PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Bursaspor 2 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Alihan Ertürk
18.12.2012, 17:36
http://1461trabzon.com.tr/Upload/Resimler/buyuk/707-7R4C6M7O.jpg

Temsilcimiz, Türkiye Kupası gruplarındaki ilk maçında Bursa deplasmanında galibiyet arıyor.

Başarılar diliyoruz.

Tarık Talşık61
18.12.2012, 17:48
http://1461trabzon.com.tr/Upload/Resimler/buyuk/707-7R4C6M7O.jpg

Temsilcimiz, Türkiye Kupası gruplarındaki ilk maçında Bursa deplasmanında galibiyet arıyor.

Başarılar diliyoruz.

Biletler ne zaman çıkıyor ve nerden alınıyor bilgisi olan yazabilir mi.

Birde yazıklar olsun kimsenin ilgisi yok bu takımdan Trabzonspordan daha çok ilgiyi hakediyor tribünde olacağım.

Sefa
18.12.2012, 18:40
Aslan'dan sonra sıra Timsah avında.. :)

Rama61
18.12.2012, 18:42
Yakin olsada bende gidebilsem ahh gurbet,basarilar 1461,im

Alihan Ertürk
18.12.2012, 18:47
Timsah kesiyoruz yarın hayırlısıyla.. :)

Bize ayrılan tribün tamamiyle dolacak tahminim.

Ilelioglu
18.12.2012, 18:49
Basarilar diliyorum. Bursa cok zor bir deplasman. Ama sonucta 6 mac var.

..

Soner Albayrak
18.12.2012, 18:52
Gs maçındaki gibi oynayalım Bursa'yı ezer geçeriz net.

Mehmet Cihan Kocaman
18.12.2012, 18:56
Saldırın kaplanlar, zafer bizimdir!

Alihan Ertürk
18.12.2012, 19:10
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/18718_536792166332438_276234078_n.jpg

Takımımız Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı Bursaspor maçı hazırlıklarını bugün 15.00’de yaptığı antrenmanla tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Akçay yönetiminde Bursa Vakıfköy Tesisleri’nde yapılan antrenmana toplam 19 oyuncumuz katıldı.

Antrenmanda futbolcularımız ısınmanın ardından taktik çalışması gerçekleştirdiler.

Yaşar
19.12.2012, 22:29
İlk yarının son dakikasında o golü yiyip içeri girmeseydik her şey daha farklı olabilirdi.
Canları sağolsun.

Yunus Danışmaz
19.12.2012, 22:32
Canınız sağolsun, mücadele çok iyiydi..

Ogün'
19.12.2012, 22:32
Hakem Murat Yıldırımı 2. sarıdan atsaydı böyle olmazdı.Berbat bir yönetim gösterdi hakem,ayrıca Yusuf'un oynatılmaması takımı etkiledi.

DeAgLeMaNyAq
19.12.2012, 22:34
Haftaya FB'ye kaybedildiği takdirde kupaya havlu attık demektir...

Yaşar
19.12.2012, 22:34
Hakem Murat Yıldırımı 2. sarıdan atsaydı böyle olmazdı.Berbat bir yönetim gösterdi hakem,ayrıca Yusuf'un oynatılmaması takımı etkiledi.

Türk hakemlerinin yanlışı yanlış ile telafi etme mantıkları yüzünden hakemler oldukları yerde sayıyorlar işte.
Murat yıldırım'ın ilk sarısı yanlıştı ama sarı kartlık pozisyona 2. sarıyı göstermemek de yanlıştı.

Fatih
19.12.2012, 23:40
Net söylüyorum Trabzonspor'dan iyi hücum yapıyorlar hele 2-0'dan sonra 7-8 kişi ceza sahasındaydı bir ara helal olsun yenilseler de canları sağolsun.

Sefaenes
20.12.2012, 00:05
Canlari sgl olsun

Rama61
20.12.2012, 00:35
Canlari sağolsun. Sizlerle gurur duyuyorum

OnurKul
20.12.2012, 00:36
Can sağlığı :) 2-0'dan sonra etkili olabildik, daha öncesinde de Bursa'nın ataklarına çok rahat karşılık verebilirdik. Puan kaygısından maç kaybettik :)

Oğuzhan
20.12.2012, 00:45
Resmen elimizle hediye ettik maçı. Korkak oyun yerine cesaretli bir futbol oynamayı deneseydik en az 1 gol atardık rakibe. Canları sağolsun.

Bud Spencer
20.12.2012, 00:52
jebrinin gelistirdigi atakta ofsayt yoktu
nizami goldü gördügüm kadariyla

ayrica göksü>serkan

TekfurÇayır 61
20.12.2012, 01:04
Süper lig takımlarıyla 6 maç oynamak hem hocamızın hem de futbolcularımızın kendilerini test etmeleri, geliştirmeleri bakımından bulunmaz nîmet. Bu nîmeti hak ederek kazandılar. Gerisi de gelirse ne âlâ.

Fatih Özkan
20.12.2012, 01:08
Süper lig takımlarıyla 6 maç oynamak hem hocamızın hem de futbolcularımızın kendilerini test etmeleri, geliştirmeleri bakımından bulunmaz nîmet. Bu nîmeti hak ederek kazandılar. Gerisi de gelirse ne âlâ.

Aynen bunlar geçti aklımdan.
Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirirler umarım.

katre-i.matem
20.12.2012, 09:39
Bu çucuklar sadece takdırı hakediyor. Dun birz telaslıydılar topu ılerı tasıyamadılar daha sogukkanlı olmayı ogrenırsek galıbıyetlerde gelecektır.

Süleyman50
20.12.2012, 10:04
güzel mücadele ettiler kaybetselerde takdiri hakettiler bence...

tarsus
20.12.2012, 10:10
İkinci yari yan hakem oyle berbatti ki her atagimiza ofsayt olsun olmasin pesinen bayrak kaldirdi,resmen ince ince dograndik.bu genclerin ruhu herseye deger.

Courage
20.12.2012, 10:31
Akşam bende izledim.Sadece tecrübe farkı kazandırdı maçı hakikaten.Biraz daha takım oyunu ve kalite olsun inanın 1461 süper ligde ilk 6'ya rahat oynar.

Teşekkürler hepsine!

Osman Yavuz
20.12.2012, 11:09
30. dakika maçın kırılma anıdır. Murat Yıldırım çok net bir sarı kart görüp oyundan atılması gerekirkenşerefsiz hakem o cesareti gösteremedi.

Mücadele olarak iyi bir takımdı. Göksu'nun ilk yarıda girdiği pozisyonda yaptığı çapraz koşu enfesti.

Murat Acar
20.12.2012, 11:14
Koskoca Bursada Maç için bir organizasyon yapılmadı .Noluyoruz Anlamadımki?

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 11:32
gs maçından çok farklı mıydı dünki maç ?? hayır 1461 açısından aynı tarzdı oyun....iyi oynadılar ama sercanın çok kötü olması jebrininde fiziksel olarak çok erken düşmesi oyundan üstüne üstlük bu ikisinin 90 dk oynaması mağlubiyeti getirdi...

1461 dekilerin bana göre şuan 3 sıkıntısı var aşması gereken

1-fizik sorunu....fizikten kastım birebir mücadelelerde üstün kalabilme seni markajlayanı yorabilme geçebilme....dün bu özellikle sadece göksuda vardı...
2-oyun görüşü sorunu...buda tecrübeyle kazanabilinecek bir şeydir 1461 çok güzel 3.bölgeye topu taşıyor ama orta sahada yapmadığı yan pası ceza sahasının orda yapıyorlar :) topu biraz daha dikine oynayabilmeliler...
3-topsuz alanda ilerideki oyuncuların çok fazla etkili olamaması sorunu....buda tecrübeyle aşılıcak bir şey ...şuan oyuncular top bana gelsin hareket yapıyım geçiyim derdinde onun yerine topsuz alanda boşa kaçarak oynamaya alışmalılar bana göre....bunuda dün bi yapan göksu idi birazda gökhan alsan....

vel hasılı kelam devre arası kesinlikle 1461 e dokunmamalılar sene sonuna kadar iyice fizik gücü ve tecrübe kazansınlar yaz kampına gelmesi gereken 4 oyuncu var şuan iyi yoldayız inşallah...

inadina61_08
20.12.2012, 11:40
takımımız haftada iki maç oynuyor, yorgunluktan kaynaklandı bence, takımda pas konusunda özgüven çok iyi, birde oyunu görerek oynuyorlar ezbere değil, oyun görüşlerini de beğendim, bence bizimkiler rize ve fener maçına hazırlanıyor.bu arada fatih varya fatih başka ülkede olsa kapış kapış giderdi, bizde muslera gibiler 20 milyon değer biçenler akşam fatihi izlememiştir inşallah

Cafer Bulur
20.12.2012, 11:43
1461 in gs macindan sonra daha cok ciddiye alinacagi ve isinin daha zorlasacagi belliydi.

Bu nedenle bu yenilgiyi normal görüyor ve 1461 in kupada yoluna devam edemeyecegini düsünüyorum.

1461 in misyonu bellidir,bu takim Trabzonsporla yaristirilmamali,ona hizmet etmeli.

TSezgin61
20.12.2012, 12:01
1461 in misyonu bellidir,bu takim trabzonsporla yaristirilmamali,ona hizmet etmeli.

nokta !!!

Tayfun
20.12.2012, 12:05
Canları sağolsun onlar ellerinden gelen mücadeleyi sahada gösteriyorlar, izlerken net belli oluyor, yenmişler -yenilmişler önemli değil. Gruplara kalmaları zaten başlı başına bir başarıdır .

Necmettin ALTUNTAŞ
20.12.2012, 12:12
Kötü de oynamadık ama unutmayalım ki onlar bir üst ligde oynuyorlar.Belki bir beraberlik alabilirdik ama olmadı. canları sağolsun.

Ertan1982
20.12.2012, 12:30
Dün Berabere ve Kontra ile basarili olursak galibiyet icin cikmisti takim.Sezon önceside yazdim Takimda Striker eksik.Ayni Problem Trabzonsporda. var.Kanatlari fazla begenmedim.Göksunun tarafi düzgün islemedi.Koordine problemi vardi ilk yari 2 oyuncumuz sanki ayaklarina basacakti öyle yakin oynadilar birbirine.Merkezde top kaybettik cok.Emrullah aradik bu macta.Jebrin Fizik olarak güclenmeli daha.

Gruptan cikamazlar bana göre ama 0 cekmezler.

sessizkral_1
20.12.2012, 12:30
neden yusuf oynamadı ?

Tahir61
20.12.2012, 13:09
maçın özeti olarak 30 dakikada ikinci sarıyı görmeyen murat yıldırımın yüz ifadesi yeter sanırım yazıktır bu kadar yavşak hakem topluluğu olur mu

ve bu takıma acil iki tane forvet takviyesi lazım bu takımın golcüsü yok

iki takımız var ikisinde de gol sıkıntısı çekiyoruz.koskoca Trabzonda forvet yok mu anasını satayım

İskender YILMAZ
20.12.2012, 13:13
Yusuf neden oynamadı bir sakatlığı mı vardı? Yoksa 1461'in hafta sonu CL maçı var da biz mi bilmiyoruz?

Mehmet Fatih Silik
20.12.2012, 13:19
Cok acemice hatalar yapildi...hele hele rakipten top kapip ataga cikarken...kaldi 5 mac...ikincilik bence hayal degil

Tayfun
20.12.2012, 13:20
Yusuf'un neden oynamadığını soran arkadaşlara;

Mustafa Reşit Akçay: "Genç oyuncuları bazı şeylerden korumak ve onları yetiştirmek bizim platformumuzun bir gereği, bazı şeylerle erken yüzleşmeleri onların performansına olumsuz yansıyabilir. Yusuf'un oynamayışı hem taktiksel, hem de Yusuf'un gelecekte daha sağlıklı adımlarla ilerlemesi için yaptığımız bir hamleydi."

Bordo_MaviM_61
20.12.2012, 13:25

Mustafa Reşit Akçay: "Genç oyuncuları bazı şeylerden korumak ve onları yetiştirmek bizim platformumuzun bir gereği, bazı şeylerle erken yüzleşmeleri onların performansına olumsuz yansıyabilir. Yusuf'un oynamayışı hem taktiksel, hem de Yusuf'un gelecekte daha sağlıklı adımlarla ilerlemesi için yaptığımız bir hamleydi."

Yani?

alper*
20.12.2012, 13:26
Jebrin orta sahada güzel top dağıttı, beğendim bu maçta :)

Alihan Ertürk
20.12.2012, 13:58
Koskoca Bursada Maç için bir organizasyon yapılmadı .Noluyoruz Anlamadımki?

Nasıl yapılmadı? Eminmisin abi.. :)

Ilelioglu
20.12.2012, 14:02
Iyi mücadele etti 1461, böyle devam etsinler yeterki. Defansif anlamda düzeltirseler grupta birseyler yapabilirler.

..

DEEP BLUE
20.12.2012, 14:34
Başlığı şimdi gördüm, o nedenle başka bir başlıkta yazdığımın tekrarını yapayım.

Dün akşam maçtaydım, tek söyleyeceğim şey, 1461'in 88 numaralı stoperi hayatımda gördüğüm en kötü oyuncu...

Ertan1982
20.12.2012, 14:36
Başlığı şimdi gördüm, o nedenle başka bir başlıkta yazdığımın tekrarını yapayım.

Dün akşam maçtaydım, tek söyleyeceğim şey, 1461'in 88 numaralı stoperi hayatımda gördüğüm en kötü oyuncu...

Stoper olmadi icin.Caner Sag bek.Cezalar ve Sakatliklar onu Stoper yapti.Bek olarak iyi.

Ilelioglu
20.12.2012, 14:37
Diger Stoperi cok begendim ama, iyi top caliyor, topu alip dikine gidip yine dikine iyi pas atiyor. Biraz Ömer Toprak'i gördüm onda. Karmil mi kim o?

..

Mert Oğuzlu61
20.12.2012, 14:41

hiçbir şey anlamadım. şenol güneş tarzı bir açıklama olmuş... virüs reşit hocayada geçti galiba. :D

DEEP BLUE
20.12.2012, 14:46
hiçbir şey anlamadım. şenol güneş tarzı bir açıklama olmuş... virüs reşit hocayada geçti galiba. :D

Ertuğrul Sağlam'ın istediği bir oyuncu Yusuf... O nedenle olabilir...

Tayfun
20.12.2012, 14:52

Yusuf zaten iyi bir oyuncu, takip etmeyenler sadece gs maçında döktürdüğünü sandı ve medya Yusuf'un üzerine atladı bi anda.
Artı Ertuğrul Sağlam'ın takip ettiği bir oyuncuydu. Mustafa hoca Yusuf'un hal ve hareketlerinde değişiklik görmüş olabilir ya da ileride öyle olmaması için yedek kulübesine yanına oturtturdu "gel bakalım Yusuf cin olmadan çarpmak yok" mesajı vermiştir. Mustafa hoca akıllı adam ne yaptığını bilir.

Sibel
20.12.2012, 16:00
Üzüldük ama yapacak bir şey yok. Canları sağolsun.
İnşallah gruptan çıkacağız.

Arif Timurcioğlu
20.12.2012, 16:09
Çok dengeli bir kadroyla çıktık pozisyonda bulduk ama olmadı şok golden sonra risk aldık sonra oyuncu değişiklikleri derken son 15 dakika baskılı ve güzel oynadık o baskılı futbolu görünce keşke diyor insan baştan santraforla çıkıp daha ofansif oynasaydık.

M.S.SOFU
20.12.2012, 17:34
yusufun oynamama sebebi ertuğrul hocanın takip ettiği 3 oyuncudan biri olması
MRA hoca bu işi biliyor
ertuğrul hoca bu oyuncuları takip ederken birileride 1461 den oyuncu almayacağım diye bağırıyor

her neyse maça dönelim
eğer ilk golü o dakikada yemeseydik 2 yarı farklı olurdu
ufak bir konsantrasyon eksikliği bize maçı kaybettirdi
sonuçta rakipte bursaspor gibi dişli ekip olunca gücümüz yetmedi
ama bizim uşaklar biraz daha sakin olmalı
zannedersem fener maçında daha iyi top oynarız
ne kadar sakin ve olgun oynarsak rakipleri o kadar sallarız
zaten bu takımın amacıda oyuncuları trabzonsporda her maçta karşılaşacakları yoğun stresle başa çıkmayı öğretmek.
şu an proje tam olarak işliyor

tarsus
20.12.2012, 17:51
Millet 1461 in gelecek vaad eden oyuncularina talip biz ise elin bes para etmez artiklarina yada teneke yabancilarina para dokmeye merakliyiz!gelecek vaad eden boyle genc jenerasyon yakaladik ama cok bilmis felsefe hocasi 1461den oyuncu almam diyor:-(gelde isyan etmeeeee

İlyas Özdemir
20.12.2012, 18:30
şenol hocanın 1461den oyuncu almayacağız dediği iddaa ediliyor bu doğrumu

sifuni
20.12.2012, 19:08
Cok fazla hirs yapmamamiz gerek GSyi elemek cok hostu ama 1461'in gruplardan cimasi zor gibi duruyor ancak olaya oyuncular ne kadar cok üst düzey mac yaparsa o kadar iyi perspektifinden bakarsak her türlü kardayiz :)

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 20:06
şenol hocanın 1461den oyuncu almayacağız dediği iddaa ediliyor bu doğrumu

yalan

ibrahim
20.12.2012, 20:23
Onu bunu gectim. Son bes dakika 2-0 gerideyiz, top kalecide, normal sartlarda kaleci topu öne vurur strese girip bosu bosuna ücüncü golü yememesi icin.

Bizimkiler ne yapiyorlar? Tam tersini. Tipki Ispanyanin Avrupa kupasi yari finalinde ayni dakikalarda yaptigi gibi. Paslasarak ataga cikmayi deniyorlar. Ertugrul Saglam 1461in bu cesareti yüzünden cilgina dönüyor, futbolcularina basin diye bagiriyor. Bursa dört koldan saldiriyor ama nafile. Bizimkiler bir dakika icinde paslasarak 10 kisi eksiltiyor rakip ceza sahasina kadar. Bunun üstüne tehlike yaratip korner kazaniyorlar. Bursa defansinin ayaklari birbirine dolandi resmen.

Ben o an iptal oldum bilgisayarin basinda. TFF 2. Liginde yapiyordular aynisini. Bursa gibi bir rakibede yapabileceklerini hic düsünmüyordum. Ilk yari heyecan yapmasalar farka bile gidebilirdik. Ofoedu ve Göksunun pozisyonlari tamamen heyecandan, adrenalin seviyesinin yükseldiginden dolayi gol olmadi. Rahat kafayla o golleri atamamalari icten bile degildi.

Gurur duyuyodum bu cocuklarla. Artik gururu gecti bu durum, izlerken heyecanlaniyorum, hayranlikla izliyorum resmen. Tam aradigimiz bir takim 1461.

Profesyonel ve sadece futbola odaklanmis bir iki psikolog tutmamiz sart oglu sart oldu. Yildiz olma kabiliyeti var bu futbolcularin. Bu iste ciddiysek bunu mutlaka yapmaliyiz.

gabriel omar
20.12.2012, 20:29
Onu bunu gectim. Son bes dakika 2-0 gerideyiz, top kalecide, normal sartlarda kaleci topu öne vurur strese girip bosu bosuna ücüncü golü yememesi icin.

Bizimkiler ne yapiyorlar? Tam tersini. Tipki Ispanyanin Avrupa kupasi yari finalinde ayni dakikalarda yaptigi gibi. Paslasarak ataga cikmayi deniyorlar. Ertugrul Saglam 1461in bu cesareti yüzünden cilgina dönüyor, futbolcularina basin diye bagiriyor. Bursa dört koldan saldiriyor ama nafile. Bizimkiler bir dakika icinde paslasarak 10 kisi eksiltiyor rakip ceza sahasina kadar. Bunun üstüne tehlike yaratip korner kazaniyorlar. Bursa defansinin ayaklari birbirine dolandi resmen.

Ben o an iptal oldum bilgisayarin basinda. TFF 2. Liginde yapiyordular aynisini. Bursa gibi bir rakibede yapabileceklerini hic düsünmüyordum. Ilk yari heyecan yapmasalar farka bile gidebilirdik. Ofoedu ve Göksunun pozisyonlari tamamen heyecandan, adrenalin seviyesinin yükseldiginden dolayi gol olmadi. Rahat kafayla o golleri atamamalari icten bile degildi.

Gurur duyuyodum bu cocuklarla. Artik gururu gecti bu durum, izlerken heyecanlaniyorum, hayranlikla izliyorum resmen. Tam aradigimiz bir takim 1461.

Profesyonel ve sadece futbola odaklanmis bir iki psikolog tutmamiz sart oglu sart oldu. Yildiz olma kabiliyeti var bu futbolcularin. Bu iste ciddiysek bunu mutlaka yapmaliyiz.

Güzel tespitler.

Ben şunu belirteceğim artı olarak ,takımda cidden net bir forvet eksikliği var.Ne Mustafa ne Ofuedu o bölge için yeterli değiller.Bilmiyorum bizim altyapıda var mı öyle gelecek vaadeden bir forvet ama her halükarda oraya bir transfer şart diye düşünüyorum,şöyle hem gelecek vaadeden hemde direk katkı verecek .

Birde altyapımızdan gelecek vaad eden 2 3 adamı 1461e kiralamalıyız.Özelliklede şu Oğuzhan Acar.Kendisi 17 yaşında ki tam zamanı ,2 3 sene 1461de oynayıp 20 yaşında hazır hale gelmeli.

Full HD
20.12.2012, 20:32
Lanet olsun kardesim Sikecileri TVde göster bize sira gelince.....Donup duruyor malesef!