PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Arası Antalya Kampı | Haberler ve Yorumlar

Samet Yildirim
30.12.2012, 12:55
Senol Hocamiz ilk calismasi öncesi aciklama yapti.

Ünal Hoca daha önceki gibi 1.yardimci Hoca. A2 den sali günü Batuhan katilacak (Benim bildigim 94 dogumlu ve defansif orta saha).
Colman 2 gün önce izin verildi sakatligi sebebiyle ve bundan dolayi Henrique ve Alan gibi extra 2 gün izin yok ona ragmen bügün katilmadi. Hoca bu 3 lüyü ayin 31. den bekliyor.
Seref Hoca ve Özcan Hoca gitmediler devam ediyorlar.
Baris Özbek kesinlikle olmayacak. Vittek ve Cech kadrodalar.
Ayin 2.den itibaren yüklemeler yapilacak.
Emerson bileginde sisme varmis onun diisnda eksiklik yok sakatlik bakimindan.

Anıl C
31.12.2012, 10:46
Hazirlik maclarini izlemeye gidicek olan var mi?

alper*
31.12.2012, 11:05
Emerson tatilde sakatlanmış diye bir şey duydum :)

Yiğit Gayretli
31.12.2012, 12:32
Şimdi benim anlamadığım bir şey var. Emerson da Brezilya'da yaşamıyor mu? O neden erken geldi?

UĞUR DURTAŞ
31.12.2012, 13:01
bir değil,iki değil ...defalarca aynı şeyi yaptı

colman bize değer vermiyor.

bir maç oynuyor 5 maç sahada yok

hiç düşünülmeden alper'e karşılık es ese verilmeli.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

üçü beşi aramadan saparayı vereceksin serdarı alacaksın
////////////////////////////////////////////////////////////////////////
webo,nobre,uche bu üçünden birinin alınması şart
şarşılığında vereceğimiz bir sürü oyuncu var.....
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ünal hocanın gelmesine çok sevindim.takımı ateşleyecektir.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////
iyi bir hazırlık dönemi geçirirler inşallah,

mutlu yıllar..............

Tolga
31.12.2012, 13:04
Şimdi benim anlamadığım bir şey var. Emerson da Brezilya'da yaşamıyor mu? O neden erken geldi?

Hocadan kıyaklı oynatılıyor ya, laf olmasın diye gelmiştir bence . . .

Doğukan Uçan
31.12.2012, 16:45
http://f1212.hizliresim.com/14/z/hhpmz.jpg

Sibel
31.12.2012, 17:15
Giray da hastalanmış. Neyse ki korkulacak bir durum değilmiş.

Cihad Varlı
01.01.2013, 20:37
Takımı ziyaret yok mu ? Gidip bir görseydik iyiydi .

Cihad Varlı
01.01.2013, 22:56
Trabzonspor Antalya kampındaki çalışmalarını saat 17.30'da Belek'teki Gloria Sport Center'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Antrenmana sakatlığı bulunan Giray ile izinsiz olarak kampa katılmayan Alanzinho, Henrique ve Colman'ın yanısıra milli takımda bulunan Zokora ve Bamba katılmadı. Colman, Henrique ve Alanzinho'nun antrenmanda olmadığı tespiti için noter getirildi ve tutanak tutturuldu. Bordo - mavililer ısınma hareketlerinin ardından dar alanda top çalışması yaptılar.

bkandil
02.01.2013, 00:21
Devre araları özellikle Güney Amerikalı oyuncularımıza problem yaşamamıza neden oluyor. Genelde asıl sebep takımın her zaman 29 Aralık'ta toplanmasından kaynaklanıyor. Futbolcuya noter tespiti yaptırmak çözüm değil, çünkü adam kampa geç katılsa bile oynanacak ilk maçta kadroda yer buluyor ise, kampa zamanında katılanlarda farklı düşüncelere (noter tespitlerinin göstermelik olduğu, teknik heyetin oyuncu kayırdığı v.b. gibi) sebep oluyor. Bu yüzden kampı 2-3 Ocak gibi başlatıp, gelmeyenin canına okumak lazım...

irfan61
02.01.2013, 01:18
A2 deb Batuhan'ı kampa götürüldü deniliyor ama resmi sitedeki antrenman fotoğlarına baktım hiç birinde göremedim.Yoksa götürmedi mi ??

Cihad Varlı
02.01.2013, 01:22
A2 deb Batuhan'ı kampa götürüldü deniliyor ama resmi sitedeki antrenman fotoğlarına baktım hiç birinde göremedim.Yoksa götürmedi mi ??

Ayrıca A2 takımından Batuhan da önümüzdeki günlerde kadroya dahil edilecek.

*
Anladığım kadarıyla henüz kampta değil ilerleyen günlerde katılacak.

DeAgLeMaNyAq
02.01.2013, 01:25

Bugün katılacak...

irfan61
02.01.2013, 01:30
Ayrıca A2 takımından Batuhan da önümüzdeki günlerde kadroya dahil edilecek.

*
Anladığım kadarıyla henüz kampta değil ilerleyen günlerde katılacak.

Bugün katılacak...Tşkler.

Samet Yildirim
02.01.2013, 03:03
Ayin 13. Galiba ilk kupa macimiz dolasiyla takimi 2-3 ocak toplayamazsin gec olur ne ara yukleme, hazirlik maci vb. yapacaksin ? Haa kupa maci olmasaydi baska tabi

Sefer A.
02.01.2013, 04:22
Colman istedigini yapar ama kovulmaz, Jajà 1sene kaldi gönderdiler adami
Senol Günes hocamizin gerçekten taraftarin sevgilisi hâline gelen topçulara karsi bi takintisi var bence
ah gidi Jajàà bee

Hazar_
02.01.2013, 04:27
Jaja, Colman kadar sorun çıkarmadı şu takımda. Biri de demiyorki aga ne oluyor. Dingonun ahırı oldu kulüp iyice. Her devre arası gidişte sıkıntı her devre arası gelişte sıkıntı her kampa geç gelir sorunun alasını yapar bir şey yapılmaz.

Sefer A.
02.01.2013, 05:56
Jaja, Colman kadar sorun çıkarmadı şu takımda. Biri de demiyorki aga ne oluyor. Dingonun ahırı oldu kulüp iyice. Her devre arası gidişte sıkıntı her devre arası gelişte sıkıntı her kampa geç gelir sorunun alasını yapar bir şey yapılmaz.

aayyneenn öyleeee
ki, çikarsa bile, bence o kadar elestirilmemeli elestirilmez, neden mi ?

Colman'in simdi tam verimle oynamasi için rahat 10 haftanin geçmesi lazim

Jajà ? :D geç geldi falan fistik, sikemanisa ile kupa karsilasmamiz vardi Trabzon'da, ve büyük ihtimal berbat oynar hazir görüntüsü vermez de taraftar elestirir diye düsünen Senol hocamiz ne yapti ? (yalan mi? 1 eksik idman yapan hangi oyuncuyu hazirlik karsilasmasi da olsa oynatti hoca?)
Jajà 11'de, sahada, idman midman viz gelir tirs gider misali, 2mükemmel gol atmis ve diger "hazir" oyunculardan daha hazir olmasi ve etkili oynamasi Senol hocamizi sasirtmistir, Jajà'nin ömrü sene sonuna kadar uzamistir, ama sene sonu takimda tutulmasi için hiç çaba sarfedilmeden takimdan gönderilmistir, istemedigi ve oradan kaçtigi BAE ülkesine..........
zaten sene basi idmansiz geldiginde bile hazir sayilirdi metalist'te haftalar boyunca dogru dürüst idmana çikmamasina ragmen, yine 4 5 hafta bekletti onu hoca, sonra da basladi döktürmeye.....
yetenek düsmaniyiz biz, ne zaman yetenekli adam varsa hemen gönderiyoruz

bkandil
02.01.2013, 09:32
Ayin 13. Galiba ilk kupa macimiz dolasiyla takimi 2-3 ocak toplayamazsin gec olur ne ara yukleme, hazirlik maci vb. yapacaksin ? Haa kupa maci olmasaydi baska tabi

Bir şey değişmiyor ki, yabancılar yine 2-3 ocak gibi geliyor. Yükleme yapmak istesen de her halükarda yapamıyorsun.

Başlıkta Colman'a tepkili arkadaşlarımız var, her zaman geç geliyor diye. Bu tepki sadece BMN'de olmuyor, kampa 29 Aralıkta gelen oyuncuların bir çoğu da bu yönde düşünüyordur. Hele ki noter tespitleri, para cezası v.s. den sonra oynanacak ilk resmi maçta geç gelenler ilk 11'de yer buluyorsa, kampa zamanında gelenler teknik heyete farklı bir gözle bakmaya başlıyorlar.

Bu yüzden herkes 2-3 Ocak ta başlarsa en azından takım içindeki bu sıkıntı ortadan kalkar.

muratt
02.01.2013, 11:42
Güney Amerikalı oyunculara 3-4 gün fazla izin versen ortada hiçbir problem kalmayacak. Benim tahminim, adam 3-4 gün fazla kalmak için 30-40bin euro'yu gözden çıkartıyor. Ne kadar çok para kazanırsanız kazanın, 26-27 yaşında dünyanın öbür ucunda yaşamak öyle düşündüğünüz kadar kolay değil arkadaşlar (yıllarca yurt dışında yaşamış biri olarak söylüyorum), biraz empati yapmak lazım..

jaja-colman karşılaştırması yapmak da burada çok anlamsız, sonuçta jaja kampa 3 gün geç geldi diye gönderilmedi, saha içi (taktiksel) ve saha dışı (hocalarla ve arkaşlarıyla iletişimi, tembelliği vs) disiplinsizlikleri yüzünden gönderildi. Jaja'nın gönderilmesini savunmuyorum, bence elde tutulmalıydı o ayrı mesele ama, durumu Colman'la aynı durum değil, farklı sebepler var orada.. Karşılaştırmak çok anlamsız..

Samet Yildirim
02.01.2013, 15:59
Son haberler...

http://www.ligtv.com.tr/haber/kacaklar-ortaya-cikiyor

Samet Yildirim
02.01.2013, 20:33
Hayirli olsun :)

Alan kampa katildi...

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=12438#Icerik

cakalkerem
02.01.2013, 20:37
helal olsun bu çocuğu satan vatan hainidir

Öznur61
05.01.2013, 16:49
Antalya kampının en mutlu karesi (Olcan Adın & Alanzinho:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12463-7O7V3Z0G.jpg

kudu_61
05.01.2013, 17:16
Tüm Taraftarlarımızı Davet ediyoruz Gün Bugündür Diyoruz..

6 Ocak Pazar günü Türkiye Futbol Federasyonu’nu İstinye’deki merkezinde protesto edeceğiz..

yatara
06.01.2013, 15:25

Emerson zaaten mac sirasinda tatil yapiyor, kafasi bi güzel maclarda sanki uyuyor sahada

Hatice Aslan
06.01.2013, 17:10
Antalya Kampının yıldızı Vittek.. :D

bkandil
21.01.2013, 08:18
Bir devre arası kampı daha fiyaskoyla bitmiş...

Kampı erken başlatmanın kimseye bir faydası olmadığını görmüş olduk.

Örneğin,

Kampa zamanında gelen oyunculara yükleme yapılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını,

Kampı erken başlatıp Güney Amerikalıları geç kaldı diye cezalandırmanın bir faydası olmadığını, çünkü ilk kaosta kampa zamanında gelenlerin yerine cezalı olan bu oyuncuların kurtarıcı olarak sahaya sürüldüğünü gördük.

Kısaca kampı 3 Ocak'ta da başlatsak sonuç çok farklı olmayacaktı, fakat oyuncuların kafasında huzursuzluk olmayacaktı...

tsukru61
21.01.2013, 10:19
Bir devre arası kampı daha fiyaskoyla bitmiş...

Kampı erken başlatmanın kimseye bir faydası olmadığını görmüş olduk.

Örneğin,

Kampa zamanında gelen oyunculara yükleme yapılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını,

Kampı erken başlatıp Güney Amerikalıları geç kaldı diye cezalandırmanın bir faydası olmadığını, çünkü ilk kaosta kampa zamanında gelenlerin yerine cezalı olan bu oyuncuların kurtarıcı olarak sahaya sürüldüğünü gördük.

Kısaca kampı 3 Ocak'ta da başlatsak sonuç çok farklı olmayacaktı, fakat oyuncuların kafasında huzursuzluk olmayacaktı...Ulu Hakanımız Şenol Güneş Hazretleri her şeyin en iyisini bilir. Biz kullarına akıl vermek düşmez.