PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kış Lastiği Konusunda Tavsiyeler

Berberoğlu
05.01.2013, 14:54
Kış lastiği konusunda tavsiyede bulanabilecek olanlar var mı?

Hangi marka iyidir, nereden ucuza alınabilir?

Ne kadar işe yarar?

Malum bizim ev Kayışdağı bölgesinde olduğu için soğuk havalarda sahillerde yağmur yağarken bizim burda kar tutmuş oluyor...

burrows
05.01.2013, 15:22
ben michelin'in kisliklarini kullaniyorum gayet iyi.bunun disinda calistigim sirkette good year kullananlar da var..onlarda memnun..
ikisini de tavsiye ederim.

Berberoğlu
05.01.2013, 15:26
ben michelin'in kisliklarini kullaniyorum gayet iyi.bunun disinda calistigim sirkette good year kullananlar da var..onlarda memnun..
ikisini de tavsiye ederim.

Az önce bir Michelin bayi ile telefonda görüştüm, ellerinde lastik yokmuş.

Ben de başka markalara göre kalite farkı oluyor mu diye sordum. Kış lastiğinde markanın pek önemi yok, istediğini taktır dedi...

Yarın öğlene kadar taktırmam gerek lastikleri.. :(

deneme61
05.01.2013, 17:12
continantel 4 kış kullandım.amasya ve gumuşhane de.. cok memnunum

Berberoğlu
07.01.2013, 15:56
Aradığım bayideki vatandaş lastiklerin ebatını yanlış söylemiş bana, ben de onun verdiği ebatları 4-5 yere sordum yok dediler, nadir bir ebat sizinki dediler.

Sonradan kendim gidip baktım lastiği 205/55/16 imiş bizim ebatlar. Sanırım daha yaygın bir ebat. Tekrar soruşturacam ama zaten kar geldi bastırdı...

zekeriyya
08.01.2013, 12:10
Mehmet kardeşim
Lassa Snoways Era+ diyorum başkada bir şey demiyorum
tak kartepeye çıkamaz isen gel yanıma seni sırtımda ben taşıyacağım
beraber kartepeye çıkar sucuğumuzu da yeriz :)

zekeriyya
08.01.2013, 12:13
En zor kış şartlarında bile performanstan ödün vermek istemeyen araç sürücüleri için geliştirilen kalitesi TUV SUD onaylı Snoways Era artık her zaman olduğundan daha konforlu, tabi ki üstün güvenlik ve performansından kesinlikle taviz vermeden. Karşınızda Snoways Era +

%100 Türk Mühendislerinin tasarladığı
%100 Türk işçisinin ürettiği
%100 yerli sermaye bir ürün

Berberoğlu
08.01.2013, 13:39
En zor kış şartlarında bile performanstan ödün vermek istemeyen araç sürücüleri için geliştirilen kalitesi TUV SUD onaylı Snoways Era artık her zaman olduğundan daha konforlu, tabi ki üstün güvenlik ve performansından kesinlikle taviz vermeden. Karşınızda Snoways Era +

%100 Türk Mühendislerinin tasarladığı
%100 Türk işçisinin ürettiği
%100 yerli sermaye bir ürün

Bu kadar reklam yaptın, bari internet sitesindeki ilgili başlığa link de verseydin...

Aramak zorunda kalmazdık.. :D

Bir de yeterli stokları var mı bu Lassa'nın?

İskender YILMAZ
08.01.2013, 14:41
Baba arabası diye bir gerçek var, iyi ki var. :D