan oranın da kimyasını bozmuş olursun. Belki Süper Lig'e çıkacakları varken çıkamazlar hoca ayrılınca.

Tamam işte, birkaç da futbolcu getirir, herkesin istediği olur

Ömer Öztürk
hadi şenol hoca istifa ettide bir trabzonsporlu futbolcunun şu açıklaması ne olacak.. http://s7.directupload.net/images/130127/c2kmrw67.swf bu adamında acil kadro dışı bırakılıp gönderilmesi lazım!!!

bu adama kaptanlık pazubandı taktı senol hoca sahada .!!!

Serdar A
27.01.2013, 16:47
Senol günesin istifasi aldigi sonuclar nedeniyle degil bu kadar ahmak ve beyinsiz futbolculari Trabzonspora aldirdi diye gerekliydi.

Transfere karismazsan iyi oyuncular icin bastirmayip kötülere onay verirsen basarisizliga mahkum olursun.

Bastırmadığını nereden biliyorsunuz ?
Adam istifa ederken dahi düsturunu , edebini bozmuyor .

Birileri transfer yapıyorum diye kulüpten milyonları buharlaştırıyor .
Siz de diyorsunuz ki hoca o zaman niye bırakmadı .

Neden bırakmadı acaba , şunu iki dakika düşünen taraftar zaten hocaya değil , başkana bakar .

Hoca bitti gitti .
İki gün sonra yenisi gelir .
Ama ne farkedecek ?

Şenol güneşe 'kene' diyen terbiyesiz ve dahi gerizekalı taraftarları olan kulüpte beş değil 15 yıl başkanlık yapılır . Yeterki işin raconunu bilsin .

gri_gokkusagi
kelimesi kelimesine katılıyorum .Burası dingonun ağırı degil başırısız olursan gidecen babamda olsa geçerlidir bu söylediklerim söz konusu olan TRABZONSPORSA sadri şenerde şenol güneşte teferruattır benim için...

evet haklısın ama o formanın hakkın vermeyen on maç kötü oynayıpta bir hareketle tribünleri kaldıranlarada keşke bu tepki verebilsek özellikle yabancılara... başarısız kabul ama medya hükümet yani şike sürecini aklamaya çalışan kesimin istediği oldu... sanki her sene başarılı oluyordun ya..

inadina61_08
11. Trabzonspor 19 6 6 7 0 24 ---- bu durumdan sadece Şenol hoca sorumlu değildir, yönetimde hasan yener ve saz grubu temizlenmeli- kadro dışılar olmalıydı istifadan önce
12. Sivasspor 18 6 5 7 -3 23
13. Kayserispor 19 6 4 9 -6 22
14. Orduspor 18 4 9 5 0 21
15. Gaziantepspor 19 5 6 8 -9 21
16. S.B. Elazığspor 19 4 8 7 -14 20
17. Mersin İdman Yurdu 19 3 7 8 -9 19
18. Akhisar Bld.Spor 19 3 7 9 -15 16

Ömer Öztürk
ünal karaman etik olarak hemen ıstıfa etmelidir

TSezgin61
27.01.2013, 16:48
Tolunay kafkas !

inadina61_08
Şenol Gunes:Asbaskanla konustum onlar ıcın bır sıkıntı yok

Demek ki neymiş iple çekiyorlarmış, bizi İstanbul takımlarına tercih edip satıp gidenler mi? yoksa bizim formayla sahaya çıkıp satanlarmı?

Murat'
Elimiz ayağımıza dolanacak anlaşılan.

Ligin geri kalanında mutlaka sağlam bir isim takımın başında olmalı.

Şu gelsin sene sonunda asıl teknik direktörü belirleriz gibi bir düşünce gelecek senenin de içine eder.

Bu arada futbolcu bahçesi olan Trabzonspor futbolcu çöplüğü olmuş.

Furkan Özdem
Yönetimde değişiklik olmazsa şenol hocaya yazık olacak...

Emre GÜRDAL
27.01.2013, 16:49
bu takım 5 hafta sonra düşme potasının tam içinde olacaktı zaten gitmeseydi şenol güneşsporlu değiliz trabzonsporluyuz ..!

Bende senolgunessporlu degilim bilen bilor beni...ama takim kotu hoca degil...baska bro gelsede bu takim duzelmez..

Kader KORELİ

istifa ettiğinden haberdar değildir herhalde bu soru sorulurken

Nihat Günay
Burada Zokora'yi yerden yere vuranlar, Zokora'nin oynamadigi 3 macta da 3'er gol yedigimizin farkinda mi acaba?
Ayni insanlar simdi de Senol Hocanin basini yedi.
Biktim bu camianin kelle avciligindan.
Lanet olsun.

Bahadır Şimşek
Yahu hala başbakan falan diyenler var inanamıyorum gerçekten, kardeşim başbakan mı yaptı transferleri, başbakan mı doldurdu takıma kazmaları?
Biraz da problemi kendimizde görelim yahu, anlayın işte takıma kazmaları doldurdu bu yönetim ve teknik heyet, üstüne hocamız da bu basiretsiz futbola alıştırdı tüm oyuncuları ve sonucu bu.
Hiçbir şikeci sevinmiyor Şenol Hoca istifa etti diye, zira onlar artık bizi rakip görmüyorlar malum şahsiyetlerin sayesinde...

lazibere
27.01.2013, 16:50
bu yönetimin eline geçen para hiç bir yönetimin eline geçmedi...
Ayrıca Nuri Albayrak döneminde yönetim devralındığında borç yanlış hatırlamıyorsam 35 Trilyon civarıydı. şimdi ise 120 trilyon civarında...
klübün kasasına giren paranın haddi hesabı yok..
Ve durum ortada...
paralar kimlere nerelere harcandı muamma. Yapılan transferlerde ödenen bonservisler her zaman tartışıldı. menejerlere ödenenlerden bahsetmiyorum bile.!

Şike süreci bu klübü etkiledi evet ama bu duruma düşmesine sebep olmadı.
bu takımın bu derece kötü futbol ve kötü kadro yapısına sahip olmasının tek sorumlusu Yönetimdir.
onun için madem Şenol hoca gitti , gitmesinin bir anlam ifade edebilmesi için Sadri Şener ve arkadaşlarınında istifa edip,seçime gidilmeli.!

İmza nereye atılıyor

Veysel
Şenol hocanın asbaşkanla konuştum sorun yok demesi zaten Ünal hocanın neden geri geldiğinin cevabıdır. Yeni hoca ayaklarını geçiniz.

Emrah Akcagöz
Bence Mustafa hoca Trabzonspor'un başına Tolunay Kafkas ise 1461 Trabzon'un başına getirilmeli.

Fatih Birinci
Ulan yaziklar olsun bu yonetime ve senol gunese bizi rezil ettiniz be agliyorum ulan sizin yuzunuzden allah belanizi versin .sadri sener derhal yonetimi yenilemesi lazim nevzat sakar hasan yener gitmesi lazim. Sadri sener kalmali

Sinan Ayaz
tolunay gelmeli sertliğiyle takımı toparlar

Ertan1982
27.01.2013, 16:51
Benim anlamadim.Senol Günes istifa etti Sike süreci bitti diyor burda bazilari.Nereye Bitti.Biz bitti demedikce bitmez bu olay.Bu is ne Senol Günese Kaldi ne Sadri Senere.Haklarini ariyorsalar Sade vatandas olarak araya bilirler yeni Baskan Kapatmaya calisirsa bu konuyu onun da kellesini biz aliriz.Zaten Trabzon da alisigiz bu islere.

Sinan Ayaz
Bence Mustafa hoca Trabzonspor'un başına Tolunay Kafkas ise 1461 Trabzon'un başına getirilmeli.

taolunayda tamam der hemen

Cafer Bulur
Bastırmadığını nereden biliyorsunuz ?
Adam istifa ederken dahi düsturunu , edebini bozmuyor .

Birileri transfer yapıyorum diye kulüpten milyonları buharlaştırıyor .
Siz de diyorsunuz ki hoca o zaman niye bırakmadı .

Neden bırakmadı acaba , şunu iki dakika düşünen taraftar zaten hocaya değil , başkana bakar .

Hoca bitti gitti .
İki gün sonra yenisi gelir .
Ama ne farkedecek ?

Şenol güneşe 'kene' diyen terbiyesiz ve dahi gerizekalı taraftarları olan kulüpte beş değil 15 yıl başkanlık yapılır . Yeterki işin raconunu bilsin .
Bu takima transfer sarti diye 1 kere bir aciklamasi oldu mu?

Yabanci sayisi fazla diyip transfere set ceken kimdi?

Vittek,cech ve sapara yi gözden cikartip onlara kurtarici diye bel baglayan kimdi?

Ayrica dikkat et,ben baskanin da gitmesi icin bastiriyorum basliklara bir göz at istersen.

Benim gözümde 1.suclu yönetim 2.suclu senol günestir bunlarin istifasi kacinilmazdir.

Ömer Öztürk
27.01.2013, 16:52
ünal gelirse degısen ne olucak ?
kesınlıkle tolunay gelmelı her gıttıgı takıma bırseyler katmıs hırslı bızı bılen bırı

KazazogLu
Şu gitsin bu kalsın o yer değiştirsin...Ne kadar da harika bir taraftar topluluğumuz var...

Sefer A.
Yahu hala başbakan falan diyenler var inanamıyorum gerçekten, kardeşim başbakan mı yaptı transferleri, başbakan mı doldurdu takıma kazmaları?
Biraz da problemi kendimizde görelim yahu, anlayın işte takıma kazmaları doldurdu bu yönetim ve teknik heyet, üstüne hocamız da bu basiretsiz futbola alıştırdı tüm oyuncuları ve sonucu bu.
Hiçbir şikeci sevinmiyor Şenol Hoca istifa etti diye, zira onlar artık bizi rakip görmüyorlar malum şahsiyetlerin sayesinde...

seneye sike ile elimizden sampiyonluk alinsin, ayni sözleri yazarsiniz siz
basbakan yalakaliginiza tüküreyim

"Trabzonspor sampiyon oldu da biz mi vermedik" diyen nenemdi herhalde ?

Full HD
Tolunay Hoca yakisir Trabzonuma.Klas ve iyi bir teknik direktör!

zx61
istifa ettiğinden haberdar değildir herhalde bu soru sorulurken

Telefndan girdiğm için izleyemedm..kime ne sorulmuş renktaş?

Furkan Özdem
Ünal Karaman devralacak işte neyi tartışıyorsunuz. En azından sene sonuna kadar. Bu sene böyle işkence gibi bitecek. Düşmesek bari(!)

Kaan
27.01.2013, 16:53
Kafanıza göre isim yazıyorsunuz da bu enkazın altına girebilecek pek fazla adam tanımıyorum ben.

Şundan eminim, Tolunay Kafkas takım bu durumdayken GEL-MEZ.

Fatih Birinci
Sadri Şener'in kadrosunu temizlemesi lazım.

Aynen oyle sadri sener kalmali ama yoneticiler gitmeli hele o ...... biyikli bide o kurbaga varya gözlüklü

bordo(61)mavi
hocanın istifasıyla başlayan süreç şakar ve yener gibi yöneticlerle de devam etmesi lazım... trabzonum kimsenin basiretsizce oturup, göbek kaşıyacağı yer değil!!!!!!

eraytaskin61
tolunay hoca 1461e de iyi futbolcular takviye eder tanıyor genç nesli

umut22
düşmemeye oynuyoruz işe bak arkadaş :(

Cihad Varlı
Genç, yerli, dinamik, yöreyi tanıyan, sistematik bir isim. Tolunay Kafkas.

özgür6161
27.01.2013, 16:54
Şenol hocanın asbaşkanla konuştum sorun yok demesi zaten Ünal hocanın neden geri geldiğinin cevabıdır. Yeni hoca ayaklarını geçiniz.

Yahu ünal hocayı geri getiren kim?Kim görüştü?Ayrıca ben Ünal hocanın teknik hoca olarak devam etmesini istemiyorum.Nedenlerim çok ama en önemlisi olaya siyasi bakanlar var.Bu kabul edilemez.Şenol hocam hakkımız sana helal olsun.Sen de biz taraftara hakkını helal et.Sana yakışanı yaptın.

ALDENİRO
asbaşkanla konuşmuş herhalde başkanla küsler...

x_Warlock_x
Sadri şener şenol hocanın istifasını kabul etmiş

Kader KORELİ
Telefndan girdiğm için izleyemedm..kime ne sorulmuş renktaş?

Soru kısmı yok videoda. Halil'e mikrofon uzatılmış, o da Şenol hoca hakkında konuşmak istemiyorum diyor, o kadar.

yorumsuz6117
27.01.2013, 16:55
Kadro dışı bırakılmalı bazı oyuncular en başta Halil.

ts_tuncay_ts
başkan istifayı kabul etmiş...Başkanda bunu bekliyodu galiba...

inadina61_08
SON DAKİKA: Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Şenol Güneş'in istifasını kabul etti.

İnfantino
Alllah'ım ne kötü bi gündür.

hyasin61
Yeni bır yapılanma olacak ve bunu su anda genclerle olacagını dusnursek en ıyı ısım Tolunay Kafkas'tır.Futbolcu portföyüde geniştir

toksoy61
bizi bu duruma düşürenler TAYYİP> TFF> YÖNETİM> ŞENOL HOCA dır. en az günahkar olanı harcadık bakalım aynısını diğerleri içinde yapacakmıyız. eğer o 4 lüden biri kalırsa, bu şehirde o 4 lüden biri dahi itibar görürse kazanan ŞİKECİLER, kazanan LEŞÇİLER olacaktır

Berkan
SON DAKİKA: Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Şenol Güneş'in istifasını kabul etti.

Kendi istifasıda gelecek sıra onda, hoca sayesinde senelerdir o koltukta.

eraytaskin61
27.01.2013, 16:56
Kadro dışı bırakılmalı bazı oyuncular en başta Halil.

sözleşmesi feshedilsin karşılıklı zaten bedava geldi dünya para alıyor kendine klup bulsun transfer sezonu bitmeden

Alper Beyazay

Oynayamıyoruz ki.

FC-ST-PAULI-61
Nevzat Sakar beni deli ediyor nasil hala görevde anlamak mümkün degil.
Bana göre Dünyanin en beceriksiz Yöneticisi.

Ahmet Kuru
19 hafta geçmiş takımın attığı gol sayısı 21....

yönetim ne diyor? kadromuz yederli....

ben şike mike fike dike anlamam...Bu takımdan sorumlu her kimse istifa etmeli...
Tek suç Şenol Hoca'da mı? ayıp....

Herkesın sığındığı dal ''ŞİKE''
Neymiş şikeciler kazanırmış..
Yahu daha ney kazanacaklar...kazandılar ya zaten...sen neyin tartışmasını yapıyorsun hala.. ŞİKE nin arkasına sığnarak yönetimin hala daha göreve devam etmesini düşünmek demek borçların 200 Trilyon olması + klübün parasının çarçur edilmesine göz yummak demektir...

ALDENİRO
Ulan yaziklar olsun bu yonetime ve senol gunese bizi rezil ettiniz be agliyorum ulan sizin yuzunuzden allah belanizi versin .sadri sener derhal yonetimi yenilemesi lazim nevzat sakar hasan yener gitmesi lazim. Sadri sener kalmali

imza nereye atılıyo...

carolo
senol gunesin gitmesine fenerliler bile bizim bir kaç taraftar kadar sevinmez yazik yazik senol hocayi taraftar ounde harcayanlara yazik , ilerisini goremiyormu bu taraftar takimi duzelecegine inanan varmi TD degisikligi sonrasi? ben açikçasi zokora bamba gelene kadar zaten galibiyet beklemiyorum

biltrabzon
Simdi sirada kadro disilar olmali en basta volkan sen ve olcan adin.

Dip.Ing.Mag.
Bende senolgunessporlu degilim bilen bilor beni...ama takim kotu hoca degil...baska bro gelsede bu takim duzelmez..

Tamam da takımı kim kurdu? Bunun cevabını bulursan sorumlunun kim olduğunu anlarsın!

Transfer istemeyen bir hocadan bahsediyoruz burda...

Kaldı ki bugün Kupa maçının en iyi oyuncularından olan Abdullah karmilin yerine celutdka yo oynatmak takıma ihanettir...

Ayrıca hoca kupa macını ölçü alıp bu kadro iyi seyler yapacak diye bekliyordum diyecek kadar hayal Perest biriydi.

x_Warlock_x
Eric gerets getirilmeli bence ilaç olur bize galiba bi arap takımını çalıştırıyordu. Getirmek zor olmaz diye düşünüyorum.

Tahir61
ünal karamanın devam edeceği ama etmemesi gerektiği gün gibi aşikar

sene sonuna kadar dişimizi sıkalım. Reşit akçay kendi ekibini kursun alsın 1461den gelsin adamlarını bir temizlik daha yapalım iki sene içinde yine şampiyonluğa oynarız..... bu böyle döner gider

bizden kelle aldılar kelle alma sırası bizde

lazibere
Bu hale geldiyse, Burda sorumlular herkestir.

Takım 19 maçta sadece 24 puan topluyorsa ve devre arası gelmesine rağmen hala transfer istenmiyorsa ve bu futbolculara güvenilmeye devam ediliyorsa o halde sorun taktik de o halde sorumlu Teknık Heyet, sadece Hoca değil hepsi

Transferde para yok diyerek süreci ertelemeye çalışan ve saat gibi kadroyu dağıtarak rakiplerinin ekmeğine kaymak süren Sadri Şener suçlu değil mi? Kulubu idare eden kişi, Kulubun gidişatını da görmelidir ve müdahale etmelidir. Ama umurlarında değil onlar İnşaaat şirketinin nasıl yükseleceğini ve TMSF ye olan borçlarını düşünerek habire Hükümete daha fazla nasıl yalakalık yaparımın hesabında olduklarından ve butun bu planları yaparlarken takımın başına da taraftarın sesini kesmek anlamında Şenol Hoca yi getirerek bütün yükü onun sırtına yıkan bu Yönetim suçsuz mu??

Hayrettin hacısalıoğlu istifa edip giderken ve Nevzat Şakar gelirken o zaman söylenenler bir bir gerçekleşiyor. Ve maalesef gidenler haklı çıkıyor.

Şenol Hoca büyük Trabzonspor'ludur. Giderken yönetimi korumaya devam ederek esasında bazı şeylerin günyüzüne çıkarak ortalığın toz duman olmasına da bu duruşuyla mani oluyor ama sıkıntıları ne kadar örtbas etmeye çalışırsan çalış bir gün patlar

Tansu Onur Erdoğan
27.01.2013, 16:57
yazık ya adamın bütün oyuncuları satılsın,sampiyonlugu illegal yollardan gasp edilsin..... sonra adam istifa edince sevivin... walla yazık , siz trabzonspor taraftarıysanız,, ben bu takımı tuttugum icin utanıyorum arkadas.......

tüm türkiyeye karsı hakkımız gasp edildi , hala buna karsı savasıyo bu adam ,,,, ezik fenerin mal aykutu azizesi bas tacı olacak... benim adam gibi adam senol güneş istifa edecek , ts taraftarı alkıs tutacak...

yazık ya . ben ts kadar ahmak bi taraftar toplulugu görmedim....geri zekalılar

Kader KORELİ
Mustafa hoca hiç Süper Lig takımı çalıştırmamış olabilir, ama yaptıkları yapabileceklerini gösteriyor. Mustafa hoca varken ne diye Tolunay Kafkas'ı konuşuluyor anlamadım, ama muhtemelen Sadri Şener'in kafasında da o vardır.

Sefer A.
tolunay kendini toparlasin be, bizi toparlayacakmis, tolunay kim ? bize aslan keslip kadikoy'de takiminin linç edilmesine ses çikarmayan pisirigin teki, gitsin gs taraftarligina devam etsin bizden uzak dursun, sahte Trabzonsporlu kisileri istemiyorum Trabzonspor'da kardesim
hami tolunay ogün bunlar bos, para nerde menfaat nerde onlar orada....
shota'yi da sevmiyorum artik, takimlari yilin en iyi karsilasmalarini bize karsi oynarlar, sampiyon oldugumuz sene bile, yani takim kötüydü gibi aptal savunmalar içine girmesin kimse.....

Ertugrul Saglam, ki bir aralar biraz bozmustu digerlerine benzedi diye düsündügüm halde, su an yine de bize en çok yakistirdigim kisi, hami'den de tolunay'dan da daha fazla Trabzonsporlu gibi sahiplenir takimi da sehiri de, süpheniz olmasin

Alper Beyazay
Ünal hoca teknik direktörümüz olmamalı kesinlikle..

Ahmet Kuru

eder tabi...
kesilecek kelleyi buldu..

taraftarda onun istifasını kabul eder.emin olsun.!

Full HD
Düsmek veya düsmemek degil sorun! Böye ruhsuz oyun ile oynamak ve yezidlerin yani Sikecilerin,Medyanin ve Devleti yönetenlerin galip gelmesi koyuyor adama.

Saygilar

FC-ST-PAULI-61
27.01.2013, 16:58
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Teknik Direktör Şenol Güneş'in istifasını kabul etti. Yarından itibaren yeni teknik direktör arayışlarına başlanacak.
ligtv

Ne diyor bunlar Nevzat Sakari falan tanimiyorlar galiba ne arayisi.Nevzat Sakar Ünal Hocayi yederli buluyordur.

inadina61_08
Başkan ne çabuk kabul etmiş, Yönetimden bunu istiyorlardı ve oldu, Demişlerdi ya artık tek hedef Sadri Şener, Kral da çıplaklaştı iyice. Şenol hoca hatalarının iyi niyetinin bedeliydi bunu yine kendisi ödedi.

Berkan
Sadri Şener kendi sonunu hazırladı. Olası bir şikebahçe mağlubiyeti sonrası kendisi rezil olarak görevi bırakacak.

özgür6161
Beyler Şenol hoca zaten sezon sonunda devam etmeyecekti.10 hafta geriye çekti bu durumu.Şimdi ciddi planlanma zamanı ki evet sadri başkan yeni teknik hoca arayışına gireceğini ifade etmiş.İyi Ünal hocayla gitmezdi bu iş zaten.Mustafa Raşit Akçay'ı ben de istiyorum ama 1461 Trabzon şampiyonluğa giderken oradaki çocuklara haksızlık olur bu.

orhan42
Hoca fırmsuz da futbolculara ne oluyor.Ulan adamlar kümeye diyor sahada yürüyorsanızısizin de defolup gtimeniz lazım.Ahh hocam ahh acımayacaktın bu puştlara kadro dışı bırakacaktın birilerini, kovacaktın takımdan bak neler oluyordu o zaman..

Cihad Varlı
Sanırım Ünal Karaman ile devam edilmeyecek.

ALDENİRO
27.01.2013, 16:59
http://www.haber61.net/gunesin-yerine-kim-gelecek-137501h.htm

umarım tolunay gelir.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2013, 17:00

ben şike mike fike dike anlamam...Bu takımdan sorumlu her kimse istifa etmeli...

Yahu daha ney kazanacaklar...kazandılar ya zaten...sen neyin tartışmasını yapıyorsun hala.. ŞİKE nin arkasına sığnarak yönetimin hala daha göreve devam etmesini düşünmek demek borçların 200 Trilyon olması + klübün parasının çarçur edilmesine göz yummak demektir...

Madem profesyonellikten bahsediyoruz o zaman duygusallığa yer yok!

Daha az önce istifa ederken hoca kendi ağzı ile dedi gadromuz yeterli diye...

Mac sonrasında bütün forum hoca istifa diyordu şimdi herkes aglamaklı hocaya yeterince kredi verildi kimse aksini iddia edemez

Oğuzhan
gençleri seven bir adam gelsin şuraya.

yerli oyuncuyu yabancı yerine tercih eden hoca gelsin şuraya.

celustkanın karmilden ne fazlası var da bugün sahaya çıkıyor, bu zeki takımın en iyisiydi bugün neye dayanılarak serkan bu çocuğun yerine tercih edildi haftalarca.

Mert'
Nevzat şakar gitsin başka bişey istemiyorum

Emirhan Uludüz
Ünal Karamanın böyle bir dönemde T.D olarak bırakılması hem Trabzona hem Ünal hocaya zarardır.

Berkan
Bu enkazı hazırlayan yönetim avrupaya kaçar bence.

zx61
27.01.2013, 17:01
Soru kısmı yok videoda. Halil'e mikrofon uzatılmış, o da Şenol hoca hakkında konuşmak istemiyorum diyor, o kadar.

Saolasn kardeş..su halili eskisehirdn aldığmz güne lanet olsun..maçtan önce söylediğm gibi geç gelen bu istifa bizi malesef daha kötü duruma sokcak..not:şenol güneşi bir renktaşm olrk çok severim.ama bu yıl olmadı be hocam

Cihad Varlı
27.01.2013, 17:01
Genç, yerli, dinamik, yöreyi tanıyan, sistematik bir isim. Tolunay Kafkas.

FC-ST-PAULI-61
27.01.2013, 17:02
http://www.haber61.net/gunesin-yerine-kim-gelecek-137501h.htm

umarım tolunay gelir.

Insallah!!!!!!!!
Bu Tolunay Guardiolamiz olur.Benziyorda ona :D

Ömer Sak
Ünal Karaman istemiyor olabilirsiniz ancak Hugo Broos gibi biriside gelebilir bunu unutmamak lazim bu yönetimden hersey beklenir :)

orhan42
Ünal Karaman2ı severim.Çocukluğumuzun ilk gençlik yıllarının karaboğasıdır,efsanesidir.Ancak teknik adam olarak başarılı olmaz kanaati var nedense bende..Mustafa reşit Akçay takımın başına geçirilmeli..Temizlik yapılmalı bu kadroda..Zira şu andaki en büyük suçlu bu vurdumduymaz çakal sürüsüdür..Hocanın başını yediler,kendileri gül döşeli yatakta yatmasınlar.Hesabını versinler..Başkan da bi zahmet defoluversin..Hocasını bu hale düşüren espiri yapayım derken takımı sürekli küçük düşüren bi herifin o koltukta işi yok.

Emre GÜRDAL
yazık ya adamın bütün oyuncuları satılsın,sampiyonlugu illegal yollardan gasp edilsin..... sonra adam istifa edince sevivin... walla yazık , siz trabzonspor taraftarıysanız,, ben bu takımı tuttugum icin utanıyorum arkadas.......

tüm türkiyeye karsı hakkımız gasp edildi , hala buna karsı savasıyo bu adam ,,,, ezik fenerin mal aykutu azizesi bas tacı olacak... benim adam gibi adam senol güneş istifa edecek , ts taraftarı alkıs tutacak...

Imza atiyorum iste...bu senin hakkini savunan bir adam gitti dye sevnen taraftarlarimz var..ulan 82 puann aldigimiz sezon kison karabum macindan sonraki otobusun kapisinda konusmasini kim goz yasi dokmedi yalan mi konustu adam sapmiyon yapti takimi hakki yendi baktiki oazansamda senol gunes yaranamiyo sze mustahak bunlar...

bordox

Hayatta inişler ve çıkışlar var asıl sorun ne yapacağını bilmemek,son dakika 3-0 geridesin Trabzonspor futbolcusu Olcan Adın kazanılan frikiği kendisi kullanmak için Sapara ile ben atacağım kavgasında,bir sonraki pozisyonda da boş ve müsait adama çıkarmak yerine kaleye vuruyor saçma bir şekilde.Şenol Güneş'in tepkisi de 'vermiyor işte vermiyor' oluyor Ünal Hocaya.
Yani ne giydiği formadan ne de bulunduğu durumdan habersiz hala bencillilk peşinde,kendini kurtarma derdinde.
Bu nasıl bir iştir çözemiyorum bir tarafta 1461 gibi başarılı bir proje diğer tarafta Olcan Adın'a Trabzonspor forması.İkisini yapan da aynı akıl.
Bir tarafta Aykut Akgün gibi bir futbol fukarasına Trabzonspor forması diğer tarafta nadir bulunan bir futbol zekası Emrullah'a pilot takım forması.

Birincisini yapanla ikincisini yapan aynı futbol zekası.Birincisini yapan ikincisini yapmamalı ama oluyor ve bulunduğumuz konumdan daha tehlikelisi de bu.

Oğuzhan
Hemen Mustafa hocaya söylesinler kimi alıyorsan al alttan gel şu takımın başına. Mühim olan Trabzonspor'dur pilot takım burada görevini yerine getirerek takımın kurtuluşunu sağlayabilir.

Ahmet Kuru
Madem profesyonellikten bahsediyoruz o zaman duygusallığa yer yok!

Daha az önce istifa ederken hoca kendi ağzı ile dedi gadromuz yeterli diye...

Mac sonrasında bütün forum hoca istifa diyordu şimdi herkes aglamaklı hocaya yeterince kredi verildi kimse aksini iddia edemez

Hocanın gitmesi birşeyi değiştirmez yönetim de gitmezse.!

Kader KORELİ
Tolunay hocanın ne başarısı var bugüne kadar, neden bu kadar beğeniliyor?

Mustafa Ayazoğlu
27.01.2013, 17:03
şike

şenol güneşi yedi

sırada sadri şener

lazibere
Takımı Şenol Hocasız düşünememek en büyük küçüklüktü maalesef bu hataya düşerek, Başarısızlıkları hep erteledik ve sonuç bu şekılde acı oldu. Neşeteri zamanında vurmasan böyle olur. Bu neşteri yapacak bir idareci olmadığından, Başarısızlığın baş sorumluları baştan onlar olduğu için bunu yapamaz dı ve Hocamı kendi ipini kendisi çekti. Keşke sezon başlamadan bunu yapsaydın keşke Sadri'nin yalanlarına inanaıp onun gölgesinde kalmadan kendi kurallarınla bu işi bitirseydin. Keşke kupamızı elimizden aldıklarında ve Mahkeme kararı olmasına rağmen kararı değiştirmediklerinde istifa etseydin de kaos olup Ülke futbolunu da beraberinde ateşe atsaydın. Şimdi tek başıan sen yandın,

Herşey bir strateji ama o taktiği doğu kullanamadınız ve ateş oldunuz. Şimdi Sadri Efendi kara kara düşünmeye başlayacak ama oyle bir şey yapacağını da sanmıyorum. Unal Karaman'nın tekrar gelişi zaten bunun bir göstergesidir. Transfer de olmaz, Adam da satılmaz ve bu sezon böyle gider, Kımse başarı beklemesin, Takım küçülmüştür ve sıradanlaştırılmıştır. Trilyonlarca para varken yapılamayan kurumsal yapı bu halde hiç yapılmaz.. Kımse de yapmaz zaten..

Takımın çıkışının tek şartı. Kulubun profesyonelce yönetilmesidir. Yoksa Kulubun sırtından geçinmeye devam edilecek ve hep birileri köşeyi dönecektir.

Beypba
tolunay kafkas olabilir ama bence ertuğrul sağlam olacak bekleyin bir hafta sonra oda istifa eder...benim içime öyle doğuyor ertugrul saglam

Ertan1982
Hocada suc Yönetimde suc Oyuncularda suc Taraftarda suc.Herkez suclu ve herkez bedelini ödiyecek.Senol Günes ödedi.Oyuncular da ödiyecek Yönetimde ödiyecek.Taraftar da ödiyecek.Hersey zamanla.Zamada en fazla 2 ay bana göre.Taraftarin sucu ne ?Türk insanin genel anlayisi sonuna kadar destek.Kafamiz ile degil duygularimiz ile karar veriyoruz.Aylar önce belli idi bu yolun nereye gittini ama kimse birsey yapmadi.

İnfantino
Suçlu Şenol Güneş değildi.Emek verdi şampiyon oldu, karşılığını alamadı.Takımının en önemli oyuncularını kaybetti.Hiçbirini kendisi göndermedi elimde olsa hiçbirinin gitmesini istemezdim dedi.TÜM BU OLANLARIN SUÇLUSU ŞİKECİLERİ CEZALANDIRAMAYAN BİR ÇOK OYUNCUMUZUN TAKIMDAN AYRILMASINA TARAFTARIN FUTBOLA KÜSMESİNE HOCANIN HEYECANINI KAYBETMESİNE NEDEN OLAN TFF DİR.BAŞKA SUÇLU ARAMAYIN.

hasan8861
27.01.2013, 17:04
hayırlı olsun demekten başka bişey yok en azından sezon sonuna kadar hocanın götürmesi gerekirdi her ne kadar takımda ruhsuzlugun sebebı olarak şenol hocayı gorsemde takımı bu şekilde ligin ortasında bırakması gerekmiyordu..devamlı bir şekilde ve hala şunu belirtiyorumki bu ligin kalitesi çok düşük ve şu anda bu takımla bile 3 4 maç ard arda kazandıgımız zaman ilk 4 te yer alacağımıza adım gibi eminim ve mevcut kadroyla bunun gerçekleştirilmesi zor değil sadece biraz daha özgüven ve hırs depolanması gerekiyor.sadece 3 4 maç bu şekilde gitse gerisi eminim gelecektir ama bir türlü sezon başından beri bu yakalanamıyor..bunun tek nedenıde kadro ıstıkrarsızlıgı..gelecek 4 hafta boyunca tek bir tane sayacagımız onbiri oluşturursak en azından gelecek senede oynayabilecek oyuncuları görme açısından bir değerlendirme olur...diğer yandan mutlaka kupanın kazanılmasıda şart!!

eraytaskin61
tolunay kafkas olabilir ama bence ertuğrul sağlam olacak bekleyin bir hafta sonra oda istifa eder...benim içime öyle doğuyor ertugrul saglam

bu çok iyi olur ya

Furkan Özdem
Takımın başına kesinlikle yabancı biri getirilmemeli. Bir kere Trabzonsporlu olmalı. Ya Ünal Hoca devam edecek ya da Tolunay Kafkas ve Reşit Akçay gibi biri olacak. Başka türlü olursa Trabzonspor'u kurtaracağız diye bitirmiş olurlar...

özgür6161
27.01.2013, 17:05
Şuan başkan bence ilk yapacağı iş ünal hocayla konuşup 5-6 futbolcunun kadro dışı kalmasını sağlamalı ve para cezası uygulamalı.Yeni gelecek hocayla gelecek sezonu planlamaya başlamalı.Mayıs ayında olağanüstü seçim kararı alarak yönetimi yenilemeli ve yeni ekiple birlikte yeni birrr scout takımıyla anlaşmalı.Benim tercihim almanyadan olması.Şenol hoca genel sekreterliğe getirilebilir.

ALDENİRO

zaten başarıya aç adam lazım bize...

hyasin61
hayde tolunay kafkas gelsın genclerden olusan bır yapılanmanın eserını gorelım

Emrah KabuL

Yediğimiz gol sayısı da 21...!!!!!!!!!!!!

Halen daha bahaneler peşindesiniz.

Sanki savunmamız çok iyide tek sorunumuz forvet.

Yahu 1461'i görmüyor musunuz ?

Adamların forveti yok.

Sercan'dan forvet yarattılar.

Abdullah Karmil gibi defansın sigortası olan bir oyuncuyu kaybettiler ama yerini alan futbolcu hiç de sırıtmıyor çünkü adamlar takım olmuş.

Bırakın artık şu bahaneleri.

82 puan topladığımız dönemde de aynı yönetim görevdeydi.

cenk52
27.01.2013, 17:06
Reşit Akçay dışında isim aramak ayıp olur

lazibere

Demogojiye gerek yok. Sen Trabzonsopluysan once yonetimi suçlarssın.. 3 senedir oyalanmaktan başka ne gördün.. Sadri bey, Ağzına kupa lafını aldığnda keklik gibi hemen inanaoyrsunuz getireceğine ama o kafası iyi değilekn kupayı ağzına alamaz, Umumiyetle Tayyyip babasına verdiği söz ancak sabah uyandığında aklına gelir ve binvir yolla ondan özür dileme gayretine düşer, İlk işi de CHP ye çatarak ona olan sadakatini ispat etmeye çalışır...

Bırakın bunları artık, Şİkecilerle işbirliği yaparak, Şikeyi ortbas edenleri göreve tavsiye ederek ve onları seçtirererk zaten çoktan şikecilerin adamı konumuna girmiştir o benım için..

Ne bugun nede yarın, Bu yönetim bize kupayı getirecemez ve geitrmeyecek te.. Buna inanan da en az onlar kadar kandırılmıştır

FC-ST-PAULI-61
Tolunayin durusu yeter.Bu ruhsuzlara gösterir Trabzonsporun ne oldugunu.
Bu Oyuncularda hangi formayi giyindiklerini bilmiyorlar galiba.Ben olsam ölümüne kosarim.
Zeki yavruya helal olsun.Birde Onur ve Colman sinirlendi kabul etmediler bu yenilgiyi.

inadina61_08
Kabul edemiyorum böyle olmamalıydı, Tek suçlu hocamı Hasan Yener ve Nevzat ŞAKAR neden hala orada.
Halil - Emerson - Aykut - serkan gibiler el birliği ile önce takımı sonra hocayı yediler, yazıklar olsun, ama onları sahaya çıkardığın için suçu da üzerine aldın be hocam. 3 oyuncu kadro dışı bıraksaydın ne bu halde olurduk ne de giderdin, adam gibi maçlar izlerdik en az 3. olurduk şimdi. Ah ulan ah, Kara PAZAR.

Kader KORELİ
27.01.2013, 17:07
Reşit Akçay dışında isim aramak ayıp olur

aynen katılıyorum.

bir tek hemen mi yoksa önümüzdeki sezondan itibaren mi takımın başına geçeceği tartışılır bence.

Tahir61
27.01.2013, 17:07
Reşit Akçay>Tolunay>Ertuğrul>Ünal

lazibere
27.01.2013, 17:08
İmzamdakı cümleyi okuyun başka şeye gerek yok.. Şu anda koklama aşamasındayız, harbiden pis kokuyor

inadina61_08
Tolunay gelecek takım %100 kümeye düşecek,
Olmazsa Ünal Karaman başa geçecek elinde sopa yılmaz vural gibi oyuncuları dövecek düzelecek. Bırakın ya futboldan bahsediyoruz takımın başına geçecek adamdan bahsediyoruz, sınıf başkanı seçmiyoruz. Bu adamlar bizim gelecek sene de felaketimiz olur.

murat3861
Bize en başta çok disiplinli oyuncu portföyü geniş gençlere önem veren ve yöreyi bilen bir hoca lazım bence de en uygun isim Tolunaydır o gelmezse sene sonuna kadar Ünal hoca devam etmelidir sene. Sonuda büyük bir temizlik şart

Doğukan Uçan
halil ,henrique, serkan balcı, celustka, emerson, yasin, vittek, cech .

koskoca takıma böyle topcular cidden yakısmıyor.

bu futbolcular önümüzdeki sezondan itibaren kesinlikle bence trabzonspor forması giymemelidir.verdikleri katkı yok toplasan hepsinin 3 golü yok boşa giden paralar .

beşiktaş'ın yaptıgı gibi 5-6 tane iyi oyuncu nun üzerine 1461 den sercan yusuf karmil ofoedu gibi topcuları alıp devam etmeliyiz.

özgür6161
27.01.2013, 17:09
Biliyorum herkes kızacak bana ama ben VAHİD HALİLHODZİC'i çok istiyorum ya...

edimurphy_61
ah Guardiola bekleyemedın 1-2 hafta daha :D

Kaan
Sadri Şener'i seviyorum, ama yönetimini değil.

Keza Şenol Güneş'i de seviyorum, ama teknik direktörlüğünü değil.

hyasin61

Bir kere futbolcu portföyü geniş ,gençlere sans veren bir hoca.Yeni bir yapılanma için ıyı bır ısım.

devran
27.01.2013, 17:10
şenol hoca nın tek hatası onu sırtından vuran futbolculara neşteri vuramadı. 3-4 kelle alsaydı takımda bak nasıl oynuyordu hepsi. Bir takım kötü oynayabilir, tamam Şenol Hoca kötü oyuncuları da sahaya sürmüş olabilir kabul ama ilk 11 deki ruhsuzlar mücadele etmiyorsa, koşmuyorsa, oynamak istemiyorlarsa istediğin taktiği uygula bir işe yaramaz. Futbolcular hocanın gitmesi için herşeyi yaptılar ve sonunda başardılar.

ibrahim tolgun
Hoca istifamı etmiş? Kına yaksın bağzı taraftarlar biryerlerine

Emirhan Çorumlu
Vitesse - Ajax = Dakika: 67 Skor: 0-2 Dakika: 81 Skor: 3-2 hemde Bony olmadan... Helal olsun... Iste böyle bir Ruh lazim...

Fatih Birinci

La dogru konus napsaydi hoca? Tabi istifa edecek. Bizde senol gunesi cok seviyoruz ama olmuyo artik kus beyinli gibi konusma

61_Hasan_69
M.Reşit Akçay veya Tolunay Kafkas

Mayls
Yapılanma kadroyla olmaz. 5 sene önce yapılandık. Sonuç? Milyonlar savurarak yeni bir kadro kurabilir ve 5 yıl sonra gene aynı noktaya geliriz.

Gerçek bir yapılanma gerekiyor bu kulübe. A'dan Z'ye, her şeyiyle yapılanmalı bu kulüp. Yoksa dönüp dolaşıp aynı şeyleri yaşayacağız.

gurcay
27.01.2013, 17:11
Suçlu Şenol Güneş değildi.Emek verdi şampiyon oldu, karşılığını alamadı.Takımının en önemli oyuncularını kaybetti.Hiçbirini kendisi göndermedi elimde olsa hiçbirinin gitmesini istemezdim dedi.TÜM BU OLANLARIN SUÇLUSU ŞİKECİLERİ CEZALANDIRAMAYAN BİR ÇOK OYUNCUMUZUN TAKIMDAN AYRILMASINA TARAFTARIN FUTBOLA KÜSMESİNE HOCANIN HEYECANINI KAYBETMESİNE NEDEN OLAN TFF DİR.BAŞKA SUÇLU ARAMAYIN.

nokta

FC-ST-PAULI-61
Tolunay daha genc nasil ne yapti simdiye kadar ne yapacakti simdiye kadar ? Bu Antepi dördüncü yapmamismiydi,birde ümit Milli Takimda calisti.
Genc Oyuncular icin bir Sans.Soner ve Zeki gibi.

eraytaskin61
ortada bi başarısızlık varsa bu ünal hocanında istfidasını gerektirir hala istifa etmeyip bekliyorsa görev yakıştırmam bunu ona,sen istifa et yine getirileceksen getrilirsin ama böyle pusuda beklemek yakışmıyor

Batuhan
Tolunay Kafkas da olur, Mustafa Reşit Akçay da, Ertuğrul Sağlam da.

hakan yesilyurt
Gençlere Önem Verecek Bir Teknik Hoca Gelirse Çok Sevineceğim..

Doğukan Uçan
Vitesse - Ajax = Dakika: 67 Skor: 0-2 Dakika: 81 Skor: 3-2 hemde Bony olmadan... Helal olsun... Iste böyle bir Ruh lazim...

1461 yapar

ilyskm
Yazılacak çok şey var. Trabzonspor şike sürecinde dik duramadı fenevin yaptığını yapamadı. Şike yaptığı tasdiklenen Fenev ne yaptı? ligten takımı çekerim dedi ve TFF yi hizaya soktu bizim yöneticilerimiz ne yaptı kupa diye tutturdu ama arkasına bir aksiyon koyamadı. En doğru aksiyon mahkeme kararı verdikten sonra kupa gelmediğinde Takımı ligten çekeceklerdi, yapamadılar. Şu anda yapamadıklarımızın cezasını çekmekteyiz, Şenol hoca gitti Sadri de gidecek ama en önemlisi TFF kafaya koymuş Trabzonsporu ligten silecek... Strateji çok basit taraf olmaz isen bertaraf olursun TFF nin, fenevin ve maalesef buna çanak tutan istanbul yalakalarının isteği bu yönde ve o yöne doğru yuvarlanarak hızlıca ilerliyoruz. En kısa sürede Trabzonspor bir strateji geliştirmeli hem mevcut durum için hem de şike süreci için. Yoksa hep birlikte bir taraflarımıza kına yakacağız...

Kader KORELİ
27.01.2013, 17:12
Bir kere futbolcu portföyü geniş ,gençlere sans veren bir hoca.Yeni bir yapılanma için ıyı bır ısım.

İyi de, biraz gözümüzü açıp bakarsak yeni bir yapılanma mevcut zaten ve onun başında da Mustafa hoca var ve gayette başarılı, çoğumuzun hayran kaldığı bir takım kurdu.

SADECETRABZON61
Çok gereksiz transferler yaptık.

Furkan Özdem
Arkadaş içimde bildiğin düşme korkusu var. İlk defa böyle bir şey hissediyorum. İnşallah beceriksiz yönetimimiz bir kez olsun iyi bir iş yapar da takımı sağlam birine emanet eder. Yoksa çok karışacak ortalık...

Veysel
27.01.2013, 17:13

Bizimkilerin maçını bir o maça baktım harbi futbolcularda ruh vardı helal olsun

Ertan1982
tolunay hoca en azindan Türkiye kupasini kazandi.basarisi ne diye soranlara cevap.gelsin mi gelmesin mi diye sorarsaniz.ben bu durumda gelmesin sezonu daha tecrübeli biri ile bitirelim.gelecek sezon icin simdiden anlasilir birisi ile ve planlama yapilir.ama problem yeni yönetim.belki baskalari ile calismak isterler?

SADECETRABZON61
Hoca istifamı etmiş? Kına yaksın bağzı taraftarlar biryerlerine

Böyle yorumlar görünce cidden gülüyorum :))

Doğukan Uçan
Çok gereksiz transferler yaptık.

zaten ordan kaybettik , hemde çokkk.

Ahmet Kuru
Yediğimiz gol sayısı da 21...!!!!!!!!!!!!

Halen daha bahaneler peşindesiniz.

Sanki savunmamız çok iyide tek sorunumuz forvet.

Yahu 1461'i görmüyor musunuz ?

Adamların forveti yok.

Sercan'dan forvet yarattılar.

Abdullah Karmil gibi defansın sigortası olan bir oyuncuyu kaybettiler ama yerini alan futbolcu hiç de sırıtmıyor çünkü adamlar takım olmuş.

Bırakın artık şu bahaneleri.

82 puan topladığımız dönemde de aynı yönetim görevdeydi.

hangi bahaneden bahsediyorsun?

tamam takım şampiyon olduğu senede bu yönetim vardı. o zaman vardı diye bir ömür takımın başındamı kalacaklar? böyle mi olması gerekiyor?

takımda 12 tane yabancı var. hepsi birbirinin aynı.bir tanesi diğerinden bir kaç gömlek üstün değil.

He. derseniz ki Yönetim sütten çıkmış ak kaşık,bütün suç Şenol hoca da.
ozaman size gülmek bile gülmem...

lazibere
1 senedir, Hangi oyuncu Gol attıktan sonra Hocasına koştu??

Hocanın eleştirildiği dönemlerde bile yada sırf onu üzdükleri için bir gol sonrası da hocaslarına gitmez mi oyuncu dediğin??

O açıdan, Takımda Hocanın takıma olan katkısını bile kendi başlarına geldiklerinde sık sık tartışıyorlardı elbette,

Alanzinyo'dan sol bek, Colman'dan stoper olunmayacağını? Abdullah gibi bir genç stoper varken, Atılan stoperin yerine onun alınması gerektiğini de bilirlerdir herhalde, Yada Kadroya girmek için ekxtra bir gayrete gerek göstermelerine gerek olmadığını da, nasıl olsa birinden biri formsuz olduğunda mutlaka kötü de olsa ona sıra geleceğini de biliyorlardı.

Kulup tam çiftlik gibiydi, İdmana çıkan her oyuncu, Trabzon kentindeyse oynasın yada oynamasın kesinlike parasını alıyordu. O halde Ne cech, Ne vittek, Ne sapara, ne henrigue bunu asla sorun etmediler. Paralarını aldığı müddetçe hazı dahi olmasalar oyna dediler ve oynadılar ama sadece oynadılar..

Jaja aylardır top oynamıyor diye eleştirirken Hocamız, Aylarca maç oynamayanları kurtarıcı olarak sahaya sürüyordu , Futbolcu dediğin beşer insan; Patronu olan kişileri kandırmak için herşeyi yapar. Bunu yapamayacak olan sadece sadece gönül verdiği kulubun takımında oynayan oyuncudur. Buda bizde sadece 2 kişiydi , Onlarında yeri garanti değildi.

Ruh getiremezsen, Ruhunu alırlar adamın

Berkan
27.01.2013, 17:14
Hocaya paragöz diyerek iftira atan terbiyesizler nerede, gün doğdu size. Yeni hoca gelir iki mağlubiyet sonrası tekrar başlarsınız.

carolo
27.01.2013, 17:15
Şenol Güneş diyor ki: ''Yeni gelen hocaya müzeyi gezdirirler, benim müzeyi gezmeme gerek yok, müzeyi ben doldurmusum zaten.''

Sinan Ayaz

ajaxın ruhsuzluğuna ne diyeceksin

hyasin61
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=14007

edimurphy_61
Yönetım Ters köşe yapıp bi de yabancı hoca getiryomus...

zafer6161
27.01.2013, 17:16
hasan yener ve nevzat şakar u kulupte olduğu sürece,sen yarın morinhoyu da bu takımın başına getirirsen takım yinede başarılı olamaz

Karadeniz_37

Vede bu yazina ek olarak.her seferinde TS gecinen ama gaysarayli olan kimselerdir.

Batuhan
İbrahim Seten de yazdı Tolunay Kafkas'ı. Tolunay hoca da kabul eder muhtemelen, %95 bitmiştir bu iş.

ilyskm
İlave olarak hangi hoca gelirse gelsin bu futbolcu kadrosu ile hedefe varamazsınız. Sanırım şampiyonluğa oynayan bir takım için özellikle seçim yapsanız bu kadar futbol fakiri bir kadroyu kuramazsınız ama maalesef bizim başımıza geldi. Yapılacak olan acilen bu safralardan kurtulup Trabzonspor ruhu ile oynayacak adamlar ile bu seneyi devam ettirip gelecek seneye hazırlık yapmak. 12 tane yabancınızdan 3 tanesi haricinde kendine kulüp bulabileck topçu yok acilen yüksek miktarda cezalar kesilerek bu yabancılar ile yollar ayrılmalı...

Veysel
27.01.2013, 17:17
Çıkıp bi hava alıyım çok darlandım çok

Tolga
1 senedir, Hangi oyuncu Gol attıktan sonra Hocasına koştu??

Hocanın eleştirildiği dönemlerde bile yada sırf onu üzdükleri için bir gol sonrası da hocaslarına gitmez mi oyuncu dediğin??

O açıdan, Takımda Hocanın takıma olan katkısını bile kendi başlarına geldiklerinde sık sık tartışıyorlardı elbette,

Alanzinyo'dan sol bek, Colman'dan stoper olunmayacağını? Abdullah gibi bir genç stoper varken, Atılan stoperin yerine onun alınması gerektiğini de bilirlerdir herhalde, Yada Kadroya girmek için ekxtra bir gayrete gerek göstermelerine gerek olmadığını da, nasıl olsa birinden biri formsuz olduğunda mutlaka kötü de olsa ona sıra geleceğini de biliyorlardı.

Kulup tam çiftlik gibiydi, İdmana çıkan her oyuncu, Trabzon kentindeyse oynasın yada oynamasın kesinlike parasını alıyordu. O halde Ne cech, Ne vittek, Ne sapara, ne henrigue bunu asla sorun etmediler. Paralarını aldığı müddetçe hazı dahi olmasalar oyna dediler ve oynadılar ama sadece oynadılar..

Jaja aylardır top oynamıyor diye eleştirirken Hocamız, Aylarca maç oynamayanları kurtarıcı olarak sahaya sürüyordu , Futbolcu dediğin beşer insan; Patronu olan kişileri kandırmak için herşeyi yapar. Bunu yapamayacak olan sadece sadece gönül verdiği kulubun takımında oynayan oyuncudur. Buda bizde sadece 2 kişiydi , Onlarında yeri garanti değildi.

Ruh getiremezsen, Ruhunu alırlar adamın

Olcan her gol attığında kulübeye Adamsın diye milyon kere haykırdı.Direklere mi söylüyordu onu koltuklara mı ?

Nihat Günay
Senol Gunes'ten gerisi yalan.
Cok uzuldum.

Ertan1982
27.01.2013, 17:18
Hangi hoca gelirse gelsin ilk önce bize Golcü alinmali.Bu kadar zor gol atilmaz.Defansi belki toparliya biliriz ama golcü eksik.

61_Hasan_69
Bu GÜNEŞ Batmaz !
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/734882_328937910544870_1238412854_n.jpg

HDanışmaz
İbrahim Seten başkanın kankası almıştır haberi kesin..

mertacar
27.01.2013, 17:19
Yorumlarımda da belirttiğim gibi Şenol Güneşi çok seviyorum ama bu düzen içinde onu tanıyamaz olduk ve çok yoruldu,yıprandı ..Başarısız yönetimde onu iyice dibe kadar itti.Kafa olarak dinlemesi iyi olacaktır ve umarım ileriki senelerde başkan olarak döner.Bizim için çok büyük bir değerdir her zaman.
Takımın başarılı olmasını istiyorsak:
1-Önce yönetim yenilenmeli.Nevzat şakar,hasan yener vs. yedersiz.
2-Mustafa REŞİT AKÇAY kendi kadrosunu kurarak,tüm çöpleri,ruhsuzları takımdan arındırarak genç,yerli,dinamik ve sistematik bir kadroyla geri dönmeli.O potansiyelin fazlasına sahip ve vizyon sahibi bir değerimizin kıymetini bilmeliyiz.1461 ruhu bize bunu yeterince gösterdi zaten.

Eğer yönetim ve kafa yapısı değişmesse isterse guardiola gelsin.Dediğim gibi öncelik içimizdeki nevzat şakarlar,hasan yenerleri temizlemek.

FC-ST-PAULI-61
27.01.2013, 17:19
İbrahim Seten de yazdı Tolunay Kafkas'ı. Tolunay hoca da kabul eder muhtemelen, %95 bitmiştir bu iş.
Ibrahim seten güvenilir bir Kaynaktir ama yinede Nevzat Sakar tehlikesi var.
Nezaman birseyi istediysem hayalimi Nevzat Sakar bitirdi.

lazibere
27.01.2013, 17:20
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Teknik Direktör Şenol Güneş'in istifasını kabul etti. Yarından itibaren yeni teknik direktör arayışlarına başlanacak.

Bu demektir ki, en az 6 ay Hoca yok, Arıyorlarsa öyle oluyor

Batuhan
27.01.2013, 17:21
Tanju Eren ‏@tanjueren
Tolunay Kafkas, Allah'a yakın bize uzak olsun. 'Şikeye inanmıyorum' diyip Fatih Terim'in yardımcılığını kabul eden adam benim hocam olamaz.

yüregimts
Hoca degişikligi şarttı evet ama sakın ŞENOL HOCA YA kötü laf etmeyin SAKIN!!!

Nihat Günay
Bu GÜNEŞ Batmaz !
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/734882_328937910544870_1238412854_n.jpg

Kusurumuza bakma hocam...
Umarim bir gun tekrar gelirsin....

FC-ST-PAULI-61
İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten
18 maçta 13 golü bulunan Elazığ, Trabzon'a 3 attı.. Trabzon'un averajı -1.. Şenol Güneş hâlâ mı istifa etmesin?

Adam hakli.Tsli degil dolaysiyla objektif olabiliyor.Duygusalligi birakan herkes Istifanin dogru oldugunu düsünür.

Ertan1982
27.01.2013, 17:22
Herkezin belirti gibi kisa vadede Yönetimde degisikler olmasa ayni tas ayni hamam.Orta vaadede Olanüstü Kongre.

Berkan
Bu yönetim kaldığı sürece hedefe ulaşamayız.

inadina61_08
GElecek hocaya Transfer yapacaklarına inanacak kadar safmıyız, hocayı gönderene kadar yapmadılar, hoca :"telefonla sordum onlar için sorun yok zaten" demiş bu cümle çok su götürür,
Hasan Yener ve Nevzat Şakar istifa,
Halil'in arkasında teneke bağlayıp kovmak lazım, emerson elazığda kalsın geri gelmesin bile, değerli hemşeriniz aykut zeki kadar üzüldüğüne inanmıyorum hatta umurunda değil olsaydı sahada görürdük, o da geldiği yere gitsin. hoca bunları zamanında yapsaydı böyle bir puan ve durum olmazdı.

Furkan Özdem
27.01.2013, 17:23
Sistemi çok fena salladık ancak yıkamadık malesef. Yine 3 büyütülmüşler ilk 3te. Ancak doğamızda var mücadele. Yıkacağız inşallah... (Taraftar inancını korursa)

Kader KORELİ
Tolunay hocaya sıcak bakmıyorum ben. Hiç içime sinmeyen bir isim nedense.
Mustafa Reşit Akçay'ı görmek istiyorum ben Trabzonspor'un başında.

Berkan
fb gs bjk taraftarı bile bizi yönetimin bitirdiğinin farkında.

ibrahim tolgun
27.01.2013, 17:25
Oyuncular adamsa toplanıp hocanın istifasını geri cektirsinler

Nihat Günay
Tolunay'in bu takimdan ayrilmasiyla Burak'in ayrilmasi arasinda zerre fark yok.
Yasi musade edenler hatirlar.
Ayik olun. Uyanik olun.

hyasin61
Şenol Güneş'in Ünal Karaman dahil tüm ekibi gönderiliyor.. Tolunay Kafkaf prensipte "tamam" dedi.. Sadri Şener de teyit etti..ibrahim seten

hakan yesilyurt
Hocanın İstifa etmesine üzüldüm ama Önemli olan Hoca Giderken Yönetimden Kimin kellelerini alacak önemli olan o..

yönetimde de istifa olmadığı süre bu takımdan gerçekten bişey olmaz

ahamitokutan
27.01.2013, 17:27
tolunay gelir.cenk tosunu alırlar herşey güllük gülistanlık olur oh ne ala!kafa değişmedikten sonra şenol hocanın istifası hiçbir işe yaramaz.

FC-ST-PAULI-61
Şenol Güneş'in Ünal Karaman dahil tüm ekibi gönderiliyor.. Tolunay Kafkaf prensipte "tamam" dedi.. Sadri Şener de teyit etti..

Mert'

bu vitessenin başına gelen psv nin eski hocası (uefada bizede oynaynan takımın hocası) baya yol aldırdı vitesseye

matalar
27.01.2013, 17:28
Avatarında Şenol Güneş, imzasında objektif(!) Hami olan biri için gayet normal yorum. Kolay gelsin.

büyüyünce anlarsın ne demek istediğimi.
şimdi böyle devam edin.

Berkan
Ne suratsız yöneticiler var.

ahamitokutan
nevzak şakar,hasan yener o takımdan defolup gitsinler.ciks şeylerle uğraşıp takımla ilgilenmeyecekse nevzat aydın falan da gitsin.

Kaan
Şenol Güneş'in Ünal Karaman dahil tüm ekibi gönderiliyor.. Tolunay Kafkaf prensipte "tamam" dedi.. Sadri Şener de teyit etti..

Her şeyi anladım da Ünal Karaman neden gidiyor?

Mert'
ibrahimseten: Şenol Güneş'in Ünal Karaman dahil tüm ekibi gönderiliyor.. Tolunay Kafkaf prensipte "tamam" dedi.. Sadri Şener de teyit etti.."

Etem Güner
27.01.2013, 17:29
hakan kulaç oğlu canlı http://www.e-tvizle.net/a-haber-izle/

carolo
kalecilik doneminde yanilmiyorsam 6 sampiyonluk, 1996da çalinan sampiyonlugu 2004de cem papila vakasi yine çalinan sampiyonlugu ve 2010...

Lazman
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918884780&postcount=53
gelecegi goren biri diilim,garip guclerimde yok ama takimin halina uzaktan bakinca icimden geceni yazmistim.
aha durum ortada.

Furkan Özdem
Ntvde yılmaz vural iyi konuşuyor

serdaracıl
Mustafa hoca varken tolunay da ne

The Ciks
Kupada tam gaz...
lıgde el frenı....

bıraz degıl cok tuhaf degılmı...

ey derın trabzon...

içine kımler neden sızdı...

futbolu fınans enstrumanı yapan...

derınlıklı sahsıyetler...

ayıptır...

hanı adalet...

senol gunes bu duzenın saf emekcısıdır...oylede kalacaktır...

futbolu ve sahaya yansıyanlarla emegını alın terı ve ıncelıgıyle harmanlamıstır...

bugun gerı cekılıyorsa...hılal ugrunadır...

para futbolu çaldı...ıkı tastan ımal edılen kalelerde bırimız hamı bırımız unaldık...

sergendık hatta...

ıpe un serenler...

ekmeğin anlamını bılemeyenler...

su gıbı aziz olun... !!!

kodeste sana don ve fanila alınacak...

güneş sana hep demir parmaklıkların arasından sızarak bakacak...

bu zevk paha biçilemez...

rezervuar köpekleri...

tarantino...

Pulp Fiction...

Kader KORELİ
27.01.2013, 17:30
İbrahim Seten gibi bir zibididen alıyoruz haberleri, işe bak.. başkan da yakışmıyor bu kulübün başına

Emrah Aksoy
Arkadaslar hangi teknik direktor gelirse gelsin. Ister Guardiola gelsin Trabzonsporda o Sadri ve yonetimi halen o koltukta oturuyorsa bizim takimizdan bir halt olmaz.

acik ve net soyluyorum

Sefer A.
Tanju Eren ‏@tanjueren
Tolunay Kafkas, Allah'a yakın bize uzak olsun. 'Şikeye inanmıyorum' diyip Fatih Terim'in yardımcılığını kabul eden adam benim hocam olamaz.

bu kadar basit

tolunay kimmis de takimin basina geçecek ?

nasil yakistiriyorsunuz böylelerini bize ??

ne rezil taraftarimiz varmis yahu

inadina61_08
27.01.2013, 17:31
Küçüldükçe küçülüyoruz TOLUNAY KAFKAS'I isteyenler ne yapıyorsunuz ne istiyorsunuz bakın dönüşü yok, oyunculara sözünü geçiremeyecek bir adam o kadar adamı mı yönetecek diğer takımlardan kovulmuş biri diyorum ne işi var ya ne başarısı var, ünal k.kalsın razıyım tolunay'a kadar.

iso61
27.01.2013, 17:32
kaleci antrenörü alper hoca gitmemeli bence...

matalar
2 sene önce şenol hoca alex ferguson olsun diyenler şimdi istifa etmezse şerefsizdir diyor....
işte ahvalimiz budur.

gabriel omar
Arkadaşlar,biz Jajayı bile gündeme getirmeyi başardık.Bir şeyler yapalım ,Mustafa hocayı da gündeme getirelim,istemiyorum Tolunay falan.

Berkan
İstanbula topçu yetiştiren yönetim istifa etmediği sürece hiçbir şey değişmez. Ne kadar utanmazlar ki hayla o koltukdalar.

ALDENİRO
Şenol Güneş'in Ünal Karaman dahil tüm ekibi gönderiliyor.. Tolunay Kafkaf prensipte "tamam" dedi.. Sadri Şener de teyit etti..ibrahim seten

yaşasın yeni kral...

hasan8861
27.01.2013, 17:33
valla bende celustkanın yerınde olsam direk kırmızı gormek ıcın elımden gelenı yapardım..ben orda bi yerlerimi yırtıcam sağa sola koşucam didincem adamlar karşı karşıya o kadar pozisyonu heba edecekler..bu konsantrasyonun oyuna kendini vermemenin göstergesidir..emersonuda anlamıyorum arkadaş her atağa çıkıyor her pozisyona giriyor sanki real madridin sol beki önünde oynayan oyuncu defansa yardım mı ediyorda sen o kadar ilerde harcıyorsun enerjini..set halinde oynasak tamm ilerde pas yapmak için gerekli ama iki topu yapamayan takımda senın bu kadar ilerde olmanın alemi ne...takımın belli bir taktiği yok ki taktiği olsa gol atma meziyeti olan oyuncu yok..ikinci yarının başında bi gol atsak darmadağın edecez elazığı ama yok işte ne diyim kahrolmamak elde değil..

Furkan Özdem
yılmaz vurala helal olsun on numara konuştu ntv sporda...

asilhamsi
Mustafa resit akcay.

Bizim ne istedigimizi bilen tek adam.

inadina61_08
27.01.2013, 17:34
Tolunay kafkas'ı bu puan durumuyla 1461 in başına koy, ilk 6 ya sokarsa 1461'i bir daha futbol izlemem.

özgür6161
27.01.2013, 17:35
Tolunay falan geldiği yok.Bşakn neyi teyid etmiş yuh amma sallamış şer...siz

Kader KORELİ
27.01.2013, 17:35
Yönetim de istifa etmeliydi bugün.

Yeni seçilecek yönetim de yeni hocayı belirlemeliydi.

Doğrusu bu olurdu.

Sefer A.
27.01.2013, 17:36
miçarim tolunay'a lan

tolunay kim ??

Ünal hocanin da mecnun olayini unutmadim, hesabini versin ondan sonra takimin basina otursun

ama tolunay falan istemiyorum çildirtmayin insani yaa

inadina61_08
27.01.2013, 17:36
bakın ne gördüm sizde görün ona göre isteyin.
tolunay kafkas şike süreci başladığında trt3'de ''şike olduğuna inanmıyorum'' demişti. ve gündemi acıyarak küçümsemişti.
Ünal karamanın ki bile daha masum kalıyor dimi.
İstemeye devam edin bakalım.

Hamza Milet
27.01.2013, 17:37
yılmaz vurala helal olsun on numara konuştu ntv sporda...

ne dedi?

matalar
bütün yıldızlarını elinden kaçıran bir yönetim varken ihale hocaya kaldı.
ama yönetimden daha suçlu biri varsa o da hocasının arkasında durmayan şikecilere bizi kıçıyla güldüren taraftardır.
ne oldu haca istifa etti Trabzonspor kurtuldu.
şimdi eminim fenerbahçelilerin yağları eriyor.
ben doğalı 30 sene oldu sadece şenol güneş bu takımın başındayke yüzüm güldü.
başka bir örneği varsa söyleyin bende bileyim

hyasin61
Küçüldükçe küçülüyoruz TOLUNAY KAFKAS'I isteyenler ne yapıyorsunuz ne istiyorsunuz bakın dönüşü yok, oyunculara sözünü geçiremeyecek bir adam o kadar adamı mı yönetecek diğer takımlardan kovulmuş biri diyorum ne işi var ya ne başarısı var, ünal k.kalsın razıyım tolunay'a kadar.

neden sözünü geçiremiyormuş ?