PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

Berk Eren
23.12.2012, 21:13
Evinde tarafar destegi bukadar az olan tek takim biziz..

İyi oynadık,takibden iyiydik..

Şenol hocada bu mac gayet başarılıydi..

yorumsuz6117
Emerson felaket bi adam.

manomat
Önde olan takimlar son dakikada oyuncu degistir. Senol Günes bu degisiklikle korkakligini tekrar göstermistir. Senol Günes ile bu is olacak gibi degil..Biraksin yönetici olsun artik...

Burak Sahin
Evet bir Gs'nin bir bizim kadromuza bakıyorum, bizim ki daha geniş ve daha iyi. Forvet hattı dışında diyeceğim geçmişlerine bakarsak Vittek - Janko - Halil - Emre - Henrique forvet hattında da kapışırız. Kusura bakmayın buradan hiç çabalamayın, olmuyor yemiyor. Şu kadronun ederi en az 10 puan daha fazlası, Ziya Doğan'ın elindeki kadro, Samet Aybaba'nın elindeki kadro bu kadronun 10'da 1'i değildi. Biraz objektif bakın savunma psikolojisi ile bakmayın şu olaya.

Son durum budur, bundan ötesi yoktur....

Sencer Bulut
Bu takıma sağlam 2 forvet şart.

Tayfun Aydın
Şenol Güneş istifa ette devre arasına en azında ümitli girelim

Emrah Akcagöz
Bizde böyle. Kim oynamadı mı en kıymetli o oluyor. Bir kaç hafta önce Emre'ye sövülüyordu burada.
Halil kadar oynasaydı eminim onun kadar berbat oynamazdı.

onurts61
biri Trabzonsporlu futbolculara Trabzonsporun büyüklüğünü anlatsın asla beraberliğe oynamaz bu takım. yürüyerek çıkmalar zaman geçirmeler

90 + 3 de zaman geçirmek için oyuncu değiştiren hocadan başlamak lazım anlatmaya ama anlayamadığım bu takım futbolculuk döneminde büyük yapan futbolculardan biri bugün takımın vizyonunu küçülttü... Offf Şenol Güneş kendi sahamzıda beraber kalmak başarı değildir ,şimdi maçtan sonra felsefe yaparsın maç bizim hakkımızdı diye...

Bordo_MaviM_61
Bir de bizim taraftarlar isabet konusunda müthişler.
by ye ikide iki yaptılar.
Arada Giray da kaynadı ona üzüldüm.

Oruç
23.12.2012, 21:14
düşün
emrenin 90 artı 3 te sokulmasına ses çıkarmayan,bu durumu iç sahanda beraberliği kurtarmak için yapılmış bir hamle oalrak göremeyen insanlarla aynı maçı izliyoruz

işin garibi bu adamlarda maçtan sonra gelip bize yazıyor
ahahaha

size 1 puanınız ve iç sahada istanbullu o.ç. larına karşı beraberliğe yatan td. nizle mutluluklar

İyi dileklerin için teşekkür ediyorum.

yorumsuz6117
Halil'in kaptan olmasına dayanamıyorum artık.

memozcan
madem hoca etliye sütlüye karışmıyo ve gideceği de yok o zaman yönetimden futbolu bilen birinin olaya el atması lazım.. devre arası başta sağlık ekibi olmak üzere yardımcı kadrosu tamamen değişmeli.. hiç değilse ünal karaman böyle saçma değişikliklere müsade etmezdi..

meseco
Buraga mac boyu ne dediler ben anlayamadim TV den biri yazabilirmi

KÖKSAL AYDIN
23.12.2012, 21:15
Şenol hoca ve TS için bu akşam bir fırsat.Hoca bir iyilik yapabilir hem kendine hem takıma ama zor tabi peşinden koşanlar her şeye rağmen diyorlar.

bordo08
Asıl mesele emrenin messii olup olmaması değil belki girip anormal kötü oynayacak bunun garantisi yok elbet..

Maç bitmiş çocuğu oyuna alıyor bunun mantıklı bir açıklaması varmı

umitçebi
Şansal BÜYÜKA: Giray bulak bugün defansın en iyisiydi :D

Dip.Ing.Mag.
Aykut hamlesi çok iyiydi. O girdikten sonra ortasahada üstünlük bize gecti. Ayrıca Aykut un tekniği de iyi. Su ana kadar kaybettiğimiz maclarda oymasa kaybetmezdik.
Celutska çok iyiydi. Adrian mükemmel.

Henrique bin yerine iyi bir forvetimiz olsaydı bu macı farklı kazanırdık.
Emre'nin son dakika oyuna alınması da; hocanın korkaklığından başla bor şey degıl.

Badaloğlu
Çok şükür sezonun ilk yarısı bitti!

Tarık Talşık61
23.12.2012, 21:16
Serkan, Giray, Celustka, Zokora, Adrian ve Alanzinho. Bunlar "normal" oynuyor. Diğerleri anormal yaşam biçimine geçmişler.

Serkan öyle iyi oynadıki 90 dakika her pozisyonda faul yaptı.

Mustafa Hazıroğlu
Galatasaray'a net pozisyon vermedik 90 dakika boyunca.

Tek eksiğimiz son pasları iyi veremeyeşimiz ve gol bölgesinde çoğalamamazdı.

Ben takımı beğendim.

Galatasaray'ın hücumda etkili oynayamamasının nedeni de bence bizim savunmadaki kontrollü ve dikkatli oynayışımızdı.

farozlufatih61
Filozofumuzun yeni buluşu 4-6-0....................

isyan6161
23.12.2012, 21:17
sorun sanırım sadece yonetımde veya teknık heyetde değıl baksanıza gayseye evımzıde yenılmeyıp 1 puan aldık dıye bayram eden taraftarlar var hatta forum yonetıcılerı mantalıte farkı ıste bıze ne oluyor arkadaslar bızım trabzonsporumuz bu değıl..kendınıze gelın..

Bordo_MaviM_61
Cidden maç boyunca içinde burak yılmaz geçen bir şey bağırdı taraftarımız ama anlaşılmadı ne dediler?

kani6161
bu adam kimi oynatsa suç. halili kesti jankoyu oynattı.yenilince veya berabere kalınca jankonun maç eksiği var halil oynamalıydı. yasini oynatmadı volkanı oynattı volkan oynar mı... emre bir bursa maçında direkten dönen topu dışında 70 lerde girdiği 1*2 maç oldu ne yaptı... arkadaşlar eldeki kadro bu şampiyonluğumuzun çalındığı senenin yanlış transferleri sonucu buradayız...

Mehmet Fatih Yavuz
bende beni hakli gösteren seyler gördüm..gsli ve bjkli yöneticilerin demecleride var bu konuda..bence ikiside oldukca kaliteli teknik direktörler..tarz olarakta benzetiyorum ama senol günes daha göz hos gelen bir futbol oynatiyor takimina..

ama lucescu tr ye tatile bile gelmiyor artik..biraz düsünmek gerekir..böylesine kokusmus bir düzende onca mücadele verip trabzon gibi sosyopsikolojik bir facia olan bir yerin takimini sampiyon yapmis bir adam icin ,,teknik direktör degil'' demek vicdansizligin daniskasidir..

kendi elimizdekinin degerini bilmedigimiz sürecede bizden bir bok olmaz..olmuyor da..

Aynı şeyi deneyip, farklı sonuç bekleyenlerle ilgili güzel bir sözü var bilim insanının...
Ondan bir b.k olmuyor işte.

İçerde 0-0 da oyun hakimiyeti son 10-15 dakika sende iken son saniyede emreyi alıp vakit geçiren hocayı gelip karşıma savunuyorsun. De hadi bişe demiyorum.

Tekrar ediyorum.
Takım kuramayan hoca olmaz.
İşini bilmeyen adamdır eğer takım kuramıyorsa.

Sefaenes
Tamam Emre messi degil belki oynasa digelim kötü oyniyacakti ama baba sunu aciklayin bu henri ne yapiyorda 11 de her mac oynuyor birak 11 paf da bile oyniyamaz

Hamza Yilmaz
Bir puana oynamisiz. Yav son dakika gollük üc pozisyonumuz var Adrian, Alan ve Olcanla. Nasil oynamisik bir puana anlatamadim. Adamlarin pozisyonu yok. Elestirmek icin zorlamayin. Anlasilan yenilmememiz bazilarina cok koymus.

Çağatay_
6 tane yeriz diyenler maçı izlerken ne yaptılar acaba.

Mehmet Fatih Silik
23.12.2012, 21:18
Maca kolkola cikarken icimden demi$tim bunlar kasmaz mac berabere biter diye...

Halil oyundan dü$tü ama inatla oyunda tutuyor hoca...ondan sonra yaptigi hatalardan dolayi taraftar islikliyor...kimin ahini aldik arkada$?

Guiza'ya gülüyorduk...o bile bu takimda $u an 7 gol atmi$ti...sen kontraya cikiyorsun topu ta$iyan Sapara...kanatlardan geliyorsun ortalari Adrian'a yaptiriyorsun...

Her$eyiyle sacma sapan i$ler...ALLAH'tan sezonun ilk yarisi bitti...bir hafta daha dayanamazdim...

isyan6161
Galatasaray'a net pozisyon vermedik 90 dakika boyunca.

Tek eksiğimiz son pasları iyi veremeyeşimiz ve gol bölgesinde çoğalamamazdı.

Ben takımı beğendim.

Galatasaray'ın hücumda etkili oynayamamasının nedeni bence bizim savunmadaki kontrollü ve dikkatli oynayışımızdı.

baska mac ızledık sanırım by nın kacırdığı 2 net pozısyon var 10kısı defans yaparsan vermezsın tabı bumudur basarı sadece 1 pozısyonun var 90 dakıka boyunca bunu konusmak lazım sanırım hemde evınde oynuyorsun ve yuzde 100kazanman gereken bır macda..

Burak Sahin
Aykut hamlesi çok iyiydi. O girdikten sonra ortasahada üstünlük bize gecti. Ayrıca Aykut un tekniği de iyi. Su ana kadar kaybettiğimiz maclarda oymasa kaybetmezdik.
Celutska çok iyiydi. Adrian mükemmel.

Henrique bin yerine iyi bir forvetimiz olsaydı bu macı farklı kazanırdık.
Emre'nin son dakika oyuna alınması da; hocanın korkaklığından başla bor şey degıl.

Lütfen lütfen görmemis, duymamis olayim..birde Aykutu cikarma basimiza...

owi61
Teknik direktör ya sistemine göre kadro oluşturur olmadı mı kadroya göre uygun sistemini kurar. Şenol hocanın 17 hafta boyunca planı neydi biri bana anlatsın Allah aşkına?!

Yiğit Gayretli
23.12.2012, 21:19
Bir gerçek; Henri-Aykut değişikliğini ister beğen ister beğenme, Aykut çok iyi oynadı ve bu da takım oyununa yansıdı. İkinci yarı oyunu tamamen biz tuttuk. Demek ki doğru değişiklikmiş ;)

yaranozlu
Takım gördüğümüz gibi kötü değil. Acilen hoca değişikliği ve bu hoca m.akçay olmalı. Zaten topçuları takip ediyodur. 1461den de alacağını alır. Başka hocadan da fayda gelmez.

Full HD
Bu takima saglam iki defans ve yaratici bir orta saha oyuncusu ve bir tanede(Nobre) forvet lazim.

gece_bekcisi
Arkadaşlar ben bu korkaklığı anlamadım .Biz sıradan bir takım mıyız ? Koskoca Trabzonspor vakit geçirmek için sahanın en kötü oyuncusunu 90. dakika oyundan çıkartıp seyirciye yuhalatıyor.Bize kesinlikle Ziya doğan , Mesut bakkal ,Ersun yanal gibi taktisyen hoca lazım.Şenol Hoca birilerinin kurduğu hazır kadroya konarak başarı kazanmış bunu anladım bu süreçte.

Çağatay_
Bir puana oynamisiz. Yav son dakika gollük üc pozisyonumuz var Adrian, Alan ve Olcanla. Nasil oynamisik bir puana anlatamadim. Adamlarin pozisyonu yok. Elestirmek icin zorlamayin. Anlasilan yenilmememiz bazilarina cok koymus.

Nasıl görmek istersen öyle görürsün.

Gündüz Real Madrid muamelesi yaptıkları rakibe, şimdi sanki amatör küme takımıymış gibi yorum yapıyorlar. Karşında ligin favorisi var, ister istemez tedbirli oynayacaksın.

Adamların kaleyi bulan şutu yok, maçın başı hariç bir tane bile pozisyonları yok. (o da anlamsız bir karamboldü)

Ama gel gör ki bunları görmeyi seçmiyoruz.

hyasin61
Halıl ıle hoca arasındakı bag nasıl bır bag cözemedık gıttı ya

leons61
bundan önceki haftaları dikkate alarak fena değildik diyebilirim.ama takım hiç bir tat vermiyor.bir yarı geride kaldı şu maçta çok iyi top oynadık diyemiyoruz.3 istabul takımıyla berabere kaldık ama saçma sapan puan kayıplarıyla 9 puan geridesin.hocanında 90+ da emre değişikliğini anlayan varmı amaç neydiki acaba...bari çocuğu son 10-15 dk al

Emrah Akcagöz
23.12.2012, 21:20
Beraberliğe sevindi mi acaba hocamız ?

Salih Edip
Fark yeriz diyenler beraberliğe üzülüyor yazık :D

Oğuzhan
Adamların üçüncü forveti Elmander. Bizim birinci forvetimiz Paulo Henrique

diensi61
iki takımda kötüydü.

top oynamadık ama adamlara pozisyon da vermedik.
hücumda akıllı bir ayağımız olsaydı çıkılan kontralardan en az biri değerlendirilirdi.

hoca eldeki savunmaya güvenmediği için rakibi beklemeyi tercih etti. yoksa eses maçındaki gibi kevgire dönerdi defansımız. tabi geri de beklemek bir taktiktir ama elinde hızlı hücumları değerlendirecek adamlarının da olması gerekir. o da yok bizde.

bu taktiği korkaklık olarak görmüyorum. elimizdeki kadronun gerçeğinin farkında olmalıydık. biraz açıldık mı arkada bıraktığımız boşluğun, hücuma çıktık mı geri dönememe sorunlarını bilebile deli cesaretiyle oynayamazdık.

Sefa Murat Dokuz
Çok bilmişler türedi yine. Halil ısrarı dışında hocanın yapacağı birşey yok kalite farkı vardı ona rağmen iyiydik. Devre arası bir Türk bir yabancı 2 golcü lazım. Henrique kiralanmalı.

OzcanHan61
1461 ile yakalasaydik bu gsyi yine yenerdik...baskada bisey demiyorum...

kursat1313
Forvetsiz oynamamamiza ragmen kalemize sut bile gelmedi :) Senol Hocamiz sen cok yasa:)

alakasız olmuş galiba ama ne yapayım ben farklı yeniliriz diye düşünüyordum maçı seyredip berabere kalınca heyecanlandım galiba sonuçta iyi bir ikinci yarı oynadık diye düşünüyorum ilk yarıyı henrique yüzünden saymıyorum

memozcan
han sözün bittiği yer denirya işte ordayız.. aykut kocaman bile biraz dürüst oldu ve zirveyi gördük artık düşüş başladı, takım elimden kayıyor müdahale edemiyorum dedi... al bu sözleri bizim takıma uyarla.. şenol hoca için cuk diye oturur.. fener 3 temmuzdan beri hiç ciddi düşüş yaşamadı.. aksine30 sene sonra türkiye kupası aldılar, avrupa liginde tur atladılar.. ha evinde mağlubiyet aldılar evet ama , biz de bu sene 3 tane tarihimizin ilk yenilgisini yaşadık..

şimdi elimizi vicdanımıza koyacak olursak bence aykut kocamandan daha başarısız bir T.DİREKTÖR varsa o da şenol hocadır..

M.S.SOFU
23.12.2012, 21:21
vay aramızda gs maçında 1 puan almamıza sevinenler var
vakti zamanında takımına 2 yarı gol atmadığı için kızan taraftardan gs maçında beraberliğe sevinenlere
işte vizyonumuz böyle küçüldü
tebrikler yönetim tebrikler şenol hoca

Tarık Talşık61
Bir gerçek; Henri-Aykut değişikliğini ister beğen ister beğenme, Aykut çok iyi oynadı ve bu da takım oyununa yansıdı. İkinci yarı oyunu tamamen biz tuttuk. Demek ki doğru değişiklikmiş ;)

Şu bi gerçekki 9 puan gerideyiz Uefa'da Videotana gol atamadan eğlendik, Eskişehir ve Bursa tarihinde ilk defa Trabzonda maç kazandı yani kısaca rezil bi ilk yarı yaşadık.

Demek ki Şenol Güneş bavulunu alıp gitmeliymiş ;)

ALDENİRO
şenol güneşi savunanlar bu maçı ölçü alıyorsunuz acaba es es maçını neden ölçü almıyorsunuz.şu an gs belkide en kötü gs.bu gs yi yenemyeceksen kimi ne zaman yeneceksin.

cubido
Şenol güneş top gs'deyken ne yapılacağını çok iyi çalıştırmış.
Özellikle burak'ın koşuları ve ebue'nin bindirmelerine iyi çalışıldığı çok belliydi.
Burada celustka ve giray burak ve umut'un koşularına inanılmaz karşılık verdiler. Aynı şekilde olcan'da emerson'a çok yardım etti.
Adrian böyle giderse beni utandırcacak. Güçlenmiş ve kendine güveni gelmiş. Devre arası iyi çalışırsa aldığı 5 milyon'un hakkını geç de olsa verecek kıvama geldi.
Bir parantez'de aykut'a. Tek bir hata yapmadan oynadı. Benim hatırladığım top kaybı yok. Üstelik bunca eleştiriye rağmen de çok güvenli oynadı. Zokora'nın yokluğu için güven verdi açıkçası.
Gelelim kötülere,
Henrique tam bir rezalet.kesinlikle takasla gönderilmeli.
Sapara, antep'teki sapara ile bizdeki sapara arasında dağlar var. Hoca yüzünden morali bozuk olabilir ama bu kötü oyununa mazeret olamaz.
Halil, ligin en ağır oyuncusundan kanat oyuncusu yapmaya çalışırsan ona pek kızmaya da hakkın yok aslında. Suçu onda değil onu o bölgede oynatanda aramak lazım.
Ne henrique, ne halil beni asıl kızdıran ve üzen 9 puan geride ve liderle oynayıp farkı altıya indirme fırsatı varken son 30sn oyuncu değiştiriyorsak bu maça beraberlik için çıktığımız çok nettir. Bu benim açımdan kabul edilebilir bir durum değil.
2 yılda Türkiye'nin en iyi takımından bu hallere düştük ya çok yazık.

meseco
İnanmayan, Umutsuz, Burakıp gidenlerin değil; Onurlu Zenginlerin Güneşidir Trabzonspor... harika bir pankart hazirlayanin elini opmek lazim :)
Birde su Burak icin ne dediler biri yazabilirmi

yaranozlu
Henrique yerine adam da koymasan daha iyi olacaüı için oyuncu değişikliğini övmek yersiz. Henriquenin takımda oluşu sorgulanmalı

leons61
23.12.2012, 21:22
ilk yarı sağ kanatta halil ve henrik kaç kontratak ezdi ya...adamlarının top hep ayağına dolanıyo..bari pas atın içeri arkadaş(gerçi onuda yapamıyolardı pardon)

umitçebi
bi birbirimize girmediğimiz kalmıştı bravo..

Salih Edip
Aykut değişikliği çok isabetli oldu muhtemelen çok bilmiş fark yerizciler değişiklik yapılırken küfür etmişlerdir :D

yorumsuz6117
23.12.2012, 21:23
Adrian götürüyor topu ama golü kim atacak.

Erbay
Kanat oyuncuları adam eksiltemiyor.

Kanatlar Olcan ve Halil. 9 kişi.

Forvet Henrique. 8 kişiye düştük. Rakip kaleye en yakın 3 adamın sıfır.

Rıza ÇOLAK
Henrike yi 1461 e kiralayalım. Orada takılsın sözleşmesi bitene kadar. Orada unutalım onu gitsin. Emre ye yazık valla. Burada sanırım henrikeye ödenen paranın hatırı var. Ona sebep kadroda sürekli

HardrhymeR
Şu bi gerçekki 9 puan gerideyiz Uefa'da Videotana gol atamadan eğlendik, Eskişehir ve Bursa tarihinde ilk defa Trabzonda maç kazandı yani kısaca rezil bi ilk yarı yaşadık.

Demek ki Şenol Güneş bavulunu alıp gitmeliymiş ;)

Şenol Hocanın gitmesini düşünmüyorum ama yönetim tarafından büyük kutuplaşmalar var. yönetimde köklü bir değişikliğe gidilmesi lazım.

memozcan
devre arasında kimin alınacağından çok hiç bir işe yaramayan 4-5 oyuncu giderse en azından ilk yarıdakinden daha iyi bir takım oluruz..

batugol
17 maçta alınan 24 puan
2 sene önceki şampiyon takım ne hale geldi
Şikeciler ve kargalar kafaya oynuyor
Hırsızlar kafada
Bu durumu anlamak ve çözmek lazım
Ama maalesef yapabileceğimizi sanmıyorum

M.S.SOFU
vay be takımın ve taraftarın düştüğü hale bak
1 puan beyler zıplayın haydi

Yiğit Gayretli
23.12.2012, 21:24
İstatistikler verip de şu maçta iyi top oynadık ve gs yi elimizden diyememek korkaklıktır.

leons61
İnanmayan, Umutsuz, Burakıp gidenlerin değil; Onurlu Zenginlerin Güneşidir Trabzonspor... harika bir pankart hazirlayanin elini opmek lazim :)
Birde su Burak icin ne dediler biri yazabilirmi

la bu pankart nerdeydi ben görmedim nasıl maç izlediysem.hakikaten iyiymiş beee

Tarık Talşık61
Aykut değişikliği çok isabetli oldu muhtemelen çok bilmiş fark yerizciler değişiklik yapılırken küfür etmişlerdir :D

Arkadaş ne isabeti oldu anlamadım Trabzonspor'un bu ligdeki amacı nedir her zaman şampiyon olmak, ligde 9 puan geridesin Gsden senin için tek güzel sonuç Gs'yi yenmekti, yenebildik mi hayır.

Eee Aykut değişikliği benim ne işime yaramış bu durumda ;)

Bu takımda Bamba,Volkan,Soner,Emre,Celustka çok rahat 11 oynar.

Alihan Ertürk
Mağlubiyeti bekliyorken bunca fırsat ele geçince insan üzülüyor beraberliğe.

Oruç
23.12.2012, 21:25
Şu an zil takıp oynuyoruz alınan bir puan için.

Tayfun Aydın
Giray bu hafta yaptıklarını geçen hafta yapsa 3 puan fazlamız vardı.

isyan6161
17macda 24 puana ve ıcerde gayseyden alınan 1 puana sevınen tarfatar trabzonsporlu olamaz..onlar trabzonsporluyum dıyorsa bız değılız demekkı..

Kıvanç Çuvalcı
Macin en kotusu Onur.Kalemize top bile gelmedi resmen.Yazik oldu yine galibiyeti kacirdik.Su topu iceri sokacak ve ilerde top tutacak adam eksikligi yasiyoruz.

ALDENİRO
aykut değişikliği tabikide yanlıştı ama adam iyi oynadı.75 dakika sapara oynadı katlandık, alan nerde beyler.şu maç alan oynasaydı ilk 10 dakika gol bulurduk rahat.

M.S.SOFU
1 puana sevinmek korkaklıktır

Alper Calik
23.12.2012, 21:26
cubido

Tespitlerinin hemen hepsi doğru bana göre.

Bu maç için:
Henüz takım olmaktan çok uzak olan Trabzonsporumuzun, bizden 3 tane Türkiye nin en iyi oyuncusunu, 2 tane de diğer oyuncumuzu almış üstüne yetmemiş başkalarını koymuş şu anki lig liderine karşı bu futbola
"ben şapka çıkarırım".
Elimizdeki bu kalitesiz henrique ve ağır ve son derece formsuz sapara ya rağmen.

Bu maç 0-0 iyi sonuç. Hakkımız olan 3 puan idi. Bir kaza golü ile yenilmek çok kötü olurdu. Bu konuda Şenol hocayı eleştirenleri anlamadım, elinde mükemmel formda bir oyuncu kadrosu yok (kendisinin hatası) o yüzden maç için yapabileceği birşey yoktu, son dakika kaza golü yememek için beraberliğe yattı.

yorumsuz6117
Halil , Henrique gönderilip yerine bi tane golcü alsınlar. Nobre olur , Webo olur , Lua Lua olur hatta Fatih Tekke bu ikisinden faydalı olur.

Mehmet Fatih Yavuz
İstatistikler verip de şu maçta iyi top oynadık ve gs yi elimizden diyememek korkaklıktır.

İyi top. Gerçekten beklentilerimiz arasında sıkıntı var Yiğit.
Son 15 dakika evet.

Kontrolü aldık. Rakip orta saha tamamen düştü.

Ama iyi top falan yok ortada.

Geçen sene ş.liginde ne yaptık ise aynını yaptık. Kapandık kontra aradık.

Standart anadolu takımı usülü.

Enes Ünal Kaya
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/540293_409507512462728_96845070_n.jpg

AyhanPe
Aynı şeyi deneyip, farklı sonuç bekleyenlerle ilgili güzel bir sözü var bilim insanının...
Ondan bir b.k olmuyor işte.

İçerde 0-0 da oyun hakimiyeti son 10-15 dakika sende iken son saniyede emreyi alıp vakit geçiren hocayı gelip karşıma savunuyorsun. De hadi bişe demiyorum.

Tekrar ediyorum.
Takım kuramayan hoca olmaz.
İşini bilmeyen adamdır eğer takım kuramıyorsa.

dedigim gibi elestiri yapilacak tabiki..megoloman terim in de icraatlarini görüyoruz..senol günes gibi gecen yüzyilda kalmis idealist ruh pek kalmadi artik..bunu kabul etmek gerekir..

kendi degerlerimize yaptigimiz vefasizligin haddi hesabi yok..maalesef ki böyle..olay senol günes su bu degil..prensip meselesi..

Oğuzhan
23.12.2012, 21:27
Arkadaş ne isabeti oldu anlamadım Trabzonspor'un bu ligdeki amacı nedir her zaman şampiyon olmak, ligde 9 puan geridesin Gsden senin için tek güzel sonuç Gs'yi yenmekti, yenebildik mi hayır.

Volkan kumda oynasın önce sonra Trabzonspor'da oynar.

inadina61_08
maç hakkında sadece bir cümle yazacağım...
Maçın yorumu 1 cümle...
"son saniyeler, son korneri kullanıyoruz ve forvet oynattığımız oyuncuyu başka bir forvetle değiştiriyoruz; o zaman halil forvette oynamadı da ben mi yanlış gördüm"
fikrim;
Hocam her saniye seni eleştirenleri haklı çıkarıyorsun hadi futbolu falan geçtim o son saniye de ben yıkıldım resmen...

bıraksın gitsin diyemiyorum her güzellikleri seninle yaşadık diye o günlerin hatırına,

Allahını seversen ben şu forveti ve şu şu oyuncuları istiyorum ne pahasına olursa olsun alın gelin, yoksa istifa ederim de...

senin seçimlerini ve takımını görelim, bitiriyorsun maalesef ben gibileri...

Yazık oldu, maçın kahramanı çok sevdiğim yukarıda da yazdığım tüm güzellikleri ve başarıları seninle yaşadığımız Hocam, Şenol hocamdır..

Eleştirdim eleştiririm ama o kadar başka ki hala git diyemem çünkü her zaman yalvardık geri geldiye, Düzel be hocam Allah rızası için düzel yada ....(Vallahi söyleyemiyorum yazık oluyor Trabzonspora)

Salih Edip

Senın mantıgınla bugun bizim ve karşı tarafın yaptığı bütün değişiklikler yanlıştı. Sonuca hiçbir etkisi olmadı. :D

Aykutun nasıl oynadıgını görmemek için kör olmak lazım adam hatasız oynadı. Ve en net pozisyonumuzu da aykut başlattı.

A.Gökhan AKIN
Şenol hoca' ya 17 maç boyunca bizi kabız ettigi için ayrıca bir plaket verilmeli. Bu yıla kadar hakkında cok olumlu düşünen ben dahil milyonları kendinden soğuttun hocam git artık allahini seversen git. Bu takım en sıradan hoca ile dahi 24 puan alırdı 27 maçta

Mustafa Gegüç
Şenol Güneş istifa ette devre arasına en azında ümitli girelim

bu sene en büyük transfer şenol güneşin istifası olur :alkış:

isyan6161
lıg dustu denen karabuk hoca değısıklığıyle bızımle aynı puanda bıtırdı ılk yarıyı ıste hoca kalıtesı ve farkı..

mehmet83
23.12.2012, 21:28
LuaLua gibi bir forvetimiz olsaydi mac 3-0di. Olmadi. Saglik olsun.

OzcanHan61
hersey tamamda janko neden oynamadi arkadas ? adam ne olursa olsun bir santrafor, ve buldugunu atabilen bir adam...

must61
vay be takımın ve taraftarın düştüğü hale bak
1 puan beyler zıplayın haydi

Hocam 1 puan iyi.

Fark yemediğimiz her sonuç için zıplamaya hazır ,tamahkarlıkta sınır tanımayan, Trabzonspor'un büyüklüğünü gerçekten anlayamamış, 93.dakikada oyuncu değiştirip 1 puana yatacak derecede ezik bir zihniyete sahip o kadar çok insan varmış ki ben bunu gördükçe kendim utandım.

yorumsuz6117
Henrique , Halil , Sapara oynuyorken Alanzinho'nun yedek oturması feci bi durum.

serdaracıl
şenol güneşi savunanlar bu maçı ölçü alıyorsunuz acaba es es maçını neden ölçü almıyorsunuz.şu an gs belkide en kötü gs.bu gs yi yenemyeceksen kimi ne zaman yeneceksin.

Es es'in başında kim vardı. Evet bizim anaavrat kufredip gönderdiğimiz ersun değil mi? Bırakın artık hocalarla uğraşmayı.

OzcanHan61
23.12.2012, 21:29
LuaLua gibi bir forvetimiz olsaydi mac 3-0di. Olmadi. Saglik olsun.

aynen katiliyorum, lua lua ve shelton gibi oyunculari gördügümde icim ciz ediyor...karabük böyle adamlari alabiliyorda biz niye alamiyoruz ?

burrows
senol gunes istifa etse uzerimizdeki olu topragi gider..yeni bir heyecan sart..
senol gunes' illa hocalik yapmak istiyorsa 1461de yapsin..onun o kucucuk dunyasina orasi yakisir..gerci
pilot takimida dagitir ama olsun onu istihdam etmemiz gerekiyor..

Kıvanç Çuvalcı

Bir kerede futboldan bahset.Oynayan butun oyuncular senin oyuncun 5 yasinda cocuk gibi o oyuncu benim bu oyuncu senincilik oynuyorsun.O formayi kim giyiyorsa destek olmaya calis baska da golge etme.Isin gucun o niye oynuyor bu niye oynamiyor.

Sibel
Oooy Allah'ım sabır ver... :(

batugol
Bu takıma yapılacak en büyük transfer iskartalari elden çıkarmak olur
Bu halimize şampiyon falan olacağımız yok zaten
Gencler oynasa daha kötüsü olmaz

leons61
bakın bütün sol bekte oynayabilecek topçular içerisinden(ferhat,cech,celustka,emerson)değerlend irme yapıyorum sol ilk 11 de oynaması gereken marek cech aga...adam ne yaptıysa bunlara ben anlamadımki

onurts61
maç hakkında sadece bir cümle yazacağım...
Maçın yorumu 1 cümle...
"son saniyeler, son korneri kullanıyoruz ve forvet oynattığımız oyuncuyu başka bir forvetle değiştiriyoruz; o zaman halil forvette oynamadı da ben mi yanlış gördüm"
fikrim;
Hocam her saniye seni eleştirenleri haklı çıkarıyorsun hadi futbolu falan geçtim o son saniye de ben yıkıldım resmen...

bıraksın gitsin diyemiyorum her güzellikleri seninle yaşadık diye o günlerin hatırına,

Allahını seversen ben şu forveti ve şu şu oyuncuları istiyorum ne pahasına olursa olsun alın gelin, yoksa istifa ederim de...

senin seçimlerini ve takımını görelim, bitiriyorsun maalesef ben gibileri...

Yazık oldu, maçın kahramanı çok sevdiğim yukarıda da yazdığım tüm güzellikleri ve başarıları seninle yaşadığımız Hocam, Şenol hocamdır..

Eleştirdim eleştiririm ama o kadar başka ki hala git diyemem çünkü her zaman yalvardık geri geldiye, Düzel be hocam Allah rızası için düzel yada ....(Vallahi söyleyemiyorum yazık oluyor Trabzonspora)

Senin kadar detaylı düşündüğünü sanmıyorum çünkü oda biliyor şehir de sonsuz kredisi var , may hiç sevmem ama Şenol Hoca için parasını aldığı sürece onun için sorun yoktur demişti malesef haklı idi...

Tarık Talşık61
23.12.2012, 21:30
Volkan kumda oynasın önce sonra Trabzonspor'da oynar.

Kumda bile bu 11 deki herkezden daha hızlı koşar sen rahat ol.

eraytaskin61
bu takımın bi forveti olsun artık ya nasıl rezillik bu

Yunus Emre AYAZ
sırasıyla 11 de başlayıp iyi oynayanlar > adrian giray zokora celustka onur serkan

sonradan giripte iyi verim aldığımız oyuncular alanzinho ve aykut.

alanzinho'dan reaksiyon bekliyordum ama aykut girdikten sonra çok verimli ve çok iyi oynadı 8 numaradan da daha iyiydi.

HardrhymeR

hiçbir işe yaramayan adam çıktı, en azından top tutan pas yapabilen bir adam girdi.

evet bunlara sevinir olduk ama durum bu malesef :(

Doğukan Uçan
http://img425.yukle.tc/images/799863645F62635F636162635163626B616A6B61649E75999C 79.jpg

özgür6161
Bugün en akıllıca ve aslında takımda taşlar yerine otursa doğru adamlarla doğru bir kadroyla çıkılsa en iyi oynayacak adam olduğunu yine kanıtlayan kişi ADRİAN'dı.Henrique,olcan ve halil artık bu takımdan gitmeli...

M.S.SOFU
23.12.2012, 21:31
Hocam 1 puan iyi.

Fark yemediğimiz her sonuç için zıplamaya hazır ,tamahkarlıkta sınır tanımayan, Trabzonspor'un büyüklüğünü gerçekten anlayamamış, 93.dakikada oyuncu değiştirip 1 puana yatacak derecede ezik bir zihniyete sahip o kadar çok insan varmış ki ben bunu gördükçe kendim utandım.

aynen aynen gelip bir de bize çatılıyor,neymiş yenilmemişiz diye üzülüyormuşuz

artık insanlar iyice çirkinleşmeye başladı ve iftira atıyorlar
ve maalesef müdahale etmesi gerekenler buna seyirci kalıyor
bazıları çıkıp delikanlılık sorguluyor
ama bunları hatırlıyorum bir yerden
çünkü sene başında hoca gitsin dediğimizde bize fenerli ve hain diyenlerde aynı şahıslardı

serdaracıl
lıg dustu denen karabuk hoca değısıklığıyle bızımle aynı puanda bıtırdı ılk yarıyı ıste hoca kalıtesı ve farkı..

30 yıldır hoca değiştirdik noldu bırakın bu işleri

Oğuzhan
Kumda bile bu 11 deki herkezden daha hızlı koşar sen rahat ol.

Ahahahaha Volkan bu ligde hiçbir takımda oynayamaz. Ahmet İlhan diye bir adamı var Karabükspor'un 10 tane Volkan Şen eder. Bizde onları görebilecek yönetici yok ama.

Tarık Talşık61
Senın mantıgınla bugun bizim ve karşı tarafın yaptığı bütün değişiklikler yanlıştı. Sonuca hiçbir etkisi olmadı. :D

Aykutun nasıl oynadıgını görmemek için kör olmak lazım adam hatasız oynadı. Ve en net pozisyonumuzu da aykut başlattı.

Aynen inanılmaz şutlar çıkarttı mükemmel adam eksiltti inanılmaz asistler yaptı harikulade toplar kesti Aykut, komple bir futbolcu Yaya Toure gibi adam.

özgür6161
23.12.2012, 21:32
bakın bütün sol bekte oynayabilecek topçular içerisinden(ferhat,cech,celustka,emerson)değerlend irme yapıyorum sol ilk 11 de oynaması gereken marek cech aga...adam ne yaptıysa bunlara ben anlamadımki

Sana %100 katılıyorum.Ben de anlayabilmiş değilim...

meseco
Bence Aykut ve Alan in girmesi en dogru hamleydi. Aykut gecen Eskisehir macindada ortada etkili oldugunu gostermisti. Alan girdikten sonra daha hizli cikmayi becerdik ortadan. Adrian i sag kanada koydu hoca riera 2. yari ileri gidemedi. Ama maalesef forvet hattinda etkili olamiyoruz bir turlu. Takimda Adrian,Olcan,Alan gol pozisyonuna giriyor Halil kanatta oynuyor onu anlamiyorum.
Hoca artik su Emreye sans tanimali yani adam Henrique ile Halilden dahami kotu oynayacak anlamis degilim

hyasin61
Senol Guneş :Ambians cok ıyıydı ,ıkıncı yarı tempoyu daha da arttırabılırdık ,çok ıyı seyırcı vardı ama saha cok kotuydu.Oyuncularımızda tempo olarak ıyıydı.Alanı kapatıp cabuk cıkmayı planladık bunuda uyguladık ıkıncı yarı pozısyonları degerlendıremedık.Halil cok yogun tempoda calısıyor onu alkıslatmak ıcın oyundan aldım.

cakalkerem
bugün daha iyi anladım ki Halil'i ıslıklamak için oyundan çıkartmak alışkanlık haline geldi

Salih Edip
fark yemesek bari
adam akıllı kazanmak zorunda olduğumuz ve kazandığımız büyük maç pek hatırlamıyorum
zaten yenmeyi geçtim tarihi skor filan olmaz inşallah

yukarda arkadaşın biri ruh demiş
sen yanlış gelmişsin kardeş
yüzyılın en ruhsuz takımıyla oynuyoruz
sahaya çıkan bir kaç oyuncu dışında diğerlerinin cesetten farkı yok
teknik ekipte aynı şekilde

Bunları yazmışssın maçtan önce hala delikanlılık bilmem neden bahsediyosun.

TArihi bi skor olmaz inşallah demişsin , 0-0 bitti işte git otur evine istediğin olmuş.

Bera B.
23.12.2012, 21:33
Hayırlısı sonuçla bitti. Ben bu kadar kötü beklemiyordum gsyi ama bizim oyunu değiştirecek tek ayağımız olduğu için kaldık, ilerleyemedik.

Ben Halil'i beğendim açıkçası. Şimdi Şenol hocanın anlattıklarını dinliyorken aklıma geldi. Halil'in az bitiriciliği ve kontrolü iyi olsa bomba olurdu.

ts_tuncay_ts
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/540293_409507512462728_96845070_n.jpg

maç esnasında sadece bu olay oldu...Federasyon büyük ihtimalle fener maçının seyircisiz olması için tam ona göre bi ayar çekecektir...

Tarık Talşık61
Ahahahaha Volkan bu ligde hiçbir takımda oynayamaz. Ahmet İlhan diye bir adamı var Karabükspor'un 10 tane Volkan Şen eder. Bizde onları görebilecek yönetici yok ama.

Ahmet İlhan beyinsizce top oynayan adamın biri. Sen git Volkan'ın bonservisine bide İlhan'ın kine bak kim şampiyonluk yaşamış kim yaşamamış git bi bak şu an Bursa taraftarının en büyük pişmanlığı Volkan Şen'in takımdan gitmesi.

hyasin61
Şenol Güneş Halil'e sahıp çıkarken Emre'ye ne yapmış oluyorsun ?

Murat SİSMAN
23.12.2012, 21:34
İnci CAPS : Sis atma o.? :D
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/25054_430918990314555_578753085_n.jpg

Salih Edip
Aynen inanılmaz şutlar çıkarttı mükemmel adam eksiltti inanılmaz asistler yaptı harikulade toplar kesti Aykut, komple bir futbolcu Yaya Toure gibi adam.

Ben öyle birşey mi dedim , aykutlu Trabzonspor henrique'li Trabzonspordan daha iyiydi. Değişiklik doğru bi değişiklikti konu bu. Lafı çarpıtma.

owi61
Şenol Güneş efsanedir tartışılmaz ama gerçek şu ki kendini geliştirmiyor, geliştirmeye çalışmıyor. Bu iyi oynayıp koparamadığımız kaçıncı maç? Hoca zaten aynı kafayla ilerlediği için koskoca kariyerinde fazla kupa kaldıramadı hep bu yüzden..

zaferyıldız
Bu takıma devre arasında yonetici ( teknik olarak yardımcı yeterli olabilir) transfer edelim
bu yönetim kurulu ile hangi topcuyu alsak bossssss

Tarık Talşık61
Bir kerede futboldan bahset.Oynayan butun oyuncular senin oyuncun 5 yasinda cocuk gibi o oyuncu benim bu oyuncu senincilik oynuyorsun.O formayi kim giyiyorsa destek olmaya calis baska da golge etme.Isin gucun o niye oynuyor bu niye oynamiyor.

Futbol mu var neyinden bahsedeyim.

cakalkerem
Kanaltürk'te çok ağır eleştiri var yönetime.....

isyan6161

sen bırak asıl bu ıslerı alınan sonuclardan oynanan futboldan cok memnunsun bellı demekkı elın ordusu bıle cuperı getırırken senol gunesı alternatıfsız gormek acızlıktır futboldan anlamamaktır..17macda 24 puanı bende olsam takımın basında toplardım acın artık gozunuzude takımı kume dusurmeden uyanın..90 dakıkada oyuncu değıstırıyorsun yenılmemek ıcın ıcerde hemde gayseye beraberlığe sevınen ve bunu gormezden gelen taraftar senol gunes kadar korkak ve acızdır..ruhumuzu kaybettık sızın gıbı adamlar yuzunden sıradanlastık..

serdaracıl
bugün daha iyi anladım ki Halil'i ıslıklamak için oyundan çıkartmak alışkanlık haline geldi

Oynasın da isliklanmasin.

Enes Ünal Kaya
maç esnasında sadece bu olay oldu...Federasyon büyük ihtimalle fener maçının seyircisiz olması için tam ona göre bi ayar çekecektir...

ne feneri :S

Sefer A.
23.12.2012, 21:35
ne demek kontra montra oynuyoruz ufak takim gibi yahuu ??
psg bile son 3 4 hafta hariç sene basindan beri buldugu gollerin çogu ani hücum ve ya duran top, koskoca ibrahimoviç'li takim, aniden geliyorlar hop gol....
ilk yari degerlendiremedigimiz o ani hücumlardan 1 2 gol bulup galip gelsek ayni seyleri mi diyecektik ?
ben 1 puana sevinmiyorum zil takip oynamiyorum, kesinlikle
ama, rakibi elimizden kaçirdigimiza ve galibiyete daha yakin oldugumuza inaniyorum ..... ;)

eraytaskin61
23.12.2012, 21:35
sadece şenol hoca benim için önemli gerisi önemli değil benim için dedi vırrak

serdaracıl
23.12.2012, 21:36
sen bırak asıl bu ıslerı alınan sonuclardan oynanan futboldan cok memnunsun bellı demekkı elın ordusu bıle cuperı getırırken senol gunesı alternatıfsız gormek acızlıktır futboldan anlamamaktır..17macda 24 puanı bende olsam takımın basında toplardım acın artık gozunuzude takımı kume dusurmeden uyanın..90 dakıkada oyuncu değıstırıyorsun yenılmemek ıcın ıcerde hemde gayseye beraberlığe sevınen ve bunu gormezden gelen taraftar senol gunes kadar korkak ve acızdır..

Ağlamaya devam et

tarsus
Burak serefsizine bak benim icin senol hoca onemli gerisinin hic degeri yok diyor!

hyasin61
Burak Yılmaz :Sadece Şenol Güneş benim için farklıdır.

Vkgz
burak ağladı

memozcan
halili alkışlatmak için çıkarmış ama seyirci ıslıkladı.. ne işe yaradı o zaman.. sanki halil 2 gol 1 asist yaptı da alkışlatacak.. hocam adam forvet, ve takım da gol atamamış neyin alkışı :)

isyan6161
Senol Guneş :Ambians cok ıyıydı ,ıkıncı yarı tempoyu daha da arttırabılırdık ,çok ıyı seyırcı vardı ama saha cok kotuydu.Oyuncularımızda tempo olarak ıyıydı.Alanı kapatıp cabuk cıkmayı planladık bunuda uyguladık ıkıncı yarı pozısyonları degerlendıremedık.Halil cok yogun tempoda calısıyor onu alkıslatmak ıcın oyundan aldım.

buyrun ıste halıl ıymıste bı senol gunes gordu baska kımse gormedı bıde bana hala daha bu adamı savunanlar var..

burrows
Oynasın da isliklanmasin.

ee oynamiyorsa onu niye 93 dakika sahada tutuyor..
saka gibi yorumlar var yemin ediyorum..

Rahmi Akkurt
23.12.2012, 21:37
Karaktersiz bir oyuncu.

Tarık Talşık61
Umut'u alkışlayanların ben... Şenol Güneşinizide alın Gsye sizden tamamen kurtulalım.

M.S.SOFU
Bunları yazmışssın maçtan önce hala delikanlılık bilmem neden bahsediyosun.

TArihi bi skor olmaz inşallah demişsin , 0-0 bitti işte git otur evine istediğin olmuş.

oturmuyorum evime
sana mı soracağım
sen kimsin

delikanlılıktan ben bahsetmedim
iyice oku oraları
garezin var bana gelmiş bana yazıyorsun
yiyorsa ondan önce hüseyin başoğluunun yazdığı mesajıda koysana
ama yok
niye
haksız çıkmayı yediremiyorsun kendine

benim kızdığım emre güralın 90 artı 3 te oyuna alınması
1 puanada sevinmem
fark yemezsek iyi demişim
ama tutup kendi sahamda 1 puan aldığım için de sevinecek değilim

Furkan Özdem
İt burak bize vefasız diyor. Hahahhahahhahahhahaahhaahhahahahhahahahah sinirlerim bozuldu.

cakalkerem
İ.Hacıosmanoğlu Kanaltürk'te çok ağır eleştiri var yönetime.....

isyan6161
Ağlamaya devam et

ağlamak sızın gıbı acız gunescılerın ısıdır..

umitçebi
Burak çok ağır konuştu şimdi..
Benim için sadece şenol hoca dedi..
Gerisinin bir önemi yok dedi..
Ben onlar gibi deilim dedi..
Brnim adamlığıma yakışmaz dedi..
Onların efsanelerinden daha fazla hızmet ettim gol kralı oldum ama onlarda vefa bukadarmış dedi...

Tayfun Aydın
23.12.2012, 21:38
Burak: Burada şampiyon olduk. Onların efsane dediği adamlardan daha fazla hizmet ettik.Sadri Başkan ın dediği gibi eşantiyon geldiğim yere 5 Milyon Euro kazandırıp gittim.

Erbay
İnci CAPS : Sis atma o.? :D
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/25054_430918990314555_578753085_n.jpg

http://i46.tinypic.com/2rr6gwy.png

:D

Mehmet Fatih Yavuz
psg bile son 3 4 hafta hariç sene basindan beri buldugu gollerin çogu ani hücum ve ya duran top, koskoca ibrahimoviç'li takim, aniden geliyorlar hop gol....
ilk yari degerlendiremedigimiz o ani hücumlardan 1 2 gol bulup galip gelsek ayni seyleri mi diyecektik ?
ama, rakibi elimizden kaçirdigimiza ve galibiyete daha yakin oldugumuza inaniyorum ..... ;)

Atağa ani çıkmak mıdır eleştirilen?(Sanki onu becerdik de)

Yoksa topu rakibe teslim etmek mi?

Galibiyete son 15 dakika ile kesinlikle daha yakındık. Ama top falan oynamadık maç boyu.

İzlemesem inanacağım yahu!

ts_tuncay_ts
ne feneri :S

pardon karıştırdım :)

zx61
maç çıkışı şu burağı biryerde sıkıştırıp dövse bizden biri ceza almayız herhalde..? yeminle tipini her gördüğümde dalasım geldi..

gece_bekcisi
Şenol Hoca da Futbol mantığı yok empati yok.Kötü oynayan bir adama 90. dakika oyundan alınca alkışlanacak mı sanıyorsun.Hiç mi gazete okumuyorsun.Trabzonsporun Şenol Güneşi Bir puana razı bir futbol oynadı henrike'ye verdiği fırsatı emre'ye verse en az 3 gol atardı.

memozcan

peki ya sonuç.. 9 puan fark var ve bu farkı kapatabilmek için 17 de 16 yapmak gerekiyor, onun için de aziz ve çetesi:)

eraytaskin61
biz vefasızsak sen nesin daha doğrusu ne çocugusun ?

Doğukan Uçan
23.12.2012, 21:39
görevliye dikkat beyler

http://img429.yukle.tc/images/506663645F62635F636162635163626B616A6B61638A7E6A94 81.jpg

leons61
orda burda topçu arayacaklarına ben olsam necati-boboyu alırdım koyardım ileri..vittek,henrik,halilede yol verirdim...çok daha fazla gol atardık.8-10 puanda fazlamız olurdu.bu adamlarda bize gelirlerdi.3 ay boyunca o geldi bu gitti derken al işte sonuç bu.gol pozisyonu üretemeyen bir takım

Batuhan
http://s7.directupload.net/images/121223/29xyuequ.png

:(

Burak Sahin
Burak serefsizine bak benim icin senol hoca onemli gerisinin hic degeri yok diyor!

Normal Senol Hocamiz icin by gsye gitmis, fb ye gitmis pek problem degil nolacak sanki :)

hyasin61
Hoca değişikliği yeni bir sinerji yeni bir yapılanma için şart.

bitirim
Faceden az önce okuduğum bir yazı oldukça hoşuma gitti :)
"ula şenol hoca sağa helal olsun şu puan kaybettirtiğin kadrolardan birinin yarısını sana teslim etseler sen bu takımı en az 10 sene şampiyon yaparsın, elinde onlarca milyon euoro luk takımlarlar olanlar la her sene yeni üç beş kuruşluk kadrolr kurup mücadele ediyorsun ya, malum takımlarını gezdiren yesin, meloların kuyt ların fernandeslerin takımlarını gezirenlerde seninkileri yesin"

yorumsuz6117
Şenol Güneş Hamit alkışlanınca Halil'de alkışlanacak sandı herhalde. :D

ALDENİRO
23.12.2012, 21:40
bi ara oynama oranı gs %63 biz %37 dik.

ibrahim

Al Avrupadan bir hoca, ver eline 20 milyon Euroluk bir bütce arti pilot takim, bak 17. haftada bu ligin neresinde duruyorsun.

Elin gavuruna versen takimi, anlatsan ona son iki senede yasadiklarimizi, adam intikam yemini eder kelle avina baslardi bu sezon...

Senol beyin umrunda degil. Futbolculari sallanip duruyor sahanin icinde, ataga kalkacak bekliyo galatasaray savunmasi yerine otursun diye, sonrada basliyor yan pas yapmaya...

zx61
Allah'ım bir de vefasız demiş!! ...çocuğu ya...utanmadan konuşuyor efsanelerimizden daha çok hizmet etmiş bak bak bak...köpek!

Salih Edip
oturmuyorum evime
sana mı soracağım
sen kimsin

delikanlılıktan ben bahsetmedim
iyice oku oraları
garezin var bana gelmiş bana yazıyorsun
yiyorsa ondan önce hüseyin başoğluunun yazdığı mesajıda koysana
ama yok
niye
haksız çıkmayı yediremiyorsun kendine

benim kızdığım emre güralın 90 artı 3 te oyuna alınması
1 puanada sevinmem
fark yemezsek iyi demişim
ama tutup kendi sahamda 1 puan aldığım için de sevinecek değilim

Ben Salih Edip Öcalan.

Hüseyin Başoğlunun yazdığı mesajı görmedim varsa bir problem getir kendin koy.

Önce kendine bak maçtan önce yazdığını oku maçtan sonra yazdıklarını oku , körün istediği bir göz Allah vermiş iki göz onu da beğenmemiş hesabı. Fark yiyecez diye felaket tellallığı yapıp şimdi de berabere kaldık diye felaket tellallığı yapıyosun. 1-0 yenseydik niye farklı yenmedik Şenol Bey istifa derdin.

inadina61_08
23.12.2012, 21:41
Burak şunu anlamamış bizim efsanelerimiz hiç bir kanalda "HIRSIZ" yorumuna uğramadı, hiçbiri yıllık 3 milyon dolar civarı parada kazanmadı, onlar boş mukaveleye imza attı, kimseye bağırıp çağırmadı o hizmet etti çünkü bizim personelimizdi, hizmet etmeseydi zaten şimdi 3. ligde oynuyor olurdu, sanki bizim için oynadın kendin için değilmi kaç asist yaptın burak efendi o kadar atarken.

Cihat K
burağın tek doğru sözü burda şampiyonluk yaşadım demesi

cakalkerem
muslera olcan'ın şutunu iyi çıkardı

serdaracıl
ee oynamiyorsa onu niye 93 dakika sahada tutuyor..
saka gibi yorumlar var yemin ediyorum..

Tüm yorumları okuyup cevap yazmak zorunda degilsin

Mustafa Hazıroğlu
baska mac ızledık sanırım by nın kacırdığı 2 net pozısyon var 10kısı defans yaparsan vermezsın tabı bumudur basarı sadece 1 pozısyonun var 90 dakıka boyunca bunu konusmak lazım sanırım hemde evınde oynuyorsun ve yuzde 100kazanman gereken bır macda..

Yapabileceklerimizin en iyisin yaptık bence. :)

Alihan Ertürk
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Trabzonspor taraftarını kınıyorum. Yakışmadı.

memozcan
Burak çok ağır konuştu şimdi..
Benim için sadece şenol hoca dedi..
Gerisinin bir önemi yok dedi..
Ben onlar gibi deilim dedi..
Brnim adamlığıma yakışmaz dedi..
Onların efsanelerinden daha fazla hızmet ettim gol kralı oldum ama onlarda vefa bukadarmış dedi...

haksız mı.. adamın eline koz verirsen olacağı budur..

yorumsuz6117
Halil , Henrique gibi oyunculara Şenol Güneş'ten başka kimse sabretmez.

Erbay
Utanmaza bak vefa diyor. Bi düşün bakalım No 10 alkışlandı ben niye küfür yedim.

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 21:42
Ben Salih Edip Öcalan.

Hüseyin Başoğlunun yazdığı mesajı görmedim varsa bir problem getir kendin koy.

Önce kendine bak maçtan önce yazdığını oku maçtan sonra yazdıklarını oku , körün istediği bir göz Allah vermiş iki göz onu da beğenmemiş hesabı. Fark yiyecez diye felaket tellallığı yapıp şimdi de berabere kaldık diye felaket tellallığı yapıyosun. 1-0 yenseydik niye farklı yenmedik Şenol Bey istifa derdin.

İstifa talebinin bu maçla ne ilgisi var?
Cidden siz, yani hocayı savunanlar skor taraftarı gibi davramaya başladı.

Skor niye fikrimizi değiştirsin?

Senin fikrin o kadar kolay mı değişiyor?

batugol
Burak ektiğini biçiyor
Kimse ondan bu takım için ölürüm demesini beklemedi
Avrupaya gideceğim yerine direkt olarak
Ben misyonumu tamamladım gitmek istiyorum deseydi şimdi alkışlanırdi

eraytaskin61
inşallah ayağın kırılır,bağların kopar dedirttin bana ya burak daha ne diyim sana

inadina61_08
bu arada burak bu takımla şampiyonluk gördüm dedi mi?dediyse burak hakkındaki tüm fikrimi değiştireceğim

OzcanHan61
23.12.2012, 21:43
o. (okul) cocugu burak yilmaz =)

HOPA'LI TS'Lİ
İlk kez hatasız, pozisyon vermediğimiz bir maçtı ama biz yorgunduk biraz. GS'de 1 puan için kontrollü oynadı. İyi oynadığımızı düşünüyorum, Adrian o golü atmalıydı, oynadıkça izlemesi büyük keyif Adrian'ı. Ancak, Henrique kendine verilen şansları iyi değerlendiremiyor, 45 dak. da dünyanın pas hatasını yaptı. Emerson denilen kağnı arabasının bu takımda işi yok.

Canın sağolsun Trabzonum. Kupayı al, ligde de en kötü 2. ol, yeter. Şampiyon olmasan da kupaları almasan da seni hep seveceğiz.

2. yarı bu takım daha çok puan toplar.

Erbay
bu arada burak bu takımla şampiyonluk gördüm dedi mi?dediyse burak hakkındaki tüm fikrimi değiştireceğim

Dedi.

TSezgin61
burak efendiye bak hele, "benim icin sadece Senol hoca önemli, baska kimse degil"... i... burak...

eraytaskin61

evet önümüze kemik attı bizde yiycez şimdi dimi

ilhan
Fark yeriz diyenler yorumlasın maçı.

Doğukan Uçan
forvet olsaydı harbiden bu maçı alırdık 2.yarıdaki oyuna yazık oldu.

Sinan Sağlam
Evet Aykut değişikliği oyuna çok olumlu yansıdı...

Evet GS'den daha net pozisyonlar yakaladık ....

Ama olayın endişe veren boyutu farklı ;

Acaba Aykut'u bir daha ne zaman göreceğiz???

Acaba Halil'i kenarda görmek nasip olacak mı???

Acaba en formda döneminde Alanzinho'yu yanında oturtan hocanın bir sonraki maçta 11 tercihi nasıl olacak???

Acaba Colman sahalara dönebilecek mi???

Acaba evinde mutlak kazanman gereken bir maçın 90+3 üncü dakikasında oyuncu değişikliği yapan bir hocayla ne kadar cesaretle oynayabilirsin , bu hoca futbolculara ne kadar cesaret aşılayabilir???

Bu Şenol hocanın bize sürprizleri bitmez , kadro istikrarı yakalayamaz , futbolcularla arasında bir bağ kuramaz , takım içinde sinerji oluşturamaz...

Gitsin bir an önceki takıma yeni bir hava gelsin , kan değişimi gerekiyor , seviyorsan memleketinin takımını eğer bu kadar itibarsızlaştığı bir dönemde iyi şeylerin olabilmesine fırsat ver lütfen ve bir an evvel ayrıl görevinden...

Mustafa Gegüç
23.12.2012, 21:44

buna neremle güleyim şimdi :D

polatmu
yeneydik iyiydi...

yavuzbaha
Trabzonspora gelmiş geçmiş en kötü sol bek Emerson,en kötü forvet Henrique dir...

cakalkerem
forvetlerimiz neredeydi acaba?

yorumsuz6117
Şu takımda Webo olsa Adrian kral olurdu.

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2012, 21:45
o. (okul) cocugu burak yilmaz =)

TS taraftarı vefa, kadir, kıymet bilmiyormuş dedi.

Onlara efsane dedikleri kişilerden daha çok hizmet ettim dedi.

Nankör, ortada kaybolmak üzereyken Şenol Hoca sayesinde futbolcu oldun. Asıl vefasız, değer bilmez sensin Burak efendi.

Alper Beyazay
Marek Cech ne yaptı da bu Emerson varken o oynayamıyor anlamıyorum.

Salih Edip
İstifa talebinin bu maçla ne ilgisi var?
Cidden siz, yani hocayı savunanlar skor taraftarı gibi davramaya başladı.

Skor niye fikrimizi değiştirsin?

Senin fikrin o kadar kolay mı değişiyor?

Ben istifa talebine laf söylemiyorum maçtan önce felaket tellallığı yapıp şimdi utanmadan konuşanlara lafım.

hadi hadi başka kapıya

Cevap veremeyince kendine yakışanı yapmışssın.

leons61
burda şampiyonluk yaşadım demeye kafası basmış hee zaarın

Mustafa Hazıroğlu

Evet dedi...

Sefaenes
Trabzonspora gelmiş geçmiş en kötü sol bek Emerson,en kötü forvet Henrique dir...

Hoca ya sorsak tam dersini der yoksa 11 de oynatmaz

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2012, 21:46

Bu ikisi ve Cech takımdan derhal gönderilmeli

Burak Sahin
Marek Cech ne yaptı da bu Emerson varken o oynayamıyor anlamıyorum.

Marek gecen senenin transferi, emersonda bu senenin transferi :) olaya böyle bakiyorum artik.....

cakalkerem
transferler ne olacak acaba?

Mert Oğuzlu61
2 metreden topu aşırtmak yerine boş kaleye yuvarlamayı akıl edecek bir topçumuz olsa şuan en azından moral depolamış olurduk, olmadı. yada normal bir golcümüz olsa şu maçta, halil ve henrique yerine sadece normal bir forvet.. yine kazanırdık.

yanlış anlasılmasın adrian a laf atmıyorum, sadece büyük takım topçusu olması için biraz daha doğru işler yapması gerektiğini düşünüyorum. o pozisyona akıl sır erdiremedim, tek yapması gereken topa normal bir vuruş yapmasıydı..!

Murat Acar
Bu başlığı takip edenler hatırlayacaklar ilelioğluydu sanırım kurduğu kadroyu değiştirip şu kadro olsa hiç fena olmaz demiştim işte o kadro maçın 90 . dakikasındaki kadroydu Uyanıyor hocamızda geç.Henrique ye bukadar çok şans tanıyan Şenol hoca 2 yarı Emreye de bukadar şansı verecekmi acaba merak ediyorum acilen gitmesi gereken ilk futbolcu Henrique'dir.Ben Alanzinhoyuda beğenmezdim ama bu takımda Adrian dan sonra kaleyi gördüğünde düzgün şut atabilen 2 ci futbolcu.Kesinlikle şu kadroda kalmalı.Umarım Vitek Janko gibi forvetler 18 e dahi giremediğine göre Acilen bir forvet alınır...Herkes sayıyordu maçtan önce ve ben bu maçtan ümitliyim bir çok kişinin aksine demiştim.Hatta sırf burda ben demiştim diye malubiyet fark senaryoları yazanlar varsa ben bu kişilere taraftar bile demem demiştim.Şimdide işte bakıyorumda beraberliğe bile seviniyorlar.Yazık bu hallere düşecek taraftarmıydık....SOn olarak TRABZONSPOR taraftarının büyüklüğünü ispatlarcasına gs nin değişikliğinde halilin ikizi karşı tribünden çıkmış ALkışlana Alkışlana klübesine gitmiş oda karşılıkla alkışlamıştır.Hangi tv hangi köşe yazarı bunu gündeme getirecek merak ediyorum.Adam gibi adam olanı rakibimiz olsada biz başımızın üstünde taşımasını biliriz.Ama Çakal burak gibi çakal selçuk gibilerine yapılanlar gündeme gelir bu olayın köşesinden bile yorum yazmazlar...

inadina61_08

Daha bu sözü tolga dışında kimden duydunuz, tüm fikrimi değiştiriyorum merak etmeyin buradaki herkes gibi değilim ben objektif bakarım sadece siyah ve beyaz değil benim gördüklerim, aslansın kaplansında demem, işte fikrim,
sana şerefsiz diyenleri şiddetle kınıyorum, sen satılmışsın, egemenden bir farkın vardı o şampiyonluk primi için söylediğin sözle o da bitti...

nasıl siyah ve beyaz görenler değiştirdiğim fikrimi beğendinizmi, bu takımı son anda satan adama şenol hocaya kazık atan adama aferin diyecek değilim, siz benim mesajlarımı hiç okumuyorsunuz herhalde...

isyan6161

aynen oyle ya bızım taraftarıda bazen anlamıyorum ulan butun turkıyenın bıldığını soylemıs ne var..

polatmu
eee şimdi ne olacak 9 puan fark bir ton işe yaramaz oyuncu.... oooooof offffffffffffffff

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2012, 21:47
burda şampiyonluk yaşadım demeye kafası basmış hee zaarın

en doğru söylediği cümle buydu, 2010-2011 şampiyonu olduk demek istedi :)

ALDENİRO

gs maçındaki ruh , es es maçında yok idi...

onurts61
90 + 3 de Halil i alkışlatmak için çıkartmış ,Trabzonspor kendi sahasında berabere giden bir maçta bunu yapıyor , bunu ateistler bile açıklayamaz , Olmayan vizyonuna töbe töbe...

cakalkerem
İ.Hacıosmanoğlu: SADRİ ŞENER AZİZ BEYİN KADİM DOSTUDUR

Salih Edip
Evet Aykut değişikliği oyuna çok olumlu yansıdı...

Evet GS'den daha net pozisyonlar yakaladık ....

Ama olayın endişe veren boyutu farklı ;

Acaba Aykut'u bir daha ne zaman göreceğiz???

Acaba Halil'i kenarda görmek nasip olacak mı???

Acaba en formda döneminde Alanzinho'yu yanında oturtan hocanın bir sonraki maçta 11 tercihi nasıl olacak???

Acaba Colman sahalara dönebilecek mi???

Acaba evinde mutlak kazanman gereken bir maçın 90+3 üncü dakikasında oyuncu değişikliği yapan bir hocayla ne kadar cesaretle oynayabilirsin , bu hoca futbolculara ne kadar cesaret aşılayabilir???

Bu Şenol hocanın bize sürprizleri bitmez , kadro istikrarı yakalayamaz , futbolcularla arasında bir bağ kuramaz , takım içinde sinerji oluşturamaz...

Gitsin bir an önceki takıma yeni bir hava gelsin , kan değişimi gerekiyor , seviyorsan memleketinin takımını eğer bu kadar itibarsızlaştığı bir dönemde iyi şeylerin olabilmesine fırsat ver lütfen ve bir an evvel ayrıl görevinden...

Yemin ediyorum şöyle eleştiri yapan adamlar olsun şu forumda ya. Fark yerizciler değil. :alkış:

burrows
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17

o hesap sahte..

yavuzbaha
Sahamızda, maç 0-0 iken, Hoca nın 30 saniye kala Adam değiştirmesi bize rezillik olarak yeter....

isyan6161
23.12.2012, 21:48
Daha bu sözü tolga dışında kimden duydunuz, tüm fikrimi değiştiriyorum merak etmeyin buradaki herkes gibi değilim ben objektif bakarım sadece siyah ve beyaz değil benim gördüklerim, aslansın kaplansında demem, işte fikrim,
sana şerefsiz diyenleri şiddetle kınıyorum, sen satılmışsın, egemenden bir farkın vardı o şampiyonluk primi için söylediğin söz...

nasıl siyah ve beyaz görenler değiştirdiğim fikrimi beğendinizmi, bu takımı son anda satan adama şenol hocaya kazık atan adama aferin diyecek değilim, siz benim mesajlarımı hiç okumuyorsunuz herhalde...

daha 1 hafta once onur soyledı..daha oncesınde umut colman sımdılık hatırladıklarım bunlar emınım baskada vardır..ınternet elının altında bence yazmadan bır arastır okadar buyuk konusma burağın gazınıda gelme renkdas..

Hürgün Aygün
Maçta 1-2 önemli pozisyon harcadık maalesef.Galibiyete yakın olan taraf bizdik.Ancak maç sonu şeref yoksununun yaptığı açıklamalara iyice sinirlendim.Sözünü tutmayan, ihanet eden kişilik bozuntusu vefadan bahsediyor.Hadi ordan!

leons61
trabzonspor taraftarını kınamış hesabından tarak yılmaz

Burak Sahin

Onu zaten kendide gizlemiyorki ne var bunda:) Mahkemelik oldugu insanlardan bile ailecek görüstügüm arkadaslarim var dedi...

cakalkerem
İ.Hacıosmanoğlu: SADRİ ŞENER KUPAYI KENDİ ELLERİYLE VERDİ

Ogün YAZICI
devre arası büyük bir temizlik şart.ilk önce disiplin şart.hepsinden önemlisi teknik adam değişikliği şart ama nerde...

Oğuzhan
Ahmet İlhan beyinsizce top oynayan adamın biri. Sen git Volkan'ın bonservisine bide İlhan'ın kine bak kim şampiyonluk yaşamış kim yaşamamış git bi bak şu an Bursa taraftarının en büyük pişmanlığı Volkan Şen'in takımdan gitmesi.

Ya birader Volkan amca oğlun falan mı senin dalga mı geçiyorsun oyuncuları bonservisleriyle mi kıyaslıyorsun sen Lua Lua 1 milyon € bonservisi vardır adamın belki Krasic bilmem kaç trilyon birisinin kariyerine bak Juventus cart curt Krasic Lua'dan iyi oyuncu mu diyeceksin şimdi.

Batuhan bir git Allah aşkına ya .

Tayfun Aydın
23.12.2012, 21:49

Derhal yorumlayayım. Ciddi ciddi iddaa da +7 oynadım farklı yeniliriz diye bekliyordum.Son 15 dk hariç oyun tamamen gayse nin kontrolündeydi. Bir ara yürüye yürüye ceza sahamıza girdiler.

Santroforsuz çift ön libero ile gayseyi kendi sahamızda durdurduk beraberliğide son 30 sn de Emre değişikliğiyle sağlama aldık.Ha maçı da alabilirdik bu rezil oyunla.

4 defa kontratak fırsatı yakaladık ne yaptık. Takımın ne oynadığı belli değil. Takımın başında hoca olsa bu akşam yakladığımız kontralardan en azın birin de POZİSYONA girerdik.Bakın gol demiyorum pozisyona girerdik.

M.S.SOFU

1 puan aldık
pozisyonlar kaçırdık
ama iyi oynamadık
emre güralın 90 artı 3 te oyuna girmesi her şeyi anlatmaya yetiyor bence

Ben istifa talebine laf söylemiyorum maçtan önce felaket tellallığı yapıp şimdi utanmadan konuşanlara lafım.

Cevap veremeyince kendine yakışanı yapmışssın.

he he
sen haklısın
hem saldırıyorsun
sana mesajı oku diyorum
önce delikanlılık muhabbetini attın ortaya
orada yemedi
şimdi gelmiş maçtan önce 1 puan alırsak iyi demişim oradan saldırmaya çalışıyorsun
sizin işiniz gücünüz bu işte
objektiflikten uzaksınız
trabzonsporun vizyonunu küçültüyorsunuz

maçtan önce 1 puan iyi dedik maçtan sonra emre güral değişikliğine kızdık 1 puanada sevinmeyiz yazdık
ne oldu zorunuza mı gitti

sahada oynanan berabt futbolu kapatmak için elinizden geleni yapıyorsunuz
bizde bunu duyurmak için elimizden geleni yapacağız
bakalım bu savaşı kim kazanacak

İskender YILMAZ
Yeneydik iyiydi.

Asi Çaykaralı61
Bugünki Trabzonspor Galatasaray maçı güzel ve zevkli geçti galibiyeti kaçıran takım olduk genede mücadeleden tebrikler iki takımada

OzcanHan61
transferler ne olacak acaba?

bu yönetim henriquenin yanina 2 döküntü oyuncu daha alir ve transferi kapatir...

ts_tuncay_ts

Emersonu savunan bazı arkadaşlar vardı geçen maçlardan bu maçta emerson mu stoperde oynadı yoksa olcan mı onlara sormak lazım :)

Murat SİSMAN
Geçen sezon takım olarak şehir,yönetim taraftar olarak seviliyorum sayılıyorum diyen
SİS ATMA O.?
Diyen o.ç burak değilmiydi.

karayamayman
Neyse bitti ilk yarı artik...
Biran önce kadro şişkinligini gidermek lazım
Bazı mevkilerde yığılma var...

Ama nedense ara transfer döneminden ümidim yok
Artık giray bulak da izlettiği oyuncuları yeni takımına alır...

Soner Albayrak
23.12.2012, 21:50
10 metreden orta açamayan oyuncularımız var 30 metreden burağın kafaya su g*tüne torpil atabilen Taraftarımız var :D

Buna çok güldüm :D

memozcan
Sahamızda, maç 0-0 iken, Hoca nın 30 saniye kala Adam değiştirmesi bize rezillik olarak yeter....

hoca emreye 17 yaşında altyapıdan çıkmış oyuncu muamelesi yapıyor, ama tabelaya bakmayı da unutmuş..

M.S.SOFU
Yemin ediyorum şöyle eleştiri yapan adamlar olsun şu forumda ya. Fark yerizciler değil. :alkış:

insanların fikirlerine tahammülünüz bile yok
her şey istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz
madem diğer insanlrın görüşlerini kaldıramıyorsunuz gidin kendiniz forum kurun
burada fark yerizciler de var
olacak ve olmaya devam edecek

Burak Sahin
23.12.2012, 21:51
Bizi zaten bilen biliyorda, bu gs yi kolay rakip Schalke iki taraftada öper, demedi demeyin , beter olurlar, 8tasin rekorunu bile gecerler insallah....

özgür6161

Tabi canım.Kendisi kimlerin adamıymış onu da açıklasın bakalım.Gitmiş fenerli,galatasaraylıların karşısında sadri şener e sallıyacam diye Trabzonspor a sallıyor.Kurmuşlar teşkilatı saçma sapan ölü gibi konuşuyor.Hala bu adamları çıkarıp medet uman siyasi fikirli adamlar var ya yuh diyorum artık.

zx61
ya bırakın Allah'ınızı severseniz..ne var yani şampiyon olduyduk demişse..gaz alma operasyonu besbelli..burak itini ölene kadar nefretle anacam ve anmalıyız..!

Courage
23.12.2012, 21:52
10 metreden orta açamayan oyuncularımız var 30 metreden burağın kafaya su g*tüne torpil atabilen taraftarımız var :d

buna çok güldüm :d

:) :) :)

Burçak
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17

Neden Umuta alkış vardı Hamit alkışlandıda sen tepki gördün bunu kendine sor..

Doğukan Uçan
maçtaydım oyunun hakkı beraberlikti 365 gün oynansa berabere biterdi 2.yarı forvetimiz olsa alırdık .

Burak Sahin
10 metreden orta açamayan oyuncularımız var 30 metreden burağın kafaya su g*tüne torpil atabilen Taraftarımız var :D

Buna çok güldüm :D

Budur iste bu macin en anlamli mesaji gercekten cok tskler:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış::alkış:

hyasin61
23.12.2012, 21:53
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17

burak yılmaz hesabını kapattı ,bu hesap fake

kudu_61
sol beke koy ferhatı bari yabancı hakkın boşa gitmesin emerson geldi geleli böyle cech bazen iyi oluyordu ama emerson çokkk kötü inşallah durmaz
henri yerine alan ile
halil yerine emre ile veya janko ile başlanması gerekirdi hoca çoook kötü kararlar verdin çok
neyse ilk yarı bitti
emerson-halil-henri-vitek-cech derhal gönderilmeli para gelmesede olur
onura tavan fiyat verilmeli ve hoca değişmeli ya ersun yanal yada mesut bakkal bu takıma gelmeli
açıklamaya bakarmısınız halili alkışlatmak için dışarı almış emre ye günah ya emreye bu çocuk oynarsa istikrar yakalar sen bitirdin bunu ya

Sefa
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17

Hesap onun değil..

yorumsuz6117
Bizim sol bekimiz Emerson mu Olcan mı..

serdaracıl
İ.Hacıosmanoğlu: SADRİ ŞENER KUPAYI KENDİ ELLERİYLE VERDİ

Haci amcamız ne yapmış şike sürecinde.

inadina61_08
daha 1 hafta once onur soyledı..daha oncesınde umut colman sımdılık hatırladıklarım bunlar emınım baskada vardır..ınternet elının altında bence yazmadan bır arastır okadar buyuk konusma burağın gazınıda gelme renkdas..

Renkdaş burağın egemenden tek farkı vardı onuda böylece kapattı dedim, herkes savunmamı bekliyor böylece saldıracak adam arıyor, burağın nesini savunayım...Ayrıca burak şerefsizse selçuk ne???
Ayrıca en fazla tolga söyledi demek istedim, kimin ne dediğini takip etme sıkıntım yok...nesye uzatmayayım şimdi 10 tane daha alıntı vardır. ceza geliyor bana :mad:

brnclhn
23.12.2012, 21:54
bi Allahın kulu gormedi mi kimse nie bişe demiyo delirecemm yaa 88 de Onurun zaman gecirmesini herkes nası hazmediyo yapmayın bişe diyin nolur bu hale mi geldik kendi sahamızda beraberliğe oynayacak takım mıyız biz, nerde buyukluğumuz nası bunu normal karsılıoruz nie kimse tepki gostermiyo tribunde?senol zaten hep defans hep beraberliğe oynuo onu anladık da futbolcularımız nası bunu kabulleniyo keske 3 0 yenilseydik de sunu gormeseydim onurdan

burrows
arkadaslar twitter adresi fake..daha dun buraya cinconun sitesinde yalanlama haberi vardi..
bizde oynarken kullandigi adresi kapatti ve baska biri aldi...
bosa sinir yapmayin..

zx61
Hesap onun değil..

ben yeniden bu adla açtı diye biliyorum ama..?

Salih Edip
Adam maçtan önce fark yeriz diyor maç bitmiş 0-0 hala bundan sonra da maçtan önce fark yeriz demeye devam edicem diyor :D yorum yapmıyorum Allah akıl fikir versin :D

eraytaskin61
Koçum bu ligde Volkan'I her takım ister Ahmet İlhan savruk bir adam.

Ahmet ilhan savruk volkan kavruk ne farkı var ayakta duramıyo volkan dediğin

biltrabzon
23.12.2012, 21:55
maci izledigim yerde cogunluk gslilerdi,adamlar türkiye de adrian dan kaliteli topcu yok diyorlar.Alex ten sonra topu beyniyle oynayan tek adam türkiye liglerinde.Yaninda iyi bir forvet olsa onu kral yapar.Bu yorum rakip takim tarftarlarinin.Ama bizim hazret hocamiz adami ilk 10 hafta kadroya bile almadi.Inanin su an 27-30 arasi puanda bitiridik ilk yariyi.

Tarık Talşık61
23.12.2012, 21:55
Ya şu şerefsizi atın forumdan ya da beni. Adam Trabzonsporu şikeyle suçladı raporladık mesajını gereğini yapmayacaksanız beni uzaklaştırın siteden yanlış yerdeyiz demektir.

Düzgün konuş şikeye yapmıştır dediğim mesajı göster ben kendim uzaklaşırım adam ol önce.

brnclhn
23.12.2012, 21:56
1 puan aldık
pozisyonlar kaçırdık
ama iyi oynamadık
emre güralın 90 artı 3 te oyuna girmesi her şeyi anlatmaya yetiyor bence

he he
sen haklısın
hem saldırıyorsun
sana mesajı oku diyorum
önce delikanlılık muhabbetini attın ortaya
orada yemedi
şimdi gelmiş maçtan önce 1 puan alırsak iyi demişim oradan saldırmaya çalışıyorsun
sizin işiniz gücünüz bu işte
objektiflikten uzaksınız
trabzonsporun vizyonunu küçültüyorsunuz

maçtan önce 1 puan iyi dedik maçtan sonra emre güral değişikliğine kızdık 1 puanada sevinmeyiz yazdık
ne oldu zorunuza mı gitti

sahada oynanan berabt futbolu kapatmak için elinizden geleni yapıyorsunuz
bizde bunu duyurmak için elimizden geleni yapacağız
bakalım bu savaşı kim kazanacak

sonuna kadar katılıorum işte budur herkes cok mutlu su an sanki gs yi ezdik sanki 5 0 yendik,sanki cok ii top oynadık...yazık cok yazık

Burak Sahin
23.12.2012, 21:56
Ya şu şerefsizi atın forumdan ya da beni. Adam Trabzonsporu şikeyle suçladı raporladık mesajını gereğini yapmayacaksanız beni uzaklaştırın siteden yanlış yerdeyiz demektir.

Cikis sag üstte, tek tiklamada cikabiliyosun, ücret falanda yok...

Tarık Talşık61
23.12.2012, 21:57
Ahmet ilhan savruk volkan kavruk ne farkı var ayakta duramıyo volkan dediğin

Volkan bu takımın en yetenekli futbolcusu sabaha kadarda tartışırım ve hakkı yeniyor Şenol Güneş tarafından.

Ogün YAZICI
burak p:ç: maç sonrası söyleyecek şeylerim var ama insanların yüzüne konuşurum demiş ; dün havaalanında 10 cm yanındaki gence aval aval bakıyordu ama...

sonimp
Ya arkadaşlar İ. Hacıosmanoğlu ne yapmaya çalışıyor? Tamam yanlışlar var da bu şikecilerin oyununa gazına gelip takımını kendin vuruyosun? Yazık vallahi yazık! Hepsi bir yandan gaz veriyor o da coşuyor. O şikeci gazetecenin olduğu programa çıkıp onu muhatap alıp konuşması da kendi büyük ayıbıdır bana göre.

kudu_61
aykut da iyi oynadı ama girdikten sonra kabul edelim