PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 2 - 0 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

yorumsuz6117
21.12.2012, 00:25
Adrian'ın açıklamalarının resmi siteden veriliş şekline bakın.

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:27
saat 12 yi geçti oyüzdendir:D

Ali İhsan
21.12.2012, 00:27
Gelinen süreçte hesap sorulma sırası

Siyaset
TFF
Yönetim
Hoca
Futbolcular

iken

sadece ve sadece hoca ve futbolculardan soruluyor.

Siyaset ve TFFye Şenol Güneş'e verilen tepkiyi verseydiniz belki şu an Şenol Güneş de kendine çekidüzen veriyor olurdu.

Hamza Milet
21.12.2012, 00:30

Ne varmis?

Trabzonspor 61
21.12.2012, 00:32
Onur diyorum

farozlufatih61
21.12.2012, 00:35
Bizim en büyük transferimiz şenol güneşten biran önce kurtulmak olur yoksa daha çok bekleriz alperleri n'doyeleri böyle sıradanlaşan bir takıma gelerek kariyerlerini mi yok edecekler hiç sanmıyorum.

Full HD
21.12.2012, 00:42
Bence Senol Hoca mutlaka kalmali.En azindan bu sike sürecinde güclü kalalim cünkü yeni bir teknik direktörde bu takimi adam edemez.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 00:42
Abi Onur Kıvrak gibi bir kalecimiz olmasaydı dediğin doğru çıkacaktı sanırım :)

Allah korudu ve bizlere Onur'u bahşetti ki o açıdan da çok şanslıyız. Ama istisnalar haricinde diğer oyuncuların hali ortada. Onur bugün bizi kurtarabilir ama yarın Eskişehir maçında olduğu gibi GS'den 3 gol de yiyebilir. Bu onu kötü kaleci olduğunu göstermez ama kötü takım olduğumuzun en büyük resmidir. 70-90 yılları arasında top oynayan ya da izleyen kesimler Trabzonspor sahasında rakiplerin nasıl aciz kaldığını her fırsatta anlatıp duruyorlar ama gelinen şu nokta işlerin terse döndüğünü gösteriyor...

gcolman
21.12.2012, 00:43
İnşaallah Galatasaray maçına kadar toparlanırız...Bu defansla ve hücumdaki bu kopuklukla Galatasaray bizi darmadağın eder...

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:44
grupta antalya olmasa içim rahat rahat final fenerbahçe trabzon olcak hazırlıklara başlayalım dicemde....antalya yüzünden diyemiyorum...

Oğuzhan
21.12.2012, 00:45
Bamba'ya çok ihtiyacımız vardı Gs maçında ya çok kötü oldu.

Full HD
21.12.2012, 00:48
Bence Kedilerin karsisina iyi bir taktik ile cikmaliyiz.Mücadele,sertlik ve ölümüne kosmamiz lazim.Onlar hücum ederken kayaya vurur gibi olmalari lazim.

Hamza Milet
21.12.2012, 00:51

Ne varmis?

Arkadas senin gsli oldugunu düsünüyorum .. bundan önceki yaptigin yorumlarida hesaba katarak .. http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

özgür6161
21.12.2012, 00:53
İyi geceler renktaşlar maçı izleyemedim,maçın özetini nereden izleyebilirim?

Full HD
21.12.2012, 00:55
https://www.youtube.com/watch?v=o6TqovceCDA

Oğuzhan
21.12.2012, 00:55
<kd> http://www.ntvspor.net/haber/futbol/78906/engin-e-rubin-kancasi?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter </kd>

ashdahsdhasdashdaasjda mantık hatasını bulun beyler ilk paragrafta daha :D

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 00:57
<kd> http://www.ntvspor.net/haber/futbol/78906/engin-e-rubin-kancasi?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter </kd>

30 yaşındaki adama genç futbolcu? Bu editörler bir de para kazanıyor...

Hamza Milet
21.12.2012, 00:58

evet genç, çok genç :D

Full HD
21.12.2012, 01:00
Malesef genis özet yok simdilik.Facede onurun kurtarislarini öneririm sana daha heyecanli.

Full HD
21.12.2012, 01:01
http://www.facebook.com/bordo.mavi.61fan

lazo1967_61
21.12.2012, 01:01
Ilk olarak forum yoneticilerini kiniyorum bana niye ceza verdiler
Bilmek isterdim. Bide su olcan yokmu igreniyorum bu adami gorunce
Formayi kirletiyorsun be adam

Hamza Milet
21.12.2012, 01:03
yxggNzL8u9g

Yıldıray Emanet
21.12.2012, 01:03
onur'a 7.5m serbest kalsın maddesi koyan zihniyet sizi lütfen dışarı alalım futbolla sizin işiniz olmamalı

memmedaga
21.12.2012, 01:07
Allah korudu ve bizlere Onur'u bahşetti ki o açıdan da çok şanslıyız. Ama istisnalar haricinde diğer oyuncuların hali ortada. Onur bugün bizi kurtarabilir ama yarın Eskişehir maçında olduğu gibi GS'den 3 gol de yiyebilir. Bu onu kötü kaleci olduğunu göstermez ama kötü takım olduğumuzun en büyük resmidir. 70-90 yılları arasında top oynayan ya da izleyen kesimler Trabzonspor sahasında rakiplerin nasıl aciz kaldığını her fırsatta anlatıp duruyorlar ama gelinen şu nokta işlerin terse döndüğünü gösteriyor...

sorun nerde reis anlasilmaz

Trabzonspor

devamli bazi oyuncular aliyor tonla para oduyor oynatmadan gonderiyor

degismez

Trabzonspor'a gelen bazi oyuncular kariyerli bile olsalar gariplesiyorlar

degismez

Trabzonspor taraftari brak rakip oyuncuyu hocayi, senede 3o gol de atsa yeri geldiginde kufurun en agirini edebiliyor nede ,hocaya sira gelince de hic affetmiyor yardiriyor.

degismez

Trabzonspor yonetimleri koskoca Trabzon ftbol fabrikasinin zar zor yetistirebildigi degerler ya bedavaya kaptiriyor yada ederinin cok altinda gonderiyor...

degismez

Bu degistirmezleri degistir sikeye ragmen sampiyon olmaz ise namerdim

bakin hosumuza gitmiyor ama

samet aybaba iyi hocadir kotu hocadir bilmem karismam

adam ne yapti gencleri oynaticam dedi risk aldi

ne oldu peki zevkli futbol ve puan olarak hic de kotu konumda degil

peki biz ne yapiyoruz once bi kadroyu 30 fiksliyoruz sonra bunlara tonla para oduyoruz sonra?

yavas yavas bedevaya gonderiyoruz

sonra???

Sonra da vay efendim nerede yanlis yapioruz

Hem taraftar hem yonetim hem teknik heyet

DER ALACAGIMIZ COK BUYK BIR GERCEK VAR

1 4 6 1

gozumuze dursun yapacagimizi sadece bir sene genclere sabretmek.....

cunki isin obur turlusunu biz yapamiyoruz

sonuclari ortada....

Misina
21.12.2012, 01:17
Necatiye yapılan tepkilerin son derece yanlış olduğunu düşünüyorum.Yol tarafı kale arkasındaydım maçın ilk dakikasından itibaren her top ayağına geldiğinde i.ne necati şeklinde bireysel sözlü tacizlere maruz kaldı.Maç içerisinde bir oyuncumuzla tartışması ardından İ.ne necati sataşmaları slogan şeklinde toplu halde ifade edildi.

Çok kolay gaza gelen bir yapımız var bazı noktalarda öz eleştiri yapmamız lazım

Canberk
21.12.2012, 01:27
Necati önce adam olsun @Misina.Başkasına yapılsa bende tasvip etmezdim ama Necatiden bahsediyoruz

cellchook
21.12.2012, 01:41
Necati önce adam olsun @Misina.Başkasına yapılsa bende tasvip etmezdim ama Necatiden bahsediyoruz

yahu ona adam olsun buna adam olsun.

çıktı iyi niyetli 3-5 kelam etti.

manyak mı böyle konuşsun.

herşeyde bir bit yeniği aradığımız için bu haldeyiz.

adam küfür edenle etmeyeni ayırmış,Trabzonspor'u tenzi etmiş.

önce adam olsunmuş,adam ölçer diye çin malı mı çıktı haberimiz yok.

Hamza Milet
21.12.2012, 01:42
Ne yapip edip cincondan Milan Barosu sezon sonunda transfer etmeliyiz ..
Sözlesmesi bitiyor önümüzdeki yaz, bonservisi elinde gelse iyi bir çalim atmis oluruz kedilere
birde arenada çakmiyormu, iste ozaman tadindan yenmez .. :D
Hadi yönetim alin su adami, Forvetsiz oynuyoruz burak gitti gideli ..

Yaşar
21.12.2012, 01:44
Necati'yi maç sonunda yaptığı açıklamalardan dolayı alkışlıyorum.
Adam çıktı, Trabzon'u çok sevdiğini, küfür edenleri Trabzonspor taraftarından ayırdığını ve sevmeye devam edeceğini söyledi.

Hamza Milet
21.12.2012, 01:46
Baros alinmali Baros alinmali Baros alinmalii !

vadaa55
21.12.2012, 01:47
onurum ilk veyselim pozisyonunda kurtardığı pozisyonda giray ucmak yerine adamın karışısında dursa pozisyon olmayacak

onurun dedenin köşeden cıkardığı topta halil önce topu bizim ceza sahasına yakın yerdeki eskişehirli topcuya indirdi, onlar kaptırınca halil bu sefer topu yayın üstünde yine rakibe verdi ve halil sayenside zorla pozisyon oldu

erkan zenginin aşırtmak istediği ama yine onurun cıkardığı o poziyonda top nerede ise sağ bekte bomboş önüne düşen olcan aldı topu kalanbalık yayın üstüne sürdü sonra ekişehirli futbolcuya verdi.

anlayın halimizi, bunun ne yetenek ne kondisyon nede başka birşeyle acıklayamıyorum tek sebeb futbolu bilmemek bence

futbol bilmemek değil ki bu ...dün beyin ameliyatı olsan anca böyle hatalar yaparsın..

FC-ST-PAULI-61
21.12.2012, 01:47
Bu Eskisehirde nekadar antipatik bir Takim.Iyice hirslandilar hem Kupada hem Ligde oraya gidecegiz.
Ama Kupada berabere biter Ligde aliriz.Deplasmanda daha iyiyiz.

M.S.SOFU
21.12.2012, 01:52
Necati'yi maç sonunda yaptığı açıklamalardan dolayı alkışlıyorum.
Adam çıktı, Trabzon'u çok sevdiğini, küfür edenleri Trabzonspor taraftarından ayırdığını ve sevmeye devam edeceğini söyledi.

ilginç ve güzel açıklamalar
böyle olgun futbolcular lazım türk futboluna
caner erkin gibi yavş.kları izlemektense bu tip olgun oyuncular ülkeye bir şey kazandırır

İskender YILMAZ
21.12.2012, 02:00
Daha maçın 30. dakikasında 118. dakikayı oynuyormuşcasına bitkin, kendinden geçmiş, yürüyen futbolcu sürüsünü görmek beni benden aldı.

fanatikdevri
21.12.2012, 05:35
ilginç ve güzel açıklamalar
böyle olgun futbolcular lazım türk futboluna
caner erkin gibi yavş.kları izlemektense bu tip olgun oyuncular ülkeye bir şey kazandırır

Serkanın pozisyonunda taraftar erkanla karıştırdı necatiyi bir grup yol kenarındaki arkadaş i.necati diye bağırdı başka kimse ses çıkarmıyodu taki necati taraftara el hareketi yapınca herkes çıldırdı toplu şekilde küfredildi olayın özeti budur necati açıklama yapıcağına önce sahada adam gibi durmayı öğrensin

Mehmet Fatih Yavuz
21.12.2012, 07:17
İlk 15 dakikası gerçekten iyi oynadığımız bir oyundu dün. Hani dedim herhalde bizimkiler cidden işin ciddiyetini kavramışlar.

Meğer gene saman alevi imiş. Sonrasında hele de adamlar 10 kişi kaldıktan sonra öyle pozisyonlar verdik ki, akıllara zarar. Onur lafını spikerden duymaktan sıkıldım resmen. Altı pas üzerinden gelen yan toplar, karşı karşıya kurtardıkları. Sanırsınız 3-0 gerideyiz ve saldırıyoruz.

Rakip 10 kişi, iki farklı öndeyiz, kalecimiz maçın kahramanı oluyor. Yazık günah ya!

Böyle b.ktan bir oyun olmaz, kaleci ile ne kadar kurtarabileceğimizi sanıyorsunuz ki?
Bir maç gelecek, normal bir oyun oynayacak Onur, hani insanüstü değil, 3-4 tane yiyeceğiz.

Bırak hocam Allah aşkına bırak.
Bırak birileri gelir oraya sen sıkıntı etme.

onurts61
21.12.2012, 08:10
Objektif olursak dünkü maçın hakkı 8-3 falan olsa gerek adamlar resmen bizimle dalga geçti , Onur un ellerine sağlık ama her zaman böyle kurtulamayız artık aşçıyı savunmayı bırakın , eskişehir aşçısının malzemesi bizimkiden daha iyi değil ama oyun ve pozisyonlar ortada ,
Şenol Hocam lisede felsefe derslerinde başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok ama takım yönetme , takım üstünde hakimiyet kurma ,elindeki malzemeden maksimum verim alma konusunda kocaman bir sıfırsınız...

Faik Yılmaz
21.12.2012, 08:18
15 Dakika biz oynadık......

75 dakika Eskişehir......

Kendi sahamızda 8 net pozisyon verdik.....

Skor haricinde onurun kurtarışları haricinde berbat ötesi bir gece idi...

Bu kafa Gs maçında devam ederseki daha uzun süre edeceğe benziyor %100 yeniliriz.....

Birde her maç hakemlere puanımızı çaldı diyen arkadaşlar dünkü maçtan sonrada nbir kaç kelime etsinler..Hakem hatalarına aleyhimizde olduğunda sesini çıkartanlr şimdide çıkartsınlar.... Hakem en az 2 kırmızımızı vermedi..... Resmen kayırdı bizi..... Bunlarıda söyleyelim... Hakem hatalarının hepsine karşı olalım...

Burçak
21.12.2012, 08:24
Kısacası dünkü maçı Onur'u ayrı tutarsak formanın renkleri ağırlığı kazandı.

agahozlu
21.12.2012, 08:25
2-0 öne geçtikten sonra bize kalsa savunma yaptık, kontrollü oynadık ama dünyanın pozisyonunu verdik. 2 tane çok büyük sıkıntımız var bana göre.
İlki, bütün rakiplerin elini kolunu sallaya sallaya ceza alanımıza girebiliyor olması,
ikincisi ise, atak yaparken hiç bir planımızın olmaması.

cakalkerem
21.12.2012, 08:31
Dün kü maçı kar dolayısı ile TV lerin çekmeyişinden dolayı izleyemedim...Ama bugün maçı izlemeden önce gazetelere bakındım biraz...On Üzerinden ONUr diyorlar, 6 net pozisyon kurtardı diyorlar...Yenmek güzel ama kendi sahamızda bu kadar gol pozisyonu vermek hayra alamet değil, dün atamadılar belki ama önümüzde ki GS maçı skandal olur

cem1990
21.12.2012, 08:31
Ne top oynadık he
Vay anasını

Misina
21.12.2012, 08:36

Mevzu olan bir Emre Belözoğlu değil.Durup dururken tribünler Necatiye küfür etmeye başladı.

Burçak
21.12.2012, 08:48
kendimizi eleştirecek olursak,
Bizim tribünlerimiz öyle zamanlarda öyle gereksiz işlere girişiyor ki.
her statta aynı şeyler olabilir. topluluk psikolojisi denen olay yani.
bir statta iyi yada kötü şeyler oluyorsa bunun sorumluları taraftar guruplarıdır.
tribünde bireysel olarak verilen tepkiler bi yere kadardır. kimse duymaz sallamaz.
ama guruplar bir şey yaptığı an tüm stat aynı tepkiyi veriyor.
mesela hiç olmadık zamanlarda gereksiz bir şekilde ortada bir şey yokken rakip takıma bulaşmalar vs..
bu rakibi daha da hırslandırıyor sadece..
bazı ufak şeyleride görmezden gelmek gerekir.
Her futbolcunun yapacağı hareketi adam yerine koyup cevaplamaya kalkarsak asıl işimizi unuturuz.
ve böyle alışkanlıklar devam ederse çıkar bi provakatör futbolcu maçı bir anca tersine çevirir.

cakalkerem
21.12.2012, 09:02
dün maçı izleyemediğimden dolayı netten baktım 15 dakikada 2-0 ı görünce takım şaha kalkmış ezip geçecek diye düşündüm ama bugün haberleri ve yorumlara bakınca gerçekleri gördüm

Tayfun
21.12.2012, 09:06
Galip geldiğimiz için futbolcuları tebrik edeyim önce.
Oynadığımız futbol yine her zamanki gibi sistemsizlik içinde sürüp gitmekte,kör topal gidiyoruz bir şekilde sahada, galip geldiğimiz maçlarda bile oynanan futbol iç açıcı değil.
Kırmızı kart sonrası bile ağırlık koyamıyorsak oyuna sorun var demektir ki bu zaten aşikâr.
Bir de Necati konusuna değinmek istiyorum; Stadyumda maçı izledim, çirkef hareketleri zaten sinir küpü olmuş taraftarı bunalttı, sonra küfürler tavan yaptı, maç sonu açıklamaları samimi gelmedi bana, Trabzonspor'un forvet eksikliği gün gibi ortadayken bi yalakalık yapayımda kariyerimde son vurgunu Trabzonspor'da yaparım belki hasabı !

Gamze_TS
21.12.2012, 09:09
Mevzu olan bir Emre Belözoğlu değil.Durup dururken tribünler Necatiye küfür etmeye başladı.

Bir Emre degil tabi ama Necati de sevimsizlikte benim ilk besime girer. TS dusmani, Bir bize asiri hirsli oynar. Attigi gollerden sonra da hep cizgiyi asarak sevinir Avni Aker'de. Bence iyi oldu, biraz ayagini denk alsin.
" Aslinda ben Trabzon'u cok severim" geyigine girince, bir an " Benim annem de Trabzon'lu" diyecek sandim:))

Gamze_TS
21.12.2012, 09:10
Galip geldiğimiz için futbolcuları tebrik edeyim önce.
Oynadığımız futbol yine her zamanki gibi sistemsizlik içinde sürüp gitmekte,kör topal gidiyoruz bir şekilde sahada, galip geldiğimiz maçlarda bile oynanan futbol iç açıcı değil.
Kırmızı kart sonrası bile ağırlık koyamıyorsak oyuna sorun var demektir ki bu zaten aşikâr.
Bir de Necati konusuna değinmek istiyorum; Stadyumda maçı izledim, çirkef hareketleri zaten sinir küpü olmuş taraftarı bunalttı, sonra küfürler tavan yaptı, maç sonu açıklamaları samimi gelmedi bana, Trabzonspor'un forvet eksikliği gün gibi ortadayken bi yalakalık yapayımda kariyerimde son vurgunu Trabzonspor'da yaparım belki hasabı !

Aman aman, aynisi benim aklima da geldi, Allah korusun!!!

Nihat Güneş
21.12.2012, 09:11
Maçı izlemedim izlemek de içimden gelmedi yensek de bu takımın ne kadar rezil bir futbol oynadığını arkadaşlar söylemiş zaten. Şunu söylemek istiyorum acaba ben mi görüntülerde yanlış anladım bilmiyorum ama bir pozisyondan sonra , buradaki bazı arkadaşların aziz mertebesine yükselttikleri Şenol Hoca bildiğin ana avrat hem de dakikalarca , eğer tespiti,m doğruysa Henriquye küfür etti, hem de öyle böyle bir küfür değil...Şimdi ben yedek kulubesinde oturan bir oyuncu olsam Hocaya gram saygım kalmaz bu hareketten sonra. Sanırım yine bir maçta yine galiz küfürler Adrian'a edilmişti. Beni en çok rahatsız eden şey bu oldu düne dair, inşallah yanılıyorumdur.

Maça gelince şu an takımın en efektif oyuncusu Adrian denen oyuncumuzun 10 hafta yedek beklediğini hatırlıyorum ve oyuncu tercihlerinin saçma sapan ve adaletsiz olduğunu düşünüyorum işte bu terc,hler de sahaya baya baya yansıyor, 2-0 önde ve skoru krumaya çalıştığınız bir maçta kalenizde 8 net pozisyon veriyorsunuz daha ne diyelim.

grigandalf1967
21.12.2012, 09:12
Berbat oynadık gene berbat.Onur onur onur nereye kadar.Gerilim filmi seyreder gibi gerildim.

figirm
21.12.2012, 10:44
Utanç verici bir akşamdı.Bir arkadaş yazmış,dünkü maçı futbol için seyreden başka takım taraftarlarının tamamı hakeme kıl olmuştur.Malum Fırat Aydınus hikayesinden sonra yine bir Eskişehir maçında yine bir hakem alenen bizi kayırdı.Bu formsuzluk falan değil,yine bir arkadaşın dediği gibi hafta sonu yaşanacakların peşin ödenen diyeti olabilir.Eskişehirli oyuncuların yerde yatan Serkana rağmen devam ettikleri pozisyondaki ayıplarını bir kenara bırakırsak,her isyanları son derece haklıydı.Serkan,net bir faulle Erkanı indiriyor,sonra kalkıp Erkanın ve hakemin üzerine yürüyor,seyirciyi tahrik ediyor,kart isyan eden Necatiye çıkıyor.Özellikle Serkanın her hareketi faul.Maçta en az 3 sarı kartlık hareketi var,lütfen birinde sarı kart gördü.Kamaraya yapılan en az 3-4 sarı kartlık faul var,Saparanın Veyselin sağ ayağındaki topun yarım metre gerisinde sol ayağına attığı net tekme var. Alperin yakapaça tehlikeli bir pozisyonda indirilişi var,var oğlu var.Bunlara kart vermeyip isyan eden her Esesliye kart çıkardı.Televizyondan hakemin yönetimine ben bile kıl oldum.Düdüğü bana verseler utanır bu kadarını yapamazdım.Tamam goller temiz ama hakem maça direk etki etti.
Kötü oynayabiliriz,çok pozisyon da verebiliriz ama kendi sahamızda bu kadar çirkef ve aciz olmamalıydık.Bence bunlardan çok daha ötesi ve ayıbı,Şenol Hocanın maç sonu açıklamaları.Rakip çok pozisyona girdi diyen spikere biz de çok kaçırdık diyebiliyorsa ve ortada bir sorun görmüyorsa,ortada Şenol Güneş diye büyük bir sorun vardır.Kim ne derse desin böyle bir maçtan sonra bile oyuncusunun kırmızısını tartıştırmayan ve hakeme tek bir imada bile bulunmayan Ersun Yanalı da takdir ettim.Onun yerinde Şenol Güneş de dahil olmak üzere, Aykut,Fatih ya da Ertuğrul Sağlam olsaydı,ilk lafları hakem olurdu.

DURAS
21.12.2012, 10:45
bu takıma sistem oturtamayan şenol hocanın gözümüzdeki adamlığını kaybetmemesi için bir an önce gitmesi lazım. amatör takımlar bile bizden daha organize futbol oynuyorlar. biz ise başı kesik tavuklar gibi ortada dolanıyoruz.

14cell61
21.12.2012, 10:58
olcan her maç doksan dakika oynuyosa burda bi yanlışlık var demektir. ben futboldan anlamıyorum o zmaan

oflubektas
21.12.2012, 11:03
Ne yapip edip cincondan Milan Barosu sezon sonunda transfer etmeliyiz ..
Sözlesmesi bitiyor önümüzdeki yaz, bonservisi elinde gelse iyi bir çalim atmis oluruz kedilere
birde arenada çakmiyormu, iste ozaman tadindan yenmez .. :D
Hadi yönetim alin su adami, Forvetsiz oynuyoruz burak gitti gideli ..

Bence Tanju Çolak'ı alalım. Ceza sahasında daha etkili, kısa boyuna rağmen iyi kafa atıyor. Biri altın ayakkabı olmak üzere 3 kez gol kralı olmuş :)

kürşat şen
21.12.2012, 11:03
insan stadyumda her eskişehir atağında arkasını döner mi?
ben döndüm..
yalan yanlış 2-0'dan maç verecektik..

lazibere
21.12.2012, 11:05
Tühhhh !!!!! Bu sene Galatasaray'a satacak futbolcu çıkartamadık:) Onur hariç

Erbay
21.12.2012, 11:35
Maç ile ilgili yorumum:

Onur.

zaferyıldız
21.12.2012, 11:39
Cok guzel 15 dakika , yuzde yuzluk 2 gol pozisyonunu en kotu sekilde harcayan bir forvet !
Rakibin macın her anında ceza sahamıza cok rahat gelip son vuruşlarına kadar başarılı gol pozisyonu bulabilmesi,buna karsı hocamızın hiç bir önlem alamayisi!acizliğimiz

Giray bulagin gitmesine Senol hoca sitem ediyor, inandırıcı gelmiyor bana bu sitemler ..gitmesini beklemediğimiz futbolcuların ardından yapılan sitemler gibi ! İlginc..
senin kimliğinin senin rolün ne hoca diye sormak lazım?
Hep gidenler suçlu ? Hoca da bunlardan habersiz?
ki bu gidenden taraftarın cogunlugu mutlu !

Mac sonu spikerin onur üzerindeki sorularının Senol hocayı nasıl rahatsız ettigini gördünüz !
Birbirimizi ve en önemlisi kendimizi kandırmayalım arkadas!
Gecen yıl en çok macın kahramanı olup ancak bu durumun bizi takım hakkında umutsuzluğa ittiği oyuncu burakti .. Kötü oyunla macı aliyorduk buragin golleriyle!!
dünkü gibi ,kötü oyunla macı aldık onurun kurtarislariyla!!
Senol hoca oyuncusunu yeterince takdir etmekten gocunuyor
gecen yıl da öyleydi , daha önce de

Belli ki böyle giderse onur da gider , daha çok buraklar gider

ama başkanımız trabzon'u sevmediler der ! Biz de inanırız ?

Senol hoca başarılı kollektif veya otoriteye dayalı bir ekip kuramıyor,yanında Umut vaad eden yardımcılar tutamıyor , basarli oyuncuların kendisi ile sürekli çalısmasını sağlayacak bağları kuramıyor
kotu bir yönetim kurulunun üstüne, herseyi beklediğimiz! hoca da böyle aksiyor...
Su gs macını atlatip devre arasına girmek çok iyi gelecek , durum oldukça kötü

Fatih Öztürk
21.12.2012, 11:47
Şenol hoca ve Sadri Şenerin istifasını burda benden daha çok isteyecek az renkdaşım vardır.fakat bir yandanda Trabzonspor futbol takımının çok kötü dönemden geçtiği aklıma geliyor onun için takıma en azından bu senelik sonsuz destek ve sabır gösterilmesi kanaatindeyim.takım kötü oynuyor.muhtemelen Galtaksaray maçındada kötü oynayacak.mantık olarak düşünmek gerekirse bu aralar takımımızdan iyi futbol beklemek iyi niyetten öte birşey değil.haftalardır diyoruz kardeşim bu takım kötüde olsa ilk yarının sonuna kadar tüm maçlarını almalıdır.devre arasında muhtemel takviyeler ve ince ayarlarla takım bir dengede tutulabilir ve zirveye oynayabiliriz.renkdaşlarımız her maçtan sonra kötü oyunumuza şaşırmışcasına yorumlar yapıyor.pardonda ne bekliyordunuz?sihirli değnek diye bir şey yok!plan,proğram,iyi antreman ve sabır var.kötünün iyisi olmak için çaba harcanıyor.her ne pahasına olursa olsun Ziraat kupasını alıp ligide ilk 3 içinde bitireceğiz.artık sene sonunda herkes şapkasını önüne alıp düşünecek.şimdi tribünleri hınca hınç doldurma zamanı.Galtaksaray maçına İstanbuldan kalkıp gideceğim.Trabzondaki renkdaşlarımız lütfen tribünleri dolduralım.

TSezgin61
21.12.2012, 11:48
kendimi onurun yerine koyuyorumda, niye ceksin bukadar zulümü.

oynadigin takimi sen ipten alip duruyorsun. senden baska kimse zafer istemiyor... sampiyonlugada oynamiyorsun, avrupada tehlikede... ve dünyanin en iyi kalecilerinden birisin...

ne yaparsin?

Tolga Okumuş
21.12.2012, 11:50
Tv yi ilk açtığımda ilk yarı bitmek üzere 2-0 öndeydik.

Dedim ki herhalde kafalarına dank etti.

Hevesle ikinci yarıyı izledim ama izlemez olaydım.

Henrique'nin ciddiyetsiz vuruşları,takımın disiplinden uzak oyunu,Eskişehir'in atakları...

Onur'un ismini her duyduğumda utandım.

Bu kadar mı rezil,bu kadar mı vurdumduymaz,bu kadar mı futboldan uzak olunur?

1461'in Bursa'da sayılmayan golü bu sahadakilerin hepsine kapak olsun.

Tabi utanacak yüzleri varsa.

Lazman
21.12.2012, 12:23
Dunki mactan sonra karar verdim. bizim hoca takimi lig diilde turnuva mantigiyla oynatiyo. 1 gol at yat,2 at yat. dun aksam onurun cikardigi 6 net topu bi hesap yapalim.

2-6=-4 yani gene cepten harcayacaktik. takimin one gectigi her macta defansa donmesi tamamen hocanin isidir. Okadar sonu kotu bitmis ornek varken niye hala diretir onuda cozemedim. kuvvetli oldugumuz atak futboluyla diilde zayip oldugumuz defans futboluyla mac kazanmaya calismak nedir. bu takimda cok cok cok mantik hatalari var. ayni bizim turk dizileri gibi

Onur Akyüz
21.12.2012, 12:31
Bu Bamba ne oldu arkadaş?

Fidyeciler mi kaçırdı? Markete ekmek almaya diye çıktı da bi daha geri dönmedi mi? İstanbul'a ünlü olmaya mı geldi? Bara pavyona mı düştü?

Ne oldu arkadaş bu adama?

İpini koparan dur şu galeciyle bi başbaşa kalıyım diyip soluğu bizim kalenin dibinde alıyor!

Bu kadar kötü bi defans olur mu ya?

Murat'
21.12.2012, 12:46
Yine çok kötü oynadık, kalede Onur bu kadar iyi oynamasaydı sonumuz feci olabilirdi.

ANIL
21.12.2012, 12:49
henriquenin gol vuruşu 0. bir futbolcu nasıl olurda plase vurarak topu dağlara vurabiliyor anlamıyorum

gudoz81
21.12.2012, 12:56
kim derdiki maçları adriyan var diye seyredecegiz?

amasya0561
21.12.2012, 13:15
2. yarıyı seyrederken resmen utandım. Trabzon gibi büyük bir takımı sadece kalecisi hezimetten kurtarıyor.

Ertan 51
21.12.2012, 13:19
İlk 15 dakkaya bak sonrasına bak,
gerçekten hayret verici bir oyun anlayışımız var,
bizim rakip ceza sahasının içine girmemiz mucize gibi bişi oluyor,
ama rakip bizim ceza sahası içinde cirit atıyor şov yapıyor.
Bu anlayışla ğs maçına çıkarsak 1461'in yaptığının 10 da birini yapamayız,
hatta madara da olabiliriz.

Murat'
21.12.2012, 13:54
Necati'ye edilen küfüler de yakışık olmadı bana göre.

cem1990
21.12.2012, 13:58
Şu halil vuruşunda top nereye gitti bilen var mı ? Felix uzaydan düşmüş diyorlar.

burrows
21.12.2012, 14:00
Şu halil vuruşunda top nereye gitti bilen var mı ? Felix uzaydan düşmüş diyorlar.

akut-sivil savunma-sat komandolari-itfaiye koordineli bir sekilde aramaya devam ediyor..
bugun aksama dogru yerine ulasmalari bekleniyor..

Yaşar
21.12.2012, 14:06

Çok uzağa gitmemiş.
http://youtu.be/ch6HuQCnH7o

kürşat şen
21.12.2012, 14:10
şenol hoca ile birkaç futbolcu arasında sorun var..
şenol hocanın gitmesi için ellerinden geleni yapıyorlar..
allahtan kalede karakterli onur ve tolga var..
şenol hoca gitmediğine göre o futbolcu tayfası devre arası ya gider ya kesik yer..
bu kötü oyunun başka izahı yok olamaz..
aynı durum schalke'de oldu..
jeferson farfan huub stevensın altını oyarak takımdan yolladı..
tabi bunu tek başına yapmadı..
aynı durum bizde var..
kapasitemizin çok altında oynuyoruz..
sorun neyse giderilmeli..

Hamza Milet
21.12.2012, 14:13
Bence Tanju Çolak'ı alalım. Ceza sahasında daha etkili, kısa boyuna rağmen iyi kafa atıyor. Biri altın ayakkabı olmak üzere 3 kez gol kralı olmuş :)

??

Ilelioglu
21.12.2012, 14:18
Hakem olayi abarti, Hakem bizi felan kayirmadi.

Erkan'a verilen kirmizi kartta dogru karardi.

Bazilari Bülent Yildirim ile kiyaslamis, Bülent iki golümüze vermedi be, ayiptir.

..

M.S.SOFU
21.12.2012, 14:38
şenol hoca ile birkaç futbolcu arasında sorun var..
şenol hocanın gitmesi için ellerinden geleni yapıyorlar..
allahtan kalede karakterli onur ve tolga var..
şenol hoca gitmediğine göre o futbolcu tayfası devre arası ya gider ya kesik yer..
bu kötü oyunun başka izahı yok olamaz..
aynı durum schalke'de oldu..
jeferson farfan huub stevensın altını oyarak takımdan yolladı..
tabi bunu tek başına yapmadı..
aynı durum bizde var..
kapasitemizin çok altında oynuyoruz..
sorun neyse giderilmeli..

bu söylediklerin tahmin mi yoksa duyum mu?
benim de böyle bir düşüncem var
daha doğrusu şenol hoca-futbolcu çatışması değil futbolcu gruplaşması var gibi geliyor ama tam çözemedim olayı

iso_4939
21.12.2012, 14:50
bu takımda kalacak yabancılar kımler acaba ..colman adrıan ve alan garanti gıbı duruyor..

samway
21.12.2012, 14:52
bu takıma acıl hasan ucuncu ıle huseyın lazım tam takım oluruz ıste ozaman !!!

gabriel omar
21.12.2012, 14:52
??

Yani Milan Baroşta iş işten geçmiş artık.31 yaşında adam, Avrupa kupasındaki halinide gördük.O form tutana kadar lig biter .

M.S.SOFU
21.12.2012, 14:55
bu takımda kalacak yabancılar kımler acaba ..colman adrıan ve alan garanti gıbı duruyor..

bamba yı söylemezsen çarpılırsın :)

iso_4939
21.12.2012, 14:59
bu defans yol gecen hanı gıbı kımın ne yaptıgı bellı degıl bu oyun anlayısıyla 5 tane yerız gayseden.

iso_4939
21.12.2012, 15:02
bamba yı söylemezsen çarpılırsın :)

yok kardesım bence ıse yaramaz 10 macta 3 mac bana ıyı oynayacak adam lazım degıl ve defans blogunun turk oyunculardan özellıkle trabzonlu oyunculardan kurulmasını ALLAH ıstemek gerekır.baska olacak gıbı görunmuyor.

Hamza Milet
21.12.2012, 15:12
Yani Milan Baroşta iş işten geçmiş artık.31 yaşında adam, Avrupa kupasındaki halinide gördük.O form tutana kadar lig biter .

Iyide bu ligdeki golcülerin çogu bu yasta degilmi?

Almaya çalistigimiz Nobre 32 yasinda, yine almaya çalistigimiz Kalu Uche 30 yasinda .. eskisehirde firtina gibi oynayan Necati 2 hafta sonra 33 yasinda .. Elmander 31 yasinda .. Bu saydigim golcüler ligimizin iyi golcü futbolculari .. hepsi o yaslarda .. zaten bana göre 30 31 32 okadarda yasli sayilmaz bir forvet oyuncusu için .. en olgun dönemlerdir bunlar .. hooijdonk bile kaç gol atmisti fenere geldikten sonra .. adam ozamanlar 34 yasindaydi .. bence oflubektas arkadas dalga geçecegine biraz daha arastirsa daha güzel olur :)

Avrupa kupasinda çek cumhuriyetinde herkez kötüydü .. Barosun zaten maç eksikligi vardi .. suç onu milli takima çagranlardaydi ama forumsuz Baros anca okadar oyniyabilirdi, güçlü kuvvetli formu yerinde olan Barosu kim tutabilirki .. sezon sonuna kadar takima alissa 2013 yazindan itibaren en az 2 sene rahat oynar Trabzonda ..

M.S.SOFU
21.12.2012, 15:37
yok kardesım bence ıse yaramaz 10 macta 3 mac bana ıyı oynayacak adam lazım degıl ve defans blogunun turk oyunculardan özellıkle trabzonlu oyunculardan kurulmasını ALLAH ıstemek gerekır.baska olacak gıbı görunmuyor.

bamba konusunda farklı düşünüyorum seninle
ama şu trabzonlu kısmına katılıyorum
lakin yetişmiyor işte
elimizde ki en iyi trabzonlu stoper abdullah karmil
oda gelse baya tartışılır
bunun için oturup ayrı bir ekip kurup yetiştirmen gerekiyor
ama nerde bizde öyle vizyon

bugüne kadar yetiştirdiğimiz oyuncularımız tamamen kendi çabalarıyla gelmişlerdir
hatta kulüp yöneticilerinden bazıları bu insanlara taş koymasa daha da yetiştirirdik diye düşünüyorum

zaten ben temel olarak defans oyuncusunun yabancı olmasına anlam veremiyorum
stoper işte bu adamın görevi belli sonuçta
nasıl yetişmiyor onu da anlamıyorum
bu gözler yıllarca milli takımda servet çetini izledi yokluktan
şu an piyasada adam akıllı ne türk stoper ne de bek var
en iyi stoper ömer toprak
onu da bize yedirmezler

gabriel omar
21.12.2012, 15:44
Iyide bu ligdeki golcülerin çogu bu yasta degilmi?

Almaya çalistigimiz Nobre 32 yasinda, yine almaya çalistigimiz Kalu Uche 30 yasinda .. eskisehirde firtina gibi oynayan Necati 2 hafta sonra 33 yasinda .. Elmander 31 yasinda .. Bu saydigim golcüler ligimizin iyi golcü futbolculari .. hepsi o yaslarda .. zaten bana göre 30 31 32 okadarda yasli sayilmaz bir forvet oyuncusu için .. en olgun dönemlerdir bunlar .. hooijdonk bile kaç gol atmisti fenere geldikten sonra .. adam ozamanlar 34 yasindaydi .. bence oflubektas arkadas dalga geçecegine biraz daha arastirsa daha güzel olur :)

Avrupa kupasinda çek cumhuriyetinde herkez kötüydü .. Barosun zaten maç eksikligi vardi .. suç onu milli takima çagranlardaydi ama forumsuz Baros anca okadar oyniyabilirdi, güçlü kuvvetli formu yerinde olan Barosu kim tutabilirki .. sezon sonuna kadar takima alissa 2013 yazindan itibaren en az 2 sene rahat oynar Trabzonda ..

Öyle fakat sıkıntı şurda,o saydığın golcüler en azından 2 sezondur 30 küsür maç yaptılar,en az iki sezondur formlarının zirvesindeler .Ama Baroş ne zamandan beri ortalarda yok,bu saatten sonra form tutması garanti değil,o günlerine dönüp dönemeyeceği kesin değil .Yani lafın kısası Baroşa bel bağlamak riskli olur.

Canberk
21.12.2012, 16:18
@Gizadam34 ve @nakzo

Başlıkta ikili TARTIŞMAya girmeyelim lütfen abi.

kürşat şen
21.12.2012, 16:21
bu söylediklerin tahmin mi yoksa duyum mu?
benim de böyle bir düşüncem var
daha doğrusu şenol hoca-futbolcu çatışması değil futbolcu gruplaşması var gibi geliyor ama tam çözemedim olayı

duyum bunlar..
zaten sahada belli oluyor her şey renktaş..
bu durumlarda ya futbolcu tayfası gider ya hoca..
hatırla hugo broos döneminde kadro dışı kalan futbolcuları..
kadroya alındıktan sonra nasıl oynadıklarını da hatırla..
futbolcu tayfası hocayı sevip saymaz ise gitmesi için elinden geleni yapar..
misal;lampard ve villas boas..
villas boas lampard ile sorun yaşadı hatırsanız..
ne oldu akabinde..
villas boas'a kapı gösterildi..
ardından herkesin sevdiği di matteo geldi..
bu işler böyledir..
ya hoca gider ya sorunlu futbolcu..
gideri zararı fazla olduğundan kulüpler hocanın gitmesinden yanadır..
bakam gelecek günler ne gösterecek..

Gizadam34
21.12.2012, 16:25
diğer arkadaşlara saygım olmasa çok şey yazardımya neyse..
biz olimpiyatta o zulümde yenildiğimiz halde sakaryadan gidip gelirken ağzımızdan zerre küfür hakaret çıkmadı. çünkü insanız. ve gelecek nesillere bu formaya saygıyıedebi öğretmek görevimiz. şenol hoca amatöre de göürse takımı onun önünde eğilirim..

Hamza Milet
21.12.2012, 16:25
Sakín olun renktaslar ..

isyan6161
21.12.2012, 16:33
bu ısın senol gunesle yurumeyeceğı dun bırkez daha ortaya cıktı onur 7 net golu cıakrdıkdan sonra 70dakıkada oyuncu değısıklığı aklına geldı ıcerde eskısehıre buakdar pozısyon veren baska bır takım varmıdır bılmıyorum..onur sağolsun ts sadece gunu kurtardı herzaman onurda buakdar gunudne olmaz..kara gunler ılerde bızı beklıyor gayseyden fark yerız bu oyunla bır ılke daha ımza atarız..

Ertan 51
21.12.2012, 16:48
diğer arkadaşlara saygım olmasa çok şey yazardımya neyse..
biz olimpiyatta o zulümde yenildiğimiz halde sakaryadan gidip gelirken ağzımızdan zerre küfür hakaret çıkmadı. çünkü insanız. ve gelecek nesillere bu formaya saygıyıedebi öğretmek görevimiz. şenol hoca amatöre de göürse takımı onun önünde eğilirim..
Biz senin gibi taraftarı seviyoruz zaten renktaşım,
eksik olmayın, iyi ki varsınız.

M.S.SOFU
21.12.2012, 16:56
duyum bunlar..
zaten sahada belli oluyor her şey renktaş..
bu durumlarda ya futbolcu tayfası gider ya hoca..
hatırla hugo broos döneminde kadro dışı kalan futbolcuları..
kadroya alındıktan sonra nasıl oynadıklarını da hatırla..
futbolcu tayfası hocayı sevip saymaz ise gitmesi için elinden geleni yapar..
misal;lampard ve villas boas..
villas boas lampard ile sorun yaşadı hatırsanız..
ne oldu akabinde..
villas boas'a kapı gösterildi..
ardından herkesin sevdiği di matteo geldi..
bu işler böyledir..
ya hoca gider ya sorunlu futbolcu..
gideri zararı fazla olduğundan kulüpler hocanın gitmesinden yanadır..
bakam gelecek günler ne gösterecek..

bize giren girmiş zaten hocam
barış özbeklerin marek cechlerin bonservisini düşünsene
muhtemelen bir kaç oyuncu yollanıp şenol hoca ile devam edilecektir.
ha takımda açık bir uyumsuzluk sorunu olduğu ortada
ama sıkıntı kimde
bunu herkes görüyordur artık
olayı şenol hoca tartışmasından çıkarıp objektif bakmalıyız
bu iş iyice sıktı artık

eğer sorun hocadaysa hoca yollansın topçulardaysa topçular yollansın

Full HD
21.12.2012, 17:01
Bu takima öncelikle yeni scout transfer edilmeli!

İlker Yazıcıoğlu
21.12.2012, 17:32
Şu hakem muhabbetini bırakın artık.Bırakın bu kadar doğrucu Davut olmayı.
Şu ülkede hakkı en çok yenen kulübüz,hala vıdı vıdı.
Sıktınız artık..

Courage
22.12.2012, 09:37
ilk 15 dk oynayıp keşke maçı bitirme imkanımız olsaydı (adam olduk diye sevindiydim bir ara :rolleyes:) 2-0 öndeyken bu kadar poziyon verilirde kalecin,belkide 3-5 maçlık kurtarış yaparsa biz bu galibyetin nesine sevinelim.

Aykut girip 2 ön libero yaptıktan sonra biraz toparladık.Sanırım hoca defans oynatıyorsun eleştirilerinin bolluğu yüzünden bu maçta yapması gereken hamleyi yapmaya korktu.
Defansımızın bu kadar kolay çalım yemesi,adamların 10 kşiyle bile yürüyerek kalemizin önüne kadar gelmeleri beni delirtiyor.Bir bambanın olmayışı bu kadar etki yapacaksa artık! Yazık...

Hocam sana rica ediyorum şu henrique denilen adamı değil oynatmak tesislere bile sokma.Ne yapmaya çalışıyorsun? Piyasasını yükseltmekmi? İnan oynadıkça şu belçika liginden kalma değeri bile düştü.Yedek otursa yada tribünde otursa daha iyiydi.

Emreyi oynat hatta ara pası ile arka sarkmalı oynayacaksan yasin'i bile oynat (belki bir burak daha çıkar) ama şu herife forma verme.

seyduna_efil
12.01.2013, 22:49
Ş.G in saçma tercihlerinden yine maçı kaybediyorduk..

Çok güvendiği Halil yine batırdı, ikinci planda tuttuğu Emre ipten aldı..

Maça gelirsek,bazı dakikalar hariç iğrenç futbola devam.

Süleyman50
20.02.2013, 10:13
inşallah finale çıkar şikebahçe ile oynar ve kupayı kazanırız o zaman belki bu futbolcular taraftara kendilerini bir nebze olsun affettirebilirler...

Faruk BERBER
23.02.2013, 17:49
Mersin maçını kazanamazsak düşmemem mücadelesine gireceğiz.

O yüzden kupa maçlarına yedek kadro ile çıkabiliriz.