PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Yunus Danışmaz
22.12.2012, 10:44
Arena'da oynasak yenilmeyiz derdim ama içerde ???

Gamze
22.12.2012, 10:53
Taraftara iş düşecek...

ANIL
22.12.2012, 11:14
yeneriz rahat olun.

saffet61
22.12.2012, 11:20
Yarın herkez havaalanına.

Muhammed Ayaz
22.12.2012, 11:24
.............................................onur. ..........................................
.......serkan...............giray.............must afa...........emerson..........
.......................................zokora..... ..........................................
..........................colman...............adr ian....................................
..........halil................................... ................olcan.....................
.....................................janko........ ...........................................
muhtemel ve benim 11 im bu

nakzo
22.12.2012, 11:27
Ben Trabzonspor'u Çok Seviyorum"

Trabzon'u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini söyledi

20 Aralık 2012 Perşembe 23:49

Eskişehirspor’un yıldız oyuncu Necati Ateş maçtan sonra yaptığı açıklamada maçın adamının kaleci Onur olduğunu söyledi. Ateş, “Gerçekten Türk futbolu muhteşem bir kalecisi kazandı. Trabzonspor’un bu değeri elinde tutması gerek. Onur günün kahramanıdır. İnşallah sakatlanmaz ve daima böyle devam eder daha önce sakatlanmıştı umarım ki bir daha başından böyle şeyler geçmez Türk futbolunun ona ihtiyacı var.”dedi.

Trabzon'u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini söyleyen Ateş, “ tribünlerden sürekli bana küfür etmeleri çok üzdü beni. Ben Trabzon halkını çok seviyorum. Bu şehir Türkiye’de en fazla sevdiğim şehirlerden biri. Neden bana bu kadar küfür ettiklerini bilmiyorum. Ben sadece işimi yapıyorum bu yüzden para alıyorum bana küfür etmeleri beni çok üzdü. İnanıyorum ki Trabzonlular böyle insanlar değillerdir. Çünkü Trabzonluları iyi tanıyorum. Küfür edenler başka kişilerdir Trabzonlu olamazlar. Son olarak diyorum ki Trabzon’u seviyorum.”şeklinde konuştu

Anahtar Kelimeler: Ben Trabzonspor'u Çok Seviyorum

Nihat Güneş
22.12.2012, 11:28
Janko oynarsa kırmızı yer.

nakzo
22.12.2012, 11:31
Ah ah bu adam içimde hep yara olrak kalacak bu kadar ıskartanın arasbında şu adamın alınmaması anlaşılır gibi değil en az 8 puanımız daha vardı şimdi.

Cafer Bulur
22.12.2012, 11:36
Trabzondaki en son 2 macta erken gollerle yenik duruma düsüp oyundan düsmüstük.

Bu bakimdan bu macin ilk yarisi cok önemli,eger yine erken bir gol yersek kazanmamiz imkansizlasir.

Helede savunmamiz öne cikarsa,burak ve umut un araya cok iyi kosular yaptigini düsünürsek durumumuz vahim olur.

Bu nedenle macin basinda saglam basmali,ve her alanda amansiz bir pres ile gs ye firsat tanimamaliyiz.

Eger maci ilk yarida dengede tutarsak takimimizin direnci artacak,ikinci yarida da dogru hamlelerle maci kazanabilecegimizi düsünüyorum.

ANIL
22.12.2012, 11:41
....................onur
serkan......giray.......mustf.....emers
...................zokora
...........adrian........alanzi
olcan.................................yasin
...................janko

Mehmet Cihan Kocaman
22.12.2012, 11:44
İlk yarım saat savunma yapıp gol yemezsek maçı alırız.

güneyli
22.12.2012, 11:47
Gs ye misilleme diye barış denen ucubeyi alan bir yönetici vizyonumuz var..Necatiye sıçramayan bir vizyon işte..Böylesi bize müstehak..Devre arası hangi menejerin cebi dolar acaba..Takımımdan sadece mücadele ve hırs bekliyorum..Gs ye yenilmek doğal artık..Doğal olmayan bir galibiyet alırız inşaallah..

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2012, 11:49
Ben Trabzonspor'u Çok Seviyorum"

Trabzon'u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini söyledi

20 Aralık 2012 Perşembe 23:49

Eskişehirspor’un yıldız oyuncu Necati Ateş maçtan sonra yaptığı açıklamada maçın adamının kaleci Onur olduğunu söyledi. Ateş, “Gerçekten Türk futbolu muhteşem bir kalecisi kazandı. Trabzonspor’un bu değeri elinde tutması gerek. Onur günün kahramanıdır. İnşallah sakatlanmaz ve daima böyle devam eder daha önce sakatlanmıştı umarım ki bir daha başından böyle şeyler geçmez Türk futbolunun ona ihtiyacı var.”dedi.

Trabzon'u ve Trabzonspor’u çok sevdiğini söyleyen Ateş, “ tribünlerden sürekli bana küfür etmeleri çok üzdü beni. Ben Trabzon halkını çok seviyorum. Bu şehir Türkiye’de en fazla sevdiğim şehirlerden biri. Neden bana bu kadar küfür ettiklerini bilmiyorum. Ben sadece işimi yapıyorum bu yüzden para alıyorum bana küfür etmeleri beni çok üzdü. İnanıyorum ki Trabzonlular böyle insanlar değillerdir. Çünkü Trabzonluları iyi tanıyorum. Küfür edenler başka kişilerdir Trabzonlu olamazlar. Son olarak diyorum ki Trabzon’u seviyorum.”şeklinde konuştu

Anahtar Kelimeler: Ben Trabzonspor'u Çok Seviyorum

Adam maç sonu çok güzel konuştu

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2012, 11:50
Bu maçı, buz gibi havada Olimpiyata gelip 2-1 yenilerek başı önde evine giden 30.000 taraftarı affettirmek için eze eze kazan Trabzonum.

evonon
22.12.2012, 12:02
.............................................onur. ..........................................
.......serkan...............giray.............must afa...........emerson..........
.......................................zokora..... ..........................................
..........................colman...............adr ian....................................
..........halil................................... ................olcan.....................
.....................................janko........ ...........................................

İleri uca Janko yerine Henrique'yi koydun mu o da Şenol Hoca'nın 11i olur işte

oflubektas
22.12.2012, 12:02
Bu maçı, buz gibi havada Olimpiyata gelip 2-1 yenilerek başı önde evine giden 30.000 taraftarı affettirmek için eze eze kazan Trabzonum.

O enayilerden biri de benim :)

Bırakın bizi, Trabzon'u, Trabzonspor'u; sırf kendileri, kariyerleri için, aldıkları paranın hakkını vermek için oynasınlar. Vaktiyle Halilhodziç'in dediği gibi, bankadan paraları alırken koştukları kadar maçta da koşsunlar.

Cimbom atla deve değil, santraforları eski oyuncularımız ve tüm özellikleri biliniyor. Ortada Melo formsuz, Hamit ve Amrabat'ın istikrarları yok. Defans desen her adamları saatli bomba. Özellikle Dany'nin göze hoş gelen bir tarzı var ama çok iyi oynadığı maçta bile saçma sapan hata yapabiliyor. (Mesela Dany'nin yerde kayarak son anda kestiği topu Popescu ve Ujfalusi gibi kademe bilen adamlar yürüyerek alıyor ve hemen oyuna sokuyorlardı) Biraz daha sert ve süratli oynayalım, iyi futbol olmasa da olur, ancak 90 dakika kora kor mücadele şart...

Bir de şu Colman mıdır nedir, madem maç seçiyor, yine bir cimbom maçı geldi çattı. Vidalarını bir zahmet sıksın da alsın bize şu maçı :)

Mehmet Cihan Kocaman
22.12.2012, 12:05
Colman son Galatasaray maçında 2 gol atmıştı dimi :D

Travelair
22.12.2012, 12:06
Defansta sıkıntımız var. Ofansta zaten yok gibi birşeyiz. Muhtemelen yenileceğiz. Böyle takım kuranlara yazıklar olsun

bariskaratas
22.12.2012, 12:08

olcan yerine yasin

nakzo
22.12.2012, 12:09

Abi o halde tribunleri görmedielrmi bunlarda yüz yokki utansınlar. Onur,Tolga ,Adrian,birazda giray diğer alayı bir hiç gözümde.Hr zaman eleştirdiğim şenol hocanın defas taktiği bu maç için tek şans.Ota saha 5 li defas 4 lü olacak aykut mutlaka oynayacak ve çok sert yıldırmaya dayalı bir anlayışla ancak puan alırız bu maçtan yoksa eskişehir maçındaki oyun o stdadı 6 maç kapattırır.

farozlufatih61
22.12.2012, 12:22
1.5 senede geldiğimiz noktaya bakarmısınız kimse şu maçı kazanacağız diyemiyor,Haksızda sayılmazlar oyuncuların yetersizliği, t.kadronun hataları, yöneticilerin sessizliğide eklenince durum kaçınılmaz oluyor.

Herkese bir soru sormak istiyorum: Oyun sahasında kalitesiz,ruhsuz,hedefsiz bir takım görseniz içinizden geçen ilk duygu nedir?..Yada ne olabilir...

Bana göre ilk akla gelen kahrolurum olurdu.Ama biz aynı telden çalan bir topluluk olmadığımız için her olayı farklı acıdan değerlendirip birbirimizin fikirlerine düşmanca saldırıyoruz.

Umarım yarın akşam kazanırız yoksa bu kaos daha karmaşık bir hal alacak ve uzun yıllarımıza mal olacak.

Murat Keçeci
22.12.2012, 12:24
3 puandan öte bir maç son dönemde maddi manevi bizi önemli zarara uğratan bu takıma karşı kritik bir maça çıkacağız.

Çok zor bir maç olacak eğer bu maça ortak olmak istiyorsak maçın sonuna kadar herkes hem defansif hemde ofansif görevini eksiksiz yerine getirmek zorunda eğer kontrolsüz yüklenirsek ve top rakipteyken 11 kişi ile topun gerisine geçip alan daraltmazsak umut-burak-amrabat gibi bir çok hızlı oyuncusunun istediği oyun şekli ortaya çıkar.Özellikle söylüyorum maça ortak olmak istiyorsak bu alan daraltma işini üst seviyede yapabilmeliyiz yoksa maçı kazanma şansımız çok düşük olur.

Eskişehir maçında gördüğüm en önemli eksikliğimiz bir çok oyuncumuz performansını maçın geneline yayamıyor fizik güç olarak yetersiz kalıyor.Başta sapara-adrian-olcan-henrique bu oyuncular maç boyunca oyunun içinde olmalı eskişehir maçında bu kadar pozisyon vermemizin nedeni sapara-adrian ve halilin dinlenerek oynaması enerjilerini topladıklarında pozisyona giriyoruz enerjileri azaldığında pozisyon veriyoruz eskişehir maçı gibi.

Duran toplar her zamanki gibi büyük tehlike oyuncularımız özellikle ceza sahasına yakın yerlerden gereksiz fauller yapmamalı selçuk bu konuda başarılı vuruşlar yapabiliyor.Ayrıca burak yılmazda kafa topu özelliğini son dönemlerde geliştirmiş durumda başta burak-melo ve stoperlerine dikkat etmeliyiz.Özellikle serkan ve olcan çok gereksiz fauller yapıyorlar dikkatli olmalılar.

Orta sahada alan daraltma işini zokora önderliğinde bütün oyuncuların katılımıyla başarılı bir şekilde uygularsak maçta başarılı olma ihtimalimiz yüksek aksi takdirde gs bir adım öne geçer maçta.Özellikle ofansif oyuncularımızdan ikili mücadelelerde sert olmalılar parmak ucunda oynarsalar bu iş olmaz yere sağlam basmalılar.

Beklerimiz ve açıklarımız mutlaka birbirlerine üst düzey yardımcı olmalı maçın içinde her oyuncumuz birbirini tamamlamalı.Orta sahada herkes aktif olmalı pas tercih seçeneklerini maksimum seviyeye çıkarmalıyız.ve gelelim son vuruşlara başta henrique,olcan,alanzınho,yasin gibi son hareketlerde eksikliği olan oyuncular pozisyonlarda daha soğukkanlı olmalı.Şenol hoca her ne kadar bu oyuncuları maçın içinde aktif tutmak için uğraşsada oyunun belli bölümlerinde yine oyundan düşme ihtimalleri yüksek.Şenol hocaya düşen görev top bizdeyken takımı bir senkron içinde oynatmalı top rakipteyken ise bütün oyuncuları oyunun içinde olma alışkanlığını maksimum düzeye çıkarmalı.

Devre arası transfer işlerinden bahsedersek giray hocanın gidişi şık olmadı.Pilot takım uygulaması ve sadece transfer araştırmalarıyla ilgilenen birinin olması çok doğru uygulamalar çünkü transfer ciddi bir iştir ve önemli bir zaman ayırmak gerekir.Benim söylediklerimden Giray hocaya ihtiyacımız vardı anlamı çıkmasın sadece devre arası için o kadar çalışma yap sonra bir anda git bu kadar basit değil yani.Yoksa Trabzonspor bin tane Giray Bulak çıkartır.

Cafer Bulur
22.12.2012, 12:30
Bu macta emerson oynamamali bence,onun defansta yaptigi hatalar bize pahaliya maloluyor.

Gecenki macta bir golde pozisyonu sadece seyretti,umarim onun yerine celustka oynar.

Gerci bu sezon solbekde hic oynamayan celu yu bu macta oynatmak da ayri bir risk,isin bu tarafi da var.

SAFA
22.12.2012, 12:32
Bu maçta bence geçen sene CL'de oynadığımız takım düzeninde çıkmalıyız yoksa Riera ve Amrabat Serkan'a , Eboue ve Hamit de Emerson'a çok eziyet çektirir . Benim kadrom ; Onur-Celustka-Giray-Mustafa-Emerson-Zokora-Colman-Serkan-Adrian-Halil-Henrique

mertacar
22.12.2012, 12:35
------------------------ONUR-----------------------
serkan-------giray---------yumlu----------emerson--
-----------------zokora---colman-------------------
--alan---------------adrian----------------olcan---
--------------------halil---------------------------

alan bence bizi kontraya çıkarabilecek,adam eksiltebilecek tek oyuncumuz.Ve ters köşeden şutlar denemeli.Onun boşluğunuda zokora kapatmalı.Halili de zorunluluktan yazdım bu tür maçlarda iyi oynayabilir.kilit noktamız ise zokora-colman ikilisi.

Tabi bu maç için en önemli etken atmosfer,YIKIN ULAN AVNİ AKER'i .

isyan6161
22.12.2012, 12:39
sağda zekı solda celustka yada ferhat forvetde janko vıtek baslarsa belkı berabere kalabılırz..

bariskaratas
22.12.2012, 13:25
kimse emersondan şikayet etmesin.
hele cale'yi begenmeyenler hiç etmesin.
tek başına o kanadı ve egemenin kademesine girip hataları kapatan adamı beğenmezsen böyle olur.
10 maç once süper solbek, hucuma süper gidiyor filan diyenler döndü hemen.
cale gibi solbek bi daha zor buluruz

Tahir61
22.12.2012, 13:28
:ok

Bu maçta bence geçen sene CL'de oynadığımız takım düzeninde çıkmalıyız yoksa Riera ve Amrabat Serkan'a , Eboue ve Hamit de Emerson'a çok eziyet çektirir . Benim kadrom ; Onur-Celustka-Giray-Mustafa-Emerson-Zokora-Colman-Serkan-Adrian-Halil-Henrique

figirm
22.12.2012, 13:45
Ah ah bu adam içimde hep yara olrak kalacak bu kadar ıskartanın arasbında şu adamın alınmaması anlaşılır gibi değil en az 8 puanımız daha vardı şimdi.
Sadece Necati değil,Nobre de,ve hatta Eneramo da bizde iş yapardı.Neymiş yaşlıymış,kızımızla mı evlendircez,2 sene top oynasın bize yeter artardı.Ayrıca ona yapılan da gerçekten ayıp.Adam Serkana niye kart göstermiyorsun dedi ki,haklıydı,kartı o gördü. Bizim taraftar da bazen sapla samanı karıştırıyor.Serkanın Erkana maçboyu yaptıkları da çok tahrikkardı.Ben açıkçası bizim takımda da çirkef oyuncu istemiyorum.

Berke6198
22.12.2012, 13:50
Hiç ümitli değilim... Adam gibi bir ilk 11 le çıkarsak belki.

figirm
22.12.2012, 13:54
Trabzonda ismi var,cismi yok,çok oyuncu var.Benim baş takıntım Zokora.İlk Eskişehir maçındaki berbat futbolu,onun yokluğuna bağlayanlar vardı,ne oldu,rövanşta da 8 pozisyon verdik.Demek derdimizin çaresi Zokora değil.GS,kazanmak istese de saldırmak zorunda olmayan bir takım.Kontrollü başlayacaktır.Ortasahada generaller değil,askerler lazım.

bariskaratas
22.12.2012, 14:02
------------------------ONUR-----------------------
Zeki-------giray---------Zokora----------Celutska--
-----------------Soner---colman-------------------
--Olcan---------------adrian----------------yasin---
--------------------Janko---------------------------

Veysel
22.12.2012, 14:02
Gelin şeref yoksunları gelin

cemoli5408
22.12.2012, 14:41
Önce düşünüyorum bizim takım şöyle yaparsa, böyle yaparsa birşeyler olur falan diye, sonra aklıma geliyor; rakip kim olursa olsun, hiç bir şey yapmasına gerek yok, orta sahasından bir kişi topu alsın sürsün, Onur'la karşı karşıya kalma ihtimali %90. Bu takım son zamanlarda top rakibindeyken en ufak bir direnç göstermiyor. O kadar takım izliyorum irili, ufaklı, her takım kendi becerisince top rakipte iken sert savunma yapıyo, bizimkiler ise rakibin yanında veya etrafında ancak takip ediyor. Durum bu iken zaten zorla bulduğun bir kaç pozisyonda golde bulamazsan, çok kolay goller yeyip 90 dk. kahreder takım hem kendini hem herkesi.

Canberk
22.12.2012, 14:46
Hayde havalimanına

Ilelioglu
22.12.2012, 14:47
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonun-muhtemel-11i-14

Onur, Serkan, Giray, Mustafa, Emerson, Zokora, Adrian, Sapara, Halil, Olcan ve Henrique

---

On bire bir bakin hele? Defans tamam ama yine sahada yürüyen Olcan ve Halil ikilisi sahada, bu mactada ayni sekilde oynarsalar, ikinci devreyi unutsunlar.

Orta saha yol gecen hani olur, Zokora-Sapara ikilisine orta sahayi teslim edip gs karsinina cikmak intihar gibi birsey. En az üc isim olmali önlerinde de Adrian.

Henri mi Janko mu Hocanin her tercihine saygi duyarim, al birini vur ötekine cünkü.

..

Hamza Milet
22.12.2012, 15:03
0fHYOEy70s4

Biz dar sokaklarında ..
Dinmeyen yağmurunda ..
Kendimizi bulduk ..
Rengine tutulduk ..
Aşık olduk biz sana ..
Günleri tükettik ..
Ömrümüzü verdik ..
Bordo Mavi uğruna ..

Sen hayatımda anlam ..
Sen bu hayatta kavgam ..
Sensin sen dünümde ..
Sensin bugünüm de ..
Sensin yarınım da sen ..
Sensin iyi günde ..
Sensin kötü günde ..
Sensin aklımda hep sen ..

HERKEZ MOTIVE OLSUN, HERKEZ INANSIN, BU MAÇI ALACAGIZ: BASKA YOLU YOK !

Sibel
22.12.2012, 15:08
Merak ettiğim bir şey, Burak Senol hocanın yanına gelecek mi?
Nasıl yüzü olacak?

Hamza Milet
22.12.2012, 15:09
Uzak dursun

Ömer Faruk61
22.12.2012, 15:11
bu maçta,

birisi veya birileri ıslıklanması veya yuhlanması gereken biri ve ya birileri varsa

bu kişi selçuk olmamalı

bu kişi burak olmamalı

bu kişi engin olmamalı

bu kişi umut olmamalı

bu kişi albayrak olmamalı

sadece ve sadece fatih terim olmalı

çünkü yılanın başı kendisidir.

sadece ve sadece

Kesinlikle katılıyorum..

Hamza Milet
22.12.2012, 15:14
bu maçta,

birisi veya birileri ıslıklanması veya yuhlanması gereken biri ve ya birileri varsa

bu kişi selçuk olmamalı

bu kişi burak olmamalı

bu kişi engin olmamalı

bu kişi umut olmamalı

sadece ve sadece

Dogru ama onlardada suç var, yok gitmicem yok avrupaya gidecem yok çine gidecem yok baskan kalirsa bende kalirim ..
terim & a.albayrak & ali dürüst en az aziz yildirim kadar serefsiz insanlar.

biltrabzon
22.12.2012, 15:21
Necati’nin Yakın zamanda Trabzon’da ki 3-0 lık deplasman galibiyetinden sonra İstanbul Havalimanında, yanındaki kişinin 3-0’lık galibiyet sorusuna ” Trabzon olacağına, Fener şampiyon olsun ” diyecek kadar içini kin bürümüş bu delikanlı, sarı kartı da görünce,devre arasında soyunma odasında kaldi.

Bunu iyi okusun Necati sempatizanlari.

Hamza Milet
22.12.2012, 15:24
Necati’nin Yakın zamanda Trabzon’da ki 3-0 lık deplasman galibiyetinden sonra İstanbul Havalimanında, yanındaki kişinin 3-0’lık galibiyet sorusuna ” Trabzon olacağına, Fener şampiyon olsun ” diyecek kadar içini kin bürümüş bu delikanlı, sarı kartı da görünce,devre arasında soyunma odasında kaldi.

Bunu geçen seneki gs maçindan sonrami söyledi? yoksa bu sezon satilmislarin maçindan sonrami söyledi?
Nezaman söylediginin bi önemi yok ama merak ettim ..

isyan6161
22.12.2012, 15:32
necatı pıcın onde gıdenıdır yenımı oğrendınız..tıpkı caner gıbı azılı trabzon dusmanıdır..

Furkan Özdem
22.12.2012, 15:46
0fHYOEy70s4

Biz dar sokaklarında ..
Dinmeyen yağmurunda ..
Kendimizi bulduk ..
Rengine tutulduk ..
Aşık olduk biz sana ..
Günleri tükettik ..
Ömrümüzü verdik ..
Bordo Mavi uğruna ..

Sen hayatımda anlam ..
Sen bu hayatta kavgam ..
Sensin sen dünümde ..
Sensin bugünüm de ..
Sensin yarınım da sen ..
Sensin iyi günde ..
Sensin kötü günde ..
Sensin aklımda hep sen ..

HERKEZ MOTIVE OLSUN, HERKEZ INANSIN, BU MAÇI ALACAGIZ: BASKA YOLU YOK !

Ğs - 1461 maçında söyledi bunu taraftarımız. Bir gün Trabzon'da bütün taraftarımızın söylediğini de görürüz inşallah...

Ömer Faruk61
22.12.2012, 15:47
Sol Bek Celutska oynasın lütfennnn.Emersona dayanamıyorum..Özellikle İbb maçında yaptıklarından sonra.....

Batuhan
22.12.2012, 15:50
ertuğrul akgül ‏@ertgrl_akgl
burak yılmaz havaalanı uçağn körüğünde amrabatla şakalaşırken bağıra bağıra alaycı bir şekilde HAMSİ YEMEĞE GİDİYORUZ diye 3-4 kere bağıryor

Şöyle bir olay var, ne kadar doğru bilemicem.

Ilelioglu
22.12.2012, 15:52
Vira'nin bestesi iyi güzel ama, ezberlemesi oldukca zor. Ayrica bütün stat hep bir agizdan söyleyecekki bir ise yarasin.

..

Ilelioglu
22.12.2012, 15:53
burak yılmaz havaalanı uçağn körüğünde amrabatla şakalaşırken bağıra bağıra alaycı bir şekilde HAMSİ YEMEĞE GİDİYORUZ diye 3-4 kere bağıryor

Beklenir bunlardan, bosverin biz maca ve rakibin tamamina konsantre olalim, mac sonu hesabini keseriz bunlarin.

..

Fatih Öztürk
22.12.2012, 15:54

O kadarda karaktersiz olamaz.birileri tansiyonu yükseltme çabasında.

Canberk
22.12.2012, 15:55

Yok hayır küfür etmeyeceğim :rolleyes:

Vira'nin bestesi iyi güzel ama, ezberlemesi oldukca zor. Ayrica bütün stat hep bir agizdan söyleyecekki bir ise yarasin.

..

Genelde stadda çalıyor zaten maçtan önce ve devre arasında.Çoğu kişi de katılıyor söylenirken

Tahir61
Merak ettiğim bir şey, Burak Senol hocanın yanına gelecek mi?
Nasıl yüzü olacak?

geçen sene selçuk karaktersizi gelmişmiydi?

61_Hasan_69
Gs kaçta inecek Trabzona ?

arifberkay
22.12.2012, 15:56
http://www.youtube.com/watch?v=Rau_1yTtR6E

Ilelioglu
22.12.2012, 15:56
Gs kaçta inecek Trabzona ?

16'da yaziyor bir yerde..emin degilim..

..

Adem Erdoğan
22.12.2012, 15:57

Hamsi diye gelip palamutu yemek de var. :)

Ilelioglu
22.12.2012, 15:58
Genelde stadda çalıyor zaten maçtan önce ve devre arasında.Çoğu kişi de katılıyor söylenirken

Biliyorum, mac esnasinda demek istedim. Öyle eslik etmek kolay tabi.

..

yorumsuz6117
22.12.2012, 16:11
Eskişehir maçının kadrosuyla çıkarsak fark yeriz.

Ilelioglu
22.12.2012, 16:17
Eskişehir maçının kadrosuyla çıkarsak fark yeriz.

Isin kötüsü her yerde o kadro yaziyor. Senol Hoca acaba hangi maci izledi?

..

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 16:20
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonun-muhtemel-11i-14

Onur, Serkan, Giray, Mustafa, Emerson, Zokora, Adrian, Sapara, Halil, Olcan ve Henrique

---

On bire bir bakin hele? Defans tamam ama yine sahada yürüyen Olcan ve Halil ikilisi sahada, bu mactada ayni sekilde oynarsalar, ikinci devreyi unutsunlar.

Orta saha yol gecen hani olur, Zokora-Sapara ikilisine orta sahayi teslim edip gs karsinina cikmak intihar gibi birsey. En az üc isim olmali önlerinde de Adrian.

Henri mi Janko mu Hocanin her tercihine saygi duyarim, al birini vur ötekine cünkü.

..

olcan bu maçın yıldızı olucak bak görürsün....eğer azıcık şanslı olursa yada bencillik yapmazsada 1 gol 1 asist felan yapabilir....

Ilelioglu
22.12.2012, 16:21
olcan bu maçın yıldızı olucak bak görürsün....eğer azıcık şanslı olursa yada bencillik yapmazsada 1 gol 1 asist felan yapabilir....

Adamin top oynayasi yok, haftalardir sahada geziniyor. Belki cani isterse olabilir tabi, ama zor.

..

Ömer Sak
22.12.2012, 16:21
Kasimpasa maci kadrosunu bozmayip I.B.B. karsisinda tel tel döküldüler hoca bundan ders cikartmayip Eskisehirspor macin ayni kadrosunu gs'ye karsi cikartirsa adeta kendi elleriyle maci vermis olur. Mac sonrasida kadroyu bozmak istemedim ancak...... aciklamalari duymak zorunda kalmayiz insAllah

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 16:22
Adamin top oynayasi yok, haftalardir sahada geziniyor. Belki cani isterse olabilir tabi, ama zor.

..

alakası yok canı istemesiyle....olcan her maç çok kosuyo çok mücadele ediyor ama verimsiz neden ???

çünkü olcan geniş alan oyuncusu çok koşması mücadele etmesi göz ardı kalıyor....

peki bu sezon olcanın iyi oynadığı maçları düşün en basitinden fener maçı ve ordu maçını düşün anlarsın ozaman niye böyle dediğimi...

Ömer Faruk61
22.12.2012, 16:25
Onur, Serkan, Giray, Mustafa, Emerson, Zokora, Adrian, Sapara, Halil, Olcan ve Henrique 11′i ile çıkması bekleniyor..

Serkan-Sapara-Emerson yeter da.... Beksiz oynuyoruz...Stoperlerimize gerçekten acıyorum..Giray ve Mustafa canla başla oynuyor helal olsun....

Hamza Milet
22.12.2012, 16:25

Kim bu ertugrul akgül?

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 16:26
Onur, Serkan, Giray, Mustafa, Emerson, Zokora, Adrian, Sapara, Halil, Olcan ve Henrique 11′i ile çıkması bekleniyor..

Serkan-Sapara-Emerson yeter da.... Beksiz oynuyoruz...Stoperlerimize gerçekten acıyorum..Giray ve Mustafa canla başla oynuyor helal olsun....

sapara emerson a bişi dememde hala daha serkanamı laf ediyorsun adam kaç maçtır canla başla oynuyor ...

isyan6161
22.12.2012, 16:28
senol gunesın cıkardığı kadro ve taktık anlayısı yıne bızı kanser eder fark yerız..cok kotu kadromuz yok un var seker var yağ var ama helva yapcak ascı yok..

Mert'
22.12.2012, 16:31

Beklenir bundan

Hamza Milet
22.12.2012, 16:36
rivayet üstüne rivayet .. millet iyicene provakatör oldu
burak uçagin körüğünde amrabatla sakalasirken o arkadasin orda ne isi vardi? uçagin körüğü daracik yer
park falan degilki yanindan geçerken duydu, oraya öyle herkezi almazlar ayrica ..
ortaligi iyicene gerginlestirmeye yönetlik hareketler bunlar .. kanmayin arkadaslar ..

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 16:43
çok geldiler hamsi yemeye az vermedik palamutu ellerine....

ALDENİRO
22.12.2012, 16:43
gs yi durduracak kadro:

onur
zeki yumlu giray emerson
.......zokora serkan
olcan colman volkan
................janko

Ömer Faruk61
22.12.2012, 16:54
sapara emerson a bişi dememde hala daha serkanamı laf ediyorsun adam kaç maçtır canla başla oynuyor ...

Canla başla oynaması yeterli olmuyor malesef kendisinde bu sene bek meziyetleri göremiyorum.Serkan ve Emerson kaç maçtır beklerimiz ve rezalet oynuyorlar.Tamam önlerindeki adamlarda yeterli yardımcı olmuyorlar ama rakiplerin tüm atakları kanatlardan geliyor..

FC-ST-PAULI-61
22.12.2012, 16:54
Buraktan beklerim O ve Selcuk cok igrenc Insanlar.

Yunus Danışmaz
22.12.2012, 16:58
Bence durdurmaya çalışmamalıyız, zira en beceremediğimiz iş...

Hamza Milet
22.12.2012, 17:17
bu maçta,

bu kişi selçuk olmamalı

bu kişi burak olmamalı

bu kişi engin olmamalı

bu kişi umut olmamalı

sadece ve sadece

Dogru ama onlardada suç var, yok gitmicem yok avrupaya gidecem yok çine gidecem yok baskan kalirsa bende kalirim ..
terim & a.albayrak & ali dürüst en az aziz yildirim kadar serefsiz insanlar.

Ali Dürüst: Trabzonspor taraftarı vefalıdır

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/12/22/632x314/584526175967.jpg

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst, Trabzonspor taraftarının vefalı olduğunu ve Burak ile Umut'a sahip çıkacaklarına inandığını söyledi.
Spor Toto Süper Lig'de yarın Trabzonspor ile oynayacakları karşılaşma öncesi Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst, Trabzonspor deplasmanından üç puanı alıp döneceklerini kaydetti.

Burak ve Umut'a her hangi bir protesto olur mu? sorusuna Ali Dürüst, "Trabzon'da şuan bir gerilim olmasını gerektiren bir durum yok. Bu transferler transfer yasası içerisinde yapıldı ve bu oyuncular bizim milli takım oyuncularıdır. Dün Trabzon'a gittiler bugün Galatasaray'a onun için bir sorun yok." diye cevap verdi.

Trabzonspor taraftarının da vefalı olduğunu ifade eden 2. Başkan Dürüst, taraftarın Burak Yılmaz ve Umut Bulut'a sahip çıkacaklarını belirtti.

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak'la da ilgilenmediklerini söyleyen Dürüst, "Onur bizim Milli Takım kalecimiz. Ama bizim onu transfer edecek gibi bir tasarrufumuz yok. Ara transfer içinse kararı hocamız verecek." dedi.

Kaynak: http://www.fotomac.com.tr/Galatasaray/2012/12/22/ali-durust-trabzonspor-taraftari-vefalidir

Su ali dürüstün tipine bakin bir defa, adam tam sinsi köpek yavsak kalles birisi .. yanindakilerde öyle ..

Ilelioglu
22.12.2012, 17:32
Bu arada en son kaybettigimiz gayse macindan sonra Fatih Terim bakin ne demis;

"Bu tür maclarda kiliti acmak bazen zor oluyor, bu mac icin söylemiyorum sadece, genel anlamda. Onun icin duran toplar bu anlamda cok önemli"

Ceza sahasi disinda faul yapan herkes mactan sonra kadro disi birakilmali! En azindan bilerek isteyerek yapanlar.

..

Ömer Sak
22.12.2012, 17:39
Bu arada en son kaybettigimiz gayse macindan sonra Fatih Terim bakin ne demis;

"Bu tür maclarda kiliti acmak bazen zor oluyor, bu mac icin söylemiyorum sadece, genel anlamda. Onun icin duran toplar bu anlamda cok önemli"

Ceza sahasi disinda faul yapan herkes mactan sonra kadro disi birakilmali! En azindan bilerek isteyerek yapanlar.

..

Bizim takimda bu tür faulleri Serkan cok yapar. Adamin yaptigi faullerin 99% gereksiz ve sonuc pahaliya patliyor bize.

Ilelioglu
22.12.2012, 17:41
Bizim takimda bu tür faulleri Serkan cok yapar. Adamin yaptigi faullerin 99% gereksiz ve sonuc pahaliya patliyor bize.

Eskisehir macinda yaptigi gibi. Pozisyon yok, adamin önü kapali, arkadan öyle bir daldi ki adama...:rolleyes: Bu macta yapmasin her hatasinda elestirecegim yoksa, kim olursa olsun.

..

Veysel
22.12.2012, 17:48
Evet beklenen oldu buyrun cenaze namazına.

Faruk BERBER
22.12.2012, 17:54
Evet beklenen oldu buyrun cenaze namazına.

Ne oldu :)

Veysel
22.12.2012, 18:01

Şerefsizler şehire ayak bastı :)

E. Okan Bülbül
22.12.2012, 18:02
otobüs taşlanmış camları kırılmış doğru mu ?

Faruk BERBER
22.12.2012, 18:03
Şerefsizler şehire ayak bastı :)

Ben de bişey oldu sandım, geldikleri gibi giderler demişti büyük önder :D

Özgür KARADENİZ
22.12.2012, 18:04

Çok güzel oldu ...Adalet gelmedikce anarşiye devam:)
medyanın gözü senin üstünde oldugu zaman böyle cıkıslar yapacaksın ki...
Milleti koyun yerine koyup ,şike pisliğini kapatabileceğini zanneden ,
İstanbul lobisi,medyası ve kukla federasyon,o işlerin sandıkları kadar kolay olmadıgını anlasınlar ..!

Faruk BERBER
22.12.2012, 18:06
Bir de yarın sahada vurabilsek şunlara tam olacak da işte takım güven vermiyor.

zafercalikoglu
22.12.2012, 18:08
yarın macı 2-1 alacaız,bak demedi demeyin..

Mehmet Fatih Silik
22.12.2012, 18:13
nacizane fikrimdir...

ADAM sandigimiz oyunculari kendi silahlariyla vuralim...nasil ki sözleriyle bizleri vurdular kendilerini sevdirdiler bu sefer biz onlari kendi sözleriyle yerin dibine sokalim...

Misal mi ?...

Pankart hazirlayacaksin...ve aynen onlarin agzindan cikan cümleleri yazacaksin pankartlara...

B.Y.: "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem."

S.I.: "...Türkiye'de devam edersem Trabzonspor'dan başka takımda oynamam"

Veya onlarin bu laflarina kar$in $enol Hoca'nin sözünü de kocaman pankart olarak acabiliriz...hemde direk Maratona veya Kapaliya da olur...

bence verecegimiz en güzel tepki bu olur (:

ŞENOL GÜNEŞ: “Nereden geldiğini bilmezsen bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun...”

Enes Ünal Kaya
22.12.2012, 18:14
nacizane fikrimdir...

ŞENOL GÜNEŞ: “Nereden geldiğini bilmezsen bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun...”

Bu Tokat Gibi Cevap No 17 ve No 8 e

Sefa Murat Dokuz
22.12.2012, 18:15
Sirti donuk adama faul yapmak yok arkadas ellerinizi koymayin bir tarafina Selcuk serefsizi topun ustune atip kendini boyna faul almaya calisacaktir.

Özgür KARADENİZ
22.12.2012, 18:18
BMN Trabzonun bu pankart dusuncesiyle ilgili bi organizasyonu olamazmı..?
içerik cok güzel... 50*180 beyaz bir bez parcasına...siyah keceli kalemle bile yazsan olur...
cok maliyetli olacagını zannetmiyorum (yoktan biraz fazla) :)
Gercekten tokat gibi cevap olur para için bedenini bile satabilcek kıvamda olan bu insancıklara...

exelans_25
22.12.2012, 18:21
oyun olarak bizden çok çok öndeler yeniliriz gibi duruyor acı ama gerçek

yorumsuz6117
22.12.2012, 18:27
Yenik duruma düşersek hiç iyi şeyler olmayacak.

Veysel
22.12.2012, 18:29
Allah'ım rakiplerimize sahada cevap vermeyi nasip eyle yarabbim.

ibrahim
22.12.2012, 18:30
Faul olsun olmasin süpheli her pozisyon calinacak yarin aksam. Cünkü rakibimiz sadece gayse degil...

Deniz Tosunoğlu
https://pbs.twimg.com/media/A-uQgKaCIAAKQmw.jpg

vse61
Bir arkadaş selçuğun resmini amerikan dolarındaki resmin içine koymuştu. şimdi bu iki şerefizi yanak yanağa dolardaki resmin yerine koyup, konfeti yerine bun atalım.

Ömer Sak
22.12.2012, 18:31
Yarin burak ceza sahasi icinde kendini yere atarsa sasirmayin ondan hersey beklenir :)

Emirhan Makul
22.12.2012, 18:35
Gerginlik olan tüm maçları rahat bir şekilde kaybediyoruz, futbola ve yaşama konsantre olmakta zorlanan futbolcularımız bence yarın tamamiyle dağılacaktır.

Enes Ünal Kaya
22.12.2012, 18:37
Gerginlik olan tüm maçları rahat bir şekilde kaybediyoruz, futbola ve yaşama konsantre olmakta zorlanan futbolcularımız bence yarın tamamiyle dağılacaktır.

Avni Akerde Gergin Olmasada Kaybediyoruz Sorun Yok Bence :)

Hatta 5 Maç Kapatılsında Avni Akerde Rahat Top Oynar. 2. Yarı Çıkışa Geçeriz Belki

tarsus
22.12.2012, 18:39
Karakersiz hirsizlar toplulugu cinconu yenerek taraftarin yuzunu guldurmek oyuncularimizin boyunlarinin borcudur

Oğuzhan
22.12.2012, 18:40
Eğer hoca da bu iki karaktersize sarılırsa maçtan önce ona da yazıklar olsun.

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 18:42
Fatih Terim'deki özgüvene bak yedek stoper bile almamış kadroya...

Furkan Dündar
22.12.2012, 18:47
Gergin olunan her maçta Trabzon yenilmiştir yarın bakalım neler olacak umarım takım beni şaşırtır

İskender YILMAZ
22.12.2012, 18:47
Yarın çok büyük ihtimalle kaybedecektik, gelişen bu olayların ardından bunu kesinliğe kavuşturduk.

Çünkü Trabzonspor büyüklüğünden bihaber ve Trabzonspor futbolcusu meziyetlerinde olmaktan çok uzakta olan topçularımız bu tür gerginliklerin altında her zaman ezilmiş, yüzümüzü kara çıkarmıştır. Trabzonspor 'sadece taraftarı için bile kazanması gereken' neredeyse hiçbir maçı kazanamamıştır.

Oruç
22.12.2012, 18:49
Defansta sıkıntımız var. Ofansta zaten yok gibi birşeyiz. Muhtemelen yenileceğiz. Böyle takım kuranlara yazıklar olsun

Kale dışındaki her yer Allah'a emanet.

Daha önce de söyledim. Allah aşkına ceza sahası önünde faul yapma(maya gayret edin)yın.

Allah yardımcın olsun Onur. Ne diyelim.

hos_cocuk61
22.12.2012, 18:50
___________Onur

Serkan___Giray___Mustafa__Emerson

_____________Zokora

_______Sapara_______Adrian

Volkan______Janko______Henrique

Sibel
22.12.2012, 18:50

Cevabını maçta fazlasıyla aldı taraftardan.

Jester
22.12.2012, 18:52
Maçtan sonra değil maçtan önce yazıyorum.
Arkadaş sen nasıl olur da kupa maçında Zeki'yi değil de Serkan'ı oynatırsın?
Hepimiz adımız gibi biliyoruz ki Serkan tüm iyiniyetine rağmen en geç 70'te bacağını tutmaya başlayacak.
Ve hoca da hepimiz gibi olan biteni çaresizce izleyecek...

Oğuzhan
22.12.2012, 18:54
Lütfen bizi utandırmayın arkadaş ne olur bıktık artık futbol izlemek istiyoruz ya. Bu kadar zor mu arkadaş bari diğer maçlarda koşmuyorsunuz şu maçta ayak basmadık yer bırakmayın sahada. Fatih Terim takımı hayvan gibi motive ediyordur, özellikle de bizim satılmışları. Bir de bizim taraftar kesin küfür edecek maçta bunlara, daha da motive olacaklar. Adamlar sahada veriyorlar elimize gönderiyorlar küfür edip motive etmeyin şunları iyice.

İskender YILMAZ
22.12.2012, 18:57
Teknik direktörümüz, ruhsuz ve başıboş futbolcularımız ve bu durumu kabullenmek durumunda kalan taraftarımızla mağlubiyete inanmış durumda maçı bekliyoruz. Umarım fark yemeyiz, Allah yardımcın olsun Onur'um, sen bizim herşeyimizsin.

Veysel
22.12.2012, 19:01
Gergin olunan her maçta Trabzon yenilmiştir yarın bakalım neler olacak umarım takım beni şaşırtır

Sen önce o resmi değişmeni öneririm :)

Sacit
22.12.2012, 19:04
Şimdi bu taraftarımız eğer maçı kaybedersek bunun sebebi olarak gergin ortamı bahane eder.
Fakat takımın top oynamadığını, sahada rezil olduğunu ve Şenol Güneş'i kimse konuşmaz

:)

Tarık Talşık61
22.12.2012, 19:08
Yetmez mi bu kadarı ? Eleştiriyi abartmaya başlamadık mı artık ?

Eleştirmekte mi yasak isteyen sabaha kadar eleştirir isteyen susar rezilliği izler.

Evet beyler forumda Umut Bulut'a küfür etmek yasak artı Şenol Güneş'i eleştirmenin sınırları var.

Bu ikisini yaparsanız Batuhan derler size ;)

Sefa Murat Dokuz
22.12.2012, 19:10
Bu karamsirligi yarin ilk yariyi 2-0 onde kapattigimizda gormeyecegiz

farozlufatih61
22.12.2012, 19:11
Şenol Güneşe rağmen bu şerefsiz cinconu yeneceğiz ya ALLAH aşkına şu kediyi bu kadar büyütmeyin daha yeni totoş arenada 1461 ile çakmadık mı? Cevap verin.........

Canberk
22.12.2012, 19:12
Eleştirmekte mi yasak isteyen sabaha kadar eleştirir isteyen susar rezilliği izler.

Evet beyler forumda Umut Bulut'a küfür etmek yasak artı Şenol Güneş'i eleştirmenin sınırları var.

Bu ikisini yaparsanız Batuhan derler size ;)

İşine baksana sen Batuhan ;) Senin de açığın bulunacak o zaman kepaze olacaksın bu foruma hiç merak etme.

İskender YILMAZ
22.12.2012, 19:14
Şenol Güneşe rağmen bu şerefsiz cinconu yeneceğiz ya ALLAH aşkına şu kediyi bu kadar büyütmeyin daha yeni totoş arenada 1461 ile çakmadık mı? Cevap verin.........

http://s14.directupload.net/images/121217/8bnrollu.swf Bu ve bunun gibilerle mi? Geçen seneki o atmosferde Şikebahçe maçında bile sahada yürüyen takımı bizim gibi izleyen Şenol Güneş'le mi? Siz cevap verin asıl.

farozlufatih61
22.12.2012, 19:20
http://s14.directupload.net/images/121217/8bnrollu.swf Bu ve bunun gibilerle mi? Geçen seneki o atmosferde Şikebahçe maçında bile sahada yürüyen takımı bizim gibi izleyen Şenol Güneş'le mi? Siz cevap verin asıl.

Haklısın bende şenol güneşe rağmen dedim farkındaysan...

yorumsuz6117
22.12.2012, 19:22
Bamba varken en azından defans yapabiliyorduk şimdi onuda yapamıyoruz. Onur'un Eskişehir maçında olduğu gibi mucizeler yaratması gerekiyor puan veya puanlar için.

Oğuzhan
22.12.2012, 19:27
Shelton, Lua Lua ikisi de bizim takımda banko ilk 11 oynarlar. Düşünün kadro kalitemizin halini.

Sibel
22.12.2012, 19:29
Allah onları burdan gülerek gitmeye nasip etmesin.
Sırıtıyorlar ya acayip zoruma gitti.

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 19:32
Yarın gol yersek bunlar doğrudan savunma odaklı olacaktır. Bunun önüne geçmenin de 3 yolu var...

1- Ceza sahası yakınlarında kesinlikle faul yapmamak lazım.
2- Özellikle Eskişehir maçında olduğu gibi savunma arkasına rakibi kaçırmalara çok dikkat etmek gerekiyor.
3- Umut ve Burak çok iyi hücum presi yaptıklarından topu savunmadan bir an önce uzaklaştırmalıyız.

ANIL
22.12.2012, 19:32
bazı arkadaşlar gs yi rel madrid sanıyor heralde. büyütmeye hiç gerek yok.

AYYILDIZ
22.12.2012, 19:33
Allah onları burdan gülerek gitmeye nasip etmesin.
Sırıtıyorlar ya acayip zoruma gitti.

Amin.Insallah gereken cevabı sahada veririz.Yarın taraftara da büyük iş düşüyor.

61_Hasan_69
22.12.2012, 19:38
Abartmıyorum yarın Hayvan ! gibi takımı desteklemeliyiz .

Koray
22.12.2012, 19:40
Aaaa Gs'lileri kim taşlamış kim tepki göstermiş gelen misafirleri havaalanından komakta neymiş çok ayıp çok, yakışmadı hiç yakışmadı bunu yapanları essefle kınıyorum.

Oğuzhan
22.12.2012, 19:42
Arkadaş Karabük'ün hücum hattı bile bizden daha yetenekli yemin ediyorum Lua Lua Shelton Ahmet İlhan hepsi çok iyi ya 2-0 yaptı karabük

Ömer Sak
22.12.2012, 19:43
Konuyla alakasi yok ancak Karabük müthis bir futbol oynuyor fb karsisinda seyredin derim :)

Talha.YILMAZ
22.12.2012, 19:52
Aaaa Gs'lileri kim taşlamış kim tepki göstermiş gelen misafirleri havaalanından komakta neymiş çok ayıp çok, yakışmadı hiç yakışmadı bunu yapanları essefle kınıyorum.

Şiddetle kınamakla beraber,Gs'lileri taslıyan arkadaşlara akıl fikir diliyorum yüce rabbimden.

farozlufatih61
22.12.2012, 19:53
Hadi lan karabük bugün yen şu hırsızlarıda kurtulalım şu şenol güneşten

Ömer Faruk61
22.12.2012, 19:53

Alaka???

Kasım Hilal
22.12.2012, 19:56
İki tane Adrian atsın. Bır tane de Henrique çaksın şöyle doksana. Bir tane de Emre gömsün sonradan girip... Daha ne isterim.

Yunus Danışmaz
22.12.2012, 19:56

Çok ilginç gerçekten...

Canberk
22.12.2012, 19:57

Ah canım çok yanmamıştır umarım canları :)

Twitterdan yazdım cevap vermedin versen bende gelecektim :D Gerçi telefon bozuldu onla uğraşıyordum :)

tarsus
22.12.2012, 20:01
Arkadaş Karabük'ün hücum hattı bile bizden daha yetenekli yemin ediyorum Lua Lua Shelton Ahmet İlhan hepsi çok iyi ya 2-0 yaptı karabük

Kiyaslama yaparsak emenikeyide lualuayida bulup getirenler yonetici,vittek baris cech henrique i transfer edenlerde yonetemeyenler!bizim bedduamiz varmis ki paramizi surekli çope atiyoruz:-(

farozlufatih61
22.12.2012, 20:01
Karabük yendiği an koca kafa hırsız aykut şutlanacak...

Hani bazı çevreler aykut kovulmadan şenol güneş bir yere gidemez dediya bende o yüzden ilişkilendirdim....

Full HD
22.12.2012, 20:08
Çok ilginç gerçekten...

Bende anlamadim vallaha.

Sacit
22.12.2012, 20:12
Maç sonucu: Akhisar BLD 70 - 77 Trabzonspor

Oğuzhan
22.12.2012, 20:17
Karabük yendiği an koca kafa hırsız aykut şutlanacak...

Hani bazı çevreler aykut kovulmadan şenol güneş bir yere gidemez dediya bende o yüzden ilişkilendirdim....

Nasıl bir ilişki o öyle

Koray
22.12.2012, 20:21
Ah canım çok yanmamıştır umarım canları :)

Twitterdan yazdım cevap vermedin versen bende gelecektim :D Gerçi telefon bozuldu onla uğraşıyordum :)

Mesajını çok geç gördüm kardeşim, havaalanında gsli avındaydık. :)

artvints
22.12.2012, 20:21
ishak iyi oynuyodur kesin, keşke biz alsaydık.

Courage
22.12.2012, 20:22
Şu henrique ile kurulan hiçbir 11'İn başarı şansı yok, olamaz.Herif camış gibi güreşmekten ve zaten kıt olan tekniğiyle saçma-sapan hareketler yapıp top ezmekten başka ne yaptı üstelik haftalardır 11'de!

Bu herifi ve bu herifi 11 koyan hocayı asla affetmeyeceğim :mad: :mad: :mad:

gs'nin defans ağır,araya adam kaçırıyor koy yasin'i ileriye burak gibi.Adam hızlı,çalımda atabiliyor bakarsın 2.burak olmuş,denemekle ne kaybedersin hocam?

Ya Emre? şut atar,mücadele zaten eder(kendini kanıtlamak için),kafaya çıkar eminim gol(ler)de atar. Bari ona şans versen.

Janko'yu adım gibi biliyorum nasılsa oynatmayacak:cool:

isyan6161
22.12.2012, 20:23
ulan elın karabuğu gıdıyor bedavaya sheltonları emenıkelerı lualuaları buluyor bız mılyonlarca avroya sunların 10da 1 kadar forvet bulamıyoruz turp sıkım boyle yonetımede teknık heyetede..

Courage
22.12.2012, 20:31
bu arada kadıköyde tecavüz var :)))) 0-3

Emirhan Uludüz
22.12.2012, 20:35
fener maçı çevirirse iddaa yatacak he :D

Ogün'
22.12.2012, 21:03
Bu maçı kaybedersek lig biter.

ANIL
22.12.2012, 21:07
yenersek CL için umutlu olabiliriz.

Jester
22.12.2012, 21:10
O değil de Karabük puan cetvelinde üzerimizde!

ALDENİRO
22.12.2012, 21:11
yenersek CL için umutlu olabiliriz.

bizim taraftar çok komik yaa...ulan hala anlamadınız mı şenol hoca varsa kümeye düşme ihtimalimiz her zaman var...ne CL si.

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 21:12

yanlış foruma gelmişsin karabükspor taraftar forumlarına git sen ....

ANIL
22.12.2012, 21:20
bizim taraftar çok komik yaa...ulan hala anlamadınız mı şenol hoca varsa kümeye düşme ihtimalimiz her zaman var...ne CL si.

komiklik arıyorsan cem yılmazı izle.

farozlufatih61
22.12.2012, 21:27
CL ligi kesmez gruplardan 18 puanla lider olarak çıkıp finale kadar her maç rakiplere 4'er 4'er sallar kupayıda alır geliriz.....

Mert Oğuzlu61
22.12.2012, 21:34
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/puan-durumu#

gerçekten çok enteresan bir puan tablosu var.

- eğer yenersek 2. ile puan farkı 4 e inecek. liderlede 6 ya.

- eğer yenilirsek ve elazığ kazanırsa, kümeyle aramızdaki puan farkıda 4 e inecek... :D + tamamen ligden kopmuş olacaz...

not : gs açısından bakarsakta, eğer kazanırsa kesinlikle zirvede yalnız kalacak. ve her türlü götürür lig sonuna kadar.

umutlanmak istiyorum ama eskişehir maçı yorgunluğunu hesaba katıp, takım kadrolarını ve moral motivasyon gibi faktörleri karşılaştırdığımızda.. zor maç olacak..

burrows
22.12.2012, 21:35
Bu maçı kaybedersek lig biter.

bizim acimizdan lig gecen hafta belediye karsisinda bitti zaten..
yenilirsek digerleri icinde biter.
yensek bile bir halt yiyemeyiz..
cincon ve sikecilerin durumu ortada..ikiside avrupada devam ediyor..
senol gunes biraz hoca olsa bunu firsata donusturur..
kendisi biz cl'deyken surekli bunu bahane ediyordu..elin maganda kiliklisi
terim sampiyonlar liginde gruptan cikiyor ustune ligde lider..ben hic bu cingenin
agzindan sampiyonlar ligini bahane ettigini gormedim..
bizim en buyuk sorunumuz basarisizliklara bahane bulmaya calisan hocada.oyuncularda bunu goruyor olacak ki aralarinda senol gunesi ipleyen yok..

28 kisilik futbolcu kadrosunda en az 23-24 kisi kariyerinin en kotu sezonunu geciriyor..bunlar tesaduf degil..sorun oyuncularda degil sorun saha kenarinda
elinde defteriyle adam asmaca oynayan hocada..

powerts61
22.12.2012, 21:38
Şu videolarda burak denilen hayvanın gülmesi sinirimi bozdu gerçekten ve tribünde taraftarın arasında gerçekten galatasaraylı taraftarlar olacak duyum değil ismende biliyorum bu itleri

Oğuz B.
22.12.2012, 21:38
Son dakikaya kadar basan, mücadele eden bir takım istiyorum yarın.

Ogün'
22.12.2012, 21:40
bizim acimizdan lig gecen hafta belediye karsisinda bitti zaten..
yenilirsek digerleri icinde biter.
yensek bile bir halt yiyemeyiz..
cincon ve sikecilerin durumu ortada..ikiside avrupada devam ediyor..
senol gunes biraz hoca olsa bunu firsata donusturur..
kendisi biz cl'deyken surekli bunu bahane ediyordu..elin maganda kiliklisi
terim sampiyonlar liginde gruptan cikiyor ustune ligde lider..ben hic bu cingenin
agzindan sampiyonlar ligini bahane ettigini gormedim..
bizim en buyuk sorunumuz basarisizliklara bahane bulmaya calisan hocada.oyuncularda bunu goruyor olacak ki aralarinda senol gunesi ipleyen yok..

28 kisilik futbolcu kadrosunda en az 23-24 kisi kariyerinin en kotu sezonunu geciriyor..bunlar tesaduf degil..sorun oyuncularda degil sorun saha kenarinda
elinde defteriyle adam asmaca oynayan hocada..
ben genel olarak söyledim kaybedersek gayse ligi götürür,bizim içinde lig biter.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 21:40
Ligin bitmesi için bu maçı miat koymayın fuzuli yere arkadaşlar.
Lig biteli çok oldu..

Fener yakındır kocakafayı kovar. İnşaallah biz daha erken uyanırız.

Şu Mesut Bakkal'ların Ersun Yanal'ların oynattığı futbolu izliyorum.

Ondan sonra elinde bizim imkanlarımız varken bizim hocaya bakıyorum.

Yarınki maçta biz süpriz takımız efendim. Lig bizim için bitti, bu noktaya geldiğimiz için bitti.
Yenersek yanlışlıktır. Yanlışlıkla yenersek ne değişecek? Hiçbir şey.

Bu hale gelmemizde dış sebeplerin dışında, içerde birebir sorumlu olanı kovmayan yönetim de artık yavaş yavaş nasibini alacak bu işlerden.
Gitmiyorsa göndereceksin.

burrows
22.12.2012, 21:42
hic yeri degil ama herkes gorsun diye buraya koyuyorum..mesut bakkal adamsin:))

http://inciswf.com/koyverdik.swf

artvints
22.12.2012, 21:44
ibb maçından sonra,ilk defa yenildiğimiz bi maç için üzülmedim.sahada umursamaz, beceriksiz, korkak, taraftarla dalga geçer gibi oynayan futbolcuları görünce ben niye üzülüyorum diye düşündüm.bu kadarını haketmedi bu takım.tek isteğim var,bu durumun sorumluları vicadanlarına sorsunlar ne yapıyorum diye ve işi bilene bıraksınlar.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 21:47
2 senede 45m euro harcayıp GS maçına şu psikoloji ile çıkmak nasıl bir durumdur ya...

Yani şu tablonun resmini çizen vatandaşlar zerre utanç duyuyorlar mı acaba?

Bak yanlışlıkla yensek de değişmez bu kararım.

Gs en az 6-7 pozisyona girecektir. İşimiz Onur'a kalacak gene maalesef.

sbay
22.12.2012, 21:49
aykutta istifa etmiş..yarın kaybedersek şenol hocada bırakır.

kürşat şen
22.12.2012, 21:49
abi kimse yarın sahaya atlet matlet su şişesi vs bişeler atmasın..
yeriz cezayı öle bakarız uzaktan..
sonuna kadar destek..

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 21:50
fener gs den önce oynadığı haftalarda fener puan kaybedince gs de puan kaybediyor bu ikisi puan kaybedince bizde puan kaybediyoruz :)

şimdi denklemde bir taraf eksik bakalım ne olcak :D

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 21:52
aykutta istifa etmiş..yarın kaybedersek şenol hocada bırakır.

Kazansak da bırakması lazım. Yanlışlıkla gelen sonuçsal başarı insanın gözünü kör etmemeli. Eskişehir maçında olduğu gibi.

Bırakacaksın. Kocakafa bıraktı.

Biraz işine saygın varsa bırakacaksın.

FC-ST-PAULI-61
22.12.2012, 21:52
Aykut bile Istifa etmis yarinki Maglubiyetten sonra Senol Güneste Istifa etsin artik yeter.
Objektif olan herkes biliyor yenilecegiz.Bamba ve Soner olsaydi belki alirdik ama simdi imkansiz diye düsünüyorum.Insallah yanilirim.

Meydan 08
22.12.2012, 21:57
bu foruma ne zaman girsem sinirlerim allak pullak oluyor deli olacam arkadaş ya :) koca bi şehiriz ama bi ilçe kadar olamadık valla bence bu maçta yeneriz tabi orası ayrı konu da bi pankart hazırlanmalı ADALET YOKSA ANARŞİ VAR diye anlamlı olan bu olur

farozlufatih61
22.12.2012, 21:58
Karabük yenerse şenol güneşten kurtuluruz demiştik.hırsız aykut gitti.

Yarın sonuç ne olursa olsun şenol güneş'in son maçı ahaaa buraya yazıyorum şenol güneş the end...

sbay
22.12.2012, 21:59
Kazansak da bırakması lazım. Yanlışlıkla gelen sonuçsal başarı insanın gözünü kör etmemeli. Eskişehir maçında olduğu gibi.

Bırakacaksın. Kocakafa bıraktı.

Biraz işine saygın varsa bırakacaksın.

valla ben kaybedersek bile bırakabileceğine şüpheyle yaklaşıyorum....bazen bırakmayıda bilmek lazım dediğin gibi.

Full HD
22.12.2012, 22:00
Pankart mankart olacakmi? Trabzondaki arkadaslar bizi aydinlatabilirse iyi olur.

Tatar Kemal
22.12.2012, 22:01
aykut'un istifasından sonra yarın ki gs maçından sonra bizden de bir istifa gelebilir. hazırlıklı olmak gerekir.

Emre ÖZTÜRK
22.12.2012, 22:01
Aykut bile Istifa etmis yarinki Maglubiyetten sonra Senol Güneste Istifa etsin artik yeter.
Objektif olan herkes biliyor yenilecegiz.Bamba ve Soner olsaydi belki alirdik ama simdi imkansiz diye düsünüyorum.Insallah yanilirim.

Hadi Bamba tamamda Soner ne alaka? Ne yaptı Soner bu sene de böyle diyebiliyorsun.İmkansız demek armaya renklere ihanettir.

Burçak
22.12.2012, 22:03
şu fransız tohumlarını yarın güldürmeyelim!

Sacit
22.12.2012, 22:04
2 senede 45m euro harcayıp GS maçına şu psikoloji ile çıkmak nasıl bir durumdur ya...

Yani şu tablonun resmini çizen vatandaşlar zerre utanç duyuyorlar mı acaba?

Bak yanlışlıkla yensek de değişmez bu kararım.

Gs en az 6-7 pozisyona girecektir. İşimiz Onur'a kalacak gene maalesef.

Fatih yine gerçekleri söyledi. Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz ama bu kadar eleştiri abartı olmuyor mu diyen güzel arkadaşlarımız var. :)

Enes Ünal Kaya
22.12.2012, 22:04
Kazansakda Kaybetsekde İnş Bir İstifa Krizi Yaşamayız

eraytaskin61
22.12.2012, 22:05
inşallah güzel olacak bu sene gülmeyi unuttuk yeter artık

FC-ST-PAULI-61
22.12.2012, 22:06
Hadi Bamba tamamda Soner ne alaka? Ne yaptı Soner bu sene de böyle diyebiliyorsun.İmkansız demek armaya renklere ihanettir.
Sonerle Top bizde kalirdi pas hatasi yapmiyor.Yarin yine kendi ceza alanimizda rakibin paslarini seyredecegiz diye düsünüyorum.Armayi Renkleri falan birak Renktas oynanan Futbola ve Oyuncu kalitesine bakarim.

Furkan Özdem
22.12.2012, 22:06
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

NO 17 Sempati Kazanmayamı Çalışıyor :)

Aynen Senden De İnş Aheste Aheste Çıkar Burak

Bu nasıl bir yüzsüzlüktür hiç mi utanma yok arsız adam... Bu kadar olmaz arkadaş bu kadarı da fazla utanmaz arlanmaz herif!..

Murat Acar
22.12.2012, 22:07
Ya arkadaş biz es esi kötü mötü bir oyun sonucu 2-0 yendikten sonra takıma neler dedik neler konuştuk.Ama bakıyorumda şikebahçe kendi sahasında 3 golle yeniliyor hemde es esin kadrosu yaninda çok daha kötü bi kadrolu karabüğe karşı.Bu ligde şike olmadıktan sonra maç satılmadıktan sonra bu skorlara alışmak gerek diye düşünüyorum.Ha kötü oynuyoruz o ayrı bi konu ama daha şimdiden mağlüp ilan edenler var içimizde.Bukadar teslim olmuş bir taraftar varken futbolculardaki ruhsuzluğu eleştirmekde saçma gelmeye başladı...Herşey biryana biz bu takıma yarın sonsuz destek vermeliyiz maç bitiş düdüğünden sonra isteyen istediği tavrı yapsın ama maç bitene kadar KOŞULSUZ DESTEK GEREKİYOR...

bilgehan83
22.12.2012, 22:14
f. bahçede kaos

ntv spor

süperrrr

Emre ÖZTÜRK
22.12.2012, 22:15
Sonerle Top bizde kalirdi pas hatasi yapmiyor.Yarin yine kendi ceza alanimizda rakibin paslarini seyredecegiz diye düsünüyorum.Armayi Renkleri falan birak Renktas oynanan Futbola ve Oyuncu kalitesine bakarim.

Geçen seneyi hatırlıyorum.Yada Broos zamanındaki gs maçlarımızı.Her zaman burda fark yeriz eziliriz dediniz ama öyle olmadı.Geçen sene Telekom arenada hakemlerle kurtuldular elimizden.Yalan mı ? O zamanda böyle düşünmüyor muydunuz ? Tamam şuan kötü durumdayız takım yorgun ama başlıktaki yorumlarda yüz kızartıcı,utanç verici.

Soner önce kıçını kaldırıp koşmayı öğrensin

Hasan Cubukcu
22.12.2012, 22:17
gs len fazla ilgilenmemek gerekiyor gelsin yenersede siktirolup gitsin fazla ciddiye almamk gerekiyor daha önemli islerlen ugrasmamiz gerekiyor !

FC-ST-PAULI-61
22.12.2012, 22:19
Geçen seneyi hatırlıyorum.Yada Broos zamanındaki gs maçlarımızı.Her zaman burda fark yeriz eziliriz dediniz ama öyle olmadı.Geçen sene Telekom arenada hakemlerle kurtuldular elimizden.Yalan mı ? O zamanda böyle düşünmüyor muydunuz ? Tamam şuan kötü durumdayız takım yorgun ama başlıktaki yorumlarda yüz kızartıcı,utanç verici.

Soner önce kıçını kaldırıp koşmayı öğrensin
Önemli olan burasi.Deplasman Maclarinda cok rahatim ve Takimda iyi Deplasman Derbilerinde.Ama Avni Akerde hersey cok farkli.Keske Gsnin sahasinda oynasaydik yarin.

Oğuz B.
22.12.2012, 22:20
Bu konu çok önemli, bir çok gösterge aleyhimize ama buraya gelip bunları sıralamak bu maç için moral bozmaktan öteye gitmiyor.

Ben demiştim yada gerçekler bunlar demeden destek vermek gerekiyor bence. Öldük bittik mesajlarını lütfen maçın sonuna dek kullanmayalım.

Tek ihtiyacımız biraz cesaret. Ve bu topraklarda fazlasıyla var.

Ya arkadaş biz es esi kötü mötü bir oyun sonucu 2-0 yendikten sonra takıma neler dedik neler konuştuk.Ama bakıyorumda şikebahçe kendi sahasında 3 golle yeniliyor hemde es esin kadrosu yaninda çok daha kötü bi kadrolu karabüğe karşı.Bu ligde şike olmadıktan sonra maç satılmadıktan sonra bu skorlara alışmak gerek diye düşünüyorum.Ha kötü oynuyoruz o ayrı bi konu ama daha şimdiden mağlüp ilan edenler var içimizde.Bukadar teslim olmuş bir taraftar varken futbolculardaki ruhsuzluğu eleştirmekde saçma gelmeye başladı...Herşey biryana biz bu takıma yarın sonsuz destek vermeliyiz maç bitiş düdüğünden sonra isteyen istediği tavrı yapsın ama maç bitene kadar KOŞULSUZ DESTEK GEREKİYOR...

Emre ÖZTÜRK
22.12.2012, 22:23
Önemli olan burasi.Deplasman Maclarinda cok rahatim ve Takimda iyi Deplasman Derbilerinde.Ama Avni Akerde hersey cok farkli.Keske Gsnin sahasinda oynasaydik yarin.

Avni Aker'de kaybettiğimiz 3-0'lık maçı çok iyi hatırlıyorum.Maça bomba gibi başlamıştık ama Cech'in hatasıyla maç koptu.Elmander ve Selçuk köpeği hayatının maçını oynamıştı o da ayrı.Sonuçta biz TRabzonspor'uz sahaya formamızı atsak baş eder o köpeklerle.İbre onlardan yana kabul ama sonucu biz belirleriz onlar değil...

Sibel
22.12.2012, 22:27
O hesap Burak'ın değil. Onun adına yazıyor biri sanırım.

Murat Acar
22.12.2012, 22:27
Bu konu çok önemli, bir çok gösterge aleyhimize ama buraya gelip bunları sıralamak bu maç için moral bozmaktan öteye gitmiyor.

Ben demiştim yada gerçekler bunlar demeden destek vermek gerekiyor bence. Öldük bittik mesajlarını lütfen maçın sonuna dek kullanmayalım.

Tek ihtiyacımız biraz cesaret. Ve bu topraklarda fazlasıyla var.

Eğer burdaki bu mesajları yazan arkadaşların amaçları ben demiştim demekse kusura bakmasınlar ama ben böylelerini TARAFTAR olarak göremem.Ne olursa olsun Bu takım bu günlerde desteği hakediyor herşeyden öte BORDOMAVI renkler için buna layık.Benimde kanıma dokunan biçok hata yanlış var ama biz TARAFTAR olarak görevimizi yapmıyorsak ki şuan bu sayfalarda yazılanlar onu gösteriyor kimseyi eleştirmeyede hakkımız yok diye düşünüyorum.Maçta umarım herşey çok farklı olur en kötü günümüzde bile biz istanbul dükalarını dize getirmiş bir takımız .Yine dize getireceğimizide umuyorum yeterki doğru teşhis dogru taktik ve inanç olsun.Bu inanç sadece Futbolcuda değil Taraftardada olmalıkı etki tepkiyi doğurup maça daha iyi konsantre olabilsinler...

Erdal DİLEK
22.12.2012, 22:30
yarın gaysleri yeneriz çünkü şikecilerle pisligtvye yarıyor, kendimiz için değil haaa, hep böyle oldu yine olur nasipse. . .

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 22:32
O hesap Burak'ın değil. Onun adına yazıyor biri sanırım.

Nasıl onun değil iPad'inden twit atarken resimleri bile vardı. Bu arada FB'liler de Aykut'un istifasına yönelik yazdığını söylüyor...

Sibel
22.12.2012, 22:36
Nasıl onun değil iPad'inden twit atarken resimleri bile vardı. Bu arada FB'liler de Aykut'un istifasına yönelik yazdığını söylüyor...

Bir zamanlar onundu. Kapattı. Şimdi başka biri aynı isimle açmış.
Yazdıklarını okursanız sahte olduğunu anlarsınız.:)

Enes Ünal Kaya
22.12.2012, 22:37

Bende Siz Dedikden Sonra Bakdım.. Evet Çok Boş Konuşmuş..

İsim Bizdeyken Olan Adresle Aynı Olunca Bende Aldandım Kusura Bakmayın Editliyim Msjımıda :)

burrows
22.12.2012, 22:39
bende o hesap onun diye kac gundur adama saydiriyorum..bastan soylesenize:)

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 22:40

Takip etmeyi bıraktığım için farketmemişim. Ne saflık yapmış öyle. Geçici olarak kapatsaydı ya...

Alper Calik
22.12.2012, 22:41
Dik oynayıp GS yi yeneceğiz.

Enes Ünal Kaya
22.12.2012, 22:45
bende o hesap onun diye kac gundur adama saydiriyorum..bastan soylesenize:)

Ahaha Aynen He : ) Bende Takibi Bırakmışdım .

Sibel
22.12.2012, 22:46
Ben de bilmiyordum. Burda yazılınca baktım.
Selçuk hesabı da var ve o kadar takipçi yapmışlar.
:D

Burak Sahin
22.12.2012, 23:04
Bugün Gs li bir seref yoksunundan hayatimin ayarini yedim, eger yarin yenilirsek cok ama cok üzülecegim, insallah en azindan beraberlik aliriz, gerci gs taraftari galibiyetten kesin, fark bekliyorlar, insallah fark yerlerde, belalarini bulurlar...

ağasarlı
22.12.2012, 23:12
eyy takım. sizden sadece bu maçı istiyoruz. ne yapın kazanın bu maçı. boynumuzu büktürmeyin. yeter artık...

cyberentalpi
22.12.2012, 23:14
Net soyluyorum Gs top felan oynamıyor.
ama kaliteli ekip. hatta bizim yarattığımız ekip

ama malesef biz cok ezik top oynuyoruz. adam gibi oynasak yeneriz ama son mac oldu hala oynamadik.
Eger karabük macini az seyretti ile şenol gunes Gs ye 3 tane atar yollarız.
fb- karabik degil. gs karabük maci

onde bas. hucum etmelkten korkma. gol atınca da hemen skoru koruma yerine oyuna devam
Gs bir real degil yahu. ama senol hoca cok cok kotu

owi61
22.12.2012, 23:16
İzlediğim kadarıyla Gs ye karşı seri ve disiplinli oynayan takımlar başarılı sonuçlar alıyor. Biz ise ağır ve halısaha futbolu oynuyoruz. Tabi bu genel durum İnşallah yarın bu konuda istisnai bir maç olur.

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 23:19
gs yi yenmek istiyorsak 4-5-1 oynicaz açık ve net....geriye yaslanıcaz olcanla yasinle adrianla kontrada indiricez....

hatta dahada ileri gidiyorum 4-6-0 oyniyalım bence....

------onur-----
celustka-giray-mustafa-emerson
---zokora-serkan-aykut--
yasin---adrian---olcan

yorumsuz6117
22.12.2012, 23:28
gsyi yenersek Aykut bırakmaz.

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 23:31
gsyi yenersek Aykut bırakmaz.

eminim çok üzülürsün gsyi yenersek...sonuçta devre arasına 3 puan kaybıyla girmek takımının morali açısından kötü olur dimi ??

memozcan
22.12.2012, 23:32
fener ligde 27 puanda ve avrupada gruptan çıktı, çok da zayıf ir ekiple eşleşti.. biz 23 puandayız avrupadan adını hala tam olarak yazamadığım bir macar takımına gol dahi atamadan elendik.. artık bu maçı da kaybedersek umarım şenol hoca felsefeyi bir kenara bırakır ve aykutun yaptığını yapar...

Soner Albayrak
22.12.2012, 23:33
Galip geleceğimize inanmak istiyorum fakat inanmamak için o kadar çok sebep var ki..

Oğuzhan
22.12.2012, 23:38
gs yi yenmek istiyorsak 4-5-1 oynicaz açık ve net....geriye yaslanıcaz olcanla yasinle adrianla kontrada indiricez....

hatta dahada ileri gidiyorum 4-6-0 oyniyalım bence....

------onur-----
celustka-giray-mustafa-emerson
---zokora-serkan-aykut--
yasin---adrian---olcan

Bu takım her maç rakib stoperleri beşe iki falan yakalıyor ama beceriksizler bir türlü gol yapamıyorlar şu topları. Amatör takımın bile gol yapacağı toplarda inanılmaz tercih hataları yapıyorlar.

Kadir Aydın
22.12.2012, 23:41
Yarin da bize lua lua olmaz insallah.

KERİM
22.12.2012, 23:41
kaç gündür http://forum.bordomavi.net/ girmeye çalışıyorum hep hata verdi. (chrome tarayıcısından) şöyle deneyince girebildim ancak: http://forum.bordomavi.net/index.php

yani yönlendirme yapılmamış. birçok kişi bu nedenle giremiyor sanırım. yöneticiler bi el atsın :)

memmedaga
22.12.2012, 23:43
henrique oynarsa kesin kaybederiz

yorumsuz6117
Halil , Sapara , Henrique oynamamalı.

Mert Oğuzlu61
yarın burak yada selçuk tan birinin ön arka yan sağ sol çapraz düz ne kadar bağı varsa kopsa, şöyle çok pis bir sakatlık geçirseler yığılsalar kalsalar yere.

öyle bir sevinirimki... ah keşke, ah keşke...

tutarsa.. rezerved :D

memmedaga
22.12.2012, 23:44
bu mac Senol Hoca icin tamam yada devam maci iddia ediyorum....

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 23:46
Bende şöyle diyorum Şenol Hoca bu maçı alırsa belki istifa eder yenilirse istifa felan etmez....bir laf vardır bilirsiniz duası kabul olsa.....

Cafer Bulur
22.12.2012, 23:48
Halil , Sapara , Henrique oynamamalı.

Kim oynamali peki,bir kadro yaz da görelim.

must61
22.12.2012, 23:49

Belki Trabzonsporluluğum sorgulanır ama bilsem ki şu maçı kaybettiğimizde Şenol Güneş gidecek açıkcası kazanmayı istemem.

16 maçta 25 puan kaybedilmiş.3 puan gelse ne olur gelmese ne olur.

Ömer Sak
22.12.2012, 23:50
Halil bende beyenmiyorum ancak yarin kanatta oynamasi lazim defansa cok yardimci oluyor diger kanat oyuncularimiz onu yapamiyor.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 23:51

Bu maçla yola devam etme niyeti varsa hiç çıkmasın maça takım. Bu riske değmez...

İyice taraftarla dalga geçmeye başladı çünkü.

Eskişehir maçından sonra sorulan maçın zaten başka olmayan konusu hakkında sinirlenmeye, hani hatalarının, kabahatlerinin sonuçlarının göze batırılmasından rahatsız olmaya başladı.
Her maç sonunda ciddi masal dinliyoruz. Hani masalı anlatıyorsun, en azından maçın özü ile ilgili bir masal olsun.

Onur olmadan Eskişehir maçını anlatmaya kalkan büyük anlatım bozukluğu yapar.
Onur lafından Eskişehir maçında rahatsız olanın karın ağrısı çok büyük demektir.

Hocanın karnı çok ağırmaya başladı.
Gs maçı bu ağrıya merhem değil.
Merhem sanırsa ülsere varacak bu ağrı.

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 23:53
çook güzel içimizdeki irlandalıları görüyoruz...

pardon içimizdeki galatasaraylıları :)

ahh ulan bi yensekte üzüntüden kıvranışınızı görsem ne mutlu olurdum....

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 23:57

Bazen bütünü kurtarmak için parçayı keser atarsın.
Trabzonsporun geleceği bütündür. Gs maçı ise sadece parça.

Kangrenin yayılmasına sebep olacaksa kesilip atılması evladır.

Lakin yenilsek de gitmeyeceğinden pek şüphem olmadığı için sorun yok.

Bunun irlandalı olmakla da alakası yok. Herkes en az bu iddiadaki kadar bu takımı sever.

Olaya farklı taraftan bakabilme becerisine haiz olması adamı hain yapmaz.

Hüseyin Başoğlu
23.12.2012, 00:01
1-Bazen bütünü kurtarmak için parçayı keser atarsın.
2-Trabzonsporun geleceği bütündür. Gs maçı ise sadece parça.

3-Kangrenin yayılmasına sebep olacaksa kesilip atılması evladır.

4-Lakin yenilsek de gitmeyeceğinden pek şüphem olmadığı için sorun yok.

5-Bunun irlandalı olmakla da alakası yok. Herkes en az bu iddiadaki kadar bu takımı sever.

6-Olaya farklı taraftan bakabilme becerisine haiz olması adamı hain yapmaz.

1-Katılıyorum sizin gibi parçaları kesip atmak lazım mesela...
2-Her maç trabzonsporun geleceğidir hiçbir maçın kaybedilmesini istemek hainliktir..
3-1 e bakınız..
4-Yine katılıyorum 3-5 kendini bilmez yüzünden istifa etsin istemem...
5-Bu takımın yenilmesini isteyen bu takımı sevmez galatasarayı sever..
6-Farklı tarafa felan baktığınız yok düpedüz hainsiniz...

Uğur Ö.
23.12.2012, 00:03
Eğer hoca da bu iki karaktersize sarılırsa maçtan önce ona da yazıklar olsun.

Bunu çok merak ediyorum.Şenol Güneş'in adamlığı orada ortaya çıkacak.

Cafer Bulur
23.12.2012, 00:04
Önceleri senol günesi oynatamadigi futbol yüzünden istemiyordum,simdi fikrim degisti.

Senol günes transferleri yönlendiremiyor,fatih terim gibi su kalacak o gelecek diyemiyor.

Bunu yapamayan bir hocanin Trabzonsporda basarili olmasi mümkün degil.

Sacit
23.12.2012, 00:05

yok artık :)

gerçekleri, doğruları söylemek irlandalı olmak mı oluyor ?
şaşkınlık içindeyim.

Cafer Bulur
23.12.2012, 00:07
Bunu çok merak ediyorum.Şenol Güneş'in adamlığı orada ortaya çıkacak.

Yapmayin gözünüzü sevem,adamlar senol günese gelip sarilmak isterse hoca ne yapacak,sirtini mi dönecek?;)

Senol hoca adamdir,aykut kocaman in bile yanina giden bir hocanin adamligi tartisilamaz...

Hüseyin Başoğlu
23.12.2012, 00:07
yok artık :)

gerçekleri, doğruları söylemek irlandalı olmak mı oluyor ?
şaşkınlık içindeyim.

yarım yamalak okuyup yorum yapma...

ben istifa etsin diyen hiçkimseye cevap yazmıyorum....ben takım inşallah yenilirde şenol hoca istifa eder diyenlere laf ediyorum...

farozlufatih61
23.12.2012, 00:08
Mourinho istifa edecekmiş angut kocamanda gitti.sıradaki istifayımı sececek yoksa kovulmayı mı? Merakla bekliyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 00:08
2-Her maç trabzonsporun geleceğidir hiçbir maçın kaybedilmesini istemek hainliktir..
3-1 e bakınız..

Bu ülkede insanlara hain demek kolaydır.
Şaşırmadığım bir üslüp.
Aklını kullanmak yerine hisleri ile iş görür.

1- Kimin faydalı parça olduğunu bilmek için kimin aklını kullandığını araştırmak lazım. Kullanmayan kanserli hücredir.
2- Her maç Trabzonspor'un geleceği falan değildir. Kendi kendine epik havaya sokmaya gerek yok mevzuyu. Trabzonspor'un geleceği geneldir. Bir maça indirgenecek kadar basit değildir. Tabi karar verirken his dışında bir yeti kullanmayan biri için garip değil.
3-Baktım gene fikir üretme değil, sadece his gördüm.
4-Kendini bilmeyen kendi kendine hain üretenlerdir.
5-Verdiğin önermenin hiçbir mantığı yok. Hocanın gitmesi için kaybetmeyi istemek gs nin fayda görmesini istemek değildir. Çünkü aynı insanlar kazandığımızda gideceğini bilseler misli ile buna şevk duyacaklardır.
6-Dediğim gibi üslupta fark yok. Hain üretme makinesi.

Fakat görülmeyen şudur.
Hainliğin en büyüğü cahillik malesef.

Gs maçını kazanalım inşallah. Çünkü kaybetsek de gitmeyecek. Farkeden bir durum yok.

must61
23.12.2012, 00:09
3-1 e bakınız..

Öncelikle üsluba dikkat.Çirkinleşmeyin.Birilerine laf söyleyecekseniz de alıntı yaparak konuşun ortaya laf atmayın.

Hainliğe gelince ; madem 3 puan o kadar önemliydi sizin için kaybedilen 25 puan hiç mi rahatsız etmiyor sizi ? Veya bir yıldır bize izletilen Trabzonspordan çok mu hoşnutsunuz ?

Tarık Talşık61
23.12.2012, 00:09
3-1 e bakınız..

Bak dostum bu forumda herkese atıp tutuyon hesapta çok giderlisin, sana özelden telefon numaranı ver dedim veremedin, gerçek Trabzon taraftarı delikanlıdır benim bildiğim...

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 00:10
Öncelikle üsluba dikkat.Çirkinleşmeyin.Birilerine laf söyleyecekseniz de alıntı yaparak konuşun ortaya laf atmayın.

Hainliğe gelince ; madem 3 puan o kadar önemliydi sizin için kaybedilen 25 puan hiç mi rahatsız etmiyor sizi ? Veya bir yıldır bize izletilen Trabzonspordan çok mu hoşnutsunuz ?

Farklı bakabilmek dedim ben buna ama anlamak için biraz beyin kıvrımlarını kullanmak lazım.
İşkembe-i kübra değil sadece iddia kaynağı. Zorlamak lazım.

B.AKDEMİR
23.12.2012, 00:10
İnşallah yeneriz.Şu ligde yenildiğimiz zaman en çok üzüldüğüm takım her zaman Gs olmuştur.Şunlara Trabzonsporun ne demek olduğunu göstermeliyiz.Bunu yapmak kolay değil,oyuncularımız istikrarsız ama bu maçta umuyorum ki kendilerine biraz çeki düzen verecekler.

----------------Onur----------------
Serkan Giray Mustafa Emerson
----Yasin--Zokora---Olcan----
--------------Adrian----------------
------Janko-------Henrique------

Şeklinde bir dizilişle oynamalıyız.Alanzinho 2. yarı oyuna girer.Olcan ve Henrique nin durumuna göre Volkan,Halil ve Emre alternatif olabilir.

Tolga
Celustka
Alanzinho
Colman
Volkan
Halil
Emre

ARAF
23.12.2012, 00:12
allahın izniyle kazanacağız

Hüseyin Başoğlu
23.12.2012, 00:13
Bu ülkede insanlara hain demek kolaydır.
Şaşırmadığım bir üslüp.
Aklını kullanmak yerine hisleri ile iş görür.

1- Kimin faydalı parça olduğunu bilmek için kimin aklını kullandığını araştırmak lazım. Kullanmayan kanserli hücredir.
2- Her maç Trabzonspor'un geleceği falan değildir. Kendi kendine epik havaya sokmaya gerek yok mevzuyu. Trabzonspor'un geleceği geneldir. Bir maça indirgenecek kadar basit değildir. Tabi karar verirken his dışında bir yeti kullanmayan biri için garip değil.
3-Baktım gene fikir üretme değil, sadece his gördüm.
4-Kendini bilmeyen kendi kendine hain üretenlerdir.
5-Verdiğin önermenin hiçbir mantığı yok. Hocanın gitmesi için kaybetmeyi istemek gs nin fayda görmesini istemek değildir. Çünkü aynı insanlar kazandığımızda gideceğini bilseler misli ile buna şevk duyacaklardır.
6-Dediğim gibi üslupta fark yok. Hain üretme makinesi.

Fakat görülmeyen şudur.
Hainliğin en büyüğü cahillik malesef.

Gs maçını kazanalım inşallah. Çünkü kaybetsek de gitmeyecek. Farkeden bir durum yok.

böyle düşüncelere karşı üslübüm çirkin arkadaş hiç kusura bakma...ortada bir hainlikte cahillikte var ama ben değilim hainde cahilde olan...

meselemde 3 puan değil lafı kıvırtmayın....Trabzonspor Taraftarıyım diyen hiçkimse ne için olursa olsun takımın yenilmesini isteyemez ya heleki bu maç gs maçıysa hiç isteyemez istersede haindirde cahildirde....

yorumsuz6117
23.12.2012, 00:13
Kim oynamali peki,bir kadro yaz da görelim.

-----------------Onur-----------------

Serkan-----Giray----Yumlu--------Celu

-----------Zokora--Aykut-------------

Volkan--------Adrian---------Alanzinho

--------------Janko-------------------

Ömer Sak
23.12.2012, 00:14
İnşallah yeneriz.Şu ligde yenildiğimiz zaman en çok üzüldüğüm takım her zaman Gs olmuştur.Şunlara Trabzonsporun ne demek olduğunu göstermeliyiz.Bunu yapmak kolay değil,oyuncularımız istikrarsız ama bu maçta umuyorum ki kendilerine biraz çeki düzen verecekler.

----------------Onur----------------
Serkan Giray Mustafa Emerson
----Yasin--Zokora---Olcan----
--------------Adrian----------------
------Janko-------Henrique------

Şeklinde bir dizilişle oynamalıyız.Alanzinho 2. yarı oyuna girer.Olcan ve Henrique nin durumuna göre Volkan,Halil ve Emre alternatif olabilir.

Tolga
Celustka
Alanzinho
Colman
Volkan
Halil
Emre

Hos güzel kadro'da bu kadroyla gs karsisinda fark yeriz neden diyecek olursan Yasin ve Olcan beklere yeterince yardim etmiyorlar helede Emersonun kanadini sikca kullanirsalar maf oluruz.

kayseriliyiz
23.12.2012, 00:16
Türk takimlari arasinda en nefret ettigim gs'dir fb bile bunlardan çok daha mert en azindan ne oldugu belli
bunlarin ne dostlugu ne düsmaligi belli

Maça gelince
gs'nin takimi bizimkinden çok üstün veya söylr söylim biz oyunculardan verim alamiyoruz
Malesef takimimizda futbol denen birsey yok bu sene
Hayal kurmanin anlami yok
kisacasi gs gelir elini kolunu sallaya sallaya bizi yenip gider

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 00:17
böyle düşüncelere karşı üslübüm çirkin arkadaş hiç kusura bakma...ortada bir hainlikte cahillikte var ama ben değilim hainde cahilde olan...

meselemde 3 puan değil lafı kıvırtmayın....Trabzonspor Taraftarıyım diyen hiçkimse ne için olursa olsun takımın yenilmesini isteyemez ya heleki bu maç gs maçıysa hiç isteyemez istersede haindirde cahildirde....

Almıyor işte zorlama. Dolmuş saksı kumla.

Aslolan takımın faydasıdır.
Faydasına olan ne ise onu istemektir asıl mesele. Kazanmak zarar verecekse gerçekten seven adam kaybetmeyi ister.
Bundan normal birşey yok.

Üslubun ancak klavyenin başında çirkinleşir de hadi neyse.
Cahille cahil olmaya gerek yok. Bak keyfine çirkin üsluplu cahil cüheyla arkadaşım.

Üslubu çirkinmiş. Edepsizliğin daniskası. Bi de bilerek yapıyor.

must61
23.12.2012, 00:18

Algıda kıtlık yaşayan kimselere cahillik sıfatı daha bir uygun bana kalırsa.Ama hainliği kendi takım taraftarıma yakıştırabilecek kadar alçalamam.

memmedaga
23.12.2012, 00:19
bu henrique oynarsa yaparmi bi dengesizlik atarmi cimbima gol ?

Cafer Bulur
23.12.2012, 00:20
-----------------Onur-----------------

Serkan-----Giray----Yumlu--------Celu

-----------Zokora--Aykut-------------

Volkan--------Adrian---------Alanzinho

--------------Janko-------------------
Bu kadro is yapmaz.

Aykut ne zaman oynadi ve verimli oldu da bu mac icin ilk 11 e layik görüyorsun?

Volkan bireysel oynamaktan baska hicbir sey yapmiyor.

Janko da rakibe faul yapmaktan baska bir sey yaptigi yok,henrique en azindan bazen adam eksiltebiliyor.

Şentürk
23.12.2012, 00:21
Şenol hoca yatsın kalksın gs-benfica maçını izlesin.
Onlar maçı 2.0 aldıklarında, nasıl topla güzel kontraya çıkmışlar futbolculara bu taktiği versin.
Galatasaray iyi kontraya çıkan takımlara karşı kaybediyor.Yapmamız gereken bu.

Hüseyin Başoğlu
23.12.2012, 00:22
Algıda kıtlık yaşayan kimselere cahillik sıfatı daha bir uygun bana kalırsa.Ama hainliği kendi takım taraftarıma yakıştırabilecek kadar alçalamam.

Ben taraftarımı hainlikle suçlamıyorumki ?? galatasarayın yenmesini kim ister ?? galatasaraylılar ister...ben hiçbir taraftarımı hainlikle suçlamıyorum dolayısıyla...sen önce ne olduğunu bir anla sonra gel benle konuş...

Almıyor işte zorlama. Dolmuş saksı kumla.

Haklısın kusura bakma illa beynin alsın diye zorluyorum ama almıyor yapacak bişi yok kafandaki kumları boşalt sonra konuşuruz...

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 00:22

Dengesiz işte usta. Belli mi olur. Gs nin defansı öyle ahım şahım değil. Ama olacak olan gene ilk 15-20 dakikada olur. Sonrasına bizden iş çıkmaz.

Cafer Bulur
23.12.2012, 00:23
Şenol hoca yatsın kalksın gs-benfica maçını izlesin.
Onlar maçı 2.0 aldıklarında, nasıl topla güzel kontraya çıkmışlar futbolculara bu taktiği versin.
Galatasaray iyi kontraya çıkan takımlara karşı kaybediyor.Yapmamız gereken bu.

Karabük gibi diyorsun yani,3-1 lik macta gs yi delik desik etmislerdi ayni akibeti bu aksam fb ye uyguladilar.

Ama onlarda lualua var,bizde böyle bir oyuncu yok maalesef....

Hüseyin Başoğlu
23.12.2012, 00:24
Karabük gibi diyorsun yani,3-1 lik macta gs yi delik desik etmislerdi ayni akibeti bu aksam fb ye uyguladilar.

aksine hızlı sprint atabilcek adrian olcan yasin var :)

olcanın fenerbahçe maçını hatırlayın bu maç kopyası olucak şanslı olursak yenmek içten bile değil....

Ömer Faruk61
23.12.2012, 00:25
Takımda en büyük sorun Kondisyon fizik olarak ligin en kötü takımıyız malesef..gs sinyörün verdiği gaz ile it gibi koşar...

ibrahim
23.12.2012, 00:25

Bizim Henrihenri'ninde bir pozisyonu var gecen sene gs macinda. Slalom yaprak kosmustu köse direginden rakip ceza alanina kadar. Gene yapabilir bence... :)

Cafer Bulur
23.12.2012, 00:26
aksine hızlı sprint atabilcek adrian olcan yasin var :)

olcanın fenerbahçe maçını hatırlayın bu maç kopyası olucak şanslı olursak yenmek içten bile değil....

Lualua yi hic izledin mi sen,adam dehset bir konraatak topcusu,o konuda bizden hickimse onunla yarisamaz.

memmedaga
23.12.2012, 00:27
Dengesiz işte usta. Belli mi olur. Gs nin defansı öyle ahım şahım değil. Ama olacak olan gene ilk 15-20 dakikada olur. Sonrasına bizden iş çıkmaz.

bu macta aslinda boyle bir kumar oynayabilir hoca

Jankonun atmasi imkansiz gibi onu besleyecek orta kesecek adam yok

apachi61
23.12.2012, 00:27

Gol atarsa kiralik gitmekten kuratir kendini.
Peki ondan sonra bizi henrikeden kim kurtarir orasi malum