PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Mersin İY. 0-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Ömer SEVİNÇ
15.01.2013, 22:49
bence bugun ki kadroyu cok fazla dikkate almamak lazim..olcan disinda hicbiri surekli forma giyen bir tane adam yoktu..
onur-serkan-giray-bamba-emerson-zokora-colman-adrian-olcan-volkan-janko..
as kadronun bu oldugunu varsayiyorum..bu adamlar ne zaman ayni anda
sahada olur onu bilemem:)

Hakikaten ne kadar zengin bir kadromuz var. As kadro sayılabilecek kadrodan bugün oynayan 3 kişi var ama bugünkü kadronun da as kadrodan aman aman bir eksiği yok. Defans hariç:)

Bir de adını görünce hatırladım adamı. Bamba'yı özlemişim.

Tahir61
takımdaki futbolcuların hepsinin hırsı isteği çok iyi.

zaten en önemli eksiğimiz buydu

takım fizik olarak da iyi seviyede

şimdi birazcık heyecan lazım o da lige iyi bir başlangıçla gelecektir

serdaracıl
arkadaşlar alanzinyo gerçeğini kaçırıyoruz.. çıktığı her maç elinden geleni yapıyor bu çocuk.. durmak bilmeden koşuyor bir bakıyosun defansta bir bakıyosun ilerde gol arıyor.. ortasahadaki top alış verişlerinin oyun kuruluşlarının hemen hepsinde var, hatta o küçük boyuyla bir çok hava topunu bile alıyor. şut çekiyor. bir sağda bir solda, takımın en fazla top çalan oyuncusu.üstüne üstün yedek kalınca da sorun yapmıyor bu adamı hala beğenmiyosak ne denilebilir bilmiyorum..artık alanzinyo gerçeğini görmeliyiz ve bence şenol hoca daha fazla şans vermeli..

Seviyoruz ama en fazla yedek olur

hasannuhoglu
herşeye rağmen artık sahaya ağırlığını koyan,bu takım bu maçı alır görüntüsü veren bir takım var.devre arası çok iyi oldu..yükselen bir ivmeyle sezonu kapatacağımızı düşünüyorum.bugün oynayan oyuncular şu bu önemli değil..şu iki kupa maçında da daha maçın başında "biz bu maçı alırız"ı hissettim ben.BU ÇOK ÖNEMLİ

UğuR
15.01.2013, 22:50
http://www.bordomavi.net/index.php?msg=1

ana sayfamızda maçın yıldızını seçiyoruz ...

ağasarlı
15.01.2013, 22:51
Serkan'a niye laf etmeyelim.

o göbekli hali ile bir kaç kez de olsa bind,rme yapıyorr.. maalesef zeki bir orta bile açamadı.. zeki ilerde daha iii olur inşallah..

Ilelioglu
Şu durumda emre'yi düşünecek halimiz yok. Bize tecrübeli isimler lazımdır.
Cenk bunun için yeterlidir, tecrübesi çok daha fazladır. Emre bu yükü kaldıramaz

Su durumda derken, ligde bir iddaamiz mi var sence? Kupayi alirsanda gidiyorsun Avrupa'ya..Kaldi ki Cenk bile gelse ligde daha iyi bir sonuc alamayiz, cünkü ortada bir takim yok.

..

r9emre
Senol Günes: "Duran topta avantajimiz var..."

Ne gibi? :) Cok olumsuz kullaniyoruz bence..

..

Hepsini Olcan kullandığında, kötü kullanıyoruz diyemiyor. Amcasının evladı sanırım Şenol Hoca'nın. 20 tane orta açma girişiminde bulunmaya bile çalışamadı, çünkü attıkları orta dışında her şeye benziyordu bu avantaj ise bilemedim. Galiba rakibe biz beceriksiz izlenimi veriyoruz. 10 orta sonrası nasıl olsa bu yetenek fakiri şimdi orta açamayacak diye adamları tutmuyorlar gol mü atıyoruz? Ters psikoloji filan. :D Şu kadar duran topu Fb yakalamış olsa topun gerisinde Alex olsa sanırım 4 ya da 5 tane kafa golü atarlardı şu maç. :cool:

Kaan
15.01.2013, 22:52
Vittek'in ofsayt pozisyonlarına laf etmek doğru değil. Çoğu 70-75. dakikadan sonra -ki yarısı doğru bile değildi. Çok beğendim ben şahsen.

kncyalcin
Takıma 2- 3 takviye ile oldukça iyi performans sağlanabilir..

Tahir61
bu kadar zıt yorumlar nasıl oluyor bir arkadaşın göklere çıkardığını diğer arkadaş yerin dibine sokuyor

Mert
15.01.2013, 22:53
Yanliz Sapara'nin mücadelesi de cok iyi. Böyle devam ederse yedek beklemesi olmaz.

..

Önlerindeki alanda olabilir ama orada da benim önceliğim Adrian...
Alanzinho da var. Sapara iyi futbolcu ama aynı yer için bu kadar yabancı fazla. Bu kadar talibi olan başka yabancımız yok. Bence iyi bir para veya yerli takasına verilmeli.

hasannuhoglu
Hala transfer isteyen varya..ulen takımda zaten fazla fazla topçu var..futbolu bilen insanlar derler biz trabzonlulara.şu pozitif futbolu görüp transfer istemek bu durumla çok çelişiyor,etmeyin ya

serdaracıl
Kim bilmiyorum ama Mersin'in sagbeki iyiydi

r9emre
15.01.2013, 22:54
Sapara tek başına Colman ile Soner'in ikisinin aynı anda verdiği katkıyı tek başına veriyor 2 maçtır, takıntılarınızdan vazgeçin.

Colman'ın en az 4-5 maç daha ilk 11 yüzü göremeyeceğini düşünüyorum. Colman'ın mevkinde Alanzinho bile daha ön planda şu anda hocanın kafasında bence ki bu sene yaptığı en mantıklı hamle. Onun mevkisinden 3-4 tane adam aylarca yedek bekledi çıt etmedi, sıra şimdi onlarda.

Badaloğlu
15.01.2013, 22:54
Arkadaşlar, maçı konuşalım ama bu konuya da duyarsız kalmayalım... Gördük önceki gün 1461 Trabzon maçından sonra kan emiciler nasılda gazete sayfalarından, internet üzerinden topyekün saldırıya geçtiler. Haliyle bizler sadece burada maç yorumlarken adamlar her türlü lobilerini harekete geçirip Trabzon'la ilgili ne varsa saldırıyorlar... Trabzon şehrine, takımlarına hatta maçı yorumlayan Hami'ye bile ağza alınmayacak küfürler ettiler. Hal böyleyken elimizde 16.ağır ceza mahkemesinin vermiş olduğu karara göre şike yapmış bir takımı korumak ve kollamak adına birileri tarafından göreve getirilmiş birilerini şikayet etmek için yeterince delil ve dökümanımız var.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40143

Uğur Demircioğlu
15.01.2013, 22:55
Kim bilmiyorum ama Mersin'in sagbeki iyiydi

Tanju Bjk'dan kiralık aldılar sezon sonuna kadar.

Sacit
Su durumda derken, ligde bir iddaamiz mi var sence? Kupayi alirsanda gidiyorsun Avrupa'ya..Kaldi ki Cenk bile gelse ligde daha iyi bir sonuc alamayiz, cünkü ortada bir takim yok.

..

Eğer ki transfer yapmazlarsa bu söylediğin doğrudur. fakat bu kadar karamsar olmana gerek yok. ligin ikinci yarısına iyi başlarsın seri galibiyetler alırsın, işler yoluna girer (transferleri yaparsan)

ligin ikinci yarısı başlamadı, sen diyorsun ''bir iddiamız mı var'' bunu söylemek için çok erken..
transfer yaparsan iddian olur, yapmazsan olmaz

Mert
Takımda golcü yok.
Zamanında Burak ve Umut varken bile golcü arayan takım, maalesef devreye bu şekilde girecek...

leons61
15.01.2013, 22:58
karabük maçı çok önemli.o maçı almamız lazım lige de iyi giriş yapmak adına.adamlar çok ters bi takım oldular.

tarsus
15.01.2013, 22:59
maçtan şimdi eve geldim.maçtan akılda kalan en guzel an maç bıtımınde taraftarımızın takımımızı cagırıp galibiyeti kutlamasıydı.vasat bir takımla çok vasat bir oyun oynadık

serdaracıl
15.01.2013, 23:00
Colman vazgecilmezzzz

Ilelioglu
15.01.2013, 23:01
Ve artik yavas yavas bir ilk on birde kalmaliyiz, özellikle defans hattini cok degistirmemek lazim. Keza orta sahayi..

..

Alihan Ertürk
15.01.2013, 23:02
#MersinİdmanYUMLU

leons61
15.01.2013, 23:03
beğenmediğiniz sağbek serkanın yerine Türkiyeden sağbek sayın bakalım.kim var????

İ. SARAL
15.01.2013, 23:03
sapara direkt oynar görürsünüz adam hırs yapmış deli gibi koşuyor çok istekli :) zokoranın yerine kesin sapara oynayacak. bizim takımda kesinlikle kötü oyuncu yok cech ve vittek kendini kanıtlamış futbolcular ama yabancı kontenjanı dolayısıyla yabancı sayısını azaltmamız lazım onun için gönderilmeli diyosanız doğru. şu an herkesin küfrettiği henrique de çok değişik meziyetler var güvenini geri kazanırsa çok can yakar demedi demeyin. alanzinho da bu kadroda olmalı

Ilelioglu
15.01.2013, 23:06
sapara direkt oynar görürsünüz adam hırs yapmış deli gibi koşuyor çok istekli :) ı

Cok fena hemde, ben bile gözlerime inanamadim. Insallah böyle devam eder. :)

..

yavuzbaha
15.01.2013, 23:07
--Zeki Yavru da zerre kadar ışık görmüyorum,1461 de nasıl oynuyordu hayret....
--Vittek in üzerinde ısrar etmeliyiz,Janko dan çok daha iyi bence...
--bazıları Olcan ı çok beğenmiş,bana göre Olcan futbol engellisi biri..artılarından çok eksisi var...
--Sapara yı göndermek isteyenler çok yanlış yapar....
--takım, takım oyunu oynamaya başladı,bu çok iyi bir gelişme
--Celutska stoperde bek ten daha iyi oynuyor,gayet iyiydi

Ilelioglu
15.01.2013, 23:07
O degilde bu macida almamiz cok iyi oldu, cok mutlu oldum. Insallah böyle devam ederiz Kupada. :alkış:

..

L.Burrows
15.01.2013, 23:08
Öncelikle oyuncu değişiklikleri tamamiyle doğru olan kararlardı. Hocayı tebrik etmek gerekli.

Bireysel bakıncada Emre çok güçsüz kaldı sahada sadece teknikten ibaret mücadeleye pek fazla giremiyor ayrıca aldığı topların hemen hemen hepsini olumsuz kullandı yada kaybetti. Marek cech bıraktığımız yerde hala aynı.. Alanzinho bana göre takımın en iyisi hem mücadelesi ile hem hırsıyla tamamiyle sahiplenmiş trabzonu. Vittekide çok beğendim böyle devam ederse janko ikinci yarıda yedek kalabilir sürekli. Olcanda ilk yarıya göre daha iyi maçlarda. Veee Gustavo Colman.. Adam her haliyle baştan aşşağı futbolcu.

Nihat Güneş
Vittek çıktığı hava toplarının %90 ını alıyor, JAnko ise çıktığı hava toplarının %40 ını alıyor geri kalanında da faul yapıyor :)

uzungöllü
o göbekli hali ile bir kaç kez de olsa bind,rme yapıyorr.. maalesef zeki bir orta bile açamadı.. zeki ilerde daha iii olur inşallah..

bek orta yapamadı diye sızlanıyoruz ama maç boyunca bir tane etkili orta yapamayan kanat oyuncularına ne demeli ...

cubido
15.01.2013, 23:10
Ligin ilk yarısında Şenol Hoca ve takım hakkında oldukça negatif yorumlar yazdım.
Şimdi de hiçbirşeyin güllük gülistanlık olmadığını düşünmekle birlikte olumlu gördüklerimi de paylaşmak istiyorum;
1)Ünal Karaman Şenol Güneş'i rahatlatmış.
Daha önce kenarda kendi kendine kavga eden Şenol Güneş artık pozisyonları Ünal Hoca ile tartışıor, konuşuyor, beden dilinde bile ciddi bir rahatlama var
2) ünal Oca'dan mı yoksa devre arasındaki çalışma temposundan mıdır biinöez takım çok arzulu
3) takımın kondüsyonunda ciddi bir toparlanma var
4)vittek ve Sapara tibi fönderilmesi düşünülen oyuncular yakıma katkı vermeye bşladılar
Sonuç olarak daha moralli ve daha çok isteyen bir takımımız var artık.
Umarım devamı gelir.

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:11
İyi oldu kazanmamız. Büyük ihtimal çıktık gruptan. :)

Nihat Güneş
15.01.2013, 23:12
Zeki'yi her şartta Serkan'a tercih ederim ama bazen o kadar gereksiz fauller yapıyor ki ...

yatara
Aykut Yerine Soneri oynatsaydi, ne kaybederdik? tam aksine Soneri kazanirdik

kncyalcin
Zeki'nin problemi özgüven. Hiç zorlamıyor çizgiyi. Geriye dönüyor ya da yana oynuyor. Kaptırınca oluşacak tepkiden korkuyor sanırım. Ee normal, bizde bu taraftar varken..

Cafer Bulur
15.01.2013, 23:13
İyi oldu kazanmamız. Büyük ihtimal çıktık gruptan. :)

Bir yönden cok kötü oldu,artik transfer defterini kapattik.;)

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:14
Bir yönden cok kötü oldu,artik transfer defterini kapattik.;)

Umudum yoktu abi zaten, sıkıntı yok. :)

Courage
15.01.2013, 23:14
sapara direkt oynar görürsünüz adam hırs yapmış deli gibi koşuyor çok istekli :) zokoranın yerine kesin sapara oynayacak. bizim takımda kesinlikle kötü oyuncu yok cech ve vittek kendini kanıtlamış futbolcular ama yabancı kontenjanı dolayısıyla yabancı sayısını azaltmamız lazım onun için gönderilmeli diyosanız doğru. şu an herkesin küfrettiği henrique de çok değişik meziyetler var güvenini geri kazanırsa çok can yakar demedi demeyin. alanzinho da bu kadroda olmalı

Yorumların güzel... de bana henrique ile gelme lütfen :D

Yahu adam koca ilk yarı alabileceği kadar süre aldı hangi meziyetleri varda ben/biz göremiyoruz anlayamıyorum :confused:

Artistlik pozlar vermede var belki

Cafer Bulur
15.01.2013, 23:15
Zeki'yi her şartta Serkan'a tercih ederim ama bazen o kadar gereksiz fauller yapıyor ki ...

Bazen mi,adam mac boyunca faul yapmaktan baska hicbir sey yapmadi.

Serkan su haliyle zeki den daha önde,zeki nin bir dönem daha 1461 de staj yapmasi lazim.

Harun_ayar_ts
15.01.2013, 23:16
aykut kadar gereksiz bir oyuncu olamaz soner oynasa daha rahat kazanır farka gideriz

thesiege61
celutska çek milli takımına seçilmiş. milli takım hocası demek ki galatasaray ve kupa maçında izleyip beğendi celutska'yı.

bence de stoperde iyi oynuyor, bamba gelene kadar onun eksikliğini göstermez diye düşünüyorum.

ayrıca belli mi olur, belki de takımın 11'inin değişmezi olur stoper bölgesinde.

Tahir61
---sapara---alan----

-------adrian-----

teknik bir orta olur fizik olarak zayıf kalır diye düşünecem ama maaşallahları var.

şu an colman ve soner ancak oyunu rahatlatmak, direnci artırmak için sonradan düşünülebilir

zokoraya da derbiler hariç ihtiyaç duymayız

ah be volkan bir tek sen kaldın hadi be koçum gel artık kendine

artvints
Aykut Yerine Soneri oynatsaydi, ne kaybederdik? tam aksine Soneri kazanirdik

soner o sınıfa girmiyo kendisinin neredeyse 5 yıllık süper lig tecrübesi var, tam hazır olduğunda direk oynar.kazanmak için oynatılması gereken isim aykut.

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:22
Ciddi anlamda forvet eksiğimiz bence, bugün bir kez daha emin oldum.

Nihat Güneş
15.01.2013, 23:23
Alanzinho futbol hayatına yanlış mevki seçerek başlamış :) adam bildiğin ön libero , yani az daha fizikli olsaymış Essien yanında halt etmiş :)

Biz Alan'in nesini beğenmiyoruz genelde : final pası tercihlerini , ha bir de bazen gereksiz top kayıplarını , Ünal Hoca da sanırım formülü bulmuş :) Alan i biraz daha geriye çekerek, bu dezevantajını daha garantici oynamasını sağlayarak avantaja çeviriyor, hemde çok çabuk çok hızlı dikine topla katedebilen yıllardır aradığımız önlibero tipine de kavuşmuş oluyoruz :) Dediğim gibi ah biraz daha uzun olaydı :)

Courage
15.01.2013, 23:24
Sapara tek başına Colman ile Soner'in ikisinin aynı anda verdiği katkıyı tek başına veriyor 2 maçtır, takıntılarınızdan vazgeçin.

Colman'ın en az 4-5 maç daha ilk 11 yüzü göremeyeceğini düşünüyorum. Colman'ın mevkinde Alanzinho bile daha ön planda şu anda hocanın kafasında bence ki bu sene yaptığı en mantıklı hamle. Onun mevkisinden 3-4 tane adam aylarca yedek bekledi çıt etmedi, sıra şimdi onlarda.

Buda doğru. Colmanın suyu çoktan ısındı ve bu serkeş tavırlarına devam ederse kalitesine falan bakmayıp postalanmalıdır.

Not:hiççç gocunmam isterse istanbulun şerefsizlerine gitsin!;)

Sapara-Alanzinho-Adrian ve burada DMC ile yer değişterecek Zoko göbeğimiz olur gibi. Sapara çok çalışıyor ve istekli.

FC-ST-PAULI-61
15.01.2013, 23:24
Alanzinho bencede oynarsa defansif orta sahada oynamali.Orda pas trafigine katki sagliyor ama
10 numarada olmaz cünkü Gol ve Assist yapma özelligi bana göre yetersiz.Adrian orda iyi.

Tahir61
15.01.2013, 23:25
Alanzinho futbol hayatına yanlış mevki seçerek başlamış :) adam bildiğin ön libero , yani az daha fizikli olsaymış Essien yanında halt etmiş :)

Biz Alan'in nesini beğenmiyoruz genelde : final pası tercihlerini , ha bir de bazen gereksiz top kayıplarını , Ünal Hoca da sanırım formülü bulmuş :) Alan i biraz daha geriye çekerek, bu dezevantajını daha garantici oynamasını sağlayarak avantaja çeviriyor, hemde çok çabuk çok hızlı dikine topla katedebilen yıllardır aradığımız önlibero tipine de kavuşmuş oluyoruz :) Dediğim gibi ah biraz daha uzun olaydı :)

çok daha iyi atağa kalkıyoruz önde de topu bilen adrian olunca takım rahat pas yaparak çıkabiliyor.

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:26
Alanzinho'dan ön libero olmaz. Adamın en önemli eksiği birebir de adam eksiltip dikine gitmek. Ön libero bölgesi risk kaldırmayan bir bölge. Alan için fazla riskli yani. Fantazi aramaya gerek yok.

bariskaratas
15.01.2013, 23:26
colmanı bsilip sapara alanzinho ya güvenenleri dehşetle izliyorum.

bu takım as ortasahası colman adrian soner dir.

Emre GÜRDAL
15.01.2013, 23:28
Onur.serkan.mustafa.celu.emerson.sapara.colman.adr ian.olcan.emre.vittek...bu kadro olabilri bundan sonra...

Cafer Bulur
15.01.2013, 23:29

Ben hicbirine güvenmiyorum.

Bu takimin orta sahasina alper potuk sart,kim ne derse desin...

yatara
15.01.2013, 23:29
Halilsiz acayip zevkli oluyor mac seyretmek

kncyalcin
15.01.2013, 23:32
Halilsiz acayip zevkli oluyor mac seyretmek
Günün en güzel yorumu. Tebrikler..

Nihat Güneş

Colman ve güvenmek aynı cümlede, adamın iz bıraktığı maç sayısı koca sezonda bir elin parmaklarını geçmez...

bariskaratas
Ben hicbirine güvenmiyorum.

Bu takimin orta sahasina alper potuk sart,kim ne derse desin...

orası öyle. hayalimdeki orta saha yedeklerle beraber şölyle.

adrian colman soner alper yasin olcan

bariskaratas
15.01.2013, 23:33
Colman ve güvenmek aynı cümlede, adamın iz bıraktığı maç sayısı koca sezonda bir elin parmaklarını geçmez...

sakat olduğu koca bir sezonda mı?
bu mu futbol mantığı.
en iyi orta sahanı kazanmak varken silmek?
en güveneceğim adam colmandır takımda. her zman en çok koşan en çok asist yapan en hırslı futbolcumuz olmuştur

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:35
Colman bu takımın Onur'la birlikte en önemli ismi. Onu silmeyi geçtim , silmekle aynı cümle içinde kullanılmamalı.

Ilelioglu
15.01.2013, 23:36
Colman cok iyi bir oyuncu, maca girdi ve tek pas hatasi ile oynadi sanirim.

Ama gel görki vurdumduymaz halleri beni deli ediyor, ayrica cok durarak oynuyor ve ofansa katki saglamaktan kaciniyor.

Bence biri gidip onu iyi bir silkelemeli...

..

tarsus
15.01.2013, 23:36
ikinci yarı yedek oyuncularımız colman soner ve henrıque kale arkasında ısınıyordu,yedek kulubesınden tercuman halil kosarak korner bayragına dogru gelerek oyuncu degişikliği olacak oyuncuyu isaret ediyordu hepsi benmi diye uzaktaki halile soruyordu halil hala işaret ediyordu birden henrique gülerek halile dogru koşmaya basladı eyvahhh derken halil eliyle durdurdu ve colmanı isaret etti.henrıque garibim hala forma bekliyor ve umudunu kaybetmemiş:)

serkanholep
15.01.2013, 23:41
vittek i enteresan bir şekilde beğendim hem de çok

emre sonradan girdiği zamanlarda verdiği katkıyı 11 de başlayınca veremedi

alan doğru kullanılıyor son 2 maçtır. tam ön libero değil tam on numara değil ama orta saha işte

ve bugünkü kadroda olcan hariç 11 oyuncumuz yoktu

Nihat Güneş
15.01.2013, 23:41
sakat olduğu koca bir sezonda mı?
bu mu futbol mantığı.
en iyi orta sahanı kazanmak varken silmek?
en güveneceğim adam colmandır takımda. her zman en çok koşan en çok asist yapan en hırslı futbolcumuz olmuştur

Abi saatlerce tartışabiliriz bu konuda :) TAbii herkesin bi bakış açısı var bana göre Colman kesinlikle bir ortasaha oyuncusu değil, kritik bölgelerde bu kadar kolay çalım yiyen bir ortasaha oyuncusu olmaz, Aykut a eskort filan diyoruz da Colman'ın da böyle sayısız pozisyonu vardır ve bir ortasaha oyuncusuna göre fazla yumuşak. Ha ben Olsam Ersun Yanal ın oynattığı gibi oynatırım ilk senesinde olduğu gibi, benim idealimdeki Ortasaha da Alanzinho Sapara değil tabiiki :) Zaten imzamdan açıkça anlaşılıyor :)

memozcan
15.01.2013, 23:48
bu maç bazı şeyleri anlamamızı hızlandırdı bence..

1- alanzinho kesinlikle ilk 11 topçusu değil.. bir insan bu kadar mı tahta bacak olur, sağ ayağıyla dokunsa topa gol olacak..
2- zeki müthiş özgüven eksikliği yaşıyor, aldığı her topta kafayı geriye çeviriyor, bu haliyle serkan zekiyi 5'e, göksu ise 10'a katlar..
3- cech emersondan bile berbat maalesef.. bence solda celutska oynamalı...
4- olcanın kafası nerde eminim kendisi bile bilmiyordur, bir adam bu kadar top ezebilir mi?
5- takımın şu anda en iyi yabancısı kesinlikle saparadır!!

tarsus
15.01.2013, 23:49
colman kesinlikle bu takımın olmaz ise olmazı.vittek calışkandı ve hava toplarında iyiydi kesinlikle sure aldıkça daha iyi olacak.aykut resmen bomba,çok basıt hatalar yapıyor.yedek kadromuz kupa macları için lşimdilik yeterli gibi.bu maçta a.karmili ısındırmalarına ragmen oynatmalarını çok isterdim

bariskaratas
15.01.2013, 23:50
Abi saatlerce tartışabiliriz bu konuda :) TAbii herkesin bi bakış açısı var bana göre Colman kesinlikle bir ortasaha oyuncusu değil, kritik bölgelerde bu kadar kolay çalım yiyen bir ortasaha oyuncusu olmaz, Aykut a eskort filan diyoruz da Colman'ın da böyle sayısız pozisyonu vardır ve bir ortasaha oyuncusuna göre fazla yumuşak. Ha ben Olsam Ersun Yanal ın oynattığı gibi oynatırım ilk senesinde olduğu gibi, benim idealimdeki Ortasaha da Alanzinho Sapara değil tabiiki :) Zaten imzamdan açıkça anlaşılıyor :)

o zaman ön libero şeklinde oynatmayız colmanı.
orda soner ya alınırsa alper oynar.
benimle tartışmaya girfen çok oldu burda.
bana karşı burağı, selcuğu, engini, savunanlar caleyi beğenmeyenler vs.
ama sonucu görüyorsun :)

PinkFloyd
15.01.2013, 23:51
Bu takımın birinci forveti mutlaka Robert Vittek olmalıdır bence. Vittek'in bu sene oynadığı maçlara çok hızlı göz atalım.

Ligin ilk maçı Karabük Trabzon. İlk devre oynadı, izleyenler hatırlar, iyi oynuyordu, takım 1-0 öndeydi, ikinci yarı çıktı, saçma sapan değişikliklerle maç 1-1 bitti.

İkinci maç Trabzon Elazığ: Yine ilk onbir oynadı. Takımın ilk golünü attı. Yine başarılı bir oyun oynadı sayılır ve takım galip geldi.

Üçüncü maç Trabzon - Kayseri: Maç 15. hafta. Dikkatinizi çekerim 13 hafta Vittek oynamadı. 15. hafta 1-0 yenik durumda iken oyuna girdi, son 20 dakika. Maç Vittek'in assisti ile Olcanın golü ile 1-1 bitti. Takım yenilgiden kurtuldu.

Dördüncü maç: Antalya-Trabzon:Kupa maçı, 3 gün önceki. ikinci yarı oyuna girdi, iyi oynadı bir gol attı, takım galip geldi. 2-3

Beşinci maç: Mersin - Trabzon: İlk onbir oynadı, bence iyi oynadı ve takım galip geldi. ilk defa 90 dakika oynadı.

Tüm sezonda 5 maç oynamış, bir kere 90 dakika. Toplam 248 dakika görev almış (neredeyse 2,5 maç süresi). 2 gol atmış, 1 asist yapmış. Takım onun oynadığı 5 maçta da yenilmemiş. Kendisinin oynadığı dakikalarda trabzonspor hep skor üstünlüğü sağlamış.

Dünyada bazı forvetler vardır, her zaman winner'dır. bazı forvetler ise, kendisi çok gol atar ama takımı çok başarılı olamaz. Vittek winner bir forvet, kendisi %100 göz önünde bulunmasada takıma sürekli bir katkısı olur. Eskilerden Hakan Şükür örneği gibi.

Ankaragücünün yıllardır kombineli seyircisi bir arkadaşım demişti, Vittek Türkiyenin en iyi forvetidir diye. Belki Türkiyenin değil ama Trabzonsporun bence en iyi forveti Vittek. Adam tarihinde oynadığı hiçbir takımda başarısız olmamış. Almanyada, Fransada, Türkiyede ve milli takımda hep başarılı olmuş. Lütfen elimizdeki değerleri değersizleştirmeyelim.

MuratJ
15.01.2013, 23:52
ne kadar kalitesiz dayanaksız tuhaf yorumlar var böyle 1-2 maçta üstelik kupa maçlarında ufak vasat üstü performanslara göre 2 kez düşünülmeden dahi elden çıkarılması gereken adamlar kral yapılıyor. yok göbek sapara alan olacakmışta colman bıraksın bu ayaklarıymış falanda forma yüzü göremezmişte satılsınmışta yok daha neler. saparaları vittekleri 1-2 maçla böyle övenler yarın çok geçmez faydasız olacakları an olduğunda ilk yerden yere vuranlar olacak burasıda ayrı. cech sapara vittek bu isimler düşünülmeden elden çıkarılması gereken isimler. Trabzonspor'un 12 tane yabancısı var Türkten çok. çoğuda kalitesiz. bu sayı maksimum 6-7 olmalı birbirinden kaliteli şekilde bizim gibi takımda. 30 yaşını aşmış ankaragücü topçularına 2 maçla böyle kalitesiz yorumlar getirmeniz gerçek futboldan çok uzak bir durum. colman dediğiniz adamın bu ligde eşi benzeri yok. kalitesi şu son oyuna girdiği 2 maçta bile hemen belli ediyor kendini. bırakın bu tuhaf kompleksli gibi yorumları.

güneyli
15.01.2013, 23:52
16 gündür kamp ,yoğun idmanlar,maçlar derken oyuncularada biraz insaflı yaklaşmak gerekir.Fizik gücümüzün 2.yarı iyi olacağının izlerini gördüm.Vittek,sapara,alan,olcan çok aktiflerdi.Benim dikkatimi çeken nobreye kafa topu göstermeyişimiz oldu.Antalya maçı sonrası bazı hatırlatmalar olmuş belliki.Ayrıca celu ve musti cansiperane oynadılar.Hem kendi hem rakip kale önünde cirit attılar..Galiba 2.yarı eziyet çemeyeceğiz ..Mücadele açısından..Oyun olarak ise ritim yakalamamız 4-5 maçı bulur.Hırsızların maçına kadar kayıpsız gidersek ala..haydi bakalım..

artvints
15.01.2013, 23:54

bu iyi bi analiz ayrıca top ayağındayken de bazen özensiz davranabiliyo, sorumluluk duygusu zayıf mental sıkıntıları var.ama geçen sene inter maçına bakıyosun ,karşımıza komple bi ortasaha oyuncusu çıkıyo.isteyince yapabiliyo.

bariskaratas
Bu takımın birinci forveti mutlaka Robert Vittek olmalıdır bence. Vittek'in bu sene oynadığı maçlara çok hızlı göz atalım.

Ligin ilk maçı Karabük Trabzon. İlk devre oynadı, izleyenler hatırlar, iyi oynuyordu, takım 1-0 öndeydi, ikinci yarı çıktı, saçma sapan değişikliklerle maç 1-1 bitti.

İkinci maç Trabzon Elazığ: Yine ilk onbir oynadı. Takımın ilk golünü attı. Yine başarılı bir oyun oynadı sayılır ve takım galip geldi.

Üçüncü maç Trabzon - Kayseri: Maç 15. hafta. Dikkatinizi çekerim 13 hafta Vittek oynamadı. 15. hafta 1-0 yenik durumda iken oyuna girdi, son 20 dakika. Maç Vittek'in assisti ile Olcanın golü ile 1-1 bitti. Takım yenilgiden kurtuldu.

Dördüncü maç: Antalya-Trabzon:Kupa maçı, 3 gün önceki. ikinci yarı oyuna girdi, iyi oynadı bir gol attı, takım galip geldi. 2-3

Beşinci maç: Mersin - Trabzon: İlk onbir oynadı, bence iyi oynadı ve takım galip geldi. ilk defa 90 dakika oynadı.

Tüm sezonda 5 maç oynamış, bir kere 90 dakika. Toplam 248 dakika görev almış (neredeyse 2,5 maç süresi). 2 gol atmış, 1 asist yapmış. Takım onun oynadığı 5 maçta da yenilmemiş. Kendisinin oynadığı dakikalarda trabzonspor hep skor üstünlüğü sağlamış.

Dünyada bazı forvetler vardır, her zaman winner'dır. bazı forvetler ise, kendisi çok gol atar ama takımı çok başarılı olamaz. Vittek winner bir forvet, kendisi %100 göz önünde bulunmasada takıma sürekli bir katkısı olur. Eskilerden Hakan Şükür örneği gibi.

Ankaragücünün yıllardır kombineli seyircisi bir arkadaşım demişti, Vittek Türkiyenin en iyi forvetidir diye. Belki Türkiyenin değil ama Trabzonsporun bence en iyi forveti Vittek. Adam tarihinde oynadığı hiçbir takımda başarısız olmamış. Almanyada, Fransada, Türkiyede ve milli takımda hep başarılı olmuş. Lütfen elimizdeki değerleri değersizleştirmeyelim.

Burd aen az 10 kere yazmışımdır.
Vittek türkiyedeki en iyi golcü şu anda.
ama sakatlıklar işte

ahamitokutan
tüm adamlar gelince ideal kadro bu gibi tabi transfer olmazsa ki olacağını da sanmıyorum :

onur
serkan bamba giray celustka
zokora soner
emre adrian olcan
vittek

Kıvanç Çuvalcı
15.01.2013, 23:57
--Zeki Yavru da zerre kadar ışık görmüyorum,1461 de nasıl oynuyordu hayret....
--Vittek in üzerinde ısrar etmeliyiz,Janko dan çok daha iyi bence...
--bazıları Olcan ı çok beğenmiş,bana göre Olcan futbol engellisi biri..artılarından çok eksisi var...
--Sapara yı göndermek isteyenler çok yanlış yapar....
--takım, takım oyunu oynamaya başladı,bu çok iyi bir gelişme
--Celutska stoperde bek ten daha iyi oynuyor,gayet iyiydi
Birincisi haric hepsine katiliyorum,Zeki konusunda karar veremedim.

Oğuzhan
15.01.2013, 23:58
Zeki iyi oyuncu bence oynatılırsa sürekli faydalı olur.

İsa
15.01.2013, 23:58
Olcan'ı halısahada takıma sokmam.

Göksu gümbür gümbür geliyor kimse sağbeke adam yazmasın...

bariskaratas
15.01.2013, 23:59
Olcan'ı halısahada takıma sokmam.

Göksu gümbür gümbür geliyor kimse sağbeke adam yazmasın...

evet
göksu varken neden zekiyi aldılar as takıma?

MuratJ
16.01.2013, 00:01
zeki nin Trabzonspor'da işi yok ilk günden beri vermedi o izlenimi. zorlamaya kendimizi kandırmayada gerek yok. zeki'nin işi yok. ama göksu şuan onun gibi topçuya ihtiyacımız bile var. keşke zekiyi gönderip bizde işe yaramayacak karmili gönderip sadece şimdilik göksuyu oradan almak çok güzel olurdu. serkanında işi yok bu takımda. sağ bek göksu sol bek celustka bekler harika olurdu bu şekilde.

İsa
16.01.2013, 00:02
evet
göksu varken neden zekiyi aldılar as takıma?

Zeki fizik olarak daha hazır durumdaydı.

Bu sene aradaki fark eridi iyice,göksu yeterince kuvvetli artık.

bariskaratas
16.01.2013, 00:03
Zeki fizik olarak daha hazır durumdaydı.

Bu sene aradaki fark eridi iyice,göksu yeterince kuvvetli artık.

göksu trabzondayken hazırlık maçlarında çok iyiydi.

Adem Köse
16.01.2013, 00:29
Vittekle kontrat uzatalım mı? Ben Sapara ve Vittek deki bu isteği , arzuyu kendilerini pazarlama çabasında oldukları için gösterdiklerini düşünüyorum ve güvenmiyorum , devamlılıklarının olmayacağına inanıyorum. Bu benim görüşümdür. Celu çok iyiydi bence , daha da iyi olacağına inanıyorum. Yerli kalitemizi artırmamız lazım. Şimdiden gelecek sezon için forvet ve sol bek arayışlarını girişilmeli... Takım oyunu ve bloklar arası boşluk olmaması benim açımdan en sevindirici görünümdü.

Tahir61
16.01.2013, 00:54
her maç bir adamı takımdan yolluyoruz bugün de zeki.

Serdar A
16.01.2013, 00:57
Ünal Karamanın oyuna etkisi hissediliyor ...

Cihad Varlı
16.01.2013, 00:58
Zeki'yle aynen devam. Gelecek yıl Göksu takviyesi ve müthiş bir rekabet.

*

Zeki, Emre ve Soner'i bir şekilde kazanmalıyız. Biraz sabır.

Serdar A
16.01.2013, 01:01
1461'in aşağı yukarı aynı kadrosunda en çok göze batan 3-4 futbolcudan biriydi Zeki .

Yarın bir gün alttan Yusuf ya da Gökhan geldiğinde çocukların karşılaşacakları tepkiler şimdiden az çok bellidir .

Alika87
16.01.2013, 01:01
Pozisyon vermeden 2:0 galip geldik, hatta daha farkli da kazanabilirdik. Taraftar bundan fazla ne isteyebilir ki, ama bakiyorum buraya full elestiri. Zeki 10 macta bir oynar begenilmez, Vittek süper oynar, yok ofsayta cok düstü, Mustafa iki gol atti ama yine yetersiz, say say bitmez. Bu negatif hava nerden kaynaklaniyor anlamis degilim.

Hüseyin Başoğlu
16.01.2013, 01:24
yedek kadromuzla oynadık sayılır güzel bir galibiyet oldu ...

en azından cech hatıralarımızı hatırladık :)

Reha
16.01.2013, 01:24

.
Beni yazmaktan kurtardığın için sağol,Wittek in olduğu yerde Janko palyaçoluk yapar.

Hüseyin Başoğlu
16.01.2013, 01:33
.
Beni yazmaktan kurtardığın için sağol,Wittek in olduğu yerde Janko palyaçoluk yapar.

okadar ofsayttan sonra 1.forvet olucaksa zaten bende palyaçoluk yaparım :)

etabli_61
16.01.2013, 01:40
Valla yönedime helal olsun, milleti viddek gibi bir futbolcuya bile razı ettiler, taraftarda bu yoklukta eldeki işe yaramayan adamları futbolcu sınıfından saymaya başladı ya ne diyim

yahu adama ne ara pasları atıldı ben sayamadım, kaç defa kaleciyle karşı karşıya kaldı hepsinde kaçırdı, mehmet yılmaz bile bu adamın yanına ronaldo gibi kalır, bunların hepsinin gitmesi lazım

nobreyi izlemediniz mi? şu nobre bize çağ atlatırdı adam hem defansa yardım ediyor hem forvette

sapara, vittek, cech, henrique

bunları gönderip alper+hurmacı+yabancı sprinter forvet+yabancı orta açabilen sağ kanat alınması lazım

hele bu colmana ne diyeyim, colman sanki senet imzalamış gibi top oynuyor isteksiz zorla

olcan efendi yeder daa boş kaleye at bari

mustafa yumluya bir 5 yıl daha imza attırmak gerek bu gidişle adam avrupaya olacak transfer

Tunga
16.01.2013, 01:41
Sahadaki takımda ışık da vardı, huzur da. İlk defa bu son iki maçta takım oyuncularını 18 kişilik bir takım gibi gördüm bu sene. Cech dahil oyuncuların kullanılması da iyi oldu.

Maçtan maça anormal performans değişimleri hala devam ediyor olsa da, ben ilk defa bu son iki maçta (hatta Beşiktaş ve Bremen maçlarında da) mesela Sapara ile Alan'ın, Colman ile Yumlu'nun, Tolga ile Celustka'nın aynı takımın oyuncuları olduğunu hissettim. Bu gelişmeyi acaba Ünal Karaman'ın gelişine mi bağlamalıyız bilmiyorum.

Sizlere tavsiyem, istikrarlı form tutmadıkça hiç bir futbolcu için yeri garanti demeyin. Çünkü inen-çıkan performanslarıyla sizi mahçup ederler.

İleli
16.01.2013, 01:44
yanliz mersinde cok kotu...

etabli_61
16.01.2013, 01:48
yahu hayal görmeyelim, Yumlu olmasa ne yapacaktık? şu mersini bile yenemeyecektik orta saha-forvet olduğu gibi at çöpe

Tahir61
16.01.2013, 01:54
https://twitter.com/Yumlu22

bu hesap gerçek mi musti laf sokmuş

34'te attığım gol şikeciler ve yandaşlarına gelsin.. bu ülkenin 2011 şampiyonu Trabzonspor'dur!

DeAgLeMaNyAq
16.01.2013, 02:09
1461'in hırslı mücadelesini görmedikçe şu oyun beni pek tatmin etmiyor. Antalya maçında kısmen bu vardı. Umarım bu durum lige de yansır. Henüz kesinleşmese de bu saatten sonra gruptan çıkmayı garantiledik diyebiliriz. Hatta Eskişehir ve Antalya Perşembe berabere kalır, biz de haftaya içeride Mersin'i yenersek büyük ihtimal lider olarak çıkıyoruz. Bu durumda Sivas veya Bursa ile karşılaşırız gibi gözüküyor. O turu da geçersek FB ile yeni bir final bizleri bekliyor. Tabii FB'nin yarı finalde Antalya veya Eskişehir ile eşleşmesi halinde elenme ihtimali de yok değil...

SEDAT
16.01.2013, 02:16
* Öyle yorumlar okuyorum'ki şaşmamak elde değil. Vittek bu takımın forvet olurken Janko palyanco olmuş, Yumlu olmasa nasıl gol atacakmışız, Emre futbolcumuymuş felan. Biz bu sabırla 28 senedir nasıl beklemişiz en çok ona şaşırıyorum ben !

Hüseyin Çümen
16.01.2013, 02:19
Belki savunmadan attığım uzun toplar argadaşlarımı bulmayabilir ama rakip ceza sahasında ben hep golü buluyorum. :)) bu cümleden sanki hesabın gerçek olmadığı gözüküyor gbi yumlunun değildir hesap :)

Tunga
16.01.2013, 02:23
Arkadaşlar, Mustafa'ya ithaf edilen o hesap elbette ki çakma :)

Mellih
16.01.2013, 02:24
iyi oynadık. sevindici gelişmeler var. vittek başarılı. adrian ve volkandan artık üst düzey performans gelmeli. kupa birincil hedef olmalı

Tahir61
16.01.2013, 03:07
kuşlar yumlunun mesajı için antuda başlık açmışlar bakanlığı filan göreve çağıran vardı :)

Gökhan ARSLAN
16.01.2013, 05:45
İyi oldu bu galibiyet (:

Berberoğlu
16.01.2013, 07:42
3 puan almamız çok iyi oldu. Toplam 9 puan ile gruptan çıkmayı %61 garantiledik gibl. Bundan sonraki kupa maçlarında daha rahat oluruz ve konsantrasyonumuza lige yöneltebiliriz.

Faik Yılmaz
16.01.2013, 08:04
guruptan çıkmayı garantiledik gibi.....

kalan maçlarda 1 galibiyet alsak bile lider bitiririz....

Şikecilerle finalde karşılaşma şansımız olur....

intikam volume : 2

Tayfun
16.01.2013, 08:22
Takım yine umut vermiyor,
Santrafor eksikliği halâ en büyük sorun olarak göze çarpıyor sahada.
Emre güral kardeşim topu kaybediyorsun anladık, bari şu kaybettiğin topların peşine koş bırak Ronaldo vari hareketleri
Göksu, elimizdeki Serkan ve Zeki'den daha iyi duruyor. Bence zekiyi geri yollayalım Göksuyu alalım faydalı olur kesinlikle.
Olcan'da biraz kıpırdanma görüyorum iyiye gidiyor.

ozturk
16.01.2013, 08:34
Ben demiştim demeyi sevmem. İlk yarı çok kez ilk önce yardımcı antrenör değişmeli ya da iyi bir yardımcı antrenör gelmeli demiştim:)

engin_yücel61
16.01.2013, 09:07
bu devre arası kampı ve kupa maçları sonunda ideal 11 imizi bulmak üzereyiz.( 2 yer hariç)
----------------onur--------------------
serkan----m.yumlu----bamba--emerson
--------zokora------colman-----------
?????---------adrian----------olcan--
--------------???????------------
not: giray dönerse m.yumlu nun yerine oynar...

Ali YİĞİT
16.01.2013, 09:07
Bu maçın başlığını ben açtım ve Yumlu 2 gol attı :(

Atın beni denizlere,yalan dünya size kalsın..

Artık jübile yapana kadar Yumlu ilk 11'i garantiledi. Şimdi partnerinin kim olacağı konuşuluyor :D

Faik Yılmaz
16.01.2013, 09:12
akşam Halil neden oynamadı acaba..... ?

Başına çok önemli bir olay gelmiştir kesinnn......:)

Yoksa Şenol Hoca Ondan vazgeçmezdi..... :) :) :)

Memduh
16.01.2013, 09:22
Dünkü Cech, en iyi haldeki emersondan 10 kat daha verimli oynadı.

Olcan'ın yedeğe çekilmesi şart. Üstüne katarak kötüleşiyor.

Henrique, Halil'in kadroya girmemesi çok sevindirici.

Olcan'a alternatif 1461'den Yusuf mutlaka alınmalı.

Geriye bir tek iyi bir forvet kalıyor.

Ertan 51
16.01.2013, 09:25
kuşlar yumlunun mesajı için antuda başlık açmışlar bakanlığı filan göreve çağıran vardı :)
Çakma hesap ta olsa ne demiş merak ettim :)
bilen varsa yazsa da tadını çıkarsak;)

ozturk
16.01.2013, 09:34
Çakma hesap ta olsa ne demiş merak ettim :)
bilen varsa yazsa da tadını çıkarsak;)

Buyur abi.

Mustafa Yumlu ‏@Yumlu22
34'te attığım gol şikeciler ve yandaşlarına gelsin.. bu ülkenin 2011 şampiyonu Trabzonspor'dur!

Ertan 51
16.01.2013, 09:57
Buyur abi.

Mustafa Yumlu ‏@Yumlu22
:) Sağolasın Adem baba.

Ne diye tepki veriyor ki bu kuş beyinliler,
dürüst temiz bir camia olsan da alıngan olup hassasiyet göstersen,
sanki ilk defa duydular bu tip söylemleri,
çok kibar konuşmuş halbuki kim yazdıysa:)

Kıvanç Çuvalcı
16.01.2013, 10:21
Pozisyon vermeden 2:0 galip geldik, hatta daha farkli da kazanabilirdik. Taraftar bundan fazla ne isteyebilir ki, ama bakiyorum buraya full elestiri. Zeki 10 macta bir oynar begenilmez, Vittek süper oynar, yok ofsayta cok düstü, Mustafa iki gol atti ama yine yetersiz, say say bitmez. Bu negatif hava nerden kaynaklaniyor anlamis degilim.

Barcelona dan kaynaklaniyor!

serdaracıl
16.01.2013, 10:32
Dünkü Cech, en iyi haldeki emersondan 10 kat daha verimli oynadı.

Olcan'ın yedeğe çekilmesi şart. Üstüne katarak kötüleşiyor.

Henrique, Halil'in kadroya girmemesi çok sevindirici.

Olcan'a alternatif 1461'den Yusuf mutlaka alınmalı.

Geriye bir tek iyi bir forvet kalıyor.

Cech sahada miydi

Murat Keçeci
16.01.2013, 10:47
Son iki maçımızı kazanmamız hatta bjk maçınıda sayabiliriz üst üste üç maç diyelim bir isktirar başlangıcı olması en büyük temennimiz werder maçından sonra genç oyunculara ağırlık verilmesi takımın fizik gücünü yukarıya çekti bu gençler çok mu başarılı şu an derseniz daha çok yol almaları gerek ama geçen dediğim gibi çıkış arıyorsan çıkış yapmak isteyen oyunculara ağırlık vereceksin.Bu da takım üzerinde pozitif sinerji yaratıyor.

Henüz teknik açıdan kaliteli işler yapma konusunda sahaya birşey koyamasak da genç oyuncuların yarattığı hava ikili mücadelelerde daha sağlam,daha diri bir takım olmamızı sağladı.

Maça gelirsek maçın temposunu düşüktü orta alanda aykut-sapara-alanzınho sorumluluk almaktan kaçmaları oyun kurmamızı ve ileride çoğalmamızı engelledi bu da kötü bir oyun ortaya çıkardı forvette vittek elinden geldiğince aktif dinlenmeler yaparak diri kalmaya çalışsada 50-60dklardan sonra yorulduğu, yakalandığı ofsaytlardan,pas hatalarından ve cılız son vuruşlarından belli oluyordu.Emre ofansif olarak pasif kaldı ama defansif görevini yapmak konusunda konsantrasyonu üst düzeydi ne zaman fiziğini kullanmayı öğrenirse rakip savunmalara o zaman zorluk yaşatır o kapasite var ama kullanamıyor bazen kalite olarak ligin üstüne çıkıyor bazende ligin altına düşüyor.

Orta sahaya colmanın girişi pas kalitemizi arttırdı.Aykut oynamak istiyorsa daha fazla sorumluluk alması gerektiğini bilmeli bjk maçındaki pas hatasından dolayı güven problemi oluştu daha fazla top alıp kullanmalı sadece top rakipteyken koşmak yetmez.Zekininde ofansa katkısı sınırlıydı ama sahada çevik ve hırslı olması sevindirici nitekim kafa kafaya çarpıştığı pozisyonda bile hala topu araması güzeldi hırsını gösterir.

Olcan defansif olarak üzerine koydukça ofansif olarak da daha güçlü görünmeye başladı devamlılık sağlaması bizim için güzel bir durum skoru değiştirmeye en yakın iki oyuncumuzdan biri diğeride adrian.

Maçın golleri atan yumlu hakkındada birşeyler söylemek gerekirse amatörde olsun alt liglerde olsun belkide en çok maçını izlediğim futbolcu diyebilirim.Fiziği sağlam ama futbol bilgisi konusunda zayıf bir oyuncu ama bu onun suçu değil t.direktörlüğü sadece çocuklara çift kale maç yaptırıp sonra eve yollayan amatör hocaların marifeti futbolcuları özelliklerine göre yönlendirmek onların eksiklerini söylemek onlara zor geliyor.Bir çoğu bunu ek iş olarak yaptığı için çok da önemsemiyorlar işin özü.Bu sadece Trabzonun değil türk futbolunun sıkıntısı 70-80 milyonluk ülkeden milli takıma kaç oyuncu veriyoruz bir kaç milyon türkün yaşadağı almanyadan kaç futbolcu giriyor bu içinde bulunduğumuz durumu çok güzel özetliyor.

eren_61
16.01.2013, 10:56

o zaman bunu bir itiraf olarak kabul edebiliriz. adam isim kullanmamış ki. şikeciler ve yandaşları demiş. acep neden angutlar üzerine alındı??? o zaman bunu bir itiraf olarak kabul edebiliriz.

Samet GÜVEN
16.01.2013, 11:02
Tehlikenin farkındasınız dimi beyler;

Halil,Serkan ve Henrique dinlendirildi! Lig maçında henrique yi bilmem ama Halil ve Serkan banko 11.

lazibere
16.01.2013, 11:04
Keyifli oyun oynamıyoruz. Habire zorlanıyoruz. 15 defa ofsayta düşüp sadece 3 pozisyon bulan ve attığı ıkı golu de defans oyuncusu olan bir takımız.

Takım iştahlı değil, Devre arasında gönderilmemek için Hocasını kandıran ve Mücadele eden bir oyuncu kadromuz var. Hiç bir şeyi içten yapmıyorlar.

Forvet hattı bitik. Olcan basit oynamıyor ve işi zora sokuyor.

Defans da hata yapmamaya çalışmakla maç bitip gidiyor..

Alanzinyo olmasa topla iyi işle ryaptı diyeceğimizgöze batan oyuncu yok.

Verimsiz bir takımız

Ahmet Kadir Pir
16.01.2013, 11:12
allahım hayra yorar inşallah.Mustafa yumludan hemde bir maçta 2 gol birden.birde alpay milli maçta hattrick yapmıştı.

Erbay
16.01.2013, 11:12
Genel olarak berbat bir maçtı :) Seyir bakımından. Çok kötüydü ya hele o ikinci yarı.

bordoylamavi
16.01.2013, 11:13
ünal ın etksii görülmeye başlandı

asilhamsi
16.01.2013, 12:47
soner-colman ortasahasında ısrar edersek bu iş olacak gibi.

Ben hala 4-4-2 den yanayım.

Olcan sag acık performansı sol acıktan cok daha iyi.

Zekiyi herkesin aksine ben cok begendim.

----------------------onur-----------------
zeki--------bamba---------------celustka--------------ogulcan
----------------soner/zokora------------colman--------------------
olcan/alanzinho----------------------------------------adrian
-----------janko/vittek-----------emre/yasin--------------------------

bence sablon boyle olmalı oyuncu tercihleri form durumuna gore belirlenir.

Emirhan Makul
16.01.2013, 16:01
Arkadaşlar, Mustafa'ya ithaf edilen o hesap elbette ki çakma :)

Kesinlikle çakma fakat güzel yazıyor çocuk :D Şuanda spamlanıyor bu hesap ama direne direne kazanacağız :)

Serdar A
16.01.2013, 16:18
bu devre arası kampı ve kupa maçları sonunda ideal 11 imizi bulmak üzereyiz.( 2 yer hariç)
----------------onur--------------------
serkan----m.yumlu----bamba--emerson
--------zokora------colman-----------
?????---------adrian----------olcan--
--------------???????------------
not: giray dönerse m.yumlu nun yerine oynar...

Vittek ve Emre ya da Yasin . Serkan yerine Zeki .
Ön kanat oyuncusu için boşuna transfer harcaması yapılmasına gerek yok .
1461'de olabilecek en iyileri var .

Adem Erdoğan
16.01.2013, 16:18
Mustafa'nın maçta 2 gol atması çok da ilginç değil bence. Daha önce de bu tür goller atıyordu. Hatta malum eskişehir maçında da bir adet kafa golü sayılmamıştı faul gerekçesiyle.

Öznur61
16.01.2013, 16:22
Valla dün moralim çok bozuktu.Hep hakkım yenildi. Sınavın kötü geçti ve düşük aldım.Sonra kendi kendime akşam trabzonsporun maçı var dedim.Yeneceğimize bir kere kalpten inanıyodum.Ve inancımı trabzonspor doğruladı.Yani kısaca benim moralimi bi tek trabzonspor yerine getirdi...
en yakın dostum bile değil.

pascalli
16.01.2013, 16:24
Mustafa'nın maçta 2 gol atması çok da ilginç değil bence. Daha önce de bu tür goller atıyordu. Hatta malum eskişehir maçında da bir adet kafa golü sayılmamıştı faul gerekçesiyle.

o gol kasti olarak iptal edildi..hatta burak'ın attığı gol de..sayılsaydı eğer hakem bülent yıldırım belkide ömür boyu sahalardan men edilecekti.

Memduh
16.01.2013, 16:54
Cech sahada miydi

Emerson'un oynadığı maçlarda sahada olsa ne farkediyor? Top gövdesinin bile içinden geçiyor. Cech maç boyunca bir iki hatayla oynadı. Çok iyi bir futbolcu değil ama Emerson'dan 10 kat daha iyi.

Soner Albayrak
16.01.2013, 23:24
Tamam galip gelmek güzel hoş da genel olarak oynanan oyun ve kupa galibiyeti kimseyi tatmin etmiyordur diye düşünüyorum.

Valla sizi bilmem ama ben Türkiye kupasına sevinmek zorunda olmaktan sıkıldım..

Özeti demin izledim. Vittek'in kaçırdığı gol ve Olcan'ın kalenin ağzında topu kale direğine vurması takımdaki basiretsizliğin hala devam ettiğini gösteriyor..

Faik Yılmaz
17.01.2013, 08:41
geçen yıl Türkiye Kupasından gelirimiz....377.000 tl....

Evet sadece 377.000 tl idi..... Güngören maçından sonra Antalya yenilgisiyle sezona oldukça erken veda etmiştik...

Sportif başarısızlık bir yana çok önemli bir gelir kaynağından da olmuştuk....

şimdi hem tur atladık hemde 3 galibiyetle çok önemli bir adım attık...yarı finale kalmak yeni gelir demek....

Hem federasyon primi hem tv yayın geliri veyan gelirlerle birlikte milyonlarca lira ek gelire kavuşmak demek....

Bunları da çok önemsiyoum şahsen....

cakalkerem
17.01.2013, 08:48
hocam bir de gelen paralar nerelere çarçur ediliyor onun istatistiğini versen.....

MEsela;
Şampiyonlar liginden gelen 20 milyon euro
HEs TEn gelen 10 milyon euro
Kartal benzin istasyonundan gelen 10 milyon euro
4 cülük primi olan 4 trilyon
tv gelirleri
spnsorluk gelirleri
iddaa gelirleri

mesela bu paralar nerelere gitmiş.....ben biliyorum bir kısmınıda sen arkadaşlara açıklarsan öğrenmiş olur onlarda...

ellerine sağlık