PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon'da Şike Paneli

Sayfa : [1] 2

Cem Kıran
02.01.2013, 22:04
Yeni panel "Tape Tape Şike" adıyla Şubat'ın ilk haftası..

Courage
03.01.2013, 00:08
Dışarıdan izleyici gelebiliyormu? (BMN Trabzon gitmeli müsaitse)

Gökhan ARSLAN
03.01.2013, 00:09
İnşallah orda olacam..

Burçak
03.01.2013, 00:13
Herkes katılabiliyor. Ben de orada olacağım kısmetse.

toksoy61
03.01.2013, 10:09
kimler katılacak?

inadina61_08
03.01.2013, 13:30
çok sıktı ama asla : Amannn ne olursa olsun değil; hak yerini bulacak, belki de 3 temmuz gibi bir sabah haberiyle :)

Burçak
03.01.2013, 13:33
Şampiyonluk kupasının geldiği başlık acaba kime kısmet olacak :)

Murat'
03.01.2013, 15:01
Yarın orda olacağım.

Ilelioglu
03.01.2013, 20:25
Tam olarak amaci ne bunun yada ne gibi faydasi olacak?

Halki bilgilendirmeye mi yönelik?

..

Resul
03.01.2013, 22:05
Böyle bir etkinliğin Trabzon da yapılmasının nasıl bir katkısı olacağını anlamış değilim !

Royal Heart
03.01.2013, 22:10
Cok iyi olmus ya aslinda buna Tv yayini da almak gerekiyordu, buna cesareti olan bir ulusal medya kanali yok ki...

Fatih
03.01.2013, 23:54
İmkanı olanlar katılmalı.

TSelif
03.01.2013, 23:59
Ben de , çok önemli işim çıkmazsa, katılacağım.

Ogün'
04.01.2013, 00:03
Turgay Demir'e Beşiktaş'ı da sorun!

Burçak
04.01.2013, 08:21
Tam olarak amaci ne bunun yada ne gibi faydasi olacak?

Halki bilgilendirmeye mi yönelik?

..

Şike olaylarını sümen altı edip unutturmaya çalışanların yüzüne şamar niyetine..
tek seferlikde değil zaman zaman düzenleneceği söyleniyor..

alone_6161
04.01.2013, 11:14
Rica etsem Hakan Orhan ve Erdem Egemen'e klübün neden TFF ve PFDK aleyhine delillerin gizlendiği gerekçesiyle dava açılmadığını sorabilir misiniz?

Ayrıca bu başlık altında herkes aklındaki soruları yazsın, katılabilen arkadaşlar panelistlere sorarsa faydalı olur diye düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 11:19
Katılımın yüksek olması gerek. Umuyorum konuşmacılar da hem nalına hem mıhına vuran, etkili konuşmalar yaparlar. Şehirde biraz farkındalık yaratılmalı. Özellikle siyasi bağlamda halkın bir kırılma yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Gerçeğin daha net ortaya koymak için başka fırsat olmayabilir.

Cem Kıran
04.01.2013, 11:27
Rica etsem Hakan Orhan ve Erdem Egemen'e klübün neden TFF ve PFDK aleyhine delillerin gizlendiği gerekçesiyle dava açılmadığını sorabilir misiniz?

Ayrıca bu başlık altında herkes aklındaki soruları yazsın, katılabilen arkadaşlar panelistlere sorarsa faydalı olur diye düşünüyorum.

Bunun yapılması için yargıtay kararının beklenmesi gerek.Mahkeme kararları temyizde olduğu için suç duyurusunda bulunamıyorsun.

Burçak
04.01.2013, 16:24
Tv yayını olacak mı biliyomusunuz?

Alihan Ertürk
04.01.2013, 16:29
Kaçkar TV'den yayınlanacak.. İnternet sitesinden de izleyebilirsiniz;

http://www.kackartv.com.tr/CanliSeyret/

Kaan
04.01.2013, 17:56
Biraz ilgi. :cool:

Kaan
04.01.2013, 18:18
Kaçkar TV yayını internet üzerinden sürekli takılıyor bende, sizde de öyle mi?

zaferyıldız
04.01.2013, 18:19
şimdi başladı,yayın iyi

öncelikle trabzondaki taraftarımıza bir ışık olmasını dilerim

Sibel
04.01.2013, 18:19
Salon küçük, doldu. Daha büyük olsa iyi olurdu.

ibrahim
04.01.2013, 18:20
Pür dikkat izliyorum. Elleri ayakları öpülesi insanlar. Büyük saygı duyuyorum orda olanlara.

zaferyıldız
04.01.2013, 18:22
çok güzel gidiyor helal olsun şimdiden...

Sibel
04.01.2013, 18:24
Keşke bunu tüm Trabzon izlese. Orda olsa ya da.

Kaan
04.01.2013, 18:34
Şu görüntüleri izleyince nasıl sinirleniyor insan...

Royal Heart
04.01.2013, 18:36
Basliga kanal ismini de yazsaniz daha iyi olur.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2013, 18:38
Türksat uydusu olan Kaçkar TV'den izleyebilir internet yayını sıkıntılı...

Baransu en büyük alkışı aldı...

zaferyıldız
04.01.2013, 18:38
bu ülkeyi yönetenin allah cezasının versin ,ne diyeyim

Sibel
04.01.2013, 18:41
Kalbim dayanmıyor. Hayallerimizi çalanların iki cihanda da Allah cezasını versin inşallah.

Bera B.
04.01.2013, 18:42
Kaydı yapılabiliyor mu yayının? Okuldayım izleyemiyorum şu an malesef.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2013, 18:56
Dinlemeyi ne zaman öğreneceğiz sürekli laf atılıyor...

Hazar_
04.01.2013, 18:58
partizanlar seyretmiyordur şimdi :) Hırsız yanlıları

Hazar_
04.01.2013, 19:00
benim için hala AKP, CHP ve MHP'cilik oynayan herkes hırsızlara yardım ve yataklık yapan kişilerdir.

masterkey
04.01.2013, 19:20
internet yayını için;
http://www.haber61.tv

Semra
04.01.2013, 19:26
Emegimizi çalanlar bu dünyada ve ahirette gülmesin!
Şikeyi unutturmayanlara da binlerce kez teşekkürler.

Sibel
04.01.2013, 19:28
Baransu helallik insan.
Takdir ediyorum.

Samet Türkmen
04.01.2013, 19:38
bu forumun yöneticileri üyeleri ne alemde ? şu başlık olabildiğince ilgi görmeli. inşallah bir yerlerde bu konuşmalar kayda alınıyordur. çok önemli çok kıymetli panel oluyor. baransunun konuşmaları çok önemli. üzerinde ölü toprağı olan şikecilerin hizmetine geçmiş trabzon milleti ve Trabzonspor taraftarına karşı eleştiri yaptı ardından yapılması gereken radikal eylemler hakkında nasihatlar verdi. hepsi çok önemli nasihatlardı. benim gözümde şikeci kölesi olan trabzon halkı ve Trabzonspor taraftarı uyanırsa isterse o kupa ertesi gün gelir. ama şu durumda şikecilerin taraftarları galip durumda. o yüzden durumda bu.

Toplantıyı izliyor olamazlar mı ?

Sibel
04.01.2013, 19:39
Baransu Trabzonsporluya ve özellikle Trabzonluya ders veriyor.
Sadece "inanç"...

MuratJ
04.01.2013, 19:40
baransu nun nasihatlarını uygulayacak cesur, hırslı, inançlı, hakkını arayan, takımına aşık taraftar grubu insan grubu Trabzonda yok Trabzonspor taraftarı arasında yok. genel konuşuyorum kimse kusura bakmasın. şikecilerin köleliğini seçti bu şehrin insanları bu takımın taraftarları o yüzden de kupa bizde değil.

zaferyıldız
04.01.2013, 19:43
akparti aziz yıldırım karşısında diz çökmüştür..

kılıçdaroğlu,bahçeli,aziz yıldırım karşısında diz çökmüştür...

masterkey
04.01.2013, 19:44
baransu döktürüyor vallahi...
http://www.haber61.tv/

Kaan
04.01.2013, 19:45
Harika konuştu Mehmet Baransu. En önemli cümlesi, "Yerinizde olsam hiçbir Trabzon milletvekilini Trabzon'a sokmam" cümlesiydi. Bunu yapabilecek yüreklilikte insanlar var mı Trabzon'da? Yok, ama keşke olsa...

Tolga
04.01.2013, 19:46
Ulan adam alenen Trabzon şehrine bile sallıyor hâlâ ceza veren yok.

Samet Türkmen
04.01.2013, 19:46
Aklımda şöyle bir fikir de yok değil; cemaat gerçekten Aziz Yıldırım'ı indirmek istedi ama başaramadı. Ek olarak iş Göksel Gümüşdağ ve bazı diğer şahıslara dokununca AKP,MHP,CHP VE BDP bu işi frenledi. Fenerlilerin günlerce cemaat aleyhine konuşmaları çokta hafife alınmamalı bence.

Ak Parti ve cemaatin arasının bozuk olduğunu o yanda bu yanda partililerin kendisi de söylüyor. Zincirleme çok olay var. Öyle ki biz kabuğunu bile görmüyoruz bence.

Mustafa Ayazoğlu
04.01.2013, 19:47
baransu ya katılıyorum

radikal EYLEMLER şart !

zaferyıldız
04.01.2013, 19:47
baransu arkadaşım boşa yoruluyorsunuz ,orda öyle cesur insanlar kalmadı ...

Full HD
04.01.2013, 19:48
baransu ya katılıyorum

radikal EYLEMLER şart !

Hukuk icerisinde diyor. :)

Hakan Baki
04.01.2013, 19:48
Panelin başında yayınlanan videoya kayıt alan varmı acaba yada video hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun :)

Sibel
04.01.2013, 19:50
Av.Hakan Orhan'ı ve Baransu'yu yürekten tebrik ediyorum.

Mustafa Ayazoğlu
04.01.2013, 19:51
Eylem şart

Ömer Akdağ
04.01.2013, 19:52
Baransu' nun konusmasi butun BMN uyelerine seyrettirilmesi lazim.

Mustafa Ayazoğlu
04.01.2013, 19:53
Davasını inanan adam bir adım öne çıksın.

Pazar günü istinye

Alihan Ertürk
04.01.2013, 19:58

Ne dedi, özellikle 'BMN üyelerine' bir mesaj mı verdi?

Oğuzhan
04.01.2013, 19:58
Baransu konuşurken gerçekten gözlerim doldu. Adam çok haklı, UEFA önünde beş kişi, Fifa önünde beş kişi, TFF önünde beş kişi rakamlar önemli değil açlık grevine başlasa bütün dünya gündemi bir haftada değişir.

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 19:59
baransu sağlam ayar verdi.....

en önemliside eleştirmeyi kavga etmeyi bırakıp bu işe odaklanın sonra kavga edin dedi ki biz bunu diyince yemediğimiz laf kalmıyordu..

zaferyıldız
04.01.2013, 19:59
baransu inanılmaz bir şekilde kendisi de inanarak yol haritasını vermiştir

radikal eylemler ...kararlılıkla

katılıyorum ,bir aya kalmaz kupa ve adalet gelir

kavgalarınızı sonraya bırakın diyor ,daha ne desin !

Ömer Akdağ
04.01.2013, 20:02
Ne dedi, özellikle 'BMN üyelerine' bir mesaj mı verdi?

Trabzonsporlularin yapmasi gereken eylemlerden ve bunlarin etkilerinin ne olacagindan bahsetti. BMN bu eylemlerde oncu olabilir diye dusundum.

Oğuzhan
04.01.2013, 20:03
Haberlere geçti arkadaşlar ne kadar sürecek haberler ?

Gökhan ARSLAN
04.01.2013, 20:06
Baransu ne dedi herkes helal olsun yazmış kaçırdım ya
Birisi buraya yazabilrmi onun konuşmasını?

Alihan Ertürk
04.01.2013, 20:07
BARANSU “ SESE GETİRECEK EYLEMLER YAPIN

Gazeteci Mehmet Baransu Trabzonspor yöneticilerinden şike ile ilgili olarak UEFA’nın dikkatini çekmek için ses getirici eylemler yapmalarını istedi

Baransı Burada yaptığı konuşmada Trabzonspor Türkiye’deki yargı süresince adalete saygınızdan dolayı konuşmamasını anlarım. Ancak şimdi sis getirecek eylemler yapmalısınız Bu sürecin üstü kapatılmak isteniyor

Bakın örneği Açlık grevci yaparsınız dünyanın dikkati buraya çekilir.Ben bu süreçte alcık grevine katılmak için buraya gelirim ve alcık grevi yaparım.Dünyadaki tüm gazetecilerde buraya gelir. UEFA baskı altında kalır ve kararı verir “dedi.

Cihad Varlı
04.01.2013, 20:07
Asıl bomba Hakan Orhan dan geldi .
Av. Hakan Orhan: "Türk futbolu tecavüzcüsüyle evlendirilerek kurtarılmaya çalışıyor. "
Adamsın , adam .

Oğuzhan
04.01.2013, 20:08
Devam edecek değil mi yayın soru cevap kısmıyla ?

arifberkay
04.01.2013, 20:12

Gazeteci Mehmet Baransu Trabzonspor yöneticilerinden şike ile ilgili olarak UEFA’nın dikkatini çekmek için ses getirici eylemler yapmalarını istedi

Baransı Burada yaptığı konuşmada Trabzonspor Türkiye’deki yargı süresince adalete saygınızdan dolayı konuşmamasını anlarım. Ancak şimdi sis getirecek eylemler yapmalısınız Bu sürecin üstü kapatılmak isteniyor

Bakın örneği Açlık grevci yaparsınız dünyanın dikkati buraya çekilir.Ben bu süreçte alcık grevine katılmak için buraya gelirim ve alcık grevi yaparım.Dünyadaki tüm gazetecilerde buraya gelir. UEFA baskı altında kalır ve kararı verir “dedi.

Bu doymak bilmeyen yönetim açlık grevi yapar mı?

kamaleyte
04.01.2013, 20:12
Şu panelde söylenenleri yapsak önümüzde hiç bir güç duramaz.Özellikle siyasiler için söylediklerini Trabzon meydanında diyeceksin ki belki bazı uykudakiler uyanır.Yeminle izlerken gözlerim doldu isyanım var diyerek bağırasım geldi.

Samet Türkmen
04.01.2013, 20:14
Bir kişi bile yapsa açlık grevi yapsa Meydan'da yeter.

arifberkay
04.01.2013, 20:15
Baransu güzel konuşuyorda kim anlayacak uygulayacak?Basvurulacak terlere vurmayız gidip kel alaka AİHM göstermelik olarak başvururuz.Başlarda başkanın ıyı niyetlı mücadele ettiğini düşünüyordum ama gördüm ki hepsi yalan zamana yayma ve unuuturma polıtıkası

Gökhan ARSLAN
04.01.2013, 20:15
Şunu en baştan izleme şansımız varmı bir sitede falan yada kaydedip nete koyacak olan varmı?
Baransunun dediklerini merak ettim açıkçası

Cihad Varlı
04.01.2013, 20:16
Allah aşkına tek yürek olalım alalım şu kupayı . Yeter da yeter .

DeAgLeMaNyAq
04.01.2013, 20:16
Asıl bomba Hakan Orhan dan geldi .
Av. Hakan Orhan: "Türk futbolu tecavüzcüsüyle evlendirilerek kurtarılmaya çalışıyor. "
Adamsın , adam .

O söz Hakan Kulaçoğlu'na ait zaten kendisi de onu referans gösterdi...

İlyas Özdemir
04.01.2013, 20:18
binlerce kilometrelik maratonlar bir adımla başlar madem eylem şart o zaman ilk eylem yerimiz İstinye o grup şu grup kem küm etmeden gitmeliyiz

Resul
04.01.2013, 20:20
Panel harikaydı,çok çok daha geniş katılımlısının İstanbul'da düzenlenmesi faydalı olur.

Berat Akçay
04.01.2013, 20:20
Linkler patladı :) Yayını veren ilaç var mı ?

pascalli
04.01.2013, 20:21
Baransu..Ben olsam Trabzon milletvekillerini Trabzona sokmam.

gabriel omar
04.01.2013, 20:23
şöyle bir 15-20 sene önce olacaktı ki radikal eylemin babasını görecektiler.Ne olduysa yöremizin insanı uysallaştı artık ,eskisi gibi tepki vermiyor.

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 20:24
Böyle bir etkinliğin Trabzon da yapılmasının nasıl bir katkısı olacağını anlamış değilim !

Panel harikaydı,çok çok daha geniş katılımlısının İstanbul'da düzenlenmesi faydalı olur.

en azından 1 fikir değiştirmiş şimdiden panel...

ilyskm
04.01.2013, 20:24
Ben de olsam Trabzon milletvekillerini Trabzona sokmam... Hatta nüfustan silerim...

Courage
04.01.2013, 20:25
Baransu..Ben olsam Trabzon milletvekillerini Trabzona sokmam.

Ağzına sağlık.... da biri ne dendiğini tam olarak özetler mi yada yayın nerede? (dışarıdaydım yeni geldim)

Mert'
04.01.2013, 20:28
Baransu iyi konuştu.

güneyli
04.01.2013, 20:29
baransu hislerimize tercüman oldu..

Royal Heart
04.01.2013, 20:33
Baransu'nun söylediklerinden aklima ilk gelenler : "Gruplar, dernekler ne varsa es zamanli UEFA ve FIFA'nin önünde eylem yapsin, gerekirse burdan yürüsünler ben de yaninizdayim, bu merkezler önünde toplu aclik grevi yapilsin 3. haftada o kupa durdugu yerden cikmazsa ben meslegi birakacagim, Trabzonspor medya gücümüz yok vs. demesin, önce kendi icindeki gücü göstersin, hicbir siyasi ayrismaya izin verilmeden Trabzonsporlular bu sürecte bir olsun, sonra istediklerini tartisirlar... Yönetimin yerinde olsam su(panelde gösterilen) videoyu her mac öncesi büyük led ekranlarda futbolculara izletirim, ben bunu yaparim." Ayrica Bdp dahil tüm partilerin sürecteki tutumunun ayni oldugunu vurguladi.

Şenol Altunsoy
04.01.2013, 20:41

Hayrola BMN üyelerine sen mesaj vermek istiyorsun sanırım da böyle değil açık açık yaz.

Ömer Akdağ
04.01.2013, 20:43
Hayrola BMN üyelerine sen mesaj vermek istiyorsun sanırım da böyle değil açık açık yaz.

Yanlis anladiniz. BMN buyuk bir platform oldugu icin soyledim. Herkes izlesin, bilgilensin ve beraber hareket edelim diye.

Şenol Altunsoy
04.01.2013, 20:45
Yanlis anladiniz. BMN buyuk bir platform oldugu icin soyledim. Herkes izlesin, bilgilensin ve beraber hareket edelim diye.

Peki kusura bakma gerçekten yanlış anlamışım.

Ömer Akdağ
04.01.2013, 20:48
Peki kusura bakma gerçekten yanlış anlamışım.

Estafurullah ne kusuru, hepimiz tek bir amac icin burdayiz. Ben isterim ki Baransu'nun bahsettigi eylemleri hep beraber bilincli bir sekilde gerceklestirelim. Bu potansiyel BMN de var.

Şenol Altunsoy
04.01.2013, 20:48
Estafurullah ne kusuru, hepimiz tek bir amac icin burdayiz. Ben isterim ki Baransu'nun bahsettigi eylemleri hep beraber bilincli bir sekilde gerceklestirelim. Bu potansiyel BMN de var.

Aslında çok haklı şeyler söyledi en azından hedefi doğru gösterdi.

atomantcum
04.01.2013, 20:49
Baransu'nun söylediklerinden aklima ilk gelenler : "Gruplar, dernekler ne varsa es zamanli UEFA ve FIFA'nin önünde eylem yapsin, gerekirse burdan yürüsünler ben de yaninizdayim, bu merkezler önünde toplu aclik grevi yapilsin 3. haftada o kupa durdugu yerden cikmazsa ben meslegi birakacagim, Trabzonspor medya gücümüz yok vs. demesin, önce kendi icindeki gücü göstersin, hicbir siyasi ayrismaya izin verilmeden Trabzonsporlular bu sürecte bir olsun, sonra istediklerini tartisirlar... Yönetimin yerinde olsam su(panelde gösterilen) videoyu her mac öncesi büyük led ekranlarda futbolculara izletirim, ben bunu yaparim." Ayrica Bdp dahil tüm partilerin sürecteki tutumunun ayni oldugunu vurguladi.

Arkadaslar oyle diyorsunuz ama burda yazilanlar gibi olmuyo gercek hayat. Avrupada kac tane eylem duzenlendi, hepsinden haberim var. Daha 6 aydir buradayim bir tanesine gitme imkanim oldu hic dusunmedim bi basima katildim. Hollanda ve almanyada trabzonlu nufusunun onbinlerle ifade edilebilecegini biliyorsunuz (hatta belki yuz binin uzerinde). Ama burada hollandadaki eylemde gorduklerim karsisinda cok sasirdim, 50-60 kisi ya vardik ya yoktuk. Kaybedilecek hicbir sey yok, tatil gunuydu, gelip iki saat pankart gosterilip gidilecekti onemli olan sesimizi duyurmakti sadece ama buna bile gelmedi insanlar, gelmek istemedi usendi. Turkiyede trabzonda da boyle buyuk capli bir eylem duymadim. Burda herkes yaziyor guzel olur soyle olur boyle olur ama kalkip iki saatligine eyleme katilim olmuyor siz kalkmis aclik grevi yapariz diyorsunuz. Herkes istiyor ama bisey yapan, katilim gosteren kisiler ancak parmakla sayiliyor.

Oğuzhan
04.01.2013, 20:50
Bu zamana kadar bu forumda yazıldı mı bilmiyorum ama Baransu'nun gösterdiği hedef gerçekten tam nokta atışı. Fifa,Uefa ve Federasyon önünde fazla kişi olmasına gerek yok yürekli kişiler açlık grevine başlasa o kupanın gelmesi gerçekten üç hafta bile sürmez. Bütün dünya kamuoyunun ilgisini çekecek böyle bir olay karşısında ne UEFA, ne de FIFA aciz bir durumda kalmak istemez kesinlikle ve hakkımızı anında verirler. Dediği gibi asıl işimiz Avrupa'da olmalı, her şeyi oradan alıyoruz biz orayı halledersek bunların bize kupayı vermesinde herhangi bir sıkıntı olmaz.

Royal Heart
04.01.2013, 20:58
Arkadaslar oyle diyorsunuz ama burda yazilanlar gibi olmuyo gercek hayat. Avrupada kac tane eylem duzenlendi, hepsinden haberim var. Daha 6 aydir buradayim bir tanesine gitme imkanim oldu hic dusunmedim bi basima katildim. Hollanda ve almanyada trabzonlu nufusunun onbinlerle ifade edilebilecegini biliyorsunuz (hatta belki yuz binin uzerinde). Ama burada hollandadaki eylemde gorduklerim karsisinda cok sasirdim, 50-60 kisi ya vardik ya yoktuk. Kaybedilecek hicbir sey yok, tatil gunuydu, gelip iki saat pankart gosterilip gidilecekti onemli olan sesimizi duyurmakti sadece ama buna bile gelmedi insanlar, gelmek istemedi usendi. Turkiyede trabzonda da boyle buyuk capli bir eylem duymadim. Burda herkes yaziyor guzel olur soyle olur boyle olur ama kalkip iki saatligine eyleme katilim olmuyor siz kalkmis aclik grevi yapariz diyorsunuz. Herkes istiyor ama bisey yapan, katilim gosteren kisiler ancak parmakla sayiliyor.

Mehmet Baransu kendince bundan sonra izlenmesi gereken yollardan aklina ilk gelenleri bu sekilde saydi ve inanc konusuna özellikle degindi. Bunun disinda Erdal Hos'un sosyolojik yapi konusundaki aciklamalari da dinlenmeye deger. Bir de panelin tekrarini bulup izlerseniz belki daha iyi anlasilir.

toksoy61
04.01.2013, 21:05
konuşmacılar aklımızdan geçenleri söylemişler. ama bence yanıldıkları birkaç nokta var. en önemlisi trabzonlular hakkında yanılıyorlar. bilmedikleri şey o eski, tepki veren, sadece ts yi düşünen trabzonlular yok sadece parayı düşünen ve sadece siyasi rantı düşünen insanlar var trabzonda. kupasını çalanların verdiği beleş kombinelerle maça gidenler var. kupasını çalanları ve onları destekleyenler eller üstünde. hepsine yazıklar olsun.

o yüzden diyorum trabzon kimliğini kaybetti. gerçek trabzonlular trabzon dışında, istanbulda, almanyada, bursada, sakaryada. trabzondakilerde rant peşinde.

ilk zamandan beri diyorum. seçimlere katılım oranı %20-30 larda kalsın bu iş çözülür. siyasi parti ilçe başkanları istifa etsin yada zorlansın, siyasi merkezler yıkılsın dağıtılsın kupa gelir.

son söz: trabzonspora yapılanlar acaba diyarbakırspora yapılabilirmiydi? bunun cevabını verebiliyorsanız nedeni ile birlikte; çözümüde bulursunuz

zaferyıldız
04.01.2013, 21:25
Valla renkdas su günkü ortamda diyarbakır in Trabzonspor gibi bir takımı olsa

Hem apo hem Aziz varken düşünüyorum ! her sene şampiyon olurlar.

kamaleyte
04.01.2013, 21:44
Devlete bağlı milliyetçi olmak demek ki bu düzende hiç bir şeye yaramıyor.Bir teröristten fazla değerimiz yok.İsyan bayrağı açalım diyorum bir coşuyorum sonra kendime geldiğimde bunu yapacak topluluk nerede diye soruyorum kendime.Taraftar grubları iktidardan kombine alan ve baş şikecinin boynuna şerefli renkleri asan bir taraftardan ne olur.Hadi grubları geçtim normal Trabzon taraftarı nerede uçtu mu bu adamlar.Son 10 15 yıl içinde gerçek taraftar yok oldu gitti.Bugünkü panel çok iyiydi en azından salondaki 400 kadar kişi bilinçlenmiştir umarım.

Burçak
04.01.2013, 22:08
Bu akşam herkesin orada olup canlı canlı izleyebilmesini isterdim.
Gerçekten çok iyi oldu.
@mehmetbaransu @turgaydemirr @erdalhos @avhakanorhan @erdemegemen @ulas_ugras @yakupcamoglu
hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Bu panel tek seferlikte değil.
Gelecek ay devam edecek. ve adını söylemedikleri süpriz bir konuk daha olacak.

ibrahim
04.01.2013, 22:09
O akp lafi gectiginde alevlenen emice sonlara dogru daha sesini cikaramadi. Gercekler morartti galiba biraz...

Oğuzhan
04.01.2013, 22:14
Turgay Demir de gerçekten çok iyi konuştu. Birkaç kanaldan daha canlı olarak yayınlansa hedefimize çok daha rahat ulaşırız.

Ayrıca bu ekibe Talip Doğan da katılabilir davet ederlerse geleceğini düşünüyorum kendisi de oldukça donanımlı birisi.

Talip Doğan bey herhalde bizi de çağırırlar yakında yazdı twitter hesabından az önce birisine. Ulaş abiye ulaşabilen varsa bildirsin bu durumu.

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL
Telefonum Trabzonlu Arkadaslarda var panel konusunda. Trabzona seve seve gelirim.

Burçak
04.01.2013, 22:28
Özetle bu akşam şunu gördük.
Dolmuş dolmuş dolmuş patlamaya hazır bi bomba gibi herkes..
Şike sürecini suni gündemlerle unutturmaya çalışan taraflı basın bunu başaramayacak.
Bu harekat artarak devam edecek..
Zaten zoraki ayakta duran tüm şikeciler kopmaya başlayacak.
şuan artçıları yaşıyorlar..

Mustafa Ayazoğlu
04.01.2013, 22:56
erdal hoş işin sosyolojik boyutuna falan indi, siyaseti karşına alamadı. böyle gazetecilerle olmaz bu iş.

baransu nun dediği gibi 4 davasına inanan yürekli adam lazım , korkmayan dikine gidebilen

ses getirecek EYLEMLER şart

maxim
04.01.2013, 23:00
panelin ve baştaki videonun kaydını verenden Allah razı olsun

Fanatik34
04.01.2013, 23:08
konuşmacılar aklımızdan geçenleri söylemişler. ama bence yanıldıkları birkaç nokta var. en önemlisi trabzonlular hakkında yanılıyorlar. bilmedikleri şey o eski, tepki veren, sadece ts yi düşünen trabzonlular yok sadece parayı düşünen ve sadece siyasi rantı düşünen insanlar var trabzonda. kupasını çalanların verdiği beleş kombinelerle maça gidenler var. kupasını çalanları ve onları destekleyenler eller üstünde. hepsine yazıklar olsun.

o yüzden diyorum trabzon kimliğini kaybetti. gerçek trabzonlular trabzon dışında, istanbulda, almanyada, bursada, sakaryada. trabzondakilerde rant peşinde.

ilk zamandan beri diyorum. seçimlere katılım oranı %20-30 larda kalsın bu iş çözülür. siyasi parti ilçe başkanları istifa etsin yada zorlansın, siyasi merkezler yıkılsın dağıtılsın kupa gelir.

son söz: trabzonspora yapılanlar acaba diyarbakırspora yapılabilirmiydi? bunun cevabını verebiliyorsanız nedeni ile birlikte; çözümüde bulursunuzNokta..(her ne kadar daha söylenecek baska seylerde olsa)

Mustafa Ayazoğlu
04.01.2013, 23:09
evet maalesef iş adamlarımız topa girmiyor

siyasi olarak korkuyorlar, ihale alamayız diye.

Burçak
04.01.2013, 23:35
Video Ganzilis Tv nin hazırladığı bi video. Paylaşılır en kısa zamanda.

Aslında o video çok farklı değil. Ganzilis'in hazıladığı videoların bi derlemesi gibiydi. birleştirilmiş hali. 16 dk lık

Taner Uykuçeken
04.01.2013, 23:37

İş adamları topa gitmiyor, işlerim bozulur diye
sanatçıların topa girmiyor, kaset satamam iş alamam diye
düşünürlerin fikir adamların topa girmiyor sebebi belli değil bkz. Nihat Genç Sunay akın
Siyasetçilerin topa hiç girmiyor malum koltuk sevdası

yakışır bu camiaya

Uğraşan bir Sadri Şener var birde taraftar....

biz ne yapıyoruz Sadri Şeneri yerden yere vurup kendi aramızdada 2 ye 3 e bölünüyoruz....

önce taraftarlar arasındaki birlik tekrar sağlanmalı
sonrada artık başkan hakkında konuşmaktan vazgeçilmeli sonuna kadar destek olunmalı
he Sadri Şenerin hatası yokmu var saymakla bitmez ama adam ne yapsın hak verin
tek başına yel değirmenleriyle savaşıyor

metehan
04.01.2013, 23:41

İş adamı deyince aklıma geldi. Demirören'in seçildiği kongrede bilindiği gibi Ata Aksu da önce adaydı. GS de Aksu'yu destekleyecekti ama son anda çekilince Demirören tek kaldı. Aksu çekilince, GS delegeleri de "Bu durumda oylamaya katılmamıza gerek yok" demişler. Abdürrahim Albayrak da "Nasıl olsa Demirören seçilecek, bu belli. Biz de ona oy verelim, hepimiz iş adamıyız" demiş :) Bu çarklar böyle dönüyor maalesef !

Gökhan ARSLAN
05.01.2013, 00:01
Video kaydı falan yokmu hiç izleyebileceğmiz?

Cihat K
05.01.2013, 00:07
Video kaydı falan yokmu hiç izleyebileceğmiz?
bende tam bunu sormaya gelmiştim aradım bulamadım nerden izleyebiliriz arkadaşlar

sanatik
05.01.2013, 00:16
Sikeciler o kadar pislikden sonra araba devirir nerdeyse benzinci patlatir biz bekler bekler sonunda ANIT yapdiririz.

Sanki hersey bitmis sanki yapilacak birsey kalmadi, konusmasi gerekenler susar bodrumda kafayi ceker, trabzondakilerde cesaretini kaybeder, sike lideri geldigi zaman (tükürmesi gerekdigi yerde) hemen boynuna atki takar, alkislar.

Sanki hicbirsey olmadi, sanki hersey normal.

Millet resmen bizlen dalga geciyor, biz susuyoruz.

Burda en büyük sorumlular, makam sahibi kisiler. Yerimi kaybederim kafasina gidersen hicbir sey yapmazsin yaptirmazsin.

Türk futbolunu tecavüz edenlere eyvallah dersin ödül bile verirsin.

Maalesef hernekadar yanliz manliz kalsada en büyük sorumlu olarakda baskanimizi görüyorum. Yer yerinden oynamasi gerekirken susar, Susmasi gerekirken konusur.

Sucsuz oldugun halde suclu gibi hareket edersen cok beklersin.

ilhan
05.01.2013, 00:20
Tepeden tırnağa siyasi bir olaya dönüştü bu şike süreci. Her ne kadar siyaset bulaştırmamaya çalışsak da maalesef iktidardan muhalefetine kadar tamamen hepsi bu işin içindedir. Maalesef bu süreçte yazarlar, Trabzon'u temsil eden vekiller vs. hepsi siyasilerden korkmuştur. Yani burada, sosyal paylaşım platformlarında özlü söz yazmakla olmuyor bu işler. Uzatılan mikrofonlara Mehmet Baransu gibi cesur ifadeler söylemek gerekiyor. Evet şike yapıldı ve yapanlar cezasız. Uefa'ya mailler, sokaklarda eylemler, maçlarda pankartlar vs. bir yere kadar. Medya önündeki isimler daha cesur olmak zorundalar. Yoksa kendimiz didineceğiz, direneceğiz ama kendi kendimize.

kamaleyte
05.01.2013, 00:31
Panelin başındaki video.

https://www.facebook.com/video/video.php?v=457424440973620

Erdal DİLEK
05.01.2013, 00:36
sorun tepki verecek kitlede değil, hayde diyecek önderde. bir cıksa şunu yapıyoruz dese ve en önde gitse çok şey değişir bence. .

Ilelioglu
05.01.2013, 00:51
Özellikle Mehmet Baransu'yu ayakta alkisliyorum, helal olsun HELAL...! :alkış::alkış:

..

Oğuzhan
05.01.2013, 00:53
Turgay Demir süper bir şey söyledi. Mallar yazıyorlarmış adama popüler olmak için Fenerbahçeyi kötülüyorsun. Adam popüler olmak istese Fenerbahçeyi savunan 2 twit atar anında 10k rt alır. Trabzonspor'u, adaleti savunuyor diye 10 rt alıyor :)

Şeye sürülecek akıl yok bu şikecilerde :)

Ilelioglu
05.01.2013, 00:55
Allah aşkına tek yürek olalım alalım şu kupayı . Yeter da yeter .

Aynen UEFA'nin önünde hemen hemen herkese uyacak bir tarih bulup toplanmak sart, Türkiye kisminida Türkiye'deki arkadaslar hallederler.

Herkese uyacak tarih diyorum, cünkü bir kisi bile önemli bence, bu aclik grevi kafama yatti benim, zaten ac kalma ile ilgili hic bir sorunum yok. :)

..

Oğuzhan
05.01.2013, 00:57
Aynen UEFA'nin önünde hemen hemen herkese uyacak bir tarih bulup toplanmak sart, Türkiye kisminida Türkiye'deki arkadaslar hallederler.

Herkese uyacak tarih diyorum, cünkü bir kisi bile önemli bence, bu aclik grevi kafama yatti benim, zaten ac kalma ile ilgili hic bir sorunum yok. :)

..

Mesela açlık grevine başlayacaksak Türkiye'de federasyonun önünde finallerden sonra olsun ki bütün üniversite öğrencilerinin katılma şansı olsun :)

Uğur Tüysüzoğlu
05.01.2013, 01:02
Bizzat panele katıldım daha bir kaç saat öncesi ön yargılarım yok değildi hani evet didiniyoruz ama hak nerede diye.
Yine birileri çıkacak umud edecez sonuçsuz kalacak diye.

Girdik içeri ilk sohbetim koktey'de erdal abiyle oldu yavaş yavaş çehre ve hava değişti.
Bir anda tıklım tıklım oldu salon herkes şaşırdı ve bir o kadarda dışarıda kalan.

Atmosfer öyle bir oluştu ki o inançla bırak kupayı , gider ben açık ara viyanayı bile fet ederim gözüm kapalı.
Konuşmalarda gözler buğulu oldu , isyan dilimizin ucuna geldi hüzünlendik bir o kadar da güldük.

Konukların söylediklerine diyecek birşeyim yok hepsinin yüreğine sağlık sizlerde okumuşsunuzdur zaten.

Bu siyasi bir direniş oldu adalet için dik durmak gerek iyide oldu Trabzonspor'da içindeki çürükleri görmüş olacak tek tek rengini paraya satana rengini çıkara satana.

buserkan61
05.01.2013, 01:15
Bugun trabzonsporlu olmayipta destek veren bu insanlar karsisinda utanmadimi acaba bizim.milletvekilleri yazik be allah bildigi gibi yapsin. Bu adamlari korumali her platformda. Ve artik hyanmaliyiz bu boyle gitmemeli.tiyatroya son verilmelidir.

Uğur Tüysüzoğlu
05.01.2013, 01:19
Ve Turgay Demir'in söylediği çok önemli birşey vardı Trabzonspor'lular medyada gücümüz yok diyorlar ama seslerini isyanını dile getirenlere sahip çıkmıyor.
Fotomaç ve Fanatiğin reytingleri ile karşılaştırın Trabzon'da gerçeklik ortaya çıkar.

Ilelioglu
05.01.2013, 01:34
Su Videoyu izledimde, yine Basbakanin aciklamasida yer aliyor :D Insan oturup gülüyor gercekten, ne diyordu..?

"Gerçek kişilerin işlediği suçlar sebebiyle eğer tüzel kişilik suç ve ceza almaya kalkarsa, burada sadece bir tüzel kişi, kurum ceza almıyor. Yeri geliyor milyonlarca o tüzel kişiliğin sempatizanı olan kişiler, belki bir şehir, bir kaç şehir, burada cezalandırılmış oluyor. Burada suçların şahsiliği ilkesinden hareketle kim olursa olsun, bu şikeyi ve suçu kim işlemişse, cezaların caydırıcılığından hareketle en büyük cezayı alması en önemli adımdır ve bunun yapılması lazım''

Malum sorulari ve cevaplarini biliyoruz..

1) Gercek kisiler kime menfaat sagladilar? Tüzel kisilike...Bu durumda gercek kisiler ceza alinca tüzel kisilik haksiz kazanc saglamis olmaz mi, Basbakan? :)
2) Peki ya haksizliga ugrayan veya magdur olan tüzel kisilik, onu seven yokmu, bir sehir veya birkac sehir? Var..
vs..

Kisacasi sunu yazacaktim, aciklama sanki bir ülkenin Basbakina degilde, ilk okul terk herhangi gibi birine ait. Sadece biraz farkli kelimeler, uzun cümleler var ve tamamen tek tarafli bir aciklama. Diger taraf, yani bizler, tamamen es gecilmis.

..

Fanatik34
05.01.2013, 01:35
elin serefsiz teröristi bu ülkede aclik grevi yapiyor..10 gün sonra bir bakiyorsun ki kilo almis!!! Ama sen yaparsan ölmen mi lazim, isin diger kismi...

Fanatik34
05.01.2013, 01:36
Bugun trabzonsporlu olmayipta destek veren bu insanlar karsisinda utanmadimi acaba bizim.milletvekilleri yazik be allah bildigi gibi yapsin. Bu adamlari korumali her platformda. Ve artik hyanmaliyiz bu boyle gitmemeli.tiyatroya son verilmelidir.Utanmayi bilen bir adam Milletvekili olabilir mi bu ülkede?

Gökhan ARSLAN
05.01.2013, 01:47
Şu videoyu izledim de şu açıklamayı yine gördüm ya..
Allah'ım sen yardımcı ol bize..
Bu zihniyetler şu ülkeyi yönetiyor inanılır gibi değil
Ateşlerde cayır cayır yanasınız.. Her kimin parmağı varsa başkada birşey diyemiyorum..
Şu haklarımızı alıp ve üstüne birde verilmesine engel olan kim varsa umarım birgün diğer tarafta önümüze gelirlerde helallik isterler..
İşte o gün hiç olmadığım kadar cani ve zalim olacam !

Ilelioglu
05.01.2013, 02:21
O akp lafi gectiginde alevlenen emice sonlara dogru daha sesini cikaramadi. Gercekler morartti galiba biraz...

O emiceyi, Basbakanin aciklamasini dinlettirip, ya yazili yada sözlü yapacaksin.

1) Gercek kisiler kime menfaat sagladilar?
2) Peki ya haksizliga ugrayan veya magdur olan tüzel kisilik, onu seven yokmu, bir sehir veya birkac sehir?
vs..

Bu ve buna benzer sorulari cevapladiktan sonra neyin ne oldugunu daha iyi anlar.

..

DeAgLeMaNyAq
05.01.2013, 02:43
Kaçıranlar için çekmiştim yalnız soru cevap kısmını Kaçkar TV yayınlamadı...

http://vimeo.com/56778984

Samet Yildirim
05.01.2013, 03:00

Tskler

Gökhan ARSLAN
05.01.2013, 04:04
Mehmet Baransu'ya gerçekten helal olsun..
Bu zamana kadar takdir ettiğim çok sözü olmuştu ama panelde yaptığı konuşma gerçekten çok yürekten..
Adam çok düz kıvırmadan konuşuyor en azından direk söylüyor düşüncelerini
İnşallah bu bir kıvılcıma sebep olur ve birşeyler yaparız artık

Ibo61
05.01.2013, 04:42

TESEKKÜRLER....

Gercekten Mehmét Baransunun konusmasi muhtesem ötesiydi.....

Ertan 51
05.01.2013, 09:01
aziz köpeğinin sahte çürük raporu patlayıp Asker kaçağı olduğu ortaya çıktığı gün izlemiştim Baransu'yu,helal olsun demiştim,çok büyük saygı duyup minnettar olmuştur.Dünkü videoları ve bugün yazılanları görünce tekrar insan çok büyük saygı duyuyor,Allah bin kere razı olsun kendisinden ve panele katılan diğer güzel insanlardan.

Dünkü panel şunu gözümüze ve beynimizde bir kez daha soktu ki,
Kupanın ait olduğu yere gelmemesinde ki en önemli etkenler;
-Bizlerin üzerinde ölü toprağı var,sünepeleşmişiz
-Trabzonluluğu ile övünen siyasilerimiz,sanatçılarımız,zenginimiz ve ünlümüz yavşaklaşmış,
menfaati için bırak Trabzonsporu daha nelerini peşkeş çekecek durumdaymış bunu gördük.

Bişi değişir mi,bence değişmez,
paneldeki videoyu seyredip katılımcıların konuşmasını da dinleyince 14 lü yü alıp Şehrin Azizleri filmindeki gibi tüm pislikleri temizleyesim geliyor ama hayalden başka bişi değil.
Kupa gelecek ben buna inanıyorum ama bu beklediğimiz tepkiler de Trabzon'lu dan hiç bir zaman gelmeyecek.

Samet GÜVEN
05.01.2013, 09:46

sana diyecek başka bir kelime yok. Helal...

Ertan 51
05.01.2013, 10:21

Gardaşım sana teşekkür etmeyi unutmuşum kusura bakma:o
sağol,varol,ellerine sağlık,sayende izleyebildim,kaçıranlar mutlaka izlesin.

Hazar_
05.01.2013, 10:28
Mehmet Baransu'yu hiç sevmem ama şu açlık grevi haricinde söylediklerini takdir ettim.

Cafer KILIÇSOY
05.01.2013, 11:37
Panele sadece Mehmet Baransu ve Turgay Demir için gitmiştim. Değdi de.

Panele katılım inanılmazdı. Kapıdan izlemek zorunda kaldım. (ALLAH'tan boyum uzundu da sıkıntı olmadı). Katılımın bu derece yüksek olacağını Ulaş Özdemir dahi kimse tahmin etmemişti. Panelde olanların yarısı kadar insan da yer olmadığı için geri döndü. Panele olan ilgide Mehmet Baransu ve Turgay Demir'in katkısı inkar edilemez. Çünkü ikiside şike sürecinde dik duruş sergileyen ender insanlardandı. Trabzon halkı da gerektiği gibi ağırladı kendilerini.

Gerek Baransu gerekse de Turgay Demir konuşmasında bundan sonra yapılması gerekenleri anlattılar. Özellikle Baransu bundan sonra Trabzon halkından daha aktif olmalarını istedi. ''Trabzon'dan meclise yürümeye başlayın inanın Giresun'a geçmeden sizinle pazarlığa oturacaklardır. İstanbul'dan UEFA'ya yürümeye başlayın Kapıkule'ye gelmeden UEFA kararını vermezse mesleğimi bırakırım'' diyen Baransu ''Hukuk çercevesinde yapacağınız her eylemde beni yanınızda göreceksiniz'' dedi.

Turgay Demir'in girişi mühtişdi; Adamın biri gelmiş hocaya ''Ya hocam İsmail peygamber kızı için koyunu kesmişti. Nasıl olmuştu o olay anlatırmısın'' demiş. Adam da '' Ya ben bunun neresini düzelteyim. İsmail değil İbrahim, kızı değil oğlu, koyun değil koç'' :) Şikeyi biz icat etmedik ama sahaya yansımayan şikeyi biz icat ettik'' diyen Demir konuşmasını ''Yıldırım Demirören ve Cüneyt Çakırın bulunduğu ortamda 'Saraçoğlu'nda çalamadığı penaltıyı başka şehirde çalan hakem şerefsizdir' dedim. Bana Fenerbahçe düşmanlığı yaparak şöhret olmak istiyorsun diyorlar. Şöhret olmak gibi bir derdim olsaydı Fenerbahçe yalakalığı yapardım, 5 dakikada da şöhret olurdum. Şike ahlaksızlıktır, ama asıl ahlaksızlık ahlaksızlığı örtmeye çalışmaktır. Batmış bir futbolumuz olsun ahlaksız bir futbolumuz olacağına diyerek sürdürdü.

Av Hakan Orhan ve Erdem Egemen'de şike süreci hakkında bilgi verdi.

Sonuç itibariyle yararlı bir panel olduğu kanısındayım. Halkın olanlara tepkisi üst düzeydeydi. Emek verenlere teşekkür ediyorum.

isyan6161
05.01.2013, 11:47

baransu doğru soyluyorda onu yapacak yonetım nerde bızde ancak rte yle gorusur sus pus olurlar, kadım dostları azız yıldırımı maca davet ederler, sadır sener yapı kredıdekı borcları yapaılandırması karsılığında fenevın destekledığı adama destekler secımlerde..adam gıbı dık durabılen bır yonetım olsaydı o kupa butun engellemelere rağmen 500 sefer gelmıstı dunya kamuoyu uefaya baskıyı arttırdımı uefa anında keserdı cezayı ama nerde bızde o potansıyel taraftarın maıllerı olmasa cokdan unutulmustu bu olay..

toksoy61
05.01.2013, 12:40

baransu doğru soyluyorda onu yapacak yonetım nerde bızde ancak rte yle gorusur sus pus olurlar, kadım dostları azız yıldırımı maca davet ederler, sadır sener yapı kredıdekı borcları yapaılandırması karsılığında fenevın destekledığı adama destekler secımlerde..adam gıbı dık durabılen bır yonetım olsaydı o kupa butun engellemelere rağmen 500 sefer gelmıstı dunya kamuoyu uefaya baskıyı arttırdımı uefa anında keserdı cezayı ama nerde bızde o potansıyel taraftarın maıllerı olmasa cokdan unutulmustu bu olay..

sadri şener ve ekibinin samimiyetinden şüphem var. zaten başbakanla gizli gizli görüşmeleri, yıldırım demiröreni desteklemleri ve ayrıca iş ilişkileri benim kuşkularımı artırdı. başbakan bunlara ayar verdi bunlarda maddi çıkarları için olayı sadece görüntüden ibaret açıklamalarla geçiştiriyorlar gibime geliyor. gerçekten kupayı isteseydiler çok daha etkili işler yapabilirlerdi ama yapmıyorlar.

CEMEFKER
05.01.2013, 12:46
Videoda Baransu'nun dediği en önemli cümle şu olsa gerek....." Ortada bir kirlilik vardı, kirliliği siz temiz insanlarla temizleyemezsiniz, Kirliliği kirli insanlara temizlersiniz......"

Şu an bu süreci bize izlettiriyor ve yaşatıyorlar. Yarın bir gün yüksek mahkemeden karar açıklandığı zaman futboldan gidenleri hep birlikte göreceğiz.... Mevcut futbol yönetimi seçim arefesinde aday olan ve " Bu işi bitireceğim, şike yapanlara cezayı keseceğim" diyenlere yol verilmedi, çünkü ucu birilerine dokunacağı için bu işte maşa kullanılıyor şu an.....Ve görevini yaptığı zaman arenadan çekilecekler....

Birilerinin " ince ayar yapıyoruz" sözünü daha unutmadım ben ...

DNA-TS
05.01.2013, 12:47
iyi güzel olmuşta yeni fikir ne? ne yapmamızı istemişler? yürüyün demişler. daha önce yürümedi mi bu şehirdekiler,yürüdü.papila olayında.
neymiş millet vekillerini trabzona sokmayın demiş onu biz ilk baştan beri söylüyoruz sanki yeni bişeymiş gibi söylemek neden böyle etki yaptı.BMN de herkes aynı şeyleri en baştan beri söylüyor ama söyleyen baransu falan olunca ooo neler söyledi. çözüm bumu yani açlık grevi yapın uefa ya yürüyün millet vekillerini trabzona sokmayın.
neyse ben üstüme düşeni yaparım varsa gelecek olan yürüyelim kapıkuleye, oraya varmadan gelmeden kupamız gelecek madem.

Emirhan Makul
05.01.2013, 13:00
Turgay Demir'in camiamız adına konuşma seviyesine getirilmesinden utanıyorum.

logitech
05.01.2013, 13:20
panelden çıkan sonuç ne?

Samet Türkmen
05.01.2013, 13:35
Buradan bir sonuç çıkmaz. Kişi kendince çıkarır.

Sibel
05.01.2013, 13:44
Bugüne kadar hiç bir şey yapmayan, bu insanlara koyun diyen gazetecilerin Baransu'yu eleştirmesi çok komik.
Bugüne kadar siyasilere laf edemeyenlerin Baransu'ya laf etmesi çok daha komik.
Herkes eleştirecek, ama önce o hakkı kendinde bulsun bakalım.

Mehmet Cihan Kocaman
05.01.2013, 13:44
Mehmet Baransu ve Turgay Demir çok güzel konuştu, helal olsun.

katre-i.matem
05.01.2013, 13:46
Baransu neyin peşinde asıl maksadı nedir bilemem ama söylediği her sözün altına imzamı atarım atmayacak trabzonsporlu olduğunada inanmam. Dışarıda ki birisi harika tespitler yapmış bizimle alakalı. Birlik olmaktan bahsetmiş birlik olamadan güç olamayacağımızı kendimizi yemekle meşgul olduğumuzu anlatmış ve tabi ki yolu göstermiş ses getirecek yasal çerçeveler içerisindeki eylemlerden bahsetmiş. Diz çökenlerden bahsetmiş milletvekillerini şehre almamak gibi harika bir söz etmiş..Yol belli yola çıkma zamanı..

Trabzonspor 61
05.01.2013, 13:48
Bir Galatasaraylı ve bir Beşiktaşlı bizim hakkımızı savunuyor ama tff ve devlet 3 maymunu oynuyor. Bu ışte bir karışıklık yok mu?

Cafer KILIÇSOY
05.01.2013, 15:02
Şike sorunu Trabzonspor camiasının sorunu değildir sadece, bu ülkenin spor camiasının sorunudur. Pislik her yerde pisliktir, ahlaksızlık her yerde ahlaksızlıktır. Panelde bu ülke sporundaki pislikten bahsedildi. Bundan dolayıdır ki ne Turgay Demir ne de Mehmet Baransu Trabzonspor adına konuşmadı. Ayrıca şikeden en büyük zararı gören bizler için Trabzonspor yazarlarından daha önemlidir Turgay Demir'in Mehmet Baransu'nun bu konu hakkında konuşması. Trabzonspor yazarlarının derdi Trabzonspordur haliyle ama Turgay Demir'in ve Mehmet Baransu'nun derdi Trabzonspor değildir. Beğenseniz de beğenmeseniz de adamlar bu pislikten kurtulmak için mücadele eden ender kişilerden bir kaçıdır. Ben adım gibi eminim ki bu pisliği Trabzonspor yapsaydı o zaman da kapı gibi karşımızda dururdu bu adamlar. Bunu da özellikle belirttiler zaten.

Ben Trabzonspor taraftarı olmaktan öte bir futbolsever olarak rahatsızım bu işten. Bundan zararı Bursa'da görse rahatsız olurdum Antalya'da görse rahatsız olurdum. Tıpkı bugünkü durumdan Galatasaray taraftarının rahatsız olduğu gibi. Hatta gerçek Fenerbahçe taraftarının da bu düzenden rahatsız olduğuna eminim.

Hasan ZAİMOĞLU
05.01.2013, 15:14
12 Numara ‏@12numaraorg
SON DAKİKA// Panel katılımcıları Mehmet Baransu, Erdal Hoş, Turgay Demir, Hakan Orhan ve Erdem Egemen hakkında suç duyuruları yapıldı.

12 Numara ‏@12numaraorg
SON DAKİKA// Trabzon'da düzenlenen paneli organize edenler ve katılımcılar ile ilgili 6222'den işlem yapılmak üzere suç duyuruları yapıldı.

Bera B.
05.01.2013, 15:56
12 Numara ‏@12numaraorg
SON DAKİKA// Panel katılımcıları Mehmet Baransu, Erdal Hoş, Turgay Demir, Hakan Orhan ve Erdem Egemen hakkında suç duyuruları yapıldı.

12 Numara ‏@12numaraorg
SON DAKİKA// Trabzon'da düzenlenen paneli organize edenler ve katılımcılar ile ilgili 6222'den işlem yapılmak üzere suç duyuruları yapıldı.

Maşayı tutan kimse başvuruyu da o yapmıştır. Yapsınlar.

Uğur Tüysüzoğlu
05.01.2013, 16:03
Abi biri çıkıyor Turgay Demir'den utanıyorum der , diğeri Baransu'dan .

Kim konuşacak , bu kadarını yapabildi mi başka birileri varsa onada destek verelim.

Ulusal medyada ses getirebileceğimiz ender kaynaklardan biri.

Ama beğenmiyoruz kimseyi sonunda gider akpyede oyu atarız.

Armağan Dere
05.01.2013, 16:09
Hala kupayı ve Uefa'nın cezasını bekleyen var mı Allah Aşkına.

Ertan 51
05.01.2013, 16:20
12 Numara ‏@12numaraorg

12 Numara ‏@12numaraorg
İşte bunlar fırsat aslında,
bu mahkemelere binlerce kişi ile gidip bu isimlere sahip çıkacaksın,
hasbel kader ceza yerlerse hep beraber ödeyeceksin,
dürüst insanlara zarar verip susturma düşüncesinde olan ahlaksız onursuzları bir kez daha madara edeceksin.

Ertan 51
05.01.2013, 16:22
Hala kupayı ve Uefa'nın cezasını bekleyen var mı Allah Aşkına.
Var olduğunu görüyorsun gine de soruyorsun Armağan:mad:
senin içtiman falan yok mu,daha ne durun burda :)

Gökhan ARSLAN
05.01.2013, 16:36
O mahkemeler nerde olursa akın edeceksin oralara..

Hüseyin Başoğlu
05.01.2013, 16:36
12 Numara ‏@12numaraorg

12 Numara ‏@12numaraorg

yapsınlar yapsınlar anca altlarına yaparlar ...

kudu_61
05.01.2013, 17:10
6.1.2013 Saat 15:00 İstinye

Trabzonspor 61
05.01.2013, 17:54
Yargıtay kararından sonra o kupa bize seve seve verilecek.

kamaleyte
05.01.2013, 18:01
Yargıtay kararından sonra o kupa bize seve seve verilecek.

Yargıtaya o kadar güvenmemek lazım.Çoktan ayarlanmıştır o işler.Dün panelde söylendiği gibi bizim batıyı ikna etmemiz lazım.Şikeciler erken davranıp uefayı devre dışı bıraktılar.Avrupa desin şampiyonluk Trabzonun o zaman sıkıysa vermesinler.

ibrahim
05.01.2013, 18:54
2011'deki hakkimiz olan kupayi es gecip dalga gecen taraftara yazdigim mesajdan sonra aldigim cevap aynen bu:

"Tabi bana yazıklar olsun Sadri gibi şikecilerin en önde gideni bizim başımızdayken neyin temizliğinden bahsediyorsunuz siz.."

Biz bosuna kavga ediyoruz onla bunla. En büyük rakibimiz, düsmanimiz kendimiziz. Onu anladim ben...

Koray
05.01.2013, 18:59
Baransu haklı.

Ses getirecek eylemler yapılmalı.

Bunun için 1461 maçı biçilmiş kaftan.

Bu yüzsüzler demokratik eylemlerden utanacak kişiler değil alayı yüzsüzler sürüsü şerefsizler şerefsizi.

Şimdi bana karşı çıkan olabilir ama başka çare yok.

Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar, başlamalı.

Baransu bunu dolaylı yoldan söyledi herkes farklı anlayabilir.

Bu ülkede futbol asla futbol değil.

Serdær
05.01.2013, 20:01
Yeni dinleme şansım oldu.

Baransu takdir etmek lazım .

Uğur Tüysüzoğlu
05.01.2013, 21:32
2011'deki hakkimiz olan kupayi es gecip dalga gecen taraftara yazdigim mesajdan sonra aldigim cevap aynen bu:

"Tabi bana yazıklar olsun Sadri gibi şikecilerin en önde gideni bizim başımızdayken neyin temizliğinden bahsediyorsunuz siz.."

Biz bosuna kavga ediyoruz onla bunla. En büyük rakibimiz, düsmanimiz kendimiziz. Onu anladim ben...

Böyle bir çoğunluk varsa Trabzonspor taraftarında formalarımı asarım taraftarlığımı dondurur kafamı kuma gömerim !

O adam siyasiye boyun eğen adam , o adam emek vermeyen adam ..

Ama o adamlar varya adalet tecelli edip kupa geldiğinde en önde gelip izleyeceklerdir.

Her Trabzonspor'lu iyi diye bir kaide yok malesef arkadaşlar.

f1bekir
05.01.2013, 21:55
Abi biri çıkıyor Turgay Demir'den utanıyorum der , diğeri Baransu'dan .

Kim konuşacak , bu kadarını yapabildi mi başka birileri varsa onada destek verelim.

Ulusal medyada ses getirebileceğimiz ender kaynaklardan biri.

Ama beğenmiyoruz kimseyi sonunda gider akpyede oyu atarız.

Abi bir Trabzonsporlu bundan sonra akp, chp veya mhp'ye oy verebilecekse yapacak bişey yok.

Bu olay hakkında konuşabilenler bir elin parmaklarını geçmiyor, onları da biz beğenmiyoruz dediğin gibi. Halbuki onları kullanmamız lazım.

Burda boş boş konuşuruz biz ancak, ben de içindeyim yani ayırmıyorum kendimi.

35deniz
05.01.2013, 22:03
panelı ızleyemedık arkadaslar ızleyebılecegımız veya ındırebılcegımız lınk varmıdır

Uğur Tüysüzoğlu
05.01.2013, 22:04
Abi bir Trabzonsporlu bundan sonra akp, chp veya mhp'ye oy verebilecekse yapacak bişey yok.

Bu olay hakkında konuşabilenler bir elin parmaklarını geçmiyor, onları da biz beğenmiyoruz dediğin gibi. Halbuki onları kullanmamız lazım.

Burda boş boş konuşuruz biz ancak, ben de içindeyim yani ayırmıyorum kendimi.

Mhp ve Chp unutmuşum senin aracılığın ile onuda ekleyeyim kardeşim.

Burçak
05.01.2013, 22:05
panelı ızleyemedık arkadaslar ızleyebılecegımız veya ındırebılcegımız lınk varmıdır

burdan izleyebilirsiniz.. http://vimeo.com/56778984

Burçak
05.01.2013, 22:12
Trabzonlu ve iyi bir futbol sever olan Harun Yavruoğlu'nun çizdiği karikatür sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor.
Açtığı sergiler ile büyük ses getiren Akçaabat doğumlu ünlü karikatürist Harun Yavruoğlu, yıllardır gazetelerde çizdiği karikatürler ile büyük beğeni topluyor.

Şike sürecinde çizdiği karikatürlerin her biri akıllara yer ederken, en son çizdiği karikatür paylaşım rekoru kırıyor.

İşte Yıldırım Demiröeren'i bir karede çok net şekilde özetleyen o karikatür;
http://www.haberts.com/images/upload/299095_4735348536157_683147425_n.jpg

arifberkay
05.01.2013, 23:00
O mahkemeler nerde olursa akın edeceksin oralara..

Aynen birşey yaptığımız yok en azından konuşan hakkımızı savunan adamların arkasında duralım

Kadir Aydın
05.01.2013, 23:24
Bunlar gercekten şikenin ş sini andigimiz an altlarina ediyor korkudan. Gündemden düşürmemek lazim hicbir zaman.

Courage
06.01.2013, 00:01
burdan izleyebilirsiniz.. http://vimeo.com/56778984

Paylaşım için teşekkür ederim.

ağasarlı
06.01.2013, 00:40
iyi güzel olmuşta yeni fikir ne? ne yapmamızı istemişler? yürüyün demişler. daha önce yürümedi mi bu şehirdekiler,yürüdü.papila olayında.
neymiş millet vekillerini trabzona sokmayın demiş onu biz ilk baştan beri söylüyoruz sanki yeni bişeymiş gibi söylemek neden böyle etki yaptı.BMN de herkes aynı şeyleri en baştan beri söylüyor ama söyleyen baransu falan olunca ooo neler söyledi. çözüm bumu yani açlık grevi yapın uefa ya yürüyün millet vekillerini trabzona sokmayın.
neyse ben üstüme düşeni yaparım varsa gelecek olan yürüyelim kapıkuleye, oraya varmadan gelmeden kupamız gelecek madem.

baransu nun konuşmasını dinemen lazım. aşk gibi bir şey anlatılmaz yaşanır... duygulanmamak elde değil... imkanı olan her Trabzonspor taraftarı muhakkak izlemeli. yazmayla olacak şey değiil....

ağasarlı
06.01.2013, 00:45
baransu dediki. bundan sonra o kadar çok yapılacak şey varki: mesela panelin başlangıcında bir video vardı( ganzilizin videosu).. ben o videoyu statta dev ekranlarda her zaman izletirim. devre arası maç öncesi.. eğer federasyon izin vermezse dev ekranlarda maçtan önce izletirim dedi..... fb maç için Trabzona gelecek değilmi; ben fb havalimanından otele gelene kadar her yerde o videoları dev ekranlarda izletirirm. bu konuyu unutturmam dedi..

siz uefanın önünde 3 hafta açlık grevi yapın dünya sizi konuşur dedi. ve emin olun 3 hafta sonra o kupa size gelmezse ben bu işi bırakırım dedi..
siz ankaraya yürüş yapın heme sizle masaya otorup müzakere yapmak isterler, başkalarıyla müzakere yaptıkları gibi dedi.. vs.. adam harika konuştu...

sanatik
06.01.2013, 01:25
Bizim ilk yapdigimiz eylem Fener macinda sahaya atlet firlatmakdi. Onuda 15 saniye yapip görevimizi yerine getirdik. Cok büyük is yapdik. Tüm dünya bizden bahsetti.

Halen böyle gidiyoruz. Organize olamama ve Gündem yaratamama sorunumuz var. Paneldekilere katiliyorum.

Basbakan elini kolunu sallaya sallaya trabzona girdigi sürece ben hicbir eylem yapildigini düsünmüyorum trabzonda.

Baransu cok dogru söyledi. O ucak senin ucagin degil. o makam senin makamin degil. Ülkede sadece fenerli yasamiyor.

Onun boynunda birdaha Trabzonspor atkisi görmek istemiyorum. Buna hic kimsenin hakki yok. Isterse bugün kendi elleriyle getirsin kupayi (böyle bir durumda: kupa il sinirinda elinden alinmali ve kendisi geri postalanmali !). O kadar sinirliyimki on yil dinmez o kadar.

Ömür boyu Trabzonspor üyesi olamama, stada (hatta Trabzona) girme, yasagi verilmeli. Boynuna takdigi atkida yakilmali yok edilmeli.

Ilelioglu
06.01.2013, 01:49
12 Numara ‏@12numaraorg

12 Numara ‏@12numaraorg

Halki bilgilendirmek bile suc oldu, vay anasini..!

..

Royal Heart
06.01.2013, 02:01
baransu dediki. bundan sonra o kadar çok yapılacak şey varki: mesela panelin başlangıcında bir video vardı( ganzilizin videosu).. ben o videoyu statta dev ekranlarda her zaman izletirim. devre arası maç öncesi.. eğer federasyon izin vermezse dev ekranlarda maçtan önce izletirim dedi..... fb maç için Trabzona gelecek değilmi; ben fb havalimanından otele gelene kadar her yerde o videoları dev ekranlarda izletirirm. bu konuyu unutturmam dedi..

siz uefanın önünde 3 hafta açlık grevi yapın dünya sizi konuşur dedi. ve emin olun 3 hafta sonra o kupa size gelmezse ben bu işi bırakırım dedi..
siz ankaraya yürüş yapın heme sizle masaya otorup müzakere yapmak isterler, başkalarıyla müzakere yaptıkları gibi dedi.. vs.. adam harika konuştu...

Aynen bunlari söyledi ve bir gazetecinin bu davada gösterebilecegi en samimi tavri gösterdi adam. Kusura bakmasin kimse ama bu adam kadar dik duramadi Trabzonspor camiasi bu sürecte. Halâ bitmis degil bu is, söyledigi yollar da tartisilmaya deger.

Cem Kıran
09.01.2013, 00:09
Gündemden düşmesin:)

alone_6161
09.01.2013, 08:59
12 Numara ‏@12numaraorg

12 Numara ‏@12numaraorg

Yemin ediyorum, bu fenerliler artık iyiden iyiye sapıttılar. Başkanları, yöneticileri, klüp çalışanları şike yapmaktan, teşvik vermekten hapis yattılar, mahkum oldular, ceza aldılar. Kendilerini aklamak için gelen görev adamı hukukçular bile yöneticilerine ve klüp çalışanlarına ceza verdi. Bunlar çıkmış paneli yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunuyorlar. Gerçi bir yönden de hakılar, o panelde kendi başkanlarının, yöneticilerinin yedikleri naneler, kepazelikleri, rezillikleri bir bir anlatıldı, zorlarına gitti kuşların. Ne diyelim Allah tez zamanda akıl, fikir versin.

slmn
09.01.2013, 11:33
12 numaramidir ne karin agrisidir azizin itleri sov yapiyorlar hic bi nane cikmaz ordan.

Cem Kıran
25.01.2013, 17:37
Arkadaşlar yeni şike paneli 5 Şubat'ta olacak.Panelin adı Tape Tape Şike

Cem Kıran
25.01.2013, 17:39
Trabzon Kürsüsü‏@TrabzonKursusu

Trabzonspor'un Şike Davası duruşmalarında neler yaşadığı bu panelde olacak. Ve avukatlarımızın karşı tarafa neler yaşattıkları da!

Bugüne kadar ortaya çıkmamış, gözden kaçmış ya da üzerinde fazlaca konuşulmamış tapeler, dev ekranda Türkiye'ye gösterilecek.

"Şike Şike Şampiyon olduk" diyenlere, "Tape Tape Şike" paneliyle tokat gibi cevap vereceğiz. Tarla, işçi, CEO'ların kodlarını anlatacağız.

Cem Kıran
25.01.2013, 19:07
Erman Toroğlu gelecekmiş süper haber:)

Cem Kıran
31.01.2013, 16:18
http://www.youtube.com/watch?v=5N24XxXnBNQ&feature=youtu.be

Gökhan ARSLAN
31.01.2013, 18:37
http://www.youtube.com/watch?v=5N24XxXnBNQ&feature=youtu.be

Çok güzel olmuş.

Markaj61
01.02.2013, 09:22
Bugün Başbakan Teke Tekte Fatih Altaylı' nın karşısında olacak. http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli/816332-basbakan-erdogan-bu-aksam-teke-tekte Trabzonspor' u seven herkes ama herkes faltayli@htgazete.com.tr adresine mail atıp yaşanan haksızlığı dile getirsin ve protestosunu yapsın. Ancak lütfen hakaret ve küfür ETMEYİN! Trabzon' a yakışır şekilde tepkinizi ortaya koyun ki bu işin peşinde olduğumuz anlaşılsın.

Ben mail göndermesem birşey olmaz demeyin. Lütfen herkes gerekli tepkisini ortaya koysun. Haklılığımız anlaşılsın.

Cem Kıran
05.02.2013, 17:27
Panel'e az kaldı arkadaşlar..

Murat 61
05.02.2013, 18:22
Yayın Kaçkar Tv.

atf61
05.02.2013, 18:39
Yayın Kaçkar Tv.

kaçkar karadenizmi

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:31
Hangi kaçkar bu ya ? Nerde bu kaçkar tv linki?

mertacar
05.02.2013, 19:33
başladı.

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:34
başladı.

Nerden izliyorsunuz arkadaşlar bir link atarsanız sevinecem

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:37
Ya bu yayın durmadan donuyor adam gibi yayın yapabilseler keşke

masterkey
05.02.2013, 19:39
Yayın HABER61.NET'TE VAR.
http://www.haber61.net/haber61tv-tikla-izle-251v.htm

DNA-TS
05.02.2013, 19:44
Ganzilisin videosu var şuan barkovizyonda .
Edit: karışık alıntılanmış videolar.şiir de erdal hoş un muş.

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:44
Yayın HABER61.NET'TE VAR.

Bu link güzeldi işte.. Teşekkürler

mertacar
05.02.2013, 19:46
Nerden izliyorsunuz arkadaşlar bir link atarsanız sevinecem

renktaş ben tvden takip ediyorum,sende buldun sanırım linkini :)

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:46
Mükemmel bir video

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 19:47
renktaş ben tvden takip ediyorum,sende buldun sanırım linkini :)

Evet buldum saolasın..

Ilelioglu
05.02.2013, 19:51
Etik Kurulu şike ve şike teşebbüsü kanaatine ulasmis.

Bunu Aydinlar okumus daha önce.

Kadirga'yi izleyin...Neleri unutmusuz yahu...Bir yere kaydetmek lazim bunca seyi.:)

Yada buradan izleyin:

..

fteotdgs
05.02.2013, 20:14
Atilla Dilaver'i dinliyorum su anda. Bu dunya hala donuyorsa boyle adamlar sayesinde. Kendisi ve bu davada karsiliksiz isinden, zamanindan vaz gecen herkes icin soyluyorum: Hakkiniz odenmez.

Semra
05.02.2013, 20:14
Panelin başında yayınlanan videolar muhteşemdi...
Emeğimizi ve sevinçlerimizi çalanlar cezalarını er ya da geç bulacak.

Giallorossi
05.02.2013, 20:30
Erman Toroglu konusacak merak ettim ne diyecek

arifberkay
05.02.2013, 20:32
Güzel konuşuyorlarda bunları zaten herkes biliyor ne yapacağız onu soylesinler...

Ilelioglu
05.02.2013, 20:37
Güzel konuşuyorlarda bunları zaten herkes biliyor ne yapacağız onu soylesinler...

Abi orada oturan cogu kisi bilmiyordur emin ol. :) Halkin cogunlugu bilgisiz. Bu paneller cok yerinde bence.

..

Tahir61
05.02.2013, 20:38
unutulan unutturulanlar

şekip in ibrahim akın vs nin tffce sabit cezaları bu adamlar bugün ne yapıyor şekip hala yönetimde tamam şike yoktur diyorsun o zaman verdiğin kararın arkasında dur bu ceza verdiğin kşileri Türk futbolundan uzaklaştır.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Osman Yavuz
05.02.2013, 20:47
Nusret bey iyi konuşuyor.

Asıl bomba Erman hoca olur:)

Sabırsızlıkla onu bekliyorum

Gökhan ARSLAN
05.02.2013, 20:48
Bu haber 61 in linki ne oldu ya hata veriyor bende acaba tek bendemi oldu? İzleyen varmı?

Kadir Aydın
05.02.2013, 20:48
Panel düzenleyiciler artik Istanbul, Ankara gibi sehirlere de acilsa keske.

Bu sekilde kendimiz anlatip kendimiz dinlemisiz gibi oluyor.

Tahir61
05.02.2013, 20:52

güzel fikir kesinlikle en yakın zamanda planlanmalı

fteotdgs
05.02.2013, 20:56

Bence, bugun oldugu gibi, Erman Toroglu gibi "vitrin" isimlerin cagrilmasi sesimizi duyurmak acisindan daha yararli olur diye dusunuyorum.

iso_4939
05.02.2013, 20:59
ERMAN HOca patlama yapacak=)

arifberkay
05.02.2013, 21:01
Bodoslama girecegim diyor:)

Full HD
05.02.2013, 21:04
Ermanin kafasi iyi.

Kadir Aydın
05.02.2013, 21:05
Bence, bugun oldugu gibi, Erman Toroglu gibi "vitrin" isimlerin cagrilmasi sesimizi duyurmak acisindan daha yararli olur diye dusunuyorum.

Bununla alakali o konumda olup konusabilen kisi sayisi cok az. Bunlardan ikisi zaten cagrilmis durumda.

Yalniz Trabzon'da yapilan panelden dolayi bile canlari aciyanlarin kendi sehirlerinde yapilacak toplanti sonrasinda ne hale düseceklerini tahmin edemezsiniz.

Gerci Ankara'da baska bir olusum Trabzon'daki panelden sonra böyle bir panel düzenlemek istemis fakat Sayin Faruk Özak simdi zamani degil diye engellemis gibisinden bir seyler okumustum Twitter'da.

Ne derece dogru bilemiyorum ama yazan kisiler güvenilir kisilerdi.

fteotdgs
05.02.2013, 21:08
Erman Toroglu su ana kadar bombos konusuyor. Tipik sikeci soylemleri. Sadede gelecek mi, bekliyorum hala.

masterkey
05.02.2013, 21:08
erman resmen şaşırdı. birileri tehdit mi etti nedir. fenerbahçe şampiyonlar ligine gidemedi, siz gittiniz, boşverin onları siz kendinize bakın diyor resmen.

Ilelioglu
05.02.2013, 21:09
Erman Toroglu su ana kadar bombos konusuyor.

Aynen öyle.

..

TSezgin61
05.02.2013, 21:10
Erman sacma sapan seyler diyor... Ne dedigini bilmiyor kendide

masterkey
05.02.2013, 21:13
ermanın kafası güzel. içmiş gelmiş...

Ilelioglu
05.02.2013, 21:14
Bu kadar mi bos konusulur...

Harbi niye geldi bu?

..

Kadir Aydın
05.02.2013, 21:14
Adam hakli neyi bos konusuyor. Takildiniz kaldiniz diyor, sahayi unuttunuz diyor.

Ilelioglu
05.02.2013, 21:16
Adam hakli neyi bos konusuyor. Takildiniz kaldiniz diyor, sahayi unuttunuz diyor.

Yanliz konu şike, neden simdi sahadan bahsediyor, bugün Feneri yensek Kupayi bizemi getirecekler?

..

masterkey
05.02.2013, 21:17
sahayı unuttunuz demiyor, çıkın sahada yenin diyor da mesele zaten çıkıp yenmekte başlıyor. hakemler tarafından biçilmeden adilce mücadele için veriliyor bu savaş. adamların istediği zaten şike olayını unutup tekrar sahaya, hazırlanmış tiyatroya dönmemiz.

Kadir Aydın
05.02.2013, 21:17
Yanliz konu şike, neden simdi sahadan bahsediyor, bugün Feneri yensek Kupayi bizemi getirecekler?

..

Resmin bütünün gör.

Bu bakis acisi iyi degil.

sahayı unuttunuz demiyor, çıkın sahada yenin diyor da mesele zaten çıkıp yenmekte başlıyor. hakemler tarafından biçilmeden adilce mücadele için veriliyor bu savaş. adamların istediği zaten şike olayını unutup tekrar sahaya, hazırlanmış tiyatroya dönmemiz.

Sahayi unuttunuzdan kasit; cikin, oynayin, kazanin.

Siz hala o olayin etkisindesiniz ve aldiginiz sonuclar mücadelenizi gölgeliyor demek istiyor.

Misina
05.02.2013, 21:18
Yahu Erman şike sürecini anlatmaya mı geldi yoksa nasihat vermeye mi ?

Sacit
05.02.2013, 21:18
Erman Toroğlu resmen saçmalıyor, konu ile alakalı konuşmuyor..

Şike konusundan konuşacak yerde onu bunu yapın diyor, ona biz karar veririz, sen şikeden konuş

Ilelioglu
05.02.2013, 21:19
Ben kapattim, belli ki hic hazirlik yapmadan gelmis. Bazilari icin hazirlik gerekmez ama Erman Hoca icin gerekirmis. :) Yarim saattir konusuyor ama sadece sunu dedi yada demeye calisti: Oyuna gelmeyin, onlarin tuzaklarina düsmeyin. Bunu bile dogru düzgün anlatamadi.

..

fteotdgs
05.02.2013, 21:20
Erman Toroğlu resmen saçmalıyor, konu ile alakalı konuşmuyor..

Şike konusundan konuşacak yerde onu bunu yapın diyor, ona biz karar veririz, sen şikeden konuş

Aynen. Diyorum ya, tipik sikeci soylemleri. Tam bir hayal kirikligi. Tum oradaki diger insanlara yazik. Bize de yazik tabii. Tam bir zaman kaybi.

Ilelioglu
Resmin bütünün gör.

Bu bakis acisi iyi degil.

Sahayi unuttunuzdan kasit; cikin, oynayin, kazanin.

Siz hala o olayin etkisindesiniz ve aldiginiz sonuclar mücadelenizi gölgeliyor demek istiyor.

O zaman öyle diyecek, demek istemeyecek. Ben bile anlamakta güclük cekiyorum, orada onu dinleyenlerde anlamiyordur bence.

..

Kadir Aydın
Önce taraftarda zihniyet degismeli. Bir seyleri anlayin artik.

Yazik...

arifberkay
nerde baransu nun konuşması nerde erman hocanın ki...

inadina61_08
05.02.2013, 21:21
Peki size bir soru, takım kötü gidiyor diye şike sayfasına uğramadınız, sürekli transfer sürekli maç başlıklarında doluştuk öyle zaman geçti günde 10 fikir yazıldı, Bize önce huzur lazımdı. saha sonuçları kötü gidince de bu huzur gelmeyecek ti. Çünkü bizim ortamız yok, erman hoca haklı o konuda sinirlendikmi herşey bitiyor bizde, futbolculara, yönetime, hocaya sallıyoruz.. Neyse Huzurun olmadığı yerde HEDEF'E gidemezsin. Şimdi huzurluyuz şike sayfası yeniden canlandı, interpol yeniden köz'ü alevledi.

Ilelioglu
05.02.2013, 21:22
Erman Hoca söylemek istedigini NET bir sekilde söylecek. Ama dolayli yoldan anlatiyor. Üstü kapali..

..

farozlufatih61
05.02.2013, 21:23
Doğruları söylüyor Güçlü olun diyor bunun neresi yanlış provake olmayın diyor haklıyken haksız duruma düşmeyin diyor neresi saçma sapan konuşma şikeçileri sahada yenin diyor geçen sezon kaç defa yenildik hemde evimizde o yenilgiler ermanın söylediklerinden daha ağır değilmiydi bence çok güzel konuştu sevmem kendisini ama söylediklerine katılıyorum..

Kadir Aydın
Peki size bir soru, takım kötü gidiyor diye şike sayfasına uğramadınız, sürekli transfer sürekli maç başlıklarında doluştuk öyle zaman geçti günde 10 fikir yazıldı, Bize önce huzur lazımdı. saha sonuçları kötü gidince de bu huzur gelmeyecek ti. Çünkü bizim ortamız yok, erman hoca haklı o konuda sinirlendikmi herşey bitiyor bizde, futbolculara, yönetime, hocaya sallıyoruz.. Neyse Huzurun olmadığı yerde HEDEF'E gidemezsin. Şimdi huzurluyuz şike sayfası yeniden canlandı, interpol yeniden köz'ü alevledi.

Di mi ama?!

Calistayin oldugunu bile iyi sonuc aldigimiz günün aksami hatirlamadik mi?

Sonra vayy bunu da unuttuk vayy zaman kalmadi.

fteotdgs

Kardesim panelin konusu sike, sikenin ortulmesi, ortulmesindeki ayrintilar. "Sike surecinde Trabzonspor camiasi nasil davranmali?" gibi birsey degil. O yuzden bos konustu E.T. diyorum.

Full HD
05.02.2013, 21:24
Kimse lekesiz degil diyor gönderme yapiyor millet susuyor.

Ilelioglu
05.02.2013, 21:25
Kardesim panelin konusu sike, sikenin ortulmesi, ortulmesindeki ayrintilar. "Sike surecinde Trabzonspor camiasi nasil davranmali?" gibi birsey degil. O yuzden bos konustu E.T. diyorum.

Olsun ondanda bahset ama NET bir sekilde dile getir.

..

Kadir Aydın
05.02.2013, 21:26
Sahadaki futbolculari anliyorum. Biz izlemeyi bilmiyoruz.

Adam orda bir sey diyor (Atilla Dilaver) birileri arkadan bidi bidi bidi bir seyler diyip söze giriyor. Ayip.

Giallorossi
Politik konusan kisileri yargilarsiniz. Erman gibi biri gercekleri söylerse neden politika yapmadi diye kizarsiniz. Gayet mantikli ve dogru konustu.

Fatih
Erman Hoca'yı savunmak için söylemiyorum da adam 2 senedir şikeyi ulusal tvde konuştu herkes öğrensin diye de yapmadığı şey kalmadı (cacık vs) şimdi bu adama şike konuşmadı demek hafif tabirle ayıptır.

Ilelioglu
05.02.2013, 21:27
Kimse lekesiz degil diyor gönderme yapiyor millet susuyor.

Sonra düzellti, temiz olanlarin sayisi az diye. Bunlardan neden bahsediyor anlamak güc. Bugün eskiyi konusmaya kalksak Türkiye'de zaten basta Istanbul takimlari olmak üzere bircok Kulübe kilit vurulmali. Konu bu degil yanliz.

..

Sacit
05.02.2013, 21:27
Bana haksızlık yapılmış, TFF kendi eliyle suç işlemiş, bu da kalkıyor masal anlatıyor bana..

Sen o süslü cümleleri git ilkokullarda anlat Erman, ben gerekirse sahada anarşist de olurum.

Adaletin bittiği yerde anarşi başlar. masal anlatıyor bana adama bak

Kadir Aydın
05.02.2013, 21:29
Siz 24 saat şike vardir lafini duymak istiyorsunuz. Garip bir haz duygusu geliyor bu kelimenin paralelinde demekki size.

arifberkay
05.02.2013, 21:31
Erman hoca çelişti bu akşam...

Siz sakin olun diyor...

Adalet dağıtmazsan birileri bu adaleti dağıtır...

Ilelioglu
Erman Hoca anlatmak istediklerinide net bir sekilde anlatamadi, bunu anlatmaya calisiyoruz.

..

fteotdgs
Sonra düzellti, temiz olanlarin sayisi az diye. Bunlardan neden bahsediyor anlamak güc. Bugün eskiyi konusmaya kalksak Türkiye'de zaten basta Istanbul takimlari olmak üzere bircok Kulübe kilit vurulmali. Konu bu degil yanliz.

..

Adamin su dediklerini kim derse desin iyi niyetle bakmam. En hafifinden sikecilerin soylemlerinin etkisine girmis diye dusunurum. Ortaya cikarilmis suclar var, mahkemesi gorulmus, tamamen sonuclanmasina aylar kalmis, sen kalkip "Ama herkes suclu, on yil oncesi, yirmi yil oncesi" diyorsun, amiyane tabirle olayi sulandiriyorsun. Kardesim, su ortaya cikarilanlardan bahset once. Panelin konusu bu. Davayi goren hakime "Ama hakim bey herkes suclu aslinda, on yil once, yirmi yil once" diyebilir misin?

Ibo61
05.02.2013, 21:33
su an hangi kanal veriyor??? kackar ve haber 61 bitirdiler yayini..

DNA-TS
05.02.2013, 21:35
erman toroğlu en basitinden şunu diyor haklıyken haksız duruma düşmeyin. sakin olun tez canlılıkla gazaa gelip olayla çıkarıp onlara malzeme vermeyin tuzağa düşmeyin.
demesi gerekenleri zaten 3 temmuz gecesinden beri telegol programında bağıra bağıra söylüyor.

kikiemre198961
05.02.2013, 21:36
dediği şey skain olun bekleyin yargı ne yapıcak onu görelim diyor oda vermezse adaleti ozaman gidin siz verin diyor kısaca ben bunu anladım

fteotdgs
05.02.2013, 21:37
erman toroğlu en basitinden şunu diyor haklıyken haksız duruma düşmeyin. sakin olun tez canlılıkla gazaa gelip olayla çıkarıp onlara malzeme vermeyin tuzağa düşmeyin.
demesi gerekenleri zaten 3 temmuz gecesinden beri telegol programında bağıra bağıra söylüyor.

E, hic zahmet etmeseymis o zaman bugun. Zaten sabah 4:00'te kalkmis kendisi...

DNA-TS
05.02.2013, 21:39
E, hic zahmet etmeseymis o zaman bugun. Zaten sabah 4:00'te kalkmis kendisi...

ben ne yapayım abi adamı davet etmişler oda gelmiş, gelmese neden gelmedi dicektik.

fteotdgs
05.02.2013, 21:42
ben ne yapayım abi adamı davet etmişler oda gelmiş, gelmese neden gelmedi dicektik.

Kardesim sana demiyorum zaten :). Kendisi bos konustu diyorum panelin/tartismanin konusunu goz onune alinca.

fteotdgs
05.02.2013, 21:45
su an hangi kanal veriyor??? kackar ve haber 61 bitirdiler yayini..

Yok herhalde hala veren bir kanal. Kimse yazmiyor artik. Ben de haber61'ten takip ediyordum.