PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim yazdı, Şenol Hoca çekti. Bizde afiyetle seyrediyoruz

lazibere
20.12.2012, 23:40
Kadrosu yenilenmiş bir takımız, Şampiyon olan kadromuz şimdi rakiplerimizin ellerinde, Bizim yönetim de '' Gidenin yeri her zaman dolar '' felsefesiyle bizlere 2011 model bir kadro kurdu , O kadro geçen sezon mide sancıları geçirdiğimiz bir sezonda, Hiç bir şey oynamadan, Sırf Burak'ın olağanüstü performansıyla 56 puanla ligde 3. olabildi.

Bu sezon ise Burak gitti, Gideceği aylar oncesinden belliydi ve Yerine alınan Forvet transferin son 3 gununde kadroya girdi ve ligin ilk yarısı bitmesine rağmen hala 83. dakıkada kurtarıcı olarak sahaya ancak girebilen bir oyuncu.

Şimdi bakalım 2 senede , Teknık heyet Nasıl bir takım yaratmış

ONUR: Kalitesini çoktan ispatlamış bir oyuncu, Bu sıkıntılı dönemde onun bu performansı sanırım onun kaleci olmasındna kaynaklanan şahsi yeteneklerini ön plana çıkarma fırsatı bulmasından. Aksi taktirde, Oyunun başka bir mevksinde olmuş olsaydı sanırım onu da çoktan kayıp yıldızlar kateorisine alacaktık

GİRAY : Bir çoğunuzun çok beğendiği, Hele hele Fener'le deplsamanda yapılan ve 1-1 berabere kaldığımız maçtakı olağanüstü performansıyla taktir edilen Giray. Ama bana göre Büyük bir takımın kadrosunda ancak yedek kalabilecek meziyetleri olan bir oyuncu. Stoper mevkisinde oynuyor olmasına rağmen, Bütün topları rakibe pas yada absürtçe taca atmaktan ote hiç bir varlık gösteremeyen, Rakibe her girişi nizamı faul olan bir oyuncu. Üzgünümm ama Futboluna bir arpa boyu kadar bile yol ekleyememiş bir oyuncu. Onun en büyük şansı Egemen ile beraber oynamasıydı. Asla Ciddi bir takımın As stoper olamaz, Ona güvenerek maça çıkılmaz. Zaten bizden sonra gideceği yer de en fazla Elazığspor olacaktır

EMERSON : Geldiği günden bu yana sorumluluk almadan, Inisiyatif kullanmadan oynayan ve yediğimiz bir çok golde, Şuursuz ca yer tutuşları neden oldu. Kafası maçta değil. Vurayım da gitsin, Atayım da gitsin derdinde. Orta yapmaz adama basmaz. Dripling yapmaz. Keşke ilk 3 maç gibi oynasa ama takımın genel olarak ruhsuz halinden elin Afrikalısının sorumluluk almasını beklemek de ne kadar gerçekçi olur.

OLCAN : Bireysel yetenekleri on planda deniyor ama ben o yetenekleri bir türlü göremiyorum. Kafasını gömüp koşan ve adam geçemeyen ve her atağında rakibe yada kendine takılan bir adam. Pas vermez. Derin top atmaz, Yürü yürü yürü yürü ve hooooppp rakibe teslim et topu. Olcan bu haliyle 11 de değil 18 de olmamalı.

VOLKAN : Kendine bile çalım atan adam. Takımla uzaktan yakından alakası yok. Habire yerlerde gezinen sahtekar bir futbolcu. Yetenekli ama takımı sabote etmekten başka bir halet etmeyen ve ayrıca kuş gibi hemen sakatlanan bir tip. Benım kanımca o bizde futbol oynamaya gelmedi ve gitmek için bahane üretiyor

SAPARA: Sadece koşuyor, Çıplak gözle izleyin ve resmen aldatıyor milleti. Pres yapmıyor ayağını koymuyor ve top kapmıyor bu mu orta saha. Oda gitmek için bahane üreiyor oda adam aldatıyor.

SERKAN: Top yetenekleri kısıtlı bu kadar yeteneksiz bir adam Bizim takımda nasıl oynar. Böyle nadir oyuncu vardır. Hatırlayın Ümit ozat vardı. Gider gider gider ve ayağını değiştirir ve orta yapardı. Serkan onu da yapmıyor. Habire geriye pas vermekten öte birşey yapmıyor. Rakiplerine girişi hep faul, Yerini kaybediyor. Keşke sadece koşmak yetseydi. At da çok iyi koşuyor

HENRİGUE: Al sana kendi başına at gibi koşan bir tip daha, pas vermek nedir bilmez, Kendine bile 2 kere çalım atan bir tip. Yanındakı onunde ki takım arkadaşını göremeyen ve gol atmadıkça oyuncu olunmayacağını düşünen çocuk zekalı bir tip..

ADRİAN : Bir sürü özelliğini beğenmeme rağmen, Takımda topçuyum diyen ve kafası dik oynayan tek oyuncu. En azından orta yapabiliyor. En azından Şut çekiyor o bile maziyet

ZOKORA: Büyük şef derler ona bazıları. Ama şeflerin takımı bu kadar berbatsa onun şefliğinin de....................

JANKO: En az eleştirilmesi gereken oyuncu. Volkan ve Olcan gibi bencil heriflerin içerisinde ondan nasıl gol atmasını beklersiniz. Atamaz

HALİL: Bildiğimiz biri, Bence ondan daha fazlasını beklemek ayıp olur

COLMAN: Küstürülmüş bir adam, Beraber oynadığı herkes bir yerlerde ama o sözleşme kurbanı olmuş bir oyuncu. Aklı gitmekte futbolu ve Trabzonspor'u kafasındna silmiş ve sildirtmişler. Takımda en değerli oyuncu ama onu havaya sokacak kişi asla Şenol Hoca değil

v.s

v.s

VE

ŞENOL HOCA

Yukarıda futbolcuları saydım, onların bu kötü hallerine çözüm bulamayan bir Hoca, Bu kadar uzun sürede takım olamıyorsan ve takım edemiyorsan suçlusu sensin. Şişkin kadron ile, Hesapsız ve gereksiz Futbolcu alımları ve satışları sadece izleyen ,Kımın hangi hafta oynayacağı hala belli olmayan, İdeal bir 5 futbolcu bile çıkartamayan daha da onemlisi butun olumsuzluklara rağmen hala umut bompalayan ve kendisini bu kalitesiz oyuncularla çalışmaya mahkum eden YÖNETİCİ lere bir kelime laf edemeyen ve Her geçen gün karizması sarsılan bir adam.Üzülüyorum

Allah herkese - hepimiz kolaylık versin