PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19. Hafta | Elazığspor 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Berkan
27.01.2013, 17:38
bakın ne gördüm sizde görün ona göre isteyin.
tolunay kafkas şike süreci başladığında trt3'de ''şike olduğuna inanmıyorum'' demişti. ve gündemi acıyarak küçümsemişti.
Ünal karamanın ki bile daha masum kalıyor dimi.
İstemeye devam edin bakalım.

Olur mu bizden biri olan Mustafa hoca neden takıma geçsin ki ?

Doğukan Uçan
27.01.2013, 17:38
ertuğrul sağlam gelsin vallaha şampiyon yapar.

hyasin61
27.01.2013, 17:39
Tolunay falan geldiği yok.Bşakn neyi teyid etmiş yuh amma sallamış şer...siz

a haber de de cıktı

Tahir61
27.01.2013, 17:39
tolunaya ilgili şike iddiasını ortaya atan şahıs video-haber-foto-kaynak gösterse de ortalığı boşuna kokutmasa ayıp

özgür6161
27.01.2013, 17:40
Trabzon Ak Parti E. Milletvekili Kemalettin GÖKTAŞ:Başkan hemen istifa etmeli.Hemen genel kurul yapılmalı.Trabzon'da başkanlık yapacak doğru düzgün kişi yok diye birşey yok.

Trabzon'da birileri başkanın elini kolunu bağlıyor.Nafiz Özak kanalıyla baskı oluşturuyorlar dediğim şey bu işte.Bu kaypaklar hala TS üzerinde konuşabilme hakkını görüyorlar.Hmene harekete geçme planındalar.Hemen adamınızı sokun buraya ve bu takımı da kontrol edin dimi.Kusura bakmayın burada bunu isteyen kaypaklarda var.

biltrabzon
27.01.2013, 17:41
Yılmaz Vural : Şenol Güneş'in istifası mağlubiyetten değil sistemden,adaletin olmayışından,guclunun korunmasından dolayıdır ve haklidir."

TSezgin61
"yilmaz vural bombaladi"

"yilmaz vural süper konustu"...

iyide ne dedi?

edimurphy_61
Yılmaz Vural: "Birileri bizi maymun gibi oynatıyor. 3 büyüklerin hegemonyası var.Şenol Güneş'in istifası mağlubiyetten değil sistemden,adaletin olmayışından,guclunun korunmasından dolayıdır ve haklidir."

Berkan
bütün yıldızlarını elinden kaçıran bir yönetim varken ihale hocaya kaldı.
ama yönetimden daha suçlu biri varsa o da hocasının arkasında durmayan şikecilere bizi kıçıyla güldüren taraftardır.
ne oldu haca istifa etti Trabzonspor kurtuldu.
şimdi eminim fenerbahçelilerin yağları eriyor.
ben doğalı 30 sene oldu sadece şenol güneş bu takımın başındayke yüzüm güldü.
başka bir örneği varsa söyleyin bende bileyim

Takımı bu duruma düşürenin yönetim olduğunun onlar bile farkında :) Şenol hoca her kesimin saygısını kazanmış bir teknik direktördü. Onu bitiren bu yönetimde bırakıp gider inşallah.

TSezgin61
27.01.2013, 17:42
Yılmaz Vural: "Birileri bizi maymun gibi oynatıyor. 3 büyüklerin hegemonyası var.Şenol Güneş'in istifası mağlubiyetten değil sistemden,adaletin olmayışından,guclunun korunmasından dolayıdır ve haklidir."

bunu dediyse helal olsun!

hyasin61
http://www.ligtv.com.tr/haber/gunesin-istifasi-kabul-edildi

Serdar A
Trabzon Ak Parti E. Milletvekili Kemalettin GÖKTAŞ:Başkan hemen istifa etmeli.Hemen genel kurul yapılmalı.Trabzon'da başkanlık yapacak doğru düzgün kişi yok diye birşey yok.

Trabzon'da birileri başkanın elini kolunu bağlıyor.Nafiz Özak kanalıyla baskı oluşturuyorlar dediğim şey bu işte.Bu kaypaklar hala TS üzerinde konuşabilme hakkını görüyorlar.Hmene harekete geçme planındalar.Hemen adamınızı sokun buraya ve bu takımı da kontrol edin dimi.Kusura bakmayın burada bunu isteyen kaypaklarda var.

Sadri Şener'den ala kullanılacak adam yok .

Furkan Özdem
27.01.2013, 17:43
Resmen kısır döngü içindeyiz. Genç ve kalabalık bir kadro oluştur -> Başarılı ol ancak şampiyon olama -> Kadrodaki iyi oyuncuları başka takımlara kaptır -> İstifalarla en dibi gör. Şu an son aşamadayız. Sil baştan yapacağız. Hazır mısınız?

Sefer A.
27.01.2013, 17:44
bakın ne gördüm sizde görün ona göre isteyin.
tolunay kafkas şike süreci başladığında trt3'de ''şike olduğuna inanmıyorum'' demişti. ve gündemi acıyarak küçümsemişti.
Ünal karamanın ki bile daha masum kalıyor dimi.
İstemeye devam edin bakalım.

:alkış:

Emrah KabuL
Yılmaz Vural » Son darbeyi de ben vurdum.

Bunu mu demesini bekliyordunuz ?

Tabi ki de o şekilde bir açıklama yapacak.

Ertan1982

O akp´li bu ise karismasinlar.Onlar reconun etrafinda dolansinlar.Mümkünse sikebahce Kongre üyesi olmak icin basvuru yapsinlar.Isleri biz halederiz sizin masalariniza ihtiyac yok.

özgür6161
27.01.2013, 17:45
Sadri Şener'den ala kullanılacak adam yok .

Ezbere bağlamışsın artık hopp kardeş bak yukarıda ne yazıyor.

serkanholep
şenol güneşle beraber yönetimden de ayrılanlar olmalı

sadri şener yeni bir yönetimle güven tazelemeli

ama sadri başkan gitmemeli

şike olayı yüzünden şerefsiz medya şerefsiz insanlar şerefsiz ülke yöneticileri ve pisliğe batmış bir ülkede tek kaldık

adalet istiyoruz ama dalga konusu oluyoruz

gs şampiyon oldu bjk nin borçları silindi anadolu takımları zaten kıç yalayıcı

herkesin gönlü hoş

şenol hocaya yazık oldu

ama yeter

adam emeklerinin karşılığını alamıyor ki

emek hırsızı dolu ülkede yaşamaktan utanıyorum

bordo(61)mavi
twitterdan bir yorum : Tolunay gs'ye gittiği ilk gün 40 yıllık gs li gibi,gs futbolcularıyla beraber saçını kazıtmıştı.Tolunay'ı istemiyorm.İsteyenin aklına şaşarm

Mert'
samimi bulmuyorum vuralın dediklerini

inadina61_08
27.01.2013, 17:46

Zaten siyasetin hedefi de bu değilmiydi, ortada konuşacak adam kalmayana kadar devam. Başkan tüm yönetimi değiştirip bu işe inanmış yeni kişiler ile devam etmeli. susturulmaya çalışılıyoruz. Şike sürecinde neredeydi de şimdi sesi çıkmaya başladı, koskoca ülke bir oldu Trabzonsporu susturmaya çalışıyor. Yemin ederim sene başında yazmıştım bu sene daha güçlü olmalıyız yoksa işimiz kötü sahada hakemleri de yenmeliyiz diye. bakın oluyor işte. Çok hata yaptık günah keçisi Şenol hoca oldu. onun hatları sonucu oldu, ne dedik masaya yumruğunu vu-ra-cak-sın. yapmadın.

Furkan Özdem
ne dedi?

Hocanın istifası üzerinden başlayıp federasyona , yöneticilere iyi giydirdi. Türk futbolundaki adaletsizlikten bahsetti. Tarafsız olunmadığından bahsetti. Şenol hocayla maç öncesi 30 dakika konuşmuş adam takımdan değil futbolun halinden mutsuzdu dedi. 3 büyükler artık korunmasın dedi bayağı yardırdı.

Yani 3-1 galip olan takımın teknik direktörü olarak değil durumdan rahatsız bir futbolsever olarak konuştu hoca...

edimurphy_61
Ertugrul Sağlam cuk oturur bence.

TSezgin61
27.01.2013, 17:47
Ertugrul Saglami Bursa birakmaz

eraytaskin61
27.01.2013, 17:49
fatih tekke diyecem korkuyorum ama teknik kadro içine serpiştirilebilir :)

Taha Muhammet
27.01.2013, 17:49

Başkana iki söz verip istediklerini yaptırıo herkes ne gerek var böyle şeylere

ibrahim tolgun
27.01.2013, 17:51
Hocaya paragöz diyerek iftira atan terbiyesizler nerede, gün doğdu size. Yeni hoca gelir iki mağlubiyet sonrası tekrar başlarsınız.

Haklısın kardeşim bence bizim uşaklar heyacan arıyorlar

İ. SARAL
27.01.2013, 17:53
şenol hoca gitmeliydi gitti bizim en önemli simgelerimizden biri olan hocamıza saygısızlık, haksızlık yapmamalıyız gerekiyosa havaalanına gidip alkışlanmalıdır. m. reşit akçay gibi bir değer varken başka hoca aramak çok saçma olur.

Serdar A
27.01.2013, 17:54
Ezbere bağlamışsın artık hopp kardeş bak yukarıda ne yazıyor.

Beni yaftalayacağına , kurgundaki mantık hatalarını düzelt .

Sefer A.
27.01.2013, 17:55
twitterdan bir yorum : Tolunay gs'ye gittiği ilk gün 40 yıllık gs li gibi,gs futbolcularıyla beraber saçını kazıtmıştı.Tolunay'ı istemiyorm.İsteyenin aklına şaşarm

o kadar

Horispin
27.01.2013, 17:56
Şenol Güneş büyük adamdır. Biz yine ona destek olalım hizmetlerinden dolayı teşekkür etmeyi bilelim.

Sefer A.
27.01.2013, 17:58

tayyip'ten baska kimse ülkeyi yönetemez diye bir sey yok, o da istifa etsin o zaman oldu mu lan ??
emre'den bile tirstin anasini satayim ne diyon sen, git imrali'yla görüs kadronla beraber, reziller

baskani savundugum da anlasilmasin yazimdan ha

Horispin
27.01.2013, 17:58
Ünal Karaman'ı takımın başına getirmeyeceklerse gelmesi gereken kişi Mustafa Reşit Akçaydır bence

ibrahim tolgun
27.01.2013, 17:59
Yönetim istifaa ettirmeyen taraftar benim gözümde haindir

tsukru61
27.01.2013, 18:02
bu taraftar şenol güneşin kellesiyle,kandırılamayacağını havaalanında hocayı karşılayarak ve futbolculara, yönetime tepkiyle göstermeli herkes adam olsun bütün suçlu hoca değildi oynamıyor şerefsizler Katılıyorum.

hasannuhoglu
27.01.2013, 18:03
ben mustafa reşit akçayı istiyorum...gelmesi ivme kazandıracaktır takıma

yüregimts
27.01.2013, 18:10
mustafa hoca gelsinde nerde bizde 1461 deki karakterli topçu gelirken 4-5 tane de getirsin o zaman ,ama şu an için gelmemeli...

M. Fatih ALEMDAR
27.01.2013, 18:16
Yönetim istifaa ettirmeyen taraftar benim gözümde haindir

Bencede sen hainsin.
E neyapacaz simdi.

yüregimts
27.01.2013, 18:17
millet drogbaları alıyo hey Allahım!

Berkan
27.01.2013, 18:17
Yönetimin istifa etmemesini şu görüntüde hiçbir taraftar savunamaz.

Kader KORELİ
27.01.2013, 18:18
Bencede sen hainsin.
E neyapacaz simdi.

Neden öyle düşündüğünü de açıklarmısın, merak ettim

The Ciks
27.01.2013, 18:19
Saf futbol emekcılerı...

su adaletsızlık oyle bır ayyuka cıktıkı...

su an soguk...

hıssedılmiyor bazı seyler...

medya ıle kör gözün parmagına çomak sokanlar...

bu dalga sızıde kasıp kavuracak...

2002 de dunya 3.su olan...ekıpte kımler varsa...

onlar tepeye oturtulacak...başında ...en uzun santrafor olan sahsıyet...

temızlık gelecek...

kodese gıren tekrar gırecek...

bu takım yenıden yeserecek....

yarım kalmıs hesaplaşma...

sezon sonu tamama erecek...

bekleyelım bakalım...

gunes kar yagıyor dıye gozukmuyor...

ama onumuz yaz...

güneş açacak...!!!!

Ali İhsan
27.01.2013, 18:22
Bu maçta oynamayıp boş kaleye golleri atamayıp hocayı gönderen samimiyetsiz futbolcuların hepsi gidene kadar Trabzonspor'un attığı hiçbir gole sevinmeyeceğim...

oflum61
27.01.2013, 18:22
Neden öyle düşündüğünü de açıklarmısın, merak ettim

Sen bunu anlamadiysan en yakin nehire kendini at!

ibrahim tolgun
27.01.2013, 18:23
Bencede sen hainsin.
E neyapacaz simdi.

Yönetim istifa etsin ben hain olurum

oflum61
27.01.2013, 18:24
Yöentimin istifasi SEKECILERIN ne kadar isine gelir biliyormusunuz!!! Meydan onlara kalir!
Bende diyorumki Trabzonsporumuz bu sene ek bernbat sezonu oyanasa bile Baskan, Sakar asla istfia etmemelilerdir, ne olursa olsun! Sürec bittikten sonra ya "heykellerini" diekecegiz yada Tonyaya gömecegiz.

Doğukan Uçan
27.01.2013, 18:26
Galatasaray drogbayı da aldı . Biz neyin kafasını yaşıyoruz:/

zafer6161
27.01.2013, 18:26
yeri değil ama gs nin drogbayı aldığı kesinleşmiş............

SON DAKİKA: G.Saray, Drogba ile 1 buçuk yıllık sözleşme imzalad

Ali Tunahan Güllü
27.01.2013, 18:27
ulan ğs ye bak ya.

Kader KORELİ
27.01.2013, 18:27
Sen bunu anlamadiysan en yakin nehire kendini at!

Sen at kendini kardeşim, Nevzat atsın, Hasan atsın, ne halt ettiği belli olmayan adamlarla dolu yönetim, takımın, kulübün hali ortada, yönetim gitmeli diyen adama hain diyorsunuz; hala yok şike süreciydi, yok bilmem neydi demeyin, bir Nevzat Şakar şu an şikeye karşı neyin mücadelesini veriyor yazın buraya, adamlar kulübün parasını yiyorlar sıçıyorlar oturuyorlar koltuklarında

ibrahim tolgun
27.01.2013, 18:28
Hocanın istifası ile herşey düzelecekmi sanıyoruz yanılıyoruz şenol güneş bu karanlık düzende birtek sen aydınlıktın umarım senin değerini tüm spor camiası anlar..

Doğukan Uçan
27.01.2013, 18:28
Ğalatasaray şampiyonlar liginden gelen para ile 2 tane dünya yıldızını aldı ?

trabzonspor ne yaptı ?

tarsus
27.01.2013, 18:30

trabzonspor ne yaptı ?
gadromuz yeterli oldugu için başkanımız parayı repoda tutuyor!!!!!

ibilek
27.01.2013, 18:30

trabzonspor ne yaptı ?

yönetim giderlerine geçen sene 20 milyon harcanmış...

Abdullah Altıntaş
27.01.2013, 18:37
Yönetim transfer yapmıyordu,peki Şenol o durumda ne yapıyordu.

Full HD
27.01.2013, 18:38

trabzonspor ne yaptı ?

Öyle deme canim Trabzon ufak sehir buraya kim gelir?

Kader KORELİ
27.01.2013, 18:43
Maçı izlemedim, özet görüntülere bakıyorum da sanki oyuncular takımı sabote etmiş gibi acaip golller yedik, hele sol bek sanki hiç yok o nedir öyle

Arda'
27.01.2013, 18:44

trabzonspor ne yaptı ?

Ben de bütün gün kendime bu soruyu sordum ama cevabı bulamadım.

inadina61_08
27.01.2013, 18:44
Maçı izlemedim, özet görüntülere bakıyorum da sanki oyuncular takımı sabote etmiş gibi acaip golller yedik, hele sol bek sanki hiç yok o nedir öyle

sezon başından bari sol bekimiz zaten yok ki oradan atak yapmak istemeyen rakip var.

Doğukan Uçan
27.01.2013, 18:46
emerson trabzon kanuni de oynar mı ?

Mert Pasa
27.01.2013, 18:50
adamlar Burak Umut Elmander'in ustune Drogbayi getirsin(sen adamlarin kadro disi ettigi Barosa bile sahip olama )sonra da hoca olarak Vittekin gozunun icine bakki topu iceri durtebilsin,olmadi sorumluluk al istifa et.Harbiden cok yalan bir hayat bu futbol dunyasi

ucurum
27.01.2013, 18:51
şike

şenol güneşi yedi

sırada sadri şener

Teşekkür ederim bu yorum için olayı bir tek ben mi böyle gördüm diye düşünüyordum.

ilyskm
27.01.2013, 18:56
Futbol iyi futbolcularla oynanır... Bizde olmayan...

Oğuz B.
27.01.2013, 19:08
Çok uygun posizyonları sorumsuzca harcayanlar cezalandırılmalıdır. Trabzonspor'da oynadıklarının farkına vardırılmalıdırlar.

inadina61_08
27.01.2013, 19:15
heh işte pek çok Trabzonsporlunun beklediği haberde geldi, Allah'ım hayırları ver
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam istifa etti. Eyvah çocuklar. Sakın.

yorumsuz6117
27.01.2013, 19:24
Edit..............

Taner Uykuçeken
27.01.2013, 19:27
maçın 2. yarısını seyretmedim de şimdi geldim oyuncu değişikliklerine bakıyorumda.
Celutska kırmızıyı görünce Karmil niye oyuna alınmaz ki kenarda yokmuydu

çıkar Halili koy Karmil,' Alan-Olcan dan dirini al koy Saparayı bitsin

bizemi çok basit geliyor bunlar

alper*
27.01.2013, 19:34
şike

şenol güneşi yedi

sırada sadri şener
Olayların altında bir şey araya araya gün gibi ortada çırılçıplak duran gerçekleri göremiyoruz.
Hunharca şike yapılırken "şampiyonluk" kazanan Şenol hoca, başarısız olduğu için gitmiştir. Bu kadar basit.

İsa
27.01.2013, 19:52
Bu maçın hakkıda bu olmamalıydı.

Yazık oldu cok yazık...

Courage
27.01.2013, 20:06

kan emiciler,fırsat düşkünleri,akbabalar!!!:mad: :mad: :mad:

İsterseniz Rıdvan'ı getirelim başımıza.Zat-ı Şahaneleri bundan böyle kahvaltıda hem Trabzonu hem feneri ağırlamış olurda bizimde dırdırımızdan kurtarır değilmi (!)

Bu arada arkadaşlar maçı izleyemedim nasıl oynadık bir özet geçebilecek varmı? (arka sayfalara doğru okuyacam olmazsa)

Dawsofield
27.01.2013, 20:08

trabzonspor ne yaptı ?

ebenin diye gireceğim söze ama girmiyorum, girmiyorum..

Bahadır Şimşek
27.01.2013, 20:43
seneye sike ile elimizden sampiyonluk alinsin, ayni sözleri yazarsiniz siz
basbakan yalakaliginiza tüküreyim

"Trabzonspor sampiyon oldu da biz mi vermedik" diyen nenemdi herhalde ?

Söylediğim sözden başbakan yalakalığını nasıl çıkardın merak ediyorum.
Benim söylediğim takımın bu haline başbakanı sebep görmeniz.
Söylediğim sözlerle çalınan şampiyonluğun ne alakası var?
Lafı biraz da aklınızla anlasanız keşke...

Öznur61
27.01.2013, 20:47
maçın tek güzel şeyi saparanın frikikten attığı gol oldu. zaten büyük ihtimale haftanın golu seçilir

Bahadır Şimşek
27.01.2013, 20:53
Hala herkes şike şike şike diyor, biz de diyoruz şike var ama şike olayı değil bu arkadaşlar.
Herkesi şikeye yönlendirip yan gelip yattı bizim yönetim, görünürde şike lafları edilirken gelen saçma sapan topçular, giden yıldızlar, harcanan milyon eurolar ve menajerlik ücretleri ve de herkes tarafından dillendirilen transfer komisyonları...
Dışardaki şikeyi bırakalım da kendi içimizdeki hortumculara yoğunlaşalım emin olun bu kulüp için daha hayırlı olur.
Zira ikincisini çözersek biz yakın gelecekte tertemiz nice şampiyonluklar alırız bu istanbul takımlarının arasında, ancak ikincisini çözemezsek 2 seneki önceki şampiyonluğu alsak nolur almasak nolur, yakında kulübün kapısına kilit vurur bunlar...

cakalkerem
27.01.2013, 20:55
defansın arkasına atılan her top gol pozisyonu yarattı

Cyzio
27.01.2013, 21:13
Hafta içi üstad Poetricus'la telefonla sohbet ettik. Trabzon'da oturanlar kendisinden teyid edebilirler. Aramızda şu şekilde konuşmalar geçti (İlk konuşan benim):

-"Yahu üstad. Bu hafta sonu için ciddi endişelerim var. Bir hezimet olabilir."

-"Meselâ kaç kaç?"

-"Yani hezimet dediysem 9-0 filan değil. Ama şahsen ufukta 3-0'lık bir mağlubiyet görüyor gibiyim."

-"Üstad Trabzonspor'un Elazığ'a 3-0 yenilmesi de hezimet sayılmaz mı?"

-"Orası öyle de, Şenol Güneş'in Yılmaz Vural'a 3-0 yenilmesi hezimet değil, vaka-i adiyedendir."

-"Bak onda haklısın."

-"Şaka bir yana, hezimet derken skor olarak 3-0'dan çok, oyun olarak bize top göstermeyecek gibi geliyor; onu kast ettim."

-"Vallahi her türlü skor çıkabilir (Kendisine sormadım ama, sanırım bunu söylerken üç ihtimalden değil, her türlü mağlubiyetten bahsediyordu)."

* * *

İşte böyle. Sapara olmasaydı, tam tutturmuştum.

Maalesef.

.

ALDENİRO
27.01.2013, 21:38
şenol güneş bursaya, ertuğrul sağlam bize geliyormuş.
kaynak: mesela yani...

hodlu
27.01.2013, 21:46
Aksine başkan istifa etmeli. Yazık bu takıma verdiğin zararlardan bıktık...

memozcan
27.01.2013, 21:56
kaderin cilvesine bakar mısın.. geçen hafta elazığ önde idi kırmızı kartlar çıkınca maç eşitlendi.. bu hafta kırmızıyı bizyiyince maç da gitti...

memozcan
27.01.2013, 22:02
şenol hocanın tıkandığının ve artık faydalı olamadığının, radikal değişikliklerin gerektiğinin herkes farkındaydı ama hoca bunları yapamadı.. göle maya çalmaya kalkıştı ama tutmadı.. en çok tuttuğu topçular son 5-6 maçtır hocayı sırtından vurdular.. boş kaleye gol kaçıran topçu mu ararsın, rakip orta açarken elazığ otogarına kadar uçan topçu mu istersin bu maçta hepsi vardı.. şenol hocanın yapması gereken devre arasında 6-7 topçuyu kadro dışı bırakıp yolumuza kalanlarla devam edeceğiz açıklaması idi.. maalesef yaralı parmağı kesemezsen böyle kangrene dönüşüyor.. bizde urada kendimizi paralarız, yok adrian oynamış vittek oynamış..

talsuv61
27.01.2013, 22:18
Özetlere baktım da berabereyken arka arkaya çok net goller kaçırmışız, yazık gerçekten...

Oruç
27.01.2013, 23:57
Olayların altında bir şey araya araya gün gibi ortada çırılçıplak duran gerçekleri göremiyoruz.
Hunharca şike yapılırken "şampiyonluk" kazanan Şenol hoca, başarısız olduğu için gitmiştir. Bu kadar basit.

Anlamadığınız ya da anlatamadığımız şu; bu işin buraya gelmesinin başat sebebi şikedir. Çoğu kişi olayların altında yatan gün gibi şike gerçeğini görmek istemiyor.

Şikeye rağmen 'şampiyonluk' kazanan Şenol Güneş, şikenin etkileri nedeniyle başarısız olmuştur. Bu kadar basit.

Not: Onun yaptığı hataları zaten konuştuk yeterince. Adamın ne paragözlüğü kaldı ne de koltuk sevdalısı tavırları.

Emrah KabuL
28.01.2013, 00:27
Bu kadar basit.

Bu kadar basit değil o.

Sizin yaptığınız basite kaçmaktır.

asilhamsi
28.01.2013, 00:28
Hafta içi üstad Poetricus'la telefonla sohbet ettik. Trabzon'da oturanlar kendisinden teyid edebilirler. Aramızda şu şekilde konuşmalar geçti (İlk konuşan benim):

-"Yahu üstad. Bu hafta sonu için ciddi endişelerim var. Bir hezimet olabilir."

-"Meselâ kaç kaç?"

-"Yani hezimet dediysem 9-0 filan değil. Ama şahsen ufukta 3-0'lık bir mağlubiyet görüyor gibiyim."

-"Üstad Trabzonspor'un Elazığ'a 3-0 yenilmesi de hezimet sayılmaz mı?"

-"Orası öyle de, Şenol Güneş'in Yılmaz Vural'a 3-0 yenilmesi hezimet değil, vaka-i adiyedendir."

-"Bak onda haklısın."

-"Şaka bir yana, hezimet derken skor olarak 3-0'dan çok, oyun olarak bize top göstermeyecek gibi geliyor; onu kast ettim."

-"Vallahi her türlü skor çıkabilir (Kendisine sormadım ama, sanırım bunu söylerken üç ihtimalden değil, her türlü mağlubiyetten bahsediyordu)."

* * *

İşte böyle. Sapara olmasaydı, tam tutturmuştum.

Maalesef.

.

epey mutlu olmus gibisiniz.

Oruç
28.01.2013, 00:34
Bu kadar basit değil o.

Sizin yaptığınız basite kaçmaktır.

Derdinizi anlıyorum.

Emrah KabuL
28.01.2013, 01:23
Derdinizi anlıyorum.

O yemez artık.

Faik Yılmaz
28.01.2013, 08:38
Ligin puana ihtiacı olan bütün takımları bizimle maç yapmak için dua eder oldu...

Bu tabloyu yaratan hocanın takımdan gitmesi çok ama çok normal...

kimse kusura bakmasın.....

bir sezonda bu kadar hezimeti kimsenin yaşatmaya hakkı yok bizlere.....

Ali İhsan
28.01.2013, 09:20
Ligin puana ihtiacı olan bütün takımları bizimle maç yapmak için dua eder oldu...

Sorun da bu zaten...

Şimdi sorunlarımızın baş kaynağı gittiğine göre başarılı olmalıyız, olamazsak sonrası ne?

alper*
28.01.2013, 09:25
Şikeye rağmen 'şampiyonluk' kazanan Şenol Güneş, şikenin etkileri nedeniyle başarısız olmuştur. Bu kadar basit.

Bu şike bir tek bizi mi etkiliyor?

Hayır, diğer taraf zorlasa UEFA kupasını alacak biz daha kümede kalır mıyız onu tartışmaya başladık da.

Hüseyin Bağdat
28.01.2013, 09:28

Gelen hocada aynı hezimetleri yaşatmaya devam ederse ne olacak? İstifasını isteyecek miyiz?

Faik Yılmaz
28.01.2013, 09:32
Gelen hocada aynı hezimetleri yaşatmaya devam ederse ne olacak? İstifasını isteyecek miyiz?

34+19 = 53 maç sonra evet....

53 maç sonunda hala takım düzelmemişse.....isteriz.....

Hüseyin Bağdat
28.01.2013, 09:33
34+19 = 53 maç sonra evet....

53 maç sonunda hala takım düzelmemişse.....isteriz.....

Çok komiksin...

Faik Yılmaz
28.01.2013, 09:43
Çok komiksin...

Evet dün 3-1 yenildikten sonra dalga geçmek için "kolbastı " çalarken muhtemelen Elazığlılarda sizin gibi Şenol Güneşin kalması gerektiğini düşünüyorlardı....

Şenol Güneş kalsa ve her haftada maçımız olsa....

3 puanımız ve 2 averajımız garanti.....

hodlu
28.01.2013, 09:53
KADRO TEMİZLİĞİ YAPACAKSIN....

Trabzonspor radikal kararlar alacak.

Bu takım dibe vurdu.

Volkan Şen gibi oyuncular bordo-mavi formayı giymemeli.

1461’de ki Emrullah bile Sapara’dan daha iyi, Emrullahımın yüreği yeter.

Elinde Abdullah Karmil varsa Celustka’yı stoper neden oynatırsın?

Futbolun meyvesi goldür, atarsan kazanırsın.

Hücuma gidecek tek bir oyuncun Alanzinho var onu da sol beke çektin.

Trabzonspor’un daha net pozisyonları var ama atamadı.

Vittek, Olcan ve Alanzinho o pozisyonları atsa farkı sen yapacaksın.

Zeki Yavru dururken Serkan Balcı’ya bir daha forma vermeyeceksin.

Bu yabancılarla vedalaşmanın zamanı geldi.

Hepsini gönderemiyorsan bugün bir kaçını gönder, en azından kendisine yaptığın

ödemeden kurtarırsın.

Gerçek acı gelir ama bunlar bizim gerçeklerimiz!

Takımda sezon başından beri ciddiyetsizlik ve disiplinsizlik var.

20 hafta oldu, sayısız maç oynadın halen 11’in belli değil.

Kadro temizliği yapamazsan bunları yaşamak zorunda kalırsın.

1461 Trabzon’dan bu takımda oynayacak 5-6 isim var.

Bugün onları çağır imzala, duygusuz oyuncuları kapıya koy.

Bunları söylüyoruz diye Trabzonspor düşmanı mı oluyorum.

Benim kadar Trabzonsporlu var mı?

Bir kez daha tekrar ediyorum.

Şenol hoca ayrıldı.

Yönetim orada.

Sadri Başkan orada.

Kadro temizliği.

Hem de acilen… Hami MANDIRALI-TAKA..........

Tolga Okumuş
28.01.2013, 11:19
Bütün hepsi bir yana,şu Celustka'nın gördüğü ikinci sarı kart ne kadar ahmak bir sarı karttır?

Yani gram mı futbol zekası yok arkadaş?

Fatih Öztürk
28.01.2013, 12:39
Burası leş gibi hamsi kokuyor diyen elazığlı müptezeller iki seneye kadar Ofsporun kucağına geri döneceksiniz.hatırlayın nasıl çakıyordu Ofspor size.koduğumun fener yalamaları sizi.

Bahadır Şimşek
28.01.2013, 20:16
Sorun da bu zaten...

Şimdi sorunlarımızın baş kaynağı gittiğine göre başarılı olmalıyız, olamazsak sonrası ne?

Başarılı olmak için öncelikle enkaz temizlenmeli sonra başarı beklenmeli.
Malesef ki gidenler geride çok büyük bir enkaz bıraktılar, bunu temizlemek de hiç kolay değil.
Bu nedenle gelecek hocanın en az 1,5 yıl kredisi var..