PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 2 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Cafer Bulur
16.12.2012, 16:31
Zor bir mac daha,kazanacagimiza inanan yokdur herhalde.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2012, 17:18
Eskişehir'den bu sefer daha farklı bir galibiyet bekliyorum desem acaba taşlanır mıyım?

İleli
16.12.2012, 17:24
hep destek tam destek eyvallah tamam ama artik sabir kalmadi bu macta isliklasinlar takimi bu ne ya haram olsun o paralar onlara!

Tayfun Aydın
16.12.2012, 19:53
Hiç ümidim yok bu sefer daha farklı olur bizden daha iyi olduklarından değil hepimiz inancımızı kaybettik

meseco
16.12.2012, 19:57
Zor maclarda her zaman iyi oluruz :) Bu sefer biz eskisehiri sahamizda kabul edelim saldirmayi beceremiyoruz bari savunalim

ibrahim
16.12.2012, 19:58
Bu macta alinacak bir maglubiyet istifa cigliklarimizin dahada gür olmasina vesile olur. Senol Hocanin bu macta dogru dürüst futbol oynatmasindan baska sansi yok...

Emre ÖZTÜRK
16.12.2012, 22:54
Sal yedekleri oynasınlar.Telafisi olacak bir maç.Üç gün sonra gs maçı var.

.......................Tolga....................

Zeki........Celustka....Giray.......Ferhat

.................Aykut....Barış ................

......................Sapara....................
Volkan..............Janko...............Emre

Burçak
17.12.2012, 08:36
Futbol aslında bu kadar zor idare edilecek bişey değil.
Maç kazandığımızda 3 puanlar geldiğinde herkes ümitleniyor. isimleri alt alta yazınca aslında iyi takımımız var diyor.
ama puan kayıpları başladığında o isimlerin hepsi tartışılır hale geliyor.
bu sadece bizde değil her camiada böyledir..

Bizim sıkıntımız Gol.
Büyük takımlar da gol yer . Ama yediğinden fazlasını atar.
Çok çok eskilere gitmeye gerek yok.
Hami - Şota - Fatih Tekke ve sürekli eleştirilip hakarete uğrasada Burak Yılmaz gibi isimlerden sonra , sadece göstermelik yapılan ve yabancı çöplüğüne çevrilen bir takımdan ne beklenebilir?

Her şeyde olduğu gibi Futbolda da kendine güven esastır..
Şimdi kendinizi şu takımda her hangi bir mevkide oynayan adamın yerine koyun.
Takım gol atamıyor. ıkına sıkına belki zorla gol atıyoruz.
hal böyleyken yenen bir golü telafi etmeside o derece zor oluyor.
durum böyleyken kim nasıl kendine güvenerek insiyatif alarak rahat bir oyun oynasın?

Adam gibi golcülerimiz olsa, tribünde taraftara, takımda arkadaşlarına ''nasılsa atarız'' güvenini verebilen golcülerimiz olsa işin rengi değişecek..
Ama kimse birbirine güvenemiyor takımda.Geride Bambanın etrafında oynayanlara vüdut diliyle anlattıkları, iyi yada kötü gol pozisyonuna sokmak için uğraşıp, o pozisyonların saçma sapan şekilde harcanmaları vs..

Yani gol olmayınca herşey kötü görünüyor.
İlacımız gol.

Murat Acar
17.12.2012, 08:49
O golü atacak adam yokmu koca TRABZONSPORDA ... benim anlamadığım bu arkadaş elinde tek forvet çakma forvet oyuncusu Henrique mi koskoca takımda başka hiçmi forvet yok hiçbişey beceremiyorsan paf takımdan çıkar yahu.O gol gelecek satılmışşehirden 0-3 lük hezimetin acısı çıkacak başka çaresi yok bunu yapamazlarsa zaten kimler gidecek diye değil kimler kalacak diye bi plan yapmalı takım en baştakinden en sondakine kadar...

Faik Yılmaz
17.12.2012, 08:56
Maçlarımızı izlemek eziyet oldu artık...

Sayenizde sevgili yönetim , sayenizde hocam....

uyumaya devam edin....

bakalım nasıl uyanırsınız ya da uyandırılırsınız....

evonon
17.12.2012, 09:07

Olmaz hocam Henrique her maç garanti

cakalkerem
17.12.2012, 09:17
ben artık izlemeyeceğim yahu...yeter aileme yansıtıyorum ...o yüzden bıktım artık 2 sezon önce gol tyediğimizde bile çevirebiliriz diyordum takım takımdı...şimdi maçlara çıkmadan acaba diyorum gol atabilecek miyiz diye düşünüyorum.....?

maxim
17.12.2012, 11:31
Berabere ya da yeneriz... Buradaki arkadaşların çoğunun mantığına göre takım sürekli daha kötüye gitmesi gerekir :) Öyle birşey yok, gerçekçi olalım, illa ki tekrar kazanacak takım.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 11:32
Sonrada bu millet taraftara kusur buluyor...

Taraftar bu maça nasıl gelsin....

Şenol Güneşin saçmalıklarını oyuncuların ruhsuzluklarını mı izlesinler...... ?

peker61
17.12.2012, 11:34
Bu sene artık hedef kupa olmalı ama bu ruh haliyle nasıl asılacaz maça merak ediyorum

Taner Gündoğdu
17.12.2012, 11:46

aykut barış volkan yerine adrian-colman-soner(alanzinho) yap, eskişehiri yeneriz!

isyan6161
17.12.2012, 11:57
senol gunes yonetımınde hıcbır mac alamaz bu takım bu saatden sonra kupanında yalan olmaması ıcın acılen yenı hoca getırılmelı takımın basına ha ılklerı yasamak hosunuza gıdıyorsa o baska gunessporlu olmaya devam edın..

samway
17.12.2012, 12:09
ersun yanal yıne senol bey e teknık ve taktık dersı verır

Ömer_
17.12.2012, 12:14
Eskişehir'den bu sefer daha farklı bir galibiyet bekliyorum desem acaba taşlanır mıyım?

talihsiz bir yorum.Trabzonspor ne kadar kötü durumda olursa olsun eskişehir gibi sıradan takımlara kolay kolay kaybetmez.geçenki maç istisnaydı.toparlanacağız.

Mehmet Fatih Yavuz
17.12.2012, 12:16
talihsiz bir yorum.Trabzonspor ne kadar kötü durumda olursa olsun eskişehir gibi sıradan takımlara kolay kolay kaybetmez.geçenki maç istisnaydı.toparlanacağız.

Dikkat ederseniz bu sene sizin o istisna dediğiniz şeyi sürekli yaşıyoruz.
O yüzden o istisnanın gerçekleşmesi sizin sıradan olarak gördüğünüz Trabzonspor galibiyetinden daha ihtimal dahilindedir.

Maalesef Trabzonspor'un bu yılki durumu budur.

Yani fark yersek kimse şaşırmaz. Şaşırılacak olan kazanmamızdır.

Ömer_
17.12.2012, 12:21
Dikkat ederseniz bu sene sizin o istisna dediğiniz şeyi sürekli yaşıyoruz.
O yüzden o istisnanın gerçekleşmesi sizin sıradan olarak gördüğünüz Trabzonspor galibiyetinden daha ihtimal dahilindedir.

Maalesef Trabzonspor'un bu yılki durumu budur.

Yani fark yersek kimse şaşırmaz. Şaşırılacak olan kazanmamızdır.

kötü dönemden geçiyoruz.çok kötü oynamıyoruz.hocanın sürekli kadro değişikliği yapması zarar getiriyor.dün maça halille başlasaydı maçı farklı kazanacaktık.buna adım kadar eminim.hoca yanlışlarından dönecek.belkide devre arasında gidecek gitsinde zaten ama eskişehir ve galatasaray maçlarını kazanacağız.bu potansiyel bizde var.

Sibel
17.12.2012, 12:41
Bu kış günleri o saate maç konur mu? Battaniye alıp gideriz artık stada.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 12:44

Eskişehir
Bursa
Antep
İstanbul Bb
Videoton....
Antalya...

çok istisnai bir maçtı hiç yenilmedik bu sene....

daha ligin yarısındayız yahu.....daha kime yenilecektik anlamıyorum....

Taner Gündoğdu
17.12.2012, 12:46

ironi yaptınız değil mi?

tarsus
17.12.2012, 12:48
Federasyona helal olsun yonetimden ses cikmadikca at kosturmaya devam ediyor!!! 20.30 olurmu ispanyada maclar gece 23 de basliyor hadi federasyon al maci gece yarisina sabah namazina kadar oynariz sonrada namazi kilar yatariz!zaten takim kotu,teknik heyet kotu,her sey kotu trabzonu bir daha bu kadar kotu yakalayamazsin al intikamini:-(

Ömer_
17.12.2012, 12:51
Eskişehir
Bursa
Antep
İstanbul Bb
Videoton....
Antalya...

çok istisnai bir maçtı hiç yenilmedik bu sene....

daha ligin yarısındayız yahu.....daha kime yenilecektik anlamıyorum....

olabilir.ikinci yarı hepsini yeneriz telafi ederiz.

ironi yaptınız değil mi?

hayır ciddiyim.iki takımıda yeneceğiz.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 12:55

dostum ya ben rüya görüyorum ya siz....

yani diyorsunuzki bu takımların hepsi maçlarında kendi kalelelrine 2 gol atıcaklar öylemi....

başka türlü bizim yenme ihtimalimiz yokta ondan diyorum....

trab61
17.12.2012, 12:58
Sizin gibi taraftarlar olmaz olsun............

Ömer_
17.12.2012, 13:00
dostum ya ben rüya görüyorum ya siz....

yani diyorsunuzki bu takımların hepsi maçlarında kendi kalelelrine 2 gol atıcaklar öylemi....

başka türlü bizim yenme ihtimalimiz yokta ondan diyorum....

var abi var.zamanla herkes görecek.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 13:01
var abi var.zamanla herkes görecek.

inşallah öyle olur ne diyelim....

sezon başından beri bu tip mesajlara belki 100. kere inşallah öyle olur diyorum ama düzelen hiç bir şey yok.... onuda belirteyim.....

Ömer_
17.12.2012, 13:05
inşallah öyle olur ne diyelim....

sezon başından beri bu tip mesajlara belki 100. kere inşallah öyle olur diyorum ama düzelen hiç bir şey yok.... onuda belirteyim.....

sabredilmeden başarı gelmez.ben bu takım şampiyon olur demiyorum ligi ilk 4 içinde bitireceğimize inanıyorum.başarımıdır değildir fakat kötünün iyisidir.ziraat kupasını alır kötü başladığımız sezonu hatırı sayılır teselliyle bitiririz.

Taner Gündoğdu
17.12.2012, 13:06

3 günde sihirli değnek diyorsun yani :) hayırlısı

ozturk
17.12.2012, 13:07
bu kadrodan bir cacık olmaz maalesef.

Yiğit Gayretli
17.12.2012, 13:07
Eskişehir'i yeneceğimizi düşünüyorum...

Ömer_
17.12.2012, 13:09
3 günde sihirli değnek diyorsun yani :) hayırlısı

hayır değnekle kukarayla olacak iş değil:)doğru kadroyu takımın oynayabileceği sistemde oynatırsa yani oyunu geride kabul edip önde halili oynatıp top tutmasını sağlayacak şekilde arkalarında colman ve adrianın aralara bırakacağı toplarla neticeye gideriz.süper ligdeki hiç bir takım bizden daha iyi değil.buna gs'de dahil.

Ömer_
17.12.2012, 13:11
onur,serkan,giray,mustafa,emerson,zokora,colman,ad rian,olcan,halil,vittek

İskender YILMAZ
17.12.2012, 13:16
Çemişgezekspor'la da oynasak yeneriz diyemem ben şahsen. Öyle bir konuma getirildi takım. Kaldı ki şike dostu Eskişehirspor bu ligde içeride veya dışarıda her takımı yenebilecek düzeyde, kalitede ve oyun standardında bir takım. Ve öyle görünüyor ki bizi evire çevire yenecekler maalesef.

Tolga, Zeki, Giray, Bamba, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Volkan, Emre, Janko olsun ilk 11. Adrian fizik kondisyonu itibariyle 90 dakikayı kaldıramıyor, devre arası kampına kadar iki koşan, basan orta saha elemanının önünde daha ekonomik kullanılarak oynamalı. Alanzinho ve Olcan da kulübeden maçın kaderinin değiştirecek elemanlar olarak ikinci yarı oyuna dahil olmalı.

61_Hasan_69
17.12.2012, 13:17
Bari Türkiye Kupasını alsak.

Murat Acar
17.12.2012, 13:18
Benmi çok iyimserim yoksa ömer gibi detaylımı düşünüyorum bilmiyorum ama biz bu 2 maçıda alacağız kanısındayım.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.12.2012, 13:24
Ben Eskişehiri yeneceğimize inanıyorum ama Gs için "zor" diyorum.

zafercalikoglu
17.12.2012, 13:38
alırız bu maçı 3-1 rahat olun..

agahozlu
17.12.2012, 13:38
Arkadaşlar bu takım Eskişehir'i de Gs'yi de yenebilir, ihtimal dahilindedir. Ama şu yorumları yaparken oynadığımız futbola bakın ondan sonra yorum yapın.
Ceza sahamıza gelen her topta pozisyon veriyoruz.
Antalya ve Belediye'ye öndeyken yenildik,
Eskişehir'e karşı sahada yoktuk, Servet'in attığı çalımları çok çabuk unuttuk

Bütün oyuncularımız, rakip oyunculara "gölge markajı" yapıyor. Yanında dolaşıyorlar sadece. Rakip elini kolunu sallayarak ceza sahamıza girebilirken biz en fazla rakip ceza alanı önünde pas yapıyoruz. O da ağır tempoda sağdan sola, soldan sağa...

Çözüm, birilerinin istifası mıdır? Bence hayır. Eldeki kadro, karşılaştırdığımız kadroların çoğundan iyi (gs hariç). Peki neden futbol oynamıyoruz?

Kimse de kimsenin taraftarlığını sorgulamasın bir zahmet.

yaranozlu
17.12.2012, 14:02
Tolga
Zeki bamba giray cech
Soner colman(zokora)
Henrique alan(adrian) emre(olcan)
Vittek

İdeal 11imiz olmalı.
Onur, yumlu, emerson, sapara, yasin, jankoyla da yedeklersin.

Yedeklerden bazılarını uygun teklif karşılığında gönderirsin.
Serkan, volkan bedava gidebilir.

Murat Acar
17.12.2012, 14:34
Arkadaşlar bu takım Eskişehir'i de Gs'yi de yenebilir, ihtimal dahilindedir. Ama şu yorumları yaparken oynadığımız futbola bakın ondan sonra yorum yapın.
Ceza sahamıza gelen her topta pozisyon veriyoruz.
Antalya ve Belediye'ye öndeyken yenildik,
Eskişehir'e karşı sahada yoktuk, Servet'in attığı çalımları çok çabuk unuttuk

Bütün oyuncularımız, rakip oyunculara "gölge markajı" yapıyor. Yanında dolaşıyorlar sadece. Rakip elini kolunu sallayarak ceza sahamıza girebilirken biz en fazla rakip ceza alanı önünde pas yapıyoruz. O da ağır tempoda sağdan sola, soldan sağa...

Çözüm, birilerinin istifası mıdır? Bence hayır. Eldeki kadro, karşılaştırdığımız kadroların çoğundan iyi (gs hariç). Peki neden futbol oynamıyoruz?

Kimse de kimsenin taraftarlığını sorgulamasın bir zahmet.

Gerçekten güzel konulara değinmişsin ama bahsettiğin konulardaki fikirlerin kendi içinde çelişmiş.Hem kadro iyi ama futbol kötü demişsin hemistifa çözüm değildir demişsin bunların hepsi birbirine zıt değilmi.Şimdi kadro iyiyse ve futbol kötüyse ozaman sistem yanlıştır, s,stemi düzeltmek lazım gelir sistemi düzeltecek kişide Teknik direktördür.bunca zamandır düzeltmediyse istifa etmelidir ama sen istifada çözüm değildir demişsin bunlar benim fikrim değil ama senin düşüncelerini yorumluyarak bu kanıya vardım .Ozaman bir çözüm önerin varsa onuda bilelim.Ben diyorumki bu takım golcu problemi yaşıyor,nasıl olsa gol atarız havasına büründükleri an bu iş çözülecektir...

Ilelioglu
17.12.2012, 14:38
Dur la bende daraldim.

Aliriz la, rahat olun. 4-5 bilemedin 6...

Sonra mac basligina gelip niye alamadik diye Senol Hocaya sallamayin ama..:rolleyes:

Siz yeterki rahat olun, aliriz, kazaniriz..;)

..

Soner Albayrak
17.12.2012, 14:53
Futbol aslında bu kadar zor idare edilecek bişey değil.
Maç kazandığımızda 3 puanlar geldiğinde herkes ümitleniyor. isimleri alt alta yazınca aslında iyi takımımız var diyor.
ama puan kayıpları başladığında o isimlerin hepsi tartışılır hale geliyor.
bu sadece bizde değil her camiada böyledir..

Bizim sıkıntımız Gol.
Büyük takımlar da gol yer . Ama yediğinden fazlasını atar.
Çok çok eskilere gitmeye gerek yok.
Hami - Şota - Fatih Tekke ve sürekli eleştirilip hakarete uğrasada Burak Yılmaz gibi isimlerden sonra , sadece göstermelik yapılan ve yabancı çöplüğüne çevrilen bir takımdan ne beklenebilir?

Her şeyde olduğu gibi Futbolda da kendine güven esastır..
Şimdi kendinizi şu takımda her hangi bir mevkide oynayan adamın yerine koyun.
Takım gol atamıyor. ıkına sıkına belki zorla gol atıyoruz.
hal böyleyken yenen bir golü telafi etmeside o derece zor oluyor.
durum böyleyken kim nasıl kendine güvenerek insiyatif alarak rahat bir oyun oynasın?

Adam gibi golcülerimiz olsa, tribünde taraftara, takımda arkadaşlarına ''nasılsa atarız'' güvenini verebilen golcülerimiz olsa işin rengi değişecek..
Ama kimse birbirine güvenemiyor takımda.Geride Bambanın etrafında oynayanlara vüdut diliyle anlattıkları, iyi yada kötü gol pozisyonuna sokmak için uğraşıp, o pozisyonların saçma sapan şekilde harcanmaları vs..

Yani gol olmayınca herşey kötü görünüyor.
İlacımız gol.

İmzamı atıyorum.

Bizim adam gibi bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız komple bir forvet oyuncusu.

Yaşar
17.12.2012, 15:15
Gs maçında oynatılacak oyuncular dinlendirilmeli, yerlerine geniş olan kadrodan alternatif isimler oynatılmalı.
.................Tolga................
Zeki.....Giray.....Celustka.....Emerson
...............Aykut....................
Volkan.........Sapara.........Yasin
.........Emre..........Janko.....

Gs maçında da
......................Onur.....................
Serkan........Giray.......Mustafa.........Emerson
...............Zokora............Colman........... ....
Olcan................Adrian...................Alan zinho
.............................Halil................ ..

kadrosu ile oynayabiliriz.

Baktım da gadromuz bayağı yedersizmiş(!)

agahozlu
17.12.2012, 15:25
Gerçekten güzel konulara değinmişsin ama bahsettiğin konulardaki fikirlerin kendi içinde çelişmiş.Hem kadro iyi ama futbol kötü demişsin hemistifa çözüm değildir demişsin bunların hepsi birbirine zıt değilmi.Şimdi kadro iyiyse ve futbol kötüyse ozaman sistem yanlıştır, s,stemi düzeltmek lazım gelir sistemi düzeltecek kişide Teknik direktördür.bunca zamandır düzeltmediyse istifa etmelidir ama sen istifada çözüm değildir demişsin bunlar benim fikrim değil ama senin düşüncelerini yorumluyarak bu kanıya vardım .Ozaman bir çözüm önerin varsa onuda bilelim.Ben diyorumki bu takım golcu problemi yaşıyor,nasıl olsa gol atarız havasına büründükleri an bu iş çözülecektir...

Abi, dediklerinizde, yazım hakkındaki tespitleriniz de haklısınız.

1) Kadro kalitesi : Kadro, kesinlikle şampiyonluk için yeterli değil. Ama, İBB,Eskişehir,Bursa,Mersin İ.Y, Videoton'un kadrosundan bir eksiği yok fazlası var. Yani oyuncular oynatılamıyor bu da sistemde, teknik ekipte bir hata var demektir.

2) Teknik ekip: İstifanın çözüm olmamasının sebebi yönetimin elinde bir alternatifin olmamasıdır. Yönetim de planlar çok önemlidir, ama biz spontane yönetiliyoruz maalesef. Olmayan oyun anlayışından dolayı tek suçlu teknik ekiptir.

Mesela, Ünal hoca neden takımdan ayrıldı? Ben tatmin edici bir açıklama göremedim şimdiye kadar. Sakatlanan, oyuncularımız neden iyileşmiyor? Colman'ın durumu nedir? Gençlerbirliği takımında sol açıkta iyi işler çıkartan Yasin neden sağ açık oldu? Onlarca soru çıkartırız bu şekilde cevabını camianın bilmediği.

Dediğim gibi, eğer varsa alternatifleri yönetimin amenna! Ama Şenol hocayı gönderdiklerinde yapacaklarını inanın kendileri bile bilmiyor. Dolayısıyla bu konuda söylediklerimde çelişiyorum.

Sizin golcü problemi yaşıyor dediğiniz olay bana göre taktik ile doğrudan bağlantılı. Mutlaka oyuncu kalitesiyle ilgili de bir yüzde vardır içinde tespitiniz bana göre de doğrudur. Elindeki oyuncuları kullanmayı beceremezsen gol atamazsın. Sen Henrique'den tek forvet yaparsan sabaha kadar top oynasak 3 yılda 3 gol atarız.

İlacımız gol, ama sen kanattan top getirme, ortadan diklemesine paslar atma, ikiye bir oynama, atak yaparken rakip ceza sahasında forvetin olmasın, bu şartlarda zaten gol atamayız.

Sefaenes
17.12.2012, 15:31
idieal 11 cogunda emerson halil yasin olcan henri var hem formsuz diyoruz hem hoca oynattiginda kiziyoruz. Bence oyun sistemimizi degistirmeliyiz tek forvetden vazgecip cift forvet oynamaliyiz birde bunu denesin Hocamiz korkmadan ama bildigim hatalarindan vazgecmiyecek.

Sibel
17.12.2012, 15:33
En azından kupayı alalım.

fanatikdevri
17.12.2012, 15:35
Hiç umudum yok ersun hoca ikinci bi ders daha verir şenol hocaya

Soner Albayrak
17.12.2012, 15:55
Eskişehir dinamik bir takım yürüyerek yenemeyiz onun bilincinde olsun futbolcular..

Ilelioglu
17.12.2012, 16:03
Benim bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/598842_Trabzonspor.jpg

Murat Acar
17.12.2012, 16:29
Abi, dediklerinizde, yazım hakkındaki tespitleriniz de haklısınız.

1) Kadro kalitesi : Kadro, kesinlikle şampiyonluk için yeterli değil. Ama, İBB,Eskişehir,Bursa,Mersin İ.Y, Videoton'un kadrosundan bir eksiği yok fazlası var. Yani oyuncular oynatılamıyor bu da sistemde, teknik ekipte bir hata var demektir.

2) Teknik ekip: İstifanın çözüm olmamasının sebebi yönetimin elinde bir alternatifin olmamasıdır. Yönetim de planlar çok önemlidir, ama biz spontane yönetiliyoruz maalesef. Olmayan oyun anlayışından dolayı tek suçlu teknik ekiptir.

Mesela, Ünal hoca neden takımdan ayrıldı? Ben tatmin edici bir açıklama göremedim şimdiye kadar. Sakatlanan, oyuncularımız neden iyileşmiyor? Colman'ın durumu nedir? Gençlerbirliği takımında sol açıkta iyi işler çıkartan Yasin neden sağ açık oldu? Onlarca soru çıkartırız bu şekilde cevabını camianın bilmediği.

Dediğim gibi, eğer varsa alternatifleri yönetimin amenna! Ama Şenol hocayı gönderdiklerinde yapacaklarını inanın kendileri bile bilmiyor. Dolayısıyla bu konuda söylediklerimde çelişiyorum.

Sizin golcü problemi yaşıyor dediğiniz olay bana göre taktik ile doğrudan bağlantılı. Mutlaka oyuncu kalitesiyle ilgili de bir yüzde vardır içinde tespitiniz bana göre de doğrudur. Elindeki oyuncuları kullanmayı beceremezsen gol atamazsın. Sen Henrique'den tek forvet yaparsan sabaha kadar top oynasak 3 yılda 3 gol atarız.

İlacımız gol, ama sen kanattan top getirme, ortadan diklemesine paslar atma, ikiye bir oynama, atak yaparken rakip ceza sahasında forvetin olmasın, bu şartlarda zaten gol atamayız.

Evet asıl tespiti bu ikinci mesajında yapmışsın gerçekten katılıyorum dediklerine Şenol Hocayı gönderdiklerinde ne yapacağını bilmeyen bir yönetim var elimizde.Bırak şenol hoca nin istifasını şuan bile ne dediğini bilmeyen birinin kara dediğine diğerinin ak dediği bir yönetimimiz var...
Bu yönetim ünalın gitmesine bir açıklama yapmayı bırak bu takımı şampiyon yapan futbolcuların iskeletini oluşturmuş Ersun Yanalı kapı önüne koymuştur.Onun yerine getirebileceği en iyi kişi Şenol hocayı getirmiş yaptığı yanlışı kapatmaya çalışmıştır.
Ama şuda bir gerçekki Ersun Hocanın lafıyla bize gelen futbolcular Şenol Hocanın hatrıyla takımda kalmamaktadır.Şenol hocanında bir futbolcu listesi yoktur önüne koyduğunuz undan hamur yapıp fırına sürmeye çalışmaktadır.Ki en büyük hatası budur ağırlığını koyup şu futbolcuları istiyorum ya bunlar alınır yada ben yokum demeyerek bence asıl suçlu Şenol hocadır...
Diğer konularda zaten hemfikiriz.Çok güzel tespitlerin olmuş bende birçok yorumumda bu konuyu gündeme getirmiştim .Henrique gibi bir oyun yapısı olan futbolcuyu tek forvet yaparsan işte tüm takım gol atma sıkıntısı yaşar herkes strese girip insiyatif almaz Şenol Hoca geldiğinden beri bu takım Burak,Umut ikilisi varken bile ısrarla forvet ihtiyacının olduğu aşikardı ama hala çözüm üretilecek...

cem1990
17.12.2012, 16:35
Benim bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/598813_Trabzonspor.jpg

Ziya kim ya :D :D

Özgür Öztürk
17.12.2012, 16:36
bu kadrodan bir cacık olmaz maalesef.

Hıyar çok ama ortada cacık yok.

Ilelioglu
17.12.2012, 16:36
Ziya kim ya :D :D

Ziya Dogan :D Zeki tabi kim olacak? :)

..

Ali YİĞİT
17.12.2012, 16:45
Şenol Hoca ya Eskişehir maçını kazanmak isteyecektir ya Galatasaray. Takımın güveninin yerine gelmesi bakımından Galatasaray'ı yener Eskişehir yeniliriz diyorum. 2 maçı birden kazanmak takımın kaldıracağı birşey değil bunu herkes biliyor. Ne mental ne de fiziksel olarak. Eğer 2 maçı birden kaybedersek;

Olasılık olarak:

1. Şenol Hoca ile birlikte istifalar silsilesi ardı ardına gelir.

2. Takımda bi çok futbolcu ya gönderilir,ya kadro dışı bırakılır.

3. Yeni gelecek hoca kim olacak tartışması bizi yine geriye götürecek.

4. Toparlanmamız en az 2014 yılının son çeyreğini bulacak.

5. Kulübün kasası tamamen boşalıp (Yeni transferlerden dolayı) borcun altına fazlasıyla gireceğiz.

6. Yeni alınan futbolcular da tutmazsa tekrar hocam nolur bizi kurtar diye 2015 yılında Şenol Hoca'nın ayağına tekrar kapanırız

Yok eğer 2 maçı birden kazanırsak;

Olasılıklar:

1. Camia da yüzler gülecek.

2. Takımın güveni tamamen yerine gelecek

3. Taraftar,Futbolcu birleşmesi olacak.

4. Devre arası olmadı sezon sonu mutlaka 2-3 tane yıldız veya onun bi tık alt seviyesinden futbolcular alınacaktır.

5. Ellerinde davul,tokmakla bekleyen goygoycular niye kazandık diye belli bi süre sessizliğe gömülecek.

6. İstiklal marşı ve kapanış.

Diyeceğim şu ki; Bu maçta yenilirsek, Gs maçını düşüneceğim,yok yenersek eğer Gs maçını izlemicem (Totem)

Benim her zaman takıma güvenim var. Ha her seferinde ters köşe olmuyor muyum? - Master degree

İnşallah kazanırız,keyfimiz de güvenimizde yerine gelir.

Kemal Öztel
17.12.2012, 16:46
Ben artık yalnızca kupa umidimiz kaldı diyorum onun için kasımpaşa macinda ideal on biriyle çıkan Şenol Hocanin bu maça da asılcağını dusunuyorum;

____________________ONUR___________________
ZEKI_____MUSTAFA___GIRAY___EMERSON
___________ZOKORA____COLMAN__________
OLCAN________ADRIAN______ALANZINHO
____________________JANKO__________________

Bu arada henrique oynayabilir doğru geçen hafta o golü nasil atabildi anlamadım?

Ilelioglu
17.12.2012, 16:46
4. Devre arası olmadı sezon sonu mutlaka 2-3 tane yıldız veya onun bi tık alt seviyesinden futbolcular alınacaktır.

2-3 yildiz mi? Biz bir tane N'Doye'ye bile raziydik, onu bile cok gördüler.

..

Ilelioglu
17.12.2012, 16:47
Ben artık yalnızca kupa umidimiz kaldı diyorum onun için kasımpaşa macinda ideal on biriyle çıkan Şenol Hocanin bu maça da asılcağını dusunuyorum;

____________________ONUR___________________
ZEKI_____MUSTAFA___GIRAY___EMERSON
___________ZOKORA____COLMAN__________
OLCAN________ADRIAN______ALANZINHO
____________________JANKO__________________

Bu arada henrique oynayabilir doğru geçen hafta o golü nasil atabildi anlamadım?

IBB macinda Mustafa'yi izledin mi? Yada Olcan'i..? Yada Zokora'yi? Izlesen ilk on bire yazmazdin.

..

Soner Albayrak
17.12.2012, 18:15
Şu maçı galip gel Gs maçına ekstra moralle çık ama kime anlatıyorsun ki sen bunları peh..

Hürgün Aygün
17.12.2012, 18:20
Grup zor bu yüzden 3 puanla başlamak ilk maçtan baya iyi olur.Ligde durumumuz berbat bari bu sezon kupayı alalım en azından ufak da olsa teselli olur...

yaranozlu
17.12.2012, 18:29
Herkes bir yana da volkanı kadroya yazmayın kurban olayım. Bu kadar sinir bozucu adam olamaz.

FC-ST-PAULI-61
17.12.2012, 19:04
Herkes bir yana da volkanı kadroya yazmayın kurban olayım. Bu kadar sinir bozucu adam olamaz.
Kimi yazsinlar yasinimi? Sinir bozucu bir Adam varsa bu Yasindir.Volkan en azindan cabaliyor deniyor Yasin Bey Oyundami yoksa Evdemi kaldi belli degil.

nakzo
17.12.2012, 19:21
Grup zor bu yüzden 3 puanla başlamak ilk maçtan baya iyi olur.Ligde durumumuz berbat bari bu sezon kupayı alalım en azından ufak da olsa teselli olur...

Çıldıracağım ya birde kupayı beğenmiyoruz. Bu tukakım alsa alsa ah AH alır. eskişehiri
antalyayı yenecezde bu gruptun çıkacağız HA.Sonrada bursayı feneri yenip kupayı alacağız bu kadroyla bu hilhat garibeleriyle bırak teeslliyi zil tikıp oyna 11 olmaz Yuce ALLAHIN acımasıyılı onlara değil bizi acımasıyla kupayı alırsa şampiyon olmuş gibi sevinmemiz lazım.

nakzo
17.12.2012, 19:25
Kimi yazsinlar yasinimi? Sinir bozucu bir Adam varsa bu Yasindir.Volkan en azindan cabaliyor deniyor Yasin Bey Oyundami yoksa Evdemi kaldi belli degil.

Sonunu kadar katılıyorum. yasin şu anda Türkiyedeki en kötü kanat adamı şu berbat kadroda alanzinh,volkan birde tolga bunların haricinde alayı eskilerin tabiriyle sabunluk.

Asi Çaykaralı61
17.12.2012, 19:27
Avrupa'nın en kolay yolu Kupa maçı alırız

vendercan
17.12.2012, 19:28
...kupa bu senekİ tek tesellİmİz;
...ama bu ruhsuz oyuncularla, darmadaĞan olmuŞ Şenol hocayla,avantaci yÖnetİmle yİne bİze hÜsran olur sonuÇ;
...bu dÜnyada Ümİtsİz yaŞanmaz ,ancak bu dÜzenbazlar yÜzÜnden ÜzÜlmeye deĞmez....

iso_4939
17.12.2012, 19:30
ALLAH askına neye gülecegımı sasırdım...

türkıye kupasını aldı da begenmeyene mi???

yoksa hala bu takımın bu kupayı alacagına ınanana mı???

kusuruma bakmayın...

Onur Akyüz
17.12.2012, 19:31
Kupayı 1461'in alması Trabzonspor'un almasından daha olası.

Durum o kadar vahim bence.

polatmu
17.12.2012, 19:34
kupayı veriyorlarsa hemen alın hiç durmayın....

bu takım eskisehirimi yenecek pöhhh

hadi yendik yarı final bursa mmm kasar

hadi geçtik final fb hüsran

ne oyuncu alabiliyoruz ne satabiliyoruz ancak bedelsiz bırak

pardon taktik neydi bizim

Yunus Danışmaz
17.12.2012, 19:41
Her sene olduğu gibi bu sene de kupada tek tesellimiz olacak gibi... O yüzden aldık aldık, alamadık...........

Alper Beyazay
17.12.2012, 19:44
Onur-Zeki,Giray,Celutska,Cech-Colman,Alanzinho,Adrian-Volkan,Emre,Vittek

Gökhan Baymak
17.12.2012, 20:04
Bu takımda lider oyuncu yok, yıldız yok!

Takım oyunu oynayalım tamam ama takım oyunu oynayacak kaliteli ayaklar yok!

Defansa lider lazım, Sol ve Sağ bek lazım, orta sahaya lider lazım, Forvete birinci sınıf olmasa da üst düzey golcü lazım. Kanat(lar) lazım...

Ama bunlardan önce RUH lazım..

Offfffffffffffffffff, offfffffffffffffffffffff....

Çocukluğumdan beri bu takım hep hayatımda en önemli birkaç şeyden biri oldu...Hep üzüntü hep sıkıntı... Ne zaman düzelecek bu takım. Daha doğrusu nasıl düzelecek.. .?????*

kürşat şen
17.12.2012, 20:21
eskişehir yumuşak takım..
karşılarına biraz oynayan iyi bir takım çıktığı zaman bocalıyorlar..
kasımpaşa maçı ve bursaspor maçı..
ayağa kısa paslarda iyiler..
ama takım savunmasında çok kötüler..
biraz oynasak yeneriz biz bunları..
tam istedğimiz gibi bir takım..
atak yapmayı seven gömülüp defans yapmayı beceremeyen bir takım..
çok yumuşak karınları var..

Oğuzhan
17.12.2012, 20:32
Kupada ilerleyebilsek bari finale kadar. En azından final oynarsak avrupa ligini garanti ederiz diye düşünüyorum diğer taraftan şikeciler gelir karşımıza çünkü onlar da şamp ligi ön elemesi oynarlar.

jojuk
17.12.2012, 20:32
eskişehir favori

Mellih
17.12.2012, 20:38
iddaa
trabzon 1.80
beraberlik 3.10
eskişehir 3.10

Emirhan Yazıcı
17.12.2012, 20:40
Bu Sene Sadece Kupa ! Kazanırız

lazfather61
17.12.2012, 22:13
macı hangi kanal verecek bilgisi olan varmı?

Ömer Sak
17.12.2012, 22:16

A Haber

lazfather61
17.12.2012, 22:21
A Haber

tesekkurler bende oyle tahmin etmistimde yayın akısını bulmadım cok sagol tkrrdan.

evrents
17.12.2012, 22:21
Kurtlar Vadisi'nden dolayı A Haber verecek.

leons61
17.12.2012, 22:27
rahat olun rahat eskişehiri yenecez.(başka bir sonuç düşünmek istemiyorum ne yapayim)

Rama61
17.12.2012, 23:33
Yenilecez2-1

Cafer Bulur
17.12.2012, 23:55
Aslarla oynarsak kazanacagimizin garantisi yok.

O halde yedeklerle kurulu bir kadroyla bu maca cikip,gs macina odaklanmaliyiz.

Ömer Sak
18.12.2012, 00:09
Aslarla oynarsak kazanacagimizin garantisi yok.

O halde yedeklerle kurulu bir kadroyla bu maca cikip,gs macina odaklanmaliyiz.

Ya gs'ye karsida istenilen sonuc alinmassa ozamanda neden eskisehire karsi as kadroyla cikmadik muhabbetleri döner ortalikta.

Cafer Bulur
18.12.2012, 00:12
Ya gs'ye karsida istenilen sonuc alinmassa ozamanda neden eskisehire karsi as kadroyla cikmadik muhabbetleri döner ortalikta.

Benim bildigim bir sey var,o da 2 mactan birini feda edilmesi gerektigi.

Bizim takim bu 2 maci kaldiramaz,o halde birisine agirlik vermek zorundayiz.

Eskisehir macininin telafisi oldugu icin prestij acisindan cok önemli olan gs macina agirlik vermemiz gerekir bence.

Ömer Sak
18.12.2012, 00:18
Benim bildigim bir sey var,o da 2 mactan birini feda edilmesi gerektigi.

Bizim takim bu 2 maci kaldiramaz,o halde birisine agirlik vermek zorundayiz.

Eskisehir macininin telafisi oldugu icin prestij acisindan cok önemli olan gs macina agirlik vermemiz gerekir bence.

Ben tersi düsünüyorum gs macina nekadar hazirlanirsak hazirlanalim böyle tür maclari nedense kazanamiyoruz kendimizi kandirmiyalim . Eskisehirspor'a karsi sansimiz daha yüksek.

Enes Ünal Kaya
18.12.2012, 00:19
Eğer Kaybedersek GS Maçı ÖFKE Patlaması Yaşar Taraftar.

Net 5 Maç Ceza Yeriz

Cafer Bulur
18.12.2012, 00:23
Ben tersi düsünüyorum gs macina nekadar hazirlanirsak hazirlanalim böyle tür maclari nedense kazanamiyoruz kendimizi kandirmiyalim . Eskisehirspor'a karsi sansimiz daha yüksek.

Eskisehir macinda aslarla takviyeli yedek kadro da is yapabilir,yeterki takimin azmi ve inanci yerinde olsun.

Gs macina cok olumsuz bakiliyor ama o kadar da kötü degiliz,elazig in bile gs yi ne kadar zorladigini gördük biz neden yenmeyelim?

Ömer Sak
18.12.2012, 00:31
Eskisehir macinda aslarla takviyeli yedek kadro da is yapabilir,yeterki takimin azmi ve inanci yerinde olsun.

Gs macina cok olumsuz bakiliyor ama o kadar da kötü degiliz,elazig in bile gs yi ne kadar zorladigini gördük biz neden yenmeyelim?

gs'nin o macta elazigyi kücümsedigini düsünüyorum bize karsi daha farkli oynayacaklardir. Kötü oldugumuzu bende düsünmüyorum ancak nedense bir türlü istedigimiz sonuclari alamiyoruz gs'ye karsida sansimizi az görüyorum insAllah yaniltir takim bizi.

Taraftar adam gibi takimi destekler ve burak , selcuk , umut gibi futbolcularla ugrasmayi birakirsalar kazanma ihtimalimiz yüksek olur. Ancak taraftarlarin bunu yapmiyacagini bildigim icin top rakipteyken ilk 5dka isliklamak ardindan lay lay lom tezavratlari arada bir umut , burak veya selcuka top geldigimi yuuuuuuuh okadar.

UĞUR DURTAŞ
18.12.2012, 13:21
bu sezon o kadar kötü sonuçlar alıyoruzki tarihe geçtik

tarihinde bizi yenemeyen bursa,es es,belediye bu sezon bizi yendi(kendi sahamızda)

geç kalınmış değil radikal karar alacaksın kaybedecek bir şey yok

ama kazanılacak çok şey var.

es es 'den mutlaka devre arasında alper ve necati alınmalı

antepden serdar,cenk alınmalı

gs den çağlar alınmalı

bursadan serdar aziz,ozan ipek alınmalı

kasımpaşadan özer alınmalı

bunları almak o kadar kolayki dedimya radikal karar alacaksın

bunları alırken

serkanı
girayı
mustafayı
cehci
ferhatı
emersonu
volkanı
halili
viteği
henriguei
aykutu
yasini
colmanı
celuskayı
saparayı
hatta ve hatta alanzinyoyu

takas yolunla bu futbolcuları kullanmamız gerekiyor.

ugurTS1989
18.12.2012, 13:22
bu mac 0000000sabaha kadar

E. Okan Bülbül
18.12.2012, 15:43
topçular hocayı istemiyorsa son iki maçı yeniliriz

Süleyman50
18.12.2012, 16:10
işimiz zor, fazla bir beklentim yok...

erolizmts
18.12.2012, 17:15
Kurtlar Vadileri batsın lan. Ligi izleyemiyorduk şimdi de kupa'yı izleyemiyoruz.

Semra
18.12.2012, 18:42
EsEs maçına iyi başlayıp devamını getirememiştik... İnşallah maçı alırız.

yasinsarikaya
18.12.2012, 19:10
kesin konuşmuyumda ligden bi ümidimiz kalmadı bari kupayı alıp avrupya gıdelım dıye düşünüp bu maça iyi hazırlanıp yenmemiz lazım ligide ilk 6.sırada bitirirsek iyi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2012, 19:25
Kupayı alıp kısa ve garantili yoldan UEFA'ya kalmalıyız.

Sana sevdamız bitmeyecek Trabzonsporum.

kudu_61
18.12.2012, 19:55
zor maç şu an eskişehir bizden iyi oynuyor ve teknik direktörleri oynadıkları maçlara bizim hocamızdan çok daha konsantre çıkıyor ve iyi hücum oynatıyor Allah yar ve yardımcımız olsun sürekli performans gösteren bi oyuncumuz malesef yok geçen maç adria iyiydi bakmışsın bu maç hiç yok bi gökdeniz, bi tekke, bi yattara bulamadık gökdeniz önüne kim gelirse dizer pasını da atardı golünü de bunu her maç yapabilirdi tekke den topla buluştuğunda o golü mutlaka beklerdim tekke kadroda ise skor sıkıntım olmazdı gol illaki olurdu yattara ya top geldimi içeri bakardım golü kim atacak diye şimdi serkandan yasinden orta bekler oldum henrinin jankonun patlama yapmasını bekler oldum ne yazık ki eski topçularımız her maç patlardı şimdikiler 1 patlıyor 5 sönüyor :(

cihatöztürk
19.12.2012, 22:08
kupaya odaklanmamız lazım zor olacak ama galibiyet bekliyorum..

Canberk
19.12.2012, 22:14
Allah'ım yine bir 0-3lük hezimet olursa n'aparız ? :(

Ogün'
19.12.2012, 22:16
Servete dikkat çok iyi adam eksiltiyor.

Oğuzhan
19.12.2012, 22:32
Servete dikkat çok iyi adam eksiltiyor.

Servet amatör küme, halı saha maçları, mahalle maçları da dahil olmak üzere böyle adam eksiltememiştir neydi o ya kabus gibi. Ayakta duramıyordu bizimkiler adam varil gibi bir sağa bir sola dönüyor birisi de demiyor aga bu nedir diye :D

jako13
19.12.2012, 23:24
Serkanı kesip celustka ile başlanması,forvete janko ile başlanması..... Bana umit veriyor...Biz Trabzonsporluyuz.Hiçbir maça yenilmek için çıkmayız..! Eskişehir Bursa maçını izledim...Eskişehir Bursa ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynadı.Muthiş hırslı bir takım olmuşlar.. Ama buraya kadar..! Hesap günü geldi çattı..! Bastır Bordo Mavi.!

zafercalikoglu
19.12.2012, 23:28
eskişehir iyi takım ama bizde Trabzonsporuz..alacagız maçı,2-0

Cafer Bulur
19.12.2012, 23:51
Ben eskisehir veya gs maclarindan birinden galip ayrilmaya raziyim.

Bu su anda eskisehir maci olarak gözüküyor,gs özellikle dinlenmis olacagi icin bize karsi bir adim önde.

Kisacasi yarin bir galibiyet ve gs beraberligi bizim icin bir basari olacaktir,umarim bunu basaririz.

İlyas Özdemir
19.12.2012, 23:53
beraberlik yada zorda olsa galibiyet bekliyorum

memmedaga
20.12.2012, 00:04
Ben eskisehir veya gs maclarindan birinden galip ayrilmaya raziyim.

Bu su anda eskisehir maci olarak gözüküyor,gs özellikle dinlenmis olacagi icin bize karsi bir adim önde.

Kisacasi yarin bir galibiyet ve gs beraberligi bizim icin bir basari olacaktir,umarim bunu basaririz.

Cafer abi eskisehiri belki yeneriz ama gs yi hele yorgunken imkansiz bunu herkes biliyor hosumuza gitmiyor yuzden soylemiyoruz

ben iki macida kaybetmemiz daha hayirli olacagini dusunuyorum.

Senol hocamizi ugurlariz yeni bir sans dogar belki.

istikrardan bahsediliyor

ama imkansiz neyin istikrari

su sezon basi gelinen durum gercekten icler acisi karoda 30 futbolcu var 12 yabanci
hoca en az yarisini istemiyor belli bastan ama rest cekemiyor

Turkiyenin en iyi orta sahasi ve forvetini yetistir pisir bedavaya kaptir

sirada en iyi kaleci var..

aslinda yonetim ve teknik heyet gercekten sinifta kaldi bugun icin soylemiyor

gecelege dair bir yapilanma hedef yok icimizde umut veren 1461 var onun dahi gelecegini planlayamadilar..

aslinda ikisde gitmeli ama sike surecinde umitler tamamen kayboluncaya dek
beklemek lazim yonetim acisindan...

Cafer Bulur
20.12.2012, 00:14
Cafer abi eskisehiri belki yeneriz ama gs yi hele yorgunken imkansiz bunu herkes biliyor hosumuza gitmiyor yuzden soylemiyoruz

ben iki macida kaybetmemiz daha hayirli olacagini dusunuyorum.

Senol hocamizi ugurlariz yeni bir sans dogar belki.

istikrardan bahsediliyor

ama imkansiz neyin istikrari

su sezon basi gelinen durum gercekten icler acisi karoda 30 futbolcu var 12 yabanci
hoca en az yarisini istemiyor belli bastan ama rest cekemiyor

Turkiyenin en iyi orta sahasi ve forvetini yetistir pisir bedavaya kaptir

sirada en iyi kaleci var..

aslinda yonetim ve teknik heyet gercekten sinifta kaldi bugun icin soylemiyor

gecelege dair bir yapilanma hedef yok icimizde umut veren 1461 var onun dahi gelecegini planlayamadilar..

aslinda ikisde gitmeli ama sike surecinde umitler tamamen kayboluncaya dek
beklemek lazim yonetim acisindan...

Yönetim ve senol güne yatsin kalksin su anda onlardan daha iyileri göreve talip olmadigi icin görevlerinin basindalar yoksa her ikisini de bu taraftar devirirdi.

Söylenecek,yazilacak cok sey var ama yönetimin ve senol günesin sinifta kaldigi bir gercek.

Iyi yönetilmedigimiz icin basarisizlikta atbasi gidiyoruz,ne zaman iyi bir yönetim ve hocaya sahip olursak bu takim düzelir diger türlü ahmet gider mehmet gelir bu düzen devam eder.

Sefaenes
20.12.2012, 00:50
Hadi Senol Hocam seni elestirsek bile ne olur bizi Utandir ve 2 macta galibiyet alalim. Satilmis sehire yenilmek gururuma dokunuyor. Varsin sen hakli cik biz haksiz cikalim

Fatih Özkan
20.12.2012, 01:05
Umudum yok.
Allah utandırmasın!

katre-i.matem
20.12.2012, 09:40
bu sene zorda kaldıgımız macları kazandık buda onlardan bırısi olur ınsallah

ozturk
20.12.2012, 09:49
Beraberlik iyidir..

cem1990
20.12.2012, 09:51
Pepe serveti tutmamiz lazim
Yoksa iş yaş :D

Süleyman50
20.12.2012, 10:02
kazanmamız gereken bir maç ama zor olacak...

Cafer Bulur
20.12.2012, 11:26
Senol günes lig macinda resmen madara olmustu,bakalim bu sefer roller degisecek mi?

Eskisehirin etkili oyunculari var ve biz bu oyunculara adeta seyirci kalmistik lig macinda.

Eskisehir ne kadar etkili bir takim olsa da yenilmeyecek bir takim degil,yeterki cok kosan ve isteyen bir Trabzonspor olsun.

Yeter ki servet in karsisinda ahmakca bakilmasin,yeterki rakip stopere kontradan asist yaptiracak kadar rakibe bos alan birakilmasin...

Alican Altunbaş
20.12.2012, 11:51
Allah'ım yine bir 0-3lük hezimet olursa n'aparız ? :(

Alın bunu burdan :)
Yada kendin kendini al yönedici.
İnsanlara umut vereceğine zulüm yapıyorsun:)

Erbay
20.12.2012, 11:53
Polat Alemdar da yok ne yapacağız bilmiyorum. Babam yine zaplatıp duracak beni :( Adam heyecanını, umarsamazlık olarak(diziyi açarak) göstermeye çalışıyor :( :D

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 11:57
kesin yeniliriz:S:S bu sene şampiyonluk türkiye kupası felandı filandı hayal....

küme düşmezsek iyidir ...

Alican Altunbaş
20.12.2012, 12:03
Gadro yapmayalı uzun zaman oldu.Bu maç için kendi çapımda bir gadro yaptım:)

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 12:05
alican volkan yazmıssın gözümden düştün valla:D:D

Tayfun
20.12.2012, 12:11
Ruhsuzlar ordusu sahaya çıkıyor.
Bordo mavi forma altında sahaya çıkan futbolcuların jubile maçı havasında lakayıt tavırlarda sahada dolaşmasına tahammül edemiyorum.
Halâ nerde oynadığının farkına varamamış, ben yatarım paramı alırım(cılar) varken izlemek bile istemiyorum maçları.

Alican Altunbaş
20.12.2012, 12:16
alican volkan yazmıssın gözümden düştün valla:D:D

Para veriyoruz gidene kadar köpek gibi oynayacak:)
Ayrıca Volkan kötü oyuncu değil bence ama mayası tutmadı:)

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 12:18
Para veriyoruz gidene kadar köpek gibi oynayacak:)
Ayrıca Volkan kötü oyuncu değil bence ama mayası tutmadı:)

maya bozuk yapcak bişi yok :)

sessizkral_1
20.12.2012, 12:23
niye as kadroyla çıkıyoruz anlamıyorum

Yiğit Gayretli
20.12.2012, 12:33
Akşam olsa da stres yapsak.

Murat 61
20.12.2012, 12:34
Bu mayalarda hep bozuk arkadaş.

:)

Travelair
20.12.2012, 12:39
niye as kadroyla çıkıyoruz anlamıyorum

Yedek kadromuz yetmiyor ve yenilgiler çok acıtmaya başladı

Yiğit Gayretli
20.12.2012, 12:44
Ayrıca; şu pozisyonda kupada ilerlemeyi hedef olarak yukarılara koymak çok mantıklı...

Kupa neden küçümsenir ben anlamıyorum. Yahu Avrupa'da olmanın en kısa yolu.

sessizkral_1
20.12.2012, 12:46
Trabzonspor için öncelik herzaman lig olmalı

SADECETRABZON61
20.12.2012, 12:54
Bu sene Ligte birşey yapamayız..Türkiye Kupasına odaklanmalı ve Eskişehirden öcümüzü almalıyız adamlar forumlarında dalga geciyor yine 3 atarız bu hamsilere diye.

inadina61_08
20.12.2012, 12:57
1-1 biter gibime geliyor.

İdris Toksoy
20.12.2012, 13:00
yenmemiz gerek. moral için gerek.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 13:00
Bu sene Ligte birşey yapamayız..Türkiye Kupasına odaklanmalı ve Eskişehirden öcümüzü almalıyız adamlar forumlarında dalga geciyor yine 3 atarız bu hamsilere diye.

büyük iş dalga geçiyorlarmışmışmış...

yorumsuz6117
20.12.2012, 13:02
Lig Trabzonspor için bitmiştir. Şampiyon olamadıktan sonra 2. olmanın hiçbir önemi yok. Türkiye kupasını alırsak bu sezonu karlı kapatmış oluruz.

Yaşar
20.12.2012, 13:17
Son maçtaki kadrodan Adrian ve Giray dışında(ALanzinho sakat olduğu için yazmadım) hiç kimse bu maçta oynamamalıdır.
Serkan-Zeki, Mustafa-Celustka, Emerson-Ferhat, Zokora-Aykut, Hanrique-Janko,Olcan- Emre, Yasin-Volkan
aralarında hiçbir fark olduğunu düşünmüyorum.

Mehmet Fatih Silik
20.12.2012, 13:21
Yine istatistigi bozma zamani (: Kupada hic yenilmemisiz...

İskender YILMAZ
20.12.2012, 13:36
Sinirden, fesatlıktan veya totem olsun diye söylemiyorum, gerçekten kazanma şansımızı neredeyse 0 görüyorum.

guarin
20.12.2012, 13:44
eger imkanın varsa cıkacan boyle kadroyla.hem cocuklara sans hemde ruhsuz oyunculara mesaj olur.

-onur -
zeki- giray - batuhan - emerson

zokora -colman

oguzhan
alihan hüseyin emre

KemalisTS
20.12.2012, 13:51
Takıma hiç güvenim kalmadı.Herşeyi geçtim maç heyecanı bile yaşamıyorum artık.Özellikle son Olimpiyat faciasından sonra...Yenilenmeliyiz.Bu şekilde devam edersek daha kötü sonuçlar yaşayacağız.

Ertuğrul ATALAY
20.12.2012, 14:04
iki haftadır yaptığımız tek şey topu kontrol etmek....inşallah bu maçta defansımızı da kontrol ederiz...

Ilelioglu
20.12.2012, 14:06
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonspor-eskisehirspor-2

TRABZONSPOR: Tolga, Zeki, Giray, Celustka, Emerson ,Yasin, Zokora, Adrian, Sapara, Olcan, Janko

Su ilk on bir bakin? Haftalardir top oynamayan Yasin Olcan ikilisi yine ilk on birde. Senol Hoca artik benimde sabrimi tasirmaya basladi. Hele Yasin hicbirsey oynamiyor.

..

Ilelioglu
20.12.2012, 14:07
Ayrıca; şu pozisyonda kupada ilerlemeyi hedef olarak yukarılara koymak çok mantıklı...

Kupa neden küçümsenir ben anlamıyorum. Yahu Avrupa'da olmanın en kısa yolu.

Dogru, ama Avrupa'ya gidiyoruzda ne oluyor? Transferler elenildikten sonra yapiliyor.

..

cem1990
20.12.2012, 14:13
Dogru, ama Avrupa'ya gidiyoruzda ne oluyor? Transferler elenildikten sonra yapiliyor.

..

Lig de gidiyorsun da ne oluyor?
Senin olan kupayı sana vermiyorlar

Trabzonspor Avrupa takımı olmalıdır.Şu saatten sonra ligde şampiyonluk beklemek sadece hayal.

Ilelioglu
20.12.2012, 14:15
Lig de gidiyorsun da ne oluyor?
Senin olan kupayı sana vermiyorlar

Trabzonspor Avrupa takımı olmalıdır.Şu saatten sonra ligde şampiyonluk beklemek sadece hayal.

Bunu en cok ben istiyorum zaten. Avrupa'da basari...

Yönetim istemiyor olacakki, Transferleri Avrupa'dan elendikten sonra yapiyor.

Ligin benim icin bir önemi yok zaten, burada anlatmak istedigim Avrupa'ya verilmeyen önemdi.

..

Anıl C
20.12.2012, 14:16
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonspor-eskisehirspor-2

TRABZONSPOR: Tolga, Zeki, Giray, Celustka, Emerson ,Yasin, Zokora, Adrian, Sapara, Olcan, Janko

Su ilk on bir bakin? Haftalardir top oynamayan Yasin Olcan ikilisi yine ilk on birde. Senol Hoca artik benimde sabrimi tasirmaya basladi. Hele Yasin hicbirsey oynamiyor.

..

Senol hoca yasini topcu yapana kadar oynatacaktir
Burakta oldugu gibi

cem1990
20.12.2012, 14:17
Vizyon yok işte kardeşim naparsın.
Bana göre de avrupa da başarı şu ülkedeki şampiyonluktan daha değerlidir.

Oğuzhan
20.12.2012, 14:20
Yasin topa iyi vuruyor gözlemlediğim kadarıyla. Az şut atsa da neredeyse çoğunda etkili vuruyor topa. Bu adamı sağ kanatta oynatmak nasıl bir mantıktır hala anlamıyorum. Olcan'ı da sağa at içeri çekip çekip şut atsınlar işte ikisi de vurabiliyor topa.

Ilelioglu
20.12.2012, 14:22
Yasin topa iyi vuruyor gözlemlediğim kadarıyla. Az şut atsa da neredeyse çoğunda etkili vuruyor topa. Bu adamı sağ kanatta oynatmak nasıl bir mantıktır hala anlamıyorum. Olcan'ı da sağa at içeri çekip çekip şut atsınlar işte ikisi de vurabiliyor topa.

En azindan bunu denese yine sesimi cikarmayacagim. Cek Olcan'i saga, Yasin'i de sola ikiside iceri kat edip vursunlar. Ama yok onu bile yapmiyor.

..

Ilelioglu
20.12.2012, 14:24
Vizyon yok işte kardeşim naparsın.
Bana göre de avrupa da başarı şu ülkedeki şampiyonluktan daha değerlidir.

Ki Avrupa'da basari demek, ligde basari demek. Sana bakis acisi degisecek, herkesin taktirini kazanmis olacaksin, saygi duyulacak. Bu Yönetimde bu vizyon yok iste.

..

Kemal Öztel
20.12.2012, 14:48
_________________TOLGA____________________
ZEKI_____CELUTSKA_GIRAY_____EMERSON
___________ZOKORA___SAPARA_____________
OLCAN_________ADRIAN____________YASIN
__________________JANKO____________________

Kadro % 90 bu !

Yunus Danışmaz
20.12.2012, 14:49
Alanzinho kesinlikle oynaması lazım, çünkü topu yürütecek adamımızı yok hiç ondna başka. Ama Şenol hoca dinlendirmek isterse bilemem tabi..

Ilelioglu
20.12.2012, 14:51
_________________TOLGA____________________
ZEKI_____CELUTSKA_GIRAY_____EMERSON
___________ZOKORA___SAPARA_____________
OLCAN_________ADRIAN____________YASIN
__________________JANKO____________________

Kadro % 90 bu !

Tek olumlu sey Mustafa'nin yerine Celustka'nin oynamasidir.

Olcan ile Yasin yer degismeli en azindan, ki bana kalsa ilk 18'de bile olamazdilar.

Yukardaki kadro gibi yani. Olcan sagda, Yasin solda olmali. ;)

..

Mustafa Demir
20.12.2012, 14:53
3-0 dan assagi bi skorla yenersek tatmin olmam

Kemal Öztel
20.12.2012, 14:54
Tek olumlu sey Mustafa'nin yerine Celustka'nin oynamasidir.

Olcan ile Yasin yer degismeli en azindan, ki bana kalsa ilk 18'de bile olamazdilar.

Yukardaki kadro gibi yani. ;)

..

Yer değişmeli derken oynadıkları kanada göre mi yani hem o ikisini oynatmayıp Serkanla,Aykutu mu oynatacak :D

Kemal Öztel
20.12.2012, 14:55
3-0 dan assagi bi skorla yenersek tatmin olmam

Masallah :D :D :D

Ilelioglu
20.12.2012, 15:20
Yer değişmeli derken oynadıkları kanada göre mi yani hem o ikisini oynatmayıp Serkanla,Aykutu mu oynatacak :D

Kanada göre, ama hic oynamasalar daha iyi, 2 kisi eksik oynuyoruz cünkü.

Ayrica Volkan Sen var, Emre var. Onlar oynasin.

..

Süleyman50
20.12.2012, 15:30
rövanşı almalıyız ama bakalım bu takımla nasıl olacak...

Sibel
20.12.2012, 15:39
Bu maçı da alamazsak bilemiyorum artık.
Şu şikecileri güldürüp duruyoruz ya içim gidiyor.

Bud Spencer
20.12.2012, 15:42
tolga
zeki giray mustafa celustka
volkan zokora sapara adrian
alanzinho
janko

colman, bamba sakat herhalde
olcan, yasin cok formsuz

Veysel
20.12.2012, 15:43
Vereceğiz odunu bu şerefsizlere haydi aslanlarım kaplanlarım fırtınam benim haydi şimd ta zamanı yürüyün allalalalalalalalalalalalalalalalalala

İskender YILMAZ
20.12.2012, 15:52
Yasin'i yine ilk 11'de görecek olursam ben;

http://img.haberler.com/haber/887/abdurrahim-albayrak-hastaneye-kaldirildi-3492794_o.jpg

eraytaskin61
20.12.2012, 16:05
maça ne kadar tutunacagımız, isteyecegimiz, 90 dakka oyundan kopmamamız önemli yoksa eskişehir fln tırıvırı

figirm
20.12.2012, 16:08
Yorumu zor bir maç.Eskişehir garip bir takım.Maçın başında bile çok adamla saldırıyorlar,hep isyan ettiğimiz kapanan,çamura yatan,vakit geçiren takımlardan değil. Ligde son dakikada iptal edilen gollerinde bile ceza sahamızda 7-8 oyuncuları vardı.Aynı şekilde daha maçın başında defanslarını 5'e 3 falan yakalamıştık.Kontrolsüz saldırıyorlar.Maçın başlarında da genelde kötü oynuyorlar,o dakikalara gol sığdırırsak harika olur.Ama bu durumda bile bir problem var,maçı da hiç bırakmıyorlar.İşte o anlarda da kontradan ikiyi bulmalıyız. Açıkçası farklı galibiyet beni şaşırtmaz,bu çılgın rakip şu anda tam bize göre.
Bu maçın GS maçından daha az ya da daha çok önemli olduğu yorumları tartışılır,ikisinin de haklılık payı var.Ama kişisel olarak GS'a Eskişehir'den daha az kıl olmuyorum,üstelik saha da özel antipatim olan oyuncu sayısı GS da daha fazla.Üstelik bu maçın telafisi var ama ligde kaybedersek bu sene sona erer.Bu maçın kadrosu,Şenol Hocanın lig şampiyonluğuna ne kadar inandığını gösterecek.Tam kadro çıkarsak demek ki Şenol Hocanın da ligden umudu kalmamış diyebiliriz.

İskender YILMAZ
20.12.2012, 16:14
Yorumu zor bir maç.Eskişehir garip bir takım.Maçın başında bile çok adamla saldırıyorlar,hep isyan ettiğimiz kapanan,çamura yatan,vakit geçiren takımlardan değil. Ligde son dakikada iptal edilen gollerinde bile ceza sahamızda 7-8 oyuncuları vardı.Aynı şekilde daha maçın başında defanslarını 5'e 3 falan yakalamıştık.Kontrolsüz saldırıyorlar.Maçın başlarında da genelde kötü oynuyorlar,o dakikalara gol sığdırırsak harika olur.Ama bu durumda bile bir problem var,maçı da hiç bırakmıyorlar.İşte o anlarda da kontradan ikiyi bulmalıyız. Açıkçası farklı galibiyet beni şaşırtmaz,bu çılgın rakip şu anda tam bize göre.
Bu maçın GS maçından daha az ya da daha çok önemli olduğu yorumları tartışılır,ikisinin de haklılık payı var.Ama kişisel olarak GS'a Eskişehir'den daha az kıl olmuyorum,üstelik saha da özel antipatim olan oyuncu sayısı GS da daha fazla.Üstelik bu maçın telafisi var ama ligde kaybedersek bu sene sona erer.Bu maçın kadrosu,Şenol Hocanın lig şampiyonluğuna ne kadar inandığını gösterecek.Tam kadro çıkarsak demek ki Şenol Hocanın da ligden umudu kalmamış diyebiliriz.

Maçla ilgili yorumlarınıza katılıyorum hocam, fakat son kısımda yanılıyorsunuz bence. Profosyonel bir futbolcu bırakalım da haftada iki maçı kaldıracak düzeyde olsun. Kaldı ki bizim takımımızda bu sene kim oynar kim oynamaz tam bir muallak. En basitinden bu akşam Celustka oynarsa size göre ligden umudu kesmemiş olacak ama ligde oynayan isim Serkan, Mustafa. :)

Mustafa Demir
20.12.2012, 16:30
bambaya ne oldu?

Necmettin ALTUNTAŞ
20.12.2012, 16:50
bambaya ne oldu?

Bomba(!) oldu yeğen.Galiba sakat.

Murat 61
20.12.2012, 16:56
Sakatlanan adamı geri döndüremiyoruz. Bu nasıl iş arkadaş.

alper*
20.12.2012, 17:00
Yayın nerede bilen var mı :)

Mustafa Demir
20.12.2012, 17:00
klup doktoruda devre arasinda ayriliyormus, giray bulaktan daha cok sevindim bu ayriliga

Ilelioglu
20.12.2012, 17:02
klup doktoruda devre arasinda ayriliyormus, giray bulaktan daha cok sevindim bu ayriliga

Iyi haberde, Kaynak...?

..

DeAgLeMaNyAq

Olayın kulüp doktoruyla pek ilgisi yok. Geçen sene Hakan Ayaz'a daha fazla laf edildi. Bizim en başta Özcan Bizati'yi yolcu etmemiz lazım...

Mustafa Demir
Iyi haberde, Kaynak...?

..

http://www.spor61.net/bir-ayrilik-daha-13639h.htm

Mustafa Demir
20.12.2012, 17:04
Olayın kulüp doktoruyla pek ilgisi yok. Geçen sene Hakan Ayaz'a daha fazla laf edildi. Bizim en başta Özcan Bizati'yi yolcu etmemiz lazım...

o dedigin kisi ne is yapar bilmiyorum ama toptan hepsinin gitmesi lazim ersun yanal doneminde birtane bile sakat vermiyoduk, simdi ise maca cikmadan sakatlaniyolar ve giden en az 3 ay sonra geri geliyor.

Mert'
20.12.2012, 17:07
Yasin'in sol da oynaması lazım geçen sene yaptığı gol ve asistleri izleyin %90'ı soldan kat ederek olmuştur. Ayrıca gençlerbirlği maçında sol kanatta oynadı gol attı.

iso_4939
20.12.2012, 17:18
atv mı verıyor macı

Erbay
20.12.2012, 17:18
Ne kadar yedek varsa oynatmak lazım.

Necmettin ALTUNTAŞ
20.12.2012, 17:20
atv mı verıyor macı

Ahaber veriyor maçı.

jeepeers
20.12.2012, 17:21
bu seneki asıl hedefimiz kupa olmalı
bu nedenle en iyi kadro ile çıkılmalı
bu takımın ligde üst sıralara çıkacak gücü yok

Samet Yildirim
20.12.2012, 17:25
Eskisehir macinin ilk 15 dakikasi, kayserispor macindaki gibi veya GB macindaki gibi oynarsak yeneriz diye düsünüyorum.

Bamba olmadigi icin Stoperlerimiz cok sikintili umarim hata yapmazlar.

Rotasyon olacak diye tahmin ediyorum kadroda cünkü süre az ve GS maci var.

iso_4939
20.12.2012, 17:28
Ahaber veriyor maçı.

serefsız kanal takımı kaale alıpta macı bıle vermıyor.

M.S.SOFU
20.12.2012, 17:35
aynen aynen
ünal hoca gittikten sonra takımda aniden kondisyon sorunu belirdi

Mustafa Demir
20.12.2012, 17:46

kurtlar vadisi varken :)

Mete DORUK
20.12.2012, 18:10
Bukadar sakatlik nasil olur nasil nasil nasil!!! Her hafta banko sakat var. Bamba ameliyat oldu herhalde yoksa simdiye donerdi!!! O yok savunma evlere senlik...

polatmu
20.12.2012, 18:10
bu akşam satılmışı farklı haftasonu da gayseyi iyi futbolla yeneceğiz göreceksiniz içimden bir ses haykırıyor....

şu 2 haftada kaybettiğimiz 5 puanada daha çok yanacağım işte...

Ogün'
20.12.2012, 18:18
bu akşam satılmışı farklı haftasonu da gayseyi iyi futbolla yeneceğiz göreceksiniz içimden bir ses haykırıyor....

şu 2 haftada kaybettiğimiz 5 puanada daha çok yanacağım işte...
Ben kaç haftadır hesap yapıyorum kayseri-i.b.b-gayseyi yeneriz 31 puanla bitiririz dedim kayseri maçından sonra i.b.b-gayseyi yener 29 ile bitirriz en azından dedim sonuç ortada en iyisi beklentiyi düşük tutmak.Şu takım 30 puan rahat rahat yapardı kimse kadro kalitesi filan demesin öne geçip kaybettiğimiz puanlar,hakem hataları olmasaydı belki de liderdik ama şimdi gayseyi yenemezsek lige havlu atıcaz malesef.

Sefa
20.12.2012, 18:22
aynen aynen
ünal hoca gittikten sonra takımda aniden kondisyon sorunu belirdi

Ünal Karaman ile de alakası yok. Geçen yıl da takımın kondisyonu iyi değildi.

Bu yıl ağır idmanlarla pert oldu takım..

Takım doktoru ise Spor Hekimliği konusunda uzman gidişi etkiler.. Diğerlerinden iyidir..

polatmu
20.12.2012, 18:23
hepimiz hesap yapıyorduk tam kafaya gelecekken yenil berabere kal çok üzdü bu takım bizi çok... saman alevi gibi parlayıp sönüyoruz... aklın yolu bir ocakta iyi bir planlama ile bu takım çok iyi yerlere gelebilir herşey var helva yok

iso_4939
20.12.2012, 18:23
kurtlar vadisi varken :)

polat alemdar atlasın bunları hemiii:)

Mustafa Demir
20.12.2012, 18:27
antalya 2-0 yapti

ALDENİRO
20.12.2012, 18:29
antalya 2-0 yapti

antalya kupayı alır...

polatmu
20.12.2012, 18:31
antalya 2-0 yapti

maçın başını izleyemedim giray bulak takımın başında mı; mersine takviye şart böyle olmaz yabancı değiller artık gelsinler fazlalıklardan verelim boum isteriz ama...

polatmu
20.12.2012, 18:33
emrah başsan + musa nizam antalyadan koparabilsek musa olmasa da olur

Mustafa Demir
20.12.2012, 18:34
maçın başını izleyemedim giray bulak takımın başında mı; mersine takviye şart böyle olmaz yabancı değiller artık gelsinler fazlalıklardan verelim boum isteriz ama...

orhan cikrikci takimin basinda giray bulakin yardimcismis

polatmu
20.12.2012, 18:35
orhan cikrikci takimin basinda giray bulakin yardimcismis

ilk elin günahı olmaz... ocaktan sonra bakmak lazım transfer şart gibi...

iso_4939
20.12.2012, 18:36
antalya 2-0 yapti

daha kasımpasa macı oynanmdan benım bıradere dedım fınalı sıkebahceyle antalya oynar dıye göruyorum kı yanılma payım zor görunuyor.

Mustafa Demir
20.12.2012, 18:38
o degilde su mehmet ozdilek evlat olsa sevilmez, ne sevimsiz bi adam.

must61
20.12.2012, 18:39

son haftalarda biz bile zaman zaman tahammül edemeyip maç yerine dizi-film vs. izlerken alakasız bir tv kanalından bunu beklemiyordum zaten.

DeAgLeMaNyAq
Antalya kupayı alır mı bilemem ama biz evimizde Eskişehir'e yenilirsek büyük ihtimal kupa dışında kalırız...

zaferyıldız
toparlanmazsak bu gurpta 3. anca oluruz

Mustafa Demir
20.12.2012, 18:41
biz bu mersine yenilmismiydik?

polatmu
20.12.2012, 18:42
biz bu mersine yenilmismiydik?

beraberliği zor kurtarmıştık hem de trabzonda

Mustafa Demir
20.12.2012, 18:43
rezalet bi takim mersin bu adiler macmi seciyo yoksa biz cokmu rezil top oynuyoz

iso_4939
20.12.2012, 18:48
son haftalarda biz bile zaman zaman tahammül edemeyip maç yerine dizi-film vs. izlerken alakasız bir tv kanalından bunu beklemiyordum zaten.

evet o bakımdan haklı adamlar ama sonuıcta önemlı bır mac verılebılır..gayse veya sıkecılerın hazırlık macı olsa verılır..
belkıde mac sonunda skoru görursek ızleyemedıgımız ıcın kanala tesekkur emaıllerı atabılırız?:):)

zaferyıldız
20.12.2012, 18:50
biz çok kötüyüz...
bu sene değil 2010-2011,2009 daki gibi olabilsek açık ara şampiyon olabilirdik
ben olsam kupadan elenir lige asılırdım .. en azından 2.3. olmak için ama bu gidiş 7-8 zor oluruz

yorumsuz6117
20.12.2012, 18:54
Mersin'in geride kalması iyi olmaz bizim için.

Mehdi
20.12.2012, 18:58
Çok rahatım.Kesin puan kaybediyoruz.

yorumsuz6117
20.12.2012, 19:01
Eskişehir ve gsye yenilelim Şenol Güneş yine istifa etmez. :D

Mustafa Demir
20.12.2012, 19:02
Eskişehir ve gsye yenilelim Şenol Güneş yine istifa etmez. :D

okadarda degil yani artik orda durcak yuzmu kalir insanda.

Mustafa Demir
20.12.2012, 19:18
antalya 4 ledi

iso_4939
20.12.2012, 19:19
colman oynamıyor öylemı.

Sibel
20.12.2012, 19:24
Stada her zamanki gibi sis çöktü.

Hamza Milet
20.12.2012, 19:28
Stada her zamanki gibi sis çöktü.

Fotoraf varmi?

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 19:32
İlk 11: Onur, Serkan, Giray, Celustka, Emerson, Zokora, Sapara, Adrian, Halil, Olcan, Henrique

Yedekler: Tolga, Zeki, Ferhat, Aykut, Volkan, Emre, Janko

Tolga'nın yedek kalması sürpriz...

alper*
20.12.2012, 19:32
Fotoraf varmi?
Duvar kağıdı malzemesi detected diyorsun yani :)

Ömer Sak
20.12.2012, 19:33
Trabzonspor Kulübü ‏@Trabzonspor
Eskisehirspor maci 11imiz: Onur, Serkan, Giray, Celustka, Emerson, Zokora, Sapara, Adrian, Halil, Olcan, Henrique #Trabzonspor

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 19:35
Mersin bize karsi 11 kisi defans yapar Antalyadan 4 yemisler.
Janko niye oynamaz Senol Günes neden ? Henriquede Halilde iyi oynamiyor.
Jankoyo gönderir bu Senol Günes Ndoyeyi alsaydi ozaman simdi oynatacaksin Jankoyu !

Ömer Sak
20.12.2012, 19:35
Hoca kafaya koydu birkere Serkan ve Emerson'u kesmeye tövbeli. Hafta sonu buna yakin bir kadroyla cikacagiz ben rotasyon yaptigimiz düsünmüyorum ayrica Alanzinho neden kadroda yok ? dur tahmin edim antranda sakatlandi veya agrilari var :)

alper*
20.12.2012, 19:36
Halil :D

Tarık Talşık61
Serkan, Giray, Emerson, Sapara, Halil, Olcan, Henrique şaka mısın Şenol Güneş. Sana söylenecek çok söz var ama söylemiyorum allah bildiği gibi yapsın.

yorumsuz6117
İlk 11: Onur, Serkan, Giray, Celustka, Emerson, Zokora, Sapara, Adrian, Halil, Olcan, Henrique

Tolga'nın sakatlığı vardı düzelmedi heralde. Kesin oynardı yoksa. Kadro berbat.

yaranozlu
ne serkanı halili henriquesi allah aşkına. bence şenol hoca istifa etmek istemiyor ama kovulmak istiyor. ayıp gerçekten ayıp, zekiyle emre de gitsin kulüp bulsunlar kendilerine, yazık zamanları boşa geçiyor.

olcan neden dinlendirilmez, kaç maçtır rezil rüsva oynuyor.

Ogün'
20.12.2012, 19:37
Emre ne zaman oynayacak hozzaaam?

DeAgLeMaNyAq
Hoca kafaya koydu birkere Serkan ve Emerson'u kesmeye tövbeli. Hafta sonu buna yakin bir kadroyla cikacagiz ben rotasyon yaptigimiz düsünmüyorum ayrica Alanzinho neden kadroda yok ? dur tahmin edim antranda sakatlandi veya agrilari var :)

Alanzinho antrenmana çıkamadı kasığından hafif sakatlığı vardı hoca basın toplantısında söyledi. Keza Bamba zaten ilk yarıyı kapatmıştı. Colman da hafta sonuna belki yetişecek. Mustafa hocanın tercihinden mi yoksa uzun süredir şans bulmayan Celustka'nın oynaması için mi kadroda yok bilemiyorum. Yasin ise söylenene göre formsuz olduğundan kadroda yok. Şenol Hoca ne yaparsa yapsın Yasin'i kadroya alıyor ama Volkan'a tavır yapıyor diyenlerin sözü de boşa çıkmış oldu...

Mustafa Demir
antalya 5 oldu

Ömer Sak
Zeki , Emre , Janko neden oynatmassin hocam ? belkide bu yüzden artik kaybediyorsun ADIL davranmiyorsun oyuncu seceneklerinde .

yorumsuz6117
20.12.2012, 19:38
Gruptan çıkmamız zaten zor Şenol Güneş daha da zorlaştırıyor.

legorakiss
20.12.2012, 19:38
Trabzonspor Kulübü ‏@Trabzonspor
Eskisehirspor maci 11imiz: Onur, Serkan, Giray, Celustka, Emerson, Zokora, Sapara, Adrian, Halil, Olcan, Henrique #Trabzonspor

soneri zekiyi emreyi ne zaman izleyeceğiz. bu takımla yenmek yerine o takımla mağlup olmak isterim. selçuk ve burak iyi de oynasalar kötü de oynasalar sürekli 11 de oynadıkları için bu hale geldiler. bu adamlar çürüyecek kulübede semih gibi bişe olurlar...

Ogün YAZICI
20.12.2012, 19:39
vay be sakatlar düzelmezse hafta sonu bu kadro çıkacak.ondan sonra da yorgunluk bahaneleri.bugün fark da atsak şenol güneş ile bu takım bir ileri bir geri gider.plan program sıfır...

Osman Yavuz
Hoca kafasında Trabzonspor'u bitirmiş beyler...

yorumsuz6117
Puan eşitliğinde 2'li averaj mı genel averaj mı geçerli ?

DeAgLeMaNyAq
Puan eşitliğinde 2'li averaj mı genel averaj mı geçerli ?

İkili averaj o yüzden Antalya istiyorsa Mersin'e 10 atsın bizi bağlamaz...

Enes Ünal Kaya

Emerson
Halil
Henrique

Sizi Takımda Görmekten NEFRET Ediyorum..

Çıkıp İddaada Eskişehire Oynıyım Hemen Barca Bile 8 Kişi Çıkıp Maç Kazanamaz

Tarık Talşık61
Alanzinho antrenmana çıkamadı kasığından hafif sakatlığı vardı hoca basın toplantısında söyledi. Keza Bamba zaten ilk yarıyı kapatmıştı. Colman da hafta sonuna belki yetişecek. Mustafa hocanın tercihinden mi yoksa uzun süredir şans bulmayan Celustka'nın oynaması için mi kadroda yok bilemiyorum. Yasin ise söylenene göre formsuz olduğundan kadroda yok. Şenol Hoca ne yaparsa yapsın Yasin'i kadroya alıyor ama Volkan'a tavır yapıyor diyenlerin sözü de boşa çıkmış oldu...

Hocanın melekleri buradaymış. 50 maçtır oynattığı Yasin'i bi zahmet oynatmasın adam çok basit ve kaçarak oynuyor. Volkan'a tavır yapmadığını söylemişsin ama Yasin olmamasına rağmen Halil 11'de neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamış değilim :)

yaranozlu
yedeğe de volkanı almış, allahı sabır ver kurbanon olayım kafayı yiyecem. bu takımdan nedir çektiğimiz? tam şenol hoca geldi dertler bitti dedik, ölene kadar dedik, geçen yıl şaşkındı, stresliydi olur dedik, ama bu sene illellah olduk! yeter be, hep aynı hatayı yapmak gerizekalılıktır! niye takip ediyoruz bu takımı, bu sene yapılan hatalar boyumuzu aştı, boğuluyoruz.

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 19:40
Bu Takim Gol atamaz ilerde Emre Janko ikilisi oynamliydi Halil henrique oynuyor.

yorumsuz6117
Bu kafayla gs'den fark yeriz.

61_Hasan_69
yav arkadaş emre ile zeki niye oynamaz anlamış değilim

DeAgLeMaNyAq
Hocanın melekleri buradaymış. 50 maçtır oynattığı Yasin'i bi zahmet oynatmasın adam çok basit ve kaçarak oynuyor. Volkan tavır yapmadığını söylemişsin ama Yasin olmamasına rağmen yine 11 değil Halil oynuyor nasıl bir kafa yaşıyosunuz :)

Ooo Batuhan 16 hoş geldin. Sen önce Bamba başlığında sorduğum soruya cevap ver oysa kaçıp gittin uğramadın ne oldu yüzün mü yetmedi?

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 19:41
Eskisehirin onbiri belli oldumu Necati oynarsa atar.

burrows
20.12.2012, 19:41
bu volkan ve jankoyu kullanamayarak tarihe gecmeye calisan hocaya selam olsun.
iyi bir hocanin elinde bu iki adam takim tasir..abartmiyorum..

Joacivil
20.12.2012, 19:42
Evet Şenol hoca kanunları bu işte hani abartıyorsunuz diyorsunuz ya

al bak yine gençleri oynamayanları hak etmeyenleri almış ilk 11'e

bu takımın yedekleri kafada çoktan bitirmiştir heycanını şenol güneş tam olarak

hak yiyendir

Tarık Talşık61
20.12.2012, 19:43
Ooo Batuhan 16 hoş geldin. Sen önce Bamba başlığında sorduğum soruya cevap ver oysa kaçıp gittin uğramadın ne oldu yüzün mü yetmedi?

Ooo Şenolcu hoşbulduk git yöneticilere sor yazdığım mesajı napmışlar. Yüz muhabbetine gelirsek Bamba 1 hafta sonra 11 de diyordun bence hiç yüzün yetmedi falan deme :)

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 19:44
Eskisehirin onbiri belli oldumu Necati oynarsa atar.

As kadro çıktılar Necati, Alper vs. hepsi var...

Ooo Şenolcu hoşbulduk git yöneticilere sor yazdığım mesajı napmışlar. Yüz muhabbetine gelirsek Bamba 1 hafta sonra 11 de diyordun bence hiç yüzün yetmedi falan deme :)

Yine hakaret mi ettin ki yöneticiler sildi? Pek şaşırmadım. Sen Bamba için 11'de kesin dediğimi ispatlayamadan bu tartışmadan yüz akınla çıkamazsın...

Sibel
20.12.2012, 19:44
Fotoraf varmi?

Şimdi upload edemiyorum çok yavaş Twittera attım ama.

saydin
20.12.2012, 19:45
Maş sonucu: 1-1

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 19:45
As kadro çıktılar Necati, Alper vs. hepsi var...
Ozaman gecmis olsun Adamlarin forveti Necati bizim forvet Henrique.