PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz Özür Diledi !

Doğukan Uçan
06.01.2013, 13:00
Önem verdiğiniz bir camiadan ve insanlardan gelen sözlere üzülüyor insan. Galatasaray'a olan transfer sürecimde de acımasızca eleştirildim. Hakaretlere de maruz kaldım, çok kırıldım ve üzüldüm. Eleştirilere saygım var ama büyük bir çoğunluğuna katılmıyorum. Trabzonspor maçından sonra duygu yoğunluğu ve adrenalinin de etkisiyle Trabzonsporlu efsanelerin kalbini kırdığımı düşünüyorum, onlardan özür diliyorum. Hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum. Ben orada Trabzonspor'a ne derece fedakarlık yaptığımı göstermek istemiştim. Efsaneler niyetimi anlamıştır. Bu sözlerim başka yere çekilmesin.

Burçak
06.01.2013, 13:18
zırt

Öznur61
06.01.2013, 13:20
"5 MAÇ GOL ATAMADIĞI ZAMAN GÖRECEĞİZ"
Burak Yılmaz'a göndermeler de yapan Hami Mandıralı "Şimdi Galatasaray'da gündemde. 5 maç gol atamadığı zaman göreceğiz onu. Adamlıktan falan da bahsetti Burak. Herkes kendine göre adam gibi adamdır. Ben Trabzonspor'da yıllarca oynadığım dönemde, insanlar benim için 'Süper frikik atışları yapıyorsun' diyorlardı. Ben de 'Siz bunu söylüyorsunuz, ben demiyorum' şeklinde cevaplıyordum. Hatırlatırım kupalar ve lig dahil toplam 320 tane gol attım. Ondan sonra insanlar bana efsane demeye başladı."

Hami Mandıralı'nın bu sözlerinden sonra özür dilemesi bence normal...

Ertan 51
06.01.2013, 13:24
Kızgınlığımız geçer mi,heralde geçmez ama özür dilemesi güzel bir hareket,güzel bir erdem.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2013, 13:29
Maç sonlarında yapılan konuşmalar hiç sağlıklı olmuyor, medya mensuplarına malzeme lazım ya, onlar da tetikliyor bu olayı

Ender Kuyumcu
06.01.2013, 13:32
Burak gibi Selçuk gibi karaktersizlerin bu formayı giymiş olması beni gerçekten de üzüyor.

Hala utanmadan yalan konuşuyor. Tıpkı Avrupa'dan başka yere gitmem deyip gs'ye koşa koşa gittiği gibi.

Utanması olsa yüzüne tükürmek lazım bu tür karaktersizlerin ama inanın tükürüğe bile yazık olur bunların yüzüne değerse.

Miraç Atalay Çiftçi
06.01.2013, 13:43
Bırakın şu allah aşkına şu şarlatanı ya.

zafercalikoglu
06.01.2013, 14:34
aferin düzelme var ,profoseyenellik malesef turk futbolcularında yok..

Bordo_MaviM_61
06.01.2013, 14:35
Burak bizdeyken de böyleydi.
Kendini yere atardı abartı hareketler yapardı.
Biz bunları dile getirince de bize kızılırdı.
Adamsa adam her yerde adamdır.
Şenol Güneş gibi, Ertuğrul Sağlam gibi.

Hatice Aslan
06.01.2013, 16:35
Burak Yılmaz Trabzonspor günlerini unut ve lütfen bir daha konuşma.. Çok katkın oldu teşekkür ettik daha fazlasını bekleme sadece sus!

Cihad Varlı
06.01.2013, 16:36
Yanlış anlamayın ama ne gerek var ki böyle bir başlığa ?

asilhamsi
06.01.2013, 16:39
özür dilemiş iyi ama uzay boşluğu özür diler mi?

Benim için Burak=uzay boşluğu

calavera
06.01.2013, 16:54
Ya Burak kekosu aklı sıra Fatih Tekke ye laf soktu orda. Sonra bi baktı iş Hami lere Necmilere kadar gitti, babası özür diletti. Lafını da ciddiye almamıştım özrünü de almıyorum. Ancak bi gerçeği artık kabullenmemiz lazım. Bizim gibi Trabzonspor taraftarı olmayan hiçbir futbolcu GS de FB de hatta BJK de oynamak varken Trabzonsporda oynamayı tercih etmez. Bunun bir sürü sebebi var
1-Daha popüler oluyolar
2-Daha çok para kazanıyolar
3-Formsuz bile olsalar sürekli milli oluyolar
4- Şike yaparak, hakemlerle bi şekilde şampiyon oluyolar. Trabzonda 82 puan alsalar bile başbakan devreye giriyo kupayı şikeyle FB ye verdiriyo.
5-İstanbulda karı-kız ortamı yapmak, 20 li yaşlarda adamlar bunlar sonuçta kim istemez

Biz bunları görüyoruz biliyoruz da futbolcular bilmiyomu. Hal böyleyken Trabzonspordan GS ye gitmek terfi etmek futbolcular için. İddia ediyorum, Trabzonspor taraftarı olamayan (Fatih Tekke, Gökdeniz etc...) gibi adamlar hariç fırsatını bulan, teklif alan her futbolcumuz GS ye FB ye gider. Buna Onur da dahil, buna Olcan da dahil, buna Emre Güral da dahil, hatta Halil de)

Eee peki bizim ne yapmamız lazım, kaderimize boyun eğip 3.lük 4.lük mü kovalıyalım? Tabiki de hayır. Ama bizim klübümüzün saha dışında çok çok iyi yönetilmesi lazım. Üstelik çok da büyük bi avantajımız var. FB, GS, BJK gibi rakiplerimiz futboldan hiç anlamayan, gözünü para hırsı büyümüş mafyavari salak yöneticiler tarafından yönetiliyo son 10 yılda (Aziz, Adnan, Ünal, Yıldırım Demirören). Şimdi bizim bunlara yönetim olarak fark atmamız lazımken bi bakıyoruz bizim yönetim hepsinden kötü (hasan yener, nevzat şakar... hatta sadri şener). Bu yönetimin yukarıdaki maddeleri bilip, özümseyip ona göre strateji yapması lazım. Önlemini planlamanı ona göre ÖNCEDEN yapacaksın. Proaktif olacaksın (E.g. Dortmund) . Bizim yönetimden, hatta teknik heyette dahil, Avrupa liglerinden 10 tane genç yetenek sayabilecek adam yoktur. Bi ara Ersun Yanal gelmişti, o adam da bu özellik vardı kurduğu kadroyu gördük zaten.

Şimdi soruyorum, birisi bana açıklasın Selçuk Inanla neden 3 yıllık sözleşme yapıldı, neden 5 değil? Hadi 3 yıl yaptın, sen Türkiye kupasını aldıktan sonra (2009-2010) neden o sözleşmeyi uzatmıyosun? Hadi adam uzatmak istemiyo mu, satıcaksın o zaman. Gelelim Burak Yılmaza, takasla adamı alıyosun sözleşme 2.5 bucuk yıllık. Sonra uzatıyosun 5 milyonluk madde koyuyosun. Adam imzalamıyo mu, sat o zaman, bişey yap. Onur a 7.5 maddesi neden koyuyosun? Engin baytarı hiç sevmem ama sen adama Barış Özebek e verdiğin paranın yarısını teklif edersen gitmekte çok haklı. Daha bunun gibi sabaha kadar sayarım...

Erdal DİLEK
06.01.2013, 17:04
ya şu adamın adıyla başlık acmayın buraya, ne söylediği sözün nede ettiği özürün zerre kadar kıymeti yok. . .

mehmets61
06.01.2013, 17:08
acaba bizim temel sorunumuz çok mu geriye takılı kalıyoruz önümüze neden bakamıyoruz geçmişle neden bağlarımızı koparamıyoruz kolay kolay...

SEDAT
06.01.2013, 17:11
* Efsane dediği isimlerden Dozer Cemil'in öldüğünde cebinden çıkan 5 tl kadar değeri yoktur Burak efendi'nin. Şuan 3.lig takımlarında oynaması gerekirken onu adam eden Camia'ya yaptığı hareketin hiçbir affedilir tarafı yoktur. Kimse bana profesyonellik masalları okumasın...

Tolga
06.01.2013, 17:15
Maçtan önce falan umursamayın deniliyordu, özür dilemesi kabul edilmesi gereken bir davranış değil, tıpkı özür dilemesini gerektirecek sözleri sarf etmesi gibi.

Kapatın başlığı gitsin . . .

evrents
06.01.2013, 17:26
Burada burak için sayfa açılması burak'a prim sağlar, başlık kapansın daha iyi.