PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18. Hafta | 1461 Trabzon 3 - 0 Denizlispor

Sayfa : 1 [2]

artvints
19.01.2013, 16:28
oyun anlayışı olarak süper ligde ilk 10 a oynayacak bir takım 1461.çünkü her şeyi beraber yapıyolar ve mücadele hep üst seviyede vazgeçmek umutsuzluk yok.bunun da genç oyuncularla yapıldığını düşünürsek, ortada çok büyük teknik direktör başarısı var.mustafa hoca nın trabzonspor da görev almasını iisterim ancak altyapıya da el atmalı, onun gibi hocalar yetişmesi için yurtdışına hocalar göndermeli klüp.bu iş düzgün eğitimle olur.çok büyük düşünmeli, barcelona bayern münih olmak hayal edilmeli.o yolda gidecek bi altyapı sistemi hazırlanmalı.

bu yüzden futbolu çok iyi bildiğini söyleyen trabzon şehri, egolarını yenip yurt dışından hoca getirmeli, ayrıca burdan da eğitim için insanlar yurtdışına gitmeli.sonra da planlama bu insanlara bırakılmalı.çünkü dev bir takım olmak için sadece futbolu iyi bilmek yetmez, eğitim çok farklı bir konudur, bizim ülkemizde de iyi eğitimci yetişmemektedir hele futbolda durum içler acısı.10 yıllık bi planlama ile çok iyi yerlere gelinir.hali hazırda çok iyi bi hamle olan 1461 takımı var.çok iyi bi başlangıç, gerisi de gelmeli.dünya ya açılmalıyız.bu pis derede yüzececeğimize okyanusta boğuluruz daha iyi.

Tahir61
19.01.2013, 16:33
Arka arkaya 3-4 mağlubiyet alsınlar.Süper lige filan çıkarlarsa kesin satar bu takımı yönetim.

bende aynı fikirdeyim biraz daha puan toplayıp seri puan kayıplarına başlayalım

rakipleri ezelim ama futbol şansı hiç yanımızda olmasın hakemler hep bizi doğrasın da maçları kazanamayalım

henüz çıkmamışken bile bu kadar dedikodusu yapılıp takım yıpratıldıysa ligi 1.2. bitirdiğimizde sezon sonu neler olur düşünmek bile istemiyorum

ben MR Akçayı başka bir takımda görmek istemiyorum :(

Ceyhun Dündar
19.01.2013, 16:37
http://www.trtspor.com.tr/video.aspx burda özet var ama sadece ilk yarı:=)

Ömer Faruk61
19.01.2013, 16:38
bizler yetişkiniz yensekde yenilsekte denizlisporluyuz ama bukadar başarısız sonuçları çocuğuma anlatamıyorum trabzonda yaşıyorum 7 yaşındaki oğlum herkese denizlisporluyum diye kafa tutuyor trabzonlu ol baskılarına aldırmıyor ama bu günki 3-0 lıkmağlubiyet sonrası bana ben artık trabzonspolu olacağım dedi çaresiz kaldım takımı bu hale getirenleri affetmeyeceğim

Denizlili birinin Ajanssporda yorumu çok hoş :)

Soner Albayrak
19.01.2013, 16:48
Vize zamanı karabük'e gittiğimde Galatasaray - Karabük (1-3) bitti. Final zamanı giderken Fenerbahçe - Karabük (1-3) bitti. Yarın bütünleme sınavları için Karabük'e gidiyorum ve Trabzonspor - Karabük maçı var evi arabayı yazlığı kışlığı satın Karabük'e oynayın 3-1 yenilecez.

:)

Bir renktaşım paylaşmış facede.

Adem Erdoğan
19.01.2013, 16:51
2 yeriz 4 yeriz ama 3 yemeyiz. :rolleyes:

Tahir61
19.01.2013, 16:52

vize ve finallerde kalmış ama bütünlemelerde geçer (inşaallah)

Hüseyin Başoğlu
19.01.2013, 17:13
kim attı golleri

kudu_61
19.01.2013, 17:17

ne yapıp edip o arkadaşın bütlere girmesine engel olmalıyız ne olursa olsun karabüke gitmemeli :)

kudu_61
19.01.2013, 17:18
sercan - yusuf ve göksu kesinlikle seneye bize gelmeli

güneyli
19.01.2013, 17:23
8 numalı oyuncumuz işini ne kadar güzel yapıyor.Sakin,bileklerine hakim,fizik mükemmel,mücadele ve müdahale iyi.Allah nazardan saklasın.2 kupa maçında da aynı ritimdeydi ve sırıtmadı.Ha bir de 17 numara.mest etti beni.Diğer oyunculara zaten lafım yok.Tebrikler.

Cagdas Topal
19.01.2013, 17:27
1461 Trabzonun en zayıf halkası forveti , düzgün bir forvet olsa çok daha iyi konumda olabilirdik . Abdullah ve Mustafa Tiryaki umutsuz vaka ...

Ömer Faruk61
19.01.2013, 17:27
1461 Trabzon Teknik Direktörü Mustafa Akçay, ikinci yarının ilk maçının zorlu geçeceğini tahmin ettiklerini belirterek, ''Düşündüğümüzden daha kısa sürede bulduğumuz goller bizim daha rahat oynayacağımızı gösteriyordu. Ancak bizim tempomuz düştü ve rakibe uygun davranmaya başladık. Bu tehlikeli bir durum yarattı ve buna gol pozisyonlarımızdaki artışta eklendi. Müsabaka boyunca üçüncü golü atana kadar, üzerimizde bir tedirginlik vardı'' diye konuştu.

Maçtan haklı bir galibiyet ile ayrıldıklarını ifade eden Akçay, ''Kupada karşılaştığımız Sivasspor maçı sonrasında daha düşük bir performans beklenirken, arkadaşlarımız iyi oynadılar. Hak ettiğimiz bir galibiyet olarak görüyorum. Rakibimizin de yeni organize oluyor olması bizim için şans faktörüydü'' ifadesini kullandı.

Karşılaşmada iki gol atan Sercan Kaya ise istedikleri oyunu sahaya yansıtmayı başardıklarını vurgulayarak, şunları söyledi:
''Kupa maçlarında oynadığımız iyi futbolu bugün de sürdürmek istiyorduk. Bu maçın zor geçeceğini tahmin ediyorduk, fakat şans faktörü bizim yanımızda oldu. Maçın başında bulduğumuz gollerle oyunu biraz erken kopardık diyebilirim. Üçüncü golün gelmemesi ve rakibin direkten dönen topu biraz tedirginlik yarattı. Ancak üçüncü golün ardından takım olarak da rahatladık. Artık kupa ve lig temposuna alışmak zorundayız ve bugün de istenileni sahaya yansıttık.''

Cagdas Topal
19.01.2013, 17:28
kim attı golleri

Sercan Kaya (2) - Yusuf Erdoğan .

Hüseyin Başoğlu
19.01.2013, 17:33
benim anlayamadığım 1461 neden daha üst sıralarda olmasını istiyorsunuzki :) bu çok saçma sonra bir gün klup satılmak zorunda kalırsa eğer çok ağlarsınız :) 1461 de önemli olan takımın sıralaması değil futbolcuların gelişimi....bunu artık ayırt edebilelim...

Furkan EMRE
19.01.2013, 18:04

Soner iyi reklamımı yaptın.
Evet beyler o kişi benim.

vize ve finallerde kalmış ama bütünlemelerde geçer (inşaallah)
Amin
Teşekkürler.

ne yapıp edip o arkadaşın bütlere girmesine engel olmalıyız ne olursa olsun karabüke gitmemeli :)

Çok geç kaldınız. Karabükteyim.

tsburak08
19.01.2013, 18:26

Amin
Teşekkürler.

Furkan'ı ben durdururdum ama o saatlerde sınavdaydım :D

Berke6198
19.01.2013, 18:48
Maçı izleyemedim, helal size uşaklar!!!

Hüseyin Başoğlu
19.01.2013, 18:52
1461 e verilen penaltılar irdelenmeli.....

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2013, 18:53

Amin
Teşekkürler.

Furkan inşalah bütlerden geçersin, bizde maçı alırız. Önceki gidişlerinden kaldın, karabük maçları aldı bu sefer ters orantı olur :)

asil suskun
19.01.2013, 19:02
tebrik ederim

metehan
19.01.2013, 19:32
FB ve Sivas kupa maçları da gösterdi ki, 1461 potansiyeli yüksek bir takım. Maçlara konsantre olduğu takdirde 1. ligde yenemeyeceği bir takım yok.

Berberoğlu
19.01.2013, 20:06
Çok temiz bir galibiyet olmuş. Tebrik eder devamını bekleriz....

Kupada da daha iyiye giderler umarım, gruptan çıkabilseler çok iyi olurdu..

Furkan EMRE
19.01.2013, 20:45
Furkan inşalah bütlerden geçersin, bizde maçı alırız. Önceki gidişlerinden kaldın, karabük maçları aldı bu sefer ters orantı olur :)

ters orantı olursa çok iyi olur. inşAllah hem maçı alırız hemde bütlerden geçerim.

Gurpas
19.01.2013, 21:38
bunlar istanbulda şikeciyi yener

kikiemre198961
19.01.2013, 21:47
maçın özeti

http://www.trtspor.com.tr/Video.aspx?id=8141

Sinan Ayaz
19.01.2013, 21:54
Abdullah Halman umutsuz vaka çok tuhaf goller kaçırıyor zor olanı yapıyor

bilgehan83
19.01.2013, 22:20
8 numalı oyuncumuz işini ne kadar güzel yapıyor.Sakin,bileklerine hakim,fizik mükemmel,mücadele ve müdahale iyi.Allah nazardan saklasın.2 kupa maçında da aynı ritimdeydi ve sırıtmadı.Ha bir de 17 numara.mest etti beni.Diğer oyunculara zaten lafım yok.Tebrikler.

milli takımının bir zamanlar vazgeçilmezlerinden biri olan malum takımın oyuncusu selçuk şahinin 3 gömlek üstü versiyonudur kendisi..çok beğeniyorum ve zokoranın yerine rahat oynar diyorum...

Vkgz
19.01.2013, 23:41
1461 kadro olarak üzerinde ptt'nin bunu görmekte pek zor değil sanırım. normal sonuçlar alıyor ortada mucize yok. iyi oyuncular var takımda.

salihismet
19.01.2013, 23:58
Bu takim gercekten Trabzonspor icin cok cok önemli, ancak hala daha belirsizligini koruyor. süper lige
cikma durumu fazlada önemli degil, zaten Trabzon iki süper lig takimini kaldiramaz. Eger para icin
birilerine satilacaksa gercekten yazik olur. Oradan cok iyi futbolcular yetiseceginden eminim, ancak
bazan iyi seyleri biz kötü seylere cok cabuk cevirebiliyoruz. Bir sürü yabanci futbolcu alindi hepsini toplasin
iki futbolcu etmezler.Gelir getirmek icin Heslerle ugrasacaklarina bu takimla ugrassinlar, heslerin kat kat
fazlasini getireceginden eminim, hem cevreyi kirletme durumlarida yok. Iclerinden avrupaya gidecegim deyip
gs gideninde cikacagini zannetmiyorum.
Özkan Sümerin takimin satilmasini istedigini duydum, ancak ben buna pek inanamadim, eger satilirsa
Trazonspora cok büyük kötülük yapmis olurlar.

Travelair
20.01.2013, 11:21
Takım başarılı oldu ya. Elbette satılmasını isteyen çok olur

Kader KORELİ
20.01.2013, 11:27
Benim şöyle bir düşüncem var. 1461 Süper Lige çıkma hakkı elde ederse, kulüple ilişki kaldırılsın, çıksın Süper Lig'e, yerine Ofspor pilot takımız olsun. Ben inanıyorumki bir iki sezon sonra da Ofspor 1. Lig'e çıkar. Süper Lig'de 2, 1. Lig'de 1 takımımız olur.

Emirhan Makul
20.01.2013, 11:33
Benim şöyle bir düşüncem var. 1461 Süper Lige çıkma hakkı elde ederse, kulüple ilişki kaldırılsın, çıksın Süper Lig'e, yerine Ofspor pilot takımız olsun. Ben inanıyorumki bir iki sezon sonra da Ofspor 1. Lig'e çıkar. Süper Lig'de 2, 1. Lig'de 1 takımımız olur.

Rizede çıksın, fener,rize,gs,bjk,1461,of ve biz bermuda şeytan yedigeninde birbirimizi linç edelim çok heyecanlı olur bence bir cephede rize ve istanbul takımları bir cephede biz ve kazalarımız :D

biltrabzon
20.01.2013, 12:46
Yalniz abdullah halman transferi yakismadi bu takima.Abdullah halman dan ne köy olur ne kasaba neden transfer edildi anlamadim.Bu takima 23 yasindan büyük adam transfer edilmemeli.

Taner Gündoğdu
21.01.2013, 12:14
Vize zamanı karabük'e gittiğimde Galatasaray - Karabük (1-3) bitti. Final zamanı giderken Fenerbahçe - Karabük (1-3) bitti. Yarın bütünleme sınavları için Karabük'e gidiyorum ve Trabzonspor - Karabük maçı var evi arabayı yazlığı kışlığı satın Karabük'e oynayın 3-1 yenilecez.

nasıl bir tesadüftür bu

güneyli
22.01.2013, 22:22
Şu geleceğimiz olan gençlerin sıvasla kupa maçı var.Bir başlığı bile yok.1461 Trabzonspora yarınki maçta başarılar.