PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18. Hafta | Trabzonspor 1 - 3 K. Karabükspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

inadina61_08
20.01.2013, 18:18
Reşit AKÇAY gelsin. Ünal hoca 1461 i çalıştırsın, ikinci devrede kimin ne kadar TD olduğunu görelim.

Ali İhsan
20.01.2013, 18:19
Cüneyt Çakır'ın ilk gol dışında hatasını görmedim..İlk golün telafisinide,Karabük'ün attığı ikinci golu ofsayt vererek telafi etti..

Asıl maçın içinde eden Şenol Güneş'tir..

Karabük'ün attığı ikinci gol de ofsayttı.

Onlara verip bize vermediği penaltı neydi?

Maçın içine eden önce hakem, sonra futbolcular ve teknik heyettir.

Sezonun içine edenler ise yönetim, teknik heyet ve takımı Avni Aker'de hakemlerin şamar oğlanı yapan taraftardır yani tüm camiadır. Sadece hoca değiştirirek hiç bir şey değişmeyecek, bunu yakında görücez zaten, hoca bu şartlarda daha duramaz.

arifberkay
Bu açıklamalarından sonra sana hiçbir söz fayda etmez hocam...Sen devam et ben istifa ediyorum...

Mert Oğuzlu61
cüneyt cakir mactan sonra karbük sporun kutlamalarina neden katilmadi yada benim gözümden mi kacti???

Tamam iyi oynamadik, kabul ediyorum, ama yine de karabükten iyi oynadik, adamlarin neredeyse hic pozisyonu yoktu. Hakem iki gol hediye etti onlara ve bizim penaltiyi vermedi.

ya bir git Allah aşkına polyanna mısın nesin nerenle izledin maçı adamlar ezdi bizi hakemede laf eden olmasın liseli kızlar gibi her maçtan sonra şuraya gelip hakemde hakem diye ağlamayın bir bizi doğruyor bu hakemler sanki bu maçta hakemlik bişede yoktu zaten adam gayet güzel yönetti. vittek in penaltı pozisyonu tartışılır onun dışında iyiydi daha ne olsun.

hep aynı nakarat artık kadro çöplük şu çöp kadroya yılda 30 milyon € akıtılıyor bizim istanbul kadar gelirimizde yok ne olacak bu işin sonu bilmiyorum ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN diyorum ve yarın başlayacak finaller öncesi forumda ne işin var diyip kendime söverek çıkış yapıyorum. esenle kalın üzmeyin kendinizi canlarım benim. yenmekte var yenilmekte, hadi kırmadan birbirinizi güzel güzel yorumlaşın. banada başarı dileyin.

Sefaenes
Hocamiz hikayexi bitirdi uyumaya devam

Turan AKYILDIZ
yemin ederim devre arası girdi diye dualar etmiştim her hafta eşimle çocuklarımla dalaşıyodum..2.yarı başladı yine aynı durum evde kırılmayacak birşey kalmayacak bu gidişle...2 yaşındaki bacak kadar çocuk delirmiş babasına öyle bir mahsun gözlerle bakıyor ki anlayamazsınız...büyük kızım 9 yaşında o bile baba bunlar ne kötü oyunuyor diyebiliyor...yeterin artık birileri çıksın hesap versin...bu ne yahu...

Sefa Murat Dokuz
1. Gol ofsayt evet maçın seyri değişti ama golü bulduk sonra nerdeydik yine yoktuk sahada

eraytaskin61
antalya 5 tane yedi nasıl top oynadı bir bakın baskısı isteğine bir bakın sonra bizim maça bakın bunu hakediyormuyuz biz ya

Mert'
20.01.2013, 18:20
Yenilgiyi zemine bağlayan hocadan istifa beklemeyin boşuna artık ts maçı izlemeyeceğim şenol gidene kadar

DJTT
Hakem hataları oldu ama biz oyun oynamadık! Yasin kac oyundur oynamıyor sen şimdi ilk onbirde oynatıyorsun niye? Serkan diye bir bitmiş adam var onu oynatıyorsun tüm sag kanadın düşmüş oluyor...

Berat Akçay
Serkan kırmızı gördü diye sevinenler .Haftaya çıldırtma görevi Halil'in

lazibere
biriniz çıkıpta cüneyt çakır maçın ......... etti demedi ya :D

Ne etti??

İdda ediyorum

2*0 onde başlasak bu maçı alamazdık

biltrabzon
20.01.2013, 18:21
Kadroya suc bulan zihniyet,karabük ün kadrosundan bir adam bu takimda oynayamaz.Ve o karabük ün kadrosunu senola ver o takimla bu ligde 15 puan alsin ben dünyanin en adi insaniyim.Bu adam takimdan gönderilmezse korkarimki takim küme düser acik ve net.Hala onu savunup kadroya suc bulanlar var ayip yahu.Antalya nin ve bugünkü karabük ün kadrosunu alin verin Senola o zaman.Sunu anlayinki bu takima 2 yildir hicbirsey veremeyen bu zihniyet nasil oluyorda bu takimin basinda kaliyor.Insan biraz utanir yahu aadamlarin o kadar eksigi var seni yeniyor ve gidiyor.Istifa et,hatta defol git.Takimi batirdin ,futbolculAri degersizlestirdin yeter allaha yakin trabzondan uzak dur.

asilhamsi
Hayatımda bu kadar pahalı felsefe hocası görmedim.....

bu cok zekice idi arkadasım

bu paraya 1000 tane felsefe hocası calıstırırsın:)

Hürgün Aygün
Tek kelime ile rezillik.Bu futbolla hiçbir şeyi haketmiyoruz.İnsan da biraz ruh olur fark 6'ya inecek diye bir hırs olur ama en ufak bir çaba göremedim bugün.Tabi Cüneyt Çakır da her zamanki gibi bugün de görevini eksiksiz yerine getirdi tebrikler!

Mert'
Aykut salihi 11 e almış bunu dediğime inanamıyorum ama helal

zafer6161
Serkan kırmızı gördü diye sevinenler .Haftaya çıldırtma görevi Halil'in

ama bugün halili çok aradık,,,,

haftayada serkanı ararız....

Furkan EMRE
Vize zamanı karabük'e gittiğimde Galatasaray - Karabük (1-3) bitti. Final zamanı giderken Fenerbahçe - Karabük (1-3) bitti. Yarın bütünleme sınavları için Karabük'e gidiyorum ve Trabzonspor - Karabük maçı var evi arabayı yazlığı kışlığı satın Karabük'e oynayın 3-1 yenilecez.

tüm suç bu arkadaşta

Arkadaşım yapabileceğim birşey yok benim.

Onur
Karabük'ün en az 4-5 etkili futbolcusu YOK,
Formda bir Trabzonspor.

Acaba iddiada Karabük'e kaç veriyordu?

Sinan Ayaz
20.01.2013, 18:22
şu bi gerçekki Cüneyt Çakır kötüydü evet doğru ama Şenol Güneş beyefendi daha kötüydü

polatmu
Maçı yorumlamayacağım.Bizi doğrayan hakemleri ve ruhsuz oynayan futbolcuları ve de Şenol Güneş'i tartışmayacağım.Kıbrısta askerliğini yapan ve "baba sonucu bana söylersin" diyen oğluma "yenildik" haberini nasıl vereceğim söyler misiniz?

telefonu şenol güneşe yönlendirr ağabey felsefeyle falan halleder; emin ol ikna eder!!!!!!

ahhhhhhhhhh abim ah maç başladı 5 olur dediim şu an enerjim bitik ben bitik

edimurphy_61
Vize zamanı karabük'e gittiğimde Galatasaray - Karabük (1-3) bitti. Final zamanı giderken Fenerbahçe - Karabük (1-3) bitti. Yarın bütünleme sınavları için Karabük'e gidiyorum ve Trabzonspor - Karabük maçı var evi arabayı yazlığı kışlığı satın Karabük'e oynayın 3-1 yenilecez.

tüm suç bu arkadaşta

Heh aynen bende bunu söylüyordum.

burrows
bunca eksigi olan karabuk'u 1461 yenemezmiydi?veya en kotu berabere kalmazmiydi?bunun cevabi evet ise biz bitmisiz..
senol gunes denen adamin derhal kovulmasi gerekiyor..mevcut trabzonspor onundeki en buyuk engel bu adamdir.

inadina61_08
Hakem tamam eyvallah maçın içine etti, tek suçlu o tamam
ama 2-1 yenikken aykutun oyuna girmesini kötü de olsa saparanın oyundan çıkmasını nasıl izah edebilirsiniz. Tam bir facia. Yasini 45 dakika izlemeye ne gerek vardı, adam top görmedi neredeyse hep geri hep geri...

hakan yesilyurt
Diyecek hiç bişey yok arkadaşlar..ne kadar konuşsak ne kadar cileden çıksak ne çıkıp biri istifa eder.ne trasfer olur..nede eldeki oyuncular sutlanır..

lazibere
Sırdan basit bir takımız, fazla kasmayın arkadaşlar. Taraftar olarka da oyleyiz camia olarak da, Guya futboldan en iyi taraftar bizmişiz. Bu takımın 2 seneden top oynamayışını seyrden bir grup kalabalığız o kadar.. Futboldan falan anladığımız da yok.. Anlasaydık. Bu çöplüklere sabretmez ve bu hocaları bir gönderiri bir daha geri çağırmazdık...

:)))

Şimdi şenol Hoca gider ve yerine de Sadi Tekelioğlu gelir:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))

hyasin61
Ersun Yenal zamanında hop otutup hop kalkıyorduk be ,takım onca pozisyona gırerdi ,mucadele ederdi ,en önemlisi tempo ile birlikte baskı kurardı ,izleyen olarak sahaya baktıgında bir sistem takımı görürdün.Şimdi bırak takım pozisyona girmeyi ,tempo yapmayı ,baskı kurmayı pas yapamıyorlar

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2013, 18:23
Kendini de yaktın, Bizi de.
Ne olurdu 1 gün geç gitsen ? Kızma , panik yapma ama sonuç ve olasılıklara göre kaldın o bütlerden .

Onur
Kimi alacaktı ?
Ciddi soruyorum .

Yasin >>> Emre G.

Olmadı Colman.

zx61
Senol Güneş istifa..
Yederli Nevzat istifa...
Vizyonsuz Hasan istifa..
Ohh be hep savun savun nereye kdr..ğs bir mac yenilsin taraftarı herkes ayaklanıyor..bizse sus otur sus otur!!! Arkadaslar frketmiyormusunuz yenilmeye alıştık!!

Sinan Ayaz
dün oynadığım takım kaybetti 2 milyarım gitti bugun trabzon kaybetti bu futbol psikolojimi bozdu depresyona girdim nerden bulaştık bu lanet olası şeye

güneyli
20.01.2013, 18:24
Eğer sorun zeminse gelecek elazığ puan kaybınında alt yapısı hazır..Sene başında dedik.Oyun şeklimiz yok.Bu oyunculardan aklı başında bir takım çıkmaz.Bir ileri 2 geri.

eraytaskin61
hakem diyosunuz antalya 4-1 geriye düştüğünde nasıl top oynuyordu 4. dakika bir gol yemişsin,golü bulmuşsun berabere durum atsan bir gol 6 puana inecek utanmaz bunlar, rushuz bunlar

Alika87
ya bir git Allah aşkına polyanna mısın nesin nerenle izledin maçı adamlar ezdi bizi hakemede laf eden olmasın liseli kızlar gibi her maçtan sonra şuraya gelip hakemde hakem diye ağlamayın bir bizi doğruyor bu hakemler sanki bu maçta hakemlik bişede yoktu zaten adam gayet güzel yönetti. vittek in penaltı pozisyonu tartışılır onun dışında iyiydi daha ne olsun.

hep aynı nakarat artık kadro çöplük şu çöp kadroya yılda 30 milyon € akıtılıyor bizim istanbul kadar gelirimizde yok ne olacak bu işin sonu bilmiyorum ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN diyorum ve yarın başlayacak finaller öncesi forumda ne işin var diyip kendime söverek çıkış yapıyorum. esenle kalın üzmeyin kendinizi canlarım benim. yenmekte var yenilmekte, hadi kırmadan birbirinizi güzel güzel yorumlaşın. banada başarı dileyin.

asil sen nerenle izledin? kin ve nefret gözlerini bunaltmis. Kardesim, ben ve yanimda ki fenerli arkadas bile aynisini söylüyorsa, vardir kesin bir bildigimiz. Hakem maci gayet iyi yönetti diyorsun, seninle ne tartisacagim? Biraz objektif olmaya calis, bu bir abi tavsiyesi.

odyseuys
şimdi oyunun ikinci sahnesi.
suni bir transfer gündemi yaratılır, inandırılıcılığının artması için fotoğraf dahi çektirilebilir.
1 hafta taraftar bu gündemle oyalanır.
haftasonu elazığ ite kaka (belki) yenilir.
önümüzdeki maçlara bakarız...

DURAS
şenol güneşi ALLAHA havale ediyorum. evet onuru varsa şenol güneş hemen istifa eder. bank asya ayarında futbolcuları kadroya dolduran planlamayı yapan, yaptıran, bu planlamaya göz yuman, bundan nemalanan kaç yetkili varsa onları da ALLAH a havale ediyorum... mesut bakkalda td şenol güneşte vah vah vah....

Furkan EMRE
Heh aynen bende bunu söylüyordum.

suçsuzum ben :) yapacağım birşey yoktu. finalleri geçemedim bütünlemelerde bize denk geldi nabiyim yani :)

Gürsoy61

doğru söylüyorsun. suç sende değil seni finalde geçirmeyen hocada. :)

Sefa Murat Dokuz
Adamların o kadar eksiği var? Senin takımın merkezi yok. Giray - Bamba - Zokora + Colman ligin en az gol yiyen takımından sağ beki stoper oynatan takım olduk adamlar eksikbi sanki tam kadroyuz. Bu işin tercihler yanlış olsada ŞENOL HOCA İLE ALAKASI YOOK. YETENEKLİ OYUNCU SAYIMIZ AZ. Karabük'de kim bizde oynar diyene. Shelton Ahmet İlhan İlhan Parlak hepsi bizim forvetlerden daha iyi.

Cafer Bulur
20.01.2013, 18:25
Trabzonspor artik yeniden bir baslangic yapmalidir acik ve net.

Yönetim,senol günes ve futbolcular degismeli,tamamen yeniden yapilanmaliyiz.

Yönetim nisan ayi icin olagnüstü kongre karari almali,bu kacinilmaz.

Sinan Ayaz
Ersun Yenal zamanında hop otutup hop kalkıyorduk be ,takım onca pozisyona gırerdi ,mucadele ederdi ,en önemlisi tempo ile birlikte baskı kurardı ,izleyen olarak sahaya baktıgında bir sistem takımı görürdün.Şimdi bırak takım pozisyona girmeyi ,tempo yapmayı ,baskı kurmayı pas yapamıyorlar

Takım müthiş oynardı şansız yenildiğimiz zaman Ersun Yanal istifa diye bağırılırdı şu şenol güneşe verilen değerin 10da 1 Ersuna verilse 5 yılda 2 kere şampiyon yapardı bu takımı

biltrabzon
Olca adin denilen sahsiyetsizin bu aksam eline bavulu verip göndermeyen adam degildir.Maalesef onun vurdum duymazligi ve defansa yardim etmemesi yüzündden serkan bugün perisan oldu.Yasin Öztekin ve olcan I VERIN ESKISEHIRE ALPERE KARSILIK TABI ALIRLARSA:

carolo
krabukun ilk golu ofsayt birde penaltimiz verilmedi iyikide verilmedi mazaallah kazansak yine herseyin ustu ortulecek

atomantcum
Evet paragözdür bu kadar rezillikten sonra bırakıp gitmeyen paragözdür.Cahil olan da sizin gibi şenol güneşsporculardır...

Cahilce diye onun icin diyorum zaten. Okudugunuzu anlamak bu kadar mi zor? Ben de senol gunesin istifa etmesi gerektigini soylemistim zaten. Sorun o degil. Istifa etmeme sebebini paraya bilmemneye baglamak cirkinliktir. Bu adam gecen sene birakicak diye tum taraftar desteklemedi mi, onu cagirmadi mi? Bu takimin butun sampiyonluklarinda olan, sonrasinda defalarca teknik direktorluge cagrilinca kosa kosa gelen adamdan bahsediyoruz. Trabzonsporun sembol isimlerinden en tepeye yazacagimiz adamdan bahsediyoruz. Siz ondan daha mi cok seviyorsunuz trabzonu nedir yani? Boyle sacma bir bakis acisi olabilir mi ya? Ben de taktik anlayisini begenmiyorum, beceriksizce buluyorum ama o yazdiklarinizla ne alakasi var? Senol Gunesi taniyan insan onun para pul derdinde olmayacagini bilir. Cok mu merakli her gun sizin gibilerden boyle iftiralar yemeye?

Turan AKYILDIZ

müstehak bize..o zamanlar yapmayın ersun hocayı yemeyin diye çok feryat figan ettim ben kendi adıma ama görüyoruz işte...sonuçlar ortada...

edimurphy_61
suçsuzum ben :) yapacağım birşey yoktu. finalleri geçemedim bütünlemelerde bize denk geldi nabiyim yani :)

Alın bunu :)

Serdar A
20.01.2013, 18:26

Gidenler kötü günleriyle değil iyi günleriyle hatırlanıyor haliyle .
Transfer başlığında Jaja muhabbeti , maç başlıklarında Ersun Yanal muhabbeti .

Biri de Yusuf, Abdulkadir , , birisi de Reşit Akçay demiyor , ona yanıyorum .

seyduna_efil

Sezonun içine edenler ise yönetim, teknik heyet ve takımı Avni Aker'de hakemlerin şamar oğlanı yapan taraftardır yani tüm camiadır. Sadece hoca değiştirirek hiç bir şey değişmeyecek, bunu yakında görücez zaten, hoca bu şartlarda daha duramaz.

Karabük'ün attığı ikinci gol penaltı,ofsayt olması imkansız..Üçüncü golu diyorsan onu da göbekli Serkan bozuyor...

Çüneyt Çakır'ın ilk gol dışında bizim açımızdan hatası yok..

Vitek'e yapılan bana göre penaltı değil,çalsaydı ağır karar olurdu..

Başarısızlığın örtmenin adı olmuş Şike Ve hakemler..

Geçiniz bu ayakları..

İlk önce topumuzu oynayalım,sonra hakemleri eleştirelim..

UĞUR DURTAŞ
utanıyorum...............

yenıldık dıye söylemıyorum

takımda tola ve onurun dısında butun oyuncuları takas yoluyla satacaksın.

alperımı ıstıyoruz ne ıstıyorlarsa vereceksın alanzınyı ıle colmanı buyrun alın dıyeceksın

senol oca bızlerı çok uzuyor çok

utanıyorum utanıyor

lıder yenılmış bjk berabare antalya yenılmıs bızım oyuna bak

olcan denen adamdan nefret etmeye basladım

Arif Timurcioğlu
Gelen 3 atıyor giden 3 atıyor.

DURAS
Kimi alacaktı ?
Ciddi soruyorum .

colmanı alcaktı. kimi alacaktı ki.. colmanla, emreyi alacaktı. hazırlık maçlarında ve kupa maçlarında ortada görünmeyen yasinle başlarsa oyuna böyle kafası bulanır.

Sefer A.

ben 1.siraya baaariiizz hakem hatalarina bile tepki göstermeyen topçulari, 2.siraya da sicagi sicagina o baariizz hatalara tepki göstermeyen taraftari koyarim, yöneticiler falan karsilasma sonrasi konusur tamam ama olayin aninda tepki göstermesi gerekenler tepki göstermiyorsa is isten geçtikten sonra baskanin falan konusmasi ve ya tehdit etmesi bile bi moka yaramaz, çünkü kimse ciddiye almaz, baskan ve yöneticiler takimin ve teknik heyetin yaptigi hatalari toplayamaz temizleyemez öyle kolay kolay........

Ali İhsan
Trabzonspor artik yeniden bir baslangic yapmalidir acik ve net.

Yönetim,senol günes ve futbolcular degismeli,tamamen yeniden yapilanmaliyiz.

Yönetim nisan ayi icin olagnüstü kongre karari almali,bu kacinilmaz.

Bence de artık tek çare bu!

Herkes bir suçlu buluyor ona yükleniyor, bence topyekün camia olarak bu şike sürecinin altında kaldık, bırakıldık.

Trabzonspor'un ağırlığını kaldıracak, dirayetli yeni bir başkan, yeni bir hoca (Reşit hoca olabilir) ve tasviye edilmiş, yeni bir kadro kurulmalı.

Yoksa sadece hoca gitsin, sadece başkan gitsin, şu futbolcu gitsinle olmaz.

t.gokce
sorun kadro olayı değil.bir takım üst üste 3 maçta yenilebilir.sonuçta futbol enterasan bir oyun.asıl önemli olan neden sistemsiz oynuyoruz ve takımda ruh yok buna bakmak lazım.haliyle sorun bu olunca gözler şenol hocaya çevriliyor.bende bir çok arkadaşıma katılıyorum burada en azindan teknik adam bazında küçük bir değişikliğe gidilmesi gerekli,ama bu isim ünal karaman olmamalı..

ilyskm
20.01.2013, 18:27
Bu takımdan bir b.k olmaz.
Şenol hoca takım mağlup sen oyuna daha fazla gol yemeyeyim diye sükutu alıyorson ama ne oluyor 3. Yüde yiyorsun... Senin hocalığın bu kadar ışte...

inadina61_08
Hala ersun yanal mı diyorsunuz yahu, biz akıllanmayacakmıyız, M.Reşit Akçay gelsin. Şenol hoca gidecekse. Ünal Karaman, Tolunay asla asla asla.

Sinan Ayaz
Ersun Yanal'ı özledim..

FC-ST-PAULI-61
Senol Günes Ligin en kötü Hocasidir bana göre.Yasin Öztekinde ligin en kötü Oyuncusu.
Serkan Balcida cok kötüydü.Saparada kötü.Bu Sezon Ligi 10.sirada bitiririz.

Mert'
Aykut bile Salih'i 11 e monte etti biz hala serkan gibilerle oynuyoruz

gabriel omar
Adamların o kadar eksiği var? Senin takımın merkezi yok. Giray - Bamba - Zokora + Colman ligin en az gol yiyen takımından sağ beki stoper oynatan takım olduk adamlar eksikbi sanki tam kadroyuz. Bu işin tercihler yanlış olsada ŞENOL HOCA İLE ALAKASI YOOK. YETENEKLİ OYUNCU SAYIMIZ AZ. Karabük'de kim bizde oynar diyene. Shelton Ahmet İlhan İlhan Parlak hepsi bizim forvetlerden daha iyi.

E aldırsın birader.Takım kurmak taraftarın işi değil ya,kuramıyorsa ,kurduramıyorsa o mevkiyi niye işgal ediyor ?

gudoz81
20.01.2013, 18:28
Kimi alacaktı ?
Ciddi soruyorum .

soner

demirel
Bunu unutturmak icin bir Alper Potuk haberi bekliyorum

Batuhan
Tolunay Kafkas?

eraytaskin61
20.01.2013, 18:29
bu sene gitti artık bunu unutun ne yapılabilir buna bakılmalı
m.reşit akçay ve güvendiği adamları gelmeli
bu seneyi tecrübe senesi olarak destek veririz yoksa bu senede gidecek seneyede..

Turan AKYILDIZ
Takım müthiş oynardı şansız yenildiğimiz zaman Ersun Yanal istifa diye bağırılırdı şu şenol güneşe verilen değerin 10da 1 Ersuna verilse 5 yılda 2 kere şampiyon yapardı bu takımı

ben kendi adıma hiç bir zaman yenilgiye bakmam...her takım yener yenilir ama belli bir sistemi olur...izleyince insan anlar bu takımdan bir şey beklenir diye ama şimdi ne görüyoruz koca bir hiç...yahu 4 korner 3 de yandan faul kazandık yapılan ortalara bakın anlayın ne halde olduğumuzu...2 tane kule gibi adamımız var beğenir ya dda beğenmezsiniz ama bu adamlara adamakılı bir top ortalanmaz mı ya bunca maçtır...ne kornerleri bir sistemlekulanıyoruz ne faulleri...duran top kullanımımız sıfıra sıfır elde var sıfır...sıfırı geçtim tam bi komedilik durum...taç atmayı bile beceremiyoruz yahu...

DJTT
şimdi oyunun ikinci sahnesi.
suni bir transfer gündemi yaratılır, inandırılıcılığının artması için fotoğraf dahi çektirilebilir.
1 hafta taraftar bu gündemle oyalanır.
haftasonu elazığ ite kaka (belki) yenilir.
önümüzdeki maçlara bakarız...

Aynen! Yönetimde aynen devam eder hiç birşey olmamış gibi.

Sefa Murat Dokuz
Sapara' nın çıkması çok doğruydu. Defansif katkısı 0 ne geriden gelip top aldı ne ileri olumlu tek hareketi var. Ölü gibi. Aykut'u koyması guardı düşmüş orta sahaya direnç katmaktı tutmadı. Alanzinho ön libero gibi oynuyordu onu öne çıkarmayı planladı da Alandan bir halt olmaz.

Serdar A
Yasin >>> Emre G.

Olmadı Colman.

Colman ? . :D:D:D

Hala gülüyorum .

:)

asilhamsi

Biri de Yusuf , birisi de Raşit Akçay demiyor , ona yanıyorum .

cok diyoruz kardes te dedigimizle kalıyoruz

50 defa yazdık belkide

goksu,gokhan alsan,jebrin,yusuf,sercan hatta ofedeu,emrullah bu takımda banko oynar

ogulcan oynar,abdullah oynar

ama oynatacak yurek nerede

Tuğrul
Bu zeminin, sahanın sorumlusu da taraftar.

Bu patates tarlasını andıran sahanın yıllardır böyle. ŞL maçlarında düzelttirdiler. Sonra yine bozuldu.

Gel bir de Bursa'nın sahasına bakın. Adamın elinde gizli formül mü var da zemin bu kadar iyi olabiliyor.

Yahu staddan sorumlu adamın yan gelip yatıyorsa sen de buna gözyumuyorsan kötü futbolun sorumluluğunu başkalarına atamazsın.

İstifa

Alika87
Karabük'ün attığı ikinci gol penaltı,ofsayt olması imkansız..Üçüncü golu diyorsan onu da göbekli Serkan bozuyor...

Geçiniz bu ayakları..

hediye ettigi penaltiya ne diyorsun??? skoru 1-1 ettikten sonra, oyun kontrolünü ele gecirdikten sonra, uyduruk bir penalti caliyorsa hakem, ne yapacaksin??

gudoz81
Çüneyt Çakır bu gün gol yollarında çok etkili .
Adam markajı şart .

şunun ağzına bi yumruk vuran adam çıkmıyor ya ben ona yanıyorum...

Ali İhsan
20.01.2013, 18:30

Geçiniz bu ayakları..

Orada benim cevap verdiğim mesajda onların golünü saymadı denkledi yazıyordu ona cevap verdim, o pozisyon zaten ofsayttı. Yani ofsayt olan pozisyonda gol verip sonra ofsayt olan pozisyonda bu sefer saymayınca hatayı telafi etmiş olmuyorsunuz.

Başarısızlık falan örtülmüyor, zaten ortada bir sorun var ki bu hakemler rahatça bizi ezebiliyorlar, sahaya kazanmaya çıkmış bir oyuncu grubu o golü o penaltıyı hakeme yedirirdi.

Ama bu da bize yapılan haksızlıkları dillendirmemi engellemiyor.

lazibere
Takım bitik bitik..

arifberkay
Cahilce diye onun icin diyorum zaten. Okudugunuzu anlamak bu kadar mi zor? Ben de senol gunesin istifa etmesi gerektigini soylemistim zaten. Sorun o degil. Istifa etmeme sebebini paraya bilmemneye baglamak cirkinliktir. Bu adam gecen sene birakicak diye tum taraftar desteklemedi mi, onu cagirmadi mi? Bu takimin butun sampiyonluklarinda olan, sonrasinda defalarca teknik direktorluge cagrilinca kosa kosa gelen adamdan bahsediyoruz. Trabzonsporun sembol isimlerinden en tepeye yazacagimiz adamdan bahsediyoruz. Siz ondan daha mi cok seviyorsunuz trabzonu nedir yani? Boyle sacma bir bakis acisi olabilir mi ya? Ben de taktik anlayisini begenmiyorum, beceriksizce buluyorum ama o yazdiklarinizla ne alakasi var? Senol Gunesi taniyan insan onun para pul derdinde olmayacagini bilir. Cok mu merakli her gun sizin gibilerden boyle iftiralar yemeye?

biz de mecbur degiliz bize yaptigi bu eziyete defolsun gitsin efsane olarak kalsin

Ugur Kurucelik
bu kadar olumsuzluklara rağmen sevindiğim bir olay var, serkan haftaya yok bir daha olmasında zaten. Tamam bütün takım kötüydü ama bu adam kötü bile değil. Zekinin Göksunun suçu günahı ne?

kudu_61
20.01.2013, 18:31
U-17 den oguzhan acarı 1461 den sercan yusuf goksuyu alın senolun yerine mesudu alın baska bisey ıstemem

İskender YILMAZ
Ölmüşüz, ağlayanımız da var, sorun yok yani.

Devam Şenol Güneş, devam..

alper*
Ne hakemi ya :)

Joacivil
Karabükspor karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyette, hakem kararlarının büyük önemi olmasına rağmen Şenol Güneş faturayı kötü zemine kesti. Ayrıca hakem kararları ile ilgili konuşmadı.

Sinan Ayaz
şenol bey zeminimi beğenmemiş sanki karabükte oynadık Allahım sabır ver yaa

Sefer A.

ben Abdülkadir diyorum, biraz da Yusuf diyorum, ama yine de Jajà'yi da ekliyorum :)

ben de pek kimsenin Abdülkadir dememesine yaniyorum agabey....

Jebrin'i de utunmayayim

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2013, 18:32
Şimdi kupayı alıp, ligi yine karambole getirecekler

Sefa Murat Dokuz
E aldırsın birader.Takım kurmak taraftarın işi değil ya,kuramıyorsa ,kurduramıyorsa o mevkiyi niye işgal ediyor ?

Yönetim başka biri gelirde transfer talep eder diye tırsıyor. ŞenolHocada mail konuda bildilendirilmiş ve transfer yapamayıza ikna edilmiş olmalı. Şenol Hoca hayatında hiç isyancı bir çıkış yapmadı. Kendisine ihtiyacın varsa alalım dense onun da talebi olur. Yönetim kadro yeterli derken Şenol Hocadan aykırı çıkış beklemem zaten.

zx61
Gecen gün ankarada bir sürü renktaşımızı gorduydum merkezde..sevinmistim..megersem tayyip ve bayraktarın duzenledigi etkinlige gitmisler..eylem yapsan hicbiri gelmez ama!!! Buun kadın ve cocukların olmasıda cok kotu oldu ne tepki verebiliyorlar ne destek..Gercek taraftar olsa suan tesislerdeydi..ankaraya gelse takımı havaalanında oyle bir karsılardım ki!!

gudoz81
evet kötü oynadık. çünkü her maça beraberlik kadrosu ve taktiğiyla çıkıyoruz.
ama bu hakem bile diyemeyeceğimiz kişiliksizi haklı çıkarmaz.

alper*
soner
Soner o sırada Digiturk'ten maçı izliyordu ama :)

ALDENİRO
Tolunay Kafkas?

kesinlikle.

gece_bekcisi
;1918881459']Allah aşkına zemin bozuktu kaybettik ne demek karabük sanki başka sahada oynuyordu büyük takımın bulduğu bahanelere bak

Aslında bende bunu okuduktan sonra Şenol Hoca ne demeye çalışıyor diye düşündüm.Çünkü T.Direktör'ün bunlara önlem alması rakibi ısırması lazım.Her maçta Janko'yu 80.Dakiaka'da alıp eksik demekle olmuyor.Artık Felsefe'yi bırak.Takımın vizyonu yok Kardeşim...Neye oynuyoruyz onu bile bilmiyourz.Şampiyonluğa'mı kupaya'mı.

asilhamsi
arkadas zeminde senin,kadroda senin,taraftarda senin...

Bize tasın altına elini sokacak mangal gibi yurekli bir adam lazım en basta

Tam olarak Mustafa Resit hocadan bahsediyorum

Sonrada tekmeye kafa sokan,topu yiyecek gibi saldıran ac oyuncular lazım

1461 deki oyunculardan bahsediyorum

seyduna_efil
hediye ettigi penaltiya ne diyorsun??? skoru 1-1 ettikten sonra, oyun kontrolünü ele gecirdikten sonra, uyduruk bir penalti caliyorsa hakem, ne yapacaksin??

Penaltıya uyduruk penaltı diyorsa tartışacak bir şey yok..

Serkan efendi kabadıyı gibi eli kolu açık topa müdahale etsin,sonra Çüneyt Çakır suçlu olsun..

Maçın net skoru 4-1 olmalıydı,sağolsun Çüneyt Çakır bir golllerini vermedi..

Geç bunları geç..

güneyli
Hala ersun yanal mı diyorsunuz yahu, biz akıllanmayacakmıyız, M.Reşit Akçay gelsin. Şenol hoca gidecekse. Ünal Karaman, Tolunay asla asla asla.

o değilde samet aybabanın gelme durumu vardı.Trabzon ayaklanmıştı.Asla olmaz felan diye.Genç futbolcuların cirit attığı Trabzon ve çevresinden samet hocanın taş gibi bir takım çıkaracağını düşünüyordum ..Hemşericilik olur diye sesimizde çıkmadı..Bugünden iyi olacağına eminim.m reşit akçay hocamda idealleri olan biri.Trabzonun derin kısmı izin verirmi ki acep.

Bud Spencer
Ahmet Ilhan'a imza attiralim hemen

hazir olmayan + sarhos bir Jajà, bizim topçularin hepisinden daha hazirdir

ahmet ilhani sanirim bir milyon kez transfer basligina yazdim yemedigim laf kalmadi
dalga gecildim
bugün insallah herkes ne kadar kaliteli adam oldugunu görmüstür!

Erbay
20.01.2013, 18:33
Muhteşem Yüzyıldaki ninjaları çağırın beni götürsünler dayanacak gücüm kalmadı :(

ibrahim

Abi yirtiyoruz her gün bi taraflarimizi. Anlatamadik kimseye...

FC-ST-PAULI-61
Senol Günes artik komik olmaya basladi yeter artik yerine Tolunay gelmeli.
Takimda Teknik Direktör olmazsa daha kötü oynayamaz.Antrenmalarda hicbirsey yapmiyorlar galiba.
Bari duran Top calisin ozaman.Takimda hicbirsey yok.A dan Z ye kadar sifir.

gabriel omar
Mustafa Reşit Akçay.Başka hiç bir isim,hiç bir alternatifi kabul etmem.Yarından tezi yok Şenol hoca yanına Ünalı da katıp gitmeli.Her şeyin de bir haddi var.

bahadır2561
Hahahhahaa 18 mac yaptik hep zemin kotuydu
Bu zemin kim beyler hep onun yuzunden yeniliyoruz

Sinan Ayaz
ben şenola vizyonsuz diyorum boşuna söylemiyorum insan kendi sahasına sallarmı arkadas işin ne millet 1 günde zemin değiştiriyor bizim devre arasından dönmüş 1 aydır maç oynanmıyor zemini eleştiriyor Allah aşkına bırak git yaa bıktık artık

polatmu
serkan balcı her haliyle zarar arkadaş en centilmen takımdık gitti kırmızı gördü bazıları gülecek ama bunda bile zarar verdi herifçioğlu....

birde burada serkana laf söyletmeyenler vardı vay kaptanmış vuyyy bilmem neymiş serkan f...offffffffffffffffffffff bu takımda görmek istemiyorum seni....

serkan
halil
yasin
henrike
yürüyün yol alın laaa

t.gokce
20.01.2013, 18:34
ben Abdülkadir diyorum, biraz da Yusuf diyorum, ama yine de Jajà'yi da ekliyorum :)

ben de pek kimsenin Abdülkadir dememesine yaniyorum agabey....

hangi oyuncuyu getirirsen getir ,istersen messiyi getir bir hiç olur bizim takımda..

lazibere
Takım ilk 12 ye girer diyen kaç kişi var acaba burda:)))))

seyduna_efil
Hakemi eleştirin ama çıkıpta hakem yüzünden yenildik demeyin..

Yenilmemizde ki faktör apaçık ortada..

inadina61_08
zeminin iyi olduğu zamanıda biliyoruz, karabük başka zeminde mi oynadı, 4 kere geldi 3 gol attı, cüneyt yardım etti, oyuncular koyun saydı, serkan o kilolarla oynadı, emerson topçumu, aykut kurtarıcımı? emre kadrodamı, colman saçları uzadımı? takım da hala 12 yabancı varmı, en faydalısı gitsin diye gözünün içine baktığın alanzinho ile vitek olmuşmu... Oturup ağlamaya gerek yok, futboldan anlamayan yönetimdeki ve Teknik ekiptekileri gönderirsin biter, izleme kömitesinin de izleyenin de fişini çekmeyenler bizi burada yazdırır, ağlatı, üzer. Yazıklar olsun, 24 puan Allah'tan korkun

hakan yesilyurt

takım ruhsuz oynuyor..takımın ruhsuzluğunu..hakeme kesiyorsunuz hemen..serkan dallaması ceza sahasında sanki voleybol oynuyor..hakem doğru penaltı verdi..

bizimde penaltı beklediğimiz pozisyonda devam kararı doğruydu

Sefa Murat Dokuz
20.01.2013, 18:35
ben şenola vizyonsuz diyorum boşuna söylemiyorum insan kendi sahasına sallarmı arkadas işin ne millet 1 günde zemin değiştiriyor bizim devre arasından dönmüş 1 aydır maç oynanmıyor zemini eleştiriyor Allah aşkına bırak git yaa bıktık artık

Senin 3 Katı yaşında adama Şenol demen çok hoşuma gitti!

Sinan Ayaz
biri şenol beye söylesin karabüğün 3. golu 10 pas yapılarak atıldı o bozuk zeminde..

SALDIRAY
Karabük 3-1 e iyi alıştı. Biz zaten diğer rakiplerimiz puan kaybettiğinde kazansak dişimi kıracağım.

lazibere
Takımın kaptanı kim??

Tolga? Ne dedi, biz takım falan değiliz, ötesine gerek yok

Kaptanlar dahil kım yetkiliyse bıraksınlar görevlerini

Emirhan Makul
Maçı kaybetmemizin sebebi futbolcular mı teknik ekip mi ?

Bence teknik ekip.

gudoz81
Soner o sırada Digiturk'ten maçı izliyordu ama :)

bu da benim kabahatim değil ya :)

edimurphy_61
Şenol Güneş Ligte alınan sonuclar nedenıyle istifa edeceğini sanmıyorum. Çünkü kupa var kupada üst tur garanti fakat yarı fınalde elenırsek istafası söz konus olabilir.

zafer6161
20.01.2013, 18:36
karabüğe verilen penaltı eğer bize verilmeseydi,şuanda forum neden penaltımız verilmedi diye yıkılırdı...

biraz objektif olalım...

Sefer A.
ahmet ilhani sanirim bir milyon kez transfer basligina yazdim yemedigim laf kalmadi
dalga gecildim
bugün insallah herkes ne kadar kaliteli adam oldugunu görmüstür!

Yasin'den iyidir en azindan, gerçi Yasin de solda oynasa belki bir seyler gösterecek ama hoca ille de sag tarafa skistiracak onu, sonra da etkisiz kaliyor diye elestiriyoruz e ne yapsin saçma sapan mevkiilerde ?

gabriel omar
Yönetim başka biri gelirde transfer talep eder diye tırsıyor. ŞenolHocada mail konuda bildilendirilmiş ve transfer yapamayıza ikna edilmiş olmalı. Şenol Hoca hayatında hiç isyancı bir çıkış yapmadı. Kendisine ihtiyacın varsa alalım dense onun da talebi olur. Yönetim kadro yeterli derken Şenol Hocadan aykırı çıkış beklemem zaten.

Ben buna inanmıyorum renktaşım.Yapacak,yapmalı ,eğer yapmazsa işte böyle başarısızlığın en büyük sorumlusu olur.

Geçen sezon bu takım 20 milyonun üstünde transfer harcaması yaptı,Şenol hoca bu transferlere karışmadıysa,ses çıkarmadıysa,bu paranın doğru kullanılmasını sağlamadıysa,en az diğerleri kadar ihanet içerisindedir benim için.

Yahu kadro kalitesini de geçtim ne olursa olsun bu kadro bu kadar da kötü oynayamaz.Yahu hırs ,istek yok adamlarda,hadi kadro kötü,hadi oyuncular yetersiz ama sen bu adamları daha maça motive bile edemiyorsan senin teknik direktör olmanın anlamı ne ?

Kesinlikle Şenol hoca bir an önce istifa etmelidir.

Kaan
Sezon sonu kesinlikle ve kesinlikle Mustafa Reşit Akçay diyorum.

Zaten seneye Süper Lig takımı yönetmek istediğini açıklamıştı, daha iyi bir fırsat olamaz.

SADECETRABZON61
Hakemlere Filan sucu Atmayın Bizden bi cacık Olmaz. Lig bitmiştir kupayı alırsak alırız bu sene böyle idare edilir.

61_Hasan_69
Gelecek sezon takımda umarım M.Reşit Akçay ve ögrencileri olur.

odyseuys
20.01.2013, 18:37
istifa diyenler var.
kadro dışı isteyenler de.
yönetim de gitsin.

e kim gelecek, kim devralır bu enkazı? kim o kadar çok seviyor ki ?
en çok sevdiklerimiz, en çok sevenleri değil bu takımın.
"müthiş pas , harika orta, mükemmel gol" 1461:0 FB:1

sahaya yabancı madde atmayınız !
yabancı fazlalığı var, çıkaramıyoruz elden bir yol bulup.
sahada yerli oyuncu sayısı az !
olan da kalitesiz zaten ...

hiç bu kadar çözümsüz çaresiz kaldık mı ben pek hatırlamıyorum. sıcağıyla belki.

ama birşey yapmalı. kabullenmemeli. kabullenirsek biteriz. kabullenmediğimiz için bitiremediler.
birşey yapmalı ama ne?
ben bulamadım.
sıcağıyla belki...

Erbay
Edep yahu edep.

MDanışmaz
Şampiyon takımın 4.stoperi şimdi 1. stoper olarak kullanılıyor kadro kalitesi her geçen gün aşağıya doğru iniyor ve inmeye devam edecek..

eraytaskin61
20.01.2013, 18:38
peste yenilip kol bozuktu diyen uyuz tipler gibi

hyasin61
Yeni bir yapılanma olacaksa ve bu genclerle olacaksa o zaman en ıyı ısım tolunay kafkas

Furkan EMRE
Şimdi kupayı alıp, ligi yine karambole getirecekler

Kesinlikle katılıyorum.

hakan yesilyurt
ben bu takımda TRABZONSPOR ruhuyla oynamak isteyen futbolcuları görmek istiyorum..spor yapıyorum diye oynayan futbolcuları değil..

zx61
Bizde taraftar yok ..suan tr kupasının umrumuzda olmadığını nasıl iletecez yonetime bilemiyorum..tr kupası ne ya dandik antalyanın bile hedefi degil lige asılıyo adamlar..

artvints
20.01.2013, 18:39
ofsayt olmayan pozisyona ofsayt verebilirsin, baktığında önde görürsün kaldırırsın bayrağı.ama ofsayt olan pozisyona ofsayt vermemek (yediğimiz goldeki gibi özellikle) işgüzarlıktır.olmayan bişeyi olmuş göstermektir ve bunun bi cezası yaptırımı olmalıdır.ayrıca verilmeyen penaltıda arkadan çekmeyi görmesi gereken kişiydi ama hiç karışmadı.ayıptır.

Onur Akyüz
20.01.2013, 18:39
Bizim oynadığımız zemin kötü de Karabük başka bi zeminde mi oynadı?

Dersin çok klas topçularımız var da kötü zeminde oynayamıyorlar, madem zeminin bozuk ve senin takımın bundan etkileniyor devre arası 1 ay yatmaz o zemini yenilettirirdin!

Sezon boyunca iyi zeminlerde futbol şov yaptık sanki ya sabır!

-fırtına-
20.01.2013, 18:40
İlkokula giderken ödev yapmazdık, öğretmen niye ödevini yapmadın diye soruncada "sular akmıyordu", "elektrikler kesikti" gibi bahaneler söylerdik...
Şenol hocanın bahaneleride onlardan farksız.
Rakibin sahası kötü olsa HADİ anlayacağımda; bizim sahaya kabahat buluyor birde...
Ayrıca boşuna kimse yönetime sallamasın burdan. "kadromuz yeterli" diyenlerden daha mı iyi biliyorsunuz siz futbolu(!)

gudoz81
biz neden hücum futbolu oynamıyoruz.
defansif kadrolarla bu kadar oluyor.
birde hücum takımı deneyelim ne olur

lazibere
Gençlerin golcusunu izlediniz mi? Yeni aldıkları adam geldi ve 4 gol attı ve bir tanesini de kendi kalesine attılar ama adam gene ordaydı..

Buyrun onlarda alıyorlar, Bizim bütün yabancılarımızın toplamı 4 gol attı mı sezon boyunca bir bakmak lazım:))

Semih AYDIN
4 maçtır yenemiyoruz offffffffffffffffff of

zafer6161
Trabzonspor 1967 ‏@trabzonspr1967
KAVGA BÜYÜDÜ VE YUMRUKLAŞMAYA KADAR GİTTİ,,,ARA CANER ÇUVALCIOĞLU VE GÜVENLİK GÜÇLERİ GİREREK TARAFTARI UZAKLAŞTIRDILAR"

SON DAKİKA.....ŞENOL GÜNEŞ TARAFTARLA KAVGA ETTİ.......

doğrumu bu

İskender YILMAZ
20.01.2013, 18:41
'Öte yandan' bu Ahmet İlhan hakikaten çok sıradışı bir futbolcu. Bugün hiç sırıtmadan EPL'de rahat oynayabilecek oyun tarzına, temposuna, sürata sahip.

Çok çok iyi oyuncu.

polatmu
20.01.2013, 18:41
Gençlerin golcusunu izlediniz mi? Yeni aldıkları adam geldi ve 4 gol attı ve bir tanesini de kendi kalesine attılar ama adam gene ordaydı..

Buyrun onlarda alıyorlar, Bizim bütün yabancılarımızın toplamı 4 gol attı mı sezon boyunca bir bakmak lazım:))

burada bir arkadaşın avatarı çok yırtındı alınsın diye ama nerede.....

kiralıkmış fb gs kapar bize yedirirler mi??? kadro yederli

ALDENİRO
20.01.2013, 18:42
KAVGA BÜYÜDÜ VE YUMRUKLAŞMAYA KADAR GİTTİ,,,ARA CANER ÇUVALCIOĞLU VE GÜVENLİK GÜÇLERİ GİREREK TARAFTARI UZAKLAŞTIRDILAR"

SON DAKİKA.....ŞENOL GÜNEŞ TARAFTARLA KAVGA ETTİ.......

doğrumu bu

inşallaaaaaaaaaaah.

hakan yesilyurt
benim anlamadığım beyler..yardımcı olun lütfenn..

devre arası kampında 2 tane hazırlık maçı yapıldı..2 tane de kupa maçı yapıldı..bu kadroların hiç birinde YASİN 18 kişilik kadroda yokken...bugun ne oldu da ilk 11 de başladı..hoca devre arası dinlendirdi mi acaba??

exelans_25
ya bi takımın hiç mi ne oynadığı belli olmaz rezil ettiniz bizi rezil

Batuhan
20.01.2013, 18:43
Şunu da gördük ki; Bambaspor defansı > Trabzonspor defansı

Canberk
İkili tartışmalara girmekten vazgeçelim lütfen.

Yunus Emre SEYHAN
inşallaaaaaaaaaaah.

Kaçıncı yüzyıldayız ?.....

cehalete bak..

yazık.

polatmu

devre arası kampında 2 tane hazırlık maçı yapıldı..2 tane de kupa maçı yapıldı..bu kadroların hiç birinde YASİN 18 kişilik kadroda yokken...bugun ne oldu da ilk 11 de başladı..hoca devre arası dinlendirdi mi acaba??

çok doğru tespit bu ne laubalilik....

FC-ST-PAULI-61
Biz Takim halinda oynamiyoruz zaten hayatimda bukadar sacma oynayan bir Takim görmedim.
Senol Günes ne yapiyor ?

t.gokce
Mustafa Reşit Akçay.Başka hiç bir isim,hiç bir alternatifi kabul etmem.Yarından tezi yok Şenol hoca yanına Ünalı da katıp gitmeli.Her şeyin de bir haddi var.

şahsi kanaatim imkansız biliyorum ama getirilebiliyorsa lucesku,aksi halde bu takıma başarıya aç türk hocalar var ülkemizde.mesela ertuğrul sağlam,yılmaz vural,hikmet karaman,ersun yanal,gerçi bir ara bizde çalışsada yılmaz vural ve hikmet karaman değilmi bana verin büyük takımlardan birini şampiyon yapayım diyen.kim ne derse desin ersul yanal iyi hoca,ertuğrul sağlamı tartışmıyorum bile..

Ömer1967
Bırakın Allah aşkına şenolun şu zamana kadar beğenip şu oyuncuyu alın dediği bir oyuncu göremedim olsa bile senin istediğin takımı oluşturmayan bir yönetimimn takımında niye duruyorsun yönetim zaten suçlu ama bu takımda görevine devam eden Şenol da o kadar suçludur.

Kaan
inşallaaaaaaaaaaah.

Ayıp, 35 yaşında adamsınız bir de...

Fatih
inşallaaaaaaaaaaah.

O kadar da değil yahu Şenol Hoca'ya saldırmak şerefsizliktir.

nakzo
Bu senol denen herif ruh hastasi arkadas harbiden ruh hastasi adamin yorumlarina bak taraftar olarak kavgayi birakip bu takimi bu sene nasil ligde tutariz acil onu tartisalim senol denen sarlatan takimimizi kume dusurecek vallahi kume dusurecek

inadina61_08
20.01.2013, 18:44
he birde zokora var, bamba var, Allah aşkına iki adamında afrikaya gideceğini hiç mi düşünmezsin,
Hadi onu geçtim 1461 den oyuncuyu niye aldın kenarda otursun diye mi? madem oynatmayacaksın bari kalsaydı da fener maçında sivas maçında oynasaydı, belki şimdi 1461 in 4 puanı olurdu belki de sıfır ama olurdu birşeyler kenarda oturmazdı. Hocaya çok kızgınım, hakem hatası falan facia ama 3 atsaydık 4 yerdik çünkü o kıvılcım hiç olmadı.

biltrabzon
Mesut Bakkal in yaninda Senol Günes hocalik yapiyorsa,bu iste bir terslik var demektir.Adam gittigi her takima heyecan ve olumlu futbol katiyor.Bizimkiside iyi takimi aliyor mahalle takimina ceviriyor ve hala bu adamdan ziyade kadroya yönetime sallayanlar var.Sunu kafaniza sokun bu sisteme(sistem falan yok ortada)Messi yi getirin ,dersinizki Messi nin cakmasini bize yutturdular.Yeniden yapilanma adina Senol Günes in görevine hemen son verilmeli.Vizyonu olmayan bir adamla bu takim 1 mac kazanir 3 mac yenilir.Korkarim takimi düsürecek,ey yönetim yol yakinken bu adami kovun,ilerleyen haftalarda daha kötü günler bekliyor bizi.

lazibere
Trabzonspor'un orta sahada önemli oyuncuları vardı öncelikle onları durdurmamız gerekiyordu. Hücum gücü yüksek oyuncular ama bunu kırarsak savunma zaaflarından Ahmet İlhan'la yararlanacağımızı düşünüyorduk, öyle de oldu. Çok eksiğimiz var ama sistemi çalışıyoruz. Çocukları tebrik ediyorum. Hak ettiğimiz bir galibiyetti. 3-1'e alıştılar. Maçtan önce de 'Bir avuç geldik ama umutluyum' dedim. Antrenmanlardaki sinerji hakikaten olumluydu. Ahmet İlhan'ın gol atmasına sevindim, daha da kendine geldi. İyi başlangıç yaptık, inşallah devam ederiz."

Maç öncesi skoru tahtaya yazdığı bilgisinin alındığı söylenen Bakkal, "Takım ısınmaya gitmişti, 3-1 kazanacağız dedim. İçime doğdu."

Adam ne dediyse yaptı, Bunun lami cimi yok. Görünen köy kılavuz istemiyor.. 5 yaşındakı yeğenim de karabuk bizi 3-1 yener demişti:)))

polatmu
zokorada büyük topçu arkadaş onu da anlamış olalım artık... bamba zokora takımın yarısı

Kemal Öztel
20.01.2013, 18:45
Öncelikle şunu belirtmek isterimki bana gore ne olursa olsun ŞENOL HOCAMIZIN kalitesi belirtilen isimlerle kıyaslanamaz...
Maça gelicek olursak hocamızın dediği gibi 'galibiyet alırsın,maglup olursun,şampiyonluklar kazanır kaybedersin' hiç önemli değil benim üzüldügum konu dk.90 spiker şöyle söylüyor ;
-Evet simdi sağ kanattan tehlikeli geliyor karabukspor trabzonspor iyi kapandı.
???
Bu sezon şöyle bir oyun sistemimiz var takım ilk 15 dk. iyi gider ardından oyundan düşer yenikse bastırır atarsa yine durur.Bizde bunu eleştirdik niye dedik takım oyunun bütününde aynı oyunu sergiliyemiyor bugun sergiledik takım galipkende maglupkende aynı oyunu oynadik hiç hucum yapamadık bu pozitif bir olay mı negatif bir olay mı sizin takdirinize kalmış....
Son olarak bana göre Aykut Akgun bugun hiç bir super lig takiminda oyna yamaz haa unutmadan soyleyeyim bu yıl korudugumuz tek istatistik belkide bu sezon ligde lehimize hic penaltı çalınmadı...
Yukarıdaki örneklerde de belirttigim gibi
ISTIKRAR ONEMLI herhalde yonetimde bunun icin transfer yapmadı bu isten iyi anlıyolar sanki biz lider degilde 8.yiz bunun için mi transfer yapicaz hem devre arası transfer yaramaz sene sonu kampa yetismez bu oyuncularla da bu lig bitmez...

Royal Heart
Kavga mavga yakismaz bize. Herkes dogru düzgün oturup kendi elestirisini yapmali ve dogru kararlar alinmali.

Hamza Öztürk
size önemli formül: Mac bittikden sonra bi saat boyunca yorum yazmamaya calisin. böylece sinir hafif azaliyor ve ceza yeme olasiligi minimuma düsüyor. bu sekilde sigarayi biraktim dermisim

Beypba
son 5 maçta, maç başlamadan önce kadrolar açıklandığında şöyle bir hissiyat oluşuyor bende,ya şenol hoca ne yapmaya çalısıyorsun anlayamıyorum,yani teknik ekip kafa kafaya veripte bu maçı nasıl kazanırız deyilde bu maçı nasıl kazanamayız tehlikeye sokarız şeklinde bir hissiyat bu hissiyatım oyuncu deyişiklerindede devam ediyor,keza maç sonlarındaki konuşmalarındada devam ediyor,cok sevdiğim şenol hocamın bence artık iyi bir tatile ve piskolojik desteğe ihtiyacı var...yönetiminde sadri şenerin tuncay bekiroğlu haric hepsini istifaya davet etmesi gerekir, şenol hocayı yanlız bıraktılar,tekbildikleri gadromuz yederli ve fenerbahçeyi eleştirmek...lig bir savaşş bu şavaşı kaldıracak yöneticiler lazım,trabzonda kalıp nihat ustada tesislerlede grill partilerine iştirak etmekle olmuyor yöneticilik, mahkmelerde,kamplarda destek olmak oluyor,Hepsi istifa etsinnnnnnnnnnnnnn.BEZDİM ARTIK!

hakan yesilyurt

beyler açıklama bekliyorum.. biri bana bunu açıklasın lütfen

eraytaskin61
takımın en özverili topçularından biri alanzinho adam kıçını yırtıyor adamı göndermeye çalışıyosun al işte o da artık ruhsuz..

Fatih
:D

Bana değil , foruma saygı göstereceksin güzel kardeşim .

Teknik bir soru sordum işin doğrusu güzelde bir cevap bekliyor-dum .
Gelen karşılıklara bak .
Forumu duygusal ergenler sarmış .
Eskiden böyle değildi burası .

Teknoloji çağındayız Serdar.

Mustafa K. Demirbaş
o bayrak senin....

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553584_131754426989448_1020933427_n.jpg

gabriel omar
20.01.2013, 18:48
şahsi kanaatim imkansız biliyorum ama getirilebiliyorsa lucesku,aksi halde bu takıma başarıya aç türk hocalar var ülkemizde.mesela ertuğrul sağlam,yılmaz vural,hikmet karaman,ersun yanal,gerçi bir ara bizde çalışsada yılmaz vural ve hikmet karaman değilmi bana verin büyük takımlardan birini şampiyon yapayım diyen.kim ne derse desin ersul yanal iyi hoca,ertuğrul sağlamı tartışmıyorum bile..

Luceskuyu biz değil ,Türkiyeden hiç bir takım getiremez.

E Mustafa hocadan daha başarıya aç,daha istekli adam var mı da başkalarını sayıyosunuz ?Hikmet,Yılmaz,kimdir bu adamlar Mustafa hoca dururken Trabzonsporun başına geçecekler.

Tek aday Mustafa Reşit Akçay.Tam yetki,tam sorumlulukla.

Mert'
'Severek ayrılalım' diye bi laf var böyle olması lazım artık tadında bırakması lazım hocanın.

Fatih
İkili tartışmalara girmemeye özen gösterelim arkadaşlar.

Emirhan Makul
Rica etsem tartışmaz mısınız, olabilir misiniz sinirlerinize hakim, hakaret etmeyebilir misiniz forumun sayfalarına.

İskender YILMAZ
Forumda elini sallasan boş adama çarpar oldu hakikaten. Şenol Güneş'e saldırı haberine adam çıkıyor 'İnşallah doğrudur.' diyor. Ne denir ki şimdi bu herife? Futbol mu konuşulur Şenol Güneş'e yapılan saldırı olasılığı mı? Var git.

ALDENİRO
Kaçıncı yüzyıldayız ?.....

cehalete bak..

yazık.

bana değil, beni böyle düşündürtten şenolunuza söyleyin bu lafları...

gabriel omar
20.01.2013, 18:49
Rica etsem tartışmaz mısınız, olabilir misiniz sinirlerinize hakim, hakaret etmeyebilir misiniz forumun sayfalarına.

Dokunabilir misiniz gözyaşlarıma ellerinizle :D

Canberk
20.01.2013, 18:51

Bu adam beni öldürüyor ya :rolleyes:

şenol.08.borçkalı
bu takım iyi diyenler , futbolun f sinden anlamıyor.

eraytaskin61
tarihimizin en maliyetli takımı ve en rezil takımı fazla söze gerek yok kimyasını bozdunuz takımın 12 yabancı nedir toplayın trabzonluları

hakan yesilyurt

bu takıma şu anda iyi diyen yoktur herhalde.. hepsi ruhsuz..

Beypba
20.01.2013, 18:52
beyler bence kendi kendinizi hiç yıpratmayın aslında 3 aşşaı 5 yukarı aynı şeylerden yakınıyoruz,boşverin bu sezonu eğer bu yöneticiler futnolcular teknik heyet bizi biraz anlasaydı bu hallere düşmezdik..hayayı kendimizde aramayalım artık,,bence gayriciddi olan onlar...üzmeyelim birbirmizi :(

polatmu

başkan bilgisayara koyup şamp yapıyor.... bu sezon bitti nasıl olacak

DURAS
maçın yıldızı anketi tam da bugün açılmalı... bizi bu hale düşürenler kimler seçmeliyiz. şaka gelecek ama silkelenmezsek küme düşeriz...

Yiğit Gayretli
20.01.2013, 18:53
inşallaaaaaaaaaaah.

Yuh!

Size söyleyecek başka lafım yok.

carolo
20.01.2013, 18:54
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/185518_323759791067834_1892571017_n.jpg

Joacivil
Yuh!

oooo padişahın torunu hoşgeldin

diskus
bu durumu ilk 11 i görünce tahmin etmistim.adrian,sapara,alanzinho,olcan ve yasin in ayni anda oynadigi 10 mactan 9 maglubiyet 1 galibiyet cikar. oda kupa da antalya macinda denk geldi.

asilhamsi
sadece soru

-----------------onur------------------
zeki------mustafa------celustka-----ogulcan
------gokhan alsan------soner------------
sercan------------jebrin-------------yusuf
-----------emre-----------------------------

kadrosuyla yenilsek dahi ulan cocuklar oynadı ama sans yokmus dermiydik demezmiydik?

Mustafa 42
20.01.2013, 18:55
ben buldum külübü basmak yikmak ne bu yahu yeter be yahu aslinda hak ettiler gelen giden vuruyor artik canimiza tak etti yahu

biltrabzon
Tabi sevinecegiz ,trilyonlari alipta millete bu iskenceyi verenler bedelini ödeyecek,yada adam gibi istifa edecek.Senol Günes in futbol vizyonu yoktur acik ve net.2 yildir bir takim rezilleri oynar mi?burda suc kimde mahallenin bakkalinda mi?Tepki gösteren taraftara helal olsun,bu adam defolup gitmezse takim düsecek görüsürüz 30.haftalarda.

Tabiki tepkiye seviniyoruz,saldiriya degil.Tepki vermeyi unuttuk cünkü.

Serdar A
bu takıma şu anda iyi diyen yoktur herhalde.. hepsi ruhsuz..

İşin nüansı budur .

Top tekniği , fiziksel limitleri , görece çok daha düşük başka bir 11 oyuncu ile ( güncel örnek olarak 1461 kadrosu ) çok daha iyi bir oyun ortaya konuyorsa , bu aradaki ters orantının nedenleri üzerine yoğunlaşılmalı .

zx61
20.01.2013, 18:56
Arkadasın Senol hocaya saldırıya insallah dedigini sanmıyorum bencede saldırı degilde insallah bir tepki olmustur..

polatmu
10 gün var transfer sezonunun sonuna

adam gibi 5, 6 oyuncuyla hemen yollar ayrılmalı cezalar kesilmeli

1461 den alınacak oyuncular belli onlarla sezon sonuna kadar bu oyuncular pişer vs vs vs vs

baha61
Transfere gerek yok. Şenol Güneş gitsin yeter. O bile büyük transferdir.

arifberkay
saldiri olayi insallah dogru degildir haksiz senol gunes hakli konuma gecer

kncyalcin
20.01.2013, 18:57
Yasin, Serkan bu takımda ne işi var Allah aşkına.. Bu maçın tek kazancı Serkan'ın kırmızısı oldu..
Adrian bugün çok silikti nedeni de Janko suz başlamaktı diye düşünüyorum. Sağ taraf hiç işlemiyor Olcan da aldığı topları eziyor. Normal bir skor... Sapara yı gönderemedik gitti.. Bu takımdan bu sene bir cacık olmaz bu anlaşıldı. Alanzinho nun çabasını bependim bir tek gerisi hikaye..

gudoz81
bundan daha ucuz kadroların bundan iyi top oynadığı oldu.
enteresan olan da bu bence.

eltfox
Hakaret etmeyin tartışmayın, falan hepsi güzel de,... Bu takım, bu yönetim adamı biri birine düşürü. Karabük kim, küçük görmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın da, bu sene ilkleri yaşadık be yeter. bursa, geldi yendi, es es geldi yendi nedir bu ya....yenilmek de var da 1461 in gösterdiği mücedeleyi ver öyle yenil... bu nasıl trabzonspor, nasıl büyük takım beyler? Ey yöneticiler, kızmayın diyorsunuz da, tamam daha önce de mağlubiyetler gördük ama 90 dakka top oynayıp kontradan yediğimiz gollerdi bunlar....heyyyy... babam diyor ki. Oğlum eskiden Trabzonspor berabere kaldı mı bir hafta uyuyamazdım, artık yenilmek, ezilmek çok normal gelmeye başladı.
işte kanıma dokunan bu, büyüklüğümüzü kaybediyoruz, sıradanlaşıyoruz farkında mısınız? hem takım olarak hem de camia olarak. hem saha içinde hem saha dışında çok zayıfız beyler...en haklı olduğumuz şike konusunda bile neredeyse suç bizim üzerimizde kalacak hale geldi. bu yönetimi nasıl savunayım? biz taraftarda mı kabahat teller örüldü avni akere, öyle ya suçlu taraftar ki, bizi gönderdiler teller ardına...

ALDENİRO
ne şenolmuş be...

61_Hasan_69
20.01.2013, 18:58
Bu takımı bu hale getirenler utansın.

Beypba
bence alper potuk hamlesi iyi bir hamle, alanzinho,colman,vittek,sapara,chelutska,emerson,j anko,cech,henrique,volkan, gönderilmesi lazım,bunların bazıları bizim takımda oynayacak kapasitede ama artık olmuyor,hem onlar için hem bizim için deyişiklik vakti..yeni yüzler lazım alper-alanzinho takası aslında trutarlı bır takas deyıl ama mevcut durumda bence gereklı,takımın tekrar ayaga kalkması ıcın yenı yüzler ihtiyac lazımdır vessalam:(

şenol.08.borçkalı
25 kişilik kadrodan sadace 4-5 kişi bu takımda oynar.geride kalanları trabzon il sınırından içeri sokulmamalı

eğer büyük takım olacaksak tabi ??

gözleri görmeyenler gözlük alabilirler..

bu arada bu takımın küme düşme ihtimalide var maalesef..

birde Şenol Hocam , '' Serkan 'ı bu takımda oynattığın sürece benım efsanem değilsin ''

Lütfen istifa et.

yorumsuz6117
Kurtarıcı olarak giren adamlar Aykut , Colman , Janko.

gudoz81
al beni Allahım al

eraytaskin61
colman-sapara-adrian sene başından beri bu adamları bi arada oynatamamak büyük beceri her türlü kombinasyonu gördük bunu gördük mü ben hatırlamıyorum bu gerçekten büyük başarı..

ErtuGrul
20.01.2013, 18:59
Yapılacak belli; 1461 projesi takıma oyuncu kazandırmak için atılan bir adımdı, biz o adımı bir tık daha yükseltip Mustafa hocaya takımı emanet edeceğiz...Hoca gelirken yanında Yusuf, Sercan, A.Kadir ve Göksu'yuda getirecek...

Emirhan Makul
20.01.2013, 18:59
sadece soru

kadrosuyla yenilsek dahi ulan cocuklar oynadı ama sans yokmus dermiydik demezmiydik?

Derdik çünkü çocuklar çizgiye kadar topu kovalardı
Bu ruhsuz takım gibi izlemezdi
Derdik çünkü çocukların yüzünden okunurdu maçı kazanmak istedikleri
Bu takım gibi bitsede gitsek uf sıkıldım ifadesi olmazdı

Çok şey sayılabilir daha, bu takım benim takımım değil 1461 benim takımım 10 gol yesin zerre üzüntü duymam hakkıyla oynuyorlar bu insanlar gibi laçka ve sorumsuz değiller.

hakan yesilyurt
20.01.2013, 19:00
Gaziantepin saparaya çok ihtiyacı varken 1-2 ye bakıp oyuncuyu satmayan yönetim varken..hoca gidince yerine gelecek olan hocaya da senol hocaya yapılanlar yapılacaktır..

t.gokce
Yuh!

bir yerlerde bir takım işler kötü giderken imsanların biraz abartılıda olsa tepki vermeleri gayet normal.koskaca TRABZONSPORUMU acemiceyönetim sanki biri padişah,diğeri sadrazam gibi davranamazlar.yani başarısızlığı görmemezlikten gelemezler.insanların canı pahasına sevgiği bu takımdan sadece mücadele azmi görmek istiyorlar.sorunun nereden kaynaklandığını tesbit edip biz burada yalnış yaptık demelerini bekler biz aciz kullar..

Yiğit Gayretli
oooo padişahın torunu hoşgeldin

Taraftarın teknik direktörle yumruklaşması fetişini destekleyen insanların olduğu bir ortamda benim padişah torununa benzetilmem doğal :)

haylaz
arkadas sabah erkenden uyan mac var heyacan uyutmasin nolsa trabzonspor formani giy maca bak ve serkani yasini olcani saparayi mustafayi izle sonrada mac 3 1 e gelincede takimi izle boyle bir eziyeti sadece 14. oldugumuz sezonda yasamistim, sampiyonluga oynariz derken altimizdaki takimlarin puanina ve oyununa bakinca neyazikki dusmemeye oynamak daha akla yatkin geliyor

şenol.08.borçkalı
20.01.2013, 19:01
1461 in kadrosu , şu anki mevcut kadromuzdan daha çok iş yapar..

zx61
Suan fatih term ğsyi Senol hocanin bizi getirdigi duruma getirseydi bir yil önceki sampiyonluğu unutmus kovmuslardi coktan terimi..bizde de aman insallah Senol gunese bir sey demezler,tepki gostermezler anlayisi var.

krilov
Transfere gerek yok. Şenol Güneş gitsin yeter. O bile büyük transferdir.

Bu doğru değil...
Maçlarda bazı sahneler oluyor...
Şenol Güneş en başta gidecekelr arasında ama boş pozisyonda ayağının altından topu kaçırmalar, ciddi konsantrasyon hataları, bencillik, takım oyunu konusunda halı sahada rastalanacak türden dağınıklık.
Oyuncularda şöyle bir ruh hali hakim,
sorun kendileriin dışındaki oyunculardaymış gibi davranıyorlar.
Bunun nedeni teknik yönetim..
Transfer listesine koyduğun adamdan tutkulu oyun bekleyemezsin. Yok böyle bir safdillik.
Transfer lşistesine kyoduysan, satacaksın... Takımı yap boz tahtasına çevirdiler. Ve bugün sahada oynayan 8 kişinin ki bunlara dışardaki halil'i de ekleyin, buınların Trabzonspor'la işi bitmiş arkadaşlar.
Bu gerçeği kabul edelim.
Türkiye kupasını kazanma ihtimalimiz de aynen bugünkü gibi küçük düğürücüö bir mağlubiyete bağlı.
Boşverin kupayı falan yarından tezi yok takımı yeniden kurgulayın..
Şenol'u gönderin, iyi genç oyuncu portfolyosu olan bir antrenör getirin ve ne siz daha fazla küfür işitin de ne de bu taraftar artık işkence görsün..
selametle

Ömer Sak
20.01.2013, 19:02
1461 Trabzon'daki kazanma azmi bu takimda yok! takim olamadik henüz ve olmamizda zor. Hoca neden Emre Güral'a sans vermez anlamiyorum Yasin'i neye göre sahaya sürdü anlamadim zaten sahada hic gözükmedi. Olcanda artik C.Ronaldo modundan cikmasi lazim anca top kaybi.

t.gokce
10 gün var transfer sezonunun sonuna

adam gibi 5, 6 oyuncuyla hemen yollar ayrılmalı cezalar kesilmeli

1461 den alınacak oyuncular belli onlarla sezon sonuna kadar bu oyuncular pişer vs vs vs vs

bunlar alamadıkları gibi birde yollayamıyorlarda..

biltrabzon
Allah askina su mustafa yumlu gibi; futbolun katili bir adamida kadrolara yazip durmayin.Trabzonspor da o kadar yeteniksiz adam gördümde bundan beterini görmedim daha.(hasan ücüncü dahil)

Selçuk Demircioğlu
20.01.2013, 19:03
Adam dalga geçer gibi bir de aykutu koymaz mı oyuna...He bi de yasinle başlamış dersin ki hazırlık maçlarının yıldızı...Bunları haftaya halili oynatmak için yapıyorsa da bişey diyemem...

Bazı zamanlar bırakıp gitmek gerek dönmemek üzere...Hadi şenol bir cesaret...

M. Akif Yücesan
20.01.2013, 19:04
"Takım kötü Şenol hoca ne yapsın" kafasındaki arkadaşlara sormak lazım : Bizden daha ucuz takımlar nasıl bizden daha iyi top çeviriyor? Hadi diyelim takım kötü, Şenol hoca kaç senedir bu takımın başında değil mi? Takımı kurmak onun işi değil mi?

Şenol hoca ota boka mazeret bulmaktan, Türk futbolunu kurtarmaya çalışmaktan zaman bulsa da takım çalıştırsa... Ulan be adam, senin takımın çok mu süper durumda da sen Türk futbolunu kurtarma peşindesin. Sana ne? Sen federasyon başkanı mısın?

İskender Çakmak
20.01.2013, 19:05
Yazacak hiç birsey yok. Suan hayatı yasamak istemiyorum...

pascalli
20.01.2013, 19:05
Takım berbat,yönetim daha berbat tamam anladık ta ..şu Cüneyt çakır denen adamın nedir trabzonla alıp veremediği ?

Bülent AKBULUT61
20.01.2013, 19:06
arkadaşlar macı hakem mahvetmiş olabilir ama yenilginin tek suçlusu Şenol Güneştir gerçektende adam ne kadar çok seviyormuş parayı İSTİFA etmedi gitti sanki babasının malı takım

şenol.08.borçkalı
20.01.2013, 19:07
bizim takımdan en az 10 futbolcuyu alın ligin son sırasındaki 5 takıma yerleştirin.

yarısından fazlası ,hatta tamamına yakını ilk 11 i zor görür..

beyler , bunları görmek için 3 D gözlüklere ihtiyaç yok.

Janko gibi trabzon tarihinin en ağır vasıta oyuncusunu Trabzona nasıl getirirsin arkadaş ??

Bu işi beceremiyorsanız bizden 4-5 kişi destek olalım size,

Ayıp yaa.

BİZİ BU KADAR ÜZMEYE KİMSENİN HAKKI YOK.

seyduna_efil
Şenol Güneş=Stockholm sendromu...

Yenildikçe Şenol Hoca gitme diye yalvaran taraftarımız var..

ALDENİRO
kimse maça gitmezse o zaman istifa eder.

zx61
Onur'a da ödülü verdik hayatını karartmıs olmayiz ins cocugun :) bu mac da pek iyi degildi hani..

eraytaskin61
20.01.2013, 19:08
yasini karabük oynatır mı allah aşkına

ErtuGrul
Acil eylem planı!!! Mustafa hoca takımın başına getirilmeli.Hoca gelirken inandığı ve güvendiği kadar oyuncuyu yanında getirmeli...

vadaa55
futbolcu ve teknik ekip dün beyin ameliyatından çıksa bu kadar şuursuz, sırtlarında 10 kiloluk çantayla çıksa bu kadar güçsüz, dün geceden kalsa bu kadar ruhsuz oynayabilirlerdi. geriye bakmayı sevmem ama umut bir maçta 5 gol kaçırıyo diye kahrolurken bu sene gol pozisyonuna giremiyoruz.

pascalli
20.01.2013, 19:09
Bize stad mtad lazım deyil...boşuna para harcamasınlar..

USTA Abdurrahman
sadece soru

KARMİL olursa derim. Mustafa'lı Defans olamaz ya, Olmamalı.

Bülent AKBULUT61
Şenol Güneş=Stockholm sendromu...

Yenildikçe Şenol Hoca gitme diye yalvaran taraftarımız var..

evet birde bu var ALLAH aşkına takım küme düşecek nolur Şenol Güneş gitme diyecekler yinede tEK SEBEBİ TRABZONSPORLU olmasımı birisi söylesin
İSTİFA Şenol Güneş

faysal
20.01.2013, 19:10
Biz zamanında üç maç yenilip gidenleride gördük iki maç yenilipte..Ama bu dönem gerçekten sabırlıyız bu sabrın karşılığında kazanılan bir sonuç yok... kendi sahamızda ilkleri yaşıyoruz,rakip takımın eksiği olsa bile güle oynuyo kazanıyosa artık buna dur denilmeli..

şenol.08.borçkalı
arkadaşlar macı hakem mahvetmiş olabilir ama yenilginin tek suçlusu Şenol Güneştir gerçektende adam ne kadar çok seviyormuş parayı İSTİFA etmedi gitti sanki babasının malı takım

TAM 3 YILDIR.

orta yapmasını bilmeyen , araya top atamayan ( ÜRETEMEYEN ) bir adamı hala bu takımda oynatıyorsa ( malum sağ bekimiz.)..

ŞENOL HOCA ACİLEN İSTİFA ETMELİDİR

KİMSE KUSURA BAKMASIN

Serdar A
Allah askina su mustafa yumlu gibi; futbolun katili bir adamida kadrolara yazip durmayin.Trabzonspor da o kadar yeteniksiz adam gördümde bundan beterini görmedim daha.(hasan ücüncü dahil)

Şu maçta Mustafa'ya nasıl sıra geldi .
:)

Ben Colman'a , Adrian'a fazla takıldım galiba .
(Yasin'e Olcan'a bu gün için zahmet edip tek kelime yazmaya değmez diyorum ama , şimdi yine bir iletişim kazasına kurban gitmemek için bu notuda ekleyeyim dedim . :) Bu günkü 6-7 futbolcu 1461'in 18 kişilik kadrosuna giremeyecek kadar savruk ve mental olarak bitik haldeydi . Tüm bunları yazarken ayrıca , parantez içinde yer alan notun mesajın kendisinden uzun olduğunu farketmiş ve düşüncelere gark etmiş bir taraftarım haddizatında )

M. Akif Yücesan
futbolcu ve teknik ekip dün beyin ameliyatından çıksa bu kadar şuursuz, sırtlarında 10 kiloluk çantayla çıksa bu kadar güçsüz, dün geceden kalsa bu kadar ruhsuz oynayabilirlerdi. geriye bakmayı sevmem ama umut bir maçta 5 gol kaçırıyo diye kahrolurken bu sene gol pozisyonuna giremiyoruz.

+1

Takıma 10 tane golcü alsan ne fayda. Takım topu ceza sahasına nasıl sokacağını bilmiyor ki. Teknik direktörümüz olsa da taktik verse!

t.gokce
20.01.2013, 19:11
bizim takımdan en az 10 futbolcuyu alın ligin son sırasındaki 5 takıma yerleştirin.

yarısından fazlası ,hatta tamamına yakını ilk 11 i zor görür..

beyler , bunları görmek için 3 D gözlüklere ihtiyaç yok.

Janko gibi trabzon tarihinin en ağır vasıta oyuncusunu Trabzona nasıl getirirsin arkadaş ??

Bu işi beceremiyorsanız bizden 4-5 kişi destek olalım size,

Ayıp yaa.

BİZİ BU KADAR ÜZMEYE KİMSENİN HAKKI YOK.
ben katılmıyorum.
sorunları konuşuyoruz sistemden bahsediyoruz.
18 takımın içerisinde en dağınık en mahkum,en sistemsiz takım biziz.bizden gidecek oyuncular gittikleri yerde başarılı olurlar..

Canberk
20.01.2013, 19:11
Elazığ attı feneve

Beypba
20.01.2013, 19:12
ortasahaya alanzinho-adrian-saparaya teslim ediyorsun sonra direncimiz yoktu diyorsun,,mustafa yumlunun yaptıgı tek şey topu dandun vurmak,birde ara paslar vermeye çalısıyor pike vari,serkan sezon yaptıgı hayalardan yedıgımız kaç gol var ben sayamadım,,,1 ay boyunca oynatmadıgın yasini neden oynattın,yollamak için elinden geleni yaptığın iki ayağıda patlak wittek i neden oynatıyorsun,,adam her an dizim dönecek ona göre oynuyorum diyor sahada......bu soner e kastın ne hocam,,,colman kastın ne?bjk fernandez için rahat etmesi için nerdeyse vakıf kurucak...nediyor aybaba en kaliteli oyuncum o.. fernandez yıldız bşr oyuncu onu anlamak gerekiyor diyor, senin bu yıldız futbolcularla alıp veremedıgın ne?hepmi bu futbolcular suçlu?bu futbolcuların piskolojisi niye bozuk? bana biri anlatsın soner ve colman dururken neden oyuna asykut girer? Allahım Çıldıracam kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim!!!

Erkin
Yeni transfer Jervis çaktı..

t.gokce
yasini karabük oynatır mı allah aşkına

bu adam g.birliğinde çok güzel oynuyordu..

zx61
Enson sampiyonluk senesindeki eskisehir macinda bukadar üzülmüstüm cunkü o gün sampiyonluk gitmis gorünüyordu aslında bugünde lig gitti...bir küsür ay okul tatil zevkle Trabzonumu izlerim dedim yine husran..

Berat Akçay
Zemin bahane olmasın artık . Dün 1461 in oynadığı zemini gördük .

ErtuGrul
Bu oyun mantığı ile bizim rakibimiz şikebahçe değil, kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor.

hakan yesilyurt
20.01.2013, 19:13
evet birde bu var ALLAH aşkına takım küme düşecek nolur Şenol Güneş gitme diyecekler yinede tEK SEBEBİ TRABZONSPORLU olmasımı birisi söylesin
İSTİFA Şenol Güneş

Bende TRABZONSPORLUYUM beni alsınlar hoca diye..para istemem..ama isteğim oyuncuyu alıp gelmeleri için baskı yaparım..

şenol.08.borçkalı
ben katılmıyorum.
sorunları konuşuyoruz sistemden bahsediyoruz.
18 takımın içerisinde en dağınık en mahkum,en sistemsiz takım biziz.bizden gidecek oyuncular gittikleri yerde başarılı olurlar..

ben sana daha vahimini söyleyeyimmi ??

KÜME DÜŞME İHTİMALİMİZ BİLE VAR.

YAZIN BUNU BİR KENARA.

İNŞALLAH YANILIRIM

SİZ HALA BEĞENMEYE DEVAM EDİN

Abdullah Altıntaş
Büyük filozof Şenol ne diyor:Yabancı fazlalığımız var.Bunu niye söylüyor, çünkü bu transferleri taraftar yaptığı için!

sanatik
20.01.2013, 19:14
Bu oyun mantığı ile bizim rakibimiz şikebahçe değil, kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor.

aynen öyle. Puan durumuda bunu gösteriyor. 6 puan farkin kaldi ligin dibine.

ALDENİRO
20.01.2013, 19:15
bu takım 2 senedir verkaç yapmıyor.birbirlerine yakın oynamıyor.ne ortamız orta ne de şutlarımız şut. iki senedir söylüyorum istifa etmeli diye.futbol bu kadar basit işte...VER-KAÇ...

aurora
Maç sırasında spikerler Karabük örneğinde bir teknik direktörün takımı nasıl değiştirebileceğini anlattılar. Bizim Şenolseverlerin hiç mi aklına gelmedi merak ediyorum. Mesut Bakkal geliyor Karabükü ligin dibinden cıkarıyor üç büyüklere 3'er atarak yeniyor. Şenol Hoca üçüncü gelişinde yine hazır kadroları yok edip hiç edip takımı yerlerde süründürüyor. G.Saray lider olmasına rağmen Terim tartışılabiliyor. Bizde ise Şenol Hoca sanki Sahabe-i kiramdan hiçbir eleştiri yapamassın.

Bülent AKBULUT61
Bende TRABZONSPORLUYUM beni alsınlar hoca diye..para istemem..ama isteğim oyuncuyu alıp gelmeleri için baskı yaparım..

Jaja'yıda alırmıdın kardeşim:D

zx61
20.01.2013, 19:16
Sikebahce yenilse iyi mi kötümü anlamadım ..yonetim cikar derki kaybettigimiz birsey yok bu hafta harbi diyebilir boyle birsey..

asilhamsi
20.01.2013, 19:16
Büyük filozof Şenol ne diyor:Yabancı fazlalığımız var.Bunu niye söylüyor, çünkü bu transferleri taraftar yaptığı için!

En cok kızdıgım konu bahane gosterip kenara cekilmek

Bu takım senin arkadas.....

Hem Senol hemde Unal hoca ile acilen yollar ayrılsın

Serkan,volkan,olcan,emerson,sapara en basta gidecekler

sonra digerleri ile yollar ayrılır.

ramazan-54
20.01.2013, 19:17

YAZIN BUNU BİR KENARA.

İNŞALLAH YANILIRIM

bende bundan korkuyorum kimse dillendirmiyor. nevzat başgan saysın paraları

odyseuys
20.01.2013, 19:17
Sikebahce yenilse iyi mi kötümü anlamadım ..yonetim cikar derki kaybettigimiz birsey yok bu hafta harbi diyebilir boyle birsey..

elazığ'la aramızdaki puan farkının kapanması mı kötü şikeci takımla aramızdaki puan farkının açılması mı ikilemindeyim ben.

meseco
20.01.2013, 19:18
Gerçekten anlamıyorum takımın devre arası yaptığı maçlara bakıyorum tamamen değişmiş bir Trabzonspor. Bugünki Karabük maçına bakıyorum sanki kamp dönemi geçirmemiş ilk yarıki futbol anlayışı var sahada.
Ben gerçi buradada çok yazdım Şenol hoca bu sene Türkiye kupasını düşünsün ligde 18 maç yapıp en iyi 5. olmaktansa 6-7maç düzgün oyna kupayı al Avrupaya git.
Seneye güzel bir takım için hazırlık yapılması lazım. Ama takım nedense tutarsız bir hal aldı

inadina61_08
ben hocanın yerinde olsam yarın.
cech-serkan-emerson acilen aykut'u da satarım,
sonrası da gelir.

hodlu
Çıkacaksın ilk devre sonunda 6-7 oyuncu ile yollarımız ayrılacak diyeceksin. Hatta isim vereceksin. Sonra aynı oyuncularla hiçbir şey olmamış gibi sahaya çıkacaksın.Serkan-Emerson-Olcan-Yasin gibi miyadı dolmuş adamlardan medet umacaksın.
Bugün Trabzonspor intihar etmiştir. Bu artık yol kazası değildir. Bu artık takımı bilerek kötüye götürmektir. Oyuncu almayı geçtim satmayı beceremeyen bir yönetim var. 1461 takımından derhal 4-5 oyuncu takıma monte edilmelidir. Gerisi bu takıma ihanettir...

nakzo

YAZIN BUNU BİR KENARA.

İNŞALLAH YANILIRIM

Kesinlikle var bu takım 40 puan alamaz kesinlikle alamazz inşalah kabusumuz gerçek olmaz.Şenol denen şarlatan bu takımı küme düşürebilir.