PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Açıklama Yayınlayacak mı?

sessizkral_1
21.12.2012, 21:34
Dün hakem odalarını basan anlayış,

Bugün Federasyon binası basıyor.

Şikecilerin federayon ve kamuoyu üzerinde bu tip psikolojik baskılarla müdahele etmesine Yönetimimizin sessiz kalmaması ve derhal bir açıklama yayınlaması gereklidir.

Ogün'
21.12.2012, 21:35
Hasan ve Nevzat Başgan konuşsun yederli!!!

Hamza Milet
21.12.2012, 21:37
Hasan ve Nevzat Başgan konuşsun yederli!!!

http://www.fanatik.com.tr/Trabzondan-Aziz-Yildirima-tepki_3_Detail_35_288382.htm

Trabzon'dan Aziz Yıldırım'a tepki
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu'nun Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyaret etmesini sert şekilde eleştirdi.

Ziyaretin zamanlamasına dikkat çeken Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, şunları söyledi:
"Fenerbahçe Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kulunu'nun (PFDK) Meireles'e verdiği cezadan sonra Futbol Federasyonu'nu eleştiren bir açıklama yayınladı. Bu saate kadar Futbol Federasyonu'ndan Fenerbahçe Kulübü'nün bu açıklama nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiğine dair bir haber duymadım. Daha önce Trabzonspor'un TFF ile ilgili yaptığı açıklamadan dolayı başkanımız Sadri Şener hem hak mahrumiyeti hem para cezası, kulübümüze de para cezası almıştı. Fenerbahçe Kulübü hakkında herhangi bir disiplin soruşturmasıyla ilgili açıklama gelmezken, İstanbul 16. Ceza Mahkemesi'nin şike ve teşvik nedeniyle cezalandırdığı Sayın Aziz Yıldırım'ın ve Sayın Şekip Mosturoğlu'nun, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le görüşmesi kulübümüzce manidar bulunmuştur. Şekip Mosturoğlu'nu ayrıca PFDK da cezalandırdı."

Hasan Yener, "Trabzonspor Kulübü olarak her zaman temiz futbol ve Fair-Play'in konuşulmasını istediğimiz bir ortamda federasyon, umarım bu görüşmeyle ilgili kamuoyunu tatmin edecek bir açıklama yapacaktır. Federasyondan bir futbolsever ve kulüp yöneticisi olarak bunu bekliyorum" diye konuştu.

alper*
21.12.2012, 21:37
Bizim yönetimin Meireles'in aldığı cezadan haberi yoktur. Gündemden o derece kopukturlar.

Derken Milet beni yamultan mesajı atar :D

Hamza Milet
21.12.2012, 21:39
Nevzat reyizz üsüyoruz reyizz :) Haberde kullanilan fotoraf

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2012/12/21/fft104mm2046559.jpg

sessizkral_1
21.12.2012, 21:41
+ olarak

FB TV 'de Halis Özkahyanın geçmişte yönettiği maçların görüntüleriyle linç girişimi yapılıyor.Bu hukuk dışı değilmi?Sonuçta resmi kanalı fb nin.

Hamza Milet
21.12.2012, 21:43
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2012/12/21/fft96mm2046771.jpg

:):)

Travelair
21.12.2012, 21:54
Yanlış yapıyoruz, karıyla kocanın arasına girilmez.

Ilelioglu
21.12.2012, 22:01
Destekliyorum...

Bunlar herseyin kendi etraflarinda döndügünü saniyor.

Şike yapilmadi, Emre demedi, Meireles tükürmedi...

Herzaman onlar hakli, digerleri haksiz.

Bende diyorumki, Allah topunuzun belasini versin!!

Sadece sizin degil, sizi kayiranlarin ve koruyanlarinda ayni sekilde!

..