PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | M.P. Antalyaspor 2 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Fanatik34
13.01.2013, 01:46
Ayagi ilede cikarabilir, sari gösterse yine sesim cikmazdi :), ama art niyetli degil diyen arkadaslara katilmiyorum. Iki penalti pozisyonunda da aklina kart gelmemesi iyi niyet olamaz.

..Ben hakemin artniyetli oldugunu düsünmüyorum cünkü bunun nedenini bundan önce belirttim. Ama kural kirmizi diyor ;)

Kaldi ki bu hakem iyi degil ama Avrupa patentli..ki niye taktigi belli..cünkü Antalya maclarina kokartli hakem sart, bu da hep Hüseyin oluyor!

artvints
13.01.2013, 01:46
Simdi maca gelelim...

Alanzinho 4-5 yildir bu takimin oyuncusu olamadi, isteyeni oldugu an yollanmali cok net. Bugünde hicbirsey oynamadi.

Sapara bizim orta sahamizi tasiyabilecek düzeyde bir isim degil bence. Alanzinho icin gecerli olan seyler onun icinde gecerli.

Ayni sekilde Mustafa Yumlu en iyi yedek olur bu takimda. Yedigimiz ilk gol icler acisi.

Halil iyi niyetli, ama o yavas oyunu takimi olumsuz anlamda etkiliyor, özellikle böyle maclarda hizli oyun sart. Icerde oynayacagimiz hicbir macta olmamali diye düsünüyorum.

Bu dört isim siritan isimlerdi bana göre. Oyunu domine etmekte eksigimiz var, topu oyuna sokmakta, özelliklede Stoperler bu konuda yetersiz, arkadan baslanan ve rakibin kendi yari alaninda oldugu durumlarda cikmakta zorlaniyoruz. Bunlar cok basit seyler, düzeltilmesi cokta zor olmayan seyler, ama halen bir gelisme yok.

Bunun disinda orta sahanin ortasinda Adrian iyi gibi gözüksede, topsuz oyunda yok. Bunu düzeltmedigi sürece belli bir seviyede kalamaz. Onun disinda bildigimiz gibi, Sapara ve Alan'dan daha iyi oldugu ortada.

Kanatlara bakarsak, Emerson Olcan uyumu istenilen seviyede degil. Emerson bugün fena degildi, defansif anlamda kendisini gelistirebilirse degisilmez olur. Olcan istedigi zaman iyi oynayabiliyor, calimlar ve cektigi sutlar olumluydu. Yanliz bu macta cok genis alan buldu, yaniltici olabilir. Diger kanatta Serkan iyi devam ediyor.

Ileride Janko yanliz kaldi. Halil ile uyumu yok, birde Emre ile denenmeli bence. Topu alip gidebilecek bir isim degil Janko. Ama mücadelesi olumluydu, Vittek'den daha fazla kosup mücadele ettigi kesin.

Ha birde attigimiz ilk gole gelicem. Tek pas nelere mal oluyor :) Bu anlamda kendimizi neden gelistirmiyoruz anlamiyorum. Ücüncü goldeki ara pasida iyidi, Emre daha fazla süre almali, bunda sanirim herkes hemfikir.

..
adrian topsuz oyunda nasıl yok.adam 10 numara, gelip pozisyonunu alıyo topu kaptığımız andada kendini boşa çıkarıp topu istiyo, doğru pozisyon aldığı bariz belli.ikili mücadeleye girsin top kazansın diyosan o zor ama pas arası yapabilir ki yapıyo.o yüzden ortasahayı alper zokora yaparsak adrian iyice coşar diyorum.

Ilelioglu
13.01.2013, 01:47
Ha birde Colman...

Adam ileriye oynamayi unutmus, topu alinca sirtini dönmüyor direkt geriye veriyor tekrar. Yedigimiz ikinci golde yaptigi faulde gereksizdi. Kendisini toparlamali.

..

Ilelioglu
13.01.2013, 01:49
Ben hakemin artniyetli oldugunu düsünmüyorum cünkü bunun nedenini bundan önce belirttim. Ama kural kirmizi diyor ;)

Kaldi ki bu hakem iyi degil ama Avrupa patentli..ki niye taktigi belli..cünkü Antalya maclarina kokartli hakem sart, bu da hep Hüseyin oluyor!

Iki penalti caliyorsun, aklinin ucundan ya acaba kart gerekir mi diye nasil gecmez? Bu iyi niyet mi?

..

Ilelioglu
13.01.2013, 01:51
adrian topsuz oyunda nasıl yok.adam 10 numara, gelip pozisyonunu alıyo topu kaptığımız andada kendini boşa çıkarıp topu istiyo, doğru pozisyon aldığı bariz belli.ikili mücadeleye girsin top kazansın diyosan o zor ama pas arası yapabilir ki yapıyo.o yüzden ortasahayı alper zokora yaparsak adrian iyice coşar diyorum.

Mücadele anlaminda iyi degil, ikili mücadeleye ara sira girmesi sart kesinlikle. Orta saha Zokora-Colman olsada cosar. Ama yavastan yerliye dönmek lazim, Alper transferi cok katki saglar, ondan sonra zaten Colman'a yol verilir. Alper-Soner'de bu isi götürebilir..

..

Sadettin_
13.01.2013, 01:58
yerimizi alalım

worldmaster
13.01.2013, 01:59
Son defans oyuncusu arkasinda kaleci olmasina ragmen rakibine faul yapinca bunun bedeli kirmizi kart oluyorken kalecinin arkasind bir oyuncu varken rakibi durdurmasi nasil olurda sari kart bile olmaz.

Karar tam skandal. Bunu sari kart olmasi gerekir diye savunmak da ayri bir bilgisizliktir.

Sefa
13.01.2013, 02:13
bak genc arkadasim, kural ne diyor? bariz gol sansi var mi, yok mu? Orada bir Antalyalinin olmasi gol sansini engellemez ki o ellerini bile kullanamiyor degil mi?

Kusura bakma, beni bagisla ama kural böyle :)

Kural öyle demiyor işte.. Eğer top çarpraza gidiyor ve açı kayboluyorsa o bariz gol şansı değildir sarı karttır. İnternetim hızlı olsa konuyla ilgili Markus Merk'in kuralı bu şekilde söylediği videoyu bulabilirdim var mı bilmiyorum ama kendisinden bunu duymuştum.. :)

faysal
13.01.2013, 02:15
Bu maçın iyileri genel olarak İki gol atan ve Samba yapan ilk golde Adrian :) Sol kanadı İleri geri çok iyi kullanan Emerson bir pozisyonda topu kaleye giderkende çıkarmıştı ben ileri geri herzaman iyi çalıştığını düşünüyorum...Bu takımda her daim daha önceki yorumlarımdada belirttiğim gibi emrenin oynamasını savunmuştum haklılık oranımı bugün yükseltti oyuna girdiği andan itibaren takımın kaderini değiştirdi Halilmi , Emremi deseler 100 kez emre derim...Janko bu takımın topçusu olduğunu artık içine sindirmiş adam ilk yarı ruh gibiydi şimdi mükemmel pres yapıyo...Vittekte eski havasında değil iyi yoldalar...Defansta bence Abdullah karmil şans bulmalı..Ön libero şart ama iyi bir Colman yoksa...Birde önde top tutcak organize işlerine yapıcak bir beyine ihtiyacımız var =) Buda jaja yoksa onun ayarımn da biri..d

Reha
13.01.2013, 02:16
Gadromuz yederliiiii.....

Cihad Varlı
13.01.2013, 02:18
Dribling , adam geçme özelliği , hızlı bir forvete ihtiyacımız var . Bugün çok net gördük bunu . Ah N'Doye ah .

Erdal DİLEK
13.01.2013, 02:19
jankonun ilk dakikadaki pozisyonu kırmızı mı sarımı yerine o nasıl pas diye tartışmak yerinde olur, önünde yuvarlana topu havadan ayağının üstüyle pas vermekte neyin nesi

olcanın ilk pozisyonu sarı vermedi, ikincisi ise sarıda olur kırmızıda çok gri bir pozisyon, her ikiside kabulum, ama şuna eminim bizans takımlarına olsa kesin kırmızıydı.

son olarak tolga bu capraz duran toplarda zaafı ortaya cıktı, ya defans yanlış duruyor yada adamlar müthiş kesiyor. . .

FC-ST-PAULI-61
13.01.2013, 02:31
Bu Hakem artniyetli degilmiydi? Hüseyin Göcek beni bitirdi,Sinir krizi gecirdim.
Sonrada cok tepki görmesin diye 85.dakikada kirmiziyi verdi Antalyaya ama yemezler.
5.Dakikada verse Mac bittiydi.

Onur Akyüz
13.01.2013, 03:14
Bariz gol şansı kavramı biraz da hakemin yorumuyla alakalı ama ilk dakikalardaki el pozisyonu kesin kırmızıydı, penaltı da en az sarı kart gerektirirdi, kırmızı da olabilirdi.

Hakemin niyetini bilemiyorum ama kesinlikle mal olduğu bi gerçek, kimse yazmamış ama isaac bi pozisyonda hava topunda dirsek attı ve sarı gördü, madem dirseği gördün sarı kart neyin nesi?

Oğuzhan
13.01.2013, 03:23
Bariz gol şansı kavramı biraz da hakemin yorumuyla alakalı ama ilk dakikalardaki el pozisyonu kesin kırmızıydı, penaltı da en az sarı kart gerektirirdi, kırmızı da olabilirdi.

Hakemin niyetini bilemiyorum ama kesinlikle mal olduğu bi gerçek, kimse yazmamış ama isaac bi pozisyonda hava topunda dirsek attı ve sarı gördü, madem dirseği gördün sarı kart neyin nesi?

Bence sarı kart hakkıydı o pozisyonun kırmızı çok ağır olurdu net ve bilerek rakibe dirsek atmadı adam ama sarı gerekliydi.

Onur Akyüz
13.01.2013, 04:07
Bence sarı kart hakkıydı o pozisyonun kırmızı çok ağır olurdu net ve bilerek rakibe dirsek atmadı adam ama sarı gerekliydi.

Normali orada kart vermemekti aslında ama dirseğin sarısı olmaz, yanlışlıkla olduğuna yorum getirirsen kart vermezsin zaten, hakemin nasıl dengesiz olduğunun ıspatı pozisyonlardan biri de o pozisyondu.

fanatikdevri
13.01.2013, 04:39
Bu takımın birinci santroforu vittek'tir

Ibrahim Gaygusuz
13.01.2013, 05:19
Birde sacma goller yemesek :) hersey cok daha guzel olacak

SEDAT
13.01.2013, 09:34
* Halil'in sene başından beri yapamadığını Emre nerdeyse tek yarıya sığdırdı. Bu çocukta hayat var üstünde durulmalı. Takım canlanmış mücadele ettik en azından. Bamba, Giray, Zokora, Volkan Şen ce Colman'dan verim alamadığımızı düşünürsek şuan'ki durum fena değil. Ben daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Gelelim Mehmet Özdilek'e. Mehmet efendi o forma sahaya çıksa tek başına senin boyunu aşar, buda sana kapak olsun...

Mustafa Umut
13.01.2013, 10:43
Altmışbir

Murat Keçeci
13.01.2013, 11:08
Maçın önemli bir bölümünde rakipten daha iyi oynadık zaten bizim sıkıntımız fizik güçle alakalı yetenek olarak iyi oyuncularımız var bu maçtada halil,sapara,alanzınho,jankonun oyundan düştüğü anlarda pozisyon verdik sadece eğer bu sıkıntıları çözebilirsek fizik gücümüzü doksan dakikaya yayabilirsek seri galibiyetler alabiliriz aksi durumda bu maçı döndürdük ama bir başka maçı döndüremeyebiliriz bu da inişli çıkışlı grafiğin devamı anlamına gelir fizik güçle alakalı bu sıkıntıyı mutlaka çözmeliyiz.

Maça iyi başladık etkili olan taraf bizdik.Sapara ve alanzınho oyundan düşene kadar iyi bir performans sergilediler.Adrian da kalitesini gösterince golü bulmamız gecikmedi.Janko istekliydi oyun anlayışımıza tam manasıyla uymasada yinede forvette kullanmamız gereken ilk oyuncu şimdilik.

Halil-sapara-alanzınho-jankonun oyundan düştüğü dakikalarda oyunu tutmakta zorluk çektik bu oyuncular ilk onbirde olduğu sürece bu oyundan düşmeler ileriki maçlarda da yaşanması yüksek ihtimal bu oyuncular kötü oynadı anlamına gelmesin oynadıkları süre içerisinde halilin dışındakiler iyi bir performans sergilediler ama bir gerçek var ki futbol doksan dakikalık bir oyun ve oyunun içindeki düşmeler bizi maç içinde zor durumlara sokuyor inişli çıkışlı grafiğimizin ilk sebebi de zaten bu oyundan düştüğümüz dakikalarda yediğimiz gollerle kaybettiğimiz maçlar.O yüzden colman-soner gibi hazır olduklarında performansını doksan dakikaya yayabileceğini düşündüğüm oyuncuları mutlaka ilk onbire monte etmeliyiz Halilin kontenjanınada fizik olarak daha iyi birini kullanmalıyız ayrıca forvettede umut bulut gibi yıpratan biri olursa fizik gücümüzü doksan dakikaya yayabiliriz.

Şuanda ligde en zor iş bizim takımı çalıştırmak çünkü performansı kış güneşi gibi olan oyuncular var fizik güçle alakalı mesela vittek 15 dkda iyi bir görüntü verdi ama bir dahaki maça ilk onbirde çıksın pek fazla etkili olamayacak halil bazen çok kaliteli işler yapıyor ama oyunun içinde genelde yok aynı şekilde sapara ve bir iki isim daha var böyle bunlar hep yanıltıcı performanslar teknik direktörleri zor duruma düşüren oyuncu tarzları fizik olarak dalgalı oyuncular.Mesela bir maç bir oyuncu iyi oynuyor doğal olarak öbür maçada ilk onbirde çıkıyor ama bu sefer bakıyorsun topa dokunmadan maçı bitirmiş bu sefer ne oluyor hocanın verdiği taktik kağıt üzerinde kalıyor.Şenol hoca ve Ünal hocanın bu fizik gücü dalgalı oyuncuları özellikle çok iyi etüd etmeli.

Tolunay Abdioğlu
13.01.2013, 12:08
Kural öyle demiyor işte.. Eğer top çarpraza gidiyor ve açı kayboluyorsa o bariz gol şansı değildir sarı karttır. İnternetim hızlı olsa konuyla ilgili Markus Merk'in kuralı bu şekilde söylediği videoyu bulabilirdim var mı bilmiyorum ama kendisinden bunu duymuştum.. :)

Top çaprazda ama kale boş. Kaleci geçilmiş. Dokunsa gol. Bariz kırmızı kart ki sarı kart bile çıkmadı.

kürşat şen
13.01.2013, 12:10
abi hiç maça girmeyeceğim şunu derim ki ben;
dün o ön liberosuz full ofans taktiğini kasıntı terim yapsaydı bugün dahi olarak manşetlerdeydi..

ergin cesit
13.01.2013, 12:15
Göçek iyi yönetti
Bu doksan dakikanın dökümanını aldığımızda beş gol, iki penaltı, kırmızı kartların yanında yukarıda bahsettiğimiz gibi ciddiyetten bir an kopan Trabzon'un kaçırdığı penaltı bunlar hep bu maçın göze batan aksesuarları idi.
Hakem Hüseyin Göçek'in ortaya koyduğu ciddiyet, disiplin ve verilen cesur kararlar yanında neredeyse sıfır hata ile gösterdiği idare alkışa değerdi.

bu yazıyı yazan eski gol kralımız necmi perekli bugünkü fotomaçtan.allah bize böyle yöneticiler nasip etmesin

Öznur61
13.01.2013, 12:18
Göçek iyi yönetti
Bu doksan dakikanın dökümanını aldığımızda beş gol, iki penaltı, kırmızı kartların yanında yukarıda bahsettiğimiz gibi ciddiyetten bir an kopan Trabzon'un kaçırdığı penaltı bunlar hep bu maçın göze batan aksesuarları idi.
Hakem Hüseyin Göçek'in ortaya koyduğu ciddiyet, disiplin ve verilen cesur kararlar yanında neredeyse sıfır hata ile gösterdiği idare alkışa değerdi.

bu yazıyı yazan eski gol kralımız necmi perekli bugünkü fotomaçtan.allah bize böyle yöneticiler nasip etmesin

Allah'tan iyi yönetti lüzumsuz kartlar fauller oh valla :D

Ertan 51
13.01.2013, 12:19
Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi başımıza,çok net kurtarışları olmasa maç kopup gidecekti,
her ne kadar dönem dönem yüreğimiz ağzımıza gelse de sonu güzel bitti şükürler olsun.
2 maç 6 puan,Mersin maçında rehavete kapılmaz da puanı 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çıkarız kupa yolunda lay lay lom gideriz.
365 gün çalışıp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen şeyi zından etmediğiniz için minnettarım Trabzonsporum,tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Yalnız dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancı kesinlikle yollanmalı,
bu anlık başarılara aldanırsak 2. yarı perişan oluruz.

Mert'
13.01.2013, 12:21
Kalecilerine çok laf attım adam penaltı kurtardı arkadaş. :)

Öznur61
13.01.2013, 12:24
;1918870982']Kalecilerine çok laf attım adam penaltı kurtardı arkadaş. :)

ama şimdi dürüst olursak sapara'nın attığı penaltıda pek iç açıcı değildi..

yazicimesut
13.01.2013, 12:33
ÜNAL KARAMAN farkı hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koşmayan futbolcular nasıl da azimliydiler dün akşam.

Hayde uşaklar ha boyle devam edun, DİK OYNAYUN gorelum sizi...

outoftime
13.01.2013, 12:41
iyi oyunu genele yaymalıyız sadece 10 dakika oyna 20 dakika seyret olmaz
öncelikle oyuncuların bir kısmı düzelme yoluna girmiş bu sevindirici
olcan her gördüğü yerde kaleye vurmayı alışkanlık edindi bu da takımın hücum stratejisini olumsuz etkiliyor
janko şu ana kadar oynadığı karşılaşmalarda kaleciyle 5 kez karşı karşıya kalmıştır ve sonucu gördük
vittek şu an oynayabilecek tek forvet emre de maçların devamında oyuna girip kendini gösterebilir
vittek bir gol attı ve olcana da gollük bir asist yaptı ama olcan kendini geliştirme sorununu aşamamış
halil ve emerson maçın berbatlarındandı
serkan ve zeki önlü arkalı oynamalı ikii de hızlı ve hücuma çıkabilecek durumda
volkan ve halil sağ tarafta yetersiz kalıyor
emerson cechten iyi mi sorusu bile futboldan anlamamaktır artık
emerson 20 yaşında futbola başlamış bir futbolcu gibi oynuyor
bu maçlar sonucunda anladım ki VOLKAN,HALİL,EMERSON,JANKO bizim oyun sistemimizde olamazlar

outoftime
13.01.2013, 12:51
Simdi maca gelelim...

Alanzinho 4-5 yildir bu takimin oyuncusu olamadi, isteyeni oldugu an yollanmali cok net. Bugünde hicbirsey oynamadi.

Sapara bizim orta sahamizi tasiyabilecek düzeyde bir isim degil bence. Alanzinho icin gecerli olan seyler onun icinde gecerli.

Ayni sekilde Mustafa Yumlu en iyi yedek olur bu takimda. Yedigimiz ilk gol icler acisi.

Halil iyi niyetli, ama o yavas oyunu takimi olumsuz anlamda etkiliyor, özellikle böyle maclarda hizli oyun sart. Icerde oynayacagimiz hicbir macta olmamali diye düsünüyorum.

Bu dört isim siritan isimlerdi bana göre. Oyunu domine etmekte eksigimiz var, topu oyuna sokmakta, özelliklede Stoperler bu konuda yetersiz, arkadan baslanan ve rakibin kendi yari alaninda oldugu durumlarda cikmakta zorlaniyoruz. Bunlar cok basit seyler, düzeltilmesi cokta zor olmayan seyler, ama halen bir gelisme yok.

Bunun disinda orta sahanin ortasinda Adrian iyi gibi gözüksede, topsuz oyunda yok. Bunu düzeltmedigi sürece belli bir seviyede kalamaz. Onun disinda bildigimiz gibi, Sapara ve Alan'dan daha iyi oldugu ortada.

Kanatlara bakarsak, Emerson Olcan uyumu istenilen seviyede degil. Emerson bugün fena degildi, defansif anlamda kendisini gelistirebilirse degisilmez olur. Olcan istedigi zaman iyi oynayabiliyor, calimlar ve cektigi sutlar olumluydu. Yanliz bu macta cok genis alan buldu, yaniltici olabilir. Diger kanatta Serkan iyi devam ediyor.

Ileride Janko yanliz kaldi. Halil ile uyumu yok, birde Emre ile denenmeli bence. Topu alip gidebilecek bir isim degil Janko. Ama mücadelesi olumluydu, Vittek'den daha fazla kosup mücadele ettigi kesin.

Ha birde attigimiz ilk gole gelicem. Tek pas nelere mal oluyor :) Bu anlamda kendimizi neden gelistirmiyoruz anlamiyorum. Ücüncü goldeki ara pasida iyidi, Emre daha fazla süre almali, bunda sanirim herkes hemfikir.

..

orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adında 2 tankla
oynasaydık antalya bizi ligdeki gibi yapardı.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kınıyorum.her sene dönüş tarihini havuz problemlerine dönüştüren ve takıma 1 senedir bir şey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralıktır.janko konusunda da şunu söyleyeyim adam vittekin 5 katı sahne aldı ve ayağını nasıl çevireceğini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamın milli takım kariyeri yeter.bu arada takımda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayanı göndermek niye anlamıyorum!yeni buraklar umutlar için sanırım...

Ömer_
13.01.2013, 12:52
Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi başımıza,çok net kurtarışları olmasa maç kopup gidecekti,
her ne kadar dönem dönem yüreğimiz ağzımıza gelse de sonu güzel bitti şükürler olsun.
2 maç 6 puan,Mersin maçında rehavete kapılmaz da puanı 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çıkarız kupa yolunda lay lay lom gideriz.
365 gün çalışıp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen şeyi zından etmediğiniz için minnettarım Trabzonsporum,tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Yalnız dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancı kesinlikle yollanmalı,
bu anlık başarılara aldanırsak 2. yarı perişan oluruz.

abı sapara oynadığı zaman takımın en ıyı 3-4 oyuncusundan bırı oluyor diğer yanda vıttek oynadığında ya asıstı var yada golü.

Ilelioglu
13.01.2013, 13:00
orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adında 2 tankla
oynasaydık antalya bizi ligdeki gibi yapardı.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kınıyorum.her sene dönüş tarihini havuz problemlerine dönüştüren ve takıma 1 senedir bir şey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralıktır.janko konusunda da şunu söyleyeyim adam vittekin 5 katı sahne aldı ve ayağını nasıl çevireceğini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamın milli takım kariyeri yeter.bu arada takımda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayanı göndermek niye anlamıyorum!yeni buraklar umutlar için sanırım...

Alan'dan bahsediyorsan...Bir iki Futbolcuyu gecip gereksiz top kaptiran yada pas hatasi yapan, ikili mücadelelere girmeyen bir isim. 4-5 senedir bu takimda ama ilk on birde kendine yer edinememis. Bundan sonrada iki üc gol atar hepsi o, zaten yasi 29 olmus, acikcasi ben bir gelecek göremiyorum onun adina. Iyi bir Colman'i hic kimse kesemez, ama kötü oldugunu söylüyoruz zaten.

Vittek-Janko konusuna gelince. Vittek cok durarak oynuyor, Janko ise arkaya gelip top cikartiyor bazen. Orta sahaya kadar geliyor, pres yapiyor, kisacasi mücadele ediyor. Vittek'de o yok. Buda rakip takimin arkada rahat olmasini sagliyor. Son vuruslara gelecek olursak ikiside ayni düzeyde bence, Janko'nun bir eksigi yok.

..

DNA-TS
13.01.2013, 13:09
bu ünal karaman etkisini fazla abartmıyormusunuz?

Ertan 51
13.01.2013, 13:12
abı sapara oynadığı zaman takımın en ıyı 3-4 oyuncusundan bırı oluyor diğer yanda vıttek oynadığında ya asıstı var yada golü.
Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
yani ben isimlerden ziyade fazlalıktan sıkıntılıyım,
hepsini kullanmak imkansız,geride kalan öz güven kaybına uğruyor,
oynayan ise hoca beni ne zaman kızağa alacak diye düşünüyor kafası rahat olmayınca istediği hareketi yapamıyor.
Şampiyon olduğumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamıştık nerdeyse,
şimdi bakıyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi aynı yerin oyuncuları,kanatları saymıyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiğini veremedi.Bence başarısızlığın sebebi baş rol oyuncularının belli olmaması.Sakatlık ceza olmadı diyelim 17 maç Sapara'ya şans verilirmi,mümkün değil verilmeyeceğini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayı taktığım oyuncu yok:)

Ömer_
13.01.2013, 13:21
Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
yani ben isimlerden ziyade fazlalıktan sıkıntılıyım,
hepsini kullanmak imkansız,geride kalan öz güven kaybına uğruyor,
oynayan ise hoca beni ne zaman kızağa alacak diye düşünüyor kafası rahat olmayınca istediği hareketi yapamıyor.
Şampiyon olduğumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamıştık nerdeyse,
şimdi bakıyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi aynı yerin oyuncuları,kanatları saymıyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiğini veremedi.Bence başarısızlığın sebebi baş rol oyuncularının belli olmaması.Sakatlık ceza olmadı diyelim 17 maç Sapara'ya şans verilirmi,mümkün değil verilmeyeceğini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayı taktığım oyuncu yok:)

orta alanda fazla alternatıflı takımız.beşıktaş ve antalya maçında orta alanda rakıbe karşı barız üstünlüğümùz söz konusuydu.ılk devre orta saha yetersızlığımız can sıkıyordu kendı evımızde bıle basıt takımlara mahkum oynadık.çok şükür derlı toplu orta sahaya kavuştuk.sapara ınanılmaz gayretlı ve başarılı.kendınden gayette emındı dün akşam.pas alışveriştekı koordınasyonu çok ıyı organıze ettı.hocada buna vurgu yaptı.kesınlıkle üzerınde durmalıyız.vıttek jankonun bulduğu şansın beşte bırını zor buluyor ama jankodan daha gayretlı görünüyor.bence vıttek sıstemımıze daha yatkın duruyor:)

figirm
13.01.2013, 13:22
kimsin ya sen

nerenle izledin maçı

serkanın pozisyonunda arkasında duruyor sadece serkan. hiç darbe yok. faul bile tartışılır

adam sağ ayağının üzerne bırakıyor kendini ve bilek dönüyor. pozisyonu izle de konuş

emerson titaya değil isaac a penaltı pozisyonu yaşadı ve topa müdahale etti. sonuç korner olması gerekirdi avut verdi hakem.

iki penaltıda da en az sarı ama kaleciye kırmızı biile verilirdi. adrian 2 faul yaptı ikisine de kart gösterdi. onların sürüyle aynı tür hareketleri kartsız kaldı

ulan gece gece yazdırdın beni. kuş musun nesin
Bu nasıl bir seviyedir,seninle aynı görüşte olmak zorunda mıyım.Ayrıca okumadan çalakalem döşenmişsin.Emerson titayı değil,İsaca müdahale etmişmiş.Peki ben ne yazmışım,Tita mı demişim.Okumadan saydırıyorsun,ayrıca o pozisyonda Emerson topa dokunamıyor,İsacın sol ayağına temas ediyor,önce bi zahmet doğru dürüst oku,sonra da doğru dürüst seyret.Emerson topa dokunamıyor.Penaltı değil dersin,senin görüşün der geçerim.Korner dersen,asıl senin seyretmediğin ortaya çıkar.Şimdi söz sende,seviyeni ortaya koyabilirsin,ama bi, zahmet yazmadığım şeyleri yazmış gibi yapıp komik olma.

Sacit
13.01.2013, 13:34
mustafa yumlu ve celutska'nın arasından ısaac muhteşem bir gole imza attı

ACİL STOPER, ACİL STOPER TRANSFERİ

Berat Akçay
13.01.2013, 13:46

2. golde de Mustafa'nın kafasını eğmesine ne demeli .

Ertan 51
13.01.2013, 13:50

Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düşünüyorum ben de,
hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
yabancı çöplüğü olmasak Juhasz müthiş olurdu.
Ayzek'in attığı gol de stoperlerin büyük bir hatası yok futbolda var böyle goller,ona kalırsa iyi denilen Antalyanın stoperlerine biz de 3 attık.

Sacit
13.01.2013, 13:50
2. golde de Mustafa'nın kafasını eğmesine ne demeli .

Evet, bunun gibi daha neler var..

mustafa yumlu ve celutska'nın takım da olmasına katlanamıyorum, bir de ikisi aynı anda sahada oluyorlar bu daha utanç verici

61trabzonomer
13.01.2013, 13:52
kaynak :habertürkte turgay beşyıldız (spor yazarı )

şuan 8 bin bilet satılmış 11 bin falan bekliyormuş ama kombine falan 15 bin kişi olacakmış,çok iyi rakam.

Sacit
13.01.2013, 13:59
Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düşünüyorum ben de,
hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
yabancı çöplüğü olmasak Juhasz müthiş olurdu.
Ayzek'in attığı gol de stoperlerin büyük bir hatası yok futbolda var böyle goller,ona kalırsa iyi denilen Antalyanın stoperlerine biz de 3 attık.

mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her şey ortaya çıkar.

stoper transferi acil lazımdır

Tolga
13.01.2013, 14:02
mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her şey ortaya çıkar.

stoper transferi acil lazımdır

Vallahi bende katılıyorum ama yabancı işi riskini ve maliyetini göz önünde tutarsak sıkıntı.Bizim beklediğimiz stoper Ömer Toprak, yönetimin hayalini Allah biliyor.

Benim önerim kiralık oyuncu, gençte olabilir sakıncası yok, United-City-Chelsea-Barca gençleri falan ama, ihtimal vermiyorum . . .

Hüseyin Başoğlu
13.01.2013, 14:16
ÜNAL KARAMAN farkı hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koşmayan futbolcular nasıl da azimliydiler dün akşam.

Hayde uşaklar ha boyle devam edun, DİK OYNAYUN gorelum sizi...

tabi canım ünal karaman farkı....

futbolcuların kötü halini görüp onları erkenden kampa alan bire bir ilgilenen sorunlarını çözmeye çalışan şenol güneş faktörü değil kesinlikle....

heee ama yenilseydik tu kaka şenol güneş...

Tahir61
13.01.2013, 14:17
dün yağmurdan dolayı maç ertelenebilir deniyordu ama harika bir zemin vardı ilk yarı iyi paslaşmamızda çok katkısı oldu
a.aker de düzelir inşaallah

ahmed1967
13.01.2013, 14:19
takım koştu, hızlı çoğalabildi, ışık verdi. adrian gol falan attı. dünkü durum çok çok iyiydi.

gerenimo
13.01.2013, 14:20
maç başlamadan kadroyu görüp şenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiğe rağmen rahat yendiğimizi gördükten sonra utanmışlardır herhalde.

oyuncu değişikliğini ünal hocaya bağlayanlar, ünal hocayı da şenol güneşin çağırdığını yetkilerinin bir kısımını da devrettiğini görmüyorlar.

dün önlibero özelliği olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi şaşırttı, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hataları ile yediğimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazı arkadaşlar imanını transfere okadar bağlamış ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkını bile vermiyor.

Tolga
13.01.2013, 14:23
maç başlamadan kadroyu görüp şenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiğe rağmen rahat yendiğimizi gördükten sonra utanmışlardır herhalde.

oyuncu değişikliğini ünal hocaya bağlayanlar, ünal hocayı da şenol güneşin çağırdığını yetkilerinin bir kısımını da devrettiğini görmüyorlar.

dün önlibero özelliği olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi şaşırttı, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hataları ile yediğimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazı arkadaşlar imanını transfere okadar bağlamış ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkını bile vermiyor.

Son cümleye katılmayanı taksimde asmak lâzım :) O kadar çok lüzumsuz vede olumsuz yazı okudum ki dün hiçmi iyi birşey yapmadık dedim.

Tahir61
13.01.2013, 14:25

şenol hocam yaptı yapacağını alan ı ön liberoya koydu çok da iyi oldu :)

gerenimo
13.01.2013, 14:37
şenol hocam yaptı yapacağını alan ı ön liberoya koydu çok da iyi oldu :)

enteresan bir karardı, risk aldı ve herkesi mahcup etti. ben de dahil yumuşak bir ortasaha demiştim. ama antalya çok kısa bir süre hariç oyuna ortak olamadı.

şenol hoca cesurdur dünki dizilim, zaman zaman denediği önliberosuz sistemle 2010-2011 de şampiyon olduk.
o sezon bazı maçlarda umut,burak,alan,jaja aynı anda sahada olabiliyor orta sahayı tek selçukla tutuyordu.

AdemS
13.01.2013, 15:27
Dün aksam genel olarak iyiydik.. Özellikle Adrian`ı cok beğendim.
İkinci yarıdan umutluyum ben.

Berke6198
13.01.2013, 15:34
Maçta yapılan değişiklikler tam yerindeydi. Şenol Hoca güzel bir maç yönetti, ancak tek hatası Sapara'yı inatla oyunda tutmuş olmasıydı.

bordoylamavi
13.01.2013, 15:36
ünal ın mutrlaka etkisi olacaktır. şenol hocaya çok yardımı olacaktır

SüRMeNe_6161
13.01.2013, 15:38
toparlanma zamanı geldı emrede takıma gırerse daha etkılı oluruz

hasannuhoglu
13.01.2013, 15:40
dünki maç ikinci yarı öncesi çok olumlu sinyaller verdi..kazanılan oyuncular var : vittek,emre,colman..ben bu 3 isme volkan şen'in de ekleneceğini düşünüyorum..keyifli bir maç izledim.canımı tek sıkan emerson oldu..adam çok güzel kanat bindirmeleri yapıyor.yapıyor ama orta açamıyor..bu konuda yeteneği yok.

Berke6198
13.01.2013, 15:44
Emre Güral çok yetenekli ancak, kendi şovunu sergilemeye çalışıyor, sonra takımda ilk 11 şansı bulamamaktan yakınıyor, biraz daha düşünceli oynasa tam aradığımız adam...

Hüseyin Çümen
13.01.2013, 17:33
Trabzon dunku macta bazi dakikalar cok iyi olmakla beraber gneld iyiyidi macin normaal skoru 6-1 gbi bir snuc olabilirdi kacan basit goller penalti v yeniln sacma gol oyunumzun ustune daha da koyabilcgimiz inaniyorum emre bisyler ywpacak gbi colman kafayi duzeltbilir volkan blki oda kafa yapsini duzlteblir adrian lideliginde bu takim iyi isler yapabilir dun cok kart gorduk ama bu takimin direncini mucadlesini gosterir herzaman sert dise dis mucadeleyi sverim

artvints
13.01.2013, 17:50
sapar alanzinho ile önliberosuz sistemin bi geleceği yok, hoca da böyle çıkmayacakdır maçlara, ikinci yarı oyundan düştüklerinde çok sıkıntı yaşadık.sapara bu maçlık sert oynadı çok koştu ama her maç böle oynamaz zaten çok koşunca çok da pas hatası yaptı oksijen yetmedi.oraya kalitesi belli hep aynı seviyede oynayacak çok koşan mücadeleden kaçmayan bi isim lazım, bu isiim de kesinlikle alper olmalı bi tane 24 25 yaşlarında iyi bi forvetle de çok iyi bi takım olabiliriz.

kudu_61
13.01.2013, 18:01
maçın yıldızı anketi niye yok
neyse maçın yıldızı bence emre 2 gol pası ile maçı kurtardı kim ne derse desin 2.penaltıda olcana topu kafayla indirmesi de, 3. golde viteğin önüne topu bırakışı da çokakıllıcaydı ve bu 2 akıllı hareket sonrası golleri bulduk
diğer iyiler mi
1-EMRE
2- emerson(beklediğimden iyiydi bugün)
3- alan (mevkisi değildi ama gayet güzel toplar çaldı)
4- olcan (bence gene çok koştu ve 2 penaltı yaptırdı)
5- vitek(bir golcünün yıldız olabilmesi için gol vuruşunu iyi yapması lazım ve golvuruşu gayet iyiydi ve ayrıca 3. golde emreye verdikten sonraki boş koşusu da emre yi pasa mecbur bıraktı akıllı oynadı)
6 - ÜNAL KARAMAN (değişiklikler ilk defa bu kadar iyiydi)

ama bamba - zokora ve giraya çok ihtiyacımız var

Furkan Özdem
13.01.2013, 18:19
maçın yıldızı anketi niye yok
neyse maçın yıldızı bence emre 2 gol pası ile maçı kurtardı kim ne derse desin 2.penaltıda olcana topu kafayla indirmesi de, 3. golde viteğin önüne topu bırakışı da çokakıllıcaydı ve bu 2 akıllı hareket sonrası golleri bulduk
diğer iyiler mi
1-EMRE
2- emerson(beklediğimden iyiydi bugün)
3- alan (mevkisi değildi ama gayet güzel toplar çaldı)
4- olcan (bence gene çok koştu ve 2 penaltı yaptırdı)
5- vitek(bir golcünün yıldız olabilmesi için gol vuruşunu iyi yapması lazım ve golvuruşu gayet iyiydi ve ayrıca 3. golde emreye verdikten sonraki boş koşusu da emre yi pasa mecbur bıraktı akıllı oynadı)
6 - ÜNAL KARAMAN (değişiklikler ilk defa bu kadar iyiydi)

ama bamba - zokora ve giraya çok ihtiyacımız var

Peki Adrian? :) Benim 1 numaram adrian 2 emre...

Steril61
14.01.2013, 00:27
Emre ve Vittek'e daha çok şans verilmeli. İleride tutulamaz ikili olabilirler.

memozcan
14.01.2013, 00:52
hoca 14 günlük kampta anlaşılan hiç penaltı ve duran top çalıştırmamış.. bana göre rezil iki penaltı kullandık, allahtan ikincisinde kalecei yattı da normalde üstüne gelecek top gol oldu.. ve yine ön direğin önüne yapılan ortalar ve yine duran toptan pis bir gol yedik.. bu emrah başsanın her maçta bize firikikten golü var..

Faik Yılmaz
14.01.2013, 08:03
İyiniyetli olmak hakemin anlık kararlar verdiğini düşünmek istiyorum...

En mantıklı şekilde kaleci tarafından düşürülen Olcan çaprazda idi bariz gol şansı değildi demek istiyorum....

ama yinede evn azından sarı verilmeliydi.... sarı verilmediyse neden penaltı verdin be adam...

Faik Yılmaz
14.01.2013, 08:05
Ha birde şu var....

Emrenin yarım satlik görüntüsünü gördüken sonra neden sürekli bu takımda değil ? sorusuna mantıklı açıklama bulamıyorum ben.....

Sadece o oynarsa Halil oynamaz.... bir tek mantıklı açıklama bu...

UĞUR DURTAŞ
14.01.2013, 09:03
bu maçta genel olarak iyi işler yaptık.

daha fazla gol atmamız için,

ceza sahası dışında ve içinde verkaç yapılmalı,yada kaleciyle karşı karşıya kalındığında mutlaka kaleye vurmak yerine boştaki kişiye pas verip boş kaleye gol attıracaksın,yada kaleciye çalım atarak ya penaltı veya gol yapacaksın.

UĞUR DURTAŞ
14.01.2013, 09:07
mevcut elimizdeki forvet oyuncularından en iyisinin vittek olduğunu düşünüyorum.

şenol hoca ve ünal hocanın mersin maçından başlayarak direk vittek'le başlaması takım adına iyi olacak kanısındayım.

ozturk
14.01.2013, 12:58
BU maçı kim yorumladı tv de maç esnasında bilgisi olan var mı?

Emirhan Makul
14.01.2013, 13:47
BU maçı kim yorumladı tv de maç esnasında bilgisi olan var mı?

Turgay Demir adında ne olduğu belli olmayan bir ucube.

ozturk
14.01.2013, 13:59

Maçın ilk 30 dk sını izledim. Bu nasıl yorumlama şeklidir. Dedim kesin antalyalı bir eleman çıkarmışlar. Bu kadar taraflı yorumlanır.Yuh ya.

Cevap için teşekkürler Emirhan.

DeAgLeMaNyAq
14.01.2013, 16:13

Senin ucube dediğin adamı Trabzon'da sırtına alıp taşıyorlar haberin var mı? :)