PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VOLTRAN ve TRABZONSPOR

KuĞu
21.07.2006, 21:15
Sevgili arkadaşlar, yakın yaş grubundan olan arkadaşlar hatırlar voltran adında bir çizgifilm vardı 5 tane robot aslanı kullanan çocuklar bu aslanları bir araya getirip kimi gövdeyi kimi kolları bacakları oluşturur en sonunda siyah aslan robotun başını oluşturur ortaya kötülerle savaşan güçlü bir robot ortayaçıkıveriridi :)

Mevcut yönetim Eğitim Gençlik Geliştirme ve Bölge Koordinatörlüğü’ne getirdiği Özkan Sümer den sonra durmamalı, voltran için diğer değerlerimizi, güçlerimizi de kulübün bünyesine katmalıyız. Bu konuda isteklerimizi ve memnuniyetimizi yönetime iletirsek daha ciddi adımlar atılır diye umut ediyorum. Mevcut yönetimin eksiklikleri ve işbilir yönetici eksikliği olduğunu görüyoruz. Yeni bir seçim kargaşası ve bölünmelere gitmeden, çeşitli birimlerin başına seçimde rakip bulunan diğer listelerden de kalifiye insanlar getirilebilir, tıpkı özkan sümer de yapıldığı gibi. Bu sayede yönetim muhalefet kavgası yerine bir güç birliğine gidilmesi de sağlanmış olur. Herkesin herşeyi bildiği yapıda olan trabzon insanını başka türlü bir araya getirmek yoksa mümkün olmayacak. Trabzonsporum bu güç birliğine ihtiyacı var. lütfen bizlerde taraftar olarak bu oluşum için destek verelim. Basit bir ifadeyle kiminin para yönetimi, kiminin zekası, kiminin eğitimi, kiminin tecrübesi, kiminin çevresi ... bütün değerlerimiz tıpkı özkan sümerin yaptığı gibi çıkardan uzak kendini trabzonspora adamasını ve yönetimin bu yeni oluşum için ortam hazırlamasını diliyorum ve bu konuda desteğinizi bekliyorum. Muhabbetle.

Burçak
24.07.2006, 18:26
http://www.anilarim.net/mazi/galeri/voltran/th/92_th.jpg (javascript:openWin('galeri_tek.asp?resim_id=92',' height=282,width=347,scrollbars=no,resizable=no,st atus=no,menubar=no,toolbar=no,location=0')) http://www.anilarim.net/mazi/galeri/voltran/th/100_th.jpg (javascript:openWin('galeri_tek.asp?resim_id=100', 'height=529,width=450,scrollbars=no,resizable=no,s tatus=no,menubar=no,toolbar=no,location=0')) http://www.anilarim.net/mazi/galeri/voltran/th/103_th.jpg (javascript:openWin('galeri_tek.asp?resim_id=103', 'height=282,width=347,scrollbars=no,resizable=no,s tatus=no,menubar=no,toolbar=no,location=0')) http://www.anilarim.net/mazi/galeri/voltran/th/102_th.jpg (javascript:openWin('galeri_tek.asp?resim_id=102', 'height=390,width=500,scrollbars=no,resizable=no,s tatus=no,menubar=no,toolbar=no,location=0'))

tsmaniac
24.07.2006, 19:45
doğru diyosunuzda başkanın pek umurunda olacağını zannetmiyorum, işlerine kimseyi karıştırmaz, taraftarı ticari bir nesne olarak görenlerin fikirlerimizi ciddiye alacağını sanmıyorum, Trabzonsporun şampiyonluğu için saçından tek kıl koparmazlar bunlar adım gibi eminim, kendi reklamlarını yapıyorlar, kulübü siyasi olarak rant aleti olarak kullanıyorlar eeee daha başka isterlerki, kimin umurunda başak şeyler onlar amaçlarına ulaştılar olan bize oluyor yazık, ama yinede bu güzel bir fikir kesinlikle yapılması için destek verilmeli, zamanında idmanocağı da voltran gibi birleşerek şampiyon Trabzonsporu oluşturmuşlardı

ahmeTurk
24.07.2006, 21:44
Çok güzel bir fikir kesinlikle. Sonuna kadar destekliyorum. Voltranı oluşturacak olan en önemli parça şüphesiz biz taraftarlardır.

İslam Sezer
24.07.2006, 23:18
elbirliği olması için herkesin .ıkarları ve önyargıları atması trabzonspor için elini taşın altına koyması gerekiyor.bence özkan sümer çok önemli bir adım attı bu görevi kabul ederek.çeşke diğer önemli isimlerde bir şekilde destek olsa maddi veya olmadı manevi.

Thedoors
01.08.2006, 00:16
Önyargının, keskin ve sabit hatlı fikirlerin kol gezdigi bölgede bu birlikten bahsetmek cok guc. Kanımca yaklasık yirmi iki yıldır beklememizin en büyük sebebidir bu ''gereksiz gurur''sendromu...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
04.08.2006, 13:57
vallahi Özkan Sümeri'in çıkarının olmadığı bir işe el süreceğini hiçççç mi hiç sanmam...
TS sayesindedir neredeyse şu an hazret...

Burçak
04.08.2006, 14:30
yapmayın Allah aşkına yaa. keşke herkes Özkan Sümergibi yeri geldiğinde profesyonel yeri geldiğinde amatör ruhda olabilse.

Erdinç Dilek
04.08.2006, 16:24
şu rant işini bir kenara bırakıp birazda spor konuşsak, şu an mevcut yönetim var gerektiği yerde gerektiği gibi cevap verilmesi gerekirse verilir, demokratik çerceve içerisinde, hey gidi voltron heyy

trapesus
21.08.2006, 05:36
Özkan Sümer ve çıkar ha. Arkadaşım sen onu sevgili müteahitlerden sandın herhalde!